განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ავსტრია: 2. ლიგა

21:30ავსტრია ვენა II - ლაფნიცი -:-
21:30დორნბირნი - ლიფერინგი -:-
21:30ვიენი - ბვ ლინცი -:-
21:30კაპფენბერგი - ამშტეტენი -:-
21:30ჰორნი - გრაცერი -:-

აზია: AFC ჩემპიონთა ლიგა

14:00მელბურნ ვიქტორი (Aus) - ბეიჯინგ გუოანი (Chn) -:-
14:00ულსან ჰიუნდაი (Kor) - პერთი (Aus) -:-
17:00შანხაი შენჰუა (Chn) - ტოკიო (Jpn) -:-
17:00ჩიანგრაი იუნაიტედი (Tha) - სეული (Kor) -:-

ალჟირი: ლიგა 1

17:30კონსტანტინი - ტლემსენი -:-
17:30ჰუსეინ დეი - ორანი -:-
18:00რელიზანი - პარადოუ -:-
19:00კაბილიე - ბორჯ ბუ არერიჯი -:-

ალჟირი: U21 ლიგა

13:00კონსტანტინი U21 - ტლემსენი U21 -:-
13:00რელიზანი U21 - პარადოუ U21 -:-
13:00ჰუსეინ დეი U21 - ორანი U21 -:-
14:00კაბილიე U21 - ბორჯ ბუ არერიჯი U21 -:-

არაბთა საამიროები: UAE ლიგა

18:00ალ დაფრა - იტიჰად კალბა -:-
18:00ალ-ნასრი - ბანი იასი -:-
21:00ალ-აინი - ალ-ვაჰდა -:-

არაბთა საამიროები: დივიზიონი 1

16:40ალ ბატაეჰი - დიბა -:-
16:40ალ-არაბი - ალ ჰამრიაჰი -:-
16:40მასფუტი - მასაფი -:-

აფრიკა: CAF ჩემპიონთა ლიგა - პლეი-ოფი

23:00ზამალეკი - ალ აჰლი -:-

აფრიკა: CAF ჩემპიონთა ლიგა - საკვალიფიკაციო

19:00ნუადიბუ (Mrt) - ასანტე კოტოკო (Gha) -:-

აფრიკა: CAF კონფედერაციის თასი - საკვალიფიკაციო

15:00საგრადა (Ang) WO - მბაბანე სვალ. (Esw) -:-
16:00ნგაზი სპორტი (Com) - ნაპსა სტარზი (Zam) -:-
17:00ალამალ ატბარა (Sud) - KVZ (Zan) -:-
20:30კამსარი (Gui) - რენესანსი (Cha) -:-
22:00მონასტირი (Tun) - ფასილ კეტემა (Eth) -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა - რეზერვები

14:30დინამო მინსკი 2 - ბატე 2 -:-
14:30ვიტებსკი 2 - ტორპედო ჟოდინო 2 -:-
15:00ბრესტი 2 - ნემანი 2 -:-
15:00ისლოჩი მინსკი 2 - გოროდეია 2 -:-
15:00სლავია მოზირი 2 - ენერგეტიკ-ბგუ 2 -:-
15:00სლუცკი 2 - სმოლევიჩი 2 -:-
16:00სახტერი სოლიგორსკი 2 - მინსკი 2 -:-

ბელგია: იუპილერლიგა

23:45ეუპენი - შარლერუა -:-

ბელგია: პროქსიმუს ლიგა

23:00დაინცე - ბრიუგე U23 -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი - აპერტურა

23:00ოლვეის რედი - ნასიონალ პოტოსი -:-
23:00სანტა კრუზი - აურორა -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრემიერ ლიგა

