ფეხბურთი » 01.04.2024 » ყველა თამაში
ესპანეთი: ლა ლიგა
23:00რეალ მადრიდი - ატლეტიკი ბილბაო -:-23:00ვილიარეალი - ატლეტიკო მადრიდი -:-
იტალია: სერია A
14:30ბოლონია - სალერნიტანა -:-17:00კალიარი - ვერონა -:-
17:00სასუოლო - უდინეზე -:-
20:00ლეჩე - რომა -:-
22:45ინტერი - ემპოლი -:-
საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა 2
16:00გარეჯი საგარეჯო - დინამო თბილისი 2 -:-16:00სპაერი - ვიტ ჯორჯია -:-
ავსტრალია: A ლიგა
08:00მაკარტური - სიდნეი უონდერერსი -:-ავსტრალია: NPL ვიქტორია
11:00ოუქლი კანონსი - დანდენონგ თანდერი 2:0არგენტინა: კოპა დე ლა ლიგა პროფესიონალი
23:00სარმიენტი ხუნინი - ნიუელს ოლდ ბოიზ -:-23:00ხიმნასია - დეპორტივო რიესტრა -:-
01:30ინდეპენდიენტე - ატლ. ტუკუმანი -:-
04:00ინდ. რივადავია - ბანფილდი -:-
არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი
23:00ალვარადო - კლუბ ატლეტიკო გემესი -:-23:00ხიმნასია ი ტირო - ესტუდიანტეს რიო კუარტო -:-
23:30რასინგი კორდობა - ხიმნასია ხუხუი -:-
00:00პატრონატო - დეპორტივო მაიპუ -:-
00:45ოლ ბოიზი - სან-მიგელი -:-
02:00ბრაუნ ადროგი - დეპორტივო მადრინი -:-
02:00სან-მარტინ სან-ხუანი - CA ესტუდიანტესი -:-
03:00დეპორტივო მორონი - ატლეტიკო ატლანტა -:-
22:30დეფენსორეს დე ბელგრანო - სან ტელმო -:-
23:00კლუბ ატლეტიკო მიტრე - ალდოსივი -:-
არგენტინა: ტორნეო ფედერალი
23:00Deportivo Camioneros - ფერო გენ.პიკო -:-23:00დეფ. პრონუნსიამიენტო - დუგლას ჰაიგი -:-
23:30ელ ლინქუენო - ინდეპენდიენტე ჩივილკოი -:-
00:00ბოკა უნიდოსი - ცენტრალ ნორტე -:-
00:00სოლ დე ამერიკა - სან-მარტინ ფორმოსა -:-
00:309 დე ხულიო რაფაელა - სპორტივო ბელგრანო -:-
01:00ჩიპოლეტი - ოლიმპო ბლანკა -:-
23:30ხუტიერეს მენდოზა - ჰურაკან ლას ჰერასი -:-
არგენტინა: პრიმერა B - აპერტურა
22:30დოკ სუდი - ლაფერერე -:-22:30ფლანდრია - კანუელასი -:-
არგენტინა: პრიმერა C - აპერტურა
22:30ბერასატეგი - ცენტრალ კორდობა -:-22:30დეპორტივო ესპანიოლი - CSR ესპანიოლი -:-
22:30დეპორტივო პარაგვაიო - იუვენტუდ უნიდა ს. მ. -:-
22:30დეფ. დე კამბასერესი - ლეანდრო ნ. ალემი -:-
22:30სპორტივო ბარაკასი - მერსედესი -:-
არგენტინა: Torneo Promocional Amateur - აპერტურა
22:30Barrancas - Ezeiza -:-22:30Estrella Del Sur - ევერტონ ლა პლატა -:-
აფრიკა: CAF კონფედერაციის თასი - პლეი-ოფი
23:00აბუ სალიმი - ბერკანი -:-23:00ფიუჩერი - ზამალეკი -:-
აშშ: MLS
23:30ატლანტა იუნაიტედი - ჩიკაგო ფაიერი -:-აშშ: MLS ნექსთ პრო
23:00ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი II - Carolina Core -:-01:00სპორტინგ კანზას სიტი II - სტ. ლუის სიტი 2 -:-
