განახლება

ფეხბურთი » გუშინ » ყველა თამაში

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა

18:00ბოლნისი - თელავი 0:0
18:00სამგურალი - ლოკომოტივი თბილისი 4:1

ავსტრალია: NPL ACT

08:15ვესტ კანბერა უონდერერსი - მონარო პანტერსი 0:0
09:00კანბერა ოლიმპიკი - ტაიგერსი 0:0

ავსტრალია: NPL ჩრდილოეთ NSW

08:00გადაიდოადამსთაუნ როუზბადი - ბროდმიდოუ მეჯიქი -:-
08:00გადაიდოლემბტონ ჯ. - ლეიქ მაქუეირი -:-
09:00მეიტლანდი - ვესტონ ვორქერსი 2:3

ავსტრალია: NPL ახალი სამხრეთ უელსი

09:00გადაიდონორსბრიჯ ბულზი - მაუნთ დრუიტ რეინჯერსი -:-
09:30გადაიდოსათერლანდ შარქსი - აპია ლაიხჰარდტი -:-

ავსტრალია: NPL ქუინზლენდი

11:30გადაიდობრიზბენ სიტი - გოლდ ქოუსთ ნაითსი -:-
13:00გადაიდოისტერნ საბერბსი - პენინსულა -:-

ავსტრალია: NPL სამხრეთ ავსტრალია

09:00ვესტ ტორენსი - ქროიდონ კინგსი 0:1
09:30ადელაიდა კომეტსი - ნე მეტროსტარზი 1:0
09:30სამხრეთ ადელაიდა - ადელაიდა ოლიმპიკი 3:3
09:30სტრტ ლაიონსი - კემპბელთაუნ სიტი 0:1
09:30უაით სიტი - ადელაიდა სიტი 1:1

ავსტრალია: NPL ტასმანია

08:00საუთ ჰობარტი - დევონპორტი 1:2
08:30რივერსაიდ ოლიმპიკი - კლარენს იუნაიტედი 2:11
10:30ლანჩესტონი - გლენორჩ ნაითსი 0:1

ავსტრალია: NPL ვიქტორია

09:00ეივონდეილი - დანდენონგ თანდერი 0:1
09:00ისთერნ ლაიონსი - საუთ მელბურნი 0:4
12:00ალტონა მეჯიქი - პორტ მელბურნ შარქსი 1:4
13:00ჰუმ სიტი - მელბურნ ნაითსი 3:1

ავსტრალია: NPL დასავლეთ ავსტრალია

11:00ბალკატა - არმადალე 1:3
11:00გველუპი - ბეისვოთერი 2:3
11:00იუნდალუპი - ფლორიტ ათენა 2:3
11:00სორენტო - პერთი 1:1
11:00ქოქბურნ სიტი - ინგელვუდ იუნაიტედი 1:2

აზია: AFF ჩემპიონატი U19

12:00მიანმარი U19 - ბრუნეი U19 7:0
14:00ტაილანდი U19 - ფილიპინები U19 1:0
17:30ვიეტნამი U19 - ინდონეზია U19 0:0

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

02:00ცენტრალ კორდობა - არგენტინოს ხუნიორსი 1:2
04:30ბოკა ხუნიორსი - ბანფილდი 0:3
22:30ტიგრე - ტალერესი კორდობა 1:1

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

02:10ბელგრანო კორდობა - ალმაგრო 2:1
21:10დეპორტივო რიესტრა - ნუევა ჩიკაგო 3:0
22:00ალმირანტე ბრაუნი - ესტუდიანტეს რიო კუარტო 2:2

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი

21:00ატლეტიკო პარანა - ხიმნასია ე.რ. 1:2
22:30კრუჩერო დელ ნორტე - ბოკა უნიდოსი 0:0
22:30სოლ დე მაიო - ინდეპენდიენტე ჩივილკოი 0:0
22:30ჰურაკან ლას ჰერასი - სიუდად ბოლივარი 0:0

არგენტინა: პრიმერა B - კლაუსურა

19:05დოკ სუდი - სან-მიგელი 1:2
20:00კოლეგიალესი - ხუსტო ხოსე დე ურკიზა 1:0
22:30დეპორტივო მერლო - კანუელასი 2:1
22:30დეფენსორეს იუნიდოსი - ლოს ანდესი 2:1
22:30ტალერეს რ.ე. - კომუნიკასიონესი 3:2

არგენტინა: პრიმერა C - კლაუსურა

18:00ელ პორვენირი - კლუბ ლუხანი 2:3
22:30ცენტრალ კორდობა - ატლასი 0:1

არგენტინა: პრიმერა D - აპერტურა

22:30CSR ესპანიოლი - ლუგანო 1:1
22:30დეპოპრტივო მუნისი - იუვენტუდ უნიდა ს. მ. 0:0
22:30დეპორტივო პარაგვაიო - სპორტივო ბარაკასი 0:2
22:30იუპანკი - არგენტინო დე როსარიო 0:1
22:30მერსედესი - დეფ. დე კამბასერესი 2:0

არგენტინა: Reserve League - მეორე ეტაპი

17:00კოლონ სანტა-ფე 2 - გოდოი კრუზი 2 1:1
17:00რივერ პლეიტი 2 - ჰურაკანი 2 1:0
17:00როსარიო ცენტრალი 2 - ალდოსივი 2 5:1

არგენტინა: პრიმერა A ქ

00:00გადაიდოCA ესტუდიანტესი ქ - ატლეტიკო ტელევიზიონი ქ -:-
00:00გადაიდობოკა ხუნიორსი ქ - დეპორტივო ესპანიოლი ქ -:-
00:00გადაიდოესტუდიანტესი ქ - როსარიო ცენტრალი ქ -:-
00:00გადაიდოექსკურსიონისტასი ქ - ვილა სან კარლოსი ქ -:-
00:00გადაიდოინდეპენდიენტე ქ - ხიმნასია ქ -:-
00:00გადაიდოკომუნიკასიონესი ქ - რივერ პლეიტი ქ -:-
00:00გადაიდოლანუსი ქ - სან-ლორენსო ქ -:-
00:00გადაიდოპლატენსე ქ - უაი ურკიზა ქ -:-
00:00გადაიდოფერო ქ - დეფენსორეს დე ბელგრანო ქ -:-
00:00გადაიდოჰურაკანი ქ - ელ პორვენირი ქ -:-

აფრიკა: აფრიკის ჩემპიონატი ქ

00:30მაროკო ქ - ბურკინა ფასო ქ 1:0

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

03:00ნიუ იორკ რედ ბულზი 2 - პიტსბურგი 0:3
05:00კოლორადო სფრინგსი - საკრამენტო რეფაბლიკი 3:0
06:30ლოს ანჯელეს გალაქსი 2 - ოკლენდ რუთსი 3:1

