განახლება

ფეხბურთი » ხვალ » ყველა თამაში

აზია: AFF ჩემპიონატი U19

12:00ვიეტნამი U19 - ფილიპინები U19 -:-
14:00მიანმარი U19 - ტაილანდი U19 -:-
17:00ინდონეზია U19 - ბრუნეი U19 -:-

აზია: AFF ჩემპიონშიპი ქ

12:00სინგაპური ქ - მალაიზია ქ -:-
15:00ინდონეზია ქ - ტაილანდი ქ -:-
15:00ფილიპინები ქ - ავსტრალია ქ -:-

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

01:00სარმიენტი ხუნინი - რასინგი -:-
04:00ურაკანი - რივერ პლეიტი -:-
00:00არსენალი სარანდი - ესტუდიანტესი -:-

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

23:00კლუბ ატლეტიკო გემესი - დეპორტივო მაიპუ -:-
23:00სანტამარინა - ტრისტან სუარესი -:-
23:00ჩაკო ფორ ევერი - კლუბ ატლეტიკო მიტრე -:-
00:00ატლეტიკო ატლანტა - ინსტიტუტო -:-
01:30ატლ. რაფაელა - სან მარტინ ტ. -:-
22:00ვილა დალმინი - ალვარადო -:-
22:00ხიმნასია ხუხუი - დეპორტივო მადრინი -:-

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი

23:00არგენტინო მმ - ოლიმპო ბლანკა -:-
23:00სან-მარტინ ფორმოსა - დუგლას ჰაიგი -:-
23:00ხიმნასია ი ტირო - რასინგი კორდობა -:-
23:30სპორტივო ლას პარეხასი - გუალეგუაიჩუ -:-
23:30უნიონ სუნჩალესი - სპორტივო ბელგრანო -:-
00:00ცენტრალ ნორტე - დეფენსორეს ბელგრანო ვრ -:-

არგენტინა: პრიმერა C - კლაუსურა

02:00მიდლენდი - ლინიერსი -:-
22:30დეპორტივო ესპანიოლი - ექსკურსიონისტასი -:-
22:30ხენერალ ლამადრიდი - არგენტინო დე მერლო -:-

არგენტინა: Reserve League - მეორე ეტაპი

17:00პატრონატო 2 - ნიუელს ოლდ ბოიზ 2 -:-

აფრიკა: აფრიკის ჩემპიონატი ქ

00:00ტუნისი ქ - ტოგო ქ -:-
21:00ნიგერია ქ - სამხრეთ აფრიკა ქ -:-
00:00ბურუნდი ქ - ბოტსვანა ქ -:-

აშშ: MLS

01:00ნიუ იორკ სიტი - ატლანტა იუნაიტედი -:-
03:30კოლუმბუს ქრიუ - ფილადელფია უნიონი -:-
03:30ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი - ცინცინატი -:-
04:00მინესოტა - რეალ სოლტ ლეიკი -:-
04:00სპორტინგ კანზას სიტი - ნიუ იორკ რედ ბულზი -:-
04:30ნეშვილი - პორტლენდ ტიმბერსი -:-
04:30ჰიუსტონი დინამო - შარლოტი -:-
05:00სან ხოსე ერსქვეიქსი - ჩიკაგო ფაიერი -:-

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

03:30ლუდუნი - ტულსა -:-

აშშ: MLS Next Pro

03:00ტორონტო II - ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი II -:-

აშშ: USL ლიგა 1

06:00ტუსონი - გრინვილი -:-

აშშ: USL ლიგა 2

23:00ვიჩიტა - სტ. ლუისი -:-
03:00ლაიონსბრიჯი - ვირჯინია ბიჩი -:-
03:00ჩიკაგო სიტი - სპრინგფილდი -:-
04:00AHFC როიალსი - ბრაზოს ველი კავალრი -:-
04:00პეორია - თანდერ ბეი ჩილი -:-
05:00გოლდენ სტეიტ ფორსი - პროექტი 510 -:-

