ფეხბურთი » გუშინ » ყველა თამაში
იტალია: სერია A
20:30სალერნიტანა - ვერონა 1:222:45ბოლონია - იუვენტუსი 3:3
საფრანგეთი: ლიგა 1
23:00ლანსი - მონპელიე 2:223:00ლე ავრი - მარსელი 1:2
23:00ლილი - ნიცა 2:2
23:00ლიონი - სტრასბურგი 2:1
23:00ლორიანი - კლერმონი 5:0
23:00მეცი - პსჟ 0:2
23:00მონაკო - ნანტი 4:0
23:00რეიმსი - რენი 2:1
23:00ტულუზა - ბრესტი 0:3
ავსტრია: 2. ლიგა
18:00ადმირა - ფერსთ ვენა 0:318:00ამშტეტენი - ჰორნი 1:1
18:00დორნბირნი - ლეობენი 2:1
18:00ვიენი - გრაცერი 0:0
18:00კაპფენბერგი - ლიფერინგი 1:3
18:00ლაფნიცი - რიდი 0:4
18:00სტ. პოლტენი - ბრეგენცი 2:2
18:00შტურმ გრაცი (Am) - შტრიპფინგი 2:0
ავსტრია: რეგიონალლიგა აღმოსავლეთი
19:00კრემსერი - ვიენერ ვიქტორია 0:3ავსტრია: ვენა
18:00დინამო ჰელფორტი - XIII-აუჰოფ ცენტრი 3:0ანგოლა: ჟირაბოლა
11:00სან სალვადორი - ბრავოს დო მაკისი 1:0არაბთა საამიროები: UAE ლიგა
18:10ალ-ჯაზირა - ემირეითს კლუბი 2:018:10ხორფაკანი - ალ-შარჯა 1:3
21:00ალ ბატაეჰი - ჰატა 1:1
21:00ალ-ვაჰდა - ალ-აინი 0:2
არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი
00:45ბანფილდი - ურაკანი 1:100:45ტალერესი კორდობა - ატლ. ტუკუმანი 2:0
03:00ცენტრალ კორდობა - ბოკა ხუნიორსი 2:4
არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი
23:00სან-მარტინ სან-ხუანი - ოლ ბოიზი 3:001:00ესტუდიანტეს რიო კუარტო - დეფენსორეს დე ბელგრანო 1:1
22:30ალმირანტე ბრაუნი - სან ტელმო 0:0
არგენტინა: ტორნეო ფედერალი
23:009 დე ხულიო რაფაელა - დუგლას ჰაიგი 4:023:00არგენტინო მმ - იუვენტუდი უ.უ. 1:0
23:00ბოკა უნიდოსი - სარმიენტო დე ლა ბანდა 0:1
23:00სოლ დე ამერიკა - სარმიენტო რეზისტენსია 1:0
23:00სპორტივო ესტუდიანტესი - ჰურაკან ლას ჰერასი 1:1
23:00სპორტივო ლას პარეხასი - სპორტივო ბელგრანო 0:0
23:00ჩიპოლეტი - Kimberley 0:0
23:00ხუტიერეს მენდოზა - სიუდად ბოლივარი 1:0
არგენტინა: პრიმერა B - აპერტურა
00:00მიდლენდი - აკასუსო 3:0არგენტინა: პრიმერა C - აპერტურა
22:30კლუბ ლუხანი - ლეანდრო ნ. ალემი 1:1არგენტინა: Torneo Promocional Amateur - აპერტურა
20:30ბარანკასი - პროვინსიალი 2:122:30დეპორტივო მეტალურგიკო - ნაუტიკო ჰაკოაი 0:1
არგენტინა: პრიმერა A ქ - აპერტურა
21:00ფერო ქ - რასინგი ქ 0:022:00რივერ პლეიტი ქ - ჰურაკანი ქ 1:0
აშშ: MLS ნექსთ პრო
23:00მინესოტა 2 - ტაკომა დეფიანსი 3:123:00ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი II - ფილადელფია უნიონი II 1:3
