ფეხბურთი » 26.04.2024 » ყველა თამაში
გერმანია: ბუნდესლიგა
22:30ბოხუმი - ჰოფენჰაიმი -:-ესპანეთი: ლა ლიგა
23:00რეალ სოსიედადი - რეალ მადრიდი -:-ინგლისი: პრემიერ ლიგა
23:00ბრაიტონი - მანჩესტერ სიტი -:-საფრანგეთი: ლიგა 1
23:00მონპელიე - ნანტი -:-საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა
19:00კოლხეთი 1913 - სამტრედია -:-20:00დინამო თბილისი - თელავი -:-
ავსტრალია: A ლიგა
13:45ბრისბეინ როარი - ადელაიდა იუნაიტედი -:-ავსტრალია: NPL ახალი სამხრეთ უელსი
13:30მენლი იუნაიტედი - ნვს სფირითი -:-13:30სიდნეი U23 - სიდნეი იუნაიტედი -:-
ავსტრალია: NPL ქუინზლენდი
14:30რედლენდსი - ვინუმ ვულვზი -:-ავსტრალია: NPL სამხრეთ ავსტრალია
14:00ადელაიდა სიტი - ადელაიდა იუნაიტედი U23 -:-14:00სამხრეთ ადელაიდა - ქროიდონ -:-
ავსტრალია: NPL ვიქტორია
13:30მელბურნ ნაითსი - ოუქლი კანონსი -:-ავსტრალია: NSW League One
14:00Nepean - ბენქსთაუნ სიტი ლაიონსი -:-ავსტრალია: SA State League
14:45ვესტ ტორენსი - სტრტ ლაიონსი -:-ავსტრალია: Victoria Premier League
14:30ბენტლეი გრინზი - მელბურნ სიტი U21 -:-14:30ნორსკოტ სიტი - ბრუნსვიკ სიტი -:-
14:30პრესტონ ლაიონსი - ვერიბი სიტი -:-
ავსტრია: ბუნდესლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
21:30აუსტრია ვენა - ალტახი -:-ავსტრია: 2. ლიგა
20:10კაპფენბერგი - ჰორნი -:-20:10ლაფნიცი - ლეობენი -:-
20:10რიდი - ამშტეტენი -:-
ავსტრია: რეგიონალლიგა აღმოსავლეთი
21:00დრასბურგი - დონაუფელდ ვიენი -:-21:00მანსდორფი - მაუერვერკი -:-
21:30SK Rapid (Am) - ტვლ ელექტრა -:-
21:30ტრაისკირხენი - ფავორიტნერი -:-
22:00არდაგერი - ობერვარტი -:-
ავსტრია: რეგიონალლიგა ცენტრალური
20:00ვალერნი/სტ მარინკირხენი - ვაინდორფი სტ. ანა -:-21:00ბად გლაიხენბერგი - ალერჰეილიგენი -:-
21:00გლაისდორფი - დოიჩლანდსბერგერი -:-
21:00ვაიცი - სპგ ველსი -:-
21:00ვოიცბერგი - ასკ კლაგენფურტი -:-
21:00ლასკი (Am) - უნიონ გურტენი -:-
21:00ფორვარტს შტეირი - ვოკლამარკტი -:-
ავსტრია: ბურგენლანდი
21:00უსვს რუდერსდორფი - ედელსერპენტინი -:-21:30მარცი - ჰალბტურნი -:-
21:30პარნდორფი - ლეითაპროდერსდორფი -:-
ავსტრია: კარნტენი
21:00ატსვ ვოლფსბერგერი - დონაუ კლაგენფურტი -:-21:00ვოლკერმარკტი - ა. კლაგენფურტი (Am) -:-
21:00ლენდორფი - ტრაიბახი -:-
21:00სვ კრაიგი - საკ კლაგენფურტი -:-
21:09KAC 1909 - სტ. იაკობი/როსი -:-
ავსტრია: ნიდეროსტერაიხი
21:30კოტინგბრუნი - ვარტი -:-21:30როჰრბახი - კორნოიბურგი -:-
21:30ცვეტლი - ლანგენროჰრი -:-
ავსტრია: ობეროსტერაიხი
21:00ვაისკირხენი - ასქ სტ. ვალენტინი -:-21:30ლეონფელდენი - მიხელდორფი -:-
22:00პრეგარტენი - ბად იშლი -:-
ავსტრია: ზალცბურგი
20:00უნიონ ჰენდორფი - საკ 1914 -:-20:30გროდიგი - უსკ ანიფი -:-
21:00ეუგენდორფი - ჰალეინი -:-
21:00ზეეკირხენი - ბურმოოსი -:-
21:00პუხი - სტრასვალხენი -:-
ავსტრია: შტაიერმარკი
21:00ვაინლანდ გამლიცი - ჰოჰენჰაუს შლადმინგი -:-21:00ვილდონი - ფურსტენფელდი -:-
21:00ილცერი სვ - უნიონ გნასი -:-
21:00კოფლახი - ლებრინგი -:-
21:00სვ ფრაუენტალი - ტილმიჩი -:-
21:00ფეჰრინგი - შტადტვერკე ბრუკ/მური -:-
ავსტრია: ტიროლი - გასავარდნი ჯგუფი
21:30კუნდლი - ვოლსი -:-21:30სვ ვორგლი - ინსბრუკერი -:-
ავსტრია: ტიროლი - დაწინაურების ჯგუფი
