განახლება

ჩოგბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ATP: ავსტრალიის ღია პირველობა (ავსტრალია), ჰარდი

07:45ხაჩანოვი კ. (Rus) - ციციპასი ს. (Gre) 1:3
12:45ჯოკოვიჩი ნ. (Srb) - პოლი ტ. (Usa) 3:0

WTA - წყვილები: ავსტრალიის ღია პირველობა (ავსტრალია), ჰარდი

05:15კრეიციკოვა ბ./სინიაკოვა კ. - კოსტიუკი მ./რუსე გ. 2:0
06:50აოიამა შ./შიბაჰარა ე. - გაუფი კ./პეგულა ჯ. 2:0

წყვილები მიქსი: ავსტრალიის ღია პირველობა (ავსტრალია), ჰარდი

05:10Mirza S./ბოპანა რ. - სტეფანი ლ./მატოსი რ. 0:2

ჩელენჯერი კაცები: Ottignies-Louvain-la-Neuve (ბელგია), ჰარდი (indoor)

23:55გოფინი დ. (Bel) - ფერეირა სილვა ფ. (Por) 2:0
17:00ჩელიკბილეკი ა. (Tur) - მისოლიჩი ფ. (Aut) -:-
19:30გოფინი დ. (Bel) - ჰანფმანი ი. (Ger) -:-
21:30იმერი მ. (Swe) - მაროშანი ფ. (Hun) -:-
23:30ონსლინი გ. (Bel) - უჩიდა კ. (Jpn) -:-

ჩელენჯერი კაცები: კონსეპსიონი (ჩილე), თიხა

00:20როკა ბატალა ო. (Esp) - დელბონისი ფ. (Arg) 0:2
20:00ჩერუნდოლო ხ. (Arg) - დელიენი ჰ. (Bol) -:-
21:30კორია ფ. (Arg) - დელბონისი ფ. (Arg) -:-
23:30სკატოვი ტ. (Kaz) - ტაბილო ა. (Chi) -:-
23:30ტორესი ხ. (Arg) - დიაზ აკოშტა ფ. (Arg) -:-

ჩელენჯერი კაცები: ქიმპერი (საფრანგეთი), ჰარდი (indoor)

00:20ნოვაკი დ. (Aut) - პუილე ლ. (Fra) 0:2
17:00ბლანკანო ჯ. (Fra) - ალბოტი რ. (Mda) -:-
18:30არტური ფ. (Fra) - ვირტანენი ო. (Fin) -:-
21:30პუილე ლ. (Fra) - ბარერე გ. (Fra) -:-
23:00ჰემერი კ. (Fra) - სტრაიკერი დ. (Sui) -:-

ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: Ottignies-Louvain-la-Neuve (ბელგია), ჰარდი (indoor)

23:05არენდსი ს./პელი დ. - ბემელმანსი რ./მერტენსი ი. 2:0
სეტი 1არნეოდო რ./Weissborn S. - ლომაკინი გ./შევჩენკო ა. 0:0 (2:2)
18:30არენდსი ს./პელი დ. - კლაინი ლ./კოვალიკი ი. -:-
20:00ბორტოლოტი მ./სკუგორი ფ. - იებავი რ./პავლასეკი ა. -:-
21:30გეერტსი მ./რამანათანი რ. - ბრაუნი დ./ჰანფმანი ი. -:-

ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: კონსეპსიონი (ჩილე), თიხა

23:35კორია ფ./უგო კარაბელი კ. - დრზევიეცკი კ./მატუშევსკი პ. WO -:-
00:45დარდერი ლ./პრიჰოდკო ო. - აგამენონე ფ./დიაზ აკოშტა ფ. 2:0
01:45დელიენი ჰ./დელიენ ველასკო მ. - არიასი ბ./ზებალოსი ფ. WO -:-
02:10კასანოვა ჰ./დუტრა და სილვა დ. - ანდრეოსი გ./დურანი გ. 0:2
20:00არიასი ბ./ზებალოსი ფ. - დარდერი ლ./პრიჰოდკო ო. -:-
21:30დრზევიეცკი კ./მატუშევსკი პ. - ანდრეოსი გ./დურანი გ. -:-

ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: ქიმპერი (საფრანგეთი), ჰარდი (indoor)

სეტი 2ო'მარა ჯ./ვალკოვი შ. - Fallert F./იებენსი ჰ. 1:0 (6:3,0:1)
სეტი 2ჩანდრასეკარი ა./კადჰე ა. - ოლივეტი ა/რესე ჰ. 1:0 (6:3,0:1)
18:00ალბოტი რ./სიტაკი ა. WO - გრენიე ჰ./მიულერი ა. -:-
19:30დუმბია ს./რებული ფ. - ბლანკანო ჯ./ფურნესი ე. -:-

ITF კაცები: M15 Cairo (ეგვიპტე), თიხა

12:00ასრავი ა. (Egy) - კრაინერი ლ. (Aut) 0:2
12:00ვიდალ აზორინი ხ. (Esp) - Hamza Reguig S. (Alg) 2:0
12:00მადარასი დ. (Swe) - ბოკი ლ. (Ita) 2:0
15:00საფვატი მ. (Egy) - Vallejo D. (Par) -:-

ITF კაცები: M15 Edmond, OK (აშშ), ჰარდი (indoor)

23:20კისელი ჩ. (Usa) - Kim A. (Usa) 2:1
23:45კლარკი ე. (Usa) - ბრუმი ჯ. (Usa) 0:2
00:00Muller C. (Usa) - ბოიტანი გ. ა. (Rou) 0:2
01:45შეჰი ჯ. (Usa) - Visser A. (Usa) 2:1
02:00სელიგი კ. (Usa) - Zamani A. (Usa) 2:0
22:00Wood W. (Usa) - მიკელსენი ა. (Usa) -:-
23:00ბრუმი ჯ. (Usa) - ბოიტანი გ. ა. (Rou) -:-
23:30შეჰი ჯ. (Usa) - კისელი ჩ. (Usa) -:-
00:30სელიგი კ. (Usa) - რენარდი ლ. (Swe) -:-

ITF კაცები: M15 Jakarta 2 (ინდონეზია), ჰარდი

06:00Leong M. W. K. (Mys) - საიტოჰი კ. (Jpn) 1:2
06:00ბუზიგე მ. (Aus) - შარიპოვი მ. (Rus) 1:2
06:00ტრონგჩაროენჩაიკული ვ. (Tha) - რავატი ს. (Ind) 0:2
07:30იონელი ნ. დ. (Rou) - მ რიფქი ფ. (Ina) 2:0

ITF კაცები: M15 Monastir 4 (ტუნისი), ჰარდი

12:30მარკესი კ. (Usa) - საკელარიდისი ს. (Gre) 1:2
13:00უაკაა ა. (Tun) - ეჩარგუი მ. (Tun) 0:2
13:00ფორტი ფ. (Ita) - დენ უდენი გ. (Ned) -:-
14:00Sorger S. (Aut) - ივანოვსკი კ. (Mkd) -:-

ITF კაცები: M15 ანთალია 3 (თურქეთი), თიხა

11:00ბარენა ა. (Arg) - Zielinski M. (Ger) 2:0
11:00ვანშელბოიმი ე. (Ukr) - ხიმენო ვალერო კ. (Esp) 0:2
11:00ოლიელი ი. (Isr) - გალოპონი დ. (Ita) 2:0
12:30Plunger M. (Ita) - მადარაში გ. (Hun) 1:2

ITF კაცები: M15+H Bagnoles de l'Orne (საფრანგეთი), თიხა (indoor)

15:00კატარინა ლ. (Mon) - ვოასინი ე. (Fra) -:-
16:30უმაუშე რ. (Fra) - ბალზერანი რ. (Ita) -:-
18:00მორა მ. (Fra) - კენინი შ. (Fra) -:-
21:00Gobat A. (Fra) - ბიტუნი კ. (Fra) -:-