აშშ: MLS Next Pro

03:00როჩესტერი ნიუ იორკი - ორლანდო სიტი B 3:2
05:00რეალ მონარქსი - პორტლენდ ტიმბერსი 2 4:0
06:30სან ხოსე ერსქვეიქსი II - ჰიუსტონი დინამო 2 1:2პენ

აშშ: USL ლიგა 1

04:00უნიონ ომაჰა - შარლოტ ინდეპენდენსი 0:0

აშშ: USL ლიგა 2

03:00კინგს ჰამერი - ტოლედო ვილა 5:1
03:00მოთაუნი - სედარი 1:2
03:00ოუშენ სიტი - ნიუ ჯერსი 1:0
03:00პატუსენტი - ვირჯინია ბიჩი 1:2
03:30ვესტერნ პიონერსი - სიქოსთ იუნაიტე ფანტომსი 3:1
04:00მენასი - თანდერ ბეი ჩილი 2:2
04:00პეორია - მანიტობა 3:2
04:00რაუნდ როქი - ჰიუსტონი 1:1
04:00ჩიკაგო იუნაიტედი - ჩიკაგო სიტი 1:0
06:00ბალარდი - პორტლენდი U23 0:2
06:00ვენტურა - პროექტი 510 2:3
06:00საუთერნ კალიფორნია სიჰორსიზი - გოლდენ სტეიტ ფორსი 1:1
21:00თობაქო როუდი - ნორს კაროლინა ფუჟენი U23 1:5
22:00ვერმონტ გრინი - ბოსტონ სიტი 3:1
23:00ფლორიდა U23 - ვესტონი -:-
00:00გლენსი სფ - დეივის ლეგასი 3:0
00:00სოლტ სიტი - CISA 3:1

აშშ: ნისა

05:00გადაიდოველი იუნაიტედი - ბეი სიტისი -:-

აშშ: NWSL ქ

04:30ჰიუსტონ დეში ქ - კანზას სიტი ქ 1:2
06:00რეინი ქ - ნორს კაროლინა ქურეჯი ქ 2:0
06:30ენჯელ სიტი ქ - პორტლენდ თორნსი ქ 1:1

ბანგლადეში: პრემიერ ლიგა

14:00მოჰამედანი - ბაშუნდარა კინგსი 1:1

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა

18:00ბელშინა - არსენალი ძიარჟინსკი 1:0
20:00დინამო მინსკი - ისლოჩი მინსკი 1:2

ბელარუსი: I ლიგა

16:00ლიდა - სლონიმი 1:0
18:00ორშა - ოსტროვეცი 1:3
20:00ნაფტანი - ვოლნა პინსკი 0:1

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი - კლაუსურა

23:00სანტა კრუზი - სუკრე 3:0
03:30ინდეპენდინტე პეტროლეროსი - უნივერსიტარიო დე ვინტო 1:1
23:00ვილსტერმანი - პალმაფლორი 2:1

ბრაზილია: სერია A

23:30იუვენტუდე - ატლეტიკო მინეირო 1:2
23:30ფლუმინენსე - კორინთიანსი 4:0

ბრაზილია: სერია B

02:00შაპეკოენსე - სამპაიო კორეა 3:1
04:30ბრუსკე - ოპერარიო 2:0
04:30კრუზეირო - ვილა ნოვა 2:0
18:00ლონდრინა - CSA 0:0
23:00იტუანო - კრისიუმა 1:2

ბრაზილია: სერია C - პირველი ეტაპი

22:00ფლორესტა - აე ალტოსი 2:2
00:00მანაუ - ფეროვიარიო 4:2

ბრაზილია: სერია D

03:00პაკახუსი - ტოკანტინოპოლისი 2:3
22:00გლობო - რეტრო 1:2
22:00რეალ ნოროესტე - ფეროვიარია 3:0
22:00ტუნა ლუსო - იულჰო ესპორტე 2:1
22:30SE იუვენტუდე - მოტო კლუბი 0:1
22:30ბრაზილიენსე - აკაო 2:1
22:30სან ლუიზი - კასკაველი 0:0
23:00ბაჰია დე ფეირა - კალდენსე 1:0
23:00ინტერნაიონალ ლიმეირა - ნოვა ვენეცია 2:1
23:00პარანა - ნოვა იგუასუ 2:1
23:00სან ბერნარდო - სანტო ანდრე 1:0
23:00ფლუმინენსე-PI - კასტანჰალი 3:1
23:30პორტო ველო - სან რაიმუნდო 1:1

ბრაზილია: კამპეონატო კარიოკა 2 - მეორე ეტაპი

21:45ამერიკა RJ - მარიკა 1:2
21:45ანგრა დოს რაისი - არტსული 1:1
21:45კაბოფრიენსე - სამპაიო კორეა 1:0
21:45ოლარია - გონსალენშე 1:2

ბრაზილია: მინეირო 2 - ფინალური ეტაპი

03:00იპატინგა - დემოკრატა სლ 2:0
22:00ბეტიმი - ვარგინია 3:0
22:00ტუპინამბასი - ბოა 0:0

ბრაზილია: კოპა პაულისტა

03:00პირაკიკაბა - ლემენსე 2:2
22:00პრიმავერა - დესპორტივო 1:3
23:00ნოროესტე - მარილია 0:2
23:00სერტაოზინიო - კომერსიალი 0:3

ბრაზილია: ბრაზილეირო U23

22:00ვილა ნოვა U23 - ბრაგანტინო U23 1:1

ბრაზილია: ბრაზილიერო U20

17:00ატლეტიკო-პრ U20 - შაპეკოენსე U20 4:1
22:00ატლეტიკო მინეირო U20 - პალმეირასი U20 0:1
22:00ბრაგანტინო U20 - ატლეტიკო გოიანიენსე U20 2:3
22:00სანტოსი U20 - ინტერნასიონალი U20 3:0
23:00სან-პაულუ U20 - ბოტაფოგო U20 1:0

ბრაზილია: ბრაზილეირო A2 ქ

17:00ბოტაფოგო ქ - ბაია ქ 1:0
17:00მინასი ქ - ამერიკა მინეირო ქ 2:1
22:00UD ალაგოანა ქ - სეარა ქ 0:2
23:00ირანდუბა დე ამაზონია ქ - არიკემესი ქ 1:5

გაბონი: ჩემპიონატ D1

18:30მბერი სპორტივი - აკანდა 2:2
18:30მისილი - მანგასპორტი 0:0
18:30მუნანა - ლიბრვილი 0:0
19:00პელიკანი - ბუენგუიდი 2:1

გამბია: GFA ლიგა

20:00გამბია პორტსი - მარიმოო 1:1
22:00ჰოქსი - გამტელი 2:0

დომინიკელთა რესპ.: LDF

00:00უნივერსიდადი - ჯარაბაკოა 0:2
00:00სან-კრისტობალი - სიბაო 0:1

ეგვიპტე: ეგვიპტის თასი

23:00ალ აჰლი - პეტროჯეტი 2:0

ეთიოპია: პრემიერ ლიგა

11:00ჯიმა აბა ჯიფარი - დიფენს ფორსი 0:1
14:00სიდამა ბუნა - ჰადია ჰოსანა 2:2
17:00ეთიოპია ბუნა - ბაჰირ დარ კენემა 1:1

