განახლება

ფეხბურთი » ხვალ » ყველა თამაში

ავსტრალია: NPL ქუინზლენდი

13:00გოლდ ქოუსთი - გოლდ ქოუსთ ნაითსი -:-
13:30ბრიზბენ სიტი - პენინსულა -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა აღმოსავლეთი

22:45ადმირა (Am) - მაუერვერკი -:-

აზია: AFC ჩემპიონატი U19

14:00გადაიდოერაყი U19 - ბაჰრეინი U19 -:-
14:00გადაიდოსამხრეთ კორეა U19 - იაპონია U19 -:-
18:00გადაიდოვიეტნამი U19 - ლაოსი U19 -:-
18:00გადაიდოსაუდის არაბეთი U19 - ავსტრალია U19 -:-

აფრიკა: CAF კონფედერაციის თასი - პლეი-ოფი

23:00პირამიდსი - ჰოროია -:-

აშშ: MLS

04:30ნეშვილი - დალასი -:-

აშშ: USL ლიგა 1

19:00ორლანდო სიტი B - რიჩმონდ კიკერსი -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა

16:00მინსკი - სლავია მოზირი -:-

ბელარუსი: I ლიგა

15:00ნაფტანი - არსენალი ძიარჟინსკი -:-
16:30ორშა - სლონიმი -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა - რეზერვები

14:00ბრესტი 2 - სლუცკი 2 -:-

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV A

22:00გადაიდოზელზატე - ზვევეზელე -:-

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV B

22:00გადაიდოჰასელტი - ბერხემ სპორტი -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: ბოსნია და ჰერცეგოვინას თასი

17:00Nevesinje - Klis Buturovic Polje -:-
17:00ველეზ მოსტარი - შიროკი ბრიეგი -:-
17:00ზელეზნიჩარი - გორაზდე -:-
17:00ზრინსკი - სლავია -:-
17:00კაკანი - ბორაცი ბანია ლუკა -:-
17:00კრუპა - სარაევო -:-
17:00პრიედორი - ზვიეზდა 09 -:-
17:00ტუზლა სიტი - რადნიკი ბიელინა -:-

ბრაზილია: სერია B

23:30ამერიკა მგ - ბრაზილ დე პელოტასი -:-
02:15CSA - ბოტაფოგო სპ -:-
02:15იუვენტუდე - ავაი -:-
02:15ოესტე - ნაუტიკო -:-
04:30ოპერარიო - კრუზეირო -:-
04:30პონტე-პრეტა - შაპეკოენსე -:-
23:30ფიგუეირენსე - რეგატასი -:-

ბრაზილია: სერია D

22:00ინდეპენდენტე - ვილჰენენსეი -:-
22:00პელოტასი - ტუბარაო -:-
22:30კორურიპე - ცენტრალი სკ -:-
22:30ტოლედო - კაბოფრიენსე -:-
22:30ფლორესტა - სალგუეირო -:-
23:00Palmas - კალდენსე -:-
23:00აპარესიდენსე - უნიაო რონდონოპოლისი -:-
23:00რივერ-პი - საო რაიმუნდო რრ -:-
23:00სინოპი - აე ალტოსი -:-
23:00ტუპინამბასი - ალაგოინჰასი -:-
23:00ფრეი პაულისტანო - აბც -:-
00:30გალვეზი - ი-პარანა -:-

ბრაზილია: კარიოკა B1 - პირველი ეტაპი - პლეი ოფები

22:00დუქუე დე კახიასი - Sampaio Correa FE -:-
22:00ნოვა იგუასუ - Goncalense -:-

ბრაზილია: მინეირო 2

22:00Betim - Tupi-MG -:-
22:00Guarani-MG - Athletic Club -:-
22:30დემოკრატა - Democrata SL -:-
22:30იპატინგა - Pouso Alegre -:-
22:30ნასიონალ დე მურიაე - Mamore -:-

ბრაზილია: კოპა დო ბრაზილია U20

22:00ავაი U20 - სპორტ რესიფი U20 -:-
22:00ბრაგანტინო U20 - ატლეტიკო მინეირო U20 -:-
22:00ინტერნასიონალი U20 - გალვეზი U20 -:-
22:00კორიტიბა U20 - სან-პაულუ U20 -:-
22:00სეარა U20 - ბაია U20 -:-
23:00ლონდრინა U20 - პალმეირასი U20 -:-

ბრაზილია: Brasileiro U23 - პირველი ეტაპი

22:00ფორტალეზა U23 - სამპაიო კორეა U23 -:-

ბულგარეთი: ბულგარეთის თასი

15:30პარტიზანი ცერვენ ბრიაგი - ლევსკი -:-
16:00Drenovets - ცსკა 1948 სოფია -:-
16:00Gorski Izvor - მონტანა -:-
16:00იანტრა გაბროვო - ჩერნო მორე -:-
16:00სევლიევო - სლავია სოფია -:-
18:30პირინ ბლაგოევგრადი - ბეროე -:-