22:00ფუგენი - კიცბუჰელი -:-ავსტრია: ვორალბერგი
20:30ა. ლუსტენაუ (Am) - ლაუტერახი -:-ავსტრია: ვენა
20:00რედ სტარი პენცინგი - დინამო ჰელფორტი -:-20:30დონაუ - სპორტუნიონ მაუერი -:-
აზერბაიჯანი: I ლიქა
15:30შამახი - დიფაი აგსუ -:-16:00მინგეჩევირი - ირავანი -:-
ალჟირი: ლიგა 1
19:00ბისკრა - ორანი -:-19:00კაბილიე - კონსტანტინი -:-
19:00მაგრა - საოურა -:-
19:00პარადოუ - ასო შლეფი -:-
19:00სეტიფი - უს სოუფი -:-
19:00ხენჩელა - ალჟერი -:-
ანგოლა: ჟირაბოლა
20:00კაბუსკორპი - პრიმერო დე აგოსტო -:-არაბთა საამიროები: UAE ლიგა
18:05ალ-ნასრი - იტიჰად კალბა -:-18:05ბანი იასი - ჰატა -:-
20:45ალ-ვასლი - ალ-ჯაზირა -:-
20:45ემირეითს კლუბი - ალ-ვაჰდა -:-
არაბთა საამიროები: ლიგის თასი
20:00გადაიდოალ-ვაჰდა - ალ-აინი -:-არგენტინა: რეზერვების ლიგა - პირველი ეტაპი
02:00ინდ. რივადავია 2 - არგენტინოს ხუნიორსი 2 -:-აფრიკა: CAF ჩემპიონთა ლიგა - პლეი-ოფი
20:00მამელოდი სანდაუნსი - ესპერანს ტუნისი -:-22:00ალ აჰლი - მაზემბე -:-
აშშ: MLS ნექსთ პრო
06:00ტაკომა დეფიანსი - Town FC -:-ბანგლადეში: პრემიერ ლიგა
13:45რაჰმატგონჯი მფს - ფორტისი -:-13:45შეიხ რასელი - აბაჰანი ლიმიტედი -:-
ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა
19:30ვიტებსკი - ბატე -:-21:30დინამო ბრესტი - ნაფტანი -:-
ბელარუსი: I ლიგა
18:30ვოლნა პინსკი - ბელარუსი U17 -:-ბელგია: იუპილერლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
22:45ეუპენი - შარლერუა -:-ბელგია: ეროვნული დივიზიონი 1
21:30გენტი B - ლუვენი B -:-ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV B
22:15ვეზელ სპორტი - ბოხოლტერი -:-ბელგია: პრო ლიგა U21
21:30ლომელი U21 - რვდმ U21 -:-22:00დენდერი U21 - დაინცე U21 -:-
22:00სტ. ტრუიდენი U21 - ოსტენდე U21 -:-
22:15ვესტერლო U21 - ლიეჟი U21 -:-
22:30კორტრიკი U21 - ეუპენი U21 -:-
22:30ფრანკს ბორაინსი U21 - პატრო აისდენი U21 -:-
ბელგია: სუპერ ლიგა ქ - გამარჯვებულების ეტაპი
22:30გენკი ქ - გენტი ქ -:-ბელგია: სუპერ ლიგა ქ - დამარცხებულების ეტაპი
22:00შარლერუა ქ - მეხელენი ქ -:-ბრაზილია: აკრეანო - მეორე ეტაპი
00:30რიო ბრანკო - ჰუმაიტა -:-02:30Independencia - სან ფრანცისკო -:-
00:30გალვეზი - ვასკო და გამა -:-
ბრაზილია: გაუშუ 2
02:00აიმორე - ინტერ სანტა მარია -:-02:00პასო ფუნდო - გე გლორია -:-
02:00ფრედერიკენსე - გაუშუ -:-
ბრაზილია: ბრაზილიერო U20
23:00კუიაბა U20 - ბრაგანტინო U20 -:-00:30ბოტაფოგო U20 - ფლუმინენსე U20 -:-
ბრაზილია: კაპიხაბა U20 - პლეი-ოფი
22:00ვიტორია U20 - რეალ ნოროესტე U20 -:-22:00პორტო ვიტორია U20 - ესტრელა დო ნორტე U20 -:-
ბრაზილია: კატარინენსე U20
22:00ბრუსკე U20 - ინტერ დე ლაგესი U20 -:-ბრაზილია: გოიანო U20
22:30Guanabara City U20 - Itaberai U20 -:-22:30აპარესიდენსე U20 - ვილა ნოვა U20 -:-
22:30როიალი U20 - Cerrado EC U20 -:-
22:30ტრინდადე U20 - აპარესიდა U20 -:-
ბრაზილია: პაულისტა U20 - პირველი ეტაპი
22:00Bandeirante U20 - სერტაოზინიო U20 -:-22:00CA Joseense U20 - Pinda U20 -:-
22:00Comercial FC - Tiete U20 - იტუანო U20 -:-
22:00Cosmopolitano Sports U20 - უნიაო საო ჟოაო U20 -:-
22:00Guacuano U20 - Brasilis U20 -:-
22:00Independente SP U20 - ინტერნაიონალ ლიმეირა U20 -:-
22:00Paulinia FU U20 - Metropolitano FC U20 -:-
