განახლება

ჩოგბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ATP: ატლანტა (აშშ), ჰარდი

19:00ო'კონელი კ. (Aus) - პარსელი მ. (Aus) -:-
20:30Martin A. (Usa) - Shang J. (Chn) -:-
21:00ოპელკა რ. (Usa) - კოვაჩევიჩი ა. (Usa) -:-
22:00უოლტონი ა. (Aus) - რინდერკნეხი ა. (Fra) -:-
22:30ბელუჩი მ. (Ita) - მანარინო ა. (Fra) -:-

ATP: კიცბუჰელი (ავსტრია), თიხა

13:10დიერე ლ. (Srb) - სეიბოთ ვაილდი ტ. (Bra) 1:2
13:15გაუქმდაჰანფმანი ი. (Ger) - ეჩევერი ტ. მ. (Arg) -:-
13:15ჰანფმანი ი. (Ger) - ჰეიდე (Bra) 2:1
სეტი 2ნოიმაიერი ლ. (Aut) - მორენო დე ალბორანი ნ. (Usa) 0:1 (4:6,3:3)
სეტი 1მარტინეს პ. (Esp) - ნაგალი ს. (Ind) 0:0 (5:5)
17:05ბერეტინი მ. (Ita) - ტაბილო ა. (Chi) -:-
17:10დიაზ აკოშტა ფ. (Arg) - გალან დ. ე. (Col) -:-
18:35ბაეზი ს. (Arg) - ტირანტე ტ. ა. (Arg) -:-
18:40გასტონი ჰ. (Fra) - კარბალეს ბაენა რ. (Esp) -:-

ATP: უმაგი (ხორვატია), თიხა

23:10დარდერი ლ. (Ita) - აიდუკოვიჩი დ. (Cro) 2:0
18:30სონეგო ლ. (Ita) - მიულერი ა. (Fra) -:-
18:30ჩერუნდოლო ფ. (Arg) - Dodig M. (Cro) -:-
20:00კობოლი ფ. (Ita) - ლაიოვიჩი დ. (Srb) -:-
20:00ტრუნგელიტი მ. (Arg) - მუსეტი ლ. (Ita) -:-
21:30ფონინი ფ. (Ita) - ცენგი ჩ. (Tpe) -:-
23:00დარდერი ლ. (Ita) - Mensik J. (Cze) -:-

WTA: Livesport პრაღის ღია პირველობა (ჩეხეთი), თიხა

12:10ფრეხი მ. (Pol) - კალინინა ა. (Ukr) 2:1
სეტი 3ლინეტე მ. (Pol) - ტომოვა ვ. (Bul) 1:1 (4:6,6:3,0:0)
17:30სელეხმეტევა ო. (Wrl) - Samson L. (Cze) -:-
19:00ნოსკოვა ლ. (Cze) - Seidel E. (Ger) -:-

WTA: იასი (რუმინეთი), თიხა

12:05Andreeva M. (Wrl) - ბოსკოვიჩი ლ. (Cro) 2:0
13:35დანილოვიჩი ო. (Srb) - ბონდარი ა. (Hun) 2:0
სეტი 2პაკე ქ. (Fra) - იანიჩევიჩი ს. (Fra) 0:1 (0:6,3:2)
18:05ავანესიანი ე. (Wrl) - კრისტიანი ჟ. (Rou) -:-

ATP - წყვილები: ატლანტა (აშშ), ჰარდი

18:00გაუქმდალესტიენი კ./Shang J. - ლამონსი ნ./ვისროუ ჯ. -:-
19:00Bollipalli R./კალიანდა პოონაჩა ნ. - ლამონსი ნ./ვისროუ ჯ. -:-
23:30გორანსონი ა./ვერბეეკი ს. - Chopra K./Martin A. -:-

ATP - წყვილები: კიცბუჰელი (ავსტრია), თიხა

15:10ჰაასე რ./როჯერი ჟ. - გლასპული ლ./მიდლკოოპი მ. 0:2
სეტი 1ფრანცენი კ./იებენსი ჰ. - ესკობარი გ./ნედოვიესოვი ა. 0:0 (3:2)
20:05შეწყდაალტმაიერი დ./ტიმი დ. - ერლერი ა./მისი ა. 1:0

ATP - წყვილები: უმაგი (ხორვატია), თიხა

00:15ბჰამბრი ი./ოლივეტი ა - კოვალიკი ი./უგო კარაბელი კ. 2:0
19:00არენდსი ს./მოლჩანოვი დ. - შნაიტერი ი./Wallner M. -:-
20:30აისერიკი ჯ./ლუზი ო. - ანდრეოსი გ./რეიეს-ვარელა მ. ა. -:-
22:00ბჰამბრი ი./ოლივეტი ა - გინარდი მ./ჟაკი გ. -:-

WTA - წყვილები: Livesport პრაღის ღია პირველობა (ჩეხეთი), თიხა

15:10ჰსიეჰი ს-ვ./Tsao C. Y. - კასკინო ე./ტანგი ქ. 2:0
16:35გლისონი ქ./პერინი კ. - როსატელო კ./ციმერმანი კ. -:-
20:30კრეიციკოვა ბ./სინიაკოვა კ. - ჰონი პ./სონმეზი ზ. -:-

WTA - წყვილები: იასი (რუმინეთი), თიხა

13:35კავალე-რეიმერსი ი./ზანტედესკი ა. - პანოვა ა./სიზიკოვა ი. 0:2
15:10დანილინა ა./ხრომაჩევა ი. - Andreeva M./ლანსერე ს. 2:1
17:05მორატელი ა./სანტამარია ს. - ბონდარი ა./დანილოვიჩი ო. -:-

ჩელენჯერი კაცები: ვერონა (იტალია), თიხა

23:10ვინსენ რუგერი ს. (Ita) - გასკე რ. (Fra) 1:2
13:05ჩოინსკი ი. (Gbr) - ბუენო გ. (Per) 1:2
15:05რეის და სილვა ჟ. (Bra) - დე იონგი ი. (Ned) 0:2
20:00არნაბოლდი ფ. (Ita) - ბლანშე უ. (Fra) -:-
23:00ბერეტინი ი. (Ita) - ბასილაშვილი ნ. (Geo) -:-

ჩელენჯერი კაცები: ზუგი (შვეიცარია), თიხა

13:40Bernet H. (Sui) - ვარილასი ხ. პ. (Per) 2:0
სეტი 2მაიჩრჟაკი კ. (Pol) - კიმი ჟ. (Sui) 0:1 (4:6,4:4)
17:15Vallejo D. (Par) - ტოპო მ. (Ger) -:-
22:00Brunold M. (Sui) - ჰუესლერი მ. (Sui) -:-

ჩელენჯერი კაცები: სეგოვია (ესპანეთი), ჰარდი

12:10ლოკი ბ. (Zim) - ურსუ ვ. (Ukr) 2:0
14:05ეჩევერია ხ. (Esp) - მარტინესი ა. (Esp) 1:2
სეტი 3ვებერი ა. (Fra) - ცუი ჯ. (Chn) 1:1 (4:6,6:4,2:1)
19:00კაჩმაზოვი ა. (Wrl) - ვისკანდტი მ. (Ger) -:-
21:00ფერნანდეს-გონსალესი მ. (Esp) - საფვატი მ. (Egy) -:-

