ფეხბურთი » 03.05.2024 » დასრულებული
გერმანია: ბუნდესლიგა
22:30ჰოფენჰაიმი - ლაიპციგი 1:1ევროპა: ევროპის ლიგა - პლეი-ოფი
23:00მარსელი - ატალანტა 1:123:00რომა - ლევერკუზენი 0:2
ევროპა: კონფერენს ლიგა - პლეი-ოფი
23:00ასტონ ვილა - ოლიმპიაკოსი 2:423:00ფიორენტინა - ბრიუგე 3:2
ესპანეთი: ლა ლიგა
23:00ხეტაფე - ატლეტიკი ბილბაო 0:2ინგლისი: პრემიერ ლიგა
23:00ლუტონი - ევერტონი 1:1იტალია: სერია A
22:45ტორინო - ბოლონია 0:0საფრანგეთი: ლიგა 1
21:00ტულუზა - მონპელიე 1:223:00ლანსი - ლორიანი 2:0
ავსტრალია: NPL სამხრეთ ავსტრალია
14:00კემპბელთაუნ სიტი - Adelaide Croatia Raiders 2:0ავსტრალია: NPL ვიქტორია
13:30დანდენონგ თანდერი - მელბურნ ნაითსი 0:314:30ალტონა მეჯიქი - ჰუმ სიტი 0:2
ავსტრალია: NSW League One
14:00Nepean - Canterbury Bankstown 0:1ავსტრალია: Tasmania Southern Championship
14:15კლარენს იუნაიტედი U21 - საუთ ჰობარტი U21 2:2ავსტრია: ბუნდესლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
21:30აუსტრია ლუსტენაუ - აუსტრია ვენა 2:0ავსტრია: 2. ლიგა
20:10ამშტეტენი - ვიენი 3:220:10დორნბირნი - კაპფენბერგი 1:3
20:10ლეობენი - სტ. პოლტენი 0:0
20:10ლიფერინგი - შტურმ გრაცი (Am) 4:1
20:10შტრიპფინგი - ლაფნიცი 1:1
22:30გრაცერი - ადმირა 1:0
ავსტრია: რეგიონალლიგა აღმოსავლეთი
21:00ნოიზიდლი - მანსდორფი 3:121:30ვიენერ სპორტკლუბი - SK Rapid (Am) 0:4
21:30კრემსერი - არდაგერი 2:0
21:30ობერვარტი - ტრაისკირხენი 2:5
21:30ტვლ ელექტრა - დრასბურგი 3:1
21:30ფავორიტნერი - ვიენერ ვიქტორია 0:0
ავსტრია: რეგიონალლიგა ცენტრალური
21:00ალერჰეილიგენი - ფორვარტს შტეირი 3:421:00ვაიცი - რიდი (Am) 5:3
21:00ვოკლამარკტი - ვოიცბერგი 0:2
21:00უნიონ გურტენი - ვალერნი/სტ მარინკირხენი 2:0
21:30დოიჩლანდსბერგერი - ბად გლაიხენბერგი 5:1
ავსტრია: ბურგენლანდი
21:00სიგენდორფი - პინკაფელდი 1:021:30დოიჩკროიცი - მარცი 2:2
21:30ლეითაპროდერსდორფი - ჰორიტშონი 1:2
21:30პარნდორფი - კლიგენბახი 0:1
ავსტრია: კარნტენი
20:00საკ კლაგენფურტი - ლანდსკრონი 1:120:00სტ. იაკობი/როსი - ლენდორფი 1:2
20:30ტრაიბახი - ატუს ველდენი 0:3
ავსტრია: ნიდეროსტერაიხი
21:30გლოგნიცი - როჰრბახი 2:021:30ვარტი - ჰაიცენდორფი 3:1
21:30შრემსი - ცვეტლი 2:2
ავსტრია: ობეროსტერაიხი
21:00მიხელდორფი - დიეტახი 0:021:00მონდსე - ასკო ოედტი 1:1
21:30ოსტერმიტინგი - ფრიდბურგი 0:3
22:00პერგი - ვაისკირხენი 4:1
ავსტრია: ზალცბურგი
20:00ტალგაუ - ზეეკირხენი 2:321:00კუხლი - ადნეტი 7:0
21:00საკ 1914 - UFC Siezenheim 2:1
21:00ჰალეინი - გროდიგი 2:2
ავსტრია: შტაიერმარკი
21:00კალსდორფი - ვაინლანდ გამლიცი 6:021:00ლებრინგი - სვ ფრაუენტალი 4:0
21:00ტილმიჩი - ჰარტბერგი (Am) 2:2
21:00უნიონ გნასი - ვილდონი 0:11
21:00ფურსტენფელდი - კოფლახი 1:0
21:00ჰოჰენჰაუს შლადმინგი - ფეჰრინგი 2:1
ავსტრია: ტიროლი - გასავარდნი ჯგუფი
20:00ინსბრუკერი - ტელფსი 1:320:30ვოლსი - სვ ვორგლი 2:1
21:00კემატენი - კუნდლი 1:0
ავსტრია: ტიროლი - დაწინაურების ჯგუფი
21:30კიცბუჰელი - ებბსი 1:0ავსტრია: ვენა
20:00მანსვორთი - შტადლაუ 2:020:00შტამერსდორფი - კაგრანი 5:0
20:30შვეხატი - სიმერინგერი 1:0
აზია: AFC აზიის თასიU23 - პლეი-ოფი
19:30იაპონია U23 - უზბეკეთი U23 1:0ალჟირი: ლიგა 1
19:00გადაიდოალჟერი - უსმ ალჟერი -:-19:00გადაიდოასო შლეფი - ხენჩელა -:-
19:00გადაიდობენ აკნუნი - ბისკრა -:-
19:00გადაიდოელ ბაიადი - კაბილიე -:-
19:00გადაიდოკონსტანტინი - ბელუიზდადი -:-
19:00გადაიდოორანი - სეტიფი -:-
19:00გადაიდოსაოურა - პარადოუ -:-
19:00გადაიდოუს სოუფი - მაგრა -:-
არაბთა საამიროები: დივიზიონი 1
18:00ალ ჯაზირა ჰამრა - United FC 0:418:00დიბა - დიბა ალ ფუჯაირა 0:0
18:05ალ ჰამრიაჰი - დუბაი სიტი 3:1
18:05ალ-არაბი - ალ-ტაიდი 3:1
არაბთა საამიროები: ლიგის თასი
20:45ალ-ვაჰდა - ალ-აინი 1:0არგენტინა: პრიმერა C - აპერტურა
22:30დეპორტივო პარაგვაიო - დეპორტივო ესპანიოლი 1:1არგენტინა: Torneo Promocional Amateur - აპერტურა
21:00Ezeiza - Estrella de Berisso 4:3არგენტინა: არგენტინის თასი
04:10რასინგი - ტალერეს რ.ე. 1:2არგენტინა: პრიმერა A ქ - აპერტურა
