განახლება

ფეხბურთი » 03.12.2021 » ყველა თამაში

გერმანია: ბუნდესლიგა

23:30უნიონ ბერლინი - ლაიპციგი 2:1

ესპანეთი: ლა ლიგა

00:00გრანადა - ალავესი 2:1

ინგლისი: პრემიერ ლიგა

23:30ტოტენჰემი - ბრენტფორდი 2:0
00:15მანჩესტერ იუნაიტედი - არსენალი 3:2

იტალია: სერია A

23:45ლაციო - უდინეზე 4:4

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა

19:00დინამო ბათუმი - დილა გორი 2:2

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა 2

13:30გაგრა - გარეჯი საგარეჯო 3:0
13:30ვიტ ჯორჯია - ზუგდიდი 4:0
13:30მერანი თბილისი - ბოლნისი 2:1
13:30რუსთავი - შევარდენი თბილისი 5:3
13:30ჩიხურა - მერანი მარტვილი 0:6

ავსტრალია: A ლიგა

12:45ველინგტონ ფენიქსი - სიდნეი უონდერერსი 0:2

ავსტრალია: A-ლიგა ქ

10:05ველინგტონ ფენიქსი ქ - ვს უონდერერსი ქ 0:0
12:45კანბერა ქ - მელბურნ სიტი ქ 0:1

ალბანეთი: სუპერ ლიგა

16:45ლაჩი - დინამო ტირანა 5:0
19:45ტეუტა - ვლაზნია 1:1

ალჟირი: ლიგა 1

17:30გადაიდოასო შლეფი - საოურა -:-
17:30გადაიდოკაბილიე - ბისკრა -:-
18:00რელიზანი - კონსტანტინი 1:1
18:00ტლემსენი - მედეა 0:2
20:00გადაიდოალჟერი - პარადოუ -:-

ალჟირი: U21 ლიგა

13:00ასო შლეფი U21 - საოურა U21 2:1
13:00ბელუიზდადი U21 - ჰუსეინ დეი U21 7:1
13:00კაბილიე U21 - ბისკრა U21 1:0
13:00მაგრა U21 - სეტიფი U21 1:2
18:00ორანი U21 - Arba U21 1:1
18:00ჩელგუმი U21 - უსმ ალჟერი U21 1:1

არაბთა საამიროები: დივიზიონი 1

16:35ალ-ტაავონი - ალ ჯაზირა ჰამრა 2:3
16:35ალ-ფუჯაირაჰი - მასფუტი 1:1
16:35დიბა ალ ფუჯაირა - მასაფი 1:0
16:40ალ ჰამრიაჰი - Gulf Heroes 3:1

ბელგია: იუპილერლიგა

23:45სტ. ტრუიდენი - როიალ უნიონი სგ 1:2

ბელგია: 1B პრო ლიგა

23:00დაინცე - ვირტონი 3:0

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV A

23:00ოდენაარდე - გენტი 2:1

ბელგია: ბელგიის თასი

23:45სტანდარდ ლიეჟი - ბეერსხოტი ვა 2:0დდ

ბელგია: პრო ლიგა U21

23:00შარლერუა U21 - ანტვერპენი U21 2:1

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

23:00გუაბირა - როიალ პარი 3:2
23:00რეალ პოტოსი - ინდეპენდინტე პეტროლეროსი 0:5
04:00ტომაიაპო - სტრონგესტი 0:0

