განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

გერმანია: ბუნდესლიგა

23:30ლაიპციგი - შტუტგარტი -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა

00:00ალმერია - ესპანიოლი -:-

იტალია: სერია A

21:30ბოლონია - სპეცია -:-
23:45ლეჩე - სალერნიტანა -:-

საფრანგეთი: ლიგა 1

00:00ლორიანი - რენი -:-

ავსტრალია: A ლიგა

12:45ნიუკასლ ჯეტსი - ბრისბეინ როარი 4:0

არაბთა საამიროები: UAE ლიგა

17:15ალ-აინი - აჯმანი -:-
17:15ხორფაკანი - ბანი იასი -:-
20:00ალ-ნასრი - ალ დაფრა -:-
20:00ალ-შარჯა - ალ-აჰლი დუბაი -:-

არაბთა საამიროები: დივიზიონი 1

17:10ალ-ფუჯაირაჰი - ფურსან ჰისპანია -:-
17:10გალფ ჰიროუსი - დუბაი სიტი -:-

არგენტინა: პრიმერა C - აპერტურა

00:00დეპორტივო ესპანიოლი - იუპანკი -:-

არგენტინა: რეზერვების ლიგა - პირველი ეტაპი

25'გოდოი კრუზი 2 - ბარაკას ცენტრალი 2 0:0
25'ინდეპენდიენტე 2 - ტალერესი კორდობა 2 0:0
25'სარმიენტი ხუნინი 2 - ინსტიტუტო 2 0:0
25'უნიონ სანტა-ფე 2 - ბანფილდი 2 1:0

აფრიკა: აფრიკის ერთა ჩემპიონატი - პლეი-ოფი

20:00ალჟირი - კოტ-დ’ივუარი -:-
23:00სენეგალი - მავრიტანია -:-

ბანგლადეში: პრემიერ ლიგა

13:00აბაჰანი ლიმიტედი - მოჰამედანი 2:0
13:00აზამპურ უტარა - ჩიტაგონგ აბაჰანი 1:1
13:00რაჰმატგონჯი მფს - მუკტიჯოდჰა სანგსადი 0:2

ბაჰრეინი: პრემიერ ლიგა

17:30ისტ რიფა - ალ-შაბაბი -:-
19:00ალ-ჰალა - ბაჰრეინი -:-
20:30მანამა კლუბი - ალ-აჰლი მანამა -:-

ბელგია: იუპილერლიგა

23:45სტანდარდ ლიეჟი - ეუპენი -:-

ბელგია: ჩელენჯერ პრო ლიგა

23:00ბეერსხოტი ვა - გენკი U23 -:-
23:00დაინცე - ბრიუგე U23 -:-

ბელგია: სუპერ ლიგა ქ

23:00შარლერუა ქ - ანდერლეხტი ქ -:-
23:30ფემინა ვოლუვე ქ - ლუვენი ქ -:-

ბერმუდა: პრემიერ ლიგა

23:00იქს-როუდს უორიორსი - ჰემილტონ პერიში -:-

ბოტსვანა: პრემიერ ლიგა

18:00ილევენ ენჯელსი - თაუნშიფ როლერსი -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი ბაიანო

02:15ვიტორია - დოჩე მელი 3:0
04:30ბაჰია დე ფეირა - ბარსელონა 0:0

ბრაზილია: კამპეონატო კაპიხაბა

03:00ესტრელა დო ნორტე - ნოვა ვენეცია 1:0

ბრაზილია: ჩემპიონატი კარიოკა - ტაკა გუანაბარა

02:30ბოტაფოგო - მადურეირა 2:0
04:10ფლუმინენსე - ბოავიშტა 1:1

ბრაზილია: ჩემპიონატი კატარინენსე

23:30ბარა - ატლეტიკო კატარინენსე 1:0
04:00კრისიუმა - მარსილიო დიასი 0:1
04:00ჯოინვილი - ბრუსკე 0:1

ბრაზილია: ჩემპიონატი გაუჩო

02:00ეკ სან ხოსე - სერ კახიასი 1:1
02:00იპირანგა - ნოვო ჰამბურგო 3:1
03:30აიმორე - ესპორტივო 0:0

