განახლება

ფეხბურთი » 23.01.2022 » ყველა თამაში

აფრიკა: აფრიკის ერთა თასი - პლეი-ოფი

20:00ბურკინა ფასო - გაბონი -:-
23:00ნიგერია - ტუნისი -:-

გერმანია: ბუნდესლიგა

18:30ლაიპციგი - ვოლფსბურგი -:-
20:30ჰერტა - მიუნხენის ბაიერნი -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა

00:00ატლეტიკო მადრიდი - ვალენსია -:-
17:00გრანადა - ოსასუნა -:-
19:15რეალ მადრიდი - ელჩე -:-
21:30რაიო ვალეკანო - ატლეტიკი ბილბაო -:-
21:30რეალ სოსიედადი - ხეტაფე -:-
00:00ალავესი - ბარსელონა -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა

18:00არსენალი - ბარნლი -:-
18:00კრისტალ პალასი - ლივერპული -:-
18:00ლესტერი - ბრაიტონი -:-
20:30ჩელსი - ტოტენჰემი -:-

იტალია: სერია A

23:45ლაციო - ატალანტა -:-
15:30კალიარი - ფიორენტინა -:-
18:00ნაპოლი - სალერნიტანა -:-
18:00სპეცია - სამპდორია -:-
18:00ტორინო - სასუოლო -:-
21:00ემპოლი - რომა -:-
23:45მილანი - იუვენტუსი -:-

საფრანგეთი: ლიგა 1

00:00ლანსი - მარსელი -:-
16:00მეცი - ნიცა -:-
18:00ანჟე - ტრუა -:-
18:00ბორდო - სტრასბურგი -:-
18:00კლერმონი - რენი -:-
18:00ნანტი - ლორიანი -:-
20:05მონპელიე - მონაკო -:-
23:45პსჟ - რეიმსი -:-

ავსტრალია: A ლიგა

09:05ცენტრალ ქოუსთ მარინერსი - მელბურნ სიტი -:-
11:45ბრისბეინ როარი - ადელაიდა იუნაიტედი -:-

ავსტრალია: A-ლიგა ქ

09:05ბრისბეინ როარი ქ - ნიუკასლი ქ -:-
11:45პერთი ქ - ვს უონდერერსი ქ -:-

აზია: აზიის თასი ქ

14:00ირანი ქ - ჩინეთი ქ -:-
18:00ჩინური ტაიპეი ქ - ინდოეთი ქ -:-

ალბანეთი: სუპერ ლიგა

19:45კუკესი - სკენდერბეუ -:-

ალჟირი: ლიგა 2

17:00ასმ ორანი - საიდა -:-

ანგოლა: ჟირაბოლა

19:00ვილიეტე - ბრავოს დო მაკისი -:-

ანდორა: ანდორას თასი

15:00ატლეტიკ ესკალდესი - უე სანტა კოლომა -:-
15:00ექსტრემენია - კაროი -:-
19:00ინტერ კლუბ ესკალდესი - სანტა კოლომა -:-
19:00პენია - ენგორდანი -:-

არაბთა საამიროები: დივიზიონი 1

17:05ალ-ტაიდი - ალ-არაბი -:-
17:05ალ-ფუჯაირაჰი - ჰატა -:-
17:05დიბა ალ ფუჯაირა - ალ ბატაეჰი -:-
17:10ალ ჰამრიაჰი - ალ რამსი -:-

არაბთა საამიროები: პრო ლიგის თასი - 9-14 ადგილები

17:15ალ დაფრა - ემირეითს კლუბი -:-
17:15ხორფაკანი - ალ-უროობა -:-
19:45ალ-შარჯა - ბანი იასი -:-

არგენტინა: ტორნეო დე ვერანო

04:00ტალერესი კორდობა - სან-ლორენსო -:-

ბელგია: იუპილერლიგა

23:45შარლერუა - გენტი -:-
16:30სტანდარდ ლიეჟი - ბრიუგე -:-
19:00როიალ უნიონი სგ - გენკი -:-
21:30მეხელენი - ანდერლეხტი -:-
00:00სერკლ ბრიუგე - ვარეგემი -:-

ბელგია: 1B პრო ლიგა

23:45ვესტერლო - დაინცე -:-
19:00ვირტონი - ვაასლანდ-ბევერენი -:-
23:00მუსკრონი - ლიერსი კ. -:-

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი ACFF

17:30გადაიდოგანშორენი - აკრენი -:-
17:30გადაიდოვარემი - ტუბიზე -:-
17:30გადაიდოიეტე - მოიქსი -:-
17:30გადაიდოკუვინ-მარიმბურგი - გივრი -:-
17:30გადაიდოსოლიერ სპორტი - რაალ ლა ლუვიერე -:-
17:30გადაიდოსტოკეი-ვარფუსი - ვარნანტი -:-
17:30გადაიდოჰამუარი - რებეკუასი -:-

ბელგია: სუპერ ლიგა ქ

21:00გადაიდოლუვენი ქ - ვარეგემი ქ -:-

ბენინი: ლიგა 1

19:00აიემა - სობემაპი -:-
19:00ბაბონი - ჰოდიო -:-
19:00დამისა - ტაკუნინი -:-
19:00დინამო აბომეი - ესპუარი -:-
19:00პანტერესი - რეალ სპორტი -:-
19:00პოლისი - ეთერნელი -:-
19:00რექვინსი - სიტატუნგა -:-
19:00ჯეფა - დრაგონსი -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი ალაგოანო

00:00იაკიობა - ასა -:-
23:00კრუზეირო არაპირაკა - CSE -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი ბაიანო

23:00ვიტორია დე კონქუისტა - ბაჰია დე ფეირა -:-
23:00ბარსელონა - ვიტორია -:-
23:00იუაზეირენსე - იაკიპენსე -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი ბრაზილიენსე

22:30კაპიტალი - ტაგუატინგა ე. -:-
22:30ლუზიანია - ბრაზილია -:-
22:30უნაი - სანტა მარია -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი კატარინენსე

23:30კამბორიუ - პროსპერა კრიკიუმა -:-
23:30შაპეკოენსე - ბარა -:-
02:00კონკორდია - ბრუსკე -:-
23:00მარსილიო დიასი - ავაი -:-
23:00ჰერსილიო ლუზი - გრემიო იუვენტუსი -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი მარანჰენსე - პირველი ეტაპი

00:00გადაიდოპინეირო - SE იუვენტუდე -:-
22:30სან ხოსე მა - მოტო კლუბი -:-
22:30ტუნტუმი - კორდინო -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი მატოგროსენსე

01:00გრემიო სორისო - ნოვა მუტუმი -:-
00:00დომ ბოსკო - უნიაო რონდონოპოლისი -:-
00:00ლუვერდენსე - სპორტ სინოპი -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი პარანაენსე

23:00კორიტიბა - კიანორტე -:-
02:00კასკაველი - რიო ბრანკო პრ -:-
18:00სან ხოსეენსე - აზურიზი -:-
23:00ატლეტიკო-პრ - პარანა -:-
23:00ლონდრინა - მარინგა -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი პაულისტა

23:00ნოვორიზონტინო - პალმეირასი -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი პერნამბუკანო

23:30ნაუტიკო - იბის სპორტ კლუბი -:-
23:00ვერა კრუზი - რეტრო -:-
23:00სალგუეირო - კარუარუ -:-
23:00სანტა კრუზი - აფოგადოს დე ინგაზეირა -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი პიაუიენსე

23:00ოერიენსე - ფლამენგო პი -:-
00:00პარნაჰიბა - იულჰო ესპორტე -:-
00:00კორისაბა - ფლუმინენსე-PI -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი პოტიგუარი - პირველი ეტაპი

23:00აბც - ამერიკა რნ -:-
23:00ასსუ რნ - პოტიგუარი -:-
23:00გლობო - სანტა კრუზ დე ნატალი -:-
00:00პოტიგუარი - ფორცა ე ლუზი -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი სერჟიპანო

23:00ფრეი პაულისტანო - კონფიანკა -:-
01:00ბოკა ხუნიორი - სერგიპე -:-
22:15ატლეტიკო გლორიენსე - ლაგარტო -:-

