განახლება

ფეხბურთი » გუშინ » ყველა თამაში

გერმანია: ბუნდესლიგა

17:30არმინია ბილეფელდი - ჰოფენჰაიმი 0:0
17:30აუგსბურგი - გლადბახი 1:0
17:30მაინცი - ფრაიბურგი 0:0
17:30მიუნხენის ბაიერნი - ბოხუმი 7:0
20:30კიოლნი - ლაიპციგი 1:1

ესპანეთი: ლა ლიგა

23:00სელტა ვიგო - კადიზი 1:2
16:00რაიო ვალეკანო - ხეტაფე 3:0
18:15ატლეტიკო მადრიდი - ატლეტიკი ბილბაო 0:0
20:30ელჩე - ლევანტე 1:1
23:00ალავესი - ოსასუნა 0:2

ინგლისი: პრემიერ ლიგა

23:00ნიუკასლ იუნაიტედი - ლიდსი 1:1
15:30ვულვზი - ბრენტფორდი 0:2
18:00ბარნლი - არსენალი 0:1
18:00ლივერპული - კრისტალ პალასი 3:0
18:00მანჩესტერ სიტი - საუთჰემპტონი 0:0
18:00ნორვიჩი - უოტფორდი 1:3
20:30ასტონ ვილა - ევერტონი 3:0

იტალია: სერია A

17:00ჯენოა - ფიორენტინა 1:2
20:00ინტერი - ბოლონია 6:1
22:45სალერნიტანა - ატალანტა 0:1

საფრანგეთი: ლიგა 1

23:00სტრასბურგი - მეცი 3:0
19:00ლანსი - ლილი 1:0
23:00სტ. ეტიენი - ბორდო 1:2

ავსტრალია: NPL ქუინზლენდი

13:00მეგფის კრუსეიდერსი - ქვინზლენდ ლაიონსი 2:4

ავსტრალია: NPL სამხრეთ ავსტრალია

14:00ადელაიდა კომეტსი - ადელაიდა ოლიმპიკი 3:2
14:00კემპბელთაუნ სიტი - ბლუ იგლზი 4:0
14:00ნე მეტროსტარზი - ადელაიდა რაიდერსი 0:1
14:00სამხრეთ ადელაიდა - სტრტ ლაიონსი 5:2
14:00ქამბერლენდ იუნაიტედი - ადელაიდა U21 4:0
14:00ქროიდონ კინგსი - ადელაიდა სიტი 1:1

ავსტრალია: NPL დასავლეთ ავსტრალია - პლეი-ოფი

15:00პერთი - ფლორიტ ათენა 6:3

ავსტრალია: ბრიზბანის პრემიერ ლიგა

11:00გეპი - ასასია რიჯი 0:1
12:00ვესტერნ სფირითი - ბეისაიდი 0:2
13:00ტუვონგი - ბრიზბენ ნაითსი 2:1
13:00ქუინზლენდის უნივერსიტეტი - სტ. ჯორჯ ვილავონგი 1:2

ავსტრია: ადმირალ ბუნდესლიგა

19:00ადმირა - ჰარტბერგი 1:1
19:00აუსტრია ვენა - ალტახი 0:0
19:00რიდი - ვოლფსბერგერი 3:3

ავსტრია: 2. ლიგა

16:30დორნბირნი - ვიენი 0:2
22:00ფორვარტს შტეირი - აუსტრია ლუსტენაუ 1:2

ავსტრია: რეგიონალლიგა აღმოსავლეთი

18:30ლეობენდორფი - ნოიზიდლი 2:3
19:00ვიენერ ვიქტორია - შტრიპფინგი 1:0

ავსტრია: რეგიონალლიგა ცენტრალური

18:00შტადლ პაურა - ვოკლამარკტი 1:2
19:00უნიონ გურტენი - ველსი 4:0

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ტიროლი

16:30ვაკერ ინსბრუკი (Am) - კუფშტაინი 4:3
18:30იმსტი - ტელფსი 0:4

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ზალცბურგი

18:00ა. ზალცბურგი - ბიშოფშოფენი 6:0
20:00კუხლი - ზეეკირხენი 2:2

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ვორალბერგი

18:00გადაიდობრეგენცი - ჰოჰენემსი -:-
18:00ვოლფურტი - ადმირა დორნბირნი 0:2

აზერბაიჯანი: პრემიერ ლიგა

17:00გაბალა - საბაილი 5:0
19:15ზირა - საბაჰ ბაქო 1:1

აზია: აზიის თასი ქ - საკვალიფიკაციო - პირველი ეტაპი

14:00ნეპალი ქ - ფილიპინები ქ 1:2

ალბანეთი: სუპერ ლიგა

18:45სკენდერბეუ - პარტიზანი 1:1
21:45ვლაზნია - ტეუტა 1:1

ალბანეთი: I დივიზიონი

17:00კორაბი პეშკოპი - ბუტრინი სარანდე 2:1
18:00აპოლინია ფიერი - შკუმბინი პექინი 2:1
18:00ბურელი - ტომორი ბერატი 0:0
18:00ერზენი - ბილისი 0:1
18:00ვორა - მალიქი 3:2
18:00ლუშნია - ტერბუნი პუკა 0:0
18:00პოგრადეცი - ბესა კავაიე 0:0
18:00ცერიკი - ბესელიდჟა ლეჟა 3:1

არაბთა საამიროები: UAE ლიგა

18:45ალ-ვასლი - ალ-ვაჰდა 1:1
21:00ალ-აჰლი დუბაი - ალ-შარჯა 4:3

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

20:30გოდოი კრუზი - სარმიენტი ხუნინი 1:1
22:45ველეზ სარსფილდი - ალდოსივი 3:2

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

23:00სან-მარტინ სან-ხუანი - ალმაგრო 1:1
00:35ნუევა ჩიკაგო - ხიმნასია მენდოზა 1:2
04:00კლუბ ატლეტიკო მიტრე - დეპორტივო მაიპუ 3:1
22:00CA ესტუდიანტესი - აგროპეკუარიო 1:1
22:00ბარაკას ცენტრალი - ხიმნასია ხუხუი 1:1
22:00ვილა დალმინი - სანტამარინა 1:0
22:30გილერმო ბრაუნი - დეპორტივო მორონი 0:1
23:10ჩაკარიტა ხუნიორსი - ესტუდიანტეს რიო კუარტო 0:0

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი

22:30ოლიმპო ბლანკა - კამიონეროს ბუენოს აირესი 1:0
23:00ხიმნასია ე.რ. - სპორტივო ბელგრანო 1:2

არგენტინა: პრიმერა B - კლაუსურა

20:00ფლანდრია - საკაჩისპასი 1:1
22:00დეპორტივო არმენიო - დეფენსორეს იუნიდოსი 0:1
22:00დეპორტივო მერლო - ხუსტო ხოსე დე ურკიზა 0:1
22:00კანუელასი - აკასუსო 0:0
22:00კომუნიკასიონესი - ფენიქსი 1:0
22:00სან-მიგელი - არგენტინო დე კილმესი 1:1
22:00უაი ურკიზა - კოლეგიალესი 0:3

არგენტინა: პრიმერა C - კლაუსურა

22:00დოკ სუდი - დეპორტივო ესპანიოლი 1:2

აფრიკა: CAF ჩემპიონთა ლიგა - საკვალიფიკაციო

17:00ზანაკო (Zam) - აკონანგუი (Gnq) 1:0
17:00ზესკო (Zam) - როიალ ლეოპარდსი (Esw) 2:1
17:00პლატინუმი (Zim) - საგრადა (Ang) 0:1პენ
17:00ტუსკერი (Ken) - ას არტა (Dji) 3:0
17:00გაუქმდაჰართს ოფ ოუქ (Gha) - კამსარი (Gui) -:-
18:00ბიგ ბულეთსი (Mal) - ამაზულუ (Rsa) 1:3
19:00პეტრო ატლეტიკო (Ang) - ფოვუ ბაჰამი (Cmr) 0:0
20:00ნუადიბუ (Mrt) - ლოტო (Ben) 2:0

აფრიკა: CAF კონფედერაციის თასი - საკვალიფიკაციო

17:00გაუქმდაბაიელსა (Nga) - აშანტი გბ (Gui) -:-
17:00ბუფლ დე ბორგუ (Ben) - ფარ რაბატი (Mar) 0:0
17:00იანგ ბუფალოზი (Esw) - რედ ეროუს (Zam) 0:0
17:00კიგალი (Rwa) - Missiri (Com) 6:0
17:00ჰორსიდი (Som) - აზამი (Tan) 0:1
18:00ორაპა იუნაიტედი (Bot) - მანგასპორტი (Gab) 1:0პენ
18:30დიაბლ ნუარი (Con) - ბუმამურუ (Bur) 1:0
19:30პოლისი (Nig) - ბენ გერდანი (Tun) 1:0
20:00ბიაშარა მარა იუნაუტედი (Tan) - დიხილი (Dji) 2:0

აშშ: MLS

03:00ინტერი მაიამი - ნიუ იორკ რედ ბულზი 0:4
23:30ატლანტა იუნაიტედი - DC იუნაიტედი 3:2

აშშ: USL ლიგა 1

00:00ტორონტო II - ფორვარდ მედისონი 1:1
03:00ნიუ ინგლენდი II - რიჩმონდ კიკერსი 3:1

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა

16:00სლუცკი - გომელი 1:4
18:00დინამო ბრესტი - სლავია მოზირი 0:3
20:00ბატე - შახტიორი სოლიგორსკი 1:0

ბელარუსი: I ლიგა

14:00დნიაპრო - ლიდა 4:2
16:00კრუმკაჩი - ლოკომოტივი გომელი 0:2
18:00სლონიმი - ორშა 2:4

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა - რეზერვები

14:00დინამო მინსკი 2 - ისლოჩი მინსკი 2 2:0
14:00ვიტებსკი 2 - მინსკი 2 2:3
15:00ნემანი 2 - სმორგონი 2 4:1

ბელგია: იუპილერლიგა

18:15ოსტენდე - ბეერსხოტი ვა 3:1
20:30მეხელენი - ლუვენი 2:0
20:30როიალ უნიონი სგ - ვარეგემი 2:1
22:45შარლერუა - ბრიუგე 0:1

ბელგია: 1B პრო ლიგა

22:45მუსკრონი - ვირტონი 1:1

ბელგია: ეროვნული დივიზიონი 1

21:30დესელი - სენტ ელუასი 3:1
22:00დენდერი - კნოკე 0:0
22:00მანდელ იუნაიტედი - ურსლ ვისე 1:2
22:00პატრო აისდენი - თეს სპორტი 0:0
22:00ტიენენი - შარლერუა 2:2

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი ACFF

21:30ენტენტ დურბუი - აკრენი 0:2
22:00განშორენი - რებეკუასი 1:1
22:00ვარემი - ვერლენი 1:2
22:00კუვინ-მარიმბურგი - მოიქსი 0:2
22:30იეტე - გივრი 1:0

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV A

18:00ჰარელბეკე - მენენი 2:0
21:30ნინოვე - გენტი 2:0
21:30რონსე - ვესტჰოკი 4:3
22:00ვეტერენი - ლოკერენი-ტემსე 0:1

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV B

22:00ბერხემ სპორტი - კაპელენი 2:1
22:00ბოხოლტერი - ტონგერენი 0:2
22:00ლირა-ლიერსი ბერლაარი - ვიიგმაალი 3:1
22:00ჰადესი - ჰუტვენე 1:11
22:00ჰოოგსტრატენი - ლონდერზეელი 1:2

ბელგია: I დივიზიონი ქ

17:00გენტი II W - ზვევეზელე ქ 3:2
17:00ვუუსტვეზელი ქ - შასტრე ქ 6:2
17:00მოლდავო ქ - გენკი II W 4:1
17:30ტიენენი ქ - ანდერლეხტი II W 0:3
18:00ფამკეს მერკემი ქ - ლიეჟი ქ 1:0
19:00მეხელენი ქ - სტანდარდ ლიეჟი II W 2:0
19:00მონსი ქ - ლუვენი II W 2:4

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

23:00სან-ხოსე - რეალ პოტოსი 0:0
03:30ტომაიაპო - გუაბირა 1:1
23:00სანტა კრუზი - როიალ პარი 2:1

ბოლივია: ნასიონალ B - პირველი ეტაპი

19:30ABB - ფატიჩი 1:4
23:00Maestranza - Municipal Achocalla 3:2
23:00სუკრე - ფანკესა 2:1
23:30Ferrocarril Palmeiras - როსარიო ცენტრალი 2:1
00:00ლიბერტადი - CD კივონი 1:0

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრემიერ ლიგა

18:30პოსუსიე - რადნიკი ბიელინა 1:1
19:00ზელეზნიჩარი - ველეზ მოსტარი 0:0
20:55ტუზლა სიტი - სლობოდა 1:0
23:10ზრინსკი - პრიედორი 3:0

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - FBiH

18:00ბანოვიცი - იედინსტვო ბიჰაცი 1:0
18:00ბრატსტვო გრაცანიცა - ტომისლავი 3:0
18:00გორაზდე - გრადინა სრებრენიკი 2:1
18:00გრადაცაჩი - მლადოსტი დკ 3:0
18:00ვის სიმ-ბაუ - ჰნკ ორასიე 1:1
18:00კაკანი - იგმან კონიჩი 1:0
18:00ტრავნიკი - ტოსკ ტესანი 1:1

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - RS

18:00დრინა ზვორნიკი - კრუპა 0:1
18:00ზვიეზდა 09 - Buducnost Pilica 6:0
18:00ლიუბიჩ პრნიავორი - პოდრინიე იანია 5:1
18:00ნოვი გრადი - სლავია 1:0
18:00სლოგა დობოი - კოზარსკა დუბიცა 4:0
18:00ტეკსტილაჩი დერვენტა - კოზარა 3:1

ბრაზილია: სერია A

00:00შაპეკოენსე - პალმეირასი 0:2

ბრაზილია: სერია B

23:00ბრუსკე - ვიტორია 0:0
02:00კორიტიბა - ვილა ნოვა 1:0
03:30კონფიანკა - სამპაიო კორეა 2:0
04:30პონტე-პრეტა - გუარანი 0:0
23:30ბოტაფოგო - ნაუტიკო 3:1
23:30ლონდრინა - CSA 0:2

ბრაზილია: სერია C - პირველი ეტაპი

18:00ოესტე - ეკ სან ხოსე 0:1
22:00ფლორესტა - ვოლტა რედონდა 1:1
00:00აე ალტოსი - პაისანდუ 2:3
00:00ბოტაფოგო სპ - ფიგუეირენსე 1:2
00:00კრისიუმა - მირასოლი 3:0

