განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ევროპა: კონფერენს ლიგა - საკვალიფიკაციო

23:00ბრეიდაბლიკი (Ice) - აბერდინი (Sco) 2:3
23:00რაკოვი (Pol) - რუბინი (Rus) 0:0
23:00უიპეშტი (Hun) - ბაზელი (Sui) 1:2
23:00შამროკ როვერსი (Irl) - ტეუტა (Alb) 1:0
23:00ჩუკარიჩკი (Srb) - ჰამარბი (Swe) 3:1
00:30სანტა კლარა (Por) - ოლიმპია ლიუბლიანა (Slo) 2:0

მსოფლიო: ოლიმპიური თამაშები - პლეი-ოფი

13:00მექსიკა Ol. - იაპონია Ol. -:-

მსოფლიო: ოლიმპიური თამაშები ქ - პლეი-ოფი

16:00შვედეთი ქ - კანადა ქ -:-

საფრანგეთი: ლიგა 1

23:00მონაკო - ნანტი -:-

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა 2

17:30ზუგდიდი - გარეჯი საგარეჯო -:-
17:30მერანი თბილისი - ჩიხურა -:-
19:00რუსთავი - მერანი მარტვილი -:-

ავსტრალია: NPL ჩრდილოეთ NSW

14:00გადაიდობროდმიდოუ მეჯიქი - მეიტლანდი -:-

ავსტრალია: NPL სამხრეთ ავსტრალია

15:00ნე მეტროსტარზი - კემპბელთაუნ სიტი -:-

ავსტრალია: NPL ვიქტორია

14:30ბენტლეი გრინზი - დანდენონგ სიტი -:-

ავსტრია: 2. ლიგა

20:30ავსტრია ვენა II - გრაცერი -:-
20:30ამშტეტენი - ფორვარტს შტეირი -:-
20:30აუსტრია ლუსტენაუ - ლიფერინგი -:-
20:30კაპფენბერგი - ვიენი -:-
22:25ბვ ლინცი - სტ. პოლტენი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა აღმოსავლეთი

21:00ნოიზიდლი - ტრაისკირხენი -:-
21:00ფერსთ ვენა - დრასბურგი -:-
21:30მანსდორფი - ვიენერ ვიქტორია -:-
21:30ნოიშტადტი - შტრიპფინგი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა ცენტრალური

21:00ალერჰეილიგენი - გლაისდორფი -:-
21:00ბად გლაიხენბერგი - რიდი (Am) -:-
21:00დოიჩლანდსბერგერი - ველსი -:-
21:00ველსი - ტრაიბახი -:-
21:00ვოკლამარკტი - შტურმ გრაცი (Am) -:-
21:00სპიტალი - უნიონ გურტენი -:-
21:00შტადლ პაურა - კალსდორფი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ტიროლი

21:30კუფშტაინი - ჰალი -:-
21:30ფუგენი - კიცბუჰელი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ზალცბურგი

21:00ბიშოფშოფენი - გროდიგი -:-
21:00ზეეკირხენი - იოჰანი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ვორალბერგი

20:30ჰოჰენემსი - ლაუტერახი -:-

ალჟირი: ლიგა 1

00:00კაბილიე - ტლემსენი -:-

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

23:00ატლ. რაფაელა - სან ტელმო -:-

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

06:00ტაკომა დეფიანსი - საკრამენტო რეფაბლიკი 1:1

აშშ: USL ლიგა 1

03:00ნიუ ინგლენდი II - ჩრდილოეთ კაროლინა 3:0
00:00ტორონტო II - რიჩმონდ კიკერსი -:-

ბანგლადეში: პრემიერ ლიგა

14:00შეიხ ჯამალი - აბაჰანი ლიმიტედი -:-

ბელგია: იუპილერლიგა

22:45ბრიუგე - სერკლ ბრიუგე -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

23:00როიალ პარი - გუაბირა 1:1
03:00ვილსტერმანი - აურორა 2:1

ბრაზილია: სერია B

23:00რემო - ოპერარიო -:-

ბრაზილია: სერია D

00:00აგუია ნეგრა - ფეროვიარია -:-

ბრაზილია: კამპეონატო ამაპაენსე

03:00სანტოსი აპ - მაკაპა 4:0

ბრაზილია: მინეირო 2

22:00ტუპინამბასი - ლუზიენსე -:-

ბრაზილია: ბრაზილიის თასი

02:15იუაზეირენსე - სანტოსი 2:0
04:30აბც - ფლამენგო 0:1

ბულგარეთი: პირველი ლიგა

19:45ცარსკო სელო - ბოტევ ვრაცა -:-
22:00ცსკა 1948 სოფია - ლოკომოტივ სოფია -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ბავარია