ბრაზილია: ტოკანტინენსე

23:00ბელა ვისტა - არაგუაკემა -:-
23:00ინტერპორტო - პალმასი -:-
23:00ქეფითალი - ტოკანტინოპოლისი -:-
23:00მოვა კონქისტა - გურუპი -:-

ბრაზილია: კოპა დო ნორდესტე

00:45ბაია - სამპაიო კორეა -:-
00:45რეგატასი - სპორტ რესიფი -:-
23:00აე ალტოსი - ალაგოინჰასი -:-

ბრაზილია: კოპა სან პაულუ - პლეი-ოფი

02:00სან-პაულუ U20 - პალმეირასი U20 -:-

ბურუნდი: პრიმუს ლიგა

17:00ვიტალ'ო - როიალ დე მურამვია -:-
17:00ოლიმპიკ სტარი - ბუმამურუ -:-
17:00ტოპ ჯუნიორი - კაიანზა -:-
17:00ფლამბო დუ ცენტრი - ბუჟუმბურა -:-

გამბია: GFA ლიგა

20:00მარიმოო - ჰოქსი -:-
20:00რინო - გამტელი -:-

განა: პრემიერ ლიგა

19:00ასანტე კოტოკო - მედეამა -:-
19:00ბეჩემ იუნაიტედი - ვაფა -:-
19:00ბიბიანი გოლდ სტარზი - ლეგონი -:-
19:00გრეით ოლიმპიკსი - ფაისალი -:-
19:00ელმინა შარკსი - ბერეკუმ ჩელსი -:-
19:00ილევენ ვონდერსი - რეალ ტამალე -:-

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა

23:30აუე - შალკე -:-
16:30კარლსრუე - ზანდჰაუზენი -:-
16:30რეგენსბურგი - ჰოლშტეინ კიელი -:-
16:30ჰანოვერი - დრეზდენი -:-

გერმანია: 3. ლიგა

16:00მეპენი - ცვიკაუ -:-
17:00დუისბურგი - ზაარბრიუკენი -:-
18:00მაგდებურგი - ჰაველსე -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი

16:00ჰალბერშტადტი - ხემიე ლაიპციგი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი

17:00ესენი - ვუპერტალერი -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი

17:00ბარმბეკ-უჰლენჰორსტი - დასენდორფი -:-
17:00ბუხჰოლცი 08 - რუგენბერგენი -:-
17:00ნინდორფერი - ჰამბურგი -:-
18:00სასელი - მაიენდორფერი -:-

გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა

01:00კობან იმპერიალი - კომუნიკასიონესი -:-
01:00მუნისიპალი - გუასტატოია -:-
06:00შელახუ - ანტიგუა -:-
22:00აჩუაპა - სანტა ლუსია -:-
22:00იზტაპა - სოლოლა -:-

გიბრალტარი: ეროვნული ლიგა

19:00ლინქსი - მონს კალპე -:-
21:30ლაიონს გიბრალტარი - გლაკის იუნაიტედი -:-

ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

01:00ჯოკორო - ალიანსა -:-
05:00მეტაპანი - ჩალატენანგო -:-
05:00სანტა-ტეკლა - 11 დეპორტივო -:-

ესვატინი: MTN პრემიერ ლიგა

14:30მანცინი უონდერერსი - გრინ მამბა -:-
14:30ტინიოსი - ტამბუტი -:-
17:00მალანტი ჩიფსი - მონენი პირატსი -:-
17:00მბაბანე ჰაილანდერსი - მბაბანე სვალი -:-
17:00გადაიდოროიალ ლეოპარდსი - იანგ ბუფალოზი -:-
17:00ტამბანკულუ - დენვერ პიონერსი -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

00:00მალაგა - უდ იბიცა -:-
17:00ბურგოსი - ლეგანესი -:-
19:00ხიხონი - ამორებიეტა -:-
21:15უესკა - პონფერადინა -:-
21:15ხირონა - ლუგო -:-
00:00ალკორკონი - მირანდესი -:-

ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 1

15:00ინტერნასიონალ დე მადრიდი - დეპორტივო ლა კორუნია -:-
15:00კალაჰორა - ბადახოსი -:-
15:00ტალავერა - ზამორა -:-
20:00უნიონისტას დე სალამანკა - რაიო მახადაჰონდა -:-
20:00ფეროლი - ლოგრონესი -:-

ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 2

15:00ბალეარესი - ალგესირასი -:-
15:00ბეტისი B - სევილია B -:-
15:00ვილიარეალი B - სანლუკენო -:-
19:00ლინენსე - ხიმნასტიკი -:-
20:00კასტელონი - ლინარესი -:-

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 1

15:00კორუხო - პალენსია -:-
15:00ლანერა - ნავალკარნერო -:-
15:00მოსტოლესი - სალამანკა -:-
20:00გიმნასტიკა სეგოვიანა - უნიონ ადარვე -:-
20:00კომპოსტელა - პონტევედრა -:-

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 2

15:30რეალ სოსიედადი C - რასინგი სანტანდერი B -:-
19:00იზარა - გერნიკა კლუბი -:-
20:00არენას კლუბი - პენა -:-
20:00რასინგი როხა - ნახარა -:-
20:00სან ხუანი - კაიონი -:-
20:00ტროპეზონი - ოსასუნა B -:-

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 3

15:00ანდრატქსი - ტარაზონა -:-
15:00ეუროპა - ტერუელი -:-
15:00ეხეა - პენა დეპორტივა -:-
15:00იბიცა ისლას პიტიუსასი - ფორმენტერა -:-
15:00ნუმანსია - ესპანიოლი B -:-
15:00პრატი - ლეიდა -:-
16:00უესკა B - ტერასა -:-
19:30ბრეა - სერდანიოლა -:-
20:00ბადალონა - ებრო -:-

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 4

14:00მერიდა - პანადერია -:-
15:00ვილანოვენსე - კეუტა -:-
15:00კასერენო - ველეზი -:-
15:00სან როკე - კადიზი B -:-
15:30მენსახერო - დონ ბენიტო -:-
16:00ლას პალმასი B - მონტიხო -:-
16:00სან ფერნანდო - ტამარასეიტე -:-
20:00ანტეკუერა - კორია -:-
20:00კორდობა - ხერესი დეპორტივო -:-

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 5

14:30ტოლედო - მელილია -:-
15:00მარ მენორი - ლა ნუსია -:-
15:00სოკუელამოსი - ლევანტე B -:-
19:15პულპილენო - პუერტოლანო -:-
19:30ინტერსიტი - ელდენსე -:-
20:00ალზირა - ელ ეხიდო -:-
20:00მარჩამალო - მურსია -:-
21:00მანჩა - აგუილასი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 1

15:00ვივეირო - დეპორტივო ფაბრილი -:-
19:00პოლვორინი - ოურენსე -:-
19:00რასინგ კლუბ ვილალბესი - პონტეარეასი -:-
19:30არნოია - არზუა -:-
20:00ესტრადენსე - ალონდრასი -:-
20:00ნოია - სოფანი -:-
21:00გადაიდოსილვა სდ - სომოზასი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 2

15:00ელ სან-მარტინი - ხიხონ ინდუსტრიალი -:-
15:00კოლუნგა - ენტრეგუ -:-
15:00ლანგრეო B - რეალ ოვიედო B -:-
15:00ლეალტადი - მოსკონია -:-
19:15ტუილა - ნავარო -:-
19:30ლუარკა - რეალი ტიტანიკო -:-
20:00ბასიკო ურაკა - პრავიანო -:-
21:30კაუდალ დეპორტივო - ლენენსე -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 3

19:00ნოხა - კასტრო -:-
19:00ტორინა - ატლეტიკო ალბერისია -:-
19:30სელაია - ნავალ რეინოსა -:-
20:00ვიმენორი - კარტესი -:-
20:00ტექსტილ ესკუდო - გუარნიზო -:-
20:00ტორელავეგა - ესკობედო -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 4

