განახლება

ფეხბურთი » გუშინ » ყველა თამაში

ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა - საკვალიფიკაციო

19:00ბოდო/გლიმტი (Nor) - რიგას ფუტბოლა სკოლა (Lat) 4:0
19:30პანევეზისი (Ltu) - იაგიელონია (Pol) 0:4
20:00ლინკოლნ რედ იმპსი (Gib) - ყარაბახი (Aze) 0:2
21:00აპოელი (Cyp) - პეტროკუბი (Mda) 1:0
21:00მალმიო (Swe) - კლაკსვიკი (Fai) 4:1
21:30სტიაუა ბუქარესტი (Rou) - მაკაბი თელ-ავივი (Isr) 1:1
22:00დინამო კიევი (Ukr) - პარტიზანი (Srb) 6:2
22:00უე სანტა კოლომა (And) - მიდტიულანდი (Den) 0:3
22:00ფერენცვაროში (Hun) - ტნს (Wal) 5:0
22:30ლუგანო (Sui) - ფენერბახჩე (Tur) 3:4
23:00შამროკ როვერსი (Irl) - სპარტა პრაღა (Cze) 0:2

ევროპა: კონფერენს ლიგა - საკვალიფიკაციო

20:00ბალკანი (Kos) - ჰამრუნი (Mlt) 0:0
21:00დიფერდანჟი (Lux) - ორდაბასი (Kaz) 1:0
23:00ვირტუსი (San) - ფლორა (Est) 0:0

ავსტრალია: ავსტრალიის თასი - დაწყებითი ეტაპი

13:30ბრისბეინ როარი - პერთი 2:4

აზია: ASEAN Championship U19

16:30ინდონეზია U19 - აღმოსავლეთი ტიმორი U19 6:2
16:30კამბოჯა U19 - ფილიპინები U19 1:0

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

22:00დეპორტივო რიესტრა - არგენტინოს ხუნიორსი 2:0

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

00:10ატლეტიკო ატლანტა - კლუბ ატლეტიკო მიტრე 0:0
03:10კილმესი - სან მარტინ ტ. 1:2

ბრაზილია: სერია B

03:00სანტოსი - კორიტიბა 4:0

ბრაზილია: სერია C - პირველი ეტაპი

03:00კონფიანკა - ფეროვიარიო 1:1
03:00რემო - CSA 2:1
03:00ფლორესტა - სამპაიო კორეა 1:0

ბრაზილია: გაუშუ 2 - პლეი-ოფი

03:00პასო ფუნდო - მონსონი 0:0
03:00პელოტასი - ინტერ სანტა მარია 0:0

ბრაზილია: პარაენსე B2 - პლეი-ოფი

16:30Fonte Nova - Pedreira 1:2

ბრაზილია: კოპა პაულისტა

22:00უნიაო სუზანო - ოესტე 0:1

ბრაზილია: ბრაზილიერო U20

22:00ფლუმინენსე U20 - კორინთიანსი U20 2:1

ბრაზილია: ბრაზილეირო U17

22:00ბაია U17 - ბრაგანტინო U17 1:2
22:00ინტერნასიონალი U17 - კრუზეირო U17 0:0
22:00პალმეირასი U17 - ფორტალეზა U17 3:0
22:00სეარა U17 - ბოტაფოგო U17 0:2
22:00ფლამენგო U17 - გოიასი U17 4:1

