განახლება

ფეხბურთი » ხვალ » ყველა თამაში

ავსტრალია: A ლიგა

12:00გადაიდოველინგტონ ფენიქსი - პერთი -:-

ავსტრია: ტიპიკო ბუნდესლიგა

23:30რაპიდი ვენა - სტ. პოლტენი -:-
21:30ზალცბურგი - რიდი -:-
21:30ტიროლი - ალტახი -:-
23:30ვოლფსბერგერი - ლასკი -:-

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი - საკვალიფიკაციო - პლეი-ოფები

00:30დეპორტივო მაიპუ - სარმიენტო რეზისტენსია -:-

არგენტინა: პრიმერა C - საკვალიფიკაციო - პლეი-ოფები

00:10დოკ სუდი - იტუსაინგო -:-
00:10ხენერალ ლამადრიდი - დეპორტივო მერლო -:-

აფრიკა: აფრიკის ერთა ჩემპიონატი

23:00ტოგო - რუანდა -:-
23:00უგანდა - მაროკო -:-
23:00ნამიბია - ზამბია -:-
23:00ტანზანია - გვინეა -:-

ბანგლადეში: პრემიერ ლიგა

13:00ბარიდჰარა - ბრაზერს უნიონი -:-
13:30შეიხ ჯამალი - არამბაღი -:-
16:00რაჰმატგონჯი მფს - ბაშუნდარა კინგსი -:-

ბელგია: იუპილერლიგა

00:00მუსკრონი - ანდერლეხტი -:-
21:45ბეერსხოტი ვა - კორტრიკი -:-
21:45გენკი - ვარეგემი -:-
00:00გენტი - სტ. ტრუიდენი -:-
00:00შარლერუა - ლუვენი -:-

ბრაზილია: სერია A

03:00ატლეტიკო მინეირო - სანტოსი -:-
03:00პალმეირასი - ვასკო და გამა -:-

ბრაზილია: სერია B

02:15ოესტე - პარანა -:-
04:30ვიტორია - ბოტაფოგო სპ -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი კარიოკა - პირველი რაუნდი

22:30ნოვა იგუასუ - ამერიკანო -:-
22:30სამპაიო კორეა - კაბოფრიენსე -:-
22:30ფრიბურგუენსე - ამერიკა RJ -:-

ბრაზილია: კოპა ვერდე

23:00რემო - გამა -:-

ბრაზილია: კოპა დო ნორდესტე - საკვალიფიკაციო

04:30CSA - მოტო კლუბი -:-
04:30იტაბაიანა - სანტა კრუზი -:-

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა

23:30ბრაუნშვაიგი - ჰაიდენჰაიმი -:-
23:30დიუსელდორფი - ჰამბურგი -:-
23:30ოსნაბრუკი - გროიტერ ფიურტი -:-
21:30დარმშტადტი - ზანდჰაუზენი -:-
23:30კარლსრუე - ჰანოვერი -:-
23:30ნიურნბერგი - რეგენსბურგი -:-
23:30პადერბორნი - ჰოლშტეინ კიელი -:-

გერმანია: 3. ლიგა

22:00ინგოლშტადტი - ჰალეშერი -:-
22:00ლიუბეკი - უნტერჰახინგი -:-
22:00მაგდებურგი - მიუნხენ 1860 -:-
22:00ჰანზა როსტოკი - ზაარბრიუკენი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი

17:00დორტმუნდი II - გლადბახი II -:-
17:00კიოლნი II - ბონერი -:-
21:00ვუპერტალერი - ალემანია აახენი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა სამხრეთ-დასავლეთი

17:0008 ჰომბურგი - ფრაიბურგი II -:-
22:00პირმასენსი - ალცენაუ -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დივიზიონი B - ჯგუფი 2

22:00მუტილვერა - ტარაზონა -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 3

21:00რიბამონტან ალ მარი - ბარქუერენო -:-
21:00სამანო - რევილია -:-
22:30რასინგი სანტანდერი B - ბეზანა -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 4

21:00სომოროსტრო - ბეასაინი -:-
21:00ურგაცი - ბალმასედა -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 5

22:30სანტფელიუენსი - ეუროპა -:-
23:00კასტელდეფელსი - მონტანესა -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 7

18:45ლეგანესი B - ელ ალამო -:-
21:00კომპლუტენსე - რაიო ვალეკანო B -:-
23:30ტრივალ ვალდერასი - ვილავერდე სან ადრესი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 11

21:00კოლერენსე - კონსტანსია -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 16

