განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ავსტრალია: NPL ქუინზლენდი

13:30სანშაინ ქოუსთ უონდერერსი - ისტერნ საბერბსი 3:5

ავსტრია: რეგიონალლიგა აღმოსავლეთი

21:00დრასბურგი - ბრუკ ლაიტა -:-
21:30ნოიზიდლი - ვიენერ ვიქტორია -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა ცენტრალური

21:00ალერჰეილიგენი - დოიჩლანდსბერგერი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ვორალბერგი

20:30ა. ლუსტენაუ (Am) - ბრეგენცი -:-

აზია: AFC თასი

16:00გაუქმდადორდოი ბიშკეკი (Kgz) - ალტინ ასირი (Tkm) -:-
16:00გაუქმდაკიჩი (Hkg) - ჩაო პაკ კეი (Mac) -:-

აზია: AFC ჩემპიონატი U19

18:00გადაიდოკამბოჯა U19 - ირანი U19 -:-
18:00გადაიდოუზბეკეთი U19 - ინდონეზია U19 -:-

აფრიკა: CAF კონფედერაციის თასი - პლეი-ოფი

23:00ბერკანი - ჰასანია აგადირი 2:1
23:00პირამიდსი - ჰოროია -:-

აშშ: MLS

03:30ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი - ფილადელფია უნიონი 1:2

ბრაზილია: სერია A

03:00ბაია - ატლეტიკო მინეირო 3:1
03:00ბოტაფოგო - გოიასი 0:0

ბრაზილია: სერია B

23:30ამერიკა მგ - ბრაზილ დე პელოტასი -:-

ბრაზილია: სერია C

23:00ეკ სან ხოსე - ტომბენსე 2:2
03:00მანაუ - ბოტაფოგო პბ 3:2

ბრაზილია: სერია D

23:00გოიანია - ვიტორია 1:0

ბრაზილია: Brasileiro U23 - პირველი ეტაპი

00:00პარანა U23 - სანტოსი U23 1:1

ბრაზილია: ბრაზილიერო U20

23:00კორინთიანსი U20 - სანტოსი U20 1:0

ბრაზილია: ბრაზილეირო A2 ქ

22:00ფორტალეზა ქ - Sao Valerio ქ -:-

ბულგარეთი: პირველი ლიგა

18:30ლოკომოტივი პლოვდივი - არდა -:-

ბულგარეთი: ბულგარეთის თასი

16:00კარიანა ერდენი - ცარსკო სელო -:-

გერმანია: 3. ლიგა

21:00დრეზდენი - ცვიკაუ -:-
21:00ვერლი - მაგდებურგი -:-
21:00თურქგუჩუ მიუნხენი - ლიუბეკი -:-
21:00მანჰაიმი - ჰანზა როსტოკი -:-
21:00უერდინგენი - ვეჰენი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა სამხრეთ-დასავლეთი

18:30ბალინგერი - შოტ მაინცი -:-
21:00აალენი - კასელი -:-
21:00ვალდორფი - 08 ჰომბურგი -:-
21:00კიკერსი ოფენბახი - გისენი -:-
21:00ფრანკფურტი - ელფსბერგი -:-
21:00ჰოფენჰაიმი II - ულმი -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი

21:45ბარმბეკ-უჰლენჰორსტი - ვანდსბეკერი კონკორდია -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰესენი

21:00ჰუნფელდერი - ბაუნატალი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბადენ-ვურტემბერგი

20:00ობერახერნი - პფორცჰაიმი -:-

დანია: 1 დივიზიონი

21:00ესბიერგი - Hvidovre IF -:-
21:00კოლდინგი იფ - ჰობრო -:-

ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა - ჯგუფური ეტაპი

20:55დინამო კიევი - იუვენტუსი -:-
20:55ზენიტი - ბრიუგე -:-
23:00ბარსელონა - ფერენცვაროში -:-
23:00ლაიპციგი - ისტ. ბაშაქშეჰირი -:-
23:00ლაციო - დორტმუნდი -:-
23:00პსჟ - მანჩესტერ იუნაიტედი -:-
23:00რენი - კრასნოდარი -:-
23:00ჩელსი - სევილია -:-

