განახლება

ჰოკეი » გუშინ » ყველა თამაში

მსოფლიო: მჩ U20 - პლეი-ოფი

23:30შვედეთი U20 - ლატვია U20 2:1
03:00კანადა U20 - შვეიცარია U20 6:3
06:30აშშ U20 - ჩეხეთი U20 2:4

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

12:00ყურჰანი (Rus) - ომსკიე კრილია (Rus) 1:2
13:00კრისტალი სარატოვი (Rus) - ცსკ ვვს სამარა (Rus) 1:3
13:45ზლინი U20 (Cze) - დუკლა ტრენჩინი U20 (Svk) 6:3
14:00კრეფელდ პინგვინი (Ger) - ლიპტოვსკი მიკულასი (Svk) 3:7
14:00ლიდა (Blr) - ნემანი გროდნო (Blr) 3:4ოტშ
14:00სახალინსკიე აკული (Rus) - რუსკიე ვიტიაზი (Rus) 1:4
14:00სკა ნევა სტ. პეტერბურგი (Rus) - დინამო სტ. პეტერბურგი (Rus) 5:2
14:00სპარტაკი მოსკოვი (Rus) - ამური ხაბაროვსკი (Rus) 3:4
17:00ლუკკო (Fin) - დავოსი (Sui) 3:2
17:30გაუქმდაკუნლუნი (Chn) - მეტალურგი მაგნიტოგორსკი (Rus) -:-
17:30ნოვე ზამკი (Svk) - ტიჩი (Pol) 5:3
17:45ატლანტი (Rus) - კრილია სოვეტოვი (Rus) 1:0
18:00კალპა (Fin) - ილვესი (Fin) 3:2პენ
18:00ტრინეცი U20 (Cze) - კომეტა ბრნო U20 (Cze) 3:2
18:15ცესკე ბუდეიოვიცე U20 (Cze) - ტაბორი U20 (Cze) 6:1
18:30კეტერა (Fin) - კიეკო-პოიატი (Fin) 3:7
19:00კოშიცე (Svk) - ჟილინა (Svk) 5:2
19:00ლიტვინოვი U20 (Cze) - ლიბერეცი U20 (Cze) 6:4
19:00საიპა (Fin) - იიპ (Fin) 4:6
19:10პისეკი U20 (Cze) - პლზენი U20 (Cze) 3:10
19:30ზლინი (Cze) - დუკლა ტრენჩინი (Svk) 3:2პენ
19:30იუკურიტი (Fin) - კოოკოო (Fin) 1:3
19:30კოლინი (Cze) - პარდუბიცე B (Cze) 5:4ოტშ
19:30კოოვე (Fin) - ფპს (Fin) 3:2
19:30გაუქმდაპლზენი (Cze) - ლიტვინოვი (Cze) -:-
19:30სლავია პრაღა (Cze) - ლიტომერიცე (Cze) 4:2
19:30ტუტო (Fin) - კიეკო-ესპო (Fin) 3:1
19:30ჩომუტოვი (Cze) - ჩები (Cze) 6:0
19:30ჰამენლინა (Fin) - ასატი (Fin) 3:2პენ
19:30ჰოკი (Fin) - ვაასან სპორტი (Fin) 4:2
20:00SHKM Hodonin (Cze) - ჰავლიცკუვ ბროდი (Cze) 2:1
20:00გაუქმდადინამო სტ. პეტერბურგი (Rus) - ტამბოვი (Rus) -:-
20:00ზაგლებიე სოსნოვიეცი (Pol) - ჰავიროვი (Cze) 3:4პენ
20:00კარლოვი ვარი (Cze) - ლიბერეცი (Cze) 0:2
20:00კომეტა ბრნო (Cze) - ოლომოუცი (Cze) 1:3
20:00მოსტეცტი ლვი (Cze) - ლეტნანი (Cze) 3:3
20:00ოსკარსჰამნი (Swe) - ვაქსიო (Swe) 1:4
20:00პოპრადი (Svk) - კლადნო (Cze) 4:6
20:00პრეროვი (Cze) - ვსეტინი (Cze) 3:2ოტშ
20:00პროსტეჟოვი (Cze) - ტრებიცი (Cze) 4:2
20:00როგლე (Swe) - იფკ ჰელსინკი (Fin) 1:3
20:00სკალიცა (Svk) - ტრნავა (Svk) 4:3ოტშ
20:00სლეზანი ოპავა (Cze) - ვალასკე მეზრიცი (Cze) 7:5
20:00სუმპერკი (Cze) - იასტრჟებიე (Pol) 1:0
20:00უიპეშტი (Hun) - ლევიცე (Svk) 4:2
20:00გაუქმდაუნია ოსვიეციმი (Pol) - კრაკოვი (Pol) -:-
20:15სპარტა პრაღა U20 (Cze) - კარლოვი ვარი U20 (Cze) 0:2
20:30კიოლნერი (Ger) - ბერნი (Sui) 4:6
20:30ლულეა (Swe) - კარპატი (Fin) 1:0
20:30რინგერიკე (Nor) - ფრისკ ასკერი (Nor) 0:5
20:30სტიერნენი (Nor) - სტავანგერი (Nor) 2:6
21:00ბიკ კარლსკოგა (Swe) - აიკი (Swe) 2:3ოტშ
21:00ვასტერასი (Swe) - ვიტა ჰასტენი (Swe) 1:4
21:00ვისბი/რომა (Swe) - ფროლუნდა (Swe) 1:5
21:00ზვოლენი (Svk) - ფრიდეკ-მისტეკი (Cze) 2:5
21:00მალმო (Swe) - ჰვ 71 (Swe) 5:4
21:00სპარტა პრაღა (Cze) - სლოვანი ბრატისლავა (Svk) 3:2
21:00ფარიესტადი (Swe) - ლეკსანდსი (Swe) 1:3
21:00ფრიბურგი (Sui) - ბიელი (Sui) 8:1
21:30აისბარენი (Aut) - კლაგენფურტი II (Aut) 5:1
21:30კიცბუჰელი (Aut) - უნტერლენდი (Ita) 6:4
21:45ვინტერთური (Sui) - აროსა (Sui) 1:2
21:45ლანგნაუ ტაიგერსი (Sui) - ადლერი მანჰაიმი (Ger) 3:4
22:00ლანგენტჰალი (Sui) - სიერე (Sui) 3:1
22:00ოლტენი (Sui) - შვანინგერი (Ger) 4:3პენ

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური ქ

15:00ფინეთი ქ - იაპონია ქ 7:1

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ჰოკეი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.