განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

გერმანია: ბუნდესლიგა

17:30შტუტგარტი - ლევერკუზენი 1:3
19:30დორტმუნდი - უნიონ ბერლინი 4:2
32'ვოლფსბურგი - აინტრახტი 0:0

ესპანეთი: ლა ლიგა

23:00ალავესი - ოსასუნა 0:2
16:00მალიორკა - ვილიარეალი 0:0
18:15რეალ სოსიედადი - სევილია 0:0
70'ბეტისი - ესპანიოლი 2:1
23:00ვალენსია - რეალ მადრიდი -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა

17:00ბრაიტონი - ლესტერი 2:1
17:00ვესტ ჰემი - მანჩესტერ იუნაიტედი 1:2
19:30ტოტენჰემი - ჩელსი 0:3

იტალია: სერია A

14:30ემპოლი - სამპდორია 0:3
17:00ვენეცია - სპეცია 1:2
90+'ვერონა - რომა 3:2
20:00ლაციო - კალიარი 2:2
22:45იუვენტუსი - მილანი -:-

საფრანგეთი: ლიგა 1

23:00სტ. ეტიენი - ბორდო 1:2
15:00ნიცა - მონაკო 2:2
17:00ანჟე - ნანტი 1:4
17:00კლერმონი - ბრესტი 1:1
17:00რეიმსი - ლორიანი 0:0
17:00ტრუა - მონპელიე 1:1
19:00მარსელი - რენი 2:0
22:45პსჟ - ლიონი -:-

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა 2

16:00ბოლნისი - ჩიხურა 2:0
16:00გარეჯი საგარეჯო - მერანი მარტვილი 3:2
16:00ზუგდიდი - მერანი თბილისი 1:4
16:00რუსთავი - ვიტ ჯორჯია 5:1
16:00შევარდენი თბილისი - გაგრა 1:1

ავსტრალია: NPL ქუინზლენდი

10:00გოლდ ქოუსთ ნაითსი - ისტერნ საბერბსი 5:2
11:45რედლენდსი - გოლდ ქოუსთი 1:1
12:00ბრიზბენ სტრაიკერსი - სანშაინ ქოუსთ უონდერერსი 0:3
12:00ბრიზბენი U21 - მორტონ ბეი უტდ. 4:2
12:00კაპალაბა - პენინსულა 0:1
12:00ლოგან ლაითნინგი - ოლიმპიკი 0:3

ავსტრალია: ბრიზბანის პრემიერ ლიგა

11:00გრავატი - ლეიქსი 0:3
12:00სენტერარი შტორმერსი - ალბანი კრიკი 1:2

ავსტრია: ადმირალ ბუნდესლიგა

16:30ა. კლაგენფურტი - ლასკი 1:1
16:30შტურმი გრაცი - ტიროლი 5:0
19:00ზალცბურგი - რაპიდი ვენა 2:0

ავსტრია: 2. ლიგა

12:30რაპიდი ვენა (Am) - გრაცერი 2:1

ავსტრია: რეგიონალლიგა აღმოსავლეთი

16:30ადმირა (Am) - ნოიშტადტი 2:2

ავსტრია: რეგიონალლიგა ცენტრალური

18:00რიდი (Am) - შტურმ გრაცი (Am) 1:0

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ტიროლი

12:30ტიროლი (Am) - ფუგენი 0:1
18:00კიცბუჰელი - ჰალი 3:2

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ვორალბერგი

18:00ეგი - დორნბირნერი 1:3
18:00რანკვაილი - როტენბერგი 1:3
19:00ა. ლუსტენაუ (Am) - როთისი 3:3

აზერბაიჯანი: პრემიერ ლიგა

18:30ნეფთჩი ბაქო - კეშლა 3:0

აზია: აზიის თასი ქ - საკვალიფიკაციო - პირველი ეტაპი

14:00ბანგლადეში ქ - იორდანია ქ 0:5
16:30მალაიზია ქ - ტაილანდი ქ 0:4

ალბანეთი: სუპერ ლიგა

15:45ტირანა - ეგნატია 1:1
18:45კუკესი - კასტრიოტი 3:1

ანდორა: პრიმერა დივიზიონი

13:00ენგორდანი - კაროი 3:1
15:30უე სანტა კოლომა - სანტა კოლომა 2:1
18:00ატლეტიკ ესკალდესი - სანტ ჯულია 1:1
74'ორდინო - ინტერ კლუბ ესკალდესი 0:4

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

01:00რასინგი - ტალერესი კორდობა 1:2
03:15ატლ. ტუკუმანი - ბოკა ხუნიორსი 1:2
74'პატრონატო - ესტუდიანტესი 1:2
22:45კოლონ სანტა-ფე - ცენტრალ კორდობა -:-
22:45პლატენსე - არგენტინოს ხუნიორსი -:-

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

23:10ჩაკარიტა ხუნიორსი - ესტუდიანტეს რიო კუარტო 0:0
01:10ალმირანტე ბრაუნი - დეპორტივო რიესტრა 1:0
22:00ატლეტიკო ატლანტა - ტემპერლეი -:-
22:00სან ტელმო - დეფენსორეს დე ბელგრანო -:-
23:00ინდ. რივადავია - ტრისტან სუარესი -:-

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი

23:00ხიმნასია ე.რ. - სპორტივო ბელგრანო 1:2
01:00ჩაკო ფორ ევერი - დეფენსორეს ბელგრანო ვრ 0:0
2'დეპორტივო მადრინი - ჰურაკან ლას ჰერასი 0:0
22:00დუგლას ჰაიგი - სარმიენტო რეზისტენსია -:-
22:00რასინგი კორდობა - დეფ. პრონუნსიამიენტო -:-
2'სირკულო დეპორტივო - ფერო გენ.პიკო 0:0
22:00სიუდად ბოლივარი - სოლ დე მაიო -:-
22:00სპორტივო ესტუდიანტესი - სანსინენა -:-
22:00სპორტივო ლას პარეხასი - ხიმნასია ი ტირო -:-
22:30ცენტრალ ნორტე - უნიონ სუნჩალესი -:-
23:00ბოკა უნიდოსი - გუალეგუაიჩუ -:-
23:00ინდეპენდიენტე ჩივილკოი - დესამპარადოსი -:-
23:00კლუბ სპორტივო პენარიოლი - იუვენტუდ უნიდა უნივერსიტარიო -:-
23:00ჩიპოლეტი - ვილა მიტრე -:-

არგენტინა: პრიმერა C - კლაუსურა

74'იტუსაინგო - ელ პორვენირი 2:1
2'ბერასატეგი - ცენტრალ კორდობა 0:0
2'კლეიპოლი - მიდლენდი 0:0
2'ლაფერერე - კლუბ ლუხანი 0:0
2'ლეანდრო ნ. ალემი - სან-მარტინ ბურსაკო 0:0
2'რეალ პილარი - ატლასი 0:0

აფრიკა: CAF ჩემპიონთა ლიგა - საკვალიფიკაციო

17:00აპრ (Rwa) - მოგადიშუ სიტი (Som) 2:1
17:00მანიემა (Drc) - ბუენგუიდი (Gab) 2:0
18:30ოტოჰო დოიო (Con) - სონგო (Moz) 2:0პენ
19:00ალ-ჰილალ ომბურმანი (Sud) - ფასილ კეტემა (Eth) 1:1
19:00რივერს იუნაიტედი (Nga) - იანგ აფრიკანზი (Tan) 1:0
19:00ჰართს ოფ ოუქ (Gha) - კამსარი (Gui) 2:0
19:30კარა (Tog) - LPRC ოილერი (Lbr) 2:1
20:00ალ-იტიჰადი (Lby) - კმკმ (Zan) 2:0
47'ალ-მერეიხი (Sud) - ექსპრესი (Uga) 0:0
I ტაიმიასეკ მიმოსასი (Ivo) - ტუნგუე (Sen) 0:0
00:00ბელუიზდადი (Alg) - აკვა (Nga) -:-
00:00სეტიფი (Alg) - ფორჩუნი (Gam) -:-

აფრიკა: CAF კონფედერაციის თასი - საკვალიფიკაციო

16:00ეთიოპია ბუნა (Eth) - ურა (Uga) 1:3
17:00კაბვე (Zam) - CFFA (Mad) 1:2
18:00ინტერკლუბი (Ang) - მაფუნზო (Tan) 3:0
19:00აშანტი გბ (Gui) - ბაიელსა (Nga) -:-
19:00სან პედრო (Ivo) - ფასო-იენეგა (Bfa) 1:2
19:30ბრიუერისი (Lbr) - Binga (Mli) -:-
20:00გაუქმდავაკრია (Gui) - დიამბარსი (Sen) -:-
21:00ალ-აჰლი ტრიპოლი (Lby) - ჰაი ალ-ვადი (Sud) -:-
I ტაიმიასაკ კონკორდი (Mrt) - კარა (Tog) 1:0

აშშ: MLS

23:30ატლანტა იუნაიტედი - DC იუნაიტედი 3:2
03:00ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი - კოლუმბუს ქრიუ 1:1
03:30ტორონტო - ნეშვილი 2:1
03:30ცინცინატი - ნიუ იორკ სიტი 1:2
04:00მინესოტა - ლოს ანჯელეს გალაქსი 3:0
04:00ოსტინი - სან ხოსე ერსქვეიქსი 3:4
05:30რეალ სოლტ ლეიკი - სიეტლ საუნდერსი 1:0
05:30ჰიუსტონ დინამო - დალასი 3:2
I ტაიმიკლუბ დე ფუტ მონრეალი - ჩიკაგო ფაიერი 0:0
00:00ფილადელფია უნიონი - ორლანდო სიტი -:-

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

03:00ინდი ილევენი - ლუისვილ სიტი 0:2
03:00შარლოტ ინდეპენდენსი - პიტსბურგი 1:0
03:30ატლანტა იუნაიტედი 2 - ტამპა ბეი 0:2
03:30ბირმინგემი - ოკლაჰომა სიტი ენერჯი 1:1
03:30მაიამი - ჩარლსტონი 1:1
04:00ტულსა - ოსტინ ბოლდი 0:1
04:30რიო გრანდე - კოლორადო სფრინგსი 1:2
05:30ნიუ მექსიკო - რეალ მონარქსი 2:1
06:00ოკლენდ რუთსი - ლოს ანჯელეს გალაქსი 2 0:1
06:30საკრამენტო რეფაბლიკი - სან ანტონიო 0:1
06:30ფინიქს რაიზინგი - ორენჯ ქაუნთი 2:1
I ტაიმინიუ იორკ რედ ბულზი 2 - მემფისი 0:2

აშშ: USL ლიგა 1

03:00ჩატანუგა რედ ვულვზი - ჩრდილოეთ კაროლინა 3:1

აშშ: ნისა - საშემოდგომო სეზონი

03:30დეტროიტ სიტი - სტემპთაუნი 0:1
03:30მერილენდ ბობქეთსი - ნიუ ამსტერდამი 1:2
03:30ჩატანუგა - სან დიეგო 1904 1:1
06:00კალიფორნია იუნაიტედი - მიჩიგან სტარზი 0:2

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა

17:00დინამო მინსკი - ისლოჩი მინსკი 2:1
19:00ვიტებსკი - მინსკი 3:1
I ტაიმინემანი - სმორგონი 1:0

ბელარუსი: I ლიგა

14:00არსენალი ძიარჟინსკი - პეტრიკოვი 4:0
16:00ბელშინა - ვოლნა პინსკი 1:2
18:00ნაფტანი - ბარანოვიცი 5:1

