ფეხბურთი » ხვალ » ყველა თამაში
გერმანია: ბუნდესლიგა
17:30ვოლფსბურგი - ბოხუმი -:-17:30კიოლნი - დარმშტადტი -:-
17:30ჰაიდენჰაიმი - ლაიპციგი -:-
17:30ჰოფენჰაიმი - გლადბახი -:-
20:30უნიონ ბერლინი - მიუნხენის ბაიერნი -:-
ესპანეთი: ლა ლიგა
23:00ატლეტიკი ბილბაო - გრანადა -:-16:00სელტა ვიგო - ლას პალმასი -:-
18:15რაიო ვალეკანო - ოსასუნა -:-
20:30ვალენსია - ბეტისი -:-
23:00ხირონა - კადიზი -:-
ინგლისი: პრემიერ ლიგა
18:00ლუტონი - ბრენტფორდი -:-18:00შეფილდ იუნაიტედი - ბარნლი -:-
22:30ვულვზი - არსენალი -:-
ინგლისი: FA თასი
20:15მანჩესტერ სიტი - ჩელსი -:-იტალია: სერია A
20:00ემპოლი - ნაპოლი -:-22:45ვერონა - უდინეზე -:-
საფრანგეთი: ლიგა 1
23:00ნიცა - ლორიანი -:-19:00ნანტი - რენი -:-
23:00ლანსი - კლერმონი -:-
საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა
15:00სამტრედია - ტორპედო ქუთაისი -:-16:00სამგურალი - დინამო თბილისი -:-
21:00კოლხეთი 1913 - დინამო ბათუმი -:-
ავსტრალია: A ლიგა
09:30სიდნეი უონდერერსი - მელბურნ სიტი -:-11:30მელბურნ ვიქტორი - ბრისბეინ როარი -:-
13:45მაკარტური - სიდნეი -:-
ავსტრალია: NPL ACT
09:00ო'კონორ ნაითსი - ტუგერაგონგ იუნაიტედი -:-09:00ტაიგერსი - კანბერა ხორვატია -:-
ავსტრალია: NPL ჩრდილოეთ NSW
09:30ეჯვორს იგლზი - ადამსთაუნ როუზბადი -:-10:30ქუქს ჰილ იუნაიტედი - ლეიქ მაქუეირი -:-
11:30ვალენტინი - ნიუკასლ ოლიმპიკი -:-
ავსტრალია: NPL ახალი სამხრეთ უელსი
10:30სათერლანდ შარქსი - მენლი იუნაიტედი -:-13:00სტ. ჯორჯ სენტსი - ჰილზ ბრამბისი -:-
13:15სტ. ჯორჯ სიტი - ცენტრალ ქოუსთ მარინერსი U23 -:-
ავსტრალია: NPL ქუინზლენდი
12:00რედლენდსი - ქვინზლენდ ლაიონსი -:-12:15ვინუმ ვულვზი - Moreton City Excelsior -:-
12:30პენინსულა - სანშაინ ქოუსთ უონდერერსი -:-
ავსტრალია: NPL სამხრეთ ავსტრალია
09:30კემპბელთაუნ სიტი - ადელაიდა კომეტსი -:-11:30Adelaide Croatia Raiders - FK Beograd -:-
ავსტრალია: NPL ტასმანია
08:30დევონპორტი - საუთ ჰობარტი -:-10:45ლანჩესტონი - კლარენს იუნაიტედი -:-
ავსტრალია: NPL ვიქტორია
07:00გრინ გალი - პორტ მელბურნ შარქსი -:-09:00Manningham United Blues - ჰუმ სიტი -:-
12:15ალტონა მეჯიქი - მელბურნ ნაითსი -:-
13:00დანდენონგ თანდერი - ეივონდეილი -:-
ავსტრალია: NPL დასავლეთ ავსტრალია
11:00არმადალე - პერთი -:-11:00ბალკატა - ინგელვუდ იუნაიტედი -:-
11:00ბეისვოთერი - პერთი U23 -:-
11:00ვესტერნ ნაითსი - ოლიმპიკი ქინგსვეი -:-
11:00პერთი რედსტარი - ფრემანტლ სიტი -:-
11:00ფლორიტ ათენა - სტირლინგი მაკედონია -:-
ავსტრალია: Capital Premier League
09:00Belconnen Utd. - ვესტ კანბერა უონდერერსი -:-09:00Canberra Juventus - Brindabella -:-
09:00Queanbeyan City - კანბერა უაით ეგლზი -:-
09:15ANU - Wagga City Wanderers -:-
ავსტრალია: Northern NSW State League
08:30Singleton Strikers - West Wallsend -:-08:30Thornton Redbacks - Toronto Awaba Stags -:-
10:00Cessnock City Hornets - Belmont Swansea Utd. -:-
ავსტრალია: NSW League One
10:30ჰაკოა სიდნეი - ბენქსთაუნ სიტი ლაიონსი -:-11:00Canterbury Bankstown - UNSW -:-
13:00Mt Druitt Town - ინტერ ლაიონსი -:-
13:00SD Raiders - ბულზ აქადემი -:-
13:00ბონირიგ უაით იგლზი - დალვიჩ ჰილი -:-
13:00დანბარ როვერსი - მაკარტურ რემსი -:-
ავსტრალია: Queensland Premier League
10:15Capalaba - ქებულთური -:-11:30ისტერნ საბერბსი - Broadbeach Utd. -:-
12:00Ipswich - მიტჩელტონი -:-
12:00ბრიზბენ სტრაიკერსი - ლოგან ლაითნინგი -:-
13:00Moreton City Excelsior U21 - საუთსაიდ იგლზი -:-
ავსტრალია: SA State League
09:30Playford Patriots - Adelaide Vipers -:-09:30ადელაიდა ვიქტორი - Fulham Utd. -:-
09:30ადელაიდა იგლზი - ვესტ ტორენსი -:-
09:30სტრტ ლაიონსი - ვესტ ადელაიდა -:-
09:30ქამბერლენდ იუნაიტედი - Salisbury Utd. -:-
13:30ადელაიდა კობრასი - ვესტერნ სტრაიკერსი -:-
ავსტრალია: Tasmania Northern Championship
06:15ლანჩესტონი U21 - Burnie Utd. -:-08:30ნორსერნ რეინჯერსი - Ulverstone -:-
10:30დევონპორტი U21 - სომერსეტი -:-
10:30რივერსაიდ ოლიმპიკი U21 - ლანჩესტონ იუნაიტედი U21 -:-
ავსტრალია: Tasmania Southern Championship
08:15ნიუ თაუნი - South East Utd. -:-08:30Hobart City - ოლიმპია უორიორსი -:-
08:30გლენორჩ ნაითსი U21 - Taroona -:-
08:30ტასმანიას უნივერსიტეტი - კლარენს იუნაიტედი U21 -:-
ავსტრალია: Victoria Premier League
09:00Langwarrin - მელბურნ ვიქტორი U21 -:-09:00ნორს გილონგი - ისთერნ ლაიონსი -:-
11:30George Cross - ბენტლეი გრინზი -:-
ავსტრალია: WA State League
11:00Gwelup Croatia - ნედლენდსი -:-11:00გოსნელს სიტი - მანდურა სიტი -:-
11:00როკინგჰემ სიტი - Joondalup Utd. -:-
11:00სუბიაკო - ქოქბურნ სიტი -:-
13:00დიანელა უაით იგლი - Murdoch Melville -:-
ავსტრია: ბუნდესლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
19:00ალტახი - ბვ ლინცი -:-19:00აუსტრია ვენა - ტიროლი -:-
19:00ვოლფსბერგერი - აუსტრია ლუსტენაუ -:-
ავსტრია: 2. ლიგა
16:30შტრიპფინგი - დორნბირნი -:-ავსტრია: რეგიონალლიგა აღმოსავლეთი
18:00მაუერვერკი - ვიენერ ვიქტორია -:-ავსტრია: რეგიონალლიგა ცენტრალური
18:00უნიონ გურტენი - ვაიცი -:-21:00ვაინდორფი სტ. ანა - ლასკი (Am) -:-
ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი
14:45ალტახი U21 - ზაალფელდენი -:-17:00ვოლფურტი - ბიშოფშოფენი -:-
18:00ა. ზალცბურგი - როთისი -:-
19:00დორნბირნერი - მოცი/სილზი -:-
19:00იმსტი - ვალს-გრუნაუ -:-
19:00ტსვ სტ. იოჰანი - კუფშტაინი -:-
19:00ჰოჰენემსი - რანკვაილი -:-
ავსტრია: ბურგენლანდი
19:00მარგარეტენი - მარცი -:-19:00ჰალბტურნი - პინკაფელდი -:-
20:00შატენდორფი - უსვს რუდერსდორფი -:-
ავსტრია: კარნტენი
17:30სტ. იაკობი/როსი - ვოლკერმარკტი -:-18:00ა. კლაგენფურტი (Am) - კოტმანსდორფი -:-
18:00ბლაიბურგი - სვ კრაიგი -:-
18:00დონაუ კლაგენფურტი - ლანდსკრონი -:-
18:30ატუს ფერლახი - ატსვ ვოლფსბერგერი -:-
ავსტრია: ნიდეროსტერაიხი
18:00ვარტი - SCU კილბი -:-18:30რეცი - როჰრბახი -:-
ავსტრია: ობეროსტერაიხი
15:30ასქ სტ. ვალენტინი - დიეტახი -:-18:30ბად იშლი - ასკო ოედტი -:-
18:30სტ. მარტინ იმ მუჰლრეისი - შალერბახი -:-
ავსტრია: ზალცბურგი
16:00UFC Siezenheim - უნიონ ჰენდორფი -:-17:00სტრასვალხენი - გროდიგი -:-
17:00უსკ ანიფი - ეუგენდორფი -:-
18:00ბურმოოსი - კუხლი -:-
19:30საკ 1914 - გოლინგი -:-
ავსტრია: შტაიერმარკი
18:00ჰაილიგენკროიცი - ფეჰრინგი -:-ავსტრია: ვორალბერგი
17:00გოფისი - ა. ლუსტენაუ (Am) -:-18:00ლოხაუ - ნენცინგი -:-
18:00ლუსტენაუ - ანდელსბუხი -:-
19:00ჰარდი - ადმირა დორნბირნი -:-
19:00ჰორბრანცი - ალბერშვენდე -:-
20:00როტენბერგი - ეგი -:-
ავსტრია: ვენა
14:00დინამო ჰელფორტი - შტადლაუ -:-16:00სპორტუნიონ მაუერი - რედ სტარი პენცინგი -:-
17:30სიმერინგერი - 1980 ვენა -:-
18:00XIII-აუჰოფ ცენტრი - სლოვანი ჰაჩი -:-
18:00ასვ 13 ვენა - მანსვორთი -:-
აზერბაიჯანი: პრემიერ ლიგა
16:30ყარაბახი - გაბალა -:-19:00ზირა - ნეფთჩი ბაქო -:-
აზია: AFC აზიის თასიU23
17:00მალაიზია U23 - ვიეტნამი U23 -:-19:30ქუვეითი U23 - უზბეკეთი U23 -:-
ალბანეთი: სუპერ ლიგა
17:00ლაჩი - ეგნატია -:-20:00პარტიზანი - დინამო ტირანა -:-
20:00ტეუტა - ვლაზნია -:-
ალბანეთი: I დივიზიონი
17:00კორაბი პეშკოპი - ლუზი -:-ალჟირი: ლიგა 1
19:00პარადოუ - ელ ბაიადი -:-ალჟირი: ლიგა 2
18:00Guir Abadla - ასმ ორანი -:-18:00WA Mostaganem - მასკარა -:-
18:00ელ ხემისი - მოსტაგანემი -:-
18:00კოლეა - მეჩერია -:-
18:00მედეა - რკ კუბა -:-
18:00ტემუშენი - ოუედ სლი -:-
18:00ტიარეტი - ვიდად ადაბი დე ბუფარიკი -:-
18:00ჰუსეინ დეი - არბა -:-
ანგოლა: ჟირაბოლა
18:00ბრავოს დო მაკისი - კაბუსკორპი -:-18:00უნიაო დე მალანჟი - ლიბოლო -:-
18:30აკადემიკა - პეტრო ატლეტიკო -:-
19:00საგრადა - ლუნდა სული -:-
ანდორა: პრიმერა დივიზიონი
22:30კაროი - ატლეტიკ ამერიკა -:-ანტიგუა და ბარბუდა: ABFA პრემიერ ლიგა
00:00ოლ სენტს იუნაიტედი - Pigotts Bullets -:-არაბთა საამიროები: UAE ლიგა
18:00ჰატა - ემირეითს კლუბი -:-20:30ალ-ვაჰდა - აჯმანი -:-
არაბთა საამიროები: დივიზიონი 1
17:55Gulf United - ალ-ტაავონი -:-17:55მასაფი - მასფუტი -:-
18:05ალ დაფრა - დუბაი სიტი -:-
არგენტინა: კოპა დე ლა ლიგა პროფესიონალი - პლეი-ოფი
22:30არგენტინოს ხუნიორსი - დეფენსა იუსტიცია -:-არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი
03:10სან მარტინ ტ. - გილერმო ბრაუნი -:-20:35ატლეტიკო ატლანტა - ალმაგრო -:-
22:00CA ესტუდიანტესი - ოლ ბოიზი -:-
22:30დეფენსორეს იუნიდოსი - დეფენსორეს დე ბელგრანო -:-
22:30ტალერეს რ.ე. - ტრისტან სუარესი -:-
არგენტინა: ტორნეო ფედერალი
23:00ბოკა უნიდოსი - სოლ დე ამერიკა -:-23:00ფერო გენ.პიკო - ხუტიერეს მენდოზა -:-
არგენტინა: პრიმერა B - აპერტურა
22:30დეპორტივო არმენიო - სპორტივო იტალიანო -:-22:30დეპორტივო მერლო - აკასუსო -:-
22:30კანუელასი - უაი ურკიზა -:-
00:05კომუნიკასიონესი - არგენტინო დე მერლო -:-
არგენტინა: პრიმერა C - აპერტურა
22:30დეფ. დე კამბასერესი - ატლასი -:-22:30იუპანკი - ცენტრალ ბალესტერი -:-
არგენტინა: Torneo Promocional Amateur - აპერტურა
18:00Ezeiza - ნაუტიკო ჰაკოაი -:-22:00ატლეტიკო ტელევიზიონი - პროვინსიალი -:-
22:30Defensores de Glew - იუვენტუდ დე ბერნალი -:-
არგენტინა: პრიმერა A ქ - აპერტურა
18:00ბოკა ხუნიორსი ქ - ნიუელს ოლდ ბოიზ ქ -:-18:00ფერო ქ - პლატენსე ქ -:-
22:00როსარიო ცენტრალი ქ - ინდეპენდიენტე ქ -:-
22:00ხიმნასია ქ - ჰურაკანი ქ -:-
არუბა: დივიზიონ დი ონორი - გამარჯვებულების ეტაპი
04:00ბრიტანია - არუბა რასინგ კლუბი -:-აფრიკა: CAF ჩემპიონთა ლიგა - პლეი-ოფი
17:00მაზემბე - ალ აჰლი -:-23:00ესპერანს ტუნისი - მამელოდი სანდაუნსი -:-
აშშ: USL ჩემპიონშიპი
00:00დეტროიტ სიტი - ოკლენდ რუთსი -:-00:00ლუდუნი - ლუისვილ სიტი -:-
აშშ: MLS ნექსთ პრო
03:00ტორონტო II - ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი II -:-03:30ქრაუნ ლეგასი - ორლანდო სიტი B -:-
04:00სტ. ლუის სიტი 2 - რეალ მონარქსი -:-
00:00ვენტურა ქაუნთი - სპორტინგ კანზას სიტი II -:-
აშშ: USL ლიგა 1
23:00უნიონ ომაჰა - შარლოტ ინდეპენდენსი -:-აშშ: ნისა
03:00მიჩიგან სტარზი - Georgia Lions -:-აშშ: NWSL ქ
04:00ორლანდო ფრაიდი ქ - სან დიეგო ვეივი ქ -:-21:00ვაშინგტონ სფირიტი ქ - გოთემი ქ -:-
ბანგლადეში: პრემიერ ლიგა
13:45მოჰამედანი - ბრაზერს უნიონი -:-13:45ფორტისი - ბაშუნდარა კინგსი -:-
13:45ჩიტაგონგ აბაჰანი - რაჰმატგონჯი მფს -:-
ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა
15:10მინსკი - ნაფტანი -:-17:00არსენალი ძიარჟინსკი - შახტიორი სოლიგორსკი -:-
19:00სლავია მოზირი - დინამო ბრესტი -:-
ბელარუსი: I ლიგა
14:00ბატე 2 - ოსტროვეცი -:-16:00ბუმპრომ გომელი - ბელშინა -:-
18:00სლონიმი - ვოლნა პინსკი -:-
20:00დინამო მინსკი 2 - ბარანოვიცი -:-
ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა ქ
14:30სმორგონი ქ - ზორკა-ბდუ ქ -:-16:30დინამო ბრესტი ქ - დინამო მინსკი ქ -:-
18:30დნიაპრო ქ - გომელი ქ -:-
ბელგია: იუპილერლიგა - კონფერენციის ლიგის ჯგუფი
18:00ლუვენი - სტ. ტრუიდენი -:-20:15ვესტერლო - სტანდარდ ლიეჟი -:-
22:00გენტი - მეხელენი -:-
ბელგია: იუპილერლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
22:45გენკი - ანდერლეხტი -:-ბელგია: ჩელენჯერ პრო ლიგა
17:00ანდერლეხტი U23 - ბრიუგე U23 -:-ბელგია: ეროვნული დივიზიონი 1
22:00ანტვერპენი B - კნოკე -:-22:00ლოკერენი-ტემსე - ვირტონი -:-
