ფეხბურთი » 20.06.2024 » ყველა თამაში
ევროპა: ევრო
23:00შოტლანდია - შვეიცარია -:-17:00სლოვენია - სერბეთი -:-
20:00დანია - ინგლისი -:-
23:00ესპანეთი - იტალია -:-
ავსტრალია, ოკეანეთი: ოკეანეთის ჩემპიონთა ლიგა U17 ქ - საკვალიფიკაციო
04:00ამერიკის სამოა U16 W - სამოა U16 W -:-არგენტინა: არგენტინის თასი
04:10ბოკა ხუნიორსი - ალმირანტე ბრაუნი -:-აშშ: MLS
03:30DC იუნაიტედი - ატლანტა იუნაიტედი -:-03:30ინტერი მაიამი - კოლუმბუს ქრიუ -:-
03:30მონრეალი - ნიუ იორკ რედ ბულზი -:-
03:30ტორონტო - ნეშვილი -:-
03:30შარლოტი - ორლანდო სიტი -:-
03:45ცინცინატი - ფილადელფია უნიონი -:-
04:30დალასი - მინესოტა -:-
04:30ოსტინი - ლოს ანჯელესი -:-
04:30სპორტინგ კანზას სიტი - რეალ სოლტ ლეიკი -:-
04:30სტ. ლუის სიტი - კოლორადო რაპიდსი -:-
04:30ჰიუსტონი დინამო - სიეტლ საუნდერსი -:-
06:30ლოს ანჯელეს გალაქსი - ნიუ იორკ სიტი -:-
06:30სან ხოსე ერსქვეიქსი - პორტლენდ ტიმბერსი -:-
აშშ: USL ჩემპიონშიპი
03:30პიტსბურგი - ლუისვილ სიტი -:-04:00ბირმინგემი - სან ანტონიო -:-
04:30ტულსა - მაიამი -:-
06:00ოკლენდ რუთსი - ელ პასო -:-
აშშ: MLS ნექსთ პრო
23:00ნიუ იორკ სიტი II - ორლანდო სიტი B -:-აშშ: USL ლიგა 1
03:00გრინვილი - შარლოტ ინდეპენდენსი -:-აშშ: USL ლიგა 2
00:30ლონგ აილენდი - ვესტჩესტერი -:-01:00სუონ სიტი - მაიამი -:-
02:00შარლოტ ინდეპენდენსი 2 - ვესტ ვირჯინია -:-
02:00ჩრდილოეთ კაროლინა U23 - სალემ სიტი -:-
03:00Inter Gainesville - Brave SC -:-
03:00ბოსტონ სიტი - ბლექ როქი -:-
03:00ბუფალო - ფორტ ვეინი -:-
03:00თობაქო როუდი - ვეიკი -:-
03:00ნიუ ჯერსი - ვესტ ჩესტერ იუნაიტედი -:-
03:00ნონა - ბრუკ ჰაუსი -:-
03:00სედარი - მორის ელიტი -:-
03:00სტ. პეტერსბურგი - სარასოტა ფერედაისი -:-
03:30მიდვესტ იუნაიტედი - ფლინტ სიტი -:-
03:30ნორსერნ ვირჯინია - ვირჯინია ბიჩი -:-
04:00AHFC როიალსი - კორპუს კრისტი -:-
04:00ბლუ გუსი - ლითლ როკ რეინჯერსი -:-
04:00დოთან იუნაიტედი - ისთ ატლანტა -:-
04:00მარინი - დეივის ლეგასი -:-
06:00FC Olympia - პორტლენდი U23 -:-
06:00Tacoma Stars - იუნაიტედი -:-
06:00კაპო II - საუთერნ კალიფორნია სიჰორსიზი -:-
აშშ: ნისა
03:00მერილენდ ბობქეთსი - სავანა ქლოვერსი -:-აშშ: NWSL ქ
03:00გოთემი ქ - სან დიეგო ვეივი ქ -:-06:00ენჯელ სიტი ქ - რასინგი ლუივილი ქ -:-
ბრაზილია: სერია A
02:00ატლეტიკო გოიანიენსე - კრისიუმა -:-02:00ბოტაფოგო - ატლეტიკო-პრ -:-
03:00იუვენტუდე - ვასკო და გამა -:-
03:00სან-პაულუ - კუიაბა -:-
