განახლება

ფეხბურთი » გუშინ » ყველა თამაში

ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა - საკვალიფიკაციო

23:00დინამო კიევი (Ukr) - ბენფიკა (Por) 0:2
23:00მაკაბი ჰაიფა (Isr) - ცრვენა ზვეზდა (Srb) 3:2

ევროპა: ევროპის ლიგა - საკვალიფიკაციო

20:00ჰიკი (Fin) - სილკებორგი (Den) 1:0
20:30ფერენცვაროში (Hun) - შამროკ როვერსი (Irl) 4:0
21:00აპოლონი (Cyp) - ოლიმპიაკოსი (Gre) 1:1
21:00მალმიო (Swe) - სივასპორი (Tur) 3:1
21:00პიუნიკი ერევანი (Arm) - შერიფი ტირასპოლი (Mda) 0:0
21:00ციურიხი (Sui) - ჰართსი (Sco) 2:1
21:45ლუდოგორეცი (Bul) - ჟალგირისი (Ltu) 1:0
22:00დნიპრო-1 (Ukr) - აეკი ლარნაკა (Cyp) 1:2
22:30გენტი (Bel) - ომონია (Cyp) 0:2
23:00აუსტრია ვენა (Aut) - ფენერბახჩე (Tur) 0:2

ევროპა: კონფერენს ლიგა - საკვალიფიკაციო

20:00რაკოვი (Pol) - სლავია პრაღა (Cze) 2:1
21:00იანგ ბოიზი (Sui) - ანდერლეხტი (Bel) 0:1
21:00მაკაბი თელ-ავივი (Isr) - ნიცა (Fra) 1:0
21:00მიოლდე (Nor) - ვოლფსბერგერი (Aut) 0:1
21:00რიგას ფუტბოლა სკოლა (Lat) - ლინფილდი (Nir) 2:2
21:00სლოვაცკო (Cze) - აიკი (Swe) 3:0
21:00ცსკა სოფია (Bul) - ბაზელი (Sui) 1:0
21:30უნივ. კრაიოვა (Rou) - ჰ. ბეერ შევა (Isr) 1:1
21:45ისტ. ბაშაქშეჰირი (Tur) - ანტვერპენი (Bel) 1:1
22:00ვადუცი (Lie) - რაპიდი ვენა (Aut) 1:1
22:00ზრინსკი (Bih) - სლოვანი ბრატისლავა (Svk) 1:0
22:15მარიბორი (Slo) - კლუჟი (Rou) 0:0
22:30კიოლნი (Ger) - მოლ ფეჰერვარი (Hun) 1:2
22:30ლეხი პოზნანი (Pol) - დუდელანჟი (Lux) 2:0
22:30სტიაუა ბუქარესტი (Rou) - ვიკინგი (Nor) 1:2
22:45ვესტ ჰემი (Eng) - ვიბორგი (Den) 3:1
22:45ვილიარეალი (Esp) - ჰაიდუკი სპლიტი (Cro) 4:2
23:00ალკმაარი (Ned) - ჟილ ვისენტე (Por) 4:0
23:00პარტიზანი (Srb) - ჰამრუნი (Mlt) 4:1
23:00ფიორენტინა (Ita) - ტვენტე (Ned) 2:1
23:00შკუპი (Mkd) - ბალკანი (Kos) 1:2

ავსტრალია: NPL ვიქტორია

13:30გრინ გალი - ისთერნ ლაიონსი 7:0

აზია: ჩემპიონთა ლიგა - პლეი-ოფი

12:00დეგუ (Kor) - ჩონბუკი (Kor) 1:2დდ
15:00კობე (Jpn) - იოკოჰამა (Jpn) 3:2

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

23:30ნიუელს ოლდ ბოიზ - ლანუსი 2:0
23:30ტიგრე - ატლ. ტუკუმანი 0:0
02:00არსენალი სარანდი - რივერ პლეიტი 0:0
04:30ბოკა ხუნიორსი - როსარიო ცენტრალი 0:0
21:30ბარაკას ცენტრალი - დეფენსა იუსტიცია 3:1
23:30ალდოსივი - ველეზ სარსფილდი 3:2

