განახლება

ფეხბურთი » გუშინ » ყველა თამაში

გერმანია: ბუნდესლიგა

23:30უნიონ ბერლინი - ლაიპციგი 2:1
18:30არმინია ბილეფელდი - კიოლნი 1:1
18:30აუგსბურგი - ბოხუმი 2:3
18:30ლევერკუზენი - გროიტერ ფიურტი 7:1
18:30მაინცი - ვოლფსბურგი 3:0
18:30ჰოფენჰაიმი - აინტრახტი 3:2
21:30დორტმუნდი - მიუნხენის ბაიერნი 2:3

ესპანეთი: ლა ლიგა

00:00გრანადა - ალავესი 2:1
17:00სევილია - ვილიარეალი 1:0
19:15ბარსელონა - ბეტისი 0:1
21:30ატლეტიკო მადრიდი - მალიორკა 1:2
00:00რეალ სოსიედადი - რეალ მადრიდი 0:2

ინგლისი: პრემიერ ლიგა

16:30ვესტ ჰემი - ჩელსი 3:2
19:00ვულვზი - ლივერპული 0:1
19:00ნიუკასლ იუნაიტედი - ბარნლი 1:0
19:00საუთჰემპტონი - ბრაიტონი 1:1
21:30უოტფორდი - მანჩესტერ სიტი 1:3

იტალია: სერია A

18:00მილანი - სალერნიტანა 2:0
21:00რომა - ინტერი 0:3
23:45ნაპოლი - ატალანტა 2:3

საფრანგეთი: ლიგა 1

20:00მარსელი - ბრესტი 1:2
22:00ლილი - ტრუა 2:1
00:00ლანსი - პსჟ 1:1

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა

13:30თელავი - შუქურა 2:1
13:30საბურთალო თბილისი - სამტრედია 5:1
13:30ტორპედო ქუთაისი - სამგურალი 4:1
18:30დინამო თბილისი - ლოკომოტივი თბილისი 3:2

ავსტრალია: A ლიგა

10:05ბრისბეინ როარი - ადელაიდა იუნაიტედი 0:0
12:45მელბურნ სიტი - ვესტერნ იუნაიტედი 0:1
12:45სიდნეი - ნიუკასლ ჯეტსი 2:2

ავსტრალია: A-ლიგა ქ

10:05სიდნეი ქ - ნიუკასლი ქ 3:1
15:05პერთი ქ - ბრისბეინ როარი ქ 2:1

ავსტრია: ბუნდესლიგა

20:00ზალცბურგი - ჰარტბერგი 2:1
20:00ტიროლი - ა. კლაგენფურტი 0:1
20:00შტურმი გრაცი - ადმირა 1:1

აზერბაიჯანი: პრემიერ ლიგა

16:00კეშლა - საბაილი 2:2
18:15ყარაბახი - საბაჰ ბაქო 5:1

ალბანეთი: სუპერ ლიგა

16:45ეგნატია - ტირანა 0:2
16:45კასტრიოტი - კუკესი 1:6
19:45პარტიზანი - სკენდერბეუ 2:1

ალბანეთი: I დივიზიონი

16:30აპოლინია ფიერი - კორაბი პეშკოპი 3:2
16:30ბუტრინი სარანდე - ბესა კავაიე 1:0
16:30ერზენი - ლუშნია 4:1
16:30მალიქი - ცერიკი 1:1
16:30ტერბუნი პუკა - ბილისი 0:0
16:30ტომორი ბერატი - ბესელიდჟა ლეჟა 1:0
16:30შკუმბინი პექინი - პოგრადეცი 1:1

ალჟირი: ლიგა 1

17:30ბელუიზდადი - ჰუსეინ დეი 1:0
17:30მაგრა - სეტიფი 0:2
17:30ჩელგუმი - უსმ ალჟერი 0:0
20:00ორანი - არბა 1:1

ალჟირი: ლიგა 2

18:00Ouargla - ბეჯაია 3:0
18:00აინ უესარა - ჰაჯუტი 0:1
18:00ბატნაქ - ტელეგემა 1:1
18:00ბენ აკნუნი - ელ ხემისი 6:0
18:00ელ ბაიადი - ასმ ორანი 1:0
18:00ეულმა - სკიდკა 2:1
18:00ლახდარია - კონსტანტინი 1:2
18:00მლილა - ბორჯ მენაილი 0:1
18:00მო ბეჯაია - ანაბა 0:0
18:00ოუედ სლი - მასკარა 2:1
18:00რკ კუბა - ტემუშენი 1:0
18:00საიდა - ბელ აბესი 2:2
18:00სკ აინ დეფლა - ჰარაჩი 0:3
18:00ტიარეტი - ვიდად ადაბი დე ბუფარიკი 2:0
18:00ხენჩელა - უს ჩაოუია 2:1
18:00ჰამრა ანაბა - ბორჯ ბუ არერიჯი 4:0

ანგოლა: ჟირაბოლა

18:30აკადემიკა - ლიბოლო 1:2

არაბთა საამიროები: დივიზიონი 1

16:35ალ რამსი - Dubai City 2:1
16:40ალ ბატაეჰი - დიბა 1:2
16:40ჰატა - ალ-არაბი 0:2

არაბთა საამიროები: პრო ლიგის თასი - 9-14 ადგილები

18:00ალ დაფრა - ხორფაკანი 1:2
18:00ბანი იასი - ემირეითს კლუბი 0:1
20:15ალ-შარჯა - ალ-უროობა 1:1

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

02:15კოლონ სანტა-ფე - ატლ. ტუკუმანი 3:0
02:15ცენტრალ კორდობა - უნიონ სანტა-ფე 2:0
04:30ველეზ სარსფილდი - პატრონატო 0:0
00:00არსენალი სარანდი - ბოკა ხუნიორსი 1:1

არგენტინა: პრიმერა B - დამარცხებულების ეტაპი

00:00კანუელასი - ფენიქსი 1:1
00:00კომუნიკასიონესი - არგენტინო დე კილმესი 4:1

არგენტინა: პრიმერა C - დაწინაურება - პლეი ოფები

03:00არგენტინო დე მერლო - ბერასატეგი 1:0
04:00სპორტივო იტალიანო - იტუსაინგო 0:0

არგენტინა: პრიმერა D - დაწინაურება - პლეი ოფები

00:00დეფ. დე კამბასერესი - CSR ესპანიოლი 0:0
00:00პუერტო ნუევო - სპორტივო ბარაკასი 1:1პენ

არუბა: დივიზიონ დი ონორი

04:00ესტრელა - ლა ფამა 0:3

ბელგია: იუპილერლიგა

23:45სტ. ტრუიდენი - როიალ უნიონი სგ 1:2
19:15ლუვენი - გენტი 0:1
21:30კორტრიკი - სერკლ ბრიუგე 0:2
21:30ოსტენდე - ეუპენი 2:1
23:45ბრიუგე - სერაინგი 3:2

ბელგია: 1B პრო ლიგა

23:00დაინცე - ვირტონი 3:0
23:45ვაასლანდ-ბევერენი - რვდმ 2:3

ბელგია: ეროვნული დივიზიონი 1

22:30დესელი - ბუმი 3:2
23:00ლა ლუვიერე - თეს სპორტი 0:0
23:00პატრო აისდენი - დენდერი 1:1
23:00შარლერუა - ლიეჟი 2:2

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი ACFF

22:00მოიქსი - ვარნანტი 0:2
23:00გივრი - აკრენი 1:2
23:00ტუბიზე - კუვინ-მარიმბურგი 5:0

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV A

23:00ოდენაარდე - გენტი 2:1
22:00დიკელვენე - ჰარელბეკე 0:2
22:30ნინოვე - ვეტერენი 3:0
22:30რონსე - გულეგემი 0:1

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV B

21:30გადაიდოჰადესი - ლონდერზეელი -:-
23:00ბოხოლტერი - აალსტი 2:3
23:00ლირა-ლიერსი ბერლაარი - ჰოოგსტრატენი 1:0
23:00სიტი პირატსი - ჰუტვენე 3:2
23:00ტონგერენი - ვიიგმაალი 2:0

ბელგია: I დივიზიონი ქ

17:00ტიენენი ქ - მეხელენი ქ 1:4
18:00ლიეჟი ქ - ანდერლეხტი II W 3:2
19:00ფამკეს მერკემი ქ - მოლდავო ქ 1:1
20:00მონსი ქ - გენკი II W 2:3

ბელგია: ბელგიის თასი ქ

18:00გენტი II W - შასტრე ქ 3:0
18:00ვარეგემი ქ - ანდერლეხტი ქ 1:3
19:00გენკი ქ - ბრიუგე ქ 1:2

ბენინი: ლიგა 1

19:00Coton FC - ასპაკ 3:1
19:00დინამიკი ჯუგუ - ბუფლ დე ბორგუ 0:4
19:00ესპუარი - დინამო აბომეი 1:0
19:00კავალიერსი - ბემბერეკე 1:1
19:00კოტონუ - აჯიჯა 1:0
19:00სობემაპი - აიემა 2:0
19:00სოლეილი - ტონერე 0:1
19:00ჯექ - ავრანკუ ომნისპორტი 1:0

ბერმუდა: პრემიერ ლიგა

23:00ზებრასი - ნორს ვილიჯ რემსი 1:1

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

23:00პალმაფლორი - აურორა 3:2

ბოლივია: ნასიონალ B - პლეი-ოფი

23:30უნივერსიტარიო დე ვინტო - სუკრე 2:1

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრემიერ ლიგა

16:00პოსუსიე - პრიედორი 0:0
16:00სარაევო - ველეზ მოსტარი 0:2
18:00ბორაცი ბანია ლუკა - სლობოდა 3:1

ბრაზილია: სერია A

02:00ატლეტიკო-პრ - კუიაბა 1:0
03:00სპორტ რესიფი - ფლამენგო 1:1
03:00შაპეკოენსე - ატლეტიკო გოიანიენსე 0:1
04:00ფორტალეზა - იუვენტუდე 1:0

ბრაზილია: კოპა ვერდე

00:00რემო - პაისანდუ 2:0

ბულგარეთი: პირველი ლიგა

14:30ბოტევ ვრაცა - ბეროე 1:0
17:00ლევსკი - ბოტევ პლოვდივი 2:0

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-დასავლეთი

16:00ეტარი II - ოფკ ლვვსკი 2:2

ბურკინა ფასო: პრემიერ ლიგა

19:30Koupela - სალიტასი 0:0
19:30დიულასო - უსფა 2:0
19:30კუდუგუ - კიკო 0:0
21:45სონაბელ უაგადუგუ - მაჯესტიკი 0:1