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა

20:30ჰამბურგი - აუე -:-

გერმანია: 3. ლიგა

21:00ვიქტორია კიოლნი - ბაიერნი II -:-
21:00კაიზერსლაუტერნი - ინგოლშტადტი -:-
21:00მიუნხენ 1860 - ზაარბრიუკენი -:-
21:00უნტერჰახინგი - დუისბურგი -:-
21:00ჰალეშერი - მეპენი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი

20:30ვერდერი II - ობერნოილანდი -:-
21:00ვოლფსბურგი II - რედენი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი

20:00ლიპშტადტი - დორტმუნდი II -:-
20:30გლადბახი II - ესენი -:-
21:30ალენი - ვეგბერგ-ბეეკი -:-
21:30ბერგიშ გლადბახი - ვუპერტალერი -:-
21:30ობერჰაუზენი - ლოტე -:-
21:30პროისენ მიუნსტერი - ვიდენბრუკი -:-
21:30როდინგჰაუზენი - ალემანია აახენი -:-
21:30ფორტუნა კიოლნი - ბონერი -:-
21:30შალკე II - კიოლნი II -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა სამხრეთ-დასავლეთი

20:30გროსასპახი - შტუტგარტი II -:-
21:00ბალინგენი - ალცენაუ -:-
21:00მაინცი II - შტადტალენდორფი -:-
21:00სტაინბახ ჰაიგერი - ფრაიბურგი II -:-
21:00ტუს კობლენცი - პირმასენსი -:-

გერმანია: ობერლიგა NOFV- ჩრდილოეთი

21:30შტრაუსბერგი - ზელენდორფი -:-

გერმანია: ობერლიგა ნიდერზახსენი

21:30ჰეესლინგერი - სპელე-ვენჰაუსი -:-

გერმანია: ობერლიგა ვესტფალენი

21:30Schermbeck 2020 - შპროკჰოველი -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰესენი

21:00ნოიჰოფი - ჰანაუ -:-
21:00რვ ვალდორფი - გინსჰაიმი -:-
21:00ფერნვალდი - ვალდგირმესი -:-
21:00ფრიდბერგი - ტუს დიტკირხენი -:-
21:00ფულდა-ლეჰნერცი - ფლიდენი -:-
21:30ბად ვილბელი - Erlensee -:-
21:30ვიქტორია გრისჰაიმი - სტაინბახი -:-
21:30ჰადამარი - ედერსჰაიმი -:-
22:00Zeilsheim - ჰესენ დრაიაიხი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბავარია სამხრეთი

16:00ინგოლშტადტი II - შვაბენ აუგსბურგი -:-

გერმანია: ობერლიგა მიტელრჰეინი

22:00სიგბურგერი - დურენი -:-

გერმანია: ობერლიგა ნიდერჰეინი

21:30ბაუმბერგი - სპვგგ სტერკად-ნორდი -:-
21:30გერმანია რატინგენი - სსვგ ველბერტი -:-
21:30ველბერტი - იან ჰისფელდი -:-
21:30კლევე - ველბერტი -:-
21:30მეერბუში - სვ ესენი -:-
21:30ტურუ დიუსელდორფი - 1.მიუნხენგლადბახი -:-
22:00ნიდერვენიგერნი - კრონენბერგერი -:-

დანია: 1 დივიზიონი

20:00Skive IK - ვენდსისელი -:-
20:30ფრემად ამაგერი - ჰელსინგორი -:-
21:00კოგე - ფრედერისია -:-

ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა - ჯგუფური ეტაპი

23:00ბარსელონა - ფერენცვაროში -:-
23:00ლაიპციგი - ისტ. ბაშაქშეჰირი -:-
23:00ლაციო - დორტმუნდი -:-
23:00პსჟ - მანჩესტერ იუნაიტედი -:-
23:00რენი - კრასნოდარი -:-
23:00ჩელსი - სევილია -:-
20:55ზალცბურგი - ლოკომოტივი მოსკოვი -:-
20:55რეალ მადრიდი - შახტარი დონეცკი -:-
23:00აიაქსი - ლივერპული -:-
23:00ინტერი - გლადბახი -:-
23:00მანჩესტერ სიტი - პორტუ -:-
23:00მიდტიულანდი - ატალანტა -:-
23:00მიუნხენის ბაიერნი - ატლეტიკო მადრიდი -:-
23:00ოლიმპიაკოსი - მარსელი -:-

ევროპა: ევრო U17 - საკვალიფიკაციო - პირველი ეტაპი

16:00გადაიდოირლანდია U17 - ესტონეთი U17 -:-
16:00გადაიდოჩრდილოეთ ირლანდია U17 - სლოვაკეთი U17 -:-

ევროპა: პრემიერ ლიგა (ყირიმი)