04:00Ventura County - ტაკომა დეფიანსი -:-
04:00კოლორადო რაპიდსი 2 - ლოს ანჯელესი II -:-
აშშ: ნისა
00:00გადაიდოკლუბ დე ლიონი - Irvine Zeta -:-ბელგია: იუპილერლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
15:30სერკლ ბრიუგე - ბრიუგე -:-20:30გენკი - როიალ უნიონი სგ -:-
ბერმუდა: პრემიერ ლიგა
23:00დევონშირ კუგარსი - დენდი თაუნ ჰორნეტსი -:-23:00ზებრასი - იქს-როუდს უორიორსი -:-
23:00ნორს ვილიჯ რემსი - სომერსეტი -:-
23:00პაგეტი - სტ. ჯორჯს კოლტსი -:-
23:00ჰემილტონ პერიში - იმსკ -:-
ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი - აპერტურა
23:00ოლვეის რედი - ინდეპენდიენტე -:-01:30ბოლივარი - ორიენტე პეტროლერო -:-
03:30აურორა - ბლუმინგი -:-
ბრაზილია: ამაპაენსე
23:00სანტოსი აპ - ინდეპენდენტე აპ -:-ბრაზილია: ბაიანო - პლეი-ოფი
23:00ვიტორია - ბაია -:-ბრაზილია: კაპიშაბა - პლეი-ოფი
23:00რიო ბრანკო - ვიტორია -:-ბრაზილია: კარიოკა - ტაკა რიო
01:30ბოტაფოგო - ბოავიშტა -:-ბრაზილია: კეარენსე 2
23:00Pacatuba - ტირადენტესი -:-23:00იკასა - მარანგუაპე -:-
23:00იტაპიპოცა - გუარანი დე ჯუაზეირო -:-
23:00პაკახუსი - Cariri FC -:-
ბრაზილია: გოიანო - პლეი-ოფი
00:00ვილა ნოვა - ატლეტიკო გოიანიენსე -:-ბრაზილია: პარაენსე - პლეი-ოფი
00:00რემო - ტუნა ლუსო -:-ბრაზილია: პარაიბანო - პლეი-ოფი
23:00სოუსა - ტრეზე პბ -:-ბრაზილია: პაულისტა A2 - პლეი-ოფი
00:00იუვენტუსი-სპ - ველო კლუბე -:-00:00ნოროესტე - პორტუგესა სანტისტა -:-
ბრაზილია: რონდონიენსე
23:30გენუსი - ი-პარანა -:-01:00Vilhena EC - უნიაო კაკოალენშე -:-
ბრაზილია: სერგიპანო - პლეი-ოფი
00:00ლაგარტო - სერგიპე -:-ბრაზილია: სულ-მატოგროსენსე - პლეი-ოფი
00:00Portuguesa MS - ოპერარიო მს -:-ბრაზილია: კოპა ალაგოაში - პლეი-ოფი
00:00CSA - SC Penedense -:-ბრაზილია: კატარინენსე U20
22:00ფიგუეირენსე U20 - ნაკაო U20 -:-ბრაზილია: გოიანო U20
22:30Cerrado EC U20 - Itaberai U20 -:-ბულგარეთი: მეორე ლიგა
17:30იანტრა გაბროვო - მონტანა -:-18:00ცსკა 1948 სოფია II - ლიტექსი -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი
16:00ფონიქსი ლიუბეკი - ჰანოვერი II -:-17:00ბრემერი - ედელო -:-
17:00სპელე-ვენჰაუსი - სკ ვაიხე-08 -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი
15:00კოტბუს ენერგი - აილენბურგი -:-15:00ხემიე ლაიპციგი - მოსელვიცი -:-
გერმანია: ობერლიგა NOFV- სამხრეთი
16:00პლაუენი - მაგდებურგი II -:-გერმანია: ობერლიგა შლესვიგ-ჰოლშტაინი
16:00ვფრ ნოიმუნსტერი - პროისენი რაინფელდი -:-16:00ჰაიდერი - ტოდესფელდი -:-
17:00ჰოჰენვესტედტი - აიხედე -:-
გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი
16:00ბუხჰოლცი 08 - ალტონა -:-გერმანია: ობერლიგა ბრემენი
16:00ლეჰერი - აუმუნდ-ვეგესაკი -:-17:00გადაიდობლოკდიკი - ბრემერჰავენი -:-
17:00გადაიდობლუმენტჰალერი - ვატან ბრემენი -:-
გერმანია: ობერლიგა ნიდერზახსენი
16:00როტენბურგერი - ემდენი -:-17:00ბორნრაიჰე - აილვეზე -:-
17:00რედენი - აინტრახტ კელე -:-
17:00შონინგენი - ვორსფელდე -:-
17:00ჰეესლინგერი - ეგესტორფ-ლანგრედერი -:-
გერმანია: ობერლიგა ვესტფალენი
16:00ერკენშვიკი - შპროკჰოველი -:-17:0009 დორტმუნდი - შერმბეკი 2020 -:-
17:00ბრუნინგჰაუზენი - ლოტე -:-
17:00გივენბეკი - კლარჰოლცი -:-
17:00ვრედენი - ენეპეტალი -:-
17:00თურქსპორ დორტმუნდი - აინტრახტ რაინე -:-
17:00სიგენი - ბოვინგჰაუზენი -:-
17:30ფინენტროპი/ბამენოლი - ვესტფალია რიუნერნი -:-
გერმანია: ობერლიგა ჰესენი
16:00გისენი - ფერნვალდი -:-17:00ვაიდენჰაუზენი - ვალდგირმესი -:-
გერმანია: ობერლიგა მიტელრჰეინი
17:00გერმანია ტევერენი - ფრეხენი -:-17:00ვიხტალი - ბონ-ენდენიხი 4:1
17:15შაფჰაუზენი - ჰიურტი -:-
დანია: სუპერლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
16:00კოპენჰაგენი - ბრონდბიუ -:-18:00მიდტიულანდი - ნორდსიელანდი -:-
20:00სილკებორგი - ორჰუსი -:-
დანია: 1 დივიზიონი - გასავარდნი ჯგუფი
16:00ჰილეროდი - ბ.93 -:-17:00კოგე - ჰორსენსი -:-
დანია: 1 დივიზიონი - დაწინაურების ჯგუფი
17:00ჰობრო - კოლდინგი იფ -:-დანია: 2 დივიზიონი
15:00სკივე - ჰელერუპი -:-16:00ბრაბრანდი - ესბიერგი -:-
16:00მიდელფარტი - ტისტედი -:-
16:00როსკილდე - ორჰუსი ფრემადი -:-
17:00ნიკობინგი - ფა 2000 -:-
21:00ფრემად ამაგერი - აბ კოპენჰაგენი -:-
დანია: დივიზიონი 3
15:00ვანლოსე - იანგ ბოიზი ფდ -:-15:00იშოი ბოლდკლუბი - ბკ ფრემი -:-
15:00ლისენგი - ვეიგაარდი -:-
15:30ვსკ ორჰუსი - ავარტა -:-
16:00ნაესბი - სფვ-ოურე -:-
16:00ჰოლსტებრო - ჰოლბაეკი -:-
ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა
23:30ელ გუნაჰი - არაბ კონტრაქტორსი -:-23:30ისმაილი - სმუჰა -:-
23:30კერამიკა კლეოპატრა - ზედ -:-
23:30ალ მასრი - ალ იტიჰადი -:-
23:30ენპი - პჰარკო -:-
23:30ნეიშენალ ბანკ ეგვიპტე - ელ დაკლუეჰი -:-
ეკვადორი: ლიგა პრო - პირველი ეტაპი
00:30დეპორტივო კუენკა - დელფინი -:-03:00ემელეკი - ინდეპენდიენტე დელ ვალე -:-
ერაყი: სუპერლიგა
19:00ალ-ვასატი - ერბილი -:-19:00ალ-ზავრაა - ალ-ნაჯაფი -:-
19:00კარბალა - ნიუროზი -:-
ესვატინი: MTN პრემიერ ლიგა
17:00გრინ მამბა - მანზინი სი ბირდსი -:-17:00იანგ ბუფალოზი - დენვერ პიონერსი -:-
17:00როიალ ლეოპარდსი - ილოვო -:-
ვენესუელა: ლიგა FUTVE - აპერტურა
00:00ესტუდიანტეს მერიდა - ლა-გუაირა -:-03:00პუერტო კაბელო - მონაგასი -:-
ვენესუელა: ლიგა FUTVE 2 - აპერტურა
23:30აკადემია რეი - არაგუა -:-23:30ურენა - ელ ვიგია -:-
01:00ბოლივარი - მირანდა -:-
იამაიკა: პრემიერ ლიგა
00:30Lime Hall Academy - ტივოლი -:-00:30დანბჰოლდენი - კავალიერი -:-
00:30მოლინსი - უოთერჰაუსი -:-
00:30ჰამბლ ლაიონსი - მაუნთ პლეზანთი -:-
00:30ჰარბორ ვიუ - მონტეგო ბეი -:-
03:00არნეტ გარდენსი - პორტმორი -:-
ინგლისი: ჩემპიონშიპი
15:30ლესტერი - ნორვიჩი -:-18:00ბირმინგემი - პრესტონი -:-
18:00ვესტ ბრომვიჩი - უოტფორდი -:-
18:00მიდლსბრო - შეფილდ ვედ -:-
18:00პლიმუთი - ბრისტოლ სიტი -:-
18:00როტერჰემი - მილუოლი -:-
18:00სანდერლენდი - ბლექბერნი -:-
18:00სტოკ სიტი - ჰადერსფილდი -:-
18:00სუონსი - ქპრ -:-
18:00ქოვენთრი - კარდიფი -:-
20:30იფსვიჩი - საუთჰემპტონი -:-
23:00ლიდსი - ჰალ სიტი -:-
ინგლისი: ლიგა 1
18:00ბარტონი - ბარნსლი -:-18:00ბლექპული - უიკომბი -:-
18:00ბოლტონი - რედინგი -:-
18:00ბრისტოლ როვერსი - შრიუსბერი -:-
18:00კემბრიჯ იუნაიტედი - უიგანი -:-
18:00კერლისლი - ლინკოლნ სიტი -:-
18:00ლეიტონ ორიენტი - პიტერბრო -:-
18:00ნორთჰემპტონი - პორტ ვეილი -:-
18:00ოქსფორდ იუნაიტედი - ფლიტვუდი -:-
18:00ჩარლტონი - სტივენეიჯი -:-
18:00ჩელტენჰემი - ექსეტერი -:-
ინგლისი: ლიგა 2
16:00გრიმსბი - ბრედფორდი -:-18:00მანსფილდი - ეკრინგტონი -:-
18:00მორკამბი - ბეროუ -:-
18:00ნიუპორტი - ქროული -:-
18:00ნოტს ქაუნთი - მილტონ კეინს დონსი -:-
18:00სატონი - სუინდონი -:-
18:00სტოკპორტი - უიმბლდონი -:-
18:00ტრანმერი - კოლჩესტერი -:-
18:00უოლსოლი - სალფორდი -:-
18:00ქრიუ - ფორესტ გრინი -:-
18:00ჰაროგეითი - ჯილინგემი -:-
ინგლისი: ეროვნული ლიგა
18:00ალდერშოტი - დორკინგი -:-18:00ალტრინკჰემი - ოლდჰემი -:-
18:00ბარნეტი - ოქსფორდ სიტი -:-
18:00ბრომლი - ვოკინგი -:-
18:00დეგენჰემ & რედი - ებსფლიტი -:-
18:00ველდსტოუნი - სოლიჰალი -:-
18:00ისთლეი - მეიდენჰედი -:-
18:00როჩდეილი - ჰართლპული -:-
18:00საუთენდი - ბორჰემ ვუდი -:-
18:00ფილდი - გეითსჰედი -:-
18:00ჩესტერფილდი - კიდერმინსტერი -:-
18:00ჰალიფაქსი - იორკი -:-
ინგლისი: ვანარამას ეროვნული ლიგა ჩრდილოეთი
18:00ბიშოფს სტორტფორდი - ბენბური -:-18:00ბრეკლი - ტამვორთი -:-
18:00ვარინგტონი - დარლინგტონი -:-
18:00კინგს ლინი - სკარბორო -:-
18:00პიტერბრო სპორტსი - გლოჩესტერ -:-
18:00რაშოლი - ბოსტონ იუნაიტედი -:-
18:00საუთპორტი - სკანთორპი -:-
18:00სპენიმური - ფარსლი -:-
18:00ქარზონ ეშტონი - საუთ შილდსი -:-
18:00ჩესტერი - ალფრეტონი -:-
18:00ჩორლი - ბლით სპარტანსი -:-
18:00ჰერფორდი - ბაქსტონი -:-
ინგლისი: ეროვნული ლიგა სამხრეთი
16:00ვეიმაუსი - იოვილი -:-18:00აველეი - ჰავანტი & ვატერლუვილი -:-