ბრაზილია: კეარენსე U20

22:00Cariri FC U20 - კრატო U20 0:0

ბრაზილია: პარაიბანო U20 - პლეი-ოფი

03:00ნასიონალ დე პატოსი U20 - აუტო ესპორტე U20 1:2

ბრაზილია: პაულისტა U20 - მეორე ეტაპი

22:00ბოტაფოგო სპ U20 - იბრახინა U20 1:2

ბულგარეთი: მეორე ლიგა

19:30იანტრა გაბროვო - ეტარი 1:2

ეკვადორი: სერია ბ

00:00სან ანტონიო - კუნიბურო 1:1

ერაყი: Stars League - დაწინაურება - პლეი ოფები

20:30დუჰოკი - ალ-ნაჯაფი 1:0

ესტონეთი: ესილიგა

20:00ფლორა U21 - ტალინა კალევი U21 1:3

ესტონეთი: ესტონეთის თასი

18:00Saae Latte - ჰიიუმა 2:6
21:00ლაანემა ჰააპსალუ - რუმორი კალჩო 5:1

ვენესუელა: ლიგა FUTVE - კლაუსურა

03:00პუერტო კაბელო - პორტუგესა 0:0

ვიეტნამი: ეროვნული ლიგა ქ

13:30გადაიდოტაი ნგუიენი ქ - ჰა ნოი ქ -:-
13:30გადაიდოტკს ვიეტ ნამი ქ - ჰო ჩი მინჰ სიტი 2 W -:-

ინდოეთი: კალკუტა პრემიერ დივიზიონი

13:30კალკუტა პოლისი - მოგუნ ბაგანი 1:1
13:30პეერლესი - ბავანიპორე 0:3
13:30გადაიდოპოლისი - ტოლიგუნგე აგრაგამი -:-

