განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ევროპა: უეფას ერთა ლიგა - ლიგა A

22:45ავსტრია - ხორვატია -:-
22:45დანია - საფრანგეთი -:-
22:45ნიდერლანდები - ბელგია -:-
22:45უელსი - პოლონეთი -:-

ევროპა: უეფას ერთა ლიგა - ლიგა C

20:00აზერბაიჯანი - ყაზახეთი -:-
20:00სლოვაკეთი - ბელარუსი -:-
22:45ლუქსემბურგი - ლიეტუვა -:-
22:45ფარერების კუნძულები - თურქეთი -:-

ევროპა: უეფას ერთა ლიგა - ლიგა D

17:00ანდორა - ლატვია -:-
17:00მოლდოვა - ლიხტენშტაინი -:-

ავსტრალია: NPL ჩრდილოეთ NSW - პლეი-ოფი

08:00ბროდმიდოუ მეჯიქი - ლემბტონ ჯ. -:-

ავსტრალია, ოკეანეთი: OFC ჩემპიონშიპი U19 - პლეი-ოფი

07:00ახალი კალედონია U19 - ტაიტი U19 -:-
10:00ახალი ზელანდია U19 - ფიჯი U19 -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ტიროლი

19:00ტელფსი - იმსტი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ვორალბერგი

18:00დორნბირნერი - ეგი -:-

ავსტრია: ბუნდესლიგა ქ

13:00ალტენმარკტი ქ - ალტახი/ვორდერლანდი ქ -:-
13:00ვაკერ ინსბრუკი ქ - ნოილენგბახი ქ -:-
16:30შტურმი გრაცი ქ - აუსტრია ვენა ქ -:-

ალბანეთი: ალბანეთის თასი

17:00ბესელიდჟა ლეჟა - აპოლინია ფიერი -:-

ანგოლა: ჟირაბოლა

18:30სპორტინგ დე ბენგუელ - სანტა რიტა -:-

არაბთა საამიროები: დივიზიონი 1

17:20ალ ჯაზირა ჰამრა - ალ-არაბი -:-
17:20ალ-ტაავონი - ალ-ტაიდი -:-
17:20დიბა - Fursan Hispania -:-
17:20ემირეითს კლუბი - ჰატა -:-

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

01:00რივერ პლეიტი - ტალერესი კორდობა 0:1
03:30ინდეპენდიენტე - ნიუელს ოლდ ბოიზ 1:0
22:30როსარიო ცენტრალი - პლატენსე -:-
22:30ხიმნასია - ტიგრე -:-

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

23:00სან მარტინ ტ. - ალმირანტე ბრაუნი 2:0
18:00ტრისტან სუარესი - ხიმნასია ხუხუი -:-
20:40ბრაუნ ადროგი - ბელგრანო კორდობა -:-
22:00გილერმო ბრაუნი - კლუბ ატლეტიკო გემესი -:-
23:00კლუბ ატლეტიკო მიტრე - დეპორტივო მადრინი -:-
00:00დეპორტივო მაიპუ - ნუევა ჩიკაგო -:-
00:00ინდ. რივადავია - ალვარადო -:-

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი

03:00CA ლინიერსი - ვილა მიტრე 2:0
22:00დეფ. პრონუნსიამიენტო - ხიმნასია ე.რ. -:-
22:00სირკულო დეპორტივო - ჩიპოლეტი -:-
22:30სოლ დე მაიო - კამიონეროს ბუენოს აირესი -:-
23:00არგენტინო მმ - დესამპარადოსი -:-
23:00დეფენსორეს ბელგრანო ვრ - სარმიენტო რეზისტენსია -:-
23:00ინდეპენდიენტე ჩივილკოი - სპორტივო ესტუდიანტესი -:-
23:00იუვენტუდ უნიდა უნივერსიტარიო - სიუდად ბოლივარი -:-
23:00სან-მარტინ ფორმოსა - რასინგი კორდობა -:-
23:00სპორტივო ლას პარეხასი - კრუჩერო დელ ნორტე -:-
23:00ფერო გენ.პიკო - სანსინენა -:-
23:00ხიმნასია ი ტირო - ბოკა უნიდოსი -:-
23:30კლუბ სპორტივო პენარიოლი - ჰურაკან ლას ჰერასი -:-
00:30ცენტრალ ნორტე - სპორტივო ბელგრანო -:-

არგენტინა: პრიმერა B - კლაუსურა

22:30არგენტინო დე კილმესი - ვილა სან კარლოსი -:-

არგენტინა: პრიმერა C - კლაუსურა

22:30არგენტინო დე მერლო - ვიქტორიანო ა. -:-
22:30პუერტო ნუევო - კლუბ ლუხანი -:-
22:30ხენერალ ლამადრიდი - ატლასი -:-

არგენტინა: პრიმერა D - აპერტურა

22:30CSR ესპანიოლი - დეფ. დე კამბასერესი -:-
22:30იუპანკი - ლუგანო -:-

არგენტინა: Reserve League - მეორე ეტაპი

18:00არგენტინოს ხუნიორსი 2 - კოლონ სანტა-ფე 2 -:-
18:00ბანფილდი 2 - ჰურაკანი 2 -:-
18:00ბოკა ხუნიორსი 2 - გოდოი კრუზი 2 -:-
18:00სან-ლორენსო 2 - ლანუსი 2 -:-

არგენტინა: პრიმერა A ქ

18:00ექსკურსიონისტასი ქ - ხიმნასია ქ -:-
18:00კომუნიკასიონესი ქ - ინდეპენდიენტე ქ -:-
21:55ბოკა ხუნიორსი ქ - უაი ურკიზა ქ -:-

არუბა: დივიზიონ დი ონორი

02:30დაკოტა - ბრიტანია 1:4
04:30ლა ფამა - სანტა ფე 0:2

აფრიკა: CAF ჩემპიონთა ლიგა - საკვალიფიკაციო

22:00ზამალეკი (Egy) - ელექტ სპორტი (Cha) -:-

აშშ: MLS

40'სან ხოსე ერსქვეიქსი - ლოს ანჯელეს გალაქსი 0:1

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

03:00მაიამი - მოტერეი ბეი 0:0
03:00პიტსბურგი - ორენჯ ქაუნთი 1:1
03:30დეტროიტ სიტი - ტულსა 2:2
04:00კოლორადო სფრინგსი - ოკლენდ რუთსი 1:1
04:30სან ანტონიო - საკრამენტო რეფაბლიკი 1:0
40'ლას ვეგას ლაითსი - სან დიეგო ლოიალი 0:2

აშშ: MLS Next Pro - პლეი-ოფი

23:00კოლუმბუს ქრიუ 2 - როჩესტერი ნიუ იორკი 4:1
03:00ტორონტო II - ფილადელფია უნიონი II 1:0

აშშ: USL ლიგა 1

02:30რიჩმონდ კიკერსი - ცენტრალ ველი ფუეგო 1:1
03:00შარლოტ ინდეპენდენსი - ჩრდილოეთ კაროლინა 2:1
04:00ფორვარდ მედისონი - ტორმენტა 0:1
75'ნორსერნ კოლორადო - გრინვილი 1:0
40'ტუსონი - ჩატანუგა რედ ვულვზი 0:0

აშშ: ნისა

03:30ჩატანუგა - ფლაუერ სიტი 1:0
73'ალბიონი სან დიეგო - სირაკუზ პულსი 1:1
40'LA ფორსი - კალიფორნია იუნაიტედი 0:0

აშშ: NWSL ქ

03:00ნორს კაროლინა ქურეჯი ქ - გოთემი ქ 3:0
04:30ჰიუსტონ დეში ქ - რეინი ქ 0:2
00:00პორტლენდ თორნსი ქ - ჩიკაგო ქ -:-

ახალი ზელანდია: ეროვნული ლიგა ქ

03:30ისტერნ საბერბსი ქ - ცენტრალ ფუტბოლი ქ 8:0

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა ქ

15:00დინამო მინსკი ქ - სმორგონი ქ -:-
17:00დინამო ბრესტი ქ - ვიტებსკი ქ -:-

ბელგია: ეროვნული დივიზიონი 1

17:00ტიენენი - სენტ ელუასი -:-

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი ACFF

17:00განშორენი - აკრენი -:-
17:00ვარემი - ბინჩე -:-
17:00ვერლენი - ნამური -:-
17:00იეტე - ტუბიზე -:-
17:00ლა ლუვიერე - ჰამუარი -:-
17:00სოლიერ სპორტი - ვარნანტი -:-
17:00სტად დისონე - სერაინგ იუნაიტედი 2 -:-
17:00სტოკეი-ვარფუსი - Royal Union SG 2 -:-

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV A

17:00ვეტერენი - ვესტჰოკი -:-
17:00პეტეგემი - ოლსა ბრაკელი -:-

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV B

17:00ლებეკე - ბელისია ბილზენი -:-
17:00ლილი - ტურნჰუტი -:-
17:00ლონდერზეელი - დიეგემი -:-
17:00პეპინგენი-ჰალე - ბოხოლტერი -:-