22:00Porto Football U20 - Aguai U20 -:-
22:00Referencia U20 - ოსასკო U20 -:-
22:00Sfera U20 - ელოსპორტი U20 -:-
22:00XV დე ჟაუ U20 - რიო კლარო U20 -:-
22:00გრემიო პრუდენტე U20 - ვოკემი U20 -:-
22:00გუარულოსი U20 - ნასიონალი სპ U20 -:-
22:00ველო კლუბე U20 - ტაქუარიტინგა U20 -:-
22:00იბრახინა U20 - ფლამენგო სპ U20 -:-
22:00იტაპირენსე U20 - პონტე-პრეტა U20 -:-
22:00კაპივარიანო U20 - გუარანი U20 -:-
22:00კომერსიალი U20 - ბოტაფოგო სპ U20 -:-
22:00მარილია U20 - Presidente Prudente U20 -:-
22:00მაუა U20 - Jabaquara U20 -:-
22:00ოსასკო აუდაქსი U20 - ოესტე U20 -:-
22:00პირაკიკაბა U20 - რიო ბრანკო ეკ U20 -:-
22:00რიო პრეტო U20 - ჟოსე ბონიფასიო U20 -:-
22:00სან ბენტო U20 - დესპორტივო U20 -:-
22:00სან ბერნანდო U20 - Aster Itaqua U20 -:-
22:00სან კაეტანო U20 - აგუა სანტა U20 -:-
22:00სან კარლოსი U20 - ფეროვიარია U20 -:-
22:00სანტო ანდრე U20 - მაუაენსე U20 -:-
22:00ტანაბი U20 - მირასოლი U20 -:-
22:00ტუპა U20 - ნოვორიზონტინო U20 -:-
22:00უნიაო მოგი U20 - ტაუბატე U20 -:-
22:00უნიაო სუზანო U20 - სან ხოსე U20 -:-
22:00ფერნანდოპოლისი U20 - ოლიმპია U20 -:-
22:00ფრანკანა U20 - ინტერ დე ბებედოურო U20 -:-
განა: პრემიერ ლიგა
19:00ლეგონი - ბერეკუმ ჩელსი -:-გერმანია: 2. ბუნდესლიგა
20:30ზტ. პაული - ჰანზა როსტოკი -:-20:30ჰერტა - ჰანოვერი -:-
გერმანია: 3. ლიგა
21:00არმინია ბილეფელდი - ლიუბეკი -:-გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი
21:00სკ ვაიხე-08 - მეპენი -:-21:30დროხტერსენ/ასელი - ლონე -:-
21:30სპელე-ვენჰაუსი - ჰანოვერი II -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი
21:00ალტგლინიკე - აილენბურგი -:-21:00ხემიე ლაიპციგი - ბაბელსბერგი -:-
21:00ჰანზა როსტოკი II - ბფკ დინამო -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი
21:30გუტერსლოჰი - შალკე II -:-21:30სსვგ ველბერტი - ვეგბერგ-ბეეკი -:-
21:30ფორტუნა კიოლნი - ვუპერტალერი -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა სამხრეთ-დასავლეთი
21:00ბალინგენი - ფულდა-ლეჰნერცი -:-გერმანია: რეგიონალლიგა ბავარია
21:00ბაიორითი - თურქგუჩუ მიუნხენი -:-21:00ილერტისენი - ანსბახი 09 -:-
21:00მემინგენი - ფიურტი II -:-
გერმანია: ობერლიგა NOFV- სამხრეთი
21:30სანდერსდორფი - მოტორი მარიენბერგი -:-გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი
20:45დასენდორფი - დუნბერგი -:-21:30ვიქტორია ჰამბურგი - რუგენბერგენი -:-
21:30ჰარკშეიდე - პალომა -:-
გერმანია: ობერლიგა ბრემენი
21:00ლეჰერი - ტურა ბრემენი -:-გერმანია: ობერლიგა ნიდერზახსენი
20:45ბორნრაიჰე - რედენი -:-22:00მეპენი II - დელმენჰორსტი -:-
გერმანია: ობერლიგა ვესტფალენი
21:30შპროკჰოველი - ლოტე -:-გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი
21:30პირმასენსი - სპვგგ ქირშიდი -:-21:30პფედერსჰაიმი - მეხტერსჰაიმი -:-
გერმანია: ობერლიგა ბავარია ჩრდილოეთი
20:15აბტსვინდი - კორნბურგი -:-20:15ფორტუნა რეგენსბურგი - რეგენსბურგი II -:-
21:00ფოიხტი - ჰანკოფენ-ჰაილინგი -:-
გერმანია: ობერლიგა ბადენ-ვურტემბერგი
20:15დანცლინგენი - გროსასპახი -:-21:00გოპინგერი - ეზინგენი -:-
გერმანია: ობერლიგა ნიდერჰეინი
21:30Buderich - მულჰაიმერი 97 -:-22:00ველბერტი - უნიონ ნეტეტალი -:-
გიბრალტარი: ეროვნული ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
23:00მონს კალპე - მანჩესტერ 62 -:-დანია: სუპერლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
21:00ლიუნგბიუ - ვეილე -:-დანია: 1 დივიზიონი - გასავარდნი ჯგუფი
21:00ბ.93 - ჰორსენსი -:-21:00ჰილეროდი - ნაესტვედი -:-
დანია: 1 დივიზიონი - დაწინაურების ჯგუფი
21:00კოლდინგი იფ - სონდერიისკე -:-დანია: 2 დივიზიონი - გასავარდნი ჯგუფი
21:00ტისტედი - სკივე -:-21:00ფრემად ამაგერი - ჰელერუპი -:-
დანია: 2 დივიზიონი - დაწინაურების ჯგუფი
21:00ესბიერგი - ორჰუსი ფრემადი -:-21:00ნიკობინგი - აბ კოპენჰაგენი -:-
ეკვადორი: სერია ბ
04:00ინდეპენდიენტე ხუნიორსი - კუნიბურო -:-ერაყი: Stars League
19:00ალ-ზავრაა - ერბილი -:-19:00ალ-ტალაბა - ალ-ნაფტი -:-
19:00ალ-ჰუდოდი - ალ-ვასატი -:-
19:00ზახო - ალ-მინაა -:-
19:00ნაფტ მისანი - ალ-ქასიმი -:-
ესპანეთი: ლა ლიგა 2
22:30ანდორა - სანტანდერი -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 6
22:00Ontinyent 1931 - რაიო იბენსე -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12
00:00არუკასი - პანადერია -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 15
21:30ალესვესი - კორტესი -:-22:30ობერენა - არდოი -:-
ესტონეთი: მეისტრილიგა
20:00პარნუ ვაპრუსი - ნომე უტდ -:-თურქეთი: სუპერ ლიგა
21:00ადანა დემირსპორი - გალათასარაი -:-ინგლისი: ჩემპიონშიპი
23:00ქპრ - ლიდსი -:-ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2
22:00ასტონ ვილა U21 - ნორვიჩი U21 -:-22:00ვესტ ჰემი U21 - ლესტერი U21 -:-
22:00მიდლსბრო U21 - კრისტალ პალასი U21 -:-
22:00ნოტინგემი U21 - მანჩესტერ იუნაიტედი U21 -:-
22:00სტოკ სიტი U21 - ნიუკასლ იუნაიტედი U21 -:-
22:00ფულემი U21 - ტოტენჰემი U21 -:-
22:00ჩელსი U21 - საუთჰემპტონი U21 -:-
ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა
17:00ჰალ სიტი U21 - ქრიუ U21 -:-ინდონეზია: ლიგა 1
12:00პერსის სოლო - პერსიტა -:-12:00პსის სემარანგი - პერსიკაბო 1973 -:-
16:00რანს ნუსანტარა - პერსია ჯაკარტა -:-
ირანი: ჰაზფი თასი
18:15მეს კერმანი - ჩადორმალუ -:-18:30ფაჯრ სეპასი - გოლ გოჰარი -:-
18:45ალუმინიუმ არაკი - პერსეპოლისი -:-
18:45ჰავადარი - მეს სოონგოუნი -:-
19:00მალავანი - საიპა -:-
19:00ტრაქტორი - ზობ აჰანი -:-
20:00ესტეგლალ მოლასანი - სეფაჰანი -:-
ირლანდია: პრემიერ დივიზიონი
22:45დანდალკი - ბოჰემიანსი -:-22:45დროჰედა - სლიგო როვერსი -:-
22:45უოთერფორდი - დერი სიტი -:-
22:45შელბურნი - სტ. პატრიკსი -:-
23:00შამროკ როვერსი - გელვეი -:-
ირლანდია: დივიზიონი 1
21:00ფინ ჰარპსი - კორკ სიტი -:-22:45ათლონი - კობ რამბლერსი -:-
22:45ბრეი - კერი -:-
22:45თრითი იუნაიტედი - დუბლინი -:-
ისლანდია: ისლანდიის თასი
23:15კეფლავიკი - ბრეიდაბლიკი -:-ისრაელი: პირველი ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
17:00ნეს ციონა - იჰუდ ბნეი შფარამი -:-17:00ჰ. აკკო - მს კაფრ ქასიმი -:-
17:00ჰაპოელი აფულა - ჰ. ირონი რიშონი -:-
17:00ჰაპოელი კფარ-საბა - ჰაპოელი რამათ განი -:-
ისრაელი: პირველი ლიგა - დაწინაურების ჯგუფი
17:00ბნეი იეჰუდა - კირიატ შმონა -:-17:00ნოფ ჰაგალილი - მ. ჰერზლია -:-
17:00რამათ ჰაშარნი - მაკაბი ჯაფა -:-