ბოლივია: ნასიონალ B - პლეი-ოფი

23:30უნივერსიტარიო დე ვინტო - სუკრე 2:1

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრემიერ ლიგა

21:00ზრინსკი - ლეოტარი 6:2

ბრაზილია: სერია A

01:00ბაია - ატლეტიკო მინეირო 2:3
03:00გრემიო - სან-პაულუ 3:0

ბრაზილია: კოპა ვერდე

23:00ნოვა მუტუმი - ვილა ნოვა 1:1

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-აღმოსავლეთი

16:00Levski Krumovgrad - ბეროე II 4:1

ბურკინა ფასო: პრემიერ ლიგა

19:30ბობო-დიულასო - პოლისი 1:1
19:30ფასო-იენეგა - ვიტესი 1:1

ბურუნდი: პრიმუს ლიგა

17:00როიალ დე მურამვია - Les Crocos 0:3

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა

21:30დარმშტადტი - დიუსელდორფი 1:3
21:30ვერდერი ბრემენი - აუე 4:0

გერმანია: 3. ლიგა

22:00ცვიკაუ - ზაარბრიუკენი 1:2

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი

22:00ბაბელსბერგი - კოპენიკერ ბერლინი 2:0
22:00იენა - ბერლინერ AK 07 2:0
22:00ჰერტა II - ჰალბერშტადტი 3:0

გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი

22:30გადაიდოალენი - ესენი -:-
22:30გადაიდოგლადბახი II - დიუსელდორფი II -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა სამხრეთ-დასავლეთი

22:00ვალდორფი - სტაინბახ ჰაიგერი 0:4
22:00ჰოფენჰაიმი II - შტუტგარტი II 2:0

გერმანია: რეგიონალლიგა ბავარია

22:00ბაიერნი II - ილერტისენი 2:0
22:00გადაიდობურგჰაუზენი - აშაფენბურგი -:-
22:00გადაიდოელტერსდორფი - უნტერჰახინგი -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი

22:30ბარმბეკ-უჰლენჰორსტი - ვანდსბეკერი კონკორდია 1:4
22:30გადაიდოჰამ იუნაიტედი - ბრამფელდერი -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰესენი

22:30ჰესენ დრაიაიხი - ედერსჰაიმი 4:2

გერმანია: ობერლიგა მიტელრჰეინი

22:30ბერგიშ გლადბახი - ფორტუნა კიოლნი II 2:1

გერმანია: ობერლიგა ნიდერჰეინი

22:30დუსელდორფ-ვესტი - იან ჰისფელდი 1:2
22:30სსვგ ველბერტი - 1.მიუნხენგლადბახი 2:0
23:00კლევე - ველბერტი 8:0

გერმანია: ბუნდესლიგა ქ

21:00აინტრახტი ფრანკფურტი ქ - პოტსდამი ქ 3:3

გვინეა: ლიგა 1

20:00მილო - ჰოროია 0:0

გიბრალტარი: ეროვნული ლიგა

23:45ლინქსი - ეუროპა ფოინთი 6:2

დანია: 1 დივიზიონი

21:30ფრედერისია - ჰორსენსი 0:2
21:30ჰობრო - ჰელსინგორი 1:2

ეგვიპტე: დივიზიონი 2 - ჯგუფი B

16:30Belbeis - ვადი დეგლა 2:3
16:30Porto Suez - ZED 1:1
16:30ალ ნასრი - პეტროჯეტი 1:1
16:30ელ დაკლუეჰი - Bur Fouad 3:1
16:30ელ-ენტაგ ელ-ჰარბი - Banha 1:1
16:30ტერსანა - ალ ქანაჰი 0:3

ეთიოპია: პრემიერ ლიგა

16:00სებეტა სიტი - დირე დავა 0:0
19:00ჰადია ჰოსანა - Addis Ababa Ketema 0:1

ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა - პლეი ოფები

04:30ჩალატენანგო - ფას 0:0

ესვატინი: MTN პრემიერ ლიგა

14:30რეინჯერსი - დენვერ პიონერსი 0:4

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

00:00უესკა - ვალიადოლიდი 3:2

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 4

22:00სან იგნასიო - ამურიო კლუბი 3:0

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 9

23:15ხაენი - უეტორ ვეგა 2:1

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 11

22:30სერვერენსე - ფელანიტხი 3:2

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 13

00:00სიუდად დე მურსია - უერკალ-ოვერა 3:0

ესპანეთი: კოპა დელ რეი

23:00Palencia CA - რეალ უნიონი 2:0
23:00ლანერა - ლოგრონესი 2:1
23:00ლეიოა - ელჩე 0:2
23:00პუერტოლანო - ხირონა 1:5
23:00პულპილენო - კასტელონი 0:1
23:15უნიონ ადარვე - ლუგო 2:3პენ
23:30ელდენსე - რაიო მახადაჰონდა 0:1
23:45ხერესი დეპორტივო - ლეგანესი 1:2
00:00Villa de Fortuna - კადიზი 0:7
00:00იბიცა ისლას პიტიუსასი - ტენერიფე 1:2დდ