ბელგია: ბელგიის თასი - საკვალიფიკაციო

18:00აალსტი - ვესტერლო -:-
18:00კნოკე - ბეერსხოტი ვა -:-
18:00ურსლ ვისე - Beveren -:-

ბოლივია: ნასიონალ B - მეორე ეტაპი

23:00Atletico Bermejo - Deportivo Shalon 3:1
23:00სურ-კარი - Deportivo Juva 0:0
01:15უნივერსიტარიო ბენი - Nueva Cliza 2:1
22:00ენრიკე ჰაპი - Morro Municipal -:-
23:0024 de Septiembre - მარისკალ სუკრე -:-
23:00Mojocoya - დესტროიერსი -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - FBiH

17:30Stupcanica - ტოსკ ტესანი -:-

ბრაზილია: სერია B

01:15ბაია - ოპერარიო 2:2

ბრაზილია: სერია C - მეორე ეტაპი

00:00პაისანდუ - ვიტორია 1:1
00:00ფიგუეირენსე - აბც 0:0
00:00ვოლტა რედონდა - ბოტაფოგო სპ -:-
00:00მირასოლი - აპარესიდენსე -:-

ბრაზილია: სერია D - პლეი-ოფი

23:00პუსო ალეგრე - ამერიკა რნ -:-

ბრაზილია: კოპა პაულისტა - პლეი-ოფი

22:00სან კაეტანო - პირაკიკაბა -:-

ბრაზილია: ბრაზილიერო U20 - პლეი-ოფი

18:00კორინთიანსი U20 - პალმეირასი U20 -:-

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-აღმოსავლეთი

18:00გიგანტი საედინენიე - ატლეტიკი კუკლენი -:-
18:00იამბოლი 1915 - სლივენი -:-
18:00გადაიდოჰასკოვო - როზოვა დოლინა -:-

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-დასავლეთი

18:00მარეკი - ბოტევი იჰტიმანი -:-
18:00სეპტემვრი სიმიტლი - ვიჰრენი -:-
18:00ჩავდარ ეტროპოლი - ლევსკი რაკოვსკი -:-

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-აღმოსავლეთი

17:00ლუდოგორეცი III - შუმენი 2007 -:-
17:00სვეტკავიცა - ბოტევ ნოვი პაზარი -:-
17:00უსტრემ დონჩევო - დოროსტოლი -:-
17:00ჩერნო მორე II - სპარტაკი II -:-

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-დასავლეთი

18:00ლოკ. გორნა - სევლიევო -:-
18:00მეზდრა - იანტრა პოლსკი ტრამბეში -:-
18:00ოფკ ლვვსკი - პარტიზანი ცერვენ ბრიაგი -:-

ბურკინა ფასო: პრემიერ ლიგა

20:00დიულასო - დუანესი -:-
20:00კადიოგო - ბობო-დიულასო -:-

ბურუნდი: პრიმუს ლიგა

17:00Magara Young Boys - ვიტალ'ო -:-
17:00რუკინზო - მუსონგატი -:-
17:00ტოპ ჯუნიორი - აილ ნუარი -:-
17:00ფლამბო დუ ცენტრი - ლე მესაჯერ ნგოზი -:-

განა: პრემიერ ლიგა

19:00Kotoku Royals - Nsoatreman -:-
19:00ადუანა სტარზი - Samartex -:-
19:00ასანტე კოტოკო - ჰართს ოფ ოუქ -:-
19:00ბიბიანი გოლდ სტარზი - ბეჩემ იუნაიტედი -:-
19:00კარელა - დრიმსი -:-
19:00რეალ ტამალე - ლეგონი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი

16:00ტეუტონია ოტენსენი - რედენი -:-
16:00ფონიქსი ლიუბეკი - ჰამბურგი II -:-
16:00ჰოლშტეინ კიელი II - ემდენი -:-
17:00ჰილდესჰაიმი - ბრემერი -:-

გერმანია: ობერლიგა შლესვიგ-ჰოლშტაინი

17:00ეკერნფორდერი სვ - ტოდესფელდი -:-
17:00ოლდენბურგერი - ნოიმუნსტერი -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი

16:00ნინდორფერი - სასელი -:-
16:30გადაიდორუგენბერგენი - სუდერელბე -:-
17:00ბუხჰოლცი 08 - ჰამ იუნაიტედი -:-
17:00ტორნეში - პალომა -:-

გერმანია: ობერლიგა ბრემენი

13:00გეესტემუნდე - აუმუნდ-ვეგესაკი -:-
15:00შვახჰაუზენი - Surheide -:-

გერმანია: ობერლიგა ნიდერზახსენი

17:00ლუნებურგერ ჰანზა - არმინია ჰანოვერი -:-
17:00ოლდენბურგი - Ahlerstedt/Ottendorf -:-
17:00როტენბურგერი - რამლინგენ-ეჰლერსჰაუზენი -:-
17:00სპელე-ვენჰაუსი - გიფჰორნი -:-
17:00ჰანოვერშერი - ლუპო-მარტინი ვოლფსბურგი -:-
17:00ჰეესლინგერი - ბერსენბრუკი -:-

გერმანია: ობერლიგა ვესტფალენი

17:0009 დორტმუნდი - გივენბეკი -:-
17:00ვრედენი - აინტრახტ რაინე -:-
17:00კლარჰოლცი - ენეპეტალი -:-
17:00პროისენ მიუნსტერი 2 - ფინენტროპი/ბამენოლი -:-
17:00სიგენი - ვესტფალია რიუნერნი -:-
17:00შერმბეკი 2020 - გუტერსლოჰი -:-
18:00ერნდტებრუკი - ლოტე -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰესენი

17:00სტაინბახ ჰაიგერი II - ბაუნატალი -:-
17:00უნტერ-ფლოკენბახი - აინტრახტი II -:-

გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი

16:30სგ 200 მულჰეიმ-კარლიხი - გონსენჰაიმი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბავარია ჩრდილოეთი

17:00დჯკ ბამბერგი - ხამი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბავარია სამხრეთი

16:00ლანდსბერგი - გარხინგი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბადენ-ვურტემბერგი

16:00გროსასპახი - ოფენბურგერი -:-

გერმანია: ობერლიგა მიტელრჰეინი

17:00ბერგიშ გლადბახი - ჰიურტი -:-
17:00გლეშ-პაფენდორფი - ვეგბერგ-ბეეკი -:-
17:00ვიქტორია 08 - პეში -:-
17:00სიგბურგერი - ფრაიალდენჰოვენი -:-
17:15ფრეხენი - ჰენეფი -:-
17:30ვიხტალი - ბონერი -:-
17:30ფორტუნა კიოლნი II - Eintracht Hohkeppel -:-
17:30ფრისდორფი - Konigsdorf -:-

გერმანია: ობერლიგა ნიდერჰეინი

17:00Sonsbeck - მონჰაიმი -:-
17:00ბაუმბერგი - სვ ესენი -:-
17:00ველბერტი - ჰილდენი -:-
17:00კრაი - კრონენბერგერი -:-
17:00შონებეკი - კლევე -:-
17:15უნიონ ნეტეტალი - ჰომბერგი -:-
17:30SC St.Tonis - მეერბუში -:-
17:30დუისბურგი - ტურუ დიუსელდორფი -:-

გერმანია: ბუნდესლიგა ქ

15:00მიუნხენის ბაიერნი ქ - ვერდერი ბრემენი ქ -:-
15:00პოტსდამი ქ - დუისბურგი ქ -:-
18:00სგს ესენი ქ - მეპენი ქ -:-
18:00ფრაიბურგი ქ - აინტრახტი ფრანკფურტი ქ -:-

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა 1

13:00იენა ქ - სანდი ქ -:-
13:00ინგოლშტადტი ქ - ლაიპციგი ქ -:-
13:00კიოლნი II W - ვოლფსბურგი II W -:-
13:00მიუნხენის ბაიერნი II W - ჰოფენჰაიმი II W -:-
13:00ტურბინე პოტსდამი II W - ფრაიბურგი II W -:-
16:00ანდერნახი ქ - გუტერსლოჰი ქ -:-
16:00ნიურნბერგი ქ - აინტრახტი II W -:-

გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - აპერტურა

20:00აჩუაპა - სანტა ლუსია -:-
22:15მალაკატეკო - გუასტატოია -:-

დანია: 2 დივიზიონი

15:00აბ კოპენჰაგენი - ბ.93 -:-

დანია: დივიზიონი 3

15:00ჰოლსტებრო - სფვ-ოურე -:-

დანია: ელიტდივიზიონი ქ

15:00ტისტედი ქ - სუნდბი ქ -:-
16:45ორჰუსი ქ - ბრონდბიუ ქ -:-

ევროპა: პრემიერ ლიგა (ყირიმი)