ეკვადორი: კოპა ეკვადორი

21:00ჩაკარიტასი - კუმბაია 0:2
00:00გადაიდოდელფინი - გუალაკეო -:-
00:00იმბაბურა - გუაიაკილ სიტი 2:1პენ

ესტონეთი: მეისტრილიგა

18:00ნარვა - პაიდე 1:1
20:30ლეგიონი - ფლორა 0:1
21:00პარნუ ვაპრუსი - ტამეკა ტარტუ 1:1

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი

01:00ლარა - უნივერსიდად ცენტრალი 0:0
03:15ესტუდიანტეს მერიდა - მონაგასი 1:1

ვენესუელა: სეგუნდა დივიზიონი

23:00ნუევა ესპარტა - ბოლივარი 1:1
23:00პეტარე - აკადემია ანზოატეგი 0:0
23:00ფრონტერა - ლანეროსი 2:0
23:30იარაკუიანოსი - დინამო პუერტო 1:0
00:00ტრუხილანოსი - ჰიროუზ დე ფალკონი 2:0

ვიეტნამი: V ლიგა

15:00ბინ დინი - გია ლაი 1:1
15:00ჰაი-ფონგი - საიგონი 3:1
16:15ჰო ჩი მინჰი - ტჰანჰ-ჰოა 1:0

ვიეტნამი: ვ.ლიგა 2

12:30ტტბდ პჰუ დონგი - კან ტო 0:1
15:00ბა რია ვუნგ ტაუ - დაკ ლაკი 0:0

ზიმბაბვე: პრემიერ ლიგა

15:00კარიბა - იადაჰი 0:1
17:00ბლექ რინოსი - ჰერენტალსი 2:1
17:00ჩიქენ ინნი - პლატინუმი 0:3
17:00ჰარარე სიტი - კაპს იუნაიტედი 1:2

იაპონია: J1 ლიგა

13:00ტოკიო - ავისპა ფუკუოკა 2:2
13:30კაშივა - კაშიმა 1:2
13:30კიოტო - საპორო 2:1
13:30ჰიროსიმა - ივატა 3:0
14:00გამბა ოსაკა - ურავა 1:1
14:00სერესო ოსაკა - კავასაკი 2:1
14:00შიმიზუ - იოკოჰამა 3:5
14:00შონანი - ნაგოია 0:0
14:30საგან ტოსუ - კობე 0:2

იაპონია: J2 ლიგა

09:00ბლაუბლიცი - რენოფა იამაგუჩი 0:1
13:00გრულა მორიოკა - ომია არდია 1:0
13:00კოფუ - ვ-ვარენ ნაგასაკი 0:1
13:00მაჩიდა ზელვია - ვეგალტა სენდაი 2:3
13:00მიტო - იოკოჰამა 1:2
14:00კანაზავა - ტოკუშიმა 0:1
14:00მონტედიო იამაგატა - ტოჩიგი 0:2
14:00ოიტა - ჩიბა 3:2
14:00ოკაიამა - კუმამოტო 0:2
14:30კუსაცუ - ალბირექს ნიიგატა 0:2

იაპონია: J3 ლიგა

10:00აზულ კლარო ნუმაზუ - გეინეირ ტოტორი 3:0
11:30ივაკი - ტეგევაიარო მიიაზაკი 2:0
12:00ფუკუშიმა უტდ - ტოიამა 1:1
12:00ფუჯიედა - ეჰიმე 2:0
13:00გირავანზ კიტაკიუშუ - კაგოშიმა იუნაიტედი 1:2
13:00საგამიჰარა - ნაგანო 1:2
14:00ვანრაურე - მაცუმოტო იამაგა 0:1

იაპონია: ნადეშიკო ლიგა ქ

10:00გუნმა ქ - ნგუ ნაგოია ქ 2:1
10:00სერესო ოსაკა ქ - იოკოჰამა სიგულსი ქ 3:0
11:00სეტაგაია სფიდა ქ - ჰარიმა ალბიონი ქ 1:2

ინდონეზია: პრეზიდენტის თასი - პლეი-ოფი

12:30არემა - ბარიტო პუტერა 1:0პენ

იორდანია: პრემიერ ლიგა

20:00ალ სალტი - ალ-ჰუსეინი 1:1
22:30აქაბა - ალ-ფაისალი ამანი 0:2

ირლანდია: პრემიერ დივიზიონი

23:00ფინ ჰარპსი - შამროკ როვერსი 0:1
22:45სლიგო როვერსი - შელბურნი 3:1

ირლანდია: ეროვნული ლიგა ქ

20:00თრითი იუნაიტედი ქ - შელბურნი ქ 0:10
21:00ბოჰემიანსი WFC ქ - სლიგო როვერსი ქ 2:1
21:00უექსფორდი ქ - გალვეი WFC ქ 1:1
22:00ათლონი WFC ქ - კორკ სიტი ქ 1:0

ისლანდია: Besta-deild karla

23:15კრ რეიკიავიკი - ვიკინგური რეიკიავიკი 0:3
20:00ვესტმანაეიარი - ბრეიდაბლიკი 0:0

ისლანდია: დივიზიონი 1

23:15გრინდავიკი - სელფოსი 2:2
23:15კორდენგირი - გროტა 1:0
23:15ფილკირი - აფტურელდინგი 2:2
00:00ვესტრი - კვ რეიკიავიკი 2:4

ისლანდია: დივიზიონი 2

17:00ოლაფსვიკი - ფიარდაბიგდი/ლეიკნირი 1:3
18:00ჰოტური / ჰუგინი - ნიარდვიკი 1:2
20:00მაგნი - ჰაუკარი 2:2
20:00რეინირი - ფიალაბიგდი 1:1

კაბო ვერდე: ეროვნული ჩემპიონატი - პლეი-ოფი

21:00როსარიენსე - მინდელო 0:4

კამბოჯა: CPL

12:45კირივონგ სოკ სენ ჩეი - ანგკორ ტაიგერი 3:3
15:30ტიფი არმი - ბოიუნგ კეტი 3:4

კამერუნი: ელიტ 2 - პლეი-ოფი

19:00ლეოპარდ დე დუალა - გაზელე 1:1
21:30AS Lausanne - ეიგლ როიალი 0:2

კანადა: კანადის პრემიერ ლიგა

02:00ედმონტონი - იორკი 3:0

კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1

17:00მანიემა - მოტემა პემბე -:-

კურაჩაო: პრომე დივიზიონი

04:00ვილემშტადი - ბარბერი 1:2
04:00უნდება - იონგ ჰოლანდი 1:1

ლაოსი: ლაო ლიგა

13:00ეზრა - მასტერ 7 -:-

ლატვია: ოპტიბეთ ვირსლიგა

19:00სუპერ ნოვა - აუდა 1:2

ლატვია: 1. ლიგა

16:00სალდუსი სს/ლეევონი - სმილტენე 4:0
18:00გრობინა - სკანსტესი 0:3
20:00ალბერტსი - დინამო რიგა 1:2
20:00რიგასი 2 - რიგა 2 0:2

