ხელბურთი » ხვალ » ყველა თამაში
ევროპა: მსოფლიო ჩემპიონატი - საკვალიფიკაციო - მეორე ეტაპი
19:00ესტონეთი - ისლანდია -:-ავსტრია: WHA ქ - პლეი-ოფი
22:20ჰიპო ქ - სტოკერაუ ქ -:-ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრემიერ ლიგა
22:00გორაზდე - Sloboda Tuzla -:-22:00გრაცანიკა - ვოგოსცა -:-
22:00იზვიდაცი - კონიუჰ ზივნიცე -:-
22:00კაპლიინა - მაგლაჟი -:-
22:00კრივაია - სლოკა -:-
22:00ლეოტარი - Hercegovina -:-
ბულგარეთი: A RHG - პლეი-ოფი
16:00ოსამ ლოვეჩი - ფრეგატა ბურგასი -:-18:00შუმენი - ლოკომოტივი გორნა -:-
გერმანია: 1. ბუნდესლიგა ქ
20:00ბიტიგჰაიმი ქ - ოლდენბურგი ქ -:-20:00ნეკარსულმერი ქ - ბად ვილდუნგენი ქ -:-
20:00ცვიკაუ ქ - ბუქსტეჰუდერი ქ -:-
21:00თურინგერი ქ - ბლომბერგ-ლიპე ქ -:-
21:00ჰალე-ნოიშტადტი ქ - ბორუსია დორტმუნდი ქ -:-
21:30მეცინგენი ქ - ბენსჰაიმ-აუერბახი ქ -:-
გერმანია: 2. ბუნდესლიგა ქ
20:00ვაიბლინგენი ქ - გრობენცელი ქ -:-20:30ვერდერი ბრემენი ქ - მაინცი ქ -:-
21:00როზენგართენ-ბუხჰოლცი ქ - ტუს ლინტფორტი ქ -:-
21:00ფრაიბურგი ქ - როდერტალი ქ -:-
21:30ნურტინგენი ქ - კუპფალც ბარენ კეტში ქ -:-
დანია: კვინდელიგაენი ქ - გავარდნა
17:00ბიერინგბრო ქ - ჰოლსტებრო ქ -:-დანია: კვინდელიგაენი ქ - პლეი-ოფი
16:00ესბიერგი ქ - ჰერნინგ-იკასტი ქ -:-ევროპა: ოქროს ლიგა - ნორვეგია
15:45ხორვატია - არგენტინა -:-18:15ნორვეგია - დანია -:-
ევროპა: ევროპული ლიგა ქ - პლეი-ოფი
17:00ბისტრიტა ქ - დუნარეა ბრაილა ქ -:-20:00სტორჰამარი ქ - ნანტი ქ -:-
ევროპა: მოლ ლიგა ქ - პლეი-აუთი
19:30პლზენი ქ - პორუბა ქ -:-20:00ოლომოუცი ქ - ზლინი ქ -:-
ევროპა: მოლ ლიგა ქ - ფლეისმენთ ჯგუფი
19:15სალა ქ - Dunajska Streda ქ -:-თურქეთი: სუპერლიგა ქ - 5-8 ადგილები
14:00გორელე ბსკ ქ - იზმირი ქ -:-17:00უსკუდარი ქ - Bursa BB ქ -:-
თურქეთი: სუპერლიგა ქ - პლეი-ოფი
18:00იალიკავაკი ქ - კასტამონუ ქ -:-იაპონია: JHL
07:00Daido - Earth Friends BM -:-იაპონია: JHL ქ
08:00Kagawa Bank ქ - Mie Violet Uris ქ -:-08:30Omron Yamaga ქ - Hokkoku Bank ქ -:-
09:00Osaka Lovvits ქ - Prestige International Aranmare ქ -:-
09:00ჰიროშიმა მეფლ რედსი ქ - Sony Semiconductor Manufacturing ქ -:-
09:30HC Nagoya ქ - The Terrace Hotels ქ -:-
ისრაელი: დივიზიონი 1 - პლეი-ოფი
18:00მაკაბი ლე ზიონი - რამათ ჰაშარნი -:-ლუქსემბურგი: AXA ლიგა - გამარჯვებულების ეტაპი
22:15ბერხემი - დიფერდანჟი -:-22:15დუდელანჟი - ეში -:-
22:15კაერიენგი - დიკირხი -:-
ლუქსემბურგი: AXA ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
22:15მერში - Bieles -:-22:15რუმელანჟი - შიფლანჟე -:-
22:15სტანდარდი - მუზელდალი -:-
მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური
18:45საფრანგეთი - აშშ -:-ნიდერლანდები: ერედივიზიონი
21:00Tachos - ეჰჩ -:-21:00ბფკ - Vrone/Berdos -:-
21:00დინამიკო - PSV Handbal -:-
22:45ჰერკულესი - არნემი -:-
22:50ემენი - Watersley -:-
ნიდერლანდები: ერედივიზიონი ქ - გამარჯვებულების ეტაპი
21:00Kwiek ქ - Venlo ქ -:-21:00ვესტფრიზლანდი ქ - იურო უნირეკი ქ -:-