ITF კაცები: M25 Al Zahra (ქუვეითი), ჰარდი

12:00Mensik J. (Cze) - გუნესვარანი პ. (Ind) 0:2
12:00ერელი ი. (Tur) - ბანშეტრი ე. (Mar) 2:0
12:00სულთანოვი ხ. (Uzb) - პონტიოდიკრომო ს. (Ned) 2:0
13:00Andre S. (Sen) - ჰასანი ბ. (Leb) -:-

ITF კაცები: M25 Manacor 2 (ესპანეთი), ჰარდი

15:00Landaluce M. (Esp) WO - კულიბალი ე. (Ivo) -:-
17:00ლოპეს სან მარტინი ა. (Esp) - ფანსელოვი ს. (Ger) -:-
17:00სანჩეს იზკუიერდო ნ. (Esp) - რინკონი დ. (Esp) -:-
18:30შელბაიჰი ა. (Jor) - კნაფი ა. (Lux) -:-

ITF კაცები: M25 Nussloch (გერმანია), ჰარდი (indoor)

14:10მასური დ. (Ger) - ჰელერი პ. (Ger) 2:0
15:50ჩოინსკი ი. (Gbr) - Broska F. (Ger) -:-
17:00ნავი ჰ. (Syr) - Opitz J. (Ger) -:-
22:30მარტინუ მ. (Fra) - ეიუპოვიჩი ე. (Ger) -:-

ITF კაცები: M25 Sunderland (დიდი ბრიტანეთი), ჰარდი (indoor)

14:10ლეშემი ე. (Isr) - მატუსევიჩი ა. (Gbr) 0:2
14:10ჩიდეხი კ. (Fra) - კუკირმანი დ. (Isr) 2:0
სეტი 1დამი მ. (Usa) - McCormick T. (Usa) 0:0 (3:3)
16:00ჰოანგი ა. (Fra) - ფერარი ჯ. (Ita) -:-

ITF კაცები: M25 Wesley Chapel, FL (აშშ), ჰარდი

23:05სტროდე ი. (Usa) - Buse I. (Per) 0:2
19:00Buse I. (Per) - ლანგმო კ. (Usa) -:-
19:00Segura M. (Usa) - პერესი ა. (Usa) -:-
20:30ვალე დ. (Por) - პონვისი ნ. (Usa) -:-
20:30სინკლერი კ. (Nmi) - სვაჟდა ზ. (Usa) -:-

ITF ქალები: W15 ანთალია 3 (თურქეთი), თიხა

11:00ბლექი ტ. (Usa) - Jaskova A. (Svk) 2:0
11:00ოვჩარენკო ე. (Rus) - დემიდოვა დ. (Rus) 2:1
11:00სობოლევა ა. (Ukr) - De Koning R. (Ned) 2:0
12:00ლოდიკოვა დ. (Rus) - როკეტი ს. (Ita) 2:0

ITF ქალები: W25 Orlando, FL (აშშ), თიხა

19:00Knutson G. (Cze) - ლი ა. (Usa) -:-
19:00მონტგომერი რ. (Usa) - ჰუ ვ. (Usa) -:-
20:30ბეკტასი ე. (Usa) - ჩანგი ს. (Usa) -:-
20:30დეი კ. (Usa) - სტერნსი პ. (Usa) -:-

ITF ქალები: W25 მონასტირი 2 (ტუნისი), ჰარდი

12:30Nugroho P. M. (Ina) - Prozorova T. (Rus) 0:2
12:30გრამატიკოპულო ვ. (Gre) - Radivojevic L. (Srb) 0:2
12:30ვეი ს. (Chn) - მარისტანი ზულეტა გ. (Esp) 2:0
12:30ჰოსოგი ს. (Jpn) - ანდრიანაიაფიტრიმო ტ. (Fra) 2:0

ITF ქალები: W40 Pune (ინდოეთი), ჰარდი

12:30მარია ტ. (Ger) - რაინა ა. (Ind) 2:0
12:30სავინიხი ვ. (Rus) - აბდურაიმოვა ნ. (Uzb) 1:2

