განახლება

ჩოგბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ATP: დეივისის თასი - ჯგუფი III (მსოფლიო)

განახლების
მოლოდინში
Alhogbani S. (Sau) - Al Janahi A. (Uae) 0:0 (1:0)
07:20Salim M. (Syr) - Koay H. S. (Mys) 0:2
განახლების
მოლოდინში
Mainguy C. (Van) - Elyasi S. (Irn) 0:0 (0:0)
07:30ტრინი ლ. გ. (Vie) - ალკოტოპი მ. (Jor) 2:0
08:50Makzoume Y. (Syr) - Kamaruzzaman N. S. (Mys) 0:2
09:25Alhogbani A. F. (Sau) - ალ მარზუქი ა. (Uae) 2:0
განახლების
მოლოდინში
ლი ნამი ჰ. (Vie) - შელბაიჰი ა. (Jor) 0:0 (0:1)
09:55სინკლერი კ. (Nmi) - Yazdani A. (Irn) 2:0

ATP: დეივისის თასი - ჯგუფი IV (მსოფლიო)

08:35Kamchibekov I. (Kgz) - Ram R. (Ban) ᲓᲐᲜᲔᲑᲔᲑᲐ 0:1
08:35Sallam H. (Yem) - Wong B. K. (Bru) 0:2
09:45Alansi G. (Yem) - Abdullah M. A. (Bru) 2:0
10:05Mirdzhaliev M. (Kgz) - Hossain M. R. (Ban) 2:0

ATP: მონრეალი (კანადა), ჰარდი

00:20გასტონი ჰ. (Fra) - დრაპერი ჯ. (Gbr) 0:2
00:25შაპოვალოვი დ. (Can) - დე მინური ა. (Aus) 0:2
00:55ბაეზი ს. (Arg) - კირგიოსი ნ. (Aus) 0:2
01:00ფონინი ფ. (Ita) - რუნე ჰ. (Den) 0:2
01:05ტიაფოე ფ. (Usa) - ბონძი ბ. (Fra) 2:1
01:40გირონი მ. (Usa) - ბაუტისტა-აგუტი რ. (Esp) 0:2
02:25ნორი კ. (Gbr) - ნაკაშიმა ბ. (Usa) 2:0
02:55პერი ბ. (Fra) - ნიშიოკა ი. (Jpn) 0:2
03:00მიურეი ე. (Gbr) - ფრიცი ტ. (Usa) 0:2
03:55კეჩმანოვიჩი მ. (Srb) - ვან დე ზანდშულპი ბ. (Ned) 0:2
03:55შვარცმანი დ. (Arg) - დავიდოვიჩ ფოკინა ა. (Esp) 2:1
04:20გოფინი დ. (Bel) - რამოსი ა. (Esp) 0:2
04:50რუუსუვუორი ე. (Fin) - ჰურკაჩი ჰ. (Pol) 1:2
19:00პოლი ტ. (Usa) - ალკარასი კ. (Esp) -:-
19:00რუუდი კ. (Nor) - მოლკანი ა. (Svk) -:-
20:30ბრუკსბი ჯ. (Usa) - ბაუტისტა-აგუტი რ. (Esp) -:-
20:30რუნე ჰ. (Den) - კარენო-ბუსტა პ. (Esp) -:-
20:30სინერი ი. (Ita) - მანარინო ა. (Fra) -:-
21:00მედვედევი დ. (Rus) - კირგიოსი ნ. (Aus) -:-
22:00მონფისი გ. (Fra) - კრესი მ. (Usa) -:-
22:30ტიაფოე ფ. (Usa) - ფრიცი ტ. (Usa) -:-
23:00დე მინური ა. (Aus) - დიმიტროვი გ. (Bul) -:-
23:00ჩილიჩი მ. (Cro) - ხაჩანოვი კ. (Rus) -:-
23:30ნორი კ. (Gbr) - ვან დე ზანდშულპი ბ. (Ned) -:-
00:30შვარცმანი დ. (Arg) - რამოსი ა. (Esp) -:-

WTA: ბილი ჯინი მეფის თასი - ჯგუფი II (მსოფლიო)

06:10Dao M. T. (Vie) - Phommachack T. (Lao) 2:0
06:10Soli K. (Aus) - Usama Ali N. (Mdv) 2:0
06:10Yeo M. (Sgp) - ჩანტა ა. (Tha) 0:2
06:10იანგი ი. (Tpe) - ვუ ჰო ჩ. (Hkg) 2:0
07:10Apisah V. (Pap) - Azim A. A. (Mdv) 2:0
07:10Ly-Nguyen S. (Vie) - Champamanivong P. (Lao) 2:0
07:30Tan S. Y. (Sgp) - კოვაპიტუკტედი პ. (Tha) 0:2
08:00ლი პ-ჩ. (Tpe) - ჩონგი ე. ვ. (Hkg) 0:2

WTA: ტორონტო (კანადა), ჰარდი

23:05ანისიმოვა ა. (Usa) - ჟაო ქ. (Can) 2:0
23:05ჟანგი შ. (Chn) - ბუკსა კ. (Esp) 2:0
00:05კანეპი კ. (Est) - ოსაკა ნ. (Jpn) ᲓᲐᲜᲔᲑᲔᲑᲐ 1:0
01:05ბენჩიჩი ბ. (Sui) - მარტინცოვა ტ. (Cze) 2:0
03:10კასატკინა დ. (Rus) - ანდრეესკუ ბ. ვ. (Can) 0:2
05:55საკარი მ. (Gre) - სტეფანსი ს. (Usa) 2:1
19:00ანისიმოვა ა. (Usa) - პლისკოვა კ. (Cze) -:-
19:00მერტენსი ე. (Bel) - გიორგი კ. (Ita) -:-
19:00რიბაკინა ე. (Kaz) - გაუფი კ. (Usa) -:-
20:30ოსტაპენკო ი. (Lat) - რისკე ა. (Usa) -:-
20:30პეგულა ჯ. (Usa) - მუჰამადი ა. (Usa) -:-
20:30ჰალეპი ს. (Rou) - ჟანგი შ. (Chn) -:-
21:00სვიატეკი ი. (Pol) - ტომლიანოვიჩი ა. (Aus) -:-
22:00პუტინცევა ი. (Kaz) - ბადოსა გ. პ. (Esp) -:-
22:00საბალენკა ა. (Blr) - სორიბეს ტორმო ს. (Esp) -:-
22:00ტაიხმანი ი. ბ. (Sui) - კონტავეიტი ა. (Est) -:-
22:30ჰადად მაია ბ. (Bra) - ფერნანდესი ლ. (Can) -:-

ATP - წყვილები: დეივისის თასი - ჯგუფი III (მსოფლიო)

10:50გაუქმდაAlhogbani A. F./Alhogbani S. - Al Janahi A./ალ მარზუქი ა. -:-
10:55Ahmed Z./Alhogbani A. F. - Al Janahi A./ალ მარზუქი ა. 2:0
სეტი 2Makzoume Y./Sleem R. - Koay H. S./სიედ ნაგუიბი ა. 1:0 (6:3,0:0)
11:40გაუქმდაBaudinet B./სინკლერი კ. - Elyasi S./Yazdani A. -:-
11:50Baudinet B./Osmont G. - Badi A. H./Rahmani K. -:-
12:00ლე ქუოკი-ხ./ნგუიენი პ. ვ. - Al-Aswad H./შელბაიჰი ა. -:-

ATP - წყვილები: დეივისის თასი - ჯგუფი IV (მსოფლიო)

სეტი 1Alansi G./Sallam H. - Abdullah M. A./Wong B. K. 0:0 (1:1)
11:50Babak E./Mirdzhaliev M. - Ali M. K./Rana M. J. -:-