ბურუნდი: პრიმუს ლიგა

17:00აილ ნუარი - ოლიმპიკ სტარი -:-
17:00ვიტალ'ო - ტოპ ჯუნიორი 0:0
17:00კაიანზა - ფლამბო დე ლესტი -:-
17:00მუსონგატი - ბუჟუმბურა 0:0

განა: პრემიერ ლიგა

19:00Accra Lions - ილევენ ვონდერსი 1:0
19:00ადუანა სტარზი - ვაფა 3:0
22:00ელმინა შარკსი - კარელა 2:1

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა

16:30ზანდჰაუზენი - პადერბორნი 1:1
16:30ნიურნბერგი - ჰოლშტეინ კიელი 2:1
16:30ჰანზა როსტოკი - ინგოლშტადტი 1:1
23:30ზტ. პაული - შალკე 2:1

გერმანია: 3. ლიგა

17:00ბრაუნშვაიგი - მეპენი 5:0
17:00ვერლი - დორტმუნდი II 0:3
17:00ვიქტორია ბერლინი - თურქგუჩუ მიუნხენი 0:0
17:00კაიზერსლაუტერნი - ვიქტორია კიოლნი 4:0
17:00მიუნხენ 1860 - მაგდებურგი 2:5
17:00ჰალეშერი - ვურცბურგერ კიკერსი 0:0

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი

16:00გადაიდოფონიქსი ლიუბეკი - ალტონა -:-
17:00ვერდერი ბრემენი II - ედელო 4:2
17:00გადაიდოჰაიდერი - სკ ვაიხე-08 -:-
17:00ჰოლშტეინ კიელი II - ზტ. პაული II 0:0
18:00ობერნოილანდი - ჰილდესჰაიმი 0:3
18:00რედენი - ოლდენბურგი 1:4

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი

16:00რატჰენოუ - ალტგლინიკე 2:4
19:00ბფკ დინამო - ლოკომოტივი ლაიპციგი 1:2
19:00ხემიე ლაიპციგი - აილენბურგი 2:1

გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი

17:00გადაიდოალემანია აახენი - ჰომბერგი -:-
17:00ვეგბერგ-ბეეკი - ვუპერტალერი 0:3
17:00ვიდენბრუკი - შალკე II 2:2
17:00კიოლნი II - პროისენ მიუნსტერი 1:1
17:00ობერჰაუზენი - ბონერი 3:1
17:00როდინგჰაუზენი - შტრაელენი 3:0
17:00უერდინგენი - ლიპშტადტი 1:3

გერმანია: რეგიონალლიგა სამხრეთ-დასავლეთი

17:00კასელი - გროსასპახი 4:0
17:00პირმასენსი - ბალინგენი 1:1
17:00ტუს კობლენცი - ფრანკფურტი 0:0
17:00ულმი - 08 ჰომბურგი 1:2

გერმანია: რეგიონალლიგა ბავარია

17:00გადაიდოაიხსტატი - შალდინგი -:-
17:00გადაიდოაუბშტადტი - ბუხბახი -:-
17:00გადაიდობაიორითი - აუგსბურგი II -:-
17:00გადაიდომემინგენი - პიპინსრიდი -:-
17:00გადაიდოფიურტი II - რაინი/ლეხი -:-
17:00გადაიდოჰაიმშტეტენი - როსენჰაიმი -:-

გერმანია: ობერლიგა NOFV- ჩრდილოეთი

16:00გადაიდობლაუ ვაის ბერლინი - რსვ აინტრახტი -:-
16:00გადაიდობრანდენბურგერი - ტორგელოვერ გრეიფი -:-
16:00გადაიდოროსტოკერი - ზელენდორფი -:-
18:00გადაიდოპამპოუ - მალსდორფი -:-

გერმანია: ობერლიგა NOFV- სამხრეთი

16:00გადაიდოან დერ ფანერ ჰოჰე - აინჰაიტ რუდოლშტადტი -:-
16:00გადაიდოარნშტადტი - ბლაუ-ვაის ზორბაუ -:-
16:00გადაიდოინტერი ლაიფციგი - სანდერსდორფი -:-
16:00გადაიდოკრიშოვი - პლაუენი -:-
16:00გადაიდომარტინროდა - იენა II -:-
16:00გადაიდოჰალე - ბაუცენი -:-

გერმანია: ობერლიგა შლესვიგ-ჰოლშტაინი

16:00გადაიდოსკ ვაიხე-08 II - ალტენჰოლცი -:-
17:00გადაიდონოიმუნსტერი - პროისენი რაინფელდი -:-
19:00გადაიდოოლდენბურგერი - ტოდესფელდი -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი

16:00დასენდორფი - მაიენდორფერი 7:0
16:00პალომა - სასელი 3:3
17:00კურსლაკ-ნოიენგამე - ლოჰბრიუგე 4:1
21:00სუდერელბე - ნინდორფერი 1:5

გერმანია: ობერლიგა ბრემენი

16:00ბრემერი - ჰაბენჰოიზერი 4:0
16:00ბტს ნოიშტადტი - ბლუმენტჰალერი 3:1
17:00აუმუნდ-ვეგესაკი - გეესტემუნდე 2:4
17:00ბრემერჰავენი - ვერდერი ბრემენი III 4:2

გერმანია: ობერლიგა ნიდერზახსენი

16:00უპჰუზენი - სპელე-ვენჰაუსი 0:1
17:00ბრაუნშვაიგი - გიფჰორნი 1:4
17:00ლუპო-მარტინი ვოლფსბურგი - ვოლფენბუტელი 2:3
17:00რამლინგენ-ეჰლერსჰაუზენი - ეგესტორფ-ლანგრედერი 2:0
17:00ტუნდერნი - არმინია ჰანოვერი 1:2
17:30აინტრახტ კელე - ლონე 0:8

გერმანია: ობერლიგა ჰესენი

17:00ვალდგირმესი - ცაილსჰაიმი 1:0
17:00ნოიჰოფი - ალცენაუ 2:1
17:00ფერნვალდი - ფლიდენი 3:1
17:00შტადტალენდორფი - ჰანაუ 2:3
17:30ბაუნატალი - ჰუნფელდერი 2:1
19:00ტუს დიტკირხენი - გინსჰაიმი 2:1

გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი

17:30გადაიდოკარბახი - ენგერსი -:-
18:30გადაიდოდიფლენი - ჰერტა ვისბახი -:-
18:30გადაიდოიაგერსბურგი - ვორმსი -:-
18:30გადაიდომეხტერსჰაიმი - როხლინგი -:-
18:30გადაიდოპფედერსჰაიმი - ელფსბერგი II -:-
18:30გადაიდოჰასია ბინგენი - ვალდალგესჰაიმი -:-
19:00გადაიდოაისბახტალი - ემელსჰაუზენი -:-
19:30გადაიდოშპაიერი - ეპელბორნი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბავარია ჩრდილოეთი

17:00გადაიდონოიმარკტი - გროსბარდორფი -:-
17:00გადაიდოსანდი - 1. სკ ფოიხტი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბადენ-ვურტემბერგი

17:00გადაიდობაკნანგი - ლორახ-ბრომბახი -:-
17:00გადაიდოვალდორფი II - შტუტგარტ კიკერსი -:-
17:00გადაიდოლინქსი - ბრუხსალი -:-
17:00გადაიდონეკარსულმერი - ფრაიბურგი -:-
17:00გადაიდოპფორცჰაიმი - დორფმერკინგენი -:-
17:00გადაიდორავენსბურგი - გოპინგერი -:-
17:00გადაიდოროიტლინგენი - ნოტინგენი -:-
17:00გადაიდოფრაიბერგი - ობერახერნი -:-
18:30გადაიდო08 ვილინგენი - ბისინგენი -:-

გერმანია: ობერლიგა ნიდერჰეინი

23:00კლევე - ველბერტი 8:0
21:00უნიონ ნეტეტალი - შონებეკი 1:0

გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა ჩრდილოეთი

15:00ჰალეშერი U19 - ხემნიტცერი U19 1:1
16:00გადაიდოჰანოვერი U19 - ჰამბურგი U19 -:-

გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა სამხრეთი

14:00ბაიერნი U19 - მაინცი U19 7:2
14:00ზაარბრიუკენი U19 - ნიურნბერგი U19 0:1
14:00გადაიდოოფენბახი U19 - ინგოლშტადტი U19 -:-
16:00გადაიდოაინტრახტი ფრანკფურტი U19 - ჰოფენჰაიმი U19 -:-
16:00დარმშტადტი U19 - კაიზერსლაუტერნი U19 1:3
16:00ფრაიბურგი U19 - ვალდორფი U19 1:1
17:00ჰაიდენჰაიმი U19 - უნტერჰახინგი U19 4:0
17:30შტუტგარტი U19 - კასელი U19 7:0

გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა დასავლეთი

14:00კიოლნი U19 - გლადბახი U19 1:1
15:00ფორტუნა კიოლნი U19 - ობერჰაუზენი U19 3:0
16:00გადაიდოალემანია აახენი U19 - დორტმუნდი U19 -:-

გერმანია: ბუნდესლიგა ქ

16:00მიუნხენის ბაიერნი ქ - ლევერკუზენი ქ 7:1

გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - აპერტურა

06:00შელახუ - კომუნიკასიონესი 0:1

გვინეა: ლიგა 1

20:00კოიაჰი - სატელიტი 3:1

გიბრალტარი: ეროვნული ლიგა

23:45ლინქსი - ეუროპა ფოინთი 6:2
19:00ლაიონს გიბრალტარი - კოლეჯი 1975 1:0
21:30გლაკის იუნაიტედი - მანჩესტერ 62 1:1

დანია: 1 დივიზიონი

16:00გადაიდოიამერბუგტი - ფრემად ამაგერი -:-
16:00კოგე - ლიუნგბიუ 3:3
17:00ნიკობინგი - ვენდსისელი 1:1

დანია: დანიის თასი

21:00ვეილე - კოლდინგი იფ 5:1

ეგვიპტე: დივიზიონი 2 - ჯგუფი A

16:30Mallawi - Qena 1:0
16:30ასიუტ პეტროლეუმი - ასვანი 0:0
16:30ბენი სუეფი - Tamya 0:0
16:30ელ ალამეენი - El Madina El Monowara 0:3
16:30კიმა ასვანი - სოჰაგი 1:0
16:30ფაიოუმი - El Badari 1:1
16:30ჰამადი - ელ მინია 1:2