22:00სან-ლორენსო ქ - პლატენსე ქ 1:0ბანგლადეში: პრემიერ ლიგა
14:00შეიხ ჯამალი - ბრაზერს უნიონი 2:314:00ჩიტაგონგ აბაჰანი - მოჰამედანი 1:1
ბაჰრეინი: პრემიერ ლიგა
20:00ალ ხალიდიაჰი - ალ-რიფა 1:120:00ისტ რიფა - ალ-ჰალა 0:0
20:00სიტრა - ალ-შაბაბი 2:2
ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა
19:00მინსკი - ჟოდინო 1:221:00ბატე - ისლოჩი მინსკი 1:1
ბელარუსი: I ლიგა
17:00ლოკომოტივი გომელი - შახტიორი სოლიგორსკი 2 4:118:00ლიდა - მოლოდეჩნო 0:1
19:00ორშა - ბარანოვიცი 4:0
20:00დინამო მინსკი 2 - ოსტროვეცი 3:0
ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა ქ
15:00დიუსშ-პოლესგუ ქ - ზორკა-ბდუ ქ 0:816:00გომელი ქ - დინამო მინსკი ქ 0:12
17:00დინამო ბრესტი ქ - ბელარუსი U19 W 0:4
19:00დნიაპრო ქ - მინსკი ქ 1:8
ბელგია: იუპილერლიგა - კონფერენციის ლიგის ჯგუფი
22:45ვესტერლო - სტ. ტრუიდენი 2:2ბელგია: ეროვნული დივიზიონი 1
22:00შარლერუა B - თეს სპორტი 2:3ბელგია: პრო ლიგა U21
21:30ბევერენი U21 - დენდერი U21 2:221:30დაინცე U21 - კორტრიკი U21 0:0
21:30ეუპენი U21 - ფრანკს ბორაინსი U21 3:1
21:30ოსტენდე U21 - ვესტერლო U21 5:1
21:30პატრო აისდენი U21 - ლომელი U21 2:2
22:00ლიეჟი U21 - სტ. ტრუიდენი U21 1:0
22:00რვდმ U21 - ლიერსი კ. U21 5:0
ბელგია: სუპერ ლიგა ქ - დამარცხებულების ეტაპი
22:30ფემინა ვოლუვე ქ - შარლერუა ქ 0:3ბოსნია ჰერცეგოვინა: WWIN Liga BiH
20:00ველეზ მოსტარი - პოსუსიე 2:020:00ზელეზნიჩარი - ტუზლა სიტი 2:0
22:30ზრინსკი - შიროკი ბრიეგი 3:0
ბრაზილია: ბრაზილიის თასი
02:00ბოტაფოგო - ვიტორია 1:002:30აგუია დე მერაბა - სან-პაულუ 1:3
03:30რეგატასი - სეარა 1:0
04:30გოიასი - კუიაბა 1:0
04:30პალმეირასი - ბოტაფოგო სპ 2:1
ბრაზილია: ბაიანო U20
22:00ბაია U20 - იუაზეირენსე U20 2:2ბრაზილია: კაპიხაბა U20 - პლეი-ოფი
22:00რიო ბრანკო ეს U20 - ნოვა ვენეცია U20 4:2ბრაზილია: გოიანო U20
22:30Cerrado EC U20 - Guanabara City U20 1:122:30Guapo M19 U20 - ვილა ნოვა U20 1:2
22:30Itaberai U20 - ტრინდადე U20 2:4
22:30აპარესიდა U20 - როიალი U20 2:1
22:30აპარესიდენსე U20 - ატაიენსე U20 3:0
ბრაზილია: პარანაენსე U20 - პირველი ეტაპი
17:30Rolandia EC U20 - ირატი U20 3:122:30პატრიოტასი U20 - Andraus Brasil U20 2:1
22:30პრუდეტოპოლისი U20 - პარანა U20 1:4
ბრაზილია: პაულისტა U20 - პირველი ეტაპი
22:00Brasilis U20 - იტაპირენსე U20 3:222:00Comercial FC - Tiete U20 - Sfera U20 1:7
22:00Guacuano U20 - Porto Football U20 1:1
22:00Jabaquara U20 - პორტუგესა სანტისტა U20 0:0
22:00XV დე ჟაუ U20 - ველო კლუბე U20 0:0
22:00აგუა სანტა U20 - იუვენტუსი U20 1:0
22:00ბოტაფოგო სპ U20 - სერტაოზინიო U20 4:0
22:00გრემიო პრუდენტე U20 - მარილია U20 2:0
22:00გუარანი U20 - სკა ბრაზილია U20 1:1
22:00დესპორტივო U20 - ელოსპორტი U20 9:1
22:00ვოკემი U20 - ტუპა U20 5:0
22:00იბრახინა U20 - გუარულოსი U20 6:1
22:00ინტერ დე ბებედოურო U20 - კომერსიალი U20 3:3
22:00ინტერნაიონალ ლიმეირა U20 - უნიაო საო ჟოაო U20 0:0
22:00იტუანო U20 - სან ბენტო U20 2:1
22:00კაპივარიანო U20 - Paulinia FU U20 3:3
22:00მაუა U20 - სანტო ანდრე U20 1:2
22:00მირასოლი U20 - ოლიმპია U20 5:1
22:00ნოვორიზონტინო U20 - Presidente Prudente U20 6:0
22:00ოესტე U20 - Clube Vital U20 6:0
22:00ოსასკო აუდაქსი U20 - Referencia U20 1:2
22:00პირაკიკაბა U20 - Cosmopolitano Sports U20 0:1
22:00პონტე-პრეტა U20 - Aguai U20 0:1
22:00ჟოსე ბონიფასიო U20 - ტანაბი U20 1:0
22:00რიო ბრანკო ეკ U20 - Independente SP U20 2:0
22:00რიო კლარო U20 - სან კარლოსი U20 1:0
22:00რიო პრეტო U20 - ფერნანდოპოლისი U20 2:0
22:00სან კაეტანო U20 - სან ბერნანდო U20 1:0
22:00სან ხოსე U20 - უნიაო მოგი U20 6:2
22:00ტაუბატე U20 - Pinda U20 1:1
22:00უნიაო სუზანო U20 - CA Joseense U20 5:0
22:00ფეროვიარია U20 - ტაქუარიტინგა U20 8:0
22:00ფლამენგო სპ U20 - პორტუგესა U20 1:0
22:00ფრანკანა U20 - Bandeirante U20 1:2
ბრაზილია: ბრაზილეირო ქ
04:00სანტოსი ქ - ფლუმინენსე ქ 0:1ბულგარეთი: მეორე ლიგა
16:30დობრუდჟა - სეპტემვრი სოფია 0:019:00ლუდოგორეცი II - ბდინ ვიდინი 2:2
19:00სვოგე - მარეკი 3:1
ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-დასავლეთი
19:00ბოტევ ვრაცა II - ლოკ. გორნა 1:519:00დრენოვეცი - ვიჰარ სლავიანოვო 0:0
19:00იანტრა პოლსკი ტრამბეში - პარტიზანი ცერვენ ბრიაგი 3:0
19:00იუვენტუსი მალჩიკა - მეზდრა 3:5
19:00პავლიკენი - ოფკ ლვვსკი 3:2
19:00სევლიევო - აკადემიკი სვიშტოვი 1:0
გამბია: GFA ლიგა
20:30TMT - BST Galaxy 1:120:30სამგერი - ბანჯული 0:0
20:30ფორჩუნი - გრეითერ თუმაროუ 0:0
განა: დივიზიონი 1 ლიგა
14:00Wa Suntaa - VC უორიორზი 1:014:00ნორსერნ სიტი - Techiman Heroes 2:3
19:00Berekum City - Techiman Liberty 0:1
19:00Mighty Royals - Debibi 3:1
19:00აკრა ატლეტიკი - ანქლ ტ იუნაიტედი 1:0
19:00ბრონგ აჰაფო - Baffour SA 0:4
19:00ილევენ ვონდერსი - Young Apostles 0:1
19:00ტამალე სიტი - მაანა 3:0
გერმანია: 2. ბუნდესლიგა
20:30დიუსელდორფი - ნიურნბერგი 3:120:30ჰამბურგი - ზტ. პაული 1:0
გერმანია: 3. ლიგა
21:00ლიუბეკი - დუისბურგი 5:3გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი
21:00მეპენი - ჰამბურგი II 2:0გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი
21:00აილენბურგი - მოსელვიცი 0:221:00ბაბელსბერგი - ბერლინერ AK 07 3:0
21:00ჰერტა II - ერფურტი 1:0
გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი
21:30როდინგჰაუზენი - გუტერსლოჰი 2:0გერმანია: რეგიონალლიგა ბავარია
20:30თურქგუჩუ მიუნხენი - შალდინგი 2:121:00აშაფენბურგი - ილერტისენი 0:0
21:00ბუხბახი - ბაიერნი II 1:1
გერმანია: ობერლიგა NOFV- ჩრდილოეთი
21:30კოპენიკერ ბერლინი - ნოისტერლიცი 0:2გერმანია: ობერლიგა NOFV- სამხრეთი
20:00ჰალე - სანდერსდორფი 1:021:00აუერბახი - არნშტადტი 3:1
გერმანია: ობერლიგა ბრემენი
20:45ბრემერჰავენი - აუმუნდ-ვეგესაკი 4:321:30ობერნოილანდი - ბტს ნოიშტადტი 1:4
გერმანია: ობერლიგა ვესტფალენი
20:30გივენბეკი - ვრედენი 4:021:00ლოტე - პროისენ მიუნსტერი 2 1:3
გერმანია: ობერლიგა ბავარია ჩრდილოეთი
21:00ამერტალი - ელტერსდორფი 1:221:00ფოიხტი - ნოიდროსენფელდი 1:3
გერმანია: ობერლიგა ბავარია სამხრეთი
21:00ერლბახი - მიუნხენ 1860 II 2:1გერმანია: ობერლიგა ბადენ-ვურტემბერგი
21:00ნოტინგენი - დანცლინგენი 3:0გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა ჩრდილოეთი
19:00მეპენი U19 - ლაიპციგი U19 1:3გერმანია: ახალგაზრდული ბუნდესლიგა სამხრეთი
20:30ნიურნბერგი U19 - ჰაიდენჰაიმი U19 1:5გერმანია: ბუნდესლიგა ქ
20:30ვოლფსბურგი ქ - კიოლნი ქ 5:1გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა - პლეი ოფები
06:00კომუნიკასიონესი - მუნისიპალი 0:0გიბრალტარი: ეროვნული ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
23:00მანჩესტერ 62 - სენტ-ჯოზეფსი 0:5დანია: სუპერლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
21:00ორჰუსი - ნორდსიელანდი 1:3დანია: 1 დივიზიონი - გასავარდნი ჯგუფი
20:30ნაესტვედი - ბ.93 1:0დანია: 1 დივიზიონი - დაწინაურების ჯგუფი
21:00ვენდსისელი - კოლდინგი იფ 2:4დანია: 2 დივიზიონი - გასავარდნი ჯგუფი
21:00ჰელერუპი - ფა 2000 1:1დანია: 2 დივიზიონი - დაწინაურების ჯგუფი
21:00აბ კოპენჰაგენი - მიდელფარტი 1:121:00ნიკობინგი - ესბიერგი 2:1
21:00როსკილდე - ორჰუსი ფრემადი 6:2
დანია: დივიზიონი 3 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
21:00ჰოლბაეკი - ავარტა 1:1ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა
20:00ალ იტიჰადი - ბალადიატ ელ მაჰალა 2:120:00ზედ - არაბ კონტრაქტორსი 0:1
ეთიოპია: პრემიერ ლიგა
16:00ეთიოპიან ინშურენსი - ჰამბერიჩო დურამე 2:019:00ეთიოპია ბუნა - ეთიოპია ნიგდ ბანკი 2:2
ეკვადორი: სერია ბ
00:00ნუევე დე ოქტუბრე - ინდეპენდიენტე ხუნიორსი 0:004:00სან ანტონიო - ვარგას ტორესი 2:2
ერაყი: Stars League
19:00გადაიდოალ-კაჰრაბა - ალ-შორტა -:-19:00გადაიდოალ-მინაა - ალ-ნაფტი -:-
19:00გადაიდოალ-ნაჯაფი - ალ-ტალაბა -:-
19:00გადაიდონაფტი ალ-ბასრა - ალ-ვასატი -:-
19:00გადაიდონიუროზი - ალ-ქასიმი -:-
ესპანეთი: ლა ლიგა 2
22:30ვილიარეალი B - ლევანტე 0:3ესტონეთი: მეისტრილიგა
20:00კალიუ - ტამეკა ტარტუ 4:2ვიეტნამი: V ლიგა
15:00ჰონგ ლინჰ ჰა ტინი - ქუანგ ნამი 1:2თურქეთი: სუპერ ლიგა