01:00ნიუ იორკ რედ ბულზი 2 - ცინცინატი 2 1:4
03:00ინტერი მაიამი II - Carolina Core 1:2პენ
04:00Town FC - ლოს ანჯელესი II 1:0პენ
04:00ვენტურა ქაუნთი - რეალ მონარქსი 2:0
04:00კოლორადო რაპიდსი 2 - ვანკუვერ ვაითქეფსი 2 3:2
აშშ: USL ლიგა 1
02:00Spokane Velocity - ფორვარდ მედისონი 0:3აშშ: USL ლიგა 2
01:00Tacoma Stars - ბალარდი 2:201:00West Seattle Junction - პორტლენდი U23 2:2
01:00ლეინ იუნაიტედი - Midlakes United 3:1
02:00ლონგ აილენდი - ნიუ ჯერსი კოპა 2:1
02:00მაიამი - სარასოტა ფერედაისი 2:1
02:30ვესტონი - სუონ სიტი 0:0
03:00ბოსტონ სიტი - ვერმონტ გრინი 0:3
03:00ბუფალო - ტოლედო ვილა 4:1
03:00სედარი - მანჰეტენი 3:0
04:00სტ. ჩარლზი - ჩიკაგო სიტი 5:1
06:00დეივის ლეგასი - მარინი 3:1
06:00მოტერეი ბეი 2 - გლენსი სფ 1:2
აშშ: NWSL ქ
01:00გოთემი ქ - ჩიკაგო ქ 2:102:00რეინი ქ - ორლანდო ფრაიდი ქ 2:3
ბარბადოსი: Premier League
02:00პარადაისი - უვი ბლექბირდსი 1:304:30Wotton - Weymouth Wales 1:3
ბაჰრეინი: პრემიერ ლიგა
20:00ალ-რიფა - მანამა კლუბი 1:2ბელგია: იუპილერლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
20:30გენკი - ანტვერპენი 1:0ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი - კლაუსურა
23:00გუაბირა - აურორა 1:101:30ბოლივარი - ტომაიაპო 4:1
03:30ვილსტერმანი - სტრონგესტი 0:0
ბოსნია ჰერცეგოვინა: WWIN Liga BiH
19:00ბორაცი ბანია ლუკა - იგმან კონიჩი 4:319:00ველეზ მოსტარი - გოსკ გაბელა 3:3
19:00ზვიეზდა 09 - ზელეზნიჩარი 0:5
19:00ზრინსკი - ტუზლა სიტი 4:0
19:00სარაევო - პოსუსიე 1:1
19:00სლოგა დობოი - შიროკი ბრიეგი 2:3
ბრაზილია: სერია A
23:00გადაიდოატლეტიკო მინეირო - ბაია -:-23:00გადაიდოკორინთიანსი - ბოტაფოგო -:-
23:00გადაიდოფლუმინენსე - იუვენტუდე -:-
01:30გადაიდოგრემიო - ბრაგანტინო -:-
01:30გადაიდოკუიაბა - ინტერნასიონალი -:-
ბრაზილია: სერია B
23:00მირასოლი - იტუანო 2:023:00ოპერარიო - სეარა 0:0
ბრაზილია: სერია C - პირველი ეტაპი
23:30ლონდრინა - სან ბერნარდო 2:023:30რემო - ტომბენსე 0:0
02:00გადაიდოიპირანგა - სერ კახიასი -:-
02:00ფეროვიარიო - აბც 0:4
ბრაზილია: სერია D
23:00კამეტა - მოტო კლუბი 4:123:00კოსტა რიკა - პუსო ალეგრე 1:0
23:00რეტრო - იტაბაიანა 1:2
23:00ტოკანტინოპოლისი - აე ალტოსი 3:1
23:00ტრეზე პბ - იგუატუ 3:0
00:00კონკორდია - ბარა 1:0
00:00ფლუმინენსე-PI - რივერ-პი 2:0
00:00ქრექ გოი - ანაპოლისი 1:2
01:00ამერიკა რნ - Potiguar de Mossoró 2:0
ბრაზილია: კარიოკა C
