ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში
ალჟირი: ლიგა 1
19:00მაგრა - ბელუიზდადი -:-ანტიგუა და ბარბუდა: ABFA პრემიერ ლიგა
02:00Willikies - გრინ სიტი -:-არგენტინა: კოპა დე ლა ლიგა პროფესიონალი
04:15უნიონ სანტა-ფე - ცენტრალ კორდობა 2:2არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი
01:30ხიმნასია მენდოზა - ატლეტიკო ატლანტა 2:101:45ნუევა ჩიკაგო - დეფენსორეს იუნიდოსი 3:0
04:45აგროპეკუარიო - ფერო 1:2
23:00ხიმნასია ი ტირო - ალმირანტე ბრაუნი -:-
არგენტინა: Torneo Promocional Amateur - აპერტურა
23:00Ezeiza - ევერტონ ლა პლატა 1:322:30Estrella de Berisso - Deportivo Metalurgico -:-
არგენტინა: რეზერვების ლიგა - პირველი ეტაპი
22:00ბელგრანო 2 - ბანფილდი 2 -:-22:00დეფენსა იუსტიცია 2 - ნიუელს ოლდ ბოიზ 2 -:-
22:00ხიმნასია 2 - ინსტიტუტო 2 -:-
აფრიკა: African Games - პლეი-ოფი
21:00უგანდა U20 - კონგო U20 -:-00:30განა U20 - სენეგალი U20 -:-
აფრიკა: African Games Women - პლეი-ოფი
00:30განა U20 W - სენეგალი U20 W 3:1ბრაზილია: აკრეანო - პირველი ეტაპი
00:00ვასკო და გამა - სენადორ გიომარდი -:-ბრაზილია: ამაპაენსე
03:00ორატორიო - სანტოსი აპ 1:123:00სან პაულუ AP - მაკაპა -:-
ბრაზილია: ამაზონენსე - მეორე ეტაპი
03:30პრინცესა სოლიმოესი - სან რაიმუნდო 1:1ბრაზილია: კეარენსე 2
23:00ტირადენტესი - ტიროლი -:-ბრაზილია: მინეირო - გავარდნა
03:30დემოკრატა - პატროსინენსე 1:0ბრაზილია: ბრაზილეირო ქ
03:00გრემიო ქ - კორინთიანსი ქ 0:322:00რეალ ბრაზილია ქ - ფეროვიარია ქ -:-
22:00სან-პაულუ ქ - ავაი ქინდერმანი ქ -:-
განა: პრემიერ ლიგა
19:00აკრა ლაიონსი - გრეით ოლიმპიკსი -:-გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი
22:00ბაბელსბერგი - ხემნიტცერი -:-გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი
22:30სუდერელბე - ნინდორფერი -:-22:30ჰალსტენბეკი-რელინგენი - ტორნეში -:-
გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი
22:30პფედერსჰაიმი - დუდენჰოფენი -:-გერმანია: ობერლიგა ბავარია ჩრდილოეთი
21:30დონაუსტაუფი - ვურცბურგერი -:-22:00კორნბურგი - რეგენსბურგი II -:-
22:00ფოიხტი - ბაიერნი ჰოფ -:-
ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა ქ - პლეი-ოფი
21:45აიაქსი ქ - ჩელსი ქ -:-00:00ბენფიკა ქ - ლიონი ქ -:-
ევროპა: ევრო U17 ქ - საკვალიფიკაციო - რაუნდი 2 - ლიგა A
17:00დანია U17 W - პოლონეთი U17 W -:-17:00ჩრდილოეთ მაკედონია U17 W - შოტლანდია U17 W -:-
ეკვადორი: სერია ბ
04:00მანტა - ინდეპენდიენტე ხუნიორსი 1:0ესპანეთი: ლა ლიგა 2
23:30ანდორა - ამორებიეტა 0:1ვენესუელა: ლიგა FUTVE - აპერტურა
23:00ესტუდიანტეს მერიდა - უნივერსიდად ცენტრალი -:-იამაიკა: პრემიერ ლიგა
02:00კავალიერი - პორტმორი 0:104:30არნეტ გარდენსი - ჰამბლ ლაიონსი 5:1
ინგლისი: ლიგა 2
23:45ქროული - სტოკპორტი 1:123:45ბრედფორდი - ნოტს ქაუნთი -:-
ინგლისი: ეროვნული ლიგა
23:45ბარნეტი - ისთლეი -:-ინგლისი: ვანარამას ეროვნული ლიგა ჩრდილოეთი
23:45ბიშოფს სტორტფორდი - კინგს ლინი -:-23:45ბლით სპარტანსი - ბაქსტონი -:-
ინგლისი: ეროვნული ლიგა სამხრეთი
23:45ბრეინთრი - ვეიმაუსი -:-23:45ტრურო - ისთბურნ ბორო -:-
23:45ჰემპტონ & რიჩმონდი - ველინგი -:-
ინგლისი: NPL პრემიერ დივიზონი
23:45რედკლიფი - მორპეტი -:-23:45სტაფორდი - მაკლსფილდი -:-
23:45უითბაი - გუისლი -:-
ინგლისი: სამხრეთ ლიგის ცენტრალური დივიზიონი
23:45ალვეჩარჩი - ტელფორდი -:-23:45ლიმინგტონი - ქოულვილ თაუნი -:-
23:45ნიდჰემ მარკეტი - რედიჩი -:-
ინგლისი: სამხრეთ ლიგის სამხრეთ დივიზიონი
23:45ტივერტონი - დორჩესტერი -:-23:45ტოთონი - პლიმუთ პარკვეი -:-
23:45ჰენდონი - პული -:-
ინგლისი: ისთმიან ლიგა - პრემიერ დივიზიონი
23:45ბოგნორ რეგისი - უაითჰოუკი -:-23:45კენვი აილენდი - ჰორშემი -:-
23:45კონკორდი - პოტერს ბარი -:-
23:45ჩესჰანტი - ფოლკსტონი -:-
