ფეხბურთი » 22.05.2024 » ყველა თამაში
ევროპა: ევროპის ლიგა - პლეი-ოფი
23:00ატალანტა - ლევერკუზენი -:-ავსტრალია: NPL ჩრდილოეთ NSW
14:00ვალენტინი - ნიუკასლ ოლიმპიკი -:-ავსტრალია: Capital Premier League
12:00ქუეანბეიან სიტი - კანბერა იუვენტუსი -:-ავსტრალია: Northern NSW State League
14:00ბელმონტ სუონსი იუნაიტედი - სამხრეთ კარდიფი -:-14:00თორნტონ რედბექსი - ვესტ ვალსენდი -:-
14:00ტორონტო ავაბა სტაგსი - Wallsend Red Devils -:-
ანგოლა: ჟირაბოლა
18:00სანტა რიტა - პეტრო ატლეტიკო -:-არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი
03:00ველეზ სარსფილდი - ნიუელს ოლდ ბოიზ -:-არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი
23:05ნუევა ჩიკაგო - ფერო -:-არგენტინა: პრიმერა B - აპერტურა
22:30არგენტინო დე კილმესი - კომუნიკასიონესი -:-22:30ვილა სან კარლოსი - ლოს ანდესი 2:0
არგენტინა: პრიმერა C - აპერტურა
22:30იუპანკი - დეპორტივო ესპანიოლი -:-22:30კლეიპოლი - ატლასი -:-
არგენტინა: არგენტინის თასი
04:10ტემპერლეი - რივერ პლეიტი -:-არგენტინა: რეზერვების ლიგა - პირველი ეტაპი
00:00ინდეპენდიენტე 2 - ესტუდიანტესი 2 -:-02:00ბელგრანო 2 - რივერ პლეიტი 2 -:-
22:00ველეზ სარსფილდი 2 - ბარაკას ცენტრალი 2 -:-
22:00სარმიენტი ხუნინი 2 - ტიგრე 2 -:-
22:00ხიმნასია 2 - რასინგი 2 -:-
22:00ჰურაკანი 2 - ნიუელს ოლდ ბოიზ 2 -:-
00:00ბოკა ხუნიორსი 2 - ტალერესი კორდობა 2 -:-
აშშ: USL ლიგა 2
23:00ტამპა ბეი U23 - სტ. პეტერსბურგი -:-02:00შარლოტ იგლზი - ჩრდილოეთ კაროლინა U23 -:-
03:30ვესტ ჩესტერ იუნაიტედი - ფილადელფია ლოუნ სთარი -:-
19:00ფლინტ სიტი - Union FC Macomb -:-
00:00ბლექ როქი - ვერმონტ გრინი -:-
00:30Athens United - ბირმინგემი 2 -:-
00:30შარლოტ ინდეპენდენსი 2 - ვეიკი -:-
აშშ: თასი US Open
03:00ჩარლსტონი - ატლანტა იუნაიტედი -:-03:30ნიუ იორკ სიტი II - ნიუ მექსიკო -:-
04:30სპორტინგ კანზას სიტი - ტულსა -:-
06:00საკრამენტო რეფაბლიკი - სან ხოსე ერსქვეიქსი -:-
06:30ლოს ანჯელესი - ლუდუნი -:-
ბანგლადეში: ფედერაციის თასი - პლეი-ოფი
13:00მოჰამედანი - ბაშუნდარა კინგსი -:-ბენინი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
19:00აიემა - კოტონი -:-19:00ასპაკ - პობე -:-
19:00დამისა - დაჯე -:-
19:00დინამო აბომეი - კავალიერსი -:-
19:00ლოტო - ბანი განსე -:-
19:00რექვინსი - დრაგონსი -:-
19:00სობემაპი - კოტონუ -:-
19:00ტაკუნინი - ესპუარი -:-
ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი - კლაუსურა
23:00სანტა კრუზი - გვ სან ხოსე -:-04:00ინდეპენდიენტე - ორიენტე პეტროლერო -:-
23:00ტომაიაპო - უნივერსიტარიო დე ვინტო -:-
ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - FBiH