15:00ალუშტა - Sparta-KT -:-
17:00სევასტოპოლი - ოკეან კერჩი -:-
17:00ყიზილტაში - სიმფეროპოლი -:-
18:00რუბინი იალტა - FC Yalta -:-

ევროპა: ევრო U17 ქ - საკვალიფიკაციო - რაუნდი 1 - ლიგა A

13:30საბერძნეთი U17 W - ბელგია U17 W -:-
20:00ესპანეთი U17 W - პოლონეთი U17 W -:-

ეკვადორი: ლიგა პრო - მეორე ეტაპი

01:30უნივერსიდად კათოლიკა - ნუევე დე ოქტუბრე 3:0
04:00ინდეპენდიენტე დელ ვალე - მაკარა 1:0
00:30დელფინი - მუშუკ რუნა -:-

ეკვადორი: სერია ბ

23:00ჩაკარიტასი - ამერიკა დე ქიტო 0:2
19:45ინდეპენდიენტე ხუნიორსი - სანტო დომინგო -:-
21:00მანტა - იმბაბურა -:-
22:00ელ ნასიონალი - ბუჰოსი ულვრ -:-

ეკვადორი: კოპა ეკვადორი - ჯგუფური ეტაპი

02:15გადაიდომუშუკ რუნა - ნუევე დე ოქტუბრე -:-
04:30გადაიდოელ ნასიონალი - ინდეპენდიენტე დელ ვალე -:-

ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

01:00ატლეტიკო მარტე - სანტა-ტეკლა 3:2
01:15ჯოკორო - აგილა 3:2
04:30ჩალატენანგო - პლატენსე მუნიციპალი 2:4
77'მეტაპანი - ფას 1:1

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

16:00ბურგოსი - ლევანტე -:-
18:15ლუგო - რეალ ოვიედო -:-
20:30ალბასეტე - ანდორა -:-
20:30ეიბარი - სანტანდერი -:-

ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 1

14:00ლინარესი - ალკორკონი -:-
14:00რაიო მახადაჰონდა - კეუტა -:-
14:00რეალ მადრიდი B - ბადახოსი -:-
19:00პონტევედრა - ლინენსე -:-
20:00ლეონესა - კორდობა -:-
20:00ფუენლაბრადა - ტალავერა -:-

ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 2

14:00ბალეარესი - ლოგრონესი -:-
14:00ლოგრონესი - ინტერსიტი -:-
14:00რეალ უნიონი - ალკოიანო -:-
14:00საბადელი - კალაჰორა -:-
18:00კორნელა - კასტელონი -:-
20:00ნუმანსია - ლა ნუსია -:-
20:00ხიმნასტიკი - ამორებიეტა -:-

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 1

14:30ლარედო - პოლვორინი -:-
19:00მარინო დე ლუანკო - ზამორა -:-
19:00პალენსია - ბერგანტინოსი -:-
20:00კომპოსტელა - ლანგრეო -:-
20:30ბურგოს პრომესასი - ოურენსე -:-

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 2

14:00ლოგრონესი B - სესტაო -:-
19:00ალფარო - ტუდელანო -:-
19:00ტარაზონა - ბეასაინი -:-
19:00უტებო - იზარა -:-
20:00გერნიკა კლუბი - რასინგი როხა -:-

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 3

13:30სარაგოსა B - ებრო -:-
14:00იბიცა ისლას პიტიუსასი - პრატი -:-
14:00ლეიდა - პენა დეპორტივა -:-
14:00მალიორკა B - Badalona Futur -:-
14:00ტერასა - ფორმენტერა -:-
19:00ოლოტი - ვალენსია B -:-
20:00ალზირა - ტერუელი -:-

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 4

14:00ბეტისი B - სევილია B -:-
14:00კადიზი B - მარ მენორი -:-
14:00უკამ მურსია - ხუვენტუდ ტორემოლინოსი -:-
20:00ანტეკუერა - კართაგენა B -:-
20:00ელ ეხიდო - გრანადა B -:-
20:00იეკლანო - ველეზი -:-
20:45სანლუკენო - რეკრეატივო უელვა -:-
21:00მანჩა - უტრერა -:-

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 5

13:00უნიონ ადარვე - სერდანიოლა -:-
14:00CD Estepona - კორია -:-
14:00დიოკესანო - მელილია -:-
14:00კასერენო - ატლეტიკო პასო -:-
14:00სოკუელამოსი - ნავალკარნერო -:-
20:00გვადალახარა - ალკორკონი B -:-
20:00ვილანოვენსე - ლეგანესი B -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 1

14:00დეპორტივო ფაბრილი - აროსა -:-
14:00რასინგ კლუბ ვილალბესი - რაპიდო დე ბუზასი -:-
14:00სომოზასი - ვივეირო -:-
19:00უდ ოურენსე - Gran Pena -:-
19:00ჩოკო - სილვა სდ -:-
19:30ბარკო - არზუა -:-
19:30პაიოსაკო - ესტრადენსე -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 2

14:00ავილესი - ხიხონი B -:-
14:00ლანესი - რეალი ტიტანიკო -:-
19:00ლანერა - ლეალტადი -:-
19:00უნიონ კლუბ სეარესი - კონდალი -:-
19:15ვალდესოტო - ენტრეგუ -:-
19:30კოლუნგა - კოვადონგა -:-
19:30ლუარკა - პრავიანო -:-
19:30ტუილა - კაუდალ დეპორტივო -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 3

19:00კაიონი - სამანო -:-
20:00ვიმენორი - სიეტე ვილასი -:-
20:00ტროპეზონი - ესკობედო -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 4

19:00ლეიოა - ანაიტასუნა -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 5

13:45გრამა - მონტანესა -:-
14:00კასტელდეფელსი - ხირონა B -:-
14:00პობლა მაფუმეტი - ლ ჰოსპიტალეტი -:-
14:00რაპიტენცა - ბადალონა -:-
14:30UE Tona - ვილასარ დე მარი -:-
14:30უე სანტსი - სან კრისტობალი -:-
19:00პერალადა - სანტ ანდრეუ -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 6

14:00ილისიტანო - ორიუელა -:-
20:00რაიო იბენსე - ვილიარეალი C -:-
20:00როდა - ჰერკულესი B -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 7

12:00RSC International - ხეტაფე B -:-
12:00პარაკუელოს ანტამირა - ლას როზასი -:-
13:30Collado Villalba - ტრივალ ვალდერასი -:-
13:30კანილასი - რეალ არანუეზი -:-
13:30ტორეხონი - გალაპაგარი -:-
14:00მოსტოლესი - რაიო ვალეკანო B -:-
14:00პოზუელო დე ალარკონი - CDE მადრიდი -:-
14:00ურსარია - ალკალა -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 8

14:00ლა ვირგენი - ბეკერილი -:-
18:00მირანდესი B - Unami CP -:-
19:00ბემბიბრი - ატლეტიკო ტორდესილიასი -:-
19:00რეალ ავილა - პონფერადინა B -:-
19:30პალენსია - არანდინა -:-
20:00ალმაზანი - ატლეტიკო ასტორგა -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 9

14:00ელ პალო - ხაენი -:-
14:00მალაგა სიტი - მოტრილი -:-
14:00უეტორ ვეგა - ალმერია B -:-
20:00ტორე დელ მარი - მარბელა -:-
20:00ტორეპეროგილი - არენას არმილია -:-
21:00ტორედონხიმენო - მალაგა B -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 10

14:00აიამონტე - Bollullos -:-
14:00როტა - კარტაია -:-
19:30სევილია C - კონილი -:-
21:00სიუდად დე ლუსენა - ხერესი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 11

14:00პორტმანი - პობლენსე -:-
19:00სანტ ხორდი - სოლერი -:-
20:00Inter Manacor - ბინისალემი -:-
21:00პლატეს დე კალვია - სანტანი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12

14:00გადაიდოტენერიფე B - ლანცაროტე -:-
15:00გადაიდოლა კუადრა - იბარა -:-
15:00გადაიდომარინო - მენსახერო -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 13

12:00რეალ მურსია B - რასინგი მურსია -:-
13:00ლა უნიონი - Alcantarilla -:-
19:30დეპორტივა მინერა - კარავაკა -:-
20:00აგუილასი - ელ პალმარი -:-
20:00სიუდად დე მურსია - უკამ მურსია B -:-
20:30სიუდად კიეზა - Molinense -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 14

14:00აზუაგა - დონ ალვარო -:-
14:00ოლივენცა - მორალო -:-
14:30La Estrella - აროიო -:-
14:30პლასენსია - კალამონტე -:-
19:30Montehermoso - ფუენტე დე კანტოსი -:-
20:00ვილაფრანკა - ხერეზი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 15

13:30სუბიზა - ტხანტრეა -:-
19:00კანტოლაგუა - ბეტი ონაკი -:-
20:00აზკოიენი - ბურალდესი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 16

14:00ვარეა - ჰარო დეპორტივო -:-
19:00კალაჰორა B - ანგუიანო -:-
19:30ვიანესი - ბერსეო -:-
20:00ნახარა - აგონსილიო -:-
20:00ოიონესა - რივერ ებრო -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 17

