ფეხბურთი » გუშინ » ყველა თამაში
ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა - პლეი-ოფი
23:00ბარსელონა - პსჟ 1:423:00დორტმუნდი - ატლეტიკო მადრიდი 4:2
23:00მანჩესტერ სიტი - რეალ მადრიდი 1:2პენ
23:00მიუნხენის ბაიერნი - არსენალი 1:0
საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა 2
16:00ბოლნისი - სპაერი 5:116:00რუსთავი - გარეჯი საგარეჯო 2:3
16:00ხობი - ლოკომოტივი თბილისი 2:2
18:00დინამო თბილისი 2 - დუშეთი 3:1
20:00შტურმი - ვიტ ჯორჯია 2:1
ავსტრალია: NPL ქუინზლენდი
14:30გოლდ ქოუსთი - როჩდეილი 2:2ავსტრალია: Queensland Premier League
14:15ბრიზბენ სტრაიკერსი - Moreton City Excelsior U21 4:1აზერბაიჯანი: I ლიქა
15:00ირავანი - შამახი 2:615:30მოიკ ბაქო - მინგეჩევირი 3:1
აზია: ჩემპიონთა ლიგა - პლეი-ოფი
14:00Ulsan HD (Kor) - იოკოჰამა (Jpn) 1:020:00ალ-აინი (Uae) - ალ-ჰილალი (Sau) 4:2
აზია: AFC თასი - პლეი-ოფი
16:00კანტი (Kgz) - ცენტრალ ქოუსთ მარინერსი (Aus) 1:1აზია: AFC აზიის თასიU23
17:00უზბეკეთი U23 - მალაიზია U23 2:019:30ვიეტნამი U23 - ქუვეითი U23 3:1
ალჟირი: ალჟირის თასი
23:30უსმ ალჟერი - ბისკრა 3:1არაბთა საამიროები: UAE ლიგა
18:00გადაიდობანი იასი - ალ-შარჯა -:-20:30ალ-ნასრი - ალ-აჰლი დუბაი 3:2
არგენტინა: კოპა დე ლა ლიგა პროფესიონალი
02:30ბელგრანო კორდობა - რასინგი 0:402:30ბოკა ხუნიორსი - გოდოი კრუზი 1:0
02:30დეფენსა იუსტიცია - ნიუელს ოლდ ბოიზ 1:0
02:30ლანუსი - ესტუდიანტესი 1:2
არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი
23:40ალმირანტე ბრაუნი - ესტუდიანტეს რიო კუარტო 0:3არგენტინა: პრიმერა C - აპერტურა
22:30CSR ესპანიოლი - არგენტინო დე როსარიო 2:022:30დეპოპრტივო მუნისი - ხენერალ ლამადრიდი 2:3
22:30ვიქტორიანო ა. - რეალ პილარი 0:0
22:30კლეიპოლი - იუპანკი 2:0
22:30პუერტო ნუევო - კლუბ ლუხანი 1:3
22:30ცენტრალ ბალესტერი - ხუსტო ხოსე დე ურკიზა 2:4
არგენტინა: არგენტინის თასი
22:40ტიგრე - ჩაკარიტა ხუნიორსი 1:2პენარგენტინა: რეზერვების ლიგა - პირველი ეტაპი
22:00ბანფილდი 2 - ველეზ სარსფილდი 2 1:022:00ბელგრანო 2 - ხიმნასია 2 6:2
22:00როსარიო ცენტრალი 2 - ბარაკას ცენტრალი 2 6:0
22:00ჰურაკანი 2 - გოდოი კრუზი 2 2:0
არუბა: დივიზიონ დი ონორი - გავარდნა
04:00კაიკეტიო - უნისტარზი 3:1აშშ: თასი US Open
03:00დეტროიტ სიტი - მიჩიგან სტარზი 1:003:00ლუისვილ სიტი - გრინვილი 3:1
03:00შარლოტ ინდეპენდენსი - როდე აილენდი 5:4პენ
05:00ნიუ მექსიკო - Lubbock Matadors 3:1
06:30ოკლენდ რუთსი - ელ ფაროლიტო 2:1დდ