ევროპა: ევრო U19 ქ - საკვალიფიკაციო - პირველი ეტაპი

17:00გადაიდოიტალია U19 W - ანდორა U19 W -:-
17:00გადაიდოუკრაინა U19 W - სერბეთი U19 W -:-

ევროპა: ევრო U17 ქ - საკვალიფიკაციო - პირველი ეტაპი

16:00გადაიდოლატვია U17 W - ბელარუსი U17 W -:-
16:00გადაიდოშოტლანდია U17 W - იტალია U17 W -:-

ეკვადორი: ლიგა პრო - მეორე ეტაპი

00:30გუაიაკილ სიტი - ემელეკი 1:0
03:00დეპორტივო კუენკა - ლდუ პორტოვიეხო 2:1

ესტონეთი: ესტონეთის თასი

20:00ჰელ ჰანტი - ტალინა კალევი -:-

ვიეტნამი: V ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი

59'დანანგი - სონგლამ ნგეანი 2:0
64'ქუანგ ნამი - ნამ დინჰი 1:0
62'ჰაი-ფონგი - ტჰანჰ-ჰოა 2:0

ვიეტნამი: V ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

26'კუანგ ნინი - გია ლაი 0:0
16:15ჰანოი - ჰონგ ლინჰ ჰა ტინი -:-

თურქეთი: 1. ლიგა

I ტაიმიქეჩიორენგუჩუ - ბანდირმასპორი 1:0
20:00ესკისეჰირსპორი - სამსუნსპორი -:-

თურქეთი: 2. ლიგა წითელი ჯგუფი

26'ბაიბურთი - ეტიმესგუტი 0:0
26'ელაზიგსპორი - კასთამონუსპორი 0:1
26'კირშეჰირ ბელედიესპორი - თარსუსი 0:0

თურქეთი: თურქეთის თასი

15:30ქუთაჰიასპორი - დარიჩა გენჩლერბირლიგი -:-
18:00Icel - პაიასპორი -:-
21:00ქარშიაქა - ბერგამა ბლდ. -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა

23:00ლიდსი - ვულვზი 0:1

ინგლისი: ჩემპიონშიპი

22:45ბრისტოლ სიტი - მიდლსბრო -:-
22:45მილუოლი - ლიუტონი -:-
22:45ნორვიჩი - ბირმინგემი -:-
22:45ნოტინგემი - როტერჰემი -:-
22:45ქოვენთრი - სუონსი -:-
22:45ჰადერსფილდი - დერბი -:-
23:00რედინგი - უიკომბი -:-

ინგლისი: I ლიგა

21:00შრიუსბერი - ბრისტოლ როვერსი -:-
21:30ჯილინგემი - პორტსმუთი -:-
22:00ბლექპული - ჩარლტონი -:-
22:00დონკასტერი - იფსვიჩი -:-
22:00ეკრინგტონი - ფლიტვუდი -:-
22:00ლინკოლნ სიტი - პლიმუთი -:-
22:00ოქსფორდ იუნაიტედი - მილტონ კეინს დონსი -:-
22:00სანდერლენდი - ქრიუ -:-
22:00უიგანი - პიტერბრო -:-
22:00ჰალ - უიმბლდონი -:-
22:45ბარტონი - როჩდეილი -:-
22:45ნორთჰემპტონი - სუინდონი -:-

ინგლისი: II ლიგა

21:00ჩელტენჰემი - სკანთორპი -:-
21:30მორკამბი - მანსფილდი -:-
22:00ბეროუ - ბოლტონი -:-
22:00ექსეტერი - ქროული -:-
22:00კემბრიჯ იუნაიტედი - პორტ ვეილი -:-
22:00კოლჩესტერი - ფორესტ გრინი -:-
22:00ოლდჰემი - კერლისლი -:-
22:00სტივენეიჯი - ნიუპორტი -:-
22:00ტრეანმერი - ლეიტონ ორიენტი -:-
22:45ბრედფორდი - უოლსოლი -:-
22:45გრიმსბი - ჰაროგეითი -:-
22:45სალფორდი - საუთენდი -:-