ჩელენჯერი კაცები: ტამპერე (ფინეთი), თიხა

13:40რინკონი დ. (Esp) - სელსი ი. (Ned) 2:1
14:55ტორესი ხ. (Arg) - ტაბერნერი კ. (Esp) 0:2
სეტი 1კომესანა ფ. (Arg) - ლამასინი ტ. (Fra) 0:0 (0:0)
18:05როდრიგესი ტავერნა ს. (Arg) - ბარანკო კ. ხ. (Esp) -:-

ჩელენჯერი კაცები: ჩიკაგო (აშშ), ჰარდი

23:05Basavareddy N. (Usa) - Lajal M. (Est) 2:1
23:40პოლმანსი მ. (Aus) - გალარნო ა. (Can) 2:1
01:55Wu Tung-Lin (Tpe) - ჯუბი პ. (Gbr) 1:2
02:25Bu Y. (Chn) - Zheng M. (Usa) 2:0
20:00ჰონგი ს. ჩ. (Kor) - ბრუმი ჩ. (Gbr) -:-
21:30შეწყდაატმანე ტ. (Fra) - Braswell M. (Usa) 1:0
22:00დიალო გ. (Can) - Fonseca J. (Bra) -:-
22:15მაიო ა. (Usa) - Tien L. (Usa) -:-
00:00კრუგერი მ. (Usa) - Sekulic P. (Aus) -:-

ჩელენჯერი ქალები: Warsaw (პოლონეთი), ჰარდი

13:05აიავა დ. (Aus) - შინიკოვა ი. (Bul) 0:2
13:10სემენისტაია დ. (Lat) - რადვანსკა უ. (Pol) 2:0
13:10სტოიანოვიჩი ნ. (Srb) - Joint M. (Aus) 1:2
14:30გლუშკო ლ. (Isr) - მონე კ. (Fra) 2:0
14:55Klimovicova L. (Cze) - პარკსი ა. (Usa) 0:2
სეტი 3ბოლქვაძე მ. (Geo) - Feistel G. (Pol) 1:1 (2:6,6:2,0:0)
17:00კუნგი ლ. (Sui) - ჰონტამა მ. (Jpn) -:-
17:30დიასი ზ. (Kaz) - ჩვალინსკა მ. (Pol) -:-

ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: ვერონა (იტალია), თიხა

13:15ფატიჩი ნ./ჯიანუ ფ. კ. - ქურეში ა./ვეგა ჰერნანდესი დ. 2:1
14:40კარუ ი./პუიოლ ნავარო ბ. - დემოლინერი მ./დურანი გ. 0:2
სეტი 1ბერგევი ფ./ველდჰეერი მ. - Milev Y./Nesterov P. 0:0 (5:6)
17:30ბუენო გ./გილენ მეზა ა. - რიკა ჯ./სერაფინი მ. -:-
17:30დრზევიეცკი კ./მატუშევსკი პ. - მაესტრელი ფ./ვინსენ რუგერი ს. -:-
19:00Romano F./Virgili A. - პუჩინელი დე ალმეიდა მ./რეის და სილვა ჟ. -:-

ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: ზუგი (შვეიცარია), თიხა

13:40კალოველონისი მ./სტეტჰემი ხ. რ. - პელი დ./სტევენსი ბ. 0:2
13:40გოლდჰოფი ჯ./უილისი მ. - ვატანაბე ს./Takeru Y. 1:2
15:00ლიუტარევიჩი ი./ვალკოვი შ. - ჟეჩანი მ. ა./პიხლერი დ. 0:2
სეტი 2პოლი ი./ვენგერი დ. - ნედუნჩეჟიანი ი./პრაშანთი ვ. 1:0 (7:6,0:1)
16:50როდიონოვი ი./უჟულოვსკი ვ. - მაცუი ტ./უესუგი კ. -:-
17:00Bernet H./სტრაიკერი დ. - ბრიტო ლ./Stepanov R. -:-
18:45ალვეში მ./ორლოვი ვ. - კიმი ჟ./ვონ დერ შულენბერგი ჯ. -:-
19:00ბერტოლა რ./მარგაროლი ლ. - ბურუჩაგა რ./ჩერუნდოლო ხ. -:-

ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: სეგოვია (ესპანეთი), ჰარდი

16:40ალვარეს ვარონა ნ./ბაროსო კამპოსი ა. - მარერო კურბელო ი./Sanchez Quilez A. -:-
17:15Andaloro F./როტოლი ლ. - დონსკი ა./Pereira T. -:-
19:00ლოკი ბ./ლოკი ჯ. - Arranz Rebollo D./Pelaez Marin P. -:-
20:00ისტომინი დ./კარლოვსკი ე. - ბერტრანი რ./ეჩევერია ხ. -:-
20:30მარტინესი ა./Montes-De La Torre I. - Agostini S./ცუი ჯ. -:-

ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: ტამპერე (ფინეთი), თიხა

17:00სერვანტეს-ჰუეგუნი ი./რინკონი დ. - კაუკოვალტა პ./Kielan S. -:-
18:30კომესანა ფ./ტორესი ხ. - კირკინი ე./პოპკო დ. -:-
19:00სანჩეს იზკუიერდო ნ./ტაბერნერი კ. - Barton H./ვესელი ი. -:-
19:35სვრცინა დ./ვრბენსკი მ. - ვასა ე./ვასა ი. -:-

ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: ჩიკაგო (აშშ), ჰარდი

23:25კირხცჰაიმერი ს./ვანდექასთლი ქ. - ჰილდებრანდი ტ./ლოუსონი ა. 1:2
01:05Kiger M./სიგუინი ბ. - ჩიდეხი კ./სანჩესი ლ. 2:0
20:00სავილი ლ./Tu L. - მეხია ნ./ურეა ა. -:-
21:00უჩიდა კ./Wu Tung-Lin - ჰარპერი პ./პუტერგილი კ. -:-
22:30Reynolds F./სოტო მ. - ბრუმი ჩ./ფეარნლი ჯ. -:-
00:00ჰონგი ს. ჩ./სტევენსონი კ. - Baris O./Basavareddy N. -:-

ჩელენჯერი ქალები - წყვილები: Warsaw (პოლონეთი), ჰარდი

19:00ეალა ა./სემენისტაია დ. - ფალკოვსკა ვ./კუბკა მ. -:-

ITF კაცები: M15 Huamantla 2 (მექსიკა), ჰარდი

19:00Bianchi J. J. (Ven) - რიბეირო ე. (Bra) -:-
19:00შეწყდაBynoe E. (Usa) - პერესი ბ. (Ven) 1:1
19:00შეწყდაბერტრანი პ. (Dom) - McKennon M. (Usa) 1:0
19:30Valdez G. J. P. (Mex) - ვან ემბურგი ჯ. (Usa) -:-
19:45Osorio J. S. (Col) - როდრიგესი რ. (Ven) -:-
20:30კლავერი ლ. (Ita) - Candelas R. R. (Mex) -:-
21:00რუბიო ფიეროსი ა. ფ. (Mex) - Castaneda M. (Col) -:-
21:15Sau Franco A. (Mex) - Rodriguez J. A. (Col) -:-
22:00ლოპეს ვილასენორი ხ. (Mex) - სანჩესი მ. (Mex) -:-
22:45Gonzalez Fitzmaurice E. (Usa) - ერნანდესი ხ. (Mex) -:-
23:30Strode E. (Usa) - Cariov T. (Usa) -:-

