განახლება

ჩოგბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ATP: დეივისის თასი - მსოფლიო ჯგუფი 1 (მსოფლიო)

23:00გაუქმდაReynolds F. (Nzl) - ნამი ჯი ს. (Kor) -:-
00:20ვარილასი ხ. პ. (Per) - ძუმჰური დ. (Bih) 2:0
01:55გაუქმდაალვარესი ნ. (Per) - ბაშიჩი მ. (Bih) -:-
01:55ალვარესი ნ. (Per) - ფატიჩი ნ. (Bih) 2:0
13:55გაუქმდაჰასანი ბ. (Leb) - მელიგენი როდრიგეს ალვესი ფ. (Bra) -:-
14:10ტაბეტი რ. (Leb) - პუჩინელი დე ალმეიდა მ. (Bra) 0:2
15:05ჩოპილი მ. (Rou) - სოუზა ჟ. (Por) 2:1
16:00გაუქმდაჰაბიბი ჰ. (Leb) - ლუზი ო. (Bra) -:-
17:30გაუქმდაჯიანუ ფ. კ. (Rou) - ელიასი გ. (Por) -:-
18:35გაუქმდაკუევასი მ. (Uru) - ვან დე ზანდშულპი ბ. (Ned) -:-
18:50კარუ ი. (Uru) - ჰაასე რ. (Ned) 0:2
20:20გაუქმდაშვარცმანი დ. (Arg) - Arutiunian E. (Blr) -:-
სეტი 1შვარცმანი დ. (Arg) - ზგუროვსკი ა. (Blr) 0:0 (2:0)
21:00დელიენი ჰ. (Bol) - ბერგსი ზ. (Bel) -:-
21:00ლანესი ფ. (Uru) - გრიკსპოორი ტ. (Ned) -:-
22:00დელიენ ველასკო მ. (Bol) - ბემელმანსი რ. (Bel) -:-
22:00პელა გ. (Arg) - Ostapenkov D. (Blr) -:-

ATP: დეივისის თასი - მსოფლიო ჯგუფი II (მსოფლიო)

13:00გაუქმდაპერვოლარაკისი მ. (Gre) - ბერანკისი რ. (Ltu) -:-
13:15სკორილასი ა. (Gre) - Gaubas V. (Ltu) 2:0
14:55გაუქმდაჩელიკბილეკი ა. (Tur) - გულბისი ე. (Lat) -:-
15:00კირკინი ე. (Tur) - Manusis E. (Lat) 2:0
16:30გაუქმდაილკელი ჩ. (Tur) - სტრომბახსი რ. (Lat) -:-
16:45გაუქმდაციციპასი პ. (Gre) - გრიგელისი ლ. (Ltu) -:-
20:30როელოფსი რ. (Rsa) - Badra D. (Ven) -:-
20:30გაუქმდაჰარისი ლ. (Rsa) - როდრიგესი რ. (Ven) -:-
22:00Henning P. (Rsa) - პერესი ბ. (Ven) -:-

ATP: მეცი (საფრანგეთი) - Qualification, ჰარდი (indoor)

12:45მადენი ი. (Ger) - ჰოანგი ა. (Fra) 0:2
12:45მაიო ჰ. (Fra) - გაიო ფ. (Ita) 2:1
14:10გაუქმდაიმერი მ. (Swe) - მარკორა რ. (Ita) -:-
14:15შნური ბ. (Can) - მარკორა რ. (Ita) 2:1
15:50გოიოვჩიკი პ. (Ger) - ვან ასშე ლ. (Fra) 2:0
16:30ფაბიანო ტ. (Ita) - რუნე ჰ. (Den) 1:2
17:15მიულერი ა. (Fra) - ჰალისი კ. (Fra) 2:1
18:50ზაპატა მირალესი ბ. (Esp) - ტაბილო ა. (Chi) 2:1
19:00კოლშრაიბერი ფ. (Ger) - ისტომინი დ. (Uzb) 2:0

ATP: ნურ-სულთანი (ყაზახეთი) - Qualification, ჰარდი (indoor)