03:00ფორტალეზა - გრემიო -:-
04:30ინტერნასიონალი - კორინთიანსი -:-
04:30კრუზეირო - ფლუმინენსე -:-
ბრაზილია: სერია B
02:00სანტოსი - გოიასი -:-04:00ბოტაფოგო სპ - პონტე-პრეტა -:-
04:30ბრუსკე - ავაი -:-
04:30კორიტიბა - ამერიკა მგ -:-
ბრაზილია: სერია C - პირველი ეტაპი
02:00ფეროვიარიო - ეკ სან ხოსე -:-ბრაზილია: სერია D
02:30დემოკრატა სლ - პორტუგესა -:-02:30ჰერსილიო ლუზი - ავენიდა -:-
03:00ნოვო ჰამბურგო - კონკორდია -:-
ბრაზილია: ამაპაენსე - პლეი-ოფი
03:15სანტოსი აპ - ტრემი -:-ბრაზილია: ბაიანო 2
02:00იაკობინენსე - კოლო კოლო -:-02:00ფლუმინენსე დე ფეირა - სსა -:-
ბრაზილია: გაუშუ 2
02:00გე გლორია - გაუშუ -:-02:00მონსონი - აიმორე -:-
02:30პასო ფუნდო - ვერანოპოლისი -:-
03:00ბრასილ ფარუპილია - ესპორტივო -:-
ბრაზილია: პარაენსე B2
17:00Gaviao - Tesla -:-17:00Pedreira - Tiradentes PA -:-
ბრაზილია: კოპა ესპირიტუ სანტო - პირველი ეტაპი
02:00დესპორტივა ფეროვიარია - რეალ ნოროესტე -:-ბრაზილია: ბრაზილიერო U20
00:00გადაიდოგრემიო U20 - ინტერნასიონალი U20 -:-22:00ბოტაფოგო U20 - ბრაგანტინო U20 -:-
23:00ფორტალეზა U20 - ბაია U20 -:-
ბრაზილია: ალაგოანო U20
22:00Satuba U20 - დეპორტივო ალიანსა U20 -:-ბრაზილია: კატარინენსე U20
22:00ჰერსილიო ლუზი U20 - ფიგუეირენსე U20 -:-ბრაზილია: მატოგროსენსე U20
23:00ოპერარიო-ვგ U20 - მიხტო U20 -:-00:00დომ ბოსკო U20 - აკადემია U20 -:-
03:00Campo Novo U20 - Caceres U20 -:-
ბრაზილია: პაულისტა ქ
01:00ფეროვიარია ქ - მარილია ქ -:-22:00ტაუბატე ქ - სან-პაულუ ქ -:-
00:00პალმეირასი ქ - სანტოსი ქ -:-
ბუტანი: პრემიერ ლიგა
14:00პარო - Samtse -:-დომინიკელთა რესპ.: LDF
00:00ვეგა რეალი - დელფინეს დელ ესტე -:-00:00უნივერსიდადი - სან-კრისტობალი -:-
02:00ატლეტიკო პანტოხა - ატლანტიკო -:-
00:00მოკა - სიბაო -:-
ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა
20:00ალ აჰლი - არაბ კონტრაქტორსი -:-ეგვიპტე: დივიზიონი 2 A - დაწინაურება - პლეი ოფები
18:00სუეზი - ალექსანდრია -:-18:00ჰარას ელ ჰოდუდი - ტერსანა -:-
ეთიოპია: პრემიერ ლიგა
16:00შაშემენე კენემა - ფასილ კენემა -:-19:00ჰავასა - ვოლკიტე კენემა -:-
ეკვადორი: სერია ბ
00:00გუაიაკილ სიტი - გუალაკეო -:-00:00ვარგას ტორესი - სან ანტონიო -:-
00:00ლეონეს დელ ნორტე - ჩაკარიტასი -:-
00:00ინდეპენდიენტე ხუნიორსი - ნუევე დე ოქტუბრე -:-
ვენესუელა: ვენესუელას თასი
00:00Inter de Barinas - ესტუდიანტეს მერიდა -:-00:00დინამო პუერტო - მონაგასი -:-
00:00ლა-გუაირა - მარიტიმუ -:-