19:30ბრატსტვო გრაცანიცა - ბფკ სიმ ბაუ -:-19:30გორაზდე - გრადინა სრებრენიკი -:-
19:30გორნი რაჰიჩი - ბანოვიცი -:-
19:30მლადოსტი დკ - გრადაცაჩი -:-
19:30ტომისლავი - სლობოდა -:-
19:30ტოსკ ტესანი - კაკანი -:-
19:30ცელიკ ზენიცა - იედინსტვო ბიჰაცი -:-
19:30ჰაძიცი - სტუპცანიცა -:-
ბოტსვანა: პრემიერ ლიგა
17:00გაბორონ იუნაიტედი - ივანენგ გალაქსი -:-17:00თაუნშიფ როლერსი - ბდფ XI -:-
17:00ილევენ ენჯელსი - ტაფიკი -:-
17:00მასიტოაკა - სუა ფლამინგოსი -:-
17:00მატებელე - ჰოლი გოსთი -:-
17:00მორუპულე - სექურითი სისტემსი -:-
17:00ორაპა იუნაიტედი - ვტმ -:-
ბრაზილია: სერია D
02:00კასკაველი - ჰერსილიო ლუზი -:-03:00სერა - დემოკრატა სლ -:-
ბრაზილია: კარიოკა 2
22:00აუდაქსი - დუქუე დე კახიასი -:-ბრაზილია: რორაიმენსე - მეორე ეტაპი
03:00River-RR - ნაუტიკო -:-05:00მონტე რორაიმა - საო რაიმუნდო რრ -:-
ბრაზილია: ბრაზილიის თასი
02:30ბრაგანტინო - სოუსა -:-04:30ვასკო და გამა - ფორტალეზა -:-
ბრაზილია: კოპა ესპირიტუ სანტო - პირველი ეტაპი
22:00Sport-ES - რეალ ნოროესტე -:-ბრაზილია: ბრაზილიერო U20
23:30ბაია U20 - პალმეირასი U20 -:-22:00ატლეტიკო-პრ U20 - ფლუმინენსე U20 -:-
22:00ბრაგანტინო U20 - სან-პაულუ U20 -:-
22:00გადაიდოსანტოსი U20 - გრემიო U20 -:-
22:00სეარა U20 - კრუზეირო U20 -:-
22:00ფლამენგო U20 - ამერიკა მგ U20 -:-
23:00კორინთიანსი U20 - გოიასი U20 -:-
23:00კუიაბა U20 - ფორტალეზა U20 -:-
00:00ატლეტიკო მინეირო U20 - ატლეტიკო გოიანიენსე U20 -:-
ბრაზილია: აკრეანო U20
00:00გალვეზი U20 - რიო ბრანკო აკ U20 -:-02:00ატლეტიკო აკრეანო U20 - ნაუასი U20 -:-
ბრაზილია: ბრაზილიენსე U20
22:00გამა U20 - სეილანდია U20 -:-22:00რეალ ბრაზილია U20 - CFZ U20 -:-
22:00სამამბაენსე U20 - ბოტაფოგო დფ U20 -:-
22:00სეილანდენსე U20 - პარანოა U20 -:-
ბრაზილია: კატარინენსე U20
22:00ავაი U20 - ჰერსილიო ლუზი U20 -:-22:00ინტერ დე ლაგესი U20 - ბარა U20 -:-
22:00კრისიუმა U20 - შაპეკოენსე U20 -:-
22:00მარსილიო დიასი U20 - ჯოინვილი U20 -:-
22:00ნაკაო U20 - ფიგუეირენსე U20 -:-
ბრაზილია: პაულისტა ქ
02:30კორინთიანსი ქ - ტაუბატე ქ -:-22:00პინდა ფეროვიარია ქ - სანტოსი ქ -:-
ბულგარეთი: პირველი ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:00ლევსკი კრუმოვგრადი - ლევსკი -:-20:30ლუდოგორეცი - ლოკომოტივი პლოვდივი -:-
ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-დასავლეთი
21:00ლოკ. გორნა - სევლიევო -:-ბურკინა ფასო: პრემიერ ლიგა
20:00ბობო-დიულასო - დუანესი -:-20:00როიალი - კადიოგო -:-
20:00სალიტასი - კოზაფი -:-
განა: პრემიერ ლიგა
