ფეხბურთი » 21.03.2024 » ყველა თამაში
აზია: მსოფლიო თასი - საკვალიფიკაციო - მეორე ეტაპი
12:00ჩინური ტაიპეი - ყირგიზეთი 0:213:00პაკისტანი - იორდანია 0:3
13:10ავსტრალია - ლიბანი 2:0
14:23იაპონია - ჩრდილოეთ კორეა 1:0
15:00სამხრეთ კორეა - ტაილანდი 1:1
15:30მიანმარი - სირია 1:1
16:00ჰონგ-კონგი - უზბეკეთი 0:2
16:30სინგაპური - ჩინეთი 2:2
17:30ინდონეზია - ვიეტნამი 1:0
20:00ირანი - თურქმენეთი 5:0
22:00არაბთა გაერთიანებული საამიროები - იემენი 2:1
22:00ომანი - მალაიზია 2:0
22:30პალესტინა - ბანგლადეში 5:0
22:30ყატარი - ქუვეითი 3:0
23:00ავღანეთი - ინდოეთი 0:0
23:00ერაყი - ფილიპინები 1:0
23:00ნეპალი - ბაჰრეინი 0:5
23:00საუდის არაბეთი - ტაჯიკეთი 1:0
ევროპა: ევრო - საკვალიფიკაციო - დაწინაურება
21:00საქართველო - ლუქსემბურგი 2:023:45ბოსნია და ჰერცეგოვინა - უკრაინა 1:2
23:45ისრაელი - ისლანდია 1:4
23:45პოლონეთი - ესტონეთი 5:1
23:45საბერძნეთი - ყაზახეთი 5:0
23:45უელსი - ფინეთი 4:1
ევროპა: უეფას ერთა ლიგა - ლიგა C - ფლე აუტი
23:45გიბრალტარი - ლიეტუვა 0:1აზია: WAFF Championship U23
00:00ეგვიპტე U23 - არაბთა გაერთიანებული საამიროები U23 1:000:00საუდის არაბეთი U23 - იორდანია U23 2:1პენ
ალჟირი: U21 ლიგა
18:30მაგრა U21 - კონსტანტინი U21 0:018:30პარადოუ U21 - ბენ აკნუნი U21 0:0
18:30საოურა U21 - ალჟერი U21 2:1
18:30უს სოუფი U21 - ელ ბაიადი U21 2:0
18:30ხენჩელა U21 - ორანი U21 1:0
არგენტინა: კოპა დე ლა ლიგა პროფესიონალი
04:15ბელგრანო კორდობა - ლანუსი 0:1არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი
22:30ტალერეს რ.ე. - სან-მარტინ სან-ხუანი 0:0არგენტინა: არგენტინის თასი
04:10ატლ. ტუკუმანი - დეფენსორეს დე ბელგრანო 4:000:45დეფენსა იუსტიცია - ატლ. რაფაელა 1:2
არგენტინა: რეზერვების ლიგა - პირველი ეტაპი
22:00ლანუსი 2 - ტალერესი კორდობა 2 2:122:00პლატენსე 2 - ტიგრე 2 1:1
22:00რასინგი 2 - ატლ. ტუკუმანი 2 2:0
22:00როსარიო ცენტრალი 2 - დეპორტივო რიესტრა 2 2:3
22:00უნიონ სანტა-ფე 2 - ჰურაკანი 2 1:0
არგენტინა: პრიმერა A ქ - აპერტურა
22:00გადაიდოინდეპენდიენტე ქ - ბანფილდი ქ -:-23:00გადაიდორივერ პლეიტი ქ - ფერო ქ -:-
აფრიკა: აფრიკის ერთა თასი - საკვალიფიკაციო - დაწყებითი ეტაპი
23:00სომალი - ესვატინი 0:302:00ჯიბუტი - ლიბერია 0:2
აფრიკა: African Games Women - პლეი-ოფი
21:00სენეგალი U20 W - უგანდა U20 W 0:1პენ00:00განა U20 W - ნიგერია U20 W 2:1დდ
აშშ: თასი US Open
02:30რიჩმონდ კიკერსი - ქრისტოსი 1:003:00Frenzi - კლუბ დე ლიონი 2:3
