განახლება

ფეხბურთი » ხვალ » ყველა თამაში

მსოფლიო: ოლიმპიური თამაშები - პლეი-ოფი

15:30ბრაზილია Ol. - ესპანეთი Ol. -:-

საფრანგეთი: ლიგა 1

23:00მონაკო - ნანტი -:-
19:00ლიონი - ბრესტი -:-
23:00ტრუა - პსჟ -:-

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა

17:30სამგურალი - დილა გორი -:-
20:00ლოკომოტივი თბილისი - შუქურა -:-

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა 2

17:30გაგრა - ვიტ ჯორჯია -:-
17:30შევარდენი თბილისი - ბოლნისი -:-

ავსტრალია: NPL ACT

09:00კანბერა ოლიმპიკი - გუნგალინი -:-
11:30მონარო პანტერსი - ბელკონენ იუნაიტედი -:-

ავსტრალია: NPL ჩრდილოეთ NSW

08:30გადაიდოადამსთაუნ როუზბადი - ეჯვორს იგლზი -:-
08:30გადაიდოლემბტონ ჯ. - ჩარლზთაუნ აძური -:-
09:00გადაიდოვესტონ ვორქერსი - ნიუკასლ ოლიმპიკი -:-

ავსტრალია: NPL სამხრეთ ავსტრალია

09:30ადელაიდა კომეტსი - ქროიდონ კინგსი -:-
09:30სტრტ ლაიონსი - ადელაიდა რაიდერსი -:-
09:30ქამბერლენდ იუნაიტედი - სამხრეთ ადელაიდა -:-
12:30ადელაიდა ოლიმპიკი - ბლუ იგლზი -:-
14:00ადელაიდა U21 - ადელაიდა სიტი -:-

ავსტრალია: NPL ტასმანია

08:15დევონპორტი - გლენორჩ ნაითსი -:-
08:30ლანჩესტონი - კლარენს იუნაიტედი -:-
08:30რივერსაიდ ოლიმპიკი - საუთ ჰობარტი -:-
10:30ოლიმპია უორიორსი - კინგბორო ლაიონსი -:-

ავსტრალია: NPL ვიქტორია

10:00დანდენონგ თანდერი - ოუქლი კანონსი -:-
11:30ჰუმ სიტი - ეივონდეილი -:-
12:00პორტ მელბურნ შარქსი - ალტონა მეჯიქი -:-
13:00საუთ მელბურნი - მელბურნ ნაითსი -:-

ავსტრალია: NPL დასავლეთ ავსტრალია

11:00ბალკატა - სორენტო -:-
11:00ბეისვოთერი - ქოქბურნ სიტი -:-
11:00პერთ გლორი U21 - იუნდალუპი -:-
11:00პერთი - არმადალე -:-
11:00როკინგჰემ სიტი - ინგელვუდ იუნაიტედი -:-
11:00ფლორიტ ათენა - გველუპი -:-

ავსტრია: Admiral Bundesliga

19:00ა. კლაგენფურტი - ჰარტბერგი -:-
19:00რიდი - ადმირა -:-
19:00შტურმი გრაცი - ალტახი -:-

ავსტრია: 2. ლიგა

16:30ჯუნიორსი - დორნბირნი -:-
22:00ვაკერ ინსბრუკი - ლაფნიცი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა აღმოსავლეთი

18:00ტვლ ელექტრა - ბრუკ ლაიტა -:-
19:30ადმირა (Am) - მაუერვერკი -:-
20:00ლეობენდორფი - ვიენერ სპორტკლუბი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა ცენტრალური

17:00ვოლფსბერგერი (Am) - ვაინდორფი სტ. ანა -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ტიროლი

19:00ვაკერ ინსბრუკი (Am) - სვ ვორგლი -:-
20:30იმსტი - ინსბრუკი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ზალცბურგი

17:30უსკ ანიფი - ზაალფელდენი -:-
20:00კუხლი - ა. ზალცბურგი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ვორალბერგი

18:00როტენბერგი - ა. ლუსტენაუ (Am) -:-
19:00ბრეგენცი - ვოლფურტი -:-
20:00ადმირა დორნბირნი - როთისი -:-

ალჟირი: ლიგა 1

00:00კაბილიე - ტლემსენი -:-

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

02:00სარმიენტი ხუნინი - როსარიო ცენტრალი -:-
04:15ნიუელს ოლდ ბოიზ - პლატენსე -:-
20:30ბანფილდი - ტალერესი კორდობა -:-
22:45უნიონ სანტა-ფე - სან-ლორენსო -:-

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

23:00ატლ. რაფაელა - სან ტელმო -:-
22:00ბრაუნ ადროგი - სან-მარტინ სან-ხუანი -:-
22:00კილმესი - ესტუდიანტეს რიო კუარტო -:-
22:00ტრისტან სუარესი - დეპორტივო მორონი -:-
22:00ხიმნასია ხუხუი - კლუბ ატლეტიკო გემესი -:-
22:30გილერმო ბრაუნი - ვილა დალმინი -:-

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი

22:00ბოკა უნიდოსი - ცენტრალ ნორტე -:-
22:00ფერო გენ.პიკო - სოლ დე მაიო -:-
22:30ხიმნასია ი ტირო - უნიონ სუნჩალესი -:-

არგენტინა: პრიმერა B - კლაუსურა

20:10სან-მიგელი - დეპორტივო მერლო -:-
22:00დეპორტივო არმენიო - საკაჩისპასი -:-
22:00დეფენსორეს იუნიდოსი - არგენტინო დე კილმესი -:-
22:00ვილა სან კარლოსი - ხუსტო ხოსე დე ურკიზა -:-
22:00კომუნიკასიონესი - აკასუსო -:-
22:00უაი ურკიზა - კანუელასი -:-
22:00ფენიქსი - ლოს ანდესი -:-

აფრიკა: CECAFA საკლუბო თასი

14:00ბიგ ბულეთსი - ატლაბარა -:-
14:00იანგ აფრიკანზი - ექსპრესი -:-
17:00აზამი - კმკმ -:-
17:00კამპალა სიტი - ლე მესაჯერ ნგოზი -:-

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

03:00ლუდუნი - შარლოტ ინდეპენდენსი -:-
03:00ნიუ იორკ რედ ბულზი 2 - ტამპა ბეი -:-
03:30ჩარლსტონი - პიტსბურგი -:-

აშშ: USL ლიგა 1

00:00ტორონტო II - რიჩმონდ კიკერსი -:-

აშშ: ნისა - საშემოდგომო სეზონი

23:30მიჩიგან სტარზი - კალიფორნია იუნაიტედი -:-

ბანგლადეში: პრემიერ ლიგა

14:00აბაჰანი ლიმიტედი - არამბაღი -:-
14:00აბაჰანი ჩიტაგონგი - ბანგლადეში პოლისი -:-
14:00ბაშუნდარა კინგსი - შეიხ ჯამალი -:-
14:00მოჰამედანი - ბრაზერს უნიონი -:-
14:00მუკტიჯოდჰა სანგსადი - ბარიდჰარა -:-
14:00შეიხ რასელი - საიფ სპორტინგ კლუბი -:-

ბელარუსი: I ლიგა

17:30სლონიმი - დნიაპრო -:-
19:30კრუმკაჩი - ნაფტანი -:-

ბელარუსი: ბელარუსის თასი

16:00ენერგეტიკ-ბგუ - ნემანი -:-
18:00სლუცკი - დინამო მინსკი -:-
18:00სპუტნიკი - დნიაპრო WO -:-
20:00ვიტებსკი - არსენალი ძიარჟინსკი -:-

ბელგია: იუპილერლიგა

18:15ბეერსხოტი ვა - სტ. ჟილუაზი -:-
20:30მეხელენი - ეუპენი -:-
20:30სტ. ტრუიდენი - ვარეგემი -:-
22:45კორტრიკი - გენკი -:-

ბელგია: ბელგიის თასი - საკვალიფიკაციო

20:00Bastogne - ვიტგოორ სპორტი -:-
20:00Renaissance Mons B - ოდენაარდე -:-
20:00გულეგემი - ეპეგემი -:-
20:00ლილი - ოლსა ბრაკელი -:-
20:00ჰარელბეკე - ფლავიონ სპორტი -:-
21:30ბეტეკომი - დიეგემი -:-
21:30ვიიგმაალი - ზვარტე ლეუვი -:-
21:30ნიილენი - ბერგ ენ დალი -:-
21:30ნინოვე - ბერლაარ-ჰაიკანტი -:-
21:30ჰოოგსტრატენი - Kontich -:-
22:00Trois-Frontieres - კე ვერვიკი -:-
22:00ოვერიისე - RCS Brainois -:-
22:00ტუბიზე - Hoboken -:-
22:30Morlanwelz - რაალ ლა ლუვიერე -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

23:00სანტა კრუზი - ორიენტე პეტროლერო -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრემიერ ლიგა

19:00ლეოტარი - ტუზლა სიტი -:-
21:00სლობოდა - შიროკი ბრიეგი -:-
23:00ზრინსკი - ზელეზნიჩარი -:-

ბრაზილია: სერია A

02:00სპორტ რესიფი - ბრაგანტინო -:-

ბრაზილია: სერია B

23:00რემო - ოპერარიო -:-
02:00გუარანი - ბრაზილ დე პელოტასი -:-
02:30კორიტიბა - გოიასი -:-
18:00ბრუსკე - კრუზეირო -:-
23:30ნაუტიკო - კონფიანკა -:-

ბრაზილია: სერია C - პირველი ეტაპი

03:00აე ალტოსი - ფეროვიარიო -:-
18:00იპირანგა - მირასოლი -:-
22:00ტომბენსე - იაკიპენსე -:-
00:00ნოვორიზონტინო - იტუანო -:-
00:00ფლორესტა - სანტა კრუზი -:-

