განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ავსტრალია: A ლიგა - პლეი-ოფი

10:05მელბურნ სიტი - მაკარტური 2:0

ავსტრალია: NPL ACT

09:00ტუგერაგონგ იუნაიტედი - ტაიგერსი 1:2
09:15გუნგალინი - კანბერა ოლიმპიკი 4:0

ავსტრალია: NPL ჩრდილოეთ NSW

08:30გადაიდოეჯვორს იგლზი - ლემბტონ ჯ. -:-
08:30გადაიდონიუკასლ ოლიმპიკი - ბროდმიდოუ მეჯიქი -:-
08:30ჩარლზთაუნ აძური - ადამსთაუნ როუზბადი 3:3

ავსტრალია: NPL ახალი სამხრეთ უელსი

08:30ვოლონგონგ ვულვზი - მარკონი სტალიონსი 0:1
09:00აპია ტაიგერსი - როკდეილ სიტი სანსი 0:1
09:00ბლექთაუნ სიტი - სათერლანდ შარქსი 3:2
09:00ნორსბრიჯ ბულზი - სიდნეი იუნაიტედი 1:1
10:00სიდნეი ოლიმპიკი - მაუნთ დრუიტ რეინჯერსი 0:1
12:30სიდნეი U21 - მენლი იუნაიტედი 2:2

ავსტრალია: NPL ვიქტორია

09:00სტ ალბანსი - ბენტლეი გრინზი 1:3
09:00ჰაიდელბერგ იუნაიტედი - გრინ გალი 1:0

ავსტრალია: ბრიზბანის პრემიერ ლიგა

12:00ალბანი კრიკი - ასასია რიჯი 4:1

აზია: ჩემპიონთა ლიგა - საკვალიფიკაციო

14:00გაუქმდაბრისბეინ როარი (Aus) - კაია (Phl) -:-

აზია: AFC თასი - საკვალიფიკაციო - პლეი-ოფები

14:00ვისახა (Cam) - ლალენოკი (Tls) -:-
14:00შანთაბული (Lao) - Kasuka (Bru) -:-

ალჟირი: ლიგა 1

23:00ბისკრა - რელიზანი 3:2
20:45სეტიფი - ბორჯ ბუ არერიჯი -:-

ალჟირი: U21 ლიგა

59'სეტიფი U21 - ბორჯ ბუ არერიჯი U21 2:2

ანგოლა: ჟირაბოლა

18:00დესპორტივო ჰუილა - ინტერკლუბი -:-
18:00კუანდო კუბანგო - ვილიეტი -:-
18:00ფეროვიარიო დო ჰუამბო - კაალა -:-
18:30აკადემიკა - პეტრო ატლეტიკო -:-
20:00პრიმერო დე აგოსტო - ლიბოლო -:-

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი

23:00სპორტივო ბელგრანო - ხიმნასია ე.რ. 1:1
00:00გადაიდობოკა უნიდოსი - სპორტივო ბელგრანო -:-
00:00გადაიდოგუალეგუაიჩუ - სარმიენტო რეზისტენსია -:-
00:00გადაიდოდუგლას ჰაიგი - დეფენსორეს ბელგრანო ვრ -:-
00:00გადაიდოინდეპენდიენტე ჩივილკოი - კამიონეროს ბუენოს აირესი -:-
00:00გადაიდოკლუბ სპორტივო პენარიოლი - სოლ დე მაიო -:-
00:00გადაიდოოლიმპო ბლანკა - დეპორტივო მადრინი -:-
00:00გადაიდორასინგი კორდობა - კრუჩერო დელ ნორტე -:-
00:00გადაიდოსირკულო დეპორტივო - სანსინენა -:-
00:00გადაიდოსიუდად ბოლივარი - ვილა მიტრე -:-
00:00გადაიდოსპორტივო ესტუდიანტესი - ჰურაკან ლას ჰერასი -:-
00:00გადაიდოსპორტივო ლას პარეხასი - დეფ. პრონუნსიამიენტო -:-
00:00გადაიდოფერო გენ.პიკო - დესამპარადოსი -:-
00:00გადაიდოჩაკო ფორ ევერი - ცენტრალ ნორტე -:-
00:00გადაიდოჩიპოლეტი - იუვენტუდ უნიდა უნივერსიტარიო -:-
00:00გადაიდოხიმნასია ე.რ. - უნიონ სუნჩალესი -:-
22:00სანსინენა - სპორტივო ესტუდიანტესი -:-
22:30უნიონ სუნჩალესი - ცენტრალ ნორტე -:-
22:30ხიმნასია ი ტირო - სპორტივო ლას პარეხასი -:-