ლიეტუვა: A ლიგა

17:00იონავა - სუდუვა 0:4
19:00ბანგა - პანევეზისი 1:2
21:00რიტერიაი - კაუნო ჟალგირისი 1:1

ლიეტუვა: I ლიგა

16:00ჟალგირისი 2 - ეკრანასი 0:2
18:00მინია - ატმოსფერა 0:2
19:00გარლიავა - მარიამპოლე სიტი 2:2

მავრიტანია: ლიგა 1

23:45ნუაკჩოტ კინგსი - ასაკ კონკორდი 2:0

მალავი: სუპერ ლიგა

16:30გადაიდოკარონგა იუნაიტედი - ეკვენდენი ჰამერსი -:-
16:30მაითი უონდერერსი - კარონგა იუნაიტედი 3:0
16:30მაფკო - სილვერ სთრაიქერსი 0:2
16:30გადაიდოსაბლე ფერმინგი - მაფკო -:-

მალაიზია: სუპერ ლიგა

17:00მელაკა იუნაიტედი - ჯოჰორი 1:1

მალდივები: დჰივეჰის პრემიერ ლიგა

15:00მაზია - გრინ სთრითსი 2:0
20:00ვალენსია - სუპერ იუნაიტედ სპორტსი 2:1

მალი: პრემიერ დივიზიონი

20:00ასომ - ჯოლიბა 1:3
20:00დუანეს დე სიკასო - იელენი -:-
20:00დუგუვოლოფილა დე ბაბანბა - უსფას ბამაკო 0:1
20:00კოროფინა - ლკ ბამაკო 0:0
22:00ფუტ ელიტი - ონზ კრეატორსი 1:1

მაროკო: ბოტოლა პრო

21:00მაღრებ ფეზი - რაჯა კასაბლანკა 0:0
21:00ფარ რაბატი - ოლიმპიკ ხურიბგა 1:0

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა

06:05მაზატლანი - პუებლა 2:4

მექსიკა: ლიგა MX U20 - აპერტურა

18:00ამერიკა U20 - ატლასი U20 3:0
18:00გვადალახარა ჩივასი U20 - ხუარესი U20 3:1
18:00ტიგრესი U20 - კრუზ ასული U20 1:0

