ფეხბურთი » 19.04.2024 » ყველა თამაში
გერმანია: ბუნდესლიგა
22:30აინტრახტი - აუგსბურგი 3:1ევროპა: ევროპის ლიგა - პლეი-ოფი
23:00ატალანტა - ლივერპული 0:123:00ვესტ ჰემი - ლევერკუზენი 1:1
23:00მარსელი - ბენფიკა 2:0პენ
23:00რომა - მილანი 2:1
ევროპა: კონფერენს ლიგა - პლეი-ოფი
23:00პაოკი - ბრიუგე 0:223:00ფენერბახჩე - ოლიმპიაკოსი 1:1პენ
ესპანეთი: ლა ლიგა
23:00ატლეტიკი ბილბაო - გრანადა 1:1იტალია: სერია A
20:30ჯენოა - ლაციო 0:122:45კალიარი - იუვენტუსი 2:2
საფრანგეთი: ლიგა 1
23:00ნიცა - ლორიანი 3:0საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა
20:00თელავი - იბერია 1999 0:3ავსტრალია: A ლიგა
13:45ნიუკასლ ჯეტსი - ველინგტონ ფენიქსი 1:1ავსტრალია: NPL ჩრდილოეთ NSW
14:15ნიუ ლემბტონი - ვესტონ ვორქერსი 2:1ავსტრალია: NPL ქუინზლენდი
14:30გოლდ ქოუსთ ნაითსი - ბრიზბენ სიტი 3:1ავსტრალია: NPL სამხრეთ ავსტრალია
14:00მოდბური ჯეტსი - ადელაიდა სიტი 2:014:00პარა - ნე მეტროსტარზი 0:5
14:00ქროიდონ - ადელაიდა ოლიმპიკი 2:2
ავსტრალია: NPL ტასმანია
14:15გლენორჩ ნაითსი - კინგბორო ლაიონსი 2:214:15რივერსაიდ ოლიმპიკი - ლანჩესტონ იუნაიტედი 4:1
ავსტრალია: NPL ვიქტორია
13:30ჰაიდელბერგ იუნაიტედი - მოურლენდ სიტი 3:213:45დანდენონგ სიტი - საუთ მელბურნი 0:4
14:15ოუქლი კანონსი - სტ ალბანსი 3:2
ავსტრალია: NSW League One
14:00Nepean - Northern Tigers 1:214:00ბლექთაუნ სპარტანსი - რიდალმერე ლაიონსი 3:2
ავსტრალია: Queensland Premier League
14:30ქებულთური - Capalaba 2:1ავსტრალია: Victoria Premier League
14:30ბრუნსვიკ სიტი - Western Utd. U21 2:114:30ვერიბი სიტი - ნორსკოტ სიტი 1:2
ავსტრალია: WA State League
15:15Kingsley Westside - სორენტო 1:4ავსტრია: ბუნდესლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
21:30შტურმი გრაცი - SK Rapid 1:0ავსტრია: 2. ლიგა
20:10ადმირა - კაპფენბერგი 1:020:10ამშტეტენი - შტურმ გრაცი (Am) 1:4
20:10ლეობენი - ლიფერინგი 1:2
20:10ფერსთ ვენა - ლაფნიცი 2:0
20:10ჰორნი - რიდი 0:2
22:30ბრეგენცი - ვიენი 0:2
ავსტრია: რეგიონალლიგა აღმოსავლეთი
21:00ნოიზიდლი - ტრაისკირხენი 2:221:30SK Rapid (Am) - ლეობენდორფი 0:1
21:30ვიენერ სპორტკლუბი - მანსდორფი 1:1
21:30კრემსერი - დრასბურგი 3:1
21:30ობერვარტი - ავსტრია ვენა (Am) 3:0
21:30ტვლ ელექტრა - დონაუფელდ ვიენი 0:0
22:00ფავორიტნერი - არდაგერი 1:0
ავსტრია: რეგიონალლიგა ცენტრალური
21:00ალერჰეილიგენი - გლაისდორფი 0:221:00დოიჩლანდსბერგერი - ვალერნი/სტ მარინკირხენი 3:0
21:00ვოკლამარკტი - ბად გლაიხენბერგი 2:1
21:00სპგ ველსი - რიდი (Am) 5:0
ავსტრია: ბურგენლანდი
21:00სიგენდორფი - ჰორიტშონი 3:121:30დოიჩკროიცი - ბად ზაუერბრუნი 2:2
21:30ედელსერპენტინი - კოჰფიდიში 0:1
21:30ლეითაპროდერსდორფი - კლიგენბახი 2:2
ავსტრია: კარნტენი
20:30საკ კლაგენფურტი - ატუს ველდენი 0:220:30ტრაიბახი - KAC 1909 2:4
21:21სპიტალი - ლენდორფი 2:2
ავსტრია: ნიდეროსტერაიხი
21:30გლოგნიცი - ცვეტლი 1:021:30კორნოიბურგი - სტ. პოლტენი (Am) 1:1
21:30კოტინგბრუნი - ვაიდჰოფენი/თაია 4:2
21:30ლანგენროჰრი - სტ. პიტერ ინ დერ აუ 1:1
21:30ორტმანი - ჰაიცენდორფი 3:3
21:30შრემსი - ნოიშტადტი 0:1
ავსტრია: ობეროსტერაიხი
21:00ედელვაისი - სპგ ველსი II 2:021:00მიხელდორფი - პერგი 3:5
21:00მონდსე - ვაისკირხენი 4:2
21:30ოსტერმიტინგი - პრეგარტენი 0:3
ავსტრია: ზალცბურგი
19:45ტალგაუ - ადნეტი 6:021:00ჰალეინი - ზეეკირხენი 3:2
ავსტრია: შტაიერმარკი
21:00ვილდონი - ილცერი სვ 1:121:00კალსდორფი - სვ ფრაუენტალი 4:0
21:00ტილმიჩი - კოფლახი 1:0
21:00უნიონ გნასი - ლაფნიცი (Am) 3:4
21:00ფურსტენფელდი - ლებრინგი 1:3
