განახლება

კალათბურთი » ხვალ » ყველა თამაში

აშშ: NBA

04:00ინდიანა პეისერსი - მილუოკი ბაქსი -:-
04:30მინესოტა ტიმბერვულვზი - მემფის გრიზლი -:-
05:00მაიამი ჰიტი - ორლანდო მეჯიქი -:-
05:00ოკლაჰომა-სიტი თანდერი - კლივლენდ კავალიერსი -:-
07:00გოლდენ სტეიტ უორიორსი - ტორონტო რეპტორსი -:-
00:00ფილადელფია სიქსერსი - დენვერ ნაგეტსი -:-

ევროპა: ევროლიგა

23:30ბასკონია - ანადოლუ ეფესი -:-
23:30ოლიმპიაკოსი - მაკაბი თელ-ავივი -:-
23:45ბაიერნი - ვირტუს ბოლონია -:-

ესპანეთი: ACB

20:30ფუენლაბრადა - ტენერიფე -:-
21:00ბრეოგანი - გრანადა -:-
23:45ბასკეტი ხირონა - ბარსელონა -:-
23:45ბილბაო - იოვენტუტ ბადალონა -:-

საქართველო: სუპერლიგა

14:00Gurjaani Delta - თსუ -:-
16:30კაქტუსი თბილისი - ვერა თბილისი -:-
19:00კავკასია - მეგა თბილისი -:-

ავსტრალია: NBL

10:30ნიუ ზელანდ ბრეიქერსი - მელბურნ იუნაიტედი -:-
13:00კაირნსი ტაიპანსი - ბრიზბენი ბულეთსი -:-

ავსტრალია: WNBL ქ

12:30ადელაიდა ლაითნინგი ქ - საუთსაიდი ქ -:-

ავსტრია: სუპერლიგა

20:30ტრაისკირხენ ლაიონსი - ნორდი -:-
22:00სტ. პოლტენი - გრაცი -:-

ავსტრია: მეორე ლიგა

20:00მისტელბახი - ვაგრამი -:-
21:00ვორტერსი პირატენი - კუფშტაინი -:-
21:00იენერსდორფი - ზალცბურგი -:-
21:00რაიდერს ტიროლი - კელოვეკი -:-
21:30დორნბირნ ლაიონსი - Upper Austrian Ballers -:-
22:00ბასკეტ ფლეიმზი - მატერსბურგი -:-

არგენტინა: ლიგა A

04:00უნიონ დე სანტა ფე - ფერო -:-
05:00რიაჩუელო - ოლიმპიკო -:-
18:30ინსტიტუტო დე კორდობა - ქუიმსა -:-

არგენტინა: ლიგა ფემენინა ქ

00:00ბერასატეგი ქ - პასიფიკო ქ -:-

აშშ: NBA G-ლიგა

04:00ვესტჩესტერი - გრანდ რაპიდს გოლდი -:-
04:00კოლეჯ პარკ სქაიჰოუქზი - მოტორ სიტი კრუიზი -:-
04:00ლეიქლენდ მეჯიქი - ფორტ უეინ მედ ანტსი -:-
04:00ქეფითალ სითი გოუ-გოუ - ვინდი სიტი ბულზი -:-
05:00იოვა ვულვზი - ოკლაჰომა სიტი ბლუ -:-
05:00უისკონსინ ჰერდი - გრინსბორო სვორმი -:-
07:00საუს ბეი ლეიკერსი - სანტა კრუზ უორიორსი -:-
22:00მეინი სელტიკსი - ბირმინგემი სქუადრონი -:-