21:00კალასანსიო - ნახარა -:-
22:30ტედეონი - რასინგი როხა -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 17

21:00უტებო - კალამოხა -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 18

21:00აზუკუესა - ტოლედო -:-
21:00ალბასეტე B - ლა როდა -:-
21:00გვადალახარა - ვილაკანასი -:-
21:00მადრიდეხოსი - კონკუენსე -:-
21:00პუერტოლანო - ლა სოლანა -:-

ესპანეთი: კოპა დელ რეი

00:00ბეტისი - რეალ სოსიედადი -:-
00:00ხირონა - ვილიარეალი -:-
22:00სევილია - ვალენსია -:-
00:00ალმერია - ოსასუნა -:-
00:00რაიო ვალეკანო - ბარსელონა -:-

ესპანეთი: პრიმერა დივიზიონი ქ

16:30მადრიდი კ. ქ - სევილია ქ -:-
19:30ესპანიოლი ქ - ვალენსია ქ -:-
21:30ლოგრონო ქ - რაიო ვალეკანო ქ -:-
23:30რეალ სოსიედადი ქ - ბეტისი ქ -:-

ზამბია: სუპერლიგა

17:00ნაპსა სტარზი - კაბვე -:-
17:00ნკვაზი - ნკანა -:-
17:00ფორესტ რეინჯერსი - ლუმვანა რადიანტსი -:-

თურქეთი: 2. ლიგა თეთრი ჯგუფი

14:00გუმუშანესპორი - აფჯეტ აფიონსპორი -:-
14:00ზონგულდაკი - ინეგოლსპორი -:-
14:00მანისა - ქორუმი -:-
14:00სანლიურფასპორი - ანკარა დემირსპორი -:-
14:00სარიერი - ქოჩაელისპორი -:-
14:00უტას უსაკსპორი - ერგენე ველიმესე -:-
14:00ჰ. ტრაბზონი - სანჩაქტეპე -:-
14:00ჰაკეტეპე - ნიგდე ანადოლუ -:-

თურქეთი: 2. ლიგა წითელი ჯგუფი

14:00ბოდრუმსპორი - ეტიმესგუტი -:-
14:00ელაზიგსპორი - ბაიბურთი -:-
14:00ვანსპორი - თარსუსი -:-
14:00კარაჩაბეი ბელედიესპორი - კასთამონუსპორი -:-
14:00კირშეჰირ ბელედიესპორი - ტურგუტლუსპორი -:-
14:00მამაქი - კარაბუქსპორი -:-
14:00პაზარსპორი - ეიუპსპორი -:-
14:00პენდიკსპორი - სერიკ ბელედიესპორი -:-
14:00საქარიასპორი - 1922 ქონიასპორი -:-
14:00სივას ბელედიესპორი - კირკლარელისპორი -:-

თურქეთი: 3. Lig Group 4

13:00სილივრისპორი - კარაკოპრუ -:-
14:00Kirikkale Buyuk - იენი ორდუსპორი -:-
14:00ადიამანასპორი - ბურსა -:-
14:00ბერგამა ბლდ. - კელკიტი -:-
14:00კოზანსპორი - კესტელი -:-
14:00მოდაფენსპორი - სულთანბეილი -:-
14:00მუგლასპორი - დუჩესპორი -:-
14:00სიირტ ოზელი - ბაირამფაშა -:-

თურქეთი: სუპერ თასი

21:45ისტ. ბაშაქშეჰირი - ტრაბზონსპორი -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა

00:15ვესტ ბრომვიჩი - მანჩესტერ სიტი -:-
00:15საუთჰემპტონი - არსენალი -:-
22:00ბარნლი - ასტონ ვილა -:-
22:00ჩელსი - ვულვზი -:-
23:30ბრაიტონი - ფულემი -:-
00:15ევერტონი - ლესტერი -:-
00:15მანჩესტერ იუნაიტედი - შეფილდ იუნაიტედი -:-

ინგლისი: ჩემპიონშიპი

23:00ბრისტოლ სიტი - ჰადერსფილდი -:-
23:00მილუოლი - უოტფორდი -:-
23:00ბარნსლი - კარდიფი -:-
23:00მიდლსბრო - როტერჰემი -:-
23:00სუონსი - ბრენტფორდი -:-
23:00ქოვენთრი - შეფილდ ვედ -:-