ITF ქალები: W60 Andrezieux-Boutheon (საფრანგეთი), ჰარდი (indoor)

00:35ჟაკმო e. (Fra) - ელბი ო. (Fra) 1:2
14:40სონმეზი ზ. (Tur) - სნიგური დ. (Ukr) 0:2
16:00დოდინი ო. (Fra) - პონშე ჯ. (Fra) -:-
17:30სელეხმეტევა ო. (Rus) - ვალტერტი ს. (Sui) -:-
22:30ელბი ო. (Fra) - Monnot A. (Fra) -:-

ITF ქალები: W60 Sunderland (დიდი ბრიტანეთი), ჰარდი (indoor)

სეტი 2Gimbrere J. (Ned) - კერხოვე ლ. (Ned) 1:0 (7:5,5:6)
სეტი 3კემპენი მ. (Bel) - ბუზას მანეირო ჯ. (Esp) 1:1 (2:6,6:3,4:1)
16:00ბარტელი მ. (Ger) - Kartal S. (Gbr) -:-
16:10მორატელი ა. (Ita) - მინენი გ. (Bel) -:-

ITF კაცები - წყვილები: M15 Cairo (ეგვიპტე), თიხა

15:00Agostini S./Escurra Isnardi H. J. - Catini N./ნოჩე გ. მ. -:-
15:30Babic Z./პიხლერი დ. - ასრავი ა./მაამუნი კ. მ. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M15 Edmond, OK (აშშ), ჰარდი (indoor)

03:25Kim A./მიკელსენი ა. - Kiger M./სიგუინი ბ. 1:2
04:10გილეა ვ. ა./ჰავორსი კ. - ჩაპელი ნ./ო'ჰოიზინი ო. 1:2
04:50კლარკი ე./სელიგი კ. - ალტამირანო კ./ბოიტანი გ. ა. 0:2
05:40გოლდჰოფი ჯ./შეჰი ჯ. - Ciocanu A./Zamani A. 2:1

ITF კაცები - წყვილები: M15 Jakarta 2 (ინდონეზია), ჰარდი

10:30Jang Y./Shin W. - Bollipalli R./კალიანდა პოონაჩა ნ. 0:2
10:30ალკანტარა ფ. კ./ჰო რ. - საიტოჰი კ./ტაჯიმა ნ. 0:2

ITF კაცები - წყვილები: M15 ანთალია 3 (თურქეთი), თიხა

14:30აქსუ ჩ./Saritas G. - გოლდენბერგი ლ./ოლიელი ი. -:-
14:30De Vincentis M./გალოპონი დ. - Pavlenko P./Zielinski M. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M15 მონასტირი 4 (ტუნისი), ჰარდი

15:00მარკესი კ./Rogers A. - მახლუფი ნ./ვინსენ რუგერი ს. -:-
15:00Pereira T./როდრიგესი დ. - Bozemoj B./გადამაური ბ. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M15+H Bagnoles de l'Orne (საფრანგეთი), თიხა (indoor)

18:00Martini O./Pozzi D. - ბუკე ლ./ფოლიო კ. -:-
19:30ფაუკონი რ./Gaillard M. A. - დარასი მ./ვოასინი ე. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M25 Al Zahra (ქუვეითი), ჰარდი

13:00დონდერსი დ./პონტიოდიკრომო ს. - Somani P./სულთანოვი ხ. -:-
13:00კრეტუ ც./ჯიანუ ფ. კ. - Dudun I./Podorozhnyi A. 1:2

ITF კაცები - წყვილები: M25 Manacor 2 (ესპანეთი), ჰარდი

13:00ბერგევი ფ./კნაფი ა. WO - პერესი კ. ს./სურეშკუმარი მ. -:-
13:00პერესი კ. ს./სურეშკუმარი მ. WO - მუ ტ./Nedelchev N. -:-
18:30ფანსელოვი ს./კელოვსკი დ. - ბაროსო კამპოსი ა./ლოპეს მორილო ი. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M25 Nussloch (გერმანია), ჰარდი (indoor)