ინგლისი: ეროვნული ლიგა

22:45ველდსტოუნი - ჩესტერფილდი -:-

ინგლისი: NPL პრემიერ დივიზონი

22:30სკარბორო - უითბაი -:-
22:45ბასფორდი - სტაფორდი -:-
22:45ბაქსტონი - მიკლოვერი -:-
22:45გეინსბორო - სტალიბრიჯი -:-
22:45გრანტჰემ - მეტლოქი -:-
22:45ეთერტონი - ბამბერ ბრიჯი -:-
22:45გადაიდოეშტონ იუნაიტედი - რედკლიფი -:-
22:45ვარინგტონი - ნანტვიჩი -:-
22:45იუნაიტედი - ლანკასტერი -:-
22:45საუთ შილდსი - მორპეტი -:-
22:45გადაიდოჰაიდი - უიტონ ალბიონი -:-

ინგლისი: სამხრეთ ლიგის ცენტრალური დივიზიონი

22:30ნუნიტონი - სტ. ივს თაუნი -:-

ინგლისი: ისთმიან ლიგა - პრემიერ დივიზიონი

22:45ბრაითლინგსი - ლეთერჰედი -:-
22:45ენფილდ თაუნი - მარგეითი -:-
22:45ვინგეითი & ფინჩლი - კორინთიან-ქეჟუალსი -:-
22:45ისთ თაროქი - ჰორშემი -:-
22:45ლევესი - მერსტჰემი -:-
22:45გადაიდოუორსინგი - ბიშოფს სტორტფორდი -:-
22:45ფოლკსტონი - ბოვერსი & პიტსი -:-
22:45ჩესჰანტი - ჰორნჩარჩი -:-

ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა

17:00ბარნსლი U23 - კოლჩესტერი U23 -:-
17:00შეფილდ ვედ U23 - კარდიფი U23 -:-

ინდონეზია: ლიგა 1

12:30გადაიდოტირა პერსიკაბო - პსმ მაკასარი -:-

ირლანდია: დივიზიონი 1

22:45გელვეი - დროჰედა -:-

ისლანდია: უმაღლესი ლიგა

23:15გადაიდოგროტა - ჰაფნარფიორდური -:-
23:15გადაიდოვალური - ფიოლნირი -:-
23:15გადაიდოკოპავოგური - ფილკირი -:-

იტალია: სერია B

23:00ასკოლი - Reggiana -:-
23:00ემპოლი - სპალი -:-
23:00ვენეცია - პესკარა -:-
23:00ვიჩენცა ვირტუსი - სალერნიტანა -:-
23:00კიევო - ბრეშა -:-
23:00პიზა - მონცა -:-
23:00რეჯინა 1914 - კოზენცა -:-
23:00ფროზინონე - ენტელა -:-
23:00ჩიტადელა - პორდენონე -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი C

23:00აველინო - იუვე სტაბია 0:0

იტალია: პრიმავერა 1

17:00ინტერი U19 - ჯენოა U19 -:-

კოლუმბია: პრიმერა A - აპერტურა

03:00პეტროლერა - აგუილასი 0:1
05:00დეპორტივო კალი - სანტა ფე 3:2

კოლუმბია: ლიგა ქ

00:00ლა ექუიდადი ქ - ფორტალეზა ქ 1:0

კოსოვო: სუპერლიგა

16:00FC Besa - კფ ლაპი -:-
16:00დრენიცა - არბერია -:-

ლიეტუვა: A ლიგა

19:00გაუქმდაბანგა - ჟალგირისი -:-
19:00ბანგა - ჟალგირისი -:-
20:00გაუქმდაპანევეზისი - კაუნო ჟალგირისი -:-
21:00გაუქმდასუდუვა - რიტერიაი -:-
21:00სუდუვა - კაუნო ჟალგირისი -:-