03:00SC United Bantams - გრინვილი 0:1
03:00ეშვილ სიტი - ნოქსვილი 0:2
03:30Apotheos - Georgia Lions 1:0
03:30ნიუ იორკ რედ ბულზი 2 - ჰადსონ ველი 5:1
04:00ჩიკაგო ფაიერი II - ჩიკაგო სიტი 6:0
04:00ჩიკაგო ჰაუსი - მინესოტა 2 0:3
06:00Folsom - ცენტრალ ველი ფუეგო 1:2
06:30Irvine Zeta - MesoAmerica 1:0
06:30LA ფორსი - რედლენდსი 2:1
06:30ბალარდი - Spokane Velocity 0:1
07:00კაპო - მენასი 2:3პენ
ბელგია: ეროვნული დივიზიონი 1
23:00ანტვერპენი B - თეს სპორტი 0:323:00ლუვენი B - კაპელენი 0:2
23:00სენტ ელუასი - კნოკე 2:2
23:00ურსლ ვისე - ვირტონი 1:1
23:00შარლერუა - ნამური 5:1
23:30დესელი - ჰოოგსტრატენი 2:0
23:30ჰეისტი - ტიენენი 2:2
ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV B
23:30ლილი - ვეზელ სპორტი 5:3ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი - აპერტურა
03:00აურორა - როიალ პარი 4:1ბრაზილია: ამაზონენსე - მეორე ეტაპი
23:45ნასიონალი-ამ - Unidos do Alvorada 0:0ბრაზილია: კატარინენსე - პლეი-ოფი
03:30ბრუსკე - ავაი 2:0ბრაზილია: პაულისტა A4
02:00Sao-Carlense - სკა ბრაზილია 0:002:30ფრანკანა - CA Joseense 4:0
03:00აუდაქსი-SP - Jabaquara 5:0
03:00ბარეტოსი - ვოკემი 1:1
ბრაზილია: რონდონიენსე
23:30ბარსელონა RO - ი-პარანა 2:003:30პორტო ველო - უნიაო კაკოალენშე 2:0
ბრაზილია: კოპა ალაგოაში
02:00მურისი - რეგატასი 3:0ბრაზილია: კოპა ვერდე
03:00ბრაზილიენსე - კუიაბა 1:403:00ვილა ნოვა - გოიასი 1:0
03:00რემო - ამაზონასი 2:1
ბრაზილია: კოპა დო ნორდესტე
02:00ამერიკა რნ - აბც 1:002:00რეგატასი - იუაზეირენსე 3:1
02:00რივერ-პი - აე ალტოსი 0:0
04:30ბაია - ვიტორია 2:1
04:30სპორტ რესიფი - ნაუტიკო 2:2
04:30ფორტალეზა - სეარა 0:1
ბრაზილია: Capixaba U20
02:00რიო ბრანკო U20 - ფორტე U20 1:2ბრაზილია: ბრაზილეირო ქ
01:00ატლეტიკო მინეირო ქ - სანტოსი ქ 1:303:30ინტერნასიონალი ქ - ფლუმინენსე ქ 1:1
22:00ბოტაფოგო ქ - გრემიო ქ 0:2
განა: პრემიერ ლიგა
14:00მედეამა - ადუანა სტარზი 2:0გერმანია: ობერლიგა ნიდერზახსენი
23:00ბერსენბრუკი - დელმენჰორსტი 3:1გერმანია: ობერლიგა ჰესენი
23:00ჰანაუერი - ვიქტორია გრისჰაიმი 1:0ევროპა: ევრო U21 - საკვალიფიკაციო
17:00ჩრდილოეთ მაკედონია U21 - გიბრალტარი U21 1:020:30ისრაელი U21 - პოლონეთი U21 1:2
21:30პორტუგალია U21 - ფარერების კუნძულები U21 4:0
22:00ანდორა U21 - ხორვატია U21 0:3
23:00ბელგია U21 - მალტა U21 3:1
23:00შოტლანდია U21 - ყაზახეთი U21 4:1
ევროპა: ევრო U17 - საკვალიფიკაციო - მეორე ეტაპი