22:00უნიაო ცენტრალი - Riostrense 1:0ბრაზილია: გოიანო 2
23:00ანაპოლინა - Ouvidorense 2:1ბრაზილია: მატოგროსენსე 2
23:00Santa Cruz MT - Caceres 3:100:00რონდონოპოლისი - ოპერარიო-ვგ 3:3
00:00სპორტ სინოპი - ხუარა 1:2
ბრაზილია: მინეირო 2
23:00ვარგინია - ურტ 1:1ბრაზილია: Tocantinense U20 - პლეი-ოფი
04:00გურუპი U20 - არაგუაკემა U20 2:204:00ინტერპორტო U20 - Guarai SC U20 6:1
04:00სდ სპარტა U20 - Batalhao U20 1:2
ბრაზილია: ბრაზილეირო ქ
01:30გადაიდოინტერნასიონალი ქ - ბრაგანტინო ქ -:-01:30ფეროვიარია ქ - ამერიკა მინეირო ქ 2:0
00:30ფლუმინენსე ქ - პალმეირასი ქ 2:0
ბრაზილია: ბრაზილეირო A2 ქ
23:003B და ამაზონია ქ - ფორტალეზა ქ 2:0ბულგარეთი: პირველი ლიგა - კონფერენციის ლიგის ჯგუფი
18:45არდა - ცსკა 1948 სოფია 0:021:15სლავია სოფია - ბოტევ პლოვდივი 3:1
ბულგარეთი: მეორე ლიგა
16:00იანტრა გაბროვო - მარეკი 1:216:00მონტანა - სეპტემვრი სოფია 0:2
16:00სტრუმსკა სლავა - დობრუდჟა 2:0
გამბია: GFA ლიგა
20:30არმდ ფორსიზ - ფორჩუნი 1:220:30ბანჯული - ფალკონსი 0:1
20:30ბომბადა - სტივ ბიკო 0:1
20:30ტმტ - გრეითერ თუმაროუ 1:1
განა: დივიზიონი 1 ლიგა
19:00Rospak - Sefwi All Stars 1:019:00სთილ ბილივი - ჰოუმ სტარზი 0:0
გერმანია: ობერლიგა ნიდერზახსენი
14:00აილვეზე - აინტრახტ კელე 2:418:00ბერსენბრუკი - ეგესტორფ-ლანგრედერი 1:0
18:00ბორნრაიჰე - ოლდენბურგი 1:3
18:00ემდენი - რამლინგენ-ეჰლერსჰაუზენი 4:2
18:00ლუპო-მარტინი ვოლფსბურგი - არმინია ჰანოვერი 1:0
18:00როტენბურგერი - ვორსფელდე 1:1
18:00ჰილდესჰაიმი - დელმენჰორსტი 3:0
გერმანია: ობერლიგა ვესტფალენი
17:00აინტრახტ რაინე - ერკენშვიკი 1:517:00ვესტფალია რიუნერნი - შპროკჰოველი 4:2
17:00ვრედენი - ბოვინგჰაუზენი 1:2
17:00კლარჰოლცი - სიგენი 2:2
17:30ენეპეტალი - პროისენ მიუნსტერი 2 0:1
17:30ფინენტროპი/ბამენოლი - 09 დორტმუნდი 2:4
17:30შერმბეკი 2020 - ლოტე 1:2
გერმანია: ობერლიგა მიტელრჰეინი
17:00ბერგიშ გლადბახი - ჰიურტი 2:017:00სიგბურგერი - პორზი 3:1
17:00ფრაიალდენჰოვენი - ჰენეფი 4:1
17:15ფრეხენი - გერმანია ტევერენი 9:0
17:15შაფჰაუზენი - კონიგსდორფერი 2:3
17:30ვიხტალი - ფორტუნა კიოლნი II 4:0
გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა პლეიოფი
13:00ჰერტა U19 - დორტმუნდი U19 3:4პენგერმანია: ბუნდესლიგა ქ
17:30ვოლფსბურგი ქ - სგს ესენი ქ 6:017:30კიოლნი ქ - აინტრახტი ფრანკფურტი ქ 0:1
17:30ლევერკუზენი ქ - ვერდერი ბრემენი ქ 2:3