აშშ: NCAA

04:00დევიდსონი - სტ. ლუისი -:-
04:00კლივლენდ სთეითი - იპფვ -:-
04:00მარისტი - რაიდერი -:-
04:00ნიაგარა - მანჰეტენი -:-
04:00რობერტ მორისი - დეტროიტი -:-
04:00სიენა - იონა -:-
05:00ნორს დაკოტა სთ. - ნორს დაკოტა -:-
06:00იანგსთაუნ სთეითი - ოკლენდი -:-
06:00კენტ სთეითი - ბუფალო -:-
07:00ნიუ მექსიკო - ეარ ფორსი -:-
21:00UCF ნაითსი - თემფლი -:-
21:00დელავერი - ნორსისთერნი -:-
21:00ვესტ ვირჯინია - ობურნი -:-
21:00ვირჯინია - ბოსტონ კოლეჯი -:-
21:00ნორსვერსტერნი - მინესოტა -:-
21:00ნოტრ დამი - ლუისვილი -:-
21:15კრეიტონი - ხავიერი -:-
22:00Queens Royals - სტეტსონი -:-
22:00არმი - ჰოლი ქროს -:-
22:00ვეიკ ფორესტი - NC სთეითი -:-
22:00ვერმონტი - UMBC რეთრივერსი -:-
22:00ვმი - ვესტერნ კაროლინა -:-
22:00ლოიოლა მერილენდი - ბაკნელი -:-
22:00ნიუ ჰემფშირი - უმას ლოველი -:-
22:00სიტადელი - მერსერი -:-
22:00სტ. ფრენსის ბრუკლინი - ლიუ შარქსი -:-
22:00ცენტრალ კონექტიკუტ სთეითი - სტ. ფრენსისი (PA) -:-
23:00აკრონი - ოჰაიო -:-
23:00აფსთეითი - რედფორდი -:-
23:00ბინგჰემპტონი - ბრაიანტ უნივერსითი -:-
23:00გარდნერ ვები - ჰაი ფოინთი -:-
23:00დარტმაუსი - კოლუმბია -:-
23:00დეპოლი - მარკეტე -:-
23:00ვოფორდი - სემფორდი -:-
23:00ინდიანა სთეითი - ნორსერნ იოვა -:-
23:00კორნელი - ბრაუნი -:-
23:00ლსუ - ტეხასი ტექი -:-
23:00მარი სთეითი - მისური სთეითი -:-
23:00მისური - იოვა სთეითი -:-
23:00ნ. კაროლინა ა&ტ - მონმაუთი -:-
23:00ნეივი - ამერიკული უნივერსიტეტი -:-
23:00ოკლაჰომა - ალაბამა -:-
23:00პენი - ჰარვარდი -:-
23:00პრესბიტერიანი - ვინთროპი -:-
23:00როდე აილენდი - ლა სალი -:-
23:00სტოუნჰილი - სეიქრიდ ჰართი -:-
23:00ტოლედო როკეტსი - ბოულინგ გრინი -:-
23:00ფორდჰემი - ჯორჯ ვაშინგტონი -:-
23:00ქემფბელი - ეშვილი -:-
23:00ქოლგეითი - ლაფაიეტი -:-
23:15ჰიუსტონი - ცინცინატი -:-
00:00ვესტერნ ილინოისი - საუთ დაკოტა სთ. -:-
00:00ვისკონსინი - ილინოისი -:-
00:00მერიმაქ უორიორსი - ფეარლეი დეიკინსონი -:-
00:00მოურჰედ სთეითი - სიუ ედუარდსვილი -:-
00:00ნორსერნ არიზონა - ნორსერნ კოლორადო -:-
00:00რაისი - უაბ -:-
00:00საუთერნ მისი - ტეხას სთეითი -:-
00:00ჩიკაგო სთეითი - აურორა -:-
00:00ჯორჯია ტექი - დიუკი -:-
00:30მაიამი (ოჰაიო) - ისტერნ მიჩიგანი -:-
00:30ტენესი სთეითი - ლინდევუდი -:-

ბელარუსი: პრემიერ ლიგა

14:00გადაიდოიმპულსი - Minsk 2 -:-
15:00რუბონი - გომელი -:-

ბელარუსი: პრემიერ ლიგა ქ

15:00ბრესტი ქ - ოლიმპია გროდნო ქ -:-

ბელგია: ტოპ დივიზიონი ქ

20:15კორტრიკი ქ - ლუმენი ქ -:-
23:30ნამური ქ - ბრუნჰაუ ქ -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრვენსტვო BiH

20:00სლობოდა - ბუდუჩნოსტი -:-
21:00სლავია - პოსუსიე -:-
22:00ლეოტარი ტრებინე - ზრინისკი მოსტარი -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრვენსტსვო BiH ქ

19:00ლავოვი ქ - იედინსტვო ძენექსი ქ -:-
20:00ზრინსკი ქ - პლეი ოფი სარაევო ქ -:-
22:00მლადი კრაისნიკი ქ - ორლოვი ქ -:-

ბრაზილია: სუპერ 8

22:00ფრანკა - ფლამენგო -:-

ბულგარეთი: NBL

20:00ბალკანი - იამბოლი -:-
21:00აკადემიკი პლოვდივი - რილსკი სპორტისტი -:-

გერმანია: BBL

21:00ალბა ბერლინი - კრაილსჰაიმი -:-
21:00როსტოკი სივულვზი - სინტეინიქსი MBC -:-
21:00ჰაიდელბერგი - Wurzburg -:-
23:30ლუდვიგსბურგი - ოლდენბურგი -:-
23:30ულმი - ბროს ბამბერგი -:-

გერმანია: პრო A

22:00ბოხუმი - პადერბორნი -:-
22:00გისენი - კარსლრუე -:-
22:00იენა - მუნსტერი -:-
22:00ფინიქსი ჰაგენი - არტლენდი -:-
22:30ვეხტა - კირხჰაიმი -:-
22:30ლევერკუზენი - პანტერს შვენინგენი -:-
22:30ტუბინგენი - ბრემერჰავენი -:-