21:00ანკარაგუჩუ - ალანიასპორი 1:121:00ბეშიქთაში - რიზესპორი 3:2
იაპონია: J1 ლიგა
09:00ალბირექს ნიიგატა - ჰიროსიმა 1:109:00იოკოჰამა - ივატა 1:1
10:00კაშიმა - შონანი 3:1
10:00მაჩიდა ზელვია - კაშივა 2:0
10:00საგან ტოსუ - ვერდი 0:2
10:00სერესო ოსაკა - საპორო 1:1
10:00ტოკიო - კიოტო 2:1
11:00ავისპა ფუკუოკა - გამბა ოსაკა 1:0
11:00კავასაკი - ურავა 3:1
14:00ნაგოია - კობე 0:2
იაპონია: J2 ლიგა
08:10ტოკუშიმა - ეჰიმე 0:009:00ვ-ვარენ ნაგასაკი - ბლაუბლიცი 2:2
09:00ვეგალტა სენდაი - რენოფა იამაგუჩი 2:1
09:00იოკოჰამა - მიტო 2:0
09:00კოფუ - ოიტა 1:2
09:00კუმამოტო - კაგოშიმა იუნაიტედი 2:2
09:00მონტედიო იამაგატა - ოკაიამა 2:2
09:00ფუჯიედა - კუსაცუ 2:1
09:00შიმიზუ - ტოჩიგი 4:1
11:00ივაკი - ჩიბა 1:0
იაპონია: J3 ლიგა
08:00გეინეირ ტოტორი - ომია არდია 0:309:00აზულ კლარო ნუმაზუ - ფუკუშიმა უტდ 0:1
09:00გირავანზ კიტაკიუშუ - ისქკ 0:1
09:00გრულა მორიოკა - კანაზავა 0:2
09:00მაცუმოტო იამაგა - ვანრაურე 1:2
09:00ნარა კლუბი - იმაბარი 2:1
09:00რიუკიუ - კამატამარე 0:0
09:00საგამიჰარა - ოსაკა 0:0
09:00ტოიამა - ტეგევაიარო მიიაზაკი 1:1
11:00ნაგანო - გიფუ 2:1
იაპონია: WE ლიგა ქ
08:00ომია არდია ქ - მინავი სენდაი ქ 0:008:00ჰიროსიმა ქ - პარსეირო ნაგანო ქ 2:0
09:00ურავა ქ - სერესო ოსაკა ქ 2:0
ინგლისი: ლიგა 1 - პლეი-ოფი
22:30ბარნსლი - ბოლტონი 1:3ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2 - პლეი-ოფი
22:00არსენალი U21 - მანჩესტერ იუნაიტედი U21 6:222:00ვესტ ჰემი U21 - ბლექბერნი U21 4:1
22:00ჩელსი U21 - ბრაიტონი U21 5:4დდ
ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა
14:00ბარნსლი U21 - ჰალ სიტი U21 2:016:00ბორნმუთი U21 - ფლიტვუდი U21 5:0
16:00იფსვიჩი U21 - შეფილდ ვედ U21 1:2
16:00ქოვენთრი U21 - შეფილდ იუნაიტედი U21 1:2
17:00მილუოლი U21 - უიგანი U21 5:0
17:00უოტფორდი U21 - ბარნლი U21 2:2
22:00კოლჩესტერი U21 - ჩარლტონი U21 4:2
იორდანია: პრემიერ ლიგა
19:00ალ-აჰლი - ალ-ჰუსეინი 1:221:45აქაბა - შაბაბ ალ-ორდონი 1:0
ირლანდია: პრემიერ დივიზიონი
22:45ბოჰემიანსი - შამროკ როვერსი 1:122:45გელვეი - დერი სიტი 0:0
22:45დანდალკი - შელბურნი 0:0
22:45სლიგო როვერსი - უოთერფორდი 0:1
22:45სტ. პატრიკსი - დროჰედა 1:0
ირლანდია: დივიზიონი 1
22:45დუბლინი - ლონგფორდი 1:022:45კერი - კორკ სიტი 0:1
22:45კობ რამბლერსი - ბრეი 2:1
22:45უექსფორდი - ათლონი 2:2
22:45ფინ ჰარპსი - თრითი იუნაიტედი 1:0
ისლანდია: ლენგიუდეილდინი
23:15აფტურელდინგი - გროტა 1:123:15კეფლავიკი - ირ რეიკიავიკი 1:2
23:15ლეიკნირი - ნიარდვიკი 1:2
23:15ტროტური - თორ აკურეირი 1:1
ისლანდია: ბესტა დეილდი ქ
23:15ფილკირი ქ - კეფლავიკი ქ 4:222:00ბრეიდაბლიკი ქ - ჰაფნარფიორდური ქ 3:0
22:00სტიარნანი ქ - ტინდასტოლი ქ 0:2
ისრაელი: პირველი ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
17:00იჰუდ ბნეი შფარამი - ჰაპოელი კფარ-საბა 2:117:00მს კაფრ ქასიმი - ნეს ციონა 0:1
17:00ჰ. ირონი რიშონი - ჰ. აკკო 1:1
17:00ჰაპოელი რამათ განი - ჰაპოელი აფულა 0:1
ისრაელი: პირველი ლიგა - დაწინაურების ჯგუფი
17:00ირონი ტიბერიასი - ბნეი იეჰუდა 2:017:00კირიატ შმონა - ნოფ ჰაგალილი 0:2
17:00მაკაბი ჯაფა - ჰაპოელ უმ ალ-ფაჰმი 1:3
ისრაელი: ლიგა ალეფი ჩრდილოეთი
12:00ჰ. მიგდალ ჰაემეკი - ტზეირეი უმ ელ ფაჰემი 1:114:40ირონი ბაკა - ჰაპოელი ბნეი ზალფა 4:3
14:40ირონი ნეშერი - მაკაბი ნუჯეიდატ აჰმადი 3:1
14:40კირიატ იამი - ჰაპოელი კარფ კანა 7:1
14:40ტაიბე - მს ტირა 1:5
14:40ცეირეი კაფრ კანა - მ. კირიატ ატა-ბიალიკი 1:2
ისრაელი: ლიგა ალეფი სამხრეთი
14:40აგუდატ სპორტ აშდოდი - ჰოლონ იერმიაჰუ 0:014:40დიმონა - მ. ირონი აშდოდი 1:2
14:40მ. ირონი კირიატი მალაჩი - ირონი მოდინი 1:0
14:40შიმშონ კაფრ ქასიმი - ნორდია იერუსალიმი 1:1
14:40ჰაპოელ კფარ შალემი - მაკაბი შაარაიმი 1:2
14:40ჰაპოელი ბნეი ლოდი - ჰ. ბიკატ ჰაიარდენი 3:1
14:40ჰაპოელი მარმორეკი - შიმშონ თელ ავივი 0:0
კანადა: ჩემპიონშიპი
02:00HFX უონდერერსი - CS Saint-Laurent 2:3პენკოლუმბია: პრიმერა B - აპერტურა
00:00ლეონესი - უნიონ მაგდალენა 1:300:30ბარანკილა - კართაგენა 0:1