არუბა: დივიზიონ დი ონორი

02:00არუბა რასინგ კლუბი - დაკოტა 1:1
04:00დეპორტივო ნასიონალი - ლა ფამა 0:0

აფრიკა: CAF ჩემპიონთა ლიგა - პლეი-ოფი

23:00ვიდადი - კაიზერ ჩიფსი 0:1

აფრიკა: CAF კონფედერაციის თასი - პლეი-ოფი

20:00კოტონსპორტი - კაბილიე -:-
23:00პირამიდსი - რაჯა კასაბლანკა -:-

აშშ: MLS

03:30კოლუმბუს ქრიუ - ჩიკაგო ფაიერი 2:0
03:30ნიუ იორკ სიტი - ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი 2:3
03:30ტორონტო - ორლანდო სიტი 2:3
03:30ცინცინატი - კოლორადო რაპიდსი 0:2
04:00DC იუნაიტედი - ინტერი მაიამი 1:0
04:30დალასი - მინესოტა 1:1
05:00ლოს ანჯელეს გალაქსი - სიეტლ საუნდერსი 1:2
05:00ოსტინი - სან ხოსე ერსქვეიქსი 0:0
06:30პორტლენდ ტიმბერსი - სპორტინგ კანზას სიტი 2:1
07:00ლოს ანჯელესი - ჰიუსტონ დინამო 1:1
22:00ატლანტა იუნაიტედი - ფილადელფია უნიონი -:-

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

03:00ჰარტფორდ ატლეტიკი - ლუდუნი 2:1
03:30მიტოვებაბირმინგემი - ოსტინ ბოლდი 1:0
03:30ტამპა ბეი - პიტსბურგი 1:2
04:00ტულსა - ლუისვილ სიტი 2:3
04:30მემფისი - ოკლაჰომა სიტი ენერჯი 0:1
04:30გადაიდოოკლენდ რუთსი - საკრამენტო რეფაბლიკი -:-
04:30სან ანტონიო - რიო გრანდე 1:1
06:30ლას ვეგას ლაითსი - ორენჯ ქაუნთი 1:3
06:30სან დიეგო ლოიალი - ფინიქს რაიზინგი 2:1

აშშ: USL ლიგა 1

02:30რიჩმონდ კიკერსი - უნიონ ომაჰა 1:1
03:00ტორონტო II - ფორტ ლოდერდეილი 2:1
04:00ტორმენტა - გრინვილი 3:1
04:00ფორვარდ მედისონი - ნიუ ინგლენდი II 0:2
04:30ნორს ტეხასი - ტუსონი 0:0

აშშ: USL ლიგა 2

01:00ნიუ ჯერსი კოპა - სედარი 0:1
01:00ფლორიდა ელიტი - მაიამი სიტი 2:1
03:00ბლექ როქი - ბოსტონ ბოლტსი 0:2
03:00ლაიონსბრიჯი - ვირჯინია ბიჩი 2:0
03:00ნიუ ჯერსი - ლეჰაი ველი 2:1
03:00ნორს კაროლინა ფუჟენი U23 - ვეიკი 4:1
03:00ნორსერნ ვირჯინია - რედინგი 1:2
03:00ტოლედო ვილა - საუთ ბენდ ლაიონსი 0:3
03:00ტრი-სიტისი - თობაქო როუდი 3:0
03:30ვესტჩესტერი - ნიუ იორკ რედ ბულზი U23 -:-
03:30საუთერნ სოქერ აქადემი - ეშვილ სიტი 2:0
03:30ტამპა ბეი U23 - ვილიჯისი 3:1
03:30ფიჩთრი სიტი მობა - დალტონი 0:1
04:00კორპუს კრისტი - ლითლ როკ რეინჯერსი -:-
04:00მისისიპი ბრილა - ბრაზოს ველი კავალრი 3:1
04:00სტ. ლუის სკოტ გალაგერი - გრინ ბეი ვოიაჟერსი 4:1
21:00ვიჩიტა - ჩიკაგო იუნაიტედი -:-
22:00პარკ სიტი - კოლორადო რაში -:-
00:00კინგს ჰამერი - ოკლენდ ქაუნთი -:-

აშშ: ნისა - საგაზაფხულო სეზონი

03:00მიჩიგან სტარზი - მერილენდ ბობქეთსი 1:3
03:30ჩატანუგა - სტემპთაუნი 0:1
06:00LA ფორსი - ნიუ ამსტერდამი 2:0