17:30ნიურნბერგი ქ - დუისბურგი ქ 2:1
17:30ფრაიბურგი ქ - ლაიპციგი ქ 2:1
17:30ჰოფენჰაიმი ქ - მიუნხენის ბაიერნი ქ 1:4
გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა - პლეი ოფები
00:30მუნისიპალი - დეპორტივო მიქსკო 2:0გვინეა: ლიგა 1
20:00მილო - ფლამ ოლიმპიკი 1:0გრენადა: პრემიერ დივიზიონი
00:00Camerhogne - მტ. რიჩი 2:000:00გადაიდოQueens Park Rangers - მტ. რიჩი -:-
00:00გადაიდოფონტენოი - სტ. ჯონსი -:-
00:00შამროქი - პარადაისი 0:5
00:00გადაიდოჰარიკანსი - Camerhogne -:-
02:00სტ. ჯონსი - ჰარიკანსი 1:1
დანია: სუპერლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
16:00ვეილე - ჰვიდოვრე 2:016:00ლიუნგბიუ - ვიბორგი 3:1
დანია: სუპერლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:00სილკებორგი - ბრონდბიუ 0:220:00ნორდსიელანდი - მიდტიულანდი 3:3
დანია: 1 დივიზიონი - გასავარდნი ჯგუფი
15:00ნაესტვედი - ჰილეროდი 1:317:00კოგე - ჰელსინგორი 3:1
ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა
17:00ალ მასრი - ენპი 0:020:00არაბ კონტრაქტორსი - პჰარკო 1:1
20:00ზედ - ალ იტიჰადი 0:0
ევროპა: ევრო U17
19:00დანია U17 - უელსი U17 2:019:00სერბეთი U17 - უკრაინა U17 1:0
21:30კვიპროსი U17 - ჩეხეთი U17 0:5
21:30ხორვატია U17 - ავსტრია U17 0:0
ევროპა: უეფას რეგიონების თასი - საკვალიფიკაციო - დაწყებითი ეტაპი
19:45Vayk (Arm) - ალბანეთი (Am) (Eur) 0:4ეკვადორი: ლიგა პრო - პირველი ეტაპი
00:30აუკასი - უნივერსიდად კათოლიკა 2:203:00კუმბაია - ბარსელონა გუაიაკილი 0:1
ერაყი: Stars League
17:00ალ-ჰუდოდი - ნიუროზი 2:119:15ალ-ნაფტი - ალ-ქასიმი 3:2
ესპანეთი: ლა ლიგა 2
23:00სარაგოსა - ფეროლი 2:222:30ესპანიოლი - რეალ ოვიედო 2:1
22:30ვილიარეალი B - ალბასეტე 2:2
ვენესუელა: ლიგა FUTVE - აპერტურა - ნახევარფინალები
01:30კარაბობო - ანგოსტურა 3:004:00პუერტო კაბელო - პორტუგესა 1:0
ვენესუელა: ლიგა FUTVE 2 - აპერტურა
23:30ატლეტიკო ლა კრუზი - დინამო პუერტო 0:223:30ელ ვიგია - ურენა 3:3
23:30მირანდა - ბოლივარი 3:0
00:00არაგუა - აკადემია რეი 1:0
00:00ტრუხილანოსი - ფრონტერა 2:2
ვიეტნამი: ვ.ლიგა 2
13:00დონგ ტაპი - ბა რია ვუნგ ტაუ 2:0თურქეთი: 1. ლიგა - პლეი-ოფი
21:00ქორუმი - ბოდრუმსპორი 1:1თურქეთი: მე-3 ლიგა - პლეი ოფი
17:00Sebat Genclikspor - მუსპორი 0:317:00ალიაგა - იენი ორდუსპორი 1:1პენ
17:00ერბაასპორი - ქუთაჰიასპორი 2:0პენ
21:00ელაზიგსპორი - ეფელერი 09 4:0
იამაიკა: პრემიერ ლიგა - პლეი-ოფი