თურქეთი: სუპერ ლიგა

21:00ქასიმფაშა - ბეშიქთაში 1:1

თურქმენეთი: იოკარი ლიგა

14:00ენერგეტიკი - აჰალი 0:0
14:00მერვი - აშხაბადი 4:0
14:00ნებიტცი - კოპეტდაგ აშხაბადი 0:1
15:00ალტინ ასირი - შაგადამი 1:0

ინგლისი: ჩემპიონშიპი

23:45ფულემი - ბორნმუთი 1:1

ინგლისი: FA თასი

23:45გეითსჰედი - ჩარლტონი 0:2
23:45როტერჰემი - სტოკპორტი 1:0

ინგლისი: პრემიერ ლიგის თასი

16:00სუონსი U23 - ვესტ ჰემი U23 2:4

ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2

17:00ბრაიტონი U23 - ლივერპული U23 3:0
19:00ნორვიჩი U23 - რედინგი U23 5:2
23:00დერბი U23 - ჩელსი U23 3:1
23:00ლიდსი U23 - ლესტერი U23 1:3
23:00ფულემი U23 - ვულვზი U23 4:2

ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა

17:00უიგანი U23 - ბარნსლი U23 2:3

ინდოეთი: ISL

18:00ჩენაინი - ისტ ბენგალი 0:0

ინდოეთი: სანტოშის ტროფეი

08:00Andamans & Nicobar - კერალა 0:9
10:00ჰარიანა - დელი 0:4
12:30ბიჰარი - ჯარხანდი 0:2
13:00მაჰარაშტრა - მადია პრადეში 3:0
13:30Lakshadweep - Pondicherry 1:1
13:30უტარახანდი - პენჯაბი 0:11

ინდონეზია: ლიგა 1

12:15პერსიკი კედირი - პერსიტა 2:0
15:15პსის სემარანგი - პსს სლემანი 1:2
17:45პერსია ჯაკარტა - Persikabo 1973 1:0

ისრაელი: პირველი ლიგა

17:00აგუდატ სპორტ აშდოდი - ნეს ციონა 0:0
17:00ბეითარ თელ ავივი - ჰაპოელი ფეთაჰ თიკვა 1:2
17:00ბნეი იეჰუდა - მაკაბი ნაზარეთი 0:0
17:00მაკაბი ბნეი რაინა - რამათ ჰაშარნი 2:0
17:00ჰ. ირონი რიშონი - ჰ. აკკო 0:2
17:00ჰაპოელი აფულა - ჰ. რაანანა 1:2
17:00ჰაპოელი კფარ-საბა - ჰაპოელ უმ ალ-ფაჰმი 1:2
17:00ჰაპოელი რამათ განი - მს კაფრ ქასიმი 0:1

ისრაელი: ლიგა ალეფი ჩრდილოეთი

12:45ირონი ტიბერიასი - ჰაპოელი ბნეი ზალფა 3:1
14:45მს ტირა - შაპირა 1:3
14:45ჰ. ჰერზლია - ირონი ნეშერი 4:2
15:00ჰ. მიგდალ ჰაემეკი - ირონი ბაკა 2:1
15:00ჰაპოელი კარფ კანა - მაკაბი ტზურ შალომი 0:0
16:00ჰაპოელი კაუკაბი - Tzeirei Kafr Kanna 1:2