ITF კაცები: M15 Kursumlijska Banja 12 (სერბეთი), თიხა

11:10Lestir L. (Fra) - რიბერო ფ. (Arg) 2:0
11:10Raynel A. (Fra) - ჰალქვისტ ლითენი ჯ. (Swe) 0:2
11:10ფალაბელა ლ. ა. (Arg) - Matuszewski G. (Pol) 2:0
12:25Monferrer E. (Arg) - Peranovic L. (Ger) 2:0
12:30აბოიანი ლ. (Arg) - Stanisavljevic M. (Srb) 2:0
13:15Latinovic S. (Srb) - Fomin I. (Wrl) 2:0
13:50Stringer T. (Usa) - Bonsach G. K. (Den) 0:2
14:10მარკოვიჩი ს. (Srb) - Parisca I. (Ven) 2:1
14:15სრბლიაკი გ. (Mkd) - Nedic A. (Bih) 1:2
14:40Mardjonovic A. (Srb) - Obradovic D. (Srb) 1:2
15:30გაუქმდაBondioli F. (Ita) - ზეკიჩი მ (Srb) -:-
15:30შარიპოვი მ. (Wrl) - Almazan Valiente I. (Esp) 2:0
სეტი 2ხილასი ი. (Gre) - კლოკი დ. (Wrl) 0:1 (2:6,1:0)
სეტი 1Bondioli F. (Ita) - Koizumi N. (Jpn) 0:0 (2:0)
სეტი 1Jovic V. (Srb) - თურქერი მ. ნ. (Tur) 0:0 (1:4)
16:50თანოსი ა. (Gre) - Forger A. (Ned) -:-

ITF კაცები: M15 Metzingen (გერმანია), თიხა

სეტი 2Schlageter J. (Ger) - Demanet E. (Bel) 1:0 (6:3,3:4)
სეტი 2Van Sambeek F. (Ned) - Papamalamis T. (Fra) 0:1 (4:6,0:2)
სეტი 2გალიმარდანოვი ო. (Wrl) - პოპოვიჩი ს. (Srb) 1:0 (6:3,2:5)
სეტი 1Gampert S. (Ger) - Kalina V. (Cze) 0:0 (3:2)
16:55ვალში ა. (Fra) - Hartig R. (Ger) -:-
17:00van d. H. T. (Ned) - Nagel A. (Fra) -:-
17:00ვასერმანი დ. (Ned) - Bailly G. A. (Bel) -:-
18:00ნერგიტუ კ. (Ger) - ეიუპოვიჩი ე. (Ger) -:-
19:00Djonov C. (Ger) - Funk A. (Ger) -:-
20:00ნედელკო ი. (Wrl) - კნაფი ა. (Lux) -:-

ITF კაცები: M15 Monastir 30 (ტუნისი), ჰარდი

12:05Pizzigoni M. (Ita) - Trouve N. (Fra) 0:2
12:15Benchakroun M. (Mar) - პანარინი დ. (Wrl) 2:1
12:15გარსიანი ა. (Fra) - Suko N. (Usa) 2:0
14:15Van Raemdonck H. (Bel) - Vujic S. (Aus) 0:2
15:00Bartram W. (Can) - Degabriele A. (Mlt) 0:2
სეტი 1Dong C. (Aus) - Bradshaw J. (Aus) 0:0 (5:6)
18:00Badenhorst D. (Rsa) - ლალამი ლაარუსი ი. (Mar) -:-
18:00Duhan C. (Ind) - Delicata L. (Mlt) -:-
18:00ბუტულია ბ. (Srb) - მახლუფი ნ. (Alg) -:-
18:00ძავაკიანი ი. (Ukr) - Sahtali T. (Alg) -:-

ITF კაცები: M15 Perugia (იტალია), თიხა

12:45Cina F. (Ita) - Perruzza V. (Ita) 2:0
13:40Bacaloni A. (Ita) - Perego G. (Ita) 1:2
13:40Virgili Berini F. (Ita) - გერინი ტ. (Ita) 0:2
13:40მალჯაროლი ლ. (Ita) - Caniato C. A. (Ita) 2:0
14:15გაუქმდაde Marchi A. (Ita) - პეჩი ა. (Ita) -:-
14:15de Marchi A. (Ita) ᲓᲐᲜᲔᲑᲔᲑᲐ - Caruso A. (Ita) 0:0
15:00გაუქმდახუარესი ფ. (Ita) - ალვარესი ნ. (Per) -:-
სამ.უმაუშე რ. (Fra) - Catini N. (Ita) 1:0 (6:4,2:3)
სეტი 2Bilardo J. (Ita) - Pieri S. (Ita) 0:1 (3:6,0:0)
სეტი 2Cadenasso G. (Ita) - ნოჩე გ. მ. (Ita) 1:0 (6:3,0:0)
16:40ხუარესი ფ. (Ita) - ფურლანეტო მ. (Ita) -:-
17:00De Vincentis M. (Ita) - Simonit E. (Arg) -:-
18:30Misasi G. (Ita) - Speziali F. (Ita) -:-
20:00კარარო ლ. (Arg) - Spadola A. (Ita) -:-
22:30Ciavarella N. (Ita) - მარინო პ. (Ita) -:-

ITF კაცები: M15 Poprad (სლოვაკეთი), თიხა

12:05Cavallo F. (Arg) - მარტინი ა. (Svk) 0:2
12:05Karol M. (Svk) - Michalik R. (Svk) 2:0
12:05Ruland L. (Ger) - Jermar J. (Cze) 2:1
12:10Iakubenko V. (Ukr) ᲓᲐᲜᲔᲑᲔᲑᲐ - კიგარანი ტ. (Arg) 0:0
13:30კელოვსკი დ. (Cze) - Filar K. (Pol) 2:0
13:50Hess S. (Arg) - Krajci M. (Svk) ᲓᲐᲜᲔᲑᲔᲑᲐ 0:0
სეტი 2Baranec D. (Svk) - Lanik T. (Svk) 0:1 (3:6,1:1)
სეტი 1Katuch J. (Svk) - Kis Balazs R. (Hun) 0:0 (4:1)
სეტი 1Urvaneja B. R. (Bra) - კამპანა ფ. (Ita) 0:0 (1:0)

ITF კაცები: M15 Rognac (საფრანგეთი), ჰარდი

17:00Bouchelaghem C. (Fra) - დელაჟე პ. (Fra) -:-
17:00Kubiak C. (Fra) - სკალია მ. (Fra) -:-
17:00Mercier B. (Fra) - ლეგუ ტ. (Fra) -:-
17:00Respaut C. (Fra) - უბრიო ა. (Fra) -:-
18:30Catry R. (Fra) - Camus C. (Fra) -:-
18:30Jaisinghani R. (Ind) - Salvestre D. (Fra) -:-
18:30ტესა ლ. (Fra) - ალიმლი მ. (Fra) -:-
21:00Gueymard Wayenburg S. (Fra) - Jadoun N. (Sen) -:-
21:00Raquillet L. (Fra) - ტეპმაკი ნ. (Fra) -:-