20:30აშაფენბურგი - ბურგჰაუზენი -:-
21:00როსენჰაიმი - ჰაიმშტეტენი -:-
21:00უნტერჰახინგი - ელტერსდორფი -:-

გერმანია: ობერლიგა NOFV- ჩრდილოეთი

21:30მსვ ნეურუპინი - სილოუ -:-
21:30სტააკენი - ბლაუ ვაის ბერლინი -:-

გერმანია: ობერლიგა NOFV- სამხრეთი

21:00Einheit Wernigerode - ბიშოფსვერდაერი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბავარია ჩრდილოეთი

20:30ვურცბურგერი - ნოიმარკტი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბადენ-ვურტემბერგი

21:00გოპინგერი - რავენსბურგი -:-

გერმანია: DFB თასი

22:45დრეზდენი - პადერბორნი -:-
22:45მიუნხენ 1860 - დარმშტადტი -:-

დანია: სუპერლიგა

20:30სილკებორგი - ვიბორგი -:-
22:30მიდტიულანდი - ვეილე -:-

დანია: 1 დივიზიონი

20:30ჰვიდოვრე - ფრემად ამაგერი -:-
21:00ჰორსენსი - ჰელსინგორი -:-

დანია: ელიტდივიზიონი ქ

20:30ბრონდბიუ ქ - კოლდინგქი ქ -:-

ესტონეთი: მეისტრილიგა

20:30ლეგიონი - პარნუ ვაპრუსი -:-

ესტონეთი: ესილიგა

20:00ელვა - ლევადია U21 -:-
20:00ტამეკა ტარტუ U21 - მაარდუ -:-

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი - პირველი ეტაპი

01:00ესტუდიანტეს მერიდა - ზულია 2:1
03:00მონაგასი - ლალა 3:0
00:00ატლეტიკო ვენესუელა - უნივერსიდად ცენტრალი -:-

იაპონია: J1 ლიგა

14:00გამბა ოსაკა - იოკოჰამა -:-

ინგლისი: ჩემპიონშიპი

22:45ბორნმუთი - ვესტ ბრომვიჩი -:-

იორდანია: პრემიერ ლიგა

19:00ალ-ჰუსეინი - მაანი -:-
21:30ალ-ფაისალი ამანი - საჰაბი -:-

ირლანდია: პრემიერ დივიზიონი

22:45დერი სიტი - დროჰედა -:-

ირლანდია: დივიზიონი 1

22:30ბრეი - უექსფორდი -:-
22:45გელვეი - კორკ სიტი -:-
22:45დუბლინი - შელბურნი -:-
22:45თრითი იუნაიტედი - კებინთილი -:-

ისლანდია: დივიზიონი 1

23:15გროტა - სელფოსი 2:1
23:15ფრამი - ფიოლნირი 2:0
22:00აფტურელდინგი - თორ აკურეირი -:-
22:00გრინდავიკი - ვესტრი -:-
23:15ტროტური - კორდენგირი -:-

ისლანდია: დივიზიონი 2

23:15ნიარდვიკი - კარი -:-
23:15ფიალაბიგდი - ვოლსუნგური -:-
23:15ჰაუკარი - ტროტურ ვოგარი -:-

ისლანდია: ურვალსდეილდი ქ

22:00ვალური ქ - ვესტმანაეიარი ქ -:-
22:00სტიარნანი ქ - თორი/კა ქ -:-
23:15კეფლავიკი ქ - ფილკირი ქ -:-
23:15ტინდასტოლი ქ - ბრეიდაბლიკი ქ -:-

კამბოჯა: C ლიგა

15:00ფნომ პენ ქრაუნი - აზია ევრო იუნაიტედი -:-

კამერუნი: ელიტ One

18:30აპეჯეს აკადემი - იანგ სპორტსი -:-

კამერუნი: ელიტ 2

18:00ბაფანგი - ფუვე აზურ ელიტე -:-
18:00ლეოპარდ დე დუალა - ფონჩა -:-
18:00ლიონ ბლესე - მატელოტსი -:-
18:00ნგაუნდერე - რენესანსი -:-
18:00სტად დე ბერტუა - ეიგლ როიალი -:-
18:00ფაპი - დინამო დუალა -:-