აშშ: NWSL ქ

00:00ნორს კაროლინა ქურეჯი ქ - რეინი ქ 2:1
04:00ჩიკაგო ქ - ვაშინგტონ სფირიტი ქ 1:1
23:00რასინგი ლუივილი ქ - ჰიუსტონ დეში ქ -:-
00:00პორტლენდ თორნსი ქ - კანზას სიტი NWSL ქ -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა - რეზერვები

18:00ტორპედო ჟოდინო 2 - სპუტნიკი 2 -:-

ბენინი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

19:00აიემა - ეთერნელი -:-
19:00დამისა - დინამო პარაკუ -:-
19:00რექვინსი - ასოს -:-

ბრაზილია: სერია A

04:00ფლამენგო - ბრაგანტინო 2:3
18:00პალმეირასი - ამერიკა მგ -:-
23:00ბაია - კორინთიანსი -:-
23:00ინტერნასიონალი - სეარა -:-
23:00გადაიდოკუიაბა - გრემიო -:-

ბრაზილია: სერია B

23:30გადაიდოავაი - რემო -:-
23:30ვასკო და გამა - რეგატასი 3:0
01:30გუარანი - პონტე-პრეტა 1:0
02:00ვიტორია - ბრუსკე 3:1
02:00ოპერარიო - კრუზეირო 2:1
04:00ვილა ნოვა - კორიტიბა 0:1
04:00სამპაიო კორეა - კონფიანკა 3:1
23:00ნაუტიკო - ბოტაფოგო -:-

ბრაზილია: სერია C - პირველი ეტაპი

00:00იტუანო - პარანა 2:1
00:00პაისანდუ - ვოლტა რედონდა 0:0
02:00ოესტე - კრისიუმა 0:0
18:00იპირანგა - ბოტაფოგო სპ -:-
23:00აე ალტოსი - მანაუ -:-

ბრაზილია: სერია D

23:00ბაჰია დე ფეირა - იუაზეირენსე 1:1
23:00გოიანესია - აპარესიდენსე 0:0
23:00იმპერატრიზი - პარაგომინასი 2:2
23:00იულჰო ესპორტე - ტოკანტინოპოლისი 1:1
23:00კასკაველი - სერ კახიასი 1:0
23:00მურისი - ASA 0:1
23:00უბერლანდია - პატროსინენსე 1:1
23:00უნიაო რონდონოპოლისი - გამა 2:1
00:00GAS - იპირანგა აპ 1:2
00:00ფეროვიარია - რიო ბრანკო 1:0
01:00ფასტ კლუბე - პენარიოლი 3:2
22:00ატლეტიკო - კაუკაია -:-
22:00ბანგუ - კიანორტე -:-
22:00რიო ბრანკო ეს - აგუია ნეგრა -:-
22:00რიო ბრანკო პრ - მარსილიო დიასი -:-
22:30SE იუვენტუდე - მოტო კლუბი -:-
23:00აიმორე - ესპორტივო -:-
23:00ამერიკა რნ - აბც -:-
23:00იტაბაიანა - სერგიპე -:-
23:00რეტრო - ალაგოინჰასი -:-
23:00საო ბენტო - ინტერნაიონალ ლიმეირა -:-
23:00ტრეზე პბ - ცენტრალი სკ -:-
00:00ბოა - კალდენსე -:-

ბრაზილია: Campeonato Carioca 2 - პირველი ეტაპი

22:00გონსალენშე - კაბოფრიენსე -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი პარაიბანო - პლეი-ოფი

17:00სოუსა - კამპინენსე -:-

ბრაზილია: კოპა დო ბრაზილია U20

22:00ბოტაფოგო U20 - კორიტიბა U20 -:-

ბრაზილია: ბრაზილეირო ქ

01:00ბოტაფოგო ქ - სანტოსი ქ 2:3
03:00კორინთიანსი ქ - მინასი ქ 5:0
22:00სან-პაულუ ქ - რეალ ბრაზილია ქ -:-
00:00კრუზეირო ქ - ბაია ქ -:-

ბურკინა ფასო: პრემიერ ლიგა

20:00ბობო-დიულასო - კადიოგო -:-
20:00დიულასო - კოზაფი -:-
20:00დუანესი - ფასო-იენეგა -:-
20:00ეტუალ ფილანტე - რაჰიმო -:-
20:00კუდუგუ - სონაბელ უაგადუგუ -:-
20:00პოლისი - ლეოპარდ სტ. კამილე -:-
20:00სალიტასი - მაჯესტიკი -:-
20:00უაგადუგუ - როიალი -:-
20:00უსფა - ვიტესი -:-