16:00მლადოსტი დკ - ზელეზნიჩარი -:-

ბრაზილია: სერია A

03:00ფორტალეზა - გოიასი -:-

ბრაზილია: სერია B

04:30ფიგუეირენსე - ბოტაფოგო სპ -:-

ბრაზილია: სერია D

22:00აბც - იტაბაიანა -:-
22:00გლობო - კაიაზეირენსე -:-
22:00კამპინენსე - ამერიკა რნ -:-
22:00კორურიპე - ვიტორია დე კონქუისტა -:-
22:00სალგუეირო - გუარანი -:-
22:00ფლორესტა - აფოგადოს დე ინგაზეირა -:-
22:00ფრეი პაულისტანო - პოტიგუარი -:-
22:00ცენტრალი სკ - იაკიობა -:-
23:00ბაჰია დე ფეირა - ტუპინამბასი -:-
23:00გამა - ალაგოინჰასი -:-
23:00კალდენსე - ბრაზილიენსე -:-
23:00პალმასი - ვილა ნოვა -:-

ბრაზილია: ბრაზილიერო U20

02:00ატლეტიკო მინეირო U20 - ფლამენგო U20 -:-

ბულგარეთი: პირველი ლიგა

19:30ჩერნო მორე - სლავია სოფია -:-

ბულგარეთი: მეორე ლიგა

16:45ლოკომოტივ სოფია - სეპტემვრი სიმიტლი -:-

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-დასავლეთი

20:30ბოტევ ვრაცა II - პეშტერა გალატა -:-

განა: პრემიერ ლიგა

22:00ლეგონი - მედეამა -:-

გერმანია: ბუნდესლიგა

23:30ვოლფსბურგი - ვერდერი -:-

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა

21:30დარმშტადტი - ბრაუნშვაიგი -:-
21:30ზტ. პაული - ოსნაბრუკი -:-

გერმანია: 3. ლიგა

22:00უერდინგენი - ვერლი -:-

გიბრალტარი: ეროვნული ლიგა

23:00ლაიონს გიბრალტარი - ევროპა -:-

დანია: სუპერლიგა

22:00რანდერსი - ოდენსე -:-

დანია: 1 დივიზიონი

21:30ჰელსინგორი - ფრემად ამაგერი -:-
22:00კოლდინგი იფ - ვენდსისელი -:-

ევროპა: ევროპის ლიგა - ჯგუფური ეტაპი

28'ალკმაარი - რეალ სოსიედადი 0:0
28'გრანადა - ომონია 1:0
28'დანდალკი - რაპიდი ვენა 0:1
28'კლუჟი - რომა 0:0
28'ლევერკუზენი - ჰ. ბეერ შევა 0:0
28'ნაპოლი - რიეკა 0:0
28'ნიცა - სლავია პრაღა 0:1
28'პსვ - პაოკი 1:2
28'რეინჯერსი - ბენფიკა 1:0
28'სტანდარდ ლიეჟი - ლეხი პოზნანი 0:0
28'ტოტენჰემი - ლუდოგორეცი 1:0

ევროპა: ევრო ქ - საკვალიფიკაციო

15:00ყაზახეთი ქ - ჩრდილოეთ მაკედონია ქ -:-
17:00ალბანეთი ქ - კვიპროსი ქ -:-
19:00გერმანია ქ - საბერძნეთი ქ -:-
19:00ხორვატია ქ - ლიტვა ქ -:-
20:00ესტონეთი ქ - თურქეთი ქ -:-
20:00რუსეთი ქ - კოსოვო ქ -:-
23:00პორტუგალია ქ - შოტლანდია ქ -:-
23:00ჩრდილოეთ ირლანდია ქ - ბელარუსი ქ -:-
00:00ესპანეთი ქ - მოლდოვა ქ -:-
00:00საფრანგეთი ქ - ავსტრია ქ -:-

ერაყი: სუპერლიგა

15:00ალ-დივანიია - ალ-შორტა -:-
15:00ალ-კაჰრაბა - ალსინაატ ალკაჰრაბაია -:-
15:00ალ-ტალაბა - ზახო -:-
17:15ალ-ქასიმი - ალ-ნაფტი -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა

00:00ვალიადოლიდი - ლევანტე -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

00:30ალმერია - ტენერიფე -:-
22:00ალკორკონი - ხირონა -:-
00:00მალაგა - ლუგო -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 2

22:30ვალობინი - ხიხონ ინდუსტრიალი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 5

22:30გრამა - უე სანტსი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 14

23:30პლასენსია - კორია -:-

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი - მეორე ეტაპი

01:00დეპორტივო ტაჩირა - ზამორა -:-
04:00მონაგასი - კარაკასი -:-

ვენესუელა: სეგუნდა დივიზიონი - კლაუსურა

20:00ელ ვიგია - ფრონტერა -:-
20:00ურენა - დეპორტივო ზულია -:-
23:30ლოკალ ანდინა - ჰერმანოს კოლმენარესი -:-

ვიეტნამი: National League Women

13:00ჰა ნოი 2 W - ტაი ნგუიენი ქ -:-
15:30ჰა ნოი ქ - პჰონგ ფუ ჰა ნამი ქ -:-

თურქეთი: სუპერ ლიგა

20:30ანკარაგუჩუ - ტრაბზონსპორი -:-

თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 2

14:00მარდინი ბბ - ფეტიესპორი -:-
14:00ტოკატსპორი - ტეკირდაგსპორი -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა

00:00კრისტალ პალასი - ნიუკასლ იუნაიტედი -:-

ინგლისი: ჩემპიონშიპი

23:45ბრენტფორდი - ქპრ -:-

ინგლისი: ლიგა 1

23:45ფლიტვუდი - სანდერლენდი -:-

ინგლისი: ეროვნული ლიგა

23:45ნოტს ქაუნთი - ველდსტოუნი -:-

ინგლისი: FA თასი

43'ბეროუ - უიმბლდონი 0:0
23:55ტრეანმერი - ბრეკლი -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2

17:00მიდლსბრო U23 - რედინგი U23 -:-
17:00ნორვიჩი U23 - ბარნლი U23 -:-
23:00არსენალი U23 - დერბი U23 -:-
23:00ასტონ ვილა U23 - ფულემი U23 -:-
23:00ბლექბერნი U23 - ევერტონი U23 -:-
23:00ვესტ ჰემი U23 - მანჩესტერ იუნაიტედი U23 -:-

ინდოეთი: სუპერლიგა

18:00ისტ ბენგალი - ATK მოჰუნ ბაგანი -:-

იორდანია: პრემიერ ლიგა

18:00ალ-რამტჰა - ალ სალტი -:-
20:30შაბაბ ალ-ორდონი - ალ-აჰლი -:-

ისრაელი: პირველი ლიგა

17:00ბეითარ თელ ავივი - ნეს ციონა -:-
17:00ნოფ ჰაგალილი - ჰაპოელ კფარ შალემი -:-
17:00რამათ ჰაშარნი - ჰაპოელი იერუსალიმი -:-
17:00ჰ. ირონი რიშონი - მაკაბი ნაზარეთი -:-
17:00ჰ. რაანანა - მს კაფრ ქასიმი -:-
17:00ჰაპოელ უმ ალ-ფაჰმი - ჰაპოელი იკსალ იმადი -:-
17:00ჰაპოელი აფულა - ჰაპოელი რამათ განი -:-
17:00ჰაპოელი ფეთაჰ თიკვა - ჰ. აკკო -:-

ისრაელი: ლიგა ალეფი ჩრდილოეთი

14:00მაკაბი ტზურ შალომი - მს ტირა -:-
14:30Tayibe - ჰ. მიგდალ ჰაემეკი -:-
15:00ჰაპოელი ბუეინე - ირონი ტიბერიასი -:-
15:00ჰაპოელი კარფ კანა - მაკაბი ტამრა -:-
15:30ჰაპოელი კაუკაბი - მაკაბი ბნეი რაინა -:-

ისრაელი: ლიგა ალეფი სამხრეთი

14:00დიმონა - ჰაპოელი ბნეი ლოდი -:-
14:00ჰ. ბიკატ ჰაიარდენი - MS Ironi Kuseife -:-
14:15ნორდია იერუსალიმი - მაკაბი შაარაიმი -:-
14:30ჰაკოაჩ რამატ განი - მაკაბი ჯაფა -:-
14:45აშკელონი - მ. ირონი აშდოდი -:-
14:45შიმშონ კაფრ ქასიმი - ჰაპოელი აზორი -:-
14:45ჰოლონ იერმიაჰუ - მაკაბი იავნე -:-
15:00ირონი ორ იეჰუდა - მ. ჰერზლია -:-