14:30ურდულიზი - ბასკონია -:-
15:00სან იგნასიო - აურერა ონდაროა -:-
19:30ანაიტასუნა - დურანგო -:-
20:00ბარაკალდო - ლაგუნ ონაკი -:-
20:00ლეიოა - ბეტი გაზტე -:-
20:30ურიტარა - ალავესი B -:-
21:00ვიტორია - დეუსტო -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 5

14:45გრამა - პერალადა -:-
15:00მანრესა - ვილასარ დე მარი -:-
15:00პობლა მაფუმეტი - სანტ ანდრეუ -:-
15:00ხირონა B - უე სანტსი -:-
15:30სან კრისტობალი - ლ ჰოსპიტალეტი -:-
19:30ფიგუერესი - ოლოტი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 6

14:30ილისიტანო - ორიუელა -:-
15:00ატზენეტა - კასტელონი B -:-
15:00ბენიგანიმი - ოლიმპიკ ხატივა -:-
15:00როდა - ასერო -:-
15:00საგუნტინო - ვილიარეალი C -:-
19:30ვილახოიოსა - რეკამბიოს კოლონი -:-
19:30სილია - ტორენტი -:-
20:00ვალენსია B - ხოვე -:-
20:00კალოსა - ჰერკულესი B -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 7

14:00CDE მადრიდი - გალაპაგარი -:-
14:30ვილავერდე სან ადრესი - კოლონია მ. -:-
14:30პარლა - ალკორკონი B -:-
14:30ტრივალ ვალდერასი - ატლეტიკო მადრიდი B -:-
14:30ხეტაფე B - ტრეს კანტოსი -:-
15:00ალკალა - ტორეხონი -:-
15:00ვილავიკიოსა - რაიო ვალეკანო B -:-
19:00მორატალაზი - პარაკუელოს ანტამირა -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 8

15:00რიბერტი - ლეონესა B -:-
19:00პალენსია - მირანდესი B -:-
19:15ატლეტიკო ტორდესილიასი - სანტა მარტა ტორმესი -:-
19:30ალმაზანი - რეალ ავილა -:-
20:00არანდინა - გუიხუელო -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 9

13:30ინტერგიმ მელილია - ალმერია B -:-
15:15ალჰაურინი - ტორეპეროგილი -:-
15:15ალჰაურინო - ელ პალო -:-
15:15ხუვენტუდ ტორემოლინოსი - მალაგა B -:-
16:00მარბელა - უეტორ ვეგა -:-
21:00უეტორ ტახარი - სან პედრო -:-
21:30ატლეტიკო დე პორკუნა - ხაენი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 10

15:00კაბაკენსე - პუენტე გენილი -:-
15:00კონილი - კარტაია -:-
15:00როტა - რეკრეატივო უელვა -:-
15:00ხერენა - პოზობლანკო -:-
15:30ანტონიანო - კორდობა B -:-
20:00კეუტა B - უტრერა -:-
21:00სიუდად დე ლუსენა - ტომარესი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 11

14:00მურენსე - მერკადალი -:-
14:30მალიორკა B - სანტანი -:-
15:00ბინისალემი - კოლერენსე -:-
19:00სოლერი - კონსტანსია -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12

16:00გრან ტარახალი - ლანცაროტე -:-
16:00ვილია სანტა ბრიგიდა - ტენისკა -:-
16:00მარინო - ვერა -:-
16:00ტენერიფე B - არუკასი -:-
17:15ატლეტიკო პასო - ლას ზოკასი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 13

14:30იეკლანო - რასინგი მურსია -:-
15:00ბალა აზული - კართაგენა -:-
15:00კარავაკა - ელ პალმარი -:-
15:00კართაგენა B - ლა უნიონი -:-
15:15უერკალ-ოვერა - ლოს გარესი -:-
19:00უკამ მურსია B - არჩენა -:-
19:30მაზარონი - დეპორტივა მინერა -:-
20:00ბულენსე - ლორკა დეპორტივა -:-
20:00სიუდად დე მურსია - რეალ მურსია B -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 14

14:45პლასენსია - აროიო -:-
15:00აზუაგა - ბადახოსი B -:-
15:00კალამონტე - ექსტრემადურა B -:-
15:00მორალო - დიოკესანო -:-
19:30ვილაფრანკა - მიახადასი -:-
19:30ლერენენსე - ოლივენცა -:-
19:30ტრუხილიო - დონ ალვარო -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 15

19:30აზკოიენი - სირბონერო -:-
19:30კორელიანო - გარესი -:-
19:30მურჩანტე - ბურალდესი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 16

14:30ბერსეო - კენისერო -:-
15:00ვარეა - ალფარო -:-
19:30არნედო - იაგე -:-
20:00კალზადა - რივერ ებრო -:-
20:00ოიონესა - ვიანესი -:-
20:00ჰარო დეპორტივო - აგონსილიო -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 17

15:00კუარტე - ბორხა -:-
15:00რობრესი - ატლეტიკო მონზონი -:-
15:15ბინეფარი - უტებო -:-
19:00ბელჩიტე 97 - ბარბასტრო -:-
19:00ბისკასი - ეპილა -:-
19:00სანტა ანასტასია - კარინენა -:-
19:15ილუეკა - სარაგოსა B -:-
19:30კასპე - ხინერ ტორერო -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 18

14:30ილესკასი - კონკუენსე -:-
15:00აზუკუესა - ჰოგარ ალკარენო -:-
15:00ვილარუბია - ალმანსა -:-
19:00სან კლემენტე - ალბასეტე B -:-
19:30კუინტანარი - ტარანკონი -:-
20:00ჰურაკან დე ბალაზოტე - ვილარობლედო -:-
21:00მიგელტურნეო - ტორიოსი -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დაივიზონი ქ

23:00ბეტისი B W - ხუან გრანდე ქ -:-
14:00გრანადა ქ - სანტა ტერეზა ქ -:-
14:45ხიხონი ქ - სიგული ქ -:-
15:00ალბასეტე ქ - კასტელონი ქ -:-
15:00ლა სოლანა ქ - კორდობა ქ -:-
15:00ლას პლანასი ქ - ლოგრონო ქ -:-
15:00ფემარგინი ქ - პოზოალბენსე ქ -:-
15:15სანტანდერი ქ - რეალ ოვიედო ქ -:-
19:00ბარსელონა B W - სარაგოსა ქ -:-
19:30პრადეხონი ქ - ატლეტიკი ბილბაო B W -:-

ესპანეთი: სუპერ თასი ქ

15:00ბარსელონა ქ - ატლეტიკო მადრიდი ქ -:-

ზამბია: სუპერლიგა

17:00ლუსაკა დინამოსი - გრინ იგლზი -:-
17:00ნკვაზი - კონკოლა -:-

თურქეთი: სუპერ ლიგა

14:30ქასიმფაშა - კაისერისპორი -:-
14:30ჰატაისპორი - რიზესპორი -:-
17:00ალტაი - ქონიასპორი -:-
17:00ანტალიასპორი - გაზიანთეფი -:-
17:00გირესუნსპორი - ალანიასპორი -:-
20:00გალათასარაი - ტრაბზონსპორი -:-

თურქეთი: 1. ლიგა

14:30ადანასპორი - ქეჩიორენგუჩუ -:-
14:30ბანდირმასპორი - ერზურუმი ბბ -:-
17:00გადაიდობოლუსპორი - ტუზლასპორი -:-
20:00ეიუპსპორი - ბურსასპორი -:-

თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 1

14:00ბატმან პეტროლსპორი - ფატსა ბელედიესპორი -:-
14:00ელაზიგსპორი - მამაქი -:-
14:00ერბაასპორი - არნავუტკოი ბლ. -:-
14:00კაჰტა - ოსმანიესპორი -:-
14:00ნევსეჰირსპორი - ჰოფასპორი -:-
14:00სანჩაქტეპე - კარამან ბლდ. -:-
14:00ქუთაჰიასპორი - ბურსა -:-
14:00ჰენდეკი - ბერგამა ბლდ. -:-

თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 2

14:00აკსარაი ბლდ. - იენი ორდუსპორი -:-
14:00ბეიოღლუ იენი კარსი - იომრასპორი -:-
14:00დარიჩა გენჩლერბირლიგი - კარსამბასპორი -:-
14:00კესტელი - ბაირამფაშა -:-
14:00კუშადასისპორი - ალტინდაგ ბლდ. -:-
14:00სიირტ ოზელი - იგდირი ფკ -:-
14:00ყიზილჩაბოლუკსპორი - ელაზიგ კარაკოჩანი -:-
14:00ჰაკეტეპე - ისკენდერუნი -:-

თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 3

14:00გუმუშანესპორი - ტეპეჩიკი -:-
14:00ედირნესპორი - ჩეიჰანსპორი -:-
14:00ეროკსპორი - ფეტიესპორი -:-
14:00იჩელი - ქარშიაქა -:-
14:00კარაბუქსპორი - ჩანკაია -:-
14:00კირიკალე ბუიუკ ანადოლუ - ბელედიე დერინცე -:-
14:00მარდინი ბბ - აგრი 1970 -:-
14:00ორდუსპორი 1967 - კარაკოპრუ -:-
14:00ოფსპორი - მოდაფენსპორი -:-

თურქეთი: სუპერ ლიგა ქ

13:00ადანა იდმანიურდი ქ - ჰაკარიგუჩუ ქ -:-
13:00ალგ სპორი ქ - სივასპორი ქ -:-
13:00ალტაი ქ - ამედი ქ -:-
13:00ბელედიეში ქ - კარადენიზი ერეგლისპორი ქ -:-
13:00კაიზერი ქ - დუდულუ ქ -:-
13:00კონაკი ბლდ. ქ - კარაგუმრუკი ქ -:-
13:00ტრაბზონსპორი ქ - რიზესპორი ქ -:-
13:00ფათიჰ ვათანსპორი ქ - კირეჩბურნუ ქ -:-
13:00ჰატაისპორი ქ - ფენერბახჩე ქ -:-
14:00ბეშიქთაში ქ - 1207 ანთალიასპორი ქ -:-
14:00ქოჩაელი ბაიანი ქ - ფომგეტ გენჩლიქ ვე სპორი ქ -:-

იამაიკა: პრემიერ ლიგა

00:15მაუნთ პლეზანთი - ჰარბორ ვიუ -:-
22:00კავალიერი - უოთერჰაუსი -:-
00:15დანბჰოლდენი - მონტეგო ბეი -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2

18:00საუთჰემპტონი U23 - მიდლსბრო U23 -:-

ინგლისი: ქალთა სუპერ ლიგა

16:00მანჩესტერ იუნაიტედი ქ - ტოტენჰემი ქ -:-
16:30ბრაიტონი ქ - ჩელსი ქ -:-
18:00ლესტერი ქ - ასტონ ვილა ქ -:-
18:00რედინგი ქ - ბირმინგემი ქ -:-
19:00ვესტ ჰემი ქ - ევერტონი ქ -:-
22:45მანჩესტერ სიტი ქ - არსენალი ქ -:-

ინგლისი: ქალთა ჩემპიონშიპი

16:00დარჰემი ქ - შეფილდ იუნაიტედი ქ -:-
18:00კრისტალ პალასი ქ - ლივერპული ქ -:-
18:00ლევესი ქ - სანდერლენდი ქ -:-
18:00ქოვენთრი იუნაიტედი ქ - ლონდონ სიტი ლაიონესი ქ -:-
19:00ბრისტოლ სიტი ქ - ჩარლტონი ქ -:-
19:00უოტფორდი ქ - ბლექბერნი ქ -:-

ინდოეთი: ISL

18:00ბენგალურუ - გოა -:-

ირანი: სპარსეთის ყურის პრო ლიგა

15:30ალუმინიუმ არაკი - პადიდეჰ ხორასანი -:-
15:30ზობ აჰანი - სანატ ნაფტი -:-
15:30ნაფტი მ.ი.ს - პეიკანი -:-
15:30ტრაქტორი - გოლ გოჰარი -:-

ირანი: დივიზიონი 1

14:30არმან გოჰარი - საიპა -:-
14:30ესტეგლალ ხუზესტანი - პარს ჯანუბი ჯემი -:-
14:30ვისტა ტოორბინი - მეს შაჰრ ბაბაკი -:-
14:30მალავანი - მაჩინე საზი -:-
14:30მეს კერმანი - ასტარა -:-
14:30რაიკა ბაბოლი - ხოშეჰ ტალაი -:-
14:30ქაშქაი შირაზი - ხეიბარ ხორამაბადი -:-
14:30შაჰინ ბუშეჰრი - ესტეგლალ მოლასანი -:-
14:30შაჰრდარი ჰამედანი - შამს აზარ ქაზვინი -:-

ისრაელი: ლიგა ჰაალი

21:00სახნინი - აშდოდი -:-
22:15მაკაბი პეტაჰ ტიკვა - ჰ. ბეერ შევა -:-

ისრაელი: ლიგა ალეფი ჩრდილოეთი

16:00ჰაპოელი კარფ კანა - ჰ. მიგდალ ჰაემეკი -:-

იტალია: სერია B

19:15ვიჩენცა ვირტუსი - ჩიტადელა -:-
21:30ლეჩე - კრემონეზე -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

17:30ლენაგო სალუსი - ვირტუს ვერონა -:-
17:30მანტოვა - ალბინოლეფე -:-
17:30პერგოლეტეზე - სუდტიროლი -:-
17:30პრო ვერჩელი - იუვენტუსი U23 -:-
17:30პრო პატრია - პიაჩენცა -:-
17:30რენატე - სერენიო -:-
17:30ტრიესტინა - პადოვა -:-
17:30ფერალპისალო - ლეჩო -:-
17:30ფიორენცუოლა - პრო სესტო -:-
17:30ჯიანა ერმინიო - ტრენტო -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი B

17:30გროსეტო - კარარეზე -:-
17:30ოლბია - ლუჩეზე -:-
17:30სიენა - იმოლეზე -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი C

20:30აველინო - მონოპოლი -:-
20:30ბარი - კატანია -:-
20:30ვიბონეზე - ფიდელის ანდრია -:-
20:30ვირტუს ფრანკავილა - მესინა -:-
20:30კამპობასო - იუვე სტაბია -:-
20:30მონტეროსი - პოტენცა -:-
20:30პიჩერნო - ტურისი -:-
20:30ტარანტო - პაგანეზე -:-
20:30ფოჯია - ლატინა -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

17:30გადაიდოასტი კალჩო - ფოზანო -:-
17:30გადაიდობორგოსესია - ლავანეზე -:-
17:30ბრა - კარონეზე -:-
17:30გადაიდოიმპერია - სალუცო -:-
17:30გადაიდოკიერი - გოცანო -:-
17:30გადაიდოლიჯორნა - კასალე -:-
17:30სესტრი ლევანტე - ვადო -:-
17:30გადაიდოსიტა დი ვარეზე - პდჰა -:-
17:30ტიცინო - სანრემეზე -:-
17:30გადაიდოჰსლ დერტონა - ნოვარა -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი B

17:30გადაიდოარკონატეზე - კრემა -:-
17:30არკონატეზე - სგ სიტი ნოვა -:-
17:30გადაიდოვილა ვალე - დესენზანო კალვინა -:-
17:30გადაიდოვილა ვალე - ბრენო -:-
17:30გადაიდოვის ნოვა ჯიუზანო - კასტელანზესე -:-
17:30ვის ნოვა ჯიუზანო - ბრუსაპორტო -:-
17:30გადაიდოკარავაჯიო - ბრენო -:-
17:30კარავაჯიო - კასტელანზესე -:-
17:30გადაიდოლეონი - ბრუსაპორტო -:-
17:30ლეონი - ოლგინატეზე -:-
17:30გადაიდორეალი კალეპინა - ოლგინატეზე -:-
17:30რეალი კალეპინა - ლენანო -:-
17:30გადაიდოსონა - სგ სიტი ნოვა -:-
17:30სონა - დესენზანო კალვინა -:-
17:30გადაიდოფოლგორე კარატეზე - ლენანო -:-
17:30ფოლგორე კარატეზე - პონტე სან პიეტრო -:-
17:30გადაიდოფრანკიაკორტა - უსდ კასატეზე -:-
17:30ფრანკიაკორტა - კრემა -:-
17:30გადაიდოჩისერანო-ბერგამო - პონტე სან პიეტრო -:-
17:30ჩისერანო-ბერგამო - უსდ კასატეზე -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი C

