ფეხბურთი » 24.03.2024 » ყველა თამაში
ავსტრალია: NPL ახალი სამხრეთ უელსი
08:00ვოლონგონგ ვულვზი - ვს უონდერერსი U21 0:208:00სიდნეი იუნაიტედი - სათერლანდ შარქსი 1:0
ავსტრალია: NPL ქუინზლენდი
09:00ბრიზბენი U21 - ვინუმ ვულვზი 1:110:30ოლიმპიკი - გოლდ ქოუსთ ნაითსი 0:1
ავსტრალია: A-ლიგა ქ
07:00კანბერა ქ - ველინგტონ ფენიქსი ქ 1:009:00ბრისბეინ როარი ქ - პერთი ქ 2:0
09:00სიდნეი ქ - ადელაიდა ქ 3:0
ავსტრია: რეგიონალლიგა ცენტრალური
17:30ასკ კლაგენფურტი - ლასკი (Am) 2:1ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი
18:00ვოლფურტი - დორნბირნერი 4:118:00როთისი - კუფშტაინი 2:0
ავსტრია: ბურგენლანდი
18:00უსვს რუდერსდორფი - პინკაფელდი 2:1ავსტრია: კარნტენი
14:00დონაუ კლაგენფურტი - KAC 1909 0:518:00სპიტალი - ატუს ფერლახი 4:1
ავსტრია: ზალცბურგი
18:00ტსუ ბრამბერგი - კუხლი 1:3ავსტრია: ტიროლი
13:30ტიროლი (Am) - სკ სტ. იოჰანი 2:114:30ინსბრუკერი - ფუგენი 4:0
19:00ტელფსი - ებბსი 2:1
ავსტრია: ვენა
13:30ვაფ ბრიგიტენაუ - დინამო ჰელფორტი 2:413:30სლოვანი ჰაჩი - 1980 ვენა 4:3
ავსტრია: ბუნდესლიგა ქ
14:00ვაკერ ინსბრუკი ქ - აუსტრია ვენა ქ 0:415:00შტურმი გრაცი ქ - ალტახი/ვორდერლანდი ქ 0:2
აზია: WAFF Championship U23
00:00ავსტრალია U23 - ეგვიპტე U23 2:1პენ00:00სამხრეთ კორეა U23 - საუდის არაბეთი U23 1:0
ალჟირი: ლიგა 1
18:30მაგრა - კონსტანტინი 2:3ანტიგუა და ბარბუდა: ABFA პრემიერ ლიგა
00:00Garden Stars - Old Road 1:002:00Parham - Pigotts Bullets 3:3
04:00SAP - ასტონ ვილა 1:0
00:00Empire FC - გრინ სიტი 0:1
არაბთა საამიროები: დივიზიონი 1
22:00United FC - ალ-ტაავონი 1:022:00ალ-ფუჯაირაჰი - ალ ჯაზირა ჰამრა 4:1
22:00დიბა ალ ფუჯაირა - გალფ ჰიროუსი 1:0
22:00მასაფი - ალ-არაბი 1:2
არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი
23:00დეპორტივო მადრინი - ტემპერლეი 0:123:00სან ტელმო - ალმაგრო 4:1
00:00დეპორტივო მაიპუ - ტრისტან სუარესი 1:0
00:40კილმესი - გილერმო ბრაუნი 1:0
04:00ხიმნასია ხუხუი - პატრონატო 1:1
არგენტინა: ტორნეო ფედერალი
23:00Deportivo Camioneros - სან მარტინ მენდოზა 0:123:00ინდეპენდიენტე ჩივილკოი - დეფ. პრონუნსიამიენტო 3:1
23:00გადაიდოსანსინენა - ოლიმპო ბლანკა -:-
23:00სიუდად ბოლივარი - ხუტიერეს მენდოზა 2:1
23:00ფერო გენ.პიკო - ბიბლიოთეკა ატენასი 0:0
23:30სოლ დე მაიო - დეპორტივო რინკონი 1:0