22:00რაალ ლა ლუვიერე - გენტი B -:-
22:00შარლერუა B - შარლერუა -:-
22:00ჰეისტი - ურსლ ვისე -:-
22:00ჰოოგსტრატენი - სენტ ელუასი -:-
ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი ACFF
21:30იეტე - ჰამუარი -:-21:30ლა კალამინი - რებეკუასი -:-
21:30ტურნაი - რენესანსი მონსი -:-
22:00ვერლენი - ვარნანტი -:-
22:00მოიქსი - აკრენი -:-
22:00ტუბიზე - სტად ვერვიეტუა -:-
ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV A
20:30ვარეგემი 2 - ვოორდე აპელტერე -:-21:30დიკელვენე - მანდელ იუნაიტედი -:-
21:30ოდენაარდე - ტორჰუტი -:-
22:00გენტი - გულეგემი -:-
22:00მერელბეკე - ოოსტკამპი -:-
ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV B
22:00ბერხემ სპორტი - ჰადესი -:-22:00ბოხოლტერი - ლონდერზეელი -:-
22:00ლირა-ლიერსი ბერლაარი - ბელისია ბილზენი -:-
22:00მეხელენი - ლილი -:-
22:00სიტი პირატსი - ვეზელ სპორტი -:-
22:00ტონგერენი - ოვერიისე -:-
22:00ჰასელტი - ჰუტვენე -:-
ბელგია: პრო ლიგა U21
16:00ბევერენი U21 - ვესტერლო U21 -:-22:00პატრო აისდენი U21 - სტ. ტრუიდენი U21 -:-
ბელგია: სუპერ ლიგა ქ - გამარჯვებულების ეტაპი
15:30გენკი ქ - ბრიუგე ქ -:-21:00სტანდარდ ლიეჟი ქ - ლუვენი ქ -:-
ბელგია: I დივიზიონი ქ
16:00ბრიუგე II W - გენკი II W -:-17:00ვარეგემი II W - ლიეჟი ქ -:-
17:30გენტი II W - აალსტი ქ -:-
18:00ფამკეს მერკემი ქ - ალკენი ქ -:-
20:00ტიენენი ქ - შასტრე ქ -:-
ბენინი: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
19:00Abeilles - დინამო პარაკუ -:-19:00Ainonvi - ჯეფა -:-
19:00დინამიკი ჯუგუ - სოლეილი -:-
19:00პოლისი - ასვო -:-
ბოსნია ჰერცეგოვინა: WWIN Liga BiH
15:30შიროკი ბრიეგი - იგმან კონიჩი -:-18:00სლოგა დობოი - ზრინსკი -:-
22:45სარაევო - ბორაცი ბანია ლუკა -:-
ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - FBiH
19:00ბრატსტვო გრაცანიცა - გორნი რაჰიჩი -:-19:00ბფკ სიმ ბაუ - მლადოსტი დკ -:-
19:00კაკანი - გრადინა სრებრენიკი -:-
19:00სლობოდა - ჰაძიცი -:-
19:00ტომისლავი - ცელიკ ზენიცა -:-
ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - RS
18:30ბსკ ბანია ლუკა - ლიუბიჩ პრნიავორი -:-18:30დრინა ზვორნიკი - პრიედორი -:-
18:30კოზარსკა დუბიცა - სლავია -:-
18:30ლაქტასი - ნევესინჟე -:-
18:30ლეოტარი - რომანია პალე -:-
18:30მკრონიც გრადი - სუტიესკა ფოკა -:-
18:30ფამოსი ვოიკოვიცი - რადნიკი ბიელინა -:-
ბოტსვანა: პრემიერ ლიგა
17:30VTM FC - პოლის XI -:-17:30გაბორონ იუნაიტედი - თაუნშიფ როლერსი -:-
17:30ივანენგ გალაქსი - მორუპულე -:-
17:30ორაპა იუნაიტედი - ილევენ ენჯელსი -:-
17:30სუა ფლამინგოსი - მატებელე -:-
ბრაზილია: სერია A
23:00ფლუმინენსე - ვასკო და გამა -:-00:00გადაიდოკრისიუმა - ფორტალეზა -:-
ბრაზილია: სერია B
02:00ბოტაფოგო სპ - ამერიკა მგ -:-02:00ნოვორიზონტინო - რეგატასი -:-
04:00ოპერარიო - ავაი -:-
22:30შაპეკოენსე - იტუანო -:-
23:30სანტოსი - პაისანდუ -:-
00:00ამაზონასი - სპორტ რესიფი -:-
ბრაზილია: სერია C - პირველი ეტაპი
00:00რემო - ვოლტა რედონდა -:-00:00ტომბენსე - ეკ სან ხოსე -:-
ბრაზილია: ამაპაენსე - პლეი-ოფი
23:00ტრემი - სანტოსი აპ -:-ბრაზილია: კეარენსე 2 - პლეი-ოფი
23:00ტიროლი - იტაპიპოცა -:-ბრაზილია: გაუშუ 2
18:00მონსონი - პელოტასი -:-22:00სან გაბრიელი - აიმორე -:-
ბრაზილია: პაულისტა A4 - პლეი-ოფი
22:00რიო ბრანკო სპ - XV დე ჟაუ -:-ბრაზილია: რონდონიენსე
23:30ბარსელონა RO - Vilhena EC -:-ბრაზილია: რორაიმენსე - მეორე ეტაპი
00:30GAS - ატლეტიკო რიო ნეგრო -:-ბრაზილია: Copa Rio U20 - პლეი-ოფი
22:00ფლამენგო U20 - ვასკო და გამა U20 -:-ბრაზილია: ბაიანო U20
15:00ვიტორია U20 - Estrela De Marco U20 -:-17:00SSA U20 - იაკობინა U20 -:-
22:00ალაგოინჰასი U20 - ბაჰია დე ფეირა U20 -:-
22:00ბარსელონა U20 - Conquista FC U20 -:-
22:00გრაპიუნა U20 - იეკუიე U20 -:-
22:00იპირანგა U20 - ბაია U20 -:-
ბრაზილია: კატარინენსე U20
18:00ნაკაო U20 - ავაი U20 -:-22:00ინტერ დე ლაგესი U20 - ჯოინვილი U20 -:-
ბრაზილია: გოიანო U20
22:30ატაიენსე U20 - გოიასი U20 -:-ბრაზილია: პარანაენსე U20 - პირველი ეტაპი
22:30Andraus Brasil U20 - პარანა U20 -:-22:30Hope Internacional U20 - ლონდრინა U20 -:-
22:30Rolandia EC U20 - Cambe U20 -:-
22:30აპუკარანა U20 - პრუდეტოპოლისი U20 -:-
22:30არაპონგასი U20 - სან ხოსეენსე U20 -:-
22:30გრემიო მარინგა U20 - აა იგუაჩუ U20 -:-
22:30ირატი U20 - Batel U20 -:-
22:30კორიტიბა U20 - პატრიოტასი U20 -:-
22:30ოპერარიო პრ U20 - რიო ბრანკო პრ U20 -:-
ბრაზილია: პაულისტა U20 - პირველი ეტაპი
22:00ბოტაფოგო სპ U20 - ფრანკანა U20 -:-22:00ბრაგანტინო U20 - კაპივარიანო U20 -:-
22:00კორინთიანსი U20 - სან კაეტანო U20 -:-
22:00ნოვორიზონტინო U20 - გრემიო პრუდენტე U20 -:-
22:00პალმეირასი U20 - იბრახინა U20 -:-
22:00სან-პაულუ U20 - ოსასკო აუდაქსი U20 -:-
22:00სანტოსი U20 - მაუა U20 -:-
ბრაზილია: პერნამბუკანო U20 - პირველი ეტაპი
17:00იბის სპორტ კლუბი U20 - Serrano PE U20 -:-17:00ცენტრო ლიმოეირენსე U20 - Ipojuca U20 -:-
22:00Atletico Torres U20 - სპორტ რესიფი U20 -:-
22:00პორტუ U20 - ნაუტიკო U20 -:-
22:00სანტა ფე U20 - Jaguar U20 -:-
22:00სეტე დე სეტემბრო U20 - Aguia FC U20 -:-
22:00ცენტრალი სკ U20 - პეტროლინა U20 -:-
ბრაზილია: ბრაზილეირო ქ
03:00პალმეირასი ქ - ამერიკა მინეირო ქ -:-22:00ავაი ქინდერმანი ქ - სანტოსი ქ -:-
22:00რეალ ბრაზილია ქ - სან-პაულუ ქ -:-
22:00ფლუმინენსე ქ - ბოტაფოგო ქ -:-
ბრაზილია: ბრაზილეირო A2 ქ
22:00იუვენტუდე ქ - ტაუბატე ქ -:-22:00სპორტ რესიფი ქ - ფორტალეზა ქ -:-
ბულგარეთი: პირველი ლიგა
16:15პირინ ბლაგოევგრადი - ჩერნო მორე -:-18:45ჰებარი - ლუდოგორეცი -:-
21:15ლევსკი - ბეროე -:-
ბულგარეთი: მეორე ლიგა
18:00დობრუდჟა - მარიცა პლოვდივი -:-18:00ლიტექსი - ჩერნომორეცი 1919 -:-
18:00მონტანა - ბელასიტსა -:-
18:00სპარტაკი პლევენი - სვოგე -:-
18:00სტრუმსკა სლავა - სპარტაკი -:-
18:00ჩერნომორეცი ბალჩიკი - ბდინ ვიდინი -:-
ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-აღმოსავლეთი
18:00ატლეტიკი კუკლენი - სლივენი -:-18:00ბეროე II - სოზოპოლი -:-
18:00ბოტევი II - სეკიროვო რაკოვსკი -:-
18:00ზაგორეცი - ლევსკი კარლოვო -:-
18:00კარნობატი - დიმიტროვგრადი -:-
18:00ნესებარი - სპარტაკი პლოვდიდი -:-
18:00როდოპა სმოლიანი - გიგანტი საედინენიე -:-
18:00როზოვა დოლინა - ლოკომოტივი პლოვდივი II -:-
18:00სოკოლ მარკოვო - ასენოვეცი -:-
18:00ჰასკოვო - იამბოლი 1915 -:-
ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-დასავლეთი
16:00ლევსკი II - კოსტინბროდი -:-17:00ბალკანი ბოტევგრადი - ბისტრიცა -:-
17:00ბანსკო - რილსკი სპორტისტი -:-
17:00ვიჰრენი - ბოტევი იჰტიმანი -:-
17:00სეპტემვრი სიმიტლი - ჰებარი 2 -:-
17:00სეპტემვრი სოფია 2 - ობორიშტე -:-
17:00სლივნიშკი გეროი - სლავია სოფია 2 -:-
17:00ცსკა 1948 სოფია III - ცსკა სოფია II -:-
19:00მინიორ პერნიკი - პირინი რაზლოგი -:-
ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-აღმოსავლეთი
17:00რილცი - Benkovski -:-17:00სეპტემვრი ტერველი - დუნავ რუსე II -:-
17:00ფრატრია - ჩერნო მორე II -:-
17:00ჩერნოლომეცი - სვეტკავიცა -:-
18:00ლუდოგორეცი III - ლოკომოტივი რუსე -:-
ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-დასავლეთი
18:00ბორუნა - ეტარი II -:-18:00დრენოვეცი - აკადემიკი სვიშტოვი -:-
18:00იანტრა პოლსკი ტრამბეში - მეზდრა -:-
18:00პავლიკენი - ლოკ. გორნა -:-
18:00პარტიზანი ცერვენ ბრიაგი - ვიჰარ სლავიანოვო -:-
ბურუნდი: პრიმუს ლიგა
15:00მაგარა იანგ ბოიზი - დინამიკი -:-17:00აილ ნუარი - ამასიპირი -:-
17:00თელავივი - კაიანზა -:-
17:00ლე მესაჯერ ნგოზი - მუსონგატი -:-
17:00ოლიმპიკ სტარი - ფლამბო დუ ცენტრი -:-
17:30ბუმამურუ - ტიგრე ნუარი -:-
გაბონი: ჩემპიონატ D1
17:30ბუენგუიდი - სტადე მანჯი -:-17:30ვუტური - მბერი სპორტივი -:-
17:30ლოზო - ცენტრ სპორტიფ ბენჯი -:-
17:30მისილი - დიკაკი -:-
17:30მუნანა - ლიბრვილი -:-
17:30პელიკანი ლამბარენე - მანგასპორტი -:-
განა: პრემიერ ლიგა
19:00კარელა - აკრა ლაიონსი -:-19:00ლეგონი - ჰართს ოფ ოუქ -:-
განა: დივიზიონი 1 ლიგა
14:00Steadfast - Techiman Heroes -:-19:00Young Redbull - Asekem -:-
19:00გოლდენ ქიქი - სუსუბირიბი -:-
19:00ნანია - ანქლ ტ იუნაიტედი -:-
19:00ნიუ ედუბიასი - ელმინა შარკსი -:-
გერმანია: 2. ბუნდესლიგა
15:00VfL ოსნაბრუკი - ბრაუნშვაიგი -:-15:00დიუსელდორფი - გროიტერ ფიურტი -:-
15:00კაიზერსლაუტერნი - ვეჰენი -:-
22:30ჰამბურგი - ჰოლშტეინ კიელი -:-
გერმანია: 3. ლიგა
16:00აუე - უნტერჰახინგი -:-16:00დრეზდენი - ვიქტორია კიოლნი -:-
16:00ლიუბეკი - დორტმუნდი II -:-
16:00მიუნხენ 1860 - ზაარბრიუკენი -:-
16:00ჰალეშერი - ვერლი -:-
18:30ინგოლშტადტი - დუისბურგი -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი
15:00ფონიქსი ლიუბეკი - ნორდერშტედტი -:-16:00ჰაველსე - სკ ვაიხე-08 -:-
19:00კილია კილი - ჰამბურგი II -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი
15:00აილენბურგი - ცვიკაუ -:-15:30მოსელვიცი - ალტგლინიკე -:-
18:00გრაიფსვალდი - ხემიე ლაიპციგი -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი
16:00ბოხოლტი - ალენი -:-16:00გლადბახი II - გუტერსლოჰი -:-
16:00დურენი - ფორტუნა კიოლნი -:-
16:00ვეგბერგ-ბეეკი - ვიდენბრუკი -:-
16:00ვუპერტალერი - დიუსელდორფი II -:-
16:00კიოლნი II - სსვგ ველბერტი -:-
16:00პადერბორნი II - ალემანია აახენი -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა სამხრეთ-დასავლეთი
16:0008 ჰომბურგი - ტუს კობლენცი -:-16:00ბალინგერი - აალენი -:-
16:00ვალდორფი - მაინცი II -:-
16:00კიკერსი ოფენბახი - ბალინგენი -:-
16:00ფრაიბერგი - კასელი -:-
16:00ფულდა-ლეჰნერცი - ჰოფენჰაიმი II -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა ბავარია
16:00ანსბახი 09 - ბაიერნი II -:-16:00აუბშტადტი - ილერტისენი -:-
16:00ბამბერგი - შალდინგი -:-
16:00თურქგუჩუ მიუნხენი - ნიურნბერგი II -:-
16:00ფიურტი II - ვილცინგი -:-
გერმანია: ობერლიგა NOFV- ჩრდილოეთი
15:00ვისმარი - როსტოკერი -:-15:00ლიხტენბერგი - რსვ აინტრახტი -:-
გერმანია: ობერლიგა NOFV- სამხრეთი
16:00აინჰაიტ რუდოლშტადტი - ბიშოფსვერდაერი -:-16:00კრიშოვი - ჰალბერშტადტი -:-
16:00ლუდვიგსფელდერი - გრიმა -:-
16:00მაგდებურგი II - სანდერსდორფი -:-
16:00მოტორი მარიენბერგი - აუერბახი -:-
16:00პლაუენი - აინჰაიტ ვერნიგეროდე -:-
გერმანია: ობერლიგა შლესვიგ-ჰოლშტაინი
15:30სკ ვაიხე-08 II - ეკერნფორდერი სვ -:-16:00ნოიმუნსტერი - ტოდესფელდი -:-
16:00ფლენსბურგი - ოლდენბურგერი -:-
16:00ჰაიდერი - ბორდესჰოლმი -:-
16:30პროისენი რაინფელდი - ნორდმარკი სატრუპი -:-
17:00ჰოჰენვესტედტი - დორნბრაიტე ლიუბეკი -:-
გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი
15:00დუნბერგი - ჰარკშეიდე -:-16:00თურქიე ვილჰელმსბურგი - პალომა -:-
გერმანია: ობერლიგა ბრემენი
15:00ბრემერჰავენი - ბრინკუმერი -:-15:00ვოლტმერსჰაუზენი - ჰემელინგენი -:-
16:00ვერდერი ბრემენი II - ლეჰერი -:-
16:00ტურა ბრემენი - ბლოკდიკი -:-
16:30აუმუნდ-ვეგესაკი - ვატან ბრემენი -:-
გერმანია: ობერლიგა ნიდერზახსენი
16:00მეპენი II - აინტრახტ კელე -:-16:00რედენი - ვორსფელდე -:-
16:00შონინგენი - ბორნრაიჰე -:-
17:00აილვეზე - ეგესტორფ-ლანგრედერი -:-
19:00არმინია ჰანოვერი - რამლინგენ-ეჰლერსჰაუზენი -:-
20:00ემდენი - როტენბურგერი -:-