10:10ივანოვი ს. (Bul) - პოპკო დ. (Kaz) 0:2
10:10როდიონოვი ი. (Aut) - ებდენი მ. (Aus) 0:2
11:30ლომაკინი გ. (Kaz) - იმერი ე. (Swe) 0:2
12:00კრესი მ. (Usa) - ტომიჩი ბ. (Aus) ᲓᲐᲜᲔᲑᲔᲑᲐ 1:0
13:00იევსეიევი დ. (Kaz) - მარჩენკო ი. (Ukr) 2:0
13:10პოლმანსი მ. (Aus) - მორონი მ. (Ita) ᲓᲐᲜᲔᲑᲔᲑᲐ 1:1
15:05დონსკოი ე. (Rus) - ვავასორი ა. (Ita) 2:0
16:00კოტოვი პ. (Rus) - ზუკი კ. (Pol) 2:0

WTA: ლუქსემბურგი (ლუქსემბურგი), ჰარდი (indoor)

17:05ოსტაპენკო ი. (Lat) - ტაუსონი კ. (Den) 1:2

WTA: ოსტრავა (ჩეხეთი) - Qualification, ჰარდი (indoor)

13:05ალექსანდროვა ე. (Rus) ᲓᲐᲜᲔᲑᲔᲑᲐ - პოტაპოვა ა. (Rus) 0:1
13:05ზახაროვა ა. (Rus) - შარმა ა. (Aus) 2:0
14:45კონჟუი ა. (Cro) - პერა ბ. (Usa) 2:0
14:45ფერო ფ. (Fra) - ბლინკოვა ა. (Rus) 2:0
16:15გრაჩევა ვ. (Rus) - დოდინი ო. (Fra) 1:2
16:35ლინეტე მ. (Pol) - კავა კ. (Pol) 2:0

WTA: პორტოროზი (სლოვენია), ჰარდი

21:00რისკე ა. (Usa) - პაოლინი ჟ. (Ita) -:-

ATP - წყვილები: დეივისის თასი - მსოფლიო ჯგუფი 1 (მსოფლიო)

11:10გაუქმდაჰაბიბი ჰ./იბრაჰიმი ჰ. - დემოლინერი მ./მატოსი რ. -:-
11:10ჰაბიბი ჰ./ჰასანი ბ. - დემოლინერი მ./მატოსი რ. 1:2
13:00გაუქმდაჩოპილი მ./ტეჩაუ ჰ. - ელიასი გ./სოუზა ჟ. -:-
13:10ჩოპილი მ./ტეჩაუ ჰ. - ბორგესი ნ./სოუზა ჟ. 2:0
17:00გაუქმდაბეჰარი ა./კუევასი პ. - კოოლჰოფი ვ./მიდლკოოპი მ. -:-
17:15კარუ ი./კუევასი მ. - კოოლჰოფი ვ./მიდლკოოპი მ. 0:2
18:00გაუქმდაგონსალესი მ./ზებალოსი ჰ. - ბორისიუკი მ./ზგუროვსკი ა. -:-
18:10გონსალესი მ./ზებალოსი ჰ. - Arutiunian E./Ostapenkov D. 2:1
19:15გაუქმდაარიასი ბ./დელიენ ველასკო მ. - გილე ს./ვლიგენი ი. -:-
19:15არიასი ბ./ზებალოსი ფ. - გილე ს./ვლიგენი ი. 0:2

ATP - წყვილები: დეივისის თასი - მსოფლიო ჯგუფი II (მსოფლიო)

11:15კალოველონისი მ./ციციპასი პ. - ბერანკისი რ./გრიგელისი ლ. 0:2
11:20გაუქმდაპერვოლარაკისი მ./ციციპასი პ. - Butvilas E./Gaubas V. -:-
12:00გაუქმდაერელი ი./კირკინი ე. - გულბისი ე./სტრომბახსი რ. -:-
12:20ჩელიკბილეკი ა./ილკელი ჩ. - გულბისი ე./სტრომბახსი რ. 2:1
19:00ჰარისი ლ./კლაასენი რ. - Badra D./მარტინესი ლ. დ. 2:0
19:00გაუქმდაკლაასენი რ./როელოფსი რ. - Badra D./მარტინესი ლ. დ. -:-