ბრაზილია: სერია D

00:00აგუია ნეგრა - ფეროვიარია -:-
22:00ატლეტიკო - ამერიკა რნ -:-
22:00გამა - ბრაზილიენსე -:-
22:00მარსილიო დიასი - გრემიო იუვენტუსი -:-
22:00სანტო ანდრე - ინტერნაიონალ ლიმეირა -:-
22:00ჯოინვილი - რიო ბრანკო პრ -:-
22:30პალმასი - ტოკანტინოპოლისი -:-
23:00გოიანესია - იარაგუა -:-
23:00ესპორტივო - კასკაველი -:-
23:00იმპერატრიზი - მოტო კლუბი -:-
23:00იულჰო ესპორტე - გუარანი -:-
23:00კალდენსე - პატროსინენსე -:-
23:00მურისი - იტაბაიანა -:-
23:00საო ბენტო - პორტუგესა -:-
23:00უბერლანდია - ბოა -:-
23:00უნიაო რონდონოპოლისი - ნოვა მუტუმი -:-
23:30პორტო ველო - აპარესიდენსე -:-

ბრაზილია: კამპეონატო აკრეანო - პირველი ეტაპი

00:30ჰუმაიტა - სან ფრანცისკო -:-

ბრაზილია: კამპეონატო ამაპაენსე

00:00სანტანა - ინდეპენდენტე აპ -:-

ბრაზილია: კამპეონატო კარიოკა 2 - მეორე ეტაპი

22:00ამერიკა RJ - დუქუე დე კახიასი -:-
22:00ანგრა დოს რაისი - კაბოფრიენსე -:-
22:00აუდაქსი - ამერიკანო -:-
22:00მაკაე - გონსალენშე -:-
22:00მარიკა - ფრიბურგუენსე -:-
22:00სამპაიო კორეა - არტსული -:-

ბრაზილია: მინეირო 2

22:00გუარანი-მგ - იპატინგა -:-
22:00დემოკრატა - სერანენსე -:-
22:00დემოკრატა სლ - ნასიონალ დე მურიაე -:-
22:00ტუპი-მგ - ბეტიმი -:-
23:00ვილა ნოვა - აიმორესი -:-

ბრაზილია: ბრაზილიერო U20

17:00ამერიკა მგ U20 - ბოტაფოგო U20 -:-
17:00ვასკო და გამა U20 - ატლეტიკო-პრ U20 -:-
22:00ატლეტიკო მინეირო U20 - სპორტ რესიფი U20 -:-
23:00სან-პაულუ U20 - კრუზეირო U20 -:-

ბულგარეთი: პირველი ლიგა

19:45ბოტევ პლოვდივი - სლავია სოფია -:-
22:00ბეროე - ჩერნო მორე -:-

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-აღმოსავლეთი

19:00Levski Krumovgrad - როდოპა სმოლიანი -:-
19:00ასენოვეცი - ლევსკი კარლოვო -:-
19:00ატლეტიკი კუკლენი - ნესებარი -:-
19:00ბორისლავი პარვომაი - გიგანტი საედინენიე -:-
19:00დიმიტროვგრადი - ჩერნომორეცი 1919 -:-
19:00ზაგორეცი - კარნობატი -:-
19:00ლოკომოტივი პლოვდივი II - როზოვა დოლინა -:-
19:00სოკოლ მარკოვო - იამბოლი 1915 -:-

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-დასავლეთი

19:00ბალკანი ბოტევგრადი - ბოტევი იჰტიმანი -:-
19:00ბელასიტსა - რილსკი სპორტისტი -:-
19:00ბისტრიცა - კიუსტენდილი -:-
19:00ვლადაია - ბანსკო -:-
19:00ობორიშტე - პირინ ბლაგოევგრადი 2 -:-
19:00პირინი რაზლოგი - ვიჰრენი -:-
19:00სეპტემვრი სოფია 2 - გოტსე დელჩევი -:-
19:00ჩავდარ ეტროპოლი - ნადეჟდა დობროსლავცი -:-
19:00ჩეპინცი - სლივნიშკი გეროი -:-
19:00ჰებარი 2 - კოსტინბროდი -:-

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-დასავლეთი

19:00აკადემიკი სვიშტოვი - ვიჰარ სლავიანოვო -:-
19:00დრენოვეცი - ბდინ ვიდინი -:-
19:00ლოკომოტივი დრიანოვო - ოფკ ლვვსკი -:-
19:00პავლიკენი - მეზდრა -:-
19:00პარვა ატომნა - ლოკ. გორნა -:-
19:00პარტიზანი ცერვენ ბრიაგი - სპარტაკი პლევენი -:-
19:00პეშტერა გალატა - იანტრა პოლსკი ტრამბეში -:-
19:00სევლიევო - ბოტევ ვრაცა II -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი

15:00რატჰენოუ - აილენბურგი -:-
15:00ტბ ბერლინი - ალტგლინიკე -:-
15:00ფურსტენვალდე - ბერლინერ AK 07 -:-
16:00ხემიე ლაიპციგი - კოპენიკერ ბერლინი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ბავარია

16:00ილერტისენი - ბაიერნი II -:-
16:00შვაინფიურტი - ნიურნბერგი II -:-
19:00ბუხბახი - აუბშტადტი -:-
19:00პიპინსრიდი - მემინგენი -:-
19:00რაინი/ლეხი - ფიურტი II -:-
19:00შალდინგი - აიხსტატი -:-

გერმანია: ობერლიგა NOFV- ჩრდილოეთი

16:00ტორგელოვერ გრეიფი - ნოისტერლიცი -:-
16:00ჰანზა როსტოკი II - ჰერტა -:-

გერმანია: ობერლიგა NOFV- სამხრეთი

15:00ბაუცენი - ან დერ ფანერ ჰოჰე -:-
16:00იენა II - ბლაუ-ვაის ზორბაუ -:-
16:00ინტერი ლაიფციგი - აინჰაიტ რუდოლშტადტი -:-
16:00კრიშოვი - მარტინროდა -:-
16:00ობერლაუზიცი - მერსებურგი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბავარია ჩრდილოეთი

16:00სპვგგ ანსბახი 09 - ვილცინგი -:-
17:001. სკ ფოიხტი - ბაიერნი ჰოფ -:-
18:00აბტსვინდი - ბამბერგი -:-
18:00ატსვ - ამერტალი -:-
18:00გებენბახი - Vatan Spor A'burg -:-
18:00გროსბარდორფი - დჯკ ბამბერგი -:-
18:00სელიგენპორტენი - სანდი -:-
18:00ხამი - კარლბურგი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბავარია სამხრეთი

16:00ლანდსბერგი - დაიზენჰოფენი -:-
16:00პულახი - დონაუსტაუფი -:-
18:00კირხანშორინგი - ისმანინგი -:-
18:00კოტერნ-სტ. მანგი - ტსვ 1880 ვასერბურგი -:-
18:00რეგენსბურგი II - შვაბენ აუგსბურგი -:-
18:00ჰანკოფენ-ჰაილინგი - VfB Hallbergmoos-Goldach -:-
19:00გუნდენფინგენი - თურქსპორ აუგსბურგი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბადენ-ვურტემბერგი

16:00დორფმერკინგენი - პფორცჰაიმი -:-
16:00ტსვ ილსჰოფენი - რილასინგენ-არლენი -:-
16:00შტუტგარტ კიკერსი - ვალდორფი II -:-
16:30ფრაიბურგი - ნეკარსულმერი -:-
17:30ბრუხსალი - ლინქსი -:-
17:30ლორახ-ბრომბახი - ბაკნანგი -:-
17:30ნოტინგენი - როიტლინგენი -:-
17:30ობერახერნი - ფრაიბერგი -:-

გერმანია: DFB თასი

17:30VfL ოსნაბრუკი - ვერდერი ბრემენი -:-
17:30ბაიორითი - არმინია ბილეფელდი -:-
17:30ბფკ დინამო - შტუტგარტი -:-
17:30გრაიფსვალდი - აუგსბურგი -:-
17:30ვუპერტალერი - ბოხუმი -:-
17:30ზანდჰაუზენი - ლაიპციგი -:-
17:30ლოკომოტივი ლაიპციგი - ლევერკუზენი -:-
17:30ნორდერშტედტი - ჰანოვერი -:-
17:30სკ ვაიხე-08 - ჰოლშტეინ კიელი -:-
20:30ბაბელსბერგი - გროიტერ ფიურტი -:-
20:30მაგდებურგი - ზტ. პაული -:-
20:30ულმი - ნიურნბერგი -:-
22:45ვეჰენი - დორტმუნდი -:-

გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - აპერტურა

20:30სანტა ლუსია - მუნისიპალი -:-
23:00აჩუაპა - მალაკატეკო -:-

დანია: 1 დივიზიონი

16:00იამერბუგტი - ფრედერისია -:-
17:00ლიუნგბიუ - ესბიერგი -:-

დანია: 2 დივიზიონი

15:00ბ.93 - ბრაბრანდი -:-
15:00კოლდინგი იფ - ტისტედი -:-
16:00მიდელფარტი - ორჰუსი ფრემადი -:-
16:00სკივე - ნაესტვედი -:-
16:00ჰილეროდი - ჰელერუპი -:-

დანია: დივიზიონი 3

15:00კარლსლუნდე - ვანლოსე -:-
15:15ლისენგი - დალუმი იფ -:-
15:30ვსკ ორჰუსი - როსკილდი -:-
16:00ნაესბი - ბკ ფრემი -:-
16:00ჰერლევი - როსკილდე -:-
17:00სლაგელსე - Young Boys FD -:-