14:00კუარტე - ბინეფარი -:-
19:00ალმუდევარი - კასპე -:-
19:00ატლეტიკო მონზონი - ილუეკა -:-
19:00კალამოხა - ბარბასტრო -:-
19:10ლა ალმუნია - უესკა B -:-
19:30Utrillas - რობრესი -:-
19:30ტამარიტე - კარინენა -:-
20:00ეპილა - ეხეა -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 18

14:00აზუკუესა - ტორიოსი -:-
14:00ტალავერა B - კონკუენსე -:-
20:30კუინტანარი - მარჩამალო -:-
20:30ტომელიოსო - ილესკასი -:-
22:00ვილარობლედო - პუერტოლანო -:-

ესპანეთი: Liga F Women

14:00ატლეტიკო მადრიდი ქ - ალავესი ქ -:-
19:00ვილიარეალი ქ - ბარსელონა ქ -:-
21:00ლევანტე ქ - ატლეტიკი ბილბაო ქ -:-
23:00გრანადილია ტენერიფე ქ - რეალ მადრიდი ქ -:-

ესპანეთი: Primera Federacion Women

13:30ეიბარი ქ - რაიო ვალეკანო ქ -:-
14:00ოსასუნა ქ - კასერენო ქ -:-
14:00სე აემი ქ - გრანადა ქ -:-
18:00ატლეტიკი ბილბაო B W - რეალ ოვიედო ქ -:-

ესტონეთი: მეისტრილიგა ქ

13:00საკუ სპორტინგი ქ - ფლორა ქ -:-

ზიმბაბვე: პრემიერ ლიგა

17:00ბულავაიო ჩიფსი - მანიცა -:-
17:00დინამოსი - ნგეზი პლატინუმი -:-
17:00ტრიანგლი - ჰერენტალსი -:-

თურქეთი: 2. ლიგა თეთრი ჯგუფი

15:30ბაიბურთი - არნავუტკოი ბლ. -:-
16:00სივას ბელედიესპორი - აფჯეტ აფიონსპორი -:-
20:0024ერზინჩანსპორი - მენემენსპორი -:-
20:00ამედსპორი - ბურსასპორი -:-
20:00თარსუსი - სანლიურფასპორი -:-
20:00ქორუმი - ბატმან პეტროლსპორი -:-

თურქეთი: 2. ლიგა წითელი ჯგუფი

16:00ადიამანასპორი - დიარბექირსპორი -:-
16:00პაზარსპორი - კასთამონუსპორი -:-
16:00ტრაბზონი ფკ - კარაჩაბეი ბელედიესპორი -:-
16:30ზონგულდაკი - Iskenderunspor -:-
17:00კირკლარელისპორი - ვანსპორი ფკ -:-
17:00სარიერი - სერიკ ბელედიესპორი -:-
20:00ბუჩა - კირშეჰირ ბელედიესპორი -:-
20:00ფეტიესპორი - ეტიმესგუტი -:-

იაპონია: J2 ლიგა

08:00ოკაიამა - ვეგალტა სენდაი -:-
09:00ალბირექს ნიიგატა - ომია არდია -:-
09:00ბლაუბლიცი - მაჩიდა ზელვია -:-
09:00გრულა მორიოკა - კანაზავა -:-
09:00ჩიბა - კუმამოტო -:-
12:00ტოკუშიმა - მიტო -:-
13:00ტოჩიგი - რიუკიუ -:-

იაპონია: J3 ლიგა

08:00ივაკი - გიფუ -:-
09:00კამატამარე - ტოიამა -:-
09:00საგამიჰარა - ვანრაურე -:-
09:00ტეგევაიარო მიიაზაკი - იმაბარი -:-
10:00მაცუმოტო იამაგა - ისქკ -:-
10:00ფუკუშიმა უტდ - გირავანზ კიტაკიუშუ -:-
13:00ნაგანო - აზულ კლარო ნუმაზუ -:-

იაპონია: YBC Levain თასი - პლეი-ოფი

12:00ურავა - სერესო ოსაკა -:-
12:00ჰიროსიმა - ავისპა ფუკუოკა -:-

იაპონია: ნადეშიკო ლიგა ქ

08:00გუნმა ქ - სერესო ოსაკა ქ -:-
08:00იოკოჰამა სიგულსი ქ - ორკა კამოგავა ქ -:-
09:00გადაიდონიტაიდაი ქ - ანგევიოლეტ ჰიროშიმა ქ -:-
09:00სეტაგაია სფიდა ქ - ეჰიმე ქ -:-

იაპონია: WE League Cup Women

10:30ინაკ კობე ლეონესა ქ - ჰიროსიმა ქ -:-
12:00საიტამა ქ - ურავა ქ -:-

ინგლისი: ლიგა 1

15:30პლიმუთი - იფსვიჩი -:-

ინგლისი: FA თასი - საკვალიფიკაციო

16:00გრეისი - მერსტჰემი -:-
18:00რომანი - ფავერსჰამი -:-

ინგლისი: ქალთა სუპერ ლიგა

17:00ბრაიტონი ქ - რედინგი ქ -:-
18:00ვესტ ჰემი ქ - მანჩესტერ იუნაიტედი ქ -:-
18:00ლესტერი ქ - ასტონ ვილა ქ -:-
19:00ჩელსი ქ - მანჩესტერ სიტი ქ -:-
21:45ლივერპული ქ - ევერტონი ქ -:-

ინგლისი: ქალთა ჩემპიონშიპი

14:30სანდერლენდი ქ - ჩარლტონი ქ -:-
15:00ლევესი ქ - შეფილდ იუნაიტედი ქ -:-
15:00ლონდონ სიტი ლაიონესი ქ - დარჰემი ქ -:-
17:00ბირმინგემი ქ - ქოვენთრი იუნაიტედი ქ -:-
17:00ბლექბერნი ქ - კრისტალ პალასი ქ -:-
18:00ბრისტოლ სიტი ქ - საუთჰემპტონი ქ -:-

ინდოეთი: Calcutta Premier Division A - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

13:15ისტ ბენგალი - Kidderpore -:-
13:15მოჰამედანი - არიანი -:-

ირლანდია: დივიზიონი 1

18:00ბრეი - უოთერფორდი -:-

ისლანდია: ურვალსდეილდი ქ

18:00კეფლავიკი ქ - ვესტმანაეიარი ქ -:-
18:00სელფოსი ქ - ბრეიდაბლიკი ქ -:-
18:00ტროტური ქ - კრ რეიკიავიკი ქ -:-
20:00თორი/კა ქ - სტიარნანი ქ -:-

იტალია: სერია A ქ

14:30პომილიანო ქ - კომო ქ -:-
16:30სამპდორია ქ - ინტერი ქ -:-

იტალია: სერია B ქ

17:00ბრეშა ქ - არეზო ქ -:-
17:00კიევო ვერონა ქ - ჩიტადელა ქ -:-
17:00ნაპოლი ქ - აპულია ტრანი ქ -:-
17:00რავენა ქ - ჯენოა ქ -:-
17:00სან მარინო ქ - ვერონა ქ -:-
17:00ტავანიაჩო ქ - ლაციო ქ -:-
17:00ტორესი ქ - ტერნანა ქ -:-
17:00ჩეზენა ქ - ტრენტო ქ -:-

კანადა: კანადის პრემიერ ლიგა

01:30კავალრი - ატლეტიკო ოტავა 1:3
22:00HFX უონდერერსი - პესიფიკი -:-

კანადა: U სპორტსი

23:15Toronto Metropolitan - კარლტონი 0:3
23:15ტრენტი - ტორონტო 1:3
05:30უბკ - სასკაჩევანი -:-
06:15ტრინიტი ვესტერნი - კალგარი -:-
06:45ტომპსონ რივერსი - ალბერტა -:-
21:00მაკგილი - შერბრუკი -:-
21:00მონრეალი - კონკორდია -:-
21:00უქამ - ლავალი -:-
22:15ალგომა - უინძორი -:-
22:15დალჰოუსი - უპეი -:-
22:15კეიპ ბრეტონი - უნბ -:-
22:15ლორენტიანი - RMC -:-
22:15ნიპისინგი - ქვინზი -:-
22:15სენტ მარისი - მემორიალი -:-
22:15სტფქს - მონკტონი -:-
23:00UNBC - მაკევანი -:-
23:00ვიქტორია - მაუნთ როიალი -:-
23:15Toronto Metropolitan - უოიტ -:-
23:15ბროკი - ვესტერნი -:-
23:15იორკი - გუელფი -:-
23:15მაკმასტერი - ვატერლოო -:-
23:15ტორონტო - კარლტონი -:-
00:00UBC ოკანაგანი - ლეთბრიჯი -:-