არგენტინა: Reserve League - მეორე ეტაპი

17:00რასინგი 2 - ბანფილდი 2 0:0
18:00ესტუდიანტესი 2 - არგენტინოს ხუნიორსი 2 1:1

აშშ: MLS

03:30ატლანტა იუნაიტედი - ნიუ იორკ რედ ბულზი 1:2
03:30ტორონტო - ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი 2:2
04:00ნიუ იორკ სიტი - შარლოტი 1:3
05:00დალასი - ფილადელფია უნიონი 1:0
06:00ვანკუვერ ვაითქეფსი - კოლორადო რაპიდსი 2:1

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

04:00ბირმინგემი - დეტროიტ სიტი 1:2
05:00ნიუ მექსიკო - მემფისი 0:2
06:00ორენჯ ქაუნთი - ლას ვეგას ლაითსი 1:1
07:00საკრამენტო რეფაბლიკი - კოლორადო სფრინგსი 3:0

აშშ: MLS Next Pro

03:00ორლანდო სიტი B - როჩესტერი ნიუ იორკი 5:2

აშშ: USL ლიგა 1

04:00უნიონ ომაჰა - შარლოტ ინდეპენდენსი 2:1
06:00ნორსერნ კოლორადო - ტუსონი 1:2

აშშ: ნისა

03:00ალბიონი სან დიეგო - მერილენდ ბობქეთსი 2:1

აშშ: NWSL ქ

04:30ჰიუსტონ დეში ქ - გოთემი ქ 2:1

ბოლივია: ნასიონალ B - პირველი ეტაპი

23:00ვილსტერმან კოოპერატივასი - Deportivo JUVA 2:0
03:00მარისკალ სუკრე - Libertad FC 7:0
23:00კერვეჩერია - 23 de Marzo 4:1

ბრაზილია: სერია B

02:00კრისიუმა - ოპერარიო 2:0

ბრაზილია: ბრაზილიის თასი

03:00ფლუმინენსე - ფორტალეზა 2:2
04:30ატლეტიკო-პრ - ფლამენგო 0:1
04:30კორინთიანსი - ატლეტიკო გოიანიენსე 4:1

ბრაზილია: კოპა პაულისტა

02:00ოესტე - აგუა სანტა 1:1

ბრაზილია: ბრაზილიერო U20 - პლეი-ოფი

22:00პალმეირასი U20 - ვასკო და გამა U20 2:0პენ

გერმანია: ობერლიგა ბავარია სამხრეთი

21:30ვფბ ჰალბერგმოოს-გოლდახი - დაიზენჰოფენი 0:2

ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა

23:00ისთერნ ქომფანი - ალ აჰლი 0:0
20:30ალ მასრი - ისმაილი 4:1
20:30ელ გუნაჰი - გაზლ ელ მაჰალაჰი 0:0
23:00ფიუჩერი - კერამიკა კლეოპატრა 1:1

ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა ქ - საკვალიფიკაციო

12:00სფკ 2000 სარაევო ქ (Bih) - ბირკირკარა ქ (Mlt) 4:0
13:00დინამო მინსკი ქ (Blr) - ლოკ. სტ. ზაგორა ქ (Bul) 5:0
13:00ვალური ქ (Ice) - Hayasa ქ (Arm) 2:0
13:00ჟილსტროა-2 ქ (Ukr) - გურია ლანჩხუთი ქ (Geo) 5:0
14:00ბენფიკა ქ (Por) - ჰაივალია ქ (Kos) 9:0
14:00მინსკი ქ (Blr) - სლოვაცკო ქ (Cze) 2:1
16:00აიაქსი ქ (Ned) - კრისტიანსტადსი ქ (Swe) 3:1
16:00გინტრა ქ (Ltu) - კუპს ქ (Fin) 0:2
16:00სკ პარიზი ქ (Fra) - სერვეტი ჟენევა ქ (Sui) 3:0
17:30პაოკი ქ (Gre) - სუონსი ქ (Wal) 2:0
17:30ფლორა ქ (Est) - კირიატი გატი ქ (Isr) 0:5
18:30აპოლონი ქ (Cyp) - SFK Riga ქ (Lat) 3:0
19:00Brann ქ (Nor) - ალგ სპორი ქ (Tur) 1:0
19:00ოლიმპია კლუჟი ქ (Rou) - გლენტორანი ქ (Nir) 1:0პენ
19:00სტ. პოლტენი ქ (Aut) - Ljuboten ქ (Mkd) 7:0
19:30პომურჟე ქ (Slo) - შელბურნი ქ (Irl) 0:1
20:00ბრეზნიცა ქ (Mne) - მიავა ქ (Svk) 2:3
20:00ბრეიდაბლიკი ქ (Ice) - როსენბორგი ქ (Nor) 2:4
20:00ტვენტე ქ (Ned) - აგარისტა-სს ანენიი ნოი ქ (Mda) 13:0
20:00შიმკენტი ქ (Kaz) - სპლიტი ქ (Cro) 5:1
21:00ფორტუნა ჰიორინგი ქ (Den) - აინტრახტი ფრანკფურტი ქ (Ger) 0:2
22:00ანდერლეხტი ქ (Bel) - უკს სმს ლოძი ქ (Pol) 3:2
22:30იუვენტუსი ქ (Ita) - რასინგი ლუქსემბურგი ქ (Lux) 4:0
22:30ფერენცვაროში ქ (Hun) - რეინჯერსი ქ (Sco) 1:3
22:35გლაზგო სიტი ქ (Sco) - რომა ქ (Ita) 1:3
23:00მანჩესტერ სიტი ქ (Eng) - Tomiris-Turan ქ (Kaz) 6:0
23:00რეალ მადრიდი ქ (Esp) - შტურმი გრაცი ქ (Aut) 6:0
23:00ციურიხი ქ (Sui) - კლაკსვიკი ქ (Fai) 6:0

ეკვადორი: სერია ბ

00:00გადაიდოელ ნასიონალი - მანტა -:-
00:00გადაიდოიმბაბურა - სანტო დომინგო -:-
00:00გადაიდოლიბერტადი - ინდეპენდიენტე ხუნიორსი -:-
00:00გადაიდოოლმედო - ამერიკა დე ქიტო -:-
00:00ჩაკარიტასი - ოლმედო 0:0
00:00გადაიდოჩაკარიტასი - ბუჰოსი ულვრ -:-
04:00იმბაბურა - ამერიკა დე ქიტო 2:1

ეკვადორი: კოპა ეკვადორი - ჯგუფური ეტაპი

04:00ნუევე დე ოქტუბრე - მუშუკ რუნა 2:0

ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

00:00გადაიდო11 დეპორტივო - ჩალატენანგო -:-
00:00გადაიდოალიანსა - ჯოკორო -:-
00:00გადაიდოატლეტიკო მარტე - დრაგონი -:-
00:00გადაიდოლუის ანხელ ფირპო - მეტაპანი -:-
00:00გადაიდოპლატენსე მუნიციპალი - სანტა-ტეკლა -:-
00:00გადაიდოფას - აგილა -:-

ესტონეთი: ესტონეთის თასი

20:00კალიუ - ლევადია 2:0
20:00ტალინი - ფლორა U21 4:1

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი

00:00გადაიდოარაგუა - მინეროსი -:-
00:00გადაიდოდეპორტივო ტაჩირა - უნივერსიდად ცენტრალი -:-
00:00გადაიდოზამორა - კარაბობო -:-
00:00გადაიდოლა-გუაირა - ზულია -:-
00:00გადაიდოლარა - ესტუდიანტეს მერიდა -:-
00:00გადაიდომეტროპოლიტანოსი - მონაგასი -:-
00:00გადაიდოპორტუგესა - კარაკასი -:-
00:00გადაიდოპუერტო კაბელო - ჰერმანოს კოლმენარესი -:-

ვიეტნამი: ვიეტნამის თასი - ქ - პლეი-ოფი

13:00ჰო ჩი მინჰი ქ - ტკს ვიეტ ნამი ქ 1:0
16:00ჰა ნოი ქ - ტაი ნგუიენი ქ 1:0

ინგლისი: ჩემპიონშიპი

23:00ვესტ ბრომვიჩი - კარდიფი 0:0
23:00რედინგი - ბლექბერნი 3:0
23:00შეფილდ იუნაიტედი - სანდერლენდი 2:1