ბრაზილია: ჩემპიონატი მარანჰენსე - პირველი ეტაპი - პლეი ოფები

03:15სამპაიო კორეა - მოტო კლუბი 2:0

ბრაზილია: ჩემპიონატი პარაიბანო

03:30კეიმადენსე - ბოტაფოგო პბ 1:1

ბრაზილია: ჩემპიონატი პარანაენსე

03:00ლონდრინა - ოპერარიო 3:2

ბრაზილია: ჩემპიონატი პაულისტა

02:30მირასოლი - სან ბერნარდო 4:1
04:30სან-პაულუ - პორტუგესა 4:1

ბრაზილია: ჩემპიონატი პერნამბუკანო

01:30მაგუარი - პეტროლინა 2:1
03:00სანტა კრუზი - კარუარუ 1:0

ბრაზილია: ჩემპიონატი პოტიგუარი - პირველი ეტაპი

03:00აბც - პოტიგუარი 5:1

ბრაზილია: კოპა დო ნორდესტე

03:00ფორტალეზა - სერგიპე 1:0

ბურკინა ფასო: პრემიერ ლიგა

19:30დიულასო - უსფა -:-
19:30სალიტასი - მაჯესტიკი -:-

გამბია: GFA ლიგა

20:00რეალ ბანჯული - ვალიდანი -:-
20:00სამგერი - არმდ ფორსიზ -:-
20:00ჰოქსი - გამტელი -:-

განა: პრემიერ ლიგა

19:00ლეგონი - ბეჩემ იუნაიტედი -:-

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა

21:30დიუსელდორფი - მაგდებურგი -:-
21:30კარლსრუე - პადერბორნი -:-

გერმანია: 3. ლიგა

22:00ელფსბერგი - ესენი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი

22:00ბფკ დინამო - მოსელვიცი -:-
22:00ჰერტა II - ლოკომოტივი ლაიპციგი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი

22:30ალემანია აახენი - დიუსელდორფი II -:-

გერმანია: ობერლიგა NOFV- ჩრდილოეთი

22:30ფურსტენვალდე - ზელენდორფი -:-
22:30შვერინი - მსვ ნეურუპინი -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი

23:00ჰამბურგი III - ჰარკშეიდე -:-
23:15აიმსბუტელერი - ვიქტორია ჰამბურგი -:-

გიბრალტარი: ეროვნული ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

23:45ლინკოლნ რედ იმპსი - გლაკის იუნაიტედი -:-

ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა

16:45ასვანი - ელ-გაიში -:-
19:00ისმაილი - ელ დაკლუეჰი -:-
21:00არაბ კონტრაქტორსი - ალ იტიჰადი -:-

ეგვიპტე: დივიზიონი 2 - ჯგუფი C

16:30ალ ჰამამი - ალ მაგდი -:-

ერაყი: სუპერლიგა

60'ალ-დივანიია - ზახო 1:1
17:30ერბილი - ნაფტი ალ-ბასრა -:-
20:00ალ-ვასატი - ალ-კარხი -:-
20:30ალ-ქუვა ალ-ჯავია - ალ-ტალაბა -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

00:00სანტანდერი - ტენერიფე -:-

ესპანეთი: კოპა დელ რეი

23:00ვალენსია - ატლეტიკი ბილბაო 1:3
00:00რეალ მადრიდი - ატლეტიკო მადრიდი 3:1დდ

ესპანეთი: ლიგა F ქ

00:00გრანადილია ტენერიფე ქ - რეალ სოსიედადი ქ 2:1

თურქეთი: სუპერ ლიგა

21:00ბეშიქთაში - ალანიასპორი -:-

თურქეთი: 1. ლიგა

21:00გიოზტეპე - ბანდირმასპორი -:-

ინგლისი: FA თასი

00:00მანჩესტერ სიტი - არსენალი -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2