აშშ: ნისა

02:30მიჩიგან სტარზი - ფლაუერ სიტი -:-

აშშ: NWSL ქ

01:00სან დიეგო ვეივი ქ - ვაშინგტონ სფირიტი ქ -:-
04:00ორლანდო ფრაიდი ქ - რასინგი ლუივილი ქ -:-

ბანგლადეში: პრემიერ ლიგა

14:00რაჰმატგონჯი მფს - მუკტიჯოდჰა სანგსადი -:-
14:00სვადჰინატა - ბანგლადეში პოლისი -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა

19:00დნიაპრო - მინსკი -:-
21:00ჟოდინო - სლუცკი -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა - რეზერვები

13:30გომელი 2 - ნემანი 2 -:-
14:30ვიტებსკი 2 - ბრესტი 2 -:-
15:00ბატე 2 - ენერგეტიკ-ბგუ 2 -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი - კლაუსურა

23:00ნასიონალ პოტოსი - აურორა -:-
01:15გუაბირა - ოლვეის რედი -:-
03:30ბლუმინგი - ბოლივარი -:-

ბრაზილია: სერია A

23:00ატლეტიკო გოიანიენსე - სან-პაულუ -:-
01:00ამერიკა მგ - გოიასი -:-
01:00კორიტიბა - ფორტალეზა -:-

ბრაზილია: სერია B

23:00ბაია - გრემიო -:-
23:00ვასკო და გამა - სპორტ რესიფი -:-

ბრაზილია: სერია C - პირველი ეტაპი

23:00მირასოლი - ატლეტიკო -:-
00:00რემო - პაისანდუ -:-
01:00კამპინენსე - ბოტაფოგო სპ -:-
02:00იპირანგა - ეკ სან ხოსე -:-

ბრაზილია: სერია D

23:00ამაზონასი - ტრემი -:-
23:00ანაპოლისი - გრემიო ანაპოლისი -:-
23:00აფოგადოს დე ინგაზეირა - ამერიკა რნ -:-
23:00იაკიპენსე - ალაგოინჰასი -:-
23:00კიანორტე - ოესტე -:-
23:00სანტა კრუზი - იუაზეირენსე -:-
23:00სერგიპე - ასა -:-
23:00სოუსა - სან პაულუ კრისტალი -:-
23:30კოსტა რიკა - იპორა -:-
00:00იკასა - კრატო -:-
02:00ჰუმაიტა - რიო ბრანკო -:-
22:00პროსპერა კრიკიუმა - გრემიო იუვენტუსი -:-

ბრაზილია: კოპა პაულისტა

23:00პორტუგესა - აგუა სანტა -:-

ბრაზილია: ბრაზილიერო U20

23:00კორინთიანსი U20 - ფლუმინენსე U20 -:-

ბრაზილია: ბრაზილეირო A2 ქ

23:00ჯკ ქ - ჩეფამა ქ -:-

გამბია: GFA ლიგა

20:00რინო - არმდ ფორსიზ -:-
22:00ბრიკამა იუნაიტედი - სამგერი -:-

ეგვიპტე: League Cup - პლეი-ოფი

23:30ფიუჩერი - ენპი -:-

ეკვადორი: კოპა ეკვადორი

00:00ლა უნიონი - ინდეპენდიენტე დელ ვალე -:-
03:00ოლმედო - მუშუკ რუნა -:-

ესტონეთი: ესილიგა

20:00ალიანსი - პარნუ -:-
20:00ელვა - ნომე უტდ -:-
20:00ფლორა U21 - ტულევიკი -:-
20:00ჰარიუ - პაიდე ლუნამეესკონდი U21 -:-