ბარბადოსი: Premier League
03:00Empire - Barbados Soccer Academy -:-05:00Wotton - პარადაისი -:-
ბელარუსი: ბელარუსის თასი
19:00ისლოჩი მინსკი - ჟოდინო 1:021:00დინამო მინსკი - ნემანი 1:0
ბელგია: ეროვნული დივიზიონი 1
22:00თეს სპორტი - გენტი B 2:1ბელგია: I დივიზიონი ქ
22:45ალკენი ქ - მოლდავო ქ 5:4ბენინი: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
19:00Abeilles - ბუფლ დე ბორგუ 1:219:00Ainonvi - უიდაჰი 1:0
19:00ავრანკუ ომნისპორტი - პოლისი 0:0
19:00ასვო - აზიზა 3:1
19:00აჯიჯა - JAK 2:1
19:00ბემბერეკე - რეალ სპორტი 2:0
19:00დინამო პარაკუ - ტონერე 1:0
19:00პანტერესი - სოლეილი 2:1
19:00ჯეფა - Etoiles Filantes 0:2
19:00ჰოდიო - დინამიკი ჯუგუ 2:0
ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი - აპერტურა - პლეი ოფები
23:00უნივერსიტარიო დე ვინტო - ნასიონალ პოტოსი 3:1ბოსნია ჰერცეგოვინა: ბოსნია და ჰერცეგოვინას თასი
20:00ზრინსკი - სლოგა დობოი 3:0ბოტსვანა: პრემიერ ლიგა
17:30ბდფ XI - ივანენგ გალაქსი 1:2ბრაზილია: სერია A
04:30ბაია - ფლუმინენსე 2:100:00გადაიდოკუიაბა - ვიტორია -:-
ბრაზილია: აკრეანო - მეორე ეტაპი
00:30გალვეზი - Independencia 1:1ბრაზილია: მარანაენსე - პლეი-ოფი
02:30სამპაიო კორეა - მარანჰაო 3:3ბრაზილია: რორაიმენსე - პირველი ეტაპი - პლეი ოფები
03:30საო რაიმუნდო რრ - GAS 2:1ბრაზილია: ბრაზილიერო U20
22:00ატლეტიკო-პრ U20 - სანტოსი U20 1:122:00ბრაგანტინო U20 - სეარა U20 0:0
22:00ფლუმინენსე U20 - გოიასი U20 1:0
22:15ფლამენგო U20 - პალმეირასი U20 1:2
23:00კორინთიანსი U20 - ინტერნასიონალი U20 2:1
23:30სან-პაულუ U20 - ბოტაფოგო U20 1:3
ბრაზილია: ბაიანო U20
16:00ბაჰია დე ფეირა U20 - იაკიპენსე U20 1:222:00ბაია U20 - Catuense U20 2:1
22:00იუაზეირენსე U20 - იპირანგა U20 0:1
ბრაზილია: კატარინენსე U20
22:00გადაიდობრუსკე U20 - ნაკაო U20 -:-22:00კრისიუმა U20 - ჯოინვილი U20 3:1
22:00ფიგუეირენსე U20 - ბარა U20 2:3
00:30ჰერსილიო ლუზი U20 - ინტერ დე ლაგესი U20 7:0
ბრაზილია: ბრაზილეირო A3 ქ
03:00Vila Nova ES ქ - ვასკო და გამა ქ 1:3ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-აღმოსავლეთი
18:00ასენოვეცი - ნესებარი 2:318:00გიგანტი საედინენიე - სოკოლ მარკოვო 1:0
18:00დიმიტროვგრადი - ატლეტიკი კუკლენი 2:1
18:00ზაგორეცი - როზოვა დოლინა 1:2
18:00იამბოლი 1915 - ბეროე II 4:0
18:00ლევსკი კარლოვო - სოზოპოლი 2:1
18:00ლოკომოტივი პლოვდივი II - კარნობატი 3:0
18:00სეკიროვო რაკოვსკი - როდოპა სმოლიანი 1:2
18:00სლივენი - ბოტევი II 1:2