ისრაელი: ლიგა ალეფი სამხრეთი

14:00აშკელონი - შიმშონ თელ ავივი 0:1
14:00ნორდია იერუსალიმი - მ. ჰერზლია 2:1
14:15Bnei Eilat - მაკაბი ჯაფა 2:1
14:30მს ირონი კუსეიფე - მაკაბი იავნე 1:2
15:00მ. ირონი აშდოდი - შიმშონ კაფრ ქასიმი 0:2
15:00მაკაბი შაარაიმი - ჰაპოელი აზორი 2:1
15:15ჰოლონ იერმიაჰუ - ჰაპოელი მარმორეკი 2:0
15:30ჰაპოელ კფარ შალემი - ჰ. ბიკატ ჰაიარდენი 2:1

იტალია: სერია B

23:30პერუჯა - ვიჩენცა ვირტუსი 1:0

კვიპროსი: პირველი დივიზიონი

21:00არისი - ოლიმპიაკოსი ნიქოზია 1:0

კვიპროსი: დივიზიონი 2

21:00სოტირასი - აქირონასი ლიოპეტრიუ 1:0

კოლუმბია: პრიმერა A - კლაუსურა - ნახევარფინალები

03:00დეპორტეს ტოლიმა - ამერიკა დე კალი 2:0
05:05მილიონარიოსი - პეტროლერა 3:0

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა - პლეი ოფები

05:00სანტოსი - ალახუელენსე 3:2

კურაჩაო: პრომე დივიზიონი - გამარჯვებულების ეტაპი

04:00ვილემშტადი - შერპენჰოიველი 1:1
04:00იონგ ჰოლანდი - ვიქტორი ბოიზი 0:2
04:00სუბტი - სითოკი 0:0

მალი: პრემიერ დივიზიონი

20:00ბლექ სტარზი - რეალ ბამაკო 1:0
22:00ბამაკო - იელენი 0:2

მალტა: ჩელენჯ ლიგა

20:00ნაშარ ლაიონსი - რაბათი აიაქსი 1:0
00:00სვიექი - ქრენდი 1:3

მაროკო: ბოტოლა 2

18:30რაჯა ბენი მელალი - იტიჰად ხემისეტი 1:0
18:30უსმ ოუჯდა - უნიონ ტუარგა 1:2

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა - პლეი ოფები

07:00პუმასი - ატლასი 0:1

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - აპერტურა - პლეი ოფები

05:00ვენადოსი - ატლანტე 0:2

მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A - პლეი-ოფი

01:00იალმაკანი - ინტერ პლაია დელ კარმენი 0:2

მექსიკა: ლიგა MX ქ - აპერტურა - პლეი ოფები

22:45კრუზ ასული ქ - ტიგრესი ქ 0:4

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

16:00გაუქმდაკოპენჰაგენი (Den) - სილკებორგი (Den) -:-
19:00პისეკი (Cze) - ბოჰემიანსი 1905 B (Cze) 4:5
20:30გაუქმდაფერსთ ვენა (Aut) - სტ. პოლტენი (Aut) -:-

მსოფლიო: ფიფას არაბეთის თასი

14:00ბაჰრეინი - ერაყი 0:0
17:00ომანი - ყატარი 1:2
20:00მავრიტანია - არაბთა გაერთიანებული საამიროები 0:1
23:00სირია - ტუნისი 2:0

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

20:00კოსტა-რიკა ქ - ნიკარაგუა ქ 3:1

ნიდერლანდები: ერედივიზიონი

00:00აიაქსი - ვილემ II 5:0
23:00გრონინგენი - ზვოლე 1:1

ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი

23:00ალმერე სიტი - ეინდჰოვენი 2:0
23:00დენ ბოსხი - ბრედა 0:5
23:00დორდრეხტი - როდა 2:5
23:00მაასტრიხტი - Oss 1:1
23:00ტელსტარი - ვენლო 1:3
23:00ჰელმონდი - ვოლენდამი 1:1