00:30ბოკა ხუნიორსი - კუინდიო 2:1
00:30რეალ სანტანდერი - კუკუტა 0:3
01:00ჰუილა - ორსომარსო 1:0
კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00სიმბა - გრუპე ბაზანო 2:0ლატვია: Virsliga
19:00ბფკ დაუგავპილსი - ელგავა 1:0ლატვია: 1. ლიგა
21:00Leevon PPK - სუპერ ნოვა 0:1ლიბანი: პრემიერ ლიგა - დამარცხებულების ეტაპი
17:00ტადამონი - ალ ღაზიე 0:5ლიეტუვა: I ლიგა
19:00მინია - ნეპტუნასი 2:219:00პანევეზისი 2 - ატმოსფერა 1:2
20:00გარლიავა - ნევეზის კედაინიაი 1:1
ლიეტუვა: ლიტვის თასი
21:00ეუფორია ვილნიუსი - ტრანსინვესტი 1:11მავრიტანია: ლიგა 1
21:00Entou - ტევრაგ-ზეინა 0:223:50ნუაკჩოტ კინგსი - გენდრიმი 1:1
მალი: პრემიერ დივიზიონი
20:30სტად მალიენი - ბამაკო 5:022:30Koro - ფუტ ელიტი 3:2
მალტა: პრემიერ ლიგა
21:00გზირა - ფლორიანა 3:121:00მარსაქსლოკი - ბალცანი 0:1
21:00მოსტა - ნაშარ ლაიონსი 2:0
21:00სანტა ლუსია - ბირკირკარა 2:2
მაროკო: მაროკოს თასი
23:00ბერკანი - ფარ რაბატი 2:3პენმექსიკა: ლიგა MX - Clausura - Play In
05:00ნეკაქსა - კერეტარო 2:1პენ07:15პაჩუკა - პუმასი 0:1პენ
მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - კლაუსურა - პლეი ოფები
03:30ტაპატიო - ატლანტე 0:305:30ატლეტიკო ლა პაზი - ლეონეს ნეგროსი 1:1
მიანმარი: MNL League Cup
13:15იადანარბონი - Rakhapura United 5:113:30Dagon Port - ჰანტარვადი იუნაიტედი 2:4
13:30Thitsar Arman - ისპე 3:3
13:30აიეიავადი - Silver Stars 6:1
მოლდოვა: სუპერ ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
17:00სპარტა სელემეტი - ფლორესტი 1:217:00უნივერ-ოგუზსპორტი - დროჩია 7:0
მონღოლეთი: პრემიერ ლიგა
15:15ხაან ხუნს-ერქიმი - ხოვდი 5:3მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური
03:00სენტ-ვინსენტი და გრენადინები - დომინიკა 1:3მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური
16:15ტერენგანუ (Mys) - Kelantan DNFC (Mys) 0:0ნიგერი: Super Ligue
19:15საჰელი - ტაჰუა 1:1ნიგერია: NNL
18:00იჯებუ - გეითვეი იუნაიტედი 5:0ნიდერლანდები: ერედივიზიონი
22:00ალმერე სიტი - ჰერენვენი 1:122:00სიტარდი - გ.ა. იგლზი 0:0
ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი
22:00ბრედა - დენ ჰააგი 2:222:00გრააპსხაპი - იონგ უტრეხტი 2:2
22:00დენ ბოსხი - ემენი 1:2
22:00დორდრეხტი - ვილემ II 1:1
22:00ვენლო - იონგ აიაქსი 2:0
22:00იონგ აზ ალკმაარი - მაასტრიხტი 2:3
22:00იონგ პსვ - ოსს 4:1
22:00როდა - კამბური 2:0
22:00ტელსტარი - გრონინგენი 1:1
22:00ჰელმონდი - ეინდჰოვენი 2:0
ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა U20 - კლაუსურა - პლეი ოფები
03:00დირიანგენი U20 - უნან-მანაგუა U20 2:0პანამა: LPF - აპერტურა
01:00ალიანსა - მიგელიტო 0:101:00პლაზა ამადორი - არაბე უნიდო 1:0
01:00ტაურო - პოტროს დელ ესტე 0:0
05:00ვერაგუასი - სან-ფრანცისკო 0:1
05:00ინდეპენდიენტე - ჰერერა 1:0
05:00უმესიტი - დეპორტივო უნივერსიტარიო 1:1
პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა
00:00ადტ ტარმა - უნივერსიტარიო 2:0პერუ: ლიგა ქ
00:00კილასი ქ - UNSAAC ქ 2:1პოლონეთი: ექსტრაკლასი
20:00კრაკოვია - გორნიკი ზაბჟე 5:022:30რუხი - ლეხი პოზნანი 2:1
პოლონეთი: დივიზიონი 1
20:00ლეჩნა - ოდრა ოპოლე 1:022:30პოდბესკიძიე - არკა გდინია 0:0
პოლონეთი: დივიზიონი 2
18:00პოლონია ბიტომი - სანდეცია ნოვი საჩი 4:221:00კოტვიცა კოლობრცეგი - სტომილი ოლშტინი 2:0
21:00სკრა - ლკს ლოძი II 3:0
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი I
14:00პილიცა ბიალობრზეგი - კონკორდია ელბლაგი 0:118:00სვიტი - მლავა 3:0
19:00ვარტა სიერაძი - გკს ბელხატოვი 2:1
19:00ტომაშოვ მაზოვიეცკი - ლეგიონოვო 3:1
21:45სკიერნიევიცე - ბრონ რადომი 3:1
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი II
15:00სროდა - ნოვე სკალმიერჟიცე 1:117:00ნოტეკი ჩარნკოვი - კარტუსია კარტუზი 4:0
18:00ზავიშა - ბლეკიტნი სტარგრადი 2:4
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი III
17:00რაკოვი II - გორნიკი ზაბჟე II 2:118:00კარინა გუბინი - უნია ტურზა სლასკა 3:1
19:00კლუჩბორკი - სლეზა ვროკლავი 1:1
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი IV