WTA - წყვილები: პორტოროზი (სლოვენია), ჰარდი

16:40კაინსკაია ა./მიჰალიკოვა ტ. - კრუნიჩი ა./კერხოვე ლ. 2:1

ჩელენჯერი კაცები: Ambato (ეკვადორი) - Qualification, თიხა

19:05გაუქმდაჰამუ მ. (Fra) - Sevilla Sevilla S. (Ecu) -:-
სეტი 2ვილანუევა გ. (Arg) - კასტელნუოვო ლ. (Sui) 0:1 (6:7,2:4)
19:15ორე ჯ. ა. (Usa) - Sevilla Sevilla S. (Ecu) 2:0
სეტი 1გილენ მეზა ა. (Ecu) - კიპსონი პ. (Usa) 0:0 (1:2)
21:00გონსალესი ა. (Col) - მენდოზა ა. (Bol) -:-
21:00ზუკასი მ. (Arg) - დესკოტე მ. ფ. (Arg) -:-
23:00Pinto Vela J. (Ecu) - მარტინ ტიფონი პ. (Esp) -:-
23:00გომესი ა. (Col) - პერშისო მ. (Fra) -:-
23:30გოტიე ა. (Fra) - მერინო ა. (Per) -:-

ჩელენჯერი კაცები: Biel (შვეიცარია) - Qualification, ჰარდი (indoor)

12:05მორია ჰ. (Jpn) - ეჰრატი ს. (Sui) 2:0
12:20მატუსევიჩი ა. (Gbr) - ბეგა ა. (Ita) 2:0
13:35მერტენსი ი. (Bel) - ეიუპოვიჩი ე. (Ger) 2:0
13:35პოლი ი. (Sui) - ჰეიმანი კ. (Bel) 2:1
15:00გაუქმდაზვერევი მ. (Ger) - სიმონი ტ. (Ger) -:-
15:20ლოკოლი ლ. (Fra) - სიმონი ტ. (Ger) 0:2
16:30რიჩარდი ა. (Usa) - ბერტოლა რ. (Sui) ᲓᲐᲜᲔᲑᲔᲑᲐ 0:0
16:45შევჩენკო ა. (Rus) - გენგელი მ. (Cze) 2:0
17:55ბელიერი ა. (Sui) - ესკოფიე ა. (Fra) 0:2

ჩელენჯერი კაცები: Bucharest (რუმინეთი) - Qualification, თიხა

11:35არნალდი მ. (Ita) - ოლიელი ი. (Isr) 2:0
11:40ფონიო ჯ. (Ita) - კრუტიხი ო. (Ukr) 0:2
11:40ჰემერი კ. (Fra) - გიმა ს. (Rou) 2:1
13:40ფორტი ფ. (Ita) - გახოვი ი. (Rus) 0:2
13:55პოლიაკი დ. (Cze) - იგნატიკი უ. (Blr) 0:2
14:05ოკლეპო ი. (Ita) - დანჩუ ვ. (Rou) 1:2
15:40მადარასი დ. (Swe) - ორლოვი ვ. (Ukr) 2:1
16:35ბრანკაჩიო რ. (Ita) - Coman M. A. (Rou) 2:0

ჩელენჯერი კაცები: Cary 2 (აშშ), ჰარდი

01:40კრუგერი მ. (Usa) - კუდლა დ. (Usa) 2:1
04:25ფრატანგელო ბ. (Usa) - ვუკიჩი ა. (Aus) 2:1
22:00ფრატანგელო ბ. (Usa) - კრუგერი მ. (Usa) -:-

ჩელენჯერი კაცები: ბრაგა (პორტუგალია) - Qualification, თიხა

13:05Gomes M. (Por) - ჰელერი პ. (Ger) 0:2
13:05მორენო დე ალბორანი ნ. (Usa) - მიხალსკი დ. (Pol) 0:2
13:20სვრცინა დ. (Cze) - ბობროვი ბ. (Rus) 2:0
14:30Faria J. (Por) - ფანსელოვი ს. (Ger) 0:2
14:55როდრიგესი ტავერნა ს. (Arg) - ნავა ე. (Usa) 2:1
15:05უჩიდა კ. (Jpn) - ბერეტინი ი. (Ita) 2:1
16:00სანჩეს იზკუიერდო ნ. (Esp) - როშა ჰ. (Por) 2:0
17:35ვანესტე ჟ. (Bel) - რიბაკოვი ა. (Usa) 0:2