17:00ჰაპოელ უმ ალ-ფაჰმი - ირონი ტიბერიასი -:-
ისრაელი: ლიგა ალეფი ჩრდილოეთი
14:00მ. კირიატ ატა-ბიალიკი - ირონი ბაკა -:-14:00მაკაბი ნაზარეთი - ირონი ნეშერი -:-
14:00მს ტირა - ცეირეი კაფრ კანა -:-
14:00ტზეირეი უმ ელ ფაჰემი - ჰაპოელი ბუეინე -:-
14:00ჰ. რაანანა - ტაიბე -:-
14:00ჰაპოელი ბნეი ზალფა - კირიატ იამი -:-
14:00ჰაპოელი კარფ კანა - ჰაპოელი კაუკაბი -:-
14:40მაკაბი ნუჯეიდატ აჰმადი - ჰ. მიგდალ ჰაემეკი -:-
ისრაელი: ლიგა ალეფი სამხრეთი
14:00ირონი მოდინი - დიმონა -:-14:00მ. ირონი აშდოდი - ჰაპოელ კფარ შალემი -:-
14:00მაკაბი იავნე - შიმშონ კაფრ ქასიმი -:-
14:00მაკაბი შაარაიმი - ჰაპოელი ბნეი ლოდი -:-
14:00ნორდია იერუსალიმი - მ. ირონი კირიატი მალაჩი -:-
14:00შიმშონ თელ ავივი - აგუდატ სპორტ აშდოდი -:-
14:00ჰ. ბიკატ ჰაიარდენი - ჰაპოელი მარმორეკი -:-
14:00ჰოლონ იერმიაჰუ - ჰ. ჰერზლია -:-
იტალია: სერია B
22:30ვენეცია - კრემონეზე -:-22:30პიზა - კატანძარო -:-
იტალია: სერია A ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
22:30იუვენტუსი ქ - ინტერი ქ -:-კოლუმბია: პრიმერა B - აპერტურა
00:30ატლეტიკო - ტიგრესი -:-კოლუმბია: კოპა კოლიმბია
02:30პატრიოტასი - ბუკარამანგა -:-04:00კუინდიო - ენვიგადო -:-
05:00ონსე კალდასი - ფორტალეზა -:-
კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
15:30ბლესინგი - უს პანდა -:-კონგოს რესპუბლიკა: ლიგა 1
18:00ჟუკი - ბრაზავილი -:-21:00ეტუალ დუ კონგო - ას ბნგ -:-
ლატვია: Virsliga
19:00მეტა/ლუ - აუდა -:-ლატვია: 1. ლიგა
20:00რეზეკნე - ვალმიერა 2 -:-ლიეტუვა: I ლიგა
18:00ბე1 ნფა - ბფა ვილნიუსი -:-19:00ბაბრუნგასი - მინია -:-
19:00ნევეზის კედაინიაი - ეკრანასი -:-
20:00ნეპტუნასი - გარლიავა -:-
მაკაო: ელიტ ლიგა
17:00ჩაო პაკ კეი - მონტე კარლო -:-მაროკო: ბოტოლა პრო
22:00ჟონეს სპორტივ სუალემი - მულუდია უჯდა -:-მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A
20:00კორეკამინოსი 2 - ორგულიო რეინოსა -:-მექსიკა: ლიგა MX U23 - კლაუსურა
19:00კერეტარო U23 - პუმასი U23 -:-19:00პუებლა U23 - ამერიკა U23 -:-
მექსიკა: ლიგა MX ქ - კლაუსურა
05:00ტიგრესი ქ - ხუარესი ქ -:-07:00ტიხუანა ქ - პაჩუკა ქ -:-
მიანმარი: MNL League Cup
13:00რეინბოუ - შან იუნაიტედი -:-13:30რახინ იუნაიტედი - Glory Goal -:-
მონღოლეთი: პრემიერ ლიგა
15:15დერენი - ხოვდი -:-მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური
18:00ტუნისი U17 - ლიბია U17 -:-21:00ალჟირი U17 - ეგვიპტე U17 -:-
ნიგერია: NPFL
19:00რემო სტარზი - ნიგერ ტორნადოსი -:-ნიდერლანდები: ერედივიზიონი
23:00გ.ა. იგლზი - ფეინოორდი -:-ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი
22:00გრააპსხაპი - მაასტრიხტი -:-22:00ვენლო - დენ ბოსხი -:-
22:00ვილემ II - გრონინგენი -:-
22:00იონგ აიაქსი - როდა -:-
22:00კამბური - დორდრეხტი -:-
22:00ოსს - იონგ აზ ალკმაარი -:-
ნიდერლანდები: დივიზიონი 1 U18 - საგაზაფხულო სეზონი
19:30ფეინოორდი U18 - აიაქსი U18 -:-ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა - კლაუსურა
03:00ხალაპა - უნან-მანაგუა -:-04:00დირიანგენი - ფერეტი -:-
პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა
00:00სპორტ უანკაიო - კარლოს მანუჩი -:-პოლონეთი: ექსტრაკლასი