ATP - წყვილები: მონრეალი (კანადა), ჰარდი

05:25ხაჩანოვი კ./შაპოვალოვი დ. - ბოპანა რ./მიდლკოოპი მ. 1:2
06:20დიმიტროვი გ./რუბლევი ა. - ებდენი მ./პარსელი მ. 2:1
06:30კრავიცი კ./მისი ა. - კუბოტი ლ./ვავრინკა ს. 2:1
19:00გაუქმდადე მინური ა./ნორი კ. - Stakusic M./Weekes J. -:-
19:00მეკტიჩი ნ./პავიჩი მ. - მაჰუტი ნ./როჯერ-ვასელინი ე. -:-
19:00გლასპული ლ./ჰელიოვაარა ჰ. - დოდიგი ი./კრაიჩეკი ო. -:-
00:30კარენო-ბუსტა პ./მელო მ. - ბეჰარი ა./ესკობარი გ. -:-

WTA - წყვილები: ბილი ჯინი მეფის თასი - ჯგუფი II (მსოფლიო)

08:30გაუქმდაHuynh S./Ly-Nguyen S. - Champamanivong P./Phommachack T. -:-
08:30Huynh S./Ly-Nguyen S. - Phommachack T./Xaiphengthong V. 2:0
08:35Apisah P./Apisah V. - Azim A. A./Usama Ali N. 2:0
08:55Tan S. Y./Tong A. - ჯუნდაკატე ჩ./Tararudee L. 0:2
09:45გაუქმდაჰსუ ჩ./Li Y. - ჩონგი ე. ვ./ნგ მ. -:-
10:00Li Y./იანგი ი. - ჩონგი ე. ვ./ნგ მ. 0:2

WTA - წყვილები: ტორონტო (კანადა), ჰარდი

23:20მუჰამადი ა./შიბაჰარა ე. - Cross K./Mboko V. 2:1
00:00როსოლსკა ა./რაუტლაიფი ე. - მელიშარი ნ./პერესი ე. 0:2
01:05ფლიპკენსი კ./სორიბეს ტორმო ს. - ფერნანდესი ბ./ფერნანდესი ლ. 0:2
01:10ბონდარი ა./ციმერმანი კ. - კენინი ს./პუტინცევა ი. 0:2
01:40ბუზკოვა მ./ზიგმუნდი ლ. - კიჩენოკი ნ./მიჰალიკოვა ტ. 2:0
19:00აოიამა შ./ჩანი ჰ-ჩ. - ქსუ ი./იანგი ჟ. -:-
20:30სამსონოვა ლ./ტრევიზანი მ. - კრავჩუკი დ./შუურსი დ. -:-
22:00ჰადად მაია ბ./კრეიციკოვა ბ. - მელიშარი ნ./პერესი ე. -:-
23:30გუარაჩი ა./კლეპაცი ა. - ფერნანდესი ბ./ფერნანდესი ლ. -:-
23:30კუდერმეტოვა ვ./მერტენსი ე. - ქეისი მ./Mirza S. -:-

ჩელენჯერი კაცები: ლიმა (პერუ), თიხა

23:35ალვარესი ნ. (Per) - პანტა ხ. (Per) 0:2
00:00კარუ ი. (Uru) - ოტეგუი ხ. ბ. (Arg) 1:2
02:10Buse I. (Per) - რიბეირო ე. (Bra) 2:0
04:10ბოსკარდინ დიასი პ. (Bra) - ვარილასი ხ. პ. (Per) 0:2
20:30პანტა ხ. (Per) - ოლივო რ. (Arg) -:-
22:00ელიასი გ. (Por) - Buse I. (Per) -:-
23:30ბურუჩაგა რ. (Arg) - ბუენო გ. (Per) -:-

ჩელენჯერი კაცები: მერბუში (გერმანია), თიხა

13:00შევჩენკო ა. (Rus) - ბონადიო რ. (Ita) -:-
14:30ნაგალი ს. (Ind) - არნაბოლდი ა. (Ita) -:-
14:30ფორეიტეკი ი. (Cze) - კოპეიანსი კ. (Bel) -:-
19:30ზაპატა მირალესი ბ. (Esp) - კრუტიხი ო. (Ukr) -:-

ჩელენჯერი კაცები: სან-მარინო (სან-მარინო), თიხა

23:10ვაშერო ვ. (Mon) - ზეპიერი ჯ. (Ita) 2:1
17:00ჰაასე რ. (Ned) - სანჩეს იზკუიერდო ნ. (Esp) -:-
18:30ტაბერნერი კ. (Esp) - ჯიანუ ფ. კ. (Rou) -:-
21:00მაროშანი ფ. (Hun) - გიგანტე მ. (Ita) -:-
23:00ნოიმაიერი ლ. (Aut) - არნალდი მ. (Ita) -:-

ჩელენჯერი კაცები: ჩიკაგო (აშშ), ჰარდი

23:10ლააკსონენი ჰ. (Sui) - გოჟო ბ. (Cro) 1:2
23:30კუკუშკინი მ. (Kaz) - ნანდა გ. (Usa) 2:1
02:30გაუქმდაგომესი ე. (Ecu) - კოვაჩევიჩი ა. (Usa) -:-
02:45პოპკო დ. (Kaz) - Shelton B. (Usa) 0:2
19:00ჟუ ე. (Usa) - ო'კონელი კ. (Aus) -:-
19:00სმიტი კ. (Usa) - ბრუვერი გ. (Ned) -:-
19:00ჯუბი პ. (Gbr) - ტომპსონი ჯ. (Aus) -:-
20:30ეუბანკსი კ. (Usa) - ჰარისონი რ. (Usa) -:-
20:30კუაკაუ ე. (Fra) - ალბოტი რ. (Mda) -:-
20:30ჰარისი ბ. (Gbr) - კოვაჩევიჩი ა. (Usa) -:-
22:00ესკოფიე ა. (Fra) - უჩიდა კ. (Jpn) -:-
22:00კოზლოვი ს. (Usa) - ესკობედო ე. (Usa) -:-
22:00ჰოლტი ბ. (Usa) - რიჩარდი ა. (Sui) -:-
23:30მაკჰიუ ე. (Gbr) - სვაჟდა ზ. (Usa) -:-

ჩელენჯერი ქალები: კონკორდი (აშშ), ჰარდი

23:05კრუგერი ე. (Usa) - გოლუბიჩი ვ. (Sui) 1:2
23:40ბონდარენკო კ. (Ukr) - ტანი ჰ. (Fra) 0:2
01:10ტაუსონი კ. (Den) - ბულტერი ქ. (Gbr) 2:0
19:00თაუნსენდი ტ. (Usa) - ბონავენტურე ი. (Bel) -:-
20:30ფრეხი მ. (Pol) - მაკნეილი ქ. (Usa) -:-
22:00ბლინკოვა ა. (Rus) - პერა ბ. (Usa) -:-
23:30ვანდევეგე კ. (Usa) - ლისი ე. (Ger) -:-

ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: ლიმა (პერუ), თიხა

00:00გაუქმდამენდოზა ა./ურეა ა. - ერნანდესი ხ./კრსტინი პ. -:-
00:15გომესი ხ. ს./ოგურა კ. - ხუარესი ფ./Roveri Sidney G. 2:0
03:25მენდოზა ა./ურეა ა. - ოტეგუი ხ. ბ./ტირანტე ტ. ა. 0:2
21:30კარუ ი./მენა ფ. - ალვარესი ნ./დუტრა და სილვა დ. -:-
00:00ოტეგუი ხ. ბ./ტირანტე ტ. ა. - გალდოსი ს./ოლივო რ. -:-
00:00ბეიქერი ბ./ჩაპელი ნ. - მერინო ა./პანტა ხ. -:-

ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: მერბუში (გერმანია), თიხა

13:00ბალაჯი ნ. ს./ნედუნჩეჟიანი ი. - დრზევიეცკი კ./ნიკლას-სალმინენი პ. -:-
15:00პელი დ./ვალკოვი შ. - გერხი ლ./სკირე ჰ. -:-
16:00ფრანცენი კ./მოლეკერი რ. - Arribage T./სანჩესი ლ. -:-
17:30ანდრეევი ა./ვატუტინი ა. - ფორეიტეკი ი./ნაგალი ს. -:-
17:30პოსპიშილი ი./უჟულოვსკი ვ. - ფაიზიევი ს./ჰერმანსი მ. -:-
18:00ბერგევი ფ./დონსკი ა. - ბრაუნი დ./ერლერი ა. -:-

ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: სან-მარინო (სან-მარინო), თიხა

17:00არიასი ბ./ზებალოსი ფ. - არნეოდო რ./ვერბეეკი ს. -:-
17:00საბანოვი ი./საბანოვი მ. - მიკელი მ./ნაპოლიტანო ს. -:-
18:30დურასოვიჩი ვ./კრავჩენკო გ. - იებავი რ./პავლასეკი ა. -:-
18:30მარტინესი ლ. დ./რებული ფ. - დე იონგი ი./სტევენსი ბ. -:-
20:00მოლჩანოვი დ./ზელენაი ი. - ოლივეტი ა/რომბოლი ფ. -:-
20:00როკა ბატალა ო./სანჩეს იზკუიერდო ნ. - ბონდარევსკი ი./კოტოვი პ. -:-

ჩელენჯერი კაცები - წყვილები: ჩიკაგო (აშშ), ჰარდი

00:10ბრუვერი გ./სტალდერი რ. - გალოვეი რ./ლოუსონი ა. 2:0
01:40ქეში ჯ./პატენი ჰ. - კოზლოვი ს./უჩიდა კ. 1:2
01:45ლამონსი ნ./ვისროუ ჯ. - სვრცინა დ./ციციპასი პ. 2:0
23:30ბჰამბრი ი./მინენი ს. - სავილი ლ./ტომპსონი ჯ. -:-
23:30გონსალესი რ./სიტაკი ა. - გორანსონი ა./მაკლახლანი ბ. -:-

ჩელენჯერი ქალები - წყვილები: კონკორდი (აშშ), ჰარდი

23:55გასანოვა ა./ტიხონოვა ა. - Lohoff J./ვორაკოვა რ. 2:1
02:00ფლინკი ვ./ვანდევეგე კ. - ბლინკოვა ა./მინენი გ. 2:0
02:30პარკსი ა./ზარაზუა რ. - პლიპუეჩი პ./უჩიიმა მ. 0:2
19:00ბიორკლუნდი მ./კონტრერას გომესი ფ. - დეი კ./ვანგი ქ. -:-
20:30ბოლტონი ე./ლოები ჯ. - მაროზავა ლ./ბონდარენკო კ. -:-
22:00შარმა ა./სუტიადი ა. - პლიპუეჩი პ./უჩიიმა მ. -:-
23:30ძალამიძე ნ./რახიმოვა კ. - გასანოვა ა./ტიხონოვა ა. -:-

ITF კაცები: M15 Cancun 10 (მექსიკა), ჰარდი

12:00Foster-Estwick M. (Bar) - Osorio J. S. (Col) -:-
12:00რუბიო ფიეროსი ა. ფ. (Mex) - დორია ლ. (Arg) -:-
18:00Zamani A. (Usa) - იჩიკავა ტ. (Jpn) -:-
18:00ანგელე ჟ. ფ. (Fra) - ტაჩი ლ. (Arg) -:-
19:30Frances T. E. (Bra) - ბრუგნეროტო მ. (Ita) -:-
19:30Ravichander I. (Usa) - ლოპეს ვილასენორი ხ. (Mex) -:-
21:00Cossu M. (Usa) - Rodriguez J. A. (Col) -:-
21:00Pini F. (Arg) - ვარდი ე. (Usa) -:-
21:00ვატანაბე ს. (Jpn) - Vishal Balsekar A. (Ind) -:-
21:00უოლტონი ა. (Aus) - ვანგი ჩ. (Chn) -:-
22:30Vakili K. (Usa) - ანსარი ო. (Usa) -:-
22:30მაგინლი ი. (Atg) - Evans G. (Usa) -:-

ITF კაცები: M15 Curtea de Arges (რუმინეთი), თიხა

10:30ლანესი ფ. (Uru) - Marinescu M. R. (Rou) -:-
10:30პაზი ხ. პ. (Arg) - დელ ფედერიკო ა. (Ita) -:-
10:30პაპოე რ. (Rou) - კლავერი ლ. (Ven) -:-
12:00Coman M. A. (Rou) - Cazacu D. N. (Rou) -:-
12:00Munteanu D. R. (Rou) - მანდა ჩ. (Rou) -:-
12:00დანჩუ ვ. (Rou) - სნიტარი ი. (Mda) -:-
13:30ფალაბელა ლ. ა. (Arg) - იუჰასი კ. (Srb) -:-
13:30ფრუნცა ნ. (Rou) - Kolyachev N. (Bul) -:-
15:00ვანტა ვ. (Rou) - Dumitru A. (Rou) -:-

ITF კაცები: M15 Eupen (ბელგია), თიხა

13:00Florig P. (Ger) - ვოიციკი ი. (Usa) -:-
13:00საბანინი ი. (Rus) - Khoeblal E. (Ned) -:-
13:00შაზალი მ. (Fra) - ბაქსი ფ. (Fra) -:-
14:30Basile A. (Bel) - ბოლერი დ. (Ger) -:-
14:30Rojas O. (Bel) - კოდატი ტ. ა. (Usa) -:-
14:30Wolfschmidt A. (Ger) - Veremeychuk D. (Ukr) -:-
14:30Zielinski M. (Ger) - ვანკანი მ. (Ger) -:-
16:30Blockx A. (Bel) - Revelli G. (Gbr) -:-
17:00Colson T. (Bel) - Van Sambeek F. (Ned) -:-
18:30ჰოანგი ა. (Fra) - Huens H. (Bel) -:-
19:00ბურუ ა. (Fra) - ბოვი ა. (Bel) -:-
19:45Compagnucci T. (Ita) - Bailly G. A. (Bel) -:-

ITF კაცები: M15 Frankfurt am Main (გერმანია), თიხა

13:00Ramskogler G. (Aut) - ვისკანდტი მ. (Ger) -:-
13:00ბარუნი ბ. (Cro) - პოპოვიჩი ს. (Srb) -:-
13:00პრივარა პ. (Svk) - Broska F. (Ger) -:-
14:00შტაინერი მ. (Ger) - Reiff T. (Ger) -:-
14:30Gobat A. (Fra) - Al A. T. (Ger) -:-
14:30ლოპეს მორილო ი. (Esp) - იენიჩეკი ი. (Cze) -:-
14:30პატი დ. (Cze) - დენოი ს. (Fra) -:-
16:00Jovic V. (Srb) - Raynel A. (Fra) -:-
16:00Woern J. (Ger) - რეიმონდი ა. (Fra) -:-
16:00ჩოინსკი ი. (Gbr) - Blecha A. (Cze) -:-
18:30ჰასანი ბ. (Leb) - კელოვსკი დ. (Cze) -:-