18:00ბრეინთრი - ჰემელ ჰემპსტედი -:-
18:00დარტფორდი - ისთბურნ ბორო -:-
18:00დოვერ - ჩელმსფორდი -:-
18:00მიედსტოუნი - ველინგი -:-
18:00სლოუ - სტ. ალბანსი -:-
18:00ტაუნტონი - ბათ -:-
18:00ტონბრიჯი - ფარნბორო -:-
18:00ტორქუა - უესტონ-სუპერ-მეინი -:-
18:00უორსინგი - ჰემპტონ & რიჩმონდი -:-
18:00ჩიპენჰემ - ტრურო -:-
ინგლისი: NPL პრემიერ დივიზონი
18:00ბასფორდი - ვორქსოპი -:-18:00ბრედფორდი პა - რედკლიფი -:-
18:00გეინსბორო - სტაფორდი -:-
18:00ვორკინგტონი - ეთერტონი -:-
18:00იუნაიტედი - ეშტონ იუნაიტედი -:-
18:00ლანკასტერი - ბამბერ ბრიჯი -:-
18:00მეტლოქი - ილკესტონი -:-
18:00უითბაი - მორპეტი -:-
18:00უორინგტონ რილანდსი - მარინი -:-
18:00ჰაიდი - მაკლსფილდი -:-
ინგლისი: სამხრეთ ლიგის ცენტრალური დივიზიონი
16:00ნიდჰემ მარკეტი - სუდბური -:-18:00ბარველი - ლონგ ითონი -:-
18:00ბერკჰემსტედი - ჰიჩინი -:-
18:00ბრომსგროუვი - ტელფორდი -:-
18:00მიკლოვერი - ქოულვილ თაუნი -:-
18:00რედიჩი - სტაურბრიჯი -:-
18:00როისტონი - ლეისტონი -:-
18:00სტ. ივს თაუნი - სტემფორდი -:-
18:00სტრეტფორდი - ქეთერინგი -:-
18:00ჰეილსოუენი - ალვეჩარჩი -:-
ინგლისი: სამხრეთ ლიგის სამხრეთ დივიზიონი
18:00ბრექნელი - შოლინგი -:-18:00გოუსპორტი - ვინჩესტერ სიტი -:-
18:00დიდკოტი - სუინდონ სუპერმარინი -:-
18:00დორჩესტერი - ტივერტონი -:-
18:00მერტირ თაუნი - ჰანგერფორდი -:-
18:00პლიმუთ პარკვეი - პული -:-
18:00სელისბური - ბესინგსტოკი -:-
18:00ტოთონი - უალტონი & ჰერსჰემი -:-
18:00ჰაიეს & იედინგი - ჰენდონი -:-
18:00ჰაროუ - ჩესჰემი -:-
ინგლისი: ისთმიან ლიგა - პრემიერ დივიზიონი
18:00ბილერქეი - კონკორდი -:-18:00ენფილდ თაუნი - ჩესჰანტი -:-
18:00ვინგეითი & ფინჩლი - პოტერს ბარი -:-
18:00კარშალტონი - დალვიჩ ჰამლეტი -:-
18:00კენვი აილენდი - ჰორნჩარჩი -:-
18:00ლევესი - უაითჰოუკი -:-
18:00მარგეითი - ქრეი უონდერერსი -:-
18:00ჩეტჰემი - კინგსტონიანი -:-
18:00ჰასტინგსი - ფოლკსტონი -:-
18:00ჰეშთეგი - ჰარინგი -:-
18:00ჰორშემი - ბოგნორ რეგისი -:-
ინდოეთი: ISL
18:00ჰაიდარაბადი - მუმბაი სიტი -:-ინდოეთი: I-ლიგა
14:00Namdhari - აიზავლი -:-17:30ტრაუ - ჩერჩილ ბრაზერსი -:-
ინდონეზია: ლიგა 1
17:30პერსებაია - დევა იუნაიტედი -:-იორდანია: პრემიერ ლიგა
23:30ალ ჯალილი - ალ-აჰლი -:-23:30ალ-ფაისალი ამანი - ალ-ვეჰდატი -:-
ირლანდია: პრემიერ დივიზიონი
16:00დანდალკი - დროჰედა -:-20:00სტ. პატრიკსი - სლიგო როვერსი -:-
20:00უოთერფორდი - შამროკ როვერსი -:-
20:00შელბურნი - დერი სიტი -:-
22:45გელვეი - ბოჰემიანსი -:-
ირლანდია: დივიზიონი 1
18:00უექსფორდი - კორკ სიტი -:-20:00ათლონი - თრითი იუნაიტედი -:-
20:00დუბლინი - კერი -:-
