განახლება

ფეხბურთი » ხვალ » ყველა თამაში

მსოფლიო: მსოფლიო თასი - პლეი-ოფი

23:00ბრაზილია - სამხრეთ კორეა -:-
19:00მაროკო - ესპანეთი -:-
23:00პორტუგალია - შვეიცარია -:-

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა 2 - გავარდნა

13:00ვიტ ჯორჯია - დუშეთი -:-
13:00ხობი - რუსთავი -:-

აზერბაიჯანი: პირველი დივიზიონი

14:00Imisli FK - სუმგაიტი 2 -:-
14:00ყარაბახი 2 - ზირა 2 -:-
14:00შამახი 2 - კაპაზი 2 -:-

არაბთა საამიროები: პრეზიდენტის თასი

16:35ალ-ტაავონი - ალ ჰამრიაჰი -:-
16:40ფურსან ჰისპანია - გალფ ჰიროუსი -:-
16:50ალ დაფრა - Baynounah -:-

ბელგია: პრო ლიგა U21

23:00დაინცე U21 - კორტრიკი U21 -:-
23:00ვესტერლო U21 - ლომელი U21 -:-
23:00გადაიდოვირტონი U21 - ოსტენდე U21 -:-
23:00რვდმ 47 U21 - ეუპენი U21 -:-

გვინეა: ლიგა 1

20:00აშანტი გბ - ვაკრია -:-
20:00სატელიტი - Sangaredi -:-

ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა

16:45ალ მასრი - ნეიშენალ ბანკ ეგვიპტე -:-

ევროპა: პრემიერ ლიგის საერთ. თასი

23:00ბრაიტონი U21 - იონგ პსვ -:-

ეთიოპია: პრემიერ ლიგა

15:00ადამა სიტი - ლეგეტაფო ლეგედადი -:-
15:00ეთიოპია ბუნა - ჰადია ჰოსანა -:-
18:00ბაჰირ დარ კენემა - სტ. ჯორჯი -:-
18:00ვოლკიტე კენემა - Ethiopian Insurance -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

00:00პონფერადინა - ბურგოსი -:-
22:00ლეგანესი - მირანდესი -:-
22:00რეალ ოვიედო - ლას პალმასი -:-
00:00ალბასეტე - სარაგოსა -:-

ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 1

15:00რაიო მახადაჰონდა - რეალ მადრიდი B -:-
15:00უნიონისტას დე სალამანკა - ალკორკონი -:-
15:00ფუენლაბრადა - მერიდა -:-
23:00ბადახოსი - დეპორტივო ლა კორუნია -:-

ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 2

22:00ლოგრონესი - რ. სოსიედადი B -:-
23:00ლა ნუსია - ინტერსიტი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12

21:00მენსახერო - ლანცაროტე -:-
21:00ტამარასეიტე - მარინო -:-

თურქმენეთი: იოკარი ლიგა

18:00აშხაბადი - ენერგეტიკი -:-
18:00მერვი - ნებიტცი -:-

იამაიკა: პრემიერ ლიგა

02:00შაპელტონი - პორტმორი -:-
04:30არნეტ გარდენსი - მოლინსი -:-

ინგლისი: ეროვნული ლიგა

23:45ბორჰემ ვუდი - ოლდჰემი -:-
23:45ჰალიფაქსი - დორკინგი -:-

ინგლისი: ვანარამას ეროვნული ლიგა ჩრდილოეთი

23:45ბრედფორდი პა - ტელფორდი -:-
23:45ბლით სპარტანსი - საუთპორტი -:-
23:45ლიმინგტონი - ბრეკლი -:-
23:45სკარბორო - პიტერბრო სპორტსი -:-
23:45სპენიმური - ბოსტონ იუნაიტედი -:-
23:45ფარსლი - კინგს ლინი -:-
23:45ქარზონ ეშტონი - დარლინგტონი -:-
23:45ქეთერინგი - გლოჩესტერ -:-
23:45ჰერფორდი - ჩორლი -:-