17:00სევასტოპოლი - კაფა -:-

ევროპა: ევრო ქ - საკვალიფიკაციო

20:00დანია ქ - ისრაელი ქ -:-
20:00გადაიდონორვეგია ქ - ბელარუსი ქ -:-

ევროპა: ევრო U19 ქ - საკვალიფიკაციო - პირველი ეტაპი

17:00გადაიდოაზერბაიჯანი U19 W - შვედეთი U19 W -:-
17:00გადაიდოალბანეთი U19 W - რუსეთი U19 W -:-
17:00გადაიდობელგია U19 W - კვიპროსი U19 W -:-
17:00გადაიდობოსნია და ჰერცეგოვინა U19 W - პოლონეთი U19 W -:-
17:00გადაიდობულგარეთი U19 W - ისლანდია U19 W -:-
17:00გადაიდოგერმანია U19 W - ყაზახეთი U19 W -:-
17:00გადაიდოდანია U19 W - მოლდოვა U19 W -:-
17:00გადაიდოთურქეთი U19 W - ჩრდილოეთ ირლანდია U19 W -:-
17:00გადაიდოინგლისი U19 W - კოსოვო U19 W -:-
17:00გადაიდოისრაელი U19 W - სლოვენია U19 W -:-
17:00გადაიდომონტენეგრო U19 W - უნგრეთი U19 W -:-
17:00გადაიდონორვეგია U19 W - ფარერების კუნძულები U19 W -:-
17:00გადაიდორუმინეთი U19 W - პორტუგალია U19 W -:-
17:00გადაიდოსაბერძნეთი U19 W - ირლანდია U19 W -:-
17:00გადაიდოსაფრანგეთი U19 W - ჩრდილოეთ მაკედონია U19 W -:-
17:00გადაიდოუელსი U19 W - სლოვაკეთი U19 W -:-
17:00გადაიდოფინეთი U19 W - საქართველო U19 W -:-
17:00გადაიდოშვეიცარია U19 W - სომხეთი U19 W -:-
17:00გადაიდოშოტლანდია U19 W - ესტონეთი U19 W -:-
17:00გადაიდოჩეხეთი U19 W - ლატვია U19 W -:-
17:00გადაიდოხორვატია U19 W - ავსტრია U19 W -:-
17:00გადაიდოჰოლანდია U19 W - ლიტვა U19 W -:-

ევროპა: ევრო U17 ქ - საკვალიფიკაციო - პირველი ეტაპი

16:00გადაიდობოსნია და ჰერცეგოვინა U17 W - ჩეხეთი U17 W -:-
16:00გადაიდონორვეგია U17 W - საქართველო U17 W -:-
16:00გადაიდოპოლონეთი U17 W - მონტენეგრო U17 W -:-
16:00გადაიდოხორვატია U17 W - სერბეთი U17 W -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

18:30ესპანიოლი - მირანდესი -:-
21:00ლას პალმასი - კასტელონი -:-
21:00ლუგო - ხირონა -:-
21:00პონფერადინა - ტენერიფე -:-
23:30ალმერია - კართაგენა -:-
23:30საბადელი - ალკორკონი -:-
23:30ფუენლაბრადა - Logrones -:-

ესპანეთი: ფედერაციის თასი

20:00ვილარუბია - უკამ მურსია -:-
22:00ბალმასედა - ტროპეზონი -:-
22:00მელილია - უნიონისტას დე სალამანკა -:-
22:00პუერტოლანო - ტორედონხიმენო -:-

ესტონეთი: მეისტრილიგა

19:10ნარვა - ფლორა -:-

ესტონეთი: ესტონეთის თასი

20:00მარიამა კომპანიი - ტამეკა ტარტუ -:-
20:00პარნუ სადამი - იარვე -:-
20:30ტალინი - ლევადია -:-

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი - მეორე ეტაპი

01:00ლა-გუაირა - ტრუხილანოსი -:-
04:00მინეროსი - იარაკუიანოსი -:-

ვიეტნამი: ვ.ლიგა 2 - გასავარდნი ჯგუფი

12:30დონგ ტაპი - კან ტო -:-
13:00ჰუე - დაკ ლაკი -:-
14:00ლონგ ან - ფიკო ტაი ნინჰი -:-

თურქეთი: 1. ლიგა

14:30გირესუნსპორი - ადანასპორი -:-
17:00ადანა დემირსპორი - უმრანიესპორი -:-
20:00ალტინორდუ - ალტაი -:-
20:00ბალიკესირსპორი - ბოლუსპორი -:-

თურქეთი: 2. ლიგა თეთრი ჯგუფი

15:00გუმუშანესპორი - სანჩაქტეპე -:-
15:00ზონგულდაკი - ამედსპორი -:-
15:00მანისა - ერგენე ველიმესე -:-
15:00სანლიურფასპორი - ჰ. ტრაბზონი -:-
15:00სარიერი - ანკარა დემირსპორი -:-
15:00უტას უსაკსპორი - 24ერზინჩანსპორი -:-
15:00ქორუმი - ნიგდე ანადოლუ -:-
15:00ჰაკეტეპე - კაჰრამანმარასპორი -:-
20:00ქოჩაელისპორი - ინეგოლსპორი -:-

თურქეთი: 2. ლიგა წითელი ჯგუფი

15:00Mamak - ეიუპსპორი -:-
15:00ბოდრუმსპორი - კირკლარელისპორი -:-
15:00კარაჩაბეი ბელედიესპორი - ვანსპორი -:-
15:00პენდიკსპორი - 1922 ქონიასპორი -:-
15:00საქარიასპორი - პაზარსპორი -:-
15:00სერიკ ბელედიესპორი - ტურგუტლუსპორი -:-
15:00სივას ბელედიესპორი - კარაბუქსპორი -:-