21:00შტადტვერკე ბრუკ/მური - ვაინლანდ გამლიცი 1:1
21:00ჰოჰენჰაუს შლადმინგი - ჰარტბერგი (Am) 2:5
ავსტრია: ტიროლი - გასავარდნი ჯგუფი
21:00კემატენი - სვ ვორგლი 1:121:30ტელფსი - კუნდლი 1:1
ავსტრია: ტიროლი - დაწინაურების ჯგუფი
21:30კიცბუჰელი - ვოლდერსი 6:2ავსტრია: ვორალბერგი
21:00ლაუტერახი - ჰოხსტი 3:0ავსტრია: ვენა
20:00შტამერსდორფი - დონაუ 1:120:30შვეხატი - კაგრანი 3:1
აზერბაიჯანი: პრემიერ ლიგა
16:30ტურანი - სუმგაიტი 1:4აზია: AFC აზიის თასიU23
17:00ჩინეთი U23 - სამხრეთ კორეა U23 0:219:30არაბთა გაერთიანებული საამიროები U23 - იაპონია U23 0:2
19:30ტაილანდი U23 - საუდის არაბეთი U23 0:5
22:00ტაჯიკეთი U23 - ერაყი U23 2:4
ალბანეთი: სუპერ ლიგა
17:00ერზენი - ტირანა 0:217:00კუკესი - სკენდერბეუ 0:2
ალჟირი: ლიგა 1
19:00მაგრა - ალჟერი 0:019:00სეტიფი - საოურა 2:1
19:00უს სოუფი - ასო შლეფი 0:2
19:00ხენჩელა - კონსტანტინი 1:2
21:00ბელუიზდადი - ბისკრა 4:0
ალჟირი: ლიგა 2
18:00ეულმა - ანაბა 1:118:00კონსტანტინი - Olympique Magrane 2:0
18:00მლილა - ღოზლანე 1:1
18:00მსპ ბატნა - ოლიმპიკი აკბუ 0:0
18:00ტელეგემა - ბორჯ მენაილი 2:0
18:00უარგლა - ბატნაქ 1:0
18:00ხემის ელ ხეჩნა - ხრუბი 1:1
18:00ჰარაჩი - ჩელგუმი 2:0
არგენტინა: არგენტინის თასი
23:00დეპორტივო მაიპუ - Juventud U.U. 1:2პენარგენტინა: რეზერვების ლიგა - პირველი ეტაპი
22:00ინდეპენდიენტე 2 - დეფენსა იუსტიცია 2 0:1არგენტინა: პრიმერა A ქ - აპერტურა
22:00სან-ლორენსო ქ - უაი ურკიზა ქ 1:0ბანგლადეში: პრემიერ ლიგა
13:45აბაჰანი ლიმიტედი - შეიხ ჯამალი 2:113:45ბანგლადეში პოლისი - შეიხ რასელი 1:0
ბარბადოსი: Premier League
03:00Deacons - Weymouth Wales 1:505:00უვი ბლექბირდსი - Brittons Hill 2:1
ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა
18:00სმორგონი - გომელი 2:220:30ბატე - დნიაპრო 1:1
ბელარუსი: I ლიგა
20:15ბელარუსი U17 - ტორპედო ჟოდინო 2 0:4ბელგია: ჩელენჯერ პრო ლიგა
22:00ბეერსხოტი ვა - პატრო აისდენი 0:122:00ვარეგემი - ლიერსი კ. 4:1
22:00ლიეჟი - გენკი U23 5:0
22:00ლომელი - ბევერენი 3:1
22:00ოსტენდე - სტანდარდ ლიეჟი U23 2:1
22:00სერაინგი - დაინცე 1:2
22:00ფრანკს ბორაინსი - დენდერი 0:3
ბელგია: პრო ლიგა U21
21:30ეუპენი U21 - ოსტენდე U21 2:222:00რვდმ U21 - დენდერი U21 2:2
ბელგია: სუპერ ლიგა ქ - გამარჯვებულების ეტაპი
22:30გენტი ქ - ანდერლეხტი ქ 0:3ბელგია: სუპერ ლიგა ქ - დამარცხებულების ეტაპი
22:00შარლერუა ქ - ვარეგემი ქ 1:122:30ფემინა ვოლუვე ქ - მეხელენი ქ 2:0
ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი - აპერტურა - პლეი ოფები
03:00ბოლივარი - SA Bulo Bulo 1:104:00აურორა - ინდეპენდიენტე 2:4პენ
ბოსნია ჰერცეგოვინა: WWIN Liga BiH
18:00გოსკ გაბელა - ტუზლა სიტი 1:020:00პოსუსიე - ზელეზნიჩარი 1:0
22:00ველეზ მოსტარი - ზვიეზდა 09 3:1
ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - RS
18:30კოზარა - მოდრიცა 4:1ბრაზილია: სერია A
04:30ბოტაფოგო - ატლეტიკო გოიანიენსე 1:0ბრაზილია: აკრეანო - მეორე ეტაპი
00:30სან ფრანცისკო - რიო ბრანკო 0:102:30ჰუმაიტა - ვასკო და გამა 1:1
ბრაზილია: ამაპაენსე - პლეი-ოფი
03:00ინდეპენდენტე აპ - ორატორიო 2:2ბრაზილია: ბრაზილიერო U20
00:00ატლეტიკო მინეირო U20 - კუიაბა U20 3:302:00ფორტალეზა U20 - ატლეტიკო გოიანიენსე U20 2:1
ბრაზილია: კაპიხაბა U20 - პლეი-ოფი
22:00რიო ბრანკო ეს U20 - ვილავალენსე U20 4:0ბრაზილია: გოიანო U20
22:30Guapo M19 U20 - აპარესიდენსე U20 1:222:30Itaberai U20 - როიალი U20 2:1
22:30აპარესიდა U20 - Cerrado EC U20 0:0
22:30ტრინდადე U20 - Guanabara City U20 1:1
ბრაზილია: პარანაენსე U20 - პირველი ეტაპი