17:00მიდლსბრო U21 - საუთჰემპტონი U21 -:-
18:00ნორვიჩი U21 - ლიდსი U21 -:-
23:00არსენალი U21 - ტოტენჰემი U21 -:-
23:00ევერტონი U21 - ფულემი U21 -:-
23:00ვესტ ბრომვიჩი U21 - ასტონ ვილა U21 -:-
23:00ვულვზი U21 - ლივერპული U21 -:-
23:00მანჩესტერ იუნაიტედი U21 - ბლექბერნი U21 -:-
23:00ნოტინგემი U21 - დერბი U21 -:-
23:00ჩელსი U21 - ვესტ ჰემი U21 -:-

ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა

25'შეფილდ ვედ U21 - ქრიუ U21 1:0
17:00იფსვიჩი U21 - კოლჩესტერი U21 -:-
17:30ბირმინგემი U21 - ჰალ სიტი U21 -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგის თასი

23:00ქპრ U21 - ბორნმუთი U21 -:-

ინგლისი: FA ახალგაზრდული თასი

23:00კემბრიჯ იუნაიტედი U18 - ჩელსი U18 1:0

ინგლისი: ქალთა ლიგის თასი - პლეი-ოფი

23:45არსენალი ქ - ასტონ ვილა ქ 3:0

ინდოეთი: ISL

18:00ჯამშედპური - მუმბაი სიტი -:-

ინდოეთი: I-ლიგა

67'პენჯაბი - რეალ ქაშმირი 2:0

ინდოეთი: სანტოშის ტროფეი

08:30ლახსადვიპი - მანიპური 1:3
12:30პუნჯაბი - ჩანდიგარჰი 1:1
12:30ჰიმაჩალ პრადეში - ჯარხანდი 1:2

ირანი: სპარსეთის ყურის პრო ლიგა

90+'ალუმინიუმ არაკი - სანატ ნაფტი 3:1
79'ზობ აჰანი - ტრაქტორი 1:3
90+'პეიკანი - მეს კერმანი 1:0
45+'გოლ გოჰარი - მეს რაფსანჯანი 0:2
16:30ნაფტი მ.ი.ს - ჰავადარი -:-
17:45ფულადი - პერსეპოლისი -:-

ისლანდია: რეიკიავიკის თასი

23:00ლეიკნირი - ფიოლნირი 2:3

ისრაელი: პირველი ლიგა

17:00ბნეი იეჰუდა - მს კაფრ ქასიმი -:-
17:00ირონი ტიბერიასი - ჰაპოელი ფეთაჰ თიკვა -:-
17:00მაკაბი პეტაჰ ტიკვა - ჰაპოელი აფულა -:-
17:00ნოფ ჰაგალილი - ჰაპოელი რამათ განი -:-
17:00ჰაპოელი კფარ-საბა - მაკაბი ჯაფა -:-

ისრაელი: ლიგა ალეფი ჩრდილოეთი

13:00მაკაბი ტზურ შალომი - მაკაბი ნუჯეიდატ აჰმადი 0:0
90+'ჰაპოელი ბუეინე - ჰ. რაანანა 0:3
I ტაიმიირონი ბაკა - ჰაპოელი ბნეი ზალფა 0:0
I ტაიმიირონი ნეშერი - მს ტირა 1:0
I ტაიმიჰ. მიგდალ ჰაემეკი - ტაიბე 1:0
I ტაიმიჰაპოელი კაუკაბი - ჰაპოელი კარფ კანა 0:0
40'ცეირეი კაფრ კანა - მაკაბი ტამრა 1:0
25'იჰუდ ბნეი შფარამი - ჰაპოელი ქალანსავე 0:0

ისრაელი: ლიგა ალეფი სამხრეთი

23:00შიმშონ თელ ავივი - ჰაპოელი მარმორეკი 1:0
14:15დიმონა - ჰ. ბიკატ ჰაიარდენი 5:3
14:30ირონი მოდინი - მ. ირონი აშდოდი 2:0
68'მაკაბი იავნე - ჰოლონ იერმიაჰუ 1:1
66'შიმშონ კაფრ ქასიმი - ბნეი ეილატი 1:0
64'ჰ. ჰერზლია - მს ირონი კუსეიფე 1:0

