ფეხბურთი » 04.07.2024 » ყველა თამაში
აშშ: MLS
02:30კოლუმბუს ქრიუ - ნეშვილი -:-03:30DC იუნაიტედი - ცინცინატი -:-
03:30ნიუ იორკ სიტი - მონრეალი -:-
03:30ტორონტო - ორლანდო სიტი -:-
03:30შარლოტი - ინტერი მაიამი -:-
03:45ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი - ატლანტა იუნაიტედი -:-
04:30მინესოტა - ვანკუვერ ვაითქეფსი -:-
04:30სტ. ლუის სიტი - სან ხოსე ერსქვეიქსი -:-
04:30ჩიკაგო ფაიერი - ფილადელფია უნიონი -:-
05:30რეალ სოლტ ლეიკი - ჰიუსტონი დინამო -:-
აშშ: USL ჩემპიონშიპი
03:30ლუდუნი - ჰარტფორდ ატლეტიკი -:-05:00ნიუ მექსიკო - ორენჯ ქაუნთი -:-
06:30საკრამენტო რეფაბლიკი - ლას ვეგას ლაითსი -:-
აშშ: MLS ნექსთ პრო
04:45ნორს ტეხასი - მინესოტა 2 -:-აშშ: USL ლიგა 1
04:00რიჩმონდ კიკერსი - ფორვარდ მედისონი -:-05:00ნორსერნ კოლორადო - ცენტრალ ველი ფუეგო -:-
აშშ: USL ლიგა 2
23:00ნორსერნ ვირჯინია - ვირჯინია მარაუდერსი -:-00:00ბლექ როქი - ვესტერნ პიონერსი -:-
02:00Inter Gainesville - ფლორიდა ელიტი -:-
02:00ფილადელფია ლოუნ სთარი - ოუშენ სიტი -:-
02:00ჩრდილოეთ კაროლინა U23 - თობაქო როუდი -:-
03:00Staten Island ASC - ლონგ აილენდი -:-
03:00ენ არბორი - ფლინტ სიტი -:-
03:00კაპო II - რედლენდსი -:-
03:00ლაიონსბრიჯი - ქრისტოსი -:-
03:00ლანსინგ სიტი - ოკლენდ ქაუნთი -:-
03:00მაიამი - ვესტონი -:-
03:00ნონა - Brave SC -:-
03:00სედარი - ნიუ ჯერსი კოპა -:-
03:30მოთაუნი 2 - მორის ელიტი -:-
03:30სარასოტა ფერედაისი - ტამპა ბეი U23 -:-
04:00RKC SC - როჩესტერი -:-
04:00River Light - სუენო -:-
04:00ლეინ იუნაიტედი - პორტლენდი U23 -:-
04:00მარინი - პროექტი 510 -:-
04:00ჰოუსტონ სური - კორპუს კრისტი -:-
05:00ტუსონი - არიზონა არსენალი -:-
05:30CISA - Flatirons -:-
06:00AMSG FC - საუთერნ კალიფორნია სიჰორსიზი -:-
06:00სან-ფრანცისკო სიტი - მოტერეი ბეი 2 -:-
ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა
21:00დინამო მინსკი - დინამო ბრესტი -:-ბრაზილია: სერია A
00:00გადაიდოატლეტიკო მინეირო - სან-პაულუ -:-00:00გადაიდოატლეტიკო-პრ - ბაია -:-
00:00გადაიდობრაგანტინო - ინტერნასიონალი -:-
00:00გადაიდოგრემიო - კრუზეირო -:-
00:00გადაიდოვასკო და გამა - კორინთიანსი -:-
00:00გადაიდოვიტორია - ბოტაფოგო -:-
00:00გადაიდოკრისიუმა - ფლუმინენსე -:-
00:00გადაიდოკუიაბა - იუვენტუდე -:-