20:00პიასტი გლივიცე - ვარტრა პოზნანი -:-22:30იაგიელონია - პოგონი შჩეცინი -:-
პოლონეთი: დივიზიონი 1
22:30ვისლა კრაკოვი - პოდბესკიძიე -:-პოლონეთი: დივიზიონი 2
21:30ჩოჟნიჩანკა - სანდეცია ნოვი საჩი -:-22:00პოგონ-სიედლცე - სტეზიცა -:-
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი I
21:45სკიერნიევიცე - პელიკანი -:-პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი II
19:15პოგონი შჩეცინი II - სვიტ სკოლვინი -:-პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი III
17:30სლეზა ვროკლავი - კარინა გუბინი -:-პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი IV
21:45ვიაზოვნიცა - ჩარნი პოლანიეკი -:-პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა
23:15ჟილ ვისენტე - აროუკა -:-პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23 - გასავარდნი ჯგუფი
13:00სანტა კლარა U23 - ლეიშოესი U23 -:-14:00აკადემიკო ვისეუ U23 - რიუ ავე U23 -:-
14:00პორტიმონენსე U23 - ბრაგა U23 -:-
14:00ფარენსე U23 - მაფრა U23 -:-
პორტუგალია: კამპეონატო ნასიონალი U19 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
14:00ბენფიკა U19 - ბრაგა U19 -:-რუანდა: პრემიერ ლიგა
17:00კიიოვუ - მუკურა ვიქტორი სპორტსი -:-20:00პოლისი - ბუგესერა -:-
რუმინეთი: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
21:00დინამო ბუქარესტი - ვოლუნტარი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 3 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ინაინტე მოდელუ - გლორია ბანეასა -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 3 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00კალარასი - აფუმატი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 4 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00მუსკელი - მორენი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 4 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00პოპესტი ლეორდენი - დინ. ბუქარესტი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00სეპსი 2 - ბრასოვი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00ცეტატე რასნოვი - ქიდს ტამპა ბრასოვი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00უნირეა ბასკოვი - კალიმანესტი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6 - დაწინაურების ჯგუფი
18:00ვედიტა კოლონესტი - ვიიტორულ დაესტი -:-18:00რამნიცუ ვალჩეა - ჩეტატეა -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00კრაიოვა 1948 2 - კრაიოვა 2 -:-18:00ჟიულ პეტროსანი - გილორტულ ტგ. ჩარბუნესტი -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7 - დაწინაურების ჯგუფი
15:00ვიტორული სიმიანი - CSM დევა -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 8 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ავანტული პერიამი - ინეუ -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 9 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ავანტულ რეგჰინი - ტარგუ მურესი 1898 -:-18:00მეტალურგისტულ ჩუგირი - ვიიტორულ კლუჟი -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 10 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00მინერულ ოკნა დეჟი - ბაილე ფელიქსი -:-18:00სანატათეა კლუჟი - ბაია მარე -:-