18:00სპარტაკი პლოვდიდი - ჰასკოვო 2:1
ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-აღმოსავლეთი
17:00სპარტაკი II - ლუდოგორეცი III 2:1ბულგარეთი: ბულგარეთის თასი
20:00ცსკა სოფია - ბოტევ პლოვდივი 0:1ბურკინა ფასო: პრემიერ ლიგა
20:00კოზაფი - დიულასო 0:020:00კუდუგუ - მაჯესტიკი 0:1
20:00როიალი - სპორტინგი კასკადესი 2:2
20:00სონაბელ უაგადუგუ - უსფა 1:1
გამბია: GFA ლიგა
20:30არმდ ფორსიზ - სტივ ბიკო 1:020:30გრეითერ თუმაროუ - ბომბადა 1:0
20:30ვალიდანი - ბანჯული 0:1
განა: დივიზიონი 1 ლიგა
19:00ბრონგ აჰაფო - Debibi 2:3გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი
21:15აიმსბუტელერი - კილია კილი 5:1გერმანია: რეგიონალლიგა სამხრეთ-დასავლეთი
21:00სტაინბახ ჰაიგერი - ჰოფენჰაიმი II 1:0გერმანია: ობერლიგა შლესვიგ-ჰოლშტაინი
20:30აიხედე - დორნბრაიტე ლიუბეკი 3:020:30ეკერნფორდერი სვ - ნოიმუნსტერი 3:1
21:00ჰოჰენვესტედტი - ტოდესფელდი 0:5
გერმანია: ობერლიგა ნიდერზახსენი
20:00ბორნრაიჰე - ემდენი 0:120:15ჰილდესჰაიმი - ეგესტორფ-ლანგრედერი 5:3
20:30რამლინგენ-ეჰლერსჰაუზენი - აილვეზე 1:4
21:30რედენი - ჰეესლინგერი 2:2
გერმანია: ობერლიგა ვესტფალენი
22:00ვტენშაიდი - ვრედენი 1:0გერმანია: ობერლიგა ჰესენი
21:30ვაიდენჰაუზენი - რვ ვალდორფი 0:0გერმანია: ობერლიგა ბადენ-ვურტემბერგი
21:3008 ვილინგენი - გროსასპახი 1:1გერმანია: ობერლიგა ნიდერჰეინი
21:30კლევე - სონსბეკი 0:2გიბრალტარი: გიბრალტარის თასი
22:00ლინკოლნ რედ იმპსი - ევროპა 3:0დომინიკელთა რესპ.: LDF
03:00სიბაო - ატლანტიკო 4:1ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა
18:00ელ გუნაჰი - სმუჰა 1:021:00ენპი - ელ დაკლუეჰი 0:0
21:00ნეიშენალ ბანკ ეგვიპტე - ელ-გაიში 0:1
ეგვიპტე: დივიზიონი 2 A - გასავარდნი ჯგუფი
17:30აბუ ქირ სემადი - ნასრ ტაადენი 3:117:30ასვანი - ნოჯომ ალ მოსტაბელი 3:0
17:30დეკერნესი - Makadi 3:1
17:30მისრი - გომჰორიატ შებინი 1:3
17:30ტელეკომი ეგვიპტე - ასიუტ პეტროლეუმი 0:0
ეკვადორი: სერია ბ
01:30კუნიბურო - ვარგას ტორესი 2:104:00გუაიაკილ სიტი - მანტა 1:1
23:00სან ანტონიო - ნუევე დე ოქტუბრე 1:0
00:00გუალაკეო - ლეონეს დელ ნორტე 2:1
00:00ჩაკარიტასი - ინდეპენდიენტე ხუნიორსი 1:5
ესვატინი: MTN პრემიერ ლიგა
17:00მანზინი სი ბირდსი - მანცინი უონდერერსი 1:3ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12
20:00იბარა - არუკასი 1:121:00იაიზა - ტამარასეიტე 5:0
23:00ლანცაროტე - ლას პალმასი B 1:0
ესტონეთი: მეისტრილიგა
20:00ფლორა - პაიდე 1:3ესტონეთი: მეისტრილიგა ქ