ITF კაცები: M25 Astana (ყაზახეთი), ჰარდი

09:05Ganta S. K. R. (Ind) - დენისოვი ი. (Wrl) 2:1
09:05Zatsepin V. (Kaz) - აგაფონოვი ე. (Wrl) 0:2
09:05ალეშჩევი ა. (Wrl) - დევი ს დ პ. (Ind) 0:2
09:05დანილოვი ს. (Wrl) - ლომაკინი გ. (Kaz) 2:0
10:30ვანგი ა. (Chn) - სინჰა ნ. კ. (Ind) 2:0
10:35სულთანოვი ხ. (Uzb) - ტყემალაძე ზ. (Geo) 2:0
10:50პელივო ფ. (Pol) - ფომინი ს. (Uzb) 0:2
11:05Omarkhanov A. (Kaz) - Simakin I. (Wrl) 2:1
11:10ლობანოვი ა. (Wrl) - Dubrouski M. (Wrl) 2:0
11:20ბარ ბირიუკოვი პ. (Wrl) - ფილიპოვი ე. (Wrl) 2:1
11:40Ghibaudo A. (Fra) - ოლიელი ი. (Isr) 2:1
12:00აიენი ა. (Usa) - Yerdilda Y. (Kaz) 2:0
12:00პალანი დ. (Cze) - პოკორნი ლ. (Svk) 0:2
13:05ფურცელაძე ს. (Geo) - სინგი კ. (Ind) 1:2
13:20ბაკში ა. (Geo) - კიმჰი ო. (Isr) 2:0
სეტი 2ივანოვი ს. (Wrl) - დურასოვიჩი ვ. (Nor) 0:1 (3:6,1:0)

ITF კაცები: M25 Champaign, IL (აშშ), ჰარდი

19:00Miyoshi K. (Jpn) - ტრეისი ჯ. (Usa) -:-
19:00ადამსი ჰ. (Usa) - ჰარპერი კ. (Can) -:-
19:00გრანტი ვ. (Usa) - Matsuda R. (Jpn) -:-
19:00ზინკი ტ. (Usa) - Pacheco Mendez R. (Mex) -:-
20:30Kim A. (Usa) - ნეფვე ა. (Usa) -:-
20:30ვალარტი ე. (Fra) - Young G. (Usa) -:-
20:30კინგსლი ქ. (Usa) - Guzauskas G. (Usa) -:-
20:30ოზოლინსი კ. (Lat) - Ilagan A. (Usa) -:-
22:00Kang K. (Usa) - Smith C. (Usa) -:-
22:00მაკჰიუ ე. (Gbr) - გომესი ე. (Ecu) -:-
22:00პეტროვი ა. (Usa) - კლარკი ე. (Usa) -:-
22:00პირსონი კ. (Aus) - ვალე დ. (Por) -:-
23:30Bernard A. (Usa) - Ganesan A. (Usa) -:-
23:30Horve L. (Usa) - შახტერი ნ. (Usa) -:-
23:30Mroz W. (Usa) - მარტინი დ. (Can) -:-
23:30პონვისი ნ. (Usa) - Bruce C. (Usa) -:-

ITF კაცები: M25 Denia (ესპანეთი), თიხა

12:05Becerra Otarola I. A. (Chi) - Lazaro Juncadella M. (Esp) 2:0
12:10Avcibasi T. (Tur) - ბრანკაჩიო რ. (Ita) 0:2
12:10ვილოსლადა ე. (Fra) - Turriziani Alvarez A. (Esp) 0:2
12:10კაზაკოვი ი. (Wrl) - მარტინ ტიფონი პ. (Esp) 0:2
13:45Jodar R. (Esp) - ლოპეს მონტაგუდი კ. (Esp) 2:0
სეტი 3Rodenas P. (Esp) - როსენსი მ. (Lat) 1:1 (7:6,4:6,2:1)
14:15Melero K. A. (Esp) - Midon L. (Arg) 0:2
სეტი 3Torres Espinosa J. (Esp) - Jorgensen S. G. (Den) 1:1 (6:4,2:6,0:2)
18:00Manzanera Pertusa A. (Esp) - ბლანში დ. (Usa) -:-
18:00კუნი ნ. (Ger) - Colson T. (Bel) -:-
18:00სანჩეს ხოვერი კ. (Esp) - ხიმენესი ა. (Esp) -:-
18:00შაზალი მ. (Fra) - Slump S. (Ned) -:-
20:00Masjuan Ginel P. (Esp) - გილი ფ. (Gbr) -:-

ITF კაცები: M25 Kramsach (ავსტრია), თიხა

12:40Fondriest M. (Ita) - კრუმიხი მ. (Cze) 0:2
12:40გოლდშტაინერი პ. (Aut) - ვესელსი ლ. (Ger) 0:2
12:40მაშტაკოვი ნ. (Ukr) - სიმონსონი ფ. (Swe) 1:2
12:40შტაინერი მ. (Ger) - Van Herck L. (Lux) 1:2
14:35მარმუსე ლ. (Fra) - Waldner N. (Aut) 2:0
14:40ზაჰრაი პ. (Ger) - Kremenchutskyi I. (Ukr) 2:0
სეტი 1ბოსიო გ. (Ita) - შელი ნ. (Ger) 0:0 (3:3)
16:40პოლიაკი დ. (Cze) - ორადინი ჯ. (Ita) -:-
16:40ჰეინონენი ა. (Swe) - Gaxherri S. (Aut) -:-
17:40ფერარი ჯ. (Ita) - Benes M. (Cze) -:-
18:30პაულსონი ე. (Cze) - D'Agostino S. (Ita) -:-

ITF კაცები: M25 Porto (პორტუგალია), ჰარდი

15:10Czaplinski T. (Usa) - Marques D. (Por) 0:2
სეტი 3დე შეპერი კ. (Fra) - Forcano I. (Esp) 1:1 (4:6,6:2,0:0)
სეტი 2ოლივეირა გ. (Ven) - Rocha F. (Por) 0:1 (2:6,1:2)
სეტი 2ფერნანდეს ფლორესი დ. (Chi) - Malirz K. (Pol) 1:0 (6:3,3:1)
სეტი 1ფერნანდესი რ. (Por) - პარისი ტ. (Fra) 0:0 (0:1)
17:00Callejon H. S. (Esp) - ფერეირა სილვა ფ. (Por) -:-
17:00ბრეინინი ა. (Ukr) - პულენი ლ. (Fra) -:-
17:10ბობროვი ბ. (Wrl) - ტორესი ტ. (Por) -:-
18:00მარკესი გ. (Por) - Bobichon M. (Fra) -:-
18:30Alam P. (Gbr) - კირჩი კ. (Tur) -:-
18:40მაგადანი ა, (Mex) - ჩეკირგე კ. (Tur) -:-
19:00დომინგესი ჟ. (Por) - გრასა ჟ. (Por) -:-
21:00არაუხო პ. (Por) - Ribecai M. (Ita) -:-