18:00სატუ მარე - ვიქტორია კარეი -:-
რუსეთი: ახალგაზრდული ლიგა
12:00ურალი U19 - ორენბურგი U19 -:-12:00ფ. ვორონეჟი U19 - ჩერტანოვო მოსკოვი U19 -:-
14:00კრილია სოვეტოვი სამარა U19 - ლოკომოტივი მოსკოვი U19 -:-
14:00უორ 5-იეგორიევსკი U19 - ბალტიკა U19 -:-
16:00ახმატ გროზნო U19 - ცსკა მოსკოვი U19 -:-
16:00დინამო მოსკოვი U19 - როსტოვი U19 -:-
16:00ზენიტი U19 - ნიჟნი ნოვგოროდი U19 -:-
16:00რუბინი U19 - სტროგინო მოსკოვი U19 -:-
18:00სოჩი U19 - კრასნოდარი U19 -:-
18:00სპარტაკი მოსკოვი U19 - კონოპლევი U19 -:-
სამხრეთ ამერიკა: ლიბერტადორესის თასი - ჯგუფური ეტაპი
02:00კობრესალი (Chi) - ტალერესი კორდობა (Arg) -:-02:00სერო პორტენო (Par) - ფლუმინენსე (Bra) -:-
04:00ბარსელონა გუაიაკილი (Ecu) - სან-პაულუ (Bra) -:-
04:00პალესტინო (Chi) - მილიონარიოსი (Col) -:-
სამხრეთ ამერიკა: სამხრეთ-ამერიკის თასი - ჯგუფური ეტაპი
02:00მეტროპოლიტანოსი (Ven) - ლანუსი (Arg) -:-02:00ნასიონალ ასუნსიონი (Par) - რასინგი მონტევიდეო (Uru) -:-
04:00ოლვეის რედი (Bol) - ცეზარ ვალეხო (Per) -:-
04:00ფორტალეზა (Bra) - ბოკა ხუნიორსი (Arg) -:-
06:00დელფინი (Ecu) - ინტერნასიონალი (Bra) -:-
06:00ინდ. მედელინი (Col) - დეფენსა იუსტიცია (Arg) -:-
სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა
21:30კეიპ ტაუნ სფურსი - რიჩარდს ბეი -:-21:30ტს გალაქსი - სვალოუ -:-
სამხრეთ აფრიკა: Motsepe Foundation ჩემპიონშიპი
17:00ბლექ ლეოპარდსი - ორბიტ კოლეჯი -:-17:00პრეტორია კალიესი - აპინგტონ სიტი -:-
საუდის არაბეთი: პროფესიონალური ლიგა
19:00ალ-ჰილალი - ალ-ფატეჰი -:-19:00დამკი - ალ-ტაავონი -:-
22:00ალ იტიჰადი - ალ-შაბაბი -:-
საფრანგეთი: ნაციონალი
20:30ნიორი - მარტიჟე -:-21:30Marignane GCB - სოშო -:-
21:30დიჟონი - გოლი -:-
21:30ვერსალი - ორლეანი -:-
21:30ვილფრანში - ავრანში -:-
21:30ნანსი - ლე მანი -:-
21:30შატორუ - ეპინალი -:-
21:30შოლე - რუენი -:-
საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი A
22:00ბურჟუან ჟალიუ - ანდრეზიო -:-საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი B
21:30ანგულემე - ლა როში -:-21:30საუმურ ოლიმპიკი - ჰერბიერსი -:-
საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი C
21:00ბასტია-ბორგო - ბოვე -:-21:00გრანვილი - სტად ბრიოშინი -:-
საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი D
21:00ბურჟ ან ბრესი - ვასკუეჰალი -:-სერბეთი: Srpska ლიგა - ბელგრადი
18:30ბროდარაცი - უსკე -:-სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა
20:15ბჰანტალი - ფრითაუნ სიტი -:-20:15რეალ რეპუბლიკანსი - Kholifa Stars -:-
სლოვაკეთი: ნაიკის ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
19:30მიხალოვცე - ბანსკა ბისტრიცა -:-სლოვენია: 2. SNL
19:00ილირია - ტაბორ სეზანა -:-სომალი: National league
16:30მიდნიმო - ჰიგანი -:-სომხეთი: პრემიერ ლიგა
19:00არარატი ერევანი - ვანი -:-ტანზანია: პრემიერ ლიგა
19:00სიმბა - მტიბვა შუგარი -:-21:15დოდომა ჯიჯი - კინონდონი -:-
ტაჯიკეთი: უმაღლესი ლიგა
17:00ისტარავშანი - ცსკა-პამირ დუშანბე -:-17:00კუკტოში - Barkchi Hisor -:-
უგანდა: პრემიერ ლიგა
17:00ბუსოგა - ვაკისო ჯაიანთსი -:-17:00მბარარა სიტი - უპდფ -:-
უკრაინა: I ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