19:00დრიმსი - ლეგონი -:-გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი
21:00კარბახი - აუერსმახერი -:-გერმანია: ობერლიგა ნიდერჰეინი
21:30სვ ესენი - ბუდერიხი -:-ეგვიპტე: დივიზიონი 2 A - დაწინაურება - პლეი ოფები
16:00ალექსანდრია - სუეზი -:-16:00ტერსანა - ჰარას ელ ჰოდუდი -:-
ეკვადორი: ლიგა პრო - პირველი ეტაპი
00:30მუშუკ რუნა - უნივერსიდად კათოლიკა -:-ეკვადორი: სერია ბ
01:30კუნიბურო - სან ანტონიო -:-04:00გუაიაკილ სიტი - ნუევე დე ოქტუბრე -:-
00:00გუალაკეო - ინდეპენდიენტე ხუნიორსი -:-
ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა - პლეი ოფები
06:00ალიანსა - ფას -:-ესტონეთი: მეისტრილიგა
20:00ლევადია - ტალინა კალევი -:-20:00პაიდე - კალიუ -:-
ვიეტნამი: V ლიგა
15:00ბინ დინი - სონგლამ ნგეანი -:-15:00ნამ დინჰი - ჰაი-ფონგი -:-
15:00ხან-ჰოა - ვიტელი -:-
ვიეტნამი: ეროვნული ლიგა ქ
13:00ჰა ნოი ქ - ტაი ნგუიენი ქ -:-13:00ჰო ჩი მინჰ სიტი 2 W - ტკს ვიეტ ნამი ქ -:-
ზიმბაბვე: პრემიერ ლიგა
17:00ბულავაიო ჩიფსი - კაპს იუნაიტედი -:-17:00გრინფუელი - ბიკიტა მინერალსი -:-
17:00იადაჰი - პლატინუმი -:-
17:00სიმბა ბჰორა - ჰერენტალსი -:-
17:00ტელვანი - ჩიქენ ინნი -:-
17:00ჩენგუტუ პაირატსი - ნგეზი პლატინუმი -:-
17:00ჰვანგე - კარიბა -:-
თურქმენეთი: იოკარი ლიგა
16:00აშხაბადი - აჰალი -:-16:00ენერგეტიკი - ალტინ ასირი -:-
16:00კოპეტდაგ აშხაბადი - ნებიტცი -:-
16:00მერვი - არკადაგი -:-
იაპონია: YBC Levain თასი
14:00ბლაუბლიცი - ალბირექს ნიიგატა -:-14:00ვ-ვარენ ნაგასაკი - ურავა -:-
14:00ვერდი - ჰიროსიმა -:-
14:00იოკოჰამა - ნაგოია -:-
14:00კაშივა - ავისპა ფუკუოკა -:-
14:00მაჩიდა ზელვია - კაშიმა -:-
14:00ნაგანო - საპორო -:-
14:00რიუკიუ - სერესო ოსაკა -:-
14:00საგან ტოსუ - ტოკიო -:-
14:00ტოიამა - კობე -:-
ისლანდია: ბესტა-დეილდ-კარლა
23:15ბრეიდაბლიკი - სტიარნანი -:-23:15კოპავოგური - ვალური -:-
23:15ფრამი - აკრანესი -:-
ისლანდია: ლენგიუდეილდინი
23:15კეფლავიკი - აფტურელდინგი -:-კანადა: ჩემპიონშიპი
03:00ტორონტო - CS Saint-Laurent -:-06:30ვანკუვერ ვაითქეფსი - კავალრი -:-
კოლუმბია: პრიმერა B - აპერტურა - ნახევარფინალები
00:30კუკუტა - კუინდიო -:-04:00ლანეროსი - უნიონ მაგდალენა -:-
კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
17:00მანიემა - ლუბუმბაში სპორტი -:-17:30მაზემბე - სენ-ელუა ლუპოპო -:-
18:00ეილე დუ კონგო - დოფინ ნუარი -:-
კოსოვო: კოსოვოს თასი
17:00ბალკანი - პრიშტინა -:-ლიეტუვა: ლიტვის თასი
19:00კლაიპედოსი ფმ - ბანგა -:-20:00იონავა - ატმოსფერა -:-
მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური
13:00ჩეხეთი U16 - უელსი U16 -:-15:00პოლონეთი U16 - თურქეთი U16 -:-
