განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ალჟირი: ლიგა 2

18:00არზევი - ელ კერმა -:-
18:00ასმ ორანი - სკ აინ დეფლა -:-
18:00ბატნაქ - ხრუბი -:-
18:00ბენ აკნუნი - ბლიდა -:-
18:00ბენი თური - ამალ ბუ საადა -:-
18:00ბეჯაია - არბა -:-
18:00ელ ხემისი - საიდა -:-
18:00ეულმა - ანაბა -:-
18:00ვიდად ადაბი დე ბუფარიკი - ჰარაჩი -:-
18:00კონსტანტინი - CRB ულედ ჯელალი -:-
18:00მსილა - მო ბეჯაია -:-
18:00ოუედ რიოუ - ოუედ სლი -:-
18:00რემჩი - აინ უესარა -:-
18:00რკ კუბა - ლახდარია -:-
18:00ტაჯენანტი - უს ჩაოუია -:-
18:00ტელეგემა - მსპ ბატნა -:-
18:00ტიარეტი - ტემუშენი -:-
18:00ხენჩელა - ჩელგუმი -:-

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

22:10დეფენსორეს დე ბელგრანო - ოლ ბოიზი 0:0
I ტაიმისან მარტინ ტ. - დეპორტივო რიესტრა 1:0
04:10ალვარადო - ტიგრე -:-

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი

22:00ბოკა უნიდოსი - სპორტივო ლას პარეხასი -:-

არგენტინა: პრიმერა D - აპერტურა

74'დეპორტივო პარაგვაიო - დეფ. დე კამბასერესი 1:2
79'იუვენტუდ უნიდა ს. მ. - პუერტო ნუევო 2:3
80'ცენტრალ ბალესტერი - ლუგანო 1:0
22:30დეპოპრტივო მუნისი - სპორტივო ბარაკასი -:-

არგენტინა: არგენტინის თასი

00:10ნიუელს ოლდ ბოიზ - სარმიენტი ხუნინი -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა - რეზერვები

16:00ისლოჩი მინსკი 2 - ვიტებსკი 2 -:-

ბელგია: სუპერ ლიგა ქ - დამარცხებულების ეტაპი

22:00შარლერუა ქ - აალსტი ქ -:-
22:30გენკი ქ - ფემინა ვოლუვე ქ -:-

ბენინი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

19:00ბემბერეკე - რექვინსი -:-
19:00ბუფლ დე ბორგუ - ეთერნელი -:-
19:00კოტონუ - დინამო პარაკუ -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

04:00გადაიდობლუმინგი - ნასიონალ პოტოსი -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი სეარენსე - მეორე ეტაპი

71'კაუკაია - კრატო 3:2
74'პაკახუსი - ფეროვიარიო 1:1
72'სეარა - ატლეტიკო 4:1
70'ფორტალეზა - იკასა 4:0

ბრაზილია: ჩემპიონატი პაულისტა - შიდა ტროფე - პლეი ოფები

03:00ნოვორიზონტინო - იტუანო -:-

ბრაზილია: პაულისტა A2 - პლეი-ოფი

18:00RB ბრასილი - რიო კლარო -:-
22:30სან ბერნარდო - ატიბაია -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი სულ-მატოგროსენსე - მეორე ეტაპი

23:00აკიდაუანენსე - დურადოსი -:-
23:00კოსტა რიკა - ოპერარიო მს -:-

ბრაზილია: კოპა დო ბრაზილია U20

22:00ფლორესტა U20 - ბოტაფოგო U20 -:-

ბრაზილია: ბრაზილეირო ქ

03:00კორინთიანსი ქ - გრემიო ქ -:-

ბულგარეთი: პირველი ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი

18:30ეტარი - მონტანა -:-
21:00ბოტევ ვრაცა - სლავია სოფია -:-

ბურკინა ფასო: პრემიერ ლიგა

22:15კადიოგო - ვიტესი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა სამხრეთ-დასავლეთი