დანია: ელიტდივიზიონი ქ

14:30ორჰუსი ქ - ფორტუნა ჰიორინგი ქ -:-
16:30კოგე ქ - ტისტედი ქ -:-

დომინიკელთა რესპ.: LDF - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

03:00სიბაო - მოკა -:-

ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა

21:00ზამალეკი - გაზლ ელ მაჰალაჰი -:-
23:00ალ აჰლი - კერამიკა კლეოპატრა -:-

ეკვადორი: ლიგა პრო - მეორე ეტაპი

04:00დეპორტივო კუენკა - მანტა -:-
00:00მუშუკ რუნა - ინდეპენდიენტე დელ ვალე -:-

ესტონეთი: მეისტრილიგა

17:00ლევადია - კურესაარე -:-
20:00პაიდე - ტულევიკი -:-

ესტონეთი: ესილიგა

20:00ტალინა კალევი - ფლორა U21 -:-

ესტონეთი: მეისტრილიგა ქ

15:00აიაქსი ტალინა ქ - ტამეკა ტარტუ ქ -:-
15:00პარნუ ვაპრუსი ქ - ტალინა კალევი ქ -:-
15:30ფლორა ქ - პოლვა ლოოტოსი ქ -:-
19:00საკუ სპორტინგი ქ - ტულევიკი ქ -:-

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი - პირველი ეტაპი

00:00ატლეტიკო ვენესუელა - უნივერსიდად ცენტრალი -:-
03:00ზამორა - ჰერმანოს კოლმენარესი -:-

ვენესუელა: სეგუნდა დივიზიონი

23:00დინამო პუერტო - ლიბერტადორი -:-
23:00პეტარე - მინერვენი -:-
23:00ფრონტერა - დეპორტივო ზულია -:-
23:30ფუნდასიონ აიფი - Atletico La Cruz -:-

იამაიკა: პრემიერ ლიგა

22:00გაუქმდადანბჰოლდენი - უვი -:-
22:00ჰარბორ ვიუ - ტივოლი -:-
00:30ჰამბლ ლაიონსი - მოლინსი -:-

ინგლისი: ჩემპიონშიპი

18:00ბლექბერნი - სუონსი -:-
18:00ბრისტოლ სიტი - ბლექპული -:-
18:00დერბი - ჰადერსფილდი -:-
18:00კარდიფი - ბარნსლი -:-
18:00ლიუტონი - პიტერბრო -:-
18:00პრესტონი - ჰალ -:-
18:00სტოკ სიტი - რედინგი -:-
18:00ქპრ - მილუოლი -:-
23:00შეფილდ იუნაიტედი - ბირმინგემი -:-

ინგლისი: ლიგა 1

18:00ბოლტონი - მილტონ კეინს დონსი -:-
18:00დონკასტერი - უიმბლდონი -:-
18:00იფსვიჩი - მორკამბი -:-
18:00კემბრიჯ იუნაიტედი - ოქსფორდ იუნაიტედი -:-
18:00როტერჰემი - პლიმუთი -:-
18:00სანდერლენდი - უიგანი -:-
18:00უიკომბი - ეკრინგტონი -:-
18:00ფლიტვუდი - პორტსმუთი -:-
18:00ქრიუ - ჩელტენჰემი -:-
18:00შრიუსბერი - ბარტონი -:-
18:00ჯილინგემი - ლინკოლნ სიტი -:-
20:30ჩარლტონი - შეფილდ ვედ -:-

ინგლისი: ლიგა 2

18:00ექსეტერი - ბრედფორდი -:-
18:00კერლისლი - კოლჩესტერი -:-
18:00მანსფილდი - ბრისტოლ როვერსი -:-
18:00ნორთჰემპტონი - პორტ ვეილი -:-
18:00ოლდჰემი - ნიუპორტი -:-
18:00სალფორდი - ლეიტონ ორიენტი -:-
18:00სკანთორპი - სუინდონი -:-
18:00სტივენეიჯი - ბეროუ -:-
18:00ტრანმერი - უოლსოლი -:-
18:00ფორესტ გრინი - სატონი -:-
18:00ჰართლპული - ქროული -:-
18:00ჰაროგეითი - როჩდეილი -:-

ინგლისი: FA ქომუნითი შილდი

20:15ლესტერი - მანჩესტერ სიტი -:-

ირლანდია: პრემიერ დივიზიონი

17:00უოთერფორდი - ბოჰემიანსი -:-
22:45სლიგო როვერსი - ფინ ჰარპსი -:-

ირლანდია: დივიზიონი 1

22:00კობ რამბლერსი - ათლონი -:-

ირლანდია: ეროვნული ლიგა ქ

17:00ბოჰემიანსი WFC ქ - ათლონი WFC ქ -:-
17:00გალვეი WFC ქ - პიმაუნთი ქ -:-
19:00დუბლინ ვეივზი ქ - თრითი იუნაიტედი ქ -:-
21:30უექსფორდი ქ - შელბურნი ქ -:-

ისლანდია: დივიზიონი 1

23:15ტროტური - კორდენგირი -:-
18:00ოლაფსვიკი - ვესტმანაეიარი -:-

ისლანდია: დივიზიონი 2

23:15ნიარდვიკი - კარი -:-
23:15ფიალაბიგდი - ვოლსუნგური -:-
23:15ჰაუკარი - ტროტურ ვოგარი -:-
18:00ირ რეიკიავიკი - მაგნი -:-
18:00რეინირი - ლეიკნირი ფ. -:-
18:00ფიარდაბიგდი - კვ რეიკიავიკი -:-

ისლანდია: ურვალსდეილდი ქ

23:15კეფლავიკი ქ - ფილკირი ქ -:-
23:15ტინდასტოლი ქ - ბრეიდაბლიკი ქ -:-

ისრაელი: ტოტო თასი

20:30ჰაპოელი ჰაიფა - კირიატ შმონა -:-
21:00ჰაპოელი ჰადერა - სახნინი -:-
21:30ჰაპოელი თელ-ავივი - ბეითარი იერუსალიმი -:-

იტალია: კოპა იტალია

21:00კომო - კატანძარო -:-

კამბოჯა: C ლიგა

12:30ელექტრისიტე დუ კამბოჯა - ბოიუნგ კეტი -:-
12:30კირივონგ სოკ სენ ჩეი - ვისახა -:-
15:00სვაირიენგი - ნეიშენალ დიფენსი -:-

კანადა: კანადის პრემიერ ლიგა

22:00HFX უონდერერსი - იორკი -:-

კოლუმბია: პრიმერა A - კლაუსურა

05:05ჰუილა - კუინდიო -:-
00:00ამერიკა დე კალი - ონსე კალდასი -:-

კოლუმბია: პრიმერა B - კლაუსურა

01:00კართაგენა - ფორტალეზა -:-
23:00ტიგრესი - ორსომარსო -:-

კოლუმბია: ლიგა ქ

00:00ლანეროსი ქ - ფორტალეზა ქ -:-
03:00ლა ექუიდადი ქ - მილიონარიოსი ქ -:-
20:30დეპორტივო კალი ქ - ბუკარამანგა ქ -:-
23:00რეალ სანტანდერი ქ - ატლეტიკო ნასიონალი ქ -:-

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

05:00სან კარლოსი - ზელედონი -:-
00:00გუანაკასტეკა - გუადალუპე -:-

კურაჩაო: პრომე დივიზიონი

04:00ბარბერი - სითოკი -:-

ლატვია: ლატვიის თასი

18:00სპარტაკსი - ბფკ დაუგავპილსი -:-
19:00სპეკსი - დინამო რიგა -:-
21:00სმილტენე - ლიეპაია -:-

ლიეტუვა: A ლიგა

18:00ჰეგელმან ლიტაუენი - დაინავა ალიტუსი -:-
20:00სუდუვა - პანევეზისი -:-

ლიეტუვა: I ლიგა

15:00ბაბრუნგასი - კაუნო ჟალგირისი 2 -:-
15:00იონავა - ბანგა 2 -:-
15:00ჟალგირისი 2 - ბფა ვილნიუსი -:-
18:00მინია - ატმოსფერა -:-

ლუქსემბურგი: ეროვნული დივიზიონი

21:00პროგრეს ნიდერკორნი - დიფერდანჟი -:-
21:30რასინგი ლუქსემბურგი - ჰესპერანჟი -:-

მაკაო: ელიტ ლიგა

15:00ტაკ ჩუნ კა I - სპორტინგი მაკაო -:-
17:00კასა დე პორტუგალი - ჩენგ ფუნგი -:-

მალაიზია: სუპერ ლიგა

17:00კუალა ლუმპურ სიტი - პეტალინგ ჯაია სიტი -:-
17:00პენანგი - მელაკა იუნაიტედი -:-
17:00ტერენგანუ - სრი პაჰანგი -:-
17:00უიტმ - პერაკი -:-

მალაიზია: პრემიერ ლიგა

16:15სარავაკ იუნაიტედი - კელანტანი -:-
17:00სელანგორი 2 - პკნპ 2 -:-
17:00ჯოჰორი II - სქუად პროჯეკი -:-

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა

04:00მაზატლანი - მონტერეი -:-
06:05ნეკაქსა - კრუზ ასული -:-
06:06ტიხუანა - ტოლუკა -:-

მექსიკა: Liga MX U20 - აპერტურა

02:45ტიხუანა U20 - ტოლუკა U20 -:-
18:00ამერიკა U20 - პუებლა U20 -:-
18:00გვადალახარა ჩივასი U20 - ხუარესი U20 -:-
18:00ტიგრესი U20 - სანტოს ლაგუნა U20 -:-

მექსიკა: ლიგა MX ქ - აპერტურა

21:00ატლასი ქ - ტიგრესი ქ -:-
21:00კრუზ ასული ქ - პუმასი ქ -:-

მოზამბიკი: მოკამბოლა

17:30გადაიდობლექ რულზი - სონგო -:-
17:30გადაიდოინკომატი ხინავანე - მაპუტო -:-
17:30გადაიდოკოსტა დო სოლი - მაჩეჯე მოკუბა -:-
17:30გადაიდოტექსტაფრიკა - ფეროვიარიო მაპუტო -:-
17:30გადაიდოფეროვიარიო ბეირა - ფეროვიარიო ნამპულა -:-
17:30გადაიდოფეროვიარიო ლიჩინგა - ვილანკულო -:-
17:30გადაიდოფეროვიარიო ნაკალა - დესპორტივო მაპუტო -:-