21:00ვლუგ ენ ლენიგი ქ - Veneco Velo ქ -:-
21:00ქუინტუსი ქ - ამსტერდამი ქ -:-
ნიდერლანდები: ერედივიზიონი ქ - დამარცხებულების ეტაპი
21:00PSV Handbal ქ - ბოერ'ნ ტროტს კაასი ქ -:-21:00ე&ო ქ - კრას/ვოლენდამი ქ -:-
პოლონეთი: სუპერლიგა - დამარცხებულების ეტაპი
20:00გვარდია ოპოლე - Unia Tarnow -:-პოლონეთი: ცენტრალური ლიგა
16:00ზპრპ კიელცე - შჩეცინი -:-17:00ლეგნიცა - სლასკი -:-
17:10Stal Gorzow - ლოძი -:-
პოლონეთი: I ლიგა
17:00იეზიორაკი - სამბორ ჩევი -:-18:00ბიდგოშჩი - გრიფინო -:-
19:00ვარმია ოლშტინი - ობორნიკი -:-
19:00ზელენოგორსკი - ობორნიკი სლასკიე -:-
21:30სვიებოძინი - Zagiew Dzierzoniow -:-
პოლონეთი: სუპერლიგა ქ - გამარჯვებულების ეტაპი
18:00კოშალინი ქ - ზაგლებიე ქ -:-პოლონეთი: ცენტრალური ლიგა ქ
19:00აზს პოზნანი ქ - სამბორ ჩევი ქ -:-19:00იელენია გორა ქ - სოსნიცა გლივიცე ქ -:-
19:00პაგონი შჩეცინი ქ - ლეგნიცა ქ -:-
19:00რადომი ქ - SPR Gdynia ქ -:-
21:00ჟორი ქ - რუხი ჩორზოვი ქ -:-
პოლონეთი: I ლიგა ქ
17:00სმს ზპრპ პლოკი ქ - Bukowsko Dopiewski ქ -:-18:00კობიერზიცე II W - Swiebodzice ქ -:-
18:30რჟეშოვი ქ - სან იაროსლავი ქ -:-
20:00კრაპკოვიცე ქ - რუდა სლასკა ქ -:-
20:15ვროკლავი ქ - Grunwald Ruda Slaska ქ -:-
პორტუგალია: 1ა დივიზიონი ქ - გამარჯვებულების ეტაპი
19:45ბენფიკა ქ - კოლეჯიო დე გაია ქ -:-21:00CJ Almeida Garrett ქ - ABC Braga ქ -:-
რუმინეთი: ლიგა ნაციონალა ქ
18:30მაგურა ჩისნადიეი ქ - ზალაუ ქ -:-19:00ბუქარესტი ქ - ტარგუ იუ ქ -:-
19:00მიოვენი ქ - სტიინტა ბუქარესტი ქ -:-
19:00რაპიდი ბუქარესტი ქ - კრაიოვა ქ -:-
რუსეთი: სუპერლიგა ქ - 5-8 ადგილები
17:30კრასნოდარი ქ - ზვენიგოროდი ქ -:-რუსეთი: სუპერლიგა ქ - პლეი-ოფი
16:00ცსკა მოსკოვი ქ - ასტრახანოჩკა ქ -:-სერბეთი: სუპერლიგა ქ - პლეი-ოფი
21:00იაგოდინა ქ - მედიცინარ საბაცი ქ -:-21:00ცრვენა ზვეზდა ქ - ჟელეზნიჩარი ქ -:-
სლოვენია: 1.A DRL ქ - 5-8 ადგილები
21:00კრკა ქ - ვეპლას ველენიე ქ -:-სლოვენია: 1.A DRL ქ - გამარჯვებულების ეტაპი
21:00აიდოვშინა ქ - ცელიე ქ -:-უკრაინა: სუპერლიგა - გამარჯვებულების ეტაპი
15:00Izmayil - მოტორი ზაპოროჟიე -:-17:00დონბასი დონეცკი - ოდესა -:-
უკრაინა: სუპერლიგა - დამარცხებულების ეტაპი
11:00პოლიტექნიკი ლვოვი - ცსკა კიევი -:-13:00Karpaty Uzhgorod - Khmelnitsky -:-
უნგრეთი: NB I ქ
19:00ბუდაორსი ქ - ალბა ფეჰერვარი ქ -:-19:00კისვარდაი ქ - ვასასი ქ -:-
19:15გიორი ქ - ფერენცვაროში ქ -:-
20:00ვაცი ქ - დუნაუცვაროში ქ -:-
20:00კოზარმისლენი ქ - დვსკ შაეფლერი ქ -:-
შვედეთი: ჰანდბოლსლიგანი ქ - პლეი-ოფი
16:00სავეჰოფი ქ - სკარა ქ -:-16:00სკურუ ქ - ონერედსი ქ -:-
შვეიცარია: SPL ქ - გავარდნა
19:00როტვაისი თუნი ქ - ჰერცოგენბუხსე ქ -:-21:30სტანსი ქ - Aargau Ost ქ -:-
ჩეხეთი: ექსტრალიგა ქ
17:00პისეკი ქ - სლავია პრაღა ქ -:-18:00Lazne Kynzvart ქ - მოსტი ქ -:-
ხორვატია: 1. HRL ქ
19:00დუგო სელო ქ - ZARK Split ქ -:-22:00რუდარი ლაბინი ქ - ოსიეკი ქ -:-
ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ხელბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.