კოლუმბია: პრიმერა A - კლაუსურა

23:00ბუკარამანგა - ონსე კალდასი 0:0
01:30მილიონარიოსი - ამერიკა დე კალი 2:2
23:00ენვიგადო - ინდ. მედელინი -:-

კოლუმბია: პრიმერა B - კლაუსურა

00:00მიტოვებავალედუპარი - ლეონესი 3:3
00:30ლანეროსი - ტიგრესი 2:0
02:00ბარანკილა - კართაგენა 2:3

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

03:00გუადალუპე - გრეცია 0:1
40'ზელედონი - ჰერედიანო 1:0
40'სან კარლოსი - ალახუელენსე 0:0
21:00კართახინესი - სანტოსი -:-

კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - აპერტურა

04:00ესკორპიონესი - Limon Black Star 1:1
40'კარმელიტა - ლიბერია 0:0
21:15პუერტო გოლფიტო - კოფუტპა -:-
23:00სანტა ანა - ასერი -:-
00:00Quepos Cambute - მუნისიპალ გარაბიტო -:-
00:00კარიაი პოკოკი - კს ურუგვაი -:-

კოტ-დ'იუვარი: ლიგა 1

19:30კორჰოგო - სპორტინგი განოა -:-
22:00ბაფინგი - ასეკ მიმოსასი -:-

ლატვია: 1. ლიგა

20:30სალასპილსი ფკ - დინამო რიგა -:-

ლესოტო: პრემიერ ლიგა

17:00ბანტუ - ლესოტო -:-
17:00ლინარე - მატლამა -:-
17:00ლიფაკოე - მანონიანე -:-
17:00ლიჯაბათო - ლიფოფანე -:-
17:00ლმპს - CCX -:-

ლიბერია: LFA I დივიზიონი

19:30სანდი - მაითი ბაროლი -:-
19:30ჰევენ ილევენი - LPRC ოილერი -:-

მალავი: სუპერ ლიგა

16:30ბლუ იგლზი - რედ ლაიონსი -:-
16:30გადაიდომაითი უონდერერსი - რუმპჰი იუნაიტედი -:-
16:30საბლე ფერმინგი - რუმპჰი იუნაიტედი -:-
16:30სივო უტდ - მოიალ ბარაკსი -:-
16:30სილვერ სთრაიქერსი - კარონგა იუნაიტედი -:-
16:30ტნ სტარზი - ეკვენდენი ჰამერსი -:-

მაროკო: ბოტოლა 2

20:00რაკ კასაბლანკა - ჟონეს მასირა -:-
20:00სტად მაროკანი - ჩაბაბ ბენგუერირი -:-
20:00შაბაბ ატლას ხენფირა - იტიჰად ხემისეტი -:-
20:00ხემის ზემამრა - რაჯა ბენი მელალი -:-

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - აპერტურა

02:05ალებრიხეს დე ოახაკა - ტლახკალა 3:0
04:05პუმასი ტაბასკო - კიმარონეს დე სონორა 0:1
35'ზასატეკას მინეროსი - ატლ. მორელია 2:1

მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A - აპერტურა

01:00დონგუ - ესკორპიონესი 4:2
01:00ინტერ დე კერეტარო - კოლიმა 1:3
01:00კანამი - იალმაკანი 1:2
04:00რებოსეროს დე ლა პიედადი - სალტილო 1:0
75'ტამპიკო მადერო - ურუაპანი 2:0
40'Los Cabos - ტეკოსი 0:0
20:00უა ზაკატეკასი - ჩიჰუაჰუა -:-
21:00კათედრატიკოს ელიტი - ლობოსი ULMX -:-
21:00მონტანესესი - ინტერ პლაია დელ კარმენი -:-

მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია B - აპერტურა

01:00ჰურაკანს იზკალი - სიერვოსი 1:0

მექსიკა: ლიგა MX ქ - აპერტურა

00:45კრუზ ასული ქ - ტიხუანა ქ -:-

მოზამბიკი: მოკამბოლა

17:00გადაიდოკოსტა დო სოლი - ბლექ რულზი -:-
17:00მაჩეჯე მოკუბა - მაპუტო -:-
17:00ფეროვიარიო ბეირა - ფეროვიარიო მაპუტო -:-
17:00ფეროვიარიო ნამპულა - ფეროვიარიო ნაკალა -:-

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

23:00ავსტრალია U20 - ჩილე U20 1:3
23:00მავრიტანია - ბენინი 1:0
00:00გრენადა - სენტ-ვინსენტი და გრენადინები 1:3
03:00მექსიკა U20 - აშშ U20 2:1
03:30მარტინიკა - გვინეა-ბისაუ -:-
04:00კოლუმბია - გვატემალა 4:1
73'პერუ - მექსიკა 0:0
40'პარაგვაი U20 - პერუ U20 0:0
07:00ახალი ზელანდია - ავსტრალია -:-
13:00ვლასიმი - ჩეხეთი U20 -:-
13:00მალტა U19 - ხორვატია U19 -:-
13:00მექსიკა U17 - უზბეკეთი U17 -:-
13:00მექსიკა U18 - გერმანია U18 -:-
13:00რუმინეთი U17 - ჩეხეთი U17 -:-
13:00ფინეთი U18 - სლოვაკეთი U18 -:-
13:00ჩეხეთი U18 - აშშ U18 -:-
16:00ნიგერი - ლიბერია -:-
17:00შოტლანდია U21 - ჩრდილოეთ ირლანდია U21 -:-
17:15საფრანგეთი U18 - პოლონეთი U18 -:-
18:00ნორვეგია U17 - ინგლისი U17 -:-
18:00პოლონეთი U17 - პორტუგალია U17 -:-
18:30ხორვატია U20 - ალბანეთი U20 -:-
20:15შოტლანდია U18 - ესტონეთი U18 -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

02:00დალასი (Usa) - ტიგრესი (Mex) 0:3
02:00ფილადელფია უნიონი (Usa) - პაჩუკა (Mex) 1:0
16:00ვერონა (Ita) - კოპერი (Slo) -:-
17:00ლევსკი კარლოვო (Bul) - ლევსკი (Bul) -:-
17:00სლოგა დობოი (Bih) - ტუზლა სიტი (Bih) -:-
17:00ცსკა სოფია (Bul) - სეპტემვრი სოფია (Bul) -:-
00:30გვადალახარა ჩივასი (Mex) - ამერიკა (Mex) -:-

მსოფლიო: მეფის თასი (ტაილანდი)

14:30ტაილანდი - ტრინიდადი და ტობაგო -:-
17:30მალაიზია - ტაჯიკეთი -:-

ნიდერლანდები: მესამე დივიზიონი

16:00ბარონიე - ჰერკულესი -:-
16:00ბლაუვ გეელი - როსმალენი -:-
16:00გემერტი - ადო 20 ჰეემსკერკი -:-
16:00გვვ უნიტასი - გრონე შტერი -:-
16:00დემ - უნა -:-
16:00დონგენი - ვატერგრააფსმეერი -:-
16:00ოსს'20 - HV & CV ქვიკი -:-
16:30ჰსკ 21 - რკსვ უდი 19 -:-

ნიდერლანდები: ერედივიზიონი ქ

14:15სიტარდი ქ - ფეინოორდი ქ -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 2

14:30ბრატვაგი - ულლ/კისა -:-
15:00ალტა - ტრაეფი -:-
18:00ასკერი - აიდსვოლდი -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 1

16:00კიელსასი 2 - ოს ტფ -:-
16:00სკეიდი 2 - გრორუდი 2 -:-
17:00ლინი - სტაბეკი 2 -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 2

17:00ჰოდი 2 - ელვერუმი -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 6

17:00ბოსეკოპი - მიონდალენი 2 -:-
17:00ჰარსტადი - ლორენსკოგი -:-
18:00სტრომსგოდსეტი 2 - მიოლნერი -:-
19:30ლილესტრიომი 2 - სენია -:-

ნორვეგია: ტოპსერიენი 1 - გასავარდნი ჯგუფი

15:30ტრომსიო ქ - ასანე ქ -:-
17:00არნა-ბიორნარი ქ - როა ქ -:-
17:00კოლბოტნი ქ - ლსკ კვინერი ქ -:-

ნორვეგია: Division 1 Women - მეორე ეტაპი

16:00გრიმსტადი ქ - მედკილა ქ -:-
16:00კილ/ჰემნე ქ - კლეპი ქ -:-
16:00ოლესუნდი ქ - გრანდ ბოდო ქ -:-
17:00ჰონეფოსი ქ - ოვერვოლ ჰოსლე ქ -:-

პანამა: LPF - კლაუსურა

01:00ინდეპენდიენტე - მიგელიტო 0:2
03:15ალიანსა - ჩირიქუი 4:0
47'ჰერერა - არაბე უნიდო 2:1

პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

01:0012 დე ოქტუბრე - სოლ დე ამერიკა 0:2
03:30გადაიდოოლიმპია ასუნსიონი - ლიბერტად ასუნსიონი -:-
00:00რეზისტენსია - ნასიონალ ასუნსიონი -:-

პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია

18:00მარტინ ლედესმა - სან ლორენცო -:-
18:00სპორტივო ლუკენო - კოლეგიალესი -:-
18:00სპორტივო ტრინიდენსე - 2 დე მაიო -:-

პერუ: ლიგა 1 - კლაუსურა

00:30ცეზარ ვალეხო - მელგარი 3:2
22:00კარლოს სტეინი - კარლოს მანუჩი -:-

პერუ: ლიგა 2 - კლაუსურა

00:00დეპორტივო კოოპსოლი - ლაკუაბამბა 2:0
00:00ხუან აურიჩი - შაველინი 3:0
00:00ალიანსა ჰუანუკო - ალფონსო უგარტე -:-
00:00კომერსიანტეს უნიდოსი - კუსკო -:-
00:00სანტოსი - ლოს ჩანკასი -:-
00:00უნიონ ჰუარალი - პირატა -:-

პერუ: ლიგა ქ - პლეი-ოფი

00:00უნივერსიტარიო ქ - სპორტინგ კრისტალი ქ 3:0
23:00კარლოს მანუჩი ქ - ალიანსა ლიმა ქ -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 2

13:00ჰუტნიკ ნოვა ჰუტა - მოტორი ლუბლინი -:-
17:00სტეზიცა - ელბლაგი -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი IV

18:00ლკს ლაგოვი - სოკოლი სიენიავა -:-
18:00ჩელმიანკა ჩელმი - სანდომიერჟი -:-

პოლონეთი: ახალგაზრდული ლიგა - ცენტრალური

14:00ზაგლებიე U19 - კორონა კიელცე U19 -:-
14:00სლასკი ვროცლავი U19 - ვისლა კრაკოვი U19 -:-

პოლონეთი: ექსტრალიგა ქ

14:00ბიდგოშჩი ქ - გკს კატოვიცე ქ -:-

პორტუგალია: ეროვნული ჩემპიონატი

15:00ანგრენსე - ფერეირა -:-
18:00Dumiense - პევიდემი -:-
18:00Guarda Desportiva - რებორდოსა -:-
18:00ალკაინსი - მორტაგუა -:-
18:00ბრიტო - ამარანტე -:-
18:00გონდომარი - რესენდე -:-
18:00ვასკო და გამა ვიდიგეირა - ესპერანსა დე ლაგოსი -:-
18:00ვიანენსე - ვილარ დე პერდიზესი -:-
18:00ვილა მეა - მერელინენსე -:-
18:00კასტროე დაირე - კამაჩა -:-
18:00კორუჩენსე - Rio Maior SC -:-
18:00ლეკა - მაჩიკო -:-
18:00ლოურესი - დეზემბრო -:-
18:00ლუსიტანია - სალგუეიროსი -:-
18:00მარია დე ფონტე - GD ბრაგანკა -:-
18:00მარიტიმუ B - ალპენდორადა -:-
18:00ოლჰანენსე - ლუსიტანო -:-
18:00ორიენტალ დრაგონი - იუვ. ევორა -:-
18:00პერო პინეირო - მარინენსე -:-
18:00რაბო პეიშე - ატლეტიკო -:-
18:00სან მარტინო - პედრას სალგადასი -:-
18:00სანტარემი - Arronches Benfica -:-
18:00სერტანენსე - უნიაო დე სერა -:-
18:00სინტრენსე - კასტელო ბრანკო -:-
18:00ფაბრილ დო ბარეირო - სერპა -:-
19:00ბეირა მარი - ვალადარეს გაია -:-
19:00პრაიენსე - იმორტალი -:-

პორტუგალია: ტაჩა დე ლიგა ქ

16:00ფარმალისაო ქ - ვილავერდენსე ქ -:-
18:00ბრაგა ქ - ურიენსე ქ -:-
18:00სპორტინგი ქ - დამაიენსე ქ -:-

რეუნიონი: რეგიონალ 1

15:30მარსუინსი - სტ. ლუისი -:-
15:30სენტ როუზი - კაპრიკორნი -:-
15:30სენტ-დენისი - ექსელსიორი -:-
15:30სენტ-სუზანი - სენტ-მარიენი -:-
15:30ტამპონესი - ჟანა დ'არკი -:-
15:30ტრუა ბასინი - პარფინი -:-
16:00სენტ-პიეროისი - სენტ-პაულუაზი -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 2

14:00Unirea Branistea - დინამო ბაკაუ -:-

რუმინეთი: Liga 1 Women

11:00ტარგუ მურესი ქ - მიერკურეა ჩიუკი ქ -:-
12:00ბაია მარე ქ - ფეარფლეი ბუქარესტი ქ -:-
12:00ბანატი ქ - ვასას ოდორჰეი ქ -:-
12:00პიროს სიქიურითი ქ - CSM Alexandria ქ -:-
12:00უნივერსიტატეა გალატი ქ - ოლიმპია კლუჟი ქ -:-
14:00კარმენი ბუქარესტი ქ - პოლიტექნიკა ტიმისოარა ქ -:-

რუსეთი: FNL

11:00სკა ხაბაროვსკი - ყუბანი -:-
15:00ველესი მოსკოვი - კამაზი -:-
16:00კრასნოდარი 2 - ნეფტეხიმიკი -:-
17:00აკრონი ტოლიატი - უფა -:-
17:00შინიკი იაროსლავი - რუბინი -:-
18:00არსენალი ტულა - ულიანოვსკი -:-
18:00ბალტიკა - იენისეი -:-
18:00ვოლგარ-ასტრახანი - ალანია ვლადიკავკაზი -:-
19:00დინამო მახაჩკალა - როდინა მოსკოვი -:-

რუსეთი: FNL 2 - ჯგუფი 1

14:00ბიოლოგი - ჩერნომორეცი ნოვოროსიისკი -:-
16:00ალანია 2 - მაიკოპი -:-
16:00სპარტაკი ნალჩიკი - სკა როსტოვი -:-
16:00ხოლდინგი - ლეგიონი დინამო -:-
17:00მაშუკი - იესენტუკი -:-
17:00ფორტე ტაგანროგი - ჩაიკა -:-
18:00რ. ვოლგოგრადი - დინამო სტავროპოლი -:-

რუსეთი: FNL 2 - ჯგუფი 4

15:00ამკარი - ნოვოსიბირსკი -:-
15:00ნოსტა - ზენიტი იჟევსკი -:-
17:00ორენბურგი 2 - ხიმიკი ავგუსტი -:-
18:00ტიუმენი - ტორპედო მიასი -:-

საბერძნეთი: საბერძნეთის თასი

17:00Aris Voula - ნაფპაქტიაკოსი -:-
17:00ალმიროს გაზიუ - აპოლო ეფპალიუ -:-

სამხრეთ აფრიკა: დისკი ჩელენჯი

12:00სეკუკუნე U23 - მარიცბურგ იუნაიტედი U23 -:-
12:00სვალოუ U23 - სუპერსპორტ იუნაიტედი U23 -:-
14:00კაიზერ ჩიფსი U23 - ჩიპა იუნაიტედი U23 -:-

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2

08:30დაეჯეონი - გიეონგნამი -:-
11:00სეული ე-ლანდი - ანიანგი -:-

სამხრეთ კორეა: K3 ლიგა

10:00დანგჯინ სიტიზენი - სიჰეუნგ სითიზენი -:-
10:00ჰვასეონგი - ჩეონგჟუ -:-
12:00გიეონგჯუ კჰნპ - პაჯუ სითიზენი -:-
14:00გიმჰაე - იანგჯუ -:-

საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ

14:45პსჟ ქ - ფლეური 91 ქ -:-

საფრანგეთი: დივიზიონი 2 ქ

15:00გრენობლი ქ - ალბი-მარსააკი ქ -:-
15:00მეცი ქ - ლა როში ქ -:-
15:00ნიცა ქ - სტ. ეტიენი ქ -:-
16:00ლანსი ქ - სტრასბურგი ქ -:-
17:00ბრესტი ქ - ისსი ქ -:-
17:00კლერმონი ქ - ნიმი ქ -:-
17:00მარსელი ქ - იზეურე ალიერი ქ -:-
17:00ნანტი ქ - ლილი ქ -:-
17:00ორლეანი ქ - პარიზი ქ -:-
17:00სენტ-მალო ქ - ლე მანი ქ -:-
17:00ტონონი ევიანი ქ - ლე პუი ქ -:-

სერბეთი: Srpska ლიგა - აღმოსავლეთი

13:00სფს ბორაცი - დუბოჩიცა -:-
13:00ჩარ კონსტანტინი - რადნიცკი სვილაინაცი -:-
17:30ბრზი ბროდი - ტიმოკი -:-