00:00გადაიდოპალმეირასი - ატლეტიკო გოიანიენსე -:-
00:00გადაიდოფლამენგო - ფორტალეზა -:-
02:00კუიაბა - ბოტაფოგო -:-
03:00ვასკო და გამა - ფორტალეზა -:-
03:00კრისიუმა - კრუზეირო -:-
04:30ატლეტიკო მინეირო - ფლამენგო -:-
04:30ატლეტიკო-პრ - სან-პაულუ -:-
04:30ბრაგანტინო - ატლეტიკო გოიანიენსე -:-
ბრაზილია: სერია C - პირველი ეტაპი
03:00ბოტაფოგო პბ - აპარესიდენსე -:-03:30CSA - ფიგუეირენსე -:-
ბრაზილია: სერია D
02:00CSE - იუაზეირენსე -:-02:00აე ალტოსი - ტოკანტინოპოლისი -:-
02:00იგუატუ - ტრეზე პბ -:-
02:00იტაბუნა - პორტუგესა -:-
02:00პეტროლინა - სერგიპე -:-
03:00Potiguar de Mossoró - ამერიკა რნ -:-
03:00ავენიდა - კიანორტე -:-
03:00იტაბაიანა - რეტრო -:-
03:00მოტო კლუბი - კამეტა -:-
03:00ნოვო ჰამბურგო - ბრაზილ დე პელოტასი -:-
03:00სოუსა - სანტა კრუზ დე ნატალი -:-
22:00იაკიპენსე - ასა -:-
ბრაზილია: ბაიანო 2
00:00გალისია - სსა -:-00:00გრაპიუნა - იაკობინენსე -:-
00:00ვიტორია დე კონქუისტა - ლეონიკო -:-
02:15ფლუმინენსე დე ფეირა - Porto SC -:-
ბრაზილია: გაუშუ 2
02:00გე გლორია - პასო ფუნდო -:-02:00ლაიეადენსე - მონსონი -:-
02:30ესპორტივო - ვერანოპოლისი -:-
02:30ინტერ სანტა მარია - აიმორე -:-
02:30პელოტასი - GE ბაგე -:-
03:00ბრასილ ფარუპილია - კრუზეირო -:-
ბრაზილია: კოპა ესპირიტუ სანტო - მეორე ეტაპი
02:00რეალ ნოროესტე - ვიტორია -:-ბრაზილია: ბრაზილიერო U20
23:00კრუზეირო U20 - ატლეტიკო-პრ U20 -:-22:00გოიასი U20 - კუიაბა U20 -:-
22:00პალმეირასი U20 - სანტოსი U20 -:-
22:00ფორტალეზა U20 - ატლეტიკო მინეირო U20 -:-
00:00ბოტაფოგო U20 - კორინთიანსი U20 -:-
ბრაზილია: ალაგოანო U20
22:00CSE U20 - კრუზეირო არაპირაკა U20 -:-ბრაზილია: კატარინენსე U20
22:00შაპეკოენსე U20 - ნაკაო U20 -:-ბრაზილია: პარაიბანო U20
23:00ტრეზე პბ U20 - სერა ბრანკა U20 -:-00:00ეკ დე პატოსი U20 - სოუსა U20 -:-
00:00ნასიონალ დე პატოსი U20 - Cruzeiro-PB U20 -:-
00:00სპორტი პბ U20 - ინტერნასიონალი U20 -:-
22:00Femar U20 - სერანო პბ U20 -:-
22:00აუტო ესპორტე U20 - Confianca PB U20 -:-
22:00კეიმადენსე U20 - Picuiense U20 -:-
ბრაზილია: პერნამბუკანო U20 - მეორე ეტაპი
22:00სანტა კრუზი U20 - ბელო ჟარდიმი U20 -:-ბრაზილია: პაულისტა ქ
22:00ბრაგანტინო ქ - სან-პაულუ ქ -:-00:00კორინთიანსი ქ - პალმეირასი ქ -:-
ბუტანი: პრემიერ ლიგა
