განახლება

კალათბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ავსტრალია: NBL

09:00სიდნეი - ადელაიდა -:-
11:00პერთი - ნიუ ზელანდ ბრეიქერსი -:-

ავსტრალია: NBL1 სამხრეთი

08:00ვეივერლი - გილონგი -:-
08:30მელბურნ ტაიგერსი - მტ გამბიერი -:-
08:30ნუნავადინგი - დანდენონგი -:-

ავსტრალია: NBL1 სამხრეთი ქ

06:00ვეივერლი ქ - გილონგი ქ -:-
06:30მელბურნ ტაიგერსი ქ - მტ. გამბიერი ქ -:-
06:30ნუნავადინგი ქ - დანდენონგ რეინჯერსი ქ -:-

ავსტრალია: NBL1 West

15:00საუთ ვესტ სლემერსი - როკინგჰემ ფლეიმსი -:-

ავსტრალია: NBL1 West Women

13:00საუთ ვესტ სლემერსი ქ - როკინგჰემ ფლეიმსი ქ -:-

ავსტრია: სუპერლიგა - პლეი-ოფი

22:15კაპფენბერგ ბულზი - სვანს გმუნდენი -:-

არგენტინა: ლიგა A - პლეი-ოფი

18:00ქუიმსა - სან ლორენცო -:-

აშშ: NBA

03:00ინდიანა პეისერსი - ვაშინგტონ უიზარდსი 132:133ოტ
03:00ფილადელფია სიქსერსი - დეტროიტ პისტონსი 118:104
03:30ტორონტო რეპტორსი - მემფის გრიზლი 99:109
06:00გოლდენ სტეიტ უორიორსი - ოკლაჰომა-სიტი თანდერი 136:97
06:00დენვერ ნაგეტსი - ბრუკლინ ნეტსი 119:125
06:00იუტა ჯაზი - ჰიუსტონ როკეტსი 124:116
06:00პორტლენდ ტრეილ ბლეიზერსი - სან ანტონიო სპურსი 124:102
21:00ბოსტონ სელტიკსი - მაიამი ჰიტი -:-
23:30ლოს ანჯელეს კლიპერსი - ნიუ იორკ ნიქსი -:-

ახალი ზელანდია: NBL

09:00ოკლენდ ჰასკისი - ნელსონ ჯაიანთსი -:-

ბელგია: ევრომილიონსის საკალათბურთო ლიგა

17:00მეხელენი - ლიეჟი -:-
17:00სპირუ შარლერუა - ბელფიუს მონსი -:-
17:00ფინიქსი ბრიუსელი - ლიმბურგი -:-
17:15ანტვერპენ ჯაიანთსი - ოსტენდე -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრვენსტვო BiH - გამარჯვებულების ეტაპი

20:00სიროკი - ლეოტარი ტრებინე -:-

ბრაზილია: LBF ქ

21:00სანტო ანდრე ქ - ბლუმენაუ ქ -:-
21:00ფუნვიკი ქ - სესი სან პაულუ ქ -:-
00:00სამპაიო ქ - კატანდუვა ქ -:-

ბულგარეთი: NBL - პლეი-ოფი

20:00ბალკანი - ლუკოილი ლევსკი -:-

გერმანია: BBL

17:00ბონი - ულმი -:-
17:00ბროს ბამბერგი - კრაილსჰაიმი -:-
17:00გისენი - ბასკეტბოლ ბრაუნშვაიგი -:-
17:00გოტინგენი - ბაიერუთი -:-
17:00ლუდვიგსბურგი - ბაიერნი -:-
17:00ს. ოლივერ ვურცბურგი - ვეხტა -:-
17:00სინტეინიქსი MBC - ოლდენბურგი -:-
17:00ფრანკფურტი - ჰამბურგი -:-
17:00ხემნიცი - ალბა ბერლინი -:-

გერმანია: პრო A - პლეი-ოფი

19:00ჰაიდელბერგი - ლევერკუზენი -:-

გერმანია: პრო B - პლეი-ოფი

21:00ბოხუმი - მუნსტერი -:-

დანია: ბასკეტლიგა - პლეი-ოფი

17:00რანდერსი - სვენდბორგი -:-

ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა - პლეი-ოფი

17:00ტეკ. სარაგოსა - სტრასბური -:-
20:00ფინარ ქარშიაქა - სან პაბლო ბურგოსი -:-

ესპანეთი: ACB

14:30ესტუდიანტესი - ობრადოირო -:-
14:30რეალ ბეტის ენერგია - ბარსელონა -:-
19:00მანრესა - ხიპუზკოა -:-
20:30რეალ მადრიდი - ვალენსია -:-
22:00მორაბანკი ანდორა - გრან კანარია -:-