ეგვიპტე: დივიზიონი 2 - ჯგუფი B

16:30იტესალატი - Suez Montakhab 0:1
16:30მარეხი - ალ-სეკა 0:0

ეგვიპტე: დივიზიონი 2 - ჯგუფი C

16:30ელ რაჯა - Pioneers 0:2

ეთიოპია: პრემიერ ლიგა

16:00Fasil Kenema - ველაიტა დიჩა 0:0
19:00ვოლკიტე კენემა - არბა მენჩე 0:0

ესვატინი: MTN პრემიერ ლიგა

14:30მანზინი სი ბირდსი - მბაბანე სვალ. 1:2
16:30ვოვოვო - ტამბუტი 2:1
16:30მალანტი ჩიფსი - ტამბანკულუ 0:2
17:00გრინ მამბა - მბაბანე ჰაილანდერსი 2:4

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

00:00უესკა - ვალიადოლიდი 3:2
21:15ფუენლაბრადა - ალმერია 1:1

ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 1

20:00ექსტრემადურა - ზამორა 2:2
20:00ტალავერა - ინტერნასიონალ დე მადრიდი 1:1
22:00ლოგრონესი - კალაჰორა 0:0
22:00ფეროლი - დეპორტივო ლა კორუნია 0:0

ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 2

20:00გადაიდოCosta Brava - საბადელი -:-
22:00ალბასეტე - ალკოიანო 2:0
22:00ბეტისი B - ლინარესი 1:3
22:00სან ფერნანდო - უკამ მურსია 2:1

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 1

21:00ლანგრეო - პონტევედრა 1:2

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 2

19:30არდოი - ლარედო 0:1
20:00არენას კლუბი - ნახარა 0:0

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 4

20:00ვილანოვენსე - მონტიხო 2:0

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 1

19:15ვივეირო - რასინგ კლუბ ვილალბესი 0:4
19:30Sofan - არზუა 2:2
19:30გადაიდოდეპორტივო ფაბრილი - Arnoia -:-
19:30ოურენსე - სილვა სდ 1:1
20:00ჩოკო - ესტრადენსე 2:4
20:30პოლვორინი - რაპიდო დე ბუზასი 1:1
21:30ბარკო - ალონდრასი 2:2

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 2

18:45ლეალტადი - პრავიანო 3:2
18:45მოსკონია - ხიხონი B 0:1
18:45ნავარო - ლანესი 1:0
19:00რეალ ოვიედო B - ენტრეგუ 1:2
20:00ხიხონ ინდუსტრიალი - როკესი 1:1
21:00ლენენსე - კოვადონგა 2:2
22:00ბასიკო ურაკა - კაუდალ დეპორტივო 1:1

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 3

18:30ნოხა - ტექსტილ ესკუდო 1:2
18:45ტორინა - გუარნიზო 2:0
19:00ესკობედო - სიეტე ვილასი 1:0
20:00ატლეტიკო ალბერისია - კასტრო 2:2

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 4

19:00ურდულიზი - დეუსტო 0:0
19:30Beti Gazte - აურერა ონდაროა 1:1
19:30ტოლოსა - ვიტორია 3:2
20:00ანაიტასუნა - სანტუხუ 2:0
20:00დურანგო - ბეასაინი 1:1
20:00პორტუგალეტე - ბარაკალდო 1:0
20:30Uritarra - პასაია 2:1

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 5

20:00ასკო - ხირონა B 1:1

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 6

14:30ვილიარეალი C - ვალენსია B 0:1
15:00Torrellano - ბენიგანიმი 4:1
19:00ჰერკულესი B - ორიუელა 0:1
19:30სილია - ატზენეტა 2:0
20:00რეკამბიოს კოლონი - კასტელონი B 1:1
20:00გადაიდოროდა - ვილახოიოსა -:-
20:00საგუნტინო - ილისიტანო 2:0
20:00ტორენტი - ხოვე 1:0
21:00ასერო - ოლიმპიკ ხატივა 1:0

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 7

15:00ატლეტიკო მადრიდი B - ლას როზასი 2:1
16:00პარაკუელოს ანტამირა - ხეტაფე B 1:1
19:00ალკალა - პარლა 1:0
19:00მორატალაზი - ტრივალ ვალდერასი 2:2
21:00კომპლუტენსე - Ursaria 2:2
21:30რაიო ვალეკანო B - ტრეს კანტოსი 1:1
22:00კოლონია მ. - ალკორკონი B 1:4

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 8

18:45სალამანკა B - კოლეგიოს დიოკესანოსი 1:0
19:00ლეონესა B - ატლეტიკო ასტორგა 2:3
19:30ალმაზანი - სანტა მარტა ტორმესი 2:0

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 9

23:15ხაენი - უეტორ ვეგა 2:1
21:30ატლეტიკო დე პორკუნა - ტორედონხიმენო 2:2

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 10

19:30როტა - სევილია C 0:2
20:00კეუტა B - ლოს ბარიოსი 1:0
20:00უტრერა - პოზობლანკო 3:2
21:30ანტონიანო - ხერენა 0:1
21:30ხერესი - კონილი 3:0

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 11

18:45ლიოსეტენსე - Son Veri 1:1
19:00მალიორკა B - მერკადალი 2:0
19:00პობლენსე - პლატეს დე კალვია 0:1
19:00სანტ ხორდი - Rotlet Molinar 2:1
19:30ბინისალემი - მურენსე 0:3
19:30სანტანი - მანაკორი 0:3
20:00პორტმანი - Inter Ibiza 0:0
21:30კოლერენსე - Campos 0:1

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12

01:00ვილია სანტა ბრიგიდა - უნიონ ვიერა 3:0
20:00სანტა ურსულა - Herbania 1:0
21:00ლას პალმასი C - ლას ზოკასი 0:0

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 13

00:00სიუდად დე მურსია - უერკალ-ოვერა 3:0
19:30ლოს გარესი - რასინგი მურსია 1:2
21:00იეკლანო - Archena 1:0
21:15ბულენსე - ელ პალმარი 1:0

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 14

19:30ექსტრემადურა B - ხერეზი 2:1
21:00ოლივენცა - ტრუხილიო 1:1

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 17

18:30Santa Anastasia - სარაგოსა B 0:1
19:30უტებო - ბორხა 2:1
20:00ატლეტიკო მონზონი - Giner Torrero 3:0

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 18

19:00ილესკასი - ტარანკონი 1:0
19:15კონკუენსე - Hogar Alcarreno 2:0
19:30ალმანსა - ტორიოსი 0:2
19:30გვადალახარა - San Clemente 1:0
19:30ვილაკანასი - ვილარობლედო 2:1
19:30მიგელტურნეო - აზუკუესა 1:2
20:00ვილარუბია - ჰურაკან დე ბალაზოტე 2:1
20:30სიუდად რეალი - ალბასეტე B 1:1

ესპანეთი: პრიმერა დივიზიონი ქ

15:00ბარსელონა ქ - ატლეტიკი ბილბაო ქ 4:0
15:00ბეტისი ქ - სევილია ქ 0:0
16:00გრანადილია ტენერიფე ქ - რაიო ვალეკანო ქ 3:2
19:30ვილიარეალი ქ - რეალ მადრიდი ქ 0:2

ესპანეთი: სეგუნდა დაივიზონი ქ

16:00Seagull ქ - SE AEM ქ 1:2
16:00ესპანიოლი ქ - ბარსელონა B W 1:0
18:45ხიხონი ქ - პრადეხონი ქ 2:2
20:00ატლეტიკო მადრიდი B W - ატლეტიკი ბილბაო B W 2:1

ესტონეთი: მეისტრილიგა - გავარდნა

18:00ტამეკა ტარტუ - ტალინა კალევი 3:0

ესტონეთი: მეისტრილიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

15:00ლეგიონი - ნარვა 0:2
21:00პაიდე - კალიუ 5:3

ესტონეთი: ესილიგა - გავარდნა

15:00პარნუ - FC Alliance 0:0

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი - მეორე ეტაპი

23:00გაუქმდაატლეტიკო ვენესუელა - პუერტო კაბელო -:-

ზამბია: სუპერლიგა

15:00ინდენი - ლუსაკა დინამოსი 0:3
17:00Chambishi - ნკვაზი 1:0
17:00გრინ ბუფალოს - ფრიზონ ლეოპარდსი 3:3
17:00გადაიდოკაბვე - ზანაკო -:-
17:00კანსანში - ბილდკონი 0:0
17:00კონკოლა - გრინ იგლზი 1:2
17:00ნკანა - ფორესტ რეინჯერსი 2:0

თურქეთი: სუპერ ლიგა

14:30ალანიასპორი - სივასპორი 0:1
17:00ტრაბზონსპორი - ადანა დემირსპორი 2:0
20:00გალათასარაი - ალტაი 2:2

თურქეთი: 1. ლიგა

14:30ბანდირმასპორი - გენჩლერბირლიგი 1:2
14:30ერზურუმი ბბ - ისთანბულსპორი 3:1
19:00ადანასპორი - ტუზლასპორი 1:1

თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 1

14:00ბურსა - ნევსეჰირსპორი 0:3
14:00მამაქი - კატალკა 0:1

თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 2

14:00Beyoglu Yeni Carsi - ბაირამფაშა 0:4
14:00სილე ილდიზსპორი - ისკენდერუნი 2:0

თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 3

14:00Orduspor 1967 - ედირნესპორი 1:6
14:00მოდაფენსპორი - კირიკალე ბუიუკ ანადოლუ 0:1
14:00ფეტიესპორი - ქარშიაქა 1:0
14:00ჩანკაია - ეროკსპორი 3:1

იაპონია: J1 ლიგა

09:00გამბა ოსაკა - შონანი 0:0
09:00ვეგალტა სენდაი - კაშიმა 0:1
09:00იოკოჰამა - კავასაკი 1:1
09:00იოკოჰამა - საპორო 0:1
09:00კაშივა - ოიტა 2:3
09:00ნაგოია - ურავა 0:0
09:00საგან ტოსუ - კობე 0:2
09:00ტოკიო - ავისპა ფუკუოკა 0:0
09:00ტოკუშიმა - ჰიროსიმა 2:4
09:00შიმიზუ - სერესო ოსაკა 2:1

