განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ავსტრალია: NPL ACT

09:00გუნგალინი - ო'კონორ ნაითსი -:-
09:00კანბერა ხორვატია - ბელკონენ იუნაიტედი -:-

ავსტრალია: NPL ჩრდილოეთ NSW

08:00ეჯვორს იგლზი - ჩარლზთაუნ აძური -:-
08:00ნიუკასლ ოლიმპიკი - ვალენტინი -:-

ავსტრალია: NPL ახალი სამხრეთ უელსი

10:00გადაიდოსიდნეი ოლიმპიკი - სიდნეი იუნაიტედი -:-
10:30სიდნეი U21 - ბლექთაუნ სიტი -:-

ავსტრალია: NPL ქუინზლენდი

12:15გადაიდოოლიმპიკი - მორტონ ბეი უტდ. -:-
12:15სანშაინ ქოუსთ უონდერერსი - ქვინზლენდ ლაიონსი -:-

ავსტრალია: NPL სამხრეთ ავსტრალია

09:00ადელაიდა U21 - ქამბერლენდ იუნაიტედი -:-

ავსტრალია: NPL ვიქტორია

09:00სტ ალბანსი - ჰაიდელბერგ იუნაიტედი -:-

აზია: AFF ჩემპიონატი U19

12:00აღმოსავლეთი ტიმორი U19 - ლაოსი U19 -:-
16:00სინგაპური U19 - კამბოჯა U19 -:-

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

01:00გოდოი კრუზი - კოლონ სანტა-ფე 1:0
01:00ველეზ სარსფილდი - ატლ. ტუკუმანი 0:1
I ტაიმიხიმნასია - დეფენსა იუსტიცია 0:0
20:00უნიონ სანტა-ფე - ლანუსი -:-
22:00ბარაკას ცენტრალი - სან-ლორენსო -:-

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

01:05CA ესტუდიანტესი - აგროპეკუარიო 2:0
02:10ოლ ბოიზი - კილმესი 3:1
I ტაიმიჩაკარიტა ხუნიორსი - ბრაუნ ადროგი 0:0
21:45ხიმნასია მენდოზა - ინდ. რივადავია -:-
22:00გილერმო ბრაუნი - დეფენსორეს დე ბელგრანო -:-
22:00სან ტელმო - ფერო -:-
22:30სან-მარტინ სან-ხუანი - საკაჩისპასი -:-
22:30ფლანდრია - დეპორტივო მორონი -:-
23:00კლუბ ატლეტიკო გემესი - დეპორტივო მაიპუ -:-
23:00სანტამარინა - ტრისტან სუარესი -:-
23:00ჩაკო ფორ ევერი - კლუბ ატლეტიკო მიტრე -:-
00:00ატლეტიკო ატლანტა - ინსტიტუტო -:-

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი

18:00იუვენტუდ უნიდა უნივერსიტარიო - დესამპარადოსი -:-
22:00CA ლინიერსი - კამიონეროს ბუენოს აირესი -:-
22:00დეფ. პრონუნსიამიენტო - სარმიენტო რეზისტენსია -:-
22:00კლუბ სპორტივო პენარიოლი - ვილა მიტრე -:-
22:00სირკულო დეპორტივო - სპორტივო ესტუდიანტესი -:-
22:30ფერო გენ.პიკო - ჩიპოლეტი -:-
23:00არგენტინო მმ - ოლიმპო ბლანკა -:-
23:00სან-მარტინ ფორმოსა - დუგლას ჰაიგი -:-
23:00ხიმნასია ი ტირო - რასინგი კორდობა -:-
23:30სპორტივო ლას პარეხასი - გუალეგუაიჩუ -:-
23:30უნიონ სუნჩალესი - სპორტივო ბელგრანო -:-
00:00ცენტრალ ნორტე - დეფენსორეს ბელგრანო ვრ -:-

არგენტინა: პრიმერა B - კლაუსურა

22:00ვილა სან კარლოსი - იტუსაინგო -:-
22:30უაი ურკიზა - ფენიქსი -:-

არგენტინა: პრიმერა C - კლაუსურა

22:30ლეანდრო ნ. ალემი - ვიქტორიანო ა. -:-
22:30რეალ პილარი - პუერტო ნუევო -:-
22:30სან-მარტინ ბურსაკო - ლაფერერე -:-
22:30სპორტივო იტალიანო - კლეიპოლი -:-

