განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა - საკვალიფიკაციო

23:00შამროკ როვერსი (Irl) - სპარტა პრაღა (Cze) 0:2
21:30პაოკი (Gre) - ბორაცი ბანია ლუკა (Bih) -:-
22:00ლუდოგორეცი (Bul) - დინამო მინსკი (Blr) -:-
22:15ცელიე (Slo) - სლოვანი ბრატისლავა (Svk) -:-

ევროპა: კონფერენს ლიგა - საკვალიფიკაციო

23:00ვირტუსი (San) - ფლორა (Est) 0:0
19:00სტრუგა (Mkd) - პიუნიკი ერევანი (Arm) -:-
20:00რიგა (Lat) - სლასკი ვროცლავი (Pol) -:-
21:00დინამო ბათუმი (Geo) - დეჩიჩი (Mne) -:-
22:00აეკი ათენი (Gre) - ინტერ კლუბ ესკალდესი (And) -:-
22:45კლიფტონვილი (Nir) - აუდა (Lat) -:-

მსოფლიო: ოლიმპიური თამაშები

17:00არგენტინა Ol. - მაროკო Ol. -:-
17:00უზბეკეთი Ol. - ესპანეთი Ol. -:-
19:00გვინეა Ol. - ახალი ზელანდია Ol. -:-
19:00ეგვიპტე Ol. - დომინიკელთა რესპუბლიკა Ol. -:-
21:00ერაყი Ol. - უკრაინა Ol. -:-
21:00იაპონია Ol. - პარაგვაი Ol. -:-
23:00მალი Ol. - ისრაელი Ol. -:-
23:00საფრანგეთი Ol. - აშშ Ol. -:-

ავსტრალია: NPL ჩრდილოეთ NSW

90+'ეჯვორს იგლზი - ნიუ ლემბტონი 3:0

ავსტრალია: Northern NSW State League

14:00ვოლსენდ რედ დევილსი - ტორონტო ავაბა სტაგსი -:-
14:00კაჰიბაჰი - ვესტ ვალსენდი 4:1

ავსტრალია: NSW League One

13:30ნორსერნ ტაიგერსი - დალვიჩ ჰილი 4:2

ავსტრალია: ავსტრალიის თასი - დაწყებითი ეტაპი

13:25ნიუკასლ ჯეტსი - ვესტერნ იუნაიტედი 4:1

აზია: ASEAN Club Championship - საკვალიფიკაციო

23'შან იუნაიტედი - Kasuka 1:0
16:00სვაირიენგი - იანგ ელეფანტი -:-

აზია: ASEAN Championship U19

12:00ლაოსი U19 - ვიეტნამი U19 1:4
12:00მიანმარი U19 - ავსტრალია U19 0:1

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

01:45ნიუელს ოლდ ბოიზ - ინდ. რივადავია 0:0
01:45ხიმნასია - სან-ლორენსო 0:1
04:00ინდეპენდიენტე - ბარაკას ცენტრალი 0:0
00:00ტალერესი კორდობა - დეფენსა იუსტიცია -:-
00:15სარმიენტი ხუნინი - რასინგი -:-

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

19:00ლუდუნი - ჩარლსტონი -:-

ბრაზილია: სერია B

02:00ოპერარიო - ნოვორიზონტინო 0:0
02:00შაპეკოენსე - სპორტ რესიფი 1:1
03:00მირასოლი - ავაი 0:0
04:00იტუანო - ამერიკა მგ 0:0
04:30პონტე-პრეტა - ვილა ნოვა 2:0

ბრაზილია: კარიოკა 2

21:45რესენდე - აუდაქსი -:-

ბრაზილია: მინეირო 2 - ფინალური ეტაპი

22:00ბეტიმი - ურტ -:-

ბრაზილია: პარაენსე B2 - პლეი-ოფი

16:30Tesla - ამაზონია -:-

ბრაზილია: კოპა ესპირიტუ სანტო - მეორე ეტაპი

22:00ლინჰარესი - რეალ ნოროესტე -:-

ბრაზილია: ბრაზილიერო U20

22:00ატლეტიკო გოიანიენსე U20 - სანტოსი U20 -:-
22:00ბაია U20 - კუიაბა U20 -:-
22:00გოიასი U20 - გრემიო U20 -:-
22:00პალმეირასი U20 - ფორტალეზა U20 -:-
22:00სეარა U20 - ატლეტიკო-პრ U20 -:-
22:00ფლამენგო U20 - ბოტაფოგო U20 -:-
23:00კრუზეირო U20 - ბრაგანტინო U20 -:-
23:00სან-პაულუ U20 - ამერიკა მგ U20 -:-