17:00Rolandia EC U20 - Cambe U20 1:122:30აზურიზი U20 - ატლეტიკო-პრ U20 1:1
22:30პარანა U20 - არაუკარია U20 3:2
ბრაზილია: პაულისტა U20 - პირველი ეტაპი
22:00Aguai U20 - იტაპირენსე U20 4:022:00Aster Itaqua U20 - იუვენტუსი U20 1:1
22:00Bandeirante U20 - ინტერ დე ბებედოურო U20 2:3
22:00CA Joseense U20 - სან ხოსე U20 2:2
22:00Cosmopolitano Sports U20 - რიო ბრანკო ეკ U20 0:0
22:00Metropolitano FC U20 - სკა ბრაზილია U20 0:0
22:00Paulinia FU U20 - გუარანი U20 3:3
22:00Pinda U20 - უნიაო მოგი U20 5:0
22:00Porto Football U20 - Brasilis U20 4:0
22:00Presidente Prudente U20 - ტუპა U20 2:1
22:00Referencia U20 - ოესტე U20 0:2
22:00Sfera U20 - იტუანო U20 3:3
22:00გუარულოსი U20 - ფლამენგო სპ U20 1:3
22:00დესპორტივო U20 - Comercial FC - Tiete U20 0:2
22:00ელოსპორტი U20 - სან ბენტო U20 1:2
22:00ველო კლუბე U20 - რიო კლარო U20 2:0
22:00ინტერნაიონალ ლიმეირა U20 - პირაკიკაბა U20 1:5
22:00მარილია U20 - ვოკემი U20 1:0
22:00მაუაენსე U20 - პორტუგესა სანტისტა U20 1:2
22:00მირასოლი U20 - რიო პრეტო U20 3:2
22:00ნასიონალი სპ U20 - პორტუგესა U20 0:0
22:00ოლიმპია U20 - ტანაბი U20 3:2
22:00ოსასკო U20 - Clube Vital U20 4:2
22:00პონტე-პრეტა U20 - Guacuano U20 2:0
22:00სან ბერნანდო U20 - აგუა სანტა U20 3:0
22:00სანტო ანდრე U20 - Jabaquara U20 1:0
22:00სერტაოზინიო U20 - კომერსიალი U20 1:1
22:00ტაუბატე U20 - უნიაო სუზანო U20 2:2
22:00ტაქუარიტინგა U20 - სან კარლოსი U20 1:0
22:00უნიაო საო ჟოაო U20 - Independente SP U20 2:2
22:00ფერნანდოპოლისი U20 - ჟოსე ბონიფასიო U20 1:3
22:00ფეროვიარია U20 - XV დე ჟაუ U20 0:0
ბრაზილია: ბრაზილეირო A3 ქ
23:00პაისანდუ ქ - ესმაკი ქ 2:0ბულგარეთი: პირველი ლიგა
18:30ბოტევ ვრაცა - ეტარი 2:021:00ლევსკი კრუმოვგრადი - სლავია სოფია 2:0
ბურკინა ფასო: პრემიერ ლიგა
20:00ვიტესი - ფასო-იენეგა 0:2ბურუნდი: პრიმუს ლიგა
17:00მოსო შუგარი - ინტერ სტარი 0:0განა: დივიზიონი 1 ლიგა
19:00აკრა ატლეტიკი - კოტოკუ როიალსი 2:119:00ტამალე სიტი - Wa Suntaa 2:2
გერმანია: 2. ბუნდესლიგა
20:30ელფსბერგი - შალკე 1:120:30ნიურნბერგი - პადერბორნი 0:2
გერმანია: 3. ლიგა
21:00ზანდჰაუზენი - არმინია ბილეფელდი 1:2გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი
21:00მეპენი - სპელე-ვენჰაუსი 3:021:30ედელო - ბრემერი 1:3
21:30ლონე - ტეუტონია ოტენსენი 3:3
გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი
21:00ბფკ დინამო - ერფურტი 2:221:00ლოკომოტივი ლაიპციგი - ჰანზა როსტოკი II 1:1
21:00ლუკენვალდე - ვიქტორია ბერლინი 1:2
გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი
21:30როდინგჰაუზენი - ლიპშტადტი 2:321:30შალკე II - ობერჰაუზენი 1:1
გერმანია: რეგიონალლიგა ბავარია
20:30ბურგჰაუზენი - ბაიორითი 1:121:00აშაფენბურგი - აუგსბურგი II 1:1
21:00ბუხბახი - მემინგენი 3:2
21:00ვურცბურგერ კიკერსი - შვაინფიურტი 3:0
გერმანია: ობერლიგა NOFV- ჩრდილოეთი
22:00დინამო შვერინი - ტბ ბერლინი 3:1გერმანია: ობერლიგა NOFV- სამხრეთი
20:30ბაუცენი - ფრეიტალი 0:1გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი
21:15ვანდსბეკერი კონკორდია - სასელი 0:421:30ვიქტორია ჰამბურგი - ალტონა 0:0
21:30სუდერელბე - დასენდორფი 1:0
გერმანია: ობერლიგა ბრემენი
20:30უნიონ 60 ბრემენი - ბტს ნოიშტადტი 4:021:30ობერნოილანდი - ბლუმენტჰალერი 4:0
გერმანია: ობერლიგა ვესტფალენი
21:30პროისენ მიუნსტერი 2 - შპროკჰოველი 1:121:30შერმბეკი 2020 - ერკენშვიკი 0:4
გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი
21:30მორლაუტერნი - პფედერსჰაიმი 3:0გერმანია: ობერლიგა ბავარია ჩრდილოეთი