20:00კობ რამბლერსი - ლონგფორდი -:-
20:00ფინ ჰარპსი - ბრეი -:-
ისლანდია: ისლანდიის თასი
18:00აუგნაბლიკი - ალფტანესი -:-22:30ლეტირი - ჰაფნარფიორდური -:-
ისლანდია: სუპერ თასი
23:30ვიკინგური რეიკიავიკი - ვალური -:-ისრაელი: ლიგა ჰაალი - გასავარდნი ჯგუფი
21:00ჰაპოელი იერუსალიმი - ჰაპოელი თელ-ავივი -:-ისრაელი: პირველი ლიგა
20:00იჰუდ ბნეი შფარამი - ჰ. აკკო -:-20:00მაკაბი ჯაფა - რამათ ჰაშარნი -:-
20:00მს კაფრ ქასიმი - მ. ჰერზლია -:-
იტალია: სერია B
14:30მოდენა - ბარი -:-17:00ვენეცია - რეჯიანა -:-
17:00კოზენცა - ბრეშა -:-
17:00კომო - სუდტიროლი -:-
17:00ლეჩო - ჩიტადელა -:-
17:00პარმა - კატანძარო -:-
17:00პიზა - პალერმო -:-
17:00სპეცია - ასკოლი -:-
20:00კრემონეზე - ფერალპისალო -:-
22:30სამპდორია - ტერნანა -:-
იტალია: პრიმავერა 1
13:00იუვენტუსი U19 - მილანი U19 -:-13:00ლაციო U19 - სამპდორია U19 -:-
15:00ვერონა U19 - რომა U19 -:-
17:00ჯენოა U19 - მონცა U19 -:-
კოლუმბია: პრიმერა A - აპერტურა
23:00სანტა ფე - პატრიოტასი -:-01:10პერეირა - ბუკარამანგა -:-
03:20ინდ. მედელინი - ამერიკა დე კალი -:-
05:30დეპორტივო კალი - აგუილასი -:-
კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა
02:00საპრისა - ჰერედიანო -:-03:00პუნტარენასი - ლიბერია -:-
03:30სპორტინგი სან ხოსე - გუანაკასტეკა -:-
05:00ალახუელენსე - სან კარლოსი -:-
კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - კლაუსურა
00:00კარიაი პოკოკი - ლაიმონ ბლექ სთარი -:-ლიეტუვა: I ლიგა
17:00ბანგა 2 - ჰეგელმან ლიტაუენი 2 -:-მაროკო: მაროკოს თასი
03:00ვიდადი - ჟონეს სპორტივ სუალემი -:-მექსიკა: ლიგა MX - კლაუსურა
03:00ატლასი - კერეტარო -:-05:00ნეკაქსა - ლეონი -:-
05:36ხუარესი - სანტოს ლაგუნა -:-
მექსიკა: ლიგა MX ქ - კლაუსურა
03:00პუებლა ქ - ტიგრესი ქ -:-05:06სანტოს ლაგუნა ქ - პუმასი ქ -:-
მიანმარი: MNL League Cup
13:00Rakhapura United - მიავადი -:-13:00Silver Stars - დაგონი -:-
13:00ჰანტარვადი იუნაიტედი - აიეიავადი -:-
13:30ისპე - იადანარბონი -:-
მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური
16:00Sund (Nor) - სმორასი (Nor) -:-20:00Osteroy (Nor) - ვარეგი (Nor) -:-
ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი
16:30ემენი - გრონინგენი -:-22:00იონგ პსვ - როდა -:-
ნიდერლანდები: მესამე დივიზიონი
16:30ტეკ - ჰოეკი -:-ნორვეგია: ელიტსერიენი
16:30ფრედრიკშტადი - ბოდო/გლიმტი -:-19:00ლილესტრიომი - კრისტიანსუნდი -:-
19:00მიოლდე - სტრომსგოდსეტი -:-
19:00როსენბორგი - სანდეფიორდი -:-
19:00ტრომსიო - ბრანი -:-
21:15ვიკინგი - სარპსბორგი -:-
ნორვეგია: ადეკოლიგა
19:00ასანე - ლევანგერი -:-19:00ბრინე - სტარტი -:-