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი

01:00ლა-გუაირა - კარაბობო -:-
03:15პუერტო კაბელო - ზამორა -:-

ვენესუელა: სეგუნდა დივიზიონი

00:00გადაიდოაკადემია ანზოატეგი - ფუნდასიონ აიფი -:-
00:00აკადემია რეი - რაიო ზულიანო -:-
00:00გადაიდოატლეტიკო ლა კრუზი - ნუევა ესპარტა -:-
00:00გადაიდობოლივარი - პეტარე -:-
00:00გადაიდოდინამო პუერტო - ანგოსტურა -:-
00:00ელ ვიგია - ტიტანესი -:-
00:00გადაიდოლანეროსი - აკადემია რეი -:-
00:00გადაიდოლიბერტადორი - იარაკუიანოსი -:-
00:00გადაიდორაიო ზულიანო - ელ ვიგია -:-
00:00გადაიდოტიტანესი - ლოკალ ანდინა -:-
00:00გადაიდოურენა - ტრუხილანოსი -:-
00:00გადაიდოჰიროუზ დე ფალკონი - ფრონტერა -:-
01:00ფუნდასიონ აიფი - ლიბერტადორი -:-

ვიეტნამი: V ლიგა

16:15ვიტელი - ჰონგ ლინჰ ჰა ტინი -:-

იამაიკა: პრემიერ ლიგა - პლეი-ოფი

00:00კავალიერი - უოთერჰაუსი -:-
03:00დანბჰოლდენი - ჰარბორ ვიუ -:-

ირლანდია: ეროვნული ლიგა ქ

22:45დუბლინ ვეივზი ქ - პიმაუნთი ქ -:-

ისლანდია: Besta-deild karla

23:15კეფლავიკი - ფრამი -:-
22:00კა აკურეირი - ვალური -:-
23:15ლეიკნირი - აკრანესი -:-
23:15ჰაფნარფიორდური - სტიარნანი -:-

ისლანდია: დივიზიონი 2

23:15ირ რეიკიავიკი - აეგირი -:-

კანადა: კანადის პრემიერ ლიგა

00:00ფორჯი - ატლეტიკო ოტავა -:-

კანადა: ლიგა

00:00BGHC - ტორონტო ფალკონსი -:-
02:00Continentals - სერბიან უაით იგლზი -:-

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - პლეი-ოფი

03:00კართახინესი - ალახუელენსე -:-

მაროკო: ბოტოლა პრო

21:00ვიდადი - ფუს რაბატი -:-
21:00იუსუფია ბერეშიდი - ბერკანი -:-
21:00ოლიმპიკ საფი - ჟონეს სპორტივ სუალემი -:-

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა

02:00ატლეტიკო სან-ლუისი - ლეონი -:-
04:05სანტოს ლაგუნა - მონტერეი -:-

მექსიკა: ლიგა MX U20 - აპერტურა

21:30პაჩუკა U20 - კერეტარო U20 -:-

მიანმარი: ეროვნული ლიგა

12:30Myawady - ისპე -:-

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

01:00პარაგვაი U17 - დომინიკელთა რესპუბლიკა U17 -:-
04:00კოლუმბია U17 - ბოლივია U17 -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

13:00ტორპედო მოსკოვი (Rus) - სკა ხაბაროვსკი (Rus) -:-
15:00რანდერსი (Den) - ვენდსისელი (Den) -:-
16:00კისვარდა (Hun) - კრაიოვა 1948 (Rou) -:-
17:00არისი (Gre) - გენტი (Bel) -:-
18:00ხიმკი (Rus) - ველესი მოსკოვი (Rus) -:-
20:30სლობოდა (Bih) - ველეზ მოსტარი (Bih) -:-
21:00ცსკა მოსკოვი (Rus) - ნიჟნი ნოვგოროდი (Rus) -:-
21:30ლეიტონ ორიენტი (Eng) - ვესტ ბრომვიჩი (Eng) -:-

მსოფლიო: ხმელთაშუაზღვის თამაშები - პლეი-ოფი

20:00თურქეთი U18 - მაროკო U18 -:-
23:45საფრანგეთი U18 - იტალია U18 -:-

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

16:00ლიტვა U17 W - ლატვია U17 W -:-
19:00ლიტვა U19 W - ლატვია U19 W -:-

ნორვეგია: ადეკოლიგა

20:00ბრანი - ბრინე -:-
20:00კონგსვინგერი - რანჰეიმი -:-
20:00სანდნესი - რაუფოსი -:-
20:00სტიონდალს ბლინკი - სტარტი -:-
20:00ფრედრიკშტადი - ასანე -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 2

