განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა - პლეი-ოფი

00:00ინტერი - ატლეტიკო მადრიდი 1:0
00:00პსვ - დორტმუნდი 1:1
00:00ნაპოლი - ბარსელონა -:-
00:00პორტუ - არსენალი -:-

ევროპა: კონფერენს ლიგა - პლეი-ოფი

21:00გენტი - მაკაბი ჰაიფა -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა

23:30მანჩესტერ სიტი - ბრენტფორდი 1:0
23:30ლივერპული - ლუტონი -:-

აზერბაიჯანი: I ლიქა

14:00მოიკ ბაქო - ლოკბატანი -:-
15:00ქარვანი - არაზი საათლი -:-

აზია: ჩემპიონთა ლიგა - პლეი-ოფი

13:00კოფუ (Jpn) - Ulsan HD (Kor) -:-
15:00იოკოჰამა (Jpn) - ბანგკოკ იუნაიტედი (Tha) -:-
20:00ალ-აინი (Uae) - ნასაფ ქარში (Uzb) -:-
22:00ალ-ნასრი (Sau) - ალ-ფეიჰა (Sau) -:-

აზია: WAFF ჩემპიონშიპი ქ

18:00იორდანია ქ - გუამი ქ -:-
21:00ლიბანი ქ - საუდის არაბეთი ქ -:-

ალბანეთი: სუპერ ლიგა

20:00სკენდერბეუ - დინამო ტირანა -:-

ალბანეთი: I დივიზიონი

16:30კასტრიოტი - ბილისი -:-

ალბანეთი: ალბანეთის თასი

16:30ერზენი - ვლაზნია -:-
16:30ლაჩი - ეგნატია -:-

ანგოლა: ჟირაბოლა

18:00Uniao de Malanje - დესპორტივო ჰუილა -:-
19:00საგრადა - ლიბოლო -:-

არგენტინა: კოპა დე ლა ლიგა პროფესიონალი

35'არგენტინოს ხუნიორსი - ინდ. რივადავია 0:0
5'დეფენსა იუსტიცია - ცენტრალ კორდობა 0:0

არგენტინა: პრიმერა B - აპერტურა

00:00დეპორტივო არმენიო - კანუელასი 2:0
00:00ვილა სან კარლოსი - აკასუსო 0:0
00:00სპორტივო იტალიანო - ექსკურსიონისტასი 0:3
00:00ფენიქსი - მიდლენდი 1:1
00:00ფლანდრია - სან-მარტინ ბურსაკო 1:0
00:05არგენტინო დე კილმესი - ლოს ანდესი 2:1
00:05დოკ სუდი - უაი ურკიზა 1:0
5'კოლეგიალესი - ვილა დალმინი 0:0
03:30არგენტინო დე მერლო - საკაჩისპასი -:-
04:10კომუნიკასიონესი - ლაფერერე -:-
00:00ლინიერსი - დეპორტივო მერლო -:-

არგენტინა: არგენტინის თასი

00:10ტიგრე - ჩაკარიტა ხუნიორსი -:-

არგენტინა: რეზერვების ლიგა - პირველი ეტაპი

00:00არგენტინოს ხუნიორსი 2 - ბელგრანო 2 -:-
00:00დეპორტივო რიესტრა 2 - ბარაკას ცენტრალი 2 -:-
00:00ლანუსი 2 - გოდოი კრუზი 2 -:-
00:00ნიუელს ოლდ ბოიზ 2 - ცენტრალ კორდობა 2 -:-

არუბა: დივიზიონ დი ონორი - გავარდნა

04:00კაიკეტიო - ბუბალი -:-

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV A

23:00დიკელვენე - ვოორდე აპელტერე -:-
23:00ვარეგემი 2 - ნინოვე -:-
23:00ვეტერენი - ოდენაარდე -:-
23:00ზელზატე - ჰარელბეკე -:-
23:00მერელბეკე - აალსტი -:-
23:00ოლსა ბრაკელი - ოოსტკამპი -:-
23:00პეტეგემი - გენტი -:-
23:00სერკლ ბრიუგე 2 - გულეგემი -:-
23:00ტორჰუტი - მანდელ იუნაიტედი -:-