19:00მასური დ./შნაიტერი ი. - ჰაერტეი ი./ჰელერი პ. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M25 Sunderland (დიდი ბრიტანეთი), ჰარდი (indoor)

17:00კუკირმანი დ./ლეშემი ე. - ჯოუნსი ბ./ლითლი დ. -:-
17:00მატუსევიჩი ა./პარისი ჯ. - ჩიდეხი კ./სანჩესი ლ. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M25 Wesley Chapel, FL (აშშ), ჰარდი

23:30Alvarado P./Menichella S. - ფორეიტეკი ი./კოდატი ტ. ა. 0:2
00:55ჩიდ სუბერვი რ./პერესი ა. - Battistone B./Whiting T. 2:0
01:10სინკლერი კ./შტოდერი ტ. - ბანგურა ს./Stepanov R. 0:2
01:50Buitrago N./Buse I. - ბრაუნი ტ./Duarte A. 2:0
22:00ბანგურა ს./Stepanov R. - Buitrago N./Buse I. -:-
22:00ფორეიტეკი ი./კოდატი ტ. ა. - ჩიდ სუბერვი რ./პერესი ა. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W15 ანთალია 3 (თურქეთი), თიხა

14:30ბლექი ტ./Turkmen D. - Soke D./Zolotareva R. -:-
14:30ლეიკინა პ./ოვჩარენკო ე. - De Koning R./სობოლევა ა. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W25 Orlando, FL (აშშ), ჰარდი

22:00ჰართი ი./მაკადო რ. - ჰსუ ჩ./პერეირა რ. -:-
22:00Crawford S./ფალკონი ი. - არაკავა ჰ./არაკავა ნ. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W25 მონასტირი 2 (ტუნისი), ჰარდი

14:00კუნგი ლ./სუნაუ ტ. - Kuramochi M./Tsao C. Y. -:-
15:10გავრილა ო./საკელარიდი ს. - Kovaleva A./ვეი ს. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W40 Pune (ინდოეთი), ჰარდი

14:00აინიტდინოვა გ./კულამბაიევა ჟ. - ბოსალე რ./იაშინა ე. 2:1
15:30რაინა ა./თომბარე პ. - მარცინკევიჩა დ./ვან დერ ჰოეკი რ. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W60 Andrezieux-Boutheon (საფრანგეთი), ჰარდი (indoor)

19:30პონშე ჯ./ვორაკოვა რ. - პერინი კ./შიმანოვიჩი ი. -:-
21:00ლანსერე ს./სელეხმეტევა ო. - ბონდარენკო მ./კაზიონოვა ე. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W60 Sunderland (დიდი ბრიტანეთი), ჰარდი (indoor)

13:00ლუკოსიუტე ა./მელოუნი ე. WO - John-Baptiste L./Stresnakova K. -:-
17:00კრისტი ფ./კოლინზი ა. - ლუკოსიუტე ა./მელოუნი ე. -:-
17:00კემპენი მ./სილვა ე. - Gimbrere J./შუფსი ბ. -:-

ბიჭები: ავსტრალიის ღია პირველობა (ავსტრალია), ჰარდი

05:05Berkieta T. (Pol) - Tien L. (Usa) 0:2
05:05Zhou Y. (Chn) - Blockx A. (Bel) 0:2

გოგოები: ავსტრალიის ღია პირველობა (ავსტრალია), ჰარდი

06:30Andreeva M. (Rus) - Stoiber R. A. (Gbr) 2:0
06:40იში შ. (Jpn) - Korneeva A. (Rus) 1:2

ბიჭები - წყვილები: ავსტრალიის ღია პირველობა (ავსტრალია), ჰარდი

08:45Blockx A./Fonseca J. - Tien L./ვილიამსი კ. 0:2

გოგოები - წყვილები: ავსტრალიის ღია პირველობა (ავსტრალია), ჰარდი

10:15Jamrichova R./Urgesi F. - კინოშიტა ჰ./Saito S. 2:1

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ჩოგბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.