ფეხბურთი » 30.03.2024 » ყველა თამაში
გერმანია: ბუნდესლიგა
18:30აინტრახტი - უნიონ ბერლინი -:-18:30გლადბახი - ფრაიბურგი -:-
18:30ვერდერი ბრემენი - ვოლფსბურგი -:-
18:30ლაიპციგი - მაინცი -:-
18:30ლევერკუზენი - ჰოფენჰაიმი -:-
21:30მიუნხენის ბაიერნი - დორტმუნდი -:-
ესპანეთი: ლა ლიგა
00:00კადიზი - გრანადა -:-17:00ხეტაფე - სევილია -:-
19:15ალმერია - ოსასუნა -:-
21:30ვალენსია - მალიორკა -:-
00:00ბარსელონა - ლას პალმასი -:-
ინგლისი: პრემიერ ლიგა
16:30ნიუკასლ იუნაიტედი - ვესტ ჰემი -:-19:00ბორნმუთი - ევერტონი -:-
19:00ნოტინგემი - კრისტალ პალასი -:-
19:00ტოტენჰემი - ლუტონი -:-
19:00შეფილდ იუნაიტედი - ფულემი -:-
19:00ჩელსი - ბარნლი -:-
21:30ასტონ ვილა - ვულვზი -:-
00:00ბრენტფორდი - მანჩესტერ იუნაიტედი -:-
იტალია: სერია A
15:30ნაპოლი - ატალანტა -:-18:00ტორინო - მონცა -:-
18:00ჯენოა - ფროზინონე -:-
21:00ლაციო - იუვენტუსი -:-
23:45ფიორენტინა - მილანი -:-
საფრანგეთი: ლიგა 1
00:00ლილი - ლანსი -:-20:00მეცი - მონაკო -:-
00:00ლიონი - რეიმსი -:-
საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა
19:00დინამო თბილისი - სამტრედია -:-21:00გაგრა - სამგურალი -:-
ავსტრალია: A ლიგა
10:30მელბურნ სიტი - ნიუკასლ ჯეტსი -:-12:45სიდნეი - ცენტრალ ქოუსთ მარინერსი -:-
ავსტრალია: NPL ახალი სამხრეთ უელსი
09:30სათერლანდ შარქსი - აპია ლაიხჰარდტი -:-10:00სიდნეი ოლიმპიკი - ვოლონგონგ ვულვზი -:-
12:00ვს უონდერერსი U21 - სტ. ჯორჯ სენტსი -:-
12:00მარკონი სტალიონსი - ცენტრალ ქოუსთი U21 -:-
12:00ჰილზ ბრამბისი - მენლი იუნაიტედი -:-
ავსტრალია: NPL სამხრეთ ავსტრალია
08:30კემპბელთაუნ სიტი - სამხრეთ ადელაიდა -:-08:30მოდბური ჯეტსი - ადელაიდა ოლიმპიკი -:-
08:30პარა - ქროიდონ -:-
10:30FK Beograd - ადელაიდა კომეტსი -:-
ავსტრალია: NPL დასავლეთ ავსტრალია
11:00არმადალე - პერთი რედსტარი -:-11:00ბალკატა - პერთ გლორი U21 -:-
11:00ვესტერნ ნაითსი - ფლორიტ ათენა -:-
11:00ოლიმპიკი ქინგსვეი - ფრემანტლ სიტი -:-
11:00სტირლინგი მაკედონია - ბეისვოთერი -:-
ავსტრალია: A-ლიგა ქ
07:00ველინგტონ ფენიქსი ქ - ვს უონდერერსი ქ -:-09:00ბრისბეინ როარი ქ - კანბერა ქ -:-
ავსტრია: ბუნდესლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
20:00აუსტრია ლუსტენაუ - ტიროლი -:-20:00ვოლფსბერგერი - ალტახი -:-
ავსტრია: 2. ლიგა
23:30რიდი - გრაცერი -:-17:30დორნბირნი - ჰორნი -:-
17:30ლაფნიცი - ბრეგენცი -:-
ავსტრია: რეგიონალლიგა აღმოსავლეთი
18:00დონაუფელდ ვიენი - ფავორიტნერი -:-19:00ავსტრია ვენა (Am) - მაუერვერკი -:-
19:00ვიენერ ვიქტორია - ლეობენდორფი -:-
ავსტრია: რეგიონალლიგა ცენტრალური
18:30უნიონ გურტენი - ვაინდორფი სტ. ანა -:-20:00რიდი (Am) - ფორვარტს შტეირი -:-
ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი
17:00კუფშტაინი - რანკვაილი -:-18:00ბიშოფშოფენი - ა. ზალცბურგი -:-
18:00ვალს-გრუნაუ - ჰოჰენემსი -:-
19:00დორნბირნერი - რაიხენაუ -:-
19:00როთისი - ალტახი U21 -:-
ავსტრია: ბურგენლანდი
23:00პინკაფელდი - შატენდორფი -:-18:00ჰორიტშონი - მარგარეტენი -:-
18:30კლიგენბახი - კოჰფიდიში -:-
ავსტრია: კარნტენი
17:00ატუს ფერლახი - ტრაიბახი -:-18:00ა. კლაგენფურტი (Am) - სტ. იაკობი/როსი -:-
ავსტრია: ნიდეროსტერაიხი
23:00ნოიშტადტი - კორნოიბურგი -:-18:00ვარტი - როჰრბახი -:-
18:30სტ. პიტერ ინ დერ აუ - რეცი -:-
19:00სტ. პოლტენი (Am) - ვაიდჰოფენი/თაია -:-
ავსტრია: ობეროსტერაიხი
18:00პრეგარტენი - ფრიდბურგი -:-18:30ასქ სტ. ვალენტინი - მონდსე -:-
18:30დიეტახი - ბად იშლი -:-
18:30სპგ ველსი II - სტ. მარტინ იმ მუჰლრეისი -:-
ავსტრია: ზალცბურგი
17:00ტალგაუ - უსკ ანიფი -:-ავსტრია: შტაიერმარკი
19:00ჰარტბერგი (Am) - უნიონ გნასი -:-ავსტრია: ტიროლი
16:15სკ სტ. იოჰანი - ინსბრუკერი -:-19:00ებბსი - სვ ვორგლი -:-
ავსტრია: ვორალბერგი
14:00ა. ლუსტენაუ (Am) - ჰორბრანცი -:-17:30ლაუტერახი - გოფისი -:-
18:00ადმირა დორნბირნი - ანდელსბუხი -:-
18:00ეგი - ლოხაუ -:-
18:00ნენცინგი - ლუსტენაუ -:-
18:00ჰოხსტი - ჰარდი -:-
19:00ალბერშვენდე - როტენბერგი -:-
ავსტრია: OFB თასი ქ
16:00ალტახი/ვორდერლანდი ქ - აუსტრია ვენა ქ -:-16:00სტ. პოლტენი ქ - ფერსთ ვენა ქ -:-
აზერბაიჯანი: პრემიერ ლიგა
16:30საბაილი - ტურანი -:-19:00საბაჰ ბაქო - ზირა -:-
ალბანეთი: სუპერ ლიგა
18:00ლაჩი - პარტიზანი -:-21:00დინამო ტირანა - სკენდერბეუ -:-
ალჟირი: ლიგა 2
18:30Guir Abadla - რკ კუბა -:-18:30WA Mostaganem - მეჩერია -:-
18:30ეულმა - ბატნაქ -:-
18:30კოლეა - ვიდად ადაბი დე ბუფარიკი -:-
18:30მედეა - არბა -:-
18:30მლილა - ხემის ელ ხეჩნა -:-
18:30მსპ ბატნა - ღოზლანე -:-
18:30ოუედ სლი - ასმ ორანი -:-
18:30ტელეგემა - Olympique Magrane -:-
18:30ტემუშენი - მასკარა -:-
18:30ტიარეტი - ელ ხემისი -:-
18:30უარგლა - ჩელგუმი -:-
18:30ჰარაჩი - ხრუბი -:-
ალჟირი: ალჟირის თასი
01:00ანაბა - კონსტანტინი -:-01:00ბელუიზდადი - ოლიმპიკი აკბუ -:-
01:00ბისკრა - ორანი -:-
01:00მოსტაგანემი - ჰუსეინ დეი -:-
18:00აზაზგა - ტლემსენი -:-
18:00ბენ აკნუნი - Djijel -:-
18:30ხენჩელა - ალჟერი -:-
ანგოლა: ჟირაბოლა
18:00Uniao de Malanje - Sao Salvador -:-18:00ლიბოლო - ვილიეტე -:-
18:30ინტერკლუბი - დესპორტივო ჰუილა -:-
19:00საგრადა - სანტა რიტა -:-
არაბთა საამიროები: UAE ლიგა
22:00ალ ბატაეჰი - ალ-ჯაზირა -:-22:00ალ-აინი - ალ-შარჯა -:-
22:00ალ-ვასლი - ხორფაკანი -:-
არაბთა საამიროები: დივიზიონი 1
22:00ალ დაფრა - დიბა ალ ფუჯაირა -:-22:00ალ-უროობა - United FC -:-
22:00გალფ ჰიროუსი - ალ-ტაიდი -:-
არგენტინა: კოპა დე ლა ლიგა პროფესიონალი
01:00დეფენსა იუსტიცია - ესტუდიანტესი -:-01:00ტიგრე - ბელგრანო კორდობა -:-
03:30ურაკანი - რივერ პლეიტი -:-
00:00ბოკა ხუნიორსი - სან-ლორენსო -:-
არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი
02:05აგროპეკუარიო - კილმესი -:-20:05არსენალი სარანდი - ჩაკარიტა ხუნიორსი -:-
22:00ხიმნასია მენდოზა - კოლონ სანტა-ფე -:-
23:00ალმაგრო - ატლ. რაფაელა -:-
23:00ტემპერლეი - დეფენსორეს იუნიდოსი -:-
23:00ტრისტან სუარესი - ფერო -:-
არგენტინა: ტორნეო ფედერალი
01:00სპორტივო ესტუდიანტესი - ბიბლიოთეკა ატენასი -:-23:00დეპორტივო რინკონი - Kimberley -:-
23:30არგენტინო მმ - სიუდად ბოლივარი -:-
23:30ვილა მიტრე - სანსინენა -:-
23:30კრუჩერო დელ ნორტე - სარმიენტო რეზისტენსია -:-
არგენტინა: პრიმერა B - აპერტურა
22:30აკასუსო - ვილა დალმინი -:-22:30არგენტინო დე მერლო - ფენიქსი -:-
22:30ვილა სან კარლოსი - ლოს ანდესი -:-
22:30კოლეგიალესი - დეპორტივო მერლო -:-
22:30კომუნიკასიონესი - დეპორტივო არმენიო -:-
22:30სპორტივო იტალიანო - მიდლენდი -:-
22:30უაი ურკიზა - საკაჩისპასი -:-
23:40სან-მარტინ ბურსაკო - ექსკურსიონისტასი -:-
არგენტინა: პრიმერა C - აპერტურა
18:00იუპანკი - პუერტო ნუევო -:-22:05ელ პორვენირი - ხენერალ ლამადრიდი -:-
22:30არგენტინო დე როსარიო - ცენტრალ ბალესტერი -:-
არგენტინა: Torneo Promocional Amateur - აპერტურა
22:30Provincial - Deportivo Metalurgico -:-არგენტინა: პრიმერა A ქ - აპერტურა
18:00ატლეტიკო ტელევიზიონი ქ - ნიუელს ოლდ ბოიზ ქ -:-22:00CA ესტუდიანტესი ქ - ექსკურსიონისტასი ქ -:-
22:00როსარიო ცენტრალი ქ - ჰურაკანი ქ -:-
22:00ფერო ქ - უაი ურკიზა ქ -:-
აფრიკა: CAF ჩემპიონთა ლიგა - პლეი-ოფი
17:00მაზემბე - პეტრო ატლეტიკო -:-22:00იანგ აფრიკანზი - მამელოდი სანდაუნსი -:-
აშშ: MLS
22:00ფილადელფია უნიონი - მინესოტა -:-00:00კოლორადო რაპიდსი - ლოს ანჯელესი -:-
აშშ: USL ჩემპიონშიპი
03:00ჩრდილოეთ კაროლინა - ჰარტფორდ ატლეტიკი -:-00:00ლუისვილ სიტი - ბირმინგემი -:-
აშშ: USL ლიგა 1
03:00ლექსინგტონი - გრინვილი -:-06:00ცენტრალ ველი ფუეგო - ფორვარდ მედისონი -:-
00:00ნოქსვილი - ტორმენტა -:-
აშშ: ნისა
01:00გადაიდოკლუბ დე ლიონი - კაპო -:-01:00გადაიდომიჩიგან სტარზი - Irvine Zeta -:-
აშშ: NWSL ქ
03:00ორლანდო ფრაიდი ქ - ჩიკაგო ქ -:-06:00სან დიეგო ვეივი ქ - რეინი ქ -:-
23:30კანზას სიტი ქ - ენჯელ სიტი ქ -:-
ბანგლადეში: პრემიერ ლიგა
12:45ბრაზერს უნიონი - ბაშუნდარა კინგსი -:-13:15რაჰმატგონჯი მფს - აბაჰანი ლიმიტედი -:-
ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა
15:00ნაფტანი - ბატე -:-17:00ვიტებსკი - სლავია მოზირი -:-
19:00ისლოჩი მინსკი - შახტიორი სოლიგორსკი -:-
ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა ქ
14:00დიუსშ-პოლესგუ ქ - გომელი ქ -:-17:00დინამო ბრესტი ქ - დნიაპრო ქ -:-
ბელგია: იუპილერლიგა - კონფერენციის ლიგის ჯგუფი
23:45გენტი - სტანდარდ ლიეჟი -:-21:15ლუვენი - მეხელენი -:-
ბელგია: იუპილერლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
23:45ანდერლეხტი - ანტვერპენი -:-ბელგია: ჩელენჯერ პრო ლიგა
23:00ბეერსხოტი ვა - გენკი U23 -:-23:00ბრიუგე U23 - დენდერი -:-
19:00ანდერლეხტი U23 - ფრანკს ბორაინსი -:-
23:00დაინცე - ვარეგემი -:-
23:00სტანდარდ ლიეჟი U23 - ლიერსი კ. -:-
ბელგია: ეროვნული დივიზიონი 1
23:00ანტვერპენი B - ურსლ ვისე -:-23:00რაალ ლა ლუვიერე - ლოკერენი-ტემსე -:-
ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV A
23:00დიკელვენე - პეტეგემი -:-ბელგია: პრო ლიგა U21
23:00სტ. ტრუიდენი U21 - ლიეჟი U21 -:-ბელგია: სუპერ ლიგა ქ - გამარჯვებულების ეტაპი
23:30გენკი ქ - ანდერლეხტი ქ -:-16:30გენტი ქ - ლუვენი ქ -:-
19:15ბრიუგე ქ - სტანდარდ ლიეჟი ქ -:-
ბელგია: სუპერ ლიგა ქ - დამარცხებულების ეტაპი
23:30ფემინა ვოლუვე ქ - ვარეგემი ქ -:-19:00მეხელენი ქ - შარლერუა ქ -:-
ბელგია: I დივიზიონი ქ
17:15ვესტერლო ქ - მონსი ქ -:-18:00გენკი II W - ლიეჟი ქ -:-
18:00გენტი II W - ბრიუგე II W -:-
18:30აალსტი ქ - ვარეგემი II W -:-
20:00შასტრე ქ - მოლდავო ქ -:-
22:30ანდერლეხტი II W - ტიენენი ქ -:-
ბენინი: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
19:00აზიზა - ავრანკუ ომნისპორტი -:-19:00აჯიჯა - ასვო -:-
19:00ბუფლ დე ბორგუ - ტონერე -:-
19:00პოლისი - ჯეფა -:-
19:00რეალ სპორტი - დინამო პარაკუ -:-
19:00ჰოდიო - პანტერესი -:-
ბენინი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
19:00ბანი განსე - სობემაპი -:-19:00კავალიერსი - აიემა -:-
19:00პობე - ტაკუნინი -:-
19:00რექვინსი - დაჯე -:-
ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი - აპერტურა
03:00სანტა კრუზი - სტრონგესტი -:-23:00SA Bulo Bulo - ტომაიაპო -:-
ბოსნია ჰერცეგოვინა: WWIN Liga BiH
23:00ზელეზნიჩარი - ველეზ მოსტარი -:-16:30ზვიეზდა 09 - შიროკი ბრიეგი -:-
19:00ბორაცი ბანია ლუკა - ზრინსკი -:-
23:45გოსკ გაბელა - პოსუსიე -:-
ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - FBiH
19:00ბანოვიცი - იედინსტვო ბიჰაცი -:-19:00გორაზდე - ცელიკ ზენიცა -:-
19:00გორნი რაჰიჩი - კაკანი -:-
19:00გრადაცაჩი - ბფკ სიმ ბაუ -:-
19:00გრადინა სრებრენიკი - სლობოდა -:-
19:00მლადოსტი დკ - ტომისლავი -:-
ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - RS
18:30ლიუბიჩ პრნიავორი - დრინა ზვორნიკი -:-18:30ნევესინჟე - კოზარსკა დუბიცა -:-
18:30პრიედორი - მოდრიცა -:-
18:30რომანია პალე - კოზარა -:-
18:30სლავია - მკრონიც გრადი -:-
21:00სუტიესკა ფოკა - ბსკ ბანია ლუკა -:-
ბოტსვანა: პრემიერ ლიგა
18:00ბდფ XI - სუა ფლამინგოსი -:-18:00ილევენ ენჯელსი - თაუნშიფ როლერსი -:-
18:00გადაიდოილევენ ენჯელსი - გაბორონ იუნაიტედი -:-
18:00მორუპულე - გაბორონ იუნაიტედი -:-
18:00გადაიდომორუპულე - VTM FC -:-
18:00გადაიდონიკო იუნაიტედი - ბდფ XI -:-
18:00გადაიდოპოლის XI - ორაპა იუნაიტედი -:-
18:00სექურითი სისტემსი - VTM FC -:-
18:00გადაიდოსექურითი სისტემსი - ჰოლი გოსთი -:-
ბრაზილია: აკრეანო - პირველი ეტაპი
00:00ვასკო და გამა - აკრეანო -:-ბრაზილია: ალაგოანო - პლეი-ოფი
00:00ასა - რეგატასი -:-ბრაზილია: ამაზონენსე - მეორე ეტაპი - პლეი ოფები
03:00ამაზონასი - პარინტინსი -:-03:00მანაუ - სან რაიმუნდო -:-
ბრაზილია: კაპიშაბა - პლეი-ოფი
00:00რიო ბრანკო ეს - პორტო ვიტორია -:-ბრაზილია: კარიოკა - ტაკა გუანაბარა - პლეი ოფები
00:00ნოვა იგუასუ - ფლამენგო -:-ბრაზილია: კატარინენსე - პლეი-ოფი
23:30ბრუსკე - კრისიუმა -:-ბრაზილია: კეარენსე - პლეი-ოფი
23:40ფორტალეზა - სეარა -:-ბრაზილია: გაუშუ - პლეი-ოფი
23:30იუვენტუდე - გრემიო -:-ბრაზილია: მარანაენსე
23:00მარანჰაო - იმპერატრიზი -:-ბრაზილია: მატოგროსენსე - პლეი-ოფი
23:30კუიაბა - უნიაო რონდონოპოლისი -:-ბრაზილია: მინეირო - პლეი-ოფი
23:30ატლეტიკო მინეირო - კრუზეირო -:-ბრაზილია: პარაენსე - პლეი-ოფი
00:00პაისანდუ - აგუია დე მერაბა -:-ბრაზილია: პარანაენსე - პლეი-ოფი
00:00მარინგა - ატლეტიკო-პრ -:-ბრაზილია: პაულისტა A3 - პლეი-ოფი
22:00დესპორტივო - კატანდუვა -:-00:00ბრაგანტინო II - გრემიო პრუდენტე -:-
00:00სერტაოზინიო - EC Sao Bernardo -:-
ბრაზილია: პაულისტა A4
22:00Sao-Carlense - ვოკემი -:-22:00აუდაქსი-SP - პენაპოლენსე -:-
22:00ბარეტოსი - XV დე ჟაუ -:-
22:00ნასიონალი სპ - სკა ბრაზილია -:-
22:00რიო ბრანკო სპ - Independente SP -:-
22:00ტაქუარიტინგა - CA Joseense -:-
22:00უნიაო ბარბარენსე - Jabaquara -:-
22:00ფრანკანა - ამერიკა სპ -:-
ბრაზილია: პერნამბუკანო - პლეი-ოფი
23:30ნაუტიკო - სპორტ რესიფი -:-ბრაზილია: პიაუიენსე - პლეი-ოფი
23:00პარნაჰიბა - აე ალტოსი -:-ბრაზილია: პოტიგუარი - მეორე ეტაპი
23:00ფორცა ე ლუზი - ამერიკა რნ -:-ბრაზილია: რონდონიენსე
23:30პორტო ველო - ბარსელონა RO -:-ბრაზილია: რორაიმენსე - პირველი ეტაპი
00:30ატლეტიკო რიო ნეგრო - ატლ. რორაიმა -:-ბრაზილია: სერგიპანო - პლეი-ოფი
23:00იტაბაიანა - დორენსე -:-ბრაზილია: ტოკანტინენსე - პლეი-ოფი
00:00ტოკანტინოპოლისი - უნიაო კარმოლადენსე -:-ბრაზილია: Copa Rio U20
22:00ბოტაფოგო U20 - ბოავიშტა U20 -:-22:00ვასკო და გამა U20 - მადურეირა U20 -:-
22:00ვოლტა რედონდა U20 - ნოვა იგუასუ U20 -:-
22:00სამპაიო კორეა U20 - აუდაქსი U20 -:-
22:00ფლამენგო U20 - პორტუგესა U20 -:-
22:00ფლუმინენსე U20 - ბანგუ U20 -:-
ბრაზილია: ბაიანო U20
15:00SSA U20 - ვიტორია U20 -:-17:00Estrela De Marco U20 - კამაკარიენსე U20 -:-
22:00ალაგოინჰასი U20 - იუაზეირენსე U20 -:-
22:00ბაია U20 - ბაჰია დე ფეირა U20 -:-
22:00იეკუიე U20 - Conquista FC U20 -:-
22:00იტაბუნა U20 - ბარსელონა U20 -:-
ბრაზილია: Capixaba U20
23:00რეალ ნოროესტე U20 - ნოვა ვენეცია U20 -:-ბრაზილია: კატარინენსე U20
22:00ჯოინვილი U20 - მარსილიო დიასი U20 -:-ბრაზილია: გოიანო U20
16:00ატლეტიკო გოიანიენსე U20 - აპარესიდენსე U20 -:-22:30ვილა ნოვა U20 - როიალი U20 -:-
ბრაზილია: პარანაენსე U20 - პირველი ეტაპი
22:30Cascavel U20 - გრემიო მარინგა U20 -:-22:30აპუკარანა U20 - Rolandia EC U20 -:-
22:30კორიტიბა U20 - ირატი U20 -:-
22:30ლონდრინა U20 - არაუკარია U20 -:-
22:30პარანა U20 - Batel U20 -:-
22:30პატრიოტასი U20 - Cambe U20 -:-
22:30რიო ბრანკო პრ U20 - Andraus Brasil U20 -:-
22:30სან ხოსეენსე U20 - კამპო მოურაო U20 -:-
ბრაზილია: ბრაზილეირო ქ
23:00ფეროვიარია ქ - კრუზეირო ქ -:-01:00ატლეტიკო მინეირო ქ - ფლამენგო ქ -:-
02:00სანტოსი ქ - ბრაგანტინო ქ -:-
02:00ფლუმინენსე ქ - სან-პაულუ ქ -:-
04:30კორინთიანსი ქ - ინტერნასიონალი ქ -:-
ბულგარეთი: პირველი ლიგა
16:00ბოტევ ვრაცა - ჰებარი -:-18:30ლოკომოტივი პლოვდივი - ლუდოგორეცი -:-
21:00ლოკომოტივ სოფია - ცსკა სოფია -:-
ბულგარეთი: მეორე ლიგა
17:30ბდინ ვიდინი - დობრუდჟა -:-17:30ბელასიტსა - სეპტემვრი სოფია -:-
17:30მარეკი - მარიცა პლოვდივი -:-
17:30სპარტაკი - დუნავ რუსე -:-
ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-აღმოსავლეთი
17:00ასენოვეცი - იამბოლი 1915 -:-17:00გიგანტი საედინენიე - სოზოპოლი -:-
17:00დიმიტროვგრადი - ნესებარი -:-
17:00ზაგორეცი - როდოპა სმოლიანი -:-
17:00კარნობატი - ატლეტიკი კუკლენი -:-
17:00ლევსკი კარლოვო - სპარტაკი პლოვდიდი -:-
17:00როზოვა დოლინა - ბოტევი II -:-
17:00სეკიროვო რაკოვსკი - ბეროე II -:-
17:00სლივენი - ჰასკოვო -:-
ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-დასავლეთი
17:00ბანსკო - კიუსტენდილი -:-17:00ბისტრიცა - ვიჰრენი -:-
17:00ბოტევი იჰტიმანი - სეპტემვრი სიმიტლი -:-
17:00ობორიშტე - ბალკანი ბოტევგრადი -:-
17:00პირინი რაზლოგი - ცსკა 1948 სოფია III -:-
17:00რილსკი სპორტისტი - მინიორ პერნიკი -:-
17:00ჰებარი 2 - სლივნიშკი გეროი -:-
18:00სლავია სოფია 2 - ლევსკი II -:-
ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-აღმოსავლეთი
18:00ლოკომოტივი რუსე - დოროსტოლი -:-18:00სეპტემვრი ტერველი - ჩერნოლომეცი -:-
18:00სვეტკავიცა - უსტრემ დონჩევო -:-
18:00ჩერნო მორე II - რილცი -:-
ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-დასავლეთი
18:00აკადემიკი სვიშტოვი - ვიჰარ სლავიანოვო -:-18:00ბორუნა - პავლიკენი -:-
18:00ეტარი II - იუვენტუსი მალჩიკა -:-
18:00ლოკ. გორნა - დრენოვეცი -:-
18:00ოფკ ლვვსკი - პარტიზანი ცერვენ ბრიაგი -:-
გაბონი: ჩემპიონატ D1
18:30ბუენგუიდი - სტადე მანჯი -:-18:30ვუტური - მბერი სპორტივი -:-
18:30პელიკანი ლამბარენე - მანგასპორტი -:-
განა: განას თასი
19:00ნსოატრემანი - კარელა -:-გერმანია: 2. ბუნდესლიგა
16:00ბრაუნშვაიგი - ელფსბერგი -:-16:00კაიზერსლაუტერნი - დიუსელდორფი -:-
16:00ჰოლშტეინ კიელი - ჰანზა როსტოკი -:-
23:30ჰერტა - ნიურნბერგი -:-
გერმანია: 3. ლიგა
17:00დორტმუნდი II - მანჰაიმი -:-17:00პროისენ მიუნსტერი - დრეზდენი -:-
17:00რეგენსბურგი - ჰალეშერი -:-
17:00ულმი - აუე -:-
17:00უნტერჰახინგი - ინგოლშტადტი -:-
19:30ფრაიბურგი II - მიუნხენ 1860 -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი
19:00ოლდენბურგი - ჰაველსე -:-გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი
16:00ბერლინერ AK 07 - ალტგლინიკე -:-16:00ჰანზა როსტოკი II - იენა -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი
17:00ალემანია აახენი - ფორტუნა კიოლნი -:-17:00გუტერსლოჰი - ბოხოლტი -:-
17:00დიუსელდორფი II - ალენი -:-
17:00ვიდენბრუკი - შალკე II -:-
17:00ლიპშტადტი - ვუპერტალერი -:-
17:00სსვგ ველბერტი - გლადბახი II -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა სამხრეთ-დასავლეთი
17:00აინტრახტი II - აალენი -:-17:00ბალინგერი - კასელი -:-
17:00ფრაიბერგი - ბალინგენი -:-
17:00შოტ მაინცი - მაინცი II -:-
17:00შტუტგარტი II - კიკერსი ოფენბახი -:-
17:00ჰოფენჰაიმი II - შტუტგარტ კიკერსი -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა ბავარია
17:00აუგსბურგი II - ილერტისენი -:-17:00ბაიორითი - ბუხბახი -:-
17:00ვილცინგი - ანსბახი 09 -:-
17:00ვურცბურგერ კიკერსი - ბამბერგი -:-
17:00თურქგუჩუ მიუნხენი - ბურგჰაუზენი -:-
17:00მემინგენი - აუბშტადტი -:-
17:00ნიურნბერგი II - ფიურტი II -:-
17:00შალდინგი - აშაფენბურგი -:-
გერმანია: ობერლიგა NOFV- სამხრეთი
16:30გრიმა - აუერბახი -:-17:00ჰალე - ჰალბერშტადტი -:-
გერმანია: ობერლიგა შლესვიგ-ჰოლშტაინი
16:30პროისენი რაინფელდი - სკ ვაიხე-08 II -:-17:00დორნბრაიტე ლიუბეკი - ჰოჰენვესტედტი -:-
17:00ნორდმარკი სატრუპი - ოლდენბურგერი -:-
17:00ფლენსბურგი - ტოდესფელდი -:-
17:00ჰაიდერი - ვფრ ნოიმუნსტერი -:-
გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი
16:00დასენდორფი - ალსტერბრუდერი -:-გერმანია: ობერლიგა ბრემენი
16:00ვატან ბრემენი - ობერნოილანდი -:-გერმანია: ობერლიგა ნიდერზახსენი
18:00რამლინგენ-ეჰლერსჰაუზენი - ოლდენბურგი -:-19:00არმინია ჰანოვერი - ჰეესლინგერი -:-
19:00ბორნრაიჰე - როტენბურგერი -:-
გერმანია: ობერლიგა ვესტფალენი
18:00ვტენშაიდი - პროისენ მიუნსტერი 2 -:-გერმანია: ობერლიგა ჰესენი
17:00ვფბ მარბურგი - სტაინბახი -:-17:00ჰანაუ - ჰანაუერი -:-
18:00ჰუნფელდერი - ფრიდბერგი -:-
გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი
16:00გონსენჰაიმი - კაიზერსლაუტერნი II -:-17:00აინტრახტ ტრიერი - კოსმოსი კობლენცი -:-
17:00პირმასენსი - ენგერსი -:-
17:30ბიტბურგი - პფედერსჰაიმი -:-
18:30აუერსმახერი - მეხტერსჰაიმი -:-
18:30დუდენჰოფენი - ვალდალგესჰაიმი -:-
18:30კარბახი - რვ კობლენცი -:-
გერმანია: ობერლიგა ბავარია ჩრდილოეთი
17:00ბაიერნი ჰოფ - ხამი -:-17:00ფოიხტი - ინგოლშტადტი II -:-
18:00ამერტალი - აიხსტატი -:-
18:00ვურცბურგერი - ჰანკოფენ-ჰაილინგი -:-
18:00ფორტუნა რეგენსბურგი - კორნბურგი -:-
19:00აბტსვინდი - ატსვ -:-
19:00კობურგი - ნოიმარკტი -:-
20:00ელტერსდორფი - გებენბახი -:-
გერმანია: ობერლიგა ბავარია სამხრეთი
17:00დახაუ - კირხანშორინგი -:-17:00თურქსპორ აუგსბურგი - რაინი/ლეხი -:-
17:00კოტერნ-სტ. მანგი - დაიზენჰოფენი -:-
17:00ლანდსბერგი - ერლბახი -:-
18:00გუნდენფინგენი - ზონტჰოფენი -:-
18:00პიპინსრიდი - გარხინგი -:-
18:30ნორდლინგენი - შვაბენ აუგსბურგი -:-
გერმანია: ობერლიგა ბადენ-ვურტემბერგი
17:00ბაკნანგი - ჰოლცჰაუზენი -:-17:00გოპინგერი - ნორმანია გმუნდი -:-
17:00პფორცჰაიმი - დანცლინგენი -:-
18:00ეზინგენი - ოფენბურგერი -:-
18:00ობერახერნი - ბისინგენი -:-
18:00როიტლინგენი - მანჰაიმი -:-
18:00ჰოლენბახი - გროსასპახი -:-
18:3008 ვილინგენი - რავენსბურგი -:-
გერმანია: 2. ბუნდესლიგა 1
14:00ჰამბურგი ქ - ჰოფენჰაიმი II W -:-გერმანია: DFB თასი ქ
16:00ვოლფსბურგი ქ - სგს ესენი ქ -:-გვინეა: ლიგა 1
20:00აშანტი გბ - რენესანსი -:-20:00ვაკრია - ფლამ ოლიმპიკი -:-
20:00ლუბჰა - განგანი -:-
20:00ჰოროია - სანგარედი -:-
გიბრალტარი: ეროვნული ლიგა
19:30მონს კალპე - კოლეჯი 1975 -:-22:30გლაკის იუნაიტედი - მაგპისი -:-
დანია: 1 დივიზიონი - დაწინაურების ჯგუფი
19:30ოლბორგი - სონდერიისკე -:-დანია: ელიტდივიზიონი ქ - გავარდნა
17:00ნაესტვედი ქ - ოდენსე ქ. ქ -:-17:30ოსტერბრო ქ - ტისტედი ქ -:-
დანია: ელიტდივიზიონი ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
17:00ნორდსიელანდი ქ - ბრონდბიუ ქ -:-18:00ფორტუნა ჰიორინგი ქ - ორჰუსი ქ -:-
ეთიოპია: პრემიერ ლიგა
17:00ბაჰირ დარ კენემა - ვოლკიტე კენემა -:-20:00ეთიოპიან ინშურენსი - ჰავასა -:-
ეკვადორი: ლიგა პრო - პირველი ეტაპი
04:00მაკარა - ბარსელონა გუაიაკილი -:-22:00მუშუკ რუნა - აუკასი -:-
00:30ლიბერტადი - ტექნიკო უ. -:-
ესვატინი: MTN პრემიერ ლიგა
17:00მადლენია - Ezulwini -:-17:00მბაბანე სვალი - მონენი პირატსი -:-
17:00მბაბანე ჰაილანდერსი - ნსინგიზინი ჰოტსპურსი -:-
ესპანეთი: ლა ლიგა 2
23:30ბურგოსი - ესპანიოლი -:-17:00ვალიადოლიდი - ლევანტე -:-
19:15ანდორა - მირანდესი -:-
19:15ეიბარი - ელდენსე -:-
19:15ლეგანესი - კართაგენა -:-
21:30ალბასეტე - უესკა -:-
21:30ხიხონი - სანტანდერი -:-
ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 1
19:00კორნელა - დეპორტივო ლა კორუნია -:-19:00უნიონისტას დე სალამანკა - ლოგრონესი -:-
19:00ფუენლაბრადა - საბადელი -:-
21:00სესტაო - რაიო მახადაჰონდა -:-
21:00ტარაზონა - სელტა ვიგო B -:-
21:00ტერუელი - რეალ უნიონი -:-
ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 2
21:00კეუტა - ალგესირასი -:-23:00ანტეკუერა - ალკოიანო -:-
23:00კასტელონი - რეკრეატივო უელვა -:-
23:00მერიდა - კორდობა -:-
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 1
19:30არანდინა - პონტევედრა -:-19:45რასინგ კლუბ ვილალბესი - ვალიადოლიდი პრომესასი -:-
22:00ოურენსე - კაიონი -:-
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 2
19:00ატლეტიკი ბილბაო B - კალაჰორა -:-19:00ვალ ეგუესი - სან ხუანი -:-
20:00ბარბასტრო - ბარაკალდო -:-
20:00ბრეა - ნახარა -:-
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 3
20:00ალზირა - ჰერკულესი -:-20:00ბადალონა ფუტური - ანდრატქსი -:-
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 4
20:00მარბელა - სან როკე -:-20:00სიუდად რეალი - ორიუელა -:-
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 5
20:00ნუმანსია - უნიონ ადარვე -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 3
20:30რევილია - გუარნიზო -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 5
20:00FC L'escala - სან კრისტობალი -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 6
15:00ატზენეტა - როდა -:-20:00ტორელანო - ასერო -:-
20:00ხოვე - განდია -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 7
19:00რაიო ვალეკანო B - რეალ მადრიდი C -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 9
15:00ხაენი - Atletico Melilla -:-21:00მალაგა B - მალაგა სიტი -:-
21:00ტორეპეროგილი - მანჩა -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 11
19:30ინტერი მანაკორი - Alaior -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12
16:00CD ბუზანადა - San Bartolome -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 13
20:00მონტეკასილასი - ბულენსე -:-20:00რასინგი მურსია - ალგარი -:-
20:30პულპილენო - პოლუს ულტრა -:-
21:00Balsicas Atletico - ლორკა დეპორტივა -:-
21:00მულენო - კარავაკა -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 14
21:00დონ ბენიტო - ვალვერდენო -:-ესპანეთი: ლიგა F ქ
15:00სევილია ქ - რეალ სოსიედადი ქ -:-17:00ბეტისი ქ - ეიბარი ქ -:-
19:00ატლეტიკო მადრიდი ქ - ვალენსია ქ -:-
22:00ვილიარეალი ქ - რეალ მადრიდი ქ -:-
ესპანეთი: პრიმერა ფედერაციონი ქ
14:30ოსასუნა ქ - კასერენო ქ -:-15:30ალავესი ქ - ესპანიოლი ქ -:-
16:00ატლეტიკო მადრიდი B W - ატლეტიკი ბილბაო B W -:-
19:00მადრიდი კ. B W - ლოგრონო ქ -:-
ესტონეთი: მეისტრილიგა
14:30პარნუ ვაპრუსი - კალიუ -:-16:30ნარვა - ნომე უტდ -:-
ესტონეთი: ესილიგა
19:00ელვა - ტალინა კალევი U21 -:-19:00ვიიმსი - ტალინი -:-
19:00პაიდე ლუნამეესკონდი U21 - ტარტუ ველკო -:-
19:00ტაბასალუ - ჰარიუ ლააგრი -:-
19:00ფლორა U21 - ლევადია U21 -:-
ვენესუელა: ლიგა FUTVE - აპერტურა
00:00ზამორა - ანგოსტურა -:-23:00რაიო ზულიანო - უნივერსიდად ცენტრალი -:-
ვენესუელა: ლიგა FUTVE 2 - აპერტურა
03:00ფუნდასიონ აიფი - მარიტიმუ -:-23:30აკადემია ანზოატეგი - ნუევა ესპარტა -:-
23:30ფრონტერა - ტრუხილანოსი -:-
00:00დინამო პუერტო - ატლეტიკო ლა კრუზი -:-
00:00ჰიროუზ დე ფალკონი - იარაკუიანოსი -:-
ვიეტნამი: V ლიგა
14:00გია ლაი - ხან-ჰოა -:-15:00სონგლამ ნგეანი - ჰაი-ფონგი -:-
16:15ვიტელი - ქუანგ ნამი -:-
ვიეტნამი: ვ.ლიგა 2
13:00დონგ ტაპი - პჰუ ტო -:-14:00დონგ ნაი - დანანგი -:-
15:00პვფ-ქენდი - ტტბდ პჰუ დონგი -:-
ზამბია: სუპერლიგა
17:00ფაუერ დინამოსი - რედ ეროუს -:-18:00გრინ ბუფალოს - კაბვე -:-
18:00გრინ იგლზი - კანსანში -:-
18:00ზესკო - ზანაკო -:-
18:00კონკოლა - მუტონდო სტარზი -:-
18:00მუფულირა - ტრიდენტი -:-
18:00ნაპსა სტარზი - ფორესტ რეინჯერსი -:-
18:00ნკვაზი - ნკანა -:-
18:00ფრიზონ ლეოპარდსი - მუზა -:-
თურქეთი: სუპერ ლიგა ქ
13:00ამედი ქ - ადანა იდმანიურდი ქ -:-13:00გალათასარაი ქ - ჰაკარიგუჩუ ქ -:-
13:00ტრაბზონსპორი ქ - ბელედიეში ქ -:-
13:00ფათიჰ ვათანსპორი ქ - კარადენიზი ერეგლისპორი ქ -:-
14:00ბეშიქთაში ქ - ფენერბახჩე ქ -:-
15:00ბეილერბეი სკ ქ - ფომგეტ გენჩლიქ ვე სპორი ქ -:-
15:00კარაგუმრუკი ქ - 1207 ანთალიასპორი ქ -:-
16:00გაზიანთეფი ქ - ალგ სპორი ქ -:-
თურქმენეთი: იოკარი ლიგა
14:00ალტინ ასირი - ნებიტცი -:-14:00არკადაგი - აჰალი -:-
იაპონია: J1 ლიგა
08:00ჰიროსიმა - გამბა ოსაკა -:-09:00ალბირექს ნიიგატა - კაშივა -:-
09:00კობე - საპორო -:-
10:00კავასაკი - ტოკიო -:-
10:00კაშიმა - ივატა -:-
10:00მაჩიდა ზელვია - საგან ტოსუ -:-
10:00ურავა - ავისპა ფუკუოკა -:-
11:00ნაგოია - იოკოჰამა -:-
11:00სერესო ოსაკა - შონანი -:-
იაპონია: J2 ლიგა
08:00კოფუ - რენოფა იამაგუჩი -:-09:00ბლაუბლიცი - ივაკი -:-
09:00იოკოჰამა - ვეგალტა სენდაი -:-
09:00მიტო - კაგოშიმა იუნაიტედი -:-
09:00მონტედიო იამაგატა - შიმიზუ -:-
09:00ოიტა - ოკაიამა -:-
09:00ტოკუშიმა - კუსაცუ -:-
10:00კუმამოტო - ჩიბა -:-
11:00ეჰიმე - ფუჯიედა -:-
13:00ტოჩიგი - ვ-ვარენ ნაგასაკი -:-
იაპონია: J3 ლიგა
08:00ოსაკა - იმაბარი -:-08:00საგამიჰარა - კამატამარე -:-
09:00ნაგანო - აზულ კლარო ნუმაზუ -:-
11:00რიუკიუ - ტოიამა -:-
იაპონია: WE ლიგა ქ
10:00ბელეზა ქ - მინავი სენდაი ქ -:-12:30ნოჯიმა სტელა ქ - ალბირექს ნიიგატა ქ -:-
იაპონია: ნადეშიკო ლიგა ქ
08:00ეჰიმე ქ - ტაკაცუკი სპერანცა ქ -:-08:00შიზუოკა ბონიტა ქ - ნგუ ნაგოია ქ -:-
08:00ჰარიმა ალბიონი ქ - ორკა კამოგავა ქ -:-
ინგლისი: ჩემპიონშიპი
00:00უოტფორდი - ლიდსი -:-ინგლისი: NPL პრემიერ დივიზონი
19:00ბამბერ ბრიჯი - გეინსბორო -:-19:00გუისლი - ლანკასტერი -:-
19:00ეთერტონი - ბასფორდი -:-
19:00ვორქსოპი - ჰაიდი -:-
19:00ილკესტონი - ბრედფორდი პა -:-
19:00მაკლსფილდი - იუნაიტედი -:-
19:00მეტლოქი - მარინი -:-
19:00მორპეტი - უორინგტონ რილანდსი -:-
19:00სტაფორდი - ვორკინგტონი -:-
ინგლისი: სამხრეთ ლიგის ცენტრალური დივიზიონი
19:00ალვეჩარჩი - მიკლოვერი -:-19:00ლეისტონი - ბერკჰემსტედი -:-
19:00ლიმინგტონი - ჰეილსოუენი -:-
19:00სტაურბრიჯი - სტრეტფორდი -:-
19:00სტემფორდი - როისტონი -:-
19:00სუდბური - სტ. ივს თაუნი -:-
19:00ქეთერინგი - ბარველი -:-
19:00ქოულვილ თაუნი - ბრომსგროუვი -:-
ინგლისი: სამხრეთ ლიგის სამხრეთ დივიზიონი
19:00ვინჩესტერ სიტი - დორჩესტერი -:-19:00სუინდონ სუპერმარინი - სელისბური -:-
19:00ტივერტონი - მერტირ თაუნი -:-
19:00შოლინგი - პლიმუთ პარკვეი -:-
19:00ჰანველ თაუნი - დიდკოტი -:-
19:00ჰენდონი - ბეკონსფილდი -:-
ინგლისი: ისთმიან ლიგა - პრემიერ დივიზიონი
23:45კონკორდი - კარშალტონი -:-19:00ბოგნორ რეგისი - ენფილდ თაუნი -:-
19:00დალვიჩ ჰამლეტი - ბილერქეი -:-
19:00კინგსტონიანი - ჰეშთეგი -:-
19:00პოტერს ბარი - მარგეითი -:-
19:00უაითჰოუკი - კენვი აილენდი -:-
19:00ჩესჰანტი - ჰორშემი -:-
19:00ჰორნჩარჩი - ვინგეითი & ფინჩლი -:-
ინგლისი: პრემიერ ლიგის თასი - პლეი-ოფი
17:00ლიდსი U21 - ჩელსი U21 -:-ინგლისი: პრემიერ ლიგა U18
15:00არსენალი U18 - ფულემი U18 -:-16:00ლესტერი U18 - რედინგი U18 -:-
17:00ვესტ ბრომვიჩი U18 - კრისტალ პალასი U18 -:-
ინგლისი: ქალთა სუპერ ლიგა
16:30ასტონ ვილა ქ - ლესტერი ქ -:-16:30ლივერპული ქ - მანჩესტერ სიტი ქ -:-
ინდოეთი: ISL
15:30ბენგალურუ - ოდიშა -:-18:00ჯამშედპური - კერალა ბლასტერსი -:-
ინდოეთი: I-ლიგა
12:30რეალ ქაშმირი - ნეროკა -:-17:00მოჰამედანი - Inter Kashi -:-
ინდოეთი: I-ლიგა 2
13:30დემპო - Maharashtra Oranje -:-14:30სუდევა დელი - გოა -:-
ინდონეზია: ლიგა 1
17:30ბალი იუნაიტედი - პერსია ჯაკარტა -:-17:30პერსის სოლო - რანს ნუსანტარა -:-
იორდანია: პრემიერ ლიგა
23:30ალ სალტი - საჰაბი -:-23:30ალ-ჰუსეინი - მაანი -:-
23:30შაბაბ ალ-ორდონი - ალ-რამტჰა -:-
ირლანდია: პრემიერ დივიზიონი
23:45დერი სიტი - გელვეი -:-23:45დროჰედა - სტ. პატრიკსი -:-
23:45უოთერფორდი - სლიგო როვერსი -:-
23:45შამროკ როვერსი - ბოჰემიანსი -:-
23:45შელბურნი - დანდალკი -:-
ირლანდია: დივიზიონი 1
23:45ბრეი - კობ რამბლერსი -:-23:45თრითი იუნაიტედი - ფინ ჰარპსი -:-
23:45კერი - უექსფორდი -:-
23:45კორკ სიტი - ათლონი -:-
23:45ლონგფორდი - დუბლინი -:-
ირლანდია: ეროვნული ლიგა ქ
19:00ბოჰემიანსი WFC ქ - კორკ სიტი ქ -:-20:00შამროკ როვერსი ქ - თრითი იუნაიტედი ქ -:-
21:00პიმაუნთი ქ - უექსფორდი ქ -:-
23:00სლიგო როვერსი ქ - გელვეი იუნაიტედი ქ -:-
23:30ათლონი WFC ქ - შელბურნი ქ -:-
ისრაელი: ლიგა ჰაალი - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
17:00ჰ. ბეერ შევა - ჰაპოელი ჰაიფა -:-21:00მაკაბი თელ-ავივი - სახნინი -:-
ისრაელი: ლიგა ჰაალი - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ჰაპოელი ჰადერა - ჰაპოელი ფეთაჰ თიკვა -:-20:30მაკაბი პეტაჰ ტიკვა - აშდოდი -:-
იტალია: სერია C - ჯგუფი A
17:00ალბინოლეფე - ტრენტო -:-19:15არზინიანო - ტრიესტინა -:-
19:15ნოვარა - ლუმეცანე -:-
21:30ვირტუს ვერონა - რენატე -:-
21:30მანტოვა - ატალანტა U23 -:-
21:30პრო პატრია - ლენაგო სალუსი -:-
21:30ჯიანა ერმინიო - ფიორენცუოლა -:-
23:45ალესანდრია - პრო ვერჩელი -:-
23:45პრო სესტო - ვიჩენცა ვირტუსი -:-
იტალია: სერია C - ჯგუფი B
17:00არეზო - იუვენტუსი U23 -:-17:00ოლბია - სესტრი ლევანტე -:-
19:15ანკონა - სპალი -:-
19:15ენტელა - პონტედერა -:-
19:15ჩეზენა - პესკარა -:-
23:45პინეტო კალჩო - რეკანატეზე -:-
იტალია: სერია C - ჯგუფი C
17:00კასერტანა - ტარანტო -:-17:00მონოპოლი - სორენტო -:-
17:00მონტეროსი - ბენევენტო -:-
19:15იუვე სტაბია - მესინა -:-
21:30ლატინა - ფოჯია -:-
21:30პოტენცა - კროტონე -:-
23:45აველინო - პიჩერნო -:-
23:45აუდას ჩერინიოლა - ტურისი -:-
23:45ბრინდიზი - ვირტუს ფრანკავილა -:-
იტალია: სერია D - ჯგუფი C
17:30დოლომიტი ბელუნესი - ტრევიზო -:-იტალია: პრიმავერა 1
13:45ინტერი U19 - ლეჩე U19 -:-16:00ემპოლი U19 - ტორინო U19 -:-
16:00სასუოლო U19 - კალიარი U19 -:-
18:00ფიორენტინა U19 - ატალანტა U19 -:-
18:00ფროზინონე U19 - ბოლონია U19 -:-
იტალია: პრიმავერა 2
14:00კროტონე U19 - ბენევენტო U19 -:-14:00პერუჯა U19 - ენტელა U19 -:-
14:00პესკარა U19 - ჩეზენა U19 -:-
14:45ალესანდრია U19 - რეჯიანა U19 -:-
16:30პალერმო U19 - ნაპოლი U19 -:-
17:30ასკოლი U19 - ტერნანა U19 -:-
17:30პადოვა U19 - ვენეცია U19 -:-
17:30პარმა U19 - კრემონეზე U19 -:-
17:30რენატე U19 - კომო U19 -:-
17:30სპეცია U19 - პიზა U19 -:-
17:30ფერალპისალო U19 - სუდტიროლი U19 -:-
18:00ბარი U19 - ნუოვა კოზენცა U19 -:-
იტალია: სერია A ქ - გასავარდნი ჯგუფი
15:30ნაპოლი ქ - სამპდორია ქ -:-21:00კომო ქ - მილანი ქ -:-
იტალია: სერია A ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:00იუვენტუსი ქ - ფიორენტინა ქ -:-იტალია: სერია B ქ
15:00სან მარინო ქ - ჯენოა ქ -:-15:30ვერონა ქ - ტერნანა ქ -:-
17:30Freedom ქ - ბრეშა ქ -:-
17:30RES Roma ქ - რავენა ქ -:-
17:30პავია ქ - ბოლონია ქ -:-
17:30პარმა ქ - არეზო ქ -:-
17:30ტავანიაჩო ქ - კიევო ვერონა ქ -:-
კამბოჯა: CPL
12:45კირივონგ სოკ სენ ჩეი - დანგკორი -:-15:00ბოიუნგ კეტი - ნაგავორლდი -:-
კენია: სუპერ ლიგა
14:00Luanda Villa - ნაივასი -:-16:00Dimba Patriots - ვიჰიგა -:-
16:00კისუმუ - Nairobi United -:-
17:00Mombasa Stars - დარაჯანი გოუგოუ -:-
კენია: FKF Cup
13:00Bungoma Superstars - სოფაპაკა -:-13:00ბიდკო იუნაიტედი - KCB -:-
16:00კაკამეგა ჰოუმბოიზი - ტუსკერი -:-
16:00პოლისი - Mombasa Stars -:-
კვიპროსი: Cyta ჩემპიონშიპი - გასავარდნი ჯგუფი
21:00აელი ლიმასოლი - აჩნასი -:-21:00ნეა სალამისი - კარმიოტისა -:-
კვიპროსი: დივიზიონი 2 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ENAD - პო ქსილოტიმპოუ 2006 -:-18:00ერმისი - დიგენისი აკრიტასი -:-
18:00ჩლორაკა - პაეეკი -:-
კვიპროსი: დივიზიონი 2 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:00აია ნაპა - ოლიმპიაკოსი ნიქოზია -:-18:00ასილ ლისი - ომონია 29 მაისი -:-
18:00პარალიმნი - ომონია არადიპუ -:-
18:00პეია 2014 - იპსონასი -:-
კოლუმბია: პრიმერა A - აპერტურა
02:00პეტროლერა - დეპორტეს ტოლიმა -:-04:30ხუნიორი - ლა ექუიდადი -:-
23:00ენვიგადო - ატლეტიკო ნასიონალი -:-
კონგოს რესპუბლიკა: ლიგა 1
18:00ტალანგე - Vegas -:-21:00ოტოჰო დოიო - დიაბლ ნუარი -:-
კოსოვო: სუპერლიგა
16:00მალიშევა - დრიტა -:-16:00პრიშტინა - ბალკანი -:-
კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა
05:00ზელედონი - სანტოსი -:-კოტ-დ'იუვარი: ლიგა 1
19:30ლის სასანდრა - სტელა აჯამე -:-19:30რასინგი დ'აბიჯანი - ზომანი -:-
19:30სო არმე - სტად დ'აბიჯანი -:-
19:30სპორტინგი განოა - სოლ -:-
21:45ასი დ'აბენგურუ - კორჰოგო -:-
ლატვია: Virsliga
16:00ლიეპაია - რიგას ფუტბოლა სკოლა -:-18:00ბფკ დაუგავპილსი - ტუკუმსი 2000 -:-
ლატვია: 1. Liga Women
19:00მეტა/ლუ ქ - აუდა ქ -:-20:00სფკ რიგა ქ - ლიეპაია ქ -:-
ლესოტო: პრემიერ ლიგა
17:00ბანტუ - ლიფოფანე -:-17:00ლესოტო - ლინარე -:-
17:00მატლამა - ლმპს -:-
ლიბანი: პრემიერ ლიგა - დამარცხებულების ეტაპი
16:15ალ ღაზიე - ალ ჰიკმა -:-17:00ალ-საჰელი - ალ-აჰლი ნაბატია -:-
ლიეტუვა: A ლიგა
17:00ჰეგელმანი - პანევეზისი -:-19:00სიაულიაი ფა - ტრანსინვესტი -:-
ლიეტუვა: I ლიგა
15:00გარლიავა - ტაურას ტაურაგე -:-17:00ატმოსფერა - რიტერიაი -:-
17:00ბფა ვილნიუსი - ბაბრუნგასი -:-
17:00ეკრანასი - მინია -:-
ლუქსემბურგი: BGL ლიგა
19:00ჟენესი - დიფერდანჟი -:-19:00შიფლანჟე - კაერიენგი -:-
19:30ვიქტორია როსპორტი - ფოლა -:-
21:00დუდელანჟი - უნა შტრასენი -:-
21:00მარისკა მერში - მონდორფი -:-
21:00უნიონ ტიტუს პეტანჟი - რასინგი ლუქსემბურგი -:-
21:00ჰესპერანჟი - მონდერკანჟი -:-
21:30პროგრეს ნიდერკორნი - ვილცი -:-
მავრიტანია: ლიგა 1
02:30ტევრაგ-ზეინა - ინტერი ნუაკშოტი -:-მაკაო: ელიტ ლიგა
11:00ჩენგ ფუნგი - მონტე კარლო -:-13:00ბენფიკა - ჩაო პაკ კეი -:-
მალტა: FA თასი
17:00გზირა - მგარი -:-17:00მარსაქსლოკი - ფლორიანა -:-
18:00ბირკირკარა - ჰამრუნი -:-
19:30მოსტა - სლიემა -:-
მაროკო: მაროკოს თასი
02:00ოლიმპიკ ხურიბგა - დიფაა ელ-ჯადიდი -:-02:00შაბაბ მოჰამედია - იუსუფია ბერეშიდი -:-
მექსიკა: ლიგა MX - კლაუსურა
05:00პუებლა - ტიგრესი -:-06:00ამერიკა - ატლეტიკო სან-ლუისი -:-
07:00მაზატლანი - ტიხუანა -:-
მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - კლაუსურა
04:00სელაია - ტლახკალა -:-მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A
04:00ტეკოსი - კიმარონეს დე სონორა 2 -:-04:45ორგულიო რეინოსა - კორასი -:-
06:00ჩიჰუაჰუა - აპოდაკა -:-
21:00ლეონეს ნეგროსი 2 - მექსიკალი -:-
22:00სან ხუან დე არაგონი - რებოსეროს დე ლა პიედადი -:-
მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია B
03:00პოზა რიკა - აიენსე -:-22:00ჩილპაკინგო - სანტიაგო -:-
22:00ჰურაკანს იზკალი - სიერვოსი -:-
მექსიკა: ლიგა MX U23 - კლაუსურა
19:00პუმასი U23 - კრუზ ასული U23 -:-19:30პაჩუკა U23 - ტოლუკა U23 -:-
მექსიკა: ლიგა MX ქ - კლაუსურა
01:45კრუზ ასული ქ - ამერიკა ქ -:-03:00კერეტარო ქ - ნეკაქსა ქ -:-
05:06ლეონი ქ - მაზატლანი ქ -:-
მოლდოვა: სუპერ ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
17:00დროჩია - ბარდარი -:-17:00უნივერ-ოგუზსპორტი - ფლორესტი -:-
მოლდოვა: სუპერ ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
19:00ზიმბრუ - ოლიმპია ბალტი -:-მონტენეგრო: პირველი ლიგა
18:00არსენალ ტივატი - დეჩიჩი -:-18:00იედინსტვო - მლადოსტი დგ -:-
18:00იეზერო - მორნარ ბარი -:-
18:00სუტიესკა - რუდარი -:-
21:00ბუდუჩნოსტი - პეტროვაცი -:-
მონტენეგრო: დრუგა ლიგა
18:00ბოკელჟი - პოდგორიცა -:-18:00იგალო - ლოვცენი -:-
18:00ისკრა - გრბალი -:-
18:00კომ პოდროგიცა - ინტერნასიონალი -:-
მონღოლეთი: პრემიერ ლიგა
12:15Brera Ilch - ულანბაატარი -:-15:15ფალკონსი - ტუვ ბუგანუუდი -:-
მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური
21:00იაპონია U16 - ჩეხეთი U16 -:-21:00საუდის არაბეთი U16 - კოტ-დ’ივუარი U16 -:-
21:00საფრანგეთი U16 - არგენტინა U16 -:-
21:00უელსი U16 - მექსიკა U16 -:-
მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური
13:30სლატინა (Rou) - არგესი (Rou) -:-16:00გრორუდი (Nor) - ფოლო (Nor) -:-
16:00სტრომენი (Nor) - ულლ/კისა (Nor) -:-
16:45სიკი (Fin) - ჰაკა (Fin) -:-
17:00იერვი (Nor) - ფლეკეროი (Nor) -:-
17:00ლაჰტი (Fin) - გნისტანი (Fin) -:-
17:00სპრინტ-იელოი (Nor) - ეიკ-ტონსბერგი (Nor) -:-
20:00კტპ (Fin) - Valtti (Fin) -:-
მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური ქ
16:00ორებრო ქ (Swe) - აიკი ქ (Swe) -:-18:00უფსალა ქ (Swe) - დიურგარდენი ქ (Swe) -:-
ნიდერლანდები: ერედივიზიონი
19:30ნაიმეგენი - პსვ -:-21:45სპარტა როტერდამი - სიტარდი -:-
23:00გ.ა. იგლზი - ექსელსიორი -:-
23:00ვალვაიკი - ჰერენვენი -:-
00:00ალკმაარი - ვიტესი -:-
ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი
23:00ბრედა - მაასტრიხტი -:-23:00გრააპსხაპი - იონგ აზ ალკმაარი -:-
23:00დენ ბოსხი - დორდრეხტი -:-
23:00დენ ჰააგი - გრონინგენი -:-
23:00ეინდჰოვენი - კამბური -:-
23:00ემენი - იონგ აიაქსი -:-
23:00ვენლო - ოსს -:-
23:00ტელსტარი - იონგ უტრეხტი -:-
23:00ჰელმონდი - ვილემ II -:-
ნიდერლანდები: მეორე დივიზიონი
17:30ასენი - ადო 20 ჰეემსკერკი -:-17:30ექსელსიორი მაასლუისი - დე ტრეფერსი -:-
17:30ლისე - ქვიქ ბოიზი -:-
17:30ნოორდვიკი - კოზაკენ ბოიზი -:-
17:30ჰარდენბერგი - გვვვ -:-
18:00აფკ - რიინსბურგსე ბოიზი -:-
18:30კატვიიკი - შევენინგენი -:-
18:30ჰფკ - სპარტა როტერდამი -:-
21:00იონგ ალმერე სიტი - შპაკენბურგი -:-
ნიდერლანდები: მესამე დივიზიონი
17:00HV & CV ქვიკი - გვვ უნიტასი -:-17:00ავკ - ტოგბ -:-
17:00ბლაუვ გეელი - როსმალენი -:-
17:30ბარენდრეხტი - გემერტი -:-
17:30ემდიკი - ჰსკ 21 -:-
17:30ვვ დოვო - კამპონგი -:-
17:30რაინვოგელსი - ჰარკემასე ბოიზი -:-
17:30სტაპჰორსტი - ვვსბ -:-
17:30სტედოკო - ბარონიე -:-
18:00იისელმეერფოგელსი - დვს '33 ერმელო -:-
18:00ოდინ '59 - გენემუიდენი -:-
18:00სპარტა ნიიკერკი - რკავ ვოლენდამი -:-
18:00სპორტლუსტი - გრონე შტერი -:-
18:00ურკ - ვვ ჰოოგევენი -:-
18:30დემ - ჰერკულესი -:-
21:00მეერსენი - ოსს'20 -:-
21:00უნა - ტეკ -:-
ნიდერლანდები: დივიზიონი 1 U21 - საგაზაფხულო სეზონი
17:30ზვოლე U21 - კამბური U21 -:-ნიდერლანდები: დივიზიონი 1 U18 - საგაზაფხულო სეზონი
18:00ვილემ II U18 - გრონინგენი U18 -:-ნიდერლანდები: ერედივიზიონი ქ
17:00ტვენტე ქ - დენ ჰააგი ქ -:-17:00ფეინოორდი ქ - ტელსტარი ქ -:-
19:30ზვოლე ქ - ექსელსიორი ქ -:-
19:30სიტარდი ქ - უტრეხტი ქ -:-
ომანი: პროფესიონალური ლიგა
22:00ალ-ვაჰდა - სურ კლუბი -:-22:00ალ-რუსტაქი - ბაჰლა -:-
პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა
04:00კუსკო - უნიონ კომერსიო -:-23:15გრაუ - კარლოს მანუჩი -:-
პერუ: ლიგა ქ
19:30უნივერსიტარიო ქ - დეფენსორესი ქ -:-00:00კილასი ქ - Biavo ქ -:-
პოლონეთი: ექსტრაკლასი
15:30რაკოვი - რუხი -:-18:00იაგიელონია - ლკს ლოძი -:-
20:30პიასტი გლივიცე - სლასკი ვროცლავი -:-
23:00პოგონი შჩეცინი - კრაკოვია -:-
პოლონეთი: დივიზიონი 1
15:40რ. რჟეშოვი - ლეჩნა -:-18:00ლეგნიცა - არკა გდინია -:-
20:30ჩრობრი გლოგოვი - ვისლა კრაკოვი -:-
23:00პოდბესკიძიე - ტერმალიკა ნიეჩიეზა -:-
პოლონეთი: დივიზიონი 2
15:00სტეზიცა - სკრა -:-15:00სტომილი ოლშტინი - ჰუტნიკ ნოვა ჰუტა -:-
16:00ზაგლებიე II - ოლ. გუძიაძი -:-
17:30ჩოჟნიჩანკა - კკს კალიში -:-
18:00პოგონ-სიედლცე - ლეხი პოზნანი II -:-
20:00ლკს ლოძი II - პოლონია ბიტომი -:-
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი I
15:00ზამბროვი - სვიტი -:-15:00ლეგია ვარშავა II - მლავა -:-
16:00ლეგიონოვო - გკს პოგონი -:-
17:00ვარტა სიერაძი - ვიქტორია სულეიოვეკი -:-
17:00ვიკიელეცი - ლკს ლომზა -:-
18:00გკს ბელხატოვი - პილიცა ბიალობრზეგი -:-
18:00პელიკანი - კონკორდია ელბლაგი -:-
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი II
15:00კარტუსია კარტუზი - ზავიშა -:-15:00ნოვე სკალმიერჟიცე - კლეჩევი -:-
16:00სვინოუიშე - სროდა -:-
17:00სტაროგრადი გდანსკი - სტოლემ გნიევინო -:-
18:00ელანა ტორუნი - გედანია გდანსკი -:-
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი III
15:00ბიტომი ოდრჟანსკი - პოლკოვიცე -:-15:00კარინა გუბინი - სტილონ გორზოვი -:-
16:00ბიელსკო-ბიალა - იელენია გორა -:-
16:00გოჩალკოვიცე ზდროი - სლასკი ვროცლავი II -:-
16:00უნია ტურზა სლასკა - რაკოვი II -:-
18:00სტაროვიცე დოლნე - პავლოვიცე -:-
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი IV
15:00ვისლანიე იასკოვიცე - ჩარნი პოლანიეკი -:-15:00კარპატი კროსნო - სტარი სტარახოვიცე -:-
15:00ორლეტა რაძინი - უნია ტარნოვი -:-
16:00ავია სვიდნიკი - პოდჰალე ნოვი ტარგი -:-
16:00ბიალა პოდლასკა - ვისლოკა დებიცა -:-
16:00გარბარნია - სიარკა ტარნობრცეგი -:-
16:00ჩელმიანკა ჩელმი - სვიდნიჩანკა სვიდნიკი -:-
16:30ვიაზოვნიცა - ვიეჩისტა კრაკოვი -:-
პოლონეთი: ახალგაზრდული ლიგა - ცენტრალური
14:00ოდრა ოპოლე U19 - კორონა კიელცე U19 -:-15:00ვიძევ ლოძი U19 - გორნიკი ზაბჟე U19 -:-
პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა
00:30ესტრელა - სპორტინგი -:-19:30აროუკა - ფარენსე -:-
19:30გიმარაეში - მორეირენსე -:-
22:00ბოავიშტა - რიუ ავე -:-
00:30ეშტორილი - პორტუ -:-
პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2
15:00ლეირია - ნასიონალი -:-18:00მარიტიმუ - ლეიშოესი -:-
19:30ავს - სანტა კლარა -:-
19:30პორტუ B - პენაფიელი -:-
პორტუგალია: ლიგა 3 - გასავარდნი ჯგუფი
19:00ამორა - პერო პინეირო -:-19:00ანადია - ტროფენსე -:-
19:00დეზემბრო - ოლივერირა ჰოსპიტალი -:-
19:00ვიანენსე - კანელას 2010 -:-
19:00სანხოანენსე - ად ფაფე -:-
21:00კალდასი - სპორტინგი B -:-
პორტუგალია: ლიგა 3 - დაწინაურების ჯგუფი
19:00ვარზიმი - აკადემიკა -:-23:30ფელგუეირასი - კოვილია -:-
პორტუგალია: კამპეონატო დე პორტუგალია - ჯგუფი B
15:00ბეირა მარი - ვილა მეა -:-პორტუგალია: კამპეონატო დე პორტუგალია - ჯგუფი C
15:00მარინენსე - ფონტინასი -:-პორტუგალია: კამპეონატო ნასიონალი U19 - გასავარდნი ჯგუფი
20:00აკადემიკა U19 - ტორეენსე U19 -:-20:00ბეირა მარი U19 - ალვერკა U19 -:-
20:00ბელენენსეში U19 - ეშტორილი U19 -:-
20:00ვიზელა U19 - ლუსიტანია U19 -:-
20:00ჟილ ვისენტე U19 - შავეში U19 -:-
20:00რიუ ავე U19 - ბოავიშტა U19 -:-
პორტუგალია: კამპეონატო ნასიონალი U19 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
15:00ბრაგა U19 - პორტუ U19 -:-20:00ბენფიკა U19 - აკადემიკო ვისეუ U19 -:-
20:00ფარმალისაო U19 - სპორტინგი U19 -:-
რუანდა: პრემიერ ლიგა
17:00მუკურა ვიქტორი სპორტსი - რაიონ სპორტი -:-20:00კიიოვუ - მუსანზე -:-
რუმინეთი: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
17:45ბოტოსანი - პოლი იაში -:-20:00უ. კლუჟი - უტა არადი -:-
რუმინეთი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
23:00უნივ. კრაიოვა - რაპიდი ბუქარესტი -:-რუმინეთი: ლიგა 2 - გასავარდნი ჯგუფი
13:00CSM ალექსანდრია - დუმბრავიტა -:-13:00ვიტორული ტგ. ჟიუ - სტიაუა ბუქარესტი -:-
13:00კონკორდია - პროგრესულ სპარტაკი -:-
13:00რესიტა - უნირეა დეჟი -:-
13:00ტუნარი - ჩინდია ტარგოვისტე -:-
13:00ჩაჰლაული - მეტალოგლობუსი ბუქარესტი -:-
რუმინეთი: ლიგა 2 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
13:00უნირეა სლობოჟია - მიოვენი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 1 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00ბაკაუ - სტიინტა მიროსლავა -:-17:00ბუკოვინა რადაუტი - ბაკაუ -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 2 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00ბრაილა - ფორტინო იანკა -:-17:00ჰამანგია ბაია - ვოინტა ლიმპეზისი -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 2 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00CSM ფოკსანი - სპორტინგი ლიესტი -:-17:00მეტალული ბუზაუ - უნირეა ბრანისტეა -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 3 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00აქსიოპოლის ჩერნავოდა - ინაინტე მოდელუ -:-17:00გლორია ბანეასა - პროგრესული ფუნდულეა -:-
17:00რეკოლტა ჯორჯ დოჯა - ვოლუნტარი 2 -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 3 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00აფუმატი - LPS HD Clinceni -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 4 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00მორენი - ტრიკოლორულ ბრეაზა -:-17:00პლოპენი - მუსკელი -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00ტარგუ - ტარლუნგენი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00კამპულუნგი - ქიდს ტამპა ბრასოვი -:-17:00ოლიმპიკი ზარნესტი - ცეტატე რასნოვი -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00ჰორეზუ - კალიმანესტი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00ლუპაჩი - ჟიულ პეტროსანი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00ფილიასი - ვიტორული სიმიანი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 8 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00პროგრესული პეჩიცა - ინეუ -:-17:00სოიმი ლიპოვა - სოკოდორი -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 8 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00ბიჰორი - ფინიქს ბუზიასი -:-17:00პოლიტექნიკა ტიმისოარა - პეკიუ ნოუ -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 9 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00უნირეა ალბა-იულია - ვიიტორულ კლუჟი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 9 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00მედიასი - უნირეა უნგენი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 10 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00ვიქტორია კარეი - მინერულ ოკნა დეჟი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 10 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00ოლიმპია სატუ მარე - სანტანდრეი -:-რუმინეთი: ლიგა 1 ქ - გასავარდნი ჯგუფი
13:00ტარგუ მურესი ქ - გლორია 2018 ბისტრიტა ქ -:-რუმინეთი: ლიგა 1 ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
14:00მიერკურეა ჩიუკი ქ - პოლიტექნიკა ტიმისოარა ქ -:-16:00ფარულ კონსტანტა ქ - ოლიმპია კლუჟი ქ -:-
რუსეთი: პრემიერ ლიგა
15:00კრილია სოვეტოვი სამარა - ზენიტი -:-17:30სოჭი - ცსკა მოსკოვი -:-
18:30ბალტიკა - პარი ნნ -:-
20:00სპარტაკი მოსკოვი - ურალი -:-
რუსეთი: FNL
09:00იენისეი - ხიმკი -:-15:00სკა ხაბაროვსკი - სარატოვი -:-
17:00არსენალი ტულა - ტიუმენი -:-
17:00ტორპედო მოსკოვი - კამაზი -:-
17:00შინიკი იაროსლავი - ლენინგრადეცი -:-
20:30როდინა მოსკოვი - ვოლგარ-ასტრახანი -:-
რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი A ოქრო - საგაზაფხულო სეზონი
13:00უფა - ველესი მოსკოვი -:-14:00ნოვოსიბირსკი - მურომი -:-
16:00რ. ვოლგოგრადი - ლიპეტსკი -:-
17:00კრასნოდარი 2 - როდინა მოსკოვი 2 -:-
18:00ჩაიკა - ჩელიაბინსკი -:-
რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი A ვერცხლი - საგაზაფხულო სეზონი
15:00ირტიში ომსკი - ტორპედო მიასი -:-15:30ს. კოსტრომა - ულიანოვსკი -:-
16:00კურსკი - დ. ბრიანსკი -:-
16:00ხიმიკი - ტექსტილშტიკი -:-
17:00მაშუკი - კალუგა -:-
რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი B - ჯგუფი 1
15:00ასტრახანი - ნარტი ჩერქეზკი -:-15:00ბიოლოგი - ფკ პობედა -:-
15:00სპარტაკი ნალჩიკი - დინამო სტავროპოლი -:-
16:00ალანია 2 - ფორტე ტაგანროგი -:-
17:00მაიკოპი - როსტოვი 2 -:-
რუსეთი: სუპრიმ დივიზიონი ქ
12:00ზვეზდა 2005 ქ - ჩერტანოვო მოსკოვი ქ -:-12:45ენისეი ქ - ცსკა მოსკოვი ქ -:-
14:00ლოკომოტივი მოსკოვი ქ - კრასნოდარი ქ -:-
საბერძნეთი: სუპერ ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
17:00პანსერაიკოსი - ასტერას ტრიპოლისი -:-19:30ვოლოსი - კიფისიასი -:-
21:30იანინა - პანეტოლიკოსი -:-
22:00ოფი კრეტა - ატრომიტოსი -:-
საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2 - გასავარდნი ჯგუფი
16:00ირაკლისი - კოზანი -:-18:00გიუქტასი - პაე ეგალეო -:-
18:00კარდიცა - კამპანიაკოსი -:-
18:00ოლიმპიაკოსი B - პანაჩაიკი -:-
18:00პანათინაიკოსი B - დიაგორასი -:-
18:00პაოკი B - აიოლიკოსი -:-
საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2 - დაწინაურების ჯგუფი
16:00აეკი ათენი B - ლარისა -:-18:00ლევადიაკოსი - ნიკი ვოლოსი -:-
საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 3
18:00მარკო - პილიუ -:-18:00მესოლონგი - პანარგიაკოსი -:-
საბერძნეთი: Division A Women
15:45ელპიდეს კარდიტსასი ქ - ვოლოსი 2004 ქ -:-სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა
17:30გოლდენ ეროუსი - რიჩარდს ბეი -:-17:30კეიპტაუნ სიტი - კაიზერ ჩიფსი -:-
17:30პოლოკვეინი - ჩიპა იუნაიტედი -:-
17:30სტელენბოში - როიალ AM -:-
19:30ტს გალაქსი - ამაზულუ -:-
19:45სეკუკუნე - ორლანდო პირატსი -:-
სამხრეთ აფრიკა: დისკი ჩელენჯი
12:00როიალ AM U23 - გოლდენ ეროუსი U23 -:-12:00სვალოუ U23 - პოლოკვეინი U23 -:-
12:00სუპერსპორტ იუნაიტედი U23 - კეიპტაუნ სიტი U23 -:-
12:00ჩიპა იუნაიტედი U23 - კაიზერ ჩიფსი U23 -:-
14:00სეკუკუნე U23 - ორლანდო პირატსი U23 -:-
სამხრეთ კორეა: K ლიგა 1
09:00ინჩეონი - დაეჯეონი -:-09:00ჩონბუკი - Ulsan HD -:-
11:30სუვონი - გიმჩეონ სანგმუ -:-
11:30ჯეჯუ იუნაიტედი - პოჰანგი -:-
სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2
09:00ასანი - ჩეონგჟუ -:-11:30სეონგნამი - გიმპო -:-
11:30სეული ე-ლანდი - ანიანგი -:-
სამხრეთ კორეა: K3 ლიგა
09:00დეგუ 2 - გიმჰაე -:-09:00ჩანგვონი - პაჯუ სითიზენი -:-
10:00დაეჯეონ კორაილი - ჰვასეონგი -:-
10:00მოკპო - ულსანი -:-
საუდის არაბეთი: პროფესიონალური ლიგა
23:00ალ ახდუდი - ალ-რაედი -:-23:00ალ იტიჰადი - ალ-ფეიჰა -:-
23:00ალ-იტიფაკი - ალ-აჰლი -:-
23:00ალ-ტაავონი - ალ-ჰაზემი -:-
23:00დამკი - ალ-ხალეჯი -:-
23:00ალ რიადჰი - აბჰა -:-
23:00ალ-ვეჰდა - ალ-ფატეჰი -:-
23:00ალ-ნასრი - ალ ტაეე -:-
23:00ალ-შაბაბი - ალ-ჰილალი -:-
საუდის არაბეთი: დივიზიონი 1
23:00ალ-არაბი - ალ-ქადისია -:-23:00ალ-ჯაბალანი - ოჰოდი -:-
საფრანგეთი: ლიგა 2
18:00ვალანსიენი - სტ. ეტიენი -:-22:00ამიენი - პაუ -:-
22:00ბორდო - სკ პარიზი -:-
22:00გრენობლი - გენგამი -:-
22:00დიუნკერკი - ანესი -:-
22:00კონკარნო - ანჟე -:-
22:00ლავალი - ბასტია -:-
22:00ტრუა - როდეზი -:-
22:00ქევილი რუენი - კაენი -:-
საფრანგეთი: ნაციონალი
22:30ავრანში - რუენი -:-22:30ვილფრანში - სოშო -:-
22:30ნანსი - გოლი -:-
საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი A
21:00ალესი - ჰიერესი -:-21:00ტულონი - ანდრეზიო -:-
21:00ფრეჟუ სენტ რაფაელი - ლე პუი-ან-ველე -:-
საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი B
21:30ავოანი - ტრელიზაკი -:-საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ
00:00სკ პარიზი ქ - მონპელიე ქ -:-16:00გენგამი ქ - სტ. ეტიენი ქ -:-
17:30რეიმსი ქ - ბორდო ქ -:-