23:30ხიმნასია ე.რ. - ელ ლინქუენო 0:1
00:00ვილა მიტრე - სანტამარინა 2:0
00:00სან-მარტინ ფორმოსა - უნიონ სუნჩალესი 3:0
00:00ჰურაკან ლას ჰერასი - სპორტივო ესტუდიანტესი 2:1
03:00სარმიენტო რეზისტენსია - სოლ დე ამერიკა 1:0
03:30დუგლას ჰაიგი - 9 დე ხულიო რაფაელა 1:1
04:00Juventud U.U. - არგენტინო მმ 0:0
არგენტინა: პრიმერა B - აპერტურა
00:00გადაიდოარგენტინო დე კილმესი - კომუნიკასიონესი -:-არგენტინა: პრიმერა C - აპერტურა
02:00მერსედესი - ხუსტო ხოსე დე ურკიზა 1:1არგენტინა: არგენტინის თასი
03:30ბოკა ხუნიორსი - ცენტრალ ნორტე 3:0არუბა: დივიზიონ დი ონორი - გავარდნა
00:00კაიკეტიო - CDRA 1:2აშშ: MLS
03:30ვანკუვერ ვაითქეფსი - რეალ სოლტ ლეიკი 1:203:30ორლანდო სიტი - ოსტინი 2:0
03:30ტორონტო - ატლანტა იუნაიტედი 2:0
03:30შარლოტი - კოლუმბუს ქრიუ 2:0
03:30ცინცინატი - ნიუ იორკ სიტი 1:0
04:30სპორტინგ კანზას სიტი - ლოს ანჯელეს გალაქსი 2:3
04:30სტ. ლუის სიტი - DC იუნაიტედი 2:2
05:30კოლორადო რაპიდსი - ჰიუსტონი დინამო 0:1
06:30ლოს ანჯელესი - ნეშვილი 5:0
06:30პორტლენდ ტიმბერსი - ფილადელფია უნიონი 1:3
06:30სან ხოსე ერსქვეიქსი - სიეტლ საუნდერსი 3:2
აშშ: USL ჩემპიონშიპი
00:00დეტროიტ სიტი - ლუდუნი 2:100:00ლუისვილ სიტი - პიტსბურგი 3:1
03:00ინდი ილევენი - საკრამენტო რეფაბლიკი 1:1
03:00ჩრდილოეთ კაროლინა - ტამპა ბეი 1:1
03:30ჩარლსტონი - ნიუ მექსიკო 4:0
04:00ლას ვეგას ლაითსი - ელ პასო 1:0
04:30სან ანტონიო - კოლორადო სფრინგსი 2:0
06:00ორენჯ ქაუნთი - მაიამი 2:2
06:00ფინიქს რაიზინგი - ოკლენდ რუთსი 1:0
აშშ: MLS ნექსთ პრო
23:00ჩატანუგა - ცინცინატი 2 3:023:00ატლანტა იუნაიტედი 2 - Carolina Core 4:0
23:00ფილადელფია უნიონი II - ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი II 2:1
23:00ქრაუნ ლეგასი - კოლუმბუს ქრიუ 2 4:3პენ
00:00ლოს ანჯელესი II - ჰიუსტონი დინამო 2 3:2
აშშ: USL ლიგა 1
02:00რიჩმონდ კიკერსი - ტორმენტა 1:302:30ნოქსვილი - ლექსინგტონი 2:0
03:00გრინვილი - ფორვარდ მედისონი 0:0
05:00Spokane Velocity - ნორსერნ კოლორადო 1:0
აშშ: ნისა
01:00გადაიდოGeorgia Lions - კაპო -:-აშშ: NWSL ქ
00:00ჩიკაგო ქ - რეინი ქ 2:103:30ვაშინგტონ სფირიტი ქ - Bay FC ქ 2:1
04:30ჰიუსტონ დეში ქ - რასინგი ლუივილი ქ 0:0
06:00სან დიეგო ვეივი ქ - კანზას სიტი ქ 1:2
ბელგია: ეროვნული დივიზიონი 1
23:00ვირტონი - სენტ ელუასი 1:123:00ლოკერენი-ტემსე - შარლერუა 2:1