გერმანია: ობერლიგა ჰესენი
16:00გისენი - ვაიდენჰაუზენი -:-16:00ვფბ მარბურგი - ერლენზე -:-
16:00შტადტალენდორფი - ვიქტორია გრისჰაიმი -:-
16:30ბაუნატალი - ვალდგირმესი -:-
17:00ჰანაუ - ტუს დიტკირხენი -:-
18:00ფრიდბერგი - რვ ვალდორფი -:-
გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი
17:30ბაუმჰოლდერი - გონსენჰაიმი -:-17:30ენგერსი - არმინია ლუდვიგშაფენი -:-
17:30მეხტერსჰაიმი - ბიტბურგი -:-
17:30რვ კობლენცი - აუერსმახერი -:-
გერმანია: ობერლიგა ბავარია ჩრდილოეთი
16:00აიხსტატი - ბაიერნი ჰოფ -:-16:00გებენბახი - ფორტუნა რეგენსბურგი -:-
17:00დონაუსტაუფი - ნოიმარკტი -:-
17:00ვურცბურგერი - ელტერსდორფი -:-
18:00რეგენსბურგი II - ფოიხტი -:-
18:00ხამი - აბტსვინდი -:-
18:00ჰანკოფენ-ჰაილინგი - ამერტალი -:-
გერმანია: ობერლიგა ბავარია სამხრეთი
16:00რაინი/ლეხი - დაიზენჰოფენი -:-16:00შვაბენ აუგსბურგი - მიუნხენ 1860 II -:-
16:30ისმანინგი - დახაუ -:-
17:00კირხანშორინგი - ნორდლინგენი -:-
17:30ზონტჰოფენი - თურქსპორ აუგსბურგი -:-
18:00პიპინსრიდი - კოტერნ-სტ. მანგი -:-
გერმანია: ობერლიგა ბადენ-ვურტემბერგი
16:00ნორმანია გმუნდი - ობერახერნი -:-16:00რავენსბურგი - ატსვ მუჩელბახი -:-
16:00ჰოლცჰაუზენი - ჰოლენბახი -:-
16:30ოფენბურგერი - გოპინგერი -:-
17:3008 ვილინგენი - როიტლინგენი -:-
17:30ბისინგენი - დანცლინგენი -:-
17:30ეზინგენი - ბაკნანგი -:-
გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა ჩრდილოეთი
14:00მეპენი U19 - იენა U19 -:-14:00ჰანზა როსტოკი U19 - ლაიპციგი U19 -:-
14:00ჰერტა U19 - ვოლფსბურგი U19 -:-
17:00ზტ. პაული U19 - ვერდერი ბრემენი U19 -:-
გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა სამხრეთი
12:30მიუნხენ 1860 U19 - კაიზერსლაუტერნი U19 -:-13:00აინტრახტი ფრანკფურტი U19 - აუგსბურგი U19 -:-
13:00ფიურტი U19 - ნიურნბერგი U19 -:-
13:00ჰოფენჰაიმი U19 - ზანდჰაუზენი U19 -:-
15:00კარლსრუე U19 - შტუტგარტი U19 -:-
გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა დასავლეთი
13:00გლადბახი U19 - ალემანია აახენი U19 -:-13:00დორტმუნდი U19 - დუისბურგი U19 -:-
13:00ვიქტორია კიოლნი U19 - შალკე U19 -:-
20:00კიოლნი U19 - ვერლი U19 -:-
გერმანია: ბუნდესლიგა ქ
14:00სგს ესენი ქ - ჰოფენჰაიმი ქ -:-16:00აინტრახტი ფრანკფურტი ქ - ნიურნბერგი ქ -:-
დანია: 1 დივიზიონი - დაწინაურების ჯგუფი
16:00ჰობრო - ფრედერისია -:-დანია: 2 დივიზიონი - გასავარდნი ჯგუფი
16:00სკივე - ბრაბრანდი -:-16:00ჰელერუპი - ტისტედი -:-
დანია: 2 დივიზიონი - დაწინაურების ჯგუფი
16:00ორჰუსი ფრემადი - ნიკობინგი -:-დანია: დივიზიონი 3 - გასავარდნი ჯგუფი
16:00იანგ ბოიზი ფდ - ჰოლსტებრო -:-16:00სფვ-ოურე - ვეიგაარდი -:-
დანია: დივიზიონი 3 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
15:30ვსკ ორჰუსი - ნაესბი -:-16:00ბკ ფრემი - ავარტა -:-
დანია: ელიტდივიზიონი ქ - გავარდნა
16:00ნაესტვედი ქ - ოლბორგი ქ -:-16:00ტისტედი ქ - ოდენსე ქ. ქ -:-
16:30ოსტერბრო ქ - ბ93 ქ -:-
დანია: ელიტდივიზიონი ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
15:00ბრონდბიუ ქ - კოგე ქ -:-დომინიკელთა რესპ.: LDF
00:00დელფინეს დელ ესტე - მოკა -:-ევროპა: პრემიერ ლიგა (ყირიმი)
16:00GFK Yalta - ინკომპორტი -:-16:30სიმფეროპოლი - ოკეან კერჩი -:-
ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა ქ - პლეი-ოფი
15:30ბარსელონა ქ - ჩელსი ქ -:-21:00ლიონი ქ - პსჟ ქ -:-
ევროპა: ოლ-აილენდის თასი ქ
17:00შელბურნი ქ - კორკ სიტი ქ -:-18:00ლინფილდი ქ - ბოჰემიანსი WFC ქ -:-
19:00შამროკ როვერსი ქ - დლრ ვეივზი ქ -:-
20:00გელვეი იუნაიტედი ქ - გლენტორანი ქ -:-
21:00უექსფორდი ქ - კლიფტონვილი ქ -:-
22:30ათლონი WFC ქ - სლიგო როვერსი ქ -:-
ეთიოპია: პრემიერ ლიგა
17:00დირე დავა - შაშემენე კენემა -:-20:00ველაიტა დიჩა - სტ. ჯორჯი -:-
ეკვადორი: ლიგა პრო - პირველი ეტაპი
23:00დელფინი - მაკარა -:-01:30ორენსე - ლდუ კიტო -:-
04:00აუკასი - ემელეკი -:-
ერაყი: Stars League
19:00გადაიდოალ-ვასატი - ნაფტ მისანი -:-19:00გადაიდოალ-ნაფტი - ალ-შორტა -:-
ესვატინი: MTN პრემიერ ლიგა
15:00დენვერ პიონერსი - Ezulwini -:-17:00გრინ მამბა - როიალ ლეოპარდსი -:-
17:00იანგ ბუფალოზი - მბაბანე ჰაილანდერსი -:-
17:00ილოვო - მბაბანე სვალი -:-
17:00მონენი პირატსი - მადლენია -:-
17:00რეინჯერსი - ნსინგიზინი ჰოტსპურსი -:-
ესპანეთი: ლა ლიგა 2
16:00ამორებიეტა - ვალიადოლიდი -:-18:15ვილიარეალი B - ფეროლი -:-
18:15სანტანდერი - ლევანტე -:-
20:30ელჩე - ხიხონი -:-
23:00უესკა - სარაგოსა -:-
ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 1
18:00რ. სოსიედადი B - ფუენლაბრადა -:-19:00საბადელი - კორნელა -:-
20:00ტერუელი - სესტაო -:-
21:00დეპორტივო ლა კორუნია - Cultural Leonesa -:-
22:00რაიო მახადაჰონდა - ტარაზონა -:-
ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 2
20:00ალგესირასი - ანტეკუერა -:-22:00რეალ მადრიდი B - ალკოიანო -:-
22:00სანლუკენო - რეკრეატივო უელვა -:-
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 1
18:00რეალ ოვიედო B - კომპოსტელა -:-19:00კორუხო - დეპორტივო ფაბრილი -:-
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 2
19:00სან ხუანი - მუტილვერა -:-21:00რეალ სოსიედადი C - ატლეტიკი ბილბაო B -:-
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 3
17:30ანდრატქსი - ფორმენტერა -:-20:00ლა ნუსია - მანრესა -:-
22:00ალზირა - ვალენსია B -:-
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 5
20:00გვადალახარა - ვილანოვენსე -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 1
18:00პონტევედრა B - ბერგანტინოსი -:-19:30გრან პენა - ბარბადას-ბენტრაკესი -:-
21:30რაპიდო დე ბუზასი - პოლვორინი -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 2
18:30კონდალი - კაუდალ დეპორტივო -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 3
19:00ატლეტიკო ალბერისია - რევილია -:-19:00სამანო - Atletico Mineros -:-
21:00სოლარესი - ესკობედო -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 4
17:30ვიტორია - ბეასაინი -:-18:00ალავესი C - ბასკონია -:-
18:30პასაია - სან იგნასიო -:-
19:00დურანგო - Derio -:-
19:00ლაგუნ ონაკი - პორტუგალეტე -:-
19:00პადურა - ტურინგი -:-
19:15ლეიოა - ანაიტასუნა -:-
20:00დეუსტო - აურერა ონდაროა -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 5
19:30რაპიტენცა - ვილასარ დე მარი -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 6
18:00კასტელონი B - ბურიანა -:-18:00როდა - უტიელი -:-
19:00განდია - ტორელანო -:-
19:00ხოვე - კასტელონენსე -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 8
18:00კოლეგიოს დიოკესანოსი - რეალ ავილა -:-18:30ლა ვირგენი - ბეკერილი -:-
18:30სანტა მარტა ტორმესი - ლაგუნა -:-
18:45პონფერადინა B - ბემბიბრი -:-
19:30Burgos CF B - ლეონესა B -:-
19:30ატლეტიკო ასტორგა - ვილარალბო -:-
19:30მირანდესი B - პალენსია -:-
20:00პალენსია - ალმაზანი -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 9
20:00ელ ეხიდო - უეტორ ტახარი -:-20:00ტორე დელ მარი - მალაგა სიტი -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 10
19:00ლა პალმა - კეუტა B -:-20:00პუენტე გენილი - კონილი -:-
21:00ბოლულოსი - კარტაია -:-
21:00სიუდად დე ლუსენა - ატლეტიკო ესპელენო -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 11
18:00სანტანი - ბინისალემი -:-18:30პლატეს დე კალვია - იბიცა ისლას პიტიუსასი -:-
19:00ლიოსეტენსე - ფელანიტხი -:-
19:00მანაკორი - Arenal -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12
15:00პანადერია - ლა კუადრა -:-20:00ვილია სანტა ბრიგიდა - სანტა ურსულა -:-
20:00იბარა - ჰერბანია -:-
20:30San Bartolome - იაიზა -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 15
18:00ბიდეზარა - ბეტი ონაკი -:-18:30ტხანტრეა - ობერენა -:-
18:30უარტე - სუბიზა -:-
19:00არდოი - პამპლონა -:-
19:00კორტესი - ეზკაბარტე -:-
20:00Lerines - პენა -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 16
18:00პენა ბალსამაისო - კალაჰორა B -:-19:00ვარეა - ბერსეო -:-
20:00ვიანესი - რივერ ებრო -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 17
19:15ებრო - უესკა B -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 18
19:30ტარანკონი - ტოლედო -:-20:00აზუკუესა - ვილარუბია -:-
ესპანეთი: ლიგა F ქ
14:00ლევანტე ქ - რეალ მადრიდი ქ -:-16:00გრანადა ქ - Costa Adeje Tenerife ქ -:-
18:00უელვა ქ - ეიბარი ქ -:-
20:00მადრიდი კ. ქ - ატლეტიკი ბილბაო ქ -:-
ესტონეთი: მეისტრილიგა
13:30ნომე უტდ - ტალინა კალევი -:-15:30პაიდე - ტამეკა ტარტუ -:-
18:00ლევადია - პარნუ ვაპრუსი -:-
ვენესუელა: ლიგა FUTVE - აპერტურა
03:00ზამორა - პორტუგესა -:-03:00კარაბობო - კარაკასი -:-
03:00მეტროპოლიტანოსი - ანგოსტურა -:-
ზამბია: სუპერლიგა
17:00გადაიდოზანაკო - კაბვე -:-17:00გადაიდომუზა - ფაუერ დინამოსი -:-
17:00გადაიდომუტონდო სტარზი - გრინ ბუფალოს -:-
17:00გადაიდომუფულირა - ფრიზონ ლეოპარდსი -:-
17:00გადაიდონაპსა სტარზი - გრინ იგლზი -:-
17:00გადაიდონკანა - ზესკო -:-
17:00ნკვაზი - ფორესტ რეინჯერსი -:-
17:00გადაიდორედ ეროუს - კანსანში -:-
17:00გადაიდოტრიდენტი - ნკვაზი -:-
17:00ფაუერ დინამოსი - ნკანა -:-
17:00გადაიდოფორესტ რეინჯერსი - კონკოლა -:-
ზიმბაბვე: პრემიერ ლიგა
17:00გრინფუელი - ჰერენტალსი -:-17:00იადაჰი - Chegutu Pirates -:-
17:00კარიბა - Arenel Movers -:-
17:00პლატინუმი - Bikita Minerals -:-
თურქეთი: სუპერ ლიგა
14:30ისთანბულსპორი - კარაგუმრუკი -:-17:00ქონიასპორი - ალანიასპორი -:-
20:00კაისერისპორი - ტრაბზონსპორი -:-
20:00სამსუნსპორი - ადანა დემირსპორი -:-
თურქეთი: 1. ლიგა
14:30ბანდირმასპორი - ტუზლასპორი -:-17:00გირესუნსპორი - გიოზტეპე -:-
20:00ეიუპსპორი - ბოლუსპორი -:-
თურქმენეთი: იოკარი ლიგა
16:00ენერგეტიკი - ნებიტცი -:-16:00კოპეტდაგ აშხაბადი - აჰალი -:-
16:00მერვი - ალტინ ასირი -:-
16:00შაგადამი - არკადაგი -:-
იაპონია: J1 ლიგა
09:00კიოტო - ალბირექს ნიიგატა -:-09:00საგან ტოსუ - კაშიმა -:-
09:00საპორო - ჰიროსიმა -:-
10:00ავისპა ფუკუოკა - ივატა -:-
10:00შონანი - კობე -:-
11:00კავასაკი - ვერდი -:-
11:00ურავა - გამბა ოსაკა -:-
იაპონია: J2 ლიგა
09:00კოფუ - კუსაცუ -:-09:00მონტედიო იამაგატა - ეჰიმე -:-
09:00ოკაიამა - კუმამოტო -:-
09:00ფუჯიედა - ტოკუშიმა -:-
09:00შიმიზუ - ვეგალტა სენდაი -:-
იაპონია: J3 ლიგა
09:00გრულა მორიოკა - რიუკიუ -:-09:00მაცუმოტო იამაგა - კამატამარე -:-
ინგლისი: ჩემპიონშიპი
15:30ლესტერი - ვესტ ბრომვიჩი -:-18:00კარდიფი - საუთჰემპტონი -:-
18:00ნორვიჩი - ბრისტოლ სიტი -:-
18:00როტერჰემი - ბირმინგემი -:-
18:00სანდერლენდი - მილუოლი -:-
18:00სტოკ სიტი - პლიმუთი -:-
18:00უოტფორდი - ჰალ სიტი -:-
18:00ჰადერსფილდი - სუონსი -:-
20:15ქპრ - პრესტონი -:-
ინგლისი: ლიგა 1
23:00ოქსფორდ იუნაიტედი - სტივენეიჯი -:-17:00ნორთჰემპტონი - ექსეტერი -:-
18:00ბარტონი - რედინგი -:-
18:00ბლექპული - ბარნსლი -:-
18:00ბოლტონი - პორტ ვეილი -:-
18:00ბრისტოლ როვერსი - პიტერბრო -:-
18:00კემბრიჯ იუნაიტედი - დერბი -:-
18:00კერლისლი - უიკომბი -:-
18:00ლეიტონ ორიენტი - ფლიტვუდი -:-
18:00პორტსმუთი - უიგანი -:-
18:00ჩარლტონი - შრიუსბერი -:-
18:00ჩელტენჰემი - ლინკოლნ სიტი -:-
ინგლისი: ლიგა 2