ბრაზილია: ბრაზილეირო U17

22:00ამერიკა მგ U17 - გრემიო U17 -:-
22:00ატლეტიკო-პრ U17 - სანტოსი U17 -:-
22:00ფლუმინენსე U17 - კუიაბა U17 -:-

ბრაზილია: ბრაზილიენსე U20 - პლეი-ოფი

22:00ბრაზილიენსე U20 - რეალ ბრაზილია U20 -:-

ბრაზილია: ამაზონენსე ქ

00:00რესანტო ქ - პრინცესა სოლიმოესი ქ -:-

ბუტანი: პრემიერ ლიგა

90+'Tsirang - ტრანსპორტ იუნაიტედი 0:4

ევროპა: ევრო U19 ქ - პლეი-ოფი

I ტაიმიინგლისი U19 W - ესპანეთი U19 W 0:2
19:00ნიდერლანდები U19 W - საფრანგეთი U19 W -:-

ევროპა: ოლ-აილენდის თასი ქ - პლეი-ოფი

22:45გელვეი იუნაიტედი ქ - უექსფორდი ქ -:-
22:45შელბურნი ქ - შამროკ როვერსი ქ -:-

ეკვადორი: სერია ბ

00:00სან ანტონიო - კუნიბურო 1:1
00:00მანტა - ინდეპენდიენტე ხუნიორსი -:-
00:00ნუევე დე ოქტუბრე - ჩაკარიტასი -:-

ერაყი: Stars League - გავარდნა - პლეი ოფები

20:30ალ-ქასიმი - პეშმარგა -:-

ესტონეთი: მეისტრილიგა ქ

21:00ტაბასალუ ქ - ფლორა ქ -:-

ვენესუელა: ლიგა FUTVE - კლაუსურა

01:30Inter de Barinas - კარაბობო 0:4
04:15ანგოსტურა - ესტუდიანტეს მერიდა 1:1

ზიმბაბვე: პრემიერ ლიგა

17:00ბიკიტა მინერალსი - კაპს იუნაიტედი -:-
17:00ბულავაიო ჩიფსი - ჰვანგე -:-
17:00ნგეზი პლატინუმი - კარიბა -:-
17:00სიმბა ბჰორა - ჰაილენდერსი -:-
17:00ტელვანი - გრინფუელი -:-
17:00ჰერენტალსი - არენელ მუვერსი -:-

ინდოეთი: კალკუტა პრემიერ დივიზიონი

13:30Suruchi Sangha - არიანი 1:0
13:30ვარი - დაიამონდ ჰარბორი -:-
13:30კალიგატი - საუთერნ სამიტი 0:1
13:30რეილვეი - ისტ ბენგალი 2 0:2

ინდონეზია: პრეზიდენტის თასი

12:30ბალი იუნაიტედი - მადურა იუნაიტედი 2:3
16:30პერსია ჯაკარტა - არემა -:-

ისლანდია: ბესტა დეილდი ქ

22:00კეფლავიკი ქ - თორი/კა ქ -:-
22:00ტინდასტოლი ქ - ვალური ქ -:-
22:00ჰაფნარფიორდური ქ - სტიარნანი ქ -:-

კოლუმბია: პრიმერა A - კლაუსურა

01:00პატრიოტასი - ფორტალეზა 0:2
03:10ლა ექუიდადი - იაგუარეს დე კორდობა 1:0
05:20დეპორტეს ტოლიმა - დეპორტივო პასტო 2:1

კოლუმბია: პრიმერა B - კლაუსურა

00:00ბოკა ხუნიორსი - ლანეროსი -:-

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

03:00სანტა ანა - სპორტინგი სან ხოსე 0:2
06:00ჰერედიანო - პუნტარენასი 2:0

მალავი: სუპერ ლიგა

16:30კამუზუ ბარაკსი - კრეკი სპორტინგი -:-
16:30მოიალ ბარაკსი - ბანგვე ოლ სტარზი -:-
16:30სივო უტდ - მაითი ტაიგერსი -:-

