განახლება

ფეხბურთი » დღეს » დასრულებული

ავსტრალია: A ლიგა

10:00გადაიდომაკარტური - ველინგტონ ფენიქსი -:-

ალჟირი: ლიგის თასი

01:30ბელუიზდადი - მაგრა 0:1პენ
01:30კაბილიე - ჰუსეინ დეი 2:0
01:30საოურა - სკიდკა 4:0
01:30სეტიფი - ტლემსენი 1:2
01:30უსმ ალჟერი - ალჟერი 2:0

არგენტინა: კოპა დე ლა ლიგა პროფესიონალი

01:00პატრონატო - ბოკა ხუნიორსი 1:0

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

23:00ოლ ბოიზი - ინსტიტუტო 1:2

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი

23:00კრუჩერო დელ ნორტე - დეფ. პრონუნსიამიენტო 0:0
23:30სპორტივო ესტუდიანტესი - ფერო გენ.პიკო 1:4

აშშ: MLS

23:00ვანკუვერ ვაითქეფსი - კლუბ დე ფუტ მონრეალი 2:0
23:30დალასი - ჰიუსტონ დინამო 1:1
02:00ორლანდო სიტი - ნიუ იორკ სიტი 1:1
04:00ლოს ანჯელეს გალაქსი - ლოს ანჯელესი 2:1
06:00კოლორადო რაპიდსი - მინესოტა 3:2

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

03:00ინდი ილევენი - ტულსა 0:2
03:30ლუისვილ სიტი - ბირმინგემი 1:1
03:30მაიამი - ჰარტფორდ ატლეტიკი 0:1
03:30ტამპა ბეი - პიტსბურგი 3:0
04:30სან ანტონიო - რეალ მონარქსი 2:2
05:30ელ პასო - ნიუ მექსიკო 1:1
06:30ფინიქს რაიზინგი - ოკლენდ რუთსი 3:0

აშშ: USL ლიგა 1

02:30რიჩმონდ კიკერსი - ტორმენტა 2:0
03:00ჩრდილოეთ კაროლინა - გრინვილი 1:2
04:30ნორს ტეხასი - ჩატანუგა რედ ვულვზი 0:1
06:00ტუსონი - ფორვარდ მედისონი 1:1

აშშ: USL ლიგა 2

00:00გადაიდომაიამი სიტი - ტამპა ბეი U23 -:-

ბაჰრეინი: პრემიერ ლიგა

23:00ალ-აჰლი მანამა - ალ-ნაჯმა 3:1
23:00ალ-რიფა - მალკია 2:1
23:00ალ-ჰადი - ბუსაიტენი 3:2
23:00ისტ რიფა - ალ-ბუდაია 1:4

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

23:00სტრონგესტი - როიალ პარი 3:0
01:15სან-ხოსე - ბოლივარი 0:5
03:30ინდეპენდინტე პეტროლეროსი - პალმაფლორი 2:0

ბრაზილია: ჩემპიონატი ალაგოანო - პლეი-ოფი

00:00CSE - CSA 1:1

ბრაზილია: კამპეონატო ამაზონენსე - პლეი-ოფი

00:05მანაუ - ნასიონალი-ამ 3:1

ბრაზილია: კამპეონატო კაპიხაბა - პლეი-ოფი

01:30რიო ბრანკო ეს - სერა 1:0

ბრაზილია: ჩემპიონატი კარიოკა - ტაკა გუანაბარა - პლეი ოფები

04:05ფლამენგო - ვოლტა რედონდა 4:1

ბრაზილია: ჩემპიონატი კარიოკა - ტაკა რიო

23:00ვასკო და გამა - მადურეირა 2:1

ბრაზილია: ჩემპიონატი სეარენსე - მეორე ეტაპი

04:00ფორტალეზა - ფეროვიარიო 0:0

ბრაზილია: ჩემპიონატი გაუჩო - პირველი ეტაპი - პლეი ოფები

02:00ინტერნასიონალი - იუვენტუდე 4:1

ბრაზილია: ჩემპიონატი მარანჰენსე - პლეი-ოფი

02:00სამპაიო კორეა - პინეირო 1:0პენ

ბრაზილია: ჩემპიონატი მინიერო - პლეი-ოფი

23:30ატლეტიკო მინეირო - ტომბენსე 1:1

ბრაზილია: ჩემპიონატი პარაიბანო

23:00კამპინენსე - პერილიმა 4:3

ბრაზილია: ჩემპიონატი პარანაენსე

23:00კასკაველი - პარანა 1:2
01:00ოპერარიო - კიანორტე 3:0

ბრაზილია: კამპეონატო რორაიმენსე - პირველი ეტაპი

00:00ატლ. რორაიმა - საო რაიმუნდო რრ 0:3

ბრაზილია: ჩემპიონატი სერჟიპანო - პლეი-ოფი

23:00კონფიანკა - სერგიპე 0:1

ბრაზილია: კოპა დო ნორდესტე - პლეი-ოფი

23:00სეარა - ბაია 1:3პენ

ბრაზილია: ბრაზილეირო ქ

03:00სან-პაულუ ქ - ინტერნასიონალი ქ 2:0
03:00ფეროვიარია ქ - ავაი ქინდერმანი ქ 1:0

გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა - პლეი ოფები

01:00გუასტატოია - სანარატე 4:1
04:00კომუნიკასიონესი - საკაჩისპასი 1:0

დომინიკელთა რესპ.: LDF

00:00მოკა - ვეგა რეალი 1:1
01:00სან-კრისტობალი - დელფინეს დელ ესტე 1:1

ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა

23:30არაბ კონტრაქტორსი - ელ-ენტაგ ელ-ჰარბი 1:1

ეკვადორი: ლიგა პრო - პირველი ეტაპი

00:30ინდეპენდიენტე დელ ვალე - ლდუ კიტო 3:1
03:30გადაიდობარსელონა გუაიაკილი - ემელეკი -:-

ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა - პლეი ოფები

05:15მეტაპანი - ლუის ანხელ ფირპო 1:3

ესპანეთი: ლა ლიგა

23:00ატლეტიკი ბილბაო - ოსასუნა 2:2

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

23:00მალაგა - მალიორკა 1:1

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 1 - დაწინაურების ჯგუფი

20:00გადაიდოალონდრასი - პოლვორინი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 3 - მეორე ეტაპი

20:00გადაიდოკარტესი - სამანო -:-
20:00გადაიდოსელაია - ატლეტიკო ალბერისია -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 17 - გასავარდნი ჯგუფი

20:00სარინენა - სან ხუანი სარაგოსა 3:0

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი - პირველი ეტაპი

00:00ლალა - ატლეტიკო ვენესუელა 2:2
02:15გრან ვალენსია - იარაკუიანოსი 1:0
04:30დეპორტივო ტაჩირა - ტრუხილანოსი 2:0

იაპონია: ნადეშიკო ლიგა ქ

08:00გადაიდოსერესო ოსაკა ქ - ეჰიმე ქ -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა

23:15ლივერპული - საუთჰემპტონი 2:0

იორდანია: პრემიერ ლიგა

23:30აქაბა - საჰაბი 2:0

ისლანდია: უმაღლესი ლიგა

23:15აკრანესი - ვიკინგური რეიკიავიკი 1:1
23:15კოპავოგური - ფილკირი 2:2
23:15ლეიკნირი - ბრეიდაბლიკი 3:3

იტალია: სერია C - დაწინაურება - პლეი-ოფი

19:30გადაიდოტრიესტინა - ვირტუს ვერონა -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

18:00გადაიდოკიერი - ვადო -:-
18:00გადაიდოფოლგორე კარატეზე - სანრემეზე -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი B

18:00გადაიდოტრირიუმი - ჩისერანო-ბერგამო -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი D

18:00გადაიდოკორეგეზე - ფიორენცუოლა -:-
18:00გადაიდოპროგრესო - სამაურეზე -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი F

18:00გადაიდოვასტოჯირარდი - კასტელნუოვო ვომანო -:-
18:00გადაიდორიეტი - აპრილია -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი I

18:00გადაიდორაგუზა - დატილო -:-

კენია: პრემიერ ლიგა

16:00გადაიდომატჰარე იუნაიტედი - რეინჯერსი -:-
16:00გადაიდოსოფაპაკა - ულინზი სტარსი -:-
16:00გადაიდოტუსკერი - ვესტერნ სტიმა -:-

კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1

18:30გადაიდოლუბუმბაში სპორტი - გრუპე ბაზანო -:-

მავრიტია: ლიგა

16:00გადაიდობოლტონ სიტი - ანტენტ ბულე -:-
16:00გადაიდოგრანდ რივიერი - პორტ ლუი -:-
16:00გადაიდოპეტიტ რივიერი - სავანი -:-

მაროკო: ბოტოლა პრო

02:00დიფაა ელ-ჯადიდი - ჰასანია აგადირი 1:0
02:00მულუდია უჯდა - ოლიმპიკ საფი 3:2
02:00რაპიდ უედ ზემი - ხემის ზემამრა 3:2
02:00შაბაბ მოჰამედია - ფუს რაბატი 0:0