21:00ულმი - სტაინბახ ჰაიგერი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ბავარია - დაწინაურება

21:00შვაინფიურტი - ბაიორითი -:-

გვინეა: ლიგა 1

18:30აშანტი გბ - ელეფანტ კოლეა -:-

ეთიოპია: პრემიერ ლიგა

11:00სტ. ჯორჯი - ჰადია ჰოსანა -:-
16:00სებეტა სიტი - ადამა სიტი -:-

ეკვადორი: ლიგა პრო - პირველი ეტაპი

04:00ტექნიკო უ. - ორენსე -:-

ერაყი: სუპერლიგა

72'ალ-ნაჯაფი - ალ-ჰუდოდი 1:1

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

47'ხირონა - ხიხონი 1:0
21:00კართაგენა - ალმერია -:-
23:30ალბასეტე - ლუგო -:-
23:30პონფერადინა - ესპანიოლი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 14 - დაწინაურების ჯგუფი

23:00მონტიხო - კასერენო -:-

ესტონეთი: მეისტრილიგა

19:00კურესაარე - ნარვა -:-

ვიეტნამი: ეროვნული ლიგა ქ

13:00ჰა ნოი 2 W - ჰო ჩი მინჰი ქ -:-
13:00ჰა ნოი ქ - პჰონგ ფუ ჰა ნამი 2 W -:-
15:30პჰონგ ფუ ჰა ნამი ქ - სონ ლა ქ -:-

თურქეთი: 1. ლიგა - პლეი-ოფი

19:00ალტინორდუ - სამსუნსპორი -:-

თურქეთი: თურქეთის თასი

21:45ანტალიასპორი - ბეშიქთაში -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა

21:00მანჩესტერ იუნაიტედი - ფულემი -:-
21:00საუთჰემპტონი - ლიდსი -:-
22:00ბრაიტონი - მანჩესტერ სიტი -:-
23:15ჩელსი - ლესტერი -:-

ინგლისი: ჩემპიონშიპი - პლეი-ოფი

I ტაიმიბარნსლი - სუონსი 0:1

ინგლისი: ლიგა 1 - პლეი-ოფი

21:00ოქსფორდ იუნაიტედი - ბლექპული -:-

ინგლისი: ლიგა 2 - პლეი-ოფი

23:15ნიუპორტი - ფორესტ გრინი -:-

ინგლისი: ეროვნული ლიგა

22:00ვრექსჰემი - ნოტს ქაუნთი -:-
22:00სოლიჰალი - ბარნეტი -:-
22:45ალდერშოტი - ისთლეი -:-
22:45ვეიმაუსი - ბორჰემ ვუდი -:-
22:45იოვილი - მეიდენჰედი -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2 - დაწინაურება - პლეი ოფები

დამატებითი დროკრისტალ პალასი U23 - ვულვზი U23 2:2
22:00სტოკ სიტი U23 - სანდერლენდი U23 0:2

იორდანია: პრემიერ ლიგა

21:30ალ-ბუქა - ალ-ვეჰდატი -:-

ირანი: ჰაზფი თასი

20:00შაჰინ ბანდარ ამერი - პერსეპოლისი -:-

ისლანდია: უმაღლესი ლიგა

78'კეფლავიკი - კა აკურეირი 1:3
I ტაიმიაკრანესი - სტიარნანი 0:0
I ტაიმიკოპავოგური - ჰაფნარფიორდური 1:1
45+'კრ რეიკიავიკი - ვალური 1:1

ისლანდია: ისლანდიის თასი ქ

I ტაიმიალფტანესი ქ - გრინდავიკი ქ 0:3
45+'ჰამრარნირი ქ - ვოლსუნგური ქ 0:1
I ტაიმიჰაფნარფიორდური ქ - ვიკინგური რეიკიავიკი ქ 0:0