00:00უოთერჰაუსი - არნეტ გარდენსი 1:503:30მაუნთ პლეზანთი - კავალიერი 1:2პენ
ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2 - პლეი-ოფი
22:00რედინგი U21 - სანდერლენდი U21 3:4დდინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა - პლეი-ოფი
22:00შეფილდ იუნაიტედი U21 - სუონსი U21 4:2იორდანია: პრემიერ ლიგა
20:00ალ სალტი - ალ ჯალილი 2:120:00ალ-ჰუსეინი - ალ-ფაისალი ამანი 0:1
ირლანდია: პრემიერ დივიზიონი
22:45სტ. პატრიკსი - შელბურნი 1:223:00შამროკ როვერსი - დერი სიტი 1:0
ირლანდია: დივიზიონი 1
22:45უექსფორდი - კობ რამბლერსი 1:1ისლანდია: ბესტა-დეილდ-კარლა
18:00ვესტრი - ვიკინგური რეიკიავიკი 1:420:15კა აკურეირი - ფილკირი 4:2
21:00ჰაფნარფიორდური - კრ რეიკიავიკი 1:2
ისლანდია: ლენგიუდეილდინი
18:00გრინდავიკი - გროტა 2:218:00ვესტმანაეიარი - თორ აკურეირი 1:1
ისლანდია: ისლანდიის თასი ქ
23:30სტიარნანი ქ - ბრეიდაბლიკი ქ 3:4დდისრაელი: ლიგა ჰაალი - გასავარდნი ჯგუფი
21:00ბეითარი იერუსალიმი - მაკაბი პეტაჰ ტიკვა 1:1ისრაელი: ლიგა ალეფი - პლეი ოფები
20:00დიმონა - შიმშონ თელ ავივი 3:2პენ20:00მს ტირა - მ. კირიატ ატა-ბიალიკი 4:2
იტალია: სერია B - პლეი-ოფი
22:30პალერმო - ვენეცია 0:1კანადა: კანადის პრემიერ ლიგა
23:00HFX უონდერერსი - ვალური 1:2კენია: პრემიერ ლიგა
16:00ტალანტა - KCB 0:216:00ულინზი სტარსი - მურანგა 1:1
კოლუმბია: პრიმერა A - აპერტურა - ნახევარფინალები
02:30ხუნიორი - პერეირა 2:305:00მილიონარიოსი - ბუკარამანგა 0:1
კოლუმბია: პრიმერა B - აპერტურა - ნახევარფინალები
00:00ორსომარსო - კართაგენა 0:0კოლუმბია: ლიგა ქ
00:00დეპორტივო პერეირა ქ - ინდეპენდიენტე სანტა ფე ქ 1:200:30პეტროლერა ქ - კორტულუა ქ 1:0
კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა - პლეი ოფები
03:00საპრისა - სან კარლოსი 4:0ლატვია: Virsliga
18:30გრობინა - ვალმიერა 0:220:00რიგას ფუტბოლა სკოლა - ბფკ დაუგავპილსი 5:0
ლიბანი: პრემიერ ლიგა - გამარჯვებულების ეტაპი
17:00ალ-აჰედი - ალ-ანსარი 0:317:00ბურჯი - ნეჯმეჰი 0:1
17:00რასინგი - საფა 1:1
ლიბია: პრემიერ ლიგა
19:00ალ-ახდარი - ალ-ტაჰადი 2:219:00ალ-ნასრი - ალ ჰილალ ბენღაზი 6:3
ლიეტუვა: I ლიგა
20:00კაუნო ჟალგირისი 2 - პანევეზისი 2 2:0მავრიტანია: ლიგა 1
21:30ნუადიბუ - კაედი 2:0მალი: პრემიერ დივიზიონი
20:30Koro - ბაკარიჯანი 0:020:30ბუგუბა - ბლექ სტარზი 4:3
20:30კიტა - ბუგუნი 0:0
20:30ჯოლიბა - ბამაკო 3:1
მაროკო: ბოტოლა 2