14:00RTC - Tsirang -:-ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა
20:00ელ დაკლუეჰი - ალ აჰლი -:-20:00ელ-გაიში - ალ იტიჰადი -:-
ევროპა: უეფას რეგიონების თასი - საკვალიფიკაციო - დაწყებითი ეტაპი
19:00Gothenburg (Am) (Swe) - FS Bridge (Geo) -:-ეთიოპია: პრემიერ ლიგა
16:00სტ. ჯორჯი - ფასილ კენემა -:-19:00სიდამა ბუნა - ბაჰირ დარ კენემა -:-
ეკვადორი: სერია ბ
00:00გუალაკეო - სან ანტონიო -:-00:00ვარგას ტორესი - ინდეპენდიენტე ხუნიორსი -:-
00:00ლეონეს დელ ნორტე - კუნიბურო -:-
00:00მანტა - ნუევე დე ოქტუბრე -:-
ეკვადორი: კოპა ეკვადორი
00:30Liga Cuenca - Junior FC -:-03:00ლა უნიონი - ბონიტა ბანანა -:-
ესტონეთი: მეისტრილიგა
20:00ლევადია - ფლორა -:-20:00პაიდე - ნარვა -:-
20:00ტამეკა ტარტუ - ნომე უტდ -:-
ვენესუელა: ვენესუელას თასი
00:00აკადემია რეი - პორტუგესა -:-00:00ანგოსტურა - ფუნდასიონ აიფი -:-
00:00დეპორტივო ტაჩირა - ფრონტერა -:-
00:00ესტუდიანტეს მერიდა - Inter de Barinas -:-
00:00კარაბობო - პუერტო კაბელო -:-
00:00მარიტიმუ - ლა-გუაირა -:-
00:00მეტროპოლიტანოსი - მირანდა -:-
00:00მონაგასი - დინამო პუერტო -:-
00:00ნუევა ესპარტა - უნივერსიდად ცენტრალი -:-
00:00ჰიროუზ დე ფალკონი - რაიო ზულიანო -:-
ვიეტნამი: ვიეტნამის თასი
15:00ვიტელი - ჰანოი -:-15:00ტჰანჰ-ჰოა - ნამ დინჰი -:-
ინდოეთი: კალკუტა პრემიერ დივიზიონი
13:30არიანი - პათა ჩაკრა -:-13:30ბსს სპორტინგი - დაიამონდ ჰარბორი -:-
13:30ვარი - არმი რედი -:-
ირლანდია: პრემიერ დივიზიონი
22:45გელვეი - ბოჰემიანსი -:-22:45დროჰედა - შელბურნი -:-
22:45სლიგო როვერსი - დერი სიტი -:-
22:45უოთერფორდი - სტ. პატრიკსი -:-
23:00შამროკ როვერსი - დანდალკი -:-
ირლანდია: დივიზიონი 1
22:45ბრეი - ლონგფორდი -:-22:45დუბლინი - ათლონი -:-
22:45თრითი იუნაიტედი - კობ რამბლერსი -:-
22:45უექსფორდი - კორკ სიტი -:-
22:45ფინ ჰარპსი - კერი -:-
ისლანდია: ლენგიუდეილდინი
22:00თორ აკურეირი - გროტა -:-22:00ფიოლნირი - კეფლავიკი -:-
23:15ირ რეიკიავიკი - აფტურელდინგი -:-
23:15ნიარდვიკი - გრინდავიკი -:-
ისლანდია: დივიზიონი 2
23:15აეგირი - სელფოსი -:-23:15ვოლსუნგური - ფიარდაბიგდი/ლეიკნირი -:-
23:15კორმაკური/ჰვოტი - ოლაფსვიკი -:-
23:15კფგ გარდაბაერი - რეინირი -:-
23:15ჰაუკარი - ტროტურ ვოგარი -:-
ისლანდია: ისლანდიის თასი
23:30ვიკინგური რეიკიავიკი - სტიარნანი -:-ლიეტუვა: A ლიგა