ლიეტუვა: ლიტვის თასი

19:00პანევეზისი - რიტერიაი -:-

მალტა: პრემიერ ლიგა

19:00ლიია ატლეტიკი - გზირა -:-
19:00ტარშინი - სანტა ლუსია -:-
23:15ზეიტუნ კორინთიანსი - ბალცანი -:-
23:15ჰამრუნი - ბირკირკარა -:-

მალტა: დივიზიონი 1

19:00მქაბა - პემბროუქი -:-
23:15გადაიდომარსაქსლოკი - ფგურა -:-

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა

06:00ლეონი - ამერიკა 3:2

მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A

01:00ინტერ პლაია დელ კარმენი - ზიტაკარო 2:1
02:00გადაიდოსალტილო - გავილანეს დე მატამოროსი -:-

მექსიკა: ლიგა MX ქ - აპერტურა

01:00ამერიკა ქ - მონტერეი ქ 1:2
02:00პაჩუკა ქ - მაზატლანი ქ 3:0
04:00ტიხუანა ქ - პუმასი ქ 0:0

მოლდოვა: ეროვნული დივიზიონი

26'დინამო-აუტო - შერიფი ტირასპოლი 0:0
26'ფლორესტი - Sf.Gheorghe 0:0
19:00მილსამი - ზიმბრუ -:-

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

17:00ჩრდილოეთ მაკედონია U17 - სერბეთი U17 -:-
19:00შვეიცარია U16 - ესპანეთი U16 -:-
19:00შვეიცარია U17 - ესპანეთი U17 -:-
19:00გაუქმდაჩეხეთი U16 - სლოვაკეთი U16 -:-

პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა

23:00უნივერსიტარიო - კუსკო 3:2
00:30გრაუ - კახამარკა 0:0
03:15კარლოს მანუჩი - სპორტ უანკაიო 0:1

პორტუგალია: პრიმეირა ლიგა

23:15ბოავიშტა - გიმარაეში 0:1

პორტუგალია: Liga Portugal 2

21:30შავეში - ოლივეირენსე -:-
23:30ეშტორილი - ფერეირენსე -:-

პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23

20:00ბოავიშტა U23 - ფარმალისაო U23 -:-

რუმინეთი: რუმინეთის თასი

15:30გადაიდოViitorul Selimbar - უ. კლუჟი -:-
15:30პროგრესულ სპარტაკი - რაპიდი ბუქარესტი -:-
15:30სლატინა - ტურნუ მაგურელე -:-
15:30სოიმი ლიპოვა - რიპენსია ტიმისოარა -:-
15:30ფილიასი - U Craiova 1948 -:-

სან-მარინო: კოპა ტიტანო

22:45ვირტუსი - ფოლგორე -:-
22:45სან-ჯოვანი - მურატა -:-

საუდის არაბეთი: დივიზიონი 1

18:45ალ ტუქბაჰი - ალ-კავკაბი -:-
18:45ჰაჯერი - ალ ადალჰი -:-
19:00ალ დრაიჰი - ალ-ნაჰდა -:-
19:10ალ-ჰაზემი - არარი -:-
19:25ოჰოდი - ალ ჯეელი -:-

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა 2

68'გაგრა - რუსთავი 0:2
71'ვიტ ჯორჯია - ბოლნისი 0:0
71'ზუგდიდი - სამგურალი 1:3
15:00გაუქმდადუშეთი - მერანი მარტვილი -:-
15:00გაუქმდაზუგდიდი - შუქურა -:-
15:00გაუქმდარუსთავი - ვიტ ჯორჯია -:-
15:00გაუქმდასამგურალი - ბოლნისი -:-
15:00გაუქმდაშევარდენი თბილისი - გაგრა -:-