იტალია: სერია A

62'ვერონა - ბოლონია 2:1
22:30ლაციო - ტორინო -:-

იტალია: სერია B - პლეი-ოფი

63'ვენეცია - ლეჩე 1:0

იტალია: პრიმავერა 2

18:00პორდენონე U19 - ვიჩენცა U19 -:-

კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1

18:30რენესანსი - JSK -:-

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა - პლეი ოფები

07:00ერედიანო - სანტოსი -:-

ლატვია: ოპტიბეთ ვირსლიგა

19:00რიგას ფუტბოლა სკოლა - სპარტაკსი -:-

მავრიტანია: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი

23:40პოლისი - გარდე ნაციონალე -:-

მავრიტანია: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

23:40ტევრაგ-ზეინა - ასაკ კონკორდი -:-
21:00ნუაკჩოტ კინგსი - საჰელი -:-

მალი: პრემიერ დივიზიონი

20:30ბუგუნი - პოლისი -:-
21:00ასომ - სტად მალიენი -:-

მაროკო: ბოტოლა პრო

22:15დიფაა ელ-ჯადიდი - მოგრებ ტეტუანი -:-
00:30ვიდადი - ოლიმპიკ საფი -:-

მაროკო: ბოტოლა 2

22:00კავკაბ მარაქეში - იტიჰად ხემისეტი -:-

მექსიკა: ლიგა MX ქ - კლაუსურა - პლეი ოფები

04:00ტიგრესი ქ - მონტერეი ქ -:-
06:00გვადალახარა ჩივასი ქ - ატლასი ქ -:-

მოლდოვა: ეროვნული დივიზიონი

17:00ზიმბრუ - დინამო-აუტო -:-
19:00ჩოდრუ ლოზოვა - მილსამი -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

22:45ჰეილსოუენი (Eng) - რედიჩი (Eng) -:-

ნიგერი: ლიგა 1

19:15დუანე ნიამეი - იანგორზო -:-
19:15ნიგელეკი - ესპუარი -:-

პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

02:00ნასიონალ ასუნსიონი - ოლიმპია ასუნსიონი -:-

პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია

01:00ინდეპენდიენტე - სპორტივო იტენო -:-

პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა

90+'სპორტ ბოიზი - ალიანსა ლიმა 0:2
00:30ალიანსა ატლეტიკო - კანტოლაო -:-

პორტუგალია: პრიმეირა ლიგა

23:15ტონდელა - ფერეირა -:-

რუმინეთი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

21:30ბოტოსანი - კლუჟი -:-

რუსეთი: PFL - ჯგუფი 2

14:00ზენიტი 2 - ვლადიმირი -:-
14:00ზვეზდა სტ. პეტერბურგი - როდინა მოსკოვი -:-
14:00ლოკომოტივი კაზანკა - დინამო მოსკოვი 2 -:-
16:00ტვერი - ლუკი-ენერგია -:-
17:00ოლიმპი-დოლგოპრუდნი - სმოლენსკი -:-
19:00მურომი - ლენინგრადეცი -:-

რუსეთი: PFL - ჯგუფი 4

13:00ორენბურგი 2 - ურალი 2 -:-
14:00ლადა ტოგლიატი - ზენიტი იჟევსკი -:-
17:00ვოლნა ნიჟეგოროდსკაია - კრილია სოვეტოვი სამარა 2 -:-
17:00ლადა დიმიტროვგრადი - კამაზი -:-
17:00ნოსტა - ჩელიაბინსკი -:-

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2 - გასავარდნი ჯგუფი

16:30კარაისკაკისი - იერაპეტრა -:-
16:30პანაჩაიკი - დოხა დრამასი -:-
16:30ტრიკალა - აპოლონ ლარისა -:-

სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა

17:00ბაროკა - ცახუმა -:-
17:00სვალოუ - სტელენბოში -:-
19:00ჩიპა იუნაიტედი - ბლუმ სელტიკი -:-