ისლანდია: ბესტა-დეილდ-კარლა

23:15ჰაფნარფიორდური - აკრანესი 1:1

კოლუმბია: პრიმერა A - კლაუსურა

03:00დეპორტივო კალი - პეტროლერა 1:0
05:00პერეირა - ინდ. მედელინი 1:1

კოლუმბია: პრიმერა B - კლაუსურა

23:00ლეონესი - რეალ სანტანდერი 2:0
01:00Real Cundinamarca - ორსომარსო 2:0

მექსიკა: ლიგა MX ქ - აპერტურა

05:00ტიგრესი ქ - პუებლა ქ 3:0
07:06პაჩუკა ქ - კერეტარო ქ 3:1

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

13:30მარიტიმუ (Por) - ნასიონალი (Por) 2:0
14:00ბოვე (Fra) - პარიზი 13 ატლეტიკო (Fra) 0:1
14:00ბრისტოლ როვერსი (Eng) - ბრომლი (Eng) 1:2
14:00რადნიკი (Srb) - ზემუნი (Srb) 2:0
14:00სელტა ვიგო (Esp) - ხიხონი (Esp) 2:1
15:00ბრისტოლ სიტი (Eng) - ნიუპორტი (Wal) 2:0
15:00გაუქმდაბრნო B (Cze) - ზაგლებიე სოსნოვიეცი 2 (Pol) -:-
16:00ზნამია ტრუდა (Rus) - კოსმოსი (Rus) 0:1
16:00გაუქმდამიდელფარტი (Den) - მარიენლისტი (Den) -:-
16:00გაუქმდარაპერსვილი (Sui) - აარაუ (Sui) -:-
16:00გაუქმდატომისლავი (Bih) - სოლინი (Cro) -:-
17:00ვესტ ბრომვიჩი (Eng) - ბლექპული (Eng) 1:2
17:00გაუქმდავილემ II (Ned) - როდა (Ned) -:-
17:00კიზილკუმი ზარაფშონი (Uzb) - არალი (Uzb) 2:4
17:00ჩრუდიმი (Cze) - ხლუმეც ნად ციდლინუ (Cze) 6:5
18:00ვერეს რივნე (Ukr) - ლოკომოტივი კიევი (Ukr) 3:1
18:00ლნზ ჩერქასი (Ukr) - ინჰულეცი (Ukr) 0:0
18:00მამელოდი სანდაუნსი (Rsa) - კარდიფი (Wal) 1:1
18:00ობოლონი (Ukr) - ჩერნიჰივი (Ukr) 2:1
18:00ქოჩაელისპორი (Tur) - ადანასპორი (Tur) 3:0
18:00შაგადამი (Tkm) - ალ-ქუვეითი (Kuw) 1:4
18:15ერზურუმსპორი (Tur) - სივასპორი (Tur) 0:1
18:15ნორბი (Swe) - იონკოპინგს სოდრა (Swe) 2:0
19:00ალ-რაიანი (Qat) - ალ-ქადისია (Kuw) 0:2
19:00ზარია ლუგანსკი (Ukr) - ალ-ტაავონი (Sau) 2:0
19:00კრივბასი (Ukr) - რიზესპორი (Tur) 3:4
19:00კრომერიცი B (Cze) - გორნიკი ზაბჟე II (Pol) 0:3
19:00ნოვე სკალმიერჟიცე (Pol) - ვარტა სიერაძი (Pol) 3:2
19:00პრუშკოვი 2 (Pol) - ჰაპოელი თელ-ავივი (Isr) 2:2
19:00უმეა (Swe) - ტაფტეა (Swe) 5:0
19:30ბეითარი იერუსალიმი (Isr) - სეპტემვრი სოფია (Bul) 4:2
19:30ბორეცი (Mkd) - ოსოგოვო (Mkd) 2:2
19:30ნოვი ბეოგრადი (Srb) - ალ-ვაჰდა (Uae) 0:0
20:00ბასტია (Fra) - Balagne (Fra) 1:2
20:00გაუქმდაბრონშოი (Den) - ფრემად ამაგერი (Den) -:-
20:00ბრონშოი (Den) - აბ კოპენჰაგენი (Den) 0:1
20:00დამკი (Sau) - რესიტა (Rou) 3:2
20:00კანი (Fra) - ვილფრანში (Fra) 1:1
20:00პეტრინი პლზენი (Cze) - დუკლა პრაღა U19 (Cze) 1:6
20:00რაკა (Svk) - ნოიზიდლი (Aut) 2:1
20:00სეპტემვრი სიმიტლი (Bul) - ვლადაია (Bul) 3:2
20:00სპარტა პრაღა U19 (Cze) - ლოკო ვლტავინი (Cze) 2:1
20:00ფალკენბერგსი (Swe) - ვარბერგსი გიფ (Swe) 1:1
20:00ფრიდლანტი (Cze) - ჰრანიცე (Cze) 0:2
20:15იშოი ბოლდკლუბი (Den) - ჰოლბაეკი (Den) 4:4
20:30Gryf Slupsk (Pol) - კოშალინი (Pol) 3:1
20:30Katzelsdorf (Aut) - კლიგენბახი (Aut) 2:2
20:30Steinbrunn (Aut) - ბად ზაუერბრუნი (Aut) 3:4