გერმანია: პრო B

18:00ვეხტა 2 - შველმი -:-
21:00ეჰინგენი - ლაიტერსჰოფენი/შტადტბერგენი -:-
22:00ბერნაუ - Giessen Pointers -:-
22:00ობერჰახინგი - ბაიერნი 2 -:-
22:00ფრანკფურტი 2 - ჰანაუ -:-
22:30იზერლოჰნ - ვედელი -:-
22:30იცეჰოე - რონდორფი -:-
22:30ჰერფორდი - სანდერსდორფი -:-

გერმანია: DBBL ქ

22:00მარბურგი ქ - ჰალე ლაიონსი ქ -:-

დანია: ბასკეტლიგა

17:30ამაგერი - ჰორსენსი -:-
17:30სვენდბორგი - ჰოლბაეკი -:-
19:00ნაესტვედი - ბაკენ ბეარსი -:-

დიდი ბრიტანეთი: BBL

23:30Caledonia Gladiators - ბრისტოლ ფლაიერსი -:-
23:30მანჩესტერ ჯაიანთსი - სარეი სკორჩერსი -:-
23:30შეფილდ შარქსი - პლიმუთ სიტი პატრიოტსი -:-

დიდი ბრიტანეთი: WBBL ქ

19:00Caledonia Gladiators ქ - კარდიფი მეტ არჩერსი ქ -:-
20:00გადაიდოლესტერ რაიდერსი ქ - დურჰემ პალანტინატსი ქ -:-
20:15ოკლენდ ვულვზი ქ - მანჩესტერ მისტიკსი ქ -:-
20:30სევენოუქს სანსი ქ - დურჰემ პალანტინატსი ქ -:-
23:30ნიუკასლ იგლზი ქ - შეფილდ ჰეითერსი ქ -:-

ევროპა: ABA ლიგა

20:00იგოკეა - სპლიტი -:-
22:00სტუდენტსკი ცენტარი - მზტ სკოპიე -:-

ევროპა: აბა ლიგა 2

00:00პოდგორიცა - გორიცა -:-
15:00ტფტ სკოპიე - ოსიეკი -:-
18:00კრკა ნოვო მესტო - ჰელიოს დომზალე -:-
21:00სლოგა - ბორაცი ბანია ლუკა -:-

ევროპა: BNXT ლიგა

23:00დენ ბოსხი - ბალ ვეერტი -:-
23:00ლეუვარდენი - დენ ჰელდერი -:-
23:30ლიმბურგი - ლოვენ ბეარსი -:-
23:30ოკაპი აალსტი - სპირუ შარლერუა -:-
18:30ამსტერდამი - ზვოლე -:-
22:30დონარი გრონინგენი - იოასტ იუნაიტედი -:-
22:45ფეინოორდი - ლაიდენი -:-
23:00ანტვერპენ ჯაიანთსი - ლიეჟი -:-
23:30ბელფიუს მონსი - მეხელენი -:-
23:30ოსტენდე - Circus Brussels -:-

ევროპა: ლატვია-ესტონეთის ლიგა

17:00ლატვიიას უნივერსიტატე - ტარტუ ულიკოოლი -:-
19:00ბკ ოგრე - ტალინა კალევი -:-
19:00ლიეპაია - კალევი/კრამო -:-
19:00რაპლა - ვიიმსი -:-
20:30პრომეთეი - პარნუ -:-

ევროპა: WBBL ქ

16:00დაუგავპილსი ქ - ტტტ რიგა ქ -:-
16:00ლიეპაიას პაპირსი/ლსსს ქ - აისტეს ლსუ კაუნასი ქ -:-
18:00ტალინის უნივერსიტეტი ქ - რსუ მერკსი ქ -:-

ესპანეთი: LEB ორო

23:15ოვიედო - ალბასეტე -:-
23:30მელილია - სან პაბლო ბურგოსი -:-
23:45ალიკანტე - ესტელა -:-
00:00ლეიმა კორუნია - ირაურგი -:-
21:00მორაბანკი ანდორა - კასტელო -:-
22:00ხიპუზკოა - ოურენსე -:-
22:30რეალ ვალიადოლიდი - პალენსია -:-
23:00ალმანსა - კასერესი -:-

ესპანეთი: ლიგა ფემენინა ქ

21:00ლეგანესი ქ - კადი ლე სეუ ქ -:-
21:15ბემბიბრი ქ - Barcelona CBS ქ -:-
21:30არასკი ქ - უნი ხირონა ქ -:-
22:30ესტუდიანტესი ქ - ხაირისი ქ -:-
23:00სიუდად დე ლა ლაგუნა ქ - გერნიკა ბიზკაია ქ -:-