00:00უნგრეთი U17 - საფრანგეთი U17 1:2ევროპა: ელიტ ლიგა U20
17:00გადაიდოგერმანია U20 - ნორვეგია U20 -:-19:00პორტუგალია U20 - ჩეხეთი U20 2:2
20:00რუმინეთი U20 - იტალია U20 0:0
ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა ქ - პლეი-ოფი
00:00ბრანი ქ - ბარსელონა ქ 1:2ევროპა: ევრო U17 ქ - საკვალიფიკაციო - რაუნდი 2 - ლიგა A
16:00გერმანია U17 W - სლოვაკეთი U17 W 2:020:00საფრანგეთი U17 W - ჩეხეთი U17 W 0:0
ევროპა: ევრო U17 ქ - საკვალიფიკაციო - რაუნდი 2 - ლიგა B
12:00ესტონეთი U17 W - ყაზახეთი U17 W 2:016:00ბოსნია და ჰერცეგოვინა U17 W - სომხეთი U17 W 6:0
ეკვადორი: ლიგა პრო - პირველი ეტაპი
01:30დეპორტივო კუენკა - მაკარა 1:104:00აუკასი - ელ ნასიონალი 3:4
04:00გადაიდოუნივერსიდად კათოლიკა - ბარსელონა გუაიაკილი -:-
ეკვადორი: სერია ბ
00:00ვარგას ტორესი - ჩაკარიტასი 1:123:00გუაიაკილ სიტი - სან ანტონიო 4:0
00:00გუალაკეო - კუნიბურო 0:1
ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა
05:15სანტა-ტეკლა - აგილა 1:205:30ალიანსა - მუნისიპალ ლიმენო 4:0
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 6
23:00Ontinyent 1931 - კასტელონენსე 2:0ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12
00:00Teror - ჰერბანია 0:1ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 15
23:15უარტე - ბეტი ონაკი 0:1ვენესუელა: ლიგა FUTVE - აპერტურა
23:00რაიო ზულიანო - Inter de Barinas 0:101:45კარაკასი - ანგოსტურა 0:1
04:30დეპორტივო ტაჩირა - მონაგასი 1:0
04:30ზამორა - პუერტო კაბელო 0:0
იამაიკა: პრემიერ ლიგა
00:30Lime Hall Academy - ჰარბორ ვიუ 0:600:30Treasure Beach - უოთერჰაუსი 2:4
00:30დანბჰოლდენი - მონტეგო ბეი 0:2
00:30ვერე იუნაიტედი - მაუნთ პლეზანთი 0:0
00:30მოლინსი - ტივოლი 3:6
ინგლისი: ეროვნული ლიგა
23:45ველდსტოუნი - ბრომლი 0:123:45ჰალიფაქსი - ჩესტერფილდი 4:2
ინგლისი: ეროვნული ლიგა სამხრეთი
23:45ტაუნტონი - ჩიპენჰემ 1:2ინგლისი: სამხრეთ ლიგის სამხრეთ დივიზიონი
23:45პლიმუთ პარკვეი - ვინჩესტერ სიტი 1:1ინგლისი: ისთმიან ლიგა - პრემიერ დივიზიონი
23:45კინგსტონიანი - დალვიჩ ჰამლეტი 2:123:45კონკორდი - ენფილდ თაუნი 0:1
ინგლისი: ქალთა ჩემპიონშიპი
23:00რედინგი ქ - ბირმინგემი ქ 0:4ინდოეთი: I-ლიგა
14:30ნეროკა - ტრაუ 1:0ისრაელი: ლიგა ალეფი ჩრდილოეთი
16:00Tzeirey Um El Fahem - ირონი ნეშერი 0:222:45მს ტირა - მაკაბი ნაზარეთი 2:1
ისრაელი: ლიგა ალეფი სამხრეთი
23:00შიმშონ თელ ავივი - მაკაბი შაარაიმი 3:0იტალია: კოპა იტალია სერია D