სერბეთი: Srpska ლიგა - დასავლეთი

17:00ბუდუჩნოსტი კრუშიკი - პოლეტ ლიუბიჩი -:-
17:00რეალ პოდუნავცი - მაჩვა ბოგატიჩი -:-
17:00სლოგა 1940 - ბუდუჩნოსტი არილიე -:-
17:00სლოგა კრალიევო - FAP -:-
17:00სმედერევო - მლადი რადნიკი -:-
17:00ტაკოვო - OFK Mihajlovac -:-
17:00ტუტინი - ბორაქი 1926 -:-

სლოვაკეთი: 3. Liga - East

13:00სლავია კოშიცე - სპისკა ნოვა ვესი -:-
17:30ორავსკე ვესელე - კალინოვო -:-
17:30რიმავსკა სობოტა - ვრანოვი -:-
17:30სვიდნიკი - სნინა -:-
17:30ფილაკოვო - ბარდეჟოვი -:-

სლოვაკეთი: 3. Liga - West

17:30პოდკონიცე - მალზენიცე -:-

სლოვაკეთი: 4. liga - Bratislava

18:00ივანკა პრი დუნაი - NSK 1922 Bratislava -:-
18:00მალაცკი - კალინკოვო -:-
18:00ნოვა დედინკა - დუნაისკა ლუზნა -:-
18:00როჰოზნიკი - როვინკა -:-
18:00რუსოვცე - დომინო ბრატისლავა -:-

სლოვაკეთი: 4. liga - Central

12:30ოსკ ბესენოვი - კრასნო -:-
17:00იავორნიკ მაკოვი - კოვაცოვა -:-

სლოვაკეთი: 4. liga - East

17:00გერლახოვი - სპისკე პოდჰრადიე -:-
17:00ველკი სარისი - კანა -:-
17:00ლუბოვნა - კეხნეცი -:-
17:00მეძილაბორცე - მლადოსტი კალსა -:-
17:00პავლოვცე ნად უჰომი - სპარტაკი მეძევი -:-
17:00სობრანცე-სობრანეცკო - საბინოვი -:-
17:00სოკოლი ლუბოტიცე - რასლავიცე -:-

სლოვაკეთი: 4. liga - West

17:00გბელი - Trebatice -:-
17:00ზ. მორავცე-ვრაბლე B - ლოკომოტივა კოზაროვცე -:-
17:00იმელი - მარსელოვა -:-
17:00კრისტალი - ბლავა იასლოვსკე ბოჰუნცე -:-
17:00ნიტრა - სლოვანი ლევიცე -:-
17:00პატა - Hurbanovo -:-

სლოვაკეთი: 1. ლიგა ქ

12:00მიავა ქ - პეტრჟალკა ქ -:-

სლოვენია: 2. SNL

18:00გროსუპლიე - ფუზინარი -:-
18:00როგასკა - ბელტინცი -:-

სლოვენია: 3. SNL - აღმოსავლეთი

18:00ცირკულანე - პოსავიე კრშკო -:-
20:00ბრეზიცე - ვიდემი -:-

სლოვენია: 1. SZNL ქ

13:00ცერკლიე ქ - პომურჟე ქ -:-
18:00ZNK Ljubljana ქ - ოლიმპია ქ -:-
18:00კრიმი ქ - რადომლიე ქ -:-
18:00გადაიდოპრიმორიე აიდოვშინა ქ - მსმ პტუი ქ -:-

სომალი: ჩემპიონატი

16:30ჰიგანი - Badbaado -:-

უელსი: პრემიერი ქ

17:00ებეგევნი თაუნი ქ - ბარი ქ -:-
17:00კარდიფ სიტი ქ - სუონსი ქ -:-
17:00პონტიპრიდი ქ - კარდიფი მეტ. ქ -:-
17:00ტნს ქ - ებერისტუიტი ქ -:-

უკრაინა: პრემიერ ლიგა

14:00მინაი - ლვოვი -:-

უკრაინა: I ლიგა

13:00ჩერნიჰივი - ლნზ ჩერქასი -:-
16:00ჟიტომირი - ბუკოვინა -:-

უკრაინა: II ლიგა

18:00VAST Mykolaiv - ნივა -:-

უკრაინა: ჩემპიონშიპი ქ

17:00დინამო კიევი ქ - ლადომირი ქ -:-

უნგრეთი: NB III - აღმოსავლეთი

13:00დებრეცენი II - ჰატვანი -:-
13:00დიოსგიორი II - ტიშჟაუცვაროში -:-
13:00ვასასი II - კისვარდა II -:-
18:00ბკვ ელორე - ბვსკ-ზუგლო -:-
18:00იაშბერენეი - დებრეცენი -:-
18:00კარჩაგი - ჰაიდუსობოსლოი -:-
18:00პუტნოკი - კოროსლადანი მსკ -:-
18:00სენიო კარნიფექსი - ეგერი -:-
18:00ტიშაფურედი - პენზუგიორი -:-
18:00ფუზესგიარმატი - ბეკეშაბა 1912 II -:-

უნგრეთი: NB III - ცენტრალური

13:00კეჩკემეტი ტე II - მაჟოსი -:-
18:00ბანკი - მონორი -:-
18:00დაბასი - დუნაუჟვაროს პასე -:-
18:00ესმტკ ბუდაპეშტი - მტკ ბუდაპეშტი II -:-
18:00ივანკსა - პტე-პეაკი -:-
18:00მაკოი - პაკში II -:-
18:00სეკსარდი - ფერენცვაროში II -:-
18:00შოლნოკი მავ - უიპეშტი II -:-
18:00ჰოდმეზოვასარჰელი - ჰონვედი II -:-

უნგრეთი: NB III - დასავლეთი

13:00გიორი II - ნაგიკანიცა -:-
13:00ზალაეგერშეგი II - მოლ ფეჰერვარი II -:-
13:00პუშკაშ აკადემი II - ერდი -:-
18:00III. კერულეტი ტვე - გირმოტი სე II -:-
18:00ბალატონფურედი - ტატაბანია -:-
18:00ბუდაორსი სკ - ბიჩკეი -:-
18:00კაპოსვარი - კომარომი -:-
18:00ტესკანდი - კელენი -:-
18:00შამბეკი - VLS Veszprem -:-
18:00ჩორნაი - მორი -:-

უნგრეთი: NB I ქ

17:45ჰალადაში ქ - მტკ ჰუნგარია ქ -:-

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

23:00დანუბიო - რივერ პლეიტი 3:0
02:00პენარიოლი - მონტევიდეო სიტი 0:1
18:00რენტისტასი - პლაზა კოლონია -:-

ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი

20:30ვილა ესპანიოლა - რასინგი მონტევიდეო -:-
20:30მირამარი - რამპლა ხუნიორსი -:-
20:30სერო - ატენასი -:-
20:30სუდ ამერიკა - ლა ლუზი -:-
20:30ცენტრალ ესპ. - პროგრესო -:-
20:30ხუვენტუდი - ურუგვაი მონტევიდეო -:-

ფინეთი: პირველი დივიზიონი - გასავარდნი ჯგუფი

18:00პკ-35 ვანტა - პიფ პარგასი -:-

ფინეთი: პირველი დივიზიონი - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

18:00ეკენასი - იაპსი -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი C

15:00ნარპეს კრაფტი - კაიაანინ ჰაკა -:-
15:00ოტპ - კომეტატი -:-
19:00ჰერკულესი - ოლს ოულუ -:-

ყატარი: QSL თასი

18:50ალ-საილია - ალ-აჰლი -:-
21:00ალ-სადი - ალ ვაკრა -:-
21:00ყატარი სკ - უმ-სალალი -:-

შვედეთი: დივიზიონი 1 - ჩრდილოეთი

15:00გუნდი ტგ ფფ - მოტალა -:-
15:00პიტეა - ორებრო სირიანსკა -:-
15:00სოლენტუნა - ვასალუნდსი -:-
17:00გეფლე - კარლსტადი -:-
17:00სტოკჰოლმ ინტერნაციონალე - უმეა -:-

შვედეთი: დივიზიონი 1 - სამხრეთი

18:00ლიუნგსკილე - ფალკენბერგსი -:-

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ სვეალანდი

15:00გუტე - უფსალა -:-
17:00იარფალა - კვარნსვედენსი -:-
17:00იფკ სტოკსუნდი - ოსტერაკერი -:-

შვედეთი: დივიზიონი 2 - დასავლეთ გოტალანდი

18:00ონსალა - ასირისკა ბკ -:-

შვედეთი: დიზივიონი 2 - სამხრეთ გოტალანდი

16:00კარლსკრონა - ჰოგსბი -:-
16:00ოსტერლენი ფფ - როსენგარდი -:-
17:00კრისტიანსტადს - ასარუმსი -:-

შვედეთი: დივიზიონი 2 - სამხრეთ სვეალანდი

16:00სმედბიუ - სლაიპნერი -:-
16:00ტროსა-ვაგნჰარადსი სკ - იუნაიტედ ნორდიკი -:-
19:00ვარმბოლსი - იფკ ესკილსტუნა -:-