ინგლისი: ეროვნული ლიგა სამხრეთი

23:45ბრეინთრი - ოქსფორდ სიტი -:-
23:45დალვიჩ ჰამლეტი - ჩელმსფორდი -:-
23:45ველინგი - ფარნბორო -:-
23:45სლოუ - კონკორდი -:-
23:45ტონბრიჯი - ისთბურნ ბორო -:-
23:45უორსინგი - ებსფლიტი -:-
23:45ჩესჰანტი - დოვერ -:-
23:45ჰემელ ჰემპსტედი - ბათ -:-
23:45ჰემპტონ & რიჩმონდი - ტაუნტონი -:-

ინგლისი: NPL პრემიერ დივიზონი

23:45Marske - Liversedge -:-
23:45უითბაი - ჰაიდი -:-

ინგლისი: სამხრეთ ლიგის ცენტრალური დივიზიონი

23:45ალვეჩარჩი - სტრეტფორდი -:-
23:45ბასფორდი - კინგს ლენგლი -:-
23:45ნიდჰემ მარკეტი - ჰედნსფორდი -:-
23:45რაშდენი & დაიამონდსი - ტამვორთი -:-
23:45რაშოლი - ლეისტონი -:-
23:45ქოულვილ თაუნი - ნუნიტონი -:-

ინგლისი: სამხრეთ ლიგის სამხრეთ დივიზიონი

23:45ბრექნელი - პლიმუთ პარკვეი -:-
23:45იეით თაუნი - ჩესჰემი -:-

ინგლისი: ისთმიან ლიგა - პრემიერ დივიზიონი

23:45კორინთიან-ქეჟუალსი - ბიშოფს სტორტფორდი -:-
23:45ჰასტინგსი - კენვი აილენდი -:-
23:45ჰერნე ბეი - ბილერქეი -:-
23:45ჰორნჩარჩი - ფოლკსტონი -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგის თასი

23:00ნიუკასლ იუნაიტედი U21 - შეფილდ იუნაიტედი U21 -:-
23:00ჰალ სიტი U21 - ჩარლტონი U21 -:-
17:00პიტერბრო U21 - ასტონ ვილა U21 -:-
23:00ევერტონი U21 - კოლჩესტერი U21 -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა U18

17:30ნოტინგემი U18 - მანჩესტერ სიტი U18 -:-

ინდოეთი: I-ლიგა

12:30რეალ ქაშმირი - სრინიდი დეკანი -:-
17:30ჩერჩილ ბრაზერსი - მოჰამედანი -:-

ინდონეზია: ლიგა 1

12:30პერსებაია - ბარიტო პუტერა -:-
15:30პერსია ჯაკარტა - ბორნეო -:-
15:30პერსის სოლო - RANS Nusantara -:-

ინდონეზია: ლიგა 2 - პირველი რაუნდი

15:30გადაიდოსემენ პადანგი - Karo United -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი C

23:30პესკარა - ტარანტო -:-

კონგოს რესპუბლიკა: ლიგა 1

17:00ეტუალ დუ კონგო - ას ბნგ -:-
17:00ნათალისი - ინტერ კლუბი -:-
18:00ოტოჰო დოიო - ლეოპარდი -:-
19:00Juk - ბრაზავილი -:-
19:00შემინოტი - კლუბ მოკანდა -:-

კოტ-დ'იუვარი: ლიგა 1

19:30რასინგი დ'აბიჯანი - სპორტინგი განოა -:-

ლიბია: პრემიერ ლიგა

17:00ალ-ახდარი - Al-Suqoor -:-
17:30ასვეჰლი - ალ-აჰლი ტრიპოლი -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

15:00ატლეტიკი ბილბაო (Esp) - ვალიადოლიდი (Esp) -:-
15:00გენკი (Bel) - ჰერენვენი (Ned) -:-
17:00ატრომიტოსი (Gre) - ნოტინგემი (Eng) -:-
17:00პანეტოლიკოსი (Gre) - ანდერლეხტი (Bel) -:-
17:00რიდი (Aut) - ფერსთ ვენა (Aut) -:-
21:00გალათასარაი (Tur) - ვილიარეალი (Esp) -:-
23:00კემბრიჯ იუნაიტედი (Eng) - ვესტ ჰემი (Eng) -:-

ნიდერლანდები: დივიზიონი 1 U18 - საშემოდგომო სეზონი

21:45ზვოლე U18 - აიაქსი U18 -:-

პორტუგალია: ლიგის თასი

00:45მაფრა - ვიზელა -:-
00:45ეშტორილი - ტორეენსე -:-

პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23

14:00ფარენსე U23 - ეშტორილი U23 -:-
15:00პორტიმონენსე U23 - სპორტინგი U23 -:-
17:00მაფრა U23 - ბენფიკა U23 -:-
19:00ვიზელა U23 - ფარმალისაო U23 -:-
19:00ჟილ ვისენტე U23 - ბრაგა U23 -:-

რუმინეთი: რუმინეთის თასი

21:00პეტროლული - კრაიოვა 1948 -:-
21:00სეპსი - ვოლუნტარი -:-
21:00უნირეა სლობოჟია - დინამო ბუქარესტი -:-

რუმინეთი: რუმინეთის თასი ქ

15:30Roma Florin Padurean ქ - პოლიტექნიკა ტიმისოარა ქ -:-

სეიშელის კუნძულები: პირველი დივიზიონის ლიგა

18:00ბაზარ ბრაზერსი - ანსე როიალე -:-

სლოვენია: პირველი ლიგა

17:00გორიცა - ნკ ბრავო -:-
21:00მარიბორი - რადომლიე -:-

სომხეთი: პირველი ლიგა

14:30Syunik - არარატი ერევანი 2 -:-

ტუნისი: ლიგა 2

16:30ას მარსა - AS მოჰამდია -:-
16:30ესპუარ როგბა - გაბესი -:-
16:30კორბა - ბემბლა -:-
16:30მედენინი - ჯერბა -:-
16:30რადესი - კაირუანი -:-
16:30ჯენდუბა სპორტი - უედ ელილი -:-

უგანდა: პრემიერ ლიგა

17:00არუა ჰილი - ბული -:-
17:00უპდფ - ურა -:-

უელსი: კიმრუ სამხრეთი

23:30ამანფორდი - პონტარდეივი -:-
23:30აფან ლიდო - ინიშირ ალბიონსი -:-
23:30ბარი - კვმბრან სელტიკი -:-
23:30ბრაიტონ ფერი - ებეგევნი თაუნი -:-
23:30გოიტრ იუნაიტედი - ლანტვიტ მეიჯორი -:-
23:30კამბრიანი & კლიდახი - სუონსი -:-
23:30კარმართენ თაუნი - თაფს ველი -:-
23:30ლანელი - ტრეფელინი -:-

უელსი: კიმრუ ჩრდილოეთი

23:30გუილსფილდი - პორთმადოგი -:-

უკრაინა: ახალგაზრდული ლიგა

14:00რუხი ლვოვი U19 - ჩერნომორეცი ოდესა U19 -:-

უკრაინა: ჩემპიონშიპი ქ

14:00Vorskla Poltava ქ - ატეკსი ქ -:-
14:00კოლოსი კოვალივკა ქ - შახტარი დონეცკი ქ -:-

შოტლანდია: ლოულენდ ლიგა

23:45რეინჯერსი B - ისთ კილბრიდი -:-
23:45სელტიკი B - ბერვიკი -:-
23:45ტრენენტ ჯუნიორსი - კუმბერნულდ კოლტსი -:-

ჩინეთი: პირველი ლიგა

10:30Shijiazhuang Gongfu - ნანჯინგ სიტი -:-
10:30გუანგხი პინგუო ჰალიაო - ქინგდაო ჰაინიუ -:-
10:30ზიბო კუხუ - კუნშანი -:-
10:30ჰეილონგჟიანგ აის სიტი - შაანხი ჩანგანი -:-

ჩრდილოეთ ირლანდია: ლიგის თასი

23:45გლენტორანი - ლინფილდი -:-
23:45კლიფტონვილი - კოლერაინი -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.