მიანმარი: ეროვნული ლიგა

12:30ჰანტარვადი იუნაიტედი - საგაინგი 0:1

მოზამბიკი: მოკამბოლა

16:00ბლექ რულზი - ვილანკულო 3:1
16:00ფეროვიარიო მაპუტო - მაპუტო 1:0

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

23:00ფორს მექანიკსი (Sco) - ელგინ სიტი (Sco) 0:3
04:00ლა ჰორკეტა (Tri) - ნორს ისტ სტარზი (Tri) 4:2
11:30გროსუპლიე (Slo) - ნკ კრკა (Slo) 2:3
12:00გიორი (Hun) - გირმოტი სე (Hun) 2:4
12:00დაბასი (Hun) - მონორი (Hun) 2:3
12:00დოროგი (Hun) - ბვსკ-ზუგლო (Hun) 1:1
12:00ელბლაგი (Pol) - სოკოლი ოსტროდა (Pol) 5:0
12:00ზნამია ტრუდა (Rus) - პერესვეტი პოდოლსკი (Rus) 1:1
12:00მიხალოვცე (Svk) - ფკ ჰუმენე (Svk) 3:0
12:00გაუქმდანიცა (Fra) - ლოზანა (Sui) -:-
12:00ოსტრავა (Cze) - ტერმალიკა ნიეჩიეზა (Pol) 0:0
12:00პოჰრონიე (Svk) - სამორინი (Svk) 1:2
12:00ფარულ კონსტანტა (Rou) - ჩინდია ტარგოვისტე (Rou) 2:3
12:00ჩრობრი გლოგოვი (Pol) - პოლკოვიცე (Pol) 1:2
12:20მეზოკოვესდ-ზორი (Hun) - ვასასი (Hun) 1:1
12:30ბიჩკეი (Hun) - კომარნო (Svk) 0:5
12:30ზაგლებიე სოსნოვიეცი (Pol) - ოდრა ოპოლე (Pol) 2:1
12:30კაზინბარციკაი (Hun) - დიოსგიორი (Hun) 1:1
12:30კისვარდა (Hun) - ჰაიდუკი სპლიტი (Cro) 1:1
12:30პრიბრამი (Cze) - ვლასიმი (Cze) 0:3
13:00გაუქმდაგკს იასტრზებიე (Pol) - კარვინა (Cze) -:-
13:00გკს კატოვიცე (Pol) - ბანსკა ბისტრიცა (Svk) 2:1
13:00ვინტერთური (Sui) - შაფჰაუზენი (Sui) 3:0
13:00ზაგლებიე (Pol) - გორნიკი ზაბჟე (Pol) 3:0
13:00გაუქმდაიაბლონეცი (Cze) - ბოჰემიანსი (Cze) -:-
13:00იაბლონეცი (Cze) - ზიზკოვი (Cze) 1:2
13:00იაგიელონია (Pol) - ჩოჟნიჩანკა (Pol) 2:0
13:00კარვინა (Cze) - ზლინი (Cze) 0:2
13:00კრინსი (Sui) - სოლოთურნი (Sui) 3:2
13:00ლეგნიცა (Pol) - ვარტრა პოზნანი (Pol) 0:1
13:00ლეხი პოზნანი 2 (Pol) - სლასკი ვროცლავი 2 (Pol) 1:2
13:00ლიბერეცი (Cze) - უსტი ნად ლაბემი (Cze) 8:1
13:00ლოზანა (Sui) - ეხალენსი (Sui) 5:0
13:00მლადა ბოლესლავი (Cze) - ტეპლიცე (Cze) 3:2
13:00მტკ ბუდაპეშტი (Hun) - უიპეშტი (Hun) 2:6
13:00ნკ პოლეტი (Cro) - ოსიეკი (Cro) 1:7
13:00პიასტი გლივიცე (Pol) - ს. რჟეშოვი (Pol) 2:0
13:00პრუშკოვი (Pol) - გკს პოგონი (Pol) 1:1
13:00რუხი (Pol) - პოდბესკიძიე (Pol) 0:1
13:00სიგმა ოლომოუცი (Cze) - პროსტეჟოვი (Cze) 0:0
13:00სლოვაცკო (Cze) - ლ. მიკულასი (Svk) 2:1
13:00სტეზიცა (Pol) - პრზოდკოვო (Pol) 2:1
13:00ტიჩი (Pol) - სკრა (Pol) 4:1
13:00ტრებისოვი (Svk) - ვრანოვი (Svk) 1:3
13:00ტრინეცი (Cze) - ჟილინა B (Svk) 5:0
13:00ცესკე ბუდეიოვიცე (Cze) - დუკლა პრაღა (Cze) 3:1
13:00ჰრადეცი კრალოვე (Cze) - ვარნსდორფი (Cze) 3:1
13:30ვისლა კრაკოვი (Pol) - გკს იასტრზებიე (Pol) 3:0
14:00გარბარნია (Pol) - სიარკა ტარნობრცეგი (Pol) 1:4
14:00იონგ პსვ (Ned) - სპარტა როტერდამი (Ned) 1:2
14:00კოზარმისლენი (Hun) - სიოფოკი (Hun) 6:1
14:00სანდერლენდი (Eng) - გეითსჰედი (Eng) 2:0
14:00სონდერიისკე (Den) - ესბიერგი (Den) 1:1
15:00Bedfont Sports (Eng) - პოტერს ბარი (Eng) 2:2
15:00ალმერე სიტი (Ned) - იონგ აზ ალკმაარი (Ned) 3:1
15:00იზერლოჰნ (Ger) - ობერჰაუზენი (Ger) 0:9
15:00ლიუნგბიუ (Den) - ნიკობინგი (Den) 2:0
15:00ოდენსე (Den) - ჰორსენსი (Den) 1:3
15:00პადერბორნი (Ger) - აიაქსი (Ned) 5:2
15:00ფრემად ამაგერი (Den) - ჰვიდოვრე (Den) 3:0
15:30ბალინგენი (Ger) - რილასინგენ-არლენი (Ger) -:-
15:30სტანდარდ ლიეჟი (Bel) - RWDM 47 (Bel) 1:2
16:00Merley Cobham (Eng) - პული (Eng) -:-
16:00არმინია ლუდვიგშაფენი (Ger) - მანჰაიმი (Ger) 1:5
16:00არსენალი (Eng) - იფსვიჩი (Eng) 5:1
16:00გაუქმდაბედფორდი (Eng) - Biggleswade FC (Eng) -:-
16:00ბედფორდი (Eng) - უიმბლდონი (Eng) 0:2
16:00ბერლინერ AK 07 (Ger) - რედენი (Ger) 0:3
16:00ბიშოპ ოკლენდი (Eng) - მიდლსბრო (Eng) 0:5
16:00ბოხოლტი (Ger) - ბოხუმი (Ger) 1:3
16:00გონსენჰაიმი (Ger) - ედერსჰაიმი (Ger) 2:0
16:00დაინცე (Bel) - როიალ უნიონი სგ (Bel) 0:1
16:00დორდრეხტი (Ned) - კორტრიკი (Bel) 4:2
16:00დორფმერკინგენი (Ger) - შტუტგარტი II (Ger) 0:2
16:00ვესტერლო (Bel) - პატრო აისდენი (Bel) 2:0
16:00ვეჰენი (Ger) - ნიურნბერგი II (Ger) 4:1
16:00ვილი (Sui) - დორნბირნი (Aut) 1:3
16:00გაუქმდავისლა კრაკოვი (Pol) - რ. რჟეშოვი (Pol) -:-
16:00ვოლფსბურგი (Ger) - VfL ოსნაბრუკი (Ger) 1:3
16:00ვრედენი (Ger) - ალენი (Ger) 3:5
16:00იონგ უტრეხტი (Ned) - გლადბახი II (Ger) 4:0
16:00კეჩკემეტი ტე (Hun) - შენტლორინკი (Hun) -:-
16:00კკს კალიში (Pol) - გკს ბელხატოვი (Pol) -:-
16:00კოვ რეინჯერსი (Sco) - გალა ფეირიდინი (Sco) 8:1
16:00კრისტალ პალასი (Eng) - ეკრინგტონი (Eng) 1:1
16:00კუფშტაინი (Aut) - ბაიერნი II (Ger) 0:4
16:00ლიმინგტონი (Eng) - ქოვენთრი (Eng) 1:3
16:00ლიპშტადტი (Ger) - ოლდენბურგი (Ger) 1:2
16:00მაინცი (Ger) - ვორმსი (Ger) 4:0
16:00მაინცი II (Ger) - აშაფენბურგი (Ger) 1:3
16:00რედინგი (Eng) - კოლჩესტერი (Eng) 2:0
16:00როდა (Ned) - ანდერლეხტი (Bel) 0:6
16:00სიტარდი (Ned) - ვიქტორია კიოლნი (Ger) 2:3
16:00სპვგგ ანსბახი 09 (Ger) - სელიგენპორტენი (Ger) 6:0
16:00ტუს კობლენცი (Ger) - დიუსელდორფი (Ger) 0:1
16:00უოტფორდი (Eng) - კემბრიჯ იუნაიტედი (Eng) 1:3
16:00ფეინოორდი (Ned) - კოპენჰაგენი (Den) 0:7
16:00ფურსტენვალდე (Ger) - ალტგლინიკე (Ger) 1:7
16:00გაუქმდაჩაიკა (Rus) - ბიოლოგი (Rus) -:-
16:00ჰალეშერი (Ger) - ჰერტა II (Ger) 1:3
16:30ბრონდბიუ (Den) - ორჰუსი (Den) 1:2
16:30ვალვაიკი (Ned) - ოსს (Ned) 5:3
16:30ლინფილდი (Nir) - სტ. მირენი (Sco) 1:2
16:30რკსვ უდი 19 (Ned) - ვილემ II (Ned) 1:3
17:0008 ჰომბურგი (Ger) - დიფლენი (Ger) 6:3
17:00აინტრახტ ტრიერი (Ger) - შოტ მაინცი (Ger) 3:0
17:00ალოა (Sco) - ფორფარ ატლეტიკი (Sco) 2:0
17:00აუბშტადტი (Ger) - კიკერსი ოფენბახი (Ger) 0:3
17:00ბად ვილბელი (Ger) - რვ ვალდორფი (Ger) 2:2
17:00ბობლინგენი (Ger) - შტუტგარტი (Ger) 1:7
17:00გაზიანთეფი (Tur) - ორენბურგი (Rus) 1:2
17:00დუმბარტონი (Sco) - გრეტნა 2008 (Sco) 3:2
17:00ეუპენი (Bel) - ალემანია აახენი (Ger) 4:1
17:00ვილცინგი (Ger) - რეგენსბურგი II (Ger) 4:2
17:00თურქგუჩუ მიუნხენი (Ger) - ვფბ ჰალბერგმოოს-გოლდახი (Ger) 2:1
17:00ირვინ მიდოუ (Sco) - სტრანრარი (Sco) 2:5
17:00ისტ ფაიფი (Sco) - ქოუდენბითი (Sco) 3:0
17:00მონტროზი (Sco) - არბროა (Sco) 1:1