გამბია: GFA ლიგა

00:00რეალ ბანჯული - ჰოქსი 1:0
23:00ვალიდანი - ელიტ იუნაიტედი -:-

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა 1 - გავარდნა

13:00გლადბახი ქ - ჰოფენჰაიმი 2 W -:-

გვინეა: ლიგა 1

18:30კალუმ სტარი - ჰოროია -:-

დომინიკელთა რესპ.: LDF

00:00მოკა - დელფინეს დელ ესტე 0:1
00:00სან-კრისტობალი - უნივერსიდადი 1:1
00:00ატლეტიკო პანტოხა - ატლანტიკო -:-
00:00ჯარაბაკოა - ატლეტიკო სან ფრანცისკო -:-

ევროპა: ევრო

23:00ესპანეთი - პოლონეთი 1:1
20:00იტალია - უელსი -:-
20:00შვეიცარია - თურქეთი -:-

ეკვადორი: სერია ბ

03:00გუაიაქილი - ამერიკა დე ქიტო 0:2
00:00გუალაკეო - ლდუ პორტოვიეხო -:-
00:00კუმბაია - ჩაკარიტასი -:-
00:00სანტო დომინგო - ელ ნასიონალი -:-

ეკვადორი: სუპერ თასი

01:00ინდეპენდიენტე დელ ვალე - დელფინი 3:5
04:00ემელეკი - ნუევე დე ოქტუბრე 0:2

ერაყი: სუპერლიგა

17:45ალ-ვასატი - ალსინაატ ალკაჰრაბაია -:-
17:45ალ-ჰუდოდი - ნაფტ მისანი -:-
22:30ალ-ტალაბა - ერბილი -:-

ესვატინი: MTN პრემიერ ლიგა

14:00მჰლუმე - მბაბანე სვალ. -:-
16:30მანცინი უონდერერსი - დენვერ პიონერსი -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა 2 - დაწინაურება - პლეი ოფები

23:00ხირონა - რაიო ვალეკანო -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 1 - გასავარდნი ჯგუფი

20:00აგრუპასიონ ესტუდიანტილი - ატიოსი -:-
20:00არზუა - ბარკო -:-
20:00პაიოსაკო - ოურენსე -:-
20:00პონტესი - უდ ოურენსე -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 7 - გასავარდნი ჯგუფი

13:30ვილანუევა - ელ ალამო -:-
13:30კომპლუტენსე - ატლეტიკო პინტო -:-
13:30პარაკუელოს ანტამირა - მოსტოლესი -:-
13:30სანტა ანა - ვილავერდე სან ადრესი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 8 - გასავარდნი ჯგუფი

20:00ბეკერილი - ლა გრანხა -:-
20:00ლა ბანეზა - ალმაზანი -:-
20:00პენარანდა - რეალ ბურგოსი -:-
20:00სალამანკა B - ბუპოლსა -:-
20:00სანტა მარტა ტორმესი - სებრერენა -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 11 - გასავარდნი ჯგუფი

20:00ალკუდია - გენუა -:-
20:00ბინისალემი - ფელანიტხი -:-
20:00ესპორლესი - კარდასარი -:-
20:00ლიოსეტენსე - სოლერი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 12 - გასავარდნი ჯგუფი

15:00ლა კუადრა - ტაკორონტე -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - დაწინაურების პლეი ოფი

15:00სან ფერნანდო - CD ბუზანადა -:-
15:00ტენისკა - ატლეტიკო პასო -:-
19:00აროსა - სომოზასი -:-

ესპანეთი: პრიმერა დივიზიონი ქ

13:00ატლეტიკი ბილბაო ქ - სევილია ქ 2:0
62'ლოგრონო ქ - ატლეტიკო მადრიდი ქ 0:2
I ტაიმისანტა ტერეზა ქ - რეალ მადრიდი ქ 0:4
15:00გრანადილია ტენერიფე ქ - რაიო ვალეკანო ქ -:-
15:30ლევანტე ქ - ვალენსია ქ -:-
19:00რეალ სოსიედადი ქ - ბარსელონა ქ -:-

ესტონეთი: ესილიგა

45+'ელვა - მაარდუ 0:4
I ტაიმიპაიდე ლუნამეესკონდი U21 - პარნუ 2:0

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი - პირველი ეტაპი

00:00არაგუა - ლარა 0:0
02:00კარაკასი - მეტროპოლიტანოსი 1:1
23:00დეპორტივო ტაჩირა - პორტუგესა -:-