17:30ადრიეზე - დელტა როვიგო -:-
17:30გადაიდოამბროსიანა - კატოლიკა კალჩო -:-
17:30არზინიანოკამპო - უნიონ კლოდიენი -:-
17:30გადაიდოდელტა როვიგო - მესტრე -:-
17:30გადაიდოდოლომიტი ბელუნესი - ლუპარენსე -:-
17:30გადაიდოკალდიერო ტერმე - სპინეა -:-
17:30გადაიდოკამპოდარსეგო - სან მარტინო სპემე -:-
17:30გადაიდოკარტილიანო - ლევიკო ტერმე -:-
17:30კატოლიკა კალჩო - კამპოდარსეგო -:-
17:30კიარლინს მუზანე - კალდიერო ტერმე -:-
17:30გადაიდოკიარლინს მუზანე - ადრიეზე -:-
17:30ლევიკო ტერმე - მონტებელუნა -:-
17:30ლუპარენსე - ამბროსიანა -:-
17:30მესტრე - დოლომიტი ბელუნესი -:-
17:30გადაიდომონტებელუნა - არზინიანოკამპო -:-
17:30სან მარტინო სპემე - ესტე -:-
17:30სპინეა - კარტილიანო -:-
17:30გადაიდოუნიონ კლოდიენი - ესტე -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი D

17:30გადაიდოალიანეზე კალჩო - ფორლი -:-
17:30გადაიდოალკიონე მილანო - პრატო -:-
17:30გადაიდოატლეტიკი კარპი - სასო მარკონი -:-
17:30ბანოლეზე - ალიანეზე კალჩო -:-
17:30გადაიდოგივიცანო ბორგო - ლენტიჯიონე -:-
17:30გადაიდოკორეგეზე - სამაურეზე -:-
17:30ლენტიჯიონე - რიმინი -:-
17:30გადაიდომეცოლარა - პროგრესო -:-
17:30პრატო - ფანფულა -:-
17:30პროგრესო - სან დონინო -:-
17:30რავენა - გივიცანო ბორგო -:-
17:30გადაიდორეალ ფორტე კერკეტა - სან დონინო -:-
17:30გადაიდორიმინი - ბანოლეზე -:-
17:30სამაურეზე - რეალ ფორტე კერკეტა -:-
17:30სასო მარკონი - ალკიონე მილანო -:-
17:30სერავეზა პოზი - ატლეტიკი კარპი -:-
17:30გადაიდოსერავეზა პოზი - რავენა -:-
17:30ტრირიუმი - მეცოლარა -:-
17:30გადაიდოფანფულა - ტრირიუმი -:-
17:30ფორლი - კორეგეზე -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი E

17:30გადაიდოარეზო - უნიპომეზია -:-
17:30ასდ კასკინა - პოჯიბონსი -:-
17:30კანარა - სან დონატო -:-
17:30ლორნანო ბადეზე - სანჯიოვანეზე -:-
17:30პიანეზე - პრო ლივორნო -:-
17:30გადაიდოპიანეზე - ასდ კასკინა -:-
17:30გადაიდოპოჯიბონსი - სკადიჩი -:-
17:30გადაიდოპრო ლივორნო - კანარა -:-
17:30რიეტი - მონტესპაკატო -:-
17:30გადაიდოსან დონატო - ლორნანო ბადეზე -:-
17:30გადაიდოსანჯიოვანეზე - ტრესტინა -:-
17:30სკადიჩი - ტიფერნო ლერჩი -:-
17:30გადაიდოტიფერნო ლერჩი - ფლამინია -:-
17:30ტრესტინა - ფოლონიკა გავორანო -:-
17:30უნიპომეზია - ფოლინო -:-
17:30ფლამინია - არეზო -:-
17:30გადაიდოფოლინო - რიეტი -:-
17:30გადაიდოფოლონიკა გავორანო - მონტესპაკატო -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი F

17:30გადაიდოალტო კასერტანო - ტოლენტინო -:-
17:30ვაზტესე - ნერეტო -:-
17:30გადაიდოვასტოჯირარდი - ვაზტესე -:-
17:30კალჩო ჩიეტი - რეკანატეზე -:-
17:30კასტელნუოვო ვომანო - ვასტოჯირარდი -:-
17:30კასტელფიდარდო - ფიუჯი -:-
17:30მატეზე - ტრასტევერე კალჩო -:-
17:30გადაიდონერეტო - მატეზე -:-
17:30ნოტარესკო - ალტო კასერტანო -:-
17:30გადაიდოპინეტო კალჩო - მონტეჯორჯო -:-
17:30გადაიდოპორტო დ'ასკოლი - კასტელფიდარდო -:-
17:30გადაიდორეკანატეზე - სამბენედეტეზე -:-
17:30სამბენედეტეზე - პინეტო კალჩო -:-
17:30ტოლენტინო - მონტეჯორჯო -:-
17:30გადაიდოტრასტევერე კალჩო - ნოტარესკო -:-
17:30ფანო - პორტო დ'ასკოლი -:-
17:30გადაიდოფანო - კასტელნუოვო ვომანო -:-
17:30გადაიდოფიუჯი - კალჩო ჩიეტი -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი G

17:30აპრილია - მურავერა -:-
17:30გადაიდოარზაჩენა - ინსიემე ფორმია -:-
17:30ატლეტიკო ური - სასარი ტორესი -:-
17:30აფრაგოლესე - ნუოვა ფლორიდა -:-
17:30გადაიდოვის არტენა - აპრილია -:-
17:30ინსიემე ფორმია - ოსტია მარე -:-
17:30გადაიდოკაზინო - სინტიალბალონგა -:-
17:30კალჩო ჯულიანო - სინტიალბალონგა -:-
17:30გადაიდოკარბონია - აფრაგოლესე -:-
17:30ლანუსეი კალჩო - კაზინო -:-
17:30ლატე დოლჩე - არზაჩენა -:-
17:30გადაიდომურავერა - ლატე დოლჩე -:-
17:30გადაიდონუოვა ფლორიდა - ატლეტიკო ური -:-
17:30გადაიდოოსტია მარე - კალჩო ჯულიანო -:-
17:30რ. მონტეროტონდო - ვის არტენა -:-
17:30სან ფელიჩე გლადიატორი - კარბონია -:-
17:30გადაიდოსან ფელიჩე გლადიატორი - რ. მონტეროტონდო -:-
17:30გადაიდოსასარი ტორესი - ლანუსეი კალჩო -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი H

17:30ალტამურა - კასარანო -:-
17:30გადაიდოაუდას ჩერინიოლა - მოლფეტა კალჩო -:-
17:30გადაიდობიტონტო - ბრინდიზი -:-
17:30გადაიდობიშელიე - კასარანო -:-
17:30ბრინდიზი - ვირტუს მარტინო -:-
17:30გადაიდოგრავინა - ალტამურა -:-
17:30გადაიდოვირტუს მარტინო - სორენტო -:-
17:30გადაიდოკასერტანა - ჩიტა დი ფასანო -:-
17:30გადაიდოლაველო - სან ჯორჯო -:-
17:30გადაიდომარილიანეზე - როტონდა -:-
17:30მოლფეტა კალჩო - ნარდო -:-
17:30გადაიდონარდო - სს ნოლა 1925 -:-
17:30ნოჩერინა - ბიტონტო -:-
17:30როტონდა - ლაველო -:-
17:30სან ჯორჯო - კასერტანა -:-
17:30სორენტო - აუდას ჩერინიოლა -:-
17:30სს ნოლა 1925 - ბიშელიე -:-
17:30ფრანკავილა - მარილიანეზე -:-
17:30გადაიდოფრანკავილა - ნოჩერინა -:-
17:30ჩიტა დი ფასანო - გრავინა -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი I