20:30ეგესტორფ-ლანგრედერი (Ger) - ჰანოვერი II (Ger) 1:1
20:30ლაკ ინტერი (Aut) - სპორტუნიონ მაუერი (Aut) 2:5
20:30სენტ-პრივე (Fra) - შატორუ (Fra) 0:0
21:00Gartenstadt (Ger) - მანჰაიმი (Ger) 0:2
21:00აიმსბუტელერი (Ger) - ლიუბეკი II (Ger) 4:1
21:00ანგელჰოლმსი (Swe) - ბკ ასტრიო (Swe) 0:1
21:00დინამო ზაგრები (Cro) - ვარდარი (Mkd) 3:0
21:00ეგენბურგი (Aut) - რეცი (Aut) 1:0
21:00ვილიარეალი B (Esp) - ლეიდა (Esp) 1:1
21:00ვუკოვარი 1991 (Cro) - ჰანაუ (Ger) 3:0
21:00სოლენტუნა (Swe) - იფკ სტოკსუნდი (Swe) 5:1
21:00შვაცი (Aut) - მოცი/სილზი (Aut) 5:1
21:00შტურმი გრაცი (Aut) - პორტუ (Por) 0:2
21:30ბრემენი (Ger) - ბტს ნოიშტადტი (Ger) 4:4
21:30დელემონტი (Sui) - სოშო (Fra) 0:2
21:30ლას პალმასი (Esp) - ალ-სადი (Qat) 0:0
21:30რვ ვალდორფი (Ger) - გონსენჰაიმი (Ger) 3:2
21:30ჩელსი U21 (Eng) - მანსფილდი (Eng) 1:2
21:30ჰოეგაარდენ-უტგაარდენი (Bel) - ტიენენი (Bel) 0:3
22:00Luxembourg City (Lux) - უნიონ ტიტუს პეტანჟი (Lux) 2:2
22:00ბარენდრეხტი (Ned) - სპარტა როტერდამი (Ned) 3:3
22:00ბოსტონ იუნაიტედი (Eng) - პიტერბრო (Eng) 4:6
22:00ბოტესფორდი (Eng) - სკანთორპი (Eng) 1:6
22:00გიმნასტიკა სეგოვიანა (Esp) - ვალიადოლიდი (Esp) 2:5
22:00ემდიკი (Ned) - შპაკენბურგი (Ned) 0:4
22:00გაუქმდაემდიკი (Ned) - ვატერგრააფსმეერი (Ned) -:-
22:00ვეიმაუსი (Eng) - ისთლეი (Eng) 2:2
22:00იისელმეერფოგელსი (Ned) - ტელსტარი (Ned) 0:5
22:00ნოიშტადტი (Aut) - Mattersburg SV 2020 (Aut) 4:1
22:00ნოტინგემი (Eng) - მილუოლი (Eng) 2:1
22:00გაუქმდაოდერი (Den) - ლისენგი (Den) -:-
22:00ოურენსე (Esp) - დეპორტივო ლა კორუნია (Esp) 0:4
22:00სტივენეიჯი (Eng) - ქოვენთრი (Eng) 1:3
22:15ებეი ვილა (Nir) - არდსი (Nir) 2:2
22:15ჰაროგეითი (Eng) - შეფილდ იუნაიტედი (Eng) 1:4
22:30Blyth Town (Eng) - ბლით სპარტანსი (Eng) 4:0
22:30ალფრეტონი (Eng) - როტერჰემი (Eng) 0:3
22:30ანაგი (Nir) - ბალიმენა (Nir) 1:3
22:30გაუქმდაბეროუ (Eng) - სტოკპორტი (Eng) -:-
22:30ბორჰემ ვუდი (Eng) - ბრენტფორდი U21 (Eng) 2:0
22:30ბრაიტონ ფერი (Wal) - სუონსი U18 (Wal) 0:6
22:30გისბორო (Eng) - უითბაი (Eng) 1:2
22:30დარლინგტონი (Eng) - იორკი (Eng) 3:3
22:30დაუნთაუნი (Eng) - პული (Eng) 2:2
22:30დიდკოტი (Eng) - ჰემელ ჰემპსტედი (Eng) 1:4
22:30დოლინგსთაუნი (Nir) - გლენავონი (Nir) 1:5
22:30ევესჰემი (Eng) - რედიჩი (Eng) 1:2
22:30ველდსტოუნი (Eng) - ქროული (Eng) 1:0
22:30ვოკინგი (Eng) - რედინგი (Eng) 0:2
22:30ვორქსოპი (Eng) - Pontefract (Eng) 7:0
22:30ისტ გრინსტედი (Eng) - ლევესი (Eng) 0:0
22:30ლოუგალი (Nir) - ბალინამალარდი (Nir) 2:1
22:30მორპეტი (Eng) - ეშინგტონი (Eng) 2:3
22:30ნაქბრედა (Nir) - კრუსეიდერსი (Nir) 0:2
22:30ნიური სიტი (Nir) - დანგენონი (Nir) 0:4
22:30გაუქმდაპარკგეითი (Eng) - ქლეთორფსი (Eng) -:-
22:30პენიბონტი (Wal) - აფან ლიდო (Wal) 6:0
22:30საუთპორტი (Eng) - ოლდჰემი (Eng) 2:0
22:30ქარზონ ეშტონი (Eng) - ფილდი (Eng) 0:2