19:00ვალერენგა - სოგნდალი -:-
19:00კონგსვინგერი - რანჰეიმი -:-
19:00მიონდალენი - რაუფოსი -:-
19:00მოსი - ლინი -:-
19:00ოლესუნდი - სტაბეკი -:-
19:00სანდნესი - ეგერსუნდსი -:-
პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
01:30სოლ დე ამერიკა - გენერალ კაბალიერო -:-04:002 დე მაიო - გუარანი -:-
პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა
00:00სპორტ ბოიზი - ალიანსა ატლეტიკო -:-00:30კახამარკა - სპორტინგ კრისტალი -:-
პერუ: ლიგა ქ
19:30მელგარი ქ - ცეზარ ვალეხო ქ -:-00:00კარლოს მანუჩი ქ - კანტოლაო ქ -:-
პოლონეთი: ექსტრაკლასი
14:30პუშჩა - რადომიაკ რადომი -:-17:00სტალ მილეკი - ლეხი პოზნანი -:-
19:30ვიძევ ლოძი - კორონა კიელცე -:-
22:00გორნიკი ზაბჟე - ლეგია ვარშავა -:-
პოლონეთი: დივიზიონი 1
14:40პრუშკოვი - პოლონია ვარშავა -:-17:00ზაგლებიე სოსნოვიეცი - გკს კატოვიცე -:-
19:30მოტორი ლუბლინი - ტიჩი -:-
პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა
23:15პორტიმონენსე - ბრაგა -:-პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2
21:00ბენფიკა B - აკადემიკო ვისეუ -:-21:00მაფრა - ტორეენსე -:-
პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23 - გასავარდნი ჯგუფი
14:00ბრაგა U23 - სანტა კლარა U23 -:-რუმინეთი: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
21:30დინამო ბუქარესტი - პეტროლული -:-რუმინეთი: ლიგა 2 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:30მიერკურეა ჩიუკი - ვიტორული სელიმბარი -:-რუსეთი: FNL
18:00ყუბანი - დინამო მახაჩკალა -:-სამხრეთ ამერიკა: სამხრეთ ამერიკის ჩემპიონატი U17 ქ - ფინალური ჯგუფი
00:00კოლუმბია U17 W - ეკვადორი U17 W -:-00:00პარაგვაი U17 W - ბრაზილია U17 W -:-
სამხრეთ აფრიკა: Motsepe Foundation ჩემპიონშიპი
17:00ნბ ლა მასია - პლატინუმ სიტი -:-საუდის არაბეთი: პროფესიონალური ლიგა
23:00ალ-აჰლი - ალ იტიჰადი -:-23:00ალ-რაედი - ალ-ხალეჯი -:-
23:00ალ-ჰაზემი - დამკი -:-
საფრანგეთი: ლიგა 2
22:45აიაჩო - ოსერი -:-საფრანგეთი: ნაციონალი
18:30ნიორი - ორლეანი -:-საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ
23:00ლიონი ქ - ლე ავრი ქ -:-სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა
21:00სლიფა - ისტ ენდ ლაიონსი -:-სომხეთი: პრემიერ ლიგა
17:00ბკმა - დასავლეთ სომხეთი -:-სურინამი: SML
00:30Voorwaarts - Notch -:-03:00ინტერი მოენგოტაპოე - რობინჰუდი -:-
უელსი: კიმრუ სამხრეთი
17:30ბაგლან დრაგონსი - კარმართენ თაუნი -:-17:30გოიტრ იუნაიტედი - ლანელი -:-
17:30ებერტილერი ბლუბირდსი - ამანფორდი -:-
17:30თაფს ველი - კამბრიანი & კლიდახი -:-
17:30კაერუ ელი - აფან ლიდო -:-