ნიდერლანდები: ერედივიზიონი ქ

22:30ექსელსიორი ქ - ჰეერენვენი ქ 2:2

პოლონეთი: ექსტრაკლასი

21:00სტალ მილეკი - პლოცკი 2:1
23:30გორნიკი ზაბჟე - სლასკი ვროცლავი 3:1

პოლონეთი: დივიზიონი 1

21:00ზაგლებიე სოსნოვიეცი - პოლკოვიცე 5:0
23:30ლეგნიცა - ტიჩი 2:0

პოლონეთი: პოლონეთის თასი

23:00ვიძევ ლოძი - ვისლა კრაკოვი 1:3

პოლონეთი: ახალგაზრდული ლიგა - ცენტრალური

15:00რაკოვი ჩესტოხოვა U18 - იაგიელონია U18 2:1

პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა

23:00პორტიმონენსე - პორტუ 0:3

პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2

00:15კასა პია - ვარზიმი 1:0

პორტუგალია: ლიგა 3

19:00ორიენტალ დრაგონი - სპორტინგი B 0:0
23:30ანადია - სან ჟოაო დე ვერი 2:1

პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23

15:00გიმარაეში U23 - ბრაგა U23 0:2

რუმინეთი: ლიგა 1

23:00აკადემიკა კლინჩენი - დინამო ბუქარესტი 1:0

რუმინეთი: ლიგა 2

19:00კონკორდია - ჰერმანშტადტი 0:0

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 2

15:00აეროსტარი - რამნიჩუ სარატი 1:0

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 4

15:00არგესი 2 - რაპიდი ბუქარესტი 2 0:2
15:00მორენი - პროგრესულ სპარტაკი 1:3
15:00სტიაუა ბუქარესტი 2 - ბრადუ 4:2
15:00უნირეა ბასკოვი - დინამო ბუქარესტი 2 3:0

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5

15:00FC Hermannstadt 2 - პუკიოასა 0:7
15:00სეპსი 2 - ტარგუ 1:1

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6

15:00ალექსანდრია - სპორტინგი როსიორი 5:1
15:00სლატინა - პეტროლული პოტკოავა 2:0
15:00ჰორეზუ - ვიიტორულ დაესტი 1:3

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7

15:00ვიტორული ტგ. ჟიუ II - CSM დევა 0:2
15:00ჟიულ პეტროსანი - ლუპაჩი 2:2

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 8

15:00დუმბრავიტა - ტეუზ ჩერმეი 1:0

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 9

15:00Viitorul Cluj - ავანტულ რეგჰინი 2:0

რუსეთი: პრემიერ ლიგა

20:00ზენიტი - როსტოვი 2:2

რუსეთი: ახალგაზრდული ლიგა

15:00ახმატ გროზნო U19 - ხიმკი U19 1:2
15:00კრასნოდარი U19 - არსენალი ტულა U19 4:0
15:00კრილია სოვეტოვი სამარა U19 - დინამო მოსკოვი U19 1:2
15:00ლოკომოტივი მოსკოვი U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 1:0
15:00ნიჟნი ნოვგოროდი U19 - კონოპლევი U19 5:2
15:00როსტოვი U19 - ჩერტანოვო მოსკოვი U19 0:2
15:00სოჩი U19 - ზენიტი U19 4:2
15:00სპარტაკი მოსკოვი U19 - ცსკა მოსკოვი U19 0:1
15:00სტროგინო მოსკოვი U19 - რუბინი U19 0:1
15:00ურალი U19 - უფა U19 4:1

სამხრეთ აფრიკა: GladAfrica ჩემპიონშიპი

17:30Platinum City - კეიპტაუნ ოლ სტარზი 0:1

საფრანგეთი: ლიგა 2

00:00აიაჩო - ვალანსიენი 0:0
00:00ამიენი - დიუნკერკი 3:0
00:00გენგამი - დიჟონი 3:2
00:00გრენობლი - ლე ავრი 1:2
00:00როდეზი - ნიმი 1:0
00:00სკ პარიზი - ბასტია 1:0
00:00სოშო - პაუ 2:1
00:00ქევიი რუენი - ნანსი 2:1