ვიეტნამი: ეროვნული ლიგა ქ

13:00გადაიდოჰო ჩი მინჰი ქ - პჰონგ ფუ ჰა ნამი 2 W -:-

ზამბია: სუპერლიგა

17:00გრინ იგლზი - ფორესტ რეინჯერსი -:-
17:00ზესკო - იანგ გრინ იგლზი -:-
17:00ნკვაზი - ნაპსა სტარზი -:-
17:00რედ ეროუს - კაბვე -:-
17:00ფრიზონ ლეოპარდსი - ზანაკო -:-

იაპონია: J1 ლიგა

12:00კაშიმა - ვეგალტა სენდაი 1:1
45+'ურავა - შონანი 1:1

იაპონია: J2 ლიგა

10:00საგამიჰარა - ვერდი 0:2
89'მიტო - მონტედიო იამაგატა 0:1
45+'გირავანზ კიტაკიუშუ - ეჰიმე 0:2
45+'კუსაცუ - მაჩიდა ზელვია 0:1

იაპონია: J3 ლიგა

08:00ისქკ - ფუჯიედა 4:3
09:00ნაგანო - ტოიამა 4:0
10:00ტეგევაიარო მიიაზაკი - კამატამარე 2:2
11:00იმაბარი - გიფუ 3:0
19'კუმამოტო - გეინეირ ტოტორი 0:0

იაპონია: ნადეშიკო ლიგა ქ

08:00იამატო სილფიდი ქ - ეჰიმე ქ 4:2
08:00ჰარიმა ალბიონი ქ - იოკოჰამა სიგულსი ქ 2:2
09:00ანგევიოლეტ ჰიროშიმა ქ - კუნოიჩი ქ 1:4

ინგლისი: ეროვნული ლიგა - პლეი-ოფი

17:00ჰართლპული - ტორქუა -:-

იორდანია: პრემიერ ლიგა

19:00აქაბა - ალ-ფაისალი ამანი -:-
21:30ალ-ვეჰდატი - შაბაბ ალ-ორდონი -:-

ირანი: სუპერ თასი

19:20პერსეპოლისი - ტრაქტორი -:-

ისლანდია: უმაღლესი ლიგა

20:00კა აკურეირი - ვალური -:-
21:00სტიარნანი - კოპავოგური -:-
21:00ფილკირი - აკრანესი -:-
23:15ბრეიდაბლიკი - ჰაფნარფიორდური -:-
23:15კეფლავიკი - ლეიკნირი -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

18:00სიტა დი ვარეზე - HSL დერტონა -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი F

17:00რეკანატეზე - ვაზტესე -:-
18:00ჯულიანოვა - კასტელნუოვო ვომანო -:-

კენია: პრემიერ ლიგა

16:00გორ მაჰია - სოფაპაკა -:-
16:00გადაიდოვიჰიგა იუნაიტედი - ბანდარი -:-
16:00კარიობანგი შარქსი - ტუსკერი -:-
16:00რეინჯერსი - ბიდკო იუნაიტედი -:-

კოლუმბია: პრიმერა A - აპერტურა - პლეი ოფები

00:00მილიონარიოსი - დეპორტეს ტოლიმა -:-

კოტ-დ'იუვარი: ლიგა 1 - გამარჯვებულების ეტაპი

19:30სან პედრო - ამადუ დიალო -:-
22:00ასეკ მიმოსასი - სო არმე -:-

კურაჩაო: პრომე დივიზიონი

04:00ბარბერი - სუბტი -:-
04:30იონგ ჰოლანდი - ვილემშტადი -:-

ლიეტუვა: A ლიგა

18:00პანევეზისი - რიტერიაი -:-
20:00კაუნო ჟალგირისი - ჰეგელმან ლიტაუენი -:-

ლიეტუვა: I ლიგა

15:00სუდუვა 2 - მინია -:-
19:00ნეპტუნასი - კაუნო ჟალგირისი 2 -:-

მაკაო: ელიტ ლიგა

15:00სპორტინგი მაკაო - პოლისია -:-
17:00ტაკ ჩუნ კა I - მონტე კარლო -:-

მალავი: სუპერ ლიგა

16:30ბლუ იგლზი - ნტოპვა -:-
16:30კარონგა იუნაიტედი - სილვერი -:-
16:30მაითი ტაიგერსი - მზუნი -:-
16:30ტნ სტარზი - ეკვენდენი ჰამერსი -:-