23:00შარლერუა B - კაპელენი 5:0
23:00ჰეისტი - დესელი 1:3
17:30ნამური - რაალ ლა ლუვიერე 0:4
18:00კნოკე - ლუვენი B 2:1
18:00ტიენენი - ჰოოგსტრატენი 3:0
ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი ACFF
23:00ვერლენი - მოიქსი 1:223:00ლა ლუვიერე - აკრენი 2:0
23:00რენესანსი მონსი - უნიონ როხეფორტუა 1:0
23:00ტუბიზე - ბინჩე 2:1
18:00ვარნანტი - განშორენი 5:0
18:00რებეკუასი - ტურნაი 0:0
18:00ჰამუარი - სტ. ჟილუა 2 0:3
ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV A
23:00გენტი - დიკელვენე 3:223:00გულეგემი - ოლსა ბრაკელი 2:3
23:00მანდელ იუნაიტედი - სერკლ ბრიუგე 2 0:4
23:00ნინოვე - ჰარელბეკე 2:1
23:00ტორჰუტი - ზელზატე 0:6
18:00ვეტერენი - მერელბეკე 2:5
18:00ვოორდე აპელტერე - ოდენაარდე 0:0
18:00პეტეგემი - აალსტი 1:6
ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV B
23:00ბერხემ სპორტი - სიტი პირატსი 4:023:00ბოხოლტერი - ლირა-ლიერსი ბერლაარი 2:4
23:00ლებეკე - ბელისია ბილზენი 2:2
23:00ლილი - ჰადესი 2:1
23:00ოვერიისე - ბუმი 1:2
23:00ჰასელტი - ტონგერენი 1:0
23:00ჰუტვენე - მეხელენი 2 1:0
18:00ლონდერზეელი - დიეგემი 2:5
ბელგია: I დივიზიონი ქ
23:00ლიეჟი ქ - აალსტი ქ 1:118:00სტანდარდ ლიეჟი II W - ფამკეს მერკემი ქ 3:0
ბენინი: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
19:00Etoiles Filantes - JAK 0:219:00ავრანკუ ომნისპორტი - აჯიჯა 1:1
19:00ბემბერეკე - ჰოდიო 1:1
19:00დინამო პარაკუ - სოლეილი 2:1
19:00რეალ სპორტი - ბუფლ დე ბორგუ 1:1
19:00ჯეფა - აზიზა 1:2
ბენინი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
19:00აიემა - ბანი განსე 0:119:00დამისა - პობე 2:0
19:00ლოტო - კოტონი 1:1
19:00რექვინსი - ესპუარი 0:3
ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - FBiH
18:30გორნი რაჰიჩი - გორაზდე 1:218:30ტოსკ ტესანი - გრადაცაჩი 3:2
18:30ცელიკ ზენიცა - მლადოსტი დკ 2:1
21:30სლობოდა - ბანოვიცი 3:1
ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - RS
18:00ომარსკა - ლაქტასი 2:1ბრაზილია: აკრეანო - პირველი ეტაპი
00:00სენადორ გიომარდი - რიო ბრანკო 1:102:00პლასიდო დე კასტრო - გალვეზი 1:2
ბრაზილია: ამაზონენსე - მეორე ეტაპი
23:45ოპერარიო ესპორტე კლუბი - ნასიონალი-ამ 2:223:45სან რაიმუნდო - მანაუარა 1:2
ბრაზილია: ბრაზილიენსე - პლეი-ოფი
22:30კაპიტალი - ბრაზილიენსე 3:2ბრაზილია: კაპიშაბა - პლეი-ოფი