იაპონია: WE ლიგა ქ

08:00გადაიდონოჯიმა სტელა ქ - ბელეზა ქ -:-
08:00გადაიდოჰიროსიმა ქ - ინაკ კობე ლეონესა ქ -:-
09:00გადაიდოალბირექს ნიიგატა ქ - ურავა ქ -:-
09:00გადაიდოპარსეირო ნაგანო ქ - Mynavi Sendai ქ -:-

ინგლისი: ჩემპიონშიპი

23:45ფულემი - ბორნმუთი 1:1
16:30ქოვენთრი - ვესტ ბრომვიჩი 1:2
19:00ბარნსლი - ჰადერსფილდი 1:1
19:00ბლექბერნი - პრესტონი 1:0
19:00ბლექპული - ლიუტონი 0:3
19:00ბრისტოლ სიტი - დერბი 1:0
19:00კარდიფი - შეფილდ იუნაიტედი 2:3
19:00მიდლსბრო - სუონსი 1:0
19:00მილუოლი - ბირმინგემი 3:1
19:00ნოტინგემი - პიტერბრო 2:0
19:00რედინგი - ჰალ 1:1

ინგლისი: ლიგა 1

19:00ეკრინგტონი - ფლიტვუდი 5:1
19:00სანდერლენდი - ოქსფორდ იუნაიტედი 1:1

ინგლისი: ეროვნული ლიგა

19:00ალდერშოტი - ალტრინკჰემი 2:2
19:00ბარნეტი - მეიდენჰედი 3:0
19:00ბრომლი - ველდსტოუნი 3:2
19:00დეგენჰემ & რედი - გრიმსბი 3:2
19:00დოვერ - ვრექსჰემი 0:1
19:00ვეიმაუსი - ტორქუა 1:2
19:00სოლიჰალი - ვოკინგი 2:0

ინგლისი: ვანარამას ეროვნული ლიგა ჩრდილოეთი

19:00ბრედფორდი პა - ბრეკლი 0:3
19:00გადაიდოგეითსჰედი - ტელფორდი -:-
19:00გლოჩესტერ - სპენიმური 2:0
19:00გუისლი - იორკი 0:1
19:00საუთპორტი - ჰერფორდი 2:0
19:00ფილდი - ბლით სპარტანსი 4:1
19:00ქარზონ ეშტონი - ალფრეტონი 1:2
19:00ქეთერინგი - ბოსტონ იუნაიტედი 2:3
19:00ჩესტერი - ლიმინგტონი 2:1

ინგლისი: ეროვნული ლიგა სამხრეთი

19:00დალვიჩ ჰამლეტი - ებსფლიტი 5:2
19:00დარტფორდი - ბილერქეი 1:0
19:00ველინგი - ისთბურნ ბორო 0:2
19:00კონკორდი - ბრეინთრი 2:2
19:00სლოუ - ტონბრიჯი 2:1
19:00ჩიპენჰემ - დორკინგი 4:1
19:00ჰავანტი & ვატერლუვილი - ბათ 1:3
19:00ჰანგერფორდი - ოქსფორდ სიტი 0:1
19:00ჰემპტონ & რიჩმონდი - ჰემელ ჰემპსტედი 0:1

ინგლისი: NPL პრემიერ დივიზონი

19:00ბასფორდი - სტალიბრიჯი 1:1
19:00გადაიდოეთერტონი - უიტონ ალბიონი -:-
19:00გადაიდოეშტონ იუნაიტედი - საუთ შილდსი -:-
19:00ვარინგტონი - ლანკასტერი 5:1
19:00გადაიდოიუნაიტედი - უითბაი -:-
19:00მეტლოქი - სტაფორდი 2:3
19:00მიკლოვერი - გრანტჰემ 2:2
19:00მორპეტი - გეინსბორო 2:0
19:00გადაიდორედკლიფი - ბამბერ ბრიჯი -:-
19:00ჰაიდი - ნანტვიჩი 1:0

ინგლისი: სამხრეთ ლიგის ცენტრალური დივიზიონი

19:00ბარველი - რაშოლი 0:0
19:00ბიგლსვეიდ თაუნი - ალვეჩარჩი 1:1
19:00ნიდჰემ მარკეტი - სტაურბრიჯი 1:3
19:00პიტერბრო სპორტსი - რედიჩი 0:1
19:00როისტონი - ბრომსგროუვი 0:0
19:00სტ. ივს თაუნი - ბენბური 2:1
19:00სტრეტფორდი - ლოვსტოფტი 1:2
19:00ქოულვილ თაუნი - ნუნიტონი 4:1
19:00ჰედნსფორდი - ლეისტონი 4:0
19:00ჰიჩინი - რაშდენი & დაიამონდსი 1:2

ინგლისი: სამხრეთ ლიგის სამხრეთ დივიზიონი

19:00ბეკონსფილდი - იეით თაუნი 0:4
19:00დორჩესტერი - ჰაროუ 3:1
19:00ვალტონი - ტაუნტონი 1:1
19:00პული - კინგს ლენგლი 6:2
19:00სუინდონ სუპერმარინი - სელისბური 2:1
19:00ტივერტონი - გოუსპორტი 2:2
19:00უიმბორნი - ჰენდონი 1:4
19:00ფარნბორო - მერტირ თაუნი 3:2
19:00ჩესჰემი - ტრურო 3:1
19:00ჰაიეს & იედინგი - მეტ. პოლისი 1:2
19:00ჰართლი ვინტნი - უესტონ-სუპერ-მეინი 1:2

ინგლისი: ისთმიან ლიგა - პრემიერ დივიზიონი

19:00ბიშოფს სტორტფორდი - კარშალტონი 1:1
19:00ენფილდ თაუნი - ფოლკსტონი 2:3
19:00ისთ თაროქი - ბოვერსი & პიტსი 0:2
19:00კორინთიან-ქეჟუალსი - ვინგეითი & ფინჩლი 1:1
19:00ლევესი - პოტერს ბარი 1:5
19:00ლეთერჰედი - ბრაითლინგსი 0:2
19:00მარგეითი - ჩესჰანტი 2:2
19:00მერსტჰემი - ჰორშემი 1:3
19:00უორსინგი - ქრეი 2:0
19:00ჰარინგი - ბოგნორ რეგისი 3:3
19:00ჰორნჩარჩი - კინგსტონიანი 2:1

ინგლისი: FA თასი

23:45გეითსჰედი - ჩარლტონი 0:2
23:45როტერჰემი - სტოკპორტი 1:0
16:45ბაქსტონი - მორკამბი 0:1
19:00ბარტონი - პორტ ვეილი 1:2
19:00ბრისტოლ როვერსი - სატონი 2:1
19:00დონკასტერი - მანსფილდი 2:3
19:00იფსვიჩი - ბეროუ 0:0
19:00კემბრიჯ იუნაიტედი - ექსეტერი 2:1
19:00კერლისლი - შრიუსბერი 1:2
19:00ლეიტონ ორიენტი - ტრანმერი 4:0
19:00ლინკოლნ სიტი - ჰართლპული 0:1
19:00პორტსმუთი - ჰაროგეითი 1:2
19:00უიმბლდონი - ჩელტენჰემი 4:3
19:00უოლსოლი - სუინდონი 1:2
21:30იოვილი - სტივენეიჯი 1:0

ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2

23:00დერბი U23 - ჩელსი U23 3:1
23:00ლიდსი U23 - ლესტერი U23 1:3
23:00ფულემი U23 - ვულვზი U23 4:2
16:00ტოტენჰემი U23 - მანჩესტერ სიტი U23 3:0

ინგლისი: პრემიერ ლიგა U18

15:00მიტოვებაბლექბერნი U18 - ბარნლი U18 0:1
15:00ევერტონი U18 - მანჩესტერ იუნაიტედი U18 3:0
15:00ვესტ ბრომვიჩი U18 - ბირმინგემი U18 1:1
15:00კრისტალ პალასი U18 - ტოტენჰემი U18 3:0
15:00რედინგი U18 - ნორვიჩი U18 2:0
15:00სანდერლენდი U18 - მიდლსბრო U18 3:4
15:00საუთჰემპტონი U18 - ფულემი U18 2:0
15:00ჩელსი U18 - არსენალი U18 4:1
16:00ვულვერჰემპტონი U18 - ნოტინგემი U18 0:3
16:00სტოკ სიტი U18 - მანჩესტერ სიტი U18 2:0
17:00ლივერპული U18 - ნიუკასლ იუნაიტედი U18 3:1

ინდოეთი: ISL

18:00ნორს-ისტ იუნაიტედი - გოა 2:1
20:00ბენგალურუ - მუმბაი სიტი 1:3

ინდონეზია: ლიგა 1

15:15პერსებაია - ბარიტო პუტერა 2:0
17:45მადურა იუნაიტედი - პერსიბ ბანდუნგი 0:1

ირანი: სპარსეთის ყურის პრო ლიგა

15:30გოლ გოჰარი - სეფაჰანი 4:2
15:30ჰავადარი - ნაფტი მ.ი.ს 0:0
16:30სანატ ნაფტი - პეიკანი 0:0
16:45ესტეგლალი - პერსეპოლისი 0:0

ისრაელი: ლიგა ჰაალი

17:00ჰაპოელი ჰადერა - სახნინი 2:1
19:30მაკაბი პეტაჰ ტიკვა - აშდოდი 0:1
21:50კირიატ შმონა - ნათანია 2:1

ისრაელი: ლიგა ალეფი ჩრდილოეთი

16:30ჰაპოელი ბნეი არ'არა'არა - ტაიბე 1:0

ისრაელი: ლიგა ალეფი სამხრეთი

22:30ჰაპოელი ბნეი ლოდი - დიმონა 1:0

იტალია: სერია B

23:30პერუჯა - ვიჩენცა ვირტუსი 1:0
17:00ბენევენტო - პორდენონე 2:1
17:00კოზენცა - კრემონეზე 0:2
17:00კროტონე - სპალი 1:2
17:00ფროზინონე - ტერნანა 1:1
19:15ლეჩე - რეჯინა 2:0

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

17:30ლენაგო სალუსი - პრო სესტო 1:1
17:30პერგოლეტეზე - მანტოვა 1:1
17:30პრო პატრია - ფერალპისალო 0:2
17:30ტრენტო - სერენიო 0:1
18:00ვირტუს ვერონა - ალბინოლეფე 0:0