15:30ქრიუ - ვრექსჰემი -:-18:00გრიმსბი - სუინდონი -:-
18:00დონკასტერი - ბეროუ -:-
18:00მანსფილდი - ჯილინგემი -:-
18:00მორკამბი - ფორესტ გრინი -:-
18:00ნიუპორტი - სალფორდი -:-
18:00ნოტს ქაუნთი - კოლჩესტერი -:-
18:00სატონი - ქროული -:-
18:00სტოკპორტი - ეკრინგტონი -:-
18:00ტრანმერი - უიმბლდონი -:-
18:00უოლსოლი - ბრედფორდი -:-
18:00ჰაროგეითი - მილტონ კეინს დონსი -:-
ინგლისი: ეროვნული ლიგა
15:15ალტრინკჰემი - ოქსფორდ სიტი -:-15:15ბარნეტი - კიდერმინსტერი -:-
15:15ბორჰემ ვუდი - ებსფლიტი -:-
15:15გეითსჰედი - ბრომლი -:-
15:15დეგენჰემ & რედი - ალდერშოტი -:-
15:15დორკინგი - ჰართლპული -:-
15:15ვოკინგი - ფილდი -:-
15:15ისთლეი - ჰალიფაქსი -:-
15:15ოლდჰემი - ველდსტოუნი -:-
15:15საუთენდი - როჩდეილი -:-
15:15სოლიჰალი - იორკი -:-
15:15ჩესტერფილდი - მეიდენჰედი -:-
ინგლისი: ვანარამას ეროვნული ლიგა ჩრდილოეთი
18:00ბენბური - ტამვორთი -:-18:00ბიშოფს სტორტფორდი - ქარზონ ეშტონი -:-
18:00ბლით სპარტანსი - ბრეკლი -:-
18:00გლოჩესტერ - სკანთორპი -:-
18:00პიტერბრო სპორტსი - ჩორლი -:-
18:00რაშოლი - ვარინგტონი -:-
18:00საუთ შილდსი - საუთპორტი -:-
18:00სკარბორო - ალფრეტონი -:-
18:00სპენიმური - კინგს ლინი -:-
18:00ფარსლი - ბაქსტონი -:-
18:00ჩესტერი - დარლინგტონი -:-
18:00ჰერფორდი - ბოსტონ იუნაიტედი -:-
ინგლისი: ეროვნული ლიგა სამხრეთი
18:00აველეი - ბათ -:-18:00ბრეინთრი - ისთბურნ ბორო -:-
18:00დარტფორდი - ტრურო -:-
18:00დოვერ - იოვილი -:-
18:00ვეიმაუსი - ფარნბორო -:-
18:00მიედსტოუნი - ჰემპტონ & რიჩმონდი -:-
18:00სლოუ - ველინგი -:-
18:00ტაუნტონი - ჰემელ ჰემპსტედი -:-
18:00ტონბრიჯი - სტ. ალბანსი -:-
18:00ტორქუა - ჰავანტი & ვატერლუვილი -:-
18:00უორსინგი - უესტონ-სუპერ-მეინი -:-
18:00ჩიპენჰემ - ჩელმსფორდი -:-
ინგლისი: NPL პრემიერ დივიზონი
18:00ბამბერ ბრიჯი - უითბაი -:-18:00ბრედფორდი პა - გეინსბორო -:-
18:00გუისლი - იუნაიტედი -:-
18:00ვორქსოპი - უორინგტონ რილანდსი -:-
18:00ილკესტონი - მორპეტი -:-
18:00მაკლსფილდი - ვორკინგტონი -:-
18:00მარინი - ეთერტონი -:-
18:00რედკლიფი - ბასფორდი -:-
18:00სტაფორდი - ეშტონ იუნაიტედი -:-
18:00ჰაიდი - მეტლოქი -:-
ინგლისი: სამხრეთ ლიგის ცენტრალური დივიზიონი
18:00ბარველი - რედიჩი -:-18:00ლეისტონი - ლიმინგტონი -:-
18:00ნიდჰემ მარკეტი - მიკლოვერი -:-
18:00სტაურბრიჯი - როისტონი -:-
18:00სტემფორდი - ჰიჩინი -:-
18:00სტრეტფორდი - ბრომსგროუვი -:-
18:00სუდბური - ლონგ ითონი -:-
18:00ტელფორდი - ბერკჰემსტედი -:-
18:00ქეთერინგი - ქოულვილ თაუნი -:-
18:00ჰეილსოუენი - სტ. ივს თაუნი -:-
ინგლისი: სამხრეთ ლიგის სამხრეთ დივიზიონი
18:00ბესინგსტოკი - დორჩესტერი -:-18:00ვინჩესტერ სიტი - ბეკონსფილდი -:-
18:00პლიმუთ პარკვეი - უალტონი & ჰერსჰემი -:-
18:00პული - დიდკოტი -:-
18:00ტოთონი - მერტირ თაუნი -:-
18:00შოლინგი - სუინდონ სუპერმარინი -:-
18:00ჩესჰემი - ბრექნელი -:-
18:00ჰაიეს & იედინგი - სელისბური -:-
18:00ჰანველ თაუნი - ჰანგერფორდი -:-
18:00ჰაროუ - ტივერტონი -:-
18:00ჰენდონი - გოუსპორტი -:-
ინგლისი: ისთმიან ლიგა - პრემიერ დივიზიონი
18:00კარშალტონი - ბილერქეი -:-18:00კინგსტონიანი - ჰარინგი -:-
18:00კონკორდი - უაითჰოუკი -:-
18:00ლევესი - ჰეშთეგი -:-
18:00მარგეითი - ვინგეითი & ფინჩლი -:-
18:00პოტერს ბარი - ჰორნჩარჩი -:-
18:00ფოლკსტონი - დალვიჩ ჰამლეტი -:-
18:00ქრეი უონდერერსი - ბოგნორ რეგისი -:-
18:00ჩესჰანტი - კენვი აილენდი -:-
18:00ჩეტჰემი - ჰორშემი -:-
18:00ჰასტინგსი - ენფილდ თაუნი -:-
ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2
15:00ტოტენჰემი U21 - მანჩესტერ იუნაიტედი U21 -:-ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა
16:00სუონსი U21 - ბრისტოლ სიტი U21 -:-ინგლისი: პრემიერ ლიგა U18
14:00ვულვერჰემპტონი U18 - ნიუკასლ იუნაიტედი U18 -:-14:00კრისტალ პალასი U18 - ტოტენჰემი U18 -:-
14:00რედინგი U18 - საუთჰემპტონი U18 -:-
14:00სანდერლენდი U18 - ლივერპული U18 -:-
14:00ფულემი U18 - ჩელსი U18 -:-
15:00არსენალი U18 - ასტონ ვილა U18 -:-
15:00ბლექბერნი U18 - ლიდსი U18 -:-
15:00დერბი U18 - ევერტონი U18 -:-
15:00ლესტერი U18 - ვესტ ჰემი U18 -:-
15:00მანჩესტერ სიტი U18 - მიდლსბრო U18 -:-
16:00ვესტ ბრომვიჩი U18 - ნორვიჩი U18 -:-
17:00ნოტინგემი U18 - სტოკ სიტი U18 -:-
ინგლისი: ქალთა სუპერ ლიგა
15:30ბრისტოლ სიტი ქ - ლივერპული ქ -:-ინგლისი: ქალთა ჩემპიონშიპი
17:00ბლექბერნი ქ - უოტფორდი ქ -:-ინდოეთი: ISL - პლეი-ოფი
18:00გოა - ჩენაინი -:-ინდოეთი: I-ლიგა 2
14:30იუნაიტედი - Maharashtra Oranje -:-14:30სუდევა დელი - ბენგალურუ უტდ -:-
ინდონეზია: ლიგა 1
12:00პერსიბ ბანდუნგი - პერსებაია -:-12:00პერსიკი კედირი - პერსიტა -:-
16:00ბალი იუნაიტედი - ბაიანგკარა სოლო -:-
16:00პსს სლემანი - დევა იუნაიტედი -:-
ირლანდია: დივიზიონი 1
22:30ლონგფორდი - კორკ სიტი -:-ისლანდია: ბესტა-დეილდ-კარლა
23:15სტიარნანი - ვალური -:-18:00კოპავოგური - ჰაფნარფიორდური -:-
20:15კრ რეიკიავიკი - ფრამი -:-
ისლანდია: ისლანდიის თასი ქ
18:00დალვიკ/რეინირი ქ - ეინ ქ -:-18:00ჰაუკარი ქ - ირ რეიკიავიკი ქ -:-
ისრაელი: ლიგა ჰაალი - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:00მაკაბი თელ-ავივი - ჰაპოელი ჰაიფა -:-19:00სახნინი - მაკაბი ბნეი რაინა -:-
21:00მაკაბი ჰაიფა - ჰ. ბეერ შევა -:-
ისრაელი: ლიგა ჰაალი - გასავარდნი ჯგუფი
19:00ნათანია - ჰაპოელი იერუსალიმი -:-21:00მაკაბი პეტაჰ ტიკვა - ჰაპოელი თელ-ავივი -:-
იტალია: სერია B
16:00ასკოლი - მოდენა -:-16:00ბარი - პიზა -:-
16:00ბრეშა - ტერნანა -:-
16:00ფერალპისალო - კომო -:-
18:15კატანძარო - კრემონეზე -:-
18:15ლეჩო - ვენეცია -:-
18:15სპეცია - სამპდორია -:-
18:15სუდტიროლი - ჩიტადელა -:-
იტალია: სერია C - ჯგუფი A
20:30ატალანტა U23 - პრო სესტო -:-20:30ვიჩენცა ვირტუსი - ტრენტო -:-
20:30ლენაგო სალუსი - ალესანდრია -:-
20:30ლუმეცანე - მანტოვა -:-
20:30პერგოლეტეზე - ალბინოლეფე -:-
20:30პრო ვერჩელი - არზინიანო -:-
20:30პრო პატრია - ვირტუს ვერონა -:-
20:30რენატე - ჯიანა ერმინიო -:-
20:30ტრიესტინა - ნოვარა -:-
20:30ფიორენცუოლა - პადოვა -:-
იტალია: სერია D - ჯგუფი G
22:45კავეზე - სინტიალბალონგა -:-იტალია: სერია D - ჯგუფი I
22:30ტრაპანი - ლიკატა -:-იტალია: პრიმავერა 1
13:00ინტერი U19 - კალიარი U19 -:-15:00ატალანტა U19 - იუვენტუსი U19 -:-
17:00რომა U19 - სასუოლო U19 -:-
17:00ჯენოა U19 - ფიორენტინა U19 -:-
იტალია: პრიმავერა 2
13:00პიზა U19 - ასკოლი U19 -:-13:00ტერნანა U19 - კროტონე U19 -:-
13:00უდინეზე U19 - რენატე U19 -:-
13:15სპეცია U19 - ბენევენტო U19 -:-
13:15ჩეზენა U19 - ბარი U19 -:-
16:00ნუოვა კოზენცა U19 - პალერმო U19 -:-
16:30კომო U19 - ალესანდრია U19 -:-
17:00ალბინოლეფე U19 - ვენეცია U19 -:-
17:00ბრეშა U19 - პადოვა U19 -:-
17:00კრემონეზე U19 - ფერალპისალო U19 -:-
17:00მონოპოლი U19 - ენტელა U19 -:-
17:00ნაპოლი U19 - სალერნიტანა U19 -:-
17:00პესკარა U19 - პერუჯა U19 -:-
17:00რეჯიანა U19 - ვიჩენცა U19 -:-
17:00ჩიტადელა U19 - პარმა U19 -:-
17:30სუდტიროლი U19 - სპალი U19 -:-
იტალია: სერია A ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
16:30იუვენტუსი ქ - სასუოლო ქ -:-18:15ფიორენტინა ქ - რომა ქ -:-
კამბოჯა: CPL
13:00კირივონგ სოკ სენ ჩეი - ფნომ პენ ქრაუნი -:-15:00ბოიუნგ კეტი - სვაირიენგი -:-
კანადა: კანადის პრემიერ ლიგა
06:00პესიფიკი - ვალური -:-22:00ატლეტიკო ოტავა - კავალრი -:-
კენია: პრემიერ ლიგა
14:00ბიდკო იუნაიტედი - რეინჯერსი -:-14:00კარიობანგი შარქსი - ნზოია შუგარი -:-
16:00ბანდარი - KCB -:-
16:00ტალანტა - ნაირობი სიტი -:-
16:00შაბანა - კაკამეგა ჰოუმბოიზი -:-
17:00პოლისი - სოფაპაკა -:-
კენია: სუპერ ლიგა
14:00Luanda Villa - გუსი -:-14:00ნაივასი - კიბერა -:-
16:00ასადი - მომბასა ელიტი -:-
16:00დარაჯანი გოუგოუ - მარა შუგარი -:-
16:00კაჯიადო - მიგორი -:-
კვიპროსი: Cyta ჩემპიონშიპი - გასავარდნი ჯგუფი
20:00ზაკაკიუ - კარმიოტისა -:-20:30აპოლონი - აელი ლიმასოლი -:-
კვიპროსი: დივიზიონი 2 - გასავარდნი ჯგუფი
17:30ENAD - ერმისი -:-17:30პაეეკი - დიგენისი აკრიტასი -:-
17:30პო ქსილოტიმპოუ 2006 - მ.ე.ა.პ. ნისუ -:-
17:30ჩლორაკა - აქირონას-ონისილოსი -:-
კვიპროსი: დივიზიონი 2 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
17:30ასილ ლისი - აია ნაპა -:-17:30იპსონასი - ოლიმპიაკოსი ნიქოზია -:-
17:30ომონია 29 მაისი - ომონია არადიპუ -:-
17:30პეია 2014 - პარალიმნი -:-
კოლუმბია: პრიმერა A - აპერტურა
05:10ბუკარამანგა - ჩიკო -:-კოლუმბია: პრიმერა B - აპერტურა
01:00კორტულუა - უნიონ მაგდალენა -:-01:00ტიგრესი - კუკუტა -:-
03:05ლანეროსი - ორსომარსო -:-
23:00Real Cundinamarca - ბოგოტა -:-
00:00ლეონესი - კართაგენა -:-
00:30ატლეტიკო - კუინდიო -:-
00:30ჰუილა - ბარანკილა -:-
კოლუმბია: ლიგა ქ
00:30დეპორტივო კალი ქ - ინდეპენდიენტე სანტა ფე ქ -:-კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
15:30ჩინკუკუ - ბლესინგი -:-17:30სანგა ბალენდე - უს პანდა -:-
კონგოს რესპუბლიკა: ლიგა 1
18:00ეტუალ დუ კონგო - ნათალისი -:-21:00კონძო - შემინოტი -:-
კოსოვო: სუპერლიგა
17:00ბალკანი - დრიტა -:-17:00გჯილანი - ფერონიკელი -:-
17:00ლირია - დუკაგინი -:-
კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - კლაუსურა - პლეი ოფები
06:00ესკორპიონესი - მარინეროსი -:-00:00ად სარჩი - კს ურუგვაი -:-
კოტ-დ'იუვარი: ლიგა 1
19:30ამადუ დიალო - ლის სასანდრა -:-19:30მოუნა - სტელა აჯამე -:-
19:30სან პედრო - ზომანი -:-
21:45დენგუელე - რასინგი დ'აბიჯანი -:-
ლატვია: 1. ლიგა
13:00ოგრე იუნაიტედი - ალბერტსი -:-16:00რიგა 2 - რეზეკნე -:-
17:00Leevon PPK - მარუპე -:-
20:00სკანსტესი - სუპერ ნოვა -:-
ლატვია: 1. Liga Women
15:00აუდა ქ - ლიეპაია ქ -:-15:00ფკ ოლენი ქ - იეცავა ქ -:-
20:30სფკ რიგა ქ - რიგა ქ -:-
ლესოტო: პრემიერ ლიგა
17:00დიფენს ფორსი - ლესოტო -:-17:00ლიჯაბათო - ბანტუ -:-
ლიბანი: ლიბანის თასი
17:00ალ-აჰლი ნაბატია - ტრიპოლი -:-ლიბია: პრემიერ ლიგა
18:00ალ სადაქა - ალ მუროჯი -:-18:00ალ-ანვარი - ალ-სუქოორი -:-
21:00ალ-მადინა - ალ-აჰლი ტრიპოლი -:-
ლიეტუვა: A ლიგა
16:00კაუნო ჟალგირისი - სუდუვა -:-19:00სიაულიაი ფა - დაინავა ალიტუსი -:-
ლუქსემბურგი: BGL ლიგა
20:00დიფერდანჟი - ჰესპერანჟი -:-20:00მონდერკანჟი - პროგრეს ნიდერკორნი -:-
20:00მონდორფი - უნიონ ტიტუს პეტანჟი -:-
20:00ჟენესი - მარისკა მერში -:-
მაკაო: ელიტ ლიგა
15:00ბენფიკა - ლუნ ლოკი -:-17:00Gala - მონტე კარლო -:-
მალავი: სუპერ ლიგა
16:30ბანგვე ოლ სტარზი - კარონგა იუნაიტედი -:-16:30მაითი ტაიგერსი - Mzuzu City -:-
16:30მოიალ ბარაკსი - სივო უტდ -:-
16:30ჩიტიპა იუნაიტედი - ბიგ ბულეთსი -:-
მალი: პრემიერ დივიზიონი
20:30ბაკარიჯანი - ბუგუბა -:-20:30ბუგუნი - რეალ ბამაკო -:-
20:30ფუტ ელიტი - ონზ კრეატორსი -:-
22:30ბამაკო - უსფას ბამაკო -:-
მალტა: პრემიერ ლიგა
16:00გზირა - ბირკირკარა -:-16:00ჰამრუნი - სანტა ლუსია -:-
18:15მარსაქსლოკი - ფლორიანა -:-
18:15სლიემა - ნაშარ ლაიონსი -:-
მალტა: ჩელენჯ ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
16:00ატარდი - ტარშინი -:-18:30ლიია ატლეტიკი - ზებუგი -:-
მალტა: ჩელენჯ ლიგა - დაწინაურების ჯგუფი
15:30მელიტა - მარსა -:-21:00პიეტა - სენგლი ატლეტიკი -:-
მაროკო: ბოტოლა პრო
23:00იუსუფია ბერეშიდი - ოლიმპიკ საფი -:-20:00ირ ანჟე - ფუს რაბატი -:-
22:00მულუდია უჯდა - შაბაბ მოჰამედია -:-
00:00ვიდადი - ჰასანია აგადირი -:-
მაროკო: ბოტოლა 2
20:00ვიდად ფესი - რაკ კასაბლანკა -:-20:00სალე - რაპიდ უედ ზემი -:-
20:00ჩაბაბ ბენგუერირი - შაბაბ ატლას ხენფირა -:-
22:00ოლიმპიკ ხურიბგა - სტად მაროკანი -:-
მექსიკა: ლიგა MX - კლაუსურა
05:00მაზატლანი - ხუარესი -:-07:00ატლეტიკო სან-ლუისი - ტოლუკა -:-
07:10ტიხუანა - პუებლა -:-
მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - Clausura - Play In
00:00ატლეტიკო ლა პაზი - ალებრიხეს დე ოახაკა -:-მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A
03:00ინტერ პლაია დელ კარმენი - ლობოსი ULMX -:-04:45ორგულიო რეინოსა - გავილანეს დე მატამოროსი -:-
05:00კიმარონეს დე სონორა 2 - ლეონეს ნეგროსი 2 -:-
05:00პეტროლეროს სალამანკა - კაფეტალეროსი -:-
05:30კალორ დე სან პედრო - კოლიმა -:-
06:00ალაკრანეს დე დურანგო - მინეროს დე ფრესნილიო -:-
21:00დეპორტივა ვენადოსი - მონტანესესი -:-
მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია B
02:00ჩილანგოსი - CDM -:-05:00სანტიაგო - Artesanos Metepec -:-
20:00კანონეროს მარინა - ჩილპაკინგო -:-
მექსიკა: ლიგა MX U23 - კლაუსურა
02:45ტიხუანა U23 - პუებლა U23 -:-19:00გვადალახარა ჩივასი U23 - კერეტარო U23 -:-
19:00ლეონი U23 - მონტერეი U23 -:-
19:00პუმასი U23 - ამერიკა U23 -:-
19:00ტიგრესი U23 - ნეკაქსა U23 -:-
მექსიკა: ლიგა MX ქ - კლაუსურა
03:00კერეტარო ქ - ლეონი ქ -:-05:00ატლასი ქ - ტიგრესი ქ -:-
მოზამბიკი: მოკამბოლა
17:00ბაია დე პემბა - ვილანკულო -:-17:15Brera Tchumene - დესპორტივო დე ნაკალა -:-
მოლდოვა: სუპერ ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
17:00დროჩია - ფლორესტი -:-17:00სპარტა სელემეტი - Victoria -:-
17:00უნივერ-ოგუზსპორტი - საქსანი -:-
მოლდოვა: სუპერ ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
19:00ოლიმპია ბალტი - პეტროკუბი -:-მონტენეგრო: დრუგა ლიგა
18:30გრბალი - ოტრანტი -:-18:30იგალო - კომ პოდროგიცა -:-
18:30ლოვცენი - ბერანე -:-
19:00ინტერნასიონალი - პოდგორიცა -:-
20:00ისკრა - ბოკელჟი -:-
მონღოლეთი: პრემიერ ლიგა
12:15Brera Ilch - ხაან ხუნს-ერქიმი -:-15:15ხოვდი - ტუვ ბუგანუუდი -:-
მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური
18:00ტუნისი U17 - მაროკო U17 -:-21:00ეგვიპტე U17 - ლიბია U17 -:-
მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური
14:00ალბირექს ნიიგატა (Sgp) - გეილანგი (Sgp) -:-ნამიბია: MTC პრემიერშიპი
18:00იანგ ბრაზილიანსი - სივიკსი -:-18:00ოკაკარარა - ბლუ უოთერსი -:-
18:00ჟულინიო სპორტინგი - ოკაჰანდია -:-
ნიგერია: NPFL
17:00კვარა - აკვა -:-19:30აბია უორიორსი - ბაიელსა იუნაიტედი -:-
ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი
18:30დენ ჰააგი - ეინდჰოვენი -:-20:45მაასტრიხტი - ვილემ II -:-
23:00გრონინგენი - კამბური -:-
ნიდერლანდები: მეორე დივიზიონი
16:30გვვვ - ნოორდვიკი -:-16:30შევენინგენი - ჰარდენბერგი -:-
16:30ჰფკ - ექსელსიორი მაასლუისი -:-
17:00აფკ - კატვიიკი -:-
17:00რიინსბურგსე ბოიზი - ასენი -:-
17:00ქვიქ ბოიზი - კოზაკენ ბოიზი -:-
17:30სპარტა როტერდამი - შპაკენბურგი -:-
20:00დე ტრეფერსი - ლისე -:-
ნიდერლანდები: მესამე დივიზიონი
16:30გენემუიდენი - ვვსბ -:-16:30ემდიკი - ურკ -:-
16:30ჰარკემასე ბოიზი - დემ -:-
16:30ჰოეკი - გემერტი -:-
17:00დვს '33 ერმელო - ვვ დოვო -:-
17:00იისელმეერფოგელსი - რაინვოგელსი -:-
17:00კლოეტინგე - სპორტლუსტი -:-
17:30კამპონგი - სპარტა ნიიკერკი -:-
17:30ტეკ - სტედოკო -:-
17:30ჰერკულესი - სტაპჰორსტი -:-
20:00გვვ უნიტასი - ბარენდრეხტი -:-
20:00ვვ ჰოოგევენი - ოდინ '59 -:-
20:00ჰსკ 21 - რკავ ვოლენდამი -:-
21:30გრონე შტერი - მეერსენი -:-
ნიდერლანდები: დივიზიონი 1 U21 - საგაზაფხულო სეზონი
15:30გ.ა. იგლზი U21 - ნაიმეგენი U21 -:-16:00გრონინგენი U21 - ფეინოორდი U21 -:-
17:00ტვენტე/ჰერაკლესი U21 - გრააპსხაპი U21 -:-
ნიდერლანდები: დივიზიონი 1 U18 - საგაზაფხულო სეზონი
14:30გრონინგენი U18 - პსვ U18 -:-16:30აიაქსი U18 - ვიტესი U18 -:-
17:00ალკმაარი U18 - უტრეხტი U18 -:-
ნიდერლანდები: ერედივიზიონი ქ
16:00აიაქსი ქ - ალკმაარი ქ -:-16:00ზვოლე ქ - ტელსტარი ქ -:-
18:30პსვ ქ - ჰეერენვენი ქ -:-
ნორვეგია: ადეკოლიგა
18:00ეგერსუნდსი - ოლესუნდი -:-18:00ლევანგერი - კონგსვინგერი -:-
18:00რანჰეიმი - ასანე -:-
18:00რაუფოსი - ბრინე -:-
18:00სოგნდალი - მოსი -:-
18:00სტარტი - სანდნესი -:-
20:00ლინი - ვალერენგა -:-
ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 1
15:00ლისეკლოსტერი - არენდალი -:-16:00ბრატვაგი - ნოტოდენი -:-
16:00ვ. ჰაუგესუნდი - სოტრა -:-
18:00ფლეკეროი - ჰალდენი -:-
ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 2
16:00გიოვიკ-ლინი - სტრინდჰეიმი -:-17:00სტიონდალს ბლინკი - ფოლო -:-
ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 1
15:00დიერვი 1919 - ფლორო -:-16:00ასკოი - სტორდი -:-
16:00ბიარგი - არდალი -:-
16:00ფროია - ფორდე -:-
17:00ლოდეფიორდი - ფანა -:-
ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 2
15:00ოდდი 2 - სტაალ იორპელანდი -:-16:00ვიგორი - ვინდბიარტი -:-
17:00მანდალსკამერატენე - სოლა -:-
18:00მადლა - პორს -:-
18:00სანდეფიორდი 2 - ბროდი -:-
18:00ფრამი - ვიდარი -:-
ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 3
16:00Gamle Oslo - ნორდსტრანდი -:-16:00სკეიდი 2 - ფლინტი -:-
17:00ასკერი - ფრიგი -:-
17:00ბაერუმი სპორტსკლუბი - ასკოლენი -:-
ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 4
17:00ბიასენი - რანა ფკ -:-17:00ნარდო - ორკლა -:-
17:00ტილერი - ვერდალი -:-
ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 5
16:00სკიეტენი - სკედსმო -:-17:00რედი - Bjorkelangen -:-
ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 6
14:30სპრინტ-იელოი - სკიერვოი -:-18:00ჰამ-კამი 2 - ინსტრანდენსი -:-
20:00ფილინგსდალენი - მიოლნერი -:-
ნორვეგია: ტოპსერიენი 1
15:00როა ქ - ვალერენგა ქ -:-16:00არნა-ბიორნარი ქ - სტაბეკი ქ -:-
16:00ასანე ქ - ბრანი ქ -:-
18:45კოლბოტნი ქ - როსენბორგი ქ -:-
ნორვეგია: დივიზიონი 1 ქ
16:00ფილინგსდალენი ქ - ბოდო/გლიმტი ქ -:-17:00ჰონეფოსი ქ - ვიკინგი ქ -:-
პანამა: LPF - აპერტურა
05:00უმესიტი - ინდეპენდიენტე -:-პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
02:00სოლ დე ამერიკა - სპორტივო ლუკენო -:-04:302 დე მაიო - სერო პორტენო -:-
პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია
01:15რუბიო - რეკოლეტა -:-03:303 დე ფებრერო - მარტინ ლედესმა -:-
17:30კოლეგიალესი - გუაირენა -:-
17:30რეზისტენსია - ატლეტიკო ტემბეტარი -:-
პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა
00:00უნიონ კომერსიო - უნივერსიტარიო -:-05:00სიენსიანო - დეპორტივო გარსილასო -:-
22:00ლოს ჩანკასი - სპორტ უანკაიო -:-
00:30ადტ ტარმა - ცეზარ ვალეხო -:-
00:30კარლოს მანუჩი - კახამარკა -:-
პერუ: ლიგა 2
22:00სანტოსი - Moquegua -:-00:00გადაიდოJuan Pablo II - ალიანსა ჰუანუკო -:-
00:00გადაიდოMoquegua - უნივერსიდად სან მარტინი -:-
00:00გადაიდოSan Marcos - კარლოს სტეინი -:-
00:00გადაიდოდეპორტივო კოოპსოლი - სანტოსი -:-
00:00გადაიდოკანტოლაო - ბინასიონალი -:-
00:00გადაიდოკომერსიანტესი - დეპორტივო მუნისიპალი -:-
00:00გადაიდოპირატა - ADA Jaen -:-
00:00გადაიდოუნიონ ჰუარალი - ხუან აურიჩი -:-
პერუ: ლიგა ქ
00:00დეფენსორესი ქ - იაკუჩო ქ -:-19:30მელგარი ქ - ალიანსა ლიმა ქ -:-
00:00კილასი ქ - დეპორტივო მუნისიპალი ქ -:-
პოლონეთი: ექსტრაკლასი
17:00პოგონი შჩეცინი - პიასტი გლივიცე -:-19:30რუხი - ვიძევ ლოძი -:-
22:00ზაგლებიე - იაგიელონია -:-
პოლონეთი: დივიზიონი 1
17:00ტიჩი - რ. რჟეშოვი -:-19:30ლეჩნა - ლეხია გდანსკი -:-
22:00ოდრა ოპოლე - ჩრობრი გლოგოვი -:-
პოლონეთი: დივიზიონი 2
14:30ოლ. გუძიაძი - ვისლა პულავი -:-19:30სანდეცია ნოვი საჩი - ჰუტნიკ ნოვა ჰუტა -:-
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი I
17:00გკს პოგონი - ზამბროვი -:-18:00ლკს ლომზა - გკს ბელხატოვი -:-
18:00მლავა - კონკორდია ელბლაგი -:-
18:00პილიცა ბიალობრზეგი - პელიკანი -:-
19:00ვარტა სიერაძი - ლეგიონოვო -:-
19:00სვიტი - ბრონ რადომი -:-
19:00სკიერნიევიცე - ლეგია ვარშავა II -:-
19:00ტომაშოვ მაზოვიეცკი - ვიკიელეცი -:-
20:00ვიქტორია სულეიოვეკი - იაგიელონია II -:-
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი II
14:00გედანია გდანსკი - უნია სვარზეძი -:-14:00ლუზინო - სოლეცი კ. -:-
16:00ვინეტა ვოლინი - სტაროგრადი გდანსკი -:-
17:00ბლეკიტნი სტარგრადი - სტოლემ გნიევინო -:-
17:00ზავიშა - ნოვე სკალმიერჟიცე -:-
17:00ნოტეკი ჩარნკოვი - სვინოუიშე -:-
18:00კლეჩევი - ელანა ტორუნი -:-
19:00სვიტ სკოლვინი - კარტუსია კარტუზი -:-
19:00სროდა - პოგონი შჩეცინი II -:-
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი III
14:00სლასკი ვროცლავი II - გორნიკი ზაბჟე II -:-14:30რაკოვი II - ბიტომი ოდრჟანსკი -:-
16:00ბიელსკო-ბიალა - სლეზა ვროკლავი -:-
16:00პავლოვიცე - ვარტა გორზოვი -:-
17:00პოლკოვიცე - გვარეკ ტარნოვსკიე გორი -:-
18:00სტილონ გორზოვი - სტაროვიცე დოლნე -:-
19:00ზიელონა გორა - გოჩალკოვიცე ზდროი -:-
19:00იელენია გორა - უნია ტურზა სლასკა -:-
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი IV
14:00ვიეჩისტა კრაკოვი - ოსტროვიეც სვიეტოკრზისკი -:-15:00პოდჰალე ნოვი ტარგი - ორლეტა რაძინი -:-
15:00სვიდნიჩანკა სვიდნიკი - ბიალა პოდლასკა -:-
17:00ჩარნი პოლანიეკი - ავია სვიდნიკი -:-
18:00სიარკა ტარნობრცეგი - ვიაზოვნიცა -:-
18:00სოკოლი სიენიავა - ვისლანიე იასკოვიცე -:-
18:30სტარი სტარახოვიცე - ჩელმიანკა ჩელმი -:-
19:00ვისლოკა დებიცა - უნია ტარნოვი -:-
პოლონეთი: ახალგაზრდული ლიგა - ცენტრალური
14:00ვარტრა პოზნანი U19 - სანდეცია ნოვი საჩი U19 -:-16:00ვიძევ ლოძი U19 - ვისლა კრაკოვი U19 -:-
16:00კორონა კიელცე U19 - პოლონია ვ. U19 -:-
პოლონეთი: ექსტრალიგა ქ
14:00სლასკი ვროცლავი ქ - რეკორდ ბიელსკო-ბიალა ქ -:-15:00UJ კრაკოვი ქ - გდანსკი ქ -:-
15:00გკს კატოვიცე ქ - პაგონი ჩევი ქ -:-
16:30ჩარნი სოსნოვიეკი ქ - მედიკ კონინი ქ -:-
პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა
23:15რიუ ავე - აროუკა -:-18:30მორეირენსე - ჟილ ვისენტე -:-
21:00ბოავიშტა - ესტრელა -:-
23:30ბრაგა - ვიზელა -:-
პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2
14:00პენაფიელი - ფერეირა -:-17:00ტორეენსე - ლეირია -:-
18:30სანტა კლარა - ტონდელა -:-
პორტუგალია: ლიგა 3 - დაწინაურების ჯგუფი
14:00კოვილია - ბრაგა B -:-18:00აკადემიკა - ლუსიტანია -:-
20:00ალვერკა - ფელგუეირასი -:-
22:00ვარზიმი - ატლეტიკო -:-
პორტუგალია: კამპეონატო ნასიონალი U19 - გასავარდნი ჯგუფი
15:00ლუსიტანია U19 - ბეირა მარი U19 -:-19:00აკადემიკა U19 - ეშტორილი U19 -:-
19:00ბელენენსეში U19 - ალვერკა U19 -:-
19:00ვიზელა U19 - ბოავიშტა U19 -:-
19:00მარიტიმუ U19 - ლუსიტანია U19 -:-
19:00ჟილ ვისენტე U19 - რიუ ავე U19 -:-
19:00სეტუბალი U19 - ტორეენსე U19 -:-
19:00შავეში U19 - ფერეირა U19 -:-
პორტუგალია: კამპეონატო ნასიონალი U19 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
14:00ბრაგა U19 - ფარმალისაო U19 -:-19:00ბენფიკა U19 - გიმარაეში U19 -:-
19:00ფარენსე U19 - სპორტინგი U19 -:-
რუანდა: პრემიერ ლიგა
17:00ამაგაჯუ - ეტუალ დე ლ'ესტი -:-17:00მარინსი - პოლისი -:-
20:00აპრ - კიიოვუ -:-