ბელგია: იუპილერლიგა

15:30სტ. ტრუიდენი - გენკი 1:2
18:00ანტვერპენი - სერაინგი 2:1
73'სტანდარდ ლიეჟი - ანდერლეხტი 0:1
23:00კორტრიკი - გენტი -:-

ბელგია: 1B პრო ლიგა

18:00ვესტერლო - დაინცე 2:2
2'ლომელი - ლიერსი კ. 1:0

ბელგია: ეროვნული დივიზიონი 1

17:00ბუმი - ჰეისტი 0:0
19:00ლა ლუვიერე - ლიეჟი 0:2

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი ACFF

17:00სოლიერ სპორტი - ვარნანტი 2:2
17:00სტოკეი-ვარფუსი - რაალ ლა ლუვიერე 2:4
17:00ჰამუარი - ტუბიზე 3:2

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV A

17:00დიკელვენე - გულეგემი 3:2
17:00ზელზატე - ოლსა ბრაკელი 0:1
17:00ზვევეზელე - პეტეგემი 2:2
17:00მერელბეკე - ოდენაარდე 3:1

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV B

17:00Belisia Bilzen - სიტი პირატსი -:-
17:00დიეგემი - აალსტი 1:1
17:00პეპინგენი - ჰასელტი -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

23:00სანტა კრუზი - როიალ პარი 2:1
01:15აურორა - ბლუმინგი 2:0
03:30ნასიონალ პოტოსი - ოლვეის რედი 0:2
23:00ინდეპენდინტე პეტროლეროსი - ბოლივარი -:-

ბოლივია: ნასიონალ B - პირველი ეტაპი

23:00Maestranza - Municipal Achocalla 3:2
23:00სუკრე - ფანკესა 2:1
23:30Ferrocarril Palmeiras - როსარიო ცენტრალი 2:1
00:00ლიბერტადი - CD კივონი 1:0
01:00მარისკალ სუკრე - მოტო კლუბი 3:2
02:00გადაიდოNueva Cliza - უნივერსიტარიო დე ვინტო -:-
02:00გადაიდოSA Bulo Bulo - კოჩაბამბა -:-
04:00Mojocoya - Atletico de Padilla 4:0
21:20ემ ჰუანუნი - სურ-კარი -:-
23:30Deportivo Shalon - Caracollo -:-
23:30გარსია აგრედა - ნასიონალ სენაკი -:-
23:30ვილა მონტესი - ბერმეხო -:-
23:30ვილსტერმან კოოპერატივასი - America de Villazon -:-
00:00Villa Real Sociedad - Los Almendros -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრემიერ ლიგა

23:10ზრინსკი - პრიედორი 3:0

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - FBiH

18:00გოსკ გაბელა - ჰაძიცი 2:0

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - RS

18:00Omarska - მოდრიცა 3:0

ბრაზილია: სერია A

00:00შაპეკოენსე - პალმეირასი 0:2
01:45ატლეტიკო-პრ - იუვენტუდე 2:1
02:00ატლეტიკო მინეირო - სპორტ რესიფი 3:0
04:00ბაია - ბრაგანტინო 1:1
04:00სეარა - სანტოსი 0:0
18:00ინტერნასიონალი - ფორტალეზა 1:0
23:00სან-პაულუ - ატლეტიკო გოიანიენსე -:-

ბრაზილია: სერია B

23:30ბოტაფოგო - ნაუტიკო 3:1
23:30ლონდრინა - CSA 0:2
02:00გოიასი - ბრაზილ დე პელოტასი 2:1
23:00ვასკო და გამა - კრუზეირო -:-

ბრაზილია: სერია C - პირველი ეტაპი

00:00აე ალტოსი - პაისანდუ 2:3
00:00ბოტაფოგო სპ - ფიგუეირენსე 1:2
00:00კრისიუმა - მირასოლი 3:0
02:00ნოვორიზონტინო - პარანა 1:0
18:00იპირანგა - იტუანო 0:0
23:00მანაუ - ფეროვიარიო -:-

ბრაზილია: სერია D - პლეი-ოფი

23:00იუაზეირენსე - ატლეტიკო 0:1პენ
23:00იულჰო ესპორტე - პენარიოლი 3:0
23:00კასკაველი - კიანორტე 0:3
23:00პორტუგესა - სერ კახიასი 1:1პენ
00:00ბოა - უნიაო რონდონოპოლისი 1:1
00:00ფეროვიარია - ბრაზილიენსე 1:0
2'კასტანჰალი - მოტო კლუბი 0:0
23:00აბც - რეტრო -:-
23:00იტაბაიანა - ამერიკა რნ -:-
23:00ნოვა მუტუმი - უბერლანდია -:-
00:00საო რაიმუნდო რრ - პარაგომინასი -:-

ბრაზილია: გაუჩო 2

23:00იგრეინია - კრუზეირო 1:0
18:00გე გლორია - ვერანოპოლისი -:-
22:00ბრასილ ფარუპილია - ფრედერიკენსე -:-
22:00გუარანი დე ბაგე - ლაიეადენსე -:-
22:00სან გაბრიელი - GE ბაგე -:-

ბრაზილია: მინეირო 2 - ფინალური ეტაპი

23:00ვილა ნოვა - ნასიონალ დე მურიაე -:-

ბრაზილია: ბრაზილიერო U20

17:00ამერიკა მგ U20 - პალმეირასი U20 0:1
17:00ვასკო და გამა U20 - სეარა U20 4:0
2'ფლამენგო U20 - ბაია U20 0:0
2'ფორტალეზა U20 - ატლეტიკო მინეირო U20 0:0
22:00შაპეკოენსე U20 - ატლეტიკო-პრ U20 -:-
22:30კრუზეირო U20 - ფლუმინენსე U20 -:-
23:00კორინთიანსი U20 - სანტოსი U20 -:-

ბულგარეთი: პირველი ლიგა

19:15ბოტევ ვრაცა - ცსკა სოფია 2:4
32'სლავია სოფია - ლუდოგორეცი 0:0

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-აღმოსავლეთი

18:00გადაიდოატლეტიკი კუკლენი - ასენოვეცი -:-
18:00ჰასკოვო - კარნობატი 5:2

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-აღმოსავლეთი

18:00დუნავ რუსე - Lokomotiv Ruse -:-

ბურუნდი: პრიმუს ლიგა

17:00აილ ნუარი - მუსონგატი 2:1
17:00გადაიდობუმამურუ - ნიუ ოილი -:-
17:00რუკინზო - ფლამბო დე ლესტი 1:2
17:00გადაიდორუკინზო - Les Crocos -:-
17:00გადაიდოფლამბო დე ლესტი - ოლიმპიკ სტარი -:-

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა

15:30აუე - პადერბორნი 1:4
15:30დარმშტადტი - დრეზდენი 1:0
15:30ზტ. პაული - ინგოლშტადტი 4:1

გერმანია: 3. ლიგა

15:00ფრაიბურგი II - ვიქტორია ბერლინი 2:0
16:00ვერლი - კაიზერსლაუტერნი 0:2

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი

16:00ალტონა - ფონიქსი ლიუბეკი 2:4
17:00დელმენჰორსტი - ოლდენბურგი 1:2
17:00ჰილდესჰაიმი - ჰანოვერშერი 3:1

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი

15:00აილენბურგი - ლოკომოტივი ლაიპციგი 1:1
15:00კოპენიკერ ბერლინი - ფურსტენვალდე 3:3
15:00გადაიდოჰალბერშტადტი - ალტგლინიკე -:-
15:30მოსელვიცი - ბერლინერ AK 07 1:3

გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი

16:00ბონერი - ალემანია აახენი 1:1
16:00ფორტუნა კიოლნი - დიუსელდორფი II 0:0

გერმანია: რეგიონალლიგა სამხრეთ-დასავლეთი

16:00გროსასპახი - ბალინგენი 1:4
16:00კიკერსი ოფენბახი - ვალდორფი 2:0
16:00ულმი - კასელი 2:1

გერმანია: ობერლიგა NOFV- ჩრდილოეთი

15:00შტერნი - ბრანდენბურგერი 2:2
16:00მალსდორფი - ჰერტა 1:1
16:00გადაიდოსილოუ - ზელენდორფი -:-
16:00სტენდალი - როსტოკერი 0:3
16:00ტორგელოვერ გრეიფი - ჰანზა როსტოკი II 4:4

გერმანია: ობერლიგა NOFV- სამხრეთი

16:00გრიმა - აინჰაიტ რუდოლშტადტი 3:0
16:00იენა II - ან დერ ფანერ ჰოჰე 2:1
16:00ინტერი ლაიფციგი - არნშტადტი 0:1

გერმანია: ობერლიგა შლესვიგ-ჰოლშტაინი

16:00ტოდესფელდი - აიხედე 1:1
17:00პროისენი რაინფელდი - უტინი 1:0
17:00ფრისია რისუმ-ლინდჰოლმი - ფლენსბურგი 2:1

გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი

12:45პალომა - მაიენდორფერი 1:0
16:00ბუხჰოლცი 08 - ჰამბურგი III 3:3
16:00რუგენბერგენი - ვიქტორია ჰამბურგი 1:4

გერმანია: ობერლიგა ბრემენი

15:00შვახჰაუზენი - ბტს ნოიშტადტი 0:2
16:00ჰემელინგენი - ჰაბენჰოიზერი 5:2
17:00აუმუნდ-ვეგესაკი - უნიონ 60 ბრემენი 2:2
17:00ბორგფელდი - ბლუმენტჰალერი 2:5
17:00კომეტ არსტენი - ლეჰერი 3:4
17:00ჰაშტედტი - ვატან ბრემენი 0:4
17:30სფლ ბრემერჰავენი - ვერდერი ბრემენი III 4:8

გერმანია: ობერლიგა ნიდერზახსენი

17:00გიფჰორნი - ეგესტორფ-ლანგრედერი 0:3
17:00ოლდენბურგი - ჰეესლინგერი 1:1
17:00როტენბურგერი - ბერსენბრუკი 1:1
17:00სვგ გოტინგენი - ლუპო-მარტინი ვოლფსბურგი 0:0
17:00სპელე-ვენჰაუსი - ლონე 0:2
17:00ჰაგენი/უთლედე - აინტრახტ კელე 2:2

გერმანია: ობერლიგა ვესტფალენი

17:0009 დორტმუნდი - შერმბეკი 2020 2:2
17:00ერნდტებრუკი - გუტერსლოჰი 3:0
17:00ვესტფალია რიუნერნი - აინტრახტ რაინე 3:0
17:00კაან-მარინბორნი - კლარჰოლცი 3:3
17:00მაინერცჰანგენი - ჰამერ სპვგგ. 2:0
17:00პადერბორნი II - სიგენი 3:1
17:00პროისენ მიუნსტერი 2 - Vreden 4:2
17:00ფინენტროპი/ბამენოლი - ენეპეტალი 3:3
17:00ჰოლცვიკედერი - ვტენშაიდი 1:3
17:30ვესტფალია ჰერნე - შპროკჰოველი 1:1

გერმანია: ობერლიგა ჰესენი

17:00გინსჰაიმი - ტუს დიტკირხენი 1:1
17:00ედერსჰაიმი - ჰესენ დრაიაიხი 2:1
17:00რვ ვალდორფი - ფრიდბერგი 3:4
17:00ცაილსჰაიმი - ვალდგირმესი 1:5

გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი

17:00გონსენჰაიმი - ზალმროჰრი 0:2

გერმანია: ობერლიგა ბავარია ჩრდილოეთი

17:00დჯკ ბამბერგი - ამერტალი 4:1
19:00კარლბურგი - 1. სკ ფოიხტი 0:2

გერმანია: ობერლიგა ბადენ-ვურტემბერგი

16:30ვალდორფი II - რილასინგენ-არლენი 3:2

გერმანია: ობერლიგა მიტელრჰეინი

17:00ბერგიშ გლადბახი - აილენდორფი 7:0
17:00დურენი - ალფტერი 5:0
17:00ფრაიალდენჰოვენი - სიგბურგერი 3:1
17:00ჰენეფი - გლეშ-პაფენდორფი 2:1
17:00ჰიურტი - ბრაინინგი 2:0
17:30ვიხტალი - დოიცი 3:2
17:30ფრეხენი - ვესელინგ ურფელდი 7:0
17:30ფრისდორფი - ვიქტორია 08 1:1

გერმანია: ობერლიგა ნიდერჰეინი

17:00გადაიდობაუმბერგი - სვ ესენი -:-
17:00იან ჰისფელდი - მონჰაიმი 0:2
17:00კლევე - სპვგგ სტერკად-ნორდი 2:1
17:00კრონენბერგერი - ტურუ დიუსელდორფი 0:3
17:00მეერბუში - ველბერტი 2:1
17:00ნიდერვენიგერნი - 1.მიუნხენგლადბახი 2:1
17:00შონებეკი - გერმანია რატინგენი 0:2
17:15უნიონ ნეტეტალი - DJK ტეუტონია სტ.ტონისი 0:1
17:30ბოხოლტი - სსვგ ველბერტი 1:1
17:30დუსელდორფ-ვესტი - კრაი 1:0

გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა ჩრდილოეთი

13:00ვერდერი ბრემენი U19 - უნიონ ბერლინი U19 2:4
13:00ლაიპციგი U19 - VfL ოსნაბრუკი U19 4:0

გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა სამხრეთი

13:00უნტერჰახინგი U19 - მაინცი U19 2:1
16:00კაიზერსლაუტერნი U19 - ფიურტი U19 3:0
16:00შტუტგარტერ კიკერსი U19 - ნიურნბერგი U19 1:3

გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა დასავლეთი

13:00ბოხუმი U19 - პროისენ მიუნსტერი U19 1:1
13:00გლადბახი U19 - ესენი U19 0:1
13:00დიუსელდორფი U19 - შალკე U19 0:1
13:00დორტმუნდი U19 - პადერბორნი U19 3:1
13:00ვიქტორია კიოლნი U19 - ობერჰაუზენი U19 2:2
13:00ვუპერტალერი U19 - ფორტუნა კიოლნი U19 2:1

გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - აპერტურა

23:00იზტაპა - კომუნიკასიონესი 1:0
01:00მუნისიპალი - კობან იმპერიალი 2:1
19:00სოლოლა - ნუევა კონსეპსიონი 3:0

დანია: სუპერლიგა

16:00ვეილე - ვიბორგი 1:1
16:00რანდერსი - ნორდსიელანდი 3:2
18:00სონდერიისკე - ბრონდბიუ 1:0
20:00კოპენჰაგენი - მიდტიულანდი 0:1

დანია: 1 დივიზიონი

15:00ჰვიდოვრე - ვენდსისელი 3:2
17:00ნიკობინგი - იამერბუგტი 4:1

დანია: 2 დივიზიონი

15:00ნაესტვედი - მიდელფარტი 4:0

დომინიკელთა რესპ.: LDF - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

00:00ჯარაბაკოა - მოკა 1:0
02:00ატლეტიკო პანტოხა - ვეგა რეალი 0:1

ევროპა: მსოფლიო თასი ქ - საკვალიფიკაციო

20:00ისრაელი ქ - პორტუგალია ქ 0:4

ეკვადორი: ლიგა პრო - მეორე ეტაპი

00:00ორენსე - გუაიაკილ სიტი 2:0
02:30დელფინი - აუკასი 1:2
05:00ნუევე დე ოქტუბრე - მაკარა 1:1
23:00ოლმედო - მუშუკ რუნა -:-

ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

04:00ჩალატენანგო - მუნისიპალ ლიმენო 1:1
05:00ალიანსა - აგილა 2:1

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

23:00კართაგენა - ლუგო 2:1
16:00უესკა - ფუენლაბრადა 0:0
18:00პონფერადინა - მალაგა 4:0
90'ეიბარი - ხიხონი 3:2
85'ტენერიფე - მირანდესი 1:1

ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 1

23:00რაიო მახადაჰონდა - ლოგრონესი 1:0
14:00ინტერნასიონალ დე მადრიდი - ლეონესა 3:2
14:00სელტა ვიგო B - სანტანდერი 2:1
19:00ლოგრონესი - რეალ უნიონი 1:0
19:00ტალავერა - კალაჰორა 0:0

ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 2

23:00ვილიარეალი B - ალბასეტე 3:0
14:00რეალ მადრიდი B - ხიმნასტიკი 2:1
14:00სევილია B - ალკოიანო 1:3
19:00ლინენსე - ალგესირასი 0:4
19:00საბადელი - ბარსელონა B 1:3

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 1

14:00Palencia CA - უნიონ ადარვე 1:1
14:00რეალ ავილესი - Gimnastica Segoviana 1:1
19:00აროსა - ლანერა 0:0
19:00კომპოსტელა - მოსტოლესი 3:1
19:00პონტევედრა - ლეგანესი B 1:2
19:00სალამანკა - ბერგანტინოსი 0:0
20:00ნავალკარნერო - კორუხო 1:0

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 2

14:30ოსასუნა B - რეალ სოსიედადი C 1:1
19:00გერნიკა კლუბი - ლარედო 2:3
19:00კაიონი - ბურგოს პრომესასი 0:1
19:00პენა - რასინგი როხა 1:3
20:00ნახარა - არდოი 0:1
20:00სესტაო - სან ხუანი 2:1

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 3

14:00ებრო - ანდრატქსი 1:1
14:00ესპანიოლი B - ბადალონა 1:0
14:00ეხეა - უესკა B 1:1
14:00პენა დეპორტივა - ბრეა 3:0
14:00ტერუელი - იბიცა ისლას პიტიუსასი 2:2
14:00ფორმენტერა - ტარაზონა 1:1
20:00სერდანიოლა - პრატი 2:1
20:00ტერასა - ნუმანსია 1:1
I ტაიმილეიდა - ეუროპა 0:1

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 4

13:00მონტიხო - პანადერია 0:0
14:00კეუტა - ლას პალმასი B 0:0
15:00სან ფერნანდო - მენსახერო 0:1
15:00ტამარასეიტე - ანტეკუერა 0:2
20:00ველეზი - მერიდა 0:0
20:00ხერესი დეპორტივო - ვილანოვენსე 2:0
75'კორია - კორდობა 0:2
I ტაიმიდონ ბენიტო - სან როკე 0:0

ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 5

74'მურსია - ინტერსიტი 2:0
I ტაიმიაგუილასი - მარჩამალო 1:0
I ტაიმიელ ეხიდო - პულპილენო 0:0
I ტაიმიელდენსე - ალზირა 0:0
I ტაიმილა ნუსია - სოკუელამოსი 0:0
46'მანჩა - ტოლედო 0:0
I ტაიმიპუერტოლანო - ლევანტე B 0:0

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 1

14:00ესტრადენსე - ბარკო 2:4
14:00რაპიდო დე ბუზასი - Ponteareas 1:1
14:30სილვა სდ - ალონდრასი 1:0
19:00გადაიდოპოლვორინი - ჩოკო -:-
19:30Arnoia - სომოზასი -:-
19:30ვივეირო - ოურენსე -:-
19:30რასინგ კლუბ ვილალბესი - Sofan -:-
20:00ნოია - დეპორტივო ფაბრილი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 2

13:30რეალ ოვიედო B - ლანგრეო B 6:1
14:00კოვადონგა - როკესი 3:2
14:00ლანესი - ხიხონი B 2:1
14:00ნავარო - ტუილა 0:3
14:00რეალი ტიტანიკო - Luarca 0:1
14:00ხიხონ ინდუსტრიალი - ელ სან-მარტინი 3:2
19:15მოსკონია - ლეალტადი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 3

19:00ნოხა - გუარნიზო -:-
19:00სელაია - სიეტე ვილასი -:-
19:00ტორინა - ესკობედო -:-
20:00CD Colindres - კარტესი -:-
20:00ვიმენორი - ატლეტიკო ალბერისია -:-
20:00ტექსტილ ესკუდო - ბარედა ბალომპიე -:-
20:00ტორელავეგა - ნავალ რეინოსა -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 4

13:00სანტუხუ - ამურიო კლუბი 1:1
13:15ბასკონია - ურდულიზი 0:2
13:30ალავესი B - Uritarra 2:1
13:30დურანგო - ანაიტასუნა 3:0
19:00Beti Gazte - ლეიოა -:-
19:00აურერა ონდაროა - სან იგნასიო -:-
19:00პორტუგალეტე - ტოლოსა -:-
19:30დეუსტო - ვიტორია -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 5

14:00კასტელდეფელსი - ვილაფრანკა 0:2
14:00ლ ჰოსპიტალეტი - სან კრისტობალი 0:0
14:30გრანოლერსი - ასკო 2:3
19:00ოლოტი - ფიგუერესი -:-
19:00პერალადა - გრამა -:-
20:00სანტ ანდრეუ - პობლა მაფუმეტი -:-
20:30ვილასარ დე მარი - მანრესა -:-
21:00უე სანტსი - ხირონა B -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 6

13:30ილისიტანო - კასტელონი B 2:2
19:00სილია - ვილიარეალი C -:-
20:30Callosa - ასერო -:-
21:00როდა - ტორენტი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 7

13:00CDE Madrid - ტრეს კანტოსი 1:1
13:30ვილავერდე სან ადრესი - ატლეტიკო მადრიდი B 0:1
13:30პარლა - Galapagar 6:0
13:30ტრივალ ვალდერასი - ლას როზასი 0:1
13:30ხეტაფე B - ტორეხონი 3:1
14:00Villaviciosa - კარაბანშელი 3:1
18:00Ursaria - ალკორკონი B -:-
20:00ალკალა - პოზუელო დე ალარკონი -:-
20:15მორატალაზი - რაიო ვალეკანო B -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 8

17:45ნუმანსია B - კოლეგიოს დიოკესანოსი 2:0
20:00გუიხუელო - არანდინა -:-
20:00რეალ ავილა - ალმაზანი -:-
20:30სიუდად როდრიგო - სალამანკა B -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 9

14:00ალმერია B - ალჰაურინო 2:1
14:00მალაგა B - Torre del Mar 1:1
14:00უეტორ ვეგა - უეტორ ტახარი 2:2
20:15ელ პალო - ხუვენტუდ ტორემოლინოსი -:-
20:30ხაენი - მოტრილი -:-
21:00სან პედრო - ატლეტიკო დე პორკუნა -:-
21:00ტორეპეროგილი - მარბელა -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 10

13:30კორდობა B - სიუდად დე ლუსენა 1:0
14:00Cartaya - ანტონიანო 0:1
14:00პოზობლანკო - ხერესი 1:1
14:00პუენტე გენილი - ხერენა 1:2
14:00რეკრეატივო უელვა - კეუტა B 2:0
14:00ტომარესი - უტრერა 1:3
20:00ლოს ბარიოსი - კონილი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 11