იტალია: სერია D - ჯგუფი B

17:30პონტედერა - ტერამო 0:3
20:30მიტოვებალუჩეზე - კარარეზე 0:0

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

17:30HSL დერტონა - ბრა 0:2
17:30Ticino - სიტა დი ვარეზე 0:1
17:30ვადო - ასტი კალჩო 2:2
17:30კასალე - კიერი 0:1
17:30სალუცო - გოცანო 0:2
17:30სესტრი ლევანტე - ლიჯორნა 1:2
17:30ფოზანო - ლავანეზე 4:1

იტალია: სერია D - ჯგუფი B

17:30ვის ნოვა ჯიუზანო - Desenzano Calvina 1:2
17:30ლენანო - ფრანკიაკორტა 1:2
17:30სონა - USD კასატეზე 0:2
21:00Leon - ბრენო 1:4

იტალია: სერია D - ჯგუფი C

17:30ამბროსიანა - კალდიერო ტერმე 1:4
17:30არზინიანოკამპო - ლევიკო ტერმე 3:2
17:30კამპოდარსეგო - კიარლინს მუზანე 0:0
17:30უნიონ კლოდიენი - მესტრე 2:0
18:00ადრიეზე - Cattolica Calcio 1:0

იტალია: სერია D - ჯგუფი D

17:30Alcione Milano - რიმინი 0:2
17:30მეცოლარა - ლენტიჯიონე 1:1
17:30პროგრესო - პრატო 3:1
17:30რავენა - ტრირიუმი 3:1
17:30სამაურეზე - ფორლი 3:1

იტალია: სერია D - ჯგუფი E

17:30სან დონატო - ტიფერნო ლერჩი 3:1
17:30ტრესტინა - ლორნანო ბადეზე 1:2
17:30ფოლინო - პიანეზე 1:1
17:30ფოლონიკა გავორანო - სკადიჩი 1:0

იტალია: სერია D - ჯგუფი F

17:30რეკანატეზე - ვაზტესე 3:1
17:30ტრასტევერე კალჩო - ფანო 3:1

იტალია: სერია D - ჯგუფი G

17:00კალჩო ჯულიანო - ლატე დოლჩე 3:0
17:30არზაჩენა - კარბონია 1:0
17:30კაზინო - აპრილია 0:2
17:30ოსტია მარე - სან ფელიჩე გლადიატორი 1:2
17:30სინტიალბალონგა - აფრაგოლესე 2:0

იტალია: სერია D - ჯგუფი H

17:30Virtus Matino - Mariglianese 0:1
17:30გრავინა - სორენტო 2:0
17:30ლაველო - ბიტონტო 2:1

იტალია: სერია D - ჯგუფი I

17:30სან ლუკა - ჩიტანოვეზე 1:1

იტალია: პრიმავერა 1

14:00მილანი U19 - სპალი U19 4:1
14:00პესკარა U19 - იუვენტუსი U19 1:1
16:00ნაპოლი U19 - ინტერი U19 0:2

იტალია: პრიმავერა 2

14:00ენტელა U19 - პორდენონე U19 1:0
14:00ნუოვა კოზენცა U19 - ლაციო U19 1:2
14:00რეჯინა U19 - ბენევენტო U19 1:3
14:30სპეცია U19 - ასკოლი U19 2:1
17:30ვენეცია U19 - ვიჩენცა U19 5:0
17:30მონცა U19 - პარმა U19 1:1
17:30გადაიდოპიზა U19 - პერუჯა U19 -:-
17:30რეჯიანა U19 - ალესანდრია U19 0:1
17:30ტერნანა U19 - ჩეზენა U19 1:1
17:30ფროზინონე U19 - სალერნიტანა U19 3:2
17:30ჩიტადელა U19 - ბრეშა U19 1:2

იტალია: სერია A ქ

15:30ლაციო ქ - ვერონა ქ 1:0
17:30სასუოლო ქ - იუვენტუსი ქ 0:2
17:30ფიორენტინა ქ - პომილიანო ქ 3:1

კენია: პრემიერ ლიგა

14:00ნაირობი სიტი - კარიობანგი შარქსი 1:2
16:00Police FC - სოფაპაკა 0:2
16:00ბიდკო იუნაიტედი - ლეოპარდსი 1:0
16:00ვაზიტო - ულინზი სტარსი 1:0
16:00მატჰარე იუნაიტედი - ტალანტა 0:2
16:00ნზოია შუგარი - კაკამეგა ჰოუმბოიზი 0:1

კვიპროსი: პირველი დივიზიონი

19:00დოქსა - აეკი ლარნაკა 1:4
21:00ანორთოსისი - პაეეკი 2:3

კვიპროსი: დივიზიონი 2

16:30აია ნაპა - ოთელოს ათიენუ 0:1
16:30ანაგენისი დერინია - ჩლორაკა 1:1
16:30ასილ ლისი - ალკი ოროკლინი 1:1
16:30ერმისი - ომონია არადიპუ 1:1
16:30კარმიოტისა - ოლიმპიადა ლიმპიონი 1:1
16:30ნეა სალამისი - პო ქსილოტიმპოუ 2006 3:0
16:30პარალიმნი - Omonia 29th May 2:0

კოლუმბია: პრიმერა B - კლაუსურა - ნახევარფინალები

00:00ლანეროსი - უნიონ მაგდალენა 1:2
00:00ფორტალეზა - ბოგოტა 1:2

კოსოვო: სუპერლიგა

16:00გჯილანი - მალიშევა 3:1
16:00დრენიცა - ბალკანი 0:1

კოტ-დ'იუვარი: ლიგა 1

19:30ამადუ დიალო - ასი დ'აბენგურუ -:-
19:30სპორტინგი განოა - სო არმე 4:0
21:45ბაფინგი - რასინგი დ'აბიჯანი 1:1

ლესოტო: პრემიერ ლიგა

17:00გადაიდოCCX - ლმპს -:-
17:00გადაიდობანტუ - ლინარე -:-
17:00გადაიდოდიფენს ფორსი - ქიქ ფორ ლაიფი -:-
17:00გადაიდოლესოტო - მაზენოდი -:-

ლუქსემბურგი: ეროვნული დივიზიონი

19:00ვილცი - ბენფიკა 1:0
20:00დუდელანჟი - როდანჟი 5:1
20:00პროგრეს ნიდერკორნი - ეტელბრუკი 6:0
20:30რასინგი ლუქსემბურგი - ფოლა 0:1

მალი: პრემიერ დივიზიონი

19:45ბაკარიჯანი - ონზ კრეატორსი 2:0
19:45დუანეს დე სიკასო - კოროფინა 0:1
20:00გადაიდოდუგუვოლოფილა დე ბაბანბა - სტად მალიენი -:-
22:00ჯოლიბა - Bougouba 2:0
00:00ასომ - Foot Elite 1:1

მალტა: პრემიერ ლიგა

17:00მოსტა - გუდია 0:3
19:00ვალეტა - ბირკირკარა 0:0
21:00სირენსი - გზირა 1:3

მალტა: ჩელენჯ ლიგა

00:00სვიექი - ქრენდი 1:3
17:00სან გვანი - მარსაქსლოკი 0:1
17:00სტ. ჯორჯსი - მქაბა 1:4
21:00ზებუგი - მგარი 0:0
21:00ტარშინი - მარსა 1:1

მაროკო: ბოტოლა 2

18:30კავკაბ მარაქეში - ჩაბაბ ბენგუერირი 0:3
18:30სალე - ჟონეს მასირა 0:1
18:30სტად მაროკანი - დჩეირა 2:2

მექსიკა: ლიგა MX ქ - აპერტურა - პლეი ოფები

04:00სანტოს ლაგუნა ქ - ატლასი ქ 2:2
06:00ამერიკა ქ - გვადალახარა ჩივასი ქ 2:1
07:30ტიხუანა ქ - მონტერეი ქ 1:1

მონტენეგრო: დრუგა ლიგა

16:00ტიტოგრადი - ბოკელჟი 0:2

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

13:15ზნოიმო (Cze) - ოტროკოვიცე (Cze) 5:0
14:00გაუქმდავისკოვი (Cze) - ზნოიმო (Cze) -:-

მსოფლიო: ფიფას არაბეთის თასი

23:00სირია - ტუნისი 2:0
14:00იორდანია - მაროკო 0:4
17:00ლიბანი - ალჟირი 0:2
20:00სუდანი - ეგვიპტე 0:5
23:00პალესტინა - საუდის არაბეთი 1:1

ნიდერლანდები: ერედივიზიონი

23:00გრონინგენი - ზვოლე 1:1
19:30პსვ - უტრეხტი 4:1
21:45კამბური - ვიტესი 1:6
00:00ჰერაკლესი - ჰერენვენი 0:1

ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი

23:00ალმერე სიტი - ეინდჰოვენი 2:0
23:00დენ ბოსხი - ბრედა 0:5
23:00დორდრეხტი - როდა 2:5
23:00მაასტრიხტი - Oss 1:1
23:00ტელსტარი - ვენლო 1:3
23:00ჰელმონდი - ვოლენდამი 1:1

ნიდერლანდები: მეორე დივიზიონი

17:00იონგ ვოლენდამი - ქვიქ ბოიზი 1:2
17:30Hardenberg - ექსელსიორი მაასლუისი 1:0
17:30გადაიდოაფკ - ასვჰ -:-
17:30გადაიდოგვვვ - იისელმეერფოგელსი -:-
17:30გადაიდონოორდვიკი - ასვჰ -:-
17:30გადაიდოშევენინგენი - იონგ ვოლენდამი -:-
18:00გადაიდოექსელსიორი მაასლუისი - აფკ -:-
18:00გადაიდოიისელმეერფოგელსი - Hardenberg -:-
18:00გადაიდოკოზაკენ ბოიზი - რიინსბურგსე ბოიზი -:-
18:00გადაიდოქვიქ ბოიზი - კატვიიკი -:-
18:30გადაიდოკოზაკენ ბოიზი - დე ტრეფერსი -:-
18:30გადაიდოტეკ - გვვვ -:-
21:00გადაიდოდე ტრეფერსი - შპაკენბურგი -:-