თურქეთი: სუპერ ლიგა

14:00თურქ ტელეკომი - ბურსასპორი -:-
16:30გაზიანთეფი - ბაჰკეშეჰირ უნ. -:-
19:00ფინარ ქარშიაქა - გალათასარაი -:-
21:30ფენერბახჩე - ბუიუკჩეკმეცე -:-

თურქეთი: TBL

15:00ბორნოვა - მერსინი ბ. -:-
16:45ორმანსპორი - Sigortam.net იტუ -:-
18:30ანთალია გიუნეში - Ankaragucu Mamak -:-

თურქეთი: TB2L - პირველი ეტაპი

15:00სერტას სპორი - სტამბოლი ბბ -:-
16:00Kapakli Spor - სეიჰანი -:-
16:00Karamursel - ეტიმესგუტი -:-
17:00კარშიაკა ბელედიესპორი - ჰაი თაჩი -:-
18:00Yalova Acarspor - უსკუდარი -:-
18:30კორლუ - ბურსა -:-
19:00ბეილიქდუზუ - Degerleme -:-
19:00ილკლერ სეჰრი უსაკი - Istanbul Anka Spor -:-
19:00ისთანბულ ბასკეტი - Aykanat Spor -:-
19:00ნაზილი - ქოზუმ ანკარა -:-
20:00ვეფა - Ege Universitesi -:-

თურქეთი: KBSL ქ

14:00ანთალია 07 ქ - ბოტასი ქ -:-
16:00ემლაქ კონუტი ქ - ფენერბახჩე ქ -:-
17:00ნესიბე აიდინი ქ - რიზე ქ -:-
17:30ბურსა ქ - CBK მერსინი ქ -:-

თურქეთი: TKBL ქ

15:30იზმიტი ბელედიესპორი ქ - ანთალია გიუნეში ქ -:-

იაპონია: B.ლიგა

10:05Nagoya Fighting Eagles - ჩიბა -:-
10:05ალვარკი - ნიიგატა -:-
10:05დაიამონდ დელფინსი - შინშუ -:-
10:05იოკოჰამა - კიოტო -:-
10:05ნეოფინიქსი - შიმანე -:-
10:05სენდაი - შიგა -:-
10:05სიჰორსის მიკავა - იბარაკი რობოტსი -:-
10:05უცუნომია ბრექსი - ჰიროსიმა დ. -:-
10:05ჰოკაიდო - ბრეივ თანდერსი -:-
12:05ოსაკა - სან როკერს შიბუია -:-
12:35ტოიამა - აკიტა -:-
13:05გუნმა - რიუკიუ -:-

იაპონია: W ლიგა ქ

12:00ჰანედა ვიკისი ქ - ენეოს სანფლაუერსი ქ -:-

ინდონეზია: IBL

08:30ტანგერანტ ჰოუქზი - სატია ვაკანა -:-
11:00ევოს თანდერი - რანს პიკი -:-
13:30ვესტ ბანდიტს სოლო - ბუმი ბორნეო -:-
16:00პრავირა ბანდუნგი - დევა იუნაიტედი -:-

ირლანდია: სუპერლიგა

20:00ბალინკოლიგი - ტრალე უორიორსი -:-
22:30ბელფასტ სტარი - კილესტერი -:-
22:30ნეპტუნი - KCYMS -:-
23:00მოიკულენი - მარეე -:-
23:00სენტსი - Sligo -:-
23:30თემფლოგი - მარიანი -:-

ისლანდია: პრემიერ ლიგა

00:15ბრეიდაბლიკი - ვალური -:-
23:15ჰოტური - თორლი -:-

ისრაელი: სუპერ ლიგა

21:10ჰაპოელი ეილატი - ჰაპოელი იერუსალიმი -:-
23:05ჰაპოელი ჰოლონი - გილბოა გალილი -:-

იტალია: ლეგა A

22:30ვარეზე - ბრეშა -:-
23:30სკაფატი - ვენეცია -:-

იტალია: სერია A2

23:00Cividale - ბალტურ ჩენტო -:-
23:30ურანია მილანო - აგრიგენტო -:-

იტალია: სერია A1 ქ

22:00ვალდარნო ქ - ბრიქსია ქ -:-
22:30სკიო ქ - რაგუზა ქ -:-

იტალია: სერია A2 ქ - ჩრდილოეთი

21:00სანგა მილანო ქ - კარუგატე ქ -:-
22:00პონზანო ქ - ალპო ვილაფრანკა ქ -:-
23:30იტას ალპერია ბოლზანო ქ - ლიბერტას უდინე ქ -:-
23:30მანტოვა ქ - კოსტა მასნაგა ქ -:-
23:30სკრივია ქ - ტრიესტი ქ -:-