14:00ბინისალემი - პორტმანი 3:1
14:00სან რაფაელი - მანაკორი 2:3
14:00სოლერი - Inter Ibiza 2:0
20:00მალიორკა B - სერვერენსე -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12

15:00ვერა - მარინო 1:0
15:00ლა კუადრა - ლას პალმასი C 1:2
15:00ლანცაროტე - გრან ტარახალი 3:0
15:00ლას ზოკასი - ატლეტიკო პასო 0:1
15:30ტენისკა - ვილია სანტა ბრიგიდა 1:1

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 13

13:00რეალ მურსია B - სიუდად დე მურსია 1:0
13:30ლორკა დეპორტივა - ბულენსე 2:0
20:00კართაგენა - ბალა აზული -:-
20:00ლა უნიონი - კართაგენა B -:-
20:00ლოს გარესი - უერკალ-ოვერა -:-
20:00რასინგი მურსია - იეკლანო -:-
20:15დეპორტივა მინერა - მაზარონი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 14

13:30ექსტრემადურა B - კალამონტე 0:0
13:30მიახადასი - ვილაფრანკა 1:2
14:00დიოკესანო - მორალო 0:3
14:00ოლივენცა - ლერენენსე 2:2
20:30აროიო - პლასენსია -:-
20:30ბადახოსი B - აზუაგა -:-
20:30ხერეზი - აკეუხალი -:-
21:00Don Alvaro - ტრუხილიო -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 15

19:30სირბონერო - Azkoyen -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 16

13:30კალაჰორა B - რივერ ებრო 4:2
14:00ბერსეო - ალფარო 0:4
19:00რაპიდი - ანგუიანო -:-
19:30კალზადა - იაგე -:-
19:30ოიონესა - კასალარეინა -:-
20:00არნედო - Cenicero -:-
20:00ჰარო დეპორტივო - ვიანესი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 17

13:30Giner Torrero - კასპე 1:1
13:30ბორხა - კუარტე 0:1
13:30კარინენა - Santa Anastasia 0:2
13:30სარაგოსა B - ილუეკა 1:1
19:30ბარბასტრო - ბელჩიტე 97 -:-
19:30უტებო - ბინეფარი -:-
20:00ატლეტიკო მონზონი - რობრესი -:-
20:00ეპილა - Biescas -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 18

13:30ილესკასი - ალმანსა 3:1
14:00აზუკუესა - ალბასეტე B 0:0
19:30San Clemente - ვილარობლედო -:-
19:30ჰურაკან დე ბალაზოტე - ტარანკონი -:-
20:00ვილარუბია - ლა როდა 3:0
20:00კუინტანარი - სიუდად რეალი -:-
20:30მიგელტურნეო - Hogar Alcarreno -:-
21:00გვადალახარა - ტორიოსი -:-

ესტონეთი: მეისტრილიგა

16:00ფლორა - კალიუ 2:0
20:00ტამეკა ტარტუ - პაიდე 2:5

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი - პირველი ეტაპი

00:00ლა-გუაირა - პუერტო კაბელო 0:0
02:15გრან ვალენსია - არაგუა 0:1

ვენესუელა: სეგუნდა დივიზიონი

23:00დინამო პუერტო - Atletico La Cruz 1:3
23:00იარაკუი - ტიტანესი 2:1
23:00პეტარე - ლიბერტადორი 1:0
23:30ურენა - ლანეროსი 2:0
23:30ფუნდასიონ აიფი - ანგოსტურა 1:1
23:00ელ ვიგია - აკადემია რეი -:-
23:00რაიო ზულიანო - დეპორტივო ზულია -:-
23:00ფრონტერა - ლოკალ ანდინა -:-
23:30Bolivar - მინერვენი -:-

ზამბია: სუპერლიგა

17:00ფაუერ დინამოსი - გრინ იგლზი 1:2

თურქეთი: სუპერ ლიგა

14:30გირესუნსპორი - ქონიასპორი 0:0
17:00გალათასარაი - ალანიასპორი 0:1
20:00ისტ. ბაშაქშეჰირი - ფენერბახჩე 2:0
20:00ჰატაისპორი - კაისერისპორი 2:1

თურქეთი: 1. ლიგა

14:30ტუზლასპორი - ბურსასპორი 0:0
17:00სამსუნსპორი - გენჩლერბირლიგი 2:2
20:00ადანასპორი - უმრანიესპორი 0:0
20:00ალტინორდუ - დენიზლისპორი 2:1

თურქეთი: 2. ლიგა თეთრი ჯგუფი

16:0024ერზინჩანსპორი - ისპარტა 32 სპორი 1:3
16:00პაზარსპორი - ანკარა დემირსპორი 3:2
16:301922 ქონიასპორი - ახისარასპორი 1:2
16:30ზონგულდაკი - უსაქსპორი 0:1
17:00კირკლარელისპორი - ესკისეჰირსპორი 3:2
18:00ამედსპორი - ნაზილისპორი 1:0
20:00ბუჩა - პენდიკსპორი 0:1
20:00სანლიურფასპორი - კარაჩაბეი ბელედიესპორი 3:2

თურქეთი: 2. ლიგა წითელი ჯგუფი

16:00Vanspor FK - დიარბექირსპორი 3:1
16:00ბაიბურთი - სერიკ ბელედიესპორი 2:0
16:00სივას ბელედიესპორი - კაჰრამანმარასპორი 4:0
17:00ბოდრუმსპორი - ერგენე ველიმესე 3:0
17:00ინეგოლსპორი - ეტიმესგუტი 0:2
17:00სომა სპორი - აფჯეტ აფიონსპორი 3:3
20:00ანკარასპორი - ადიამანასპორი 6:1
90+'ქორუმი - საქარიასპორი 0:0

თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 1

16:00ბატმან პეტროლსპორი - ბერგამა ბლდ. 1:1
16:00ელაზიგსპორი - ჰოფასპორი 2:2
16:00კაჰტა - კარამან ბლდ. 3:3
16:30ერბაასპორი - კატალკა 1:1
16:30ნევსეჰირსპორი - ოსმანიესპორი 0:0
17:00Hendek - მამაქი 0:0
17:00არნავუტკოი ბლ. - ბურსა 2:1
17:00ქუთაჰიასპორი - ფატსა ბელედიესპორი 0:0

თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 2

16:00სიირტ ოზელი - ბაირამფაშა 1:1
16:30აკსარაი ბლდ. - ალტინდაგ ბლდ. 1:0
16:30კესტელი - ელაზიგ კარაკოჩანი 2:0
16:30ჰაკეტეპე - იენი ორდუსპორი 1:2
17:00Kusadasispor - იომრასპორი 3:0
17:00დარიჩა გენჩლერბირლიგი - მალათია 0:1
17:00სილე ილდიზსპორი - დუჩესპორი 1:0
17:00ყიზილჩაბოლუკსპორი - ისკენდერუნი 0:4

თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 3

15:00ედირნესპორი - კირიკალე ბუიუკ ანადოლუ 0:0
16:00გუმუშანესპორი - კარაკოპრუ 2:0
16:00მარდინი ბბ - ქარშიაქა 2:2
16:00ოფსპორი - აგრი 1970 1:2
16:30იჩელი - ფეტიესპორი 2:4
16:30კარაბუქსპორი - მოდაფენსპორი 0:3
16:30ჩეიჰანსპორი - ტეპეჩიკი 2:6
20:00Orduspor 1967 - ჩანკაია 4:0

იამაიკა: პრემიერ ლიგა - პლეი-ოფი

23:30ვერე იუნაიტედი - ტივოლი 0:0

იაპონია: J2 ლიგა

10:00ბლაუბლიცი - გირავანზ კიტაკიუშუ 1:1
12:00საგამიჰარა - რენოფა იამაგუჩი 2:0
13:00ვერდი - ალბირექს ნიიგატა 1:3
14:00კანაზავა - მაცუმოტო იამაგა 1:1

იაპონია: J3 ლიგა

08:00ფუჯიედა - ფუკუშიმა უტდ 1:0
10:00აზულ კლარო ნუმაზუ - კამატამარე 0:2
12:00გრულა მორიოკა - ტეგევაიარო მიიაზაკი 0:1
13:00ნაგანო - კუმამოტო 0:2

იაპონია: ნადეშიკო ლიგა ქ

08:00ეჰიმე ქ - კუნოიჩი ქ 1:6
08:00ჰარიმა ალბიონი ქ - ანგევიოლეტ ჰიროშიმა ქ 3:2
10:00ორკა კამოგავა ქ - სერესო ოსაკა ქ 2:2

იემენი: დივიზიონი 1

17:00ალ-ჰელალ ალ-საჰელი - ალ-ვაჰდა ადენი -:-
17:00შაბაბ ალ-ჯეელი - ალ-ტილალი -:-

ინგლისი: FA თასი - საკვალიფიკაციო

18:00Longlevens - გლოჩესტერ 1:3

ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2

15:00ჩელსი U23 - არსენალი U23 1:6
17:00ლივერპული U23 - ლიდსი U23 0:4
17:00საუთჰემპტონი U23 - ბარნლი U23 0:2

ინდოეთი: კალკუტას საფეხბურთო ლიგა

13:00Kidderpore - კალკუტა 0:5
13:00ჯორჯ ტელეგრაფერი - პეერლესი 2:0

ინდოეთი: დურანდის თასი

13:30Assam Rifles - გოკულამი 2:7
13:30არმი რედი - ჰაიდარაბადი 2:1

ინდონეზია: ლიგა 1

15:15პსს სლემანი - არემა 2:1
17:45პერსიპურა აიაპურა - პერსია ჯაკარტა 0:0

ისლანდია: უმაღლესი ლიგა

18:00აკრანესი - ფილკირი 5:0
18:00ლეიკნირი - კეფლავიკი 0:1
86'კრ რეიკიავიკი - ვიკინგური რეიკიავიკი 1:1
90+'ჰაფნარფიორდური - ბრეიდაბლიკი 1:0
22:30ვალური - კა აკურეირი -:-

ისლანდია: დივიზიონი 1

18:00ვესტმანაეიარი - ვესტრი 1:2

ისრაელი: ლიგა ჰაალი

20:00ჰაპოელი ჰადერა - ჰაპოელი იერუსალიმი 0:0
74'ჰაპოელი ჰაიფა - კირიატ შმონა 0:0
45+'ბეითარი იერუსალიმი - ნათანია 0:1

ისრაელი: პირველი ლიგა

76'აგუდატ სპორტ აშდოდი - ჰაპოელი რამათ განი 3:1
75'ბნეი იეჰუდა - ჰ. ირონი რიშონი 1:3
72'მს კაფრ ქასიმი - მაკაბი ბნეი რაინა 1:1
76'ნეს ციონა - რამათ ჰაშარნი 2:0
72'ჰ. რაანანა - ჰ. აკკო 1:3
76'ჰაპოელ უმ ალ-ფაჰმი - მაკაბი ნაზარეთი 2:1
71'ჰაპოელი აფულა - ჰაპოელი ფეთაჰ თიკვა 0:0
74'ჰაპოელი კფარ-საბა - ბეითარ თელ ავივი 1:0