არგენტინა: Reserve League - მეორე ეტაპი

17:00ატლ. ტუკუმანი 2 - ველეზ სარსფილდი 2 -:-
17:00სან-ლორენსო 2 - ბარაკას ცენტრალი 2 -:-
17:00ტალერესი კორდობა 2 - ტიგრე 2 -:-

არგენტინა: პრიმერა A ქ

00:00გადაიდოCA ესტუდიანტესი ქ - ატლეტიკო ტელევიზიონი ქ -:-
00:00გადაიდობოკა ხუნიორსი ქ - დეპორტივო ესპანიოლი ქ -:-
00:00გადაიდოესტუდიანტესი ქ - როსარიო ცენტრალი ქ -:-
00:00გადაიდოექსკურსიონისტასი ქ - ვილა სან კარლოსი ქ -:-
00:00გადაიდოინდეპენდიენტე ქ - ხიმნასია ქ -:-
00:00გადაიდოკომუნიკასიონესი ქ - რივერ პლეიტი ქ -:-
00:00გადაიდოლანუსი ქ - სან-ლორენსო ქ -:-
00:00გადაიდოპლატენსე ქ - უაი ურკიზა ქ -:-
00:00გადაიდოფერო ქ - დეფენსორეს დე ბელგრანო ქ -:-
00:00გადაიდოჰურაკანი ქ - ელ პორვენირი ქ -:-

აფრიკა: აფრიკის ჩემპიონატი ქ

00:30მაროკო ქ - ბურკინა ფასო ქ 1:0
19:00სენეგალი ქ - უგანდა ქ -:-
21:00კამერუნი ქ - ზამბია ქ -:-
00:00ტუნისი ქ - ტოგო ქ -:-

აშშ: MLS

45+'ტორონტო - სიეტლ საუნდერსი 0:0
06:00ვანკუვერ ვაითქეფსი - ლოს ანჯელესი -:-

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

03:30გადაიდოატლანტა იუნაიტედი 2 - ელ პასო -:-
45+'ინდი ილევენი - მაიამი 0:0
45+'ტამპა ბეი - მემფისი 2:0
17'ლუისვილ სიტი - ბირმინგემი 0:0
05:00სან ანტონიო - ჩარლსტონი -:-
06:00მოტერეი ბეი - ნიუ მექსიკო -:-
06:30ლას ვეგას ლაითსი - დეტროიტ სიტი -:-
06:30ფინიქს რაიზინგი - ორენჯ ქაუნთი -:-

აშშ: MLS Next Pro

55'ინტერი მაიამი II - ჩიკაგო ფაიერი II 2:1
03:00გადაიდოკოლუმბუს ქრიუ 2 - ფილადელფია უნიონი II -:-
54'ნიუ იორკ სიტი II - ცინცინატი 2 4:0
17'მინესოტა 2 - ვანკუვერ ვაითქეფსი 2 0:0
17'სპორტინგ კანზას სიტი II - ნორს ტეხასი 0:0
17'სტ. ლუის სიტი 2 - კოლორადო რაპიდსი 2 0:1

აშშ: USL ლიგა 1

52'რიჩმონდ კიკერსი - ჩრდილოეთ კაროლინა 0:1
06:30ცენტრალ ველი ფუეგო - ტორმენტა -:-

აშშ: USL ლიგა 2

23:00ფლორიდა U23 - ვესტონი -:-
00:00გლენსი სფ - დეივის ლეგასი 3:0
00:00სოლტ სიტი - CISA 3:1
02:30მორის ელიტი - ლონგ აილენდი -:-
03:00ვესტ ვირჯინია - შარლოტ ინდეპენდენსი 2 -:-
03:00მაიამი სიტი - ვილიჯისი -:-
03:00ოკლენდ ქაუნთი - ფლინტ სიტი -:-
03:00პათფაინდერი - ბლექ როქი -:-
03:00რედინგი - ვესტ ჩესტერ იუნაიტედი -:-
03:00ტრი-სიტისი - ტორმენტა II -:-
03:00ფორტ ვეინი - საუთ ბენდ ლაიონსი -:-
03:30ბანტამსი - ტენესი -:-
03:30ენ არბორი - ლანსინგ სიტი -:-
03:30ვესტჩესტერი - მანჰეტენი -:-
03:30ისთ ატლანტა - ნოქსვილი -:-
03:30ნორსერნ ვირჯინია - ქომონველს კარდინალსი -:-
03:30ფიჩთრი სიტი მობა - საუთერნ სოქერ აქადემი -:-
04:00ბლუ გუსი - ლუიზიანა -:-
04:00ევრო ნიუ იორკი - ნიუ ჯერსი კოპა -:-
04:00ვიჩიტა - სტ. ლუისი -:-
04:00კორპუს კრისტი - ჰოუსტონ სური -:-
04:00ლითლ როკ რეინჯერსი - მისისიპი ბრილა -:-
06:00ოლი თაუნი - ლეინ იუნაიტედი -:-
23:00ვიჩიტა - სტ. ლუისი -:-

აშშ: ნისა

45+'ჩატანუგა - სირაკუზ პულსი 1:0
06:00LA ფორსი - ალბიონი სან დიეგო -:-

აშშ: NWSL ქ

52'გოთემი ქ - ჩიკაგო ქ 0:2

ბანგლადეში: პრემიერ ლიგა

14:00საიფ სპორტინგ კლუბი - აბაჰანი ლიმიტედი -:-
14:00შეიხ რასელი - ბარიდჰარა -:-
14:00ჩიტაგონგ აბაჰანი - შეიხ ჯამალი -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა

17:00ვიტებსკი - დინამო ბრესტი -:-
19:00ბატე - ენერგეტიკ-ბგუ -:-
21:00გომელი - ნემანი -:-

ბელარუსი: I ლიგა

16:00სმორგონი - მაქსლაინ როგაჩევი -:-
18:00ოსიპოვიცი - მოლოდეჩნო -:-
19:30პეტრიკოვი - ლოკომოტივი გომელი -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა - რეზერვები

13:00დინამო მინსკი 2 - ისლოჩი მინსკი 2 -:-
16:00არსენალი ძიარჟინსკი 2 - ბელშინა 2 -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი - კლაუსურა

23:00ვილსტერმანი - პალმაფლორი 2:1
01:15ტომაიაპო - როიალ პარი 2:1
45+'ორიენტე პეტროლერო - სტრონგესტი 1:0
23:00ნასიონალ პოტოსი - აურორა -:-

ბრაზილია: სერია A

23:30იუვენტუდე - ატლეტიკო მინეირო 1:2
23:30ფლუმინენსე - კორინთიანსი 4:0
02:00სანტოსი - ფლამენგო 1:2
02:00სეარა - ინტერნასიონალი 1:1
17'პალმეირასი - ატლეტიკო-პრ 0:0
18:00ავაი - კუიაბა -:-
23:00ატლეტიკო გოიანიენსე - სან-პაულუ -:-

ბრაზილია: სერია B

23:00იტუანო - კრისიუმა 1:2
01:30ნაუტიკო - ნოვორიზონტინო 3:1
45+'რეგატასი - გუარანი 1:0
18:00პონტე-პრეტა - ტომბენსე -:-
23:00ბაია - გრემიო -:-
23:00ვასკო და გამა - სპორტ რესიფი -:-

ბრაზილია: სერია C - პირველი ეტაპი

00:00მანაუ - ფეროვიარიო 4:2
01:00კონფიანკა - ვოლტა რედონდა 1:0
02:00ვიტორია - ფიგუეირენსე 2:0
18:00ბრაზილ დე პელოტასი - ბოტაფოგო პბ -:-
23:00მირასოლი - ატლეტიკო -:-
00:00რემო - პაისანდუ -:-

ბრაზილია: სერია D

23:00ბაჰია დე ფეირა - კალდენსე 1:0
23:00ინტერნაიონალ ლიმეირა - ნოვა ვენეცია 2:1
23:00პარანა - ნოვა იგუასუ 2:1
23:00სან ბერნარდო - სანტო ანდრე 1:0
23:00ფლუმინენსე-PI - კასტანჰალი 3:1
23:30პორტო ველო - სან რაიმუნდო 1:1
01:00საო რაიმუნდო რრ - ნაუტიკო 2:1
02:00CSE - ლაგარტო 0:1
19:00ოპერარიო - სეილანდია -:-
22:00აიმორე - სერ კახიასი -:-
22:00მარსილიო დიასი - აზურიზი -:-
22:00პორტუგესა - პეროლას ნეგრასი -:-
22:30პუსო ალეგრე - ურტ -:-
23:00ამაზონასი - ტრემი -:-
23:00ანაპოლისი - გრემიო ანაპოლისი -:-
23:00აფოგადოს დე ინგაზეირა - ამერიკა რნ -:-
23:00იაკიპენსე - ალაგოინჰასი -:-
23:00კიანორტე - ოესტე -:-
23:00სანტა კრუზი - იუაზეირენსე -:-
23:00სერგიპე - ასა -:-
23:00სოუსა - სან პაულუ კრისტალი -:-
23:30კოსტა რიკა - იპორა -:-
00:00იკასა - კრატო -:-

ბრაზილია: კამპეონატო კარიოკა 2 - მეორე ეტაპი

21:45მაკაე - ფრიბურგუენსე -:-

ბრაზილია: გაუჩო 2 - პლეი-ოფი

22:00ესპორტივო - ლაიეადენსე -:-
22:00პასო ფუნდო - ავენიდა -:-

ბრაზილია: კოპა პაულისტა

23:00ნოროესტე - მარილია 0:2
23:00სერტაოზინიო - კომერსიალი 0:3
17:00რიო კლარო - საო ბენტო -:-
17:00სან ბერნანდო - იუვენტუსი-სპ -:-
23:00პორტუგესა - აგუა სანტა -:-

ბრაზილია: ბრაზილეირო U23

22:00ვიტორია U23 - პარანა U23 -:-

ბრაზილია: ბრაზილიერო U20

23:00სან-პაულუ U20 - ბოტაფოგო U20 1:0
18:00კრუზეირო U20 - ბაია U20 -:-
23:00კორინთიანსი U20 - ფლუმინენსე U20 -:-

ბრაზილია: ბრაზილეირო A2 ქ

23:00ირანდუბა დე ამაზონია ქ - არიკემესი ქ 1:5
22:00ბოტაფოგო პბ ქ - ფორტალეზა ქ -:-
22:00ფლუმინენსე ქ - ვასკო და გამა ქ -:-
23:00ჯკ ქ - ჩეფამა ქ -:-

გაბონი: ჩემპიონატ D1

18:30დიკაკი - ბიტამი -:-
18:30ოიემი - სტად მიგოვენი -:-

გამბია: GFA ლიგა

20:00ბანჯულ იუნაიტედი - სტივ ბიკო -:-
20:00ფორჩუნი - ელიტ იუნაიტედი -:-
22:00რეალ ბანჯული - ფალკონსი -:-

დომინიკელთა რესპ.: LDF

00:00სან-კრისტობალი - სიბაო 0:1
02:00ატლეტიკო პანტოხა - დელფინეს დელ ესტე 1:2
02:00მოკა - ვეგა რეალი 1:0

ეგვიპტე: ეგვიპტის თასი

23:00ალ აჰლი - პეტროჯეტი 2:0

ეგვიპტე: League Cup - პლეი-ოფი

20:00ისმაილი - გაზლ ელ მაჰალაჰი -:-
23:30ფიუჩერი - ენპი -:-

ევროპა: ევრო U19 ქ

19:30იტალია U19 W - ჩეხეთი U19 W -:-
19:30საფრანგეთი U19 W - ესპანეთი U19 W -:-
22:00გერმანია U19 W - ინგლისი U19 W -:-
22:00ნორვეგია U19 W - შვედეთი U19 W -:-

ეკვადორი: კოპა ეკვადორი

00:00გადაიდოდელფინი - გუალაკეო -:-
00:00იმბაბურა - გუაიაკილ სიტი 2:1პენ
55'ელ ნასიონალი - ბარსელონა გუაიაკილი 2:1
21:00ვარგას ტორესი - CD Aampetra -:-
00:00ლა უნიონი - ინდეპენდიენტე დელ ვალე -:-

ერაყი: სუპერლიგა

19:00ალ-მინაა - ალ-კაჰრაბა -:-
19:00ერბილი - ალ-კარხი -:-
21:30ალ-ზავრაა - ალ-ნაჯაფი -:-

ესტონეთი: მეისტრილიგა

18:15კალიუ - კურესაარე -:-

ესტონეთი: ესილიგა

20:00ლევადია U21 - ვიიმსი -:-

ესტონეთი: ესტონეთის თასი

18:00ჰელიოსი - JK 32.KK -:-

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი

01:00დეპორტივო ტაჩირა - მინეროსი 1:0
I ტაიმიკარაკასი - ზულია 1:0

ვენესუელა: სეგუნდა დივიზიონი

23:00ნუევა ესპარტა - ბოლივარი 1:1
23:00პეტარე - აკადემია ანზოატეგი 0:0
23:00ფრონტერა - ლანეროსი 2:0
23:30იარაკუიანოსი - დინამო პუერტო 1:0
00:00ტრუხილანოსი - ჰიროუზ დე ფალკონი 2:0
01:00შეწყდაანგოსტურა - ატლეტიკო ლა კრუზი 0:0
19:00ლოკალ ანდინა - ურენა -:-
00:00გადაიდოაკადემია ანზოატეგი - ფუნდასიონ აიფი -:-
00:00აკადემია რეი - რაიო ზულიანო -:-
00:00გადაიდოატლეტიკო ლა კრუზი - ნუევა ესპარტა -:-
00:00გადაიდობოლივარი - პეტარე -:-
00:00გადაიდოდინამო პუერტო - ანგოსტურა -:-
00:00ელ ვიგია - ტიტანესი -:-
00:00გადაიდოლანეროსი - აკადემია რეი -:-
00:00გადაიდოლიბერტადორი - იარაკუიანოსი -:-
00:00გადაიდორაიო ზულიანო - ელ ვიგია -:-
00:00გადაიდოტიტანესი - ლოკალ ანდინა -:-
00:00გადაიდოურენა - ტრუხილანოსი -:-
00:00გადაიდოჰიროუზ დე ფალკონი - ფრონტერა -:-

ვიეტნამი: V ლიგა

14:00დანანგი - ჰანოი -:-
15:00ნამ დინჰი - ბინ დუონგი -:-

ვიეტნამი: ვ.ლიგა 2

12:30კონგ ანი - ბინჰ ფუოკი -:-
14:00ლონგ ან - ჰუე -:-
15:00პჰო ჰიენი - ქუანგ ნამი -:-

ზიმბაბვე: პრემიერ ლიგა

17:00ბულავაიო ჩიფსი - კრანბორბნ ბალეთსი -:-
17:00დინამოსი - ტრიანგლი -:-
17:00ვჰავჰა - ტენაქსი -:-
17:00მანიცა - ბულავაიო სიტი -:-
17:00ნგეზი პლატინუმი - ჰაილენდერსი -:-

იამაიკა: პრემიერ ლიგა - პლეი-ოფი

00:00კავალიერი - უოთერჰაუსი -:-

იაპონია: J2 ლიგა

13:00ვერდი - რიუკიუ -:-

იაპონია: J3 ლიგა

11:00კამატამარე - ისქკ -:-
14:00გიფუ - იმაბარი -:-

იაპონია: ნადეშიკო ლიგა ქ

10:00ეჰიმე ქ - ნიტაიდაი ქ -:-
10:00ორკა კამოგავა ქ - ტაკაცუკი სპერანცა ქ -:-
12:00კუნოიჩი ქ - ანგევიოლეტ ჰიროშიმა ქ -:-

ინდონეზია: პრეზიდენტის თასი - პლეი-ოფი

12:30პსის სემარანგი - ბაიანგკარა სოლო -:-
17:30ბორნეო - პსმ მაკასარი -:-

ისლანდია: Besta-deild karla

23:15კეფლავიკი - ფრამი -:-

ისლანდია: დივიზიონი 2

20:00ტროტური - ვოლსუნგური -:-

კაბო ვერდე: ეროვნული ჩემპიონატი - პლეი-ოფი

20:30პალმეირა - ბოტაფოგო -:-

კამერუნი: ელიტ One - პლეი-ოფი

18:30კანონ იაუნდე - ლეზ ასტრი -:-
21:00ედინგ სპორტი - კოტონსპორტი -:-

კანადა: კანადის პრემიერ ლიგა

00:00ფორჯი - ატლეტიკო ოტავა -:-

კანადა: ლიგა

22:00იორკ რეგიონი - სკარბორო ბ. -:-
00:00BGHC - ტორონტო ფალკონსი -:-

კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1

17:00მანიემა - მოტემა პემბე -:-

ლაოსი: ლაო ლიგა

13:00იანგ ელეფანტი - ლუანგპრაბანგ იუნაიტედი -:-
13:00ლაო არმი - ჩამპასაკ იუნაიტედი -:-

ლატვია: ოპტიბეთ ვირსლიგა

19:00ტუკუმსი 2000 - მეტა/ლუ -:-

ლატვია: 1. ლიგა

16:00ელგავა - აფა ოლაინე -:-
18:00რეზეკნე - სალასპილსი ფკ -:-

ლიეტუვა: A ლიგა

18:55სიაულიაი ფა - ძიუგას ტელსიაი -:-

ლიეტუვა: I ლიგა

13:00ბე1 ნფა - პანევეზისი 2 -:-
18:00ბფა ვილნიუსი - ბანგა 2 -:-

მალავი: სუპერ ლიგა

16:30რედ ლაიონსი - დეძა დინამოსი -:-
16:30რუმპჰი იუნაიტედი - კამუზუ ბარაკსი -:-

მალაიზია: სუპერ ლიგა

16:15ნეგერი სემბილანი - საბაჰი -:-
17:00ტერენგანუ - სრი პაჰანგი -:-

მალაიზია: პრემიერ ლიგა

17:00პდრმ ფა - პერაკი -:-

მალი: პრემიერ დივიზიონი

20:00სტად მალიენი - კიტა -:-
22:00რეალ ბამაკო - ბამაკო -:-

მაროკო: ბოტოლა პრო

21:00რაპიდ უედ ზემი - დიფაა ელ-ჯადიდი -:-
21:00შაბაბ მოჰამედია - მულუდია უჯდა -:-

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა

02:00გვადალახარა ჩივასი - ხუარესი 0:0
02:00ნეკაქსა - ტოლუკა 1:3
12'ტიგრესი - კრუზ ასული 0:0
06:05ამერიკა - ატლასი -:-
21:00პუმასი - ტიხუანა -:-

მექსიკა: ლიგა MX U20 - აპერტურა

18:00ატლეტიკო სან-ლუისი U20 - ლეონი U20 -:-
18:00პუმასი U20 - ტიხუანა U20 -:-
20:00სანტოს ლაგუნა U20 - მონტერეი U20 -:-

მიანმარი: ეროვნული ლიგა

12:30აიეიავადი - რახინ იუნაიტედი -:-

მოზამბიკი: მოკამბოლა

16:00ინკომატი ხინავანე - ფეროვიარიო ნაკალა -:-
16:00კოსტა დო სოლი - ფეროვიარიო ლიჩინგა -:-
16:00სონგო - მაჩეჯე მოკუბა -:-
16:00ფეროვიარიო ბეირა - ფეროვიარიო ნამპულა -:-

მონღოლეთი: პრემიერ ლიგა

08:30BCH ლაიონსი - დერენი -:-
08:30ხოვდი - ატლეტიკი 220 -:-
11:30Tuv Buganuud - ხაან ხუნს-ერქიმი -:-
11:30ულანბაატარ სიტი - ულანბაატარი -:-
12:00ხანგარიდი - ფალკონსი -:-

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

01:00დომინიკელთა რესპუბლიკა U17 - ბოლივია U17 -:-
17'კოლუმბია U17 - პარაგვაი U17 0:0
16:00ლიტვა U17 - ლატვია U17 -:-
16:00ფინეთი U17 - ესტონეთი U17 -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

20:00კრასნოდარი 2 (Rus) - ბიოლოგი (Rus) -:-
13:00რადომიაკ რადომი (Pol) - არკა გდინია (Pol) -:-
13:00უნივ. კრაიოვა (Rou) - ჰაიდენჰაიმი (Ger) -:-
15:00კირხანშორინგი (Ger) - ბურგჰაუზენი (Ger) -:-
15:30ბიშოფსვერდაერი (Ger) - ხემიე ლაიპციგი (Ger) -:-
16:00ალუმინი (Slo) - უ. კლუჟი (Rou) -:-
16:00კრასნოდარი (Rus) - ფორტე ტაგანროგი (Rus) -:-
16:00ტვენტე (Ned) - ნორდსიელანდი (Den) -:-
17:00ესენი (Ger) - სვ ესენი (Ger) -:-
17:00ოტროკოვიცე (Cze) - დუბნიცა (Svk) -:-
17:00ტეუტონია ოტენსენი (Ger) - ლუპო-მარტინი ვოლფსბურგი (Ger) -:-
17:00ტიროლი (Aut) - ნიურნბერგი (Ger) -:-
17:00შპროკჰოველი (Ger) - დუისბურგი (Ger) -:-
17:30კარლსრუე (Ger) - ვერდერი ბრემენი (Ger) -:-
17:30ლოკომოტივი მოსკოვი (Rus) - ფ. ვორონეჟი (Rus) -:-
18:00ალანია ვლადიკავკაზი (Rus) - ბალტიკა (Rus) -:-
18:00გოუსპორტი (Eng) - პორტსმუთი (Eng) -:-
18:00ტუბიზე (Bel) - ვარეგემი (Bel) -:-
19:00რადომლიე (Slo) - სლასკი ვროცლავი (Pol) -:-
19:00შალკე II (Ger) - ვრედენი (Ger) -:-
21:00ზენიტი (Rus) - ცრვენა ზვეზდა (Srb) -:-

მსოფლიო: ხმელთაშუაზღვის თამაშები - პლეი-ოფი

00:00იტალია U18 - მაროკო U18 2:1

ნიგერია: NPFL

19:00ვიკი - აკვა -:-
19:00კვარა - ნასარავა -:-
19:00მფმ - ნიგერ ტორნადოსი -:-
19:00პლატო - ლობი -:-
19:00რემო სტარზი - ენიმბა -:-
19:00რივერს იუნაიტედი - კანო -:-

ნორვეგია: ელიტსერიენი

20:00კრისტიანსუნდი - ლილესტრიომი -:-
20:00ოლესუნდი - სტრომსგოდსეტი -:-
20:00სარპსბორგი - სანდეფიორდი -:-
20:00ჰამ-კამი - მიოლდე -:-
22:00ვიკინგი - როსენბორგი -:-

ნორვეგია: ადეკოლიგა

17:00კფუმ ოსლო - სოგნდალი -:-
17:00მიონდალენი - სტაბეკი -:-
17:00სკეიდი - გრორუდი -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 2 ჯგუფი 1

14:45სოტრა - ორნი -:-
16:00ვ. ჰაუგესუნდი - ულერნი -:-
17:00გაუქმდანოტოდენი - ოიგარდენი -:-
17:00სტაალ იორპელანდი - მოსი -:-
18:00ეგერსუნდსი - სტრომენი -:-
20:00ჰალდენი - ოდდი 2 -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 2

15:00ბრუმუნდალი - ვოლდა -:-
18:00ლილჰამერი - კონგსვინგერი 2 -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 3

17:00ჰაუგესუნდი 2 - ბრემნესი -:-

პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

01:00სერო პორტენო - ტაკუარი 1:0
I ტაიმირეზისტენსია - ლიბერტად ასუნსიონი 0:3
00:0012 დე ოქტუბრე - გენერალ კაბალიერო -:-

პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია

18:00კოლეგიალესი - 2 დე მაიო -:-
18:00პასტორეო - ინდეპენდიენტე -:-

პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა

00:15სიენსიანო - უნივერსიდად სან მარტინი 5:3
61'ბინასიონალი - კარლოს სტეინი 3:0
21:00კარლოს მანუჩი - სპორტინგ კრისტალი -:-
00:00ადტ ტარმა - ალიანსა ლიმა -:-
00:00ალიანსა ატლეტიკო - მელგარი -:-
00:00სპორტ ბოიზი - სპორტ უანკაიო -:-

პერუ: ლიგა 2 - კლაუსურა

00:00ალფონსო უგარტე - კომერსიანტეს უნიდოსი -:-
00:00კუსკო - უნიონ კომერსიო -:-
00:00ლაკუაბამბა - უნიონ ჰუარალი -:-
00:00პირატა - ხუან აურიჩი -:-
00:30ლოს ჩანკასი - დეპორტივო კოოპსოლი -:-
00:30შაველინი - ალიანსა ჰუანუკო -:-

რეუნიონი: რეგიონალ 1

15:30კაპრიკორნი - სენტ-პაულუაზი -:-
15:30მარსუინსი - ექსელსიორი -:-
15:30პარფინი - სტ. ლუისი -:-
15:30სენტ როუზი - სენტ-მარიენი -:-
15:30სენტ-სუზანი - სენტ-პიეროისი -:-
15:30ტამპონესი - სენტ-დენისი -:-
15:30ტრუა ბასინი - ჟანა დ'არკი -:-

რუსეთი: სუპრიმ დივიზიონი ქ

17:30კრასნოდარი ქ - ენისეი ქ -:-

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 1

14:00დეგუ - სუვონი -:-
14:30სუვონ ბლუვინგსი - ინჩეონი -:-

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2

13:00ასანი - ბუსანი -:-
15:00სეული ე-ლანდი - ჩონამი -:-

სამხრეთ კორეა: K3 ლიგა

12:00პოჩეონი - ულსანი -:-
14:00დანგჯინ სიტიზენი - განგნეუნგი -:-
14:00ჰვასეონგი - ბუსან კიოტონგი -:-

სინგაპური: პრემიერ ლიგა

13:30ტანიონგი პეგარი - ლაიონ სიტი -:-

სომალი: ჩემპიონატი

16:00Sahafi - ჰორსიდი -:-

ტაივანი: პრემიერ ლიგა

12:00ჰანგ იუენი - ტაიფაუერი -:-

ტაჯიკეთი: უმაღლესი ლიგა

16:30რავშანი - ესხატა -:-
16:30რავშანი ზაფარაბადი - ხატიონი -:-
16:30რეგარ-ტადაზი - ისტიქლოლ დუშანბე -:-

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - ინტერმედიოს ტურნირი

03:00გადაიდომალდონადო - უონდერერსი -:-
19:00გადაიდოდანუბიო - რივერ პლეიტი -:-
23:00გადაიდობოსტონ რივერი - დეფენსორ სპორტინგი -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი A

17:00ლაპა - კესკი-უუსიმა -:-
19:30კუპს აკატემია - კაპა -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B

19:30გრიფკ - VJS -:-

ფიჯი: პრემიერ ლიგა

45+'Nasinu - Tailevu Naitasiri 0:0
05:30სუვა - ბა -:-
07:00ნადროგა - ნადი -:-
07:00ნავუა - ლაუტოკა -:-
07:30რევა - ლაბასა -:-

ყაზახეთი: პრემიერ ლიგა

17:00ასტანა - მაქატარალი -:-
19:00აკსუ - ყიზილჟარი -:-
19:00კაირატი ალმათი - აკჟაიკი -:-

ყაზახეთი: პირველი დივიზიონი

16:00იასი - ბაიკონურ ყიზილორდა -:-

შვედეთი: ოლსვენსკა

17:00დიურგორდენი - ჰამარბი -:-
17:00ვარბერგსი - ვარნამო -:-
19:30ნორკოპინგი - სირიუსი -:-
19:30ჰაკენი - ელფსბორგი -:-

შვედეთი: სუპერეტანი

15:00ვასტერასი სკ - ბრაგე -:-
17:00ესკილსტუნა - ბრომაპოიკარნა -:-

შვედეთი: შვედეთის თასი - საკვალიფიკაციო

16:00რაპე გოიფ - ოსკარშამნსი -:-
17:00Lucksta - ოსტერსუნდი -:-
18:00იფკ ლულეა - უმეა -:-

ჩილე: პრიმერა დივიზიონი

23:00პალესტინო - უნიონ ესპანიოლა 1:0
01:30უნივერსიდად დე ჩილე - უნიონ ლა კალერა 2:1
17'უაჩიპატო - კურიკო უნიდო 1:0
23:00ლა სერენა - ო'ჰიგინსი -:-

ჩილე: პრიმერა B

20:30დ. პუერტო მონტი - მაგალანესი -:-
20:30ს. მორნინგი - ბარნეჩეა -:-

ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი

23:30იბერია - გენერალ ვალასკესი 0:1
23:00ლიმაჩე - ინდ. კაუქენსი -:-

ჩინეთი: სუპერ ლიგა

12:30მეიჟოუ ჰაკა - შენჟენი -:-
13:30დალიან პრო - ჩანგჩუნ იატაი -:-
13:30ტიანჯინ ჟინმენ ტაიგერი - ბეიჯინგ გუოანი -:-
15:30ვუჰან სრი თაუნსი - შანხაი შენჰუა -:-
15:30შანდონგ ტაიშანი - გუანგჟუ სიტი -:-
16:00ჟეჯიანგ პროფესინალი - ჰენან სონგშან ლონგმენი -:-

ჩინეთი: პირველი ლიგა

12:00გუანგხი პინგუო ჰალიაო - ნანტონგ ჟიიუნი -:-
12:00ქინგდაო - სუჟუ დონგვუ -:-

ჩინეთი: მეორე ლიგა

11:30Jiangxi Dark Horse - Hainan Star -:-
11:30დანდონგ ტენგიუე - Wuhan Jiangcheng -:-
11:30იანბიან ლონგდინგი - Quanzhou Yassin -:-
15:30Jinan Xingzhou - ქინგდაო რედ ლაიონსი -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.