ITF კაცები: M25+H Bacau (რუმინეთი), თიხა

11:10Marinescu M. R. (Rou) - აბოიანი ვ (Arg) 0:2
11:10გიმა ს. (Rou) - Andreescu S. A. (Rou) 1:2
11:10მარტი პუხოლრასი ა. (Esp) - Cazacu D. N. (Rou) 2:0
11:10პაველი ბ. (Rou) - ვალსეში პ. (Fra) 2:0
11:10სარაივა დოს სანტოსი პ. ა. (Bra) - Breazu V. C. (Rou) 2:0
12:30Pennaforti G. (Ita) - დანჩუ ვ. (Rou) 2:0
12:50პაპოე რ. (Rou) - ტომესკუ დ. ა. (Rou) 2:1
13:05კრეტუ ც. (Rou) - ვანტა ვ. (Rou) 2:0
13:30კუზმანოვი დ. (Bul) ᲓᲐᲜᲔᲑᲔᲑᲐ - Preda L. (Rou) 0:0
სეტი 2მოკდერი მ. (Est) - Coman M. A. (Rou) 0:1 (6:7,4:2)
სეტი 2Papoe C. G. (Rou) - იონელი ნ. დ. (Rou) 0:1 (4:6,1:1)
სეტი 2რონკადელი ფ. (Uru) - Ghetu G. (Rou) 1:0 (6:4,1:0)
სეტი 1Campbell N. (Cyp) - Pieleanu R. T. (Rou) 0:0 (0:1)

ITF ქალები: W100 Figueira Da Foz (პორტუგალია), ჰარდი

13:40კუდერმეტოვა პ. (Wrl) - და სილვა ფიკი გ. (Aus) 2:0
სეტი 3მიკულსკიტე ი. (Ltu) - მლადენოვიჩი კ. (Fra) 1:1 (2:6,6:4,5:5)
14:05პონშე ჯ. (Fra) - რუვრუა მ. (Fra) 0:2
სეტი 2ტანი ჰ. (Fra) - ლასკევიჩი ე. (Wrl) 0:1 (6:7,1:3)
სეტი 2ხორხე მ. (Por) - Banks A. (Gbr) 1:0 (6:3,3:2)
16:50სებოვი კ. (Can) - Tararudee L. (Tha) -:-
17:10Voloshchuk A. (Por) - ჟორჟე ფ. (Por) -:-
18:20Ito A. (Jpn) - ხიმენეს კასინცევა ვ. (And) -:-

ITF ქალები: W15 Brezice (სლოვენია), თიხა

11:10Gasparovic C. (Aut) - კე გ. (Bra) 0:2
11:10მორდერგერი ი. (Ger) - De Zeeuw J. (Ned) 2:1
11:10გაუქმდასვატიკოვა ლ. (Svk) - მილატოვა ს. (Svk) -:-
11:10სვატიკოვა ლ. (Svk) - Daubnerova N. (Svk) 2:1
12:45სებესტოვა ი. (Cze) - Mozgaleva A. (Wrl) 2:0
14:00გაუქმდანაგი ა. (Hun) - ვორაჩეკი ე. მ. (Ger) -:-
14:30მორდერგერი ტ. (Ger) - გადიენტი ნ. (Sui) 2:0
14:35Vozniak K. (Ukr) - ზაარი ლ. (Swe) 0:2
სეტი 3ვლცკოვა კ. (Cze) - Svetac S. (Cro) 1:1 (6:1,4:6,2:0)
სეტი 1Krznaric N. (Cro) - Senica A. (Slo) 0:0 (0:1)
16:35Juric N. (Slo) - Yaneva V. (Slo) -:-
16:50Smejkal L. (Slo) - ვორაჩეკი ე. მ. (Ger) -:-
17:45Zyryanova A. (Wrl) - Hrdinkova D. (Cze) -:-
18:00პრიმორაკი ი. (Cro) - ნოვაკი კ. (Slo) -:-

ITF ქალები: W15 Kursumlijska Banja 13 (სერბეთი), თიხა

11:10Cherny I. (Gbr) - Maric D. (Srb) 0:2
11:10Pawlak L. (Fra) - Ivkovic L. (Cro) 2:0
11:10Stojanova J. (Bul) - კელერი ნ. (Sui) 1:2
11:10ჰანატანი ნ. (Jpn) - Van Emst S. (Ned) 0:2
12:50Leclercq M. (Fra) - Popovski D. (Srb) 2:0
12:55ვუკოვიჩი დ. (Srb) - Iliev S. (Fra) 2:0
13:30სტამატოვა ი. (Bul) - Sacco F. (Ita) 0:2
13:55Roura Llaverias R. (Esp) - Soulie A. (Fra) 2:1
14:20Bakker A. (Ned) - Obradovic A. (Srb) 0:2
სეტი 2Danilova O. (Cyp) - ბარტონე კ. (Lat) 0:1 (2:6,0:4)
სეტი 1Zverava U. (Wrl) - Grekul E. (Ukr) 0:0 (1:1)
17:00Inisan E. (Fra) - Hageman M. (Ned) -:-

ITF ქალები: W15 Monastir 28 (ტუნისი), ჰარდი

12:05Gomez V. (Esp) - Mansfield K. (Usa) 2:0
12:10Kashyap T. (Ind) - Hossam Salah J. (Egy) 0:2
12:10Ksandinov S. (Ger) - Kuznetsova D. (Wrl) 0:2
12:10Ortenzi B. (Ita) - Valdmannova V. (Cze) 0:2
12:10ვილე მ. (Fra) - Hays G. (Gbr) 2:0
სეტი 3Golubkova A. (Wrl) - ამენდოლა ა. (Ita) 1:1 (6:2,3:6,4:5)
13:35Van Poppel E. (Ned) - კოლინგი ს. (Usa) 0:2
14:10Shebekina E. (Wrl) - Komano M. (Fra) 0:2
სეტი 3Plaza Araujo L. (Bra) - Bougouffa H. (Fra) 1:1 (6:3,5:7,0:0)
14:30Rojas S. C. (Usa) - Isaacs A. N. (Usa) 2:0
18:00Lopez P. (Usa) - დეფალკო ი. (Usa) -:-
18:00Maguina B. F. (Per) - Linares Domingo L. (Esp) -:-
18:00Sequeira M. (Sui) - Avataneo S. (Ita) -:-

ITF ქალები: W15 Sapporo (იაპონია), ჰარდი

05:10Horikawa I. (Jpn) - ნაგატა ა. (Jpn) 0:2
05:10Jeong B. (Kor) - Kim Y. (Kor) 0:2
05:10კობაიაში ჰ. (Jpn) - მიამოტო ა. (Jpn) 1:2
05:15Nishino N. (Jpn) - Choi O. (Kor) 0:2