ინგლისი: ლიგა 1

23:00გადაიდობარტონი - შრიუსბერი -:-
23:00დონკასტერი - უიმბლდონი -:-
23:00მილტონ კეინს დონსი - ჩარლტონი -:-
23:00პიტერბრო - ბრისტოლ როვერსი -:-
23:00პორტსმუთი - ლინკოლნ სიტი -:-
23:00როჩდეილი - ოქსფორდ იუნაიტედი -:-
23:00სუინდონი - პლიმუთი -:-
23:00უიგანი - ბლექპული -:-
23:45იფსვიჩი - სანდერლენდი -:-
23:45ფლიტვუდი - ნორთჰემპტონი -:-

ინგლისი: ლიგა 2

23:00ბეროუ - გრიმსბი -:-
23:00მანსფილდი - ბოლტონი -:-
23:00ნიუპორტი - კერლისლი -:-
23:00სალფორდი - კემბრიჯ იუნაიტედი -:-
23:00საუთენდი - ბრედფორდი -:-
23:00სკანთორპი - პორტ ვეილი -:-
23:00სტივენეიჯი - კოლჩესტერი -:-
23:00ტრეანმერი - ჰაროგეითი -:-
23:00ჩელტენჰემი - ოლდჰემი -:-

ინგლისი: ეროვნული ლიგა

23:00ვრექსჰემი - ჰალიფაქსი -:-
23:00კინგს ლინი - სტოკპორტი -:-
23:00ტორქუა - სატონი -:-
23:45ალდერშოტი - ვეიმაუსი -:-
23:45ალტრინკჰემი - ველდსტოუნი -:-
23:45ბორჰემ ვუდი - ჩესტერფილდი -:-
23:45ბრომლი - ვოკინგი -:-
23:45დოვერ - ბარნეტი -:-
23:45ისთლეი - დეგენჰემ & რედი -:-
23:45მეიდენჰედი - იოვილი -:-
23:45ნოტს ქაუნთი - სოლიჰალი -:-

ინგლისი: ვანარამას ეროვნული ლიგა ჩრდილოეთი

23:45გადაიდოდარლინგტონი - გეითსჰედი -:-
23:45გადაიდოკიდერმინსტერი - ტელფორდი -:-
23:45გადაიდოსპენიმური - ბლით სპარტანსი -:-
23:45გადაიდოფარსლი - ქეთერინგი -:-
23:45გადაიდოჩესტერი - საუთპორტი -:-
23:45გადაიდოჰერფორდი - იორკი -:-

ინგლისი: ეროვნული ლიგა სამხრეთი

23:45გადაიდობათ - ველინგი -:-
23:45გადაიდოდარტფორდი - ოქსფორდ სიტი -:-
23:45გადაიდოტონბრიჯი - მიედსტოუნი -:-
23:45გადაიდოჰემელ ჰემპსტედი - სტ. ალბანსი -:-
23:45გადაიდოჰემპტონ & რიჩმონდი - სლოუ -:-
23:45გადაიდოჰავანტი & ვატერლუვილი - დორკინგი -:-

ინგლისი: სამხრეთ ლიგის ცენტრალური დივიზიონი

23:30გადაიდოჰედნსფორდი - რედიჩი -:-
23:45გადაიდობარველი - ბრომსგროუვი -:-
23:45გადაიდობიგლსვეიდ თაუნი - ლოვსტოფტი -:-
23:45გადაიდოკინგს ლენგლი - ლეისტონი -:-
23:45გადაიდოსტ. ივს თაუნი - როისტონი -:-
23:45გადაიდოსტრეტფორდი - ტამვორთი -:-

ინგლისი: სამხრეთ ლიგის სამხრეთ დივიზიონი

23:30გადაიდოჰართლი ვინტნი - ჩესჰემი -:-
23:45გადაიდოსუინდონ სუპერმარინი - ჰაიეს & იედინგი -:-
23:45გადაიდოუესტონ-სუპერ-მეინი - ტივერტონი -:-
23:45გადაიდოჰაროუ - მეტ. პოლისი -:-
23:45გადაიდოჰენდონი - ვალტონი -:-
23:45გადაიდოგოუსპორტი - ბეკონსფილდი -:-

ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა

23:00ბარნსლი U23 - შეფილდ იუნაიტედი U23 -:-
23:00სუონსი U23 - ბრისტოლ სიტი U23 -:-
22:00ნოტინგემი U23 - უიგანი U23 -:-