ბრაზილია: სერია D - პლეი-ოფი

23:00აპარესიდენსე - კალდენსე 3:1
22:00კამპინენსე - სერგიპე 2:1პენ
22:00სანტო ანდრე - ესპორტივო 0:2პენ
22:00ჯოინვილი - ბანგუ 2:1პენ
23:00იუაზეირენსე - ატლეტიკო 0:1პენ
23:00იულჰო ესპორტე - პენარიოლი 3:0
23:00კასკაველი - კიანორტე 0:3
23:00პორტუგესა - სერ კახიასი 1:1პენ
00:00ბოა - უნიაო რონდონოპოლისი 1:1
00:00ფეროვიარია - ბრაზილიენსე 1:0

ბრაზილია: კამპეონატო ამაპაენსე - პლეი-ოფი

03:00ინდეპენდენტე აპ - სანტოსი აპ 3:4

ბრაზილია: გაუჩო 2

22:00EC გუარანი - ავენიდა 1:0
22:00ინტერ სანტა მარია - სან-პაულუ 1:1
22:00ტუპი RS - პასო ფუნდო 0:0
23:00იგრეინია - კრუზეირო 1:0

ბრაზილია: ბრაზილიერო U20

22:00ატლეტიკო გოიანიენსე U20 - ინტერნასიონალი U20 1:2
22:00გრემიო U20 - სპორტ რესიფი U20 7:2

ბულგარეთი: პირველი ლიგა

18:30ჩერნო მორე - ლოკომოტივ სოფია 1:1
20:45ლევსკი - ცსკა 1948 სოფია 0:0

ბულგარეთი: მეორე ლიგა

16:00მინიორ პერნიკი - მონტანა 1:1
18:00იანტრა გაბროვო - ნეფტოქიმიკ ბურგასი 2:0
18:00ლუდოგორეცი II - სპარტაკი 2:1
18:00ჰებარი - სეპტემვრი სოფია 1:0
19:00სოზოპოლი - ბოტევი II 4:1

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-აღმოსავლეთი

18:00Levski Krumovgrad - სოკოლ მარკოვო 2:1
18:00ბეროე II - ლევსკი კარლოვო 0:3
18:00ბორისლავი პარვომაი - როზოვა დოლინა 7:2
18:00გიგანტი საედინენიე - ჩერნომორეცი 1919 4:0
18:00დიმიტროვგრადი - იამბოლი 1915 0:1
18:00ზაგორეცი - ლოკომოტივი პლოვდივი II 2:0
18:00როდოპა სმოლიანი - ნესებარი 1:1

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-დასავლეთი

18:00ბანსკო - ვიჰრენი 2:1
18:00კოსტინბროდი - სეპტემვრი სოფია 2 1:2
18:00ნადეჟდა დობროსლავცი - გოტსე დელჩევი 0:2
18:00ობორიშტე - ბისტრიცა 2:2
18:00პირინ ბლაგოევგრადი 2 - ბოტევი იჰტიმანი 0:0
18:00რილსკი სპორტისტი - კიუსტენდილი 0:3
18:00სლივნიშკი გეროი - პირინი რაზლოგი 2:1
18:00ჩავდარ ეტროპოლი - ვლადაია 2:0
18:00ჩეპინცი - ბალკანი ბოტევგრადი 0:2

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-დასავლეთი

18:00აკადემიკი სვიშტოვი - ლოკ. გორნა 0:3
18:00დრენოვეცი - ლოკომოტივი დრიანოვო 2:0
18:00ვიჰარ სლავიანოვო - ბდინ ვიდინი 0:2
18:00იანტრა პოლსკი ტრამბეში - ბოტევ ვრაცა II 3:1
18:00მეზდრა - სპარტაკი პლევენი 0:2
18:00პავლიკენი - ეტარი II 3:0
18:00პარტიზანი ცერვენ ბრიაგი - უვენტუსი მალჩიკა 3:1
18:00პეშტერა გალატა - ოფკ ლვვსკი 1:0

ბურუნდი: პრიმუს ლიგა

17:00გადაიდოაილ ნუარი - ფლამბო დუ ცენტრი -:-
17:00გადაიდოდინამიკი - მუსონგატი -:-
17:00დინამიკი - ნიუ ოილი -:-
17:00კაიანზა - ტოპ ჯუნიორი 3:3
17:00გადაიდოკაიანზა - ვიტალ'ო -:-
17:00გადაიდოლე მესაჯერ ნგოზი - ტოპ ჯუნიორი -:-

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა

15:30დიუსელდორფი - რეგენსბურგი 1:1
15:30ზანდჰაუზენი - ჰაიდენჰაიმი 1:3
15:30ჰოლშტეინ კიელი - ჰანოვერი 0:3
22:30ვერდერი ბრემენი - ჰამბურგი 0:2

გერმანია: 3. ლიგა

16:00VfL ოსნაბრუკი - მეპენი 1:0
16:00დუისბურგი - ბრაუნშვაიგი 3:2
16:00ზაარბრიუკენი - თურქგუჩუ მიუნხენი 3:1
16:00მაგდებურგი - ვურცბურგერ კიკერსი 1:2
16:00მანჰაიმი - ჰალეშერი 2:1
16:00მიუნხენ 1860 - ცვიკაუ 0:2

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი

15:00გადაიდოჰანოვერი II - ვერდერი ბრემენი II -:-
15:30ზტ. პაული II - ჰოლშტეინ კიელი II 0:2
16:00ლიუბეკი - ტეუტონია ოტენსენი 0:1
16:00ჰამბურგი II - ნორდერშტედტი 2:3
17:00ედელო - რედენი 2:2
17:00ობერნოილანდი - ლუნებურგერ ჰანზა 2:1

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი

15:00ლუკენვალდე - ბფკ დინამო 1:1
15:00ხემიე ლაიპციგი - რატჰენოუ 1:1
15:00გადაიდოხემნიტცერი - კოტბუს ენერგი -:-
15:00გადაიდოჰერტა II - იენა -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი

16:00ალენი - ლიპშტადტი 1:1
16:00გლადბახი II - კიოლნი II 3:1
16:00ვეგბერგ-ბეეკი - უერდინგენი 1:1
16:00ვუპერტალერი - ჰომბერგი 3:1
16:00ობერჰაუზენი - როდინგჰაუზენი 2:1
16:00შტრაელენი - პროისენ მიუნსტერი 0:4

გერმანია: რეგიონალლიგა სამხრეთ-დასავლეთი

16:0008 ჰომბურგი - შოტ მაინცი 1:0
16:00ელფსბერგი - მაინცი II 5:0
16:00სტაინბახ ჰაიგერი - აალენი 1:0
16:00ტუს კობლენცი - ჰოფენჰაიმი II 0:2
16:00ფრანკფურტი - პირმასენსი 2:2
17:30შტუტგარტი II - ბალინგერი 0:1

გერმანია: რეგიონალლიგა ბავარია

16:00აუბშტადტი - ელტერსდორფი 2:1
16:00გადაიდობაიორითი - უნტერჰახინგი -:-
16:00ნიურნბერგი II - აუგსბურგი II 0:3
16:00რაინი/ლეხი - მემინგენი 0:2
16:00ფიურტი II - აიხსტატი 3:0
16:00შვაინფიურტი - შალდინგი 6:0

გერმანია: ობერლიგა NOFV- ჩრდილოეთი

16:00ლუდვიგსფელდერი - სტააკენი 1:0
16:00მსვ ნეურუპინი - გრაიფსვალდი 0:2
16:00რსვ აინტრახტი - შვერინი 0:1
17:00პამპოუ - ნოისტერლიცი 0:0

გერმანია: ობერლიგა NOFV- სამხრეთი

16:00აინჰაიტ ვერნიგეროდე - ობერლაუზიცი 3:2
16:00კრიშოვი - მერსებურგი 9:0
16:00პლაუენი - ჰალე 1:1
16:00სანდერსდორფი - ბიშოფსვერდაერი 2:0
17:00მარტინროდა - ბლაუ-ვაის ზორბაუ 3:1

გერმანია: ობერლიგა შლესვიგ-ჰოლშტაინი

16:00ნოიმუნსტერი - დორნბრაიტე ლიუბეკი 0:5
17:00ეკერნფორდერი სვ - სკ ვაიხე-08 II 1:1
17:00კრონსჰაგენი - ბორდესჰოლმი 0:1
18:00ოლდენბურგერი - პანსდორფი 0:2

გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი

15:00დასენდორფი - ვანდსბეკერი კონკორდია 4:0
17:00კურსლაკ-ნოიენგამე - სასელი 1:2
20:00სუდერელბე - ჰამბურგი 2:2

გერმანია: ობერლიგა ბრემენი

15:00ბრემერი - ბრემერჰავენი 5:0
16:00ბრინკუმერი - გეესტემუნდე 5:1

გერმანია: ობერლიგა ნიდერზახსენი

16:00ემდენი - უპჰუზენი 5:1
18:00არმინია ჰანოვერი - ბრაუნშვაიგი 4:2
18:00ტუნდერნი - აინტრახტ ნორტჰაიმი 2:3
19:00ვოლფენბუტელი - რამლინგენ-ეჰლერსჰაუზენი 3:1

გერმანია: ობერლიგა ჰესენი

16:00ფულდა-ლეჰნერცი - სტაინბახი 4:1
17:00ალცენაუ - ნოიჰოფი 0:0
17:00ფლიდენი - ფერნვალდი 2:2
17:00ჰადამარი - ბად ვილბელი 5:2
17:00ჰანაუ - შტადტალენდორფი 0:0
17:00ჰუნფელდერი - ბაუნატალი 1:2

გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი

17:00როხლინგი - ელფსბერგი II 5:0
17:30დუდენჰოფენი - დიფლენი 4:0
17:30კაიზერსლაუტერნი II - კარბახი 3:1
17:30მეხტერსჰაიმი - ვორმსი 1:1
17:30პფედერსჰაიმი - ჰერტა ვისბახი 7:2
17:30შპაიერი - იაგერსბურგი 0:5
17:30ჰასია ბინგენი - ენგერსი 0:3
18:00აისბახტალი - ტუს კობლენცი 2:2
18:00ეპელბორნი - არმინია ლუდვიგშაფენი 0:1
20:30აინტრახტ ტრიერი - სგ 200 მულჰეიმ-კარლიხი 4:0

გერმანია: ობერლიგა ბავარია ჩრდილოეთი

16:00ბამბერგი - Vatan Spor A'burg 2:0
16:30ნოიმარკტი - ვილცინგი 1:3
17:00ბაიერნი ჰოფ - გებენბახი 3:1
18:00აბტსვინდი - ვურცბურგერი 3:0
18:00სანდი - ატსვ 0:2
19:00გროსბარდორფი - ხამი 5:1

გერმანია: ობერლიგა ბავარია სამხრეთი

15:00VfB Hallbergmoos-Goldach - შვაბენ აუგსბურგი 2:2
16:00დახაუ - რეგენსბურგი II 1:2
16:00პულახი - მიუნხენ 1860 II 2:2
16:00ტსვ 1880 ვასერბურგი - ისმანინგი 1:1
17:00გუნდენფინგენი - ლანდსბერგი 0:1
17:00დონაუსტაუფი - დაიზენჰოფენი 3:0
17:00თურქსპორ აუგსბურგი - ინგოლშტადტი II 0:3
18:00კოტერნ-სტ. მანგი - გარხინგი 4:0
18:00ჰანკოფენ-ჰაილინგი - კირხანშორინგი 1:1

გერმანია: ობერლიგა ბადენ-ვურტემბერგი

16:00ბაკნანგი - რავენსბურგი 4:2
16:00გოპინგერი - ბრუხსალი 4:1
16:00დორფმერკინგენი - ბისინგენი 0:0
16:00გადაიდოფრაიბერგი - ლინქსი -:-
17:30ნოტინგენი - ფრაიბურგი 2:2
17:30ობერახერნი - პფორცჰაიმი 2:3
17:30გადაიდოროიტლინგენი - 08 ვილინგენი -:-
20:00შტუტგარტ კიკერსი - ნეკარსულმერი 1:0

გერმანია: ობერლიგა ნიდერჰეინი

18:00ველბერტი - დუისბურგი 2:0

გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა ჩრდილოეთი

13:00დრეზდენი U19 - ჰამბურგი U19 1:3
13:00ხემნიტცერი U19 - იენა U19 1:1
14:00ვიქტორია ბერლინი U19 - კოტბუსი U19 2:2
15:00ვოლფსბურგი U19 - ჰანოვერი U19 1:1

გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა სამხრეთი

13:00ინგოლშტადტი U19 - კარლსრუე U19 2:2
13:00ოფენბახი U19 - აინტრახტი ფრანკფურტი U19 0:3
13:00ულმი U19 - ზაარბრიუკენი U19 2:1
16:00ჰაიდენჰაიმი U19 - ჰოფენჰაიმი U19 3:0
17:00დარმშტადტი U19 - კასელი U19 2:1
17:30ფრაიბურგი U19 - შტუტგარტი U19 4:3

გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა დასავლეთი

13:00ლევერკუზენი U19 - დუისბურგი U19 2:2
16:00ალემანია აახენი U19 - ბილეფელდი U19 0:1

გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - აპერტურა

20:00სანტა ლუსია - ანტიგუა 1:0
23:00იზტაპა - კომუნიკასიონესი 1:0

დანია: 1 დივიზიონი

15:00ესბიერგი - ფრემად ამაგერი 2:1
16:00ჰობრო - ჰორსენსი 0:3

დანია: 2 დივიზიონი

16:00ბრაბრანდი - კოლდინგი იფ 1:0
16:00ორჰუსი ფრემადი - ტისტედი 1:1
16:00სკივე - აბ კოპენჰაგენი 1:4
16:00ჰილეროდი - ფა 2000 2:0

დანია: დივიზიონი 3

15:00დალუმი იფ - სლაგელსე 2:1
15:15ლისენგი - ვანლოსე 1:0
16:00Young Boys FD - ჰერლევი 2:1
16:00ბკ ფრემი - ვსკ ორჰუსი 1:1
16:00ნაესბი - როსკილდი 1:3

დომინიკელთა რესპ.: LDF - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

00:00ჯარაბაკოა - მოკა 1:0

ევროპა: ევრო U19 ქ - საკვალიფიკაციო - რაუნდი 1 - ლიგა A

13:00გერმანია U19 W - რუსეთი U19 W 0:0
15:00საფრანგეთი U19 W - ისლანდია U19 W 2:0
19:00ბელგია U19 W - სლოვენია U19 W 5:0
21:00შვედეთი U19 W - სერბეთი U19 W 4:0