მოლდოვა: ეროვნული დივიზიონი

21:00ოლიმპია ბალტი - პეტროკუბი -:-
21:00შერიფი ტირასპოლი - დინამო-აუტო -:-

მონტენეგრო: პირველი ლიგა

22:00დეჩიჩი - რუდარი -:-
22:00ისკრა - ბუდუჩნოსტი -:-
22:00პეტროვაცი - ზეტა -:-
22:30მორნარ ბარი - პოდგორიცა -:-

მონღოლეთი: პრემიერ ლიგა

12:00მაზაალაინუუდი - ფალკონსი -:-
15:00BCH Lions - ხაან ხუნს-ერქიმი -:-

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

14:00დანია U17 - შვედეთი U17 -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

23:00ხერესი დეპორტივო (Esp) - სევილია B (Esp) -:-
13:00Wulfrath (Ger) - ველბერტი (Ger) -:-
14:00ვიდენბრუკი (Ger) - კასელი (Ger) -:-
14:30ვვ დოვო (Ned) - იისელმეერფოგელსი (Ned) -:-
15:00ვორმსი (Ger) - ედერსჰაიმი (Ger) -:-
15:00უტრეხტი (Ned) - სიტარდი (Ned) -:-
15:00შალკე II (Ger) - კრაი (Ger) -:-
15:00ჰესენ დრაიაიხი (Ger) - შოტ მაინცი (Ger) -:-
15:30ოლდენბურგი (Ger) - ჰომბერგი (Ger) -:-
15:45ვულვზი (Eng) - სელტა ვიგო (Esp) -:-
15:45მანჩესტერ იუნაიტედი (Eng) - ევერტონი (Eng) -:-
16:00DJK ტეუტონია სტ.ტონისი (Ger) - შტრაელენი (Ger) -:-
16:00ალემანია აახენი (Ger) - ფრანკფურტი (Ger) -:-
16:00ალენი (Ger) - გისენი (Ger) -:-
16:00ბერგიშ გლადბახი (Ger) - ველბერტი (Ger) -:-
16:00ბოხოლტი (Ger) - ობერჰაუზენი (Ger) -:-
16:00ესენი (Ger) - ვერლი (Ger) -:-
16:00ველინგი (Eng) - ბრომლი (Eng) -:-
16:00ილკესტონი (Eng) - ქოულვილ თაუნი (Eng) -:-
16:00ისთბურნ ბორო (Eng) - ქპრ U23 (Eng) -:-
16:00ნანტვიჩი (Eng) - ჩესტერი (Eng) -:-
16:00სიგენი (Ger) - ჰიურტი (Ger) -:-
16:00ფორტუნა კიოლნი (Ger) - სტაინბახ ჰაიგერი (Ger) -:-
16:00შტუტგარტი II (Ger) - ბალინგენი (Ger) -:-
16:00ჰარლოუ (Eng) - გრეით ვაკერინგი (Eng) -:-
16:30ვაასლანდ-ბევერენი (Bel) - კამბური (Ned) -:-
16:30ვიდენბრუკი (Ger) - ჰანოვერი II (Ger) -:-
17:00Droschede (Ger) - ვესტფალია ჰერნე (Ger) -:-
17:00ალფრეტონი (Eng) - კინგს ლინი (Eng) -:-
17:00ბარნლი (Eng) - კადიზი (Esp) -:-
17:00დელმენჰორსტი (Ger) - ალტონა (Ger) -:-
17:00ნიუკასლ იუნაიტედი (Eng) - ნორვიჩი (Eng) -:-
17:00ჰავანტი & ვატერლუვილი (Eng) - AFC Totton (Eng) -:-
18:00ასტონ ვილა (Eng) - სევილია (Esp) -:-
18:00ბილერქეი (Eng) - დეგენჰემ & რედი (Eng) -:-
18:00ბოგნორ რეგისი (Eng) - ჩიჩესტერ სიტი (Eng) -:-
18:00ბოსტონ იუნაიტედი (Eng) - გრიმსბი (Eng) -:-
18:00ბრაითლინგსი (Eng) - ლეისტონი (Eng) -:-
18:00ბრეინთრი (Eng) - პიტერბრო სპორტსი (Eng) -:-
18:00ბრეკლი (Eng) - ოქსფორდ სიტი (Eng) -:-
18:00გუისლი (Eng) - სტოკპორტი (Eng) -:-
18:00დოლინგსთაუნი (Nir) - პორტადაუნი (Nir) -:-
18:00დორკინგი (Eng) - ველდსტოუნი (Eng) -:-
18:00ებსფლიტი (Eng) - საუთენდი (Eng) -:-
18:00ვარინგტონი (Eng) - ჩორლი (Eng) -:-
18:00ვესტ ჰემი (Eng) - ატალანტა (Ita) -:-
18:00კარშალტონი (Eng) - ბურგს ჰილი (Eng) -:-
18:00კრისტალ პალასი (Eng) - უოტფორდი (Eng) -:-
18:00კრუსეიდერსი (Nir) - ბენბრიჯი (Nir) -:-
18:00ლიმინგტონი (Eng) - სოლიჰალი (Eng) -:-
18:00მეერბუში (Ger) - ვეგბერგ-ბეეკი (Ger) -:-
18:00მორპეტი (Eng) - Hebburn Town (Eng) -:-
18:00ნიდჰემ მარკეტი (Eng) - სუდბური (Eng) -:-
18:00ნოტს ქაუნთი (Eng) - იორკი (Eng) -:-
18:00ოსეტ იუნაიტედი (Eng) - მეტლოქი (Eng) -:-
18:00პატრო აისდენი (Bel) - რვდმ (Bel) -:-
18:00საუთჰემპტონი (Eng) - ატლეტიკი ბილბაო (Esp) -:-
18:00სელისბური (Eng) - ისთლეი (Eng) -:-
18:00სლოუ (Eng) - ალდერშოტი (Eng) -:-
18:00სპენიმური (Eng) - ვრექსჰემი (Wal) -:-
18:00სტაფორდი (Eng) - სტ. ივს თაუნი (Eng) -:-
18:00ტამვორთი (Eng) - ჩესტერფილდი (Eng) -:-
18:00ტობერმორი (Nir) - ბალიმენა (Nir) -:-
18:00ტონბრიჯი (Eng) - დოვერ (Eng) -:-
18:00ტორქუა (Eng) - ჩიპენჰემ (Eng) -:-
18:00უესტონ-სუპერ-მეინი (Eng) - იოვილი (Eng) -:-
18:00უიმბორნი (Eng) - ვეიმაუსი (Eng) -:-
18:00უნიონ ნეტეტალი (Ger) - კრეფელდ-ფიშელნი (Ger) -:-
18:00უოტფორდი (Eng) - უდინეზე (Ita) -:-
18:00ფილდი (Eng) - ჰალიფაქსი (Eng) -:-
18:00ფოლკსტონი (Eng) - მიედსტოუნი (Eng) -:-
18:00ფრიკლი (Eng) - კარლტონ თაუნი (Eng) -:-
18:00ქარზონ ეშტონი (Eng) - ალტრინკჰემი (Eng) -:-
18:00შეპშედი (Eng) - რანქორნ ლინეტსი (Eng) -:-
18:00ჰემპტონ & რიჩმონდი (Eng) - ვოკინგი (Eng) -:-
18:00ჰერაკლესი (Ned) - ზვოლე (Ned) -:-
18:00ჰერფორდი (Eng) - ბათ (Eng) -:-
18:30ვალვაიკი (Ned) - ლომელი (Bel) -:-
19:00პირმასენსი (Ger) - დიფლენი (Ger) -:-
19:00სასა (Mkd) - ბელასიცა (Mkd) -:-
19:30Crno Buki (Mkd) - ბრატსტვო 07 (Mkd) -:-
19:30ოჰრიდი (Mkd) - პობედა (Mkd) -:-
20:00აპოელი (Cyp) - აეკი ლარნაკა (Cyp) -:-
20:00ბრეშა (Ita) - რეჯიანა (Ita) -:-
20:00პიზა (Ita) - ფიორენცუოლა (Ita) -:-
20:00სასუოლო (Ita) - ვიჩენცა ვირტუსი (Ita) -:-
20:00უდინეზე (Ita) - ემპოლი (Ita) -:-
20:30ბრენტფორდი (Eng) - ვალენსია (Esp) -:-
20:30ჰერენვენი (Ned) - ლეჩე (Ita) -:-
21:00ანკარაგუჩუ (Tur) - გენჩლერბირლიგი (Tur) -:-
21:00გ.ა. იგლზი (Ned) - როდინგჰაუზენი (Ger) -:-
21:00გრანადა (Esp) - ლინარესი (Esp) -:-
21:00ლიერსი კ. (Bel) - დენდერი (Bel) -:-
21:00საბადელი (Esp) - ვილიარეალი B (Esp) -:-
21:00ფროზინონე (Ita) - ბენევენტო (Ita) -:-
21:30ტვენტე (Ned) - ლაციო (Ita) -:-
22:00ბრაიტონი (Eng) - ხეტაფე (Esp) -:-
22:00ვილიარეალი (Esp) - ლიდსი (Eng) -:-
22:30პიზა (Ita) - მოდენა (Ita) -:-
23:30ლეგანესი (Esp) - რაიო ვალეკანო (Esp) -:-
23:30ლეირია (Por) - ბრაგა B (Por) -:-
00:00ბეტისი (Esp) - რომა (Ita) -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური ქ

23:00რომა ქ (Ita) - მიუნხენის ბაიერნი ქ (Ger) -:-
16:00ლევერკუზენი ქ (Ger) - ზვოლე ქ (Ned) -:-
17:00პსვ ქ (Ned) - ანდერლეხტი ქ (Bel) -:-
18:00ვოლფსბურგი ქ (Ger) - ტვენტე ქ (Ned) -:-
18:00როდეზი ქ (Fra) - სტ. ეტიენი ქ (Fra) -:-
18:00სოიო ქ (Fra) - მარსელი ქ (Fra) -:-
19:00ჰამარბი ქ (Swe) - როსენგარდი ქ (Swe) -:-

ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი

18:30გრააპსხაპი - როდა -:-

ნიდერლანდები: სუპერ თასი

22:00აიაქსი - პსვ -:-

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა U20 - აპერტურა

00:00ფერეტი U20 - ოკოტალი U20 -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 1

15:00გრორუდი 2 - ლორენსკოგი -:-
18:00Stovner - ტოტენი -:-
18:00ლილესტრიომი 2 - ბრუმუნდალი -:-
18:00ნიბერგსუნდი - კონგსვინგერი 2 -:-
18:00ფუნეფოს/ვორმსუნდი - ელვერუმი -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 2

16:00ასიდენი - პორს გრენლანდი -:-
16:00სტრომსგოდსეტი 2 - კრაკეროი -:-
16:00ტონსბერგი - ჰალსენი -:-
16:00ფლინტი - ჰონეფოსი -:-
18:00ოპსალი - ფოლო -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 3

16:00დონი - ბროდი -:-
16:00ჰინა - აკრა -:-
17:00მადლა - ვინდბიარტი -:-
17:00მანდალსკამერატენე - IL ექსპრესი -:-
18:00დიერვი 1919 - სტარტი 2 -:-
18:00სოლა - სტაალ იორპელანდი -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 4

16:00ოს ტფ - რედი -:-
16:00ფრიგი - ფანა -:-
18:00ბრანი 2 - სანდვიკენსი -:-
18:00სოგნდალი 2 - ლისეკლოსტერი -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 5

15:30ნტნუი - სტრინდჰეიმი -:-
16:00კოლსტადი - ტინსეტი -:-
16:00ოლესუნდი 2 - ტილერი -:-
18:00ვოლდა - მელჰუსი -:-
18:00რანჰეიმი 2 - ბიასენი -:-
18:00ტრაეფი - ორკლა -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 6

15:00მელბო - ლოკომოტივი ოსლო -:-
17:00რანა - იუნკერენი -:-
19:00ბოდო/გლიმტი 2 - სკანლანდი -:-

ნორვეგია: იუნიორ U19

14:30ასანე U19 - ჰაუგესუნდი U19 -:-
15:00სანდეფიორდი U19 - ფრედრიკშტადი U19 -:-

ნორვეგია: ტოპსერიენი 1

17:00არნა-ბიორნარი ქ - ლსკ კვინერი ქ -:-
17:00ვალერენგა ქ - კოლბოტნი ქ -:-
17:00ლინი ქ - სანდვიკენსი ქ -:-
17:00სტაბეკი ქ - როსენბორგი ქ -:-
18:00კლეპი ქ - ავალდსნესი ქ -:-

პანამა: LPF - კლაუსურა

04:00ტაურო - პლაზა ამადორი -:-

პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

03:30გუარანი - ოლიმპია ასუნსიონი -:-

პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია

23:00ამელიანო - ტაკუარი -:-
01:00სან ლორენცო - დეპორტივო კაპიატა -:-
18:00რუბიო - რეზისტენსია -:-
18:00ფულგენსიო იეგროსი - სპორტივო ტრინიდენსე -:-
22:45გუარანი დე ტრინიდადი - დიასი -:-

პერუ: ლიგა 1 - კლაუსურა

00:30სპორტ უანკაიო - სპორტინგ კრისტალი -:-
20:00ბინასიონალი - კახამარკა -:-
22:15ცეზარ ვალეხო - კარლოს მანუჩი -:-
00:30უნივერსიტარიო - სიენსიანო -:-

პერუ: ლიგა 2 - კლაუსურა

03:00პირატა - ხუან აურიჩი -:-

პერუ: ლიგა ქ

00:00დეპორტივო მუნისიპალი ქ - ატლეტიკო ტრუხილო ქ -:-
00:00კარლოს მანუჩი ქ - უნივერსიდად სან მარტინი ქ -:-
00:00კახამარკა ქ - კილასი ქ -:-
00:00სპორტ ბოიზი ქ - ალიანსა ლიმა ქ -:-
00:00სპორტინგ კრისტალი ქ - კანტოლაო ქ -:-
00:00ცეზარ ვალეხო ქ - იაკუჩო ქ -:-

პოლონეთი: ექსტრაკლასი

17:00იაგიელონია - ტერმალიკა ნიეჩიეზა -:-
19:30გორნიკი ზაბჟე - სტალ მილეკი -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 1

14:40ლეგნიცა - გკს კატოვიცე -:-
20:00პოლკოვიცე - სანდეცია ნოვი საჩი -:-
22:30არკა გდინია - ჩრობრი გლოგოვი -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 2

17:00გარბარნია - სტეზიცა -:-
19:00გკს ბელხატოვი - პრუშკოვი -:-
19:00გკს პოგონი - ს. რჟეშოვი -:-
19:00ლეხი პოზნანი 2 - ვისლა პულავი -:-
20:00კკს კალიში - სუვალკი -:-
21:45ელბლაგი - ჰუტნიკ ნოვა ჰუტა -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი I

18:00Mamry Gizycko - ტომაშოვ მაზოვიეცკი -:-
18:00კუტნო - ბრონ რადომი -:-
18:00ლეგიონოვო - იაგიელონია II -:-
19:00ვიკიელეცი - სვიტი -:-
19:00პილიცა ბიალობრზეგი - ბიალა პისკა -:-
19:00სკიერნიევიცე - პოლონია ვარშავა -:-
19:00შჩუჩინი - ბლონიანკა ბლონიე -:-
20:00ლკს ლოძი II - ურსუსი ვარშავა -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი II

16:00Nowe Skalmierzyce - უნია იანიკოვო -:-
16:00სროდა - ბლეკიტნი სტარგრადი -:-
17:00კოშალინი - ელანა ტორუნი -:-
18:00ოლ. გუძიაძი - Kluczevia Stargard -:-
19:00სტაროგრადი გდანსკი - პოგონი შჩეცინი II -:-
20:00გადაიდოKluczevia Stargard - ოლ. გუძიაძი -:-
21:46ზავიშა - იაროცინი -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი III

18:00ბრზეგი - ზიელონა გორა -:-
19:00Carina Gubin - კლუჩბორკი -:-
19:00გოჩალკოვიცე ზდროი - სლეზა ვროკლავი -:-
19:00ვარტა გორზოვი - ფოტო-ჰიგიენა -:-
19:00იელენია გორა - გვარეკ ტარნოვსკიე გორი -:-
19:00ოდრა ვოოძისლავი - პიასტ ზმიგროდი -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი IV

17:00ტომასოვია ტ. ლ. - კრაკოვია 2 -:-
19:00ავია სვიდნიკი - ს. ვოლა -:-
19:00ვოლკა პელკინსკა - პოდჰალე ნოვი ტარგი -:-
19:00ოსტროვიეც სვიეტოკრზისკი - ჩელმიანკა ჩელმი -:-
19:00უნია ტარნოვი - ბიალა პოდლასკა -:-
19:00ჩარნი პოლანიეკი - ლკს ლაგოვი -:-

პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა

23:15სპორტინგი - ვიზელა -:-
15:45აროუკა - ეშტორილი -:-
21:00მორეირენსე - ბენფიკა -:-
23:30მარიტიმუ - ბრაგა -:-

პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2

13:45აკადემიკო ვისეუ - კასა პია -:-
17:00ვარზიმი - შავეში -:-
21:00პორტუ B - ტროფენსე -:-
22:30ფერეირენსე - კოვილია -:-

რუმინეთი: ლიგა 1

19:30აკადემიკა კლინჩენი - კრაიოვა 1948 -:-
22:30არგესი - რაპიდი ბუქარესტი -:-

რუმინეთი: ლიგა 2

12:00ბრაილა - ბრასოვი -:-
12:00პოლი იაში - კონკორდია -:-
12:00რიპენსია ტიმისოარა - უნირეა დეჟი -:-
12:00უნირეა სლობოჟია - ვიტორული სელიმბარი -:-
14:00მეტალოგლობუსი ბუქარესტი - პეტროლული -:-

რუსეთი: პრემიერ ლიგა

18:00ზენიტი - კრასნოდარი -:-
18:30არსენალი ტულა - კრილია სოვეტოვი სამარა -:-
21:00სპარტაკი მოსკოვი - ნიჟნი ნოვგოროდი -:-

რუსეთი: FNL 2 - Group 1

18:00ბიოლოგი - ლეგიონი დინამო -:-
18:00ტუაპსე - მაიკოპი -:-
18:30Dynamo Makhachkala - ხოლდინგი -:-
19:00დინამო სტავროპოლი - ჩაიკა -:-
20:00რ. ვოლგოგრადი 2 - ალანია 2 -:-
20:00ჩერნომორეცი ნოვოროსიისკი - სპარტაკი ნალჩიკი -:-

რუსეთი: FNL 2 - Group 2

15:00კაირატი მოსკოვი - ლუკი-ენერგია -:-
17:00ხიმიკი - Olimp-Dolgoprudny 2 -:-
18:00Dynamo Petersburg - ზენიტი 2 -:-
18:00კრასავა - ბალტიკა 2 -:-
18:00ტვერი - ლენინგრადეცი -:-
18:00ჩერტანოვო მოსკოვი - ვლადიმირი -:-
19:00ზნამია ტრუდა - მურომი -:-
19:00შინიკი იაროსლავი - დინამო მოსკოვი 2 -:-

რუსეთი: FNL 2 - Group 3

14:00ობნინსკი - სკა ხაბაროვსკი 2 -:-
14:00სტროგინო მოსკოვი - კოლომნა -:-
14:00ხიმკი 2 - როდინა მოსკოვი -:-
15:00ზნამია ნოგინსკი - სარანსკი -:-
17:00პენზა - ფ. ვორონეჟი 2 -:-
18:00რიაზანი - დინამო ვლადივასტოკი -:-
19:00სალიუტ-ბელგოროდი - დ. ბრიანსკი -:-
19:00სარატოვი - კურსკი -:-
19:00სატურნი რამენსკოიე - Peresvet Podolsk -:-