მექსიკა: ლიგა MX ქ - აპერტურა

05:00მონტერეი ქ - ატლასი ქ 5:0

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

17:00იორდანია - ალ-ხორი -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

23:00სლოუ (Eng) - ლევერსტოკ გრინი (Eng) 3:0
23:30სპორტინგი (Por) - სევილია (Esp) 2:1
03:30მანჩესტერ სიტი (Eng) - სელტიკი (Sco) 3:4
11:30ლეგანესი (Esp) - ალკორკონი (Esp) 1:2
11:30სლატინა (Rou) - კამპულუნგი (Rou) 0:1
11:30სტიაუა ბუქარესტი (Rou) - მეტალოგლობუსი ბუქარესტი (Rou) 2:0
12:00ინტერსიტი (Esp) - ელჩე (Esp) 0:3
12:00მიოვენი (Rou) - ტუნარი (Rou) 2:0
13:00აკადემიკა (Por) - ტორეენსე (Por) 1:3
13:00ბორდო (Fra) - საუთჰემპტონი (Eng) 2:3
13:00ლეიშოესი U23 (Por) - სალგუეიროსი (Por) -:-
13:00მურსია (Esp) - ნოტინგემი U21 (Eng) 0:0
13:00გაუქმდაპატრო აისდენი (Bel) - ჰელმონდი (Ned) -:-
13:30ანადია (Por) - ოლივეირენსე (Por) 0:4
13:30ლეიშოესი (Por) - ად ფაფე (Por) -:-
13:30ლუსიტანია (Por) - ბეირა მარი (Por) -:-
13:30ფერეირა (Por) - ფელგუეირასი (Por) 4:4
14:00აკადემიკო ვისეუ (Por) - კოვილია (Por) -:-
14:00ვიძევ ლოძი II (Pol) - ვისლა პლოცკი II (Pol) -:-
90+'კაშიმა (Jpn) - ბრაიტონი (Eng) 1:5
14:00ჟილ ვისენტე (Por) - რიუ ავე (Por) -:-
14:00გაუქმდასლავენი ბელუპო (Cro) - ზტ. პაული (Ger) -:-
14:00ფრემად ამაგერი (Den) - ჰელსინგორი (Den) 0:2
79'სერესო ოსაკა (Jpn) - დორტმუნდი (Ger) 2:3
64'ივატა (Jpn) - რეიმსი (Fra) 0:0
16:00გაუქმდაბოავიშტა (Por) - კასა პია (Por) -:-
16:00გროსუპლიე (Slo) - სენკური (Slo) -:-
16:00ესტრელა (Por) - ეშტორილი (Por) -:-
16:00მაფრა (Por) - დეზემბრო (Por) -:-
16:00პორტუ B (Por) - ავს (Por) -:-
16:00სანტა კლარა (Por) - მორეირენსე (Por) -:-
16:00სანტა კლარა (Por) - ბოავიშტა (Por) -:-
16:00სკალა 1911 (Ukr) - კოლოსი კოვალივკა U19 (Ukr) -:-
16:00სპორტინგი B (Por) - სან ჟოაო დე ვერი (Por) -:-
16:00ფარმალისაო (Por) - პენაფიელი (Por) -:-
16:00ფერეირენსე (Por) - ტირსენსე (Por) -:-
16:15კარლსრუე (Ger) - მიუნხენ 1860 (Ger) -:-
17:00ამედსპორი (Tur) - ალტინორდუ (Tur) -:-
17:00გაზიანთეფი (Tur) - პრიშტინა (Kos) -:-
17:00სტ. ჟილუა 2 (Bel) - შარლერუა (Bel) -:-
17:00ტომაშოვ მაზოვიეცკი (Pol) - რაკოვი II (Pol) -:-
18:00ემენი (Ned) - ვერლი (Ger) -:-
18:00ვილემ II (Ned) - პატრო აისდენი (Bel) -:-
18:00მონცა (Ita) - ალკიონე მილანო (Ita) -:-
18:00ოქსფორდ იუნაიტედი (Eng) - ექსეტერი (Eng) -:-
18:00სასუოლო (Ita) - ტრენტო (Ita) -:-
18:00სუონსი (Wal) - კიოლნი (Ger) -:-
18:30ბოჰემიანსი 1905 B (Cze) - ჰრებეცი (Cze) -:-
18:30გრაფიცარი ბეოგრადი (Srb) - რუდარი (Mne) -:-
18:30ვოლფსბურგი (Ger) - ლილი (Fra) -:-
18:30იედინსტვო (Srb) - სმედერევო (Srb) -:-
18:30ტოტენჰემი U23 (Eng) - ალ-იტიფაკი (Sau) -:-
19:00ალ-აჰლი (Qat) - ალ-ვასლი (Uae) -:-
19:00გაუქმდაბაფინს მილტონ როვერსი (Eng) - ლიმინგტონი (Eng) -:-
19:00ბეშიქთაში (Tur) - ბანდირმასპორი (Tur) -:-
19:00ბულონი (Fra) - ვერსალი (Fra) -:-
19:00გიოზტეპე (Tur) - ისტრა 1961 (Cro) -:-
19:00დენ ჰააგი (Ned) - ვარეგემი (Bel) -:-
19:00ელფსბერგი (Ger) - ჰოფენჰაიმი (Ger) -:-
19:00ვალანსიენი (Fra) - უმ-სალალი (Qat) -:-
19:00ვიჰრენი (Bul) - ბრეგალნიცა სტიპი (Mkd) -:-
19:00კლერმონი (Fra) - ლე ავრი (Fra) -:-
19:00მეცი (Fra) - ფრანკს ბორაინსი (Bel) -:-
19:00მოდენა (Ita) - ლენაგო სალუსი (Ita) -:-
19:00გაუქმდაოლიმპია სატუ მარე (Rou) - გლორია 2018 ბისტრიტა (Rou) -:-
19:00ოსტროვიეც სვიეტოკრზისკი (Pol) - ოზაროვი (Pol) -:-
19:00რიდი (Am) (Aut) - ბრედფორდი (Eng) -:-
19:00შამბლი (Fra) - რუენი (Fra) -:-
19:00ჩიტადელა (Ita) - რეალ ვიჩენცა (Ita) -:-
19:30ბიჰორი (Rou) - ბიჰორული ბეიუსი (Rou) -:-
19:30ბრეშა (Ita) - პერგოლეტეზე (Ita) -:-
19:30გიგანტი საედინენიე (Bul) - ატლეტიკი კუკლენი (Bul) -:-
19:30გორიცა (Cro) - ქონიასპორი (Tur) -:-
19:30ვირტუს ვერონა (Ita) - ვერონა (Ita) -:-
19:30ზამბროვი (Pol) - მაზოვია მინსკი (Pol) -:-
19:30ლირია (Kos) - რამიზი სადიკუ (Kos) -:-
19:30ობერლაუზიცი (Ger) - ლიბერეცი B (Cze) -:-
19:30პელისტერი (Mkd) - ვოსკა სპორტი (Mkd) -:-
19:30სოზოპოლი (Bul) - სპარტაკი II (Bul) -:-
19:30ტრაპანი (Ita) - კოზენცა (Ita) -:-
19:30უსტი ნად ლაბემი B (Cze) - ბროზანი (Cze) -:-
19:30ფროზინონე (Ita) - ბარი (Ita) -:-
20:00ალ-დუჰაილი (Qat) - იტიჰად კალბა (Uae) -:-
20:00ალუმინი (Slo) - ალ-ხალეჯი (Sau) -:-
20:00ბარაკალდო (Esp) - ეიბარი (Esp) -:-
20:00ბელასიცა (Mkd) - ნეგოტინო (Mkd) -:-
20:00ბოლონია (Ita) - ბრიქსენი (Aut) -:-
20:00ბრესტი (Fra) - ლავალი (Fra) -:-
20:00გოსტივარი (Mkd) - დეტონიტ პლაკოვიცა (Mkd) -:-
20:00გრენობლი (Fra) - ბურჟ ან ბრესი (Fra) -:-
20:00დუკლა პრაღა B (Cze) - ჩომუტოვი (Cze) -:-
20:00ზტ. პაული (Ger) - ლიონი (Fra) -:-
20:00კაენი (Fra) - ლე მანი (Fra) -:-
20:00კოლოვეცი (Cze) - დომაზლიცე (Cze) -:-
20:00ლევარტ ლუბარტოვი (Pol) - ორლეტა რაძინი (Pol) -:-
20:00მარსელი (Fra) - ტულონი (Fra) -:-
20:00ნერატოვიცე (Cze) - კოლინი (Cze) -:-
20:00ოდრა ვოოძისლავი (Pol) - როზვოი კატოვიცე (Pol) -:-
20:00ოზიმეკი (Pol) - Podlesianka Katowice (Pol) -:-
20:00პობედა (Mkd) - კოზუვ გევგელია (Mkd) -:-
20:00სასუოლო (Ita) - სასუოლო U19 (Ita) -:-
20:00სლობოდა (Srb) - კარმიოტისა (Cyp) -:-
20:00სლოგა ვინიჩა (Mkd) - სასა (Mkd) -:-
20:00უდინეზე (Ita) - ალ-აჰლი დუბაი (Uae) -:-
20:00შჟარვაში (Hun) - შენტესი (Hun) -:-
20:00ჩესკა ლიპა (Cze) - ბენესოვი (Cze) -:-
20:00ხამი (Sui) - ბადენი (Sui) -:-
20:00ჰოროვიცე (Cze) - პრიბრამი (Cze) -:-
20:30Rottach-Egern (Ger) - მიუნხენის ბაიერნი (Ger) -:-
20:30ალკმაარი (Ned) - არისი (Gre) -:-
20:30ზრდალოვი (Cro) - სესვეტე (Cro) -:-
20:30კარლოვაცი (Cro) - დუბრავა ზაგრები (Cro) -:-
20:30მოტორლეტი პრაღა (Cze) - ზაპი (Cze) -:-
20:30სლანი (Cze) - კლადნო (Cze) -:-
20:30ტვენტე (Ned) - შალკე (Ger) -:-
20:30ფოტო-ჰიგიენა (Pol) - ბრზეგი (Pol) -:-
21:00Ahrensfelde (Ger) - ფორტუნა ბისდორფი (Ger) -:-
21:00Woliborz (Pol) - იელენია გორა (Pol) -:-
21:00ალ-ფეიჰა (Sau) - რაიხენაუ (Aut) -:-
21:00არმინია ლუდვიგშაფენი (Ger) - პფედერსჰაიმი (Ger) -:-
21:00ატლეტიკი ბილბაო B (Esp) - პონფერადინა (Esp) -:-
21:00ვალენსია (Esp) - ალავესი (Esp) -:-
21:00ვენლო (Ned) - ალ-რაიანი (Qat) -:-
21:00ვისმარი (Ger) - პამპოუ (Ger) -:-
21:00კალაჰორა (Esp) - სარაგოსა (Esp) -:-
21:00ლუდვიგსფელდერი (Ger) - პროისენი (Ger) -:-
21:00მეირინი (Sui) - ვევეი (Sui) -:-
21:00ნიმი (Fra) - ისტრი (Fra) -:-
21:00პარნდორფი (Aut) - ფავორიტნერი (Aut) -:-
21:00როზელარე დაისელი (Bel) - ოდენაარდე (Bel) -:-
21:00სპორტინგი B (Por) - ტროფენსე (Por) -:-
21:00ტომასოვი (Svk) - სამორინი U19 (Svk) -:-
21:30ალკოიანო (Esp) - ყატარი სკ (Qat) -:-
21:30ბრედა (Ned) - ოფი კრეტა (Gre) -:-
21:30ბუდერიხი (Ger) - Holzheimer (Ger) -:-
21:30გალათასარაი (Tur) - ლეჩე (Ita) -:-
21:30ენგერსი (Ger) - კოსმოსი კობლენცი (Ger) -:-
21:30იეკლანო (Esp) - კართაგენა (Esp) -:-
21:30იეტე (Bel) - რვდმ (Bel) -:-
21:30ოსასუნა (Esp) - უესკა (Esp) -:-
21:30ჟენესი (Lux) - ეტელბრუკი (Lux) -:-
21:30სანტანდერი (Esp) - ატლეტიკი ბილბაო (Esp) -:-
21:30სიონი (Sui) - ვილიარეალი (Esp) -:-
21:30გაუქმდასუდერელბე (Ger) - ტეუტონია ოტენსენი (Ger) -:-
21:30ტურუ დიუსელდორფი (Ger) - სსვგ ველბერტი (Ger) -:-
21:30შტერნი (Ger) - სპარტა ლიხტენბერგი (Ger) -:-
22:00ბეტემბურგი (Lux) - უნა შტრასენი (Lux) -:-
22:00დეპორტივო ფაბრილი (Esp) - სილვა სდ (Esp) -:-
22:00პსვ (Ned) - ეინდჰოვენი (Ned) -:-
22:00ცაილსჰაიმი (Ger) - Hornau (Ger) -:-
22:00ხეტაფე (Esp) - რეალ ოვიედო (Esp) -:-
22:00ჰიბერნიანი (Sco) - უოტფორდი (Eng) -:-
22:15ბერგანტინოსი (Esp) - ფეროლი (Esp) -:-
22:30ბირმინგემი (Eng) - რეინჯერსი (Sco) -:-
22:30ბრაიტონ ფერი (Wal) - სუონსი U21 (Wal) -:-
22:30გეითსჰედი (Eng) - მიდლსბრო (Eng) -:-
22:30დერბი (Eng) - ჩესტერფილდი (Eng) -:-
22:30მეიდენჰედი (Eng) - ვესტ ჰემი U21 (Eng) -:-
22:30ჩესტერი (Eng) - მანჩესტერ იუნაიტედი U21 (Eng) -:-
22:30გაუქმდაჰ&ვ ველდერსი (Nir) - ჰოლივუდი (Nir) -:-
22:451874 ნორვიჩი (Eng) - სალფორდი (Eng) -:-
22:45ვარინგტონი (Eng) - სალფორდი (Eng) -:-
22:45ჩელმსფორდი (Eng) - მილტონ კეინს დონსი (Eng) -:-
22:45ჰავანტი & ვატერლუვილი (Eng) - ფარნბორო (Eng) -:-
23:00პორტიმონენსე (Por) - ალ-ნასრი (Sau) -:-

მსოფლიო: COTIF ტურნირი

00:30სევილია U20 - ურუგვაი U20 0:1
01:00არგენტინა U20 - ლევანტე U20 1:0
22:00ვალენსია U20 - ადგ ბრაზილი -:-
00:30ელჩე U20 - სევილია U20 -:-

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

16:00ბჰუტანი ქ - ბანგლადეში ქ -:-
21:00მაროკო U20 W - კოლუმბია U20 W -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური ქ

16:00UJ კრაკოვი ქ (Pol) - რეკორდ ბიელსკო-ბიალა ქ (Pol) -:-
16:00სლავია პრაღა ქ (Cze) - რუზომბეროკი ქ (Svk) -:-
16:00უნიონ ბერლინი ქ (Ger) - პოგონი შჩეცინი ქ (Pol) -:-
20:00ჰონვედი ქ (Hun) - მიავა ქ (Svk) -:-
20:30ლაიპციგი ქ (Ger) - ბერგჰაიმი ქ (Aut) -:-
22:30კარდიფ სიტი ქ (Wal) - ლოგბოროს ლაითნინგი ქ (Eng) -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 4

21:00ორკლა - ტრიგი/ლადე -:-

სამხრეთ ამერიკა: სამხრეთ-ამერიკის თასი - პლეი-ოფი

02:00რასინგი მონტევიდეო (Uru) - უაჩიპატო (Chi) 0:2პენ
04:30ინტერნასიონალი (Bra) - როსარიო ცენტრალი (Arg) 1:1

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2

65'ანსან გრინერსი - ანიანგი 1:0
63'გიმპო - სეული ე-ლანდი 0:1
66'ჩეონგჟუ - ასანი 0:1

სინგაპური: პრემიერ ლიგა

8'ბალესტირ ხალსა - ტანიონგი პეგარი 0:0
8'ტემპაინსი - გეილანგი 0:0

ფინეთი: იკოსლიგა

19:30იარო - მიკელინი -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი C

20:00ოტპ - იბკ -:-

შვეიცარია: სუპერ ლიგა

22:30სერვეტი ჟენევა - იანგ ბოიზი -:-

შოტლანდია: ლიგის თასი

23:00ბაკი ტისთლი - დანდი იუნაიტედი 2:5

ჩეხეთი: MOL თასი

19:30პუსტა პოლომი - ბილოვეცი -:-

ჩილე: Primera Division Women

19:00ს. მორნინგი ქ - კოლო კოლო ქ -:-

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: კონკაკაფის ჩემპიონატი U20

03:06კანადა U20 - დომინიკელთა რესპუბლიკა U20 1:0
06:06სალვადორი U20 - ჰონდურასი U20 1:4

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.