ინგლისი: FA თასი

23:00ბორნმუთი - ქროული -:-

ინგლისი: ქალთა სუპერ ლიგა

23:30ასტონ ვილა ქ - ჩელსი ქ -:-

ინდოეთი: სუპერლიგა

18:00კერალა ბლასტერსი - ჯამშედპური -:-

ისლანდია: რეიკიავიკის თასი

23:00ვიკინგური რეიკიავიკი - ლეიკნირი -:-
23:00ფილკირი - კრ რეიკიავიკი -:-
00:00ირ რეიკიავიკი - ვალური -:-
00:00ფრამი - ფიოლნირი -:-

ისრაელი: ლიგა ჰაალი

21:00აშდოდი - ბნეი იეჰუდა -:-
22:00ჰაპოელი კფარ-საბა - ნათანია -:-
22:45მაკაბი თელ-ავივი - მაკაბი ჰაიფა -:-

იტალია: სერია B

22:00კიევო - ჩიტადელა -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი B

18:00კარპი - ფერალპისალო -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი C

18:00იუვე სტაბია - კასერტანა -:-
18:00კატანძარო - ვიტერბეზე 0:0

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

17:30HSL დერტონა - კასალე -:-
17:30P.D.H.A.E. - ფოზანო -:-
17:30არკონატეზე - ბორგოსესია -:-
17:30კასტელანზესე - სალუცო -:-
17:30ლავანეზე - ბრა -:-
17:30სიტა დი ვარეზე - ფოლგორე კარატეზე -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი B

17:30ბრენო - რეალი კალეპინა -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი C

17:30კამპოდარსეგო - ბოლცანო -:-
17:30ლუპარენსე - ტრენტო -:-
17:30უნიონ კლოდიენი - მონტებელუნა -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი D

17:30კორეგეზე - პრატო -:-
17:30კორტიჩელა - სერავეზა პოზი -:-
17:30მეცოლარა - რიმინი -:-
17:30პროგრესო - ფორლი -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი E

17:30კანარა - ფლამინია -:-
17:30ლორნანო ბადეზე - სიენა -:-
17:30მონტევარკი კალჩო - სან დონატო -:-
17:30ფოლინო - სკადიჩი -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი F

17:30ანონეზე - რეკანატეზე -:-
17:30ვასტოჯირარდი - კასტელფიდარდო -:-
17:30მონტეჯორჯო - ჯულიანოვა -:-
17:30ნოტარესკო - ვაზტესე -:-
17:30სინტიალბალონგა - კამპობასო -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი G

17:30ინსიემე ფორმია - სასარი ტორესი -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი H

17:30ლაველო - პუტეოლანა -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი I

17:30ბიანკავილა - როკელა -:-
17:30კასტროვილარი - აჩირეალე -:-
17:30ტროინა - პატერნო -:-

იტალია: კოპა იტალია

23:45ინტერი - მილანი -:-
20:45ატალანტა - ლაციო -:-
23:45იუვენტუსი - სპალი -:-

იტალია: პრიმავერა 1

18:00ასკოლი U19 - იუვენტუსი U19 -:-
18:00ინტერი U19 - ჯენოა U19 -:-
18:00სამპდორია U19 - ემპოლი U19 -:-
18:00ტორინო U19 - მილანი U19 -:-

კენია: პრემიერ ლიგა

16:00გორ მაჰია - ზოო -:-
16:00ულინზი სტარსი - მატჰარე იუნაიტედი -:-

კოლუმბია: პრიმერა A - აპერტურა

05:00გადაიდოჩიკო - მილიონარიოსი -:-

კოლუმბია: პრიმერა B - აპერტურა

23:00ტიგრესი - უნიონ მაგდალენა -:-

მალტა: პრემიერ ლიგა

20:00გუდია - ჰიბერნიანსი -:-
21:30ვალეტა - ჰამრუნი -:-
00:00ფლორიანა - ლიია ატლეტიკი -:-

მექსიკა: ლიგა MX - კლაუსურა

06:30ამერიკა - ხუარესი -:-

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანშენი MX - კლაუსურა

03:00ატლანტე - ტლახკალა -:-
05:05კორეკამინოსი - ვენადოსი -:-
07:05კიმარონეს დე სონორა - სელაია -:-

მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A

02:00ინტერ პლაია დელ კარმენი - Pioneros -:-

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

01:00გვატემალა - პუერტო-რიკო -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