ნიდერლანდები: მესამე დივიზიონი

16:30ბარენდრეხტი - დვს '33 ერმელო 2:2
17:30გადაიდოასენი - აიაქსი (Am) -:-
17:30გადაიდობარენდრეხტი - ტერ ლეედე -:-
17:30გადაიდოგოუზი - სპარტა ნიიკერკი -:-
17:30გადაიდოდვს '33 ერმელო - ვვსბ -:-
17:30გადაიდოვვოგ - სპარტა ნიიკერკი -:-
17:30გადაიდოლისე - ჰარკემასე ბოიზი -:-
17:30გადაიდოოდინ '59 - ექსელსიორი 31 -:-
17:30გადაიდოსტედოკო - სტაპჰორსტი -:-
17:30გადაიდოჰარკემასე ბოიზი - აიაქსი (Am) -:-
17:30გადაიდოჰოეკი - გოუზი -:-
18:00გადაიდოვვ დოვო - ექსელსიორი 31 -:-
18:00გადაიდოვვ დოვო - სპორტლუსტი -:-
20:00გადაიდოვესტლანდია - ჰსკ 21 -:-

ნიდერლანდები: დივიზიონი 1 U21 - საშემოდგომო სეზონი

17:30FC Twente/Heracles U21 - ნაიმეგენი U21 1:1
17:30გადაიდოჰერენვენი U21 - დენ ჰააგი U21 -:-
17:45გადაიდონაიმეგენი U21 - გრონინგენი U21 -:-
18:00გადაიდოფეინოორდი U21 - ბრედა U21 -:-
19:00გადაიდოალმერე სიტი U21 - FC Twente/Heracles U21 -:-

ნიდერლანდები: დივიზიონი 1 U18 - საშემოდგომო სეზონი

15:00გადაიდოფეინოორდი U18 - ჰერენვენი U18 -:-
15:30გადაიდოზვოლე U18 - პსვ U18 -:-
17:30გადაიდოაიაქსი U18 - სპარტა როტერდამი U18 -:-
17:30პსვ U18 - უტრეხტი U18 6:2
17:30გადაიდოუტრეხტი U18 - ალკმაარი U18 -:-

ნორვეგია: ადეკოლიგა - გავარდნა

19:00სტიონდალს ბლინკი - ჰოდი 3:0

პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

02:30ლიბერტად ასუნსიონი - რივერ პლეიტი 5:0

პოლონეთი: ექსტრაკლასი

23:30გორნიკი ზაბჟე - სლასკი ვროცლავი 3:1
18:00ტერმალიკა ნიეჩიეზა - პოგონი შჩეცინი 1:3
20:30იაგიელონია - ლეჩნა 1:2
23:00ლეხია გდანსკი - რაკოვი 3:1

პოლონეთი: დივიზიონი 1

23:30ლეგნიცა - ტიჩი 2:0
15:40პოდბესკიძიე - გკს კატოვიცე 1:2
18:00გადაიდოლკს ლოძი - პუშჩა -:-
23:30სკრა - რ. რჟეშოვი 0:1

პოლონეთი: დივიზიონი 2

16:00გკს პოგონი - სტეზიცა 1:2
16:00ელბლაგი - სუვალკი 4:1
19:00კკს კალიში - სოკოლი ოსტროდა 1:2

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი I

16:00იაგიელონია II - Mamry Gizycko 0:1

პოლონეთი: ახალგაზრდული ლიგა - ცენტრალური

13:00გვარეკი ზაბრზე U18 - ლეგია ვარშავა U18 0:2
15:00კრაკოვია U18 - გორნიკი ზაბჟე U18 2:1
15:00პოგონი შჩეცინი U18 - არკა გდინია U18 1:3
15:00პოლონია ვ. U18 - ლეხი პოზნანი U18 2:1
15:15ზაგლებიე U18 - სლასკი U18 1:0
16:00ს. რჟეშოვი U18 - ვისლა კრაკოვი U18 1:3
20:00ვარტრა პოზნანი U18 - უკს სმს ლოძი U18 1:1

პოლონეთი: პოლონეთის თასი ქ

19:00ლეჩნა ქ - ჩარნი სოსნოვიეკი ქ 1:2

პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა

23:00პორტიმონენსე - პორტუ 0:3
01:15ბენფიკა - სპორტინგი 1:3
22:00ბოავიშტა - მარიტიმუ 1:1
00:30ფერეირა - გიმარაეში 1:2

პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2

15:00ვილაფრანკენსე - ფერეირენსე 1:1
18:00ნასიონალი - ესტრელა 4:1
19:30პორტუ B - ლეიშოესი 1:0
22:00ბენფიკა B - რიუ ავე 2:0

პორტუგალია: ლიგა 3

23:30ანადია - სან ჟოაო დე ვერი 2:1
15:00რეალი სკ - ლეირია 3:4
17:00ბრაგა B - ლუსიტანია 2:1
19:00ოლივეირენსე - პევიდემი 4:2
19:00სანტარემი - ოლივერირა ჰოსპიტალი 1:1
23:30სეტუბალი - კოვა დე პიედადე 1:1

პორტუგალია: ეროვნული ჩემპიონატი

19:00ვიანენსე - Forjaes 2:1
19:00პედრას სალგადასი - მერელინენსე 2:3

პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23

15:00ბენფიკა U23 - ეშტორილი U23 5:0
15:00მარიტიმუ U23 - ფარენსე U23 2:2
19:00აკადემიკა U23 - რიუ ავე U23 3:2
19:00სპორტინგი U23 - პორტიმონენსე U23 1:2

პორტუგალია: ლიგა BPI ქ - გასავარდნი ჯგუფი

19:00ეშტორილი ქ - ამორა ქ 0:3

პორტუგალია: ლიგა BPI ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

19:00ტორეენსე ქ - ფარმალისაო ქ 1:0

რუანდა: პრემიერ ლიგა

17:00კიგალი - მუსანზე 1:1
17:00მუკურა ვიქტორი სპორტსი - ეტუალ დე ლ'ესტი 4:0
17:00გადაიდორუტსირო - აპრ -:-
20:00პოლისი - გიკუმბი 0:0

რუმინეთი: ლიგა 1

23:00აკადემიკა კლინჩენი - დინამო ბუქარესტი 1:0
17:00ჩინდია ტარგოვისტე - კლუჟი 0:1
23:30ფარულ კონსტანტა - რაპიდი ბუქარესტი 2:0

რუმინეთი: ლიგა 2

13:00ბრასოვი - უნირეა კონსტანტა 4:2
13:00ვიტორული სელიმბარი - პოლი იაში 0:0
13:00კალარასი - ბრაილა 3:1
13:00უნირეა სლობოჟია - ვიტორული ტგ. ჟიუ 2:0
14:00ასტრა - Politehnica Timisoara 0:2
14:00უნირეა დეჟი - მეტალოგლობუსი ბუქარესტი 1:0
14:30სტიაუა ბუქარესტი - გლორია ბუზაუ 1:0

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 1

15:00ბაკაუ - ჩაჰლაული 1:0
15:00დანტე ბოტოსანი - სპორტინგი ვასლუი 0:3
15:00სტიინტა მიროსლავა - სომუზ ფალტიჩენი 1:1
15:00ფორესტა სუკეავა - ბუკოვინა რადაუტი 3:0
15:00ჰუსანა ჰუსი - CSM Pascani 3:0

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 2

15:00CSM ფოკსანი - CS Faurei 4:2
15:00ოცელული - დინამო ბაკაუ 5:0
15:00სპორტული ჩისკანი - სპორტინგი ლიესტი 0:4
15:00ფორტინო იანკა - მეტალული ბუზაუ 1:1

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 3

15:00CSM Oltenita - რეკოლტა ჯორჯ დოჯა 4:3
15:00აგრიკოლა ბორკეა - ფ. კონსტანტა 2 1:0
15:00აფუმატი - ვოლუნტარი 2 2:0
15:00გლორია ალბესტი - ინაინტე მოდელუ 1:0
15:00ფეტესტი - პოპესტი ლეორდენი 0:3

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 4

15:00ტუნარი - აკადემიკა კლინჩენი 2 4:0

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5

15:00პლოპენი - ოდორჰეიუ 1:2
15:00ქიდს ტამპა ბრასოვი - ბლეიოი ვისპესტი 1:5

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6

15:00CS U Craiova 2 - ვედიტა კოლონესტი 1:2

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7

15:00აურულ ბრედი - პანდური 1:4
15:00ვიტორული სიმიანი - გილორტულ ტგ. ჩარბუნესტი 5:1
15:00რესიტა - პროგრესულ ეზერისი 7:0

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 8

15:00ავანტული პერიამი - სოიმი ლიპოვა 1:2
15:00გაუქმდაპოლი ტიმიშოარა - კრისულ კიშინიოვი კრისი -:-
15:00პროგრესული პეჩიცა - გიროდა & გიარმატა ვი 0:1
15:00ფრონტიერა კურტიჩი - ბისნოვი 1:2

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 9

15:00Metalurgistul Cugir - უნირეა უნგენი 1:1
15:00Unirea Alba-Iulia - არიესული ტურდა 2:1
15:00სანატათეა კლუჟი - გლორია 2018 ბისტრიტა 2:1
15:00ჰუნედოარა - ოკნა მურესი 4:1

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 10

15:00CSM ზალაუ - CA ორადეა 2:6
15:00ბაია მარე - ოლიმპია სატუ მარე 0:0
15:00ლუცეაფარულ ორადეა - სომესულ დეი 0:5
15:00პროგრესული სომჩუტა მარე - კლუჟი II 1:1
15:00სიმლეულ სილვანიეი - ბაილე ფელიქსი 2:1

რუსეთი: პრემიერ ლიგა

15:00კრილია სოვეტოვი სამარა - ცსკა მოსკოვი 0:1
18:00სპარტაკი მოსკოვი - ახმატ გროზნო 2:1
20:00ლოკომოტივი მოსკოვი - ურალი 0:1

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა

19:15ატრომიტოსი - აპოლონი სმირნისი 4:1
19:15ვოლოსი - პანეტოლიკოსი 1:2
21:30ოფი კრეტა - ოლიმპიაკოსი 1:3

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2

16:45აპოლონ ლარისა - ირაკლისი 0:1
16:45დიაგორასი - აეკი ათენი B 0:1
16:45ო. ვოლოსი - პიერიკოსი 0:1
16:45პაე ეგალეო - იროდოტოსი 2:0
19:00ერგოტელისი - პანათინაიკოსი B 1:0

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 2

17:00თიელა სატაკინოი - ირაკლისი ამპელოკიპი 2:2
17:00მაკედონიკოსი ნეაპოლისი - კოზანი 1:1