20:00ტალინა კალევი ქ - ტაბასალუ ქ 2:1ზამბია: სუპერლიგა
17:00ზანაკო - გრინ ბუფალოს 1:117:00კაბვე - კანსანში 2:1
17:00მუტონდო სტარზი - ფაუერ დინამოსი 0:1
17:00ნკანა - კონკოლა 2:1
17:00ტრიდენტი - ნაპსა სტარზი 1:1
17:00ფორესტ რეინჯერსი - ფრიზონ ლეოპარდსი 1:1
თურქეთი: 2. ლიგა თეთრი ჯგუფი
16:00ვანსპორი ფკ - ანკარასპორი 2:1თურქმენეთი: იოკარი ლიგა
15:00ნებიტცი - კოპეტდაგ აშხაბადი 1:015:30ალტინ ასირი - ენერგეტიკი 4:2
15:30აჰალი - აშხაბადი 4:0
16:00არკადაგი - მერვი 9:0
იაპონია: YBC Levain თასი
13:00გრულა მორიოკა - სერესო ოსაკა 0:113:30ვანრაურე - კაშიმა 1:2დდ
14:00აზულ კლარო ნუმაზუ - საპორო 1:3
14:00გირავანზ კიტაკიუშუ - მაჩიდა ზელვია 1:2
14:00ვ-ვარენ ნაგასაკი - ივატა 1:0
14:00ივაკი - ალბირექს ნიიგატა 0:2
14:00იმაბარი - კობე 1:2დდ
14:00ისქკ - ტოკიო 0:4
14:00კაგოშიმა იუნაიტედი - ვერდი 0:1
14:00მაცუმოტო იამაგა - ავისპა ფუკუოკა 1:2პენ
14:00ომია არდია - ნაგოია 0:2
ინგლისი: ჩემპიონშიპი
23:00საუთჰემპტონი - პრესტონი 3:0ინგლისი: ეროვნული ლიგა
22:45გეითსჰედი - ალდერშოტი 0:1ინგლისი: პრემიერ ლიგა U18
16:00რედინგი U18 - ჩელსი U18 1:4ინგლისი: ქალთა სუპერ ლიგა
22:00ჩელსი ქ - ასტონ ვილა ქ 3:0ინდონეზია: ლიგა 1
12:00ბორნეო - მადურა იუნაიტედი 0:416:00პერსია ჯაკარტა - პერსის სოლო 1:0
16:00რანს ნუსანტარა - ბარიტო პუტერა 1:1
ირანი: სპარსეთის ყურის პრო ლიგა
17:00სეფაჰანი - ზობ აჰანი 1:0ისლანდია: სუპერ თასი ქ
23:30ვალური ქ - ვიკინგური რეიკიავიკი ქ 1:2პენკამერუნი: ელიტ One - გასავარდნი ჯგუფი
18:00გადაიდოავიონის აკადემია - ფუვე აზურ ელიტე -:-18:00გადაიდობამენდა - ბამბუტოსი -:-
18:00გადაიდოეიგლ როიალი - ფორტუნა მფოუ -:-
18:00გადაიდოლეზ ასტრი - უმს დე ლუმი -:-
18:00გადაიდოფოვუ ბაჰამი - აპეჯეს აკადემი -:-
კვიპროსი: კვიპროსის თასი
20:00ომონია - არისი 0:021:00აპოლონი - პაფოსი 1:1
კოლუმბია: პრიმერა A - აპერტურა
01:00ენვიგადო - დეპორტეს ტოლიმა 0:203:10იაგუარეს დე კორდობა - დეპორტივო კალი 1:1
05:20ონსე კალდასი - სანტა ფე 0:1
კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:00გადაიდოლუბუმბაში სპორტი - მაზემბე -:-18:00გადაიდოსენ-ელუა ლუპოპო - მაზემბე -:-
18:30ეილე დუ კონგო - ვიტა კლუბი 1:1
კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა
06:00საპრისა - ლიბერია 2:2ლატვია: Virsliga
18:30აუდა - ბფკ დაუგავპილსი 1:020:30რიგას ფუტბოლა სკოლა - მეტა/ლუ 2:0
მავრიტანია: ლიგა 1
21:30დუანე - ნუადიბუ 6:0მალი: პრემიერ დივიზიონი