ITF კაცები: M15 Herzlia (ისრაელი), ჰარდი

11:00Neyelov M. (Isr) - Ricklis N. (Isr) -:-
11:00Zuckerman N. (Isr) - კიმჰი ო. (Isr) -:-
11:00კავაჩი კ. (Jpn) - გოლდენბერგი ლ. (Isr) -:-
11:00პატაელი ბ. (Isr) - Simpson M. (Gbr) -:-
12:30Pennaforti G. (Ita) - კანტერი ა. (Gbr) -:-
12:30Shyovitz E. (Isr) - ბარონი ჯ. (Isr) -:-
12:30Weintraub B. (Isr) - ჰასონი ი. (Isr) -:-
12:30სარუკი ი. (Isr) - Kamyshev S. (Isr) -:-
13:30გინატი რ. (Isr) - Bouskila A. (Usa) -:-
13:30ზემელი ი. (Isr) - ბრუმი ჯ. (Usa) -:-
13:30სიმონი ს. (Isr) - ელია ა. (Isr) -:-
13:30სკორილასი ა. (Gre) - პარისი ჯ. (Gbr) -:-
15:00Bazilevskiy V. (Isr) - ლითლი დ. (Gbr) -:-
15:00Ellouck R. (Isr) - Caripi V. (Rsa) -:-
15:00Lorusso L. (Ita) - ვეითმანი ო. (Gbr) -:-
15:00ინუი ი. (Jpn) - Stepanenko O. (Ukr) -:-

ITF კაცები: M15 Jakarta (ინდონეზია), ჰარდი

06:00Tricerri S. (Aus) - იმამურა მ. (Jpn) 0:2
06:00კუმასაკა ტ. (Jpn) - ტაკაჰაში ი. (Jpn) 2:1
06:00ტაკეუჩი კ. (Jpn) - რაი ა. (Nzl) ᲓᲐᲜᲔᲑᲔᲑᲐ 1:0
06:00ტანუმა რ. (Jpn) - Bathrinath L. (Ind) 2:0
07:30Leong M. W. K. (Mys) - სურეშკუმარი მ. (Ind) 2:0
07:30ბაბანაინი ა. (Aus) - კოცენი ა. (Usa) 0:2
07:30ოკამურა ი. (Jpn) - იმაი შ. (Jpn) 0:2
07:30ჩანტა თ. (Tha) - ტრონგჩაროენჩაიკული ვ. (Tha) 2:1

ITF კაცები: M15 კაირო 9 (ეგვიპტე), თიხა

12:00Andre S. (Sen) - რაგაცი ა. (Ita) -:-
12:00Hess S. (Arg) - De La Fuente S. (Arg) -:-
12:00ბარენა ა. (Arg) - Valle F. (Ita) -:-
12:00მაამუნი კ. მ. (Egy) - კიგარანი ტ. (Arg) -:-
12:00პუიოლ ნავარო ბ. (Esp) - Ribeiro Lago E. (Bra) -:-
12:00საფვატი მ. (Egy) - Gabr A. (Egy) -:-
12:00ტომაზეტო ლ. (Ita) - სალტონი დ. (Rsa) -:-
13:00Boros A. (Hun) - ასრავი ა. (Egy) -:-
13:00Liucci F. (Ita) - მონზონი ი. (Arg) -:-
13:00ბიელინსკი ო. (Ukr) - Del Pino M. (Arg) -:-
13:00გომა მ. (Egy) - Bacaloni A. (Ita) -:-
15:30Beckley A. (Rsa) - El Tawil H. (Egy) -:-
15:30Sadaoui M. (Fra) - ივანოვი ვ. (Rus) -:-
17:00ვალსეში პ. (Fra) - Fantini L. (Ita) -:-
17:00ზაქარია ფ. (Egy) - ხიმენესი ხ. (Arg) -:-
17:00ფოლიო კ. (Fra) - კალვანო ჯ. (Ita) -:-

ITF კაცები: M15 მონასტირი 31 (ტუნისი), ჰარდი

12:00Mo Y. C. (Chn) - ბიტუნი კ. (Fra) -:-
12:00Onuma Y. (Gbr) - van Wyk K. (Rsa) -:-
12:00ბერტრანი რ. (Fra) - Hermassi R. (Tun) -:-
12:00მანსური ს. (Tun) - ჩაურაზია ი. (Ind) -:-
13:00Sun Qian (Chn) - ტანგი შ. (Chn) -:-
13:00გრამატიკოპოლო ბ. (Ita) - Lajal M. (Est) -:-
13:00ლოპესი ნ. (Sui) - Misrahi J. (Fra) -:-
13:00ტე რ. (Chn) - პეჩი ა. (Ita) -:-
18:00Li M. (Chn) - Oueslati M. A. (Tun) -:-
18:00ბატლერი ს. (Gbr) - კაზაუ ა. (Fra) -:-
18:00ბენზალ ალია ი. (Esp) - Trochu . P. (Fra) -:-
18:00პუსკარი ს. (Svk) - De Carvalho V. (Por) -:-

ITF კაცები: M15 ჰელსინკი (ფინეთი), თიხა

11:00Dubinin A. (Rus) - Ahti V. (Fin) -:-
11:00Pohjola P. (Fin) - Schifris J. (Ger) -:-
11:00კივანდა ს. ე. (Gbr) - ჯოუნსი ბ. (Gbr) -:-
11:00ჰენინგი ბ. (Ger) - დენისოვი ი. (Rus) -:-
12:30Ambarzumjan E. (Ger) - ნოჩე გ. მ. (Ita) -:-
12:30ატმანე ტ. (Fra) - Vasser O. (Usa) -:-
12:30მინინი მ. (Rus) - შუმეიკო პ. (Ukr) -:-
12:30სკალია მ. (Fra) - Eerola O. (Fin) -:-
14:30Dhokia R. (Gbr) - ჰიეტარანტა რ. მ. (Fin) -:-
14:30ლოფმანი ა. (Fin) - Hou Y. (Gbr) -:-
14:30პელივო ფ. (Pol) - ტროოსტი ს. (Est) -:-
16:00Ehrnrooth A. (Fin) - ატლანგერიევი ბ. (Rus) -:-
16:00Jovanovski N. (Aus) - ბრუმი ჩ. (Gbr) -:-
16:00ნეფვე ა. (Usa) - ვასა ე. (Fin) -:-
17:30Cunat M. (Fra) - ვასა ი. (Fin) -:-
17:30უბრიო ა. (Fra) - კარი ს. (Irl) -:-

ITF კაცები: M25 Columbus, OH (აშშ), ჰარდი (indoor)

17:00Demulling W. (Usa) - კინგსლი ქ. (Usa) -:-
17:00Gonela M. (Usa) - ჩიდეხი კ. (Fra) -:-
17:00Maloney P. (Usa) - ასაბა ა. (Gha) -:-
17:00ბანგურა ს. (Usa) - Mostardi N. (Usa) -:-
18:30Bernard A. (Usa) - კლარკი ე. (Usa) -:-
18:30Cassone M. (Usa) - Thieneman P. (Usa) -:-
18:30Yakubov R. (Usa) - იეჩუკი რ. (Usa) -:-
18:30ბაადი ტ. (Can) - ბულე ჯ. (Can) -:-
20:00Hanzlik C. (Usa) - Bailey A. (Usa) -:-
20:00Nettles J. (Usa) - პონვისი ნ. (Usa) -:-
20:00ტროტერი ჯ. (Jpn) - გოლდჰოფი ჯ. (Usa) -:-
20:00ჰიჯიკატა რ. (Aus) - პეტროვი ა. (Usa) -:-

ITF კაცები: M25 Padova (იტალია), თიხა

სეტი 1Catini N. (Ita) - ბრეშიანი ლ. (Ita) 0:0 (2:0)
11:50ბანოლინი დ. (Ita) - ლამას რუიზი პ. (Esp) -:-
13:00Ciavarella N. (Ita) - დამბროსი ჯ. (Ita) -:-
13:00იანაჩონე ფ. (Ita) - ტამი კ. (Est) -:-
13:00კივატცევი კ. (Rus) - Pampanin P. (Ita) -:-
13:00ორადინი ჯ. (Ita) - ბერტუჩიოლი ფ. (Ita) -:-
14:30Speziali F. (Ita) - დელიენ ველასკო მ. (Bol) -:-
14:30პიჩიონე ა. (Ita) - ოვჩარენკო ა. (Ukr) -:-
14:30პოკორნი ლ. (Svk) - ნავონე მ. (Arg) -:-
14:30ფერარი ჯ. (Ita) - ვოქინი ბ. (Aus) -:-
16:00აიდუკოვიჩი დ. (Cro) - პირაინო გ. (Ita) -:-
16:00მარტინუ მ. (Fra) - სერაფინი მ. (Ita) -:-
17:30ესტევე ლ. ე. (Esp) - ტაბაკო ფ. (Ita) -:-

ITF კაცები: M25 Tbilisi 3 (საქართველო), ჰარდი

10:00ბაკში ა. (Geo) ᲓᲐᲜᲔᲑᲔᲑᲐ - ლიაონენკა ა. (Blr) 0:1
10:00გლინკა დ. (Est) - ბარ ბირიუკოვი პ. (Rus) -:-
10:00ლეშემი ე. (Isr) - ლი ჰ. (Chn) 2:0
10:00ლომაკინი გ. (Kaz) - ზგუროვსკი ა. (Blr) -:-
10:00გაუქმდასტეტჰემი ხ. რ. (Nzl) - ბარ ბირიუკოვი პ. (Rus) -:-
11:30ჟუკაიევი ბ. (Kaz) - ლიუტარევიჩი ი. (Blr) -:-
11:30ტყემალაძე ზ. (Geo) - Yunchaokete B. (Chn) -:-
11:30ცივაძე გ. (Geo) - ერელი ი. (Tur) -:-
12:00მეტრეველი ა. (Geo) - პოლუხინი ს. (Rus) -:-

ITF კაცები: M25 Ystad (შვედეთი), თიხა

12:15Ingildsen J. (Den) - Jermar J. (Cze) -:-
12:15ვალინი ო. (Swe) - ლემსტრა კ. (Ger) -:-
12:15შეინგეზიხტი ლ. (Bul) - Minasyan M. (Swe) -:-
13:45Bladelius H. (Swe) - კოპი ს. (Aut) -:-
13:45Rivera L. (Nor) - ველდჰეერი მ. (Ned) -:-
13:45პერესი ა. (Usa) - ბორგი ლ. (Swe) -:-
13:45სტენბერგი ჯ. (Swe) - Eriksson Ziverts J. (Swe) -:-
15:00ერენშნაიდერი ნ. (Ger) - მადარასი დ. (Swe) -:-
15:00მარი ჟ. (Fra) - Johansson O. (Swe) -:-
15:00ფრიბერგი კ. (Swe) - ერჰარდი მ. (Fra) -:-
16:30ვესელსი ლ. (Ger) - გოლდშტაინერი პ. (Aut) -:-
16:30მრიდჰა ჯ. (Swe) - Lane L. (Ger) -:-
16:30სორენტინო ლ. (Ita) - პიხლერი დ. (Aut) -:-

ITF კაცები: M25 გუაიაკილი (ეკვადორი), თიხა

19:00Suarez B. O. (Ecu) - Barreiros Reyes M. (Bra) -:-
19:00მარჩი ა. კ. (Ecu) - იამასიტა ფ. (Bra) -:-
19:00სელიგი კ. (Usa) - Alvarado Berrospi A. O. (Per) -:-
19:00ფლორესი ხ. (Cos) - დესკოტე მ. ფ. (Arg) -:-
20:00Cabrera M. A. (Chi) - Mouilleron Salvo M. (Arg) -:-
20:00De D. F. (Arg) - პერესი ბ. (Ven) -:-
20:00რეის და სილვა ჟ. (Bra) - ანდრადე ა. (Usa) -:-
20:00როდრიგესი რ. (Ven) - გომესი მ. (Col) -:-
22:00McCormick T. (Usa) - სოტო მ. (Chi) -:-
22:00ტორესი ბ. (Chi) - პერეირა ხ. (Bra) -:-

ITF ქალები: W100 Landisville, PA (აშშ), ჰარდი

18:00მანდლიკი ე. (Usa) - ჩანგი ჰ. (Usa) -:-
18:30ვალტერტი ს. (Sui) - გლეჩი ა. (Usa) -:-
18:30ჰანი ნ. (Kor) - ანდრეევა ე. (Rus) -:-
19:30კავა კ. (Pol) - დი ლორენცო ფ. (Usa) -:-
20:00აბდურაიმოვა ნ. (Uzb) - მიაზაკი ი. (Gbr) -:-
20:00კერხოვე ლ. (Ned) - პაკე ქ. (Fra) -:-
20:00ჩანგი ს. (Usa) - იუანი ი. (Chn) -:-
21:30ანდერსონი რ. (Usa) - ანდრიანაიაფიტრიმო ტ. (Fra) -:-
21:30ჟუ ლ. (Chn) - ბურეიჯი ა. (Gbr) -:-

ITF ქალები: W15 Cancun 10 (მექსიკა), ჰარდი

12:00Mushika Mao (Jpn) - პერეს გარსია მ. პ. (Col) -:-
18:00Popovic M. (Usa) - Bruu-Syversen F. (Usa) -:-
18:00Rencheli A. (Mda) - Broadfoot G. (Rsa) -:-
18:00მონროი ი. (Col) - Dourado Zimermman J. (Bra) -:-
18:00როდრიგესი ვ. (Mex) - Goel A. (Usa) -:-
19:30Jaskova A. (Svk) - Corley P. C. (Usa) -:-
19:30Keller K. (Usa) - პიერ-ლუი კ. (Usa) -:-
19:30Seivane Torres S. A. (Mex) - ვაიესუნდერა რ. (Usa) -:-
21:00Vazquez M. Q. D. (Mex) - Cayetano E. (Usa) -:-
21:00ევინგი ს. (Usa) - კრივოჟი მ. ს. (Arg) -:-

ITF ქალები: W15 Padova (იტალია), თიხა

11:30Ruggeri J. (Ita) - სეკულიჩი ს. (Ger) -:-
11:30არჩიდიაკონო ფ. (Ita) - კარბონარო ჯ. (Ita) -:-
11:30პალეჩეკი ნ. (Srb) - ტრავერსი კ. (Ita) -:-
12:00Ferrara V. (Ita) - ზუჩინი ა. (Ita) -:-
12:00იმანიში მ. (Jpn) - კრეშენცი ჯ. (Ita) -:-
13:00Mazzola A. (Ita) - Gaggini V. (Ita) -:-
13:00Pedone G. (Ita) - Greco l. G. (Ita) -:-
13:00Petretic L. (Fra) - რაჯი ა. (Ita) -:-
13:00Ricci B. (Ita) - Gennaro . C. (Ita) -:-
13:30ლავინო ი. (Ita) - Mair L. (Ita) -:-