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 3

17:00აე ირაკლის ლარისა - ელასონა 3:2

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 6

20:00აიოლიკოსი - პილიუ 2:0

სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა

17:30ამაზულუ - Royal AM 0:0
17:30სვალოუ - მარიცბურგ იუნაიტედი 1:1
17:30ჩიპა იუნაიტედი - გოლდენ ეროუსი 1:2
20:00გადაიდოკაიზერ ჩიფსი - კეიპტაუნ სიტი -:-
22:15სტელენბოში - მამელოდი სანდაუნსი 1:1

სამხრეთ აფრიკა: GladAfrica ჩემპიონშიპი

17:30Venda - პრეტორია კალიესი 1:0
17:30იომო კოსმოსი - ბლექ ლეოპარდსი 2:0
17:30რიჩარდს ბეი - პრეტორია უ. 2:1
17:30უტონგატი - Tshakhuma 0:1
17:30ფრი სტეიტ სტარსი - JDR სტარზი 1:0

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი

10:00განგვონი - სეონგნამი 2:1
10:00გვანჯუ - ინჩეონი 1:1
10:00პოჰანგი - სეული 1:2

სან-მარინო: ჩემპიონატი

18:00ვირტუსი - ფიორენტინო 2:1
18:00კოსმოსი - დომანიანო 0:0
18:00ლიბერტასი - კაილუნგო 1:1
18:00ტრე პენე - პენაროსა 3:0
21:00ლა ფიორიტა - სან-ჯოვანი 1:1

საფრანგეთი: ლიგა 2

00:00აიაჩო - ვალანსიენი 0:0
00:00ამიენი - დიუნკერკი 3:0
00:00გენგამი - დიჟონი 3:2
00:00გრენობლი - ლე ავრი 1:2
00:00როდეზი - ნიმი 1:0
00:00სკ პარიზი - ბასტია 1:0
00:00სოშო - პაუ 2:1
00:00ქევიი რუენი - ნანსი 2:1
18:00ოსერი - კაენი 2:2

საფრანგეთი: ნაციონალი

21:00შოლე - ავრანში 1:1

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი A

21:00გრანვილი - ლორიანი II 0:0
21:00ვერსალი - სენტ-მალო 1:0
21:00ვიტრე - პლაბენე 1:0
21:00რომორანტინი - ბლოა 1:1
21:00რუენი - სენტ-პრივე 1:1
21:00შარტრი - კაენი II 4:0
21:00შატობრაიანტი - პოისი 2:1
21:30გადაიდოვანესი - გენგამი II -:-

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი B

19:00ეპინალი - ბელფორტი 1:2
20:00გადაიდოლანსი II - FC 93 -:-
20:00მეცი II - ოსერი II 0:2
20:00სანუა - სენტ-ჟენევიევი 0:1
20:00შლიტიგჰეიმი - რეიმსი II 0:1
21:00ლუსიტანოსი - ჰაგენაუ 3:0
21:00სტ კვენტინი - ბოვე 1:2
21:00ფლორი-მეროგისი - პარიზი 13 ატლეტიკო 1:3

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი C

19:00მონაკო II - იურა სუდი 1:1
20:00ჰიერესი - მარინეინი 0:1
21:00Lyon - La Duchere - მარსელი II 0:0
21:00გრასე - ტულონი 2:1
21:00გფა74 - გოლი 0:3
21:00გადაიდოლუჰანს კუისო - ლიონი II -:-
21:00მარტიჟე - აუბანიე 0:0
21:00სენტ პრისტი - ფრეჟუ სენტ რაფაელი 1:3

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი D

23:00ანგულემე - ბერგერაკი 0:1
21:00ანჟე II - ჰერბიერსი 2:2
21:00ბეზიე - კოლომიერსი 3:0
21:00ბურჟესი 18 - შამალიერსი 2:1
21:00ლე პუი - მონპელიე II 2:0
21:00ტრელიზაკი - კანე რუსილონი 0:1
21:30მულინ-იზორე - ნანტი II 1:1
21:30სტად მონტოა - ანდრეზიო 1:2

საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ

17:00რეიმსი ქ - სოიო ქ 3:1
17:30ბორდო ქ - დიჟონი ქ 1:1
17:30გენგამი ქ - სტ. ეტიენი ქ 1:1
19:30ისსი ქ - პსჟ ქ 0:3

სეიშელის კუნძულები: პირველი დივიზიონის ლიგა

16:00სენ-მუშელ იუნაიტედი - ფორესტერსი 1:1

სენეგალი: ლიგა 1

20:30გადაიდოდიამბარსი - გედიაუეი -:-
20:30გადაიდოდუანესი - დაკარი -:-
20:30გადაიდოკასა - ჯარააფი -:-

სერბეთი: სუპერ ლიგა

18:00პროლეტერი - მეტალაკი 1:0

სერბეთი: პირველი ლიგა

16:00ზარკოვო - ინჯიია 1:2

სლოვაკეთი: კორგონ ლიგა

18:00დუნაისკა სტრედა - პოჰრონიე 2:0
18:00მიხალოვცე - რუზომბეროკი 0:3
18:00სენიცა - ლ. მიკულასი 1:0
18:00სერედი - ტრენჩინი 4:2

სლოვენია: პირველი ლიგა

18:00ალუმინი - კოპერი 1:1
20:00მურა - ტაბორ სეზანა 1:0
23:15ცელიე - მარიბორი 0:1

სლოვენია: 2. SNL

16:00კრშკო - ნაფტა 0:2
16:00ნკ კრკა - იადრან დეკანი 2:0

სლოვენია: 1. SZNL ქ

14:00MSM Ptuj ქ - ცერკლიე ქ 0:2
14:00პომურჟე ქ - პრიმორიე აიდოვშინა ქ 12:0

სომხეთი: პრემიერ ლიგა

14:00ნორავანკი - ალაშკერტი 0:2
17:00არარატი ერევანი - ბკმა 2:1

ტაივანი: მულანის საფეხბურთო ლიგა ქ

11:00ტაიჩუნგ ბლუ ქ - კაოჰსიუნგი ქ 1:1
12:00ჰუალიენი ქ - ტაოიუანი ქ 3:0
14:00ნიუ ტაიპეი ქ - ტაიპეი ბეარი ქ 2:1

ტაილანდი: ტაი ლიგა 2

14:00Raj Pracha - Lamphun Warrior 0:1
15:00ნახონ პათომი - პჰრაე 2:1
15:00რაიონგი - ჩაინატი 1:1
16:00ლამპანგი - ტრატი 1:2
16:00ტაი ნავი - მუანგკან იუნაიტედი 1:2

ტანზანია: პრემიერ ლიგა

17:00პოლისი ტანზანია - ტანზანია ფრიზონსი 1:0

ტოგო: ეროვნული ჩემპიონატი

19:00კარა - სარა სპორტი 3:0
19:00ოტრ - ტოგო-პორტი 0:0

ტუნისი: ლიგა 2

17:00ბემბლა - რადესი 1:0
17:00გაბესი - AS მოჰამდია 1:1
17:00კაირუანი - ჯენდუბა სპორტი 1:0
17:00კალაა - სფაქსიენი 2:0
17:00მსაკენი - ემ მაჰდია 1:0
17:00სფაქს რეილვეისი - სპორტინგ ბენ აროუსი 0:0
17:00ჯერბა - კო ტრანსპორტსი 2:1
17:30მენზელ ნური - AS ჯერბა 1:1

ტუნისი: ტუნისის თასი

19:00გადაიდოAigle Teboulba - ენფიდა სპორტსი -:-
19:00გადაიდოDegueche - Lela -:-
19:00გადაიდოES Fahs - სილიანა -:-
19:00გადაიდოJeunesse Sportive - გრომბალია სპორტსი -:-
19:00გადაიდოMeknassi - ჯებენიანა -:-
19:00გადაიდოMenzel Abderrahmane - Borj Cedria -:-
19:00გადაიდოOueslatia - CS Makthar -:-
19:00გადაიდოSahline - ნა ბოუჯარი -:-
19:00გადაიდოარიანა - მენზელ ბუზელფა -:-
19:00გადაიდოას მარსა - Jedaida -:-
19:00გადაიდობუსალემი - ლაიოუნი -:-
19:00გადაიდოეს ბუჰაილა - ოლიმპიკი კეფი -:-
19:00გადაიდოესპუარ როგბა - Feriana -:-
19:00გადაიდოიერისა - Widad Sers -:-
19:00გადაიდოკასერინი - Hilal Redaief -:-
19:00გადაიდოკერკენაჰი - AS აგარები -:-
19:00გადაიდომენზელ ბურგუიბა - ბენი-ხალედი -:-
19:00გადაიდომეტლავი - ჰამა -:-
19:00გადაიდომოკნინე - ჰილალიენი -:-
19:00გადაიდოსბიხა - Sbeitla -:-
19:00გადაიდოსპორტივ კებილი - ლპტა ტოზური -:-
19:00გადაიდოსს გაფსა - ზიტუნა ჩომახი -:-
19:00გადაიდოუნიონ მედიუნი - ჯელმა -:-
19:00გადაიდოჰამამეტი - სტირ ზარზუნა -:-

უელსი: კიმრუ პრემიერი

23:45ბალა - ტნს 1:4
00:00ებერისტუიტი - კონაჰს ქვეი 0:1
18:30დრუიდსი - კარდიფი მეტროპოლიტანი 1:3
18:30ნიუთაუნი - ბარი 2:1
18:30სარნაფრონი - პენიბონტი 1:2
18:30ფლინტი - ჰავერფორდვესტი 4:1

უელსი: კიმრუ სამხრეთი

23:30თაფს ველი - კამბრიანი & კლიდახი 1:1
23:30ლანელი - გოიტრ იუნაიტედი 3:1
23:30რისკა - ამანფორდი 2:1
23:45პონტიპრიდი - აფან ლიდო 8:1
18:00ლანტვიტ მეიჯორი - ბრაიტონ ფერი 0:1
18:00პორტ ტალბოტი - სუონსი 0:2
18:00ტრეფელინი - კარმართენ თაუნი 0:2
18:00უნდი - კვმბრან სელტიკი 3:4

უელსი: კიმრუ ჩრდილოეთი

23:30ლენგეფნი - კონვი ბოროუ 0:3
23:45კოლვინ ბეი - გრესფორდი 2:1
18:00ლანრჰაედრი - პრესტატინი 3:2
18:30გადაიდობანგორ სიტი - ბაკლი -:-
18:30ლანდუდნო - გუილსფილდი 0:0
18:30ლენიდლო თაუნი - ჰოლიველი 1:1
18:30რუთინი - პენრინკოჰი 5:1
18:30ჰოლიჰედი - ეარბასი 1:2