რუსეთი: FNL 2 - Group 4

13:00ორენბურგი 2 - ირტიში ომსკი -:-
15:00ნოვოსიბირსკი - ჩელიაბინსკი -:-
17:00ზვეზდა პერმი - ტორპედო მიასი -:-
17:00ლადა ტოგლიატი - ზენიტი იჟევსკი -:-
17:00ნოსტა - დინამო ბარნაული -:-
17:00ტიუმენი - Tuymazy -:-
18:00ულიანოვსკი - ამკარი -:-

რუსეთი: სუპრიმ დივიზიონი ქ

12:00ენისეი ქ - ჩერტანოვო მოსკოვი ქ -:-
12:00ზვეზდა 2005 ქ - ზენიტი ქ -:-
16:00რუბინი ქ - რიაზანი ქ -:-
19:00როსტოვი ქ - კრასნოდარი ქ -:-
20:00ცსკა მოსკოვი ქ - ლოკომოტივი მოსკოვი ქ -:-

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 1

14:00ჩონბუკი - დეგუ -:-
15:00სეონგნამი - პოჰანგი -:-
15:00სუვონ ბლუვინგსი - ჯეჯუ იუნაიტედი -:-
15:00ულსან ჰიუნდაი - განგვონი -:-

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2

15:00ანიანგი - ბუსანი -:-
15:00სეული ე-ლანდი - ასანი -:-

სამხრეთ კორეა: K3 ლიგა

14:00მოკპო სიტი - გიეონგჯუ კჰნპ -:-

საფრანგეთი: ლიგა 2

17:00კაენი - სოშო -:-
21:00ამიენი - ქევიი რუენი -:-
21:00გრენობლი - გენგამი -:-
21:00დიჟონი - როდეზი -:-
21:00დიუნკერკი - ნიორი -:-
21:00ვალანსიენი - ნიმი -:-
21:00ლე ავრი - სკ პარიზი -:-
21:00ოსერი - აიაჩო -:-
21:00პაუ - ტულუზა -:-

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი A

20:00ბლოა - ვერსალი -:-
20:00გენგამი II - რუენი -:-
20:00პლაბენე - კაენი II -:-
20:00პოისი - რომორანტინი -:-
20:00სენტ-პრივე - სენტ-მალო -:-
20:00შარტრი - გრანვილი -:-
20:00შატობრაიანტი - ვანესი -:-
21:00ლორიანი II - ვიტრე -:-

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი B

19:00ოსერი II - ეპინალი -:-
19:00რეიმსი II - ბელფორტი -:-
20:00FC 93 - მეცი II -:-
20:00ლანსი II - ფლორი-მეროგისი -:-
20:00სენტ-ჟენევიევი - ბოვე -:-
20:00სტ კვენტინი - ლუსიტანოსი -:-
20:00ჰაგენაუ - სანუა -:-
20:30პარიზი 13 ატლეტიკო - შლიტიგჰეიმი -:-

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი C

19:30ლიონი II - მონაკო II -:-
20:00აუბანიე - ფრეჟუ სენტ რაფაელი -:-
20:00გოლი - ტულონი -:-
20:00გრასე - Lyon - La Duchere -:-
20:00იურა სუდი - სენტ პრისტი -:-
20:00ლუჰანს კუისო - ჰიერესი -:-
20:00მარინეინი - მარტიჟე -:-
20:00მარსელი II - გფა74 -:-

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი D

20:00ანდრეზიო - ანჟე II -:-
20:00კანე რუსილონი - სტად მონტოა -:-
20:00კოლომიერსი - ლე პუი -:-
20:00მონპელიე II - ბერგერაკი -:-
20:00ნანტი II - ბურჟესი 18 -:-
20:00ტრელიზაკი - მულინ-იზორე -:-
20:00შამალიერსი - ჰერბიერსი -:-

სერბეთი: სუპერ ლიგა

20:55მლადოსტი - სპარტაკ სუბოტიცა -:-
23:00მეტალაკი - პროლეტერი -:-

სერბეთი: პირველი ლიგა

19:30ზარკოვო - ჟელეზნიჩარი პანცევო -:-
19:30ინჯიია - კაბელი ნოვი სადი -:-
22:00მასვა საბაცი - ბუდუჩნოსტ დობანოვცი -:-
22:00რადი ბელგრადი - სრემსკა მიტროვიცა -:-

სინგაპური: პრემიერ ლიგა

13:30იანგ ლაიონსი - ჰუგანგი -:-

სლოვაკეთი: კორგონ ლიგა

20:00მიხალოვცე - ტრენჩინი -:-

სლოვაკეთი: 2. ლიგა

19:00ბანსკა ბისტრიცა - პოდბრეზოვა -:-
19:00ბარდეჟოვი - კომარნო -:-
19:00ნამესტოვო - სკალიცა -:-
19:00ტრებისოვი - დუბნიცა -:-
19:00ფკ ჰუმენე - სამორინი -:-

სლოვაკეთი: დივიზიონი C - დასავლეთი

19:00კრისტალი - ზ. მორავცე-ვრაბლე B -:-
19:00მარსელოვა - სლოვანი ლევიცე -:-
19:00ნოვე ზამკი - გალანტა -:-
19:00პოვაჟსკა ბისტრიცა - ნიტრა B -:-
19:00სალა - მიავა -:-
19:00ტემპო პარტიზანსკე - ნოვე მესტო -:-

სლოვაკეთი: დივიზიონი C - აღმოსავლეთი

18:30ვრანოვი - კრომპახი -:-
18:30პოპრადი - სნინა -:-
18:30პრეშოვი - რასლავიცე -:-
18:30სკ ოდევა ლიპანი - ოსკ რუდნანი -:-
18:30სპისკა ნოვა ვესი - სპისკე პოდჰრადიე -:-

სლოვაკეთი: დივიზიონი C - ცენტრალური

19:00კადცა - პოდკონიცე -:-
19:00მსკ მარტინი - ორავსკე ვესელე -:-
19:00ნოვოჰრად ლუჩენეცი - ფილაკოვო -:-
19:00რიმავსკა სობოტა - კოვაცოვა -:-

სლოვაკეთი: დივიზიონი C - ბრატისლავა

19:30ბერნოლაკოვო - ლოკომოტივა ნოვა ვესი -:-
19:30ინტერი ბრატისლავა - როვინკა -:-
19:30პეზინოკი - კალინკოვო -:-

სლოვენია: პირველი ლიგა

19:00კოპერი - დომჟალე -:-
22:15რადომლიე - მარიბორი -:-

სლოვენია: 2. SNL

19:30ბელტინცი - პრიმორიე -:-
19:30იადრან დეკანი - დრავა -:-
19:30როგასკა - რუდარი -:-
20:30გორიცა - ბილიე -:-

სომხეთი: პრემიერ ლიგა

20:00ურარტუ - სევანი -:-

სომხეთი: პირველი ლიგა

16:30შირაქი - ბკმა 2 -:-

ტაჯიკეთი: უმაღლესი ლიგა

16:30ისტარავშანი - ესხატა -:-
16:30ცსკა-პამირ დუშანბე - ხატიონი -:-

უელსი: ლიგის თასი

23:00ებერისტუიტი - პენიბონტი -:-
17:30ბარი - ლანელი -:-
17:30გრესფორდი - ბანგორ სიტი -:-
17:30კამბრიანი & კლიდახი - ნიუთაუნი -:-
17:30კვმბრან სელტიკი - პონტიპრიდი -:-
17:30პენრინკოჰი - ტნს -:-
17:30ტრეფელინი - რისკა -:-
17:30ფლინტი - ბალა -:-
17:30ჰავერფორდვესტი - გოიტრ იუნაიტედი -:-

უზბეკეთი: სუპერ ლიგა

19:00ანდიჯანი - კიზილკუმი ზარაფშონი -:-
19:00ლოკომოტივი ტაშკენტი - აგმკ -:-
19:00მეტალურგი ბეკაბადი - ტერმეზ სურხონი -:-

უკრაინა: პრემიერ ლიგა

18:00რუხი ლვოვი - ვერეს რივნე -:-
20:30დნიპრო-1 - მარიუპოლი -:-
20:30შახტარი დონეცკი - ოლექსანდრია -:-

უკრაინა: I ლიგა

17:30კრემინი - ჟიტომირი -:-
17:30ჰირნიკ-სპორტი - კრივბასი -:-
19:30აგრობიზნეს ვოლოჩისკი - კრამატორსკი -:-
19:30ივანო-ფრანკივსკი - Metalist Kharkiv -:-

უკრაინა: II ლიგა

18:00Munkacs Mukacheve - კარპატი ჰალიხი -:-
18:00იარუდი მარიუპოლი - პერემოგა დნიპრო -:-
18:00ჩაიკა - ნივა -:-
19:00მიკოლაივი - ტავრია -:-

უკრაინა: ახალგაზრდული ლიგა

12:00ვორსკლა პოლტავა U21 - ლვოვი U21 -:-
12:00ზარია ლუგანსკი U21 - დინამო კიევი U21 -:-
13:00მინაი U21 - კოლოსი კოვალივკა U21 -:-

უკრაინა: Championship Women

14:00Bukovynska Nadiya ქ - Ateks ქ -:-
18:00ილიჩევეცი მარიუპოლი ქ - კოლოსი კოვალივკა ქ -:-
18:00კრივბასი ქ - კარპატი ლვოვი ქ -:-