ITF ქალები: W15 კაირო 9 (ეგვიპტე), თიხა

12:00Roldan S. M. B. (Arg) - ეზატი ი. (Egy) -:-
13:00El-Sakka H. (Egy) - Iordache A. (Rou) -:-
13:00Pavlou D. (Gre) - Badawi A. (Egy) -:-
13:00აიკავა მ. (Jpn) - Sirimalla S. (Ind) -:-
13:00ელ საიედი ა. (Egy) - Tuayeva A. (Rus) -:-
15:30Barbulescu . B. E. (Rou) - ბრუნსკოგი ლ. (Swe) -:-
15:30Faizy R. (Egy) - Fouad N. (Egy) -:-
15:30Melnikova A. (Cze) - Shebekina E. (Rus) -:-
15:30Pridankina E. (Rus) - მატუსოვა ბ. (Svk) -:-
15:30Sherif D. (Egy) - პოპლავსკა ა. (Ukr) -:-
15:30ვანგელოვა ა. (Bul) - Nagornaia S. (Rus) -:-
17:00Colombo A. (Ita) - Fouad H. (Egy) -:-
17:00Ersoz V. (Swe) - Khalil F. (Egy) -:-
17:00Mokhtar N. (Egy) - Majgaine . K. (Ind) -:-
17:00Poulka M. E. (Gre) - Rudiukova N. (Rus) -:-
17:00Uchiyama H. (Jpn) - რეფაატი მ. (Egy) -:-

ITF ქალები: W15 მონასტირი 25 (ტუნისი), ჰარდი

12:00Dong N. (Chn) - ვინაჰრადავა ჰ. (Blr) -:-
12:00Vargova N. (Svk) - Uyar M. A. (Tur) -:-
12:00ვილე მ. (Fra) - Yuhan L. (Chn) -:-
12:00ოზეკი მ. (Jpn) - Tothova E. (Svk) -:-
13:00Imamura S. (Jpn) - სტოილკოვსკა მ. (Mkd) -:-
13:00Nitture A. D. (Ind) - მეისი ლ. (Aus) -:-
13:00სატო ნ. (Jpn) - Cirpanli . D. (Tur) -:-
13:00ტაკაიამა ჩ. (Jpn) - მანსური ი. (Fra) -:-
14:30Shi H. (Chn) - ჩილუმულა ნ. (Ind) -:-
14:30ბამიდიპატი შ. (Ind) - Yao X. (Chn) -:-

ITF ქალები: W25 Brasov (რუმინეთი), თიხა

11:00Aldea W. M. (Rou) - Shalamanova D. (Bul) -:-
11:00Amariei I. D. (Rou) - პარტაუ მ. (Fra) -:-
11:00Macos I. D. (Rou) - Bojica S. (Rou) -:-
11:00როსკა ა. (Rou) - Gavrilovici A. (Rou) -:-
12:30Filipescu K. I. (Rou) - ბოჟოვიჩი ი. (Srb) -:-
12:30Idrizovic F. (Srb) - Ionescu E. M. (Rou) -:-
12:30Marginean A. I. (Rou) - გიოროაიე ი. გ. (Rou) -:-
12:30დინუ კ. (Rou) - Corbeanu A. (Rou) -:-
13:30Bulbarella M. (Arg) - Gantschnig V. (Ger) -:-
13:30Spasova B. (Bul) - სევციკოვა ლ. (Cze) -:-
13:30სიმიონი ო. გ. (Rou) - ლასკევიჩი ე. (Blr) -:-

ITF ქალები: W25 Danderyd (შვედეთი), თიხა

12:15ბურგუინიონი მ. (Usa) - Fruhvirtova B. (Cze) -:-
12:15ზაარი ლ. (Swe) - ჰენემანი კ. ვ. (Swe) -:-
12:15მუნტეანი ვ. (Fra) - Mitteregger A. (Swe) -:-
12:15საკელარიდი ს. (Gre) - სანერი ჯ. (Swe) -:-
13:45Azarko A. (Blr) - კაბაი ა. ჟ. (Swe) -:-
13:45Elde E. (Nor) - Norin F. (Swe) -:-
13:45Yesypchuk . D. (Ukr) - ჰუსარიჩი ა. (Bih) -:-
13:45ლოპატეცკა დ. (Ukr) - სამავატი ს. ნ. (Den) -:-
13:45პრისაკარიუ ა. (Rou) - კაჯი ჰ. (Jpn) -:-
13:45რინალდო პერსონი კ. (Swe) - საიგო ი. (Jpn) -:-
13:45ხრომაჩევა ი. (Rus) - ბრუნე ა. (Nor) -:-

ITF ქალები: W25 Parnu (ესტონეთი), თიხა

11:15სტევენსი ლ. (Ned) - Schmidt A. (Ger) -:-
11:15სტრახოვა ვ. (Ukr) - Tverijonaite E. (Ltu) -:-
11:15ტოპალოვა გ. (Bul) - Bubelyte K. (Ltu) -:-
11:15ჩლპაკი ა. (Arg) - ფალკოვსკა ვ. (Pol) -:-
12:45Christofi E. (Gre) - Koskel A. A. (Est) -:-
12:45Gimbrere J. (Ned) - ნუუდი მ. (Est) -:-
12:45სისკოვა ა. (Cze) - Stolmar R. (Hun) -:-
12:45ტონა მ. (Ita) - მიკულსკიტე ი. (Ltu) -:-
14:00იებავი ი. (Ger) - კოლმენა მ. (Ita) -:-
14:00კლაფნერი მ. (Aut) - დესაი ზ. (Ind) -:-
14:00საარი კ. (Est) - Meyer Auf Der Heide L. (Ger) -:-
14:00ჰოედტი მ. (Ned) - ნარმონი ჰ. (Est) -:-
15:30Ozerova A. (Lat) - მალიგინა ე. (Est) -:-
15:30ბაიერლოვა მ. (Cze) - ლუკაში ვ. (Hun) -:-
15:30კაული მ. (Est) - სუნაუ ტ. (Sui) -:-
15:30მელისი ვ. (Ita) - Hietaranta L. (Fin) -:-

ITF ქალები: W25 Ust-Kamenogorsk (ყაზახეთი), ჰარდი

08:00Falei A. (Blr) - კუბარევა ა. (Blr) 1:2
08:00Mamedova E. (Rus) - Karpovich Y. (Rus) 1:2
08:00ისაევა ა. (Rus) ᲓᲐᲜᲔᲑᲔᲑᲐ - ეასვარამურთი ა. (Ind) 0:0
08:00მაკლაკოვა ე. (Rus) - Nikolenko T. (Kaz) 2:0
09:30Amirgalieva M. (Kaz) - სოლომატინა ა. (Rus) -:-
09:30Cohen S. (Isr) - აინიტდინოვა გ. (Kaz) 0:2
09:30იაშინა ე. (Rus) - ქარდავა ზ. (Geo) -:-
09:30კაზიონოვა ე. (Rus) - Andreevskaya V. (Kgz) -:-

ITF ქალები: W25 კოკსაიდე (ბელგია), თიხა

12:00რიერა ჯ. (Arg) - ელბი ო. (Fra) -:-
13:30ტურატი ა. (Ita) - რუვრუა მ. (Fra) -:-
15:00მელნიკოვა მ. (Rus) - Waligora A. (Bel) -:-
16:30დი გიროლამი ტ. (Bel) - ვან იმპე ა. (Bel) -:-

ITF ქალები: W25 რადომი (პოლონეთი), თიხა

12:00კუბკა მ. (Pol) - კუზმოვა კ. (Svk) -:-
12:00მარკოვა ი. (Cze) - Behulova B. (Svk) -:-
12:00მარტინეს სირეზი კ. (Esp) - სმიტკოვა ტ. (Cze) -:-
13:30Formella A. (Pol) - იოუ ქ. (Chn) -:-
13:30ოლიანოვსკაია ვ. (Rus) - მერი ე. (Svk) -:-
13:30ჟუ ე. (Usa) - კოლოდინსკა ი. (Blr) -:-
15:30Piestrzynska A. (Pol) - Struplova J. (Cze) -:-
15:30ერიავეცი ვ. (Slo) - ჰინდოვა დ. (Cze) -:-
15:30ჰერტელი ა. (Pol) - როგოზინსკა ძიკი ს. (Pol) -:-
17:00იორუკი ი. (Tur) - სანტოსი ა. ფ. (Por) -:-
17:00ლაპკო ვ. (Blr) - პიერი ჯ. (Ita) -:-
17:00სტეფანინი ლ. (Ita) - ბელგრავერი ი. (Fra) -:-