კოლუმბია: კოპა კოლიმბია

00:00ბოკა ხუნიორსი - პერეირა 0:1
00:00ლანეროსი - ჩიკო 2:2
02:30ენვიგადო - ბუკარამანგა 1:2
05:00ბარანკილა - იაგუარეს დე კორდობა 2:0

კოლუმბია: ლიგა ქ

00:00ლანეროსი ქ - ფორტალეზა ქ -:-

ლიბია: პრემიერ ლიგა - პლეი-ოფი

21:00ალ-აჰლი ტრიპოლი - ალ-იტიჰადი -:-

ლიეტუვა: A ლიგა

19:00ძიუგას ტელსიაი - ნევეზის კედაინიაი -:-
21:00კაუნო ჟალგირისი - რიტერიაი -:-

მაკაო: ელიტ ლიგა

17:00პოლისია - ლუნ ლოკი -:-

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა

90+'კერეტარო - ლეონი 0:1

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - აპერტურა

04:00ტაპატიო - პუმასი ტაბასკო 1:2

მექსიკა: Liga MX U20 - აპერტურა

18:00ნეკაქსა U20 - კრუზ ასული U20 -:-
19:00მაზატლანი U20 - მონტერეი U20 -:-

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

14:00გერმანია U17 - პოლონეთი U17 -:-
19:00რუმინეთი U17 - ჩრდილოეთ მაკედონია U17 -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

12:00ალავესი (Esp) - ალ-ნასრი (Uae) -:-
13:00რეალ სოსიედადი (Esp) - ეიბარი (Esp) -:-
16:00ალტაი (Tur) - უმრანიესპორი (Tur) -:-
19:00გაუქმდასპეცია (Ita) - კრემონეზე (Ita) -:-
20:00ისტ. ბაშაქშეჰირი (Tur) - მალათიასპორი (Tur) -:-
20:00პენე (Fra) - პესკარა (Ita) -:-
20:00სპალი (Ita) - კრემონეზე (Ita) -:-
20:00ჩეზენა (Ita) - ვივი ალტოტევერე (Ita) -:-
20:30გრონინგენი (Ned) - ვენეცია (Ita) -:-
20:30სანტანდერი (Esp) - ბურგოსი (Esp) -:-
20:45ალკორკონი (Esp) - UD Ibiza (Esp) -:-
21:00გრანოლერსი (Esp) - სან კრისტობალი (Esp) -:-
21:00ვალიადოლიდი (Esp) - ამორებიეტა (Esp) -:-
21:00ვტენშაიდი (Ger) - კონკორდია ვიმელჰაუზენი (Ger) -:-
21:30მანჩა (Esp) - ველეზი (Esp) -:-
21:30სპალი (Ita) - ვერონა (Ita) -:-
22:00ადანა დემირსპორი (Tur) - ბეშიქთაში (Tur) -:-
22:00ალავესი (Esp) - ლევანტე (Esp) -:-
22:00პანათინაიკოსი (Gre) - ლოკ. ზაგრები (Cro) -:-
22:30გრანადა (Esp) - მალაგა (Esp) -:-
22:30დოვერ (Eng) - უოტფორდი (Eng) -:-
22:30რეალ სოსიედადი (Esp) - ოსასუნა (Esp) -:-
22:30ტივერტონი (Eng) - ბაიდფორდი (Eng) -:-
22:45ბრედფორდი პა (Eng) - სკარბორო (Eng) -:-
22:45კროტონე (Ita) - ვიბონეზე (Ita) -:-
22:45ტილბური (Eng) - VCD Athletic (Eng) -:-
23:00ხერესი დეპორტივო (Esp) - სევილია B (Esp) -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური ქ

18:00ბენფიკა ქ (Por) - პოტსდამი ქ (Ger) -:-
18:30დენ ჰააგი ქ (Ned) - ალკმაარი ქ (Ned) -:-
20:00პსჟ ქ (Fra) - ლიონი ქ (Fra) -:-
20:00შტურმი გრაცი ქ (Aut) - კროტენდორფი ქ (Aut) -:-
21:30რეალ მადრიდი ქ (Esp) - სელტიკი ქ (Sco) -:-
23:00რომა ქ (Ita) - მიუნხენის ბაიერნი ქ (Ger) -:-

ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი

22:00დენ ბოსხი - ჰელმონდი -:-
22:00დორდრეხტი - იონგ პსვ -:-
22:00ეინდჰოვენი - ვოლენდამი -:-
22:00ექსელსიორი - ოსი -:-
22:00ტელსტარი - ემენი -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 4

21:00ფილინგსდალენი - ბიარგი -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 6