თურქეთი: თურქეთის თასი

14:00Elazig Karakocan - Diyarbekirspor -:-
14:00ეროკსპორი - Arnavutkoy Bl. -:-
14:30Isparta 32 Spor - Kestel -:-
14:30თურქ მეტალი - დუჩესპორი -:-
14:30კატალკა - სილე ილდიზსპორი -:-
14:30კელკიტი - ჰოფასპორი -:-
14:30მუგლასპორი - ყიზილჩაბოლუკსპორი -:-
14:30ნევსეჰირსპორი - კოზანსპორი -:-
14:30ოფსპორი - იომრასპორი -:-
14:30სულთანბეილი - იალოვასპორი -:-
14:30ჩიზრესპორი - სიირტ ოზელი -:-
15:30აკსარაი ბლდ. - მალათია -:-
16:00ტეკირდაგსპორი - სილივრისპორი -:-
20:00ფეტიესპორი - ნაზილისპორი -:-

თურქმენეთი: იოკარი ლიგა

15:00ალტინ ასირი - აშხაბადი -:-
15:00აჰალი - ენერგეტიკი -:-
15:00ნებიტცი - მერვი -:-
15:15შაგადამი - კოპეტდაგ აშხაბადი -:-

იაპონია: J1 ლიგა

13:00კობე - კაშიმა -:-
14:30იოკოჰამა - ნაგოია -:-
14:30შონანი - საგან ტოსუ -:-

იაპონია: J2 ლიგა

13:30კიოტო - გირავანზ კიტაკიუშუ -:-
14:00ალბირექს ნიიგატა - ოკაიამა -:-
14:00ეჰიმე - ვ-ვარენ ნაგასაკი -:-
14:00ვერდი - ივატა -:-
14:00კუსაცუ - კოფუ -:-
14:00მაჩიდა ზელვია - ავისპა ფუკუოკა -:-
14:00მაცუმოტო იამაგა - ომია არდია -:-
14:00მიტო - მონტედიო იამაგატა -:-
14:00რენოფა იამაგუჩი - ტოკუშიმა -:-
14:00ჩიბა - კანაზავა -:-
14:30ტოჩიგი - რიუკიუ -:-

იაპონია: J3 ლიგა

14:00ტოიამა - ვანრაურე -:-

ინგლისი: ჩემპიონშიპი

23:00რედინგი - უიკომბი -:-
22:45კარდიფი - ბორნმუთი -:-
22:45სტოკ სიტი - ბარნსლი -:-
22:45უოტფორდი - ბლექბერნი -:-
22:45ქპრ - პრესტონი -:-
22:45შეფილდ ვედ - ბრენტფორდი -:-

ინგლისი: ისთმიან ლიგა - პრემიერ დივიზიონი

22:45კინგსტონიანი - პოტერს ბარი -:-
22:45ქრეი - ბოგნორ რეგისი -:-

ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა

15:00უიგანი U23 - ჩარლტონი U23 -:-
16:00ქრიუ U23 - ქპრ U23 -:-

იორდანია: პრემიერ ლიგა

18:00ალ სარეეჰი - ალ-ვეჰდატი -:-
20:30ალ-ფაისალი ამანი - ალ-ჯაზირა ამანი -:-

იტალია: სერია B

23:00ასკოლი - Reggiana -:-
23:00ემპოლი - სპალი -:-
23:00ვენეცია - პესკარა -:-
23:00ვიჩენცა ვირტუსი - სალერნიტანა -:-
23:00კიევო - ბრეშა -:-
23:00პიზა - მონცა -:-
23:00რეჯინა 1914 - კოზენცა -:-
23:00ფროზინონე - ენტელა -:-
23:00ჩიტადელა - პორდენონე -:-
21:00ლეჩე - კრემონეზე -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

17:00პიაჩენცა - ოლბია -:-
19:30ალბინოლეფე - რენატე -:-
20:30ალესანდრია - გროსეტო -:-
20:30ლივორნო - ნოვარა -:-
20:30პონტედერა - ლეჩო -:-
22:45კარარეზე - პისტოიეზე -:-
22:45გადაიდოპრო ვერჩელი - იუვენტუსი U23 -:-
22:45პრო სესტო - ჯიანა ერმინიო -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი B

17:00სუდტიროლი - კარპი -:-
20:00მანტოვა - მატელიჩა -:-
20:30არეზო - პადოვა -:-
20:30ვის პეზარო - ტრიესტინა -:-
20:30ლენაგო სალუსი - პერუჯა -:-
22:30მოდენა - ფერალპისალო -:-
22:45იმოლეზე - სამბენედეტეზე -:-
22:45რავენა - ვირტუს ვერონა -:-
22:45ფერმანა - გუბიო -:-
22:45ჩეზენა - ფანო -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი C