20:00დჩეირა - იტიფაქი მარაკეში 1:020:00ვიდად ფესი - დიფაა ელ-ჯადიდი 3:4
20:00კავკაბ მარაქეში - მეკნესი 1:2
20:00ოლიმპიკ ხურიბგა - რაპიდ უედ ზემი 0:1
20:00ჟონეს მასირა - შაბაბ ატლას ხენფირა 1:1
20:00რაკ კასაბლანკა - სტად მაროკანი 4:0
20:00რაჯა ბენი მელალი - უსმ ოუჯდა 2:0
20:00სალე - ჩაბაბ ბენგუერირი 2:1
მექსიკა: ლიგა MX - კლაუსურა - პლეი ოფები
04:00კრუზ ასული - მონტერეი 1:2მიანმარი: MNL League Cup
13:30კაჩინ იუნაიტედი - გლორი გოლი 1:113:30შან იუნაიტედი - რახინ იუნაიტედი 1:0
მოზამბიკი: მოკამბოლა
17:00კოსტა დო სოლი - ტექსტაფრიკა 4:1მონღოლეთი: პრემიერ ლიგა
15:15ხოვდი - ბავარიანსი 3:1მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური
13:00თურქეთი U16 - ჩეხეთი U16 4:3პენ15:00პოლონეთი U16 - უელსი U16 3:0
მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ
13:00სერბეთი U16 W - ფინეთი U16 W 1:213:00სლოვაკეთი U16 W - იტალია U16 W 1:1
ნიგერი: Super Ligue
19:30ასფანი - ურანა 2:019:30გარდე ნაციონალე - აკოკანა 5:2
ნიდერლანდები: KNVB ბეკერი ქ
16:30აიაქსი ქ - სიტარდი ქ 3:1ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა U20 - კლაუსურა - პლეი ოფები
04:00ესტელი U20 - მანაგუა U20 3:0ნორვეგია: ელიტსერიენი
19:00კრისტიანსუნდი - ბრანი 2:219:00კფუმ ოსლო - ოდდი 0:0
19:00ლილესტრიომი - ფრედრიკშტადი 0:3
19:00მიოლდე - სარპსბორგი 2:4
19:00სანდეფიორდი - ვიკინგი 0:3
19:00სტრომსგოდსეტი - ჰაუგესუნდი 2:0
19:00ჰამკამი - ბოდო/გლიმტი 1:0
21:15ტრომსიო - როსენბორგი 3:2
ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 1
18:00ფლეკეროი - სოტრა 0:318:00ჰალდენი - ნოტოდენი 2:3
20:00ბრატვაგი - ჰოდი 0:2
ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 2
16:00ალტა - იუნკერენი 5:016:00გიოვიკ-ლინი - ულლ/კისა 1:4
17:00ფოლო - აიდსვოლდი 0:2
18:00სტიონდალს ბლინკი - გრორუდი 2:2
21:00სკეიდი - სტრომენი 2:1
ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 1
17:00ასანე 2 - ჰაუგესუნდი 2 1:117:00ლოდეფიორდი - ასკოი 1:3
ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 2
17:00მანდალსკამერატენე - ბროდი 1:218:00ვინდბიარტი - სოლა 1:0
ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 3
20:00ფლინტი - ფრიგი 1:221:00ბაერუმი სპორტსკლუბი - ასკერი 1:4
ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 4
17:00მელჰუსი - ბიასენი 2:218:00ტილერი - ტრიგი/ლადე 0:2
20:00ორკლა - სურნადალი 1:3
ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 5
16:00სკედსმო - გიელერასენი 1:216:00სკიეტენი - რედი 5:1
17:00ლოკომოტივი ოსლო - ტრაეფი 2:0
18:00სპიელკავიკი - ლორენსკოგი 2:2
ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 6
15:00სკიერვოი - მიოლნერი 5:015:30Ulfstind - ბოდო/გლიმტი 2 7:1
18:00ჰარსტადი - ფლოია 2:4
20:00ჰონეფოსი - ელვერუმი 2:0
ნორვეგია: ტოპსერიენი 1
16:30კოლბოტნი ქ - ბრანი ქ 2:617:00არნა-ბიორნარი ქ - ვალერენგა ქ 1:3
17:00როა ქ - ლინი ქ 1:2
17:00სტაბეკი ქ - ასანე ქ 3:2
21:05როსენბორგი ქ - ლსკ კვინერი ქ 3:2
ნორვეგია: დივიზიონი 1 ქ
16:00ოლესუნდი ქ - ავალდსნესი ქ 1:1პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
23:15სოლ დე ამერიკა - სერო პორტენო 0:301:30გენერალ კაბალიერო - სპორტივო ლუკენო 1:2
პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა
00:30ლოს ჩანკასი - ალიანსა ატლეტიკო 2:003:00კარლოს მანუჩი - ცეზარ ვალეხო 0:0
05:00ალიანსა ლიმა - დეპორტივო გარსილასო 3:2
00:00კახამარკა - სპორტ ბოიზი 2:4
პერუ: ლიგა 2
00:15ლაკუაბამბა - პირატა 4:022:00კანტოლაო - Moquegua 1:0
00:15ბინასიონალი - კომერსიანტესი 2:0
პოლონეთი: ექსტრაკლასი
21:00ზაგლებიე - ლკს ლოძი 2:1პოლონეთი: დივიზიონი 1
20:00პოდბესკიძიე - ჩრობრი გლოგოვი 0:1რუმინეთი: ლიგა 1 - გავარდნა
21:00დინამო ბუქარესტი - მიერკურეა ჩიუკი 2:0რუსეთი: პრემიერ ლიგა
21:00პარი ნნ - ცსკა მოსკოვი 2:6რუსეთი: FNL
13:00სკა ხაბაროვსკი - ალანია ვლადიკავკაზი 0:118:00ტიუმენი - კამაზი 2:0
18:45არსენალი ტულა - აკრონი ტოლიატი 1:0
19:00ნეფტეხიმიკი - ლენინგრადეცი 1:2
19:00სარატოვი - ვოლგარ-ასტრახანი 1:0
19:00ყუბანი - ხიმკი 0:1
20:30ტორპედო მოსკოვი - შინიკი იაროსლავი 1:1
რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი B - ჯგუფი 2
19:30ლუკი-ენერგია - ტვერი 0:1სამხრეთ კორეა: WK ლიგა ქ
14:00გიეონგჯუ ქ - ჩანგნიეონგი ქ 2:014:00ინჩეონ ჰიუნდაი სთილი ქ - ჰვარჩეონი ქ 2:2
14:00სეული ქ - სეჯონგ სპორტსტოტო ქ 2:2
14:00სუვონი ქ - ბეონ სანგმუ ქ 1:0
სომალი: National league
16:30რაადსანი - იენიო 0:0სომხეთი: პრემიერ ლიგა
17:00ვანი - ურარტუ 1:119:00არარატი ერევანი - ალაშკერტი 1:3
სომხეთი: პირველი ლიგა
17:00ბკმა 2 - ნოაჰი 2 2:017:00განძასარი - პიუნიკი ერევანი 2 5:4
17:00ლერნაინ არცახი - არარატი-სომხეთი 2 3:0
სურინამი: SML
00:30Inter Wanica - PVV 0:103:00SV Transvaal - ბროკი 6:0
ტანზანია: პრემიერ ლიგა