ჩელენჯერი კაცები: კიტო (ეკვადორი), თიხა

22:00ლამა გ. (Chi) - მენა ფ. (Arg) -:-

ჩელენჯერი კაცები: კოლუმბუსი (აშშ) - Qualification, ჰარდი (indoor)

18:10ბრუვერი გ. (Ned) - ტაკაჰაში ი. (Jpn) 2:0
18:10ვან ემბურგი ჯ. (Usa) - სარქისიანი ა. (Usa) 0:2
სეტი 2ფანკუტი ტ. ჯ. (Aus) - მოჩიზუკი შ. (Jpn) 1:0 (6:1,1:3)
სეტი 1გალარნო ა. (Can) - ტროტერი ჯ. (Jpn) 0:0 (4:4)
21:00ბულე ჯ. (Can) - ჩანგი ი. (Kor) -:-
21:00კინგი ე. (Usa) - იანგი დ. (Usa) -:-
22:30კოვაჩევიჩი ა. (Usa) - ჰონგი ს. ჩ. (Kor) -:-
22:30ლი დ. ჰ. (Kor) - სონგი ე. (Usa) -:-

ჩელენჯერი კაცები: რენი (საფრანგეთი), ჰარდი (indoor)

17:10მორაინგი მ. (Ger) - ბონძი ბ. (Fra) 0:2

ჩელენჯერი კაცები: სტამბოლი 2 (თურქეთი), ჰარდი

16:10დაქვორსი ჯ. (Aus) - Wu Tung-Lin (Tpe) 2:0

ჩელენჯერი კაცები: შჩეცინი (პოლონეთი), თიხა

14:10კოლარი ზ. (Cze) - მაიჩრჟაკი კ. (Pol) 2:0

ჩელენჯერი ქალები: Columbus (აშშ) - Qualification, ჰარდი

23:00გატიცა ბ. (Chi) - იაკუპოვიჩი დ. (Slo) 0:2
00:05კანტოს სიემერსი ი. (Ger) - გლეჩი ა. (Usa) 0:2
00:10ჰონტამა მ. (Jpn) - იუ ე. (Usa) 2:0
18:05დუვალი ვ. (Usa) - ლაო დ. (Usa) 0:2
სეტი 2ჩირიკო ლ. (Usa) - ეიკერი უ. (Nor) 1:0 (6:2,0:0)
21:30ჰონი პ. (Aus) - იაკუპოვიჩი დ. (Slo) -:-
23:00ჰონტამა მ. (Jpn) - გლეჩი ა. (Usa) -:-

ჩელენჯერი ქალები: Columbus (აშშ), ჰარდი

23:00დოულჰაიდი კ. (Usa) - ზარაზუა რ. (Mex) -:-
23:00ვანდევეგე კ. (Usa) - სტერნსი პ. (Usa) -:-
00:00დევისი ლ. (Usa) - არკონადა უ. მ. (Usa) -:-

ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: Cary 2 (აშშ), ჰარდი

23:50ბლუმბერგი უ./შნური მ. ჯ. - კოზლოვი ს./პოლანსკი პ. 2:1

ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: კიტო (ეკვადორი), თიხა

00:30გომესი ა./ტირანტე ტ. ა. - მენენდეს-მასეირასი ა./ვილელა მ. მ. 2:1

ITF კაცები: M15 Cairo 14 (ეგვიპტე), თიხა

12:00აბოიანი ლ. (Arg) - რონკალი ს. (Ita) 2:0

ITF კაცები: M15 Champaign, IL 2 (აშშ), ჰარდი

სეტი 2ბოიტანი გ. ა. (Rou) - დამი მ. (Usa) 0:1 (3:6,4:2)

ITF კაცები: M15 Monastir 37 (ტუნისი), ჰარდი

12:30Tu L. (Aus) - დეკამპსი გ. (Bra) 2:0

ITF კაცები: M15 Sozopol (ბულგარეთი), ჰარდი

11:00ვეჰნელტი კ. (Ger) - სტორი რ. ჯ. (Gbr) 1:2

ITF კაცები: M15 Ulcinj 3 (მონტენეგრო), თიხა

12:00ლინგუა ლავალენი ა. ლ. (Arg) - გილი ფ. (Gbr) 2:0

ITF კაცები: M15 Zlatibor (სერბეთი), თიხა

13:00მაროშანი ფ. (Hun) - ტეპავაჩი მ. (Srb) ᲓᲐᲜᲔᲑᲔᲑᲐ 1:0

ITF კაცები: M25 Johannesburg / Markspark (სამხრეთ აფრიკა), ჰარდი

12:30გრეი ა. (Gbr) - ბილე ჟ. (Aus) 2:0

ITF კაცები: M25 Madrid (ესპანეთი), თიხა (indoor)