23:30ტრაპანი - იმოლეზე 1:0კოლუმბია: კოპა კოლიმბია
01:00ორსომარსო - ენვიგადო 0:101:00რეალ სანტანდერი - ბუკარამანგა 3:4
03:00Real Cundinamarca - პერეირა 0:0
05:00ბოკა ხუნიორსი - სანტა ფე 1:1
00:30უნიონ მაგდალენა - ტიგრესი 2:2პენ
კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
17:30გადაიდომოტემა პემბე - რეინჯერსი -:-კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
17:00ლუბუმბაში სპორტი - ეილე დუ კონგო 1:117:30მანიემა - სენ-ელუა ლუპოპო 1:3
კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - კლაუსურა
00:00ესკორპიონესი - ასერი 5:001:00პუერტო გოლფიტო - მარინეროსი 0:3
01:00სანტა ანა - კარიაი პოკოკი 2:0
05:00მუნისიპალ ტურიალბა - კს ურუგვაი 2:0
მაროკო: ბოტოლა პრო
02:00ბერკანი - მაღრებ ფეზი 2:1მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - კლაუსურა
03:05ტაპატიო - კორეკამინოსი 2:205:05ვენადოსი - კიმარონეს დე სონორა 0:0
07:05დორადოს დე სინალოა - ლეონეს ნეგროსი 1:2
მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური
23:45სან-მარინო - სენტ-კიტსი და ნევისი 1:301:00ალჟირი U20 - ეგვიპტე U20 2:1
03:00სალვადორი - ბონეირი 1:1
06:00სოლომონის კუნძულები - ფიჯი 0:2
14:00გაუქმდაზამბია U20 - ზიმბაბვე U20 -:-
16:00ეთიოპია - ლესოტო 1:2
17:00კვიპროსი U18 - პოლონეთი U18 0:1
17:00ჰალ სიტი - კიურასაო 0:1
18:00იტალია U18 - ავსტრია U18 2:1
20:30ჩეხეთი U21 - ჩრდილოეთ ირლანდია U21 3:0
21:00კვიპროსი - ლატვია 1:1
21:00მონტენეგრო - ბელარუსი 2:0
21:00რუსეთი - სერბეთი 4:0
21:00უნგრეთი U21 - მოლდოვა U21 2:0
22:00ესპანეთი U21 - სლოვაკეთი U21 0:2
22:00მალტა - სლოვენია 2:2
23:00გვინეა - ვანუატუ 6:0
23:00კაბო-ვერდე - გუიანა 1:0
23:00ნიდერლანდები U21 - ნორვეგია U21 1:2
23:45პორტუგალია - შვედეთი 5:2
00:00იორდანია U20 - იაპონია U19 1:3
მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური
23:45რაის როვერსი (Sco) - ჰიბერნიანი (Sco) 1:504:00ალიანსა ლიმა (Per) - ბლუმინგი (Bol) 1:0
13:30პროსტეჟოვი (Cze) - ზლინი (Cze) 2:2
15:00უნიონ ბერლინი (Ger) - მაგდებურგი (Ger) 3:1
16:00ვეჰენი (Ger) - მანჰაიმი (Ger) 3:1
16:00ნიურნბერგი (Ger) - ინგოლშტადტი (Ger) 0:2
16:00პოგონი შჩეცინი (Pol) - ვარტრა პოზნანი (Pol) 0:2
16:00უტრეხტი (Ned) - ჰელმონდი (Ned) 3:0
16:00შტრიპფინგი (Aut) - რიდი (Aut) 1:6
16:00ჰანზა როსტოკი (Ger) - ლიუბეკი (Ger) 3:0
16:00ჰანოვერი (Ger) - ვერდერი ბრემენი (Ger) 3:1
16:00ჰერაკლესი (Ned) - გრონინგენი (Ned) 4:1