საფრანგეთი: ნაციონალი

22:00ბასტია-ბორგო - ლე მანი 1:0
22:00ბულონი - ლავალი 1:2
22:00ვილფრანში - კრეტეი 1:0
22:00ორლეანი - სეტე 0:1
22:00რედ სტარი - ბურჟ ან ბრესი 2:1
22:00შამბლი - სედანი 2:2

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი D

23:00ანგულემე - ბერგერაკი 0:1

საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ

21:30მონპელიე ქ - სკ პარიზი ქ 0:0

სეიშელის კუნძულები: პირველი დივიზიონის ლიგა

17:30სენტ-ლუისი - რედ სტარი 2:2

სლოვაკეთი: კორგონ ლიგა

20:00ზ. მორავცე-ვრაბლე - სლოვანი ბრატისლავა 1:2

სომხეთი: პრემიერ ლიგა

18:30ურარტუ - არარატი-სომხეთი 0:0

სომხეთი: პირველი ლიგა

14:30ალაშკერტი 2 - განძასარი 2:1
15:00პიუნიკი ერევანი 2 - ლერნაინ არცახი 0:5

ტანზანია: პრემიერ ლიგა

17:00რუვუ შუთინგი - ნამუნგო 1:2

უგანდა: პრემიერ ლიგა

16:00გადაიდობუსოგა - ურა -:-

უელსი: კიმრუ პრემიერი

23:45ბალა - ტნს 1:4
00:00ებერისტუიტი - კონაჰს ქვეი 0:1

უელსი: კიმრუ სამხრეთი

23:30თაფს ველი - კამბრიანი & კლიდახი 1:1
23:30ლანელი - გოიტრ იუნაიტედი 3:1
23:30რისკა - ამანფორდი 2:1
23:45პონტიპრიდი - აფან ლიდო 8:1

უელსი: კიმრუ ჩრდილოეთი

23:30ლენგეფნი - კონვი ბოროუ 0:3
23:45კოლვინ ბეი - გრესფორდი 2:1

უკრაინა: პრემიერ ლიგა

19:00შახტარი დონეცკი - ლვოვი 6:1

უკრაინა: ახალგაზრდული ლიგა

13:30გადაიდოვერეს რივნე U19 - დინამო კიევი U19 -:-
14:00მეტალისტი 1925 ხარკოვი U19 - კოლოსი კოვალივკა U19 2:1
14:00რუხი ლვოვი U19 - ვორსკლა პოლტავა U19 2:0

უნგრეთი: NB I

23:00პაკში - ჰონვედი 2:3

ფიჯი: პრემიერ ლიგა

11:00ლაბასა - ნავუა 2:1

ქუვეითი: პრემიერ ლიგა

18:20ალ ტადამონი - იარმუკი 2:1
20:35ალ-არაბი - ალ-სალმია 2:2

შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა

23:30აარაუ - ვინტერთური 2:0
23:30ივერდონი - შაფჰაუზენი 2:1
23:30ლოზანა უხი - ქსამაქსი 0:0

შოტლანდია: პრემიერ ლიგა

23:45სელტიკი - ჰართსი 1:0

შოტლანდია: ჩემპიონშიპი

23:45ინვერნესი - კილმარნოკი 1:0

შოტლანდია: II ლიგა

23:45ედინბურგ სიტი - ანანი 0:1

ჩინეთი: პირველი ლიგა

11:00ჟიანგხი ბეიდამენი - ბეიჯინგ ტექნოლოჯი 2:2
15:30ქსინჯიანგ ტიანშანი - ჰეილონგჟიანგ აის სიტი 0:3

ჩინეთი: მეორე ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი

10:00კუნმინგ ჟენგი - იანბიან ლონგდინგი 1:1

ჩრდილოეთ ირლანდია: ჩემპიონშიპი

23:45დანდელა - ბალიკლეირი 3:0
23:45ნიური სიტი - ანაგი 2:0

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 2

16:30დინამო ზაგრები 2 - კუსტოსიია 1:0

ჯიბუტი: დივიზიონი 1

16:00ასას - პორტი -:-
18:00გრ/სიაფ - არჰიბა -:-
20:00ჟანდარმერი - დიხილი -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.