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ გოტალანდი

16:00გაუტჰიოდი - ნორდვამლანდი -:-
16:00იქსჰულტსი - ვანერსბორგი ფკ -:-

შვედეთი: ოლსვენსკა ქ

15:00კალმარი ქ - პიტეა ქ -:-
17:00აიკი ქ - ესკილსტუნა იუნაიტედი ქ -:-
17:00უმეა ქ - ორებრო ქ -:-

შვედეთი: ელიტეტანი ქ

15:00ბრომოლა ქ - ალვსიო ქ -:-
16:00სუნდსვალი ქ - ლიდჩოპინკგსი ქ -:-
17:00ვაქსიო დფფ ქ - რავასენსი ქ -:-
17:00ნორჩოპინგი ქ - გუნდი ტგ ფფ ქ -:-

შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 1

18:00სერვეტი ჟენევა U21 - მონტეი -:-

შვეიცარია: სუპერ ლიგა ქ

15:00ციურიხი ქ - ბაზელი ქ -:-

შოტლანდია: ჩელენჯ თასი

16:45კლიფტონვილი - ქუინზ პარკი -:-

შოტლანდია: SWPL 1 ქ

15:00გლაზგო ქ - პარტიკი ქ -:-
16:00გლაზგო სიტი ქ - ჰართსი ქ -:-
16:00სპარტანსი ქ - ჰიბერნიანი ქ -:-
19:00აბერდინი ქ - სელტიკი ქ -:-
19:00დანდი იუნაიტედი ქ - ჰამილტონი ქ -:-
19:00რეინჯერსი ქ - მოზერველი ქ -:-

ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი A

12:15ადმირა პრაღა - პრეშტიცე -:-
12:15დუკლა პრაღა B - ბოჰემიანსი 1905 B -:-
12:30პლზენი B - პისეკი -:-
18:30ჰოსტუნი - კრალუვ დვური -:-

ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი B

12:15ზიზკოვი - სლოვანი ველვარი -:-
18:30ზაპი - ტეპლიცე B -:-

ჩეხეთი: MSFL

12:15ველკე მეზირიცი - როსიცე -:-
12:15სლოვაცკო B - კრომერიცი -:-
12:15უნიცოვი - უჰერსკი ბროდი -:-
12:30ზლინი B - ზნოიმო -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი A

12:00პრიბრამი B - კომაროვი -:-
18:30სოკოლი ლომი - სობესლავი -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი B

16:30ადმირა პრაღა B - ჩომუტოვი -:-
18:30ლოუნი - ჰვეზდა ხები -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი C

18:30ბენატკი - ტურნოვი -:-
18:30დვური კრალოვე - ლიბერეცი B -:-
18:30ნოვი ბიძოვი - ჩრუდიმი B -:-
18:30ჩასლავი - ბრანდის ნად ლაბემი -:-
18:30ჰლინსკო - ნახოდი -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი D

17:30ზდარ ნად საზავუ - ბრეცლავი -:-
17:30სტარა რისე - იჰლავა B -:-
17:30შპერიცე - ბოჰუნიცე -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი E

17:30კოზლოვიცე - ბჟენეცი -:-
17:30სუმპერკი - ბატოვი -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი F

17:00კრნოვი - ოპავა B -:-
17:30ბილოვეცი - ბრიდლიცნა -:-

ჩეხეთი: იოჩესკი კპ

18:00ჟინდრიხუვ ჰრადეცი - ტინ ნად ვლატოვუ -:-

ჩეხეთი: იოჰომორავსკი კპ

18:00Kunstat - რატისკოვიცე -:-
18:00მუტენიცე - მორავსკა სლავია -:-

ჩეხეთი: კრალოვერადეცკი კპ

15:30რიხნოვ ნად კნეზნუ - ტრებეში -:-
18:30სლავია ჰრადეცი კრალოვე - ტინისტე ნად ორლიცი -:-
18:30ჩერვენი კოსტელეცი - ლიბცანი -:-
18:30ჰორიცე - პოლიცე ნად მეტუჟი -:-

ჩეხეთი: ლიბერეცკი კპ

18:30Studenec - Mimon -:-

ჩეხეთი: მორავსკოსლეჟსკი კპ

17:30Bolatice - პუსტა პოლომი -:-
17:30მორავანი ოლდრისოვი - დოლნი ბენესოვი -:-

ჩეხეთი: ოლომოუცკი კპ

17:30ბოჰუნოვიცე - რაპოტინი -:-
17:30კონიცე - დოლანი -:-
17:30ლიპოვა - ველკე ლოსინი -:-

ჩეხეთი: პარდუბიცკი კპ

17:30ვისოკე მიტო B - მორავსკა ტრებოვა -:-
17:30ლაზნე ბოჰდანეცი - პრელუკი -:-
17:30ლანსკრუნი - ჩესკა ტრებოვა -:-
17:30პარდუბიცკი - ტრემოშნიცე -:-
17:30ჰერმანუვ მესტეცი - ლიტომისლი -:-
17:30ჰორნი რედიცე - ჰოლიცე -:-

ჩეხეთი: პლჟენსკი კპ

18:30ნირშკო - ნეპომუკი -:-
18:30სოკოლი რადნიცე - მიტო -:-

ჩეხეთი: პრაჟსკი პრებორი

18:30ვისეჰრადი - ბრანიკი -:-
18:30პრაღა - პრედნი კოპანინა -:-

ჩეხეთი: სტრედოჩესკი კპ

18:30Pruhonice - სედლცანი -:-
18:30Sokolec - ჰორკი ნად იეზორუ -:-
18:30ველიმი - სპარტაკი პრიბრამი -:-
18:30პორიკანი - მნიხოვოჰრატსკი -:-

ჩეხეთი: უსტეცკი კპ

12:15კრუპკა - ნესტემიცე -:-
17:00ბანიკ მოსტი - სოუსი B - ჟილოვე -:-
17:00კადანი - Cernovice -:-

ჩეხეთი: ვისოცინა კპ

16:00ველკე მეზირიცი B - ჩოტებორი -:-
17:30ლედეც ნად საზავუ - ოკრისკი -:-
17:30ნოვა ვესი - Dukovany -:-
17:30პოლნა - ვრჩოვინა B -:-

ჩეხეთი: ზლინი კპ

17:30ბორშიცე - ლუჰაჩოვიცე -:-
17:30ნაპაიედლა - Francova Lhota -:-
17:30ნედასოვი - სლუსოვიცე -:-
17:30ნევსოვა - Osvetimany -:-
17:30სტრანი - სტიტნა ნად ვლარი -:-

ჩეხეთი: 1. ლიგა ქ

12:30პლზენი ქ - სპარტა პრაღა ქ -:-

ჩეხეთი: 2. ლიგა 1

17:30ოლომოუცი ქ - პრაღა ქ -:-
18:00ზლინი ქ - ლისენი ქ -:-
18:00ტეპლიცე ქ - პარდუბიცე ქ -:-

ჩილე: პრიმერა B

19:30დეპორტეს იქუიქუე - უნ. დე კონსეფსიონი -:-
22:00არტურო ფერნანდეზ ვიალი - კოპიაპო -:-
22:00სანტიაგო უონდერერსი - რეკოლეტა -:-

ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი

23:00ტრასანდინიო - გენერალ ვალასკესი 0:0
19:00ვალდივია - სან ანტონიო უნიდო -:-
19:00იბერია - ინდ. კაუქენსი -:-
19:00ლაუტარო - დ. კონსეპსიონი -:-
19:00ლიმაჩე - სან მარკოს დე არიკა -:-
19:00როდელინდო - რეალ სან ხუაკინი -:-

ჩილე: ჩილეს თასი

03:00უაჩიპატო - ნუბლენსე 1:0
00:30უნივერსიდად დე ჩილე - უნივერსიდად კათოლიკა -:-

ჩინეთი: სუპერ ლიგა

13:30შანხაი პორტი - გუანგჟუ სიტი -:-
15:30გადაიდოგუანგჟუ სიტი - ჰებეი -:-
15:30გადაიდოვუჰან სრი თაუნსი - ჩენგდუ რონგჩენგი -:-
16:00გადაიდოჩანგჟუ - შანხაი შენჰუა -:-
16:00ჩენგდუ რონგჩენგი - ჰენან სონგშან ლონგმენი -:-

ჩინეთი: პირველი ლიგა

11:30Shijiazhuang Gongfu - სიჩუან ჯიუნიუ -:-
11:30ნანჯინგ სიტი - ზიბო კუხუ -:-
11:30შენიანგ ურბანი - შაანხი ჩანგანი -:-

ხორვატია: Prva NL

18:00ხორვატია ზმიავცი - ორიენტი -:-

ხორვატია: 1. HNL Women

14:00ოსიეკი ქ - ჰაიდუკი სპლიტი ქ -:-
16:00დინამო მაქსიმირი ქ - ზადარი ქ -:-
18:00აგრამი ზაგები ქ - ვიქტორია სლავონსკი ბროდი ქ -:-
18:00რიეკა ქ - სპლიტი ქ -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.