17:00პაგანეზე - ვირტუს ფრანკავილა -:-
17:00პალერმო - ტურისი -:-
19:30კასერტანა - კატანძარო -:-
20:30ვიტერბეზე - ბიშელიე -:-
20:30პოტენცა - ტერამო -:-
22:45კატანია - ტერნანა -:-
22:45მონოპოლი - ბარი -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

17:00კასალე - გოცანო -:-
17:00კიერი - ლენანო -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი C

17:00ბელუნო - ამბროსიანა -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი D

17:00ალიანეზე კალჩო - G.S. Bagnolese -:-
17:00მეცოლარა - გივიცანო ბორგო -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი E

17:00სან დონატო - სკადიჩი -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი G

17:00ნოჩერინა - სასარი ტორესი -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი I

17:00Paterno - Dattilo -:-
17:00კასტროვილარი - Santa Maria Cilento -:-

იტალია: პრიმავერა 1

16:30სამპდორია U19 - ემპოლი U19 -:-

იტალია: პრიმავერა 2

13:00სპეცია U19 - ფროზინონე U19 -:-
16:30კიევო U19 - ვენეცია U19 -:-

კვიპროსი: პირველი დივიზიონი

18:00დოქსა - ნეა სალამისი -:-

კვიპროსი: დივიზიონი 2

16:30ასილ ლისი - ომონია არადიპუ -:-

კვიპროსი: კვიპროსის თასი

16:00არისი - აჩნასი -:-

კოლუმბია: კოპა კოლიმბია

00:00იაგუარეს დე კორდობა - კუინდიო -:-
00:00პერეირა - ტიგრესი -:-

კოლუმბია: ლიგა ქ

04:40დეპორტივო კალი ქ - ხუნიორი ქ -:-
00:00ინდეპენდიენტე სანტა ფე ქ - მილიონარიოსი ქ -:-

კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1

18:30Blessing - სანგა ბალენდე -:-
18:30JSK - მაზემბე -:-
18:30დოფინ ნუარი - რენესანსი -:-

კოსოვო: სუპერლიგა

16:00ბალკანი - დრიტა -:-
16:00გჯილანი - ტრეპჩა 89 -:-
16:00ფერონიკელი - პრიშტინა -:-

კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - აპერტურა

21:00გუანაკასტეკა - პუნტარენასი -:-

ლატვია: ლატვიის თასი

14:30გადაიდოელგავა - ვენტსპილსი -:-
15:00გადაიდოსპარტაკსი - ლიეპაია -:-
18:00გადაიდოვალმიერა - ტუკუმსი 2000 -:-
21:00გადაიდორიგას ფუტბოლა სკოლა - რიგა -:-

ლუქსემბურგი: ეროვნული დივიზიონი

22:00ბენფიკა - მონდორფი -:-
22:00დუდელანჟი - ეტელბრუკი -:-
22:00ვილცი - ფოლა -:-
22:00პროგრეს ნიდერკორნი - ჰესპერანჟი -:-
22:00ჟენესი - დიფერდანჟი -:-
22:00რასინგი ლუქსემბურგი - როდანჟი -:-
22:00უნა შტრასენი - ჰოსტერტი -:-
22:00უნიონ ტიტუს პეტანჟი - ვიქტორია როსპორტი -:-

მავრიტანია: ლიგა 1

20:30კსარი - პოლისი -:-
23:05სნიმ - ტიჯიკჯა -:-

მალტა: პრემიერ ლიგა

23:15ზეიტუნ კორინთიანსი - ბალცანი -:-
23:15ჰამრუნი - ბირკირკარა -:-
19:00მოსტა - ჰიბერნიანსი -:-
19:00ფლორიანა - სენგლი ატლეტიკი -:-
23:15გადაიდოვალეტა - სირენსი -:-
23:15სლიემა - გუდია -:-

მალტა: დივიზიონი 1

23:15გადაიდომარსაქსლოკი - ფგურა -:-
19:00ქორმი - სვიექი -:-
23:15ნაშარ ლაიონსი - სან გვანი -:-
23:15სენტ ენდრიუსი - სტ. ჯორჯსი -:-

მექსიკა: Liga de Expansion MX - აპერტურა

02:00ტეპატიტლან დე მორელოსი - ატლანტე -:-
04:05Atl. Morelia - ზასატეკას მინეროსი -:-
06:05ტამპიკო მადერო - Pumas Tabasco -:-

მოლდოვა: ეროვნული დივიზიონი

15:00ჩოდრუ ლოზოვა - ბიუიჩანი -:-
19:00პეტროკუბი - სპერანცა -:-

მონტენეგრო: მონტენეგროს თასი

16:00ბოკელჟი - კომ პოდროგიცა -:-
16:00ბუდუჩნოსტი - რუდარი -:-
16:00გრბალი - არსენალ ტივატი -:-
16:00ზეტა - იბარი -:-
16:00ისკრა - ტიტოგრადი -:-
16:00პეტროვაცი - დეჩიჩი -:-
16:00პოდგორიცა - იეზერო -:-
16:00სუტიესკა - იედინსტვო -:-