21:00ატსვ - ნოიდროსენფელდი 0:121:00კორნბურგი - კობურგი 3:3
გერმანია: ობერლიგა ბავარია სამხრეთი
21:30ერლბახი - კირხჰაიმერი 1:021:30ჰაიმშტეტენი - გუნდენფინგენი 3:0
გერმანია: ობერლიგა ბადენ-ვურტემბერგი
21:00ნოტინგენი - პფორცჰაიმი 1:2გერმანია: ობერლიგა ნიდერჰეინი
22:00უნიონ ნეტეტალი - SC სტ.ტონისი 1:3გერმანია: ბუნდესლიგა ქ
20:30ლაიპციგი ქ - ლევერკუზენი ქ 1:0გიბრალტარი: ეროვნული ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
23:00ეუროპა ფოინთი - მაგპისი 0:0დანია: სუპერლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
21:00რანდერსი - ოდენსე 2:2დანია: 1 დივიზიონი - გასავარდნი ჯგუფი
21:00ბ.93 - ნაესტვედი 2:021:00ჰილეროდი - კოგე 1:1
21:00ჰორსენსი - ჰელსინგორი 1:1
დანია: 2 დივიზიონი - გასავარდნი ჯგუფი
21:00ფრემად ამაგერი - ფა 2000 2:1დანია: 2 დივიზიონი - დაწინაურების ჯგუფი
21:00როსკილდე - აბ კოპენჰაგენი 1:1ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა
18:00ბალადიატ ელ მაჰალა - არაბ კონტრაქტორსი 2:021:00გადაიდოალ მასრი - ალ აჰლი -:-
21:00გადაიდოზამალეკი - პირამიდსი -:-
ევროპა: უეფას ახალგაზრდული ლიგა - პლეი-ოფი
16:00ოლიმპიაკოსი U19 - ნანტი U19 1:0პენ20:00პორტუ U19 - მილანი U19 2:3პენ
ეთიოპია: პრემიერ ლიგა
17:00ჰამბერიჩო დურამე - ჰავასა 0:120:00ფასილ კენემა - ადამა სიტი 0:0
ეკვადორი: ლიგა პრო - პირველი ეტაპი
23:00იმბაბურა - უნივერსიდად კათოლიკა 2:201:30ინდეპენდიენტე დელ ვალე - მუშუკ რუნა 2:1
04:00ბარსელონა გუაიაკილი - ელ ნასიონალი 1:0
23:00დელფინი - მაკარა 1:1
ერაყი: Stars League
19:00გადაიდოერბილი - ალ-ტალაბა -:-ესპანეთი: ლა ლიგა 2
22:30ტენერიფე - ლეგანესი 0:0ესტონეთი: ესილიგა
20:00ფლორა U21 - ვიიმსი 1:3ესტონეთი: მეისტრილიგა ქ
19:00ვიიმსი ქ - ტამეკა ტარტუ ქ 1:221:00პოლვა ლოოტოსი ქ - ფლორა ქ 0:5
ვენესუელა: ლიგა FUTVE - აპერტურა
02:00ესტუდიანტეს მერიდა - რაიო ზულიანო 2:1ვენესუელა: ლიგა FUTVE 2 - აპერტურა
00:00იარაკუიანოსი - ელ ვიგია 2:1თურქეთი: სუპერ ლიგა
21:00ბეშიქთაში - ანკარაგუჩუ 2:0თურქეთი: 1. ლიგა
21:00ალტაი - მანისა 0:2ინგლისი: ლიგა 1
23:00ოქსფორდ იუნაიტედი - სტივენეიჯი 1:1ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2
22:00ნიუკასლ იუნაიტედი U21 - ლიდსი U21 0:222:00ნოტინგემი U21 - ასტონ ვილა U21 3:0
ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა
16:00ბარნლი U21 - ბარნსლი U21 0:416:00ბორნმუთი U21 - შეფილდ იუნაიტედი U21 0:2
16:00უიგანი U21 - ქოვენთრი U21 2:0
16:00ქპრ U21 - ჩარლტონი U21 4:0
17:00პიტერბრო U21 - ჰალ სიტი U21 3:4
17:00ქრიუ U21 - კარდიფი U21 1:3
22:00კოლჩესტერი U21 - შეფილდ ვედ U21 0:3
ინგლისი: პრემიერ ლიგის თასი - პლეი-ოფი
22:00ჩელსი U21 - ფულემი U21 0:4ინგლისი: ქალთა სუპერ ლიგა
22:00ბრაიტონი ქ - ევერტონი ქ 1:2ინდოეთი: ISL - პლეი-ოფი
18:00ოდიშა - კერალა ბლასტერსი 2:1დდირანი: სპარსეთის ყურის პრო ლიგა
17:00ნასაჯი მაზანდარანი - ტრაქტორი 1:018:30ესტეგლალი - შამს აზარ ქაზვინი 3:2
18:40ფულადი - მეს რაფსანჯანი 0:1
ირლანდია: პრემიერ დივიზიონი
22:45ბოჰემიანსი - დროჰედა 1:022:45გელვეი - შელბურნი 1:0
22:45დერი სიტი - შამროკ როვერსი 1:3
22:45სლიგო როვერსი - დანდალკი 1:1
22:45სტ. პატრიკსი - უოთერფორდი 1:1
ირლანდია: დივიზიონი 1
22:45ბრეი - თრითი იუნაიტედი 2:122:45კერი - ათლონი 1:2
22:45კობ რამბლერსი - ფინ ჰარპსი 2:0
22:45უექსფორდი - დუბლინი 2:3
ისლანდია: ბესტა-დეილდ-კარლა
23:15სტიარნანი - ვალური 1:0ისრაელი: პირველი ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
17:00მს კაფრ ქასიმი - ჰაპოელი აფულა 0:117:00ჰ. აკკო - ნეს ციონა 0:0