სერბეთი: სერბეთის თასი

16:30ნაპრედაკი კრუსევაჩი - ზარკოვო -:-

სლოვაკეთი: სლოვაკეთის თასი

16:30გადაიდოდუბნიცა - რუზომბეროკი -:-
16:30გადაიდოკოშიცე - პოჰრონიე -:-

სლოვენია: 2. SNL

17:00სმარტნო - ნკ კრკა -:-

სლოვენია: სლოვენიის თასი

20:00რუდარი - მარიბორი -:-

სუდანი: პრემიერ ლიგა

20:15ალ-მერეიხი - ჰაი ალ-ვადი -:-
20:15აჰლი შენდი - ალ-ჰილალ ომბურმანი -:-
22:30ალფალაჰი ატბრა - ჰილალ ელ-ფაშერი -:-
22:30აჰლი ხართუმი - ალ-შორტა -:-
22:30მერეიხ ელ-ფაშერი - ალ-ჰილალ კადუღლი -:-

ტანზანია: პრემიერ ლიგა

26'Ihefu - აზამი 0:0
26'რუვუ შუთინგი - კინონდონი 0:0
17:00კაგერა შუგარი - Dodoma Jiji -:-
17:00მვადუი - მბეია სიტი -:-

უელსი: კიმრუ პრემიერი

22:45ფლინტი - ბალა -:-

ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი

23:45ალბიონი - ცენტრალ ესპ. 2:1
02:00როჩა - ატენასი 0:0

ფინეთი: პირველი დივიზიონი

19:30SJK აკატემია - იარო -:-
19:30მიკელინი - კტპ -:-
19:30მუსა - ვპს -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B

19:30სალპა - კააპო -:-

ქუვეითი: პრემიერ ლიგა

18:40ალ-სალმია - ხაიტანი -:-
18:40ალ-ქუვეითი - ალ-შაბაბი -:-
20:55ბურგანი - ალ-ქადისია -:-
20:55იარმუკი - ალ ტადამონი -:-

ყაზახეთი: პირველი დივიზიონი

18:00გადაიდოაკჟაიკი - აქტობე -:-
18:00გადაიდოალტაი სემეი - ჟეტისუ ტალდიყორღანი 2 -:-
18:00გადაიდოატირაუ - ბაიკონურ ყიზილორდა -:-
18:00გადაიდოეკიბასტუზი - კაირატის აკადემია -:-
18:00გადაიდოსდიუშორი - მაქატარალი -:-
18:00გადაიდოშახტარი ბულატი - ყირანი -:-

ყატარი: დივიზიონი 2

19:45ალ მესემერი - ალ ბიდა -:-
19:45ალ-ვააბი - ალ-მარხია -:-
19:45ალ-შაჰანია - ლუსაილი -:-
19:45შამალი - ალ მუაიდარი -:-

შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა

21:00თუნი - ვინტერთური -:-
21:00ლოზანა უხი - ჩიასო -:-
21:00ქსამაქსი - ვილი -:-
21:30კრინსი - გრასჰოპერსი -:-

შოტლანდია: პრემიერ ლიგა

22:00აბერდინი - ჰამილტონი -:-

ჩილე: პრიმერა დივიზიონი

18:00დეპორტეს იქუიქუე - ლა სერენა -:-
20:30უნიონ ლა კალერა - უაჩიპატო -:-
23:00ო'ჰიგინსი - კურიკო უნიდო -:-

ხორვატია: ხორვატიის თასი

18:00რუდარი ლაბინი - ინტერი ზაპრესიჩი 0:0

ჰოლანდია: პირველი დივიზიონი

23:00იონგ აზ ალკმაარი - ვოლენდამი 2:6
20:45ბრედა - კამბური -:-
20:45იონგ პსვ - ნაიმეგენი -:-
23:00ოსი - დენ ბოსხი -:-

ჰოლანდია: Divisie 1 U18 - საშემოდგომო სეზონი

17:00გადაიდოზვოლე U18 - სპარტა როტერდამი U18 -:-
20:00გადაიდოალკმაარი U18 - პსვ U18 -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.