იტალია: სერია B

23:30კალიარი - სპალი -:-

კვიპროსი: პირველი დივიზიონი

21:00აპოლონი - ოლიმპიაკოსი ნიქოზია -:-
21:00ჩლორაკა - კარმიოტისა -:-

კვიპროსი: დივიზიონი 2 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

21:00აჩნასი - ზაკაკიუ -:-

კოლუმბია: პრიმერა A - აპერტურა

01:00ჩიკო - პეტროლერა 2:0
03:10დეპორტეს ტოლიმა - ამერიკა დე კალი 2:1
05:35ატლეტიკო ნასიონალი - ონსე კალდასი 1:0

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

05:00სან კარლოსი - ჰერედიანო 2:3

ლიბანი: პრემიერ ლიგა - დამარცხებულების ეტაპი

10'ალ ჰიკმა - ტრიპოლი 0:0
10'სალამ ზღარტა - ტადამონი 0:0
10'საფა - ალ-ახა ალ-აჰლი ალეი 0:0

ლიბერია: LFA I დივიზიონი

21:30კეკე იუნაიტედი - LISCR FC -:-

მავრიტია: სუპერ ლიგა

18:30გადაიდოპეტიტ რივიერი - გრანდ რივიერი -:-

მალტა: ჩელენჯ ლიგა - დაწინაურების ჯგუფი

00:00ზურიექი - მელიტა -:-

მაროკო: ბოტოლა პრო

23:30უნიონ ტუარგა - ოლიმპიკ ხურიბგა 0:0

მექსიკა: ლიგა MX - კლაუსურა

07:05ატლასი - სანტოს ლაგუნა 2:2

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - კლაუსურა

05:00ატლ. მორელია - ვენადოსი 1:0

მექსიკა: ლიგა MX U20 - კლაუსურა

19:00პუებლა U20 - მონტერეი U20 -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