იტალია: სერია A2 ქ - სამხრეთი

21:30ვიგარანო ქ - მატელიჩა ქ -:-
22:00ანკონა ქ - Roma-Nord ქ -:-

კანადა: NBL

02:30Newfoundland Rogues - ლონდონი -:-
04:00უინძორი - სუდბური -:-

კანადა: U სპორტსი

04:00აკადია - დალჰოუსი -:-
05:00TMU - უინძორი -:-
05:00ვატერლოო - ალგომა -:-
05:00იორკი - ლეიქჰედი -:-
05:00კარლტონი - ქვინზი -:-
05:00მაკმასტერი - ლაურიე -:-
05:00ნიპისინგი - ბროკი -:-
05:00ონტარიო Univ. - ოტავას უნივერსიტეტი -:-
05:00ტორონტო - ვესტერნ ონტარიო Univ. -:-
06:00ვინიპეგი - უფვ -:-
06:00მანიტობა - მაკევანი -:-
06:00რეჯინა - ლეთბრიჯი -:-
06:00სასკაჩევანი - ტრინიტი ვესტერნი -:-
07:00ალბერტა - ბრენდონი -:-
07:00მაუნთ როიალი - UNBC -:-
07:00უბკ - UBC ოკანაგანი -:-
07:30ტომპსონ რივერსი - ვიქტორია -:-

კვიპროსი: A დივიზიონი

18:00აპოლონი - აელი -:-
20:00კერავნოსი - აპოპ პაპუ -:-

კოსოვო: სუპერლიგა

20:00პრიზრენი - ველაზნიმი -:-
22:00ტრეპკა - გოლდენ იგლ ილი -:-

კოსოვო: სუპერლიგა ქ

21:00ველაზნიმი ქ - United Basketball ქ -:-
21:00პრიშტინა ქ - პენზა ქ -:-
21:00ტრეპკა ქ - ბაშკიმი ქ -:-

ლიეტუვა: LKL

19:00ლიეტკაბელისი - პრიენაი -:-
19:20ნეპტუნასი - რიტასი -:-

ლიეტუვა: NKL - გამარჯვებულების ეტაპი

18:00Vytis VDU - ტელსიაი -:-
18:30კაუნო ატლეტასი - სილუტე -:-
21:30ჟალგირისი კაუნასი 2 - მაზეიკიაი -:-

ლიეტუვა: NKL - დამარცხებულების ეტაპი

18:00Palangos Kursiai - Vilniaus Stekas -:-
18:00ვილკავისკისი - დელიკატესას იონისკისი -:-
19:00Rytas 2 - კრეტინგა -:-

ნიდერლანდები: WBL ქ - გამარჯვებულების ეტაპი

21:45ჯოლი ჯამფერსი ქ - ბინენლანდი ქ -:-
23:30გრასჰოპერსი ქ - ტრიპლ სრეთი ქ -:-

ნიდერლანდები: WBL ქ - დამარცხებულების ეტაპი

22:30ლენდსლეიქ ლაიონსი ქ - მარტინი სპარქსი ქ -:-
23:00ლიმბურგი ქ - ლეკდეტეკი ქ -:-

ნორვეგია: BLNO

17:30ნიდაროსი - ცენტრუმ ტაიგერსი -:-
18:00ფილინგენი - ამერუდი -:-
19:00ოპსალი - გიმლე -:-
19:30ტრომსო - ასკერი -:-

ნორვეგია: კვინნელიგა ქ

19:00ულრიკენი ქ - მიდტბიენი ქ -:-

პოლონეთი: ტაურონ ბასკეტ ლიგა

18:30გტკ გლივიცე - ბიდგოშჩი -:-
20:30სლასკი ვროკლავი - ანვილ ვლოვლავეკი -:-
22:30ტრეფლ სოპოტი - სტარტი ლუბლინი -:-

პოლონეთი: 1. ლიგა

18:00გკს ტიჩი - პელპლინი -:-
18:00ტუროვი ზგორჟელეცი - კროსნო -:-
21:00პოლი. ოპოლსკა - კოტვიცა კოლობრცეგი -:-
22:00ალსტომი კრაკოვი - ბიტომი -:-
23:00მკკს კოშალინი - სტაროგრადი გდანსკი -:-

პოლონეთი: ექსტრაკლასა ქ

23:00ტორუნი ქ - პრუშკოვი ქ -:-
18:00არკა გდინია ქ - სლეზა ვროკლავი ქ -:-
21:00პოლკოვიცე ქ - აზს პოზნანი ქ -:-

პორტუგალია: LPB

00:00პორტუ - ესგუეირა -:-
19:00ლუსიტანია - სპორტინგი -:-
19:00მადეირა - ვიტორია -:-
20:00ოვარენსე - იმორტალი -:-
22:30სანგალიოსი - პოვოა/მონტეადრიანო -:-
23:00ბენფიკა ლისაბონი - ოლივეირენსე -:-