ისრაელი: ლიგა ალეფი ჩრდილოეთი

17:30ირონი ტიბერიასი - შაპირა 2:1
18:00ჰაპოელი კაუკაბი - ჰ. ჰერზლია 2:1

ისრაელი: ლიგა ალეფი სამხრეთი

17:00მაკაბი შაარაიმი - ჰაპოელ კფარ შალემი 0:0
17:15ჰოლონ იერმიაჰუ - ჰ. ბიკატ ჰაიარდენი 1:1
17:30Bnei Eilat - ჰაპოელი ბნეი ლოდი 2:3
17:30მაკაბი იავნე - ჰაპოელი მარმორეკი 1:1
18:00მ. ჰერზლია - შიმშონ კაფრ ქასიმი 0:2
22:15მ. ირონი აშდოდი - აშკელონი -:-

იტალია: სერია B

22:30პარმა - კრემონეზე -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

16:30პადოვა - ტრიესტინა 2:0
16:30პიაჩენცა - პრო პატრია 1:1
16:30სუდტიროლი - პერგოლეტეზე 1:0
16:30ტრენტო - ჯიანა ერმინიო 1:0
19:30ალბინოლეფე - მანტოვა 1:0
19:30იუვენტუსი U23 - პრო ვერჩელი 0:2
19:30ლეჩო - ფერალპისალო 1:0
19:30სერენიო - რენატე 0:1
22:30ვირტუს ვერონა - ლენაგო სალუსი -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი B

19:30Ancona-Matelica - პონტედერა 2:0
19:30ვიტერბეზე - ჩეზენა 0:1
19:30იმოლეზე - სიენა 0:0
19:30კარარეზე - გროსეტო 2:1
19:30ლუჩეზე - ოლბია 2:1
19:30მონტევარკი - პესკარა 1:2
19:30ტერამო - ვის პეზარო 1:2
19:30ფერმანა - მოდენა 0:4

იტალია: სერია D - ჯგუფი C

16:30კატანია - ბარი 1:2
16:30ლატინა - ფოჯია 1:1
16:30მესინა - ვირტუს ფრანკავილა 1:0
16:30პაგანეზე - ტარანტო 2:1
16:30პალერმო - კატანძარო 0:0
16:30პოტენცა - მონტეროსი 1:1
16:30ტურისი - პიჩერნო 0:1
19:30ფიდელის ანდრია - ვიბონეზე 1:1

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

17:00გოცანო - იმპერია 1:1
17:00კარონეზე - სანრემეზე 1:1
17:00კასალე - Ticino 3:0
17:00კიერი - ბორგოსესია 3:1
17:00ლავანეზე - სიტა დი ვარეზე 1:2
17:00ნოვარა - ასტი კალჩო 1:1
17:00პდჰა - სესტრი ლევანტე 1:0
17:00სალუცო - ბრა 1:1
18:00ფოზანო - ლიჯორნა 0:2

იტალია: სერია D - ჯგუფი B

17:00Leon - კასტელანზესე 1:0
17:00Villa Valle - SG City Nova 1:2
17:00გადაიდოარკონატეზე - USD კასატეზე -:-
17:00მიტოვებავის ნოვა ჯიუზანო - ბრენო 0:1
17:00კარავაჯიო - Desenzano Calvina 3:2
17:00რეალი კალეპინა - ბრუსაპორტო 1:1
17:00სონა - კრემა 1:0
17:00ფოლგორე კარატეზე - ოლგინატეზე 2:0
17:00ფრანკიაკორტა - პონტე სან პიეტრო 1:3
17:00ჩისერანო-ბერგამო - ლენანო 1:1

იტალია: სერია D - ჯგუფი C

17:00ამბროსიანა - არზინიანოკამპო 0:3
17:00დელტა როვიგო - Spinea 3:1
17:00კამპოდარსეგო - ესტე 4:1
17:00კარტილიანო - Cattolica Calcio 2:0
17:00მონტებელუნა - San Martino Speme 1:3

იტალია: სერია D - ჯგუფი D

17:00Alcione Milano - ფორლი 0:1
17:00Ath. Carpi - ბანოლეზე 0:2
17:00ალიანეზე კალჩო - ტრირიუმი 4:0
17:00გივიცანო ბორგო - სასო მარკონი 2:5
17:00კორეგეზე - პროგრესო 1:1
17:00მეცოლარა - San Donnino 0:0
17:00რეალ ფორტე კერკეტა - რავენა 0:3
17:00რიმინი - პრატო 3:0
17:00სერავეზა პოზი - ლენტიჯიონე 1:2
17:00ფანფულა - სამაურეზე 3:1

იტალია: სერია D - ჯგუფი E

17:00არეზო - ტრესტინა 2:1
17:00პიანეზე - სკადიჩი 1:0
17:00პოჯიბონსი - კანარა 1:0
17:00სან დონატო - Unipomezia 6:1
17:00სანჯიოვანეზე - რიეტი 2:2
17:00ტიფერნო ლერჩი - ლორნანო ბადეზე 1:1
17:00ფოლინო - მონტესპაკატო 0:1
17:00ფოლონიკა გავორანო - ASD Cascina 2:0

იტალია: სერია D - ჯგუფი F

17:00Alto Casertano - მონტეჯორჯო 0:0
17:00Nereto - კალჩო ჩიეტი 0:2
17:00Porto D'Ascoli - მატეზე 2:1
17:00ვასტოჯირარდი - კასტელფიდარდო 1:2
17:00პინეტო კალჩო - კასტელნუოვო ვომანო 1:2
17:00რეკანატეზე - ტოლენტინო 0:4
17:00ფანო - ვაზტესე 2:2
17:00ფიუჯი - ნოტარესკო 0:1

იტალია: სერია D - ჯგუფი G

17:00არზაჩენა - ლანუსეი კალჩო 2:2
17:00ვის არტენა - აფრაგოლესე 0:2
17:00კაზინო - R. Monterotondo 3:2
17:00მურავერა - Atletico Uri 3:2
17:00ნუოვა ფლორიდა - ინსიემე ფორმია 2:0
17:00ოსტია მარე - სინტიალბალონგა 0:0
17:00სან ფელიჩე გლადიატორი - აპრილია 3:3
17:00სასარი ტორესი - კალჩო ჯულიანო 0:1
18:30კარბონია - ლატე დოლჩე 1:1

იტალია: სერია D - ჯგუფი H

17:00Mariglianese - სორენტო 0:2
17:00Virtus Matino - San Giorgio 1:1
17:00აუდას ჩერინიოლა - ჩიტა დი ფასანო 3:1
17:00ბიტონტო - როტონდა 2:2
17:00ბიშელიე - ნოჩერინა 0:0
17:00გრავინა - კასარანო 1:2
17:00კასერტანა - სს ნოლა 1925 2:1
17:00ლაველო - მოლფეტა კალჩო 1:1
17:00ნარდო - ალტამურა 4:2
17:00ფრანკავილა - ბრინდიზი 2:1

იტალია: სერია D - ჯგუფი I

17:00აჩირეალე - ჩიტანოვეზე 1:0
17:00გელბისონ ჩილენტო - კასტროვილარი 2:0
17:00კავეზე - რენდე 2:0
17:00ლამეზია ტერმე - ტროინა 2:0
17:00ლიკატა - მესინა 1:0
17:00პატერნო - სანკატალდეზე 1:0
17:00პორტიჩი 1906 - ჩერვია 1920 3:2
17:00რეალ ავერსა - სანტა მარია ჩილენტო 0:3
17:00ს. აგატა - ტრაპანი 1:2
17:00სან ლუკა - ბიანკავილა 2:1

იტალია: პრიმავერა 1

12:45კალიარი U19 - ფიორენტინა U19 2:1
12:45სამპდორია U19 - ატალანტა U19 2:2
15:00ბოლონია U19 - ინტერი U19 1:3

იტალია: სერია B ქ

17:00პალერმო ქ - Cortefranca ქ 0:2
17:00რავენა ქ - სან მარინო ქ 2:1
17:00ტორესი ქ - ბრეშა ქ 0:1
17:00ჩიტადელა ქ - კიევო ვერონა ქ 0:0

კამბოჯა: C ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი

12:00აზია ევრო იუნაიტედი - პრეი ვენგი 1:4
12:30Tiffy Army - კირივონგ სოკ სენ ჩეი 3:1
12:30გადაიდოელექტრისიტე დუ კამბოჯა - სოლტილო ანგკორი -:-

კამერუნი: ელიტ One - გავარდნა - პლეი ოფები

16:00ედინგ სპორტი - ტონერე 3:2

კამერუნი: ელიტ One - პლეი-ოფი

18:00ფორტუნა მფოუ - აპეჯეს აკადემი 1:2

კანადა: კანადის პრემიერ ლიგა

00:00ვალური - კავალრი 1:1

კანადა: ლიგა

23:00AS Toronto - BGHC 1:2
01:00სერბიან უაით იგლზი - St. Catharines Hrvat 4:1
03:00ვორკუტა - Toronto Tigers 3:0
05:00სკარბორო ბ. - Euru FA 2:0

კანადა: U სპორტსი

00:15ლეთბრიჯი - მაუნთ როიალი 0:1
02:15უპეი - აკადია 1:0
02:30UBC ოკანაგანი - ტომპსონ რივერსი 1:2
06:15UNBC - ტრინიტი ვესტერნი 0:3
21:00ლავალი - შერბრუკი -:-
21:00უქამ - კონკორდია -:-
21:00უქტრ - მაკგილი -:-
21:15სენტ მარისი - მემორიალი -:-
22:15მონკტონი - კეიპ ბრეტონი -:-
22:15უნბ - სტფქს -:-

კენია: პრემიერ ლიგა - გავარდნა

16:00ვიჰიგა იუნაიტედი - Police FC 0:1

კვიპროსი: პირველი დივიზიონი

20:00აპოლონი - აპოელი 2:1

კვიპროსი: დივიზიონი 2

20:00ერმისი - სოტირასი 1:1
20:00კარმიოტისა - Omonia 29th May 0:1
20:00ოლიმპიადა ლიმპიონი - აქირონასი ლიოპეტრიუ 0:1

კოლუმბია: პრიმერა A - კლაუსურა

23:00ენვიგადო - კუინდიო 1:1
01:00ამერიკა დე კალი - იაგუარეს დე კორდობა 2:3
03:05ხუნიორი - ატლეტიკო ნასიონალი 1:3
05:10მილიონარიოსი - ჰუილა 3:1

კოლუმბია: პრიმერა B - კლაუსურა

00:00ლანეროსი - ბოკა ხუნიორსი 1:0
02:00ბარანკილა - კორტულუა 2:2
23:00ლეონესი - კართაგენა -:-
00:00ატლეტიკო - ფორტალეზა -:-

კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1

14:00AC Kuya - ჩინკუკუ 1:0
16:00რსკ - გრუპე ბაზანო 0:1
16:30ბლესინგი - US Panda -:-
17:30ეტუალ დე კივუ - რენესანსი 1:0
18:00JSK - დონ ბოსკო -:-
18:30დოფინ ნუარი - ვიტა კლუბი -:-

კოსოვო: სუპერლიგა

17:00დუკაგინი - პრიშტინა 1:2
18:00გჯილანი - ულპიანა 2:3
18:00დრენიცა - დრიტა 0:2

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

00:00ადრ ხიკარალი - ზელედონი 3:0

კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - აპერტურა

00:00კარიაი პოკოკი - მუნისიპალ ტურიალბა 2:2
00:00სან ხოსე - პუნტარენასი 1:3
23:30ბარიო მექსიკო - პუერტო გოლფიტო -:-
00:00გადაიდოლიმონი - ასერი -:-