17:00სტარი სტარახოვიცე - ვიაზოვნიცა 1:018:00სვიდნიჩანკა სვიდნიკი - ოსტროვიეც სვიეტოკრზისკი 0:0
19:00სოკოლი სიენიავა - გარბარნია 3:2
პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა
23:15მორეირენსე - ვიზელა 1:0პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2
21:00სანტა კლარა - ოს ბელენენსეში 2:0რუანდა: პრემიერ ლიგა
17:00აპრ - გორილა 2:017:00ეთინსელსი - კიიოვუ 2:3
რუმინეთი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
21:00ფარულ კონსტანტა - სეპსი 1:4რუმინეთი: ლიგა 2 - გასავარდნი ჯგუფი
12:00CSM ალექსანდრია - რესიტა 2:412:00არგესი - დუმბრავიტა 1:0
12:00კონკორდია - ვიტორული ტგ. ჟიუ 1:1
12:00სლატინა - პროგრესულ სპარტაკი 4:0
12:00ტუნარი - სტიაუა ბუქარესტი 1:2
12:00ჩაჰლაული - უნირეა დეჟი 1:1
რუმინეთი: ლიგა 2 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:00ვიტორული სელიმბარი - გლორია ბუზაუ 2:1რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 1 - გასავარდნი ჯგუფი
19:00ბროდოჩი - აეროსტარი 0:6რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 1 - დაწინაურების ჯგუფი
19:00ბაკაუ - ბაკაუ 2:019:00ბუკოვინა რადაუტი - სტიინტა მიროსლავა 3:1
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 2 - გასავარდნი ჯგუფი
19:00ვოინტა ლიმპეზისი - ჰამანგია ბაია 2:219:00სუტესტი - რამნიჩუ სარატი 0:6
19:00ფორტინო იანკა - ბრაილა 0:2
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 2 - დაწინაურების ჯგუფი
19:00მეტალული ბუზაუ - სპორტინგი ლიესტი 5:019:00უნირეა ბრანისტეა - CSM ფოკსანი 1:0
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 3 - გასავარდნი ჯგუფი
19:00ვოლუნტარი 2 - რეკოლტა ჯორჯ დოჯა 3:119:00ინაინტე მოდელუ - აქსიოპოლის ჩერნავოდა 2:2
19:00პროგრესული ფუნდულეა - გლორია ბანეასა 0:1
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 3 - დაწინაურების ჯგუფი
15:00აფუმატი - აგრიკოლა ბორკეა 3:019:00LPS HD Clinceni - კალარასი 1:1
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 4 - გასავარდნი ჯგუფი
15:00მუსკელი - პლოპენი 2:119:00პაულესტი - პუკიოასა 0:2
19:00ტრიკოლორულ ბრეაზა - მორენი 1:2
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 4 - დაწინაურების ჯგუფი
19:00დინ. ბუქარესტი - ბლეიოი ვისპესტი 2:019:00დუნარეა გიურგიუ - პოპესტი ლეორდენი 0:3
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5 - გასავარდნი ჯგუფი
19:00ბრასოვი - ოდორჰეიუ 2:019:00ვიტორულ კურიტა - სეპსი 2 1:0
19:00ტარლუნგენი - ტარგუ 3:2
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5 - დაწინაურების ჯგუფი
19:00კამპულუნგი - ცეტატე რასნოვი 1:019:00ქიდს ტამპა ბრასოვი - ოლიმპიკი ზარნესტი 2:6
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6 - გასავარდნი ჯგუფი
19:00კალიმანესტი - ჰორეზუ 1:219:00კურტისოარა - უნირეა ბასკოვი 0:2
19:00პეტროლული პოტკოავა - სპორტინგი როსიორი 3:1
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6 - დაწინაურების ჯგუფი
19:00ვიიტორულ დაესტი - რამნიცუ ვალჩეა 0:319:00ჩეტატეა - ვედიტა კოლონესტი 0:4
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7 - გასავარდნი ჯგუფი
19:00კრაიოვა 1948 2 - გილორტულ ტგ. ჩარბუნესტი 1:319:00ჟიულ პეტროსანი - ლუპაჩი 1:2
19:00ტურჩენი - კრაიოვა 2 1:4
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7 - დაწინაურების ჯგუფი
19:00CSM დევა - ფილიასი 1:319:00გიროდა & გიარმატა ვი - ვიტორული სიმიანი 4:4
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 8 - გასავარდნი ჯგუფი
19:00ინეუ - პროგრესული პეჩიცა 1:319:00სოკოდორი - სოიმი ლიპოვა 0:1
19:00ტეუზ ჩერმეი - ავანტული პერიამი 1:1
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 8 - დაწინაურების ჯგუფი
19:00ბიჰორი - პეკიუ ნოუ 1:019:00ფინიქს ბუზიასი - პოლიტექნიკა ტიმისოარა 2:3
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 9 - გასავარდნი ჯგუფი
19:00ავანტულ რეგჰინი - მეტალურგისტულ ჩუგირი 2:319:00ვიიტორულ კლუჟი - უნირეა ალბა-იულია 0:3
19:00ინდუსტრია გალდა - ტარგუ მურესი 1898 0:3