მაროკო: ბოტოლა პრო

00:30შაბაბ მოჰამედია - ბერკანი 2:0
20:00დიფაა ელ-ჯადიდი - რაპიდ უედ ზემი -:-
22:15იუსუფია ბერეშიდი - ფუს რაბატი -:-
00:30ჰასანია აგადირი - მაღრებ ფეზი -:-

მოზამბიკი: მოკამბოლა

16:30ვილანკულო - მაჩეჯე მოკუბა -:-
16:30ინკომატი ხინავანე - სონგო -:-
16:30კოსტა დო სოლი - ბლექ რულზი -:-
16:30ტექსტაფრიკა - მაპუტო -:-
16:30ფეროვიარიო ბეირა - დესპორტივო მაპუტო -:-
16:30ფეროვიარიო ნამპულა - ფეროვიარიო მაპუტო -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

90'ორენბურგი (Rus) - მოლ ფეჰერვარი (Hun) 2:0
15:00დოიცი (Ger) - პორზი (Ger) -:-
16:00გაუქმდალეგია ვარშავა (Pol) - ნეფთჩი ბაქო (Aze) -:-
17:00აიკი (Swe) - სირიუსი (Swe) -:-
19:00კაპფენბერგი (Aut) - სლოვანი ბრატისლავა (Svk) -:-
19:00ლეგია ვარშავა (Pol) - ფერენცვაროში (Hun) -:-
20:00გაუქმდამარიბორი (Slo) - დინამო ზაგრები (Cro) -:-

მსოფლიო: FIFA Arab Cup - საკვალიფიკაციო

21:00ომანი - სომალი -:-

ნიგერი: ლიგა 1

19:15ასფანი - ნიგელეკი -:-

ნიგერია: NPFL

19:00დაკადა - ენუგუ რეინჯერსი -:-
19:00ენიმბა - ნასარავა -:-
19:00იფეანი უბა - ჰართლენდი -:-
19:00ლობი - კვარა -:-
19:00მფმ - ვიკი -:-
19:00პლატო - ვარი -:-
19:00რივერს იუნაიტედი - კაცინა იუნაიტედი -:-
19:00სანშაინ სტარზი - აბია უორიორსი -:-
19:00ჯიგავა გოლდენ სტარზი - კანო -:-

ნორვეგია: ელიტსერიენი

17:00მიონდალენი - სტრომსგოდსეტი -:-
20:00ბრანი - ოდდი -:-
20:00მიოლდე - სტაბეკი -:-
20:00როსენბორგი - სარპსბორგი -:-
20:00ტრომსიო - ლილესტრიომი -:-
20:00ჰაუგესუნდი - კრისტიანსუნდი -:-
22:00ვალერენგა - ბოდო/გლიმტი -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 1

15:30ჰოდი - სენია -:-
16:00ჰალდენი - ტრომსდალენი -:-
17:30ბრატვაგი - ასკერი -:-
18:00კონგსვინგერი - ფლოია -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 2

15:00ეგერსუნდსი - ნარდო -:-
16:00ლევანგერი - ნოტოდენი -:-

პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია

23:00რუბიო - გენერალ კაბალიერო 2:2
23:00სან ლორენცო - ამელიანო 2:0

პერუ: ლიგა 2

20:00გადაიდოხუან აურიჩი - ლაკუაბამბა -:-
21:00გადაიდოდეპორტივო კოოპსოლი - სანტა როსა -:-

პერუ: კოპა ბისენტენარიო

00:00სპორტინგ კრისტალი - კუსკო 3:2
04:00კარლოს მანუჩი - ლაკუაბამბა 3:0
23:00შაველინი - დეპორტივო კოოპსოლი -:-

პერუ: Liga Women

00:30დეპორტივო მუნისიპალი ქ - ცეზარ ვალეხო ქ 0:1
19:30სპორტ ბოიზი ქ - კახამარკა ქ -:-
22:00უნივერსიდად სან მარტინი ქ - Killas ქ -:-
00:30უნივერსიტარიო ქ - Atletico Trujillo ქ -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 1 - დაწინაურება - პლეი ოფები

22:40ლკს ლოძი - ლეჩნა -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი I - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

18:00გკს პოგონი - ლეგია ვარშავა II -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი IV