17:30აჩირეალე - კავეზე -:-
17:30გადაიდოგელბისონ ჩილენტო - ჩერვია 1920 -:-
17:30გადაიდოკავეზე - ტრაპანი -:-
17:30კასტროვილარი - ბიანკავილა -:-
17:30გადაიდოლამეზია ტერმე - სანტა მარია ჩილენტო -:-
17:30გადაიდოლიკატა - ბიანკავილა -:-
17:30გადაიდოპატერნო - რენდე -:-
17:30გადაიდოპორტიჩი 1906 - ტროინა -:-
17:30გადაიდორეალ ავერსა - სანკატალდეზე -:-
17:30რენდე - ლამეზია ტერმე -:-
17:30გადაიდოს. აგატა - ჩიტანოვეზე -:-
17:30გადაიდოსან ლუკა - კასტროვილარი -:-
17:30სანკატალდეზე - პორტიჩი 1906 -:-
17:30სანტა მარია ჩილენტო - გელბისონ ჩილენტო -:-
17:30გადაიდოტრაპანი - რეალ ავერსა -:-
17:30ტროინა - სან ლუკა -:-
17:30ჩერვია 1920 - ლიკატა -:-
17:30ჩიტანოვეზე - პატერნო -:-

იტალია: პრიმავერა 1

13:40გადაიდოჯენოა U19 - მილანი U19 -:-
15:30გადაიდოსასუოლო U19 - ატალანტა U19 -:-
18:00გადაიდოკალიარი U19 - ემპოლი U19 -:-

იტალია: სერია A ქ

15:30ნაპოლი ქ - რომა ქ -:-
17:30ლაციო ქ - ინტერი ქ -:-
17:30მილანი ქ - სამპდორია ქ -:-

იტალია: სერია B ქ

17:30გადაიდოპალერმო ქ - პინკ ბარი ქ -:-
17:30გადაიდოპრო სესტო ქ - კიევო ვერონა ქ -:-
17:30გადაიდორავენა ქ - ბრეშა ქ -:-
17:30გადაიდორომა ქ - კორტეფრანკა ქ -:-
17:30გადაიდოტორესი ქ - სან მარინო ქ -:-
17:30გადაიდოჩეზენა ქ - ტავანიაჩო ქ -:-
17:30გადაიდოჩიტადელა ქ - კომო ქ -:-

კენია: პრემიერ ლიგა

16:00გადაიდოპოლისი - მატჰარე იუნაიტედი -:-
16:00ტალანტა - კაკამეგა ჰოუმბოიზი -:-
16:00ტუსკერი - ნზოია შუგარი -:-
16:00ულინზი სტარსი - პოლისი -:-

კვიპროსი: პირველი დივიზიონი

18:00აპოელი - არისი -:-
21:00დოქსა - ოლიმპიაკოსი ნიქოზია -:-

კვიპროსი: დივიზიონი 2

16:30აქირონასი ლიოპეტრიუ - ოლიმპიადა ლიმპიონი -:-
16:30ომონია 29 მაისი - კარმიოტისა -:-
16:30ომონია არადიპუ - პო ქსილოტიმპოუ 2006 -:-

კოლუმბია: პრიმერა A - აპერტურა

01:05კორტულუა - ატლეტიკო ნასიონალი -:-
03:10ონსე კალდასი - უნიონ მაგდალენა -:-
05:15ხუნიორი - პატრიოტასი -:-

კოლუმბია: პრიმერა B - აპერტურა

23:00ფორტალეზა - ჰუილა -:-
00:00ბოკა ხუნიორსი - ატლეტიკო -:-
23:00ტიგრესი - კართაგენა -:-
00:00ვალედუპარი - რეალ სანტანდერი -:-

კონგოს რესპუბლიკა: ლიგა 1

17:00ოტოჰო დოიო - ნათალისი -:-
18:00ეტუალ დუ კონგო - დიაბლ ნუარი -:-
18:00ლეოპარდი - პატრონაჟ სენტ-ანი -:-
19:00ტალანგე - ნიკო-ნიკოიე -:-

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

00:00გრეცია - ადრ ხიკარალი -:-
01:00სან კარლოსი - ზელედონი -:-
03:00ალახუელენსე - გუანაკასტეკა -:-
04:00სანტოსი - ჰერედიანო -:-
06:00საპრისა - კართახინესი -:-

კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - კლაუსურა

00:00ლიბერია - მარინეროსი -:-
00:00მუნისიპალ ტურიალბა - ბარიო მექსიკო -:-
00:00პუერტო გოლფიტო - სანტა ანა -:-
01:00კოფუტპა - ესკორპიონესი -:-
01:00მუნისიპალ გარაბიტო - პუნტარენასი -:-

ლესოტო: პრემიერ ლიგა

17:00ბანტუ - ლინარე -:-

მაკაო: ელიტ ლიგა

15:00ჩაო პაკ კეი - ბენფიკა -:-
17:00ჩენგ ფუნგი - პოლისია -:-

მალი: პრემიერ დივიზიონი

20:30კოროფინა - უსფას ბამაკო -:-

მალტა: პრემიერ ლიგა

17:00გზირა - ვალეტა -:-
19:00სირენსი - სანტა ლუსია -:-
21:00ფლორიანა - ბირკირკარა -:-

მალტა: ჩელენჯ ლიგა

23:00ზეიტუნ კორინთიანსი - რაბათი აიაქსი -:-
17:00სვიექი - ტარშინი -:-
18:00ლუქა - მარსა -:-
21:00მელიტა - პემბროუქი -:-
22:00სენგლი ატლეტიკი - მგარი -:-

მაროკო: ბოტოლა 2

18:00ვიდად ფესი - სალე -:-
18:00კავკაბ მარაქეში - ხემის ზემამრა -:-
18:00უნიონ ტუარგა - დჩეირა -:-

მექსიკა: ლიგა MX - კლაუსურა

03:00გვადალახარა ჩივასი - კერეტარო -:-
05:00ლეონი - პაჩუკა -:-
07:00ამერიკა - ატლასი -:-
07:06მონტერეი - კრუზ ასული -:-
22:00პუმასი - ტიგრესი -:-

მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A - კლაუსურა

01:00დონგუ - ლევიატანი -:-
01:00გადაიდოესკორპიონესი - ზაპი -:-
01:30გადაიდოუა ზაკატეკასი - ტრიტონეს ვალარტა -:-
02:00კორეკამინოსი 2 - კიმარონეს დე სონორა 2 -:-
03:00მინეროს დე ფრესნილიო - კათედრატიკოს ელიტი -:-
05:00გადაიდოკოლიმა - ტეკოსი -:-

მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია B - კლაუსურა

01:00გადაიდოგერეროს დე ხიკო - ჰურაკანს იზკალი -:-
01:00გადაიდოლობოს ჰუერტა - ურუაპანი -:-
01:30გადაიდოსიერვოსი - ალებრიხეს დე ოახაკა 2 -:-