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV B

23:00ბელისია ბილზენი - ჰუტვენე -:-
23:00ბუმი - ლონდერზეელი -:-
23:00ლებეკე - ლირა-ლიერსი ბერლაარი -:-
23:00ლილი - ვეზელ სპორტი -:-
23:00მეხელენი - ჰადესი -:-
23:00ტონგერენი - სიტი პირატსი -:-
23:30ოვერიისე - ბოხოლტერი -:-
23:30ჰასელტი - ბერხემ სპორტი -:-

ბელგია: I დივიზიონი ქ

23:15ფამკეს მერკემი ქ - ანდერლეხტი II W -:-

ბენინი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

19:00ასპაკ - აიემა -:-
19:00ბანი განსე - დაჯე -:-
19:00დინამო აბომეი - ტაკუნინი -:-
19:00დრაგონსი - კოტონუ -:-
19:00ესპუარი - კავალიერსი -:-
19:00ლოტო - დამისა -:-
19:00პობე - კოტონი -:-
19:00რექვინსი - სობემაპი -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი - აპერტურა

46'ტომაიაპო - SA Bulo Bulo 0:1
04:00სტრონგესტი - სანტა კრუზი -:-
23:00უნივერსიტარიო დე ვინტო - გუაბირა -:-

ბოტსვანა: პრემიერ ლიგა

18:30VTM FC - ბდფ XI -:-
18:30მატებელე - სექურითი სისტემსი -:-
18:30ტაფიკი - გაბორონ იუნაიტედი -:-

ბრაზილია: ამაპაენსე

03:00ორატორიო - სანტანა -:-

ბრაზილია: კარიოკა - ტაკა გუანაბარა

04:30ფლამენგო - ბოავიშტა -:-

ბრაზილია: პაულისტა A2

22:00პრიმავერა - იუვენტუსი-სპ -:-

ბრაზილია: პაულისტა A3

22:00EC Sao Bernardo - უნიაო სუზანო -:-
22:00Matonense - მარილია -:-
22:00დესპორტივო - ბრაგანტინო II -:-

ბრაზილია: პაულისტა A4

22:00CA Joseense - უნიაო ბარბარენსე -:-
22:00Jabaquara - XV დე ჟაუ -:-
22:00ამერიკა სპ - Independente SP -:-
22:00ტაქუარიტინგა - ფრანკანა -:-

ბრაზილია: სულ-მატოგროსენსე

23:30დურადოსი - აკიდაუანენსე -:-

ბრაზილია: ტოკანტინენსე

35'არაგუაინა - გურუპი 0:0

ბრაზილია: ბრაზილიის თასი

23:30პორტო ველო - რემო 1:0
5'ნოვა ვენეცია - ბოტაფოგო სპ 0:0
22:30რეალ ბრაზილია - საო რაიმუნდო რრ -:-
23:00რივერ-პი - იპირანგა -:-
23:30მანაუარა - რეტრო -:-

ბრაზილია: კოპა ალაგოაში

22:15ალიანსა - კრუზეირო არაპირაკა -:-
22:15ესპორტივო ოლჰოდაგუენსე - CSE -:-

ბურკინა ფასო: პრემიერ ლიგა

19:30კოზაფი - უსფა -:-
19:30კუდუგუ - კადიოგო -:-
19:30როიალი - ვიტესი -:-
21:45სონაბელ უაგადუგუ - ეტუალ ფილანტე -:-

ბურუნდი: პრიმუს ლიგა

15:00ამასიპირი - მუსონგატი -:-
17:00აილ ნუარი - თელავივი -:-
17:00ლე მესაჯერ ნგოზი - რუკინზო -:-
17:00მაგარა იანგ ბოიზი - კაიანზა -:-
17:00ოლიმპიკ სტარი - მოსო შუგარი -:-
17:00ტიგრე ნუარი - ინტერ სტარი -:-
17:45ბუმამურუ - ფლამბო დუ ცენტრი -:-

გერმანია: 3. ლიგა

22:00ვიქტორია კიოლნი - ზაარბრიუკენი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი

22:00ვიქტორია ბერლინი - ერფურტი -:-
22:00ხემიე ლაიპციგი - ლუკენვალდე -:-

გერმანია: ობერლიგა ვესტფალენი

22:30ერკენშვიკი - აინტრახტ რაინე -:-

გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა დასავლეთი

21:30შალკე U19 - დორტმუნდი U19 -:-

გვინეა: ლიგა 1

20:00გადაიდოაშანტი გბ - კოიაჰი -:-
20:00რენესანსი - ვაკრია -:-

გიბრალტარი: გიბრალტარის თასი

00:00ლინქსი - ლინკოლნ რედ იმპსი 0:4
00:00ლაიონს გიბრალტარი - მანჩესტერ 62 -:-

ევროპა: ევრო U17 ქ - საკვალიფიკაციო - რაუნდი 2 - ლიგა A

15:00ფინეთი U17 W - კოსოვო U17 W -:-
19:00ისლანდია U17 W - პორტუგალია U17 W -:-

ევროპა: ევრო U17 ქ - საკვალიფიკაციო - რაუნდი 2 - ლიგა B

14:00მალტა U17 W - ჩრდილოეთ ირლანდია U17 W -:-

ერაყი: სუპერლიგა

17:30ალ-მინაა - ზახო -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 17

23:00ბორხა - ალმუდევარი -:-

ინგლისი: ჩემპიონშიპი

23:45იფსვიჩი - როტერჰემი 4:3
23:45კარდიფი - ბლექბერნი 0:0
23:45პლიმუთი - ვესტ ბრომვიჩი 0:3
23:45საუთჰემპტონი - ჰალ სიტი 1:2

ინგლისი: ლიგა 1

23:45კემბრიჯ იუნაიტედი - ბოლტონი 1:2
23:45ოქსფორდ იუნაიტედი - ნორთჰემპტონი 2:2
00:00რედინგი - პორტ ვეილი 2:0

ინგლისი: ლიგა 2

23:45მილტონ კეინს დონსი - ვრექსჰემი 1:1
23:45უიმბლდონი - ქროული 0:1
23:45უოლსოლი - მორკამბი 3:0
23:45ჯილინგემი - სტოკპორტი 0:0

ინგლისი: ეროვნული ლიგა

23:45ალდერშოტი - ბარნეტი 1:0
23:45ბრომლი - დეგენჰემ & რედი 2:2
23:45ებსფლიტი - ვოკინგი 1:0
23:45გადაიდოველდსტოუნი - დორკინგი -:-
23:45იორკი - ოლდჰემი 1:1
23:45კიდერმინსტერი - გეითსჰედი 0:2
23:45მეიდენჰედი - საუთენდი 1:2
23:45ოქსფორდ სიტი - ისთლეი 2:5
23:45გადაიდოროჩდეილი - ბორჰემ ვუდი -:-
23:45ფილდი - სოლიჰალი 2:2
23:45გადაიდოჰალიფაქსი - ჩესტერფილდი -:-
23:45ჰართლპული - ალტრინკჰემი 3:2

ინგლისი: ვანარამას ეროვნული ლიგა ჩრდილოეთი

23:45ალფრეტონი - ბენბური 2:0
23:45ბაქსტონი - გლოჩესტერ 2:0
23:45ბოსტონ იუნაიტედი - დარლინგტონი 2:0
23:45ბრეკლი - კინგს ლინი 1:3
23:45გადაიდორაშოლი - ბიშოფს სტორტფორდი -:-
23:45საუთ შილდსი - სკანთორპი 2:1
23:45სკარბორო - საუთპორტი 0:1
23:45სპენიმური - ვარინგტონი 2:0
23:45ფარსლი - ბლით სპარტანსი 1:0
23:45ქარზონ ეშტონი - პიტერბრო სპორტსი 1:2
23:45ჩორლი - ტამვორთი 1:0
23:45ჰერფორდი - ჩესტერი 1:1