მექსიკა: ლიგა MX - კლაუსურა - პლეი ოფები

04:00ატლასი - ტიგრესი 1:0
06:15სანტოს ლაგუნა - კერეტარო 5:0

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანშენი MX - კლაუსურა - პლეი ოფები

02:00ზასატეკას მინეროსი - ტეპატიტლან დე მორელოსი 1:1

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

06:00ორენჯ ქაუნთი (Usa) - ვენტურა (Usa) 6:0

ნიგერია: NNL

19:00გადაიდობაიელსა - ბენდელი -:-
19:00გადაიდოგოდოსკი - ჯოი კომეტი -:-
19:00გადაიდოდინამიტ ფორსი - ნილაიო -:-
19:00გადაიდოოაიაჰ სპორტსი - ნიგერია ეარფორსი -:-
19:00გადაიდორემო სტარზი - აპექს კრეინი -:-

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა U20 - კლაუსურა - პლეი ოფები

02:00ხალაპა U20 - CD ხუნიორი U20 2:1დდ

ნორვეგია: ელიტსერიენი

20:00გადაიდოოდდი - სანდეფიორდი -:-

პანამა: LPF - აპერტურა

02:00ალიანსა - პლაზა ამადორი 2:0
02:00არაბე უნიდო - მიგელიტო 1:2
02:00ვერაგუასი - სან-ფრანცისკო 2:1
02:00ინდეპენდიენტე - ჩირიქუი 1:2
02:00კოსტა დელ ესტე - ტაურო 2:0
02:00ჰერერა - დეპორტივო უნივერსიტარიო 2:0

პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

01:45სპორტივო ლუკენო - გუარანი 1:2
04:00სერო პორტენო - ნასიონალ ასუნსიონი 2:2

პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა

00:30კუსკო - სპორტინგ კრისტალი 1:2
03:00კარლოს მანუჩი - იაკუჩო 1:1

პორტუგალია: ლიგა პორტუგალი 2

23:15ეშტორილი - შავეში 1:1

საბერძნეთი: მეორე ლიგა

18:00გადაიდოთესპროტოსი - აპოლონ პონტუ -:-
18:00გადაიდოკალითეა - იალისოსი -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 1

18:00გაუქმდაპანდრამაიკოსი - სიდიროჩორი -:-

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 1

13:00გადაიდოულსან ჰიუნდაი - სეონგნამი -:-

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2

13:30გადაიდოასანი - სეული ე-ლანდი -:-

სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა

23:30სლიფა - კალონი 0:1

სომხეთი: პრემიერ ლიგა

12:00ნოაჰი - ლორი 3:0
17:00გაუქმდაგანძასარი - შირაქი -:-

ტოგო: ეროვნული ჩემპიონატი

18:00გადაიდობინაჰი - კარა -:-
18:00გადაიდოგბოჰლოე-სუ - ანგეს დე ნოტსე -:-
18:00გადაიდოდინამიკ ტოგოლესი - გომიდო -:-
18:00გადაიდოკოროკი მეტეტე - იფოჯე -:-
18:00გადაიდომარანატჰა - ანტენტე II -:-
18:00გადაიდოტოგო-პორტი - ოტრ -:-
18:00გადაიდოუნისპორტი - სემასი -:-

ფარერების კუნძულები: 1. დეილდი

23:00რუნავიკი 2 - სკალა იტროტარფელაგი 2:1

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი A

16:00გადაიდოლაჰდენ რეიპასი - იაპსი -:-
19:30გადაიდოკესკი-უუსიმა - კაპა -:-
19:30გადაიდომიკელინი კისატი - PeKa -:-
19:30გადაიდონისი - ატლანტისი -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B

19:30გადაიდოVJS - ჰის აკადემია -:-
19:30გადაიდოგრიფკ - ილვესი 2 -:-
19:30გადაიდოეპს - ჯაზ პორი -:-

ჩილე: პრიმერა დივიზიონი

23:30ლა სერენა - ნუბლენსე 1:0
02:00სანტიაგო უონდერერსი - მელიპილა 0:3
04:30კოლო კოლო - პალესტინო 1:2

ჩილე: პრიმერა B

00:00გადაიდოლაუტარო - კოპიაპო -:-

ჰოლანდია: ერედივიზიონი

23:00ვენლო - ვალვაიკი 3:3

ჰონდურასი: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა - მეორე ფაზა

04:00ჰონდურას პროგრესო - ოლიმპია 0:0
06:00მოტაგუა - რეალ ესპანია 1:0

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.