უნგრეთი: NB I

19:45მეზოკოვესდ-ზორი - ზალაეგერშეგი -:-
22:00მტკ ბუდაპეშტი - ჰონვედი -:-

უნგრეთი: უნგრეთის თასი

13:00Mun SE - ჩეპელი -:-
18:00რაცკევე - Kalocsai -:-
18:00ჰატვანი - საჟობაბონი ვეგიეში -:-
18:30Csenger - კაზინბარციკაი -:-
18:30Derecskei - გიონგიოსი -:-
18:30ENCS - იბრანი -:-
18:30Ersekvadkert - კარანჩლაპუიტო -:-
18:30Esztergom - ზალასენტგროტი -:-
18:30Gyongyos - ტალია -:-
18:30Haladas Zanati - მენფოჩანაკი -:-
18:30Ikarus - ჰოდმეზოვასარჰელი -:-
18:30Jamina SE - Gyulai Termal -:-
18:30Kadarkut - კოზარმისლენი -:-
18:30Kiskorosi - დაბას-გიონი -:-
18:30Kormend VSE - მოსონმაგიაროვარი ტე -:-
18:30Nagydobosi - ტარპა -:-
18:30Semjenhaza - ბალატონი ვასასი -:-
18:30Tiszasziget - ბვსკ-ზუგლო -:-
18:30Vasarosnameny SE - სენიო კარნიფექსი -:-
18:30აბდა - ტიჰანი -:-
18:30ალგიო - Gyomro -:-
18:30ბატაშეკი - ერდი -:-
18:30გარდონი ვაროში - კაპოსვარი -:-
18:30დებრეცენი - ტიშაფურედი -:-
18:30ეგერი - პუტნოკი -:-
18:30ვაჩი - ტიშჟაუცვაროში -:-
18:30იანოსომორია - VLS Veszprem -:-
18:30კოროსლადანი მსკ - დაბასი -:-
18:30მონორი - რაკოშმენტი კსკ -:-
18:30ნაგიატადი - დუნაუჟვაროს პასე -:-
18:30საროსდი - კომლოი -:-
18:30სეგედი - ფუზესგიარმატი -:-
18:30სეკსარდი - ბიჩკეი -:-
18:30ტაკსონი - ჩეგლედი -:-
18:30ტესკანდი - სარვარი -:-
18:30ტოკოლი - Szepetnek -:-
18:30ტოროკშენტმიკოსი - ბკვ ელორე -:-
18:30ფოვაროსი ვიზმუვეკი - შაბადშალასი -:-
18:30შამბეკი - ლიპოტი -:-
18:30ციგანდი სე - ჰიდასნემეტი -:-

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

01:00ჩერო ლარგო - პენარიოლი -:-
22:00რივერ პლეიტი - მონტევიდეო სიტი -:-

ფარერების კუნძულები: 1. დეილდი

17:00ბ36 ტორსჰავნი 2 - სანდური -:-
18:00ვიკინგური 2 - ჰბ ტორსჰავნი 2 -:-
18:30სუდუროი - რუნავიკი 2 -:-
20:00აბ არგირი - სტრეიმური 2 -:-

ფინეთი: ვეიკაუსლიგა

16:00აკ ულუ - მარიეჰამნი -:-
18:00კტპ - ჰიკი -:-

ფინეთი: პირველი დივიზიონი

15:00ეკენასი - როვანიემი -:-
15:00კლუბი 04 - მუსა -:-
16:00გნისტანი - იარო -:-
18:00კპვ კოკოლა - მიკელინი -:-
18:00ტპს - პკ-35 ვანტა -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი A

18:00ატლანტისი - მიკელინი კისატი -:-
18:00კაპა - მიპა -:-
18:00კესკი-უუსიმა - ნისი -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B

16:00ილვესი 2 - ეპს -:-
18:00VJS - პიფ პარგასი -:-
18:00ჯაზ პორი - კააპო -:-
18:00ჰონკა აკატემია - გრიფკ -:-
19:30ტპვ - სალპა -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი C

18:00ოტპ - იბკ -:-
19:00ვიფკ - იიკ იავასკიალა -:-

ფინეთი: კანსალინენ ლიგა ქ

15:00პკ-35 ჰელსინკი ქ - ალანდ იუნაიტედი ქ -:-
15:00ტიპსი ქ - კუპს ქ -:-
19:00ჰიკი ქ - ჰონკა ქ -:-
19:30ჰპს ქ - ილვესი ქ -:-

ყაზახეთი: ყაზახეთის თასი

14:00სდიუშორი - ყიზილჟარი -:-
16:00მაქატარალი - ატირაუ -:-
17:00აკჟაიკი - აქტობე -:-

შვედეთი: ოლსვენსკა

19:30ორებრო - მიალბიუ -:-
19:30ჰალმშტადი - მალმიო -:-

შვედეთი: სუპერეტანი

19:00ვარნამო - ესკილსტუნა -:-
19:00ფალკენბერგსი - სუნდსვალი -:-

შვედეთი: დივიზიონი 2 - ნორლენდი

14:00სკელეფტე - Froso IF -:-
14:00სტორფორსი აიკი - ოსტერსუნდი -:-
16:00ბერგნასეცი აიკი - გუნდი ტგ ფფ -:-
16:00ბოდენსი - ფრისკა ვილიორი -:-
17:00იტერჰოგდალსი - გოტნე -:-
17:00ნოტვიკენსი - უმეა -:-
17:00სანდვიკსი - ტაფტეა -:-

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ სვეალანდი

16:00კუნგსანგენსი - სანდვიკენსი -:-
16:00სტოკჰოლმ ინტერნაციონალე - კვარნსვედენსი -:-
19:00გუტე - უფსალა -:-

შვედეთი: დივიზიონი 2 - დასავლეთ გოტალანდი

15:00ჰოგანასი - ტორსლანდა -:-
17:00დალსტორფსი - ტორდი -:-

შვედეთი: დიზივიონი 2 - სამხრეთ გოტალანდი

16:00ესლოვსი - ჰასლეჰოლმი იფ -:-
16:00პრესპა ბირლიკი - კარლსკრონა -:-
16:00როსენგარდი - სოლვესბორგსი -:-
17:00ასარუმსი - ბალკანი -:-
17:00იფკ ჰასლეჰოლმი - იფკ ბერგა -:-

შვედეთი: დივიზიონი 2 - სამხრეთ სვეალანდი

16:00ტროსა-ვაგნჰარადსი სკ - რინინგე -:-
16:00ჰუდინგე - სირიანსკა -:-
17:00მიოლბი აი ფფ - ესკილსტუნა სიტი -:-

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ გოტალანდი

15:00აჰლაფორსი - ტიდაჰოლმი -:-
16:00ანგერედი - კუმლა -:-
16:00გრებესტადსი - ფორვარდი -:-
17:00ნორდვამლანდი - ოდევოლდი -:-
18:00ვანერსბორგი ფკ - იფკ სკოვდე -:-
18:00ლიდჩოპინკგსი - კარლსტადი II -:-

შვედეთი: ელიტეტანი ქ

15:00ბრომაპოიკარნა ქ - ნორჩოპინგი ქ -:-
16:00ბოლსტანასი ქ - ჯიტექსი ქ -:-
17:00კალმარი ქ - ალინგსასი ქ -:-
17:00მალბაკენსი ქ - ლიდჩოპინკგსი ქ -:-
17:00უფსალა ქ - ალვსიო ქ -:-
18:00სუნდსვალი ქ - მორონი ქ -:-

შვეიცარია: სუპერ ლიგა

20:00სიონი - იანგ ბოიზი -:-
22:30Grasshoppers - ლოზანა -:-

შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა

20:00ვილი - ივერდონი -:-

შვეიცარია: Promotion ლიგა

18:00ბავუა - ბიელი -:-
18:00ბრაიტენრაინი - რაპერსვილი -:-
18:00ბრული - ციურიხი II -:-
18:00იფ იუვენტუსი - ეტუალ-კარუჯი -:-
18:00ხამი - სიონი II -:-
19:00ბლექ სტარზი - ბაზელი II -:-
19:45ბელინცონა - იანგ ბოიზი II -:-
22:00ჩიასო - სტად ნიონე -:-

შოტლანდია: პრემიერ ლიგა

15:30დანდი იუნაიტედი - რეინჯერსი -:-
18:00სტ. მირენი - ჰართსი -:-

შოტლანდია: ჩემპიონშიპი

18:00დანფერმლაინი - პარტიკი -:-
18:00ეირი - არბროა -:-
18:00ინვერნესი - რაის როვერსი -:-
18:00ქუინ ოფ საუთი - კილმარნოკი -:-
18:00ჰამილტონი - მორტონი -:-

შოტლანდია: I ლიგა

18:00ალოა - ისტ ფაიფი -:-
18:00დუმბარტონი - ეირდრი -:-
18:00მონტროზი - კლაიდი -:-
18:00ფალკირკი - პიტერჰედი -:-
18:00ქუინზ პარკი - კოვ რეინჯერსი -:-

შოტლანდია: II ლიგა

18:00ალბიონ როვერსი - სტენჰაუზმაირი -:-
18:00სტირლინგი - კელტი ჰართსი -:-
18:00სტრანრარი - ანანი -:-
18:00ფორფარ ატლეტიკი - ედინბურგ სიტი -:-
18:00ქოუდენბითი - ელგინ სიტი -:-

შოტლანდია: ჰაილენდ ლიგა

18:00ბაკი ტისთლი - კეითი -:-
18:00დევერონვეილი - ბრეშინი -:-
18:00ვიკ აკადემია - კლეჩნაკუდინი -:-
18:00ინვერუირ ლოკო ვორქსი - ტარიფ იუნაიტედი -:-
18:00როთსი - ნეირნ ქაუნთი -:-
18:00ფორმარტინ იუნაიტედი - ფორტ ვილიამი -:-
18:00ფორს მექანიკსი - სტრარტსფი თისთლი -:-
18:00ფრასერბურგი - ბრორა რეინჯერსი -:-
18:00ჰანტლი - ლოსიმაუსი -:-

შოტლანდია: ლოულენდ ლიგა

18:00ბერვიკი - დალბითი სტარი -:-
18:00ბონეს იუნაიტედი - სელტიკი B -:-
18:00გრეტნა 2008 - ისთ სტირლინგშირი -:-
18:00ედინბურგის უნივერსიტეტი - გალა ფეირიდინი -:-
18:00კალდეონიან ბრეივზი - ბონირიგ როუზი -:-
18:00სივილ სერვის სტროლი - ვეილ ოფ ლეიტენი -:-
18:00სპარტანსი - ბრუმჰილი -:-