ინგლისი: ეროვნული ლიგა სამხრეთი

23:45ბათ - ტრურო 2:1
23:45ბრეინთრი - ტონბრიჯი 1:0
23:45დოვერ - სტ. ალბანსი 0:1
23:45ვეიმაუსი - ჰემპტონ & რიჩმონდი 2:4
23:45ველინგი - უორსინგი 4:1
23:45იოვილი - უესტონ-სუპერ-მეინი 2:1
23:45ისთბურნ ბორო - ჰავანტი & ვატერლუვილი 2:1
23:45სლოუ - დარტფორდი 3:2
23:45გადაიდოტაუნტონი - ჩიპენჰემ -:-
23:45ფარნბორო - ტორქუა 0:0
23:45ჰემელ ჰემპსტედი - ჩელმსფორდი 1:4

ინგლისი: NPL პრემიერ დივიზონი

23:45გადაიდოეშტონ იუნაიტედი - მაკლსფილდი -:-
23:45გადაიდომეტლოქი - გეინსბორო -:-

ინგლისი: სამხრეთ ლიგის ცენტრალური დივიზიონი

23:45ლეისტონი - ჰეილსოუენი 2:1
23:45სტემფორდი - ტელფორდი 0:1

ინგლისი: სამხრეთ ლიგის სამხრეთ დივიზიონი

23:45დიდკოტი - უალტონი & ჰერსჰემი 1:1
23:45გადაიდოპული - ვინჩესტერ სიტი -:-
23:45გადაიდოტივერტონი - დორჩესტერი -:-
23:45ჰანგერფორდი - გოუსპორტი 0:2
23:45გადაიდოჰანველ თაუნი - პლიმუთ პარკვეი -:-

ინგლისი: ისთმიან ლიგა - პრემიერ დივიზიონი

23:45ენფილდ თაუნი - კინგსტონიანი 0:0
23:45კონკორდი - ბილერქეი 2:1
23:45გადაიდოპოტერს ბარი - ჰორშემი -:-
23:45ქრეი უონდერერსი - კენვი აილენდი -:-

ინგლისი: ეფლ ტროფეი - პლეი-ოფი

00:00ბლექპული - პიტერბრო 0:3
00:00ბრედფორდი - უიკომბი -:-

ინგლისი: FA თასი

23:45ბიშოფს სტორტფორდი - ქოულვილ თაუნი 0:3
23:45ველდსტოუნი - ჰენდონი 4:0

ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა

23:00ჰალ სიტი U21 - ქრიუ U21 -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგის თასი - პლეი-ოფი

23:00ფულემი U21 - მიდლსბრო U21 2:1

ინგლისი: პრემიერ ლიგა U18

17:00მანჩესტერ სიტი U18 - ნიუკასლ იუნაიტედი U18 -:-

ინგლისი: FA ახალგაზრდული თასი

23:00მილუოლი U18 - ჩელსი U18 -:-

ინგლისი: Women's National League North

23:45ბარნლი ქ - ფილდი ქ -:-
23:45სტაურბრიჯი ქ - ვულვერჰემპტონი ქ -:-

ინგლისი: Women's National League South

23:45ბილერქეი ქ - ჩეტჰემი ქ -:-
23:45იფსვიჩი ქ - ჰეშთეგი ქ -:-
23:45მილტონ კეინს დონსი ქ - ლონდონ ბისი ქ -:-
23:45ოქსფორდ იუნაიტედი ქ - რაგბი ბოროუ ქ -:-

ინდოეთი: ISL

18:00გოა - ნორს-ისტ იუნაიტედი -:-

ინდოეთი: სანტოშის ტროფეი - ფინალური ჯგუფი

08:30მეგჰალაია - სერვისი -:-
13:00ასამი - კერალა -:-
17:30გოა FT - Arunachal -:-

იორდანია: პრემიერ ლიგა

18:00ალ-ვეჰდატი - ალ-რამტჰა -:-
20:30მოგჰაიერ ალ სარჰანი - ალ-ფაისალი ამანი -:-

ირანი: სპარსეთის ყურის პრო ლიგა

15:00გოლ გოჰარი - პეიკანი -:-
16:30ესტეგლალ ხუზესტანი - ალუმინიუმ არაკი -:-
17:00ნასაჯი მაზანდარანი - მეს რაფსანჯანი -:-
17:45პერსეპოლისი - ტრაქტორი -:-