პერუ: ლიგა 1 - კლაუსურა

00:00გადაიდობინასიონალი - გრაუ -:-
00:00გადაიდოკარლოს სტეინი - კანტოლაო -:-
00:00გადაიდოკახამარკა - ალიანსა ჰუანუკო -:-
00:00გადაიდოკუსკო - იაკუჩო -:-
00:00გადაიდომელგარი - ლაკუაბამბა -:-
00:00გადაიდოსპორტ ბოიზი - ალიანსა ლიმა -:-
00:00გადაიდოსპორტ უანკაიო - სიენსიანო -:-
00:00გადაიდოსპორტინგ კრისტალი - კარლოს მანუჩი -:-
00:00გადაიდოუნივერსიტარიო - დეპორტივო მუნისიპალი -:-
00:00გადაიდოცეზარ ვალეხო - უნივერსიდად სან მარტინი -:-

პოლონეთი: ექსტრაკლასი

20:00ლეგია ვარშავა - სლასკი ვროცლავი -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 1

19:00რადომიაკ რადომი - პუშჩა -:-
19:40ლეჩნა - არკა გდინია -:-
20:00გადაიდოჩრობრი გლოგოვი - ტერმალიკა ნიეჩიეზა -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი I

15:00ლეგია ვარშავა II - ლეგიონოვო -:-
20:00ვ. აზოვიეცკი - რადომსკო -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი II

17:30იაროცინი - პოგონი შჩეცინი II -:-
19:00ელანა ტორუნი - სტაროგრადი გდანსკი -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი III

16:30გვარეკ ტარნოვსკიე გორი - Nysa -:-
20:00რუხი - ზაგლებიე 2 -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი IV

17:00იუტრჟენკა გიბულტოვი - კორონა კიელცე 2 -:-
17:00პოდჰალე ნოვი ტარგი - ბიალა პოდლასკა -:-

პოლონეთი: ახალგაზრდული ლიგა - ცენტრალური

13:00ლეხია გდანსკი U18 - გორნიკი ზაბჟე U18 -:-
13:15კორონა კიელცე U18 - ზაგლებიე U18 -:-
14:00პოგონი შჩეცინი U18 - კრაკოვია U18 -:-
14:00სლასკი U18 - ლეგია ვარშავა U18 -:-

პორტუგალია: Liga Portugal 2

23:30ეშტორილი - ფერეირენსე -:-

პორტუგალია: ტაჩა დე პორტუგალი

18:00ლურინჰანენსე - სანტარემი -:-
18:00ტირსენსე - მონტიხო -:-

რუმინეთი: რუმინეთის თასი

15:30Daesti - ვიტორული ტგ. ჟიუ -:-
15:30Husi - CSM ფოკსანი -:-
15:30Metaloglobus Bucharest - პეტროლული -:-
15:30Somuz Falticeni - ჩაჰლაული -:-
15:30Ulmu - კალარასი -:-
15:30აქსიოპოლის ჩერნავოდა - ფ. კონსტანტა -:-
15:30ბრაილა - Gloria Buzau -:-
15:30ბრასოვი - მიერკურეა ჩიუკი -:-
15:30გიროდა - ASU Poli Timisoara -:-
15:30კონკორდია - მიოვენი -:-
15:30სანმარტინი - კომუნა რესეა -:-

რუსეთი: რუსეთის თასი

15:00ველესი მოსკოვი - ურალი -:-
16:00იენისეი - სპარტაკი მოსკოვი -:-
16:00ტექსტილშტიკი - არსენალი ტულა -:-
17:00დ. ბრიანსკი - ტამბოვი -:-
17:00ნიჟნი ნოვგოროდი - ხიმკი -:-
18:00ორენბურგი - სოჭი -:-
19:00კრილია სოვეტოვი სამარა - რ. ვოლგოგრადი -:-
19:30შინიკი იაროსლავი - ახმატ გროზნო -:-
20:00ჩერტანოვო მოსკოვი - უფა -:-

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა

18:15აპოლონი სმირნისი - იანინა -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 1

16:00Ampelokipon - დიდიმოტეიჩო -:-
16:00Anagennisi Thalassias - პანდრამაიკოსი -:-
16:00Elpida Sapes - Ethnikos Sochos -:-
16:00Iraklis - M. Alexandros Orfaniou -:-
16:00აეტოს ორფანი - არისი ავატო -:-
16:00აპოლონი პარალიმნი - სიდიროჩორი -:-
16:00კრისუპოლისი - Alexandroypolis -:-
16:00ორფეასი ქსანთი - ევოსმოუ -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 2

16:00Aetos Varvaras - თიელა სატაკინოი -:-
16:00Ethnikos Giannitsa - პოსეიდონას მიხანიონასი -:-
16:00ანაგენისი პლაგია - ჯანიცაგიანიცა -:-
16:00მ. ალექსანდროს ტრიკალა - ნეა კალიკრატეია -:-
16:00მაკედონიკოსი ნეაპოლისი - თერმაიკოსი -:-
16:00ნიკი აგკათია - PAOK Alexandreia -:-
16:00პაო კუფალიონი - ედესაიკოსი -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 3