20:00პანევეზისი - ჰეგელმანი -:-მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური
13:00პიასტი გლივიცე (Pol) - კარვინა (Cze) -:-14:00მარიბორი (Slo) - რაპიდი ბუქარესტი (Rou) -:-
15:00მიდტიულანდი (Den) - ორჰუსი (Den) -:-
16:00კრილია სოვეტოვი სამარა (Rus) - რუბინი (Rus) -:-
16:00მარიბორი (Slo) - ცსკა 1948 სოფია (Bul) -:-
16:00ნეფტეხიმიკი (Rus) - მინსკი (Blr) -:-
16:00პლოცკი (Pol) - პრუშკოვი (Pol) -:-
16:00სპარტაკ სუბოტიცა (Srb) - სლობოდა (Srb) -:-
16:00უ. კლუჟი (Rou) - დიოსგიორი (Hun) -:-
19:00გოსტივარი (Mkd) - ტიკვესი (Mkd) -:-
19:30ბოჰემიანსი (Cze) - პაკში (Hun) -:-
19:30ტრაისკირხენი (Aut) - შტრიპფინგი (Aut) -:-
20:00სტრასბურგი (Fra) - მიუნხენ 1860 (Ger) -:-
20:30ანსბახი 09 (Ger) - ნიურნბერგი (Ger) -:-
20:30ცსკა მოსკოვი (Rus) - ოფკ ბეოგრადი (Srb) -:-
21:30კეიპტაუნ სიტი (Rsa) - ვეჰენი (Ger) -:-
22:30კარდიფი მეტროპოლიტანი (Wal) - Cambrian United (Wal) -:-
22:30კოვ რეინჯერსი (Sco) - ბენქს ო'დი (Sco) -:-
22:45Hamworthy Recreation (Eng) - ვეიმაუსი (Eng) -:-
22:45სთრითი (Eng) - ტაუნტონი (Eng) -:-
პერუ: ლიგა 2
00:00ბინასიონალი - დეპორტივო კოოპსოლი -:-რუმინეთი: სუპერ თასი
21:00სტიაუა ბუქარესტი - კორვინულ ჰუნედოარა -:-რუსეთი: რუსეთის თასი ქ
16:00რუბინი ქ - ჩერტანოვო მოსკოვი ქ -:-სამხრეთ კორეა: WK ლიგა ქ
14:00ინჩეონ ჰიუნდაი სთილი ქ - ჰვარჩეონი ქ -:-სომალი: National league
16:30იენიო - ჰიგანი -:-უზბეკეთი: უზბეკეთის თასი
19:30მეტალურგი ბეკაბადი - ტერმეზ სურხონი -:-19:30ოლიმპიკი - ანდიჯანი -:-
ფარერების კუნძულები: პრემიერ ლიგა
21:30ვიკინგური - ჰბ ტორსჰავნი -:-21:30კლაკსვიკი - ბ36 ტორსჰავნი -:-
ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი C
19:00SJK აკატემია 2 - ჰერკულესი -:-20:00ოტპ - ტპ-47 -:-
ყაზახეთი: პირველი დივიზიონი
16:00თურქისტანი - ოკჟეტპესი -:-16:00ულიტაუ - ალთაი -:-
16:00ხან ტენგრი - კაისარი ყიზილორდა 2 -:-
შვედეთი: შვედეთის თასი - საკვალიფიკაციო
21:00Bralanda IF - კარლსტადი -:-შვედეთი: ელიტეტანი ქ
21:00ალინგსასი ქ - ჯიტექსი ქ -:-21:00ლიდჩოპინკგსი ქ - ბოლსტანასი ქ -:-
ჩილე: ჩილეს თასი
03:00უნ. დე კონსეფსიონი - ლინარეს უნიდო -:-ჩრდილოეთ ირლანდია: პრემიერშიპი ქ
22:45გლენტორანი ქ - კლიფტონვილი ქ -:-ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.