მექსიკა: ლიგა MX U20 - კლაუსურა

19:00პუმასი U20 - ტიგრესი U20 -:-
21:00სანტოს ლაგუნა U20 - ნეკაქსა U20 -:-

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

04:00გვატემალა - კანადა -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

23:00Zatoka Braniewo (Pol) - ჰურაგან მორაგი (Pol) -:-
04:30ნასიონალი (Uru) - პენარიოლი (Uru) -:-
14:00აიკა (Hun) - პაპაი პერუცი (Hun) -:-
14:00ივანკსა (Hun) - სიოფოკი (Hun) -:-
15:00კრასნოდარი (Rus) - ჟილინა (Svk) -:-
15:00სილკებორგი (Den) - რაუფოსი (Nor) -:-
15:00ფრედერისია (Den) - ნაესბი (Den) -:-
16:00ბიტოვია ბიტოვი (Pol) - ჩოჟნიჩანკა II (Pol) -:-
16:00ვარტრა პოზნანი (Pol) - შკენდია (Mkd) -:-
16:00ლეჰერი (Ger) - დროხტერსენ/ასელი (Ger) -:-
16:00რაკოვი (Pol) - რაბოტნიჩკი (Mkd) -:-
16:00ფრაიალდენჰოვენი (Ger) - Bonn-Endenich 08 (Ger) -:-
16:00ფურსტენვალდე (Ger) - ინტერი ლაიფციგი (Ger) -:-
16:00შოროკშარი (Hun) - დიოსგიორი (Hun) -:-
16:00ჰანოვერი II (Ger) - ტუნდერნი (Ger) -:-
16:30ჰაიმშტეტენი (Ger) - აალენი (Ger) -:-
17:00დინამო ზაგრები (Cro) - შტურმი გრაცი (Aut) -:-
17:00ზარია ლუგანსკი (Ukr) - აქტობე (Kaz) -:-
17:00მოლ ფეჰერვარი (Hun) - გირმოტი სე (Hun) -:-
17:00ოლექსანდრია (Ukr) - ზაგლებიე (Pol) -:-
17:00ორენბურგი (Rus) - უფა (Rus) -:-
17:00პლოცკი (Pol) - რადნიჩკი 1923 (Srb) -:-
17:00რაინი/ლეხი (Ger) - შვაბენ აუგსბურგი (Ger) -:-
17:00ფ. ვორონეჟი (Rus) - ნიჟნი ნოვგოროდი (Rus) -:-
17:00ჩაიკა (Rus) - გჯილანი (Kos) -:-
17:30კრასნოდარი (Rus) - ჟილინა (Svk) -:-
17:30ტსგ 1846 ბეცენჰაიმი (Ger) - Walluf (Ger) -:-
17:30შაფჰაუზენი (Sui) - სტ. გალენი (Sui) -:-
18:00მაინერცჰანგენი (Ger) - YEG Hassel (Ger) -:-
18:00სლოვანი ჰლოჰოვეცი (Svk) - პეზინოკი (Svk) -:-
18:00სტილე (Ger) - დუისბურგი (Ger) -:-
18:00ჩერნომორეცი ოდესა (Ukr) - პრიშტინა (Kos) -:-
18:30ლეხია გდანსკი (Pol) - დინამო ბათუმი (Geo) -:-
20:00მარიეჰამნი (Fin) - ალანდი (Fin) -:-
20:00ნოვი პაზარი (Srb) - აკადემია პანდევი (Mkd) -:-
20:00პიასტი გლივიცე (Pol) - რადნიჩკი ნისი (Srb) -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური ქ

16:00ვოლფსბურგი ქ (Ger) - აინტრახტი ფრანკფურტი ქ (Ger) -:-
16:00ფრაიბურგი ქ (Ger) - სანდი ქ (Ger) -:-
17:00დელმენჰორსტი ქ (Ger) - ვერდერი ბრემენი ქ (Ger) -:-

ნიგერი: ლიგა 1

17:15ნიგელეკი - ჟანდარმერი -:-
19:15ასფანი - დუანე ნიამეი -:-

ნიგერია: NPFL

19:00აბია უორიორსი - დაკადა -:-
19:00აკვა - სანშაინ სტარზი -:-
19:00გომბე - ნიგერ ტორნადოსი -:-
19:00ენუგუ რეინჯერსი - რემო სტარზი -:-
19:00ვიკი - პლატო -:-
19:00კანო - მფმ -:-
19:00ლობი - ენიმბა -:-
19:00ნასარავა - კაცინა იუნაიტედი -:-
19:00რივერს იუნაიტედი - ჰართლენდი -:-
19:00შუთინგი - კვარა -:-

ნიდერლანდები: ერედივიზიონი

23:00ალკმაარი - კამბური -:-
23:00ჰერენვენი - ზვოლე -:-
00:00ვილემ II - ტვენტე -:-
15:15ნაიმეგენი - ფეინოორდი -:-
17:30პსვ - აიაქსი -:-
17:30ჰერაკლესი - გ.ა. იგლზი -:-
19:45სპარტა როტერდამი - უტრეხტი -:-
23:00ვალვაიკი - სიტარდი -:-

ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი

17:30ტელსტარი - იონგ აიაქსი -:-

ნიდერლანდები: მეორე დივიზიონი

17:30გადაიდოტეკ - სპარტა როტერდამი -:-

ნიდერლანდები: მესამე დივიზიონი

17:00გადაიდოHV & CV ქვიკი - გვვ უნიტასი -:-
17:00გადაიდობლაუვ გეელი - ევვ -:-
17:00გადაიდოდემ - ვატერგრააფსმეერი -:-
17:00გადაიდოვესტლანდია - ჰოლანდია -:-
17:00გადაიდოჰერკულესი - გემერტი -:-
17:00გადაიდოჰოოგლანდი - ოოსტზაანი -:-
17:30გადაიდოგრონე შტერი - ადო 20 ჰეემსკერკი -:-
17:30გადაიდოოსს'20 - უნა -:-
17:30გადაიდოჰსკ 21 - დონგენი -:-

ნიდერლანდები: ერედივიზიონი ქ

15:15ტვენტე ქ - პსვ ქ -:-

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა - კლაუსურა

02:00ფერეტი - რეალ მადრიზი -:-
04:00ოკოტალი - ხალაპა -:-
06:00იუვენტუსი - მანაგუა -:-

პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა

00:30სპორტინგი - ბრაგა -:-
19:30გიმარაეში - ეშტორილი -:-
19:30მარიტიმუ - ბელენენსეში -:-
22:00ჟილ ვისენტე - პორტიმონენსე -:-
00:30პორტუ - ფარმალისაო -:-

პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2

15:00ფერეირენსე - მაფრა -:-
18:00პორტუ B - კასა პია -:-
19:30რიუ ავე - ფარენსე -:-
22:00ბენფიკა B - პენაფიელი -:-
23:30ესტრელა - ტროფენსე -:-

პორტუგალია: ლიგა 3

15:00ოლივეირენსე - ანადია -:-
16:00გიმარაეში B - სანხოანენსე -:-
19:00ლეირია - ამორა -:-
19:00ლუსიტანია - სან ჟოაო დე ვერი -:-
19:00მონტალეგრე - ბრაგა B -:-

პორტუგალია: ეროვნული ჩემპიონატი

15:00ელვასი - სპორტინგ იდეალი -:-
15:00მარიტიმუ B - ლიმიანოსი -:-
15:00პერო პინეირო - რაბო პეიშე -:-
19:00ალვარენგა - კასტროე დაირე -:-
19:00ამარანტე - ტირსენსე -:-
19:00ბარეირენსე - Serpa -:-
19:00ბერკო - მაკედო დე კავალეიროსი -:-
19:00გუვეია - ვალადარეს გაია -:-
19:00ესპერანსა დე ლაგოსი - იუვ. ევორა -:-
19:00ვიანენსე - კამარა დე ლობოსი -:-
19:00ვილა რეალი - სანტა მარტა პენაგიაო -:-
19:00ვიტორია სერნაჩე - მარინენსე -:-
19:00იდანჰენსე - სერტანენსე -:-
19:00იმორტალი - პინჰალნოვენსე -:-
19:00ლეკა - გონდომარი -:-
19:00ლოურესი - ოს ბელენენსეში -:-
19:00მარია დე ფონტე - მერელინენსე -:-
19:00მირანდელა - სან მარტინო -:-
19:00ოლჰანენსე - ლულეტანო -:-
19:00პარედესი - ვილა მეა -:-
19:00პენიშე - კასტელო ბრანკო -:-
19:00სინტრენსე - კორუჩენსე -:-
19:00უნიაო დე კოიმბრა - ფერეირა დე ავეში -:-
19:00უნიაო მონტემორი - მონკარაპაჩენსე -:-
20:00კამაჩა - ვილავერდენსე -:-
20:00ოპერარიო - საკავანენსე -:-
20:00პრაიენსე - ფონტინასი -:-

პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23 - გასავარდნი ჯგუფი

15:00სპორტინგი U23 - მარიტიმუ U23 -:-

რუანდა: პრემიერ ლიგა

14:30რაიონ სპორტი - მარინსი -:-
17:00გასოგი იუნაიტედი - ეთინსელსი -:-
17:00მუკურა ვიქტორი სპორტსი - მუსანზე -:-

რუმინეთი: ლიგა 1

16:30მიოვენი - აკადემიკა კლინჩენი -:-
19:00უტა არადი - გაზ მეთანი მედიასი -:-
22:00სტიაუა ბუქარესტი - კლუჟი -:-