17:30ფლეური 91 ქ - ლილი ქ -:-
სერბეთი: სუპერ ლიგა
17:00რადნიჩკი 1923 - ნაპრედაკი კრუსევაჩი -:-17:00რადნიჩკი ნისი - მლადოსტი -:-
19:00იავორი - ცრვენა ზვეზდა -:-
21:30პარტიზანი - სპარტაკ სუბოტიცა -:-
სერბეთი: პირველი ლიგა
18:00გრაფიცარი ბეოგრადი - მლადოსტი გატი -:-18:00ნოვი სადი - ვრსაჩი -:-
18:00ოფკ ბეოგრადი - სმედერევო -:-
18:00ტეკსტილაჩი ოძაჩი - სრემსკა მიტროვიცა -:-
20:00კოლუბარა - ინჯიია -:-
სერბეთი: Srpska ლიგა - ბელგრადი
14:00პრვა ისკრა - სტუდენტსკი გრადი -:-14:00უსკე - რადნიჩკი ობრენოვაკი -:-
16:30ტორლაკი - ტელეოპტიკი -:-
19:00ბუდუჩნოსტ დობანოვცი - სინდიელიკ ბელგრადი -:-
19:00რადი ბელგრადი - ბროდარაცი -:-
სერბეთი: Srpska ლიგა - ვოივოდინა
19:001. მაი რუმა - რადნიჩკი ზრენიანინი -:-19:00ბეჩეჟი - კაბელი ნოვი სადი -:-
19:00ზელეჟნიჩარი ინდია - ბაჩკა -:-
19:00იედინსტვო სპ - დინამო პანცევო -:-
19:00ნაფტაგასი - კიკინდა -:-
19:00ჰაიდუკი 1912 - პოდუნავაც ბელეგისი -:-
სერბეთი: Srpska ლიგა - აღმოსავლეთი
18:30Derdap - ტიმოჩანინი -:-18:30იედინსტვო კრუშევაკი - ზიტორადია -:-
18:30მესევო - პჩინია -:-
18:30რადნიცკი სვილაინაცი - დუნავი პრაჰოვო -:-
18:30ტრაიალი კრუსევაცი - რადნიჩკი პიროტი -:-
სერბეთი: Srpska ლიგა - დასავლეთი
18:30ბორაქი 1926 - სლოგა პეტროვაცი -:-18:30ზლატიბორ ჩაიეტნა - ბუდუჩნოსტი კრუშიკი -:-
18:30იოსანიცა - ფაპ -:-
18:30ლოზნიცა - სლოგა პოზეგა -:-
18:30ომლადინაცი ზაბლაცე - პოლეტ ლიუბიჩი -:-
18:30რეალ პოდუნავცი - მლადი რადნიკი -:-
18:30ტუტინი - ოფკ მიჰაილოვაკი -:-
სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა
20:15გადაიდოKholifa Stars - ლუავა -:-20:15გადაიდობო რეინჯერსი - რეალ რეპუბლიკანსი -:-
20:15გადაიდოლამბოი - ვუსუმ სტარზი -:-
20:15გადაიდომაითი ბლექპული - Kahunla -:-
20:30ლამბოი - დაიამონდ სტარზი -:-
22:00კალონი - ფრითაუნ სიტი -:-
სირია: პრემიერ ლიგა
16:00ალ-იტიჰადი ალეპო - ალ-საჰელი -:-16:00ალ-კარამაჰი - ალ-ტალია -:-
16:00ფუტუა - ჰორია -:-
16:00ჯაბლეჰი - ალ-ჯაიში -:-
16:00ჰოტინი - ტიშრინი -:-
სლოვაკეთი: ნაიკის ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ბანსკა ბისტრიცა - ტრენჩინი -:-18:00ზ. მორავცე-ვრაბლე - კოშიცე -:-
18:00სკალიცა - მიხალოვცე -:-
სლოვაკეთი: ნაიკის ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
20:30სლოვანი ბრატისლავა - პოდბრეზოვა -:-სლოვაკეთი: 2. ლიგა
17:00ლ. მიკულასი - მიავა -:-18:00სამორინი - სპისკა ნოვა ვესი -:-
სლოვაკეთი: 3. ლიგა - აღმოსავლეთი
18:00ლუბოვნა - ნამესტოვო -:-18:00მსკ ლუკენეცი - ბარდეჟოვი -:-
სლოვაკეთი: 3. ლიგა - დასავლეთი
18:00გალანტა - ბელუსა -:-18:00ლეჰოტა პ. ვ. - ველკე ლუდინცე -:-
18:00ჟედნოტა ბანოვა - მსკ მარტინი -:-
18:00სალა - ჰა ბანსკა ბისტრიცა -:-
სლოვაკეთი: 4. ლიგა - ცენტრალური
18:00ბადინი - ბანიკი სტრანავი -:-18:00იავორნიკ მაკოვი - ოსკ ბესენოვი -:-
18:00კ. ნოვე მესტო - პრიბელცე -:-
18:00კადცა - ტვრდოსინი -:-
18:00სლავია სტასკოვი - ლიპ. სტიავნიცა -:-
სლოვაკეთი: 4. ლიგა - აღმოსავლეთი
13:30სოკოლი ლუბოტიცე - რასლავიცე -:-18:00საბინოვი - სობრანცე-სობრანეცკო -:-
სლოვაკეთი: 4. ლიგა - დასავლეთი
18:00ნოვე ზამკი - სტანკოვცე -:-სლოვაკეთი: 1. ლიგა ქ
14:00გფთ ქ - ჟილინა ქ -:-სლოვენია: პირველი ლიგა
23:15დომჟალე - მურა -:-18:00ოლიმპია ლიუბლიანა - კოპერი -:-
20:30ცელიე - ალუმინი -:-
სლოვენია: 2. SNL
18:30ბილიე - გროსუპლიე -:-18:30ბისტრიცა - გორიცა -:-
18:30დრავინია - პრიმორიე -:-
23:00ნაფტა - ბელტინცი -:-
სლოვენია: 3. SNL - აღმოსავლეთი
18:00Race - დრავოგრადი -:-18:00ვიდემი - ზავრკი -:-
18:00კოროტანი - ჰაიდინა -:-
18:00ლიუტომერი - დრავა -:-
18:00პოდვინცი - ბრეზიცე -:-
19:00სამპიონ ცელიე - კრშკო -:-
21:00დობროვცე - სმარტნო -:-
სლოვენია: 3. SNL - დასავლეთი
18:30ადრია - ფამა ვიპავა -:-18:30ზირი - სობეც ლეშე -:-
18:30იესენიცე - დრენ ვრჰნიკა -:-
18:30კოცევიე - დობი -:-
18:30სკოფია ლოკა - იზოლა -:-
18:30სლოვანი ლიუბლიანა - ბრდა -:-
სლოვენია: 1. SZNL ქ
18:00მურა ქ - დრავა ქ -:-18:30პრიმორიე აიდოვშინა ქ - გაზონი ქ -:-
სომხეთი: პრემიერ ლიგა
15:00ალაშკერტი - არარატი ერევანი -:-19:00ურარტუ - Van -:-
სურინამი: SML
03:00Broki - PVV -:-00:30Flora - Leo Victor -:-
ტაილანდი: ტაი ლიგა 1
15:00უტაი ტანი - პრაჩუაპი -:-15:30ლამპჰუნ უორიორი - პორტ მტი -:-
16:00სუხოტაი - რაჩაბური -:-
17:00ტრატი - პათუმ იუნაიტედი -:-
ტაილანდი: ტაი ლიგა 2
14:30პატაია იუნაიტედი - ჩაინატი -:-15:00კრაბი - ნონგ ბუა პიჩაია -:-
15:00ჩიანგმაი - აიუტთაია იუნაიტედი -:-
15:30ნახონ რაჩასიმა - ჩაინგმაი იუნაიტედი -:-
16:00კასეტსარტი - რაიონგი -:-
ტოგო: ეროვნული ჩემპიონატი
19:00Doumbe - უნისპორტი -:-19:00გბიკინტი ბასარი - Barracuda -:-
უგანდა: პრემიერ ლიგა
17:00ვილა - მბარარა სიტი -:-20:00ურა - ვაიპერსი -:-
უგანდა: Big ლიგა
17:00Calvary - ნდეჯე -:-17:00Kiyinda Boys - იანგ ელეფანტი -:-
17:00Mbale Heroes - Lugazi -:-
17:00ბლექს ფაუერი - Kaaro Karungi -:-
17:00კიეტუმე - Jinja North -:-
17:00ონდუპარაკა - Kigezi HomeBoyz -:-
17:00პოლისი - Booma -:-
უელსი: კიმრუ სამხრეთი
23:30კამბრიანი & კლიდახი - ებერტილერი ბლუბირდსი -:-უელსი: კიმრუ ჩრდილოეთი
23:30პრესტატინი - ფლინტი -:-უელსი: FA თასი
21:15კარდიფი მეტროპოლიტანი - ტნს -:-უზბეკეთი: სუპერ ლიგა
18:00ანდიჯანი - ნასაფ ქარში -:-18:00პახტაკორი - სოგდიანა -:-
უკრაინა: პრემიერ ლიგა
15:00ობოლონი - შახტარი დონეცკი -:-17:30ჟიტომირი - ჩერნომორეცი ოდესა -:-
20:00ვერეს რივნე - კრივბასი -:-
უკრაინა: I ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
14:00ხუსტი - ჰირნიკ-სპორტი -:-15:00ნივა ტერნოპილი - დინაზ ვიშგოროდი -:-
15:30ბუკოვინა - ჩერნიჰივი -:-
უკრაინა: I ლიგა - დაწინაურების ჯგუფი
14:30პოლტავა - დუნაივცი -:-16:00ინჰულეცი - ნივა ბუზოვა -:-
უკრაინა: II ლიგა
19:00ტროსტიანეცი - სკალა 1911 -:-უკრაინა: U19 League
14:00კოლოსი კოვალივკა U19 - დნიპრო-1 U19 -:-15:00ზარია ლუგანსკი U19 - მეტალისტი 1925 ხარკოვი U19 -:-
უნგრეთი: NB I
23:00პუშკაშ აკადემი - Fehervar FC -:-17:30კისვარდა - დებრეცენი -:-
20:00მტკ ბუდაპეშტი - კეჩკემეტი ტე -:-
22:30ზალაეგერშეგი - დიოსგიორი -:-
უნგრეთი: NB II
19:00მოსონმაგიაროვარი ტე - ნირეგიჰაზა -:-უნგრეთი: NB III - ჩრდილოეთ-აღმოსავლეთი
18:00კარჩაგი - დებრეცენი II -:-უნგრეთი: NB III - ჩრდილოეთ-დასავლეთი
17:00კომარომი - ზალაეგერშეგი II -:-19:00ვლს ვესპრემი - პუშკაშ აკადემი II -:-
უნგრეთი: NB III - სამხრეთ-დასავლეთი
16:00პაკში II - ერდი -:-უნგრეთი: NB I ქ
17:00პუშკაშ აკადემი ქ - ჰალადაში ქ -:-17:00სეკსარდი ქ - ასტრა უნგრეთი ქ -:-
17:00ფერენცვაროში ქ - Fehervar FC ქ -:-
18:00გიორი ქ - შენტ მიჰალი ქ -:-
18:00დიოსგიორი ქ - მტკ ჰუნგარია ქ -:-
19:00შოროკშარი ქ - ბუდაორსი სკ ქ -:-
ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
23:00პენარიოლი - ნასიონალი -:-20:30რამპლა ხუნიორსი - ფენიქსი -:-
23:00ლივერპული მონტევიდეო - რივერ პლეიტი -:-
ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი - ტორნეო კომპეტენცია
17:00ხუვენტუდი - Oriental -:-23:00Cooper - ატენასი -:-
23:00პლაზა კოლონია - ჩერიტო -:-
23:00სუდ ამერიკა - ტაკუარემბო -:-
ფარერების კუნძულები: 1. დეილდი
17:30ჰოივიკი - კლაკსვიკი 2 -:-18:00ვიკინგური 2 - სუდუროი -:-
18:00სანდური - რუნავიკი 2 -:-
19:00ტბ ტვოროირი - აბ არგირი -:-
21:15ბ36 ტორსჰავნი 2 - ჰბ ტორსჰავნი 2 -:-
ფინეთი: ლიგის თასი - პლეი-ოფი
17:00ინტერი ტურკუ - კუპს -:-ქუვეითი: პრემიერ ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
22:30ალ-ნასერი - ალ-ქუვეითი -:-22:30ალ-სალმია - ალ-არაბი -:-
ყაზახეთი: პრემიერ ლიგა
13:00შახტარი ყარაღანდი - ტურანი -:-15:30ატირაუ - ჟეტისუ ტალდიყორღანი -:-
ყატარი: QSL
22:30ალ-არაბი - ალ-ღარაფა -:-22:30ყატარი სკ - ალ ვაკრა -:-
ყირგიზეთი: პრემიერ ლიგა
13:30ტალანტი - დორდოი ბიშკეკი -:-17:30ილბირსი - ალგა -:-
შვედეთი: ოლსვენსკა
18:00ნორკოპინგი - მალმიო -:-შვედეთი: სუპერეტანი
16:00სუნდსვალი - ოსტერსუნდსი -:-18:00ორგრიტი - უტსიკტენი -:-
შვედეთი: დივიზიონი 1 - ჩრდილოეთი
15:00იფკ სტოკსუნდი - ფრისკა ვილიორი -:-16:00ორებრო სირიანსკა - სტოკჰოლმ ინტერნაციონალე -:-
19:00იუნაიტედ ნორდიკი - ესკილსტუნა -:-
შვედეთი: დივიზიონი 1 - სამხრეთი
16:00ესკილსმინე - ტვააკერსი -:-19:00იონკოპინგს სოდრა - ოლიმპიკი -:-
19:00ოსკარშამნსი - ლიუნგსკილე -:-
შვედეთი: დივიზიონი 2 - ნორლენდი
17:00ალგარნა-ჰარნოსანდი - იტერჰოგდალსი -:-შვედეთი: დიზივიონი 2 - სამხრეთ გოტალანდი
17:00ჰასლეჰოლმი იფ - ლოდე -:-შვედეთი: შვედეთის თასი ქ - პლეი-ოფი
18:00პიტეა ქ - როსენგარდი ქ -:-შვეიცარია: სუპერ ლიგა
21:00ვინტერთური - სერვეტი ჟენევა -:-21:00ლოზანა უხი - ლუგანო -:-
23:30ბაზელი - ციურიხი -:-
შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა
23:15ბელინცონა - აარაუ -:-21:00ბადენი - ვილი -:-
შვეიცარია: Promotion ლიგა
18:00ბაზელი II - ბულე -:-18:00ლუგანო II - ხამი -:-
19:00ბრული - ეტუალ-კარუჯი -:-
19:00ლუცერნი II - სტ. გალენი II -:-
19:00ციურიხი II - რაპერსვილი -:-
შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 1
22:30ივერდონი II - მონტეი -:-შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 2
18:00ბლექ სტარზი - ემენბრუკე -:-19:00ვოლენი - დიეტიკონი -:-
19:00კურტეტელე - კონკორდია -:-
19:00შოცი - ლანგენტჰალი -:-
შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 3
18:00ეშენი - ვინტერთური II -:-18:00მენდრისიო - კროიცლინგენი -:-
19:00ვეტსვილ-ბონშტეტენი - ტავერნე -:-
შვეიცარია: სუპერ ლიგა ქ
19:00აარაუ ქ - გრასჰოპერი ქ -:-19:00რაპერსვილი ქ - ციურიხი ქ -:-
20:30თუნი ქ - სერვეტი ჟენევა ქ -:-
21:00ბაზელი ქ - იანგ ბოიზი ქ -:-
22:00ლუცერნი ქ - სტ. გალენი ქ -:-
შოტლანდია: პრემიერ ლიგა
19:00აბერდინი - როს ქაუნთი -:-19:00მოზერველი - სტ. მირენი -:-
19:00რეინჯერსი - ჰიბერნიანი -:-
19:00სტ. ჯონსტონი - დანდი -:-
19:00ჰართსი - კილმარნოკი -:-
შოტლანდია: ჩემპიონშიპი
23:45ეირი - ეირდრი -:-19:00არბროა - დანფერმლაინი -:-
19:00დანდი იუნაიტედი - რაის როვერსი -:-
19:00მორტონი - ქუინზ პარკი -:-
19:00პარტიკი - ინვერნესი -:-
შოტლანდია: I ლიგა
19:00ალოა - ანანი -:-19:00კელტი ჰართსი - ედინბურგ სიტი -:-
19:00კოვ რეინჯერსი - სტირლინგი -:-
19:00ჰამილტონი - ქუინ ოფ საუთი -:-
21:30მონტროზი - ფალკირკი -:-
შოტლანდია: II ლიგა
19:00დუმბარტონი - სტენჰაუზმაირი -:-19:00ისტ ფაიფი - ელგინ სიტი -:-
19:00პიტერჰედი - კლაიდი -:-
19:00სპარტანსი - ფორფარ ატლეტიკი -:-
19:00სტრანრარი - ბონირიგ როუზი -:-
შოტლანდია: ჰაილენდ ლიგა
18:00ვიკ აკადემია - ბრეშინი -:-19:00დევერონვეილი - ბაკი ტისთლი -:-
19:00კეითი - ჰანტლი -:-
19:00კლეჩნაკუდინი - ბენქს ო'დი -:-
19:00სტრარტსფი თისთლი - ნეირნ ქაუნთი -:-
19:00ტარიფ იუნაიტედი - ლოსიმაუსი -:-
19:00ფორს მექანიკსი - ფორმარტინ იუნაიტედი -:-
შოტლანდია: ლოულენდ ლიგა
19:00ლინლითგოუ როუზი - ქოუდენბითი -:-19:00სივილ სერვის სტროლი - ალბიონ როვერსი -:-
19:00სტირლინგის უნივერსიტეტი - ედინბურგის უნივერსიტეტი -:-
ჩადი: Premiere Division - LPFN
19:00Emat - AS Farcha -:-19:00Stars J. Talents - Agri - Tchad -:-
19:00ტურბილონი - გაზელე -:-
ჩეხეთი: 1. ლიგა
18:00ბოჰემიანსი - იაბლონეცი -:-18:00პლზენი - ლიბერეცი -:-
18:00სიგმა ოლომოუცი - პარდუბიცე -:-
21:00სლოვაცკო - სლავია პრაღა -:-
ჩეხეთი: FNL
13:15ვისკოვი - ტაბორსკო -:-13:30პროსტეჟოვი - ჩრუდიმი -:-
ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი B
13:30პრეპერე - ჩესკა ლიპა -:-19:30ზაპი - ბროზანი -:-
ჩეხეთი: MSFL
13:15ტრინეცი - სლოვაცკო B -:-18:00ფრიდლანტი - უნიცოვი -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი A
13:15არიტმა პრაღა - დომაზლიცე B -:-13:30კომაროვი - ჟინდრიხუვ ჰრადეცი -:-
19:30დუბრავკა - ჰოროვიცე -:-
19:30კატოვიცე - სოკოლოვი -:-
19:30როკიცანი - პრიბრამი B -:-
19:30სობესლავი - ტახოვი -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი B
19:30ნესპეკი - ჰვეზდა ხები -:-ჩეხეთი: დივიზიონი C
13:15ლეტოჰრადი - ვისოკე მიტო -:-13:30კოსმონოსოი - ბენესოვი -:-
13:30სლავია ჰრადეცი კრალოვე - ბენატკი -:-
19:30ნოვი ბიძოვი - ჩრუდიმი B -:-
19:30უსტი ნად ორლიცი - ტრუტნოვი -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი D
13:15ბრეცლავი - ჰუმპოლეცი -:-13:15ჰავლიცკუვ ბროდი - Nove Mesto na Morave -:-
18:00შპერიცე - სტარა რისე -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი E
18:00ნოვე სადი - კოზლოვიცე -:-18:00სტერნბერკი - ბჟენეცი -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი F
13:15ოპავა B - ჰლუბინა -:-18:00ვიტკოვიცე - ბოჰუმინი -:-
18:00იესენიკი - კრნოვი -:-
ჩეხეთი: იოჩესკი კპ
17:00სემიცე - რუდოლფოვი -:-18:00იანკოვი - პროტივინი -:-
18:00ტინ ნად ვლატოვუ - დრაზიცე -:-
18:00ტრჰოვე სვინი - მილევსკო -:-
ჩეხეთი: იოჰომორავსკი კპ
13:30პოჰორელიცე - რუსინოვი -:-ჩეხეთი: კარლოვარსკი კპ
13:30დვორი - კარლოვი ვარი B -:-17:30მარიანსკე ლაზნე B - ტუზიმი -:-
18:30ვინიტროვი - ჩოდოვი -:-
18:30კრალოვსკე პორიცი - ჰროზნეტინი -:-
18:30ლომნიცე - ლოკო კარლოვი ვარი -:-
18:30უნიონ ნოვე სედლო - ოსტროვი B -:-
18:30ჩიტიცე - ტრსტენიცე -:-
ჩეხეთი: კრალოვერადეცკი კპ
19:30დვური კრალოვე - პოლიცე ნად მეტუჟი -:-19:30ლიბცანი - სოლნიცე -:-
19:30ტრებეში - ჟიცინი -:-
ჩეხეთი: ლიბერეცკი კპ
13:30ველკე ჰამრი B - სედმიჰორკი -:-13:30სლოვანი ფრიდლანტი - ნოვი ბორი -:-
18:00ვისნოვა - ჟელეზნი ბროდი -:-
18:00კოსტალოვ-ლიბსტატი - პენცინი -:-
18:00ლომნიცე ნად პოპელკუ - ჩრასტავა -:-
18:00სტრაზი - რაპიდი ლიბერეცი -:-
18:00ჰრადეკ ნად ნისუ - სკალიცე -:-
ჩეხეთი: მორავსკოსლეჟსკი კპ
18:30დოლნი ბენესოვი - კრასნე პოლე -:-18:30იაკუბცოვიცე - პუსტა პოლომი -:-
18:30პეტრვალდ ნა მორავე - ბრუსპერკი -:-
18:30სტონავა - მორავანი ოლდრისოვი -:-
18:30ჰერმანიცე - ვრესინა -:-
ჩეხეთი: ოლომოუცკი კპ
13:30ლიტოველი - მედლოვი -:-18:00მოჰელნიცე - კონიცე -:-
18:00პოსტრელმოვი - ჩეხოვიცე -:-
18:00ურჩიცე - რაპოტინი -:-
ჩეხეთი: პარდუბიცკი კპ
18:00ტრემოშნიცე - ლიბისანი -:-18:00ჰერმანუვ მესტეცი - ჩესკა ტრებოვა -:-
18:00ჰორნი რედიცე - ხოცენი -:-
ჩეხეთი: პლჟენსკი კპ
15:30კოსუტკა პლზენი - ნირშკო -:-18:00მიტო - ვეჟპრნიცე -:-
19:30ნეპომუკი - სოკოლი რადნიცე -:-
19:30სტრიბრო - ჩოტიკოვი -:-
ჩეხეთი: სტრედოჩესკი კპ
13:30სკ ჩლუმეკი - კუტნა ჰორა -:-19:30ველიმი - მილინი -:-
ჩეხეთი: უსტეცკი კპ
13:30ჩერნოვიცე - კადანი -:-ჩეხეთი: ვისოცინა კპ
18:30ზდარ ნად საზავუ B - ოკრისკი -:-18:30კამენიცე ნად ლიპუ - ლედეც ნად საზავუ -:-
18:30ფს ტრებიცი - ნოვა ვესი -:-
18:30ჩოტებორი - ჟიროვნიცე -:-
ჩეხეთი: ზლინი კპ
18:00ოსვეტიმანი - ბორშიცე -:-18:00სლუსოვიცე - ბისტრიცე პოდ ჰოსსტინემი -:-
ჩეხეთი: U19 ლიგა
13:00ოსტრავა U19 - პლზენი U19 -:-14:00ფრიდეკ-მისტეკი U19 - სლოვაცკო U19 -:-
16:00სლავია პრაღა U19 - სიგმა ოლომოუცი U19 -:-
16:30სპარტა პრაღა U19 - კარვინა U19 -:-
ჩეხეთი: 1. ლიგა ქ
15:00პლზენი ქ - ლოკომოტივა ბრნო ქ -:-16:00ოსტრავა ქ - ლიბერეცი ქ -:-
17:00სლავია პრაღა ქ - პარდუბიცე ქ -:-
ჩეხეთი: 2. ლიგა 1
13:30სპარტა პრაღა B W - პრაღა ქ -:-17:00დუკლა პრაღა ქ - პრაღა რეპტორსი ქ -:-
ჩილე: პრიმერა დივიზიონი
03:30კობრესალი - პალესტინო -:-19:00უაჩიპატო - უნივერსიდად კათოლიკა -:-
ჩილე: პრიმერა B
01:00სან ფელიპე - ლიმაჩე -:-ჩილე: Primera Division Women
17:30ევერტონი ქ - დეპორტეს იქუიქუე ქ -:-18:00Antofagasta ქ - კოქუიმბო ქ -:-
18:00პალესტინო ქ - უნ. დე კონსეფსიონი ქ -:-
18:00უნიონ ესპანიოლა ქ - ს. მორნინგი ქ -:-
ჩინეთი: სუპერ ლიგა
11:30ვუჰან სრი თაუნსი - ბეიჯინგ გუოანი -:-15:00ჩენგდუ რონგჩენგი - ნანტონგ ჟიიუნი -:-
15:35ქინგდაო ვესტ ქოუსთი - ქინგდაო ჰაინიუ -:-
16:00შანხაი პორტი - ჰენან სონგშან ლონგმენი -:-
ჩინეთი: პირველი ლიგა
11:30Dalian Yingbo - ჰეილონგჟიანგ აის სიტი -:-11:30შანხაი ჯიადინგი - იანბიან ლონგდინგი -:-
15:30გუანგჟუ - იუნან იუკუნი -:-
15:30ჩონგქინგ ტონგლიანგლონგი - ჯიანგში ლუშანი -:-
ჩინეთი: მეორე ლიგა
11:30Ganzhou Ruishi - Guangxi Hengchen -:-11:30Xian Ronghai - Shaanxi Union -:-
11:30შანდონგ ტაიშანი B - Dalian Kuncheng -:-
11:30ჰუბეი ისტარი - Langfang Glory City -:-
15:30გუანგში ლანჰანგი - Guangdong GZ-Power -:-
ჩინეთი: სუპერ ლიგა ქ
11:00Hainan Qiongzhong ქ - ჟეჯიანგი ქ -:-11:00ვუჰან ჯიანგდა ქ - ჰენან სონგშან ლონგმენი ქ -:-
ჩრდილოეთ ირლანდია: ჩემპიონშიპი
19:00ნაქბრედა - ჰ&ვ ველდერსი -:-ჩრდილოეთ ირლანდია: თასი
23:45გლენტორანი - ლინფილდი -:-21:30კლიფტონვილი - ლარნე -:-
ჩრდილოეთ მაკედონია: 1. MFL
18:00ტიკვესი - სილეკსი -:-18:00შკუპი - ვარდარი -:-
ჩრდილოეთ მაკედონია: 2. MFL
18:00არსიმი - სკოპიე -:-18:00ბაშკიმი - დეტონიტ პლაკოვიცა -:-
18:00ბესა 1976 - კარაორმანი სტრუგა -:-
18:00ოსოგოვო - ნოვაკი -:-
18:00ოჰრიდი - ბელასიცა -:-
18:00პელისტერი - ნეგოტინო -:-
18:00პობედა - სასა -:-
18:00ტეკეტსი - კოზუვ გევგელია -:-
ხორვატია: HNL
17:50ვარაზდინი - გორიცა -:-20:00რუდესი - რიეკა -:-
22:30ჰაიდუკი სპლიტი - დინამო ზაგრები -:-
ხორვატია: დრუგა NL
16:00მარსონია - რადნიკი კრიჟევცი -:-18:30ბელიშჩე - ტრნიე -:-
18:30ჟადრანი პორეცი - კრკ -:-
ხორვატია: 1. HNL ქ
16:00ზადარი ქ - მედიმურჟე ჩაკოვეცი ქ -:-18:00ოსიეკი ქ - სპლიტი ქ -:-
19:00აგრამი ზაგები ქ - გორიცა ქ -:-
ჯიბუტი: დივიზიონი 1
00:00პორტი - გრ/სიაფ -:-22:00ჰოპიტალი - ჟანდარმერი -:-
ჰაიტი: ეროვნული ჩემპიონატი - ოვერტურის სერიები
00:00ფიკა - რასონგ დე ჟონევე -:-ჰონგ კონგი: პრემიერ ლიგა
11:00ჰკ U23 - შამ შუი პო -:-14:00რესორსის ქეფითალი - კიჩი -:-
ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.