17:00ჰ. ირონი რიშონი - ჰაპოელი კფარ-საბა 1:2
17:00ჰაპოელი რამათ განი - იჰუდ ბნეი შფარამი 3:0
ისრაელი: პირველი ლიგა - დაწინაურების ჯგუფი
17:00ბნეი იეჰუდა - ნოფ ჰაგალილი 1:317:00ირონი ტიბერიასი - რამათ ჰაშარნი 3:1
17:00კირიატ შმონა - ჰაპოელ უმ ალ-ფაჰმი 2:1
17:00მაკაბი ჯაფა - მ. ჰერზლია 2:3
ისრაელი: ლიგა ალეფი ჩრდილოეთი
14:40ირონი ბაკა - მს ტირა 2:014:40ირონი ნეშერი - ჰაპოელი კარფ კანა 3:3
14:40კირიატ იამი - მ. კირიატ ატა-ბიალიკი 1:1
14:40მაკაბი ნუჯეიდატ აჰმადი - მაკაბი ნაზარეთი 2:0
14:40ტაიბე - ტზეირეი უმ ელ ფაჰემი 3:0
14:40ცეირეი კაფრ კანა - ჰ. რაანანა 1:2
14:40ჰ. მიგდალ ჰაემეკი - ჰაპოელი ბუეინე 1:3
14:40ჰაპოელი კაუკაბი - ჰაპოელი ბნეი ზალფა 2:7
ისრაელი: ლიგა ალეფი სამხრეთი
14:40აგუდატ სპორტ აშდოდი - ჰ. ბიკატ ჰაიარდენი 1:014:40დიმონა - ნორდია იერუსალიმი 4:3
14:40მ. ირონი კირიატი მალაჩი - მაკაბი იავნე 2:0
14:40მაკაბი შაარაიმი - მ. ირონი აშდოდი 0:2
14:40შიმშონ კაფრ ქასიმი - ჰოლონ იერმიაჰუ 1:1
14:40ჰ. ჰერზლია - შიმშონ თელ ავივი 2:2
14:40ჰაპოელ კფარ შალემი - ირონი მოდინი 1:1
14:40ჰაპოელი მარმორეკი - ჰაპოელი ბნეი ლოდი 2:0
იტალია: სერია B
22:30პალერმო - პარმა 0:022:30რეჯიანა - კოზენცა 0:4
კამერუნი: ელიტ One - გასავარდნი ჯგუფი
17:00ავიონის აკადემია - ფუვე აზურ ელიტე 0:118:00ლეზ ასტრი - უმს დე ლუმი 2:1
19:00ბამენდა - ბამბუტოსი 1:1
კანადა: კანადის პრემიერ ლიგა
06:00ვანკუვერი - HFX უონდერერსი 2:0კვიპროსი: Cyta ჩემპიონშიპი - გასავარდნი ჯგუფი
20:00დოქსა - ნეა სალამისი 1:020:00ოთელოს ათიენუ - აჩნასი 2:1
კოლუმბია: პრიმერა A - აპერტურა
01:00ლა ექუიდადი - ფორტალეზა 0:003:10პატრიოტასი - ინდ. მედელინი 2:3
05:20ამერიკა დე კალი - დეპორტივო პასტო 0:0
კონგოს რესპუბლიკა: ლიგა 1
18:00ვეგასი - ჟუკი 0:121:00ინტერ კლუბი - ბრაზავილი 1:0
კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა
06:00ჰერედიანო - კართახინესი 1:1ლატვია: 1. ლიგა
20:00ტუკუმსი 2000 2 - აფა ოლაინე 2:0ლიბია: პრემიერ ლიგა
18:30აბუ სალიმი - ალ-იტიჰადი 1:118:30ასვეჰლი - ალ მალააბი ელ ლიბი 1:0
ლიეტუვა: I ლიგა
20:00რიტერიაი - ბანგა 2 1:1მავრიტანია: ლიგა 1
21:00ინტერი ნუაკშოტი - კსარი 1:023:50გენდრიმი - Pompiers 2:0
მაკაო: ელიტ ლიგა
17:00University of Macau - ჩენგ ფუნგი 0:3მალი: პრემიერ დივიზიონი
20:30Koro - ბლექ სტარზი 2:2მაროკო: ბოტოლა პრო
23:00იუსუფია ბერეშიდი - ოლიმპიკ საფი 0:1მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A
22:00ინტერ დე კერეტარო - რებოსეროს დე ლა პიედადი 1:2მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია B
22:00დონგუ - ზიტაკარო 2:0მექსიკა: ლიგა MX U23 - კლაუსურა
19:00ატლეტიკო სან-ლუისი U23 - ტოლუკა U23 1:020:00მაზატლანი U23 - ხუარესი U23 0:1
მექსიკა: ლიგა MX ქ - კლაუსურა
07:00მონტერეი ქ - ტოლუკა ქ 1:0მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური
15:45ბალესტირ ხალსა (Sgp) - იანგ ლაიონსი (Sgp) 1:115:45ჰუგანგი (Sgp) - ტანიონგი პეგარი (Sgp) 1:0
ნამიბია: MTC პრემიერშიპი
19:00უნამი - ეეშოკე 2:219:30მაითი განერზი - ლაიფ ფაიტერსი 1:1
21:00აფრიკან სტარზი - იანგ აფრიკანზი 3:1
ნიგერია: NPFL
19:00ჰართლენდი - შუთინგი 1:0ნიგერია: NNL
18:00Madiba - Coal City 3:118:00ეკიტი იუნაიტედი - 1472 FC 1:0
ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი
22:00დენ ბოსხი - ბრედა 2:222:00დორდრეხტი - ოსს 3:1
22:00როდა - გრააპსხაპი 1:1
22:00ტელსტარი - ემენი 2:3
22:00ჰელმონდი - იონგ აიაქსი 3:1
ნიდერლანდები: დივიზიონი 1 U18 - საგაზაფხულო სეზონი