ინდოეთი: დურანდის თასი

13:30მუმბაი სიტი - ინდიან ნეივი 4:1
16:30ნეროკა - ტრაუ 3:1

ინდონეზია: ლიგა 1

13:00პსის სემარანგი - პერსიკი კედირი 2:1
13:30ბარიტო პუტერა - ბალი იუნაიტედი 1:2

იორდანია: იორდანიის თასი

19:00საჰაბი - ალ-ვეჰდა 1:0
21:30ალ სალტი - ალ ხალედეია 3:1
21:30მოგჰაიერ ალ სარჰანი - სამა 2:0

ირანი: სპარსეთის ყურის პრო ლიგა

18:30მალავანი - ესტეგლალი 1:3
20:00მეს რაფსანჯანი - გოლ გოჰარი 0:0
20:30სეფაჰანი - ნასაჯი მაზანდარანი 2:1

ისლანდია: Lengjudeildin

22:00კორდენგირი - ვესტრი 4:0
22:00ტროტურ ვოგარი - გროტა 0:1
22:00ფიოლნირი - გრინდავიკი 4:3
23:15აფტურელდინგი - კვ რეიკიავიკი 4:1
23:15ფილკირი - სელფოსი 4:3

ისლანდია: დივიზიონი 2

23:15ფიარდაბიგდი/ლეიკნირი - ჰოტური / ჰუგინი 0:5
23:15ჰაუკარი - ნიარდვიკი 1:2

ისლანდია: ისლანდიის თასი

00:00ვიკინგური რეიკიავიკი - კრ რეიკიავიკი 5:3

ისრაელი: პირველი ლიგა

21:00ჰ. აკკო - ირონი ტიბერიასი 0:1
21:00ჰ. ირონი რიშონი - ჰაპოელი კფარ-საბა 0:1
21:00ჰაპოელი აფულა - ჰაპოელ უმ ალ-ფაჰმი 2:0
21:00ჰაპოელი რამათ განი - მაკაბი ჯაფა 1:4
21:00ჰაპოელი ფეთაჰ თიკვა - მს კაფრ ქასიმი 1:0

კანადა: კანადის პრემიერ ლიგა

03:00ატლეტიკო ოტავა - HFX უონდერერსი 3:2

კოლუმბია: პრიმერა B - კლაუსურა

00:00ატლეტიკო - ტიგრესი 1:0

კოლუმბია: კოპა კოლიმბია

03:00ინდ. მედელინი - დეპორტეს ტოლიმა 0:1
05:15ფორტალეზა - მილიონარიოსი 2:3

ლიეტუვა: I ლიგა

20:00მარიამპოლე სიტი - ნეპტუნასი 2:1

მალაიზია: სუპერ ლიგა

16:15კუალა ლუმპურ სიტი - ნეგერი სემბილანი 1:0
17:00პენანგი - სრი პაჰანგი 2:3

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა

04:00ტოლუკა - მონტერეი 1:1
06:05კრუზ ასული - ტიხუანა 1:2
06:05პაჩუკა - ამერიკა 0:3

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - აპერტურა

02:00ალაკრანეს დე დურანგო - ლეონეს ნეგროსი 1:0
04:05ტლახკალა - სელაია 0:1
06:05მიტოვებადორადოს დე სინალოა - ტაპატიო 0:0

მექსიკა: ლიგა MX U20 - აპერტურა

18:00ატლეტიკო სან-ლუისი U20 - პუმასი U20 0:2
20:00სანტოს ლაგუნა U20 - ლეონი U20 2:3

მიანმარი: ეროვნული ლიგა

12:30რახინ იუნაიტედი - Chinland 1:2

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

20:00ტუნისი U17 - მავრიტანია U17 1:0
23:00მავრიტანია - მალი 1:1

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

23:00პოზობლანკო (Esp) - კორდობა (Esp) 1:2
00:00კილმესი (Arg) - არგენტინო დე კილმესი (Arg) 1:0
19:30ჩიტა დი ფასანო (Ita) - ვირტუს ფრანკავილა (Ita) 1:2
21:00გერნიკა კლუბი (Esp) - ამორებიეტა (Esp) 1:0
21:00ლოგრონესი (Esp) - ოსასუნა B (Esp) 1:1
22:00სან კრისტობალი (Esp) - სერდანიოლა (Esp) 0:1
22:00უკამ მურსია (Esp) - მელილია (Esp) 3:1

