კალათბურთი » 01.04.2024 » ყველა თამაში
აშშ: NBA
23:30დენვერ ნაგეტსი - კლივლენდ კავალიერსი -:-02:00ბრუკლინ ნეტსი - ლოს ანჯელეს ლეიკერსი -:-
02:00ვაშინგტონ უიზარდსი - მაიამი ჰიტი -:-
02:00ტორონტო რეპტორსი - ფილადელფია სიქსერსი -:-
02:00შარლოტ ჰორნეტსი - ლოს ანჯელეს კლიპერსი -:-
03:00მინესოტა ტიმბერვულვზი - ჩიკაგო ბულზი -:-
03:00ნიუ იორკ ნიქსი - ოკლაჰომა-სიტი თანდერი -:-
03:00სან ანტონიო სპურსი - გოლდენ სტეიტ უორიორსი -:-
03:00ჰიუსტონ როკეტსი - დალას მავერიქსი -:-
05:00საკრამენტო კინგსი - იუტა ჯაზი -:-
ავსტრია: სუპერლიგა - გამარჯვებულების ეტაპი
17:30კლოსტერნოიბურგ დიუკსი - გრაცი -:-19:30ველსი - სვანს გმუნდენი -:-
21:00სტ. პოლტენი - ტრაისკირხენ ლაიონსი -:-
ავსტრია: სუპერლიგა - დამარცხებულების ეტაპი
19:30ვენა ბასკეტი - ნორდი -:-19:30კაპფენბერგ ბულზი - ვენა ტიმბერვულვზი -:-
19:30ობერვარტ განერსი - ფურსტენფელდი -:-
ავსტრია: სუპერ ლიგა ქ - პლეი-ოფი
20:00უბი გრაცი ქ - სტ. პოლტენი ქ -:-აზია: WASL - გალფ ლიგა - პლეი ოფები
23:00კაზმა - Kuwait SC -:-არგენტინა: ლიგა A
04:00არგენტინო - უნიონ დე სანტა ფე -:-ბრაზილია: NBB
23:30უნიფაკისა - ფლამენგო -:-ბულგარეთი: NBL - გამარჯვებულების ეტაპი
20:00ჩერნომორეცი - სპარტაკი პლევენი -:-გერმანია: BBL
17:30გოტინგენი - ბასკეტბოლ ბრაუნშვაიგი -:-დანია: ბასკეტლიგა - გამარჯვებულების ეტაპი
21:15ბაკენ ბეარსი - რანდერსი -:-დიდი ბრიტანეთი: BBL
21:00მანჩესტერ ჯაიანთსი - შეფილდ შარქსი -:-ევროპა: ABA ლიგა
20:00ცრვენა ზვეზდა მტს - სტუდენტსკი ცენტარი -:-ევროპა: BNXT ლიგა - გამარჯვებულების ეტაპი
17:00დონარი გრონინგენი - ოსტენდე -:-ევროპა: ლატვია-ესტონეთის ლიგა - პლეი-ოფი
19:00Rigas Zelli - ვეფ რიგა -:-20:00პარნუ - კალევი/კრამო -:-
ევროპა: Liga Unike Women - პლეი-ოფი
19:00ბაშკიმი ქ - ტირანა ქ -:-22:00პრიშტინა ქ - პენზა ქ -:-
ისრაელი: ისრაელის თასი
21:30მაკაბი თელ-ავივი - Maccabi Ironi Ramat Gan -:-ისრაელი: WBL ქ - პლეი-ოფი
17:55ჰაპოელი იერუსალიმი ქ - მაკაბი აშდოდი ქ -:-20:00ელიცურ რამლა ქ - მაკაბი ურბანი ქ -:-
იტალია: ლეგა A
22:00ვირტუს ბოლონია - პისტოია -:-კვიპროსი: A დივიზიონი - გამარჯვებულების ეტაპი
17:00აეკი ლარნაკა - აპოლონი -:-20:00კერავნოსი - აპოელი -:-
ლიეტუვა: LKL
19:30ნეპტუნასი - მაზეიკიაი -:-19:50ლიეტკაბელისი - ჟალგირისი კაუნასი -:-
ნიდერლანდები: WBL ქ - გამარჯვებულების ეტაპი
21:00ბინენლანდი ქ - ტრიპლ სრეთი ქ -:-პოლონეთი: ბასკეტ ლიგა
17:30ზიელონა გორა - გდინია -:-19:30შჩეცინი - შჩეცინსკი -:-
22:00სლასკი ვროკლავი - ოსტროვ ვიელკოპოლსკი -:-
რუსეთი: VTB გაერთიანებული ლიგა - გამარჯვებულების ეტაპი
20:30ცსკა მოსკოვი - ლოკომოტივი ყუბანი -:-რუსეთი: VTB გაერთიანებული ლიგა - დამარცხებულების ეტაპი
21:00რუნა ბასკეტი მოსკოვი - სამარა -:-რუსეთი: სუპერ ლიგა - პლეი-ოფი
17:00ტემპ სუმზ რევდა - ნოვოსიბირსკი -:-20:00ხიმკი მ. - დომე-სფრინგს იჟევსკი -:-
საბერძნეთი: ბასკეტ ლიგა - დამარცხებულების ეტაპი
21:15აეკ ათენი - მაროუსი -:-ფინეთი: I დივიზიონა ქ - პლეი-ოფი
18:00Turun NMKY ქ - ტორპან პოიატი ჰელსინკი II W -:-18:00პუჰუტარეტი ქ - ნოკია ქ -:-
შვედეთი: სუპერეტტანი
17:00კფუმ კალმარი - დიურგარდენი -:-შვეიცარია: SB ლიგა - პლეი-ოფი
18:00ლოზანა ბასკეტი - მასანო -:-20:00ნოიშატელი - ვევეი რივიერა -:-
21:30მონთეი - ჟენევა ლაიონსი -:-
21:30სდენტ ნიონი - ფრიბურგ ოლიმპიკი -:-
ჩეხეთი: NBL - გამარჯვებულების ეტაპი
17:00ნიმბურკი - კოლინი -:-ჩილე: LNB
02:00დეპორტეს კასტრო - ვალდივია -:-02:15ანკუდი - Liceo Pablo Neruda -:-
02:30ესპანიოლი ოსორნო - პუერტო მონტი -:-
02:45ლას ანიმასი - პუერტო ვარასი -:-
ჩილე: LNB 2
23:00ბოსტონი კ. ჩ. - Aleman -:-00:00Sergio Ceppi - Municipal Chillan -:-
ჩინეთი: CBA
15:35სიჩუანი - ჯიანგსუ დრაგონსი -:-16:00შენჟენი - შანხაი -:-
ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს კალათბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.