19:00ფეინოორდი U18 - ვილემ II U18 2:1ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა - კლაუსურა
03:00ფერეტი - ესტელი 1:106:00მანაგუა - უნან-მანაგუა 1:3
ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა U20 - კლაუსურა
00:00ფერეტი U20 - ესტელი U20 0:3ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 2
20:00სკეიდი - კიელსასი 1:0ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 4
20:00ტრიგი/ლადე - მოსიოენი 4:0ნორვეგია: ტოპსერიენი 1
20:00ლინი ქ - ლსკ კვინერი ქ 1:0ომანი: პროფესიონალური ლიგა
17:45ალ-შაბაბი - დოფარი 0:0პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა
05:00ალიანსა ლიმა - სპორტ ბოიზი 3:000:00უნიონ კომერსიო - უნივერსიტარიო 1:2
პერუ: ლიგა ქ
19:30კარლოს მანუჩი ქ - ცეზარ ვალეხო ქ 3:100:00დეფენსორესი ქ - იაკუჩო ქ 3:0
პოლონეთი: ექსტრაკლასი
20:00კორონა კიელცე - რადომიაკ რადომი 4:022:30რაკოვი - გორნიკი ზაბჟე 0:1
პოლონეთი: დივიზიონი 1
20:00პოლონია ვარშავა - ზაგლებიე სოსნოვიეცი 3:320:00ს. რჟეშოვი - პოდბესკიძიე 2:2
22:30პრუშკოვი - ვისლა კრაკოვი 2:3
პოლონეთი: დივიზიონი 2
21:00სკრა - პოგონ-სიედლცე 0:122:30პოლონია ბიტომი - კკს კალიში 1:1
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი IV
19:00კარპატი კროსნო - გარბარნია 0:1პოლონეთი: ახალგაზრდული ლიგა - ცენტრალური
18:00ლეგია ვარშავა U19 - ლეხი პოზნანი U19 2:1პოლონეთი: ექსტრალიგა ქ
13:00ლეჩნა ქ - უკს სმს ლოძი ქ 1:1პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა
23:15რიუ ავე - აროუკა 1:1პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2
21:00ფერეირენსე - ლეიშოესი 1:1რუანდა: პრემიერ ლიგა
17:00გასოგი იუნაიტედი - სანრაიზი 3:0რუმინეთი: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
18:30ჰერმანშტადტი - ბოტოსანი 1:1რუმინეთი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
21:30ფარულ კონსტანტა - კლუჟი 5:1რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 1 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00ბაკაუ - ბუკოვინა რადაუტი 0:0რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 2 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00რამნიჩუ სარატი - ვოინტა ლიმპეზისი 3:1რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ოდორჰეიუ - ვიტორულ კურიტა 1:0რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00ქიდს ტამპა ბრასოვი - კამპულუნგი 1:2რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00სპორტინგი როსიორი - უნირეა ბასკოვი 1:0რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00ვედიტა კოლონესტი - რამნიცუ ვალჩეა 1:218:00ვიიტორულ დაესტი - ჩეტატეა 0:0
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00გილორტულ ტგ. ჩარბუნესტი - ლუპაჩი 0:018:00კრაიოვა 2 - ჟიულ პეტროსანი 0:2
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00CSM დევა - გიროდა & გიარმატა ვი 3:3რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 8 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ინეუ - სოკოდორი 1:1რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 8 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00ფინიქს ბუზიასი - ბიჰორი 0:3რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 9 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ვიიტორულ კლუჟი - ინდუსტრია გალდა 2:018:00ტარგუ მურესი 1898 - მეტალურგისტულ ჩუგირი 4:0
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 10 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ბაილე ფელიქსი - სატუ მარე 1:0რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 10 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00სიგეტუ მარმატიეი - CSM ზალაუ 3:2რუსეთი: პრემიერ ლიგა