22:00სკიერვოი - ტრომსიო 2 -:-

პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია

23:00ამელიანო - ტაკუარი -:-

პერუ: ლიგა 1 - კლაუსურა

20:00დეპორტივო მუნისიპალი - იაკუჩო -:-
00:30სპორტ უანკაიო - სპორტინგ კრისტალი -:-

პერუ: ლიგა 2 - კლაუსურა

00:30ლაკუაბამბა - კარლოს სტეინი 2:1
03:00გრაუ - შაველინი 2:2
22:15კომერსიანტეს უნიდოსი - დეპორტივო კოოპსოლი -:-

პოლონეთი: ექსტრაკლასი

20:00ლეჩნა - ვარტრა პოზნანი -:-
22:30ლეხი პოზნანი - კრაკოვია -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 1

20:00რ. რჟეშოვი - ტიჩი -:-
22:30პოდბესკიძიე - ოდრა ოპოლე -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი II

21:00Stolem Gniewino - პრზოდკოვო -:-

პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა

23:15სპორტინგი - ვიზელა -:-

რუმინეთი: ლიგა 1

19:30ბოტოსანი - უტა არადი -:-
22:30მიოვენი - კლუჟი -:-

რუსეთი: პრემიერ ლიგა

18:00უფა - ლოკომოტივი მოსკოვი -:-

რუსეთი: FNL 2 - Group 1

19:00იესენტუკი - მაშუკი -:-

რუსეთი: FNL 2 - Group 2

10:00იენისეი 2 - ლოკომოტივი კაზანკა -:-

რუსეთი: ახალგაზრდული ლიგა

11:00ურალი U19 - კრილია სოვეტოვი სამარა U19 -:-
13:00კონოპლევი U19 - რუბინი U19 -:-
14:00ნიჟნი ნოვგოროდი U19 - დინამო მოსკოვი U19 -:-
14:00ხიმკი U19 - როსტოვი U19 -:-
14:30ჩერტანოვო მოსკოვი U19 - კრასნოდარი U19 -:-
15:00არსენალი ტულა U19 - ზენიტი U19 -:-
15:00სპარტაკი მოსკოვი U19 - სტროგინო მოსკოვი U19 -:-
16:00უორი U19 - ახმატ გროზნო U19 -:-
18:00ცსკა მოსკოვი U19 - უფა U19 -:-
20:30ლოკომოტივი მოსკოვი U19 - სოჩი U19 -:-

საფრანგეთი: ნაციონალი

21:00ბულონი - შამბლი -:-
21:00ბურჟ ან ბრესი - ვილფრანში -:-
21:00კონკარნო - რედ სტარი -:-
21:00კრეტეი - ავრანში -:-
21:00ლავალი - ორლეანი -:-
21:00ლე მანი - სტად ბრიოშინი -:-
21:00სედანი - ანესი -:-
21:00სეტე - ბასტია-ბორგო -:-
21:00შატორუ - შოლე -:-

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი D

21:30ანგულემე - ბეზიე -:-

სერბეთი: სუპერ ლიგა

19:30რადნიჩკი 1923 - რადნიკი -:-
22:00ცრვენა ზვეზდა - ნაპრედაკი კრუსევაჩი -:-

სერბეთი: პირველი ლიგა

22:00იავორი - ლოზნიცა -:-

სინგაპური: პრემიერ ლიგა

15:45ალბირექს ნიიგატა - ტანიონგი პეგარი -:-

სლოვაკეთი: კორგონ ლიგა

22:00ზ. მორავცე-ვრაბლე - სენიცა -:-

სლოვენია: პირველი ლიგა

19:00ნკ ბრავო - ცელიე -:-

სლოვენია: 2. SNL

21:00ნკ კრკა - ტრიგლავი -:-

სომხეთი: პრემიერ ლიგა

17:00ნორავანკი - პიუნიკი ერევანი -:-
19:00არარატი-სომხეთი - ბკმა -:-

სომხეთი: პირველი ლიგა

17:00ალაშკერტი 2 - განძასარი -:-

სუდანი: პრემიერ ლიგა

17:15ალ-შორტა - ჰილალ ელ-ფაშერი -:-
17:15ალ-ჰილალი - ალამალ ატბარა -:-
17:15აჰლი შენდი - ალ-ჰილალ კადუღლი -:-
20:00ალ-აჰლი მეროვე - ალ-მერეიხი -:-
21:00გადაიდოალ-ჰილალ ომბურმანი - ალ-მერეიხი -:-
21:00გადაიდოჰილალ ელ-ობიედი - ალ-აჰლი მეროვე -:-

უელსი: ლიგის თასი

22:00რუთინი - სარნაფრონი -:-
22:00უნდი - სუონსი -:-
22:45ამანფორდი - კარდიფი მეტროპოლიტანი -:-
22:45ეარბასი - ბაკლი -:-
22:45კონაჰს ქვეი - ლანდუდნო -:-
22:45კონვი ბოროუ - ჰოლიველი -:-
22:45პრესტატინი - დრუიდსი -:-
23:00ებერისტუიტი - პენიბონტი -:-

უზბეკეთი: სუპერ ლიგა

19:00მაშალ მუბორაკი - ბუნიოდკორი -:-
19:00პახტაკორი - ნასაფ ქარში -:-

უკრაინა: პრემიერ ლიგა

20:30მეტალისტი 1925 ხარკოვი - ჩერნომორეცი ოდესა -:-

უკრაინა: ახალგაზრდული ლიგა

12:00დნიპრო-1 U21 - მარიუპოლი U21 -:-
12:00შახტარი დონეცკი U21 - ოლექსანდრია U21 -:-
13:00რუხი ლვოვი U21 - ვერეს რივნე U21 -:-

უკრაინა: Championship Women

18:00EMC Podolie ქ - ვოშოდი ქ -:-
18:30ჟიტლობუდი-1 ხარკოვი ქ - ჟილსტროა-2 ქ -:-

უნგრეთი: NB I

22:00კისვარდა - გირმოტი სე -:-

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

22:00პროგრესო - რენტისტასი -:-

ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი

00:30ატენასი - ხუვენტუდი 4:1
03:00სერო - დანუბიო 1:1

ფარერების კუნძულები: 1. დეილდი

23:00კლაკსვიკი 2 - სკალა იტროტარფელაგი 2:1

ფინეთი: ვეიკაუსლიგა

19:30გადაიდოჰიფკ - სიკი -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი A

19:30იაპსი - პეპო -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B

19:30ჰის აკადემია - ილვეს-კისატი -:-

ყირგიზეთი: პრემიერ ლიგა

16:30ილბირსი - კაგანატი -:-

შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა

22:30თუნი - აარაუ -:-
22:30ქსამაქსი - კრინსი -:-

შოტლანდია: ლოულენდ ლიგა

22:45კუმბერნულდ კოლტსი - სტირლინგის უნივერსიტეტი -:-

შრი-ლანკა: სუპერ ლიგა

15:00გადაიდოკოლომბო - სი ჰოუქსი -:-
18:00გადაიდორენოუნი - რატნამი -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი 2

20:00იჰლავა - დუკლა პრაღა -:-

ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი A

20:00კრალუვ დვური - სოკოლოვი -:-

ჩეხეთი: MSFL

19:00ზნოიმო - ველკე მეზირიცი -:-
21:00ჰლუცინი - ვრჩოვინა -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი B

20:30ჩომუტოვი - მეტეორი პრაღა -:-

ჩეხეთი: ზლინი კპ

21:00ბატოვი - ლუჰაჩოვიცე -:-

ჩეხეთი: იოჰომორავსკი კპ

19:30ბოშკოვიცე - სვრატკა ბრნო -:-

ჩეხეთი: U19 ლიგა

13:00სიგმა ოლომოუცი U19 - კარვინა U19 -:-

ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი

23:00ლიმაჩე - დ. კონსეპსიონი -:-

ჩილე: ჩილეს თასი

04:00კოქუიმბო - არტურო ფერნანდეზ ვიალი 3:0

ჩინეთი: სუპერ ლიგა - პირველი ეტაპი

12:30ვუჰანი - ტიანჯინ ჟინმენ ტაიგერი -:-
14:30შანხაი შენჰუა - ჩანგჩუნ იატაი -:-
16:30დალიან პრო - შანხაი პორტი -:-
16:30ჰებეი - ბეიჯინგ გუოანი -:-

ჩინეთი: პირველი ლიგა

12:30ჩენგდუ რონგჩენგი - შენიანგ ურბანი -:-
15:35მეიჟოუ ჰაკა - ჰეილონგჟიანგ აის სიტი -:-
15:35ქსინჯიანგ ტიანშანი - სუჟუ დონგვუ -:-
16:00სიჩუან ჯიუნიუ - ჟიანგხი ბეიდამენი -:-

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: კონკაკაფის ლიგა

04:00ჰენკუკი (Blz) - სანტოსი (Cos) 0:1
06:00კომუნიკასიონესი (Gtm) - 11 დეპორტივო (Sal) 1:1

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.