იტალია: სერია B

00:00კიევო - ლეჩე -:-

კვიპროსი: პირველი დივიზიონი

21:00ოლიმპიაკოსი ნიქოზია - კარმიოტისა -:-

კვიპროსი: დივიზიონი 2

20:00გადაიდოსოტირასი - აია ნაპა -:-

კოლუმბია: პრიმერა A - ლიგუილა

03:00აგუილასი - ენვიგადო -:-
05:00ბუკარამანგა - პეტროლერა -:-

კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1

18:30რსკ - სენ-ელუა ლუპოპო -:-

მაკაო: ელიტ ლიგა

17:00ჩენგ ფუნგი - ბენფიკა -:-

მალტა: დივიზიონი 1

20:00პემბროუქი - სან გვანი -:-
00:15ნაშარ ლაიონსი - მქაბა -:-

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა - პლეი ოფები

05:00ტიგრესი - კრუზ ასული -:-
07:06პაჩუკა - პუმასი -:-

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანშენი MX - აპერტურა - პლეი ოფები

03:00კანკუნი - ტლახკალა -:-

მექსიკა: ლიგა MX ქ - აპერტურა - პლეი ოფები

22:00ამერიკა ქ - გვადალახარა ჩივასი ქ -:-

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

21:35ჰოლანდია ქ - აშშ ქ -:-

ნიგერი: ლიგა 1

19:00ესპუარი - ნიგელეკი -:-
19:00იანგორზო - დუანე ნიამეი -:-
19:00ადერი - პოლისი -:-
19:00სონიდეპი - რასინგ დე ბუკოკი -:-
19:00ურანა - ასფანი -:-

პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

02:30სერო პორტენო - სოლ დე ამერიკა -:-

პერუ: ლიგა 2

I ტაიმიხუან აურიჩი - მოლინოს ელ პირატა 0:1
01:45უნიონ კომერსიო - სანტა როსა -:-
04:15ალიანსა ატლეტიკო - უნიონ ჰუარალი -:-

პოლონეთი: ექსტრაკლასი

21:00პლოცკი - კრაკოვია -:-
23:30გორნიკი ზაბჟე - პოგონი შჩეცინი -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 1

20:40ლეგნიცა - ოდრა ოპოლე -:-
20:40ლეჩნა - ლკს ლოძი -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 2

20:00პრუშკოვი - სკრა -:-

პორტუგალია: პრიმეირა ლიგა

23:00ფერეირა - ფარმალისაო -:-

პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23

15:30ფარმალისაო U23 - ბრაგა U23 -:-
18:30ლეიშოესი U23 - გიმარაეში U23 -:-

რუმინეთი: რუმინეთის თასი

20:00ჩინდია ტარგოვისტე - ჰერმანშტადტი -:-
22:45პროგრესულ სპარტაკი - კრაიოვა -:-

რუმინეთი: სუპერლიგა ქ

13:00ბაია მარე ქ - სნ კონსტანტა ქ -:-

სამხრეთ ამერიკა: ლიბერტადორესის თასი - პლეი-ოფი

04:30გუარანი (Par) - გრემიო (Bra) -:-

სამხრეთ ამერიკა: სამხრეთ-ამერიკის თასი

02:15რივერ პლეიტი (Uru) - უნივერსიდად კათოლიკა (Chi) -:-
04:30დეფენსა იუსტიცია (Arg) - ვასკო და გამა (Bra) -:-
04:30ხუნიორი (Col) - უნიონ ლა კალერა (Chi) -:-

სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა

22:00მარიცბურგ იუნაიტედი - სუპერსპორტ იუნაიტედი -:-

სამხრეთ აფრიკა: GladAfrica ჩემპიონშიპი

17:30აიაქსი კეიპტაუნი - პოლოკვეინი -:-
17:30კეიპტაუნ ოლ სტარზი - JDR სტარზი -:-

საუდის არაბეთი: პროფესიონალური ლიგა

18:40ალ-შაბაბი - დამკი -:-
20:40ალ იტიჰადი - ალ-ქადისია -:-

საფრანგეთი: ლიგა 1

00:00სტრასბურგი - რენი -:-

საფრანგეთი: ნაციონალი

21:00ბასტია-ბორგო - კონკარნო -:-
21:00კრეტეი - ვილფრანში -:-
21:00ლავალი - სეტე -:-
21:00ორლეანი - Bourg en Bresse -:-
21:00სპორტინგ ლაიონი - ბასტია -:-
21:00სტად ბრიოშინი - ბულონი -:-

სომხეთი: პრემიერ ლიგა

18:00არარატი ერევანი - ნოაჰი -:-

სომხეთი: პირველი ლიგა

14:30ალაშკერტი 2 - ბკმა -:-
14:30პიუნიკი ერევანი 2 - შირაქი 2 -:-

ტაილანდი: ტაი ლიგა 1

15:30ნახონ რაჩასიმა - პათუმ იუნაიტედი -:-

უელსი: კიმრუ პრემიერი

23:45ბალა - ნიუთაუნი -:-

უკრაინა: პრემიერ ლიგა

21:00ლვოვი - მარიუპოლი -:-

უკრაინა: ახალგაზრდული ლიგა

14:00დნიპრო-1 U21 - შახტარი დონეცკი U21 -:-
15:00დინამო კიევი U21 - ვორსკლა პოლტავა U21 -:-
15:30ოლექსანდრია U21 - რუხი ლვოვი U21 -:-

უნგრეთი: NB I

23:00უიპეშტი - პაკში -:-

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - ინტერმედიოს ტურნირი

28'რენტისტასი - პლაზა კოლონია 0:0

ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი

17:00ვილა ტერესა - სუდ ამერიკა -:-
00:00როჩა - ალბიონი -:-

ქუვეითი: პრემიერ ლიგა

17:00ხაიტანი - კაზმა -:-
19:30ბურგანი - ალ-საჰელი -:-

ყაზახეთი: პრემიერ ლიგა

11:00ჟეტისუ ტალდიყორღანი - ასტანა -:-
12:00კაისარი ყიზილორდა - ყიზილჟარი -:-
12:00კასპიი აქტაუ - შახტარი ყარაღანდი -:-
16:00ტობოლი - ტარაზი -:-

ყატარი: QSL

18:30ალ-ღარაფა - ალ-ხორი -:-
20:45ალ-დუჰაილი - ალ-ხარიტიატი -:-
20:45ალ-სადი - უმ-სალალი -:-

შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა

22:00აარაუ - ვინტერთური -:-
22:00კრინსი - ლოზანა უხი -:-
23:00ვილი - გრასჰოპერსი -:-
23:00შაფჰაუზენი - ქსამაქსი -:-

ჩეხეთი: 1. ლიგა

21:00პარდუბიცე - სიგმა ოლომოუცი -:-

ჩილე: პრიმერა B

01:00კოპიაპო - დეპორტეს ტემუკო -:-
17:30ვალდივია - ნუბლენსე -:-

ჩინეთი: FA თასი

11:35ტიანჯინ ტედა - გუიჟუ ჟიჩენგი -:-
15:35ჯიანგსუ სუნინგი - მეიჟოუ ჰაკა -:-

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 1

21:00სიბენიკი - სლავენი ბელუპო -:-

ჰოლანდია: ერედივიზიონი

23:00ტვენტე - ვალვაიკი -:-

ჰოლანდია: პირველი დივიზიონი

21:45კამბური - დენ ბოსხი -:-
21:45ოსი - ბრედა -:-
00:00ვოლენდამი - ალმერე სიტი -:-
00:00ჰელმონდი - იონგ პსვ -:-

ჰონდურასი: ლიგა ნასიონალი - აპერტურა - პირველი ფაზა

01:00ჰონდურას პროგრესო - მოტაგუა -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.