19:30ჰონეფოსი - ოლესუნდი 2 -:-
20:30ჰოდი 2 - მიოლდე 2 -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 3

20:00ვიკინგი 2 - ბროდი -:-

პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

00:0012 დე ოქტუბრე - გენერალ კაბალიერო -:-
02:15გუარანი - ოლიმპია ასუნსიონი -:-

პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია

22:30რივერ პლეიტი - მარტინ ლედესმა -:-

პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა

00:00ადტ ტარმა - ალიანსა ლიმა -:-
00:00ალიანსა ატლეტიკო - მელგარი -:-
00:00სპორტ ბოიზი - სპორტ უანკაიო -:-
05:00უნივერსიტარიო - კახამარკა -:-

პერუ: ლიგა 2 - კლაუსურა

00:00ალფონსო უგარტე - კომერსიანტეს უნიდოსი -:-
00:00კუსკო - უნიონ კომერსიო -:-
00:00ლაკუაბამბა - უნიონ ჰუარალი -:-
00:00პირატა - ხუან აურიჩი -:-
00:30ლოს ჩანკასი - დეპორტივო კოოპსოლი -:-
00:30შაველინი - ალიანსა ჰუანუკო -:-

სამხრეთ კორეა: WK ლიგა ქ

13:00ბეონ სანგმუ ქ - ჰვარჩეონი ქ -:-
13:00გიეონგჯუ ქ - სუვონი ქ -:-
13:00სეული ქ - სეჯონგ სპორტსტოტო ქ -:-
13:00ჩანგნიეონგი ქ - ინჩეონ ჰიუნდაი სთილი ქ -:-

სინგაპური: პრემიერ ლიგა

15:45ალბირექს ნიიგატა - ტემპაინსი -:-

სომალი: ჩემპიონატი

16:00ჰიგანი - დეკედა -:-

ტაჯიკეთი: უმაღლესი ლიგა

16:30ისტარავშანი - ხუჯანდი -:-
16:30ცსკა-პამირ დუშანბე - ფაიზკანდი -:-

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - ინტერმედიოს ტურნირი

23:00გადაიდობოსტონ რივერი - დეფენსორ სპორტინგი -:-
02:00გადაიდოპენარიოლი - ფენიქსი -:-

ფინეთი: ვეიკაუსლიგა

19:00ჰიფკ - ილვესი -:-

ფინეთი: პირველი დივიზიონი

19:30ტპს - კტპ -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B

19:30მუსა - კლუბი 04 -:-

ყაზახეთი: პრემიერ ლიგა

18:00ორდაბასი - კასპიი აქტაუ -:-

ყირგიზეთი: პრემიერ ლიგა

12:00ნეფთჩი კოჩკორ-ატა - ნურ-ბატკენი -:-

შვედეთი: ოლსვენსკა

21:00გიოტებორგი - დეგერფორსი -:-

შვედეთი: სუპერეტანი

21:00ტრელებორგსი - ნორბი -:-

ჩილე: პრიმერა დივიზიონი

23:00ლა სერენა - ო'ჰიგინსი -:-
01:30უნივერსიდად კათოლიკა - კოქუიმბო -:-
04:00კობრესალი - ანტოფაგასტა -:-

ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი

23:00ლიმაჩე - ინდ. კაუქენსი -:-

ჩინეთი: სუპერ ლიგა

11:30ვუჰანი - გუანგჟუ -:-
13:30შანხაი პორტი - ჰებეი -:-
15:30ჩენგდუ რონგჩენგი - ჩანგჟუ -:-

ჩინეთი: პირველი ლიგა

11:30ქინგდაო მანატე - ჟიანგხი ბეიდამენი -:-
12:00ჰებეი კუნგფუ - ზიბო კუხუ -:-
15:30ქსინჯიანგ ტიანშანი - ბეიჯინგ სპორტი -:-

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: კონკაკაფის ჩემპიონატი U20 - პლეი-ოფი

04:00აშშ U20 - დომინიკელთა რესპუბლიკა U20 -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.