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა

17:00არისი - ლამია -:-
19:15ატრომიტოსი - აეკი ათენი -:-
19:15ვოლოსი - პაოკი -:-
21:30ოლიმპიაკოსი - იანინა -:-

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2

16:00აეკი ათენი B - ეპისკოპი -:-
16:45ასტერას ვლაქიოტი - კალითეა -:-
16:45დიაგორასი - იერაპეტრა -:-
16:45ერგოტელისი - პაე ეგალეო -:-
16:45თესპროტოსი - ირაკლისი -:-
16:45კავალა - პანსერაიკოსი -:-
16:45კალამათა - როდოსი -:-
16:45კარაისკაკისი - იროდოტოსი -:-
16:45ო. ვოლოსი - ლარისა -:-
16:45პაე ჩანია - ზაკინთოსი -:-
16:45პანათინაიკოსი B - ლევადიაკოსი -:-
16:45პიერიკოსი - აპოლონ პონტუ -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 1

17:00ა. ასტერასი - კრისუპოლისი -:-
17:00ანაგენისი პლაგია - თერმაიკოსი -:-
17:00აპოლონი პარალიმნი - არისი ავატო -:-
17:00ეთნიკოსი სოხოსი - ალექსანდროპული -:-
17:00ორფეასი ქსანთი - დოხა დრამასი -:-
17:00პანდრამაიკოსი - მ. ალექსანდროს ორფანიუ -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 2

17:00ასტერას კალირაქისი - ჯანიცაგიანიცა -:-
17:00ედესაიკოსი - კოზანი -:-
17:00თიელა სატაკინოი - აგიოს მათაიოსი -:-
17:00კოზანი - ირაკლისი ამპელოკიპი -:-
17:00ლეფკიმი - პოსეიდონას მიხანიონასი -:-
17:00მაკედონიკოსი ნეაპოლისი - მ. ალექსანდროს ტრიკალა -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 3

17:00აე ირაკლის ლარისა - ნეა არტაკი -:-
17:00ამვრისეასი - ატალანტი -:-
17:00გაუქმდადიმიტრა ეფეინუპოლისი - აეტოსი მაკრიჩორიუ -:-
17:00ეთნიკოსი ნეუ - თისეას აგრია -:-
17:00იპატო - ატრომიტოს პალამასი -:-
17:00ფიკისი - ელასონა -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 4

17:00გაუქმდაამვრაკიკოსი ლუტრუ - დიავოლიცი -:-
17:00ახერონ კანალაკი - პანეგიალიოსი -:-
17:00დიაგორას ვრაქნეიკონი - აიასი გასტუნისი -:-
17:00ეთნიკოსი სკულიკადუ - პანაგრინიაკოსი -:-
17:00ნაფპაქტიაკოსი - ტილიკრატის ლეფკადა -:-
17:00პაო ვარდა - პანაჩაიკი -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 5

12:30ერმისი მელიგუსი - სანტორინი -:-
15:00ილიუპოლი - მიკონოსი -:-
17:00აგიოს იეროთეოსი - პანარკადიკოსი -:-
17:00ერმიონიდას-ერმისი - არისი სკალასი -:-
17:00ფოსტირასი - ფოინიკას ნ. ეპიდავრუ -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 6

17:00ეთნიკოს პირეოსი - პანელეფსინიაკოსი -:-
17:00კერატსინი - აიოლიკოსი -:-
17:00კიანოს ასტირ ვარისი - აითითოს სპატა -:-
17:00პილიუ - აიასი -:-
17:00პროოდეფტიკი - თიელა დ. -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 7

17:00აგიოს ნიკოლაოსი - ალმიროს გაზიუ -:-
17:00აე ნეაპოლისი - როუფი -:-
17:00იერაპეტრა - აცალენიოსი -:-
17:00პანიონისი - გიუქტასი -:-
17:00პოროსი - არისი სუდასი -:-

სამხრეთ აფრიკა: დისკი ჩელენჯი

12:00ბაროკა U23 - ამაზულუ U23 -:-
12:00კეიპტაუნ სიტი U23 - სვალოუ U23 -:-
14:30ჩიპა იუნაიტედი U23 - კაიზერ ჩიფსი U23 -:-

საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ

17:45სტ. ეტიენი ქ - პსჟ ქ -:-

საფრანგეთი: დივიზიონი 2 ქ

16:00გადაიდოვენდენჰაიმი ქ - სენტ-მური ქ -:-
17:30გრენობლი ქ - იზეურე ალიერი ქ -:-
17:30ლა როში ქ - ორლეანი ქ -:-
17:30ლილი ქ - ლანსი ქ -:-
17:30მერინიაკი ქ - ტონონი ევიანი ქ -:-
17:30მეცი ქ - ლე ავრი ქ -:-
17:30მონტაუბანი ქ - ნიმი ქ -:-
17:30ნანტი ქ - სტრასბურგი ქ -:-
17:30ნიცა ქ - მარსელი ქ -:-
17:30როდეზი ქ - ალბი-მარსააკი ქ -:-
17:30სენტ-მალო ქ - ბრესტი ქ -:-

ტაილანდი: ტაი ლიგა 1

15:00ნახონ რაჩასიმა - ჩაინგმაი იუნაიტედი -:-
15:00ჩონბური - ხონკაენ იუნაიტედი -:-
15:30პორტ მტი - სუპჰანბური -:-
16:00ბურირამი - ბანგკოკ იუნაიტედი -:-

ტაილანდი: ტაი ლიგა 2

15:00ჩაინატი - ქასთომს უტდ -:-
15:30რანონგი - რაიონგი -:-
16:00მუანგკან იუნაიტედი - უდონი ტანი -:-
16:00ჩიანგმაი - ხონკაენი -:-

ტანზანია: პრემიერ ლიგა

17:00პოლისი ტანზანია - იანგ აფრიკანზი -:-
20:00ქოუსთალ უნიონი - ნამუნგო -:-

ტოგო: ეროვნული ჩემპიონატი

19:00ანგეს დე ნოტსე - დინამიკ ტოგოლესი -:-
19:00კარა - უნისპორტი -:-
19:00კოტოკო - გბოჰლოე-სუ -:-
19:00ტოგო-პორტი - ოტრ -:-

ტუნისი: ტუნისის თასი

16:30AS ჯერბა - მედენინი -:-
16:30ბემბლა - სფაქს რეილვეისი -:-
16:30კო ტრანსპორტსი - მენზელ ნური -:-
16:30სიდი ბუზიდი - კაირუანი -:-
16:30სპორტინგ ბენ აროუსი - ემ მაჰდია -:-
16:30ტაბარკა - AS მოჰამდია -:-

უელსი: პრემიერი ქ

18:00კარდიფი მეტ. ქ - კარდიფ სიტი ქ -:-

ფინეთი: სუმენის თასი ქ

16:30ჰიკი U18 W - VJS ქ -:-

ყატარი: QSL

17:30შამალი - უმ-სალალი -:-
19:40ალ-რაიანი - ალ-აჰლი -:-
19:40ყატარი სკ - ალ-ღარაფა -:-

შოტლანდია: SWPL 1 ქ

17:00სპარტანსი ქ - გლაზგო სიტი ქ -:-
18:00პარტიკი ქ - სელტიკი ქ -:-
18:00ჰამილტონი ქ - მოზერველი ქ -:-
18:00ჰართსი ქ - აბერდინი ქ -:-
20:00რეინჯერსი ქ - ჰიბერნიანი ქ -:-

ჩილე: პრიმერა დივიზიონი - გავარდნა

01:00კოპიაპო - უაჩიპატო -:-

ჰონგ კონგი: პრემიერ ლიგა

11:00გადაიდოჰონგ-კონგ რეინჯერსი - ლი მენ უორიორსი -:-
13:30გადაიდოჰკ U23 - ისტერნ AA -:-
15:30გადაიდოჰონგ კონგი - რესორსის ქეფითალი -:-

ჰონდურასი: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა

05:15ჰონდურას პროგრესო - უპნფმ -:-
05:30ვიქტორია - რეალ სოსიედადი -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.