განახლება

ხელბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ავსტრია: OHB თასი

20:30ვესტ ვენა - აონ ფივერსი -:-

ავსტრია: OHB თასი ქ

18:10ჰიპო ქ - აცგერსდორფი ქ -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრემიერ ლიგა

18:30იზვიდაცი - ბორაცი -:-
19:00ლეოტარი - სლობოდა ტუზლა -:-

ბულგარეთი: A RHG

14:00შუმენი - პირინი -:-

გერმანია: ბუნდესლიგა

15:30ფუხსე ბერლინი - კიელი -:-
18:00ბალინგენ-ვაილშტეტენი - მინდენი -:-
18:00ერლანგენი - ლუდვიგშაფენი -:-
18:00ლემგო - ჰანოვერ-ბურგდორფი -:-
18:00შტუტგარტი - რაინ-ნეკარი -:-

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა

19:00ჰამბურგი - ვილჰელმშავენი -:-

გერმანია: 1. ბუნდესლიგა ქ

18:00გოპინგენი ქ - კუპფალც ბარენ კეტში ქ -:-
18:30ოლდენბურგი ქ - ბუქსტეჰუდერი ქ -:-

დანია: ჰერე ჰენდბოლდ ლიგაენი - გამარჯვებულების ეტაპი

20:00გოგ - კოლდინგი -:-
22:00ბიერინგბრო/სილკებორგი - სონდერისკე -:-

დანია: ბამბუსა კვინდელიგაენი ქ - გავარდნა

17:00ჰორსენსი ქ - სონდერისკე ქ -:-

ევროპა: EHF ევროპული ლიგა ქ - პლეი-ოფი

16:45ჰერნინგ-იკასტი ქ - ბაია მარე ქ -:-
20:00სიოფოკი ქ - ნანტი ქ -:-

ევროპა: მოლ ლიგა ქ - პლეი-ოფი

19:30მიხალოვცე ქ - პრესოვი ქ -:-

ესპანეთი: ლიგა ASOBAL

13:45ვილა დე არანდა - ბიდასოა ირუნი -:-
19:00პუერტო საგუნტო - უესკა -:-
21:00მორაზო კანგასი - ლა რიოხა -:-

ესპანეთი: დივიზიონ დე ონორ პლატა - გამარჯვებულების ეტაპი

14:00Burgos - კორდობა -:-
14:30ბარსელონა II - სიუდად რეალი -:-

ესპანეთი: დივიზიონ დე ონორ პლატა - დამარცხებულების ეტაპი

14:00ტეუკრო - ამენაბარი -:-
19:00Sant Marti - ზამორა -:-

ესპანეთი: დივიზიონ დე ონორი ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

16:00აულა ვალიადოლიდი ქ - La Calzada ქ -:-

თურქეთი: სუპერლიგა ქ

14:00აქსარაი ქ - იზმირი ქ -:-

თურქეთი: სუპერლიგა

14:00Guneysu - იზმირი -:-
14:00ბეშიქთაში - ნილუფერ ბლდ. -:-
15:00Koycegiz Belediye - Umitkoy Anadolu -:-
16:00Spor Toto - ანთალიასპორი -:-

ისლანდია: ოლის დეილდინი

18:00ფჰ ჰაფნარფიორდური - აფტურელდინგი -:-
20:00Thor Akureyri - სელფოსი -:-
20:00ვალური - გროტა -:-
20:00იბვ ვესტმანაეიარი - სტიარნანი -:-
20:00ირ რეიკიავიკი - KA -:-

ლატვია: სინოტტიპ ვირსლიგა - პლეი-ოფი

14:00ვაინოდე - ოგრე/მიანდუმი -:-
16:00ლატგოლსი - იურმალასი -:-
18:00ასკ/ლსპა - კელტნიეკს რიგა -:-

მონტენეგრო: პირველი ლიგა - დამარცხებულების ეტაპი

19:00რუდარი - მორნარი -:-

პოლონეთი: სუპერლიგა

17:00ვიბრზეზე გდანსკი - MMTS Kwidzyn -:-
18:00ვისლა პლოკი - ჩრობრი გლოგოვი -:-

პოლონეთი: I ლიგა

15:00SMS Kwidzyn - გვარდია კოშალინი -:-

პოლონეთი: სუპერლიგა ქ

17:00რუხი ჩორზოვი ქ - კოშალინი ქ -:-

პოლონეთი: I Liga Women

15:00აზს პოზნანი ქ - Jutrzenka Plock ქ -:-

პორტუგალია: ანდებოლი 1

01:00ჰორტა - ბელენენსეში 27:33

პორტუგალია: 1ა დივიზიონი ქ

23:00ბენფიკა ქ - ალავარიუმი ქ 27:23
18:00Sao Pedro Sul ქ - იუველისი ქ -:-
18:00კა ლესა ქ - მადეირა ქ -:-
18:00ხოანა მაია ქ - მადეირა ქ -:-
20:00ალპენდორადა ქ - მაიასტარზი ქ -:-
20:00კოლეჯიო დე გაია ქ - ასომადა ქ -:-
21:00ალავარიუმი ქ - ბაროსი ქ -:-

საფრანგეთი: ლიდლ სტარლიგა

19:00ნანტი - შამბრი სავოაიე -:-

საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ - გასავარდნი ჯგუფი

17:00ფლორი ლოარე ქ - სენტ ამანდი ქ -:-

საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ - დაწინაურების ჯგუფი

17:35ბესანსონი ქ - მეცი ქ -:-

უნგრეთი: NB I

20:00Veszpremi KKFT - ბალატონფურედი -:-

შვეიცარია: NLA - პლეი-აუთი

18:00ენდინგენი - ციურიხი -:-

შვეიცარია: SPL ქ - გავარდნა

17:30Amicitia Zurich ქ - ჰერცოგენბუხსე ქ -:-

ჩეხეთი: ექსტრალიგა - პლეი-ოფი

22:15პლზენი - დუკლა პრაღა -:-

ჩრდილოეთ მაკედონია: სუპერლიგა - დამარცხებულების ეტაპი

19:00Junior KV - Golden Art KL7 -:-
19:30Mladost 1977 - რადოვისი -:-

ჩრდილოეთ მაკედონია: სუპერლიგა ქ

13:00Shampion ქ - კომეტა GP ქ -:-
16:00Cair ქ - გევგელია ქ -:-
16:00პელისტერი ქ - სპარტაკი ქ -:-

ხორვატია: 1. HRL ქ

21:00დალმატინკა ქ - სპლიტი 2010 ქ -:-

ჰოლანდია: HandbalNL League

16:30Bevo HC - ჰარი-აფი -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ხელბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.