ირანი: დივიზიონი 1

15:15არიო ესლამშაჰრი - ნაფტი მ.ი.ს -:-
15:15ასტარა - პარს ჯანუბი ჯემი -:-
15:15დარია ბაბოლი - ნაფტ გახსარანი -:-
15:15მეს კერმანი - ხოშეჰ ტალაი -:-
15:45შაჰინ ბანდარ ამერი - შაჰრე რაზი -:-

ისლანდია: ლიგის თასი

23:00კრ რეიკიავიკი - ნიარდვიკი -:-

ისრაელი: ლიგა ალეფი სამხრეთი

15:00შიმშონ თელ ავივი - ჰაპოელი ბნეი ლოდი -:-

იტალია: სერია C - ჯგუფი A

17:00ატალანტა U23 - რენატე -:-
21:30პრო სესტო - ალესანდრია -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი B

17:30უსდ კასატეზე - რეალი კალეპინა -:-

იტალია: პრიმავერა - კოპა იტალია

17:00ტორინო U19 - ლაციო U19 -:-
21:00რომა U19 - ფიორენტინა U19 -:-

კამერუნი: ელიტ One

18:30ბამენდა - ეიგლ როიალი -:-
18:30ფოვუ ბაჰამი - სტად რენარდი -:-
19:00კანონ იაუნდე - ბამბუტოსი -:-
21:00კოლომბე - დინამო დუალა -:-

კვიპროსი: Cyta ჩემპიონშიპი

21:00ზაკაკიუ - ანორთოსისი -:-

კვიპროსი: კვიპროსის თასი

21:00აპოლონი - აელი ლიმასოლი -:-

კოლუმბია: პრიმერა B - აპერტურა

00:30ტიგრესი - ორსომარსო 0:1
I ტაიმიკუკუტა - ბოკა ხუნიორსი 0:0
5'უნიონ მაგდალენა - ბარანკილა 0:0
04:40ჰუილა - Real Cundinamarca -:-

კოსოვო: სუპერლიგა

16:00დრიტა - ბალკანი -:-
16:00პრიშტინა - მალიშევა -:-
16:00ფერონიკელი - გჯილანი -:-

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

05:00სპორტინგი სან ხოსე - პუნტარენასი -:-
06:00ალახუელენსე - ზელედონი -:-

კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - კლაუსურა

00:00ადრ ხიკარალი - კეპოს კამბუტე -:-

ლიბია: პრემიერ ლიგა

17:00ალ-ახდარი - ალ-სუქოორი -:-
20:00ალ-აჰლი ბენღაზი - ალ სადაქა -:-

მაროკო: ბოტოლა პრო

21:00ფუს რაბატი - მოგრებ ტეტუანი -:-
23:00შაბაბ მოჰამედია - ოლიმპიკ საფი -:-

მექსიკა: ლიგა MX - კლაუსურა

05:00პუებლა - პაჩუკა -:-
07:00ნეკაქსა - გვადალახარა ჩივასი -:-

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - კლაუსურა

05:05ზასატეკას მინეროსი - კანკუნი -:-
07:05კორეკამინოსი - ატლ. მორელია -:-

მექსიკა: ლიგა MX U23 - კლაუსურა

19:00ამერიკა U23 - მაზატლანი U23 -:-
19:00ლეონი U23 - კრუზ ასული U23 -:-
19:00ტოლუკა U23 - სანტოს ლაგუნა U23 -:-

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

18:00ინგლისი U16 - საუდის არაბეთი U16 -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