00:00მირანდა - მეტროპოლიტანოსი -:-
00:00პორტუგესა - აკადემია რეი -:-
00:00პუერტო კაბელო - კარაბობო -:-
00:00რაიო ზულიანო - ჰიროუზ დე ფალკონი -:-
00:00უნივერსიდად ცენტრალი - ნუევა ესპარტა -:-
00:00ფრონტერა - დეპორტივო ტაჩირა -:-
00:00ფუნდასიონ აიფი - ანგოსტურა -:-
ვიეტნამი: V ლიგა
15:00ბინ დინი - ჰანოი -:-15:00ბინ დუონგი - გია ლაი -:-
15:00ნამ დინჰი - ჰონგ ლინჰ ჰა ტინი -:-
16:15კონგ ანი - ჰაი-ფონგი -:-
ირანი: ჰაზფი თასი
16:00სეფაჰანი - მეს რაფსანჯანი -:-ისლანდია: ბესტა-დეილდ-კარლა
23:15ბრეიდაბლიკი - კა აკურეირი -:-ისლანდია: ლენგიუდეილდინი
23:15გროტა - ნიარდვიკი -:-22:00აფტურელდინგი - ვესტმანაეიარი -:-
23:15ირ რეიკიავიკი - ფიოლნირი -:-
23:15კეფლავიკი - ტროტური -:-
ისლანდია: ბესტა დეილდი ქ
22:00ვიკინგური რეიკიავიკი ქ - ბრეიდაბლიკი ქ -:-კანადა: კანადის პრემიერ ლიგა
03:00იორკი - პესიფიკი -:-კოლუმბია: პრიმერა B - აპერტურა - პლეი ოფები
04:00ლანეროსი - ორსომარსო -:-კოლუმბია: ლიგა ქ - დაწინაურების ჯგუფი
01:00პეტროლერა ქ - ინდეპენდიენტე სანტა ფე ქ -:-23:00ლანეროსი ქ - მილიონარიოსი ქ -:-
ლატვია: Virsliga
19:00ტუკუმსი 2000 - ლიეპაია -:-20:00ვალმიერა - მეტა -:-
ლიბანი: პრემიერ ლიგა - გამარჯვებულების ეტაპი
17:00ალ-ანსარი - საფა -:-17:00ნეჯმეჰი - ალ-აჰედი -:-
17:00რასინგი - ბურჯი -:-
მონღოლეთი: პრემიერ ლიგა
15:15ხაან ხუნს-ერქიმი - ბრერა ილჩი -:-მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური
15:00ლილესტრიომი (Nor) - გიოტებორგი (Swe) -:-16:00რაპიდი ბუქარესტი (Rou) - გლორია ბუზაუ (Rou) -:-
16:00ტორპედო მოსკოვი (Rus) - შინიკი იაროსლავი (Rus) -:-
19:00ტიკვესი (Mkd) - სტრუგა (Mkd) -:-
ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 5
20:00ოლესუნდი 2 - მიოლდე 2 -:-20:30სკიეტენი - ლოკომოტივი ოსლო -:-
რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი B - ჯგუფი 3
19:00კომპოზიტი - არსენალი ტულა 2 -:-სამხრეთ კორეა: WK ლიგა ქ
11:00ბეონ სანგმუ ქ - სეული ქ -:-14:00სეჯონგ სპორტსტოტო ქ - გიეონგჯუ ქ -:-
14:00ჩანგნიეონგი ქ - ინჩეონ ჰიუნდაი სთილი ქ -:-
14:00ჰვარჩეონი ქ - სუვონი ქ -:-
სომალი: National league
16:30ჰიგანი - კიგსი -:-სუდანი: Super League
17:00ალ-მერეიხი - ტუტი -:-17:00ალ-ჰილალ ომბურმანი - ჰაი ალ-ვადი -:-
უზბეკეთი: სუპერ ლიგა
19:00ნავბახორი ნამანგანი - კიზილკუმი ზარაფშონი -:-19:00ნასაფ ქარში - ნეფტჩი ფარგონა -:-
ფინეთი: იკოსლიგა
20:00SJK აკატემია - კტპ -:-ფინეთი: პირველი დივიზიონი