ITF ქალები: W15 Satu Mare (რუმინეთი), თიხა

11:10Bojica S. (Rou) - სიმიონი ო. გ. (Rou) 0:2
11:10Diaz Adrover C. (Esp) - Barbulescu S. M. (Rou) 2:0
11:10Pochtovyk K. (Ukr) - Boian I. S. (Rou) 2:0
12:50Bossi C. (Bra) - Herea C. A. (Rou) 1:2
13:00Mester C. M. (Rou) - Tanasie L. (Rou) 0:2
13:10Chramcova V. (Svk) - Teiusanu V. (Rou) 0:2
15:00Roso K. (Cro) - პინტო გ. (Ita) 0:2
15:00Urbanova L. (Cze) - Drugdova S. (Svk) 2:0
სეტი 2ტიგი პ. (Rou) - Boehner L. (Ger) 1:0 (6:0,2:1)
სეტი 1მეტრუ მ. (Sui) - Fenyves G. (Hun) 0:0 (3:0)
16:40Munteanu T. (Rou) - Popa G. S. (Rou) -:-
17:00Anghel A. I. (Rou) - ზვონარუ ი. (Rou) -:-

ITF ქალები: W15 Viserba (იტალია), თიხა

სეტი 1Basiletti N. (Ita) - Paganetti V. (Ita) 0:0 (0:0)
16:35Bertacchi A. (Ita) - ტომა მ. (Rou) -:-
სეტი 1Granwehr A. (Sui) - Schaefer A. J. (Ger) 0:0 (0:0)
სეტი 1Lombardini M. (Ita) - Marcon M. (Ita) 0:0 (0:0)
18:00Mair L. (Ita) - De Stefano S. (Ita) -:-
18:00Modesti V. (Ita) - ბერთოლდო ჯ. (Ita) -:-
19:00პისლაკი მ. (Slo) - Girelli C. (Ita) -:-
21:00Mazzola A. (Ita) - Valente D. (Ita) -:-

ITF ქალები: W35 Astana (ყაზახეთი), ჰარდი

09:05Khomutsianskaya D. (Wrl) - Prozorova T. (Wrl) 0:2
09:05Rustemova Z. (Kaz) - Shubladze A. (Wrl) 0:2
09:05შალიმოვა ე. (Wrl) - Khayrutdinova E. (Wrl) 0:2
09:05ჩუდჰარი ვ. (Ind) - სუხოტინა ა. (Wrl) 2:0
11:00Zhiyenbayeva S. (Kaz) - Krymkova A. (Kaz) 2:0
11:55სეკულიჩი ს. (Ger) - მალიგინა ე. (Est) 1:2
12:50Okuwaki R. (Jpn) - Nupbay A. (Kaz) 2:0
13:35ზოლოტარევა ა. (Wrl) - დიაჩენკო ვ. (Wrl) 0:2
13:45Sagandikova A. (Kaz) - კოშიიში ა. (Jpn) 0:2
14:30აბდურაიმოვა ნ. (Uzb) - ლეიკინა პ. (Wrl) 2:0
14:40ბექი დ. (Kor) - ბახმუტკინა პ. (Wrl) 2:0
სეტი 2Kummel A. (Wrl) - Fedorova A. (Wrl) 0:1 (2:6,5:5)
სეტი 2მაკლაკოვა ე. (Wrl) - Kenzhibayeva S. (Kaz) 0:1 (4:6,3:4)
სეტი 2Dzjachangirova M. (Aze) - Sinitsyna M. (Kaz) 1:0 (6:4,3:1)

ITF ქალები: W35 Casablanca (მაროკო), თიხა

სეტი 3Akid S. (Mar) - ვისმანე დ. (Lat) 1:1 (6:4,1:6,3:5)
სეტი 2Andrienko M. (Wrl) - Vargova N. (Svk) 0:1 (6:7,3:4)
14:05Grechkina A. (Wrl) - ლენე ე. (Fra) 2:0
14:05ბოსლოვა ზადოინოვი ა. (Esp) - კაზიონოვა ე. (Wrl) 0:2
სეტი 2რამე ა. (Fra) - Maquet M. (Bel) 1:0 (7:6,4:5)
14:10Adkar V. (Ind) - კიეზა დ. (Ita) 0:2
სეტი 2Bubelyte K. (Ltu) - კევედო კ. (Esp) 0:1 (2:6,3:5)
სეტი 2დმიტრუკი კ. (Wrl) - შტური ჟ. ლ. ს. (Ger) 0:1 (0:6,1:2)
სეტი 1სუნაუ ტ. (Sui) - დესაი ზ. (Ind) 0:0 (3:2)
16:55El Akili K. (Mar) - El Allami M. (Mar) -:-
17:00Smith T. N. (Aus) - Rakotomanga Rajaonah T. (Fra) -:-
17:05El Aouni A. (Mar) - კოსტულასი ს. (Bel) -:-
18:10მარტინეს სირეზი კ. (Esp) - სამირი ს. (Egy) -:-
18:35Ren Y. (Chn) - ნაჰიმანა ს. (Bur) -:-
19:00ლაზარო გარსია ა. (Esp) - კუჩერი დ. (Pol) -:-
19:00როკეტი ს. (Ita) - Okutoyi A. (Ken) -:-

ITF ქალები: W35 Horb (გერმანია), თიხა

13:35ბანდეჩი ს. (Sui) - ჰენემანი კ. ვ. (Swe) 2:0
14:05გაბრიჩი ა. (Ger) - ვოლფი ვ. (Usa) 2:0
14:10რადისიჩი ნ. (Slo) - Vandewinkel H. (Bel) 0:2
სეტი 2ჰობგარსკი კ. (Ger) - Vogt M. (Ger) 1:0 (6:4,4:0)
სეტი 2ჰოედტი მ. (Ned) - საკელარიდი ს. (Gre) 0:1 (2:6,3:5)
სეტი 1Lim J. (Fra) - ჩადარი ე.-ტ. (Rou) 0:0 (3:1)
16:35ვეჩიჩი ა. (Ger) - Hule P. (Aus) -:-
17:00განცი ფ. (Sui) - Dal S. (Ger) -:-
17:00ფალკნერი ზ. (Slo) - გორგოძე ე. (Geo) -:-
18:00Weckerle M. (Lux) - Struplova J. (Cze) -:-
18:30კლადივოვა ა. (Cze) - ვასილესკუ ა. (Rou) -:-
19:30Guth M. (Ger) - Pohle V. (Ger) -:-
19:30Lemaitre T. (Fra) - მიდენდორფი ჯ. (Ger) -:-

ITF ქალები: W35 Naiman (ჩინეთი), ჰარდი

06:05ლუ ჯ. (Chn) - ჰე ჯიაინგი (Chn) 2:0
06:10Deeperm V. (Tha) - ლიუ ფ. (Chn) 0:2
06:10Zhang Z. Y. (Chn) - Xiao L. (Chn) 2:0
06:10იე ქ. (Chn) - Huang Yujia (Chn) ᲓᲐᲜᲔᲑᲔᲑᲐ 0:1
06:10ლი ჟ. (Chn) - Li Ji. (Chn) 2:0
07:15Naklo T. (Tha) - Ye S. (Chn) 2:0
07:50ვანგი ჯ. (Chn) - Pavlova K. (Wrl) 2:0
07:55Zhang R. (Chn) - ვონგი ჰ. (Hkg) 0:2
08:05Cai Y. (Chn) - შანი ი. (Chn) 0:2
08:50Yang A. (Chn) - Yu W. (Chn) 0:2
09:15იუანი ჩ. (Chn) - გუო მ. (Chn) 0:2
09:35კავამურა მ. (Jpn) - Shi H. (Chn) 1:2
10:00ქსუნი ფ. ი. (Chn) - Yao X. (Chn) 2:0
10:20გუო ჰ. (Chn) - მორვაიოვა ვ. (Svk) 2:0