19:30ვიაზოვნიცა - კორონა კიელცე 2 -:-
19:30ლევარტ ლუბარტოვი - ვისლოკა დებიცა -:-
19:30ორლეტა რაძინი - ავია სვიდნიკი -:-
19:30პოდჰალე ნოვი ტარგი - ს. ვოლა -:-
19:30სანდომიერჟი - ჰეტმან ზამოსკი -:-
19:30სიარკა ტარნობრცეგი - ჩელმიანკა ჩელმი -:-
19:30სოკოლი სიენიავა - ბიალა პოდლასკა -:-

პოლონეთი: ახალგაზრდული ლიგა - ცენტრალური

14:00გორნიკი ზაბჟე U18 - გვარეკი ზაბრზე U18 -:-
14:00უკს სმს ლოძი U18 - კორონა კიელცე U18 -:-
14:15ესკოლა ვარშავა U18 - ვისლა კრაკოვი U18 -:-
17:00კრაკოვია U18 - არკა გდინია U18 -:-

რუანდა: პრემიერ ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი

14:00გადაიდოგორილა - მუკურა ვიქტორი სპორტსი -:-
17:00გადაიდომუჰანგა - გასოგი იუნაიტედი -:-
17:00გადაიდოსანრაიზი - მუსანზე -:-
17:30გადაიდოკიიოვუ - ეთინსელსი -:-

საბერძნეთი: მეორე ლიგა

18:00ვერია - პიერიკოსი -:-
18:00თესპროტოსი - ალმოპოსი -:-
18:00კავალა - ო. ვოლოსი -:-
18:00პანსერაიკოსი - აპოლონ პონტუ -:-
18:00პო ტრიგლია - კოზანი -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - დაწინაურება პლეი ოფები

18:00ორფეასი ქსანთი - დიაგორას სტეფანოვიკი -:-
18:00პოსეიდონას მიხანიონასი - კარდიცა -:-

სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი

14:00გადაიდოროიალ AM - ჩიპა იუნაიტედი -:-

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 1

11:00ულსან ჰიუნდაი - სეონგნამი 2:2

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2

11:00ასანი - ჩონამი 0:1
11:00ბუჩეონი 1995 - გიეონგნამი 1:1
63'ბუსანი - ანიანგი 3:2

სამხრეთ კორეა: K3 ლიგა

I ტაიმიჩეონან სიტი - განგნეუნგი 0:0

სენეგალი: ლიგა 1

21:00ასეკ ნდიამბური - დუანესი -:-
21:00დაკარი - ტუნგუე -:-
21:00კასა - ექსელენსი -:-
21:00მბური - ჯარააფი -:-
21:00პიკინე - ნიარი ტალი -:-
21:00უს გორეე - დიამბარსი -:-
21:00ჯენერეიშენი - მბურ პეტიტ კოტე -:-

სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა

23:00გადაიდოსლიფა - ბაი ბურეჰ უორიორსი -:-
20:15გადაიდოდაიამონდ სტარზი - კამბოი იგლზი -:-
23:00გადაიდოკალონი - ისტ ენდ ლაიონსი -:-

სლოვაკეთი: დივიზიონი C - დასავლეთი

19:00ბელუსა - ნიტრა B -:-
19:00გალანტა - პოვაჟსკა ბისტრიცა -:-
19:00ველკე ლუდინცე - სალა -:-
19:00კრისტალი - მალზენიცე -:-

სლოვაკეთი: დივიზიონი C - ცენტრალური

12:30ჟედნოტა ბანოვა - ლიპ. სტიავნიცა -:-
19:30კადცა - ზვოლენი -:-
19:30კალინოვო - მსკ მარტინი -:-
19:30ორავსკე ვესელე - კრასნო -:-
19:30რაკიტოვცე - კოვაცოვა -:-

სლოვაკეთი: დივიზიონი C - ბრატისლავა

19:00დუნაისკა ლუზნა - მსკ სენეკი -:-

სომალი: ჩემპიონატი

16:30მიდნიმო - იენიო -:-

სუდანი: პრემიერ ლიგა

18:15ალ-ჰილალი - ალ-ჰილალ კადუღლი -:-
18:15გადაიდოტუტი - ალ-ჰილალ ომბურმანი -:-
18:15გადაიდოჰილალ ელ-ობიედი - ალ-მერეიხი -:-
21:00ალ-აჰლი მეროვე - ჰილალ ელ-ფაშერი -:-
21:00ჰაი ალ-არაბი - მერეიხ ელ-ფაშერი -:-