ევროპა: მსოფლიო თასი ქ - საკვალიფიკაციო

18:07გერმანია ქ - ბულგარეთი ქ 7:0

ეკვადორი: ლიგა პრო - მეორე ეტაპი

04:00ბარსელონა გუაიაკილი - დეპორტივო კუენკა 3:2
00:00ორენსე - გუაიაკილ სიტი 2:0

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

23:00ალკორკონი - ალმერია 0:4
18:00უდ იბიცა - რეალ ოვიედო 1:1
20:15ლეგანესი - ამორებიეტა 1:0
20:15სარაგოსა - რ. სოსიედადი B 1:1
22:30ხირონა - ვალიადოლიდი 1:0
23:00კართაგენა - ლუგო 2:1

ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 1

23:00ექსტრემადურა - ფეროლი 1:0
19:00ვალიადოლიდი პრომესასი - სან სებასტიან რეიესი 2:2
19:00ტუდელანო - ზამორა 0:1
21:00დეპორტივო ლა კორუნია - ბადახოსი 1:0
23:00რაიო მახადაჰონდა - ლოგრონესი 1:0

ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 2

23:00კასტელონი - სანლუკენო 0:1
19:00ანდორა - ბალეარესი 2:2
21:00ბეტისი B - სან ფერნანდო 0:1
21:00ლინარესი - უკამ მურსია 1:2
23:00ვილიარეალი B - ალბასეტე 3:0

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 1

20:00ლანგრეო - მარინო დე ლუანკო 2:1
20:00უნიონ კლუბ სეარესი - არენტეირო 2:0

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 2

18:30ლოგრონეს პრომესასი - ტროპეზონი 4:1
19:00მუტილვერა - იზარა 1:1
19:30რასინგი სანტანდერი B - არენას კლუბი 1:0

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 4

20:00კადიზი B - კასერენო 0:1

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 5

22:00მელილია - გრანადა B 1:3
22:00ჰერკულესი - მარ მენორი 2:1

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 2

18:00პრავიანო - ბასიკო ურაკა 1:1
20:30ენტრეგუ - კოლუნგა 3:1
20:30ლენენსე - კაუდალ დეპორტივო 1:1

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 3

19:30სამანო - კასტრო 1:1

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 4

19:00ბეასაინი - პასაია 2:3
19:00ლაგუნ ონაკი - ბარაკალდო 2:3

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 6

19:30ატზენეტა - რეკამბიოს კოლონი 2:1
19:45ვილახოიოსა - ჰერკულესი B 0:1
20:00ვალენსია B - ოლიმპიკ ხატივა 4:0
21:00საგუნტინო - Torrellano 1:1
21:30ბენიგანიმი - ორიუელა 0:0

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 7

21:30კომპლუტენსე - პარაკუელოს ანტამირა 0:1

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 8

20:00ატლეტიკო ასტორგა - ბემბიბრი 0:1
20:00ლეონესა B - Ribert -:-
20:00მირანდესი B - Palencia CF 1:0
20:30სანტა მარტა ტორმესი - ატლეტიკო ტორდესილიასი 2:0

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 9

20:00ტორედონხიმენო - Intergym Melilla 1:0

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 10

21:00სევილია C - კაბაკენსე 2:1

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 11

19:00მურენსე - Son Veri 1:1
19:00პლატეს დე კალვია - მერკადალი 0:2
20:00ლიოსეტენსე - კოლერენსე 0:2
20:00პობლენსე - კონსტანსია 1:1
20:00სანტ ხორდი - Campos 2:3
20:30Rotlet Molinar - ფელანიტხი 2:1

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12

00:00CD ბუზანადა - სანტა ურსულა 1:1
14:00არუკასი - ტენერიფე B 2:0
14:00უნიონ ვიერა - იაიზა 3:0

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 13

20:00ელ პალმარი - UD Caravaca -:-
20:30Archena - უკამ მურსია B 0:0

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 15

17:45ეზკაბარტე - ვალ ეგუესი 5:0
18:30ბეთი კოზკორი - კორტესი 1:0
19:30ბურალდესი - მურჩანტე 2:0
19:30გარესი - კორელიანო 2:1
19:30პამპლონა - ბეტი ონაკი 1:0
20:00კანტოლაგუა - უარტე 4:4
20:00სუბიზა - ტხანტრეა 2:1

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 16

23:30ვარეა - აგონსილიო 4:0

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 18

19:00ვილაკანასი - კონკუენსე 2:2

ესტონეთი: მეისტრილიგა

14:00ლეგიონი - ტულევიკი 3:1
17:00კურესაარე - პარნუ ვაპრუსი 6:0
20:00ლევადია - ნარვა 3:0

ესტონეთი: ესილიგა

14:00მაარდუ - ტარტუ ველკო 7:0
14:00ნომე უტდ - პაიდე ლუნამეესკონდი U21 3:4
14:00პარნუ - ფლორა U21 0:1
14:00ტამეკა ტარტუ U21 - ტალინა კალევი 0:1

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი - პირველი ეტაპი

00:00ატლეტიკო ვენესუელა - მინეროსი 2:1
03:00ზამორა - ტრუხილანოსი 2:1
00:00ლა-გუაირა - პუერტო კაბელო 0:0

ვენესუელა: სეგუნდა დივიზიონი

23:00დინამო პუერტო - Atletico La Cruz 1:3
23:00იარაკუი - ტიტანესი 2:1
23:00პეტარე - ლიბერტადორი 1:0
23:30ურენა - ლანეროსი 2:0
23:30ფუნდასიონ აიფი - ანგოსტურა 1:1

ზამბია: სუპერლიგა

15:00ბილდკონი - ფრიზონ ლეოპარდსი 1:0
17:00Chambishi - ინდენი 1:1
17:00გადაიდოზანაკო - ნკანა -:-
17:00გადაიდოკაბვე - ზესკო -:-
17:00ლუსაკა დინამოსი - კონკოლა 0:0
17:00ნკვაზი - გრინ ბუფალოს 0:1
17:00გადაიდორედ ეროუს - კანსანში -:-
17:00ფორესტ რეინჯერსი - Kafue Celtic 4:1

თურქეთი: სუპერ ლიგა

14:30სივასპორი - გაზიანთეფი 1:1
17:00ქასიმფაშა - ტრაბზონსპორი 0:1
20:00ადანა დემირსპორი - რიზესპორი 3:1
20:00ანტალიასპორი - ბეშიქთაში 2:3

თურქეთი: 1. ლიგა

17:00ეიუპსპორი - ერზურუმი ბბ 0:1
20:00მანისა - ბანდირმასპორი 1:3

თურქეთი: 2. ლიგა წითელი ჯგუფი

16:00ჰ. ტრაბზონი - ნიგდე ანადოლუ 5:0
17:00სარიერი - ტურგუტლუსპორი 2:1

თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 1

17:00სანჩაქტეპე - კელკიტი 2:3

თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 2

17:00Beyoglu Yeni Carsi - კარსამბასპორი 1:0

თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 3

17:00ეროკსპორი - ბელედიე დერინცე 1:1

იამაიკა: პრემიერ ლიგა - პლეი-ოფი

21:00ჰარბორ ვიუ - მაუნთ პლეზანთი 1:3
23:30ვერე იუნაიტედი - ტივოლი 0:0

იაპონია: J1 ლიგა

13:00კაშივა - ჰიროსიმა 0:3
13:00კაშიმა - გამბა ოსაკა 3:1
13:00კობე - საპორო 1:0
13:00შონანი - ავისპა ფუკუოკა 1:1
13:30ტოკუშიმა - კავასაკი 1:3
14:00ნაგოია - იოკოჰამა 2:1
14:00საგან ტოსუ - ოიტა 0:0
14:00ტოკიო - იოკოჰამა 4:0
14:00ურავა - სერესო ოსაკა 2:0
14:00შიმიზუ - ვეგალტა სენდაი 2:1

იაპონია: J2 ლიგა

13:00კოფუ - ომია არდია 1:0
13:00ტოჩიგი - მიტო 0:0
13:00ჩიბა - ეჰიმე 1:0
14:00ივატა - ოკაიამა 1:1
14:00მაჩიდა ზელვია - ვ-ვარენ ნაგასაკი 3:3
14:00მონტედიო იამაგატა - კიოტო 0:2
14:00რიუკიუ - კუსაცუ 0:1

იაპონია: J3 ლიგა

08:00ისქკ - იმაბარი 0:0
14:00გეინეირ ტოტორი - კაგოშიმა იუნაიტედი 0:2
14:00გადაიდოვანრაურე - ტოიამა -:-

იაპონია: WE ლიგა ქ

12:00პარსეირო ნაგანო ქ - ბელეზა ქ 0:0
13:00ჰიროსიმა ქ - Mynavi Sendai ქ 0:2

იაპონია: ნადეშიკო ლიგა ქ

08:00იამატო სილფიდი ქ - ნგუ ნაგოია ქ 1:1
08:00ტაკაცუკი სპერანცა ქ - იოკოჰამა სიგულსი ქ 2:1

ინგლისი: ჩემპიონშიპი

15:30ჰალ - შეფილდ იუნაიტედი 1:3
18:00ბარნსლი - ბლექბერნი 0:0
18:00დერბი - სტოკ სიტი 2:1
18:00კარდიფი - ბორნმუთი 0:1
18:00ლიუტონი - სუონსი 3:3
18:00მიდლსბრო - ბლექპული 1:2
18:00მილუოლი - ქოვენთრი 1:1
18:00პიტერბრო - ბირმინგემი 3:0
18:00პრესტონი - ვესტ ბრომვიჩი 1:1
18:00ფულემი - რედინგი 1:2
18:00ქპრ - ბრისტოლ სიტი 1:2
18:00ჰადერსფილდი - ნოტინგემი 0:2

ინგლისი: ლიგა 1

18:00ბოლტონი - როტერჰემი 0:2
18:00დონკასტერი - მორკამბი 1:0
18:00ეკრინგტონი - უიგანი 1:4
18:00ლინკოლნ სიტი - იფსვიჩი 0:1
18:00პორტსმუთი - კემბრიჯ იუნაიტედი 1:2
18:00უიკომბი - ჩარლტონი 2:1
18:00უიმბლდონი - პლიმუთი 0:1
18:00ფლიტვუდი - სანდერლენდი 2:2
18:00ქრიუ - ბარტონი 2:0
18:00შეფილდ ვედ - შრიუსბერი 1:1
18:00ჩელტენჰემი - ოქსფორდ იუნაიტედი 1:0
18:00ჯილინგემი - მილტონ კეინს დონსი 1:4

ინგლისი: ლიგა 2

17:00ნორთჰემპტონი - სუინდონი 1:1
18:00ბრედფორდი - ბეროუ 1:1
18:00ბრისტოლ როვერსი - ლეიტონ ორიენტი 1:3
18:00ექსეტერი - სატონი 2:0
18:00კერლისლი - სკანთორპი 2:2
18:00კოლჩესტერი - ქროული 0:1
18:00მანსფილდი - როჩდეილი 1:1
18:00ნიუპორტი - უოლსოლი 2:1
18:00ოლდჰემი - ჰართლპული 0:0
18:00პორტ ვეილი - ჰაროგეითი 2:0
18:00სტივენეიჯი - ფორესტ გრინი 0:4
18:00ტრანმერი - სალფორდი 2:0

ინგლისი: ეროვნული ლიგა

18:00ბრომლი - ბარნეტი 2:0
18:00გრიმსბი - ისთლეი 2:0
18:00ველდსტოუნი - ალდერშოტი 2:2
18:00ვრექსჰემი - დეგენჰემ & რედი 1:0
18:00გადაიდოიოვილი - ალტრინკჰემი -:-
18:00იოვილი - ჩესტერფილდი 0:2
18:00ნოტს ქაუნთი - მეიდენჰედი 1:0
18:00სოლიჰალი - ბორჰემ ვუდი 3:1
18:00ტორქუა - საუთენდი 1:0
18:00ჰალიფაქსი - სტოკპორტი 3:0
20:20ვეიმაუსი - დოვერ 1:1