ITF ქალები: W35 Segovia (ესპანეთი), ჰარდი

12:05ბოზოვიჩი ა. (Aus) - Berecoechea N. (Fra) 1:2
12:05გიავარა ჰ. (Usa) - Brace C. (Can) 0:2
12:05კუზმოვა კ. (Svk) - Esquiva Banuls C. (Esp) 1:2
12:10Ercan M. (Aus) - ვლასელაერი კ. (Bel) 2:1
13:45Rogers A. S. (Usa) - დერსტი ჯ. (Sui) 2:0
14:35ჰატუკა ი. (Wrl) - მანსური ი. (Fra) 0:2
სეტი 1Zelnickova R. (Svk) - კაჯი ჰ. (Jpn) 0:0 (3:4)
16:50კარანჩევა ლ. (Bul) - Perello Saavedra J. (Esp) -:-

ITF ქალები: W50 Dallas, TX (აშშ), ჰარდი (indoor)

23:50Charney E. (Usa) - სკოტი კ. (Usa) 0:2
19:00Okalova M. (Svk) - მა ი. (Chn) -:-
19:00ლოები ჯ. (Usa) - Ngounoue C. (Usa) -:-
19:00ოკამურა კ. (Jpn) - ჰიუიტი დ. (Usa) -:-
19:00ჩანგი ს. (Usa) - Hovde L. (Usa) -:-
20:30Cross K. (Can) - ჰუ ვ. (Usa) -:-
20:30მილერი კ. (Usa) - ჩანგი ჰ. (Usa) -:-
20:30სავანგკაევი მ. (Tha) - მორისი დ. (Usa) -:-
20:30საკაცუმე ჰ. (Jpn) - Blokhina A. (Usa) -:-
22:00დეი კ. (Usa) - ჰანსი კ. (Usa) -:-
22:00კრუნიჩი ა. (Srb) - Daavettila S. (Usa) -:-
22:00პარკი ს. (Kor) - Urhobo A. (Usa) -:-
22:00ჰარისონი ქ. (Usa) - კუვატა ჰ. (Jpn) -:-
23:30კალიევა ე. (Usa) - Stammel B. (Usa) -:-
23:30ლიანგი ე. შ. (Tpe) - Stoiana M. (Usa) -:-

ITF კაცები - წყვილები: M15 Huamantla 2 (მექსიკა), ჰარდი

22:30Heredia S./Price S. - Aguilera Guerrero E./Alvarez M. -:-
00:00ლურეირო ჟ./რიბეირო ე. - Alonso M. A./De Alba R. -:-
00:15პერესი ბ./როდრიგესი რ. - McKennon M./ვან ემბურგი ჯ. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M15 Kursumlijska Banja 12 (სერბეთი), თიხა

16:45Basel V./რიბერო ფ. - Ciulli R./Dessi M. -:-
17:00გომეზი გ./Novakovic N. - Kountourakis I./პეტროვიჩი დ. -:-
17:15Dinev D./Kukasian A. - აბოიანი ლ./ფალაბელა ლ. ა. -:-
18:00La Serna J. M./Monferrer E. - Avanoglu O./Fomin I. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M15 Metzingen (გერმანია), თიხა

18:30Drebenstedt D./Maute J. - Rivet M./Salle F. -:-
18:30დე იონგე დ./Zeitvogel T. - გალიმარდანოვი ო./ნავი ჰ. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M15 Monastir 30 (ტუნისი), ჰარდი

18:00Alhogbani A. F./სეტკიჩი ა. - Badini S./Capacci C. -:-
19:30Oueslati M. A./Trouve N. - Fantini L./Hamza Reguig S. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M15 Perugia (იტალია), თიხა

18:00Ambrogi L. E./Escurra Isnardi H. J. - დრაგონი ა./ვაკარი ლ. -:-
18:00Cina F./de Marchi A. - Lorusso L./Virgili Berini F. WO -:-
19:00Bilardo J./Cadenasso G. - მალჯაროლი ლ./Perego G. -:-
19:30ფურლანეტო მ./Pieri S. - Carlini G./Rapagnetta D. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M15 Poprad (სლოვაკეთი), თიხა

სეტი 1მარტინი ა./Stolarik S. - დოდო/კიგარანი ტ. 0:0 (2:1)

ITF კაცები - წყვილები: M15 Rognac (საფრანგეთი), ჰარდი

19:00Cortimiglia D./როსი ლ. - Domenc M./Poupinel L. -:-
21:00დელაჟე პ./Kubiak C. - Car H./Mercier B. -:-
21:00Paganetti V./Ruscica A. - Bouchelaghem C./მუსიტელი ფ. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M25 Champaign, IL (აშშ), ჰარდი

23:10Ilagan A./ო'ჰოიზინი ო. - Kumar P./შახტერი ნ. 0:2
23:10Miyoshi K./ოზოლინსი კ. - ჰარპერი კ./ზინკი ტ. 1:2
23:10Matsuda R./პირსონი კ. - Thompkins J./ვალარტი ე. 2:0
23:20Horve L./Okonkwo O. - პონვისი ნ./ტრეისი ჯ. 0:2
00:40გომესი ე./Pacheco Mendez R. - Ganesan A./ნეფვე ა. 2:1
00:55Stice T./Valiev I. - George B. T./Vithoontien L. 2:0
01:05Bowers T./Godsick N. - კინგსლი ქ./სტერნსი პ. 0:2
01:25Guzauskas G./Mroz W. - ბრაუნი ა./კლარკი ე. 2:0

ITF კაცები - წყვილები: M25 Denia (ესპანეთი), თიხა

20:00Becerra Otarola I. A./Cabrera M. A. - ბრავო ა./პერესი კ. ს. -:-
20:00Martinez Arjona S./Torres Espinosa J. - Martinez M./Turriziani Alvarez A. -:-
20:00დენ ჰაიერი გ./პონტიოდიკრომო ს. - Llobell V./Lucaciu F. C. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M25 Kramsach (ავსტრია), თიხა

19:10Castagnola L./Fondriest M. - ბენსონი მ./Vasser O. -:-
19:40გოლდშტაინერი პ./Waldner N. - Dragomirov D./Sorger S. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M25 Porto (პორტუგალია), ჰარდი

19:30Calzi R./ფრეირე და სილვა ა. - Mulye D./ოლივეირა გ. -:-
20:00Cassone M./Zusman R. - დე შეპერი კ./ფერნანდეს ფლორესი დ. -:-
20:10Cook E./Nedelchev N. - Leote Prata V./ტორესი ტ. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M25+H Bacau (რუმინეთი), თიხა

15:30გაუქმდაHaita M. D./Haita S. H. - Andreescu S. A./Cazacu D. N. -:-
17:00Breazu V. C./Schinteie G. C. - პაველი ბ./სნიტარი ი. -:-
17:00Onofrei M. C./Uta D. - Andreescu S. A./Cazacu D. N. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W100 Figueira Da Foz (პორტუგალია), ჰარდი