ჩეხეთი: 1. ლიგა

18:00ზლინი - ტეპლიცე -:-
18:00სპარტა პრაღა - კარვინა -:-
18:00ცესკე ბუდეიოვიცე - ოსტრავა -:-
18:00ჰრადეცი კრალოვე - ლიბერეცი -:-
21:00გადაიდოსლავია პრაღა - სიგმა ოლომოუცი -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი 2

12:15ჩრუდიმი - ტრინეცი -:-
19:00ლისენი - უსტი ნად ლაბემი -:-
19:00ოპავა - ვისკოვი -:-
19:00პროსტეჟოვი - ბრნო -:-

ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი A

12:15ვისეჰრადი - პრიბრამი B -:-
12:15ლოკო ვლტავინი - სლავია პრაღა B -:-
12:15მოტორლეტი პრაღა - კარლოვი ვარი -:-
12:15პისეკი - დომაზლიცე -:-
12:15სკ რაკოვნიკი - ადმირა პრაღა -:-
12:30პოვლტავსკა ფა - ბენესოვი -:-

ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი B

12:15ზბუზანი - ლიბერეცი B -:-
12:15იაბლონეცი B - უსტი ნად ორლიცი -:-
13:00ტეპლიცე B - ჰრადეცი კრალოვე B -:-
19:00ზივანიცე - ზაპი -:-

ჩეხეთი: MSFL

12:15FKM Jihlava - ბლანსკო -:-
12:15ვრატიმოვი - ზლინი B -:-
12:15ოტროკოვიცე - უჰერსკი ბროდი -:-
18:00დოლნი ბენესოვი - უნიცოვი -:-
18:30როსიცე - კრომერიცი -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი A

15:00ცესკე ბუდეიოვიცე B - ჰვეზდა ხები -:-
16:30პრეშტიცე - როკიცანი -:-
19:00დუბრავკა - პეტრინი პლზენი -:-
19:00კატოვიცე - მარიანსკე ლაზნე -:-
19:00კლატოვი - მიტო -:-
19:00სობესლავი - Horovice -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი B

12:15არიტმა პრაღა - დობრისი -:-
12:15ბრანდის ნად ლაბემი - ჩესკა ლიპა -:-
12:15ნერატოვიცე - კლადნო -:-
12:15სტეტი - ტატრანი რაკოვნიკი -:-
18:00ბრეჟოვა - ბანიკ მოსტი - სოუსი -:-
19:00სლანი - ჩესკი ბროდი -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი C

12:15კუტნა ჰორა - პორიკანი -:-
12:30კოსმონოსოი - ჰლინსკო -:-
19:00ლეტოჰრადი - ბენატკი -:-
19:00ტოხოვიცე - ნახოდი -:-
19:00ტრუტნოვი - დვური კრალოვე -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი D

17:00სტარა რისე - ბრეცლავი -:-
19:00ზდარ ნად საზავუ - ჰავლიცკუვ ბროდი -:-
19:00სტარტი ბრნო - ბისტრიცე ნად პერნ. -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი E

19:00ვალასკე მეზრიცი - კოზლოვიცე -:-
19:00პრეროვი - ნოვე სადი -:-
19:00სკასტიცე - სტრანი -:-
19:00ჰოლესოვი - ბჟენეცი -:-
19:00ჰრანიცე - ვსეხოვიცე -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი F

18:30რიმაროვი - ბოჰუმინი -:-
19:00დეტმაროვიცე - პოლანკა ნად ოდრუ -:-
19:00ფრიდლანტი - კარვინა B -:-

ჩეხეთი: მორავსკოსლეჟსკი კპ

19:00დოლნი დატინე - კრნოვი -:-
19:00იაკუბცოვიცე - ბრიდლიცნა -:-
19:00პეტროვიცე - ფულნეკი -:-
19:00სლავია ორლოვა - პეტრვალდ ნა მორავე -:-
19:00ჩელადნა - ბრუსპერკი -:-
19:00ჰლუბინა - ჰაი ვე სლეჟსკუ -:-

ჩეხეთი: ზლინი კპ

19:00ვალასკა პოლანკა - სლუსოვიცე -:-
19:00ველკე კარლოვიცე - სტიტნა ნად ვლარი -:-
19:00მარკოვიცე - კვაშიცე -:-
19:00ნაპაიედლა - ბისტრიცე პოდ ჰოსსტინემი -:-

ჩეხეთი: იოჰომორავსკი კპ

12:15კურიმი - რაიეცკო -:-
12:15მორავსკი კრუმლოვი - ბოსონოჰი -:-
19:30ბისტრეცი - ივანჩიცე -:-
19:30მუტენიცე - ბოჰუნიცე -:-
19:30რატისკოვიცე - სპარტა ბრნო -:-
19:30სკ კრუმვირი - მორავსკა სლავია -:-

ჩეხეთი: ვისოცინა კპ

12:00ნამესტი ნ. ოსლავუ - ველკე მეზირიცი B -:-
18:30ბედრიხოვი - პელჰრიმოვი -:-
18:30ნოვა ვესი - ლედეც ნად საზავუ -:-
18:30ოკრისკი - ჟიროვნიცე -:-

ჩეხეთი: კრალოვერადეცკი კპ

19:00კოსტელეცი - ნოვი ბიძოვი -:-
19:00ტრებეში - ჟიცინი -:-
19:00ჩერვენი კოსტელეცი - დობრუსკა -:-
19:00ჩერნილოვი - ვრხლაბი -:-

ჩეხეთი: ლიბერეცკი კპ

19:00Lomnice nad Popelkou - სლოვანი ფრიდლანტი -:-
19:00დესნა - სკალიცე -:-
19:00ველკე ჰამრი B - ჟელეზნი ბროდი -:-
19:00ვისნოვა - სედმიჰორკი -:-
19:00სტრაზი - ნოვი ბორი -:-
19:00ჰრადეკ ნად ნისუ - როვენსკო -:-

ჩეხეთი: უსტეცკი კპ

12:30კრუპკა - ლიტომერიკო -:-
12:30ჰორნი იირეტინი - დომოუსიცე -:-
19:00ბრნა - ჟილოვე -:-
19:00ვილემოვი - სრბიცე -:-
19:00ზატეცი - მოდლანი -:-
19:00მოდრა - ბანიკ მოსტი - სოუსი B -:-
19:00პერსტეჟნი - ლოვოსიცე -:-

ჩეხეთი: პლჟენსკი კპ

16:00სოკოლი ლჰოტა - ბოლევეცი -:-
18:00სტანკოვი - ვეჟპრნიცე -:-
20:00ნირშკო - ნეპომუკი -:-
20:00პლზენი - ჩერნიცე - ზრუცი -:-
20:00ტლუმაკოვი - რაპიდი პლზენი -:-
20:00ჰორნი ბრიზა - ჰოლისოვი -:-

ჩეხეთი: იოჩესკი კპ

12:15მას ტაბორსკო B - რუდოლფოვი -:-
12:15ოლესნიკი - ტინ ნად ვლატოვუ -:-
19:00ბლატნა - მილევსკო -:-
19:00სეზიმოვო უსტი - ტრებონი -:-
19:00ტატრან პრახატიცე - ოსეკი -:-
19:00ჩესკი კრუმლოვი - იანკოვი -:-
19:00ციმელიჩე - პროტივინი -:-

ჩეხეთი: პრაჟსკი პრებორი

12:15კრალოვიცე - უიეზდი პრაღა -:-
12:30ზლიცინი - ოლიმპია რადოტინი -:-
12:30უს პრაღა - ჰოსტივარი -:-
15:00მოტორლეტი პრაღა B - პოდოლი -:-
15:30ვისეჰრადი B - დუკლა -:-

ჩეხეთი: ოლომოუცკი კპ

19:00ზელატოვიცე - იესენიკი -:-
19:00კრალიცე ნა ჰანე - ლუტინი -:-
19:00სტერნბერკი - მოჰელნიცე -:-

ჩეხეთი: პარდუბიცკი კპ

19:00ჩესკა ტრებოვა - სვიტავი -:-
19:00ხოცენი - ლანსკრუნი -:-
19:00ჰოლიცე - მორავსკა ტრებოვა -:-

ჩეხეთი: U19 ლიგა

12:15პარდუბიცე U19 - მეტეორი პრაღა U19 -:-
13:00ბრნო U19 - ზლინი U19 -:-
13:00პლზენი U19 - ჰრადეცი კრალოვე U19 -:-
13:00სლოვაცკო U19 - ოპავა U19 -:-
13:00სპარტა პრაღა U19 - ცესკე ბუდეიოვიცე U19 -:-
15:15მლადა ბოლესლავი U19 - ოსტრავა U19 -:-

ჩილე: პრიმერა დივიზიონი

23:00ო'ჰიგინსი - უნივერსიდად დე ჩილე -:-

ჩილე: პრიმერა B

20:30დეპორტეს იქუიქუე - დეპორტეს ტემუკო -:-
20:30კოპიაპო - ბარნეჩეა -:-

ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი

23:00ლიმაჩე - დ. კონსეპსიონი -:-
02:45კოლჩაგუა - ვალდივია -:-

ჩინეთი: პირველი ლიგა

13:30შაანხი ჩანგანი - გუიჟუ -:-
15:35ზიბო კუხუ - კუნშანი -:-
16:00ვუჰან სრი თაუნსი - ნანჯინგ სიტი -:-

ჩრდილოეთ ირლანდია: ჩემპიონშიპი

18:00ანაგი - არდსი -:-
18:00ბალიკლეირი - ბალინამალარდი -:-
18:00დერგვიუ - ინსტიტუტი -:-
18:00ლოუგალი - დანდელა -:-
18:00ნიური სიტი - ნაქბრედა -:-
18:00ქუინზ უნი. - ჰ&ვ ველდერსი -:-

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 1

20:55სლავენი ბელუპო - სიბენიკი -:-
21:00გადაიდოისტრა 1961 - დინამო ზაგრები -:-
23:00გორიცა - ჰაიდუკი სპლიტი -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.