20:15კიტა - კოროფინა 0:120:15სტად მალიენი - ბინგა 3:2
მოლდოვა: სუპერ ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
17:00სპარტა სელემეტი - უნივერ-ოგუზსპორტი 2:1მონტენეგრო: დრუგა ლიგა
18:00ისკრა - პოდგორიცა 1:2მონტენეგრო: მონტენეგროს თასი
20:00ბუდუჩნოსტი - რუდარი 4:120:00დეჩიჩი - იეზერო 0:0
მონღოლეთი: პრემიერ ლიგა
12:15ხანგარიდი - ფალკონსი 3:115:15ხორომხონი - ხოვდი 4:1
მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური
13:00იტალია U16 - ბელგია U16 3:115:00გაუქმდანიგერია U16 - ინგლისი U16 -:-
18:00უნგრეთი U18 - საბერძნეთი U18 1:1
ნიგერია: NPFL
19:00დომა იუნაიტედი - რემო სტარზი 1:1ნიდერლანდები: KNVB ბეკერი ქ
21:30ექსელსიორი ქ - სიტარდი ქ 0:5ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა U20 - კლაუსურა
22:00მატაგალპა U20 - ოკოტალი U20 1:1ნორვეგია: ელიტსერიენი
20:00ბრანი - ჰამკამი 1:020:00მიოლდე - ოდდი 1:2
პანამა: LPF - აპერტურა
01:00ტაურო - არაბე უნიდო 2:003:15პლაზა ამადორი - მიგელიტო 1:2
05:30დეპორტივო უნივერსიტარიო - სან-ფრანცისკო 0:1
პერუ: ლიგა 2
00:00Juan Pablo II - ADA Jaen 0:000:00პირატა - San Marcos 0:2
პოლონეთი: ახალგაზრდული ლიგა - ცენტრალური
14:00ვარტრა პოზნანი U19 - გორნიკი ზაბჟე U19 0:0პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა
23:15ფარმალისაო - სპორტინგი 0:1პორტუგალია: ტაჩა დე პორტუგალი
23:15პორტუ - გიმარაეში 3:1პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
21:00ეშტორილი U23 - სპორტინგი U23 1:1პორტუგალია: ლიგა BPI ქ
14:00ფარმალისაო ქ - რასინგი ფაუერი ქ 1:2რუმინეთი: რუმინეთის თასი - პლეი-ოფი
20:00კორვინულ ჰუნედოარა - ვოლუნტარი 3:1რუმინეთი: რუმინეთის თასი ქ
16:00გლორია 2018 ბისტრიტა ქ - ფარულ კონსტანტა ქ 8:016:00ოლიმპია კლუჟი ქ - პოლიტექნიკა ტიმისოარა ქ 0:1
18:00CSM ალექსანდრია ქ - ტარგუ მურესი ქ 5:0
18:00ვასას ოდორჰეი ქ - ბიჰორი ქ 10:0
18:00მიერკურეა ჩიუკი ქ - ბანატი ქ 6:0
რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი A ოქრო - საგაზაფხულო სეზონი
19:00ლიპეტსკი - კრასნოდარი 2 0:2რუსეთი: რუსეთის თასი - პლეი-ოფი
20:30ზენიტი - სპარტაკი მოსკოვი 0:0რუსეთი: რუსეთის თასი - რეგიონების გზა - პლეო ოფები
18:00ორენბურგი - დინამო მოსკოვი 2:418:00ურალი - როსტოვი 1:3
სამხრეთ ამერიკა: სამხრეთ ამერიკის ჩემპიონატი U20 ქ
01:00ჩილე U20 W - ბოლივია U20 W 1:003:30კოლუმბია U20 W - ვენესუელა U20 W 4:1
სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა
21:30სეკუკუნე - სტელენბოში 1:121:30სუპერსპორტ იუნაიტედი - პოლოკვეინი 1:1
სამხრეთ აფრიკა: Motsepe Foundation ჩემპიონშიპი
17:00აპინგტონ სიტი - პლატინუმ სიტი 1:117:00ვენდა - კასრიკ სტარზი 0:1
17:00ორბიტ კოლეჯი - პრეტორია კალიესი 0:3
სამხრეთ კორეა: კორეის თასი
14:00განგვონი - ჰვასეონგი 3:1დდ14:00გიეონგნამი - ჩონამი 1:0
14:00გიმპო - ანიანგი 1:0დდ
14:00გიმჩეონ სანგმუ - ბუსანი 3:2დდ
14:00დეგუ - ჩეონგჟუ 1:2დდ
14:00ინჩეონი - გიმჰაე 1:0
14:00მოკპო - ბუჩეონი 1995 1:2
14:00ჟინჟუ სიტიზენი - დაეჯეონი 0:2
14:00სეონგნამი - სუვონი 1:0
14:00ჯეჯუ იუნაიტედი - ჩეონან სიტი 3:2პენ
14:30ანსან გრინერსი - სუვონ ბლუვინგსი 0:1
14:30სეული ე-ლანდი - სეული 0:1
საუდის არაბეთი: დივიზიონი 1
19:45ალ ქაისომა - ალ-ფაისალი 1:220:05ალ-ნაჯმა - ალ-ორუბა 0:0
20:25ალ ჯანდალი - ალ-ჯაბალანი 1:0
სერბეთი: Srpska ლიგა - ბელგრადი
16:00სტუდენტსკი გრადი - პადინსკა სკელა 1:018:30ბროდარაცი - ბუდუჩნოსტ დობანოვცი 2:0
18:30ზვეზდარა - იედინსტვო სურკინი 4:1
18:30პოლეტი დორკოლი - პრვა ისკრა 1:1
18:30რადი ბელგრადი - ტორლაკი 1:0
18:30რადნიჩკი ობრენოვაკი - ზემუნი 0:1
18:30სინდიელიკ ბელგრადი - ბასკი 1:1
18:30ტელეოპტიკი - უსკე 1:0
სერბეთი: Srpska ლიგა - დასავლეთი
18:00ტუტინი - მლადი რადნიკი 1:1სლოვაკეთი: სლოვაკეთის თასი
20:00პოდბრეზოვა - ტრნავა 0:0სლოვენია: პირველი ლიგა
20:30ოლიმპია ლიუბლიანა - მარიბორი 1:2სომალი: National league
16:30Kigs - ელმანი 1:3სომხეთი: პრემიერ ლიგა
17:00არარატი ერევანი - პიუნიკი ერევანი 0:119:00არარატი-სომხეთი - ურარტუ 2:0
სომხეთი: პირველი ლიგა
16:00განძასარი - სიუნიკი 2:0ტანზანია: პრემიერ ლიგა
15:00გეიტა გოლდი - ტანზანია ფრიზონსი 0:017:00Tabora United - კაგერა შუგარი 0:3
19:15ნამუნგო - ქოუსთალ უნიონი 1:0
21:30აზამი - მაშუჯა 0:0
ტოგო: ეროვნული ჩემპიონატი
19:30ბინაჰი - ტამბოვი 0:019:30გომიდო - სემასი 1:1
19:30დინამიკ ტოგოლესი - გბოჰლოე-სუ 1:1
19:30ოტრ - გბიკინტი ბასარი 5:0
19:30უნისპორტი - კარა 2:2
ტრინიდადი-ტობაგო: TT პრემიერ ლიგა
00:00სანდო - მორვანტ კალედონია იუნაიტედი 2:2უელსი: კიმრუ სამხრეთი
21:30პონტარდეივი - კამბრიანი & კლიდახი 0:322:30კვმბრან სელტიკი - ტრეფელინი 4:1
უელსი: კიმრუ ჩრდილოეთი
23:00მიტოვებაჰოლიველი - ლენიდლო თაუნი 1:0უკრაინა: პრემიერ ლიგა
16:30მინაი - დინამო კიევი 1:319:00ოლექსანდრია - ობოლონი 2:2
უკრაინა: II ლიგა
13:00რუხი ლვოვი 2 - ჩაიკა 0:313:30კუდრივკა - UCSA 1:7
14:00კარპატი ლვოვი 2 - ტროსტიანეცი 1:0
14:30დრუჟბა მირივკა - რეალ ფარმა ოდესა 2:0