ლატვია: 1. ლიგა

16:00ალბერტსი - გრობინა 1:1
17:00სუპერ ნოვა - რეზეკნე 0:3

ლატვია: ლატვიის თასი

16:00ლიეპაია - ვალმიერა 2:0
19:00რიგას ფუტბოლა სკოლა - რიგა 3:1დდ

ლიბანი: პრემიერ ლიგა

16:30ბურჯი - ტადამონი 1:1
17:00ტრიპოლი - ნეჯმეჰი -:-

ლიეტუვა: A ლიგა

14:00ჰეგელმან ლიტაუენი - პანევეზისი 1:0
16:00რიტერიაი - ნევეზის კედაინიაი 4:0

ლიეტუვა: I ლიგა

15:00კაუნო ჟალგირისი 2 - იონავა 0:1

ლუქსემბურგი: ეროვნული დივიზიონი

18:00როდანჟი - დიფერდანჟი 1:4
18:00უნა შტრასენი - ფოლა 2:2

მალავი: სუპერ ლიგა

16:30გადაიდოკამუზუ ბარაკსი - ბიგ ბულეთსი -:-
16:30ჩიტიპა იუნაიტედი - ტნ სტარზი -:-

მალტა: პრემიერ ლიგა

23:00ჰიბერნიანსი - მოსტა 3:2
19:00ბირკირკარა - ფლორიანა 1:1
I ტაიმისლიემა - გუდია 2:1
23:00ჰამრუნი - ბალცანი -:-

მალტა: ჩელენჯ ლიგა

23:00ლიია ატლეტიკი - სან გვანი 2:2
23:00რაბათი აიაქსი - ზეიტუნ კორინთიანსი 0:2
19:00მარსა - ლუქა 1:1
19:00პიეტა ჰოთსფური - სენტ ენდრიუსი 3:1
23:00მქაბა - ვიტორიოზა -:-
23:00პემბროუქი - მელიტა -:-

მაროკო: ბოტოლა პრო

00:30სალმი - მაღრებ ფეზი 3:0
20:00რაჯა კასაბლანკა - ოლიმპიკ ხურიბგა 2:1
22:15ბერკანი - ოლიმპიკ საფი -:-
00:30რაპიდ უედ ზემი - ვიდადი -:-

მაროკო: ბოტოლა 2

20:00კავკაბ მარაქეში - სტად მაროკანი -:-
20:00ტას კასაბლანკა - ჟონეს მასირა -:-
20:00უნიონ ტუარგა - ჩაბაბ ბენგუერირი -:-

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა

02:00ლეონი - ხუარესი 0:1
04:00ტოლუკა - ამერიკა 3:1
06:00გვადალახარა ჩივასი - პაჩუკა 1:0
06:00მაზატლანი - პუმასი 2:2

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - აპერტურა

I ტაიმიატლანტე - სელაია 1:0

მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A - აპერტურა

01:00ესკორპიონესი - კაფეტალეროს დე ჩიპასი 2 0:1
01:00კორეკამინოსი 2 - ტეკოსი 2:1
01:00უა ზაკატეკასი - სალტილო 1:1
02:00მინეროს დე ფრესნილიო - Tritones Vallarta 0:1
04:00კოლიმა - Mazorqueros 1:2

მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია B

01:00Guerreros De Xico - ურუაპანი 0:6
01:00Lobos Huerta - კალორ დე სან პედრო 2:1
01:00სიერვოსი - Huracanes Izcalli 1:0

მექსიკა: Liga MX U20 - აპერტურა

18:00კრუზ ასული U20 - კერეტარო U20 -:-
18:00მონტერეი U20 - ტიგრესი U20 -:-
20:00სანტოს ლაგუნა U20 - პუებლა U20 -:-

მოზამბიკი: მოკამბოლა

16:30გადაიდოკოსტა დო სოლი - სონგო -:-
16:30ტექსტაფრიკა - დესპორტივო მაპუტო 2:0
16:30ფეროვიარიო ბეირა - მაჩეჯე მოკუბა -:-
16:30ფეროვიარიო ლიჩინგა - ფეროვიარიო მაპუტო 1:1
16:30ფეროვიარიო ნამპულა - მაპუტო -:-

მოლდოვა: ეროვნული დივიზიონი

20:00ზიმბრუ - შერიფი ტირასპოლი 1:1

მონტენეგრო: პირველი ლიგა

20:00სუტიესკა - პეტროვაცი 0:0
46'დეჩიჩი - მორნარ ბარი 0:0

მონტენეგრო: დრუგა ლიგა

18:30არსენალ ტივატი - კომ პოდროგიცა 2:2
18:30იგალო - ცეტინიე 3:0
19:30Mladost DG - იედინსტვო 1:1
21:00ბოკელჟი - გრბალი -:-
46'ტიტოგრადი - ბერანე 0:0

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

16:00ბელგია U16 - პორტუგალია U16 0:2

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

00:00ეკვადორი ქ - პერუ ქ 1:0
03:00კოსტა-რიკა ქ - პანამა ქ 1:2
18:00იტალია U19 W - ავსტრია U19 W -:-
18:00ნიდერლანდები U23 W - შვედეთი U23 W 3:0
18:00პორტუგალია U17 W - ირლანდია U17 W -:-
19:00მაროკო ქ - მალი ქ 0:0

ნიდერლანდები: ერედივიზიონი

23:00უტრეხტი - ვალვაიკი 2:2
14:15გ.ა. იგლზი - ზვოლე 1:0
16:30პსვ - ფეინოორდი 0:4
18:45ვიტესი - ტვენტე 1:4
18:45ჰერაკლესი - ალკმაარი 3:2

ნიდერლანდები: მეორე დივიზიონი

16:30აფკ - ტეკ 2:1

ნიდერლანდები: მესამე დივიზიონი

16:00HV & CV ქვიკი - ვატერგრააფსმეერი -:-
16:00ბლაუვ გეელი - ადო 20 ჰეემსკერკი 0:2
16:00გვვ უნიტასი - ოსს'20 4:2
16:00დემ - გემერტი 1:2
16:00დონგენი - ჰსკ 21 1:1
16:00ჰერკულესი - უნა -:-
16:00ჰოლანდია - ოოსტზაანი -:-
16:00ჰოოგლანდი - ევვ -:-
16:30გრონე შტერი - ვესტლანდია 0:0

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა - აპერტურა

01:00დირიანგენი - ექსპორტ სებაკო 1:0

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა U20 - აპერტურა

I ტაიმიიუვენტუსი U20 - ხალაპა U20 3:1
00:00მანაგუა U20 - რეალ მადრიზი U20 -:-

ნორვეგია: ელიტსერიენი

20:00ვალერენგა - მიოლდე 1:1
20:00ვიკინგი - ბოდო/გლიმტი 1:3
20:00მიონდალენი - სანდეფიორდი 1:1
20:00სარპსბორგი - როსენბორგი 1:3
22:00ტრომსიო - ბრანი -:-

ნორვეგია: ადეკოლიგა

17:00ფრედრიკშტადი - ულლ/კისა 2:0

ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 1

15:00ფლოია - ჰოდი 2:6
18:00კონგსვინგერი - სენია 5:0
18:30ტრომსდალენი - ასკერი 2:0

ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 2

16:30ლევანგერი - ეგერსუნდსი 0:1
18:00ნარდო - არენდალი 2:2
18:00ფლეკეროი - ოდდი 2 2:1

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 1

16:00გრორუდი 2 - ლილესტრიომი 2 3:1
17:00ლორენსკოგი - ფუნეფოს/ვორმსუნდი 4:2

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 4

17:00გადაიდორედი - სოგნდალი 2 -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 5

18:00ოლესუნდი 2 - კოლსტადი 0:0

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 6

17:00სკანლანდი - მიოლნერი 0:1
17:00სტაბეკი 2 - მელბო 0:1
18:00სკეიდი 2 - სკიერვოი 5:1
18:30ლოკომოტივი ოსლო - იუნკერენი 3:5

პანამა: LPF - კლაუსურა

01:00არაბე უნიდო - ვერაგუასი 0:0
03:00პლაზა ამადორი - სან-ფრანცისკო 1:1
03:00ჩირიქუი - ტაურო 0:1
04:00ალიანსა - დეპორტივო უნივერსიტარიო 1:0

პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

04:15სერო პორტენო - გუარანი 0:0

პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია

18:00დეპორტივო კაპიატა - 2 დე მაიო 0:0
18:00რეზისტენსია - ატირა 2:1
23:00გუარანი დე ტრინიდადი - ფულგენსიო იეგროსი -:-

პერუ: ლიგა 1 - კლაუსურა

00:30ბინასიონალი - სპორტ ბოიზი 1:2
20:00სპორტ უანკაიო - უნივერსიდად სან მარტინი 3:1
00:30უნივერსიტარიო - დეპორტივო მუნისიპალი -:-

პოლონეთი: ექსტრაკლასი

14:30სტალ მილეკი - რაკოვი 0:3
17:00გორნიკი ზაბჟე - ვარტრა პოზნანი 1:0
19:30ლეგია ვარშავა - ლეჩნა 3:1

პოლონეთი: დივიზიონი 1

14:40ტიჩი - ვიძევ ლოძი 1:1
17:00ოდრა ოპოლე - სტომილი ოლშტინი 2:0
20:00პუშჩა - ჩრობრი გლოგოვი 2:2

პოლონეთი: დივიზიონი 2

16:00პოგონ-სიედლცე - გკს პოგონი 1:2
17:00სტეზიცა - ელბლაგი 3:0
18:00ჰუტნიკ ნოვა ჰუტა - ჩოჟნიჩანკა 1:0

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი I

13:00ბლონიანკა ბლონიე - კუტნო 1:2
16:00იაგიელონია II - სოკოლ ალექსანდროვი ლოძი 2:0
18:00სვიტი - ურსუსი ვარშავა 3:0

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი III

18:00Carina Gubin - პიასტ ზმიგროდი 4:1

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი IV

18:00ბიალა პოდლასკა - ლკს ლაგოვი 1:0
18:00სანდომიერჟი - კრაკოვია 2 1:3

პოლონეთი: ახალგაზრდული ლიგა - ცენტრალური

14:00ს. რჟეშოვი U18 - პოლონია ვ. U18 1:3
14:00სლასკი U18 - არკა გდინია U18 2:0
15:00გორნიკი ზაბჟე U18 - უკს სმს ლოძი U18 4:1

პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა

23:30აროუკა - გიმარაეში 2:2
18:30ვიზელა - ფერეირა 1:1
I ტაიმიპორტუ - მორეირენსე 1:0
23:30ეშტორილი - სპორტინგი -:-

პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2

14:00ნასიონალი - კასა პია 1:2
14:00ფარენსე - ბენფიკა B 2:2
17:00შავეში - პორტუ B 4:2

პორტუგალია: ლიგა 3

14:00რეალი სკ - კალდასი 1:0
20:00გიმარაეში B - მონტალეგრე 3:1
20:00კანელას 2010 - ბრაგა B 2:2
20:00სანტარემი - ტორეენსე 1:3
20:00სპორტინგი B - სეტუბალი 0:1