უზბეკეთი: უზბეკეთის თასი

15:00პახტაკორი - ნასაფ ქარში 1:2

უკრაინა: პრემიერ ლიგა

16:00ვერეს რივნე - დინამო კიევი 0:3
19:00რუხი ლვოვი - ვორსკლა პოლტავა 0:0
21:30მეტალისტი 1925 ხარკოვი - კოლოსი კოვალივკა 0:1

უკრაინა: ახალგაზრდული ლიგა

14:00დესნა U19 - მარიუპოლი U19 1:0
14:00ზარია ლუგანსკი U19 - ინჰულეცი U19 7:1
14:00ოლექსანდრია U19 - მინაი U19 3:0

უნგრეთი: NB I

23:00პაკში - ჰონვედი 2:3
16:00გირმოტი სე - მეზოკოვესდ-ზორი 0:1
18:30ფერენცვაროში - პუშკაშ აკადემი 1:1
20:30ზალაეგერშეგი - დებრეცენი 2:1

უნგრეთი: NB III - დასავლეთი

14:00გიორი II - ტატაბანია 1:1

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

00:00ბოსტონ რივერი - მალდონადო 2:1
00:00მონტევიდეო სიტი - პროგრესო 1:0
00:00ნასიონალი - რივერ პლეიტი 4:2
00:00პენარიოლი - სუდ ამერიკა 3:1
00:00რენტისტასი - პლაზა კოლონია 2:3
00:00უონდერერსი - ფენიქსი 1:1

ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი - პლეი-ოფი

02:00რასინგი მონტევიდეო - ცენტრალ ესპ. 1:1
04:45დეფენსორ სპორტინგი - სერო 0:1

ფარერების კუნძულები: ფარერების თასი

20:00რუნავიკი - ბ36 ტორსჰავნი 1:2პენ

ფიჯი: პრემიერ ლიგა

05:30გადაიდოლაბასა - სუვა -:-

ქუვეითი: პრემიერ ლიგა

19:40ალ-ქუვეითი - ალ-ქადისია 3:0

შვედეთი: ოლსვენსკა

18:00აიკი - სირიუსი 4:2
18:00ვარბერგსი - მიალბიუ 0:3
18:00მალმიო - ჰალმშტადი 0:0
18:00ნორკოპინგი - გიოტებორგი 1:2
18:00ორებრო - ელფსბორგი 2:3
18:00ოსტერსუნდსი - დეგერფორსი 0:1
18:00ჰაკენი - დიურგორდენი 0:1
18:00ჰამარბი - კალმარი 5:3

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ სვეალანდი

17:00სტოკჰოლმ ინტერნაციონალე - გუტე 3:0

შვეიცარია: სუპერ ლიგა

21:00ციურიხი - ლუცერნი 4:0
23:30იანგ ბოიზი - სერვეტი ჟენევა 1:2

შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა

23:30აარაუ - ვინტერთური 2:0
23:30ივერდონი - შაფჰაუზენი 2:1
23:30ლოზანა უხი - ქსამაქსი 0:0
21:00თუნი - ვილი 2:4
21:00კრინსი - ვადუცი 1:3

შვეიცარია: Promotion ლიგა

18:00ბრაიტენრაინი - იფ იუვენტუსი 3:2
18:00გადაიდოსიონი II - ბავუა -:-
18:30ბაზელი II - სტად ნიონე 0:6
19:00რაპერსვილი - ბრული 2:1
19:00ციურიხი II - ხამი 3:1
20:00ეტუალ-კარუჯი - ბლექ სტარზი 0:0

შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 2

20:00გრასჰოპერი II - ლუცერნი II 1:0

შვეიცარია: სუპერ ლიგა ქ

18:00ლუგანო 1976 ქ - სტ. გალენი ქ 0:4
19:00ლუცერნი ქ - სერვეტი ჟენევა ქ 0:1
21:30აარაუ ქ - ივერდონი ქ 3:0

შოტლანდია: პრემიერ ლიგა

19:00აბერდინი - სტ. მირენი 4:1
19:00რეინჯერსი - დანდი 3:0
19:00გადაიდოსტ. ჯონსტონი - როს ქაუნთი -:-
19:00ჰიბერნიანი - მოზერველი 1:1

შოტლანდია: ჩემპიონშიპი

23:45ინვერნესი - კილმარნოკი 1:0
19:00არბროა - რაის როვერსი 0:0
19:00მორტონი - ეირი 2:2
19:00ქუინ ოფ საუთი - პარტიკი 0:0
19:00ჰამილტონი - დანფერმლაინი 1:0

შოტლანდია: I ლიგა

19:00ისტ ფაიფი - ალოა 1:1
19:00კლაიდი - პიტერჰედი 2:2
19:00კოვ რეინჯერსი - დუმბარტონი 2:0
19:00ქუინზ პარკი - ფალკირკი 6:0

შოტლანდია: II ლიგა

23:45ედინბურგ სიტი - ანანი 0:1
19:00ალბიონ როვერსი - ფორფარ ატლეტიკი 2:3
19:00სტენჰაუზმაირი - სტრანრარი 1:4
19:00ქოუდენბითი - სტირლინგი 1:0

შოტლანდია: ჰაილენდ ლიგა

17:00გადაიდოკეითი - ფორტ ვილიამი -:-
19:00ბრორა რეინჯერსი - ჰანტლი 4:0
19:00ვიკ აკადემია - ფორმარტინ იუნაიტედი 1:4
19:00გადაიდოსტრარტსფი თისთლი - ჰანტლი -:-

შოტლანდია: ლოულენდ ლიგა

17:00სელტიკი B - ედინბურგის უნივერსიტეტი 3:0
19:00გადაიდობონირიგ როუზი - კუმბერნულდ კოლტსი -:-
19:00მიტოვებაგალა ფეირიდინი - ბონეს იუნაიტედი -:-
19:00გრეტნა 2008 - ბერვიკი 0:3
19:00ისთ სტირლინგშირი - დალბითი სტარი 3:0
19:00კალდეონიან ბრეივზი - ისთ კილბრიდი 0:7
19:00რეინჯერსი B - სპარტანსი 7:1
19:00სივილ სერვის სტროლი - ბრუმჰილი 3:1
19:00სტირლინგის უნივერსიტეტი - ვეილ ოფ ლეიტენი 5:0

შოტლანდია: შოტლანდიის თასი

19:00გადაიდოDarvel - ბრეშინი -:-
19:00მონტროზი - კელტი ჰართსი 1:2პენ

ჩეხეთი: 1. ლიგა

18:00კარვინა - სპარტა პრაღა 1:2
18:00ლიბერეცი - ჰრადეცი კრალოვე 1:0
18:00ტეპლიცე - ზლინი 4:1
21:00სიგმა ოლომოუცი - სლავია პრაღა 0:1

ჩეხეთი: დივიზიონი 2

16:30გადაიდოლისენი - ვისკოვი -:-
16:30ოპავა - ბრნო 0:2
16:30პროსტეჟოვი - სპარტა პრაღა B 1:0
16:30გადაიდოჩრუდიმი - ვლასიმი -:-

ჩინეთი: პირველი ლიგა

10:30სიჩუან ჯიუნიუ - ნანტონგ ჟიიუნი 0:2
11:00ნანჯინგ სიტი - ზიბო კუხუ 2:0
15:30სუჟუ დონგვუ - ბეიჯინგ სპორტი 2:2
15:30შაანხი ჩანგანი - შენიანგ ურბანი 1:0
15:35კუნშანი - მეიჟოუ ჰაკა 0:1

ჩინეთი: მეორე ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი

10:00Quanzhou Yassin - ხიან ვულვზი 1:1
10:00ჰებეი ჟუოაო - შაოხინგ კექიაო იუეია 2:1
10:00ჰუნან ბილოვსი - ინერ მონგოლია 1:2

ჩრდილოეთ ირლანდია: პრემიერლიგა

19:00გლენავონი - კრუსეიდერსი 1:0
19:00გლენტორანი - პორტადაუნი 3:1
19:00კერიკ რეინჯერსი - დანგენონი 1:2
19:00კლიფტონვილი - ბალიმენა 1:0
19:00კოლერაინი - ლინფილდი 1:2
19:00ლარნე - ვარენპოინტ თაუნი 3:0

ჩრდილოეთ ირლანდია: ჩემპიონშიპი

23:45დანდელა - ბალიკლეირი 3:0
23:45ნიური სიტი - ანაგი 2:0
18:00ნაქბრედა - ინსტიტუტი 2:2
18:00ქუინზ უნი. - ლოუგალი 0:1
19:00ბალინამალარდი - არდსი 1:1
19:00ჰ&ვ ველდერსი - დერგვიუ 3:1

ჩრდილოეთ მაკედონია: 1. MFL

16:00რაბოტნიჩკი - რენოვა 0:0

ჩრდილოეთ მაკედონია: 2. MFL

16:00ბელასიცა - კოზუვ გევგელია 1:1
16:00გოსტივარი - კადინო სკოპიე 1:0
16:00დეტონიტ ჯუნიორი - სასა 1:3
16:00ვარდარი - ველეშტა 4:0
16:00ვოსკა სპორტი - სილეკსი 0:0
16:00კიტ გოუ პეჰცევო - ბრატსტვო 07 2:1
16:00კორაბი - ბესა 1976 0:3
16:00ლოკ. გრადსკო - ოსოგოვო 1:1
16:00პობედა - სლოგა ვინიჩა 1:2
16:00ტეკეტსი - ოჰრიდი 1:1

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 1

16:00გორიცა - ოსიეკი 1:1
20:05რიეკა - დრაგოვოლიაცი 4:1

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 2

16:00ვარაზდინი - დუბრავა ზაგრები 2:1
16:30იარუნი - სესვეტე 4:3
16:30ოპატია - ორიენტი 0:1
16:30რუდესი - დუგოპოლიე 4:0
16:30სოლინი - ინტერი ზაპრესიჩი 0:0

ხორვატია: 3. HNL ცენტრალური

16:30გადაიდოლუჩკო - ვრაპცე -:-

ხორვატია: 3. HNL აღმოსავლეთი

16:00გრანიჩარი ზუპანია - მარსონია 0:1

ჯიბუტი: დივიზიონი 1

18:00ას არტა - EAD/PK 12 -:-
20:00ჰაიაბი - პოლისე ნაციონალე -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.