14:00კოპენჰაგენი (Den) - ორჰუსი (Den) -:-
14:00ტიჩი (Pol) - გკს კატოვიცე (Pol) -:-
14:00ჩრობრი გლოგოვი (Pol) - ლეგნიცა 2 (Pol) -:-
15:00ლოკომოტივი მოსკოვი (Rus) - ოსტერსუნდსი (Swe) -:-
15:30იენისეი (Rus) - ჩერნომორეცი ნოვოროსიისკი (Rus) -:-
15:30კრასნოდარი (Rus) - რიგა (Lat) -:-
16:00ბელასიცა (Mkd) - კოზუვ გევგელია (Mkd) -:-
16:00ბორეცი (Mkd) - ტეკეტსი (Mkd) -:-
16:00დრიტა (Mkd) - სლოგა ვინიჩა (Mkd) -:-
16:00ველაზერიმი (Mkd) - პობედა (Mkd) -:-
16:00მაკედონია გპ (Mkd) - ინჰულეცი (Ukr) -:-
16:00მეტალაკი (Srb) - რადნიცკი 1923 (Srb) -:-
16:00ოდენსე (Den) - კოგე (Den) -:-
16:00ოლბორგი (Den) - ლიუნგბიუ (Den) -:-
16:00რენოვა (Mkd) - რაბოტნიჩკი (Mkd) -:-
16:15კოპენჰაგენი (Den) - ორჰუსი (Den) -:-
17:00ბრანი (Nor) - სოტრა (Nor) -:-
17:00იაბლონეცი B (Cze) - სლავია პრაღა B (Cze) -:-
17:00ლისენი (Cze) - პეტრჟალკა (Svk) -:-
17:00მიხალოვცე (Svk) - ტრებისოვი (Svk) -:-
17:00სლავია სოფია (Bul) - ირტიში ომსკი (Rus) -:-
17:00სონდერიისკე (Den) - ჰორსენსი (Den) -:-
17:30დომჟალე (Slo) - გორიცა (Slo) -:-
17:30კრასნოდარი (Rus) - შახტიორი სოლიგორსკი (Blr) -:-
17:30ჟილინა (Svk) - პოდბრეზოვა (Svk) -:-
18:00ზენიტი (Rus) - ურალი (Rus) -:-
19:00ლეგია ვარშავა (Pol) - სტომილი ოლშტინი (Pol) -:-
20:00ა. კლაგენფურტი (Aut) - ვაიცი (Aut) -:-
20:00იჰლავა (Cze) - Nove Mesto na M. (Cze) -:-
22:00იენისეი (Rus) - ველესი მოსკოვი (Rus) -:-

ნიგერია: NPFL

19:00კანო - რივერს იუნაიტედი -:-

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა U20 - კლაუსურა

19:00ფერეტი U20 - იუვენტუსი მანაგუა U20 -:-
00:00მანაგუა U20 - ოკოტალი U20 -:-

პალესტინა: დასავლეთ სანაპიროს ლიგა

17:00ალბირა - მერკაზი -:-
20:00ალ-ქუდსი - ვადი ალ-ნესი -:-

პორტუგალია: პრიმეირა ლიგა

23:45ბრაგა - ჟილ ვისენტე -:-
01:15ბოავიშტა - სპორტინგი -:-

პორტუგალია: ეროვნული ჩემპიონატი

15:00ლეკა - მარიტიმუ B -:-
19:00პინჰალნოვენსე - მოურა -:-
22:00ვილა კორტეზი - ანადია -:-
22:00სალგუეიროსი - ვილა რეალი -:-
23:30გრაპი - ოლეიროსი -:-
00:00ამორა - მონკარაპაჩენსე -:-

პორტუგალია: ტაჩა დე პორტუგალი

00:15მარიტიმუ - ეშტორილი -:-

პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23 - დამარცხებულების ეტაპი

19:00აკადემიკა U23 - სპორტინგი U23 -:-
21:00ბენფიკა U23 - პორტიმონენსე U23 -:-
21:00ბოავიშტა U23 - კოვა დე პიედადე U23 -:-

პორტუგალია: ტაჩა დე ლიგა ქ

18:00ფარმალისაო ქ - ბენფიკა ქ -:-

რუმინეთი: ლიგა 1

16:30აკადემიკა კლინჩენი - ბოტოსანი -:-
19:30პოლი იაში - უტა არადი -:-
22:00დინამო ბუქარესტი - გაზ მეთანი მედიასი -:-

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა

17:00ვოლოსი - პანათინაიკოსი -:-
19:15აეკი ათენი - იანინა -:-
19:15ლამია - აპოლონი სმირნისი -:-
21:30ოლიმპიაკოსი - პაოკი -:-