ტანზანია: პრემიერ ლიგა

15:00კაგერა შუგარი - იჰეფუ -:-
17:00ბიაშარა მარა იუნაუტედი - ტანზანია -:-
20:00იანგ აფრიკანზი - მვადუი -:-

ტაჯიკეთი: უმაღლესი ლიგა

16:30ესხატა - დუშანბე 83 -:-
16:30ფაიზკანდი - ხატიონი -:-

ტუნისი: ტუნისის თასი

18:00კლუბ აფრიკანი - მონასტირი -:-
18:00კო ტრანსპორტსი - სფაქსიენი -:-

უგანდა: პრემიერ ლიგა

16:00გადაიდოვაკისო ჯაიანთსი - ექსპრესი -:-

უზბეკეთი: სუპერ ლიგა

19:00ლოკომოტივი ტაშკენტი - კოკანდ 1912 -:-
19:00ნავბახორი ნამანგანი - მაშალ მუბორაკი -:-
19:00ნასაფ ქარში - ანდიჯანი -:-

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

00:15უონდერერსი - ვილა ესპანიოლა 3:0
22:45პენარიოლი - მალდონადო -:-

ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი

17:30ატენასი - როჩა -:-
19:45რასინგი მონტევიდეო - დანუბიო -:-

ფარერების კუნძულები: პრემიერ ლიგა

18:00ვიკინგური - 07 ვესტურ სორვაგური -:-
18:00კლაკსვიკი - იფ ფუგლაფიორდური -:-

ფარერების კუნძულები: 1. დეილდი

18:00აბ არგირი - სკალა იტროტარფელაგი -:-

ფინეთი: პირველი დივიზიონი

17:00იარო - პკ-35 ვანტა -:-
17:00კლუბი 04 - გნისტანი -:-
17:00კპვ კოკოლა - მუსა -:-
19:30მიკელინი - უიპპო -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი A

17:00ლაჰდენ რეიპასი - კაპა -:-
17:00პეპო - მიპა -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი C

17:00SJK აკატემია - ოლს ოულუ -:-
17:00იიკ იავასკიალა - ჰერკულესი -:-
17:00კემი სიტი - ვააიაკოსკი -:-
17:00ნარპეს კრაფტი - გბკ კოკოლა -:-

ყაზახეთი: პირველი დივიზიონი

16:00Taraz-Karatau - კაირატის აკადემია -:-

ყირგიზეთი: პრემიერ ლიგა

16:00ალაი ოში - კარა ბალტა -:-

შვედეთი: სუპერეტანი

17:00ტრელებორგსი - ფალკენბერგსი -:-

შვედეთი: დივიზიონი 1 - სამხრეთი

17:00იფკ მალმიო - ოსკარშამნსი -:-

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ სვეალანდი

16:00სტოკჰოლმ ინტერნაციონალე - კარლბერგსი -:-

შვედეთი: დივიზიონი 2 - დასავლეთ გოტალანდი

18:00ტორდი - ვარბერგსი გიფ -:-

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ გოტალანდი

17:00კარლსტადი II - ტიდაჰოლმი -:-

შვედეთი: შვედეთის თასი - საკვალიფიკაციო

18:00იფკ ვისბი - რაგსვედსი -:-

შვედეთი: ოლსვენსკა ქ

15:00ვაქსიო დფფ ქ - დიურგარდენი ქ -:-
17:00პიტეა ქ - ჰამარბი ქ -:-
17:00ჰაკენი ქ - აიკი ქ -:-
19:00ორებრო ქ - კრისტიანსტადსი ქ -:-

შვედეთი: ელიტეტანი ქ

I ტაიმიმალბაკენსი ქ - მორონი ქ 0:1
I ტაიმიუმეა ქ - კალმარი ქ 2:0
15:00ალინგსასი ქ - ალვსიო ქ -:-
16:00ბრომაპოიკარნა ქ - ჯიტექსი ქ -:-
17:00ბოლსტანასი ქ - სუნდსვალი ქ -:-
17:00ბორგები ქ - ლიდჩოპინკგსი ქ -:-
17:00უფსალა ქ - ნორჩოპინგი ქ -:-

შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 1

18:00ოლიმპიკი ჟენევა - მარტინი -:-

ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი

23:00Rodelindo - იბერია 0:2
23:00გენერალ ვალასკესი - რეკოლეტა 0:1
20:00ვალდივია - ინდ. კაუქენსი -:-
23:00Deportes Colina - Limache -:-
23:00ლაუტარო - კოლჩაგუა -:-
00:00სან ანტონიო უნიდო - დ. კონსეპსიონი -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.