ITF ქალები: W25+H Leipzig (გერმანია), თიხა

13:00Putz L. I. (Ger) - აკუგუე ნოჰა ნ. (Ger) -:-
13:00მალეცკოვა ჯ. (Cze) - ვოიცნიაკოვა ი. (Svk) -:-
13:00რაიკოვიჩი ა. (Cro) - Mueller S. (Ger) -:-
14:30რუშიტი ა. (Sui) - კუროვიჩი ტ. (Srb) -:-
14:30შოლი ჩ. (Usa) - სანჩესი ა. ს. (Mex) -:-
14:30ჰალბაუერი ე. (Usa) - მიდენდორფი ჯ. (Ger) -:-
16:00Odorizzi C. (Ita) - Buchwald H. (Ger) -:-
16:00ეკშიბაროვა ვ. (Isr) - კლასენი ა. (Ger) -:-
16:00პოტოჩნიკი ნ. (Slo) - ჰერინგი კ. (Ger) -:-
19:00Wiesemann S. (Ger) - ვოეგელი ს. (Sui) -:-

ITF ქალები: W60 San Bartolome de Tirajana (ესპანეთი), თიხა

12:00გაუქმდაბუზარნესკუ მ. (Rou) - კუდერმეტოვა პ. (Rus) -:-
12:30კურმი ფ. (Mlt) - ავანესიანი ე. (Rus) -:-
12:30ლაბუტკოვა ა. (Cze) - Shnaider D. (Rus) -:-
12:30რუსი ა. (Ned) - იბუ ი. (Alg) -:-
12:30სეგუელი დ. (Chi) - მინტეგი დელ ოლმო ა. (Esp) -:-
14:00ბუზას მანეირო ჯ. (Esp) - ჩეში გ. (Ita) -:-
14:00ბურილო ესკორიჰუელა ი. (Esp) - ჰასეთი ლ. ე. (Nor) -:-
14:00ლამენსი ს. (Ned) - ჰოსტე ფერერი კ. (Esp) -:-
14:00ფიტა ბოლუდა ა. (Esp) - Szabanin N. (Hun) -:-
15:30Zelnickova R. (Svk) - რომერო გორმაზი ლ. (Esp) -:-
15:30ბოსალე რ. (Ind) - პოდოროსკა ნ. (Arg) -:-
15:30მატულა მ. (Gre) - კუდერმეტოვა პ. (Rus) -:-

ITF კაცები - წყვილები: M15 Curtea de Arges (რუმინეთი), თიხა

13:30Teszari C./Verdes E. D. - ანტონესკუ ვ./გრიგორიუ პ. -:-
15:00აპოსტოლი ბ. ი./Sikharulidze S. - ბაიანტი რ./ევანსი ტ. -:-
15:00გოლა ა./ლანესი ფ. - Macovei R. F./Slavescu V. A. -:-
16:30Cazacu D. N./Ioan A. C. - ბელობოროდკო ი./კლავერი ლ. -:-
16:30ალენი ლ./დელ ფედერიკო ა. - ხორდა სანჩისი დ./მანდა ჩ. -:-
16:30გიმა ს./ტომესკუ დ. ა. - Marinescu M. R./Schinteie G. C. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M15 Eupen (ბელგია), თიხა

16:00მახლუფი ნ./Ramiaramanana L. - ბუკე ლ./პერშისო მ. -:-
18:00გადამაური ბ./Rojas O. - Chaine G./Veremeychuk D. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M15 Frankfurt am Main (გერმანია), თიხა

16:30Broska F./Ramskogler G. - ბარუნი ბ./რონკადელი ფ. -:-
18:30შელი ნ./ვეჰნელტი კ. - Corbinais S./Storck L. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M15 Jakarta (ინდონეზია), ჰარდი

09:00იმამურა მ./Sueoka Y. - Bathrinath L./შანმუგამი ა. 2:0
09:00დევი ს დ პ./რედი რ. - შარინფონი ი./კოაიკული კ. -:-
09:00მ რიფქი ფ./სუსანტო დ. ა. - Matsuda R./ნიშივაკი კ. -:-
10:15Barki N. A./რუნგკატი კ. - კონგკარი კ./კუმასაკა ტ. -:-
10:30Mesakh A./Sasongko A. H. - იმაი შ./ტაკაჰაში ი. -:-
10:30პარკი უ./სონი ჯ. ჰ. - კოცენი ა./რაი ა. -:-
10:30Somani P./სურეშკუმარი მ. - შიმიზუ ი./ტანუმა რ. -:-
11:00ალკანტარა ფ. კ./მოჩიზუკი ი. - ოკამურა ი./ტაკეუჩი კ. -:-
11:45დევი ს დ პ./რედი რ. - ჩანტა თ./რატივატანა სა. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M15 ჰელსინკი (ფინეთი), თიხა

17:30შუმეიკო პ./Vasser O. - ატლანგერიევი ბ./დენისოვი ი. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M25 Columbus, OH (აშშ), ჰარდი (indoor)

21:30Fletchall P./Thieneman P. - ბაადი ტ./ო'ჰოიზინი ო. -:-
21:30Bernard A./Yakubov R. - Demulling W./მარტინი დ. -:-
21:30კლარკი ე./რიფისი ს. - იეჩუკი რ./Maloney P. -:-
21:30კინგსლი ქ./ტრეისი ჯ. - ჯონსი გ./Mostardi N. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M25 Tbilisi 3 (საქართველო), ჰარდი

12:00ლიაონენკა ა./ზგუროვსკი ა. - ტიურნევი ე./ვორონინი ს. -:-
12:00ბარ ბირიუკოვი პ./ფილიპოვი ე. - Simakin I./Zhukov M. -:-
13:00ფურცელაძე ს./ცივაძე გ. - Chelidze D./Kikvidze L. G. -:-
13:30Davlianidze N./Kvernadze D. - Januashvili L./Khurodze D. -:-
13:30ლიუტარევიჩი ი./ლომაკინი გ. - აგაფონოვი ე./იბრაგიმოვი დ. -:-
13:30ლეშემი ე./ჟუკაიევი ბ. - ბაკში ა./ბლანში დ. -:-
13:30ერელი ი./ტყემალაძე ზ. - ლი ჰ./Yunchaokete B. -:-
14:30Arutiunian E./Ostapenkov D. - სანტილანი ა./სტეტჰემი ხ. რ. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M25 Ystad (შვედეთი), თიხა

19:00Baldovinetti G./Halmenschlager Reis I. - ჰელუმ ლილენგენი ლ./Rivera L. -:-
19:00Johansson O./Klov Nilsson J. - რიკლი პ./ვოკელი მ. -:-
19:00Kobelt N./Temirhanov A. - Eriksson Ziverts J./ფრიბერგი კ. -:-