19:30კუპს აკატემია - ვიფკ -:-ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B
19:30ჰის - პოქსიტი -:-20:00ილვეს-კისატი - ილვესი 2 -:-
ყაზახეთი: პირველი დივიზიონი
16:00კაირატი ალმათი 2 - კაისარი ყიზილორდა 2 -:-18:00კასპიი აქტაუ - ტარაზი -:-
18:00ოკჟეტპესი - აქტობე 2 -:-
შვედეთი: დივიზიონი 1 - ჩრდილოეთი
20:00ვასალუნდსი - სტოკჰოლმ ინტერნაციონალე -:-21:00იფკ სტოკსუნდი - ჰამარბი -:-
21:30კარლბერგსი - იუნაიტედ ნორდიკი -:-
შვედეთი: დივიზიონი 1 - სამხრეთი
21:00ესკილსმინე - არიანა -:-21:00ტვააკერსი - ონსალა -:-
21:00ფალკენბერგსი - ლუნდსი -:-
შვედეთი: დივიზიონი 2 - ნორლენდი
21:00გოტნე - უმეა -:-21:00ოსტერსუნდი - კირუნა -:-
21:00სკელეფტე - იტერჰოგდალსი -:-
შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ გოტალანდი
21:30გრებესტადსი - ვანერსბორგი იფ -:-21:30იფკ სკოვდე - საფლე -:-
21:30კუმლა - ლიდჩოპინკგსი -:-
21:30მოტალა - გაუტჰიოდი -:-
შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ სვეალანდი
17:45გუტე - არლანდა -:-21:00სკილიებო - იარფალა -:-
შვედეთი: დიზივიონი 2 - სამხრეთ გოტალანდი
21:00რაპე გოიფ - იფკ ბერგა -:-21:30კარლსკრონა - ჰასლეჰოლმი იფ -:-
21:30სიმრისამნი - კარლშამნი -:-
შვედეთი: დივიზიონი 2 - სამხრეთ სვეალანდი
21:00ატვიდაბერგსი - სილვია -:-21:30სლაიპნერი - მიოლბი აი ფფ -:-
შვედეთი: დივიზიონი 2 - დასავლეთ გოტალანდი
21:00ლინდომე - ვარბერგსი გიფ -:-21:00ტორდი - ქვიდინგი -:-
21:00ფროლუნდა - ბკ ასტრიო -:-
21:30სავედალენსი - ბერგდალენსი -:-
21:30ჰუსქვარნა - იონსერადსი -:-
შვედეთი: შვედეთის თასი - საკვალიფიკაციო
21:00ჰუდინგე - ნაკა -:-21:15Stegeborg - ნიკოპინგსი -:-
შვედეთი: ოლსვენსკა ქ
21:00როსენგარდი ქ - ორებრო ქ -:-21:00ტრელებორგსი ქ - ჰაკენი ქ -:-
შვედეთი: ელიტეტანი ქ
19:30კალმარი ქ - გამლა უფსალა ქ -:-20:00უფსალა ქ - ალინგსასი ქ -:-
21:00ესკილსტუნა იუნაიტედი ქ - ორებრო ქ -:-
21:00მალბაკენსი ქ - ლიდჩოპინკგსი ქ -:-
21:30უმეა ქ - სუნდსვალი ქ -:-
შვედეთი: შვედეთის თასი ქ - საკვალიფიკაციო
21:30ტროლჰატანი ქ - ლიდჩოპინკგსი ქ -:-ჩილე: პრიმერა დივიზიონი
23:00ნუბლენსე - უაჩიპატო -:-ჩილე: ჩილეს თასი
01:30Concon National - სანტიაგო უონდერერსი -:-20:30Colegio Quillon - კოლო კოლო -:-
23:00Marcos Trincado - უნიონ ესპანიოლა -:-
00:00Comunal Cabrero - რეინჯერსი -:-
00:00ბრუხას სალამანკა - კოქუიმბო -:-
ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.