მსოფლიო: მსოფლიო თასი U20 ქ

03:00აშშ U20 W - იაპონია U20 W 1:3
03:00ნიდერლანდები U20 W - განა U20 W 4:1
06:00ნიგერია U20 W - კანადა U20 W 3:1
06:00სამხრეთ კორეა U20 W - საფრანგეთი U20 W 0:1

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური ქ

01:00რეინი ქ (Usa) - ამერიკა ქ (Mex) 2:1
04:00რასინგი ლუივილი ქ (Usa) - მილანი ქ (Ita) 2:0

მსოფლიო: საერთაშორისო ჩემპიონთა თასი ქ

04:30ლიონი ქ - ჩელსი ქ 3:2პენ
07:00მონტერეი ქ - პორტლენდ თორნსი ქ 2:1პენ

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 6

21:00სენია - მიოლნერი 1:4

ნორვეგია: ნასიონალ U19 CL - პლეი-ოფი

17:00სტაბეკი U19 - ბრანი U19 3:2
17:00სტრომსგოდსეტი U19 - ვალერენგა U19 4:1

ომანი: პროფესიონალური ლიგა

18:45სურ კლუბი - ალ-მსნა 1:0
18:55სეები - ალ-ბაშაერი 3:0
20:30ალ-ორუბა - ალ-სუვეიქი 1:2

პანამა: LPF - კლაუსურა

05:00ჩირიქუი - ჰერერა 0:0

რუსეთი: სუპრიმ დივიზიონი ქ

21:00კრასნოდარი ქ - რუბინი ქ 3:1

სამხრეთ კორეა: WK ლიგა ქ

13:00სეჯონგ სპორტსტოტო ქ - ჰვარჩეონი ქ 2:5
14:00ინჩეონ ჰიუნდაი სთილი ქ - გიეონგჯუ ქ 1:0
14:00სუვონი ქ - ბეონ სანგმუ ქ 3:0
14:00ჩანგნიეონგი ქ - სეული ქ 2:3

სომალი: ჩემპიონატი

16:30Badbaado - მოგადიშუ სიტი 2:0

სომხეთი: პირველი ლიგა

17:00FC Gandzasar - შირაქი 2 2:0
17:00არარატი ერევანი 2 - ლერნაინ არცახი 2 4:0
17:00არარატი-სომხეთი 2 - Syunik 2:0

უზბეკეთი: სუპერ ლიგა

18:00ტერმეზ სურხონი - მეტალურგი ბეკაბადი 1:2
19:00კიზილკუმი ზარაფშონი - დინამო სამარკანდი 4:1

ურუგვაი: Copa Uruguay

03:00Durazno - Boquita 2:1

ფინეთი: პირველი დივიზიონი

19:30ტპს - ეკენასი 2:2

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B

19:30ჰონკა აკატემია - ეპს 1:2

ყაზახეთი: პირველი დივიზიონი

16:00ტარაზ-კარატაუ 2 - ჟენისი 1:3

შვედეთი: დივიზიონი 2 - ნორლენდი

21:30სტორფორსი აიკი - ბოდენსი 0:1

ჩილე: ჩილეს თასი

01:00ანტოფაგასტა - კურიკო უნიდო 4:2
02:00ნუბლენსე - კოლო კოლო 2:1
04:30ო'ჰიგინსი - უნიონ ესპანიოლა 1:3

ჩინეთი: სუპერ ლიგა

15:30დალიან პრო - ჩანგჟუ 2:0

ჩინეთი: პირველი ლიგა

12:00გუანგხი პინგუო ჰალიაო - ბეიჯინგ სპორტი 2:1
12:00ნანჯინგ სიტი - ქინგდაო 1:0
12:00შენიანგ ურბანი - ჟიანგხი ბეიდამენი 2:0

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: კონკაკაფის ლიგა

04:00სიბაო (Dom) - მოტაგუა (Hon) 0:1
06:00ჰენკუკი (Blz) - ალიანსა (Sal) 0:2

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.