ITF კაცები - წყვილები: M25 გუაიაკილი (ეკვადორი), თიხა

00:00Alvarado Berrospi A. O./Obeid L. - პერეირა ხ./რეის და სილვა ჟ. 0:2
00:00გაუქმდაCevallos Mieles L. G./Pinargote P. R. - პერეირა ხ./რეის და სილვა ჟ. -:-
00:00Moncada S. J./Suarez B. O. - Diaz Jalil A./Sau Franco A. 0:2
00:00Barreiros Reyes M./იამასიტა ფ. - Alvarado P./მარჩი ა. კ. 1:2
01:30Alban R./Cabrera M. A. - Becerra Otarola I. A./Salazar A. 0:2
01:30Franco T./გალიარდო ლ. - პერესი ბ./როდრიგესი რ. 1:2
01:30გაუქმდამალა ბ./სანტამარია ფ. - Becerra Otarola I. A./Salazar A. -:-
01:30პერეირა მ./სოტო მ. - ანდრადე ა./McCormick T. 0:2
23:00აბოიანი ლ./დესკოტე მ. ფ. - Ledesma C. R. A./Orellana M. . M. H. . -:-
00:00Buitrago N./გომესი მ. - ფლორესი ხ./სელიგი კ. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W15 Cancun 10 (მექსიკა), ჰარდი

00:00Amos A./Keller K. - Popovic M./Rachapudi P. 2:0
00:00Goel A./Vyrlan E. - Arangio G./კრივოჟი მ. ს. 2:1
00:00Cayetano E./ევინგი ს. - Ansari C./Corley P. C. 2:0
00:00Rivera Corado M. G./ვაიესუნდერა რ. - Fernandez L./ტორეს მურსია მ. 0:2

ITF ქალები - წყვილები: W15 Padova (იტალია), თიხა

13:00პალეჩეკი ნ./Ruggeri J. - Astete F./როკეტი ს. -:-
13:00Moccia C./შანი ი. - Persson I./სამუდიო ა. -:-
13:30ბერთოლდო ჯ./კიეზა ე. - Balus I./Valente D. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W15 მონასტირი 25 (ტუნისი), ჰარდი

16:30Rout . M. D./Yigin S. - Uyar M. A./ვი ჰ. ვ. -:-
16:30Ben Hassen F./ბუზგარუ მ. - Praefke P./Tothova E. -:-
16:30ლუიხამი ჯ./ვინაჰრადავა ჰ. - Che Y./Mummadi V. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W25 Brasov (რუმინეთი), თიხა

13:30ოგესკუ ს./Tsoneva M. - Iurea I. I./Iurea S. M. -:-
15:30Aldea W. M./Iordachi A. E. - კრაკიუნი ა./პარტაუ მ. -:-
15:30დამასკინი ა./Turturea I. G. - Gavrilovici A./Lazar S. -:-
15:30Graovac A./მიჰაილი დ. მ. - Bojica S./Popa Teiusanu V. I. G. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W25 Danderyd (შვედეთი), თიხა

15:00იოჰანსონი ი./Svahn I. - ლარსონი ს./Svensson N. -:-
16:30მარინკოვიჩი ბ./საკელარიდი ს. - ბარტელი მ./Fruhvirtova B. -:-
16:30მუნტეანი ვ./სანერი ჯ. - საიგო რ./საიგო ი. -:-
16:30რუსოვა ა./სიდლისკა ნ. - ლაჰეი ე./ზაარი ლ. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W25 Ust-Kamenogorsk (ყაზახეთი), ჰარდი

10:30Barkova T./Falei A. - Nikolenko T./Zelinskaya D. -:-
10:30ეასვარამურთი ა./Karpovich Y. - ბავისეტი ს./Yamalapalli S. -:-
10:30Iatcenko P./Shauha D. - Sinitsyna M./Vaynberg S. -:-
10:30მაკლაკოვა ე./პოსპელოვა ა. - Kovaleva A./Pavlova K. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W25 კოკსაიდე (ბელგია), თიხა

16:30ტრანი დ./ტრენი ლ. - ბახმუტკინა პ./Moors E. -:-
18:00კემპენი მ./სალდენი ლ. - Szostak M./ტუბელო ა. -:-
19:00Bonardi B./რიერა ჯ. - Janssen C./Kuparev A. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W25+H Leipzig (გერმანია), თიხა

17:30Abendroth J. A./Giza L. - ჰალბაუერი ე./სანჩესი ა. ს. -:-
17:30Mueller S./Schmerling I. M. - ფომინა ა./მაკაროვა ე. -:-
17:30მალეცკოვა ჯ./მარცინკევიჩა დ. - Hazes S./Lazar A. -:-

ITF ქალები - წყვილები: W60 San Bartolome de Tirajana (ესპანეთი), თიხა

15:30Garcia Reboredo Montesdeoca M./Martinez S. C. S. - ჰერაზო მ. ფ./მონე კ. -:-
20:30ავანესიანი ე./Shnaider D. - გატო-მონტიკონე ჯ./როსი ფ. -:-
20:30პალიკოვა ბ./Szabanin N. - კავალე-რეიმერსი ი./ვისენს მასი რ. -:-
20:30ბოუზო ზანოტი ნ./ბურილო ესკორიჰუელა ი. - ჰელგო მ./ლამენსი ს. -:-
20:30კაპურო ტაბორდა მ./სეგუელი დ. - კუნგი ლ./მატეასი მ. -:-

ბიჭები: Pardubicka juniorka (ჩეხეთი), თიხა

13:30Filip J. (Cze) - Homola P. (Cze) -:-
13:30Kalina V. (Cze) - Barton H. (Cze) -:-
13:30Nicod J. (Cze) - Mruzek S. (Cze) -:-
13:30დონალდი მ. (Cze) - Mrva M. (Cze) -:-

გოგოები: Pardubicka juniorka (ჩეხეთი), თიხა

12:00Charvatova N. (Cze) - Pavkova K. (Cze) -:-
12:00Forejtkova E. (Cze) - Fajmonova S. M. (Cze) -:-
12:00Polakova T. (Cze) - Smekalova M. (Cze) -:-
12:00Valentova T. (Cze) - Jandova N. (Cze) -:-

ბიჭები - წყვილები: Pardubicka juniorka (ჩეხეთი), თიხა

16:30Svojgr K./Brill J. - Barton H./Mrva M. -:-
16:30დონალდი მ./Nicod J. - ვრბა ი./Kratochvil O. -:-

გოგოები - წყვილები: Pardubicka juniorka (ჩეხეთი), თიხა

15:00Fajmonova S. M./Polakova T. - Pavkova K./Jandova N. -:-
15:00Hutkova V./Valdmannova V. - Donald N./Melicharova K. -:-

გუნდები - კაცები: დეივისის თასი - ჯგუფი III (მსოფლიო)

ცოცხალისაუდის არაბეთი - არაბთა გაერთიანებული საამიროები 2:0
ცოცხალისირია - მალაიზია 0:2
ცოცხალივიეტნამი - იორდანია 1:0
ცოცხალიწყნარი ოკეანეთი - ირანი 1:0
13:00ბენინი - მოზამბიკი -:-
13:00ზიმბაბვე - კოტ-დ’ივუარი -:-
13:00კენია - ნამიბია -:-
13:00მაროკო - ალჟირი -:-

გუნდები - კაცები: დეივისის თასი - ჯგუფი IV (მსოფლიო)

ცოცხალიიემენი - ბრუნეი 1:1
ცოცხალიყირგიზეთი - ბანგლადეში 2:0

გუნდები - ქალები: ბილი ჯინი მეფის თასი - მსოფლიოს ჯგუფი II (მსოფლიო)

06:10ვიეტნამი ქ - ლაოსი ქ 3:0
06:10სინგაპური ქ - ტაილანდი ქ 0:3
06:10ჩინური ტაიპეი ქ - ჰონგ-კონგი ქ 1:2
06:10წყნარი ოკეანეთი ქ - მალდივები ქ 3:0

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ჩოგბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.