პორტუგალია: პროლიგა

01:30გალიტოს ბარეირო - ბენფიკა ლისაბონი B -:-
18:30გალიტოს ავეირო - გალომარი -:-
20:00სამპაენსე - ილიაბუმი -:-
20:30გინასიო ოლჰანენსე - ბელენენსეში -:-
21:00ელექტრიკო - ვასკო და გამა პორტო -:-
22:00ბარეირენსე - პორტიმონენსე -:-
22:00მაია - აკადემიკა -:-
22:00სანტო ანდრე - ქელუზი -:-

რუმინეთი: A დივიზიონი - პირველი ეტაპი

19:00პიტესტი - მიერკურეა ჩიუკი -:-
20:30დინამო ბუქარესტი - კონსტანტა -:-
20:30ტიმისოარა - მუნისიპალ გალატი -:-
21:00კრაიოვა - რაპიდი ბუქარესტი -:-
22:15სიბიუ - CSM ტარგუ ჯიუ -:-

რუმინეთი: ლიგა ნასიონალი ქ - პირველი ეტაპი

17:00კლუჟი ნაპოცა ქ - ტარგუ ქ -:-
18:00აგრონომია ბუქარესტი ქ - Arad ქ -:-
18:30ოლიმპია ბრასოვი ქ - სეპსი ს. ქ -:-
19:00რაპიდი ბუქარესტი ქ - ტარგუ მურესი ქ -:-

რუსეთი: VTB გაერთიანებული ლიგა - დამარცხებულების ეტაპი

14:00ასტანა - ენისეი -:-

რუსეთი: პრემიერ ლიგა ქ

18:00როსტოვი ქ - ნიკა სიკტივკარი ქ -:-

საბერძნეთი: ბასკეტ ლიგა

18:00აეკ ათენი - პერისტერი -:-
19:00პრომითეასი - კოლოსოსი როდოსი -:-
21:15პანათინაიკოსი - იონიკოსი -:-

საბერძნეთი: ელიტ ლიგა

18:00FEA Filadelfeia - აიას ევოსმუ -:-
19:00ამინტასი - ფსიქიკუ -:-
19:00ელეფთერუპოლი - Ermis Schimatari -:-
19:00კოროივოსი - აგრინიუ -:-
19:00მაროუსი - პანერითრაიკოსი -:-
19:00პაპაგუ - NE Megaridas -:-
19:00ჰარილაოს ტრიკუპისი - კავალა -:-

საბერძნეთი: A1 ქ

15:00პაოკი ქ - ლეფკადასი ქ -:-
16:00ქანია ქ - ელეფტერია ქ -:-

საბერძნეთი: A2 ქ

16:00Ioannina ქ - Asteras Kavalas ქ -:-

სამხრეთ კორეა: KBL

09:00LG სეიკერსი - ანიანგი -:-
09:00სეულ ნაითსი - კოგასი -:-
11:00ვონიუ დბ - ეგისი -:-

სამხრეთ კორეა: WKBL ქ

13:00კბ სტარზი ქ - სამსუნგ ბლუ მინქსი ქ -:-

საუდის არაბეთი: პრემიერ ლიგა

18:00ალ-აჰლი - ალ-ნასრი -:-

საფრანგეთი: LNB

23:00ფოს-სურ-მერი - ადა ბლუა -:-
23:30Boulogne-Levallois - როანე -:-
23:00დიჟონი - პარიზი -:-
23:00ლე მანი - პაუ-ორთეზი -:-
23:00ლიმოჟე - გრაველინსი-დანკირკი -:-
23:00ნანსი - შოლე -:-
23:00ნანტერი - ლე პორტელი -:-

საფრანგეთი: პრო B

23:00აიქს მაურიენი - ვიში-კლერმონი -:-
23:00ევრე - ასა -:-
23:00ლილი - ორლეანი -:-
23:00ნანტი - ქუიმპერი -:-
23:00შალონ-რეიმსი - შალონი/საონე -:-
23:30ანტიბი - ანჟერი -:-
23:30სენტ ვალიე - დენენ-ვოლტერი -:-
23:30სტ. შამონდი - ლა როშელი -:-
23:00ბულაზაკი - სენტ ქვენტინი -:-

საფრანგეთი: Espoirs U21

17:00ლიონი-ვილერბანი U21 - მონაკო U21 -:-
18:00ლიმოჟე U21 - გრაველინსი-დანკირკი U21 -:-
18:00ნანსი U21 - შოლე U21 -:-
18:30დიჟონი U21 - პარიზი U21 -:-
19:30ნანტერი U21 - ლე პორტელი U21 -:-
19:30სტრასბური U21 - ბურჟი U21 -:-
20:00ლე მანი U21 - პაუ-ორთეზი U21 -:-

