განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ტიროლი

21:30სვ ვორგლი - შვაცი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ზალცბურგი

21:00გროდიგი - ზეეკირხენი -:-

აზია: ჩემპიონთა ლიგა

19:00ალ-ნასრი (Sau) - ალ-აინი (Uae) -:-
19:00სეფაჰანი (Irn) - ალ-სადი (Qat) -:-
22:00ალ-დუჰაილი (Qat) - ალ-ტაავონი (Sau) -:-
22:00პერსეპოლისი (Irn) - ალ-შარჯა (Uae) -:-

არაბთა საამიროები: UAE ლიგა

18:45გადაიდობანი იასი - ხორფაკანი -:-
21:30გადაიდოაჯმანი - ჰატა -:-

აშშ: MLS

01:00ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი - მონრეალ იმფაქტი 3:1
87'ატლანტა იუნაიტედი - დალასი 1:0
85'ნიუ იორკ სიტი - ტორონტო 0:0
55'კოლუმბუს ქრიუ - მინესოტა 1:0
I ტაიმისპორტინგ კანზას სიტი - ორლანდო სიტი 0:2
55'ჩიკაგო ფაიერი - ჰიუსტონ დინამო 3:0
55'ცინცინატი - ფილადელფია უნიონი 0:0
45+'ინტერი მაიამი - ნიუ იორკ რედ ბულზი 1:1
21'ნეშვილი - DC იუნაიტედი 0:0
05:00კოლორადო რაპიდსი - სან ხოსე ერსქვეიქსი -:-
05:30რეალ სოლტ ლეიკი - ლოს ანჯელეს გალაქსი -:-
06:00პორტლენდ ტიმბერსი - სიეტლ საუნდერსი -:-
06:30ლოს ანჯელესი - ვანკუვერ ვაითქეფსი -:-

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

23:00გადაიდონიუ მექსიკო - რიო გრანდე -:-
86'ინდი ილევენი - სენტ-ლუისი 1:1
03:00გაუქმდაჩრდილოეთ კაროლინა - მაიამი -:-
86'ჰარტფორდ ატლეტიკი - ფილადელფია უნიონი 2 1:1
76'შარლოტ ინდეპენდენსი - მაიამი 0:0
57'ატლანტა იუნაიტედი 2 - ნიუ იორკ რედ ბულზი 2 4:2
03:30გაუქმდაატლანტა იუნაიტედი 2 - ბირმინგემი -:-
04:00გადაიდომემფისი - ჩრდილოეთ კაროლინა -:-
04:30გაუქმდაოსტინ ბოლდი - სან დიეგო ლოიალი -:-
05:00გაუქმდანიუ მექსიკო - პორტლენდი 2 -:-
06:00ლოს ანჯელეს გალაქსი 2 - სან დიეგო ლოიალი -:-
06:00გაუქმდატაკომა დეფიანსი - სან ანტონიო -:-

აშშ: USL ლიგა 1

02:30რიჩმონდ კიკერსი - ფორტ ლოდერდეილი 2:1
06:30ტუსონი - ფორვარდ მედისონი -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა - რეზერვები

15:00გოროდეია 2 - სლავია მოზირი 2 -:-

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი ACFF

22:00ენტენტ დურბუი - ვარემი -:-

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV B

22:00ვიიგმაალი - ბერხემ სპორტი -:-

ბრაზილია: სერია A

21'სპორტ რესიფი - კორინთიანსი 0:0

ბრაზილია: კამპეონატო ამაპაენსე - პლეი-ოფი

87'სანტანა - იპირანგა აპ 1:2

ბრაზილია: ჩემპიონატი მარანჰენსე - პლეი-ოფი

02:00სამპაიო კორეა - მოტო კლუბი -:-

ბრაზილია: პაულისტა A2 - პლეი-ოფი

00:00პირაკიკაბა - სან კაეტანო 0:0

ბრაზილია: ბრაზილიის თასი

21'ვასკო და გამა - ბოტაფოგო 0:0
21'სეარა - ბრუსკე 0:1

ბრაზილია: ბრაზილიერო U20

22:00ამერიკა მგ U20 - სეარა U20 -:-
22:00სან-პაულუ U20 - ატლეტიკო-პრ U20 -:-
22:30ინტერნასიონალი U20 - ფლამენგო U20 -:-

ბრაზილია: ბრაზილეირო ქ

01:00ირანდუბა დე ამაზონია ქ - კორინთიანსი ქ 0:2
63'კრუზეირო ქ - ფეროვიარია ქ 0:1
22:00გრემიო ქ - ინტერნასიონალი ქ -:-
22:00პალმეირასი ქ - სანტოსი ქ -:-
22:00პონტე-პრეტა ქ - კინდერმანი ქ -:-

გერმანია: ობერლიგა ვესტფალენი

21:00Clarholz - მაინერცჰანგენი -:-
21:00Schermbeck 2020 - Vreden -:-
21:00აინტრახტ რაინე - გუტერსლოჰი -:-
21:00ვტენშაიდი - Finnentrop/Bamenohl -:-
21:00პროისენ მიუნსტერი 2 - ვესტფალია ჰერნე -:-
21:00სიგენი - შპროკჰოველი -:-
21:00ტუს ჰალტერნი - ჰოლცვიკედერი -:-
21:3009 დორტმუნდი - კაან-მარინბორნი -:-
21:30ჰამერ სპვგგ. - ენეპეტალი -:-

გერმანია: ობერლიგა ნიდერჰეინი

21:30DJK Teutonia St.Tonis - მეერბუში -:-
21:30უნიონ ნეტეტალი - მონჰაიმი -:-
21:30გადაიდოჰილდენი - ველბერტი -:-
22:00დუისბურგი - 1.მიუნხენგლადბახი -:-

ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა

17:00ვადი დეგლა - სმუჰა -:-
19:30ელ გუნაჰი - ასვანი -:-
19:30ელ-მასრი - ელ-ენტაგ ელ-ჰარბი -:-
22:00ისმაილი - პირამიდსი -:-

ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა - საკვალიფიკაციო

23:00გენტი (Bel) - დინამო კიევი (Ukr) 1:2
23:00მიოლდე (Nor) - ფერენცვაროში (Hun) 3:3
23:00ოლიმპიაკოსი (Gre) - ომონია (Cyp) 2:0

ევროპა: ევროპის ლიგა - საკვალიფიკაციო

18:00არარატი-სომხეთი (Arm) - ცელიე (Slo) -:-
19:30კუპს (Fin) - სუდუვა (Ltu) -:-
20:00მოლ ფეჰერვარი (Hun) - რეიმსი (Fra) -:-
20:00პლზენი (Cze) - სონდერიისკე (Den) -:-
20:30როსტოვი (Rus) - მაკაბი ჰაიფა (Isr) -:-
21:00ბეშიქთაში (Tur) - რიუ ავე (Por) -:-
21:00დიურგორდენი (Swe) - კლუჟი (Rou) -:-
21:00მალმიო (Swe) - ლოკ. ზაგრები (Cro) -:-
21:00მურა (Slo) - პსვ (Ned) -:-
21:00რიგა (Lat) - სელტიკი (Sco) -:-
21:00როსენბორგი (Nor) - ალანიასპორი (Tur) -:-
21:00ფლორიანა (Mlt) - ფლორა (Est) -:-
21:00შარლერუა (Bel) - პარტიზანი (Srb) -:-
21:00ცსკა სოფია (Bul) - ბ36 ტორსჰავნი (Fai) -:-
21:30სტიაუა ბუქარესტი (Rou) - ლიბერეცი (Cze) -:-
21:30ჰ. ბეერ შევა (Isr) - მოზერველი (Sco) -:-
22:00აპოელი (Cyp) - ზრინსკი (Bih) -:-
22:00გალათასარაი (Tur) - ჰაიდუკი სპლიტი (Cro) -:-
22:00გრანადა (Esp) - Loco. Tbilisi (Geo) -:-
22:00კლაკსვიკი (Fai) - დინამო თბილისი (Geo) -:-
22:00კოპენჰაგენი (Den) - პიასტი გლივიცე (Pol) -:-
22:00სარაევო (Bih) - ბუდუჩნოსტი (Mne) -:-
22:00სტანდარდ ლიეჟი (Bel) - ვოივოდინა (Srb) -:-
22:00შერიფი ტირასპოლი (Mda) - დანდალკი (Irl) -:-
22:00შკენდია (Mkd) - ტოტენჰემი (Eng) -:-
22:15ვოლფსბურგი (Ger) - დესნა (Ukr) -:-
22:30ბაზელი (Sui) - ანორთოსისი (Cyp) -:-
22:30ლასკი (Aut) - დუნაისკა სტრედა (Svk) -:-
22:30ლეგია ვარშავა (Pol) - დრიტა (Kos) -:-
22:30მილანი (Ita) - ბოდო/გლიმტი (Nor) -:-
22:30სტ. გალენი (Sui) - აეკი ათენი (Gre) -:-
22:45რიეკა (Cro) - კოლოსი კოვალივკა (Ukr) -:-
23:00ვილემ II (Ned) - რეინჯერსი (Sco) -:-
23:00სპორტინგი (Por) - აბერდინი (Sco) -:-

ევროპა: ევრო U17 - საკვალიფიკაციო - პირველი ეტაპი

16:00გადაიდოლატვია U17 - დანია U17 -:-
16:00გადაიდოსერბეთი U17 - სომხეთი U17 -:-
16:00გადაიდოფინეთი U17 - ისრაელი U17 -:-
16:00გადაიდოშვედეთი U17 - ყაზახეთი U17 -:-

ევროპა: სუპერ თასი

23:00მიუნხენის ბაიერნი - სევილია -:-

ესტონეთი: ესილიგა

20:00გაუქმდატამეკა ტარტუ U21 - პარნუ ვაპრუსი -:-

თურქმენეთი: იოკარი ლიგა

17:00გადაიდოაშხაბადი - ნებიტცი -:-
17:00გადაიდოენერგეტიკი - ალტინ ასირი -:-
17:00გადაიდოშაგადამი - მერვი -:-

თურქმენეთი: ახალგაზრდული ლიგა

17:00გადაიდოკოპეტდაგ აშხაბადი U21 - აჰალი U21 -:-

ინგლისი: ეფლ თასი

22:00ბრისტოლ სიტი - ასტონ ვილა -:-
22:45ლინკოლნ სიტი - ლივერპული -:-
22:45მანჩესტერ სიტი - ბორნმუთი -:-

იორდანია: პრემიერ ლიგა

18:00შაბაბ ალ-ორდონი - აქაბა -:-
19:30გადაიდოალ-ფაისალი ამანი - ალ სალტი -:-
20:30ალ-ჰუსეინი - ალ-რამტჰა -:-
22:00გადაიდოაქაბა - ალ-აჰლი -:-

ისლანდია: უმაღლესი ლიგა

20:00კა აკურეირი - კოპავოგური -:-
20:15კრ რეიკიავიკი - გროტა -:-
20:15ფიოლნირი - აკრანესი -:-
20:15ჰაფნარფიორდური - ვალური -:-
23:15ბრეიდაბლიკი - სტიარნანი -:-
23:15ფილკირი - ვიკინგური რეიკიავიკი -:-

ისლანდია: დივიზიონი 2

23:15კორდენგირი - სელფოსი 3:1

ისრაელი: პირველი ლიგა

20:30ბეითარ თელ ავივი - ჰაპოელი აფულა -:-
20:30მს კაფრ ქასიმი - ნეს ციონა -:-
20:30ნოფ ჰაგალილი - Hapoel Jerusalem -:-
20:30ჰ. რაანანა - რამათ ჰაშარნი -:-
20:30ჰაპოელ კფარ შალემი - ჰაპოელი რამათ განი -:-
20:30ჰაპოელ უმ ალ-ფაჰმი - ჰ. ირონი რიშონი -:-
20:30ჰაპოელი იკსალ იმადი - ჰ. აკკო -:-

იტალია: პრიმავერა - კოპა იტალია

17:00ლაციო U19 - ნუოვა კოზენცა U19 -:-
17:00ტორინო U19 - სპეცია U19 -:-
18:00ვერონა U19 - პორდენონე U19 -:-

კანადა: ლიგა

03:15სერბიან უაით იგლზი - სკარბორო ბ. -:-

კოლუმბია: კოპა კოლიმბია

90'კართაგენა - ტიგრესი 0:0
05:05ლეონესი - უნიონ მაგდალენა -:-
00:15ჰუილა - რეალ სან ანდრესი -:-

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

06:00საპრისა - კართახინესი -:-

ლატვია: ლატვიის თასი

15:00ლიეპაია - ბფკ დაუგავპილსი -:-
16:30კაუგური - ელგავა -:-

ლიხტენშტაინი: ლიხტენშტაინის თასი

22:00ვადუცი C - ტრისენბერგი -:-

მავრიტანია: ლიგა 1

21:00სნიმ - ტევრაგ-ზეინა -:-
23:55ტიჯიკჯა - ნუაკჩოტ კინგსი -:-
21:00პოლისი - ნუადიბუ -:-
23:55კსარი - საჰელი -:-

მაროკო: ბოტოლა პრო

00:30ბერკანი - ფარ რაბატი 2:1
22:15ვიდადი - რაჯა კასაბლანკა -:-

მექსიკა: Liga de Expansion MX - აპერტურა

02:00ატლანტე - ტაპატიო 0:0
45+'ვენადოსი - ტლახკალა 0:0
06:05სელაია - ტამპიკო მადერო -:-

მიანმარი: ეროვნული ლიგა

13:00იანგონ იუნაიტედი - რახინ იუნაიტედი -:-
13:00შან იუნაიტედი - აიეიავადი -:-

მოლდოვა: ეროვნული დივიზიონი

17:00ჩოდრუ ლოზოვა - ფლორესტი -:-

მონღოლეთი: Premier League

15:00სუმიდა გეპრო - მაზაალაინუუდი -:-

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

19:00საფრანგეთი U17 - შვეიცარია U17 -:-
19:00გაუქმდაშვეიცარია U18 - საქართველო U18 -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

23:00კორნელა (Esp) - უე სანტსი (Esp) 0:1
23:00მარინო (Esp) - ატლეტიკო ვიქტორია (Esp) 1:0
21:00იბიცა (Esp) - ელ ეხიდო (Esp) -:-
21:30Montanesa (Esp) - ეუროპა (Esp) -:-
22:00ალგესირასი (Esp) - კორდობა (Esp) -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 3

20:00გაუქმდადონი - მანდალსკამერატენე -:-

პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა

00:00სიენსიანო - მელგარი 3:1
00:30ლაკუაბამბა - სპორტინგ კრისტალი 1:4
00:30იაკუჩო - ბინასიონალი -:-

პორტუგალია: ლიგაპრო

23:00ლეიშოესი - მაფრა 0:2
19:00აკადემიკო ვისეუ - ეშტორილი -:-

პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23

22:00ბენფიკა U23 - სპორტინგი U23 -:-

რუსეთი: PFL - ჯგუფი 2

12:00ჩიტა - დინამო მოსკოვი 2 -:-
14:00ზენიტი ირკუცკი - ლენინგრადეცი -:-

რუსეთი: PFL - ჯგუფი 4

14:00დინამო ბარნაული - ზენიტი იჟევსკი -:-
16:00ნოვოსიბირსკი - კამაზი -:-

სამხრეთ ამერიკა: ლიბერტადორესის თასი

02:15ატლეტიკო-პრ (Bra) - კოლო კოლო (Chi) 2:0
02:15დეფენსა იუსტიცია (Arg) - ოლიმპია ასუნსიონი (Par) 2:1
02:15კარაკასი (Ven) - ლიბერტად ასუნსიონი (Par) 2:1
21'ალიანსა ლიმა (Per) - რასინგი (Arg) 0:0
21'ამერიკა დე კალი (Col) - უნივერსიდად კათოლიკა (Chi) 1:0
21'გუარანი (Par) - პალმეირასი (Bra) 0:0
21'ინტერნასიონალი (Bra) - გრემიო (Bra) 0:0

სამხრეთ კორეა: WK ლიგა ქ

14:00ინჩეონ ჰიუნდაი სთილი ქ - სეჯონგ სპორტსტოტო ქ -:-
14:00სეული ქ - ჩანგნიეონგი ქ -:-
14:00სუვონი ქ - ბეონ სანგმუ ქ -:-
14:00ჰვარჩეონი ქ - გიეონგჯუ ქ -:-

სომხეთი: პრემიერ ლიგა

16:30Van - ალაშკერტი -:-

სომხეთი: პირველი ლიგა

16:00სევანი - Noravank -:-
16:30ლერნაინ არცახი - ბკმა -:-

სუდანი: პრემიერ ლიგა

18:00გადაიდოალ-შორტა - ალ-ხართუმი -:-
18:00გადაიდოალფალაჰი ატბრა - ჰილალ ელ-ფაშერი -:-
18:00გადაიდოელ-აჰლი ატბარა - ჰაი ალ-არაბი -:-
18:00გადაიდორაბიტა კოსტი - აჰლი ხართუმი -:-

ფინეთი: ვეიკაუსლიგა

19:30ჰიკი - ტპს -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B

19:30ტპვ - ილვესი 2 -:-

ყაზახეთი: პრემიერ ლიგა

11:30ჟეტისუ ტალდიყორღანი - შახტარი ყარაღანდი -:-
13:45ორდაბასი - ყიზილჟარი -:-
16:00კაისარი ყიზილორდა - ასტანა -:-

ყაზახეთი: პირველი დივიზიონი

09:00ბაიკონურ ყიზილორდა - ალტაი სემეი -:-
09:00შახტარი ბულატი - სდიუშორი -:-
14:30ეკიბასტუზი - Arys -:-
14:30ყირანი - აქტობე -:-

შვედეთი: Division 2 - Östra Götaland

21:00ჰასლეჰოლმი იფ - იფკ ჰასლეჰოლმი -:-

შვედეთი: ელიტეტანი ქ

21:30ბრომაპოიკარნა ქ - ალვსიო ქ -:-

ჩილე: პრიმერა დივიზიონი

18:00დეპორტეს იქუიქუე - უნიონ ლა კალერა -:-
20:30უნ. დე კონსეფსიონი - ო'ჰიგინსი -:-
23:00კობრესალი - პალესტინო -:-

ჩილე: პრიმერა B

23:00ს. მორნინგი - ვალდივია 1:1
23:00სან-ლუისი - CD Santa Cruz 0:0

ჩინეთი: სუპერ ლიგა

11:00გუანჯოუ რ&ფ - შანხაი შენჰუა -:-
14:00ჯიანგსუ სუნინგი - გუანგჟოუ ევერგრანდი -:-
15:35ჰენან ჯიანიე - შანდონგ ლუნენგი -:-
16:00დალიან პრო - შენჟენი -:-

ჩინეთი: პირველი ლიგა

12:00ჩენგდუ ქიანბაო - სუჟუ დონგვუ -:-
15:35მეიჟოუ ჰაკა - ჟეჯიანგი გრინთაუნი -:-
16:00ქსინჯიანგ ტიანშანი - ჰეილონგჯიანგ ლავა -:-

ჩრდილოეთ ირლანდია: Premiership Women

23:00გლენტორანი ქ - Crusaders ქ 1:0
23:00დერი სიტი ქ - ლინფილდი ქ 0:7
23:00კლიფტონვილი ქ - Sion Swifts ქ 4:6

ჰონგ კონგი: პრემიერ ლიგა

11:00კიჩი - ლი მენ უორიორსი -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.