ინგლისი: NPL პრემიერ დივიზონი

18:00გეინსბორო - სტალიბრიჯი 1:0
18:00სტაფორდი - მეტლოქი 2:0

ინგლისი: სამხრეთ ლიგის ცენტრალური დივიზიონი

18:00რედიჩი - ბარველი 1:1

ინგლისი: ისთმიან ლიგა - პრემიერ დივიზიონი

18:00ბრაითლინგსი - ლევესი 0:4
18:00პოტერს ბარი - ბოგნორ რეგისი 2:2

ინგლისი: FA თასი - საკვალიფიკაციო

15:30სატონ როვერსი - Jersey Bulls 2:2
18:00Abbey Rangers - მარლოუ 0:2
18:00Broadfields United - ჰასტინგსი 2:3
18:00Hanley Town - ჩეიზთაუნი 2:1
18:00Marske - საუთ შილდსი 3:0
18:00აილესბური იუნაიტედი - ბიშოფსი 5:1
18:00ბარქინგი - დანსტეიბლი 1:3
18:00ბაქსტონი - რაშოლი 4:0
18:00ბედვორსი - ლონგ ითონი 1:3
18:00ბედფორდი - ველვინ გარდენი 1:3
18:00ბეკონსფილდი - ჰავანტი & ვატერლუვილი 3:5
18:00ბელპერ თაუნი - ტამვორთი 0:5
18:00ბესინგსტოკი - უიმბორნი 3:4
18:00ბიშოფს სტორტფორდი - ბოვერსი & პიტსი 0:2
18:00ბლით სპარტანსი - იუნაიტედი 1:1
18:00ბოსტონ იუნაიტედი - კორბი 6:0
18:00ბრეინთრი - ბილერქეი 1:2
18:00ბრეკლი - ქოულვილ თაუნი 4:2
18:00ბრომსგროუვი - ვორქსოპი 6:0
18:00ბურგს ჰილი - დორკინგი 0:4
18:00გეითსჰედი - ბრედფორდი პა 6:2
18:00გრეით ვაკერინგი - პიტერბრო სპორტსი 3:5
18:00დალვიჩ ჰამლეტი - Bedfont Sports 0:1
18:00დარლინგტონი - ჩესტერი 0:0
18:00დარტფორდი - ჰითე 5:1
18:00ეთერტონი - უიტონ ალბიონი 3:1
18:00ენფილდ თაუნი - ჰედლი 1:1
18:00ეშფორდ თაუნი - ფოლკსტონი 2:7
18:00ვალტონი - ჰემპტონ & რიჩმონდი 0:3
18:00ვეარი - ჰემელ ჰემპსტედი 2:2
18:00ველინგი - ჰაროუ 0:2
18:00ვინგეითი & ფინჩლი - Baldock 3:0
18:00იეით თაუნი - გოუსპორტი 2:0
18:00იორკი - Hebburn Town 3:0
18:00ისთ თაროქი - ნიდჰემ მარკეტი 2:2
18:00კარშალტონი - ებსფლიტი 1:2
18:00კინგს ლენგლი - ლეისტონი 1:1
18:00კინგსტონიანი - ჰორშემი 1:1
18:00კონკორდი - სტ. ალბანსი 0:0
18:00ლეთერჰედი - კორინთიან-ქეჟუალსი 0:0
18:00ლიმინგტონი - ჰერფორდი 2:2
18:00ლიმინგტონი - Stone Old Alleynians 3:1
18:00მარინი - ვარინგტონი 3:0
18:00მერსტჰემი - მარგეითი 4:1
18:00მეტ. პოლისი - ფარნბორო 1:1
18:00მიკლოვერი - ბასფორდი 1:3
18:00მორპეტი - ლანკასტერი 4:1
18:00მოუსლი - რედკლიფი 1:2
18:00ნანტვიჩი - ბენბური 1:2
18:00ნორვიჩ იუნაიტედი - მილდენჰოლი 3:2
18:00პრესკოტი - უითბაი 0:3
18:00პული - ჩიპენჰემ 1:1
18:00რანქორნ ლინეტსი - ბამბერ ბრიჯი 3:1
18:00სიტი ოფ ლივერპული - ფარსლი 3:0
18:00სლოუ - უაითჰოუკი 1:3
18:00სპალდინგ იუნაიტედი - ქეთერინგი 1:1
18:00სპორტინგი ხალსა - კიდერმინსტერი 1:3
18:00სტრეტფორდი - ნუნიტონი 4:0
18:00სუდბური - Stowmarket Town 0:0
18:00სქუირს გეითი - Pontefract 2:3
18:00ტელფორდი - სტემფორდი 1:2
18:00ტივერტონი - შოლინგი 1:3
18:00უესტონ-სუპერ-მეინი - ტაუნტონი 5:1
18:00ფილდი - სპენიმური 1:1
18:00ფინიქსი - რედჰილი 1:3
18:00ფრომ თაუნი - ოქსფორდ სიტი 2:1
18:00ქარზონ ეშტონი - სტოქტონი 4:0
18:00ქლეთორფსი - ალფრეტონი 1:0
18:00ქოლნე - გუისლი 0:1
18:00შაფტსბური თაუნი - ბათ 0:1
18:00ჩელმსფორდი - Little Oakley 2:1
18:00ჩერთსი - ჩესჰემი 1:0
18:00ჩირენჩესტერი - ჰემვორსი 3:1
18:00ჩიჩესტერ სიტი - მიედსტოუნი 1:3
18:00ჩორლი - საუთპორტი 2:2
18:00ჰაიეს & იედინგი - ტონბრიჯი 5:0
18:00ჰანგერფორდი - ტრურო 1:0
18:00ჰანველ თაუნი - ისთბურნ ბორო 0:2
18:00ჰეილსოუენი - Handsworth 1:3
18:00ჰიჩინი - ჩესჰანტი 0:3
18:00ჰორნჩარჩი - Walthamstow 4:1

ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2

15:00მანჩესტერ იუნაიტედი U23 - ბრაიტონი U23 2:1
18:00მანჩესტერ სიტი U23 - კრისტალ პალასი U23 4:2

ინდოეთი: კალკუტას საფეხბურთო ლიგა

13:00ბავანიპორე - მოჰამედანი 2:0

ინდოეთი: დურანდის თასი

13:30Delhi FC - ბენგალურუ 2:2

ინდონეზია: ლიგა 1

12:15ბაიანგკარა სოლო - მადურა იუნაიტედი 1:0
12:15პსის სემარანგი - პერსირაია აკეჰი 3:1
15:15პსმ მაკასარი - პერსებაია 3:1
17:45ბალი იუნაიტედი - პერსიბ ბანდუნგი 2:2

იორდანია: პრემიერ ლიგა

21:30მაანი - შაბაბ ალ-ორდონი 0:0

ირლანდია: პრემიერ დივიზიონი

22:45სლიგო როვერსი - შამროკ როვერსი 0:1

ირლანდია: FAI თასი

23:00ფინ ჰარპსი - დანდალკი 3:3

ისლანდია: დივიზიონი 1

18:00გრინდავიკი - ოლაფსვიკი 2:4
18:00სელფოსი - ფიოლნირი 0:1
18:00ტროტური - თორ აკურეირი 2:3
18:00ფრამი - აფტურელდინგი 6:1

ისლანდია: დივიზიონი 2

18:00ირ რეიკიავიკი - რეინირი 4:3
18:00კვ რეიკიავიკი - ტროტურ ვოგარი 2:0
18:00მაგნი - კარი 3:1
18:00ნიარდვიკი - ვოლსუნგური 0:1
18:00ფიარდაბიგდი - ლეიკნირი ფ. 0:3
18:00ჰაუკარი - ფიალაბიგდი 2:2

ისრაელი: ლიგა ჰაალი

20:00ნოფ ჰაგალილი - აშდოდი 2:0
20:00სახნინი - ჰ. ბეერ შევა 0:0
21:00მაკაბი პეტაჰ ტიკვა - ჰაპოელი თელ-ავივი 1:1
21:30მაკაბი თელ-ავივი - მაკაბი ჰაიფა 2:1

ისრაელი: ლიგა ალეფი ჩრდილოეთი

17:00ჰაპოელი ბნეი ზალფა - ირონი ბაკა 0:1
21:30მაკაბი ტამრა - Tzeirei Kafr Kanna 0:3

იტალია: სერია B

16:00ასკოლი - ბენევენტო 0:2
16:00ლეჩე - ალესანდრია 3:2
16:00მონცა - ტერნანა 1:1
16:00პერუჯა - კოზენცა 1:1
16:00რეჯინა 1914 - სპალი 2:1
18:15ვიჩენცა ვირტუსი - პიზა 1:3
20:30ჩიტადელა - პორდენონე 1:0

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

19:30პრო სესტო - ფიორენცუოლა 0:0

იტალია: სერია D - ჯგუფი B

19:30გუბიო - ენტელა 3:1
19:30პისტოიეზე - რეჯიანა 0:2

იტალია: სერია D - ჯგუფი C

19:30იუვე სტაბია - კამპობასო 0:0

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

18:00ვადო - HSL დერტონა 2:2

იტალია: სერია D - ჯგუფი C

17:00კალდიერო ტერმე - ლუპარენსე 1:1
18:00Dolomiti Bellunesi - ლევიკო ტერმე 4:1
18:00კიარლინს მუზანე - მესტრე 2:2
18:00უნიონ კლოდიენი - ადრიეზე 1:1

იტალია: სერია D - ჯგუფი E

17:00პრო ლივორნო - ფლამინია 2:0

იტალია: პრიმავერა 1

13:00ვერონა U19 - ლეჩე U19 0:2
13:00მილანი U19 - რომა U19 2:2
15:00იუვენტუსი U19 - ნაპოლი U19 1:2
15:00პესკარა U19 - ტორინო U19 3:4
17:00ემპოლი U19 - სპალი U19 6:0

იტალია: პრიმავერა 2

13:00ალესანდრია U19 - პორდენონე U19 0:4
13:00ლაციო U19 - კროტონე U19 6:2
13:00ჩეზენა U19 - სალერნიტანა U19 4:2
16:00პიზა U19 - ფროზინონე U19 3:1
16:30ასკოლი U19 - ტერნანა U19 4:0
17:00ენტელა U19 - ვენეცია U19 1:7
17:00კომო U19 - ვიჩენცა U19 1:1
17:00კრემონეზე U19 - რეჯიანა U19 1:0
17:00მონცა U19 - ბრეშა U19 2:1
17:00რეჯინა U19 - ნუოვა კოზენცა U19 1:0
17:00სპეცია U19 - ბენევენტო U19 2:1
17:00ჩიტადელა U19 - უდინეზე U19 2:3

კამბოჯა: C ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

12:30ვისახა - ბოიუნგ კეტი 1:2
12:30ნაგავორლდი - ანგკორ ტაიგერი 4:2
15:00სვაირიენგი - ფნომ პენ ქრაუნი 1:0

კანადა: კანადის პრემიერ ლიგა

22:00იორკი - HFX უონდერერსი 0:0
00:00ვალური - კავალრი 1:1

კანადა: ლიგა

23:00AS Toronto - BGHC 1:2

კანადა: U სპორტსი

02:15მაუნთ ალისონი - აკადია 1:2
04:15კონკორდია - ლავალი 0:0
04:15შერბრუკი - მონრეალი 1:3
06:15UNBC - ტრინიტი ვესტერნი 1:1
07:00უფვ - ვიქტორია 0:1
22:15დალჰოუსი - მემორიალი 3:1
22:15მონკტონი - სტფქს 0:2
22:15უნბ - კეიპ ბრეტონი 4:2
00:15ლეთბრიჯი - მაუნთ როიალი 0:1

კვიპროსი: პირველი დივიზიონი

19:00პაფოსი - აეკი ლარნაკა 1:1
21:00ოლიმპიაკოსი ნიქოზია - აელი ლიმასოლი 1:1

კვიპროსი: დივიზიონი 2

20:00აია ნაპა - ანაგენისი დერინია 1:1
20:00ოთელოს ათიენუ - ალკი ოროკლინი 1:1
20:00პო ქსილოტიმპოუ 2006 - ომონია არადიპუ 0:1

კოლუმბია: პრიმერა A - კლაუსურა

05:00ინდ. მედელინი - ონსე კალდასი 3:1
23:00ენვიგადო - კუინდიო 1:1

კოლუმბია: პრიმერა B - კლაუსურა

20:00ბოგოტა - რეალ სანტანდერი 1:1
00:00ლანეროსი - ბოკა ხუნიორსი 1:0

კოსოვო: სუპერლიგა

18:00ბალკანი - კფ ლაპი 2:0
18:00მალიშევა - ფერონიკელი 1:0

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

06:00ალახუელენსე - სან კარლოსი 2:2
00:00ადრ ხიკარალი - ზელედონი 3:0

კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - აპერტურა

01:00მარინეროსი - მუნისიპალ გარაბიტო 3:3
05:00კოფუტპა - კარმელიტა 0:1
21:00ლიბერია - ესკორპიონესი 1:2
00:00კარიაი პოკოკი - მუნისიპალ ტურიალბა 2:2
00:00სან ხოსე - პუნტარენასი 1:3

ლატვია: 1. ლიგა

16:00აუდა - ტუკუმსი 2000 1:1
16:00გადაიდოდინამო რიგა - ალბატროზი -:-
18:00სალდუსი სს/ლეევონი - სმილტენე 4:1

ლიბანი: პრემიერ ლიგა

16:30ალ-საჰელი - საფა 5:0
17:00ალ ჰიკმა - ალ-ანსარი 0:3

ლიეტუვა: A ლიგა

16:00ძიუგას ტელსიაი - ჟალგირისი 2:1
18:00ბანგა - კაუნო ჟალგირისი 2:3

ლიეტუვა: I ლიგა

15:00ბაბრუნგასი - სილასი 1:2
15:00მინია - სიაულიაი ფა 1:2
16:00ბფა ვილნიუსი - ნეპტუნასი 2:2
16:00სუდუვა 2 - ატმოსფერა 1:0

ლუქსემბურგი: ეროვნული დივიზიონი

19:00ბენფიკა - ეტელბრუკი 1:3
20:00დუდელანჟი - უნიონ ტიტუს პეტანჟი 3:1
20:00ვილცი - მონდორფი 1:2
20:00ჟენესი - რასინგი ლუქსემბურგი 0:2
21:30ჰესპერანჟი - ვიქტორია როსპორტი 1:1

მალავი: სუპერ ლიგა

16:30კარონგა იუნაიტედი - ტნ სტარზი 1:1
16:30გადაიდოსივო უტდ - ბლუ იგლზი -:-
16:30გადაიდოჩიტიპა იუნაიტედი - რედ ლაიონსი -:-

მალტა: პრემიერ ლიგა

19:00სანტა ლუსია - სირენსი 1:3
21:00ვალეტა - გზირა 0:2
23:00ჰიბერნიანსი - მოსტა 3:2

მალტა: ჩელენჯ ლიგა

23:00სტ. ჯორჯსი - ნაშარ ლაიონსი 0:1
19:00მგარი - სენგლი ატლეტიკი 1:0
19:00ტარშინი - სვიექი 0:0
23:00ლიია ატლეტიკი - სან გვანი 2:2
23:00რაბათი აიაქსი - ზეიტუნ კორინთიანსი 0:2

მაროკო: ბოტოლა პრო

00:30ფუს რაბატი - იუსუფია ბერეშიდი 1:1
20:00დიფაა ელ-ჯადიდი - ჰასანია აგადირი 2:1
22:15ირ ანჟე - შაბაბ მოჰამედია 1:1
00:30სალმი - მაღრებ ფეზი 3:0

მაროკო: ბოტოლა 2

20:00იტიჰად ხემისეტი - რაკ კასაბლანკა 2:3
20:00რაჯა ბენი მელალი - შაბაბ ატლას ხენფირა 1:0
20:00უსმ ოუჯდა - დჩეირა 0:0

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა

06:00ნეკაქსა - ატლასი 0:3

მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A - აპერტურა

01:00ინტერ პლაია დელ კარმენი - იალმაკანი 3:0
05:00ალაკრანეს დე დურანგო - კიმარონეს დე სონორა 2 2:1
05:30Coras - Catedraticos Elite 3:2პენ
20:00ლეონეს ნეგროსი 2 - გავილანეს დე მატამოროსი 3:2პენ
21:00კანონეროს მარინა - Inter de Queretaro 0:1

მექსიკა: Liga MX U20 - აპერტურა

18:00გვადალახარა ჩივასი U20 - პაჩუკა U20 1:2
18:00ლეონი U20 - ხუარესი U20 2:0
18:00მაზატლანი U20 - პუმასი U20 2:1
18:00ტოლუკა U20 - ამერიკა U20 3:1

მოზამბიკი: მოკამბოლა

16:30ბლექ რულზი - ფეროვიარიო ნაკალა 2:1

მოლდოვა: ეროვნული დივიზიონი

18:00დინამო-აუტო - ფლორესტი 1:0

მონტენეგრო: პირველი ლიგა

20:00რუდარი - ზეტა 2:0
21:00ისკრა - პოდგორიცა 4:2

მონღოლეთი: პრემიერ ლიგა

09:00ულანბაატარი - ხანგარიდი 1:1
12:00ულანბაატარ სიტი - ხორომხონი 7:4
15:00ატლეტიკი 220 - ხაან ხუნს-ერქიმი 3:0