22:30ქრიუ (Eng) - სტოკ სიტი (Eng) 1:2
22:30შილდონი (Eng) - საუთ შილდსი (Eng) 0:2
22:30ჩიპენჰემ (Eng) - სუინდონ სუპერმარინი (Eng) 4:2
22:30ჩორლი (Eng) - ბოლტონი (Eng) 0:4
22:30ჰართლი ვინტნი (Eng) - ბრექნელი (Eng) 1:1
22:30გაუქმდაჰიტონ სტენინგტონი (Eng) - Blyth Town (Eng) -:-
22:45Gresley (Eng) - ნუნიტონი (Eng) 0:1
22:45Hereford Pegasus (Eng) - ბარი (Wal) 0:1
22:45Nostell Miners Welfare (Eng) - ფრიკლი (Eng) 1:2
22:45VCD Athletic (Eng) - შეპი იუნაიტედი (Eng) 2:2
22:45Yaxley (Eng) - პიტერბრო სპორტსი (Eng) 3:3
22:45ალდერშოტი (Eng) - ბრისტოლ სიტი (Eng) 0:2
22:45ალტრინკჰემი (Eng) - სალფორდი (Eng) 1:1
22:45არმაგი (Nir) - პორტადაუნი (Nir) 0:4
22:45ასკოტ იუნაიტედი (Eng) - Virginia Water (Eng) 3:3
22:45ბაქსტონი (Eng) - მეტლოქი (Eng) 1:0
22:45ბელიმაკაში (Nir) - ნევინგტონი (Nir) 1:3
22:45ბეშლი (Eng) - დორჩესტერი (Eng) 1:6
22:45ბიშოფს სტორტფორდი (Eng) - ველინგი (Eng) 1:3
22:45ბრეინთრი (Eng) - კრისტალ პალასი U21 (Eng) 0:5
22:45დალვიჩ ჰამლეტი (Eng) - ჰორნჩარჩი (Eng) 1:3
22:45დარტფორდი (Eng) - ჯილინგემი (Eng) 0:4
22:45დონკასტერი (Eng) - ჰალ სიტი (Eng) 4:0
22:45ვიტჰემი (Eng) - ბილერქეი (Eng) 0:2
22:45გაუქმდაილკესტონი (Eng) - ბელპერ თაუნი (Eng) -:-
22:45ილკესტონი (Eng) - შეფილდი (Eng) 2:0
22:45ისტბურნ თაუნი (Eng) - ჰასტინგსი (Eng) 0:4
22:45კენვი აილენდი (Eng) - აველეი (Eng) 2:2
22:45კერიკ რეინჯერსი (Nir) - ბანგორი (Nir) 1:3
22:45კორინთიან-ქეჟუალსი (Eng) - ეპსომი (Eng) 0:0
22:45კორინთიანი (Eng) - მარგეითი (Eng) 2:3
22:45ლივერსეჯი (Eng) - სკარბორო (Eng) 0:1
22:45მაკლსფილდი (Eng) - როჩდეილი (Eng) 2:2
22:45მარლოუ (Eng) - პოტერს ბარი (Eng) 3:3
22:45მელკსჰემი (Eng) - ბათ (Eng) 0:3
22:45მეტ. პოლისი (Eng) - ჰემპტონ & რიჩმონდი (Eng) 1:1
22:45ნიდჰემ მარკეტი (Eng) - ბრაითლინგსი (Eng) 3:1
22:45ოქსფორდ სიტი (Eng) - სატონი (Eng) 0:3
22:45რედკლიფი (Eng) - ჰალიფაქსი (Eng) 1:0
22:45როისტონი (Eng) - სტ. ალბანსი (Eng) 1:0
22:45სოჰემი (Eng) - კინგს ლინი (Eng) 0:5
22:45სტოქტონი (Eng) - სპენიმური (Eng) 2:2
22:45ტამვორთი (Eng) - კიდერმინსტერი (Eng) 2:0
22:45ტონბრიჯი (Eng) - ებსფლიტი (Eng) 0:3
22:45ტრეფორდი (Eng) - იუნაიტედი (Eng) 1:5
22:45უესტონ-სუპერ-მეინი (Eng) - ბრისტოლ სიტი U21 (Eng) 1:1
22:45ფინიქსი (Eng) - ჩიპსთედი (Eng) -:-
22:45ფოლკსტონი (Eng) - დეალი (Eng) 1:2
22:45ქლევდონი (Eng) - ტაუნტონი (Eng) 0:2
22:45შეპშედი (Eng) - მიკლოვერი (Eng) 0:5
22:45შრიუსბერი (Eng) - ლესტერი (Eng) 1:2
22:45ჩეიზთაუნი (Eng) - უოლსოლ ვუდი (Eng) 2:0
22:45ჩესჰანტი (Eng) - ვეარი (Eng) 2:1
22:45ჩირენჩესტერი (Eng) - გლოჩესტერ (Eng) 0:5
22:45ჰანგერფორდი (Eng) - ჩელტენჰემი (Eng) 3:0
22:45ჰარბორო (Eng) - ბრეკლი (Eng) 0:2
22:45ჰეილსოუენი (Eng) - სოლიჰალი (Eng) 0:3
23:00სლოუ (Eng) - ლევერსტოკ გრინი (Eng) 3:0
23:30სპორტინგი (Por) - სევილია (Esp) 2:1

მსოფლიო: COTIF ტურნირი

00:30საუდის არაბეთი U20 - ვილიარეალი U20 2:1
21:00მავრიტანია U20 - ვალენსია U20 1:1
00:30სევილია U20 - ურუგვაი U20 0:1

ნორვეგია: ადეკოლიგა

21:00რაუფოსი - ლევანგერი 0:3

პანამა: LPF - კლაუსურა

05:30ინდეპენდიენტე - ჰერერა 1:0

პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია

01:00რუბიო - ატლეტიკო ტემბეტარი 0:2
03:30ინდეპენდიენტე - პასტორეო 0:2

პერუ: ლიგა 2

00:00გადაიდოდეპორტივო მუნისიპალი - იაკუჩო -:-
00:00კომერსიანტესი - კანტოლაო 2:0
00:00გადაიდოსანტოსი - ბინასიონალი -:-

რუმინეთი: ლიგა 1

23:00ოცელული - ფარულ კონსტანტა 0:0

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2

14:30ბუსანი - გიეონგნამი 2:1
14:30ბუჩეონი 1995 - სუვონ ბლუვინგსი 0:3
14:30სეონგნამი - ჩონამი 1:2

სინგაპური: პრემიერ ლიგა

15:45ჰუგანგი - ალბირექს ნიიგატა 1:0

სომალი: National league

16:30დეკედა - რაადსანი 3:1
16:30ჰიგანი - ბადბაადო 4:1

ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი

00:30Colon - ურუგვაი მონტევიდეო 0:0
03:00მონტევიდეო სიტი - კუპერი 2:0

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B

20:00ტამპერე იუნაიტედი - ილვეს-კისატი 6:2

ფინეთი: კანსალინენ ლიგა ქ

20:00იუპკი ქ - ჰონკა ქ 1:2

შოტლანდია: ლიგის თასი

22:45აბერდინი - ეირდრი 2:1
22:45ალოა - სტ. ჯონსტონი 3:2
22:45დანდი - ანანი 3:1
22:45ინვერნესი - არბროა 0:1პენ
22:45ისთ კილბრიდი - ქუინ ოფ საუთი 1:3
22:45ისტ ფაიფი - ბრეშინი 4:0
22:45კელტი ჰართსი - პიტერჰედი 0:1
22:45კოვ რეინჯერსი - ლივინგსტონი 0:2
22:45მონტროზი - ედინბურგ სიტი 2:1
22:45პარტიკი - კლაიდი 2:3
22:45სპარტანსი - ფორფარ ატლეტიკი 1:0
22:45სტენჰაუზმაირი - ეირი 1:4
22:45სტირლინგი - სტრანრარი 3:2პენ
22:45ქუინზ პარკი - ელგინ სიტი 4:0
22:45ჰამილტონი - როს ქაუნთი 1:2
23:00ბაკი ტისთლი - დანდი იუნაიტედი 2:5

ჩილე: პრიმერა B

23:00რეკოლეტა - სან ფელიპე 0:0
03:00კურიკო უნიდო - ბარნეჩეა 0:1

ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი

03:00Concon National - მელიპილა 2:1

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: კონკაკაფის ჩემპიონატი U20

03:06იამაიკა U20 - კოსტა-რიკა U20 0:3
06:06კუბა U20 - აშშ U20 0:4

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.