პორტუგალია: ეროვნული ჩემპიონატი

13:00ოლეიროსი - პრაიენსე 1:0
16:00ბარეირენსე - ოლჰანენსე 1:2
17:30ფონტინასი - იდანჰენსე 2:2
18:00Forjaes - ვილავერდენსე 1:6
18:00Serpa - იმორტალი -:-
18:00გონდომარი - გუვეია 5:0
18:00ვალადარეს გაია - ფერეირა დე ავეში 4:1
18:00ვიანენსე - კამაჩა -:-
18:00ვილა რეალი - ბერკო -:-
18:00იუვ. ევორა - უნიაო მონტემორი -:-
18:00კასტელო ბრანკო - ვიტორია სერნაჩე 1:1
18:00კასტროე დაირე - ესპინიო 0:0
18:00კორუჩენსე - ელვასი 3:2
18:00ლეკა - ალვარენგა 1:0
18:00ლულეტანო - ესპერანსა დე ლაგოსი 2:1
18:00მაკედო დე კავალეიროსი - ამარანტე -:-
18:00მარია დე ფონტე - კამარა დე ლობოსი 3:1
18:00მარინენსე - სერტანენსე 1:3
18:00მერელინენსე - ლიმიანოსი 1:1
18:00პენიშე - კონდეიქსა -:-
18:00პინჰალნოვენსე - მონკარაპაჩენსე 1:0
18:00საკავანენსე - ლოურესი 2:0
18:00სალგუეიროსი - უნიაო დე კოიმბრა 1:0
18:00სან მარტინო - ვილა მეა 1:0
18:00სანტა მარტა პენაგიაო - მირანდელა -:-
18:00სინტრენსე - პერო პინეირო 1:1
18:00ტირსენსე - პარედესი 0:0
19:00მარიტიმუ B - პედრას სალგადასი -:-
19:00სპორტინგ იდეალი - OS Belenenses -:-

პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23

22:00ბენფიკა U23 - ფარენსე U23 -:-

რეუნიონი: რეგიონალ 1

15:30Makes - პიტონი 0:1
15:30სენტ-მარიენი - სტ. ლუისი 1:2
15:30გადაიდოსენტ-პიეროისი - სდეფა -:-
15:30ტრუა ბასინი - ჟანა დ'არკი 2:0

რუმინეთი: ლიგა 1

14:30აკადემიკა კლინჩენი - არგესი 0:1
17:00სეპსი - უტა არადი 0:0
90+'დინამო ბუქარესტი - ბოტოსანი 1:2

რუსეთი: პრემიერ ლიგა

17:30ნიჟნი ნოვგოროდი - არსენალი ტულა 2:3
20:00სოჭი - დინამო მოსკოვი 0:1

რუსეთი: FNL

14:00იენისეი - ტომსკი 2:3
15:00ოლიმპი-დოლგოპრუდნი - სკა ხაბაროვსკი 1:1
16:00სპარტაკი მოსკოვი 2 - ბალტიკა 1:2
17:00ტექსტილშტიკი - ვოლგარ-ასტრახანი 1:2
18:00კამაზი - ნეფტეხიმიკი 0:1
18:00კრასნოდარი 2 - აკრონი ტოლიატი 2:0
18:00ტორპედო მოსკოვი - ორენბურგი 2:1
19:00ალანია ვლადიკავკაზი - ლიპეტსკი 5:0
19:00ყუბანი - ფ. ვორონეჟი 0:4

რუსეთი: FNL 2 - ჯგუფი 2

17:00შინიკი იაროსლავი - Khimik 5:0

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა

17:00აპოლონი სმირნისი - ვოლოსი 1:3
19:15ატრომიტოსი - პანეტოლიკოსი 1:2
19:15ოფი კრეტა - აეკი ათენი 3:3
32'ასტერას ტრიპოლისი - პაოკი 0:1
32'ლამია - ოლიმპიაკოსი 0:1

სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა

17:00სვალოუ - სუპერსპორტ იუნაიტედი 0:3
19:00მამელოდი სანდაუნსი - ტს გალაქსი 3:0

სამხრეთ აფრიკა: GladAfrica ჩემპიონშიპი

17:00Venda - პოლოკვეინი 0:0
17:00პრეტორია კალიესი - ფრი სტეიტ სტარსი 0:1

სამხრეთ აფრიკა: დისკი ჩელენჯი

12:00Marumo Gallants U23 - სვალოუ U23 3:2
12:00Royal AM U23 - მარიცბურგ იუნაიტედი U23 1:1
12:00ორლანდო პირატსი U23 - ჩიპა იუნაიტედი U23 1:0
12:00სეკუკუნე U23 - სუპერსპორტ იუნაიტედი U23 1:0
12:00სტელენბოში U23 - ბაროკა U23 2:3
12:00ტს გალაქსი U23 - კეიპტაუნ სიტი U23 1:0

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 1

09:00ინჩეონი - სეონგნამი 0:1
11:30სეული - სუვონ სიტი 2:1

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2

11:00ასანი - ანსან გრინერსი 0:1
13:30სეული ე-ლანდი - დაეჯეონი 2:1

სან-მარინო: ჩემპიონატი

17:00სან-ჯოვანი - იუვენეს/დოგანა 4:0
17:00ტრე პენე - ვირტუსი 2:0
17:00ფაეტანო - პენაროსა 0:1

სერბეთი: სუპერ ლიგა

20:00პარტიზანი - ცრვენა ზვეზდა 1:1

სერბეთი: Srpska ლიგა - ბელგრადი

12:00ბასკი - Usce 0:0
18:00იედინსტვო სურკინი - ბროდარაცი 0:2

სერბეთი: Srpska ლიგა - ვოივოდინა

18:00Borac Sajkas - ომლადინაცი ნბ 1:0
18:00ბორაც საკულე - კიკინდა 4:1
18:00ტისა ადორიანი - Tekstilac 1:3

სერბეთი: Srpska ლიგა - აღმოსავლეთი

13:00რადნიჩკი ს. - რემბასი 3:2
18:00Hajduk Veljko - ტიმოჩანინი -:-
18:00ბუდუჩნოსტი პოპოვაცი - დუბოჩიცა 2:1
18:00რადნიჩკი პიროტი - პარასინი 1:5

სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა

20:00ვუსუმ სტარზი - პორტს აუტორიტი -:-
22:00ისტ ენდ ლაიონსი - კამბოი იგლზი -:-

სინგაპური: პრემიერ ლიგა

13:30გადაიდოგეილანგი - ბალესტირ ხალსა -:-

სლოვაკეთი: კორგონ ლიგა

19:00სლოვანი ბრატისლავა - ჟილინა 2:2

სლოვაკეთი: 2. ლიგა

13:00როჰოზნიკი - დუბნიცა 1:2

სლოვაკეთი: დივიზიონი C - დასავლეთი

17:00ბელუსა - მალზენიცე 3:3
17:00კასტკოვცე - ნოვე მესტო 2:2
17:00მარსელოვა - ველკე ლუდინცე 0:0

სლოვაკეთი: დივიზიონი C - აღმოსავლეთი

12:30პოპრადი - რასლავიცე 3:0
17:00მლადოსტი კალსა - სლავია კოშიცე 1:1
17:00სნინა - სვიდნიკი 5:0
17:00სპისკე პოდჰრადიე - კრომპახი 0:3
17:00სტროპკოვი - პრეშოვი 3:1

სლოვაკეთი: დივიზიონი C - ცენტრალური

17:00კოვაცოვა - ჟედნოტა ბანოვა 2:1
17:00ლიპ. სტიავნიცა - კრასნო 2:0
17:00ორავსკე ვესელე - დ. კუბინი 3:1
17:00პოდკონიცე - კალინოვო 3:1
17:00რაკიტოვცე - ზარნოვიცა 3:1

სლოვაკეთი: დივიზიონი C - ბრატისლავა

18:00დუნაისკა ლუზნა - მსკ სენეკი 5:1
18:00ივანკა პრი დუნაი - ინტერი ბრატისლავა 1:0
18:00რუსოვცე - მალაცკი 2:0
18:00სლოვანი მოსტი - ტომასოვი 1:6

სლოვაკეთი: 1. ლიგა ქ

12:00ნიტრა ქ - ჟილინა ქ 2:5
12:30სლოვანი ბრატისლავა ქ - ბ. ბისტრიცა ქ 4:0
17:30ტრენჩინი ქ - პეტრჟალკა ქ 0:1

სლოვენია: პირველი ლიგა

17:00ტაბორ სეზანა - ალუმინი 4:0
19:00კოპერი - ნკ ბრავო 0:1
22:15მარიბორი - მურა -:-

სლოვენია: 2. SNL

18:00კრშკო - ნკ კრკა 2:1
18:00როგასკა - გორიცა 1:3

სლოვენია: 3. SNL - აღმოსავლეთი

18:00პოდვინცი - სმარიე 2:0

სლოვენია: 3. SNL - დასავლეთი

18:00ფამა ვიპავა - პოსტოინა 4:0
18:30გროსუპლიე - ტოლმინი -:-

სომხეთი: პირველი ლიგა

16:00ალაშკერტი 2 - შირაქი 0:2
16:00არარატი-სომხეთი 2 - განძასარი 0:0

ტაილანდი: ტაი ლიგა 1

15:00ნახონ რაჩასიმა - პოლისი ტერო 1:0
15:00გადაიდოპათუმ იუნაიტედი - მუანგტონგ იუნაიტედი -:-
15:00სუპჰანბური - პრაჩუაპი 2:2

ტაილანდი: ტაი ლიგა 2

14:00ქასთომს უტდ - ჩაინატი 1:3
14:30ტაი ნავი - ნახონ პათომი 2:3
15:00რაიონგი - რანონგი 0:1
16:00პჰრაე - აიუტთაია იუნაიტედი 2:1
16:00ხონკაენი - ჩიანგმაი 1:1

უელსი: Premier Women

17:00ებერისტუიტი ქ - კარდიფი მეტ. ქ 1:6
17:00პორტ ტალბოტი ქ - პონტიპრიდი ქ 0:1
17:00სუონსი ქ - ბარი ქ 5:0
17:00ტნს ქ - კარდიფ სიტი ქ 0:3

უზბეკეთი: სუპერ ლიგა

15:00ანდიჯანი - პახტაკორი 1:0
17:30მეტალურგი ბეკაბადი - კოკანდ 1912 0:1

უკრაინა: პრემიერ ლიგა

18:00ვორსკლა პოლტავა - მინაი 2:0
77'ზარია ლუგანსკი - ჩერნომორეცი ოდესა 2:0
73'ლვოვი - მეტალისტი 1925 ხარკოვი 0:0

უკრაინა: I ლიგა

14:15პოდილია ხმელნიცკი - კრემინი 4:1
16:30აგრობიზნეს ვოლოჩისკი - ოლიმპიკი დონეცკი 0:2

უნგრეთი: უნგრეთის თასი

17:00ბონიჰედი - პეჩი მფკ 0:1
17:00ზალასენტგროტი - III. კერულეტი ტვე 0:2
17:00კარანჩლაპუიტო - ნაგიკანიცა 0:5
17:00საროსდი - ესმტკ ბუდაპეშტი 1:3დდ
17:00ფელზოჟოლცა - კეჩკემეტი ტე 0:10
17:00ჰატვანი - ფერენცვაროში 0:9
19:00აიკა - გირმოტი სე 0:1
20:00ნირეგიჰაზა - ჰონვედი 1:5
20:00სიოფოკი - პუშკაშ აკადემი 0:3

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

19:30ლივერპული მონტევიდეო - რივერ პლეიტი 3:1
22:30ნასიონალი - პროგრესო -:-
00:45მონტევიდეო სიტი - პლაზა კოლონია -:-