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 9 - დაწინაურების ჯგუფი
19:00გლორია 2018 ბისტრიტა - უნირეა უნგენი 0:019:00უნივ. დინ ალბა იულია - მედიასი 4:1
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 10 - გასავარდნი ჯგუფი
19:00ბაია მარე - ბაილე ფელიქსი 2:019:00სატუ მარე - სანატათეა კლუჟი 2:0
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 10 - დაწინაურების ჯგუფი
19:00CSM ზალაუ - სანტანდრეი 3:019:00სიგეტუ მარმატიეი - ოლიმპია სატუ მარე 2:2
რუმინეთი: ლიგა 1 ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
14:00ოლიმპია კლუჟი ქ - მიერკურეა ჩიუკი ქ 1:116:00ფარულ კონსტანტა ქ - პოლიტექნიკა ტიმისოარა ქ 2:1
რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი B - ჯგუფი 1
17:00ბიოლოგი - ნარტი ჩერქეზკი 1:2რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი B - ჯგუფი 4
17:00ამკარი - დინამო ბარნაული 3:1რუსეთი: ახალგაზრდული ლიგა
14:00ზენიტი U19 - ორენბურგი U19 2:114:00კრილია სოვეტოვი სამარა U19 - სტროგინო მოსკოვი U19 5:0
15:00უორ 5-იეგორიევსკი U19 - კონოპლევი U19 0:2
16:00რუბინი U19 - სპარტაკი მოსკოვი U19 0:1
16:00ფ. ვორონეჟი U19 - ურალი U19 1:0
16:00ცსკა მოსკოვი U19 - როსტოვი U19 2:0
16:30ახმატ გროზნო U19 - ჩერტანოვო მოსკოვი U19 1:1
18:00ლოკომოტივი მოსკოვი U19 - კრასნოდარი U19 1:2
20:00დინამო მოსკოვი U19 - ნიჟნი ნოვგოროდი U19 5:0
20:00სოჩი U19 - ბალტიკა U19 2:2
სამხრეთ ამერიკა: სამხრეთ ამერიკის ჩემპიონატი U20 ქ - ფინალური ჯგუფი
01:00პერუ U20 W - პარაგვაი U20 W 2:203:30კოლუმბია U20 W - არგენტინა U20 W 1:1
06:00ვენესუელა U20 W - ბრაზილია U20 W 0:2
სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა
21:30სეკუკუნე - ტს გალაქსი 0:0სამხრეთ კორეა: K3 ლიგა
10:00დაეჯეონ კორაილი - პოჩეონი 4:011:00იეოჟუ სიტიზენი - ჰვასეონგი 0:0
12:00გიეონგჯუ კჰნპ - სიჰეუნგ სითიზენი 1:1
სან-ტომე და პრინსიპი: Campeonato Nacional
19:00Juba - Vitoria do Riboque 3:0საუდის არაბეთი: პროფესიონალური ლიგა
19:00ალ-ტაავონი - ალ-ჰილალი 0:322:00აბჰა - ალ იტიჰადი 3:1
22:00ალ-იტიფაკი - ალ-ფეიჰა 1:2
საფრანგეთი: ლიგა 2
22:00ანჟე - პაუ 2:122:00ბასტია - ამიენი 1:2
22:00ბორდო - აიაჩო 4:0
22:00გრენობლი - კონკარნო 2:1
22:00კაენი - ლავალი 1:0
22:00როდეზი - ანესი 1:3
22:00მიტოვებატრუა - ვალანსიენი 1:1
22:00ქევილი რუენი - დიუნკერკი 1:2
საფრანგეთი: ნაციონალი
21:00შატორუ - ვილფრანში 1:021:30ავრანში - ნანსი 0:3
21:30გოლი - ნიმი 1:2
21:30ეპინალი - ორლეანი 0:0
21:30ლე მანი - შოლე 3:3
21:30რედ სტარი - ვერსალი 1:2
21:30სოშო - დიჟონი 0:0
23:00მარტიჟე - Marignane GCB 2:1
სეიშელის კუნძულები: პრემიერ ლიგა
15:00გადაიდოლა პასე - ანსე რეუნიონი -:-18:00Red Star DF - სენ-მუშელ იუნაიტედი 0:4
სერბეთი: Srpska ლიგა - ბელგრადი
18:30ბასკი - ბროდარაცი 1:118:30იედინსტვო სურკინი - სტუდენტსკი გრადი 2:3
სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა
20:15ვუსუმ სტარზი - Kholifa Stars 3:020:30ბჰანტალი - ლამბოი 1:0
სირია: სირიის თასი
17:00ალ-ვაჰდა - ჰოტინი 1:1სლოვაკეთი: ნაიკის ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
19:30ბანსკა ბისტრიცა - კოშიცე 2:1სლოვაკეთი: 2. ლიგა
19:00ლ. მიკულასი - დ. კუბინი 2:119:00მსკ პუხოვი - ჟილინა B 2:2
21:00მიავა - მალზენიცე 1:1
სლოვაკეთი: 4. ლიგა - ბრატისლავა
20:30მსკ სენეკი - როჰოზნიკი 0:2სლოვენია: 2. SNL
19:30ტრიგლავი - ნაფტა 1:2სლოვენია: 3. SNL - აღმოსავლეთი
20:30კრშკო - ზავრკი 2:321:00ბრეზიცე - ვიდემი 3:0
სომალი: National league
16:30Badbaado - ჰიგანი 2:2სომხეთი: პრემიერ ლიგა
17:00ბკმა - არარატი ერევანი 1:319:00ურარტუ - შირაქი 0:0
სომხეთი: პირველი ლიგა
16:00სიუნიკი - მიკა 4:3ტაილანდი: ტაი ლიგა 1
16:00უტაი ტანი - ტრატი 3:1ტანზანია: პრემიერ ლიგა
17:00სიმბა - მტიბვა შუგარი 2:0ტანზანია: Federation Cup
21:30აზამი - ნამუნგო 4:1ტაჯიკეთი: უმაღლესი ლიგა
17:00რეგარ-ტადაზი - ესხატა 2:0ტოგო: ეროვნული ჩემპიონატი
19:30გბიკინტი ბასარი - ტამბოვი 0:0ტრინიდადი-ტობაგო: TT პრემიერ ლიგა