00:00ვიტორია - რიო ბრანკო 0:123:00პორტო ვიტორია - რიო ბრანკო ეს 1:2
ბრაზილია: კატარინენსე - პლეი-ოფი
03:30ავაი - ბრუსკე 2:223:00კრისიუმა - ბარა 3:1პენ
ბრაზილია: კეარენსე 2
23:00Cariri FC - Pacatuba 5:023:00ტიროლი - გუარანი დე ჯუაზეირო 1:0
22:30მარანგუაპე - ტირადენტესი 0:1
00:00იკასა - პაკახუსი 2:2
ბრაზილია: მარანაენსე
23:00კორდინო - პინეირო 2:223:00ტუნტუმი - ჩაპადინია 5:4
ბრაზილია: მატოგროსენსე - პლეი-ოფი
02:00უნიაო რონდონოპოლისი - მიხტო 2:1ბრაზილია: მინეირო - 5-8 ადგილები
01:30პუსო ალეგრე - ატლეტიკ კლუბი 1:3ბრაზილია: პაულისტა A2 - პლეი-ოფი
02:15ველო კლუბე - სან ხოსე 2:118:00იუვენტუსი-სპ - ფეროვიარია 1:1
18:10პორტუგესა სანტისტა - პირაკიკაბა 3:2
ბრაზილია: პაულისტა A4
02:00Independente SP - ფრანკანა 0:217:00XV დე ჟაუ - Sao-Carlense 1:0
17:00ვოკემი - აუდაქსი-SP 0:3
17:00პენაპოლენსე - ბარეტოსი 0:1
ბრაზილია: რონდონიენსე
03:30ი-პარანა - პორტო ველო 0:223:30გენუსი - უნიაო კაკოალენშე 0:1
ბრაზილია: რორაიმენსე - პირველი ეტაპი
00:30რეალ სან ლუიზი - River-RR 1:202:30Monte Roraima - პროგრესო 5:1
ბრაზილია: სერგიპანო - გავარდნა - პლეი ოფები
23:00Carmopolis - ოლიმპიკო 0:1ბრაზილია: სერგიპანო - პლეი-ოფი
01:00ლაგარტო - ფალკონი 2:1პენბრაზილია: სულ-მატოგროსენსე - პლეი-ოფი
23:00კოქსიმი - კორუმბაენსე 1:201:00აკიდაუანენსე - Portuguesa MS 0:1
23:30დურადოსი - კოსტა რიკა 2:1პენ
00:00ოპერარიო მს - ივინჰემა 1:1პენ
ბრაზილია: ტოკანტინენსე - პლეი-ოფი
23:00უნიაო კარმოლადენსე - არაგუაინა 1:123:00ტოკანტინოპოლისი - ქეფითალი 1:0
ბრაზილია: კოპა ალაგოაში - პლეი-ოფი
02:00CSA - მურისი 3:322:15SC Penedense - კორურიპე 1:0
ბრაზილია: კოპა ვერდე
01:00ამაზონასი - რემო 2:200:00გოიასი - ვილა ნოვა 1:1
00:00პაისანდუ - მანაუ 4:1
ბრაზილია: კოპა დო ნორდესტე
01:00აე ალტოსი - ამერიკა რნ 1:103:30აბც - სპორტ რესიფი 0:2
03:30ფორტალეზა - ვიტორია 0:1
23:00ბაია - მარანჰაო 1:0
23:00იტაბაიანა - ბოტაფოგო პბ 0:1
23:00ტრეზე პბ - სეარა 0:1
ბრაზილია: ბაიანო U20
22:00Conquista FC U20 - იტაბუნა U20 1:122:00ალაგოინჰასი U20 - იაკიპენსე U20 1:2
22:00ლეონიკო U20 - SSA U20 0:1
ბრაზილია: Capixaba U20
02:30Jaguare U20 - ნოვა ვენეცია U20 2:323:00სან მათეუსი U20 - რეალ ნოროესტე U20 2:3
ბრაზილია: პარანაენსე U20 - პირველი ეტაპი
23:00ირატი U20 - