განახლება

ფეხბურთი » ხვალ » ყველა თამაში

ესპანეთი: ლა ლიგა

00:00სელტა ვიგო - ვალენსია -:-
00:00ხეტაფე - ატლეტიკი ბილბაო -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა

00:00ევერტონი - არსენალი -:-

იტალია: სერია A

23:45იუვენტუსი - ჯენოა -:-
21:30ემპოლი - უდინეზე -:-
23:45კალიარი - ტორინო -:-

საფრანგეთი: ლიგა 1

23:45ბორდო - ლიონი -:-

აზერბაიჯანი: პირველი დივიზიონი

14:00გაბალა 2 - ლოკბატანი -:-
14:00ზაქატალა - სუმგაიტი 2 -:-
14:00მოიკ ბაქო - კაპაზი -:-

აზია: სუზუკის თასი

13:30კამბოჯა - მალაიზია -:-
16:30ლაოსი - ვიეტნამი -:-

ანგოლა: ჟირაბოლა

19:30პეტრო ატლეტიკო - სპორტინგ დე კაბინდა -:-

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

00:00ხიმნასია - ესტუდიანტესი -:-
02:15ინდეპენდიენტე - სან-ლორენსო -:-
04:30რივერ პლეიტი - დეფენსა იუსტიცია -:-

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი - დაწინაურება - პლეი ოფები

00:00ალმირანტე ბრაუნი - ბარაკას ცენტრალი -:-

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი - ჯგუფების პლეი ოფები

01:00ხიმნასია ი ტირო - ჩაკო ფორ ევერი -:-

არგენტინა: პრიმერა B - დაწინაურება - პლეი ოფები

00:00კოლეგიალესი - ლოს ანდესი -:-
00:00საკაჩისპასი - ხუსტო ხოსე დე ურკიზა -:-

არგენტინა: პრიმერა A ქ - კლაუსურა - პლეი ოფები

00:00უაი ურკიზა ქ - ბოკა ხუნიორსი ქ -:-

არუბა: დივიზიონ დი ონორი

02:00ბრიტანია - ბუბალი -:-
04:00კარაველი - დაკოტა -:-

აშშ: MLS - პლეი-ოფი

00:00ფილადელფია უნიონი - ნიუ იორკ სიტი -:-

ბელგია: იუპილერლიგა

00:00მეხელენი - გენკი -:-

ბელგია: 1B პრო ლიგა

23:00ლიერსი კ. - ლომელი -:-

ბელგია: პრო ლიგა U21

22:30ანდერლეხტი U21 - მეხელენი U21 -:-
22:30ანტვერპენი U21 - გენტი U21 -:-
22:30ეუპენი U21 - ბეერსხოტი ვა U21 -:-
22:30ვარეგემი U21 - სერკლ ბრიუგე U21 -:-
22:30მუსკრონი U21 - ვესტერლო U21 -:-
22:30ოსტენდე U21 - ვაასლანდ-ბევერენი U21 -:-
22:30სტ. ტრუიდენი U21 - ლუვენი U21 -:-
22:30შარლერუა U21 - სტ. ლიეჟი U21 -:-
23:00დაინცე U21 - რვდმ U21 -:-
23:00ვირტონი U21 - Royal Union SG U21 -:-
23:00ლიერსი კ. U21 - კორტრიკი U21 -:-
23:00სერაინგი U21 - ლომელი U21 -:-

ბერმუდა: პრემიერ ლიგა

23:00დევონშაირ კოლტსი - დენდი თაუნ ჰორნეტსი -:-
23:00იქს-როუდს უორიორსი - რობინ ჰუდი -:-
23:00საუთჰემპტონი - სომერსეტი -:-
23:00სტ. ჯორჯს კოლტსი - SBRC -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

23:00ინდეპენდინტე პეტროლეროსი - ნასიონალ პოტოსი -:-
23:00ოლვეის რედი - ბოლივარი -:-
23:00რეალ პოტოსი - გუაბირა -:-
23:00როიალ პარი - ბლუმინგი -:-
23:00სტრონგესტი - სან-ხოსე -:-

ბრაზილია: სერია A

23:00ატლეტიკო მინეირო - ბრაგანტინო -:-
23:00ბაია - ფლუმინენსე -:-
23:00კორინთიანსი - გრემიო -:-
02:00სეარა - ამერიკა მგ -:-

ბულგარეთი: პირველი ლიგა

16:30ჩერნო მორე - ცსკა 1948 სოფია -:-
18:45არდა - ცარსკო სელო -:-

ბულგარეთი: მეორე ლიგა

14:00მინიორ პერნიკი - ჰებარი -:-
16:00ბოტევი II - დობრუდჟა -:-
16:00ეტარი - ლუდოგორეცი II -:-
16:00სოზოპოლი - ლევსკი ლომი -:-

გერმანია: 3. ლიგა

22:00მანჰაიმი - ვეჰენი -:-

გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი

22:30გადაიდოდუდენჰოფენი - არმინია ლუდვიგშაფენი -:-

ეთიოპია: პრემიერ ლიგა

16:00ეთიოპია ბუნა - დიფენს ფორსი -:-
19:00ჯიმა აბა ჯიფარი - ბაჰირ დარ კენემა -:-

ეკვადორი: ლიგა პრო - პლეი-ოფი

04:00ინდეპენდიენტე დელ ვალე - ემელეკი -:-

ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა - პლეი ოფები

01:0011 დეპორტივო - აგილა -:-
01:00ალიანსა - ჯოკორო -:-
01:00ფას - ჩალატენანგო -:-
01:15ლუის ანხელ ფირპო - პლატენსე მუნიციპალი -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

23:30ლას პალმასი - ხიხონი -:-
19:00სარაგოსა - ეიბარი -:-
21:15კართაგენა - ტენერიფე -:-
00:00ხირონა - ლეგანესი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 15

22:00ბურალდესი - ბეთი კოზკორი -:-

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი - მეორე ეტაპი

23:00კარაკასი - ლარა -:-
01:30დეპორტივო ტაჩირა - ესტუდიანტეს მერიდა -:-
03:50ლა-გუაირა - მონაგასი -:-

თურქეთი: სუპერ ლიგა

21:00გიოზტეპე - გაზიანთეფი -:-
21:00ქონიასპორი - მალათიასპორი -:-

თურქეთი: 1. ლიგა

21:00ანკარაგუჩუ - ბალიკესირსპორი -:-
21:00მენემენსპორი - ქეჩიორენგუჩუ -:-

თურქეთი: 2. ლიგა თეთრი ჯგუფი

14:00კირკლარელისპორი - ახისარასპორი -:-
14:00სანლიურფასპორი - პენდიკსპორი -:-

თურქეთი: 2. ლიგა წითელი ჯგუფი

14:00ტურგუტლუსპორი - საქარიასპორი -:-

თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 1

14:00ფატსა ბელედიესპორი - კაჰტა -:-

ინგლისი: FA თასი

23:45ბორჰემ ვუდი - სტ. ალბანსი -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2

17:00კრისტალ პალასი U23 - ვესტ ჰემი U23 -:-
20:00სტოკ სიტი U23 - საუთჰემპტონი U23 -:-
22:00ასტონ ვილა U23 - ბირმინგემი U23 -:-
22:00ვესტ ბრომვიჩი U23 - მიდლსბრო U23 -:-
23:00ბარნლი U23 - ნოტინგემი U23 -:-
23:00ევერტონი U23 - არსენალი U23 -:-
23:00ნიუკასლ იუნაიტედი U23 - სანდერლენდი U23 -:-

ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა

17:00იფსვიჩი U23 - ჩარლტონი U23 -:-
17:00კარდიფი U23 - უოტფორდი U23 -:-

ინდოეთი: ISL

18:00ჯამშედპური - ATK მოჰუნ ბაგანი -:-

ინდონეზია: ლიგა 1

17:45ბაიანგკარა სოლო - პერსელა ლამონგანი -:-

ისრაელი: ლიგა ჰაალი

22:15ჰაპოელი ჰაიფა - ჰ. ბეერ შევა -:-

ისრაელი: პირველი ლიგა

21:00ჰაპოელი ფეთაჰ თიკვა - ჰ. ირონი რიშონი -:-

იტალია: სერია B

23:30ალესანდრია - ჩიტადელა -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი C

23:30პალერმო - მონოპოლი -:-
00:00აველინო - ბარი -:-

იტალია: პრიმავერა 1

18:00ჯენოა U19 - ვერონა U19 -:-

კანადა: კანადის პრემიერ ლიგა - პლეი-ოფი

01:30ფორჯი - პესიფიკი -:-

კვიპროსი: პირველი დივიზიონი

21:00აჩნასი - აპოლონი -:-

კოლუმბია: პრიმერა A - კლაუსურა - ნახევარფინალები

01:00პეტროლერა - ამერიკა დე კალი -:-
03:05დეპორტეს ტოლიმა - მილიონარიოსი -:-

კოლუმბია: პრიმერა B - კლაუსურა - ნახევარფინალები

05:10კართაგენა - კორტულუა -:-
05:10ჩიკო - ლეონესი -:-

კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1

18:30რეინჯერსი - დოფინ ნუარი -:-

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა - პლეი ოფები

02:00ალახუელენსე - სანტოსი -:-
05:30ჰერედიანო - საპრისა -:-

კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - აპერტურა - პლეი ოფები

23:00პუნტარენასი - ლიბერია -:-

ლიბია: პრემიერ ლიგა

17:00ალ სადაქა - ალ-აჰლი ბენღაზი -:-
17:00გადაიდოალ-აჰლი ტრიპოლი - ალ-მადინა -:-
17:30ალ-ხმესი - ასვეჰლი -:-
18:00გადაიდოალ-ატჰადი - ალ-იტიჰადი -:-
20:00ალ-ჰილალი - ალ-ახდარი -:-

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა - პლეი ოფები

05:00ატლასი - პუმასი -:-

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - აპერტურა - პლეი ოფები

03:00სელაია - ლეონეს ნეგროსი -:-

მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A - პლეი-ოფი

01:00ინტერ პლაია დელ კარმენი - იალმაკანი -:-

მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია B

01:00კუაუტლა - სიერვოსი -:-

მექსიკა: ლიგა MX ქ - აპერტურა - პლეი ოფები

22:00ატლასი ქ - სანტოს ლაგუნა ქ -:-

მონტენეგრო: დრუგა ლიგა

16:00არსენალ ტივატი - გრბალი -:-

მსოფლიო: ფიფას არაბეთის თასი

19:00სირია - მავრიტანია -:-
19:00ტუნისი - არაბთა გაერთიანებული საამიროები -:-
23:00ომანი - ბაჰრეინი -:-
23:00ყატარი - ერაყი -:-

ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი

23:00იონგ აზ ალკმაარი - ექსელსიორი -:-
23:00იონგ აიაქსი - ემენი -:-
23:00იონგ პსვ - გრააპსხაპი -:-
23:00იონგ უტრეხტი - დენ ჰააგი -:-

ნიდერლანდები: რეზერვების ლიგა

16:00გადაიდოიონგ ტვენტე - იონგ ჰეერენვენი -:-
16:30გადაიდოJong Maastricht - იონგ ვენლო -:-
16:30გადაიდოიონგ ვალვაიკი - იონგ ფორტუნა სიტარდი -:-

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა - აპერტურა - გამარჯვებულები

04:00დირიანგენი - მანაგუა -:-

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა U20 - აპერტურა - პლეი ოფები

00:00დირიანგენი U20 - იუვენტუსი U20 -:-

ნორვეგია: ადეკოლიგა - დაწინაურება - პლეი ოფები

21:00ფრედრიკშტადი - კფუმ ოსლო -:-

პანამა: LPF - კლაუსურა - პლეი ოფები

02:00ტაურო - ალიანსა -:-

პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

02:30ნასიონალ ასუნსიონი - ოლიმპია ასუნსიონი -:-

პოლონეთი: ექსტრაკლასი

23:00კრაკოვია - ლეგია ვარშავა -:-
21:00ვარტრა პოზნანი - ვისლა კრაკოვი -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 1

21:00სანდეცია ნოვი საჩი - ოდრა ოპოლე -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 2

21:15ჩოჟნიჩანკა - ს. რჟეშოვი -:-

პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა

00:30ბრაგა - ეშტორილი -:-

პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2

00:30მაფრა - ფარენსე -:-

პორტუგალია: ეროვნული ჩემპიონატი

00:30იმორტალი - ესპერანსა დე ლაგოსი -:-

პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23

19:00ლეიშოესი U23 - ვიზელა U23 -:-

რუანდა: პრემიერ ლიგა

17:00გორილა - ეთინსელსი -:-

რუმინეთი: ლიგა 1

23:30სტიაუა ბუქარესტი - უტა არადი -:-
19:30არგესი - გაზ მეთანი მედიასი -:-
22:30ბოტოსანი - უნივ. კრაიოვა -:-

რუმინეთი: ლიგა 2

17:30რიპენსია ტიმისოარა - მიერკურეა ჩიუკი -:-

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა

21:30ლამია - იანინა -:-

საუდის არაბეთი: დივიზიონი 1

16:20ალ-ორუბა - ალ-კავკაბი -:-
18:25ალ-საჰელი - Al Kholood -:-

საფრანგეთი: ლიგა 2

23:45ნიორი - ტულუზა -:-

საფრანგეთი: ნაციონალი

21:30ანესი - შატორუ -:-

სერბეთი: სუპერ ლიგა

17:00რადნიკი - რადნიჩკი 1923 -:-
19:00ჩუკარიჩკი - კოლუბარა -:-
21:00TSC ბაცკა ტოპოლა - რადნიჩკი ნისი -:-

სერბეთი: პირველი ლიგა

16:00ბაჩკა - ლოზნიცა -:-
16:00გრაფიცარი ბეოგრადი - რადი ბელგრადი -:-
16:00ზლატიბორ ჩაიეტნა - კაბელი ნოვი სადი -:-
16:00ნოვი ბეოგრადი - ბუდუჩნოსტ დობანოვცი -:-
18:00მასვა საბაცი - იავორი -:-

სომხეთი: პირველი ლიგა

17:30ურარტუ 2 - ბკმა 2 -:-

ტანზანია: პრემიერ ლიგა

17:00მბეია სიტი - დოდომა ჯიჯი -:-

უკრაინა: პრემიერ ლიგა

21:30დნიპრო-1 - ჩერნომორეცი ოდესა -:-

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

04:15ჩერიტო - ლივერპული მონტევიდეო -:-

შრი-ლანკა: სუპერ ლიგა

14:00რენოუნი - ბლუ სტარი -:-
18:00სი ჰოუქსი - ქანთრი ლაიონსი -:-

ჩილე: პრიმერა დივიზიონი

01:00აუდაქს იტალიანო - კურიკო უნიდო -:-
01:00უაჩიპატო - მელიპილა -:-
01:00უნივერსიდად დე ჩილე - უნიონ ლა კალერა -:-
01:00უნიონ ესპანიოლა - კობრესალი -:-

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 1

21:00ისტრა 1961 - სლავენი ბელუპო -:-

ჰონდურასი: ლიგა ნასიონალი - აპერტურა - პლეი ოფები

02:00ოლიმპია - ვიდა -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.