17:00Aetos Makrychoriou - ელასონა -:-
17:00ატრომიტოს პალამასი - კარდიცა -:-
17:00ერმისი ამინტაიო - ეთნიკოსი ნეუ -:-
17:00გადაიდოკოზანი - დიას დიუ -:-
17:00მაკედონიკოსი ფუფასი - Fikis -:-
17:00ოიკონომოსი - აე ირაკლის ლარისა -:-
17:00სელანა - კარიტსა -:-

საბერძნეთი: Gamma Ethniki - Group 10

16:00Almyros Gaziou - პალაიოქორა -:-
16:00Damastas - იერაპეტრა -:-
16:00Rethymniakos - Aris Rethymnou -:-
16:00აეეკ ინკა - ნეოს ასტერას რეთიმნო -:-
16:00აცალენიოსი - იროდოტოსი -:-
16:00გიუქტასი - აგიოს ნიკოლაოსი -:-
16:00პოროსი - არისი სუდასი -:-

სამხრეთ ამერიკა: ლიბერტადორესის თასი

02:15ოლიმპია ასუნსიონი (Par) - დელფინი (Ecu) -:-
02:15სანტოსი (Bra) - დეფენსა იუსტიცია (Arg) -:-
04:30კოლო კოლო (Chi) - ვილსტერმანი (Bol) -:-
04:30პენარიოლი (Uru) - ატლეტიკო-პრ (Bra) -:-
04:30რივერ პლეიტი (Arg) - ლდუ კიტო (Ecu) -:-
04:30სან-პაულუ (Bra) - ბინასიონალი (Per) -:-

სან-მარინო: კოპა ტიტანო

22:45დომანიანო - იუვენეს/დოგანა -:-
22:45კაილუნგო - კოსმოსი -:-
22:45ლა ფიორიტა - ლიბერტასი -:-
22:45ტრე ფიორი - პენაროსა -:-
22:45ფიორენტინო - ფაეტანო -:-

საუდის არაბეთი: დივიზიონი 1

18:45ალ-საჰელი - ალ ბუკაირიაჰი -:-
18:45ალ-ხალეჯი - ალ ტაეე -:-
18:55ალ-შოალაჰი - ჯედაჰი -:-
19:05ალ-ფეიჰა - ალ ნაჯოომი -:-
19:15ნაჯრანი - ალ-ჯაბალანი -:-

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა 2

14:00მერანი მარტვილი - შევარდენი თბილისი -:-
14:00შუქურა - დუშეთი -:-

სერბეთი: სერბეთის თასი

16:00მასვა საბაცი - მეტალაკი -:-
16:30Jedinstvo Rumenka - ვოივოდინა -:-
16:30Susica - სპარტაკ სუბოტიცა -:-
16:30ვოზფოვაცი - გრაფიცარი ბეოგრადი -:-
16:30კაბელი ნოვი სადი - რადნიკი -:-
16:30მლადოსტი - დინამო ვრანიე -:-
16:30ნოვი ბეოგრადი - ინჯიია -:-
16:30ნოვი პაზარი - ჩუკარიჩკი -:-
16:30რადი ბელგრადი - კოლუბარა -:-
16:30რადნიცკი პიროტი - პროლეტერი -:-
16:30სმედერევო - რადნიჩკი ნისი -:-
16:30ტრაიალი კრუსევაცი - TSC ბაცკა ტოპოლა -:-
18:00პარტიზანი - ბაჩკა -:-
19:00გადაიდოცრვენა ზვეზდა - ზლატიბორ ჩაიეტნა -:-
20:00იავორი - რადნიცკი 1923 -:-

სირია: პრემიერ ლიგა

16:00Horriya - ალ-ვაჰდა -:-
16:00ალ-კარამაჰი - Harjaleh -:-
16:00ალ-საჰელი - ვატბაჰი -:-
16:00ალ-ტალია - ჯაბლეჰი -:-
16:00ალ-ჯაიში - ალ-იტიჰადი -:-
16:00ფუტუა - ალ-შორტა -:-
16:00ჰოტინი - ტიშრინი -:-

სლოვაკეთი: 2. ლიგა

17:00გადაიდოპოპრადი - პოდბრეზოვა -:-

სლოვაკეთი: დივიზიონი C - აღმოსავლეთი

17:00გადაიდოვრანოვი - ბარდეჟოვსკა ნოვა ვესი -:-

სლოვაკეთი: სლოვაკეთის თასი

16:30გადაიდოMSK Slavoj Spisska Bela - სტროპკოვი -:-
16:30გადაიდოგალანტა - სლავია კოშიცე -:-
16:30გადაიდოკეზმაროკი - Z. Moravce-Vrable -:-
16:30გადაიდოლ. მიკულასი - ტრნავა -:-
16:30გადაიდოლეჰოტა პ. ვ. - როჰოზნიკი -:-
16:30გადაიდოოსკ ბესენოვი - კომარნო -:-
16:30გადაიდოპრიბელცე - სლოვანი ბრატისლავა -:-
16:30გადაიდოროვინკა - მიხალოვცე -:-
16:30გადაიდოსკ ბელა - ჟილინა -:-
16:30გადაიდოსპისკე პოდჰრადიე - ტრენჩინი -:-
17:00გადაიდოპატა - დუნაისკა სტრედა -:-