15:00სკალა 1911 - კრემინი 2 4:0
უნგრეთი: NB I ქ
18:00ჰალადაში ქ - შენტ მიჰალი ქ 2:3ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
01:00უონდერერსი - ლივერპული მონტევიდეო 2:303:30მირამარი - ნასიონალი 1:2
ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი - ტორნეო კომპეტენცია
17:00Cooper - Colon 0:121:00ორიენტალი - ალბიონი 2:0
ფინეთი: სუომენის თასი
19:30ვგ-62 ნაანტალი - ჯაზ პორი 1:320:00ტამპერე იუნაიტედი - ტურკუ 2 0:1პენ
20:00ჰერკულესი - ოლს ოულუ 0:4
ყატარი: QSL
19:30მუაიტერი - ალ-დუჰაილი 2:519:30უმ-სალალი - ალ-არაბი 2:1
21:30ალ-აჰლი - ალ-სადი 1:9
21:30ყატარი სკ - ალ-რაიანი 0:3
შვეიცარია: Promotion ლიგა
20:00პარადისო - იანგ ბოიზი II 0:021:30ბავუა - ლუცერნი II 5:2
21:30კრინსი - ბრული 1:1
21:30სტ. გალენი II - რაპერსვილი 3:4
21:30ხამი - ბრაიტენრაინი 3:2
21:45დელემონტი - ბიელი 1:0
22:00ბულე - ციურიხი II 1:0
22:00ეტუალ-კარუჯი - ბაზელი II 2:2
22:30სერვეტი ჟენევა U21 - ლუგანო II 2:2
შოტლანდია: პრემიერ ლიგა
23:00დანდი - რეინჯერსი 0:0შოტლანდია: ჰაილენდ ლიგა
23:00კეითი - ბრეშინი 0:123:00სტრარტსფი თისთლი - ბაკი ტისთლი 0:7
23:00ფორმარტინ იუნაიტედი - ინვერუირ ლოკო ვორქსი 1:1
23:00ფორს მექანიკსი - ვიკ აკადემია 3:1
23:00ფრასერბურგი - ბრორა რეინჯერსი 2:0
შოტლანდია: SWPL 1 ქ - გასავარდნი ჯგუფი
22:30მონტროზი ქ - აბერდინი ქ 2:322:45სპარტანსი ქ - მოზერველი ქ 2:2
23:00ჰამილტონი ქ - დანდი იუნაიტედი ქ 5:2
შოტლანდია: SWPL 1 ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
22:45სელტიკი ქ - ჰიბერნიანი ქ 1:022:45ჰართსი ქ - რეინჯერსი ქ 1:0
23:00გლაზგო სიტი ქ - პარტიკი ქ 4:1
ჩეხეთი: FNL
18:30პროსტეჟოვი - ვისკოვი 0:119:00დუკლა პრაღა - ოპავა 2:0
19:00სიგმა ოლომოუცი B - კრომერიცი 4:2
19:00სპარტა პრაღა B - პრიბრამი 5:1
19:00ტაბორსკო - ზიზკოვი 5:0
19:00ჩრუდიმი - ვარნსდორფი 1:1
20:00ბრნო - იჰლავა 1:0
20:00ვლასიმი - ლისენი 4:5
ჩეხეთი: დივიზიონი E
19:00კოზლოვიცე - სტრანი 1:1ჩეხეთი: U19 ლიგა
13:00სლავია პრაღა U19 - სპარტა პრაღა U19 0:214:00ცესკე ბუდეიოვიცე U19 - დუკლა პრაღა U19 1:0
ჩილე: პრიმერა დივიზიონი
23:30პალესტინო - უაჩიპატო 2:0ჩრდილოეთ მაკედონია: მაკედონიის თასი
17:00მაკედონია გპ - ვოსკა სპორტი 2:117:00ტიკვესი - შკუპი 1:0პენ
ხორვატია: HNL
19:00დინამო ზაგრები - ვარაზდინი 2:1ჰონგ კონგი: პრემიერ ლიგა
16:00ჰონგ-კონგ რეინჯერსი - ლი მენ უორიორსი 0:3ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.