23:30ოლვეის რედი (Bol) - ვაკა დიეზი (Bol) 3:0
01:15რივერ პლეიტი (Uru) - ჩერო ლარგო (Uru) 1:2
04:30ბოსტონ რივერი (Uru) - დეფენსორ სპორტინგი (Uru) 4:2
12:00ბოტევ პლოვდივი (Bul) - სპარტაკი მოსკოვი (Rus) 0:1
12:00კოლომნა (Rus) - მაშუკი (Rus) 4:4
12:00ლასკი (Aut) - ტერმალიკა ნიეჩიეზა (Pol) 1:1
12:00პარტიზანი (Srb) - ჰორსენსი (Den) 0:1
12:00პენზა (Rus) - ზნამია ნოგინსკი (Rus) 4:4
12:00ცრვენა ზვეზდა (Srb) - აუსტრია ლუსტენაუ (Aut) 3:2
13:00დინამო მახაჩკალა (Rus) - სპარტაკი ნალჩიკი (Rus) 4:0
14:00არკა გდინია (Pol) - სტომილი ოლშტინი (Pol) 2:2
14:00ვიტორული ტგ. ჟიუ (Rou) - კორვინულ ჰუნედოარა (Rou) 2:2
14:00მაკედონია გპ (Mkd) - ბეროე (Bul) 2:3
14:00პუშჩა (Pol) - ვიეჩისტა კრაკოვი (Pol) 3:0
14:00სკრა (Pol) - ოდრა ოპოლე (Pol) 1:3
14:00ჰამ-კამი (Nor) - კფუმ ოსლო (Nor) 0:5
14:30Perth RedStar (Aus) - Olympic Kingsway (Aus) 0:2
90+'სტირლინგი მაკედონია (Aus) - პერთი (Aus) 2:1
74'ბაიერნი II (Ger) - შტუტგარტ კიკერსი (Ger) 0:1
70'ჰარტბერგი (Aut) - ნკ ბრავო (Slo) 2:1
I ტაიმირანდერსი (Den) - სონდერიისკე (Den) 1:1
25'დომჟალე (Slo) - ალუმინი (Slo) 1:1
25'ვალერენგა (Nor) - სარპსბორგი (Nor) 0:0
25'ვისლა კრაკოვი (Pol) - ლასკი (Aut) 0:0
25'ზაგლებიე სოსნოვიეცი (Pol) - რუზომბეროკი (Svk) 0:0
16:00კარაორმანი სტრუგა (Mkd) - პელისტერი (Mkd) -:-
25'მიდტიულანდი (Den) - ოდენსე (Den) 0:0
25'ოდდი (Nor) - ნოტოდენი (Nor) 0:0
25'როსენბორგი (Nor) - ტრომსიო (Nor) 0:1
16:00გაუქმდატპს (Fin) - ჯაზ პორი (Fin) -:-
25'ტპს (Fin) - ატლანტისი (Fin) 0:0
16:30ბეისვოთერი (Aus) - არმადალე (Aus) -:-
16:30ვოზფოვაცი (Srb) - მიხალოვცე (Svk) -:-
16:30პრიშტინა (Kos) - ლოკომოტივი პლოვდივი (Bul) -:-
16:30ქოქბურნ სიტი (Aus) - სორენტო (Aus) -:-
16:30ჰებარი (Bul) - კასპიი აქტაუ (Kaz) -:-
17:00ბრომაპოიკარნა (Swe) - სირიუსი (Swe) -:-
17:00ბრონდბიუ (Den) - ელფსბორგი (Swe) -:-
17:00კრისტიანსუნდი (Nor) - ბრატვაგი (Nor) -:-
17:00ლილესტრიომი (Nor) - სანდეფიორდი (Nor) -:-
17:00ნაესტვედი (Den) - ბ.93 (Den) -:-
17:00ოფკ ბეოგრადი (Srb) - ზარკოვო (Srb) -:-
17:00პუშჩა (Pol) - კარპატი კროსნო (Pol) -:-
17:00ჟეტისუ ტალდიყორღანი (Kaz) - მლადოსტი (Srb) -:-
17:00უნტერჰახინგი (Ger) - ალტახი (Aut) -:-
17:00ცსკა სოფია (Bul) - ასტანა (Kaz) -:-
18:00აუსტრია ვენა (Aut) - ფერსთ ვენა (Aut) -:-
18:00კორკ სიტი (Irl) - დანდალკი (Irl) -:-
18:00კრივბასი (Ukr) - სტრუგა (Mkd) -:-
18:00მალმიო (Swe) - ნორდსიელანდი (Den) -:-
18:00პარტიზანი (Srb) - ცსკა მოსკოვი (Rus) -:-
18:00გაუქმდაპოდბრეზოვა (Svk) - ლ. მიკულასი (Svk) -:-
18:00რადნიჩკი ნისი (Srb) - მეტალისტი 1925 ხარკოვი (Ukr) -:-
18:00ყიზილჟარი (Kaz) - იენისეი (Rus) -:-
18:30ფლიტვუდი (Eng) - უოთერფორდი (Irl) -:-
18:30შახტარი დონეცკი (Ukr) - კოპერი (Slo) -:-
19:00დუდელანჟი (Lux) - ულსან ჰიუნდაი (Kor) -:-
20:00ასანე (Nor) - ბრანი (Nor) -:-
20:00ბაიერნი II (Ger) - ბალინგერი (Ger) -:-
20:00სტარტი (Nor) - ფლეკეროი (Nor) -:-
20:00ტრაისკირხენი (Aut) - ჰორნი (Aut) -:-
20:00ტრენჩინი (Svk) - ვისკოვი (Cze) -:-
20:00ფილადელფია უნიონი (Usa) - მინესოტა (Usa) -:-
20:30მანსდორფი (Aut) - ვიენი (Aut) -:-
21:00ავსტრია ვენა II (Aut) - ნოიზიდლი (Aut) -:-
21:00ვაინლანდ გამლიცი (Aut) - ალერჰეილიგენი (Aut) -:-
21:00ლაფნიცი (Aut) - შტრიპფინგი (Aut) -:-
21:00ნოიშტადტი (Aut) - დოიჩკროიცი (Aut) -:-
21:00ნორბი (Swe) - ტვააკერსი (Swe) -:-
21:00ფურსტენფელდი (Aut) - შტურმ გრაცი (Am) (Aut) -:-
21:15ტამეკა ტარტუ (Est) - ლევადია (Est) -:-
21:30ვიენერ სპორტკლუბი (Aut) - დონაუ (Aut) -:-
21:30ვილცინგი (Ger) - ნოიმარკტი (Ger) -:-
21:30კაპფენბერგი (Aut) - კალსდორფი (Aut) -:-
21:30ფრონჰაუზენი (Ger) - ვტენშაიდი (Ger) -:-
22:00ბრინე (Nor) - მანდალსკამერატენე (Nor) -:-
22:00როდანჟი (Lux) - ნანსი (Fra) -:-
22:00სანდნესი (Nor) - ვიკინგი (Nor) -:-
22:00უნიონ გურტენი (Aut) - ბვ ლინცი (Aut) -:-
22:00ჰეესლინგერი (Ger) - რედენი (Ger) -:-
22:30ბრემერი (Ger) - ჰემელინგენი (Ger) -:-
22:30კოსმოსი კობლენცი (Ger) - სგ 200 მულჰეიმ-კარლიხი (Ger) -:-
22:30ჰოჰენემსი (Aut) - ვადუცი B (Lie) -:-
23:00ლოს ანჯელეს გალაქსი (Usa) - შარლოტი (Usa) -:-
23:00უს ფოილენი (Lux) - ას ვინკრანჟი (Lux) -:-
23:30ათლონი (Irl) - სლიგო როვერსი (Irl) -:-
00:00როიალ პარი (Bol) - მონაგასი (Ven) -:-