სლოვენია: სლოვენიის თასი

16:00ბელტინცი - დომჟალე -:-
16:00რადომლიე - ტაბორ სეზანა -:-
17:00ნაფტა - ფუზინარი -:-
18:00ბრეზიცე - ოლიმპია ლიუბლიანა -:-
20:00კოპერი - ალუმინი -:-
20:00ტრიგლავი - ცელიე -:-

უზბეკეთი: სუპერ ლიგა

17:00ნასაფ ქარში - აგმკ -:-
17:00პახტაკორი - სოგდიანა -:-

უკრაინა: I ლიგა

15:30ჟიტომირი - კრემინი -:-
16:00Obolon - აგრობიზნეს ვოლოჩისკი -:-
16:00ვპკ-აგრო - ჩერნომორეცი ოდესა -:-
16:00ივანო-ფრანკივსკი - ნივა ტერნოპილი -:-
16:00კრისტალი - ჰირნიკ-სპორტი -:-
16:00მიკოლაივი - ვერეს რივნე -:-
17:00ალიანსი - ვოლინი ლუცკი -:-
18:30მეტალისტი 1925 ხარკოვი - კრამატორსკი -:-

უნგრეთი: NB II

19:00შზეგედი - გირმოტი სე -:-

უნგრეთი: NB III - ცენტრალური

16:30კოზარმისლენი - ვაჩი -:-

უნგრეთი: უნგრეთის თასი

14:30ბუდაორსი სკ - ჩშაკვარი -:-

ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი

02:00ტაკუარემბო - რამპლა ხუნიორსი -:-

ფარერების კუნძულები: პრემიერ ლიგა

21:30კლაკსვიკი - ბ36 ტორსჰავნი -:-

ფინეთი: პირველი დივიზიონი

19:30კაიაანი - მიპა -:-

ყაზახეთი: პრემიერ ლიგა

12:00ყიზილჟარი - ტარაზი -:-

ყატარი: QSL

19:45ალ-დუჰაილი - ალ-სადი -:-

შვედეთი: სუპერეტანი

21:00დალკურდი - სუნდსვალი -:-
21:00დეგერფორსი - ორგრიტი -:-
21:00ესკილსტუნა - ტრელებორგსი -:-
21:00ვასტერასი სკ - აკროპოლისი -:-
21:00ნორბი - ჰალმშტადი -:-
21:00ოსტერსი - უმეა -:-

შვედეთი: დივიზიონი 1 - ჩრდილოეთი

21:00იფკ ლულეა - გუნდი ტგ ფფ -:-

შვედეთი: დივიზიონი 1 - სამხრეთი

21:00ლანდსკრონა - ლინდომე -:-

შვედეთი: შვედეთის თასი - საკვალიფიკაციო

21:30ჰანინგე - ორებრო -:-

შვეიცარია: Promotion ლიგა

22:00კონიცი - ბავუა -:-

შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 3

22:00ბალზერსი - პარადისო -:-

ჩეხეთი: იოჩესკი კპ

17:30გადაიდოსეზიმოვო უსტი - ბლატნა -:-

ჩეხეთი: U19 ლიგა

13:00გადაიდობრნო U19 - ოსტრავა U19 -:-

ჩილე: პრიმერა დივიზიონი

23:00ო'ჰიგინსი - კურიკო უნიდო -:-
18:00სანტიაგო უონდერერსი - ანტოფაგასტა -:-
20:30კოქუიმბო - უნ. დე კონსეფსიონი -:-
23:00უნივერსიდად დე ჩილე - აუდაქს იტალიანო -:-

ჩინეთი: სუპერ ლიგა - 9-16 ადგილები

11:30შენჟენი - ტიანჯინ ტედა -:-

ჩინეთი: სუპერ ლიგა - პლეი-ოფი

15:35გუანგჟოუ ევერგრანდი - ჰებეი -:-

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: კონკაკაფის ლიგა

04:00არკაჰაიე (Hai) - ჰენკუკი (Blz) -:-
06:00ფას (Sal) - მანაგუა (Nic) -:-

ჩრდილოეთ ირლანდია: Premiership Women

23:00Crusaders ქ - დერი სიტი ქ -:-
23:00გლენტორანი ქ - Sion Swifts ქ -:-
23:00კლიფტონვილი ქ - ლინფილდი ქ -:-

ჩრდილოეთ მაკედონია: მაკედონიის თასი

16:30აკადემია პანდევი - ვარდარი -:-
16:30ბრეგალნიცა სტიპი - ბელასიცა -:-
16:30კოზუვ გევგელია - სილეკსი -:-
16:30მაკედონია გპ - სასა -:-
16:30რენოვა - პელისტერი -:-
16:30სტრუგა ტრიმ & ლუმი - რაბოტნიჩკი -:-
16:30შკენდია - გოსტივარი -:-
16:30შკუპი - კიტ გოუ პეჰცევო -:-

ჰოლანდია: ერედივიზიონი

19:30ვალვაიკი - ზვოლე -:-

ჰოლანდია: პირველი დივიზიონი

23:00ოსი - დენ ბოსხი -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.