16:00მეტალისტი ხარკოვი - კრემინი -:-უკრაინა: U19 League
13:00მინაი U19 - ჩერნომორეცი ოდესა U19 -:-13:00რუხი ლვოვი U19 - ვერეს რივნე U19 -:-
14:00დნიპრო-1 U19 - დინამო კიევი U19 -:-
უნგრეთი: NB I
22:00ზალაეგერშეგი - პუშკაშ აკადემი -:-ფინეთი: ვეიკაუსლიგა
19:00ინტერი ტურკუ - ეკენასი -:-ფინეთი: პირველი დივიზიონი
20:00იიკ ივასკულა - ეპს -:-ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი A
19:30მიპა - ლაჰდენ რეიპასი -:-20:00PPJ - გრიფკ -:-
20:00ატლანტისი 2 - ფუტურა -:-
ფინეთი: სუომენის თასი
20:00TuWe - მუსა -:-20:45Fish United - ტპვ -:-
ფინეთი: კანსალინენ ლიგა ქ
20:00პკ-35 ვანტა ქ - ილვესი ქ -:-ყაზახეთი: პირველი დივიზიონი
13:00აკჟაიკი - არისი -:-13:00ოკჟეტპესი - SD Family -:-
15:00ტარაზი - Altai -:-
15:00ყირანი - Zhetisay -:-
შვედეთი: დივიზიონი 1 - ჩრდილოეთი
21:00ორებრო სირიანსკა - ესკილსტუნა -:-შვედეთი: დივიზიონი 1 - სამხრეთი
21:00ანგელჰოლმსი - ლუნდსი -:-21:00ტორსლანდა - ტროლჰატანი -:-
შვედეთი: დივიზიონი 2 - ნორლენდი
21:00ბოდენსი - კირუნა -:-შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ გოტალანდი
21:00იფკ სკოვდე - ლიდჩოპინკგსი -:-21:00საფლე - ჰერესტადსი -:-
21:30კონგაჰალა - გაუტჰიოდი -:-
შვედეთი: დივიზიონი 2 - სამხრეთ სვეალანდი
21:30ნაცკა ილირია - იფკ ესკილსტუნა -:-21:30სლაიპნერი - ნიკოპინგსი -:-
შვედეთი: დივიზიონი 2 - დასავლეთ გოტალანდი
21:00ლანდვეტერი - სავედალენსი -:-შვედეთი: ელიტეტანი ქ
21:00ჯიტექსი ქ - ლიდჩოპინკგსი ქ -:-21:30სუნანა ქ - მალმიო ქ -:-
შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა
22:15აარაუ - ბელინცონა -:-შვეიცარია: Promotion ლიგა
22:15დელემონტი - ბრაიტენრაინი -:-შოტლანდია: ჩემპიონშიპი
22:45ეირდრი - დანდი იუნაიტედი -:-ჩადი: პრემიერ დივიზიონი - LPFN
18:45ფულაჰ ედიფისი - გაზელე -:-ჩეხეთი: MSFL
18:30უნიცოვი - ზლინსკო -:-ჩეხეთი: დივიზიონი E
20:30ბატოვი - ნოვი ჟიცინი -:-ჩინეთი: სუპერ ლიგა
14:00ქინგდაო ვესტ ქოუსთი - ნანტონგ ჟიიუნი -:-15:00შენჟენ ხინპენგჩენგი - ქინგდაო ჰაინიუ -:-
15:35ვუჰან სრი თაუნსი - ტიანჯინ ჟინმენ ტაიგერი -:-
15:35ჟეჯიანგ პროფესინალი - ბეიჯინგ გუოანი -:-
15:35ჩანგჟუ - ჰენან სონგშან ლონგმენი -:-
15:35ჩანგჩუნ იატაი - მეიჟოუ ჰაკა -:-
16:00ჩენგდუ რონგჩენგი - შანდონგ ტაიშანი -:-
ჩრდილოეთ ირლანდია: ჩემპიონშიპი - გასავარდნი ჯგუფი
22:00ნაქბრედა - ნევინგტონი -:-22:45ბალინამალარდი - ბალიკლეირი -:-
22:45დერგვიუ - არდსი -:-
ჩრდილოეთ ირლანდია: ჩემპიონშიპი - დაწინაურების ჯგუფი
22:45ანაგი - ბანგორი -:-22:45დანდელა - ჰ&ვ ველდერსი -:-
22:45პორტადაუნი - ინსტიტუტი -:-
ხორვატია: HNL
20:00ისტრა 1961 - სლავენი ბელუპო -:-ხორვატია: პრვა NL
17:50იარუნი - ვუკოვარი 1991 -:-19:00სესვეტე - დუბრავა ზაგრები -:-
ხორვატია: დრუგა NL
19:00დრაგოვოლიაცი - იადრანი ლუკა პლოცე -:-19:00კუსტოსიია - კარლოვაცი -:-
19:00ოპატია - გრობნიჩანი -:-
ჯიბუტი: დივიზიონი 1
16:00ასას - პორტი -:-18:30გრ/სიაფ - ას არტა -:-
20:30ჰაიაბი - ჰოპიტალი -:-
ჰონდურასი: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა
03:15მოტაგუა - რეალ სოსიედადი -:-05:30ვიქტორია - მარათონი -:-
ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.