ესპანეთი: LEB ორო - გამარჯვებულების ეტაპი

14:30ალიკანტე - ბრეოგანი -:-
14:30ალმანსა - ლეიმა კორუნია -:-
14:30გრანადა - რეალ ვალიადოლიდი -:-
14:30კასტელო - ოვიედო -:-
14:30მალიორკა პალმა - პალენსია -:-

ესპანეთი: LEB ორო - დამარცხებულების ეტაპი

14:30Basquet Girona - მელილია -:-
14:30რეალ კანოე - კასერესი -:-
14:30უესკა - ოურენსე -:-
14:30ფორცა ლეიდა - Tizona Burgos -:-

ესპანეთი: LEB პლატა - დაწინაურება - პლეი ოფები

19:30ტალდეა - პარდინიესი -:-

ესტონეთი: კორვპალი მეისტრილიგა - პლეი-ოფი

18:00რაკვერე ტარვასი - რაპლა -:-

ვენესუელა: სუპერლიგა

01:15სუპერსონიკოსი - კანგრეხეროსი 83:70
04:05კონდორესი - ინდიოს დე კარაკასი 78:82
18:05კენტავროსი - ტროტამუნდოსი -:-
21:05გიგანტესი - გუაკუერიეს დე მარგარიტა -:-

თურქეთი: სუპერ ლიგა

16:15ანადოლუ ეფესი - დარუსაფაკა -:-

იაპონია: B.ლიგა

მე-2 მეოთხედინიიგატა - შიმანე 43:22
მე-2 მეოთხედირიუკიუ - კიოტო 20:19
I მეოთხედიჰიროსიმა დ. - შინშუ 2:2
10:05სიჰორსის მიკავა - ოსაკა -:-

ისრაელი: სუპერ ლიგა - გამარჯვებულების ეტაპი

18:30მაკაბი თელ-ავივი - ჰაპოელი ეილატი -:-
22:00ჰაპოელი იერუსალიმი - გილბოა გალილი -:-

ისრაელი: სუპერ ლიგა - დამარცხებულების ეტაპი

21:00ჰაპოელი ბეერ შევა - ნეს ზიონა -:-

იტალია: Serie A2 - 1-6 ადგილები

14:00ბასკეტ ნაპოლი - ბასკეტ ტორინო -:-
20:00სკაფატი - ტორტონა -:-
22:45ფორლი - უდინე -:-

იტალია: Serie A2 - 13-18 ადგილები

14:00ბალტურ ჩენტო - ტრაპანი -:-
20:00პისტოია - ასიგეცო პიაჩენცა -:-
20:00რავენა - მანტოვა -:-

იტალია: Serie A2 - 19-24 ადგილები

20:00რიეტი - ორზი ბასკეტი -:-

იტალია: Serie A2 - 25-27 ადგილები

20:00ბიელა - ბერგამო -:-

იტალია: Serie A2 - 7-12 ადგილები

20:00ფერარა - ვერონა -:-

კოლუმბია: LBP

23:00ჰარიკანს დე კუნდინამარკა - პირატას დე ბოგოტა 74:76
02:30საბიოს დე მანიზალესი - ბუკაროსი 71:90
03:00გადაიდომოტილონეს დელ ნორტე - საბიოს დე მანიზალესი -:-
04:30ტიტანეს დე ბარანკილა - კალი 92:78
05:00გადაიდოკალი - კიმარონეს დელ ჩოკო -:-

კოსოვო: სუპერლიგა - პლეი-ოფი

22:15გოლდენ იგლ ილი - პეჟა -:-

ლატვია: LBL - პლეი-ოფი

18:00ბკ ოგრე - ლიეპაია -:-

ლუქსემბურგი: Total League

19:15ეტელბრუკი - ვალფერდანჟი -:-

მექსიკა: LMBPF Women

02:00ესკარამუზასი ქ - მარინერასი ქ 87:47
03:00აზტკს ქ - ქეცალესი ქ 71:54
04:00ლობასი აგუასკალიენტესი ქ - ბარეტერასი ქ 91:55
04:00მიელერასი ქ - ალგოდონერასი ქ 88:77
04:00რეისერსი სალტილიო ქ - მექსკალტეკასი ქ 71:76
21:00აზტკს ქ - ქეცალესი ქ -:-
21:00მიელერასი ქ - ალგოდონერასი ქ -:-
21:00რეისერსი სალტილიო ქ - მექსკალტეკასი ქ -:-
22:00ესკარამუზასი ქ - მარინერასი ქ -:-
23:00ლობასი აგუასკალიენტესი ქ - ბარეტერასი ქ -:-