13:10ნარდი ლ. (Ita) - ვესელსი ლ. (Ger) 2:0

ITF კაცები: M25 Medellin (კოლუმბია), თიხა

19:00Klier Junior G. (Bra) - რეის და სილვა ჟ. (Bra) 2:0

ITF კაცები: M25 Sintra 2 (პორტუგალია), ჰარდი

14:00ჯუბი პ. (Gbr) - მორო კანასი ა. (Esp) 2:0

ITF კაცები: M25+H Plaisir (საფრანგეთი), ჰარდი (indoor)

17:00შულქეითი ტ. (Aus) - Reco A. (Fra) 2:0

ITF ქალები: W15 Cairo 14 (ეგვიპტე), თიხა

12:00ზოლოტარევა ა. (Rus) - ჩეში გ. (Ita) 2:0

ITF ქალები: W15 Melilla (ესპანეთი), თიხა

14:00ბოუზო ზანოტი ნ. (Esp) - Meyer Auf Der Heide L. (Ger) 0:2

ITF ქალები: W15 Monastir 37 (ტუნისი), ჰარდი

12:30ჩანტა ა. (Tha) - მილოვანოვიჩი ე. (Srb) 2:0

ITF ქალები: W15 Sozopol (ბულგარეთი), ჰარდი

11:00კოლარი ნ. (Slo) - ჩატინი ჩ. (Ita) 1:2

ITF ქალები: W25 Jablonec nad Nisou (ჩეხეთი), თიხა

12:00კლადივოვა ა. (Cze) - მალეცკოვა ჯ. (Cze) 1:2

ITF ქალები: W25 Johannesburg / Markspark (სამხრეთ აფრიკა), ჰარდი

11:00ჰოგენკამპი რ. (Ned) - ბჰუნუ ვ. (Zim) 2:1

ITF ქალები: W25 Medellin (კოლუმბია), თიხა

20:30პიგოსი ლ. (Bra) - არანგო ე. (Col) -:-

ITF ქალები: W60+H Caldas da Rainha (პორტუგალია), ჰარდი

სეტი 3ჟენგი ს. (Chn) - ტანი ჰ. (Fra) 1:1 (6:4,3:6,4:2)

ITF ქალები: W80 Valencia (ესპანეთი), თიხა

სეტი 1გალფი დ. (Hun) - ტრევიზანი მ. (Ita) 0:0 (4:2)

ITF ქალები - წყვილები: W25 Medellin (კოლუმბია), თიხა

23:00მაკადო რ./როდრიგესი ვ. - ჰერაზო მ. ფ./პიგოსი ლ. 0:2

ITF ქალები - წყვილები: W80 Valencia (ესპანეთი), თიხა

23:50ფიტა ბოლუდა ა./სელეხმეტევა ო. - გრეი ს. ბ./მენდესი ს. 2:1
17:15ფიტა ბოლუდა ა./სელეხმეტევა ო. - ბონავენტურე ი./გორგოძე ე. 1:2

გუნდები - კაცები: დეივისის თასი - მსოფლიო ჯგუფი 1 (მსოფლიო)

11:10ლიბანი - ბრაზილია 0:4
13:00რუმინეთი - პორტუგალია 3:1
ცოცხალიურუგვაი - ნიდერლანდები 0:4
ცოცხალიარგენტინა - ბელარუსი 2:1
ცოცხალიბოლივია - ბელგია 2:1

გუნდები - კაცები: დეივისის თასი - მსოფლიო ჯგუფი II (მსოფლიო)

11:20საბერძნეთი - ლიტვა 1:3
12:30თურქეთი - ლატვია 4:0
ცოცხალისამხრეთ აფრიკა - ვენესუელა 3:0

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ჩოგბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.