16:00გერმანია U18 - დანია U18 -:-
19:30დანია U19 - გერმანია U19 -:-
მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური
13:45ნიუკასლ იუნაიტედი (Eng) - ტოტენჰემი (Eng) -:-ნიგერი: Super Ligue
19:30ჟანდარმერი - პოლისი -:-ნიგერია: ფედერაციის თასი
19:00EFCC - ედელი -:-19:00Hammola - Inter Lagos -:-
19:00აბია უორიორსი - Sporting Supreme -:-
19:00ბენდელი - ვიკი -:-
19:00გომბე - ელ კანემი -:-
19:00დომა იუნაიტედი - კანო -:-
19:00ვან როქეთი - ენიმბა -:-
19:00ვარი - კვარა -:-
19:00კაცინა იუნაიტედი - ბაიელსა იუნაიტედი -:-
19:00ლობი - შუთინგი -:-
19:00ნასარავა - სოკოტო -:-
19:00პლატო - სანშაინ სტარზი -:-
19:00რივერს იუნაიტედი - ნიგერ ტორნადოსი -:-
ნორვეგია: ადეკოლიგა
21:00ასანე - ვალერენგა -:-21:00ბრინე - ოლესუნდი -:-
21:00ეგერსუნდსი - ლევანგერი -:-
21:00კონგსვინგერი - მიონდალენი -:-
21:00რანჰეიმი - სტაბეკი -:-
21:00სოგნდალი - რაუფოსი -:-
პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
01:302 დე მაიო - ამელიანო -:-04:00ლიბერტად ასუნსიონი - ნასიონალ ასუნსიონი -:-
პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია
22:3012 დე ჟუნიო - მარტინ ლედესმა -:-22:30სპორტივო კარაპეგუა - კოლეგიალესი -:-
პორტუგალია: ტაჩა რეველაკაი U23
18:00ტორეენსე U23 - ეშტორილი U23 -:-20:30ფარმალისაო U23 - ბრაგა U23 -:-
რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი A ოქრო - საგაზაფხულო სეზონი
17:30ჩელიაბინსკი - რ. ვოლგოგრადი -:-რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი B - ჯგუფი 1
17:00ალანია 2 - კამენსკი-შახტინსკი -:-17:00ფორტე ტაგანროგი - ანგუსტ ნაზრანი -:-
19:00დინამო სტავროპოლი - ბიოლოგი -:-
საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00გიუქტასი - დიაგორასი -:-17:00ირაკლისი - კამპანიაკოსი -:-
17:00კარდიცა - პაოკი B -:-
17:00კოზანი - აიოლიკოსი -:-
17:00პაე ეგალეო - პანაჩაიკი -:-
17:00პანათინაიკოსი B - ოლიმპიაკოსი B -:-
საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00ათენი კალითეა - კალამათა -:-17:00ილიუპოლი - იონიკოსი -:-
17:00ლევადიაკოსი - აეკი ათენი B -:-
17:00მაკედონიკოსი ნეაპოლისი - ნიკი ვოლოსი -:-
სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2
14:30ბუსანი - ჩეონან სიტი -:-14:30გიეონგნამი - ანსან გრინერსი -:-
14:30გიმპო - სეონგნამი -:-
სერბეთი: Srpska ლიგა - დასავლეთი
19:00ბუდუჩნოსტი კრუშიკი - სლოგა პეტროვაცი -:-19:00ზლატიბორ ჩაიეტნა - ტაკოვო -:-
19:00იოსანიცა - ომლადინაცი ზაბლაცე -:-
19:00ლოზნიცა - ბორაქი 1926 -:-
19:00მლადი რადნიკი - სლოგა პოზეგა -:-
19:00პოლეტ ლიუბიჩი - ტუტინი -:-