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2

17:00დიაგორასი - იონიკოსი -:-
17:00იერაპეტრა - აპოლონ ლარისა -:-
17:00პაე ჩანია - ერგოტელისი -:-
17:00პანაჩაიკი - კარაისკაკისი -:-
17:00ტრიკალა - დრამასი -:-
17:30ლევადიაკოსი - ქსანთი -:-

სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა

19:00ბლექ ლეოპარდსი - მამელოდი სანდაუნსი -:-
19:00ბლუმ სელტიკი - ჩიპა იუნაიტედი -:-

სამხრეთ აფრიკა: GladAfrica ჩემპიონშიპი

16:00პრეტორია კალიესი - ბიზანა პონდო ჩიფსი -:-
17:30პრეტორია უ. - კეიპ უმოია იუნაიტედი -:-
17:30სტინბერგ იუნაიტედი - ფრი სტეიტ სტარსი -:-
17:30ტს სპორტინგი - როიალ AM -:-

საფრანგეთი: ლიგა 1

00:00ლორიანი - დიჟონი -:-

საფრანგეთი: ლიგა 2

22:00შამბლი - ნიორი -:-

სენეგალი: ლიგა 1

20:00ტუნგუე - კასა -:-
20:00ჯარააფი - მბურ პეტიტ კოტე -:-

სირია: სირიის თასი

15:00ალ-კარამაჰი - ალ-მუხარამი -:-
15:00ალ-ნავაირი - ალ-შორტა -:-
15:00ალ-ტალია - ალ-იტიჰადი -:-
15:00ტიშრინი - ალ-ჯაიში -:-

სომალი: ჩემპიონატი

19:00Geeska Afrika - მოგადიშუ სიტი -:-

ტუნისი: უმაღლესი ლიგა

17:00კაირუანი - ეტუალ საჰელი -:-
17:00კლუბ აფრიკანი - მონასტირი -:-
17:00რეჯიჩე - ბიზერტინი -:-
17:00სტად ტუნისიენი - ბენ გერდანი -:-
17:00უს ტატაუინი - სლიმანი -:-

უნგრეთი: NB I

20:45კისვარდა - მოლ ფეჰერვარი -:-
23:00ბუდაფოკი - ფერენცვაროში -:-

ყატარი: ქრაუნ პრინცის თასი

17:30ალ-საილია - ალ-ხორი -:-
20:15ალ-არაბი - უმ-სალალი -:-

შვეიცარია: სუპერ ლიგა

21:15ციურიხი - ვადუცი -:-
23:30იანგ ბოიზი - ლოზანა -:-

შოტლანდია: პრემიერ ლიგა

22:00დანდი იუნაიტედი - სტ. მირენი -:-
22:00როს ქაუნთი - მოზერველი -:-
22:00სტ. ჯონსტონი - აბერდინი -:-
23:45ლივინგსტონი - კილმარნოკი -:-
23:45სელტიკი - ჰამილტონი -:-
23:45ჰიბერნიანი - რეინჯერსი -:-

შოტლანდია: ჩემპიონშიპი

23:45დანდი - ეირი -:-
23:45რაის როვერსი - ჰართსი -:-
22:30მორტონი - ინვერნესი -:-

ჩეხეთი: 1. ლიგა

19:00ბოჰემიანსი 1905 - ოპავა -:-
19:00ოსტრავა - ლიბერეცი -:-
21:00ზლინი - სლავია პრაღა -:-

ჩეხეთი: ტიპსპორტის ლიგა

13:30ჩრუდიმი - უსტი ნად ლაბემი -:-

ჩილე: პრიმერა დივიზიონი

03:00უნიონ ესპანიოლა - კოქუიმბო -:-

ჩრდილოეთ ირლანდია: პრემიერლიგა

23:45გლენტორანი - კერიკ რეინჯერსი -:-
23:45დანგენონი - გლენავონი -:-
23:45ვარენპოინტ თაუნი - ბალიმენა -:-
23:45კლიფტონვილი - ლინფილდი -:-
23:45ლარნე - კოლერაინი -:-
23:45პორტადაუნი - კრუსეიდერსი -:-

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 1

18:00ისტრა 1961 - რიეკა -:-
20:05დინამო ზაგრები - ჰაიდუკი სპლიტი -:-

ჰოლანდია: ერედივიზიონი

23:00ემენი - პსვ -:-
00:00გრონინგენი - დენ ჰააგი -:-
21:45ალკმაარი - უტრეხტი -:-
23:00ვალვაიკი - სიტარდი -:-
23:00ვენლო - ვიტესი -:-
00:00ჰერენვენი - ფეინოორდი -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.