17:10Knutson G./უებლი-სმიტი ე. - Iamachkine A./ქარდავა ზ. -:-
18:40და სილვა ფიკი გ./Micic E. - Brooks M./გრეი ს. ბ. -:-
20:10ბეჯენარუ კ. პ./McGiffin T. - იში შ./სატო ნ. -:-
20:30ჰოძიცი მ./Pinto S. - ლასკევიჩი ე./Shinde V. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W15 Brezice (სლოვენია), თიხა

18:00მორდერგერი ტ./მორდერგერი ი. WO - Daubnerova N./Jaskova A. -:-
19:15Nikcevic T./ვლცკოვა კ. - იოჰანსონი ი./Mozgaleva A. -:-
19:30Slama M./Smejkal L. - Najzer K./Peternel Z. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W15 Kursumlijska Banja 13 (სერბეთი), თიხა

16:50ბურდინა ე./Masic M. - Lackova V./Stresnakova K. -:-
17:00Nijkamp R. M./Van den Broek I. L. - Bulatova A./Stojanova J. -:-
18:30Cherny I./Zack A. - ლიუბიჩი მ./Matuszewski L. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W15 Monastir 28 (ტუნისი), ჰარდი

19:30გაუქმდაCassidy L./Hossam Salah J. - Gomez V./Jialin T. -:-
19:30Cassidy L./Hossam Salah J. - Guadiana Campos A. K./სიმონსი ე. -:-
19:30Efremova K./Ksandinov S. - Bulbarella M./ნიტა ს. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W15 Sapporo (იაპონია), ჰარდი

16:45ინუე ა./კობაიაში ჰ. - Jeong B./Kim Y. -:-
16:45აიუკავა მ./პარნაბი ა. - Furutani H./Nishino N. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W15 Satu Mare (რუმინეთი), თიხა

სეტი 2Pochtovyk K./Tiron E. C. A. - Adeikyte A./Gamretkaia A. 0:1 (3:6,5:4)
17:00Barbulescu S. M./Sauciuc A. S. - Diaz Adrover C./Turini V. -:-
18:10Mester C. M./Safta A. WO - Bergler O./Bossi C. -:-
18:30Bertea E. R./Teiusanu V. - Barbulescu B./სიმიონი ო. გ. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W15 Viserba (იტალია), თიხა

19:30იბუ ი./პეისი ფ. - Basiletti N./Paganetti V. -:-
20:30Maduzzi G./Urgesi F. - Buchwald H./Syrtveit C. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W35 Astana (ყაზახეთი), ჰარდი

13:25ოვჩარენკო ე./სუხოტინა ა. - Nikolenko T./ვინაჰრადავა ჰ. 2:0
15:00გასანოვა ა./შალიმოვა ე. - Suvirdjonkova D./Zelinskaya D. 2:0
15:25ჩუდჰარი ვ./ლასკუტოვა ქ. - Gogulina A./Krymkova A. 2:0
სეტი 1Arystanbekova A./Zhiyenbayeva S. - Prozorova T./Shubladze A. 0:0 (2:1)

ITF ქალები - წყვილები: W35 Horb (გერმანია), თიხა

20:00საკელარიდი ს./Vogt M. - ჩარაევა ა./ნაიტო ი. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W35 Naiman (ჩინეთი), ჰარდი

09:55ჰე ჯიაინგი/Zhao Y. - ლუ ჯ./Luo X. 0:2
11:00Li Ji./Zhang J. - ლუ ჯ./იე ქ. WO -:-

ITF ქალები - წყვილები: W35 Segovia (ესპანეთი), ჰარდი

19:00ოსბორნი ა./Rogers A. S. - მდლულვა ვ./მდლულვა ვ. -:-
19:00Brace C./გიავარა ჰ. - ბატია რ./ფრაიმანი დ. -:-
20:30Jiang Z./Sanchez-Marin Garcia N. - დერსტი ჯ./მარცინკევიჩა დ. -:-
20:30Parres Azcoitia O./რუსოვა ა. - კარანჩევა ლ./Zelnickova R. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W50 Dallas, TX (აშშ), ჰარდი (indoor)

00:00Evans K./Pyrz M. - Daniel J./Urhobo A. 0:2
00:05Daavettila S./Kononova M. - Cayetano E./Sahdiieva A. 0:2
00:40Ku Y./სავანგკაევი მ. - ჰინოიოსა გომესი ჯ./კუვატა ჰ. 0:2
01:20Osuigwe V./ოსუიგვე უ. - Crawley F./Stoiana M. 0:2
23:30Chhiv I./Williams S. - ანდერსონი რ./ლოები ჯ. -:-
23:30ჩანგი ს./ჰიუიტი დ. - ბამიდიპატი შ./Yamalapalli S. -:-

ბიჭები: პარდუბიცკა იუნიორკა (ჩეხეთი), თიხა

12:05Klimas J. (Cze) - Doskocil M. (Cze) 2:1
12:05Kumstat J. (Cze) - Klocurek D. (Cze) 2:1
13:35Chodora R. (Cze) - Mrva M. (Cze) 0:2
15:10Psota J. (Cze) - Petak D. (Cze) 0:2

გოგოები: პარდუბიცკა იუნიორკა (ჩეხეთი), თიხა

12:05Charvatova N. (Cze) - Tichackova E. (Cze) 0:2
12:05Kovackova A. (Cze) - Smekalova M. (Cze) 2:1
14:25Krejcova T. (Cze) - Fajmonova S. M. (Cze) 2:0
14:55Slamenikova M. (Cze) - Pastikova J. (Cze) 0:2

ბიჭები - წყვილები: პარდუბიცკა იუნიორკა (ჩეხეთი), თიხა

სეტი 1Sklenicka S./Kucera J. - Chodura S./Doskocil M. 0:0 (4:3)
16:40Klimas J./Kumstat J. - Burda O. P./Chodora R. -:-

გოგოები - წყვილები: პარდუბიცკა იუნიორკა (ჩეხეთი), თიხა

16:40Tichackova E./Smekalova M. - Charvatova N./Jandova N. -:-
18:00Forejtkova E./Krejcova T. - Kovackova J./Kovackova A. -:-

გუნდები - კაცები: დეივისის თასი - ჯგუფი IV (მსოფლიო)

17:00ანტიგუა და ბარბუდა - არუბა -:-
17:00ტრინიდადი და ტობაგო - ნიკარაგუა -:-
17:00შეერთებული შტატების ვირჯინის კუნძულები - სენტ-ლუსია -:-
17:00ჰონდურასი - ჰაიტი -:-

გუნდები - ქალები: ბილი ჯინი მეფის თასი - მსოფლიოს ჯგუფი II (მსოფლიო)

18:00ბოლივია ქ - ჰონდურასი ქ -:-
18:00გვატემალა ქ - პარაგვაი ქ -:-
18:00პუერტო-რიკო ქ - დომინიკელთა რესპუბლიკა ქ -:-
18:00ურუგვაი ქ - კუბა ქ -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ჩოგბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.