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

08:15Taroona (Aus) - გლენორჩ ნაითსი 2 (Aus) 3:1
08:15ნიუ თაუნი (Aus) - კინგბორო ლაიონსი 2 (Aus) 4:2
08:15ტასმანიას უნივერსიტეტი (Aus) - ჰობარტ იუნაიტედი (Aus) 1:2

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

23:00ბრაზილია ქ - არგენტინა ქ 3:1
18:00ესტონეთი U19 W - ფარერების კუნძულები U19 W 3:2
18:00რუმინეთი U19 W - ჩრდილოეთ მაკედონია U19 W 1:0
20:00ნიდერლანდები U19 W - მექსიკა U20 W 7:0
00:00ეკვადორი ქ - პერუ ქ 1:0

ნიდერლანდები: ერედივიზიონი

18:30ჰერენვენი - სიტარდი 1:0
20:45ვილემ II - გრონინგენი 2:1
22:00აიაქსი - კამბური 9:0
23:00უტრეხტი - ვალვაიკი 2:2

ნიდერლანდები: მეორე დივიზიონი

16:30ნოორდვიკი - დე ტრეფერსი 1:0
17:00ასვჰ - იონგ ვოლენდამი 0:3
17:00ექსელსიორი მაასლუისი - ქვიქ ბოიზი 2:1
17:00შპაკენბურგი - გვვვ 2:0
17:30კატვიიკი - შევენინგენი 3:1
17:30სპარტა როტერდამი - კოზაკენ ბოიზი 3:1
17:30ჰფკ - იისელმეერფოგელსი 4:1
17:30ჰჰკ - რიინსბურგსე ბოიზი 2:1

ნიდერლანდები: მესამე დივიზიონი

16:30აიაქსი (Am) - ტერ ლეედე 4:1
16:30გოუზი - დვს '33 ერმელო 1:2
16:30ვვოგ - სტედოკო 2:1
16:30ლისე - ჰოეკი 4:2
16:30სტაპჰორსტი - ექსელსიორი 31 2:2
16:30ჰარკემასე ბოიზი - ოდინ '59 4:0
17:00ვვ დოვო - ასენი 1:2
17:00სპარტა ნიიკერკი - ვვსბ 2:0
17:00სპორტლუსტი - ბარენდრეხტი 2:2

ნიდერლანდები: დივიზიონი 1 U21 - საშემოდგომო სეზონი

17:00იონგ გრონინგენი - იონგ ფეინოორდი 2:1
17:00იონგ დენ ჰააგი - იონგ ნაიმეგენი 3:1
17:15იონგ ტვენტე/ჰერაკლესი - იონგ ნაკ ბრედა 5:2
18:00იონგ ალმერე სიტი - იონგ ჰეერენვენი 2:1

ნიდერლანდები: დივიზიონი 1 U18 - საშემოდგომო სეზონი

14:00სპარტა როტერდამი U18 - ჰერენვენი U18 3:1
16:30აიაქსი U18 - უტრეხტი U18 1:4
16:30პსვ U18 - ფეინოორდი U18 1:2
17:00ალკმაარი U18 - ზვოლე U18 1:0

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა U20 - აპერტურა

20:00დირიანგენი U20 - ექსპორტ სებაკო U20 4:0

ნორვეგია: ელიტსერიენი

20:00კრისტიანსუნდი - ჰაუგესუნდი 3:2
20:00ოდდი - ლილესტრიომი 2:3

ნორვეგია: ადეკოლიგა

17:00ასანე - ოლესუნდი 1:6
17:00ბრინე - სტარტი 4:2
17:00გრორუდი - სოგნდალი 1:2
17:00იერვი - სანდნესი 1:0
17:00რაუფოსი - კფუმ ოსლო 5:1
17:00სტრომენი - ჰამ-კამი 0:0
20:00რანჰეიმი - სტიონდალს ბლინკი 1:0

ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 1

17:30ბრატვაგი - ბაერუმი სპორტსკლუბი 2:0
18:00აიდსვოლდი - მოსი 2:2
18:00ფლორო - ალტა 1:2

ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 2

17:00ვ. ჰაუგესუნდი - ოიგარდენი 2:0
18:00სკეიდი - სოტრა 3:0
18:00ფრამი - ნოტოდენი 2:3

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 1

18:00გიოვიკ-ლინი - გიელერასენი 4:1
18:00ნიბერგსუნდი - Stovner 1:0
18:00ტოტენი - ელვერუმი 3:3

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 2

16:00ასიდენი - ტონსბერგი 0:4
16:00კრაკეროი - ფლინტი 1:0
16:00ჰალსენი - ჰონეფოსი 1:2

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 3

15:00IL ექსპრესი - ვიკინგი 2 2:2
16:00სტაალ იორპელანდი - ვიდარი 1:2
17:00ბროდი - დიერვი 1919 0:0
17:00მანდალსკამერატენე - დონი 1:1
18:00სტარტი 2 - მადლა 2:2
18:00ჰინა - სოლა 0:2

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 4

16:00სანდვიკენსი - ლისეკლოსტერი 1:3
16:30ოს ტფ - ფრიგი 1:4
18:00სტორდი - ფილინგსდალენი 1:5
19:00ფანა - არდალი 3:0
19:00ფიორა - ლინი 0:3

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 5

15:00სპიელკავიკი - მელჰუსი 2:1
15:00ტილერი - ვოლდა 1:0
18:00ბიასენი - ორკლა 2:3
18:00ნტნუი - მიოლდე 2 2:0
18:00სტრინდჰეიმი - ტრაეფი 2:2

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 6

17:00ბოდო/გლიმტი 2 - ნორდსტრანდი 1:4
17:00გადაიდოტრომსიო 2 - ფინსნესი -:-
19:00ულერნი - Rana FK 5:0

ნორვეგია: იუნიორ U19

20:00ულლ/კისა U19 - მიონდალენი U19 -:-

პანამა: LPF - კლაუსურა

04:00ჰერერა - კოსტა დელ ესტე 1:1

პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

04:15რივერ პლეიტი - ლიბერტად ასუნსიონი 0:1

პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია

18:00დიასი - ამელიანო 0:2
18:00რუბიო - სპორტივო იტენო 0:0

პერუ: ლიგა 1 - კლაუსურა

00:30კუსკო - ალიანსა ლიმა 0:2
03:00მელგარი - იაკუჩო 1:1
20:00კარლოს მანუჩი - ალიანსა ჰუანუკო 1:1
22:15ცეზარ ვალეხო - კანტოლაო 0:0
00:30ბინასიონალი - სპორტ ბოიზი 1:2

პოლონეთი: ექსტრაკლასი

14:30პლოცკი - იაგიელონია 3:0
17:00პოგონი შჩეცინი - კრაკოვია 1:1
19:30რადომიაკ რადომი - სლასკი ვროცლავი 1:1
22:00ლეხია გდანსკი - პიასტი გლივიცე 1:0

პოლონეთი: დივიზიონი 1

14:40ლკს ლოძი - პოდბესკიძიე 1:2
22:30კორონა კიელცე - სანდეცია ნოვი საჩი 0:1

პოლონეთი: დივიზიონი 2

14:30გკს ბელხატოვი - ლეხი პოზნანი 2 0:1
18:00ვისლა პულავი - ს. რჟეშოვი 3:1
18:00პრუშკოვი - სოკოლი ოსტროდა 3:2
19:00ლუბლინი - გარბარნია 3:0
20:00რუხი - სუვალკი 1:0

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი I

17:00სკიერნიევიცე - ბიალა პისკა 3:2
18:00ლეგიონოვო - პილიცა ბიალობრზეგი 3:1
18:00ლკს ლოძი II - ბრონ რადომი 2:1
18:00შჩუჩინი - ლეგია ვარშავა II 0:0
21:11პოლონია ვარშავა - ტომაშოვ მაზოვიეცკი 2:1

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი II

16:00Kluczevia Stargard - სროდა 0:2
17:00კოტვიცა კოლობრცეგი - პრზოდკოვო 2:0
17:00ოლ. გუძიაძი - პოგონი შჩეცინი II 2:3
18:00იაროცინი - ელანა ტორუნი 1:2
18:00კლეჩევი - ბლეკიტნი სტარგრადი 2:0
18:00სვიტ სკოლვინი - სტაროგრადი გდანსკი 3:1
19:00ზავიშა - Nowe Skalmierzyce 4:1
19:30Stolem Gniewino - უნია იანიკოვო 1:3

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი III

14:00ბრზეგი - ლეგნიცა 2 2:4
14:00გორნიკი ზაბჟე 2 - გოჩალკოვიცე ზდროი 0:1
15:00ზაგლებიე 2 - ოდრა ვოოძისლავი 7:0
16:00ბიელსკო-ბიალა - პოლონია ბიტომი 0:0
17:00გვარეკ ტარნოვსკიე გორი - სლეზა ვროკლავი 1:1
18:30ზიელონა გორა - ფოტო-ჰიგიენა 0:2
18:30პავლოვიცე - კლუჩბორკი 1:1
19:00იელენია გორა - ვარტა გორზოვი 4:1

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი IV

16:00გადაიდოკორონა რჟეშოვი - სოკოლი სიენიავა -:-
17:00ოსტროვიეც სვიეტოკრზისკი - ვისლოკა დებიცა 1:0
18:00ავია სვიდნიკი - სიარკა ტარნობრცეგი 2:2
18:00ს. ვოლა - ორლეტა რაძინი 2:2
18:00უნია ტარნოვი - ტომასოვია ტ. ლ. 2:1
18:30პოდჰალე ნოვი ტარგი - ჩელმიანკა ჩელმი 1:5

პოლონეთი: ახალგაზრდული ლიგა - ცენტრალური

13:00ლეგია ვარშავა U18 - პოგონი შჩეცინი U18 1:0
13:15ვისლა კრაკოვი U18 - ზაგლებიე U18 0:2
14:00იაგიელონია U18 - ვარტრა პოზნანი U18 2:1
14:00ლეხი პოზნანი U18 - კრაკოვია U18 1:0
16:00რაკოვი ჩესტოხოვა U18 - გვარეკი ზაბრზე U18 6:0

პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა

23:15პორტიმონენსე - სანტა კლარა 2:1
18:30ფარმალისაო - მარიტიმუ 0:0
21:00ბელენენსეში - ჟილ ვისენტე 1:1
23:30აროუკა - გიმარაეში 2:2

პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2

14:00რიუ ავე - ფერეირენსე 0:4
18:30მაფრა - ტროფენსე 0:0

პორტუგალია: ლიგა 3

20:00ლუსიტანია - ანადია 3:2
20:00ოლივეირენსე - სანხოანენსე 2:0
20:00ოლივერირა ჰოსპიტალი - კოვა დე პიედადე 2:2
20:00პევიდემი - სან ჟოაო დე ვერი 1:1
22:30ფელგუეირასი - ად ფაფე 3:1

პორტუგალია: ეროვნული ჩემპიონატი

20:00რაბო პეიშე - ოპერარიო 0:1

პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23

14:00მარიტიმუ U23 - ბელენენსეში U23 5:2
14:00სპორტინგი U23 - ეშტორილი U23 1:2
19:00აკადემიკა U23 - ვიზელა U23 1:1

რუმინეთი: ლიგა 1

15:30ჩინდია ტარგოვისტე - ფარულ კონსტანტა 2:0
21:00კრაიოვა 1948 - სტიაუა ბუქარესტი 0:1

რუმინეთი: ლიგა 2

12:00ასტრა - უნირეა დეჟი 0:2
12:00ბრასოვი - კალარასი 3:1
12:00გლორია ბუზაუ - მეტალოგლობუსი ბუქარესტი 4:1
12:00უნირეა კონსტანტა - პოლი იაში 0:6
12:00ჰერმანშტადტი - ბრაილა 6:0
18:00Politehnica Timisoara - მიერკურეა ჩიუკი 1:2

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 1

18:00ბაკაუ - ჰუსანა ჰუსი 0:1
18:00ბუკოვინა რადაუტი - სომუზ ფალტიჩენი 2:0
18:00სპორტინგი ვასლუი - ფორესტა სუკეავა 0:0
18:00ჩაჰლაული - დანტე ბოტოსანი 0:1

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 2

18:00CS Faurei - აეროსტარი 1:1
18:00დინამო ბაკაუ - CSM ფოკსანი 2:4
18:00მეტალული ბუზაუ - სპორტული ჩისკანი 8:1
18:00ოცელული - ფორტინო იანკა 4:0

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 3

18:00ვოლუნტარი 2 - ფეტესტი 6:0
18:00რეკოლტა ჯორჯ დოჯა - აგრიკოლა ბორკეა 0:1

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 4

18:00ბრადუ - არგესი 2 0:2
18:00პროგრესულ სპარტაკი - უნირეა ბასკოვი 4:1
18:00ტუნარი - სტიაუა ბუქარესტი 2 3:0

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5

18:00ბლეიოი ვისპესტი - ბრასოვი 1:2
18:00პუკიოასა - ტარგუ 2:1
18:00ქიდს ტამპა ბრასოვი - პლოპენი 0:0
18:00ცეტატე რასნოვი - FC Hermannstadt 2 1:0

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6

18:00ვიიტორულ დაესტი - ვედიტა კოლონესტი 1:0
18:00პეტროლული პოტკოავა - CS U Craiova 2 1:0
18:00სპორტინგი როსიორი - მინერული კოსტესტი 2:0
18:00ფილიასი - ჰორეზუ 0:1

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7

18:00გილორტულ ტგ. ჩარბუნესტი - პანდური 1:6
18:00ლუპაჩი - აურულ ბრედი 2:1
18:00პროგრესულ ეზერისი - ვიტორული სიმიანი 1:0

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 8

18:00კრისულ კიშინიოვი კრისი - პროგრესული პეჩიცა 0:2
18:00გადაიდოპოლი ტიმიშოარა - დუმბრავიტა -:-
18:00ტეუზ ჩერმეი - ფრონტიერა კურტიჩი 4:2

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 9

18:00Unirea Alba-Iulia - ჰუნედოარა 0:5
18:00გლორია 2018 ბისტრიტა - Viitorul Cluj 1:0
18:00ოკნა მურესი - Metalurgistul Cugir 1:1

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 10

18:00CA ორადეა - ლუცეაფარულ ორადეა 4:1
18:00ბაია მარე - CSM ზალაუ 3:2
18:00ბაილე ფელიქსი - პროგრესული სომჩუტა მარე 4:1
18:00ოლიმპია სატუ მარე - სიმლეულ სილვანიეი 0:3

რუსეთი: პრემიერ ლიგა

15:00უფა - ხიმკი 3:2
17:30კრილია სოვეტოვი სამარა - როსტოვი 4:2
20:00ახმატ გროზნო - კრასნოდარი 0:2