რუმინეთი: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
16:00პოლი იაში - ვოლუნტარი -:-18:30კრაიოვა 1948 - დინამო ბუქარესტი -:-
რუმინეთი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
21:30სტიაუა ბუქარესტი - რაპიდი ბუქარესტი -:-რუმინეთი: ლიგა 2 - გასავარდნი ჯგუფი
12:00არგესი - რესიტა -:-12:00მეტალოგლობუსი ბუქარესტი - უნირეა დეჟი -:-
12:00სლატინა - ვიტორული ტგ. ჟიუ -:-
12:00ტუნარი - კონკორდია -:-
12:00ჩაჰლაული - CSM ალექსანდრია -:-
12:00ჩინდია ტარგოვისტე - სტიაუა ბუქარესტი -:-
რუმინეთი: ლიგა 2 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
13:30კორვინულ ჰუნედოარა - მიოვენი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 1 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ვასლუი - ბროდოჩი -:-18:00სომუზ ფალტიჩენი - აეროსტარი -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 1 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00სტიინტა მიროსლავა - ბაკაუ -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 2 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ბრაილა - ჰამანგია ბაია -:-18:00სუტესტი - ფორტინო იანკა -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 2 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00სპორტინგი ლიესტი - CSM ფოკსანი -:-18:00უნირეა ბრანისტეა - მეტალული ბუზაუ -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 3 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00გლორია ბანეასა - აქსიოპოლის ჩერნავოდა -:-18:00ვოლუნტარი 2 - პროგრესული ფუნდულეა -:-
18:00რეკოლტა ჯორჯ დოჯა - ინაინტე მოდელუ -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 3 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00LPS HD Clinceni - აფუმატი -:-18:00აგრიკოლა ბორკეა - კალარასი -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 4 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00მორენი - პლოპენი -:-18:00პაულესტი - ტრიკოლორულ ბრეაზა -:-
18:00პუკიოასა - მუსკელი -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 4 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00ბლეიოი ვისპესტი - პოპესტი ლეორდენი -:-18:00დუნარეა გიურგიუ - დინ. ბუქარესტი -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ბრასოვი - ტარლუნგენი -:-18:00ტარგუ - სეპსი 2 -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00ცეტატე რასნოვი - ოლიმპიკი ზარნესტი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00კალიმანესტი - პეტროლული პოტკოავა -:-18:00ჰორეზუ - კურტისოარა -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ტურჩენი - კრაიოვა 1948 2 -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00ვიტორული სიმიანი - ფილიასი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 8 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00პროგრესული პეჩიცა - ტეუზ ჩერმეი -:-18:00სოიმი ლიპოვა - ავანტული პერიამი -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 8 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00პეკიუ ნოუ - პოლიტექნიკა ტიმისოარა -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 9 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00უნირეა ალბა-იულია - ავანტულ რეგჰინი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 9 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00უნივ. დინ ალბა იულია - გლორია 2018 ბისტრიტა -:-18:00უნირეა უნგენი - მედიასი -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 10 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ბაია მარე - მინერულ ოკნა დეჟი -:-18:00ვიქტორია კარეი - სანატათეა კლუჟი -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 10 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00სანტანდრეი - ოლიმპია სატუ მარე -:-რუმინეთი: ლიგა 1 ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
14:00მიერკურეა ჩიუკი ქ - ოლიმპია კლუჟი ქ -:-რუსეთი: პრემიერ ლიგა
15:00რუბინი - ლოკომოტივი მოსკოვი -:-17:30ბალტიკა - კრილია სოვეტოვი სამარა -:-
20:30ცსკა მოსკოვი - ახმატ გროზნო -:-
რუსეთი: FNL
08:00სკა ხაბაროვსკი - იენისეი -:-12:30ტიუმენი - ნეფტეხიმიკი -:-
17:00აკრონი ტოლიატი - ყუბანი -:-
17:00ლენინგრადეცი - სარატოვი -:-
18:00ალანია ვლადიკავკაზი - ვოლგარ-ასტრახანი -:-
18:00კამაზი - ჩერნომორეცი ნოვოროსიისკი -:-
18:00შინიკი იაროსლავი - დინამო მახაჩკალა -:-
19:00ტორპედო მოსკოვი - არსენალი ტულა -:-
რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი A ოქრო - საგაზაფხულო სეზონი
13:00უფა - კრასნოდარი 2 -:-14:00ნოვოსიბირსკი - რ. ვოლგოგრადი -:-
15:00ველესი მოსკოვი - ლიპეტსკი -:-
16:00როდინა მოსკოვი 2 - ჩაიკა -:-
18:00მურომი - ჩელიაბინსკი -:-
რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი A ვერცხლი - საგაზაფხულო სეზონი
15:00კალუგა - ირტიში ომსკი -:-15:00ულიანოვსკი - ტექსტილშტიკი -:-
15:30ს. კოსტრომა - მაშუკი -:-
17:00დ. ბრიანსკი - ტორპედო მიასი -:-
17:00კურსკი - ხიმიკი -:-
რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი B - ჯგუფი 1
15:00ასტრახანი - ალანია 2 -:-16:00დინამო მახაჩკალა 2 - Kamensk-Shakhtinsky -:-
16:00დინამო სტავროპოლი - მაიკოპი -:-
16:30ფკ პობედა - ნარტი ჩერქეზკი -:-
17:00ბიოლოგი - სპარტაკი ნალჩიკი -:-
17:00სევასტოპოლი - ლეგიონი მახაჭკალა -:-
17:00ხოლდინგი - ანგუსტ ნაზრანი -:-
18:00როსტოვი 2 - რუბინი იალტა -:-
რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი B - ჯგუფი 2
16:00ზვეზდა სტ. პეტერბურგი - ჩერტანოვო მოსკოვი -:-16:00ლუკი-ენერგია - ვლადიმირი -:-
რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი B - ჯგუფი 4
12:00ურალი 2 - აკრონი ტოლიატი 2 -:-14:00კრილია სოვეტოვი სამარა 2 - ვოლნა ნიჟეგოროდსკაია -:-
15:00კიროვი - ორენბურგი 2 -:-
15:00პარი ნნ 2 - ნოსტა -:-
16:00რუბინი 2 - ლადა ტოგლიატი -:-
რუსეთი: სუპრიმ დივიზიონი ქ
11:00ენისეი ქ - როსტოვი ქ -:-16:00რიაზანი ქ - რუბინი ქ -:-
18:00დინამო მოსკოვი ქ - კრილია სოვეტოვი სამარა ქ -:-
საბერძნეთი: სუპერ ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
19:30ოფი კრეტა - ვოლოსი -:-20:30ასტერას ტრიპოლისი - პანეტოლიკოსი -:-
20:30ატრომიტოსი - კიფისიასი -:-
საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2 - გასავარდნი ჯგუფი
16:00ოლიმპიაკოსი B - დიაგორასი -:-საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00ლარისა - ნიკი ვოლოსი -:-17:00ლევადიაკოსი - მაკედონიკოსი ნეაპოლისი -:-
საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 1
17:00Aris Petinos - პაოკ კრისტონისი -:-17:00Niki Efkarpias - ქანიოტისი -:-
17:00აეტოსი ვარვარასი - პანთრაკიკოსი -:-
17:00აპოლონი პარალიმნი - Orestis Orestiadas -:-
17:00კრისუპოლისი - არისი ავატო -:-
17:00პოსეიდონას მიხანიონასი - ეპანომი -:-
18:30კავალა - თერმაიკოსი -:-
საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 2
16:30ზაკინთოსი - ეორდაიკოსი -:-17:00ანაგენისი არტა - ტრიკალა -:-
17:00ასტერასი სტავრუ - Kileler -:-
17:00ეთნიკოსი ნეუ - თესპროტოსი -:-
17:00თიელა კაციკასი - ვათანიაკოსი -:-
17:00კასტორია - ასტერასი პეტრიტი -:-
17:00პიერიკოსი - ნეა არტაკი -:-
საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 3
14:00კიანოს ასტირ ვარისი - მიკონოსი -:-17:00Filiatron - მესოლონგი -:-
17:00თიელა დ. - პანეგიალიოსი -:-
17:00კორინთოსი - ერმიონიდას-ერმისი -:-
17:00პანარგიაკოსი - პილიუ -:-
17:00პანელეფსინიაკოსი - მარკო -:-
17:00პაო ვარდა - ვიზასი -:-
საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 4
15:00ემისი ზ. - იპატო -:-17:00ალმიროს გაზიუ - ფოსტირასი -:-
17:00აპოლონი სმირნისი - Ellopiakos -:-
17:00აცალენიოსი - ეპისკოპი -:-
17:00პანიონისი - Atromitos Piraeus -:-
17:00პარასკევი - არისი პეტრუპოლისი -:-
17:00პერამაიკოსი - აგიოს ნიკოლაოსი -:-
17:00პროოდეფტიკი - აო ილისიაკოსი -:-
17:00ჩაიდარი - ეთნიკოს პირეოსი -:-
საბერძნეთი: Division A Women
14:45Seirines Grevenon ქ - კასტორია ქ -:-სამხრეთ ამერიკა: სამხრეთ ამერიკის ჩემპიონატი U20 ქ
01:00არგენტინა U20 W - პარაგვაი U20 W -:-03:30ეკვადორი U20 W - ურუგვაი U20 W -:-
სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა
17:00გოლდენ ეროუსი - როიალ AM -:-19:00სეკუკუნე - კეიპ ტაუნ სფურსი -:-
19:30ორლანდო პირატსი - ამაზულუ -:-
22:00სუპერსპორტ იუნაიტედი - ჩიპა იუნაიტედი -:-
სამხრეთ აფრიკა: Motsepe Foundation ჩემპიონშიპი
17:00JDR სტარზი - ვენდა -:-17:00აპინგტონ სიტი - ბლექ ლეოპარდსი -:-
17:00ბაროკა - კასრიკ სტარზი -:-
17:00პლატინუმ სიტი - მილფორდი -:-
17:00პრეტორია უ. - მაგესი -:-
სამხრეთ აფრიკა: დისკი ჩელენჯი
12:00პოლოკვეინი U23 - ტს გალაქსი U23 -:-12:00სუპერსპორტ იუნაიტედი U23 - როიალ AM U23 -:-
სამხრეთ კორეა: K ლიგა 1
09:00სუვონი - ჯეჯუ იუნაიტედი -:-11:30პოჰანგი - გიმჩეონ სანგმუ -:-
11:30სეული - ჩონბუკი -:-
სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2
09:00ბუჩეონი 1995 - ბუსანი -:-11:30სეონგნამი - ჩეონგჟუ -:-
სამხრეთ კორეა: K3 ლიგა
09:00ბუსან კიოტონგი - გიმჰაე -:-09:00დეგუ 2 - სიჰეუნგ სითიზენი -:-
09:00ჩუნჩეონი - ულსანი -:-
სან-მარინო: ჩემპიონატი
17:00დომანიანო - ტრე ფიორი -:-17:00კაილუნგო - ლა ფიორიტა -:-
17:00მურატა - ფიორენტინო -:-
17:00ტრე პენე - ვირტუსი -:-
17:00ფაეტანო - კოსმოსი -:-
საუდის არაბეთი: პროფესიონალური ლიგა
19:00ალ ახდუდი - დამკი -:-22:00ალ-იტიფაკი - ალ-ვეჰდა -:-
22:00ალ-ჰაზემი - ალ იტიჰადი -:-
საფრანგეთი: ლიგა 2
17:00როდეზი - ოსერი -:-21:00აიაჩო - კაენი -:-
21:00ამიენი - დიუნკერკი -:-
21:00ანესი - გრენობლი -:-
21:00ანჟე - ტრუა -:-
21:00გენგამი - ბასტია -:-
21:00კონკარნო - ქევილი რუენი -:-
21:00პაუ - ლავალი -:-
21:00სკ პარიზი - ვალანსიენი -:-
21:00სტ. ეტიენი - ბორდო -:-
საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი A
20:00ალესი - ფრეჟუ სენტ რაფაელი -:-20:00იურა სუდი - შამალიერსი -:-
20:00ლე პუი-ან-ველე - აუბანიე -:-
20:00ჰიერესი - გრასე -:-
21:00კანი - ტულონი -:-
საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი B
17:00პარიზი 13 ატლეტიკო - ლიბურნე -:-20:00ანჟე II - ტრელიზაკი -:-
20:00ბურჟესი 18 - საუმურ ოლიმპიკი -:-
20:00ლა როში - ბლოა -:-
20:00რომორანტინი - ავოანი -:-
20:00სენტ-პრივე - ანგულემე -:-
საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი C
20:00Racing CFF - დინანი -:-20:00ბოვე - გენგამი II -:-
20:00ვიროა - ბულონი -:-
20:00სენტ-მალო - შატობრაიანტი -:-
20:30ლორიანი II - გრანვილი -:-
21:00სტად ბრიოშინი - ობერვილიერი -:-
საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი D
18:00ჰაგენაუ - კრეტეი -:-19:00ფეინიე-ულნოიე - კოლმარი -:-
20:00FC 93 - ფლორი-მეროგისი -:-
20:00ბიშაიმი - ბურჟ ან ბრესი -:-
20:00მეიკონი - ბესანსონი -:-
20:00ოსერი II - სტ კვენტინი -:-
საფრანგეთი: დივიზიონი 2 ქ
20:00ნანტი ქ - ორლეანი ქ -:-სეიშელის კუნძულები: პრემიერ ლიგა
15:00კოტ დ'ორი - ნორსერნ დინამო -:-16:00სენ-მუშელ იუნაიტედი - ანსე რეუნიონი -:-
სერბეთი: სუპერ ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
16:00რადნიჩკი 1923 - ჩუკარიჩკი -:-17:00ბაცკა ტოპოლა - ვოივოდინა -:-