17:30პონტარდეივი - კვმბრან სელტიკი -:-
18:00ლანტვიტ მეიჯორი - ებეგევნი თაუნი -:-
20:30ტრეფელინი - ბრაიტონ ფერი -:-
უელსი: კიმრუ ჩრდილოეთი
17:30ბანგორი 1876 - ლანდუდნო -:-17:30გუილსფილდი - გრესფორდი -:-
17:30ეარბასი - ბაკლი -:-
17:30კაერსვსი - დენბიგი -:-
17:30რუთინი - პრესტატინი -:-
17:30ფლინტი - მოლდ ალექსანდრა -:-
17:30ჩირკ ააა - პორთმადოგი -:-
17:30ჰოლიველი - ლენიდლო თაუნი -:-
უზბეკეთი: Pro Liga
17:00Dostlik Tashkent - ბუხარა -:-უკრაინა: პრემიერ ლიგა
19:00რუხი ლვოვი - ლნზ ჩერქასი -:-უკრაინა: U19 League
14:00ვორსკლა პოლტავა U19 - დინამო კიევი U19 -:-უნგრეთი: NB II
22:00გიორი - სიოფოკი -:-ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
00:30მირამარი - სერო -:-03:00უონდერერსი - ბოსტონ რივერი -:-
ფარერების კუნძულები: პრემიერ ლიგა
18:00კლაკსვიკი - რუნავიკი -:-18:00ჰბ ტორსჰავნი - იფ ფუგლაფიორდური -:-
20:00ვიკინგური - ტოფტირი -:-
20:00სკალა იტროტარფელაგი - ბ36 ტორსჰავნი -:-
შვედეთი: ოლსვენსკა
16:00გიოტებორგი - დიურგორდენი -:-16:00სირიუსი - ჰალმშტადი -:-
18:30აიკი - ვასტერასი სკ -:-
18:30ელფსბორგი - ვარნამო -:-
შვედეთი: სუპერეტანი
15:00გეფლე - ჰელსინგბორგი -:-15:00ორებრო - სკოვდე აიკი -:-
17:00ბრაგე - ვარბერგსი -:-
შვედეთი: დივიზიონი 1 - ჩრდილოეთი
15:00კარლსტადი - ჰამარბი -:-შვედეთი: დივიზიონი 2 - ნორლენდი
16:00უმეა - Lucksta -:-20:30ტაფტეა - ფროსო იფ -:-
შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ სვეალანდი
16:00ჰუდიკსვალსი - იარფალა -:-შვედეთი: დივიზიონი 2 - სამხრეთ სვეალანდი
17:00არამეისკ-სირიანსკა - იფკ ესკილსტუნა -:-შვეიცარია: სუპერ ლიგა
16:15ივერდონი - იანგ ბოიზი -:-18:30გრასჰოპერსი - ლოზანა -:-
18:30სტ. გალენი - ლუცერნი -:-
შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა
16:15ვადუცი - თუნი -:-ჩილე: პრიმერა დივიზიონი
01:00კობრელოა - უნივერსიდად დე ჩილე -:-03:30უნიონ ესპანიოლა - ნუბლენსე -:-
ჩილე: პრიმერა B
01:00სან-ლუისი - ანტოფაგასტა -:-03:00სან მარკოს დე არიკა - CD სანტა კრუზი -:-
23:00ს. მორნინგი - ბარნეჩეა -:-
ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი
01:00გენერალ ვალასკესი - მელიპილა -:-03:30პროვინსიალ ოვალე - ოსორნო -:-
ჰაიტი: ეროვნული ჩემპიონატი - ოვერტურის სერიები
00:00კავალი - რასინგი ჰაიტიენი -:-00:00კაპუა - უანამინტე -:-
01:00ტემპეტე - ტრიუმფი ლიანკური -:-
ჰონდურასი: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა
01:00ჯენესისი - მარათონი -:-03:15ოლიმპია - ვიდა -:-
05:30უპნფმ - რეალ სოსიედადი -:-
ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.