რუსეთი: FNL 2 - ჯგუფი 1

16:00ალანია 2 - ლეგიონი დინამო 0:2
16:30ანჟი - სპარტაკი ნალჩიკი 2:0
17:00ფორტე ტაგანროგი - იესენტუკი 6:0
17:00ხოლდინგი - ბიოლოგი 2:1
17:30Dynamo Makhachkala - ჩერნომორეცი ნოვოროსიისკი 3:0
18:30მაიკოპი - მაშუკი 1:1

რუსეთი: FNL 2 - ჯგუფი 2

10:00ჩიტა - კრასავა 1:2
14:00ზენიტი 2 - ბალტიკა 2 2:1
15:00ზნამია ტრუდა - Olimp-Dolgoprudny 2 1:2
17:00ვოლნა ნიჟეგოროდსკაია - ვლადიმირი 0:1
17:00კაირატი მოსკოვი - ტვერი 0:6
17:00მურომი - ლოკომოტივი კაზანკა 0:1
20:00Dynamo Petersburg - ლენინგრადეცი 1:3

რუსეთი: FNL 2 - ჯგუფი 3

11:00სკა ხაბაროვსკი 2 - სტროგინო მოსკოვი 4:1
14:00ვიდნოე - ობნინსკი 2:1
14:00ხიმკი 2 - ზნამია ნოგინსკი 1:2
15:00რიაზანი - ფ. ვორონეჟი 2 1:1
17:00პენზა - კალუგა 1:0
17:00სარატოვი - სალიუტ-ბელგოროდი 5:0
17:00სატურნი რამენსკოიე - სარანსკი 1:3
18:00დ. ბრიანსკი - კურსკი 0:0

რუსეთი: FNL 2 - ჯგუფი 4

13:00ურალი 2 - ლადა ტოგლიატი 4:3
15:00ორენბურგი 2 - ზვეზდა პერმი 0:0
15:00ჩელიაბინსკი - ულიანოვსკი 1:3
16:00ნოსტა - ტიუმენი 1:1

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა

21:30იანინა - პანათინაიკოსი 1:0

სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა

17:00ჩიპა იუნაიტედი - ორლანდო პირატსი 1:3
19:00ბაროკა - სეკუკუნე 1:0
19:00კაიზერ ჩიფსი - Royal AM 1:4
19:00კეიპტაუნ სიტი - სტელენბოში 0:3

სამხრეთ აფრიკა: GladAfrica ჩემპიონშიპი

17:00Hungry Lions - იომო კოსმოსი 2:1
17:00JDR სტარზი - კეიპტაუნ ოლ სტარზი 0:1
17:00Tshakhuma - Platinum City 0:0
17:00ტს სპორტინგი - პრეტორია უ. 0:0

სამხრეთ აფრიკა: დისკი ჩელენჯი

12:00გოლდენ ეროუსი U23 - კაიზერ ჩიფსი U23 3:1
14:00მამელოდი სანდაუნსი U23 - ამაზულუ U23 2:1

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 1

09:20ჩონბუკი - სუვონ ბლუვინგსი 1:0
11:30გვანჯუ - ჯეჯუ იუნაიტედი 1:1
14:00დეგუ - ულსან ჰიუნდაი 2:1

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2

08:30ჩონამი - ბუჩეონი 1995 1:2
11:00გიეონგნამი - გიმჩეონ სანგმუ 2:3
13:30ბუსანი - ანიანგი 1:3

სან-მარინო: ჩემპიონატი

17:00კაილუნგო - ფიორენტინო 0:3
17:00ლა ფიორიტა - ლიბერტასი 5:0
17:00ტრე ფიორი - მურატა 2:1
17:00ფოლგორე - დომანიანო 0:1

საუდის არაბეთი: პროფესიონალური ლიგა

19:30ალ-ჰილალი - ალ-იტიფაკი 3:2
19:45ალ-ჰაზემი - აბჰა 2:0
21:30ალ-ნასრი - ალ იტიჰადი 1:3

საფრანგეთი: ლიგა 2

17:00სოშო - სკ პარიზი 2:0
17:00ტულუზა - გრენობლი 4:1
21:00ბასტია - კაენი 1:1
21:00დიჟონი - დიუნკერკი 2:0
21:00ნანსი - ლე ავრი 1:1
21:00ნიმი - ამიენი 3:3
21:00ნიორი - გენგამი 2:0
21:00პაუ - ვალანსიენი 1:1
21:00როდეზი - აიაჩო 0:2
21:00ქევიი რუენი - ოსერი 0:0

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი A

20:00გენგამი II - ბლოა 2:3
20:00გრანვილი - ვიტრე 1:1
20:00პოისი - სენტ-პრივე 0:1
20:00რომორანტინი - რუენი 1:1
20:00შარტრი - პლაბენე 2:0
20:00შატობრაიანტი - სენტ-მალო 4:0
20:30ვანესი - ვერსალი 0:1
21:00ლორიანი II - კაენი II 0:1

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი B

18:00ლანსი II - ბელფორტი 1:1
20:00FC 93 - რეიმსი II 1:0
20:00ლუსიტანოსი - სანუა 0:0
20:00მეცი II - შლიტიგჰეიმი 4:1
20:00პარიზი 13 ატლეტიკო - ოსერი II 1:0
20:00სტ კვენტინი - სენტ-ჟენევიევი 1:2
20:00ფლორი-მეროგისი - ეპინალი 0:1
20:00ჰაგენაუ - ბოვე 0:1

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი C

18:00ლიონი II - აუბანიე 3:1
20:00Lyon - La Duchere - გფა74 0:0
20:00გრასე - გოლი 2:0
20:00მარინეინი - იურა სუდი 1:0
20:00მარსელი II - ტულონი 0:1
20:00მონაკო II - მარტიჟე 2:0
20:00ჰიერესი - სენტ პრისტი 1:0

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი D

18:00გადაიდონანტი II - ანდრეზიო -:-
20:00ბეზიე - ლე პუი 2:1
20:00კანე რუსილონი - შამალიერსი 2:0
20:00კოლომიერსი - ბერგერაკი 0:1
20:00სტად მონტოა - ბურჟესი 18 1:2
20:00ტრელიზაკი - ჰერბიერსი 0:0
20:30მულინ-იზორე - ანჟე II 0:0

სერბეთი: სუპერ ლიგა

18:00პროლეტერი - მლადოსტი 2:3
18:00ჩუკარიჩკი - სპარტაკ სუბოტიცა 2:1
20:30ვოზფოვაცი - რადნიჩკი 1923 1:2

სერბეთი: პირველი ლიგა

18:00ბაჩკა - რადი ბელგრადი 0:1
18:00ზარკოვო - სრემსკა მიტროვიცა 1:0
18:00ზლატიბორ ჩაიეტნა - ლოზნიცა 0:0
18:00მლადოსტი გატი - ბუდუჩნოსტ დობანოვცი 1:0
18:00ნოვი ბეოგრადი - ჟელეზნიჩარი პანცევო 0:0
21:00მასვა საბაცი - ინჯიია 2:1

სერბეთი: Srpska ლიგა - ბელგრადი

13:00პრვა ისკრა ბარიკი - ზემუნი 2:1
13:00ტელეოპტიკი - Borac Lazarevac 3:0
18:00ლესტანე - რადნიჩკი ობრენოვაკი 0:1
18:00რადნიჩკი ბელგრადი - ბსკ ბორცა 0:1

სერბეთი: Srpska ლიგა - ვოივოდინა

18:00ბეჩეჟი - ვრსაჩი 1:2
18:00დინამო პანცევო - რადნიჩკი 1912 1:2
18:00იედინსტვო სპ - ჰაიდუკი 1912 5:2
18:00რადნიჩკი ზრენიანინი - ფენიქსი 1995 0:1
18:00სტარი გრადი - 1. მაი რუმა 0:1

სერბეთი: Srpska ლიგა - აღმოსავლეთი

18:00Mesevo - ვლასინა 1:2
18:00Sloga Leskovac - Brzi Brod 1:1
18:00პჩინია - დინამო ვრანიე 1:1

სერბეთი: Srpska ლიგა - დასავლეთი

18:00Real Podunavci - Radevac 1:1
18:00Sloga 1940 - სუსიცა 1:2
18:00ბორაქი 1926 - სლობოდა 1:0
18:00მლადი რადნიკი - ბუდუჩნოსტი არილიე 2:1
18:00სლოგა კრალიევო - იედინსტვო უ. 0:1
18:00სლოგა პოზეგა - მაჩვა ბოგატიჩი 2:1
18:00სმედერევო - RSK Rabrovo 3:0
18:00ტრეპკა - ტაკოვო 0:0

სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა

20:00ბაი ბურეჰ უორიორსი - ფრითაუნ სიტი 1:3
20:00სიერ ლეონე პოლისი - დაიამონდ სტარზი 1:0
20:00ცენტრალ პარადი - სლიფა 2:2
22:00მაითი ბლექპული - ოლდ ედვარდიანსი 1:1

სინგაპური: პრემიერ ლიგა

13:30ტანიონგი პეგარი - ჰუგანგი 1:1
13:30ტემპაინსი - იანგ ლაიონსი 2:1

სირია: პრემიერ ლიგა

17:00ჰარჯალეჰი - ჯაბლეჰი 1:2

სლოვაკეთი: კორგონ ლიგა

20:00ლ. მიკულასი - პოჰრონიე 5:1
20:00მიხალოვცე - ზ. მორავცე-ვრაბლე 2:1
20:00რუზომბეროკი - დუნაისკა სტრედა 1:2
20:00ტრენჩინი - სენიცა 3:3

სლოვაკეთი: 2. ლიგა

17:00სლოვანი ბრატისლავა B - ბარდეჟოვი 2:1
17:30ბანსკა ბისტრიცა - ტრებისოვი 3:0
17:30მსკ პუხოვი - კოშიცე 1:2
17:30ნამესტოვო - სამორინი 1:4
17:30ფკ ჰუმენე - ჟილინა B 1:0
20:00გადაიდოსკალიცა - პეტრჟალკა -:-

სლოვაკეთი: დივიზიონი C - დასავლეთი

17:00ნიტრა - სლოვანი ლევიცე 3:0
17:00ნოვე ზამკი - იმელი 2:2
17:00პოვაჟსკა ბისტრიცა - ზ. მორავცე-ვრაბლე B 5:0
17:00სალა - კალნა ნად ჰრონომი 1:2
17:00ტემპო პარტიზანსკე - კრისტალი 0:1
21:00მიავა - გალანტა 1:0

სლოვაკეთი: დივიზიონი C - აღმოსავლეთი

17:00გირალტოვცე - სობრანცე-სობრანეცკო 1:0
17:00ვრანოვი - Rudnany 6:2
17:00სპისკა ნოვა ვესი - სკ ოდევა ლიპანი 1:1

სლოვაკეთი: დივიზიონი C - ცენტრალური

17:00კადცა - ლიპტოვსკი ჰრადოკი 2:2
17:00მსკ მარტინი - ფილაკოვო 2:0
17:00რიმავსკა სობოტა - MSK Lucenec 2:2

სლოვაკეთი: დივიზიონი C - ბრატისლავა

12:30რაკა - კალინკოვო 2:0
18:00ბერნოლაკოვო - როვინკა 0:4
18:00ვრაკუნა ბრატისლავა - ლოკომოტივა ნოვა ვესი 2:0
18:00პეზინოკი - ნოვა დედინკა 2:2

სლოვაკეთი: 1. ლიგა ქ

16:30მიავა ქ - ტრნავა ქ 3:0
18:00ნოვე ზამკი ქ - რუზომბეროკი ქ 3:2

სლოვენია: პირველი ლიგა

19:00დომჟალე - რადომლიე 2:0
22:15ოლიმპია ლიუბლიანა - ცელიე 1:0

სლოვენია: 2. SNL

16:45პრიმორიე - რუდარი 4:0
18:00ბელტინცი - ილირია 2:2
18:00დობი - ბილიე 2:0
18:00იადრან დეკანი - ფუზინარი 1:2
18:00ნაფტა - ბრეზიცე 5:0

სლოვენია: 3. SNL - აღმოსავლეთი

18:00დრავინია - დობროვცე 3:0
18:00დრავოგრადი - სამპიონ ცელიე 6:2
18:00ზავრკი - ვიდემი 0:3
18:00ზრეცე - Posavje Krsko 1:2
18:00სმარტნო - ბისტრიცა 2:2
20:00კოროტანი - ცირკულანე 3:2

სლოვენია: 3. SNL - დასავლეთი

18:00ადრია - სავა კრანი 2:0
18:00ზირი - ბრდა 1:0
18:00სკოფია ლოკა - ლიუბლიანა სვობოდა 2:1
18:00სობეც ლეშე - იზოლა 0:0

ტაილანდი: ტაი ლიგა 1

14:30პორტ მტი - ხონკაენ იუნაიტედი 2:0
15:00ჩიანგრაი იუნაიტედი - რაჩაბური 0:0
15:00ჩონბური - ნონგ ბუა პიჩაია 3:1
15:30ბურირამი - ჩაინგმაი იუნაიტედი 4:0

ტაილანდი: ტაი ლიგა 2

14:00კასეტსარტი - ლამპანგი 1:2
14:30Raj Pracha - ტრატი 1:1
15:00სუხოტაი - Lamphun Warrior 2:1
16:00უდონი ტანი - მუანგკან იუნაიტედი 3:1

ტაჯიკეთი: უმაღლესი ლიგა

15:00ხატიონი - კუკტოში 3:0
15:00ხუჯანდი - დუშანბე 83 5:0
17:00ისტიქლოლ დუშანბე - რავშანი 2:0

ტუნისი: სუპერ თასი

20:30ესპერანს ტუნისი - მონასტირი 1:2პენ

უელსი: კიმრუ პრემიერი

17:30დრუიდსი - პენიბონტი 0:3
17:30კონაჰს ქვეი - ბალა 0:1
17:30სარნაფრონი - კარდიფი მეტროპოლიტანი 2:0
17:30ჰავერფორდვესტი - ფლინტი 2:0
20:15ტნს - ბარი 3:1

უელსი: კიმრუ სამხრეთი

17:30კარმართენ თაუნი - კამბრიანი & კლიდახი 3:1
17:30რისკა - სუონსი 4:0
17:30ტრეფელინი - კვმბრან სელტიკი 3:4

უელსი: კიმრუ ჩრდილოეთი

17:30გუილსფილდი - პენრინკოჰი 2:2
17:30ეარბასი - კოლვინ ბეი 4:1
17:30კონვი ბოროუ - ჰოლიჰედი 0:0
17:30ლანდუდნო - ლენიდლო თაუნი 3:0
17:30პრესტატინი - ბაკლი 0:2
17:30რუთინი - ლანრჰაედრი 3:0
17:30ჰოლიველი - ბანგორ სიტი 3:3