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 1

14:30გადაიდოსეული - ინჩეონი -:-
14:30სუვონ სიტი - პოჰანგი -:-

საფრანგეთი: ლიგა 1 - გავარდნა

22:45გრენობლი - სკ პარიზი -:-

სერბეთი: სუპერ ლიგა

18:00TSC ბაცკა ტოპოლა - ინჯიია -:-
18:00მასვა საბაცი - ზლატიბორ ჩაიეტნა -:-
18:00ჩუკარიჩკი - რადნიკი -:-
20:05მლადოსტი - პარტიზანი -:-

სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა

22:45ოლდ ედვარდიანსი - პორტს აუტორიტი -:-

სლოვენია: პირველი ლიგა

19:00ალუმინი - ნკ ბრავო -:-

სომალი: ჩემპიონატი

16:30იენიო - გეესკა აფრიკა -:-

სომხეთი: პრემიერ ლიგა

12:00არარატი ერევანი - ლორი 3:0
17:00გაუქმდაგანძასარი - ნოაჰი -:-

სომხეთი: პირველი ლიგა

16:00ბკმა - ლერნაინ არცახი -:-

ტანზანია: პრემიერ ლიგა

15:00მვადუი - ტანზანია ფრიზონსი -:-
17:00მტიბვა შუგარი - მბეია სიტი -:-

უგანდა: პრემიერ ლიგა

17:00აირტელ კიტარა - მიდა -:-
17:00ბუსოგა - ექსპრესი -:-
17:00ვაიპერსი - მბარარა სიტი -:-
17:00ვაკისო ჯაიანთსი - ბული -:-
17:00ონდუპარაკა - ბრაით სტარზი -:-

უზბეკეთი: სუპერ ლიგა

16:30კოკანდ 1912 - სოგდიანა -:-
18:45ბუნიოდკორი - ნავბახორი ნამანგანი -:-

ფინეთი: პირველი დივიზიონი

19:30კლუბი 04 - მიკელინი -:-

ყაზახეთი: პრემიერ ლიგა

16:00ტურანი - აკჟაიკი -:-
17:00კაირატი ალმათი - აქტობე -:-
19:00კაისარი ყიზილორდა - ასტანა -:-

შვედეთი: ოლსვენსკა

20:30დეგერფორსი - ორებრო -:-

შვედეთი: სუპერეტანი

20:30გაისი - ტრელებორგსი -:-
20:30ლანდსკრონა - ფალკენბერგსი -:-

შვედეთი: ოლსვენსკა ქ

20:30ლინჩოპინგსი ქ - კრისტიანსტადსი ქ -:-

შოტლანდია: ჩემპიონშიპი - გავარდნა

22:35ეირდრი - მორტონი -:-

შოტლანდია: I ლიგა - გავარდნა

71'ედინბურგ სიტი - დუმბარტონი 1:2

შოტლანდია: II ლიგა - გავარდნა

22:45კელტი ჰართსი - ბრეშინი -:-

ჩილე: პრიმერა B

19:00ბარნეჩეა - დ. პუერტო მონტი -:-
20:00კობრელოა - ს. მორნინგი -:-
20:00კოპიაპო - დეპორტეს იქუიქუე -:-
20:30სან მარკოს დე არიკა - დეპორტეს ტემუკო -:-
23:30მაგალანესი - რეინჯერსი -:-

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: კარიბის საკლუბო ჩემპიონატი

01:00Metropolitan FA (Pur) - Real Rincon (Bon) -:-
04:00Flames United (Sma) - ინტერი მოენგოტაპოე (Sur) -:-

ჩრდილოეთ ირლანდია: თასი

19:00ლარნე - კრუსეიდერსი -:-
23:00ბალიმენა - ლინფილდი -:-

ჰოლანდია: ერედივიზიონი ქ - გასავარდნი ჯგუფი

21:30ჰეერენვენი ქ - ექსელსიორი ქ -:-

ჰონგ კონგი: პრემიერ ლიგა - გამარჯვებულების ეტაპი

16:00ლი მენ უორიორსი - ისტერნ AA -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.