23:45ჰასტინგსი - ჰორნჩარჩი -:-
ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2
23:00ვესტ ბრომვიჩი U21 - მანჩესტერ იუნაიტედი U21 0:323:00რედინგი U21 - ნორვიჩი U21 2:1
ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა
17:00ბარნსლი U21 - ქოვენთრი U21 -:-17:00იფსვიჩი U21 - ბორნმუთი U21 -:-
17:00უოტფორდი U21 - ბრისტოლ სიტი U21 -:-
17:00ფლიტვუდი U21 - უიგანი U21 -:-
18:00შეფილდ იუნაიტედი U21 - პიტერბრო U21 -:-
23:00ჰალ სიტი U21 - ბირმინგემი U21 -:-
ინგლისი: პრემიერ ლიგა U18
18:00ნორვიჩი U18 - კრისტალ პალასი U18 -:-ისლანდია: ლიგის თასი ქ
22:00ტინდასტოლი ქ - კეფლავიკი ქ -:-ისრაელი: ლიგა ალეფი ჩრდილოეთი
17:00ჰაპოელი ბნეი ზალფა - ცეირეი კაფრ კანა -:-ისრაელი: ლიგა ალეფი სამხრეთი
17:00დიმონა - შიმშონ კაფრ ქასიმი 1:1იტალია: სერია C - ჯგუფი A
22:30ვიჩენცა ვირტუსი - ფიორენცუოლა -:-იტალია: სერია C - ჯგუფი C
23:30პოტენცა - პიჩერნო 1:0იტალია: კოპა იტალია სერია C
23:00პადოვა - კატანია -:-კოლუმბია: პრიმერა B - აპერტურა
03:00ტიგრესი - ლანეროსი 1:105:05ლეონესი - ჰუილა 1:2
კოლუმბია: ლიგა ქ
01:00კორტულუა ქ - ინდეპენდიენტე სანტა ფე ქ 1:3კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
17:30კუია - სელესტე -:-17:30სიმბა - გრუპე ბაზანო -:-
კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - კლაუსურა
01:00კარმელიტა - კოფუტპა 1:305:00მარინეროსი - ჯაკო 4:1
მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A
06:00ჩიჰუაჰუა - სალტილო -:-მექსიკა: ლიგა MX ქ - კლაუსურა
03:00ატლეტიკო სან-ლუისი ქ - ატლასი ქ 0:003:00ნეკაქსა ქ - ლეონი ქ 2:1
03:00პუებლა ქ - მაზატლანი ქ 1:2
05:00პაჩუკა ქ - ტოლუკა ქ 4:0
69'კერეტარო ქ - სანტოს ლაგუნა ქ 1:1
მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური
15:00სტრომსგოდსეტი (Nor) - სანდეფიორდი (Nor) -:-17:30მიოლდე (Nor) - ბრანი (Nor) -:-
პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
02:30ამელიანო - სოლ დე ამერიკა 2:1პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2
00:15ვილავერდენსე - ოს ბელენენსეში 1:1საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 3
17:00პანელეფსინიაკოსი - პაო ვარდა -:-საბერძნეთი: Division A Women
15:00ასტერას ტრიპოლისი ქ - რეთიმნიაკოსი ქ -:-სამხრეთ ამერიკა: სამხრეთ ამერიკის ჩემპიონატი U17 ქ
01:00კოლუმბია U17 W - არგენტინა U17 W 3:003:30ვენესუელა U17 W - პერუ U17 W 0:1
საფრანგეთი: ნაციონალი
00:00ვილფრანში - რედ სტარი 0:2სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა
20:15მაითი ბლექპული - ლამბოი -:-უელსი: კიმრუ სამხრეთი
23:30ბრაიტონ ფერი - აფან ლიდო -:-23:30კაერუ ელი - პონტარდეივი -:-
უელსი: კიმრუ ჩრდილოეთი
23:30გუილსფილდი - კაერსვსი -:-23:30დენბიგი - გრესფორდი -:-
23:30ჰოლიველი - პრესტატინი -:-
ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
23:30გადაიდოსერო - ჩერო ლარგო -:-ყაზახეთი: ყაზახეთის თასი
12:00მაქატარალი - SD Family -:-15:00ყირანი - აკსუ -:-
ყატარი: QFA თასი - პლეი-ოფი
22:30ალ ბიდა - ალ-ხარიტიატი -:-22:30ალ-ხორი - ალ-დუჰაილი -:-
შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 3
23:00იფ იუვენტუსი - ტავერნე -:-შოტლანდია: I ლიგა
23:45კელტი ჰართსი - ალოა -:-შოტლანდია: ლოულენდ ლიგა
23:45ალბიონ როვერსი - კუმბერნულდ კოლტსი -:-23:45ტრენენტ - ისთ სტირლინგშირი -:-
ჩილე: პრიმერა B
01:00ბარნეჩეა - რეინჯერსი 2:103:30უნ. დე კონსეფსიონი - მაგალანესი 2:1
ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი
01:00ლინარეს უნიდო - მელიპილა 1:303:30ლაუტარო - სან ანტონიო უნიდო 1:1
ჩრდილოეთ ირლანდია: ჩემპიონშიპი
23:45არდსი - პორტადაუნი -:-23:45ნევინგტონი - ნაქბრედა -:-
ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.