19:00რეალ პოდუნავცი - ვრელო სპორტი -:-
19:00ფაპ - ოფკ მიჰაილოვაკი -:-
სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა
20:15კაჰუნლა - პორტს აუტორიტი -:-20:30სლიფა - მაითი ბლექპული -:-
სლოვაკეთი: 4. ლიგა - აღმოსავლეთი
19:30სპარტაკი მეძევი - რასლავიცე -:-სომალი: National league
16:30ელმანი - საჰაფი -:-სომხეთი: პირველი ლიგა
17:00შირაქი 2 - სიუნიკი -:-ტაილანდი: ლიგის თასი
15:00პათუმ იუნაიტედი - პორტ მტი -:-16:00ბურირამი - მუანგტონგ იუნაიტედი -:-
ტანზანია: პრემიერ ლიგა
17:00დოდომა ჯიჯი - იანგ აფრიკანზი -:-17:00ტაბორა იუნაიტედი - იჰეფუ -:-
ტუნისი: უმაღლესი ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
18:30სოლიმანი - ას მარსა -:-18:30უს ტატაუინი - ბენ გერდანი -:-
უზბეკეთი: Pro Liga
17:00შურტან გუზორი - ხორაზმ ურგანჩი -:-უნგრეთი: NB I ქ - პლეი-ოფი
18:30პუშკაშ აკადემი ქ - მტკ ჰუნგარია ქ -:-ფინეთი: ვეიკაუსლიგა
19:00ვპს - კუპს -:-19:00ჰიკი - გნისტანი -:-
21:00ილვესი - ინტერი ტურკუ -:-
ფინეთი: იკოსლიგა
19:30იაპსი - ტპს -:-ფინეთი: პირველი დივიზიონი
19:30ვააიაკოსკი - ეპს -:-19:30კესკი-უუსიმა - როვანიემი -:-
19:30ჯაზ პორი - ვიფკ -:-
20:00ატლანტისი - კპვ კოკოლა -:-
ყაზახეთი: პირველი დივიზიონი
15:00აკჟაიკი - ხან ტენგრი -:-17:00კასპიი აქტაუ - სდ ფემილი -:-
17:00ტარაზი - ეკიბასტუზი -:-
შვედეთი: სუპერეტანი
21:00ორგრიტი - ტრელებორგსი -:-21:00ოსტერსი - ლანდსკრონა -:-
21:00ოსტერსუნდსი - გეფლე -:-
21:00სუნდსვალი - სანდვიკენსი -:-
21:00ჰელსინგბორგი - სკოვდე აიკი -:-
შვედეთი: შვედეთის თასი - საკვალიფიკაციო
20:45ასტორპსი - ესკილსმინე -:-21:00ტიდაჰოლმსი - იონკოპინგს სოდრა -:-
21:30ენსკედე - არლანდა -:-
ჩეხეთი: MSFL
18:00ოსტრავა B - ჰოდონინი -:-19:00ბლანსკო - სლოვაცკო B -:-
19:00ზნოიმო - უნიცოვი -:-
19:30ბოჰუნიცე - ზლინი B -:-
19:30სტარტი ბრნო - ჰლუცინი -:-
19:30ტრინეცი - ფკ ფრიდეკ-მისტეკი -:-
19:30უჰერსკი ბროდი - კარვინა B -:-
20:00ჰრანიცე - როსიცე -:-
ჩეხეთი: MOL თასი
20:00პლზენი - სპარტა პრაღა -:-ჩეხეთი: პარდუბიცკი კპ
20:00ლაზნე ბოჰდანეცი - პრელუკი -:-ჩეხეთი: 1. ლიგა ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
20:00ლიბერეცი ქ - სპარტა პრაღა ქ -:-ჩინეთი: სუპერ ლიგა
15:35ქინგდაო ვესტ ქოუსთი - ჩანგჩუნ იატაი -:-16:00შანხაი პორტი - ჩენგდუ რონგჩენგი -:-
ჩრდილოეთ მაკედონია: მაკედონიის თასი
21:00ტიკვესი - ვოსკა სპორტი -:-ხორვატია: ხორვატიის თასი
20:00რიეკა - დინამო ზაგრები -:-ჰაიტი: ეროვნული ჩემპიონატი - Serie de Ouverture - 2nd Phase
23:00უანამინტე - ამერიკა დე კაი -:-ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.