02:00Eagles FC - დიფენს ფორსი 0:204:10ფრიზონ სერვისი - ნორს ისტ სტარზი 1:1
უზბეკეთი: Pro Liga
15:30ოლიმპიკ-მობიუზი - შურტან გუზორი 2:216:30არალი - ბუხარა 0:0
17:00კოკანდ 1912 - დოსტლიკი ტაშკენტი 2:0
18:00მაშალ მუბორაკი - ხორაზმ ურგანჩი 4:0
უკრაინა: I ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
13:00მეტალურგი ზაპაროჟია - მეტალისტი ხარკოვი 0:314:30კრემინი - პოდილია ხმელნიცკი 1:1
უკრაინა: I ლიგა - დაწინაურების ჯგუფი
13:30ვიქტორია - კარპატი ლვოვი 0:014:00აგრობიზნეს ვოლოჩისკი - ლივი ბერეგი 0:2
უკრაინა: II ლიგა
12:45რეალ ფარმა ოდესა - სკალა 1911 0:215:00ჩაიკა - ნივა 0:0
უკრაინა: U19 League
13:00ვერეს რივნე U19 - მინაი U19 1:015:00ობოლონი კიევი U19 - ლნზ ჩერქასი U19 2:3
15:00ოლექსანდრია U19 - რუხი ლვოვი U19 1:0
16:05მეტალისტი 1925 ხარკოვი U19 - ვორსკლა პოლტავა U19 1:1
უკრაინა: ჩემპიონშიპი ქ - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ვერეს რივნე ქ - ილიჩევეცი მარიუპოლი ქ 0:2უნგრეთი: NB I
22:00Fehervar FC - მტკ ბუდაპეშტი 4:0ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
19:30დანუბიო - რამპლა ხუნიორსი 1:122:00ლივერპული მონტევიდეო - პენარიოლი 2:2
ფარერების კუნძულები: 1. დეილდი
22:00სანდური - ვიკინგური 2 0:323:00კლაკსვიკი 2 - რუნავიკი 2 0:0
ფინეთი: ვეიკაუსლიგა
19:00ვპს - ლაჰტი 3:0ფინეთი: იკოსლიგა
19:30კტპ - იაპსი 2:0ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი A
20:00PPJ - ატლანტისი 2 0:0ფინეთი: კანსალინენ ლიგა ქ
19:30პკ-35 ჰელსინკი ქ - კუპს ქ 1:219:30ჰიკი ქ - ჰპს ქ 2:0
20:00ილვესი ქ - პკკუ ქ 4:0
ფინეთი: Ykkonen Women
20:00ტპს ქ - პალო-იიროტი რაუმა ქ 3:0ქუვეითი: პრემიერ ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
20:00ალ-ქადისია - ალ-ნასერი 2:0ქუვეითი: დივიზიონი 1
20:00ალ-საჰელი - იარმუკი 2:020:00ბურგანი - ალ-სულაიბიხატი 1:1
ყაზახეთი: პირველი დივიზიონი
14:00Ulytau - ეკიბასტუზი 2:115:00Altai - ხან ტენგრი 0:1
15:00არისი - აქტობე 2 2:3
17:00კაირატი ალმათი 2 - კასპიი აქტაუ 1:2
შვედეთი: დივიზიონი 1 - ჩრდილოეთი
21:00ესკილსტუნა - ჰამარბი 0:121:00იფკ სტოკსუნდი - ტაბი 2:2
შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ გოტალანდი
21:15ჰერესტადსი - ვანერსბორგი იფ 4:121:30ვანერსბორგი ფკ - აჰლაფორსი 2:3
შვედეთი: დიზივიონი 2 - სამხრეთ გოტალანდი
21:00ბალკანი - ლოდე 2:021:00იფკ ჰასლეჰოლმი - ჰასლეჰოლმი იფ 0:1
21:00რაპე გოიფ - ნოსაბი იფ 1:0
შვედეთი: დივიზიონი 2 - სამხრეთ სვეალანდი
21:00სმედბიუ - მიოლბი აი ფფ 3:0შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა
21:30ბელინცონა - ქსამაქსი 1:221:30შაფჰაუზენი - სტად ნიონე 1:1
22:15ბადენი - თუნი 1:5
22:15ვადუცი - აარაუ 2:1
22:15სიონი - ვილი 4:0
შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 1
22:00ივერდონი II - სიონი II 4:2შოტლანდია: ჩემპიონშიპი
22:45დანდი იუნაიტედი - პარტიკი 4:122:45ეირი - დანფერმლაინი 3:3
22:45ინვერნესი - მორტონი 3:1
22:45რაის როვერსი - არბროა 5:0
22:45ქუინზ პარკი - ეირდრი 2:0
ჩეხეთი: FNL
19:00პრიბრამი - ბრნო 0:220:00იჰლავა - ვარნსდორფი 3:3
20:00ოპავა - ჩრუდიმი 0:0
ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი A
20:00პისეკი - დომაზლიცე 1:2ჩეხეთი: დივიზიონი B
21:00ჩომუტოვი - კლადნო 2:1ჩეხეთი: იოჩესკი კპ
20:00ჰლუბოკა ნად ვლტავუ - ტრჰოვე სვინი 4:0ჩეხეთი: ზლინი კპ
19:30ლუჰაჩოვიცე - ჰლუკი 1:2ჩილე: პრიმერა დივიზიონი
23:30პალესტინო - კოპიაპო 3:1ჩრდილოეთ ირლანდია: პრემიერლიგა - გავარდნა
22:45ბალიმენა - ინსტიტუტი 2:0ჩრდილოეთ ირლანდია: ჩემპიონშიპი - გავარდნა
23:00დერგვიუ - არმაგი 1:2პენხორვატია: HNL
19:00რუდესი - ისტრა 1961 1:3ხორვატია: პრვა NL
16:50ვუკოვარი 1991 - სესვეტე 0:1ხორვატია: დრუგა NL
20:00კარლოვაცი - ბელიშჩე 2:0ჯიბუტი: დივიზიონი 1
17:00ჟანდარმერი - ას არტა 0:218:30გრ/სიაფ - Garde-Cotes 1:1
20:30ჰაიაბი - ასას 0:0
ჰონდურასი: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა - პლეი ოფები
05:00ჯენესისი - ოლანჩო 1:0ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.