20:00კრასნოდარი - ფ. ვორონეჟი 2:0რუსეთი: FNL
22:00როდინა მოსკოვი - ხიმკი 1:2რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი B - ჯგუფი 4
17:30ამკარი - Sokol Kazan 1:2რუსეთი: ახალგაზრდული ლიგა
12:00როსტოვი U19 - ფ. ვორონეჟი U19 3:114:00კრასნოდარი U19 - რუბინი U19 1:2
14:00ნიჟნი ნოვგოროდი U19 - ურალი U19 1:1
14:00სტროგინო მოსკოვი U19 - უორ 5-იეგორიევსკი U19 1:0
16:00ლოკომოტივი მოსკოვი U19 - სოჩი U19 2:1
16:00ორენბურგი U19 - ახმატ გროზნო U19 0:4
16:00ცსკა მოსკოვი U19 - დინამო მოსკოვი U19 3:1
18:00კონოპლევი U19 - კრილია სოვეტოვი სამარა U19 3:0
18:00ჩერტანოვო მოსკოვი U19 - ზენიტი U19 2:3
20:00ბალტიკა U19 - სპარტაკი მოსკოვი U19 3:1
სამხრეთ ამერიკა: სამხრეთ ამერიკის ჩემპიონატი U20 ქ
01:00კოლუმბია U20 W - ბოლივია U20 W 3:003:30ვენესუელა U20 W - ბრაზილია U20 W 1:2
სამხრეთ აფრიკა: Motsepe Foundation ჩემპიონშიპი
21:30მარიცბურგ იუნაიტედი - მარუმო გალანტსი 0:1სამხრეთ კორეა: K3 ლიგა
10:00დაეჯეონ კორაილი - პაჯუ სითიზენი 0:0საუდის არაბეთი: პროფესიონალური ლიგა
19:00ალ რიადჰი - ალ ტაეე 1:219:00ალ-ნასრი - ალ-ფეიჰა 3:1
საფრანგეთი: ნაციონალი
21:30ავრანში - შატორუ 1:021:30გოლი - Marignane GCB 3:0
21:30ეპინალი - ვერსალი 0:1
21:30ლე მანი - ვილფრანში 1:1
21:30მარტიჟე - შოლე 2:2
21:30ორლეანი - ნიმი 0:1
21:30რედ სტარი - დიჟონი 0:2
21:30რუენი - ნანსი 2:3
საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი A
21:00თონონ-ევიანი - ბურჟუან ჟალიუ 4:221:30ანდრეზიო - ტულუზა II 0:0
საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი B
21:30ბერგერაკი - ჰერბიერსი 1:0საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი C
21:00ბასტია-ბორგო - შამბლი 0:3საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი D
21:00ვასკუეჰალი - ფურიანი ალიანი 2:2საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ
16:30სკ პარიზი ქ - სტ. ეტიენი ქ 0:1სეიშელის კუნძულები: პრემიერ ლიგა
15:00ლაითსტარზი - ლა პასე 3:118:00ბაზარ ბრაზერსი - სენტ-ლუისი 2:3
სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა
20:15გადაიდოვილბერფორსი სტრაიკერსი - სლიფა -:-სირია: პრემიერ ლიგა
17:00ალ-კარამაჰი - ტიშრინი 0:017:00ფუტუა - ჯაბლეჰი 0:1
17:00ჰოტინი - ვატბაჰი 0:0
სლოვაკეთი: ნაიკის ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
19:30ტრენჩინი - კოშიცე 1:2სლოვაკეთი: 2. ლიგა
20:00პოჰრონიე - სლოვანი ბრატისლავა B 2:1სლოვაკეთი: 4. ლიგა - ბრატისლავა
20:30მსკ სენეკი - მოდრა 0:0სლოვენია: 2. SNL
19:00ბელტინცი - ნკ კრკა 0:119:00ტოლმინი - დრავინია 1:1
21:00ტრიგლავი - რუდარი 1:1
სლოვენია: 3. SNL - აღმოსავლეთი
21:30კრშკო - ვიდემი 6:2სომალი: National league
16:30ჰიგანი - იენიო 2:2სომხეთი: პრემიერ ლიგა
19:00ნოაჰი - ბკმა 1:0სომხეთი: პირველი ლიგა
16:00არარატი-სომხეთი 2 - პიუნიკი ერევანი 2 4:0ტაილანდი: ტაი ლიგა 1
16:00პორტ მტი - ჩიანგრაი იუნაიტედი 1:2ტაილანდი: ტაი ლიგა 2
16:00სუპჰანბური - ქასთომს უტდ 1:0ტაჯიკეთი: უმაღლესი ლიგა
15:30ხოსილოტ ფარხარი - ესხატა 1:218:00პანჯშერი - ისტარავშანი 1:3
ტუნისი: ტუნისის თასი
17:30AS Hamma - გაფსა 0:117:30AS მოჰამდია - ბიზერტინი 1:2
20:30სფაქსიენი - ას მარსა 0:1დდ
უგანდა: პრემიერ ლიგა
17:00აირტელ კიტარა - ვაიპერსი 0:2უელსი: კიმრუ ჩრდილოეთი
22:30გრესფორდი - პრესტატინი 2:222:30გუილსფილდი - ეარბასი 1:2
22:30დენბიგი - ფლინტი 1:2
22:30პორთმადოგი - ჰოლიველი 0:3
უკრაინა: I ლიგა - დაწინაურების ჯგუფი
13:00ივანო-ფრანკივსკი - პოლტავა 3:114:00კარპატი ლვოვი - ინჰულეცი 1:2
უკრაინა: U19 League
12:00ჩერნომორეცი ოდესა U19 - კრივბასი 2020 U19 0:013:00ვორსკლა პოლტავა U19 - კოლოსი კოვალივკა U19 0:0
უკრაინა: ჩემპიონშიპი ქ - გასავარდნი ჯგუფი
13:00ილიჩევეცი მარიუპოლი ქ - პანტერსი უმანი ქ 0:4უნგრეთი: NB I ქ
18:00პუშკაშ აკადემი ქ - ფერენცვაროში ქ 0:5ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
20:30რასინგი მონტევიდეო - სერო 1:122:30ლივერპული მონტევიდეო - დეფენსორ სპორტინგი 1:1
ფარერების კუნძულები: პრემიერ ლიგა
21:00ჰბ ტორსჰავნი - სტრეიმური 2:1ფარერების კუნძულები: 1. დეილდი
22:00ვიკინგური 2 - კლაკსვიკი 2 1:2ფინეთი: ვეიკაუსლიგა
19:00ინტერი ტურკუ - კუპს 1:119:00სიკი - ილვესი 1:0
ფინეთი: იკოსლიგა
19:30კაპა - სალპა 1:1ფინეთი: სუომენის თასი
20:30PoPo - პოქსიტი 2 0:4ფინეთი: კანსალინენ ლიგა ქ
19:30პკ-35 ჰელსინკი ქ - პკ-35 ვანტა ქ 0:0ყაზახეთი: პირველი დივიზიონი
13:00Ulytau - Zhetisay 0:113:00გადაიდოაკჟაიკი - კასპიი აქტაუ -:-
15:00თურქისტანი - ტარაზი 2:0
15:00კაირატი ალმათი 2 - SD Family 3:3
ყირგიზეთი: პრემიერ ლიგა
18:00ილბირსი - ალაი ოში 0:2შვედეთი: დივიზიონი 1 - ჩრდილოეთი
21:00იფკ სტოკსუნდი - ვასალუნდსი 0:0შვედეთი: დივიზიონი 1 - სამხრეთი
21:00არიანა - ანგელჰოლმსი 3:1შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ გოტალანდი
20:30ლიდჩოპინკგსი - გაუტჰიოდი 1:121:00იფკ სკოვდე - გრებესტადსი 4:1
21:00მოტალა - ფორვარდი 2:1
21:15ჰერესტადსი - კონგაჰალა 2:2
შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ სვეალანდი
21:00ენჩოპინგსი - სკილიებო 2:1შვედეთი: დიზივიონი 2 - სამხრეთ გოტალანდი
20:30ნოსაბი იფ - ლოდე 1:021:00იფკ ჰასლეჰოლმი - ჰოგაბორგსი 1:3
შვედეთი: დივიზიონი 2 - დასავლეთ გოტალანდი
21:00ლინდომე - ლანდვეტერი 3:1შვედეთი: ოლსვენსკა ქ
21:00ნორჩოპინგი ქ - დიურგარდენი ქ 2:2შვედეთი: ელიტეტანი ქ
21:00უმეა ქ - სუნანა ქ 1:0შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა
21:30შაფჰაუზენი - ქსამაქსი 1:122:00ბელინცონა - ბადენი 4:0
22:15აარაუ - თუნი 3:0
22:15სიონი - სტად ნიონე 1:0
შოტლანდია: ჩემპიონშიპი
22:45ინვერნესი - რაის როვერსი 0:1შოტლანდია: ლოულენდ ლიგა
22:45სელტიკი B - ჰართსი B 2:1ჩადი: პრემიერ დივიზიონი - LPFN
18:45AS Farcha - Algoy 1:218:45AS Psi - As Dgssie 2:1
18:45რენესანსი - Aiglons 1:1
ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი A
20:00პისეკი - ცესკე ბუდეიოვიცე B 2:2ჩეხეთი: MSFL
19:00ზლინსკო - ბლანსკო 2:119:00სტარტი ბრნო - ოსტრავა B 0:2
20:00ჰლუცინი - ტრინეცი 3:2
20:00ჰრანიცე - ზნოიმო 1:2
ჩეხეთი: დივიზიონი B
19:30სლანი - კლადნო 0:0ჩეხეთი: იოჩესკი კპ
19:15რუდოლფოვი - იანკოვი 3:020:00ჰლუბოკა ნად ვლტავუ - სტრაკონიცე 1:0
ჩეხეთი: პლჟენსკი კპ
20:00პეტრინი პლზენი B - სოკოლი რადნიცე 6:0ჩეხეთი: ზლინი კპ
20:00ლუჰაჩოვიცე - ბრუმოვი 2:1ჩინეთი: სუპერ ლიგა
16:00ჟეჯიანგ პროფესინალი - ტიანჯინ ჟინმენ ტაიგერი 3:2ჩინეთი: FA თასი
10:00ჰანგჟუ ვუიუე - ნანტონგი ჰაიმენი 1:0ხორვატია: პრვა NL
19:00Zrinski Osjecko - ბიელო ბრდო 1:019:00სესვეტე - იარუნი 2:3
ხორვატია: დრუგა NL
20:00კარლოვაცი - ჟადრანი პორეცი 2:2ჯიბუტი: დივიზიონი 1
16:00CDC Q7 - ას არტა 0:716:00გადაიდოჟანდარმერი - ას არტა -:-
18:00პორტი - გრ/სიაფ 0:1
18:00ჰაიაბი - Garde-Cotes 1:1
18:00ჰოპიტალი - ჟანდარმერი 1:1
18:30გადაიდოგრ/სიაფ - Garde-Cotes -:-
18:30დიხილი - ასას 2:3
20:30გადაიდოჰაიაბი - ასას -:-
ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.