21:45იშოი ბოლდკლუბი (Den) - ბ.93 (Den) -:-
13:00ვოლნა პინსკი (Blr) - ნივა დოლბიზნო (Blr) -:-
13:00სმორგონი (Blr) - ოსტროვეცი (Blr) -:-
14:00ლიდა (Blr) - სლუცკი (Blr) -:-
14:50ისლოჩი მინსკი (Blr) - ლოკომოტივი გომელი (Blr) -:-
15:00ალანია ვლადიკავკაზი (Rus) - ტურანი (Kaz) -:-
15:00პოლიტექნიკა ტიმისოარა (Rou) - CSM დევა (Rou) -:-
16:00ბარდარი (Mda) - დაჩია ბუიუჩანი (Mda) -:-
16:00ელფსბორგი (Swe) - ოდდი (Nor) -:-
17:00ბუკოვინა (Ukr) - აგრობიზნეს ვოლოჩისკი (Ukr) -:-
17:00ზელეზნიჩარი (Bih) - კაკანი (Bih) -:-
17:00პარი ნნ (Rus) - როსტოვი (Rus) -:-
17:00პეტრვალდ ნა მორავე (Cze) - ბოჰუმინი (Cze) -:-
17:00სპარტაკი მოსკოვი (Rus) - ასტანა (Kaz) -:-
17:00ფორტე ტაგანროგი (Rus) - ორიოლი (Rus) -:-
17:00შინიკი იაროსლავი (Rus) - ულიანოვსკი (Rus) -:-
17:00ჩელიაბინსკი (Rus) - ალანია ვლადიკავკაზი (Rus) -:-
17:00ჰატვანი (Hun) - ბუდაორსი სკ (Hun) -:-
19:00ომლადინაცი ზაბლაცე (Srb) - სლოგა პოზეგა (Srb) -:-
19:30სტიონდალს ბლინკი (Nor) - როსენბორგი 2 (Nor) -:-
19:30ჰრანიცე (Cze) - ბილოვეცი (Cze) -:-
20:00ვალერენგა (Nor) - როსენბორგი (Nor) -:-
20:00კარლსტადი (Swe) - კარლსტადი II (Swe) -:-
20:30ინტერი ბრატისლავა (Svk) - ლანჟოტი (Cze) -:-
20:30პლზენი B (Cze) - ბრნო B (Cze) -:-
21:00ბეკეშაბა 1912 II (Hun) - სეგჰალმი (Hun) -:-
21:00ლაანემა ჰააპსალუ (Est) - ნარვა (Est) -:-
21:00სლოვანი ველვარი (Cze) - ჰრებეცი (Cze) -:-
21:30ასკ კლაგენფურტი (Aut) - ფავორიტნერი (Aut) -:-
21:30ველიმი (Cze) - დობროვიცე (Cze) -:-
21:30კარლოვი ვარი (Cze) - მარიანსკე ლაზნე (Cze) -:-
21:30ომტკ-ულე (Hun) - ჰოდმეზოვასარჰელი (Hun) -:-
22:00ვალდორფი (Ger) - ჰოლენბახი (Ger) -:-
22:00ვიენერ ვიქტორია (Aut) - მანსვორთი (Aut) -:-
22:00იელენია გორა (Pol) - ოლავა (Pol) -:-
22:30ჰოჰენემსი (Aut) - ა. ლუსტენაუ (Am) (Aut) -:-
23:00ასირისკა (Swe) - სოლენტუნა (Swe) -:-

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

14:00პოლონეთი U19 W - უნგრეთი U19 W -:-
14:30ჰონგ-კონგი ქ - კოსოვო ქ -:-
16:00პორტუგალია U19 W - ავსტრია U19 W -:-
17:30ინდოეთი ქ - ესტონეთი ქ -:-
17:30იტალია U17 W - შვეიცარია U17 W -:-
18:00ფინეთი ქ - ფილიპინები ქ -:-
19:00უელსი U19 W - შოტლანდია U19 W -:-
22:15პორტუგალია ქ - ჩეხეთი ქ -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური ქ

22:00უფსალა ქ (Swe) - გეფლე ქ (Swe) -:-

ნიგერი: ლიგა 1

19:00აკოკანა - იანგორზო -:-
19:00გარდე ნაციონალე - რენესანსი -:-
19:00ტაგური - ჟანდარმერი -:-

პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2

22:00ფერეირენსე - აკადემიკო ვისეუ -:-

რუსეთი: FNL თასი - პლეი-ოფი

12:00იენისეი - როდინა მოსკოვი -:-
18:00ამკალი მოსკოვი - სპარტაკი მოსკოვი 2 -:-

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2

17:00ნიკი ვოლოსი - აპოლონ პონტუ -:-
17:00პაოკი B - ლარისა -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 3