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

14:00იტალია U17 W - ნორვეგია U17 W -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური ქ

20:00ასანე ქ (Nor) - Brann ქ (Nor) -:-
20:30სლავია პრაღა ქ (Cze) - ტრნავა ქ (Svk) -:-
21:30სტაბეკი ქ (Nor) - ჰონეფოსი ქ (Nor) -:-
22:30კიოლნი ქ (Ger) - დუისბურგი ქ (Ger) -:-

ნიდერლანდები: ერედივიზიონი

00:00აიაქსი - ვოლენდამი 1:1

ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი

23:00ბრედა - იონგ აზ ალკმაარი -:-
23:00დენ ბოსხი - მაასტრიხტი -:-
23:00ეინდჰოვენი - ჰერაკლესი -:-
23:00ვენლო - დენ ჰააგი -:-
23:00ზვოლე - ოსს -:-
23:00როდა - დორდრეხტი -:-
23:00ტელსტარი - ალმერე სიტი -:-
23:00ჰელმონდი - იონგ აიაქსი -:-

ნიდერლანდები: ერედივიზიონი ქ

22:30აიაქსი ქ - ტელსტარი ქ -:-
22:30დენ ჰააგი ქ - ზვოლე ქ -:-
22:30ექსელსიორი ქ - ალკმაარი ქ -:-
22:30ტვენტე ქ - ჰეერენვენი ქ -:-

პალესტინა: დასავლეთ სანაპიროს ლიგა

17:00ალ ამარი - ვადი ალ-ნესი -:-
17:00შაბაბ ალ-დაჰირია - ალ-ხალილი -:-
20:00ალ-ქუდსი - ალბირა -:-