უკრაინა: პრემიერ ლიგა

15:00ინჰულეცი - კოლოსი კოვალივკა 0:2
18:00დნიპრო-1 - ვერეს რივნე 1:0
18:00მარიუპოლი - შახტარი დონეცკი 0:5
20:30დინამო კიევი - ოლექსანდრია 1:0

უკრაინა: I ლიგა

14:15ივანო-ფრანკივსკი - კრივბასი 1:1
16:30ვოლინი ლუცკი - ვპკ-აგრო 1:0
18:45გადაიდოობოლონი - კრამატორსკი -:-

უკრაინა: II ლიგა

16:00დინაზ ვიშგოროდი - ნივა 2:0
17:00FC Chernihiv - ბუკოვინა 0:0
17:00ბალკანი - პერემოგა დნიპრო 0:1
17:00ვოვჩანსკი - იარუდი მარიუპოლი 1:1
17:00ნიკოპოლი - პოლტავა 1:1
17:00ნოვა კახოვკა - სკორუკ ტომაკოვკა 0:0
17:00რეალ ფარმა ოდესა - ტავრია 0:3
17:00ტროსტიანეცი - მიკოლაივკა 0:1
18:00კარპატი ლვოვი - კარპატი ჰალიხი 4:0

უკრაინა: ახალგაზრდული ლიგა

12:00ზარია ლუგანსკი U19 - ჩერნომორეცი ოდესა U19 2:3
12:00მარიუპოლი U19 - შახტარი დონეცკი U19 1:4
13:00ვორსკლა პოლტავა U19 - მინაი U19 3:2
14:00დინამო კიევი U19 - ოლექსანდრია U19 7:1
17:00ლვოვი U19 - მეტალისტი 1925 ხარკოვი U19 0:4

უკრაინა: Championship Women

11:00ილიჩევეცი მარიუპოლი ქ - პოდოლიე ქ 1:0

უნგრეთი: უნგრეთის თასი

15:00სენიო კარნიფექსი - მტკ ბუდაპეშტი 0:7
16:30დაბასი - ჰალადაში 1:2
17:00Gyomro - პაკში 1:9
17:00VLS Veszprem - დებრეცენი 0:1
17:00ბვსკ-ზუგლო - ივანკსა 1:0
17:00ბუდაორსი სკ - ვასასი 1:3
17:00დებრეცენი - კისვარდა 0:2
17:00ვაჩი - ზალაეგერშეგი 0:4
17:00იაშბერენეი - ბალასაგიარმატი 2:1
17:00კელენი - შზეგედი 0:4
17:00კომარომი - მეზოკოვესდ-ზორი 0:2
17:00მონორი - ჩშაკვარი 0:3
17:00მოსონმაგიაროვარი ტე - გიორი 0:3
17:00ტოკოლი - ტესკანდი 4:2
17:00ჩეგლედი - კაპოსვარი 3:0
17:00ჩეპელი - სეგედი 0:1
18:00პაპაი პერუცი - ბუდაფოკი 1:4
20:00დიოსგიორი - შენტლორინკი 2:1
20:00კაზინბარციკაი - შოლნოკი მავ 2:1
20:00სოპრონი - მოლ ფეჰერვარი 2:6
20:00ტისაკეჩკე - უიპეშტი 0:3
21:00ბეკეშაბა 1912 - დოროგი 3:0
21:00ტატაბანია - შოროკშარი 3:1

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

03:00პენარიოლი - ფენიქსი 0:0
20:15ჩერიტო - ჩერო ლარგო 1:1
22:30ვილა ესპანიოლა - სუდ ამერიკა 1:2

ფარერების კუნძულები: 1. დეილდი

15:15კლაკსვიკი 2 - სუდუროი 0:0
17:00აბ არგირი - რუნავიკი 2 1:2
18:00ვიკინგური 2 - სანდური 2:3

ფინეთი: ვეიკაუსლიგა

16:00ჰიფკ - მარიეჰამნი 0:3
18:00კტპ - კუპს 1:2
18:00ლაჰტი - აკ ულუ 0:0
18:00სიკი - ინტერი ტურკუ 2:2
18:00ჰაკა - ილვესი 0:1

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი A

17:00ატლანტისი - კაპა 3:0
18:00მიკელინი კისატი - ლაჰდენ რეიპასი 0:2

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B

16:00კააპო - VJS 2:1
16:00სალპა - გრიფკ 1:1
16:00ჯაზ პორი - ილვესი 2 3:2
18:00ტპვ - პიფ პარგასი 1:4

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი C

15:00იიკ იავასკიალა - როვანიემი 2 0:0
17:00ვიფკ - ოლს ოულუ 1:3
17:00კემი სიტი - ჰერკულესი 1:5

ფიჯი: პრემიერ ლიგა

05:30გადაიდოლაბასა - სუვა -:-

ქუვეითი: Emir თასი

21:00ბურგანი - ალ-ქადისია 0:2

ყაზახეთი: პრემიერ ლიგა

13:00ჟეტისუ ტალდიყორღანი - აკჟაიკი 2:2
15:00ასტანა - აქტობე 2:1
16:00კასპიი აქტაუ - ატირაუ 2:1
18:00ტურანი - ორდაბასი 1:1

შვედეთი: ოლსვენსკა

17:00დეგერფორსი - სირიუსი 1:2
17:00მალმიო - დიურგორდენი 1:1
19:30ჰაკენი - მიალბიუ 0:0

შვედეთი: სუპერეტანი

15:00ნორბი - ტრელებორგსი 1:1
17:00ბრაგე - გაისი 1:4
17:00ესკილსტუნა - ვასალუნდსი 1:2
19:00სუნდსვალი - ლანდსკრონა 1:0

შვედეთი: დივიზიონი 1 - ჩრდილოეთი

15:00ბრომაპოიკარნა - გეფლე 0:1
16:00ჰანინგე - სილვია 3:1
18:00კარლსტადი - ტაბი 2:1

შვედეთი: დივიზიონი 1 - სამხრეთი

15:00ლინდომე - ტვააკერსი 3:1
15:00ქვიდინგი - ატვიდაბერგსი 0:2
16:00ასირისკა იკ - ტორნსი 1:3
17:00ლუნდსი - ლიუნგსკილე 0:2
17:00ოსკარშამნსი - იფკ მალმიო 1:0
18:00ვანერსბორგი იფ - ლინჩოპინგ სიტი 2:4
18:00ოსტერლენი ფფ - სკოვდე აიკი 0:1

შვედეთი: დივიზიონი 2 - ნორლენდი

14:00ოსტერსუნდი - ნოტვიკენსი 1:1
16:00ბერგნასეცი აიკი - ბოდენსი 2:1
16:00გოტნე - უმეა 2:1
16:00სანდვიკსი - სკელეფტე 0:0
16:00ფრისკა ვილიორი - სტორფორსი აიკი 3:0
17:00გუნდი ტგ ფფ - Froso IF 2:1
17:00ტაფტეა - სტოდე 1:0

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ სვეალანდი

16:00ენსკედე - სანდვიკენსი 3:0
16:00კარლბერგსი - ენჩოპინგსი 2:1
17:00იფკ სტოკსუნდი - კვარნსვედენსი 2:1
17:00უფსალა - სკილიებო 1:1
18:00არლანდა - სტოკჰოლმ ინტერნაციონალე 0:4
18:30ლიდინგო იფკ - კუნგსანგენსი 3:2

შვედეთი: დივიზიონი 2 - დასავლეთ გოტალანდი

15:00ჰოგანასი - სავედალენსი 1:2
16:00ვარბერგსი გიფ - ფროლუნდა 2:2
16:00ტორსლანდა - ესკილსმინე 0:0
17:00დალსტორფსი - ანგელჰოლმსი 1:5
18:00ონსალა - ჰუსქვარნა 1:3

შვედეთი: დიზივიონი 2 - სამხრეთ გოტალანდი

16:00ასარუმსი - კრისტიანსტადსი 0:2
16:00ნოსაბი იფ - რაპე გოიფ 2:3
16:00ოლიმპიკი - კარლსკრონა 0:0
16:00როსენგარდი - კარლშამნი 2:3
17:00იფკ ჰასლეჰოლმი - ბალკანი 2:2
17:00სოლვესბორგსი - ჰასლეჰოლმი იფ 0:1

შვედეთი: დივიზიონი 2 - სამხრეთ სვეალანდი

15:30ტირესო - რინინგე 2:4
16:00იუნაიტედ ნორდიკი - ტროსა-ვაგნჰარადსი სკ 3:3
16:00სმედბიუ - ჰუდინგე 1:1
17:00ვარმბოლსი - მიოლბი აი ფფ 1:1
18:00კარლსლუნდსი - არამეისკ-სირიანსკა 4:1

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ გოტალანდი

15:00ვანერსბორგი ფკ - ფორვარდი 2:5
16:00ანგერედი - აჰლაფორსი 3:1
16:00გაუტჰიოდი - ნორდვამლანდი 1:3
16:00გრებესტადსი - იქსჰულტსი 5:2
16:00კუმლა - სტენუნგსუნდსი 3:1
18:00ლიდჩოპინკგსი - ტიდაჰოლმი 1:2

შვეიცარია: Promotion ლიგა

18:00ბავუა - ბრული 1:3
19:45ბელინცონა - ციურიხი II 1:0

შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 1

19:00ეხალენსი - მონტეი 3:3
19:00ობერვალის ნატერსი - თუნი II 4:0
19:00ტერე სანტი - ვევეი 0:2
19:30ლა შო-დე-ფონდსი - ლა სარაზ-ეკლეპლენსი 3:0
21:00ლანსი - ლოზანა II 2:1

შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 2

18:00ვოლენი - ბასეკურტი 3:0
18:00კონიცი - სოლოთურნი 0:3
18:00კოსოვა - ლანგენტჰალი 3:1
18:00ლუცერნი II - ზუგი 1:0
18:00ჰონგი - შოცი 6:0
21:00დელემონტი - მუნსინგენი 1:2

შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 3

18:00ბადენი - ბალზერსი 6:0
18:00გოსაუ - ტუგენი 2:0
18:00ეშენი - ლუგანო II 0:6
18:00ვეტსვილ-ბონშტეტენი - უზვილი 1:2
19:00ფრაიენბახი - სტ. გალენი II 3:2
19:30ტალვილი - ლინთი 3:2

შვეიცარია: შვეიცარიის თასი

17:00ბლექ სტარზი - ბიელი 1:3
19:00ლოზანა უხი - სიონი 4:0
20:00ბუოხსი - ლუცერნი 1:2დდ
20:00ეტუალ-კარუჯი - ვინტერთური 3:1
20:00პარადისო - აარაუ 0:1
21:00Bosporus - შაფჰაუზენი 0:11
22:15თუნი - Grasshoppers 1:0

შოტლანდია: პრემიერ ლიგა

18:00აბერდინი - სტ. ჯონსტონი 0:1
18:00როს ქაუნთი - ჰართსი 2:2
18:00ჰიბერნიანი - სტ. მირენი 2:2

შოტლანდია: ჩემპიონშიპი

18:00დანფერმლაინი - ინვერნესი 0:0
18:00მორტონი - რაის როვერსი 0:1
18:00პარტიკი - კილმარნოკი 0:2
18:00ქუინ ოფ საუთი - არბროა 0:2
18:00ჰამილტონი - ეირი 0:2

შოტლანდია: I ლიგა

18:00ეირდრი - ისტ ფაიფი 3:0
18:00კლაიდი - ქუინზ პარკი 2:2
18:00მონტროზი - ალოა 0:2
18:00პიტერჰედი - კოვ რეინჯერსი 0:1
18:00ფალკირკი - დუმბარტონი 1:2

შოტლანდია: II ლიგა

18:00ალბიონ როვერსი - კელტი ჰართსი 0:3
18:00ელგინ სიტი - ანანი 0:2
18:00სტრანრარი - სტენჰაუზმაირი 2:0
18:00ქოუდენბითი - ფორფარ ატლეტიკი 1:1

შოტლანდია: შოტლანდიის თასი

23:00კუმბერნულდ კოლტსი - ბაკი ტისთლი 1:1
17:30Penicuik - ტრენენტ ჯუნიორსი 1:3
18:00Blackburn United - როთსი 1:2
18:00Dunbar United - ქემელონ ხუნიორსი 2:0
18:00Newtongrange Star - დალბითი სტარი 1:1
18:00Tynecastle - ბრორა რეინჯერსი 0:6
18:00ბენქს ო'დი - ტარიფ იუნაიტედი 1:0
18:00ბრეშინი - ვეილ ოფ ლეიტენი 5:0
18:00ბრუმჰილი - გლაზგოს უნივერსიტეტი 6:0
18:00გოლსპი სათერლენდი - სივილ სერვის სტროლი 0:3
18:00დევერონვეილი - ჰედინგტონ ატლეტიკი 2:2
18:00ვიკ აკადემია - ბონეს იუნაიტედი 2:2
18:00ინვერუირ ლოკო ვორქსი - ჟანფილდ სვიფტსი 0:3
18:00ირვინ მიდოუ - აუხინლეკ ტაბლო 1:3
18:00კალდეონიან ბრეივზი - სტირლინგის უნივერსიტეტი 0:1
18:00კეითი - Darvel 1:2
18:00კლაიდბანკი - დალკეით თისტლი 7:0
18:00კლეჩნაკუდინი - Dunipace 1:2
18:00ლოსიმაუსი - პრესტონ ატლეტიკი 0:3
18:00ნეირნ ქაუნთი - სტრარტსფი თისთლი 4:0
18:00სპარტანსი - გალა ფეირიდინი 0:1
18:00უიგთაუნი & ბლადნოჩი - სტ ქათბერტ უონდ. 0:8
18:00ფორმარტინ იუნაიტედი - Cumnock Juniors 2:2
18:00ფორს მექანიკსი - ბონირიგ როუზი 0:2
18:00ფრასერბურგი - Sauchie 1:2
18:00ქოლდსტრიმი - ისთ კილბრიდი 1:10
18:00ჰანტლი - ჰილ ოფ ბესი 3:0

ჩეხეთი: 1. ლიგა

18:00ლიბერეცი - მლადა ბოლესლავი 2:1
18:00სლოვაცკო - ზლინი 3:0
21:00პლზენი - ცესკე ბუდეიოვიცე 2:1

ჩეხეთი: დივიზიონი 2

12:15ვისკოვი - სპარტა პრაღა B 2:3
12:15ტრინეცი - იჰლავა 1:1
12:15ჩრუდიმი - ლისენი 0:2
17:00ოპავა - მას ტაბორსკო 0:0

ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი A

12:15ვისეჰრადი - კრალუვ დვური 0:2
12:15ლოკო ვლტავინი - ბენესოვი 0:2
12:15პისეკი - მოტორლეტი პრაღა 2:0
12:15სკ რაკოვნიკი - კარლოვი ვარი 4:2
18:30დომაზლიცე - პრიბრამი B 3:0

ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი B

12:15ზბუზანი - მლადა ბოლესლავი B 1:1
12:30პრეპერე - ჰრადეცი კრალოვე B 0:4
13:00ტეპლიცე B - იაბლონეცი B 2:2
17:30ზივანიცე - სლოვანი ველვარი 3:1

ჩეხეთი: MSFL

12:15ოტროკოვიცე - ბლანსკო 2:4
12:15სიგმა ოლომოუცი B - ველკე მეზირიცი 2:0
12:15ფკ ფრიდეკ-მისტეკი - კრომერიცი 2:4
17:30როსიცე - ვრატიმოვი 1:0
17:30უჰერსკი ბროდი - უნიცოვი 0:1

ჩეხეთი: დივიზიონი A

12:15მარიანსკე ლაზნე - სედლცანი 2:2
12:30ცესკე ბუდეიოვიცე B - ჟინდრიხუვ ჰრადეცი 7:0
17:30კატოვიცე - ჰვეზდა ხები 3:0
17:30კლატოვი - პეტრინი პლზენი 3:3
17:30პრეშტიცე - დუბრავკა 2:2
17:30როკიცანი - უნიონ ბერუნი 1:0

ჩეხეთი: დივიზიონი B

12:15არიტმა პრაღა - მეტეორი პრაღა 5:1
12:15ბრანდის ნად ლაბემი - ოსტროვი 4:2
12:15კლადნო - ბანიკ მოსტი - სოუსი 4:3
12:15ნერატოვიცე - ლოუნი 4:0
12:15ჩესკა ლიპა - ჩესკი ბროდი 0:0
12:30ჩომუტოვი - სტეტი 3:1
17:30დობრისი - ტატრანი რაკოვნიკი 2:1
18:00ბრეჟოვა - სლანი 4:1

ჩეხეთი: დივიზიონი C

12:15ლიბისი - ველკე ჰამრი 0:2
12:30კოსმონოსოი - პორიკანი 4:1
17:30ლეტოჰრადი - კუტნა ჰორა 7:0
17:30ტრუტნოვი - ტოხოვიცე 4:2

ჩეხეთი: დივიზიონი D

12:30ბრეცლავი - პოლნა 5:0
12:30ჰავლიცკუვ ბროდი - ბისტრიცე ნად პერნ. 0:1

ჩეხეთი: დივიზიონი E

17:30ბჟენეცი - ნოვე სადი 1:1
17:30ვალასკე მეზრიცი - პრეროვი 2:3
17:30სკასტიცე - სლავიცინი 3:2
17:30ჰოლესოვი - ვსეხოვიცე 3:2
17:30ჰრანიცე - ვსეტინი 3:0

ჩეხეთი: დივიზიონი F

17:30რიმაროვი - ვიტკოვიცე 5:1
17:30ჰერმანიცე - პოლანკა ნად ოდრუ 1:2

ჩეხეთი: მორავსკოსლეჟსკი კპ

12:15ჰაი ვე სლეჟსკუ - კრნოვი 3:4
17:30პეტრვალდ ნა მორავე - პუსტა პოლომი 2:3
17:30პეტროვიცე - იაკუბცოვიცე 0:0
17:30სლავია ორლოვა - ბრუსპერკი 1:1
17:30ფულნეკი - ჩესკი ტესინი 3:0
17:30ჩელადნა - კობერაისი 0:5
17:30ჰლუბინა - ბრიდლიცნა 4:2

ჩეხეთი: ზლინი კპ

12:15ლუჰაჩოვიცე - ნედასოვი 2:1
17:30ბისტრიცე პოდ ჰოსსტინემი - კვაშიცე 2:4
17:30ვალასკა პოლანკა - მარკოვიცე 1:1
17:30ნაპაიედლა - ნევსოვა 3:2

ჩეხეთი: იოჰომორავსკი კპ

12:15კურიმი - რუსინოვი 2:2
12:30ბოშკოვიცე - მუტენიცე 4:2
18:00ბისტრეცი - ლისენი B 2:0
18:00მორავსკა სლავია - სპარტა ბრნო 0:2
18:00მორავსკი კრუმლოვი - რატისკოვიცე 1:4
18:00სკ კრუმვირი - ბოსონოჰი 2:3

ჩეხეთი: ვისოცინა კპ

17:30ბედრიხოვი - პრიბისლავი 2:4
17:30ვრჩოვინა B - პელჰრიმოვი 2:2
17:30შპერიცე - ტრებიცი 3:0
17:30ჩოტებორი - ჟიროვნიცე 2:3

ჩეხეთი: კრალოვერადეცკი კპ

15:00ჟიცინი - ჰორიცე 1:0
18:00ტრებეში - ვისოკა ნად ლაბემი 2:1
18:00ჩერნილოვი - დობრუსკა 0:3

ჩეხეთი: ლიბერეცკი კპ

12:30სლოვანი ფრიდლანტი - სკალიცე 1:3
18:30Lomnice nad Popelkou - ჰეჟნიცე 5:1
18:30ჟელეზნი ბროდი - სედმიჰორკი 0:0
18:30როვენსკო - ნოვი ბორი 2:0
18:30ჰრადეკ ნად ნისუ - ვისნოვა 1:1

ჩეხეთი: უსტეცკი კპ

12:30ჰორნი იირეტინი - სრბიცე 1:2
16:30მოდლანი - ლოვოსიცე 6:0
19:00ბრნა - ბანიკ მოსტი - სოუსი B 2:3პენ
19:00დომოუსიცე - ლიტომერიკო 2:1
19:00ვილემოვი - კრუპკა 3:1
19:00ზატეცი - მოდრა 1:0
19:00პერსტეჟნი - კადანი 2:4
19:00ჟილოვე - ოლდრიხოვი 2:3

ჩეხეთი: პლჟენსკი კპ

18:30ნირშკო - ბოლევეცი 2:1
18:30რაპიდი პლზენი - ზრუცი 1:3
18:30სოკოლი ლჰოტა - დომაზლიცე B 1:2
18:30ტლუმაკოვი - ვეჟპრნიცე 0:3
18:30ჰორნი ბრიზა - სტანკოვი 3:0

ჩეხეთი: იოჩესკი კპ

12:00ოლესნიკი - ტატრან პრახატიცე 3:0
12:15პროტივინი - ოსეკი 1:3
18:30დრაზიცე - მილევსკო 2:1
18:30ჩესკი კრუმლოვი - ტრებონი 5:0
18:30ციმელიჩე - ტინ ნად ვლატოვუ 2:2

ჩეხეთი: პრაჟსკი პრებორი

12:15ზიზკოვი B - უს პრაღა 7:3
12:15კოლოვრატი - კრალოვიცე 1:0
12:15პოდოლი - პრედნი კოპანინა 3:0
15:30ვისეჰრადი B - უიეზდი პრაღა 0:5

ჩეხეთი: სტრედოჩესკი კპ

12:15ჰრებეცი - ნესპეკი 2:5
12:30კომაროვი - ვლასიმი B 2:1
18:30ბოჰემია პოდებრადი - ჩესკი ბროდი B 4:1
18:30პოვლტავსკა ფა B - კოსორი 0:1
18:30ტუხლოვიცე - დობროვიცე 0:1
19:30პორიცი ნად საზავუ - კლიცანი 1:1

ჩეხეთი: კარლოვარსკი კპ

12:15ლოკო კარლოვი ვარი - ნეჟდეკი 4:2
15:00ვინიტროვი - კრალოვსკე პორიცი 5:2
17:00ლომნიცე - კარლოვი ვარი B 2:3
18:30ჟლუტიცე - ხები 1:4
18:30ჩოდოვი - ნოვა როლე 3:1
18:30ჰროზნეტინი - უნიონ ნოვე სედლო 2:0

ჩეხეთი: ოლომოუცკი კპ

12:30მოჰელნიცე - ლიტოველი 6:0
17:30ზელატოვიცე - უსტი 3:2
17:30იესენიკი - ლუტინი 2:6
17:30რაპოტინი - ველკე ლოსინი 2:0
17:30სტერნბერკი - დოლანი 8:1

ჩეხეთი: პარდუბიცკი კპ

17:30როჰოვლადოვა ბელა - ჩრუდიმი B 3:4
17:30ჩესკა ტრებოვა - ლიტომისლი 0:1
17:30ხოცენი - ჰერმანუვ მესტეცი 4:1

ჩეხეთი: U19 ლიგა

12:30პლზენი U19 - სლოვაცკო U19 1:1
13:00ბრნო U19 - სიგმა ოლომოუცი U19 1:1
13:00მეტეორი პრაღა U19 - ოპავა U19 3:2
13:00სლავია პრაღა U19 - ცესკე ბუდეიოვიცე U19 0:1
13:00სპარტა პრაღა U19 - მლადა ბოლესლავი U19 0:0
15:00პრიბრამი U19 - ოსტრავა U19 1:1
15:30ზლინი U19 - ჰრადეცი კრალოვე U19 0:3
15:30პარდუბიცე U19 - კარვინა U19 4:1

ჩეხეთი: 2. ლიგა 1

15:00ჰრადეცი კრალოვე ქ - ტეპლიცე ქ 5:2
16:30ბრანიკი ქ - სპარტა პრაღა B W 1:5
17:30ოლომოუცი ქ - ლისენი ქ 2:1

ჩინეთი: პირველი ლიგა

12:30ქსინჯიანგ ტიანშანი - ნანტონგ ჟიიუნი 0:3
15:35ვუჰან სრი თაუნსი - ზიბო კუხუ 3:1
15:35სიჩუან ჯიუნიუ - კუნშანი 1:1

ჩრდილოეთ ირლანდია: პრემიერლიგა

18:00ბალიმენა - გლენავონი 1:1
18:00დანგენონი - კლიფტონვილი 1:3
18:00ვარენპოინტ თაუნი - გლენტორანი 0:3
18:00კერიკ რეინჯერსი - პორტადაუნი 1:0
18:00კრუსეიდერსი - ლარნე 1:0
18:00ლინფილდი - კოლერაინი 1:1

ჩრდილოეთ ირლანდია: ჩემპიონშიპი

18:00ბალიკლეირი - ნიური სიტი 1:0
18:00ბალინამალარდი - ნაქბრედა 2:0
18:00დანდელა - ანაგი 1:3
18:00დერგვიუ - ქუინზ უნი. 3:1
18:00ინსტიტუტი - არდსი 2:1
18:00ლოუგალი - ჰ&ვ ველდერსი 4:0

ჩრდილოეთ მაკედონია: 2. MFL

17:00ბესა 1976 - კორაბი 1:2
17:00ბრატსტვო 07 - კიტ გოუ პეჰცევო 0:4
17:00ველეშტა - ვარდარი 2:1
17:00კადინო სკოპიე - გოსტივარი 0:0
17:00კოზუვ გევგელია - ბელასიცა 1:2
17:00ოსოგოვო - ლოკ. გრადსკო 2:2
17:00ოჰრიდი - ტეკეტსი 0:1
17:00სასა - დეტონიტ ჯუნიორი 1:0
17:00სილეკსი - ვოსკა სპორტი 2:0
17:00სლოგა ვინიჩა - პობედა 2:1

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 1

19:00სლავენი ბელუპო - ისტრა 1961 1:1
21:05სიბენიკი - ლოკ. ზაგრები 2:1

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 2

18:30დუბრავა ზაგრები - ორიენტი 3:1
18:30დუგოპოლიე - ციბალია 2:1
18:30იარუნი - კუსტოსიია 1:1
18:30ოპატია - სოლინი 1:1
18:30რუდესი - ბიელო ბრდო 3:1
18:30სესვეტე - ინტერი ზაპრესიჩი 1:2

ხორვატია: 3. HNL ცენტრალური

19:00Lukavec - მაქსიმირი 0:1
19:00ვრაპცე - კურილოვეცი 3:0
19:00ზაგორეცი კრაპინა - პონიკვე 4:1
19:00ლუჩკო - მლადოსტი პეტრინია 3:0
19:00რავნიცე - კარლოვაცი 1:0
19:00გადაიდოსეგესტა - გაჟი მაცე -:-
19:00ჰასკ - დუგო სელო 1:2

ხორვატია: 3. HNL ჩრდილოეთი

18:00ბიელოვარი - ნკ პოლეტი 3:2
18:00ვიროვიტიჩა - ზრდალოვი 0:4
18:00კოპრივნიცა - პოდრავინა ლუდბრეგი -:-
18:00პოდრავაცი ვირჟე - მედიმურჟე 1:2
18:00რადნიკი კრიჟევცი - პაპუკ ორაჰოვიცა 1:2
18:00რუდარ მურსკო სრედისცე - ვარტექსი ვარაზდინი 0:1

ხორვატია: 3. HNL სამხრეთი

18:30HNK Zadar - ჰვ პოსედარჟე 0:1
18:30გოსკი დუბროვნიკი - ნერეტვა 2:0
18:30იადრანი ლუკა პლოცე - ვოდიცე 7:2
18:30იუნაკ სინი - ზმაი მაკარასკა 3:1
18:30კამენი ივანბეგოვინა - რნკ სპლიტი 0:1
18:30ოსკ ოტოკი - ჰრვაცე 1:1
20:00ნკ უსკოს კლისი - სლოგა მრავინცე 1:1

ხორვატია: 3. HNL აღმოსავლეთი

18:30Darda - გორნია ვრბა 5:1
18:30გრანიჩარი ზუპანია - ვუტეკსი სლოგა 2:0
18:30ვუკოვარი 1991 - ბელიშჩე 1:1
18:30მარსონია - ხორვატია დაკოვო 2:0
18:30ნასკ ნასიცე - კუტიევო 2:4
18:30ორიოლიკი - სლავონია პოზეგა 1:2
18:30ჟრინსკი იურჟევაცი - ჩეპინი 4:0
18:30სლოგა ნგ - სლავია პლეტერნიცა 3:0

ხორვატია: 3. HNL დასავლეთი

18:30ბუჟე - კრკ 0:1
18:30ვინოდოლი - რუდარი ლაბინი 0:3
18:30კრესი - ნოვიგრადი 1:0
18:30პაზინკა - გრობნიჩანი 0:2
18:30ჟადრანი პორეცი - პომორაკი 5:0
18:30ულიანიკ პულა - ცრიკვენიცა 1:4

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.