საფრანგეთი: LFB ქ

23:00ბურჟესი ქ - ლატე მონპელიე ქ -:-
23:00ლიონი ქ - ლანდერნო ბრეტანი ქ -:-
23:00უნიონ ჰაინაუ ქ - ლანდე ქ -:-
23:00ფლამ კაროლო ქ - ტულუზა ქ -:-

საფრანგეთი: ლიგა 2 ქ

21:00ულნოაიე ქ - მონდევილი ქ -:-
23:00ავენირ შარტრი ქ - მონტბრიზონი ქ -:-
23:00მონაკო ქ - ს. ი. გრაფენსტადენი ქ -:-
23:00ტრონშ მეილანი ქ - ფეიტიატი ქ -:-
23:00შამპანი ქ - შარნე ბურნონ სუდი ქ -:-

სერბეთი: პირველი ლიგა

15:00ოკკ ბეოგრადი - ვრსაჩი -:-
21:00ვოივოდინა ნოვი სადი - კკ მეტალაკი -:-
21:00კკ დიმანიკი - ზლატიბორ ჩაიეტნა -:-
21:00კკ დუნავი - ოკკ ნოვი პაზარი -:-
22:00კოლუბარა - Cacak 94 -:-
22:00ტამის - ლესკოვაცი ზდრავლიე -:-

სერბეთი: 1. ზლს ქ

17:45არტ ბასკეტი ქ - ზკკ კრალიევო ქ -:-
18:30ნოვოსადსკა ნოვი სადი ქ - ცრვენა ზვეზდა ქ -:-
20:30Vojvodina 021 ქ - ვრსაჩი ქ -:-
21:00ვრბასი ქ - პარტიზანი ქ -:-
22:00დუგა ქ - სლოგა პოზეგა ქ -:-
22:00სუბოტიცა ქ - რადნიჩკი კრაგუჟევაცი ქ -:-

სლოვაკეთი: ექსტრალიგა

20:00სპისკი რუტიერი - მბკ ლუჩენეცი -:-
21:00Iskra Svit - ინტერი ბრატისლავა -:-
22:00კომარნო - მბკ ჰანდლოვა -:-

სლოვაკეთი: ექსტრალიგა ქ - გამარჯვებულების ეტაპი

21:00პიესტანსკე ჩაიკი ქ - რუზომბეროკი ქ -:-
21:00სამორინი ქ - Slavia Banska Bystrica ქ -:-

სლოვაკეთი: ექსტრალიგა ქ - დამარცხებულების ეტაპი

20:30პოპრადი ქ - სკ უმბ ბანსკა ბისტრიცა ქ -:-
21:00იანგ ენჯელს კოშიცე ქ - CBK Kosice ქ -:-

სლოვენია: ლიგა ნოვა KBM

23:00პოდჩეტრტეკი - ზლატოროგ ლასკო -:-
16:00ლტჰ ქასთინგსი - ტაიფუნ სენტიური -:-

სლოვენია: 1. SKL ქ - გამარჯვებულების ეტაპი

19:00ილირია ქ - მარიბორი ქ -:-
19:30კონიცე ქ - ზკკ დომზალე ქ -:-

ტაივანი: P. ლიგა+

10:30ფორმოსა დრიმერსი - Hsinchu Jko Lioneers -:-
13:00ფუბონ ბრეივსი - Taoyuan Pauian Pilots -:-

უკრაინა: FBU სუპერლიგა

14:00ჩერკასკი მავპი - ჰალიჩინა -:-
17:00ბიპა - კიევ ბასკეტი -:-
20:00გადაიდოStariy Lutsk - ჰალიჩინა -:-
20:00Stariy Lutsk - გოვერლა -:-

უნგრეთი: NB I. A

17:05ალბა ფეჰერვარი - კორმენდი -:-
21:00ატომერომუ სე პაკსი - ნირეგიჰაზი -:-
21:00ბუდაპეშტი ჰონვედ სე - შედეაკი -:-
21:00კაპოსვარი - ზალაკერამია -:-
21:00ოსე ლაიონსი - სოპრონი -:-
21:00შომბატელი - DEAC -:-

უნგრეთი: დივიზიონი 1 ქ

20:00უნი გიორი ქ - ტფსე-მტკ ქ -:-
21:00პეაკ-პეჩი ქ - DVTK ქ -:-
21:00სოპრონი ქ - FCSM ჩატა ქ -:-
21:00უიბუდა ბეაკი ქ - ჟიგეტჟენტმიკლოსი ქ -:-
21:00ჩეგლედი ქ - ვასასი კსატა ქ -:-