13:00მიკონოსი - მარკო -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 4

17:00აცალენიოსი - პარასკევი -:-

საბერძნეთი: საბერძნეთის თასი

21:00პანათინაიკოსი - პაოკი -:-

სამხრეთ ამერიკა: ლიბერტადორესის თასი - საკვალიფიკაციო

47'პორტუგესა (Ven) - პალესტინო (Chi) 1:2
04:30აგუილასი (Col) - ბრაგანტინო (Bra) -:-
04:30ოლვეის რედი (Bol) - სპორტინგ კრისტალი (Per) -:-

სამხრეთ აფრიკა: სამხრეთ აფრიკის თასი

21:00პრეტორია უ. - კეიპ ტაუნ სფურსი -:-
21:00ჰაილანდსი - სეკუკუნე -:-

სან-მარინო: ჩემპიონატი

00:15დომანიანო - პენაროსა 0:0
00:15კოსმოსი - ტრე ფიორი 1:1
00:15ლა ფიორიტა - ვირტუსი 0:1
00:15ფოლგორე - ლიბერტასი 1:1
00:15მურატა - ტრე პენე -:-
00:15სან მარინო U22 - იუვენეს/დოგანა -:-
00:15ფაეტანო - კაილუნგო -:-
00:15ფიორენტინო - სან-ჯოვანი -:-

საუდის არაბეთი: დივიზიონი 1

16:45ალ-ბატინი - ალ-ორუბა -:-
17:15ოჰოდი - ალ ბუკაირიაჰი -:-
19:15ალ ტარაჯი - ალ-ქადისია -:-

სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა

20:15ლუავა - დაიამონდ სტარზი -:-

სლოვენია: პირველი ლიგა

18:00ოლიმპია ლიუბლიანა - დომჟალე -:-
20:30გადაიდოკოპერი - მურა -:-

სომალი: National league

16:30დეკედა - ელმანი -:-

ურუგვაი: კოპა ურუგვაი

00:00ლა ლუზი - დანუბიო 0:1

ყატარი: დივიზიონი 2

19:00ალ ბიდა - ალ მესემერი -:-
19:00ალ-ხარიტიატი - ალ-საილია -:-

შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 1

23:15ივერდონი II - გრან-საკონე -:-
23:30სიონი II - მეირინი -:-

შოტლანდია: I ლიგა

23:45ფალკირკი - მონტროზი 3:0

შოტლანდია: II ლიგა

23:45კლაიდი - ფორფარ ატლეტიკი 0:2
23:45პიტერჰედი - ბონირიგ როუზი 0:0

შოტლანდია: ჰაილენდ ლიგა

00:00ბაკი ტისთლი - ფრასერბურგი -:-
00:00ბრორა რეინჯერსი - ლოსიმაუსი -:-
00:00კეითი - ფორს მექანიკსი -:-
00:00ფორმარტინ იუნაიტედი - ნეირნ ქაუნთი -:-

ჩადი: Premiere Division - LPFN

18:30AS Farcha - Emat -:-
18:30Agri - Tchad - Stars J. Talents -:-
18:30გაზელე - ტურბილონი -:-

ჩეხეთი: 1. ლიგა

20:30ტეპლიცე - სიგმა ოლომოუცი -:-

ჩეხეთი: U19 ლიგა

16:00ზლინი U19 - სპარტა პრაღა U19 -:-

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: CONCACAF Champions Cup

05:00სტ. ლუის სიტი - ჰიუსტონი დინამო -:-
07:00საპრისა - ფილადელფია უნიონი -:-

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: გოლდ თასი ქ - ჯგუფური ეტაპი

04:30მექსიკა ქ - არგენტინა ქ -:-
07:15აშშ ქ - დომინიკელთა რესპუბლიკა ქ -:-

ჩრდილოეთ ირლანდია: პრემიერლიგა

23:45კლიფტონვილი - ლინფილდი 0:3

ჩრდილოეთ ირლანდია: ჩემპიონშიპი

23:45პორტადაუნი - ნევინგტონი 0:4

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.