15:00მტიბვა შუგარი - ნამუნგო 0:017:00ტანზანია ფრიზონსი - მაშუჯა 1:2
ტრინიდადი-ტობაგო: TT პრემიერ ლიგა
00:001976 Phoenix FC - მორვანტ კალედონია იუნაიტედი 1:000:00დიფენს ფორსი - Eagles FC 5:1
00:00პოინტ ფორტინი - ნორს ისტ სტარზი 0:3
00:00პოლისი - ცენტრალი 1:0
00:00სანდო - ლა ჰორკეტა 4:1
უზბეკეთი: სუპერ ლიგა
18:00დინამო სამარკანდი - პახტაკორი 1:118:00ტერმეზ სურხონი - ნასაფ ქარში 0:1
უნგრეთი: NB II
22:00გიორი - ვასასი 3:2უნგრეთი: NB I ქ - პლეი-ოფი
17:45ფერენცვაროში ქ - გიორი ქ 0:1ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
00:30უონდერერსი - ჩერო ლარგო 1:022:00ლივერპული მონტევიდეო - მირამარი 2:1
ფარერების კუნძულები: პრემიერ ლიგა
18:0007 ვესტურ სორვაგური - სტრეიმური 2:018:00იფ ფუგლაფიორდური - ტოფტირი 2:2
20:00ვიკინგური - რუნავიკი 2:0
20:00ჰბ ტორსჰავნი - ბ36 ტორსჰავნი 2:1
ყირგიზეთი: პრემიერ ლიგა
15:30ილბირსი - ყირგიზალტინი 2:1შვედეთი: ოლსვენსკა
21:00დიურგორდენი - ჰალმშტადი 2:021:00სირიუსი - ვასტერასი სკ 0:0
21:10ჰაკენი - მალმიო 2:2
შვედეთი: დიზივიონი 2 - სამხრეთ გოტალანდი
21:00ტრელებორგი - ჰოგაბორგსი 3:1შვედეთი: დივიზიონი 2 - სამხრეთ სვეალანდი
21:45სილვია - იფკ ესკილსტუნა 6:0შვედეთი: ოლსვენსკა ქ
21:00ვაქსიო დფფ ქ - კრისტიანსტადსი ქ 0:221:00ჰამარბი ქ - როსენგარდი ქ 0:1
შვეიცარია: სუპერ ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
20:00ვინტერთური - სტ. გალენი 1:320:00სერვეტი ჟენევა - იანგ ბოიზი 0:1
20:00ციურიხი - ლუგანო 2:1
შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა
16:15ბადენი - ქსამაქსი 2:216:15ვადუცი - ბელინცონა 2:2
16:15ვილი - თუნი 0:3
16:15სიონი - შაფჰაუზენი 3:0
16:15სტად ნიონე - აარაუ 4:3
შვეიცარია: სუპერ ლიგა ქ - გავარდნა
19:00ვილი ქ - თუნი ქ 0:7ჩილე: პრიმერა დივიზიონი
01:30კოლო კოლო - პალესტინო 2:0ჩილე: პრიმერა B
23:00სანტიაგო უონდერერსი - კურიკო უნიდო 2:204:30რეინჯერსი - უნ. დე კონსეფსიონი 1:2
23:30გადაიდოს. მორნინგი - რეკოლეტა -:-
ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი
23:00გენერალ ვალასკესი - დ. კონსეპსიონი 2:102:00ლაუტარო - Concon National 1:0
ჰაიტი: ეროვნული ჩემპიონატი - Serie de Ouverture - 2nd Phase
23:00კავალი - ტემპეტე 0:116:30ამერიკა დე კაი - ბალტიმორი 1:0
ჰონდურასი: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა - პლეი ოფები
04:00ოლიმპია - მარათონი 3:1ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.