17:00ოლდენბურგერი (Ger) - ფონიქსი ლიუბეკი (Ger) 5:4
17:00პარდუბიცე (Cze) - გროიტერ ფიურტი (Ger) 0:1
17:00პიტერჰედი (Sco) - დანდი (Sco) 0:4
17:00პსვ (Ned) - სერკლ ბრიუგე (Bel) 2:2
17:00ფრაიბურგი (Ger) - ელფსბერგი (Ger) 0:0
17:00შტურმი გრაცი (Aut) - ლიფერინგი (Aut) 0:0
17:00ჰოლშტეინ კიელი (Ger) - ვოლფსბერგერი (Aut) 1:0
17:10ჩორლი (Eng) - ბოლტონი (Eng) 1:3
17:15ვოლფსბურგი (Ger) - ჰანოვერი (Ger) 1:1
17:30ბრიუგე (Bel) - ბეერსხოტი ვა (Bel) 2:1
17:30გრონინგენი (Ned) - პაოკი (Gre) 2:1
17:30ზალცბურგი (Aut) - ოლიმპიაკოსი (Gre) 3:1
17:30კაიზერსლაუტერნი (Ger) - უნტერჰახინგი (Ger) 3:0
17:30ლონე (Ger) - შალკე (Ger) 0:7
17:30მსკ პუხოვი (Svk) - ტრენჩინი (Svk) 0:3
18:00Abbey Rangers (Eng) - ისთლეი (Eng) 0:3
18:00Jersey Bulls (Eng) - სტივენეიჯი (Eng) 0:4
18:00Roffey (Eng) - დორკინგი (Eng) 0:5
18:00VfL ოსნაბრუკი (Ger) - ჰანოვერი (Ger) 1:1
18:00ა. კლაგენფურტი (Aut) - ჰანზა როსტოკი (Ger) 0:0
18:00ალკმაარი (Ned) - ზვოლე (Ned) 3:1
18:00ალფრეტონი (Eng) - შეფილდ ვედ (Eng) 0:0
18:00ანტვერპენი (Bel) - მეხელენი (Bel) 4:0
18:00არსენალი ტულა (Rus) - რიაზანი (Rus) 1:0
18:00ასკოტ იუნაიტედი (Eng) - სლოუ (Eng) 0:3
18:00აუსტრია ვენა (Aut) - ფერსთ ვენა (Aut) 3:0
18:00აუსტრია ლუსტენაუ (Aut) - სტ. გალენი (Sui) 0:4
18:00ბაბელსბერგი (Ger) - ჰერტა (Ger) 0:1
18:00ბადშოტ ლი (Eng) - ალდერშოტი (Eng) 0:4
18:00ბენქს ო'დი (Sco) - ტარიფ იუნაიტედი (Sco) 1:2
18:00ბრორა რეინჯერსი (Sco) - ინვერნესი (Sco) 0:1
18:00ბუმი (Bel) - Beveren (Bel) 1:5
18:00გეინსბორო (Eng) - ლინკოლნ სიტი (Eng) 0:4
18:00გრაცერი (Aut) - დომჟალე (Slo) 1:4
18:00დეალი (Eng) - ჩარლტონი U23 (Eng) 2:6
18:00დურენი (Ger) - ვილცი (Lux) 3:2
18:00ევესჰემი (Eng) - ჩელტენჰემი (Eng) 0:4
18:00ეთერტონი (Eng) - ანანი (Sco) 2:1
18:00ისთბურნ ბორო (Eng) - ქროული (Eng) 0:1
18:00კელტი ჰართსი (Sco) - რაის როვერსი (Sco) 1:1
18:00კემპსტონი (Eng) - რაშდენი & დაიამონდსი (Eng) 3:3
18:00ლანსი (Fra) - სკ პარიზი (Fra) 0:0
18:00ლივინგსტონი (Sco) - მორტონი (Sco) 0:3
18:00ლუცერნი (Sui) - ვადუცი (Lie) 4:1
18:00მელკსჰემი (Eng) - სუინდონი (Eng) 2:3
18:00ნანტვიჩი (Eng) - ქრიუ (Eng) 0:3
18:00ნიუ მილსი (Eng) - ქარზონ ეშტონი (Eng) 0:3
18:00ნორდერშტედტი (Ger) - ფლენსბურგი (Ger) 4:1
18:00ნუნიტონი (Eng) - სტოკპორტი (Eng) 0:4
18:00ოდენაარდე (Bel) - ოსტენდე (Bel) 0:11
18:00პლიმუთ პარკვეი (Eng) - პლიმუთი (Eng) 2:2
18:00პრესტონი (Eng) - ბამბერ ბრიჯი (Eng) 3:0
18:00სატონ როვერსი (Eng) - ტონბრიჯი (Eng) 1:5
18:00სატონ ქოლდფილდი (Eng) - ბარველი (Eng) 0:4
18:00საუთპორტი (Eng) - ბლექპული (Eng) 0:2
18:00სიგმა ოლომოუცი (Cze) - ჟილინა (Svk) 1:3
18:00სკა ხაბაროვსკი 2 (Rus) - ჩერნომორეცი ნოვოროსიისკი (Rus) 3:3
18:00სპარტაკი მოსკოვი (Rus) - იენისეი (Rus) 3:0
18:00სტრეტფორდი (Eng) - ქოვენთრი სფინქსი (Eng) 5:2
18:00ფინენტროპი/ბამენოლი (Ger) - კაან-მარინბორნი (Ger) 0:0
18:00ფოლკსტონი (Eng) - ჯილინგემი (Eng) 0:2
18:00ფრომ თაუნი (Eng) - სელისბური (Eng) 2:3
18:00ჩაიკა (Rus) - კრასნოდარი 2 (Rus) 2:2
18:00ჩრუდიმი (Cze) - იჰლავა (Cze) 2:1
18:00ჰავანტი & ვატერლუვილი (Eng) - პორტსმუთი (Eng) 0:3
18:00ჰამილტონი (Sco) - ქუინ ოფ საუთი (Sco) 1:3
18:00ჰედნსფორდი (Eng) - ბირმინგემი U23 (Eng) 3:5
18:00ჰეისტი (Bel) - გენკი (Bel) 1:8
18:30თუნი (Sui) - ლოზანა უხი (Sui) 2:1
18:30მაგდებურგი (Ger) - უნიონ ბერლინი (Ger) 1:4
18:30რადნიჩკი ნისი (Srb) - სლასკი ვროცლავი (Pol) 1:3
18:30რაპიდი ვენა (Aut) - აეკი ლარნაკა (Cyp) 2:3
18:30რვ კობლენცი (Ger) - დიუსელდორფი II (Ger) 4:2
18:30ჰარტბერგი (Aut) - სტ. პოლტენი (Aut) 0:4
19:00აიხსტატი (Ger) - ნოიმარკტი (Ger) 3:0
19:00ბერსენბრუკი (Ger) - ვერდერი ბრემენი II (Ger) 3:0
19:00ბრნო (Cze) - სლოვანი ბრატისლავა (Svk) 2:2
19:00გებენბახი (Ger) - ვურცბურგერ კიკერსი (Ger) 0:5
19:00ვესტერლო (Bel) - მაკაბი თელ-ავივი (Isr) 2:1
19:00გაუქმდალასკი (Aut) - ზლინი (Cze) -:-
19:00ლასკი (Aut) - რაპიდი ბუქარესტი (Rou) 2:0
19:00ლეჩნა (Pol) - ვოლუნტარი (Rou) 2:1
19:00მადეს ბოიზი (Ned) - ბრედა (Ned) 0:9
19:00მარიცა პლოვდივი (Bul) - სიბენიკი (Cro) 0:1
19:00ოსერი (Fra) - გრენობლი (Fra) 1:2
19:00გაუქმდატრნავა (Svk) - ბრნო (Cze) -:-
19:00ფარულ კონსტანტა (Rou) - მიერკურეა ჩიუკი (Rou) 2:2
19:00ჩერნო მორე (Bul) - დობრუდჟა (Bul) 2:1
19:00ჰებარი (Bul) - ბისტრიცა (Bul) 1:1
19:00ჰოოგეზანდი (Ned) - ემენი (Ned) 0:11
19:30ვალდორფი (Ger) - ჰოფენჰაიმი (Ger) 0:4
19:30კაპფენბერგი (Aut) - ჰალადაში (Hun) 1:1
19:30ლოკომოტივ სოფია (Bul) - სეპტემვრი სოფია (Bul) 2:3
19:30ლუვენი (Bel) - შარლერუა (Bel) 3:1
19:30შტურმი გრაცი (Aut) - ბვ ლინცი (Aut) 1:1
20:00ბელტინცი (Slo) - რუდარი (Slo) 0:2
20:00ბოჰემიანსი (Cze) - კრაკოვია (Pol) 2:1
20:00ეტარი (Bul) - სპარტაკი პლევენი (Bul) 0:0
20:00ვალდალგესჰაიმი (Ger) - ბასარა მაინცი (Ger) 1:0
20:00ვარაზდინი (Cro) - ველეზ მოსტარი (Bih) 3:0
20:00კოლუბარა (Srb) - ზელეზნიჩარი (Bih) 1:2
20:00კრასნოდარი 2 (Rus) - ბიოლოგი (Rus) -:-
20:00პირინ ბლაგოევგრადი (Bul) - ბელასიტსა (Bul) 1:0
20:00პოდბრეზოვა (Svk) - ზ. მორავცე-ვრაბლე (Svk) 4:0
20:00გაუქმდაპოსუსიე (Bih) - იგმან კონიჩი (Bih) -:-
20:00როსტოვი (Rus) - ყუბანი (Rus) 2:0
20:00სლობოდა (Bih) - შიროკი ბრიეგი (Bih) 1:1
20:00სპარტაკ სუბოტიცა (Srb) - სრემსკა მიტროვიცა (Srb) 3:0
20:00ტაბორ სეზანა (Slo) - სკალიცა (Svk) 2:3
20:00ტულუზა (Fra) - ნიმი (Fra) 2:0
20:00უტრეხტი (Ned) - ქუინზ პარკი (Sco) 2:4
20:00შვაცი (Aut) - ბოტოსანი (Rou) 1:6
20:00ცსკა 1948 სოფია (Bul) - აპოელი (Cyp) 0:0
20:30აუე (Ger) - ლოკომოტივი ლაიპციგი (Ger) 4:0
20:30პირმასენსი (Ger) - ზაარბრიუკენი (Ger) 1:1
20:30სლავენი ბელუპო (Cro) - ზალაეგერშეგი (Hun) 1:2
20:30ფენერბახჩე (Tur) - პარტიზანი (Srb) 1:0
20:45ქსამაქსი (Sui) - სერვეტი ჟენევა (Sui) 1:5
21:00ბოტევ პლოვდივი (Bul) - იანტრა გაბროვო (Bul) 0:0
21:00გ.ა. იგლზი (Ned) - ლოკ. ზაგრები (Cro) 2:0
21:00დიფერდანჟი (Lux) - სერაინგი (Bel) 0:0
21:00ზიმბრუ (Mda) - სტიაუა ბუქარესტი (Rou) 1:6
21:00სიონი (Sui) - დინამო კიევი (Ukr) 0:1
21:30ვირტონი (Bel) - ფოლა (Lux) 5:1
21:30ოქსფორდ სიტი (Eng) - ოქსფორდ იუნაიტედი (Eng) 2:5