პოლონეთი: ექსტრაკლასი

21:00ლეგნიცა - რადომიაკ რადომი -:-
23:30სტალ მილეკი - ლეხი პოზნანი -:-

პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა

00:15ფერეირა - ბენფიკა 0:2

პორტუგალია: ლიგა 3

23:00ვარზიმი - სანხოანენსე -:-

რუანდა: პრემიერ ლიგა

17:00პოლისი - ესპუარი -:-

რუმინეთი: ლიგა 1

22:00უ. კლუჟი - რაპიდი ბუქარესტი -:-

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2

17:15აეკი ათენი B - პაე ჩანია -:-

სამხრეთ ამერიკა: სამხრეთ ამერიკის ჩემპიონატი U20

02:00ურუგვაი U20 - ბოლივია U20 4:1
04:30ვენესუელა U20 - ეკვადორი U20 1:0

სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა

21:30სტელენბოში - კეიპტაუნ სიტი -:-

სამხრეთ აფრიკა: Motsepe Foundation ჩემპიონშიპი

17:30ვენდა - ცახუმა -:-
17:30პლატინუმ სიტი - ჰანგრი ლაიონსი -:-

საუდის არაბეთი: პროფესიონალური ლიგა

19:00ალ ტაეე - ალ-შაბაბი -:-
21:30ალ-ვეჰდა - ალ-ფატეჰი -:-

საუდის არაბეთი: დივიზიონი 1

16:35ჰაჯერი - ალ-არაბი -:-
16:40ალ-ფაისალი - ალ რიადჰი -:-
16:45ალ ხოლოდი - ალ აინი -:-
16:55ნაჯრანი - ოჰოდი -:-
19:55ჯედაჰი - ალ-ჰაზემი -:-

საფრანგეთი: ნაციონალი

22:30დიუნკერკი - ბურჟ ან ბრესი -:-
22:30ვერსალი - ლე პუი-ან-ველე -:-
22:30შატორუ - ავრანში -:-
22:30შოლე - მარტიჟე -:-

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი C

21:00სეტე - ლუჰანს კუისო -:-

სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა

20:15ისტ ენდ ლაიონსი - ბო რეინჯერსი -:-

სირია: პრემიერ ლიგა

15:00გადაიდოალ-ვაჰდა - ალ-კარამაჰი -:-
60'ალ-იტიჰადი - ალ-მაჯდი 1:0
66'ალ-კარამაჰი - ჯაბლეჰი 0:0
15:00გადაიდოალ-ტალია - ფუტუა -:-
15:00გადაიდოვატბაჰი - ალ-იტიჰადი -:-
62'ფუტუა - ვატბაჰი 0:1
15:00გადაიდოჯაბლეჰი - ტიშრინი -:-
15:00გადაიდოჰოტინი - ალ-ჯაიში -:-

ტუნისი: ტუნისის თასი

16:30Ahly Hajri - ბუსალემი -:-
16:30Avenir El Batan - ლპტა ტოზური -:-
16:30Bouchamma - მენზელ ბურგუიბა -:-
16:30Guettar - ჯერბა -:-
16:30Mdhilla - მსაკენი -:-
16:30SS Ksour - Bekalta -:-
16:30Sidi Makhlouf - რადესი -:-
16:30Teboulbou Gabes - ჟონეს სპორტივი -:-
16:30ბუჰაჯლა - Zaouiet Sousse -:-
16:30გაფსა - უნიონ მედიუნი -:-
16:30ემ მაჰდია - გაბესი -:-
16:30კაირუანი - სფაქსიენი -:-
16:30პროგრეს საკიეტი - კასერინი -:-
16:30სიდი ბუზიდი - Megrine -:-
16:30სპორტინგ ბენ აროუსი - ჰამამეტი -:-
16:30ჰამამ ლიფი - კორბა -:-

უელსი: კიმრუ სამხრეთი

23:30გოიტრ იუნაიტედი - აფან ლიდო -:-
23:30თაფს ველი - ინიშირ ალბიონსი -:-
23:30სუონსი - ამანფორდი -:-
23:30ტრეფელინი - ებეგევნი თაუნი -:-
23:45კამბრიანი & კლიდახი - ბრაიტონ ფერი -:-

უელსი: კიმრუ ჩრდილოეთი

23:30ბაკლი - დრუიდსი -:-
23:30მოლდ ალექსანდრა - პრესტატინი -:-

ფინეთი: ლიგის თასი

17:00ჰიკი - მარიეჰამნი -:-

ქუვეითი: Emir თასი

17:30ალ-ქუვეითი - ალ-სალმია -:-
21:00ალ-ნასერი - ალ-არაბი -:-

შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა

23:15ვადუცი - ვილი -:-

შოტლანდია: ჩემპიონშიპი

23:45კოვ რეინჯერსი - ეირი -:-

ხორვატია: HNL

20:00ვარაზდინი - სლავენი ბელუპო -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.