20:00ცრვენა ზვეზდა - პარტიზანი -:-
სერბეთი: პირველი ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:00ინჯიია - ტეკსტილაჩი ოძაჩი -:-18:00სმედერევო - სრემსკა მიტროვიცა -:-
სერბეთი: Srpska ლიგა - ბელგრადი
13:00პრვა ისკრა - ბროდარაცი -:-14:30ტორლაკი - ზვეზდარა -:-
18:00უსკე - პოლეტი დორკოლი -:-
18:30ბუდუჩნოსტ დობანოვცი - რადი ბელგრადი -:-
18:30ზემუნი - სტუდენტსკი გრადი -:-
სერბეთი: Srpska ლიგა - ვოივოდინა
18:30ბეჩეჟი - 1. მაი რუმა -:-18:30იედინსტვო სპ - რადნიჩკი ზრენიანინი -:-
18:30კიკინდა - დინამო პანცევო -:-
18:30ნაფტაგასი - ტისა ადორიანი -:-
18:30სლოვენი რუმა - კაბელი ნოვი სადი -:-
18:30ჰაიდუკი 1912 - ბაჩკა -:-
სერბეთი: Srpska ლიგა - აღმოსავლეთი
18:30დუნავი პრაჰოვო - ბუდუჩნოსტი პოპოვაცი -:-18:30იაგოდინა - პჩინია -:-
18:30რადნიჩკი პიროტი - პარასინი -:-
18:30რადნიცკი სვილაინაცი - მესევო -:-
18:30სინდელიჩი - იედინსტვო კრუშევაკი -:-
სერბეთი: Srpska ლიგა - დასავლეთი
18:00ბორაქი 1926 - ფაპ -:-18:00ლოზნიცა - ზლატიბორ ჩაიეტნა -:-
18:00ომლადინაცი ზაბლაცე - სლოგა პოზეგა -:-
18:00რეალ პოდუნავცი - იოსანიცა -:-
18:00სლოგა პეტროვაცი - პოლეტ ლიუბიჩი -:-
18:00ტაკოვო - ოფკ მიჰაილოვაკი -:-
18:00ტუტინი - ბუდუჩნოსტი კრუშიკი -:-
სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა
20:15გადაიდოKholifa Stars - ლამბოი -:-20:15ვუსუმ სტარზი - სლიფა -:-
20:15გადაიდოლუავა - Kahunla -:-
20:15გადაიდომაითი ბლექპული - რეალ რეპუბლიკანსი -:-
20:15გადაიდოპორტს აუტორიტი - ბჰანტალი -:-
სირია: პრემიერ ლიგა
17:00ალ-ვაჰდა - ჰორია -:-17:00ალ-იტიჰადი ალეპო - ალ-ტალია -:-
17:00ალ-საჰელი - ალ-ჯაიში -:-
სლოვაკეთი: ნაიკის ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
20:00ზ. მორავცე-ვრაბლე - ბანსკა ბისტრიცა -:-20:00მიხალოვცე - სკალიცა -:-
სლოვაკეთი: ნაიკის ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
17:30პოდბრეზოვა - ჟილინა -:-20:00დუნაისკა სტრედა - რუზომბეროკი -:-
სლოვაკეთი: 2. ლიგა
16:00სპისკა ნოვა ვესი - ტრებისოვი -:-17:00კომარნო - სამორინი -:-
18:30ლ. მიკულასი - მსკ პუხოვი -:-
18:30მალზენიცე - დ. კუბინი -:-
18:30პრეშოვი - პოვაჟსკა ბისტრიცა -:-
18:30ფკ ჰუმენე - პეტრჟალკა -:-
სლოვაკეთი: 3. ლიგა - აღმოსავლეთი
18:30ბარდეჟოვი - ორავსკე ვესელე -:-18:30ნამესტოვო - ვრანოვი -:-
სლოვაკეთი: 3. ლიგა - დასავლეთი
18:30კასტკოვცე - ბელუსა -:-18:30მსკ მარტინი - ზვოლენი -:-
18:30ნოვე მესტო - გალანტა -:-
18:30ჟედნოტა ბანოვა - რაკა -:-
18:30ჰა ბანსკა ბისტრიცა - ლეჰოტა პ. ვ. -:-
სლოვაკეთი: 4. ლიგა - ბრატისლავა
19:00დომინო ბრატისლავა - ნოვა დედინკა -:-სლოვაკეთი: 4. ლიგა - ცენტრალური
18:00ბანიკი სტრანავი - სლავია სტასკოვი -:-18:00კ. ნოვე მესტო - ბადინი -:-
18:00პრიბელცე - კოვაცოვა -:-
18:00ტვრდოსინი - იავორნიკ მაკოვი -:-
სლოვაკეთი: 4. ლიგა - აღმოსავლეთი
18:00კეზმაროკი - საბინოვი -:-18:00პოპრადი - სოკოლი ლუბოტიცე -:-
18:00სობრანცე-სობრანეცკო - მეძილაბორცე -:-
სლოვაკეთი: 4. ლიგა - დასავლეთი
18:00ბანიკი პრიევიძა - ნოვე ზამკი -:-18:00ბოლერაზი - ჰურბანოვო -:-
სლოვაკეთი: 1. ლიგა ქ - გასავარდნი ჯგუფი
14:00ჟილინა ქ - პრეშოვი ქ -:-19:00პეტრჟალკა ქ - ტრენჩინი ქ -:-
სლოვაკეთი: 1. ლიგა ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
13:00ბ. ბისტრიცა ქ - მიავა ქ -:-13:00სლოვანი ბრატისლავა ქ - რუზომბეროკი ქ -:-
სლოვენია: პირველი ლიგა
17:00რადომლიე - მურა -:-19:30ოლიმპია ლიუბლიანა - ალუმინი -:-
სლოვენია: 2. SNL
19:00ბილიე - ნაფტა -:-19:00ფუზინარი - გორიცა -:-
სლოვენია: 3. SNL - აღმოსავლეთი
18:30დრავოგრადი - ზავრკი -:-18:30პოდვინცი - სამპიონ ცელიე -:-
18:30ჰაიდინა - დრავა -:-
20:00დობროვცე - ლიუტომერი -:-
20:30ბრეზიცე - კოროტანი -:-
სლოვენია: 3. SNL - დასავლეთი
19:00დობი - ლიუბლიანა სვობოდა -:-19:00დრენ ვრჰნიკა - ზირი -:-
19:00იესენიცე - იზოლა -:-
19:00სკოფია ლოკა - სენკური -:-
19:00სლოვანი ლიუბლიანა - ადრია -:-
19:00სობეც ლეშე - ფამა ვიპავა -:-
სომალი: National league
16:30რაადსანი - მოგადიშუ სიტი -:-სომხეთი: პირველი ლიგა
16:00არარატი ერევანი 2 - ურარტუ 2 -:-16:00შირაქი 2 - მიკა -:-
სურინამი: SML
03:00PVV - Voorwaarts -:-00:30ინტერი მოენგოტაპოე - Flora -:-
ტაილანდი: ტაი ლიგა 1
15:00პათუმ იუნაიტედი - ჩონბური -:-15:30პოლისი ტერო - უტაი ტანი -:-
16:00ხონკაენ იუნაიტედი - ტრატი -:-
17:00რაჩაბური - ბურირამი -:-
ტაილანდი: ტაი ლიგა 2
14:30პჰრაე - აიუტთაია იუნაიტედი -:-15:00პატაია იუნაიტედი - ჩანტჰაბური -:-
15:30ნახონ რაჩასიმა - ნონგ ბუა პიჩაია -:-
16:00ნახონ სი - კასეტსარტი -:-
ტანზანია: პრემიერ ლიგა
18:00იანგ აფრიკანზი - სიმბა -:-ტაჯიკეთი: უმაღლესი ლიგა
17:00Barkchi Hisor - Vakhsh -:-17:00ცსკა-პამირ დუშანბე - რავშანი -:-
ტუნისი: ტუნისის თასი
17:30აჰლი სფაქსიენი - უნიონ მედიუნი -:-17:30ზარზისი - სტად ტუნისიენი -:-
უგანდა: პრემიერ ლიგა
17:00ბული - ექსპრესი -:-უელსი: კიმრუ სამხრეთი
17:30ბაგლან დრაგონსი - პონტარდეივი -:-17:30ებეგევნი თაუნი - კაერუ ელი -:-
17:30ებერტილერი ბლუბირდსი - აფან ლიდო -:-
17:30თაფს ველი - ამანფორდი -:-
17:30კამბრიანი & კლიდახი - ტრეფელინი -:-
17:30კარმართენ თაუნი - ლანტვიტ მეიჯორი -:-
17:30კვმბრან სელტიკი - გოიტრ იუნაიტედი -:-
უელსი: კიმრუ ჩრდილოეთი
17:00ლენიდლო თაუნი - ბანგორი 1876 -:-უკრაინა: პრემიერ ლიგა
16:30ჩერნომორეცი ოდესა - კრივბასი -:-19:00ვორსკლა პოლტავა - კოლოსი კოვალივკა -:-
უკრაინა: I ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
13:00მეტალურგი ზაპაროჟია - ბუკოვინა -:-14:30ჰირნიკ-სპორტი - პოდილია ხმელნიცკი -:-
16:00დინაზ ვიშგოროდი - ხუსტი -:-
უკრაინა: I ლიგა - დაწინაურების ჯგუფი
15:30აგრობიზნეს ვოლოჩისკი - მარიუპოლი -:-უკრაინა: II ლიგა
14:00ლოკომოტივი კიევი - ნივა -:-უკრაინა: U19 League
13:00ვერეს რივნე U19 - დნიპრო-1 U19 -:-14:00დინამო კიევი U19 - ჟიტომირი U19 -:-
15:00ოლექსანდრია U19 - ლნზ ჩერქასი U19 -:-
უნგრეთი: NB I
16:30პუშკაშ აკადემი - პაკში -:-19:00ფერენცვაროში - კისვარდა -:-
21:30დიოსგიორი - დებრეცენი -:-
უნგრეთი: NB II
14:30ნირეგიჰაზა - ვასასი -:-უნგრეთი: NB I ქ
17:00გიორი ქ - ჰალადაში ქ -:-17:00დიოსგიორი ქ - ასტრა უნგრეთი ქ -:-
18:00სეკსარდი ქ - Fehervar FC ქ -:-
19:00შოროკშარი ქ - შენტ მიჰალი ქ -:-
21:00ბუდაორსი სკ ქ - მტკ ჰუნგარია ქ -:-
ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
17:00დანუბიო - ჩერო ლარგო -:-22:00ბოსტონ რივერი - პენარიოლი -:-
ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი - ტორნეო კომპეტენცია
02:00პლაზა კოლონია - რენტისტასი -:-ფარერების კუნძულები: პრემიერ ლიგა
21:30კლაკსვიკი - ტოფტირი -:-ფარერების კუნძულები: 1. დეილდი
16:00სუდუროი - სანდური -:-18:00აბ არგირი - ბ36 ტორსჰავნი 2 -:-
19:00რუნავიკი 2 - ტბ ტვოროირი -:-
ფილიპინები: PFL
11:00დონნ ბოსკო გარელი - მენდიოლა 1991 -:-13:30ტულოი - კებუ -:-
16:00ფილიპინ არმი - Taguig -:-
ფინეთი: ვეიკაუსლიგა
16:00ჰიკი - მარიეჰამნი -:-17:15ლაჰტი - ჰაკა -:-
19:30ვპს - გნისტანი -:-
ფინეთი: იკოსლიგა
17:00SJK აკატემია - იარო -:-17:00იაპსი - პკ-35 ვანტა -:-
17:00ტპს - მიკელინი -:-
17:00უიპპო - კტპ -:-
ფინეთი: პირველი დივიზიონი
17:00ეპს - ვიფკ -:-17:00კპვ კოკოლა - ვააიაკოსკი -:-
17:00როვანიემი - იიკ ივასკულა -:-
ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი A
16:00მიპა - PPJ -:-17:00ნისი - ლაჰდენ რეიპასი -:-
17:00ფუტურა - პეპო -:-
18:30კიფენი - ატლანტისი 2 -:-
ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B
14:00ილვეს-კისატი - პოქსიტი -:-17:00HJS - ტპვ -:-
18:00EBK - ტურკუ 2 -:-
18:00ვის - ჰონკა -:-
20:30ტამპერე იუნაიტედი - ილვესი 2 -:-
ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი C
15:00ოტპ - კუოპიონ ელო -:-17:00იბკ - ჰერკულესი -:-
18:00იიპ ივასკულა - გბკ კოკოლა -:-
19:00ოპს - ნარპეს კრაფტი -:-
20:00SJK აკატემია 2 - ტპ-47 -:-
ფინეთი: სუომენის თასი
15:30KaPa 1924 - KePS -:-21:00Edustus IPS - მიკელინი კისატი -:-
ფინეთი: კანსალინენ ლიგა ქ
17:00ჰონკა ქ - ჰიკი ქ -:-17:00ჰპს ქ - კუპს ქ -:-
18:00ალანდ იუნაიტედი ქ - ილვესი ქ -:-
21:00პკკუ ქ - იუპკი ქ -:-
ფინეთი: Ykkonen Women
15:00EBK ქ - ტპს ქ -:-15:00ვის ქ - ონს ოულუ ქ -:-
19:00პალო-იიროტი რაუმა ქ - ლაჰტი ქ -:-
ფიჯი: პრემიერ ლიგა
11:00ლაუტოკა - რევა -:-ყაზახეთი: პრემიერ ლიგა
13:00კაისარი ყიზილორდა - ატირაუ -:-13:00ჟენისი - ტურანი -:-
15:30ორდაბასი - ყიზილჟარი -:-
18:00კაირატი ალმათი - აქტობე -:-
ყატარი: დივიზიონი 2
19:30ალ მესემერი - ალ-ვააბი -:-19:30ალ-საილია - ალ-ხორი -:-
19:30ალ-შაჰანია - ალ-ხარიტიატი -:-
19:30ლუსაილი - ალ ბიდა -:-
შვედეთი: ოლსვენსკა
17:00გიოტებორგი - ნორკოპინგი -:-17:00სირიუსი - ვარნამო -:-
19:30მალმიო - ვასტერასი სკ -:-
შვედეთი: სუპერეტანი
15:00სანდვიკენსი - ოსტერსი -:-15:00სკოვდე აიკი - ტრელებორგსი -:-
17:00ოსტერსუნდსი - ორგრიტი -:-
17:00უტსიკტენი - სუნდსვალი -:-
შვედეთი: დივიზიონი 1 - ჩრდილოეთი
14:00ფრისკა ვილიორი - იუნაიტედ ნორდიკი -:-15:00ესკილსტუნა - ასირისკა -:-
18:00კარლსტადი - სტოკჰოლმ ინტერნაციონალე -:-
18:00სოლენტუნა - კარლსტადი -:-
შვედეთი: დივიზიონი 1 - სამხრეთი
15:00როსენგარდი - ონსალა -:-18:00ესკილსმინე - იონკოპინგს სოდრა -:-
18:00ლუნდსი - ტროლჰატანი -:-
18:00ოსკარშამნსი - ტორსლანდა -:-
შვედეთი: დივიზიონი 2 - ნორლენდი
14:00კირუნა - უმეა -:-15:00ფროსო იფ - ბოდენსი -:-
16:00Lucksta - ტაფტეა -:-
16:00ბერგნასეცი აიკი - გუნდი ტგ ფფ -:-
16:00იტერჰოგდალსი - გოტნე -:-
16:00სკელეფტე - ალგარნა-ჰარნოსანდი -:-
შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ გოტალანდი
15:00ვანერსბორგი ფკ - ვანერსბორგი იფ -:-15:00სტენუნგსუნდსი - აჰლაფორსი -:-
შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ სვეალანდი
15:00ოსტერაკერი - დალკურდი -:-18:00იკ ფრანკე - კუნგსანგენსი -:-
18:00ფარსტა - ფალუ -:-
19:00გუტე - ვიგბიჰოლმსი -:-
შვედეთი: დიზივიონი 2 - სამხრეთ გოტალანდი
16:00რაპე გოიფ - კარლსკრონა -:-16:00სიმრისამნი - ოსტერლენი ფფ -:-
16:00ტრელებორგი - კრისტიანსტადს -:-
შვედეთი: დივიზიონი 2 - სამხრეთ სვეალანდი
18:00ნიკოპინგსი - ჰანინგე -:-შვედეთი: დივიზიონი 2 - დასავლეთ გოტალანდი
15:00ბერგდალენსი - იონსერადსი -:-16:00ჰუსქვარნა - ლაჰოლმსი -:-
შვედეთი: ოლსვენსკა ქ
17:00ვაქსიო დფფ ქ - ორებრო ქ -:-17:00ვიტსიო ქ - აიკი ქ -:-
შვედეთი: ელიტეტანი ქ
17:00ალინგსასი ქ - ორებრო ქ -:-17:00გამლა უფსალა ქ - მალბაკენსი ქ -:-
17:00ჯიტექსი ქ - ბოლსტანასი ქ -:-
შვეიცარია: სუპერ ლიგა
20:00ივერდონი - ლოზანა უხი -:-20:00სერვეტი ჟენევა - გრასჰოპერსი -:-
22:30ლუგანო - ლოზანა -:-
შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა
20:00ვადუცი - ვილი -:-შვეიცარია: Promotion ლიგა
17:30ბაზელი II - დელემონტი -:-17:30იანგ ბოიზი II - ბულე -:-
18:00ბრაიტენრაინი - ეტუალ-კარუჯი -:-
18:00ლუცერნი II - ხამი -:-
18:00რაპერსვილი - პარადისო -:-
18:00ციურიხი II - ბავუა -:-
19:00სტ. გალენი II - კრინსი -:-
შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 1
17:00ლოზანა II - პორტალბანი -:-19:00ეხალენსი - შენოა -:-
19:00მონტეი - ლა სარაზ-ეკლეპლენსი -:-
19:00ობერვალის ნატერსი - გრან-საკონე -:-
19:30ვევეი - მეირინი -:-
19:30პული - სიონი II -:-
შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 2
18:00ბასეკურტი - თუნი II -:-18:00დიეტიკონი - მუნსინგენი -:-
18:00ვოლენი - კურტეტელე -:-
18:00კონიცი - ბლექ სტარზი -:-
18:00სოლოთურნი - კონკორდია -:-
18:00შოცი - როტკროიცი -:-
20:00ემენბრუკე - მური -:-
შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 3
18:00ბალზერსი - ტავერნე -:-18:00ლინთი - იფ იუვენტუსი -:-
18:00ჰონგი - ვეტსვილ-ბონშტეტენი -:-
19:00ვინტერთური II - მენდრისიო -:-
19:00ფრაიენბახი - უზვილი -:-
20:00გრასჰოპერი II - ეშენი -:-
20:00კოსოვა - ტუგენი -:-
შოტლანდია: ჩემპიონშიპი
18:00არბროა - მორტონი -:-18:00დანდი იუნაიტედი - ეირი -:-
18:00დანფერმლაინი - ქუინზ პარკი -:-
18:00პარტიკი - ეირდრი -:-
შოტლანდია: I ლიგა
18:00ედინბურგ სიტი - ანანი -:-18:00მონტროზი - ჰამილტონი -:-
18:00სტირლინგი - ქუინ ოფ საუთი -:-
18:00ფალკირკი - კელტი ჰართსი -:-
20:30კოვ რეინჯერსი - ალოა -:-
შოტლანდია: II ლიგა
18:00ბონირიგ როუზი - სპარტანსი -:-18:00ელგინ სიტი - პიტერჰედი -:-
18:00კლაიდი - სტენჰაუზმაირი -:-
18:00სტრანრარი - დუმბარტონი -:-
18:00ფორფარ ატლეტიკი - ისტ ფაიფი -:-
შოტლანდია: ჰაილენდ ლიგა
17:00კლეჩნაკუდინი - ლოსიმაუსი -:-18:00ბაკი ტისთლი - კეითი -:-
18:00ბრორა რეინჯერსი - ბრეშინი -:-
18:00დევერონვეილი - ფორმარტინ იუნაიტედი -:-
18:00ვიკ აკადემია - ბენქს ო'დი -:-
18:00ფორს მექანიკსი - ტარიფ იუნაიტედი -:-
18:00ფრასერბურგი - სტრარტსფი თისთლი -:-
შოტლანდია: ლოულენდ ლიგა
18:00ბერვიკი - ალბიონ როვერსი -:-18:00ბონეს იუნაიტედი - სტირლინგის უნივერსიტეტი -:-
18:00ბრუმჰილი - ისთ სტირლინგშირი -:-
18:00გრეტნა 2008 - ედინბურგის უნივერსიტეტი -:-
18:00კალდეონიან ბრეივზი - ქოუდენბითი -:-
18:00კუმბერნულდ კოლტსი - გალა ფეირიდინი -:-
18:00სივილ სერვის სტროლი - ლინლითგოუ როუზი -:-
18:00ტრენენტ - ისთ კილბრიდი -:-
შოტლანდია: შოტლანდიის თასი
15:30აბერდინი - სელტიკი -:-ჩადი: პრემიერ დივიზიონი - LPFN
18:45გაზელე - Agri - Tchad -:-ჩეხეთი: 1. ლიგა
17:00იაბლონეცი - ზლინი -:-17:00კარვინა - ბოჰემიანსი -:-
17:00სპარტა პრაღა - ოსტრავა -:-
20:00ტეპლიცე - ცესკე ბუდეიოვიცე -:-
ჩეხეთი: FNL
12:15ვისკოვი - ბრნო -:-19:00ლისენი - სიგმა ოლომოუცი B -:-
19:00პრიბრამი - ტაბორსკო -:-
ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი A
12:15მოტორლეტი პრაღა - დომაზლიცე -:-16:30რობსტავი - კრალუვ დვური -:-
20:00კარლოვი ვარი - ჰოსტუნი -:-
ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი B
12:30პრეპერე - კოლინი -:-19:00სლოვანი ველვარი - ზაპი -:-
19:00ჩესკა ლიპა - პარდუბიცე B -:-
ჩეხეთი: MSFL
12:15ბოჰუნიცე - უჰერსკი ბროდი -:-18:00როსიცე - ფკ ფრიდეკ-მისტეკი -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი A
12:15პეტრინი პლზენი - ჩესკი კრუმლოვი -:-19:00როკიცანი - კატოვიცე -:-
19:00სობესლავი - კომაროვი -:-
19:00ტახოვი - დუბრავკა -:-
19:00ჰოროვიცე - მარიანსკე ლაზნე -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი B
12:15სტეტი - ბრეჟოვა -:-12:15უიეზდი პრაღა - ბრანდის ნად ლაბემი -:-
12:15ჩომუტოვი - ადმირა პრაღა B -:-
12:15ჰრებეცი - ლოუნი -:-
18:00ჰვეზდა ხები - ნერატოვიცე -:-
19:00ნესპეკი - ჩესკი ბროდი -:-
19:00ოსტროვი - მეტეორი პრაღა -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი C
12:15ბენესოვი - ველკე ჰამრი -:-12:15ჩრუდიმი B - ლეტოჰრადი -:-
19:00ვისოკე მიტო - სლავია ჰრადეცი კრალოვე -:-
19:00უსტი ნად ორლიცი - სპოჟე პრაღა -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი D
18:00Nove Mesto na Morave - შპერიცე -:-18:00ველკა ბიტესი - ლისენი B -:-
18:00სტარა რისე - ლანჟოტი -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი E
18:00ბჟენეცი - სლავიცინი -:-18:00ვსეტინი - პრეროვი -:-
18:00კოსტელეც ნა ჰანე - სტერნბერკი -:-
18:00ნოვი ჟიცინი - სკასტიცე -:-
18:00რიმაროვი - ნოვე სადი -:-
18:00ჰფკ ოლომოუცი - ჰოლესოვი -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი F
16:30ბრიდლიცნა - პოლანკა ნად ოდრუ -:-18:00ვალასკე მეზრიცი - ოპავა B -:-
18:00რეპისტე - ბრუნტალი -:-
18:00ჰლუბინა - ვიტკოვიცე -:-
ჩეხეთი: იოჩესკი კპ
12:15მიროვიცე - ოლესნიკი -:-12:30ოსეკი - ტინ ნად ვლატოვუ -:-
19:00დრაზიცე - პროტივინი -:-
19:00მილევსკო - მალსე რუდნე -:-
ჩეხეთი: იოჰომორავსკი კპ
18:30ბოსონოჰი - პოჰორელიცე -:-18:30ლედნიცე - სვრატკა ბრნო -:-
18:30რატისკოვიცე - ბოსკოვიცე - ლეტოვიცე -:-
18:30რუსინოვი - ბისტრეცი -:-
18:30სკ კრუმვირი - კუნსტატი -:-
ჩეხეთი: კარლოვარსკი კპ
12:30დვორი - ლომნიცე -:-12:30ტრსტენიცე - ლოკო კარლოვი ვარი -:-
19:00უნიონ ნოვე სედლო - ვინიტროვი -:-
19:00ჩოდოვი - მარიანსკე ლაზნე B -:-
19:00ჰროზნეტინი - ტუზიმი -:-
ჩეხეთი: კრალოვერადეცკი კპ
12:15დვური კრალოვე - ლაზნე ბელოჰრადი -:-12:15დობრუსკა - ჟიცინი -:-
19:00ნახოდი - სოლნიცე -:-
ჩეხეთი: ლიბერეცკი კპ
12:30სკალიცე - სლოვანი ფრიდლანტი -:-19:00ჟელეზნი ბროდი - სტრაზი -:-
19:00რაპიდი ლიბერეცი - პენცინი -:-
19:00სედმიჰორკი - ლომნიცე ნად პოპელკუ -:-
19:00ჩრასტავა - ნოვი ბორი -:-
ჩეხეთი: მორავსკოსლეჟსკი კპ
12:15ჩესკი ტესინი - ჰერმანიცე -:-18:00ბრუსპერკი - იაკუბცოვიცე -:-
18:00კრასნე პოლე - დოლნი დატინე -:-
18:00პეტრვალდ ნა მორავე - დოლნი ბენესოვი -:-
18:00ჰაი ვე სლეჟსკუ - კობერაისი -:-
ჩეხეთი: ოლომოუცკი კპ
12:30ლიტოველი - ბროდეკ უ პრეროვა -:-18:00ზელატოვიცე - დოლანი -:-
ჩეხეთი: პარდუბიცკი კპ
12:15ტრემოშნიცე - ლაზნე ბოჰდანეცი -:-19:00ლიბისანი - ჰორნი რედიცე -:-
19:00ლიტომისლი - ლანსკრუნი -:-
19:00პრელუკი - სვიტავი -:-
19:00ჩესკა ტრებოვა - პროსეტინი -:-
19:00ხოცენი - პარდუბიცკი -:-
19:00ჰოლიცე - მორავანი -:-
ჩეხეთი: პლჟენსკი კპ
12:15ჰორნი ბრიზა - სოკოლი ლჰოტა -:-15:00რაპიდი პლზენი - ნირშკო -:-
19:00ვეჟპრნიცე - სტრიბრო -:-
19:00მიტო - კაზნეჟოვი -:-
19:00ჩოტიკოვი - ნეპომუკი -:-
ჩეხეთი: პრაჟსკი პრებორი
12:15ბრანიკი - ვისეჰრადი -:-12:30დუკლა - ურინევესი -:-
12:30ზლიცინი - მოტორლეტი პრაღა B -:-
12:30კრალოვიცე - კოლოვრატი -:-
12:45ტრებორადიცე - ტემპო პრაღა -:-
19:00დოლნი ჩაბრი - ზიზკოვი B -:-
19:00პრედნი კოპანინა - პრაღა -:-
19:00სტრესოვიცე - პოდოლი -:-
ჩეხეთი: სტრედოჩესკი კპ
12:15კუტნა ჰორა - პორიცი ნად საზავუ -:-12:15ლიბისი - მილინი -:-
12:30სკ ჩლუმეკი - სოკოლეცი -:-
19:00დობრისი - მნიხოვოჰრატსკი -:-
19:00პოვლტავსკა ფა B - ტუხლოვიცე -:-
19:00ტოხოვიცე - პრუჰონიცე -:-
ჩეხეთი: უსტეცკი კპ
12:30კადანი - მოდლანი -:-12:30კრუპკა - ნესტემიცე -:-
12:30ოლდრიხოვი - სრბიცე -:-
17:00ლედვიცე - პრობოსტოვი -:-
18:30უსტი ნად ლაბემი B - ლიტომერიკო -:-
19:00ბრნა - ბანიკ მოსტი - სოუსი B -:-
19:00ვილემოვი - ზატეცი -:-
19:00ჟილოვე - ჩერნოვიცე -:-
ჩეხეთი: ვისოცინა კპ
18:00ბისტრიცე ნად პერნ. - Nove Mesto na Morave B -:-18:00კამენიცე ნად ლიპუ - პაკოვი -:-
18:00ოკრისკი - ველკე მეზირიცი B -:-
18:00ჟიროვნიცე - რაპოტიცე -:-
ჩეხეთი: ზლინი კპ
18:00ბისტრიცე პოდ ჰოსსტინემი - ნევსოვა -:-18:00კვაშიცე - ოსვეტიმანი -:-
18:00მარკოვიცე - ჰლუკი -:-
18:00ნაპაიედლა - ფრანკოვა ლჰოტა -:-
ჩეხეთი: U19 ლიგა
12:00მლადა ბოლესლავი U19 - სპარტა პრაღა U19 -:-12:00სლოვაცკო U19 - პლზენი U19 -:-
12:15დუკლა პრაღა U19 - ლიბერეცი U19 -:-
12:30ცესკე ბუდეიოვიცე U19 - სლავია პრაღა U19 -:-
13:00ზლინი U19 - ფრიდეკ-მისტეკი U19 -:-
13:00იჰლავა U19 - ბრნო U19 -:-
13:00სიგმა ოლომოუცი U19 - კარვინა U19 -:-
14:00პარდუბიცე U19 - ოსტრავა U19 -:-
ჩეხეთი: 1. ლიგა ქ - გასავარდნი ჯგუფი
13:00ლოკომოტივა ბრნო ქ - ოსტრავა ქ -:-16:00პლზენი ქ - პარდუბიცე ქ -:-
ჩეხეთი: 1. ლიგა ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
15:00სპარტა პრაღა ქ - სლოვაცკო ქ -:-16:00სლავია პრაღა ქ - ლიბერეცი ქ -:-
ჩეხეთი: 2. ლიგა 1
13:00ლისენი ქ - სპარტა პრაღა B W -:-ჩილე: პრიმერა დივიზიონი
04:30უნიონ ლა კალერა - ევერტონი -:-23:00კობრესალი - ნუბლენსე -:-
ჩილე: პრიმერა B
20:30მაგალანესი - სან მარკოს დე არიკა -:-23:00დეპორტეს ტემუკო - სან-ლუისი -:-
ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი
03:00არტურო ფერნანდეზ ვიალი - რეალ სან ხუაკინი -:-20:30ლინარეს უნიდო - გენერალ ვალასკესი -:-
23:00მელიპილა - დ. პუერტო მონტი -:-
ჩინეთი: სუპერ ლიგა
11:30შანდონგ ტაიშანი - ჩანგჟუ -:-15:00ჩენგდუ რონგჩენგი - შენჟენ ხინპენგჩენგი -:-
15:35ვუჰან სრი თაუნსი - ჩანგჩუნ იატაი -:-
16:00ნანტონგ ჟიიუნი - შანხაი შენჰუა -:-
ჩინეთი: პირველი ლიგა
11:00Liaoning Tieren - ჯიანგში ლუშანი -:-11:00შიჯიაჟუანგ გონგფუ - ჰეილონგჟიანგ აის სიტი -:-
11:30შანხაი ჯიადინგი - ქინგდაო რედ ლაიონსი -:-
ჩინეთი: FA თასი
10:00Jiangsu Nan Dongsheng - Langfang Glory City -:-10:00Shanghai Changning - ჯიანგში დარქ ჰორსი -:-
10:00Shanghai Segenda - Ganzhou Ruishi -:-
10:30Shanxi Xiangyu - ბეიჯინგ ტექნოლოჯი -:-
11:00Changchun Xidu - Shaanxi Union -:-
11:00Dalian Kuncheng - ქუანჟუ იასინი -:-
11:00Dezhou Haishan - ტაიან ტიანკუანგი -:-
11:00Qianxinan Xu Fengtang - Shenzhen Juniors -:-
11:30Shenzhen Jixiang - გუანგში ლანჰანგი -:-
11:30Xian Ronghai - Guangdong GZ-Power -:-
15:30Guangxi Bushan - Rizhao Yuqi -:-
ჩინეთი: სუპერ ლიგა ქ
11:00გუანგდონგ მეიჟუ ქ - ბეიჯინგ ბეიკონგი ქ -:-11:00შანდინგი სლ ქ - ვუჰან ჯიანგდა ქ -:-
11:00ჰენან სონგშან ლონგმენი ქ - შანხაი RCB ქ -:-
ჩრდილოეთ ირლანდია: პრემიერლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ბალიმენა - ნიური სიტი -:-18:00დანგენონი - გლენავონი -:-
18:00კერიკ რეინჯერსი - ლოუგალი -:-
ჩრდილოეთ ირლანდია: პრემიერლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:00კლიფტონვილი - გლენტორანი -:-18:00კოლერაინი - კრუსეიდერსი -:-
ჩრდილოეთ ირლანდია: ჩემპიონშიპი - გასავარდნი ჯგუფი
17:00ნევინგტონი - ბალიკლეირი -:-18:00ბალინამალარდი - არდსი -:-
18:00დერგვიუ - ნაქბრედა -:-
ჩრდილოეთ ირლანდია: ჩემპიონშიპი - დაწინაურების ჯგუფი
18:00ინსტიტუტი - ბანგორი -:-18:00პორტადაუნი - დანდელა -:-
18:00ჰ&ვ ველდერსი - ანაგი -:-
ჩრდილოეთ მაკედონია: 1. MFL
18:00ბრეგალნიცა სტიპი - რაბოტნიჩკი -:-ჩრდილოეთ მაკედონია: 2. MFL
18:00არსიმი - ბესა 1976 -:-18:00დეტონიტ პლაკოვიცა - ბელასიცა -:-
18:00კარაორმანი სტრუგა - პობედა -:-
18:00კოზუვ გევგელია - ოსოგოვო -:-
18:00ნეგოტინო - ბაშკიმი -:-
18:00პელისტერი - ოჰრიდი -:-
18:00სასა - ნოვაკი -:-
18:00სკოპიე - ტეკეტსი -:-
ხორვატია: HNL
19:00ოსიეკი - ისტრა 1961 -:-21:10სლავენი ბელუპო - ჰაიდუკი სპლიტი -:-
ხორვატია: პრვა NL
16:50დუბრავა ზაგრები - ხორვატია ზმიავცი -:-19:00ვუკოვარი 1991 - დუგოპოლიე -:-
19:00სიბენიკი - სოლინი -:-
ხორვატია: დრუგა NL
17:00ზრდალოვი - რადნიკი კრიჟევცი -:-19:00გრობნიჩანი - ბელიშჩე -:-
19:00დუგო სელო - ბიელოვარი -:-
19:00იადრანი ლუკა პლოცე - მარსონია -:-
19:00კრკ - ოპატია -:-
19:00ტრნიე - დრაგოვოლიაცი -:-
19:00ჰრვაცე - კუსტოსიია -:-
ჯიბუტი: დივიზიონი 1
16:00CDC Q7 - დიხილი -:-18:30პორტი - ჰოპიტალი -:-
ჰონგ კონგი: პრემიერ ლიგა
11:00საუთერნ დისტრიქტი - შამ შუი პო -:-11:00ტაი პო - კიჩი -:-
14:00ლი მენ უორიორსი - ჰონგ კონგი -:-
ჰონდურასი: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა
05:00ვიქტორია - უპნფმ -:-ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.