ურუგვაი: ლიგა ურუგვაია

03:15ლარე ბორგესი - ოლიმპია -:-
03:30აგუადა - ურუპანი -:-
03:30ბიგუა - ურუნდეი -:-
03:30გოუზი - პენარიოლი -:-
03:30დეფენსორი - მალვინი -:-
03:30ტრუვილი - ნასიონალი -:-

ფილიპინები: გოვერნიორების თასი

12:30მერალკო ბოლტსი - ტერაფირმა დიპი -:-
14:45NLEX როუდ უორიორსი - ნორსპორტი -:-

ფინეთი: კორისლიიგა - დამარცხებულების ეტაპი

19:00უუ-კორიჰაიტ უუსიკაუპუნკი - კობრატი -:-

ფინეთი: 1 დივიზიონა A

19:00ოულუ - ტოპო ჰელსინკი -:-
19:00ჰუიმა - კოუვოტ კოუვოლა 2 -:-
20:00ჰელსინგინ ნმკი - ივასკულა -:-

ფინეთი: კორისლიიგა ქ - გამარჯვებულების ეტაპი

19:00პირინტო ქ - ესპოო ქ -:-
19:00ფორსან ალკუ ქ - ტაპიოლან ჰონკა ქ -:-

ყაზახეთი: ეროვნული ლიგა ქ - გამარჯვებულების ეტაპი

13:30Astana ქ - პავლოდარი ქ -:-
15:30Tomiris Almaty ქ - აქტაუ ქ -:-

ყაზახეთი: ეროვნული ლიგა ქ - დამარცხებულების ეტაპი

09:00ოკჟეტპესი კოკსეტაუ ქ - Barsy Atyrau ქ -:-
11:30შიმკენტი ქ - ყარაღანდა ქ -:-

შვედეთი: სუპერეტტანი

17:00რიგ მარკი - ნორორტი -:-
18:00აიკი ბასკეტი - იკ ეოსი -:-
18:00ესკილსტუნა - ჰოგსბო -:-
19:00სლოგა უპსალა - ჰუდინგე -:-
20:15ჰელსინგბორგი - ტურებერგი -:-

შვედეთი: ბასკეტლიგანი ქ

18:00Sjuharads ქ - ლუნდი ქ -:-

შვედეთი: ბასკეტეტანი ქ

17:00RIG Lulea ქ - ნორორტი ქ -:-
17:30ჰელსინგბორგი ქ - სოდერტალიე 2 W -:-
18:00ლიდინგო ქ - კფუმი ოსტერსუნდი 2 W -:-
19:00ონსალა ქ - ვეტერბიგდენ სპარქსი 2 W -:-
20:30აიკი ბასკეტი ქ - ბლაკებერგი ქ -:-
22:00ჰაგა 2 W - ჰუდინგე ქ -:-

ჩეხეთი: NBL

18:00ნიმბურკი - ბრნო -:-
20:45კოლინი - უსკ პრაღა -:-
21:00დეცინი - ოლომოუცკო -:-
21:30პარდუბიცე - ჰრადეცი კრალოვე -:-
21:30სლავია პრაღა - ოსტრავა -:-

ჩეხეთი: ZBL ქ

18:30ბრნო ქ - ოსტრავა ქ -:-
20:00სლავია პრაღა ქ - ჰრადეცი კრალოვე ქ -:-

ჩილე: LNB

02:00პუენტე ალტო - ესპანიოლ დე ტალკა -:-
03:30უ. დე კონსეფსიონი - ანკუდი -:-

ჩრდილოეთ მაკედონია: პირველი ლიგა

20:00ფმპ აკადემია - ფენიქსი 2010 -:-

ჩრდილოეთ მაკედონია: პირველი ლიგა - ქ

17:00მზტ სკოპიე ქ - Grizli ქ -:-
18:00სტრუგა ქ - ვ ქ -:-
20:00ბასკეტ კამი ქ - ბადელი 1962 სკოპიე ქ -:-
20:00კრივა პალანკა ქ - ვარდარი ქ -:-

ხორვატია: პრემიერ ლიგა

21:00ალკარი - ბოსკო -:-
21:00გკკ სიბენკა - ფურნირი -:-

ხორვატია: პირველი ლიგა

21:00სამობორი - ომისი -:-
23:00სონიკი პუნტამიკა - კასტელა -:-

ხორვატია: პრემიერ ლიგა ქ

18:15სპლიტი ქ - პულა მოვიტერი ქ -:-
19:00რაგუზა დუბროვნიკი ქ - პლამენი პოზეგა ქ -:-
20:00FSV რიეკა ქ - კაზლ სპლიტი ქ -:-
21:00ნოვი ზაგრები ქ - Orka ქ -:-
22:00მედვეშაკი ქ - ბროდ ნა სავი ქ -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს კალათბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.