მსოფლიო: ხმელთაშუაზღვის თამაშები - პლეი-ოფი

20:30საფრანგეთი U18 - თურქეთი U18 2:0
00:00იტალია U18 - მაროკო U18 2:1

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

23:10საფრანგეთი ქ - ვიეტნამი ქ 7:0
20:00ნიდერლანდები ქ - ფინეთი ქ 2:0

ნიგერია: NPFL

19:00აბია უორიორსი - გომბე 3:2
19:00დაკადა - კაცინა იუნაიტედი 2:0
19:00ენუგუ რეინჯერსი - შუთინგი 2:2
19:00ჰართლენდი - სანშაინ სტარზი 1:0

ნორვეგია: ელიტსერიენი

18:00იერვი - ჰაუგესუნდი 1:0
20:00ოდდი - ბოდო/გლიმტი 3:2

ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 1

16:00ფლეკეროი - არენდალი 3:1

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 1

15:00ფილინგსდალენი - რედი 2:0
16:00გრორუდი 2 - ოს ტფ 1:4
16:00ოპსალი - ნორდსტრანდი 4:0
16:00სკეიდი 2 - სანდვიკენსი 5:3
17:00ლინი - ლოკომოტივი ოსლო 3:1
18:00გრეი - კიელსასი 2 0:1
18:00სტაბეკი 2 - ფროია 0:2

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 2

15:00ტოტენი - ფლორო 2:3
18:00სპიელკავიკი - ფორდე 0:2

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 3

15:00ბრანი 2 - სოლა 1:0
16:00სტორდი - ფანა 6:2
17:00აკრა - ბიარგი 3:1
18:00სანდნესი ულფ 2 - ლისეკლოსტერი 4:3

პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

01:00გუაირენა - ნასიონალ ასუნსიონი 1:1
03:15სოლ დე ამერიკა - ამელიანო 0:1

პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია

01:003 დე ფებრერო - დეპორტივო სანტანი 2:0
03:15რუბიო - ატირა 1:0
18:00გუარანი დე ტრინიდადი - სპორტივო ლუკენო 0:2
18:00ფერნანდო დე ლა მორა - სპორტივო იტენო 4:1

პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა

00:30იაკუჩო - კანტოლაო 1:2
22:00დეპორტივო მუნისიპალი - ცეზარ ვალეხო 1:4
00:15სიენსიანო - უნივერსიდად სან მარტინი 5:3