ფარერების კუნძულები: პრემიერ ლიგა

18:00ბ36 ტორსჰავნი - იფ ფუგლაფიორდური 5:0
18:00ვიკინგური - ტოფტირი 3:1
18:00კლაკსვიკი - 07 ვესტურ სორვაგური 4:0
18:00რუნავიკი - ტბ ტვოროირი 7:2
I ტაიმიჰბ ტორსჰავნი - სტრეიმური 1:1

ფინეთი: ვეიკაუსლიგა

16:00ჰონკა - ჰიკი 0:0

ფინეთი: პირველი დივიზიონი

17:00გნისტანი - უიპპო 1:0
17:00ეკენასი - ვპს 2:3
17:00კლუბი 04 - ტპს 2:4
17:00მუსა - იარო 1:5
17:00პკ-35 ვანტა - მიკელინი 3:1
17:00როვანიემი - კპვ კოკოლა 3:3

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი A

16:00პეკა - კესკი-უუსიმა 1:2
19:30კიფენი - მიპა 2:0
19:30პეპო - ნისი 2:0

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი C

19:30SJK აკატემია - ვააიაკოსკი 2:0

ფინეთი: კანსალინენ ლიგა ქ - გასავარდნი ჯგუფი

14:00ჰპს ქ - პკ-35 ჰელსინკი ქ 3:1

ფიჯი: პრემიერ ლიგა

07:00გადაიდონადი - ნავუა -:-
07:00გადაიდონადროგა - ლაუტოკა -:-
07:00გადაიდორევა - ბა -:-

ქუვეითი: Emir თასი

I ტაიმიალ-ნასერი - კაზმა 1:1

ყაზახეთი: პრემიერ ლიგა

15:00ტარაზი - ტობოლი 0:0
17:00კაირატი ალმათი - ყიზილჟარი 1:0
19:00კაისარი ყიზილორდა - შახტარი ყარაღანდი 1:2

შვედეთი: ოლსვენსკა

17:00ნორკოპინგი - ორებრო 3:0
17:00ოსტერსუნდსი - ელფსბორგი 3:1
19:30ჰალმშტადი - კალმარი 0:1

შვედეთი: სუპერეტანი

15:00აკროპოლისი - ვასტერასი სკ 0:2
17:00ფალკენბერგსი - ოსტერსი 0:2

შვედეთი: დივიზიონი 1 - ჩრდილოეთი

15:00ორებრო სირიანსკა - პიტეა 0:1
18:00დალკურდი - სოლენტუნა 2:2
18:00იფკ ლულეა - უმეა 0:1
18:00ჰამარბი - ჰუდიკსვალსი 1:1
19:00სანდვიკენსი - ასირისკა 5:2

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ სვეალანდი

15:00გუტე - ოსტერაკერი 0:2

შვედეთი: დივიზიონი 2 - დასავლეთ გოტალანდი

15:00ვინბერგსი - ბკ ასტრიო 2:2

შვედეთი: დიზივიონი 2 - სამხრეთ გოტალანდი

15:00პრესპა ბირლიკი - ესლოვსი 4:1

შვედეთი: დივიზიონი 2 - სამხრეთ სვეალანდი

16:00ნიკოპინგსი - სირიანსკა 4:5
18:00იფკ ესკილსტუნა - მოტალა 1:4

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ გოტალანდი

17:00კარლსტადი II - ოდევოლდი 0:1

შვეიცარია: Promotion ლიგა

16:30ხამი - რაპერსვილი 1:2
17:00სტად ნიონე - ბრაიტენრაინი 1:1

შვეიცარია: შვეიცარიის თასი

16:30Rorschach - ბაზელი 0:3
17:00შენოა - სტ. გალენი 2:7
18:00ილირია - იანგ ბოიზი 1:7
18:00პორენტრუი - ჩიასო 0:3

შოტლანდია: პრემიერ ლიგა

15:00დანდი იუნაიტედი - დანდი 1:0
18:00ლივინგსტონი - სელტიკი 1:0
18:00რეინჯერსი - მოზერველი 1:1

შოტლანდია: შოტლანდიის თასი

18:00ლოთიან თისთლი - ედინბურგის უნივერსიტეტი -:-

შოტლანდია: SWPL 1 ქ

19:00აბერდინი ქ - ჰამილტონი ქ 1:0

ჩეხეთი: 1. ლიგა

18:00კარვინა - ტეპლიცე 1:1
18:00სპარტა პრაღა - იაბლონეცი 1:1
I ტაიმიBohemians - სლავია პრაღა 1:0

ჩეხეთი: დივიზიონი 2

2'ბრნო - ზიზკოვი 0:0

ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი A

12:15ადმირა პრაღა - სოკოლოვი 2:0
12:15სლავია პრაღა B - ჰოსტუნი 4:1
12:30პლზენი B - პოვლტავსკა ფა 1:0

ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი B

12:15დუკლა პრაღა B - ლიბერეცი B 0:0
12:15პარდუბიცე B - ხლუმეც ნად ციდლინუ 3:1
17:30ბროზანი - ბოჰემიანსი 1905 B 1:0
17:30ზაპი - უსტი ნად ორლიცი 0:0

ჩეხეთი: MSFL

12:00ოსტრავა B - ვრჩოვინა 3:0
12:15ზნოიმო - FKM Jihlava 2:2
12:15სლოვაცკო B - ზლინი B 2:0

ჩეხეთი: დივიზიონი A

17:30მიტო - Horovice 5:1
17:30სოკოლი ლომი - სობესლავი 3:1

ჩეხეთი: დივიზიონი C

17:30ბენატკი - დვური კრალოვე 1:1
17:30კოლინი - ჰორკი ნად იეზორუ 2:1
17:30ჩასლავი - ვისოკე მიტო 0:2
17:30ჰლინსკო - ნახოდი 2:1

ჩეხეთი: დივიზიონი D

12:15ზბროჟოვკა ბრნო B - ტასოვიცე 7:1
12:30ლანჟოტი - ჰუმპოლეცი 3:0
17:30ზდარ ნად საზავუ - ჰოდონინი 0:6
17:30ზდირეცი - ველკა ბიტესი 0:3
17:30სტარა რისე - სტარტი ბრნო 0:2

ჩეხეთი: დივიზიონი E

17:30კოზლოვიცე - სუმპერკი 3:0
17:30სტრანი - ჰფკ ოლომოუცი 1:0

ჩეხეთი: დივიზიონი F

12:15ოპავა B - ნოვი ჟიცინი 3:1
12:15ჰავიროვი - დეტმაროვიცე 3:2
17:30გადაიდობოჰუმინი - კარვინა B -:-
17:30ბრუნტალი - ფრიდლანტი 1:3
17:30ფრენსტატ პოდ რადჰოშტემი - ბილოვეცი 3:2

ჩეხეთი: მორავსკოსლეჟსკი კპ

17:30მორავანი ოლდრისოვი - დოლნი დატინე 3:0

ჩეხეთი: ზლინი კპ

12:15ბრუმოვი - სლუსოვიცე 3:2
17:30ბორშიცე - სტიტნა ნად ვლარი 3:2

ჩეხეთი: იოჰომორავსკი კპ

18:00ივანჩიცე - სვრატკა ბრნო 2:2
18:00რაიეცკო - ბოჰუნიცე 1:1

ჩეხეთი: ვისოცინა კპ

12:30საპელი პოლნა - ნამესტი ნ. ოსლავუ 7:0
17:30ლედეც ნად საზავუ - ველკე მეზირიცი B 1:1
17:30ნოვა ვესი - ოკრისკი 3:0

ჩეხეთი: კრალოვერადეცკი კპ

18:00ვრხლაბი - სლავია ჰრადეცი კრალოვე 0:2
18:00იარომერი - კოსტელეცი 1:0პენ
18:00პოლიცე ნად მეტუჟი - ნოვი ბიძოვი 2:3
18:00რიხნოვ ნად კნეზნუ - ლიბცანი 1:2
18:00ჩერვენი კოსტელეცი - ხლუმეც ნად ციდლინუ B 1:4

ჩეხეთი: ლიბერეცკი კპ

18:30ველკე ჰამრი B - დესნა 6:0
18:30ტურნოვი - სტრაზი 5:0

ჩეხეთი: პლჟენსკი კპ

18:30სოკოლი რადნიცე - პლზენი - ჩერნიცე 1:0
18:30ჰოლისოვი - სტრიბრო 3:2

ჩეხეთი: იოჩესკი კპ

18:30ბლატნა - მას ტაბორსკო B 0:4
18:30იანკოვი - რუდოლფოვი 0:2
18:30სტრაკონიცე - სეზიმოვო უსტი 2:0

ჩეხეთი: პრაჟსკი პრებორი

16:00ადმირა პრაღა B - ჰოსტივარი 2:0
18:30ტრებორადიცე - დუკლა 4:9
18:30უიეზდ ნად ლესი - ოლიმპია რადოტინი 0:2

ჩეხეთი: სტრედოჩესკი კპ

18:30ლისა ნ. ლ. - ნიმბურკი 0:3
18:30სკ ლჰოტა - ველიმი 1:6

ჩეხეთი: კარლოვარსკი კპ

18:30ტუზიმი - ფრანტისკოვი ლაზნე 3:4

ჩეხეთი: ოლომოუცკი კპ

17:30ბროდეკ უ პრეროვა - ბოჰუნოვიცე 2:1
17:30ლიპოვა - ზაბრეჰი 2:1პენ
17:30მედლოვი - კრალიცე ნა ჰანე 3:1

ჩეხეთი: პარდუბიცკი კპ

15:00ლუზე - მორავანი 0:3
17:30ლანსკრუნი - სვიტავი 4:0
17:30პროსეცი - მორავსკა ტრებოვა 0:4
17:30ჰოლიცე - პარდუბიცკი 4:3
17:30ჰორნი რედიცე - ტრემოშნიცე 1:0

ჩეხეთი: 2. ლიგა 1

16:00ოსტრავა ქ - პრაღა ქ 1:2

ჩინეთი: მეორე ლიგა - დაწინაურების ჯგუფი

11:00ქინგდაო მანატე - ქსიამენ ლუდაო 5:1
11:00ჰებეი კუნგფუ - დონგუან გუანლიანი 3:1

ჩრდილოეთ მაკედონია: 1. MFL

17:00ბრეგალნიცა სტიპი - ტიკვესი 2:0
17:00მაკედონია გპ - რაბოტნიჩკი 0:2
17:00პელისტერი - აკადემია პანდევი 0:0
17:00რენოვა - სტრუგა 1:0
17:00სკოპიე - შკენდია 0:2
17:00შკუპი - ბორეცი 3:0

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 1

19:00გადაიდოჰაიდუკი სპლიტი - დინამო ზაგრები -:-
I ტაიმიოსიეკი - გორიცა 0:1

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 2

17:30ოსიეკი 2 - ხორვატია ზმიავცი 1:2
19:00ვარაზდინი - დინამო ზაგრები 2 1:1

ხორვატია: 3. HNL ცენტრალური

13:00ტრნიე - ტრესნიევკა 1:1
19:00ბისტრა - ვრბოვეცი -:-

ხორვატია: 3. HNL სამხრეთი

18:30ურანია ბასკა ვოდა - ნერეტვანაცი -:-

ხორვატია: 3. HNL აღმოსავლეთი

18:30ბადემი ივანკოვო - სლავონაკი ბუკოვლიე -:-

ჰონდურასი: ლიგა ნასიონალი - აპერტურა

03:00ოლიმპია - ვიქტორია 4:0

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.