16:10გლადბახი (Ger) - ეუპენი (Bel) 2:0
16:30გაუქმდაშტუტგარტი (Ger) - ელფსბერგი (Ger) -:-
16:30ჰაიდენჰაიმი (Ger) - კარლსრუე (Ger) 0:1
17:00აუგსბურგი (Ger) - გროიტერ ფიურტი (Ger) 4:1
17:00გრასჰოპერსი (Sui) - შაფჰაუზენი (Sui) 1:2
17:00დენ ჰააგი (Ned) - ვოლენდამი (Ned) 4:0
17:00ფრაიბურგი (Ger) - სტ. გალენი (Sui) 4:1
18:00SK Rapid (Aut) - ფერსთ ვენა (Aut) 3:0
18:00Selargius (Ita) - კალიარი (Ita) 0:6
18:00ლასკი (Aut) - მიუნხენ 1860 (Ger) 1:0
18:00რეგენსბურგი (Ger) - ტიროლი (Aut) 1:1
18:00შტურმი გრაცი (Aut) - ბვ ლინცი (Aut) 0:2
19:00მეცი (Fra) - ტრუა (Fra) 0:0
21:00ვიენი (Aut) - ვისკოვი (Cze) 0:2
22:00ესპელკამპი (Ger) - VfL ოსნაბრუკი (Ger) 1:5
22:00ვარნამო (Swe) - უტსიკტენი (Swe) 2:1
22:00სტრომსგოდსეტი 2 (Nor) - ეიკ-ტონსბერგი (Nor) 1:6
ნიდერლანდები: მესამე დივიზიონი
23:00ტეკ - ბლაუვ გეელი 0:0ნორვეგია: ნასიონალ U19 CL
17:00ჰაუგესუნდი U19 - ბრანი U19 3:2სამხრეთ ამერიკა: სამხრეთ ამერიკის ჩემპიონატი U17 ქ
01:00არგენტინა U17 W - ბრაზილია U17 W 0:003:30კოლუმბია U17 W - პერუ U17 W 2:0
სამხრეთ კორეა: WK ლიგა ქ
11:00ბეონ სანგმუ ქ - სეული ქ 0:314:00სეჯონგ სპორტსტოტო ქ - გიეონგჯუ ქ 1:2
14:00ჩანგნიეონგი ქ - ინჩეონ ჰიუნდაი სთილი ქ 0:1
14:00ჰვარჩეონი ქ - სუვონი ქ 1:0
სურინამი: SML
03:00რობინჰუდი - Voorwaarts 1:1უელსი: კიმრუ ჩრდილოეთი
00:00ბაკლი - ლენიდლო თაუნი 3:0უკრაინა: ჩემპიონშიპი ქ - გასავარდნი ჯგუფი
16:00დნიპრო-1 ქ - ილიჩევეცი მარიუპოლი ქ 2:1ყაზახეთი: ყაზახეთის თასი - დაწინაურება - პლეი ოფები
14:00აკადემია ონტუსტიკი - ერტის პავლოდარი 1:0შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 1
23:00ლა სარაზ-ეკლეპლენსი - ტერე სანტი 1:023:15პული - მონტეი 0:1
23:30მეირინი - ეხალენსი 2:0
შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 2
23:00ბასეკურტი - ემენბრუკე 3:023:00შოცი - კონიცი 4:1
23:15როტკროიცი - სოლოთურნი 2:2
შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 3
23:00ვეტსვილ-ბონშტეტენი - მენდრისიო 0:123:00ტუგენი - კროიცლინგენი 1:1
23:00ფრაიენბახი - ლინთი 1:2
შოტლანდია: ჰაილენდ ლიგა
00:00ბაკი ტისთლი - ფორმარტინ იუნაიტედი 2:000:00ბრორა რეინჯერსი - კლეჩნაკუდინი 1:0
00:00ფორს მექანიკსი - ფრასერბურგი 1:2
00:00ჰანტლი - კეითი 1:1
ჰაიტი: ეროვნული ჩემპიონატი - ოვერტურის სერიები
00:00ტრიუმფი ლიანკური - რივარტიბონიტიენი 1:0ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.