პოლონეთი: 1. ლიგა - პლეი-ოფი

20:00ჩარნი სლუპსკი - გორნიკი ვალბრციხი -:-

პორტუგალია: LPB - პლეი-ოფი

18:00პორტუ - იმორტალი -:-

პორტუგალია: Proliga

19:00გალომარი - გინასიო -:-
19:00ვასკო და გამა პორტო - სანგალიოსი -:-
19:00კელუზი - აკადემია დო ლუმიარი -:-

პორტუგალია: LFB ქ - პლეი-ოფი

18:00უნიაო სპორტივა ქ - ბენფიკა ლისაბონი ქ -:-

საბერძნეთი: საბერძნეთის თასი

18:00პანათინაიკოსი - პრომითეასი -:-

საბერძნეთი: A1 ქ - მეორე ეტაპი

13:00იანინა ქ - ქანია ქ -:-
16:00ეფაო ზოგრაფუ ქ - პაოკი ქ -:-

სამხრეთ კორეა: KBL - პლეი-ოფი

08:40ანიანგი - ეგისი -:-

საფრანგეთი: LNB

19:00მონაკო - გრაველინსი-დანკირკი -:-
20:00ლე პორტელი - ლე მანი -:-
21:00ლიონი-ვილერბანი - ბულაზაკი -:-
22:00შოლე - პაუ-ორთეზი -:-

საფრანგეთი: პრო B

19:00ნანსი - ლილი -:-

საქართველო: სუპერლიგა - პლეი-ოფი

18:00ქუთაისი - დინამო თბილისი -:-

სლოვენია: ლიგა ნოვა KBM - პლეი-ოფი

14:00კრკა ნოვო მესტო - ტაიფუნ სენტიური -:-

ტაივანი: WSBL ქ

11:00ტაიფაუერი ქ - ტაიუანი ქ -:-
12:40კატაი ლაიფი ქ - ჩუნხუა ტელეკომი ქ -:-

უკრაინა: FBU სუპერლიგა

14:00მიკოლაივი - კიევ ბასკეტი -:-
15:00ბუდიველნიკი - ბკ ზაპოროჟიე -:-
15:00პრომეთეი - დნიპრო -:-
15:00ხიმიკი - ოდესა -:-
17:00ჩერკასკი მავპი - ხარკოვსკი სოკოლი -:-

ურუგვაი: ლიგა ურუგვაია

02:15პენარიოლი - მალვინი 82:86
04:30გოუზი - ტრუვილი 82:72
04:45ჰებრაიკა ი მაკაბი - ბიგუა 1:20

შვედეთი: ბასკეტლიგანი - პლეი-ოფი

18:04ნორჩოპინგი - ნასიო -:-

ჩეხეთი: NBL - პლეი-ოფი

19:00ოპავა - კოლინი -:-

ჩილე: LNB

23:00ანკუდი - ტემუკო 67:75
00:00ლას ანიმასი - პუერტო ვარასი 89:86
01:00ლეონეს ქუილპუე - ქვილიკურა 84:76
02:00ესპანიოლ დე ტალკა - უ. დე კონსეფსიონი 62:65
03:00კათოლიკა - პუენტე ალტო 74:64
22:00ანკუდი - ვალდივია -:-
23:00პუერტო მონტი - ტემუკო -:-

ჩრდილოეთ მაკედონია: პირველი ლიგა - ქ - პლეი-აუთი

14:00მზტ სკოპიე ქ - შკუპი ქ -:-

ხორვატია: პრემიერ ლიგა - პლეი-ოფი

19:00სპლიტი - ზაბოკი -:-
20:00ციბონა - სკრლიევო -:-

ხორვატია: Premijer Liga Women - პლეი-ოფი

19:00რაგუზა დუბროვნიკი ქ - მედვეშაკი ქ -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს კალათბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.