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 1

13:00ჯეჯუ იუნაიტედი - სეული 2:2
14:00გიმჩეონ სანგმუ - ჩონბუკი 1:2
14:00პოჰანგი - ულსან ჰიუნდაი 2:0
15:00სეონგნამი - განგვონი 0:2

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2

13:00ანსან გრინერსი - ანიანგი 1:4
13:00ბუჩეონი 1995 - დაეჯეონი 2:0
15:00გიმპო - გვანჯუ 0:0

სამხრეთ კორეა: K3 ლიგა

12:00გიეონგჯუ კჰნპ - სიჰეუნგ სითიზენი 0:1
14:00გიმჰაე - მოკპო 3:1
14:00პაჯუ სითიზენი - ჩანგვონი 2:0
14:00ჩეონან სიტი - ჩეონგჟუ 4:0

სეიშელის კუნძულები: პირველი დივიზიონის ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

15:00კოტ დ'ორი - სენტ-ლუისი 0:2
15:00ლა პასე - ფორესტერსი 2:0
16:00სენ-მუშელ იუნაიტედი - ლაითსტარზი 2:1

სინგაპური: პრემიერ ლიგა

13:30ბალესტირ ხალსა - გეილანგი 0:2

ტაივანი: მულანის საფეხბურთო ლიგა ქ

12:00გადაიდოჰუალიენი ქ - ტაოიუანი ქ -:-
14:00კაოჰსიუნგი ქ - ჰანგ იუანი ქ 1:2
15:00ტაიპეი ბრავო ქ - ტაიჩუნგ ბლუ ქ 2:2

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - ინტერმედიოს ტურნირი

03:00გადაიდონასიონალი - პლაზა კოლონია -:-
17:00გადაიდოალბიონი - მონტევიდეო სიტი -:-
22:00გადაიდოლივერპული მონტევიდეო - რენტისტასი -:-

ფარერების კუნძულები: პრემიერ ლიგა

18:00ტოფტირი - ჰბ ტორსჰავნი 0:1
19:0007 ვესტურ სორვაგური - სტრეიმური 5:4

ფარერების კუნძულები: 1. დეილდი

18:00იფ ფუგლაფიორდური - რუნავიკი 2 4:1

ფინეთი: ვეიკაუსლიგა

16:00ჰონკა - მარიეჰამნი 1:1
18:00აკ ულუ - ვპს 0:6
18:00ჰიკი - კუპს 1:1
19:00ლაჰტი - ინტერი ტურკუ 2:1

ფინეთი: პირველი დივიზიონი

18:00SJK აკატემია - იარო 1:3
18:00პეპო - ეკენასი 2:2
18:00პიფ პარგასი - პკ-35 ვანტა 3:2

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი A

16:00უიპპო - პეკა 1:0
18:00ატლანტისი - PPJ 2:0
18:00ფუტურა - ნისი 0:3

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B

18:00HJS - სალპა 3:2
18:00კააპო - ჯაზ პორი 0:5
19:00ილვეს-კისატი - ეპს 3:2

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი C

16:00ნარპეს კრაფტი - ვიფკ 0:1
18:00როვანიემი - იიკ ივასკულა 2:2

ყაზახეთი: პრემიერ ლიგა

16:00შახტარი ყარაღანდი - აქტობე 2:3
18:00ატირაუ - ტარაზი 0:0

ყაზახეთი: პირველი დივიზიონი

15:00იგილიკი - ჟეტისუ ტალდიყორღანი 0:3
15:00ოკჟეტპესი - ყირანი 4:0
16:00აკადემია ონტუსტიკი - ჟენისი 0:0
18:00კაისარი ყიზილორდა - ეკიბასტუზი 3:4

შვედეთი: ოლსვენსკა

17:00აიკი - მიალბიუ 0:1
19:30ჰელსინგბორგი - კალმარი 1:1

შვედეთი: სუპერეტანი

17:00დალკურდი - ლანდსკრონა 0:1
17:00ოსტერსუნდსი - Utsikten 0:3
19:00ოსტერსი - სკოვდე აიკი 2:3

შვედეთი: დივიზიონი 2 - დასავლეთ გოტალანდი

15:00ჰოგანასი - ულარედსი 1:5

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ გოტალანდი

16:00გაუტჰიოდი - გრებესტადსი 0:0

შვედეთი: შვედეთის თასი - საკვალიფიკაციო

15:00Bralanda IF - ვანერსბორგი იფ 6:2დდ
15:00ტორნსი - ოლიმპიკი 2:1
16:00Simrishamn - ოსტერლენი ფფ 0:4
16:00ანგერედი - ლიუნგსკილე 2:4
16:00გუტე - ჰანინგე 1:2პენ
16:00ენჩოპინგსი - უფსალა 1:0
16:00გაუქმდაკორსნასი - გესტრიკლანდსი -:-
16:00სკილიებო - ორებრო სირიანსკა 1:2
16:00ფროლუნდა - ტორსლანდა 6:0
18:00ალმჰულტსი - ასარუმსი 2:1
18:00ენები - სლაიპნერი 1:2პენ
18:00კარლბერგსი - ვასალუნდსი 2:4დდ
18:00ოსტერაკერი - სოლენტუნა 2:1
18:00ტორდი - ასირისკა იკ 6:0
18:00ტროსა-ვაგნჰარადსი სკ - ნიკოპინგსი 0:5
18:00ფრისკა ვილიორი - ჰუდიკსვალსი 1:2
18:00ჰასლეჰოლმი იფ - ესკილსმინე 1:0
18:00ჰუდინგე - ჰამარბი 3:0
19:00არლანდა - ტაბი 2:3

ჩილე: პრიმერა დივიზიონი

02:00ევერტონი - კოლო კოლო 1:1
23:00პალესტინო - უნიონ ესპანიოლა 1:0

ჩილე: პრიმერა B

04:30დეპორტეს იქუიქუე - სანტიაგო უონდერერსი 2:1
04:30რეკოლეტა - სან ფელიპე 3:3
20:30დეპორტეს ტემუკო - CD სანტა კრუზი 1:1
20:30რეინჯერსი - არტურო ფერნანდეზ ვიალი 1:3

ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი

23:30იბერია - გენერალ ვალასკესი 0:1

ჩინეთი: მეორე ლიგა

11:30Taian Tiankuang - Zhuhai Qinao 0:0
11:30Zibo Qisheng - ჰუბეი ისტარი 1:2
11:30დონგუან გუანლიანი - ინერ მონგოლია 1:0
11:30ვუხი ვუგოუ - Nantong Haimen 2:0
11:30ჰუნან ბილოვსი - Shaoxing Shangyu 2:0

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: კონკაკაფის ჩემპიონატი U20 - პლეი-ოფი

02:00დომინიკელთა რესპუბლიკა U20 - გვატემალა U20 3:2პენ
05:00აშშ U20 - ჰონდურასი U20 3:0

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.