m.FlashScore.ge

განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

აზია: ჩემპიონთა ლიგა - პლეი-ოფი

14:00ჰიროსიმა (Jpn) - კაშიმა (Jpn) -:-
15:30შანდონგ ლუნენგი (Chn) - გუანგჟოუ ევერგრანდი (Chn) -:-

აზია: AFC თასი - პლეი-ოფი

16:00ჰანოი (Vie) - ცერესი (Phl) -:-
20:30ალ-ჯაზირა ამანი (Jor) - ალ-ჯაიში (Syr) -:-

აფრიკა: აფრიკის ერთა თასი

32'მალი - მავრიტანია 0:0
21:00კამერუნი - გვინეა-ბისაუ -:-
00:00განა - ბენინი -:-

აშშ: USL ლიგა 2

04:00ვსა ვინიპეგი - მენასი -:-

ბრაზილია: სერია C

03:00ბოტაფოგო პბ - ტრეზე პბ -:-
03:00იმპერატრიზი - სამპაიო კორეა -:-

ბრაზილია: ბრაზილიერო U20

22:00კორიტიბა U20 - ფლამენგო U20 -:-

ევროპა: ევრო U21

73'საფრანგეთი U21 - რუმინეთი U21 0:0
75'ხორვატია U21 - ინგლისი U21 2:3

ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა - დაწყებითი ეტაპი

17:00ტრე პენე (San) - სანტა კოლომა (And) -:-
22:45ფერონიკელი (Kos) - ლინკოლნ რედ იმპსი (Gib) -:-

ეთიოპია: პრემიერ ლიგა

18:00სტ. ჯორჯი - ველვალო ადიგრატი -:-

ეკვადორი: სერია ბ

01:00ატლეტიკო პორტენო - ინდეპენდიენტე ხუნიორსი -:-
05:00ლდუ პორტოვიეხო - მანტა -:-

ერაყი: სუპერლიგა

18:00ბაღდადი - ალ-ჰუდოდი -:-
20:15ნაფტ ალ-ჯუნუბი - ალ-ტალაბა -:-

ისლანდია: დივიზიონი 1

59'ნიარდვიკი - ჰაუკარი 1:4

ლატვია: ოპტიბეთ ვირსლიგა

19:00ვენტსპილსი - სპარტაკსი -:-
21:00რიგას ფუტბოლა სკოლა - ლიეპაია -:-

ლიეტუვა: ლიტვის თასი

19:00კრეტინგა - კაუნო ჟალგირისი -:-

მალაიზია: სუპერ ლიგა

17:00პკნპ - პკნს -:-
17:00სელანგორი - პაჰანგი -:-
17:00ფელდა იუნაიტედი - პერაკი -:-

მალაიზია: პრემიერ ლიგა

12:45სელანგორ იუნაიტედი - პდრმ ფა -:-
17:00ჯოჰორი II - უიტმ -:-

მალდივები: პრემიერ ლიგა - პირველი ეტაპი

15:00სპორტს კლუბი - იუნაიტედ ვიქტორი -:-
20:00მაზია - ნილანდჰო -:-

მოლდოვა: მოლდოვას თასი

19:00ედინეტი - მილსამი -:-
19:00სპერანცა - სპერანტა დროჩია -:-
20:00შერიფი ტირასპოლი - სერეტი -:-
21:00პეტროკუბი - ტიგინა -:-

მსოფლიო: მსოფლიო თასი ქ - პლეი-ოფი

76'შვედეთი ქ - კანადა ქ 1:0
20:00იტალია ქ - ჩინეთი ქ -:-
23:00ჰოლანდია ქ - იაპონია ქ -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

12:00მ. სარანსკი (Rus) - სარატოვი (Rus) -:-
13:00ლიბერეცი (Cze) - ვარნსდორფი (Cze) -:-
15:00ნორდსიელანდი (Den) - კალმარი (Swe) -:-
15:00ჰორსენსი (Den) - ორჰუსი (Den) -:-
15:30ჰაკენი (Swe) - ვენდსისელი (Den) -:-
18:00სლოვანი ბრატისლავა (Svk) - ბოჰემიანსი 1905 (Cze) -:-
18:30ზენიტი (Rus) - ლევსკი (Bul) -:-
19:00აკადემიკა კლინჩენი (Rou) - აკადემია პანდევი (Mkd) -:-
19:00აპოლონი (Cyp) - ცრვენა ზვეზდა (Srb) -:-
19:00ზაგლებიე (Pol) - ვიძევ ლოძი (Pol) -:-
20:00ვისლა პლოცკი (Pol) - აეკი ლარნაკა (Cyp) -:-
20:00კრაიოვა (Rou) - ყარაბახი (Aze) -:-
20:00შტურმი გრაცი (Aut) - მლადა ბოლესლავი (Cze) -:-
20:30Noswendel Wadern (Ger) - ზაარბრიუკენი (Ger) -:-
20:30შვაცი (Aut) - ბოტოსანი (Rou) -:-
21:00კვვ ქვიკი 20 (Ned) - აიაქსი (Ned) -:-
21:00ლეობენდორფი (Aut) - რაპიდი ვენა (Aut) -:-
21:00მალმიო (Swe) - გორიცა (Cro) -:-
21:30პეტეგემი (Bel) - ვარეგემი (Bel) -:-
22:45ელგინ სიტი (Sco) - სტრარტსფი თისთლი (Sco) -:-
22:45ისტ ფაიფი (Sco) - ალბიონ როვერსი (Sco) -:-

ნიგერია: NNL

19:00სოკოტო - აკლოსენდი -:-
19:00ჯორდანო - ადამავა -:-

პერუ: კოპა ბისენტენარიო

2'უნიონ ჰუარალი - უნივერსიტარიო 0:0

რუსეთი: სუპრიმ დივიზიონი ქ

18:00ლოკომოტივი მოსკოვი ქ - ტორპედო იჟევსკი ქ -:-
19:00ყუბანოჩკა კრასნოდარი ქ - ენისეი ქ -:-
19:00ცსკა მოსკოვი ქ - ჩერტანოვო მოსკოვი ქ -:-
19:30რიაზანი ქ - ზვეზდა 2005 ქ -:-

სამხრეთ ამერიკა: კოპა ამერიკა

03:00ეკვადორი - იაპონია -:-
03:00ჩილე - ურუგვაი -:-

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა

19:30ლოკომოტივი თბილისი - საბურთალო თბილისი -:-
21:30დინამო ბათუმი - ტორპედო ქუთაისი -:-

უზბეკეთი: უზბეკეთის თასი

17:00დინამო სამარკანდი - ოაშნობოდი -:-
17:00კოკანდ 1912 - კიზილკუმი ზარაფშონი -:-

ფინეთი: ვეიკაუსლიგა

19:00მარიეჰამნი - ჰიკი -:-
19:30ილვესი - კპვ კოკოლა -:-
19:30ინტერი ტურკუ - ვპს -:-
19:30კუპს - ლაჰტი -:-
19:30ჰონკა - როვანიემი -:-

ფინეთი: პირველი დივიზიონი

19:30აკ ულუ - კაიაანი -:-
19:30მიპა - იარო -:-
19:30მუსა - ტპვ -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი A

19:30VJS - კიფენი -:-
19:30პეპო - მიკელინი -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B

19:30გნისტანი - ილვესი 2 -:-
20:00ესპოო - სალპა -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი C

19:30გბკ კოკოლა - ვიფკ -:-
19:30ვააიაკოსკი - SJK აკატემია -:-
19:30პკ-37 - კაიაანინ ჰაკა -:-

შვედეთი: ოლსვენსკა

21:00აიკი - ნორკოპინგი -:-

შვედეთი: სუპერეტანი

21:00დალკურდი - ვასტერასი სკ -:-

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ გოტალანდი

21:15ვანერსბორგი ფკ - ვარგარდა -:-
21:30ამალი - სტენუნგსუნდსი -:-

შვედეთი: დივიზიონი 2 - აღმოსავლეთ გოტალანდი

21:00ნოსაბი იფ - კარლსკრონა -:-

შვედეთი: შვედეთის თასი - საკვალიფიკაციო

21:00გრებესტადსი - ტროლჰატანი -:-
21:00ენები - ოსკარშამნსი -:-
21:00იფკ ლულეა - უმეა -:-
21:00ჰასლეჰოლმი იფ - ტორნსი -:-

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: ოქროს თასი

02:30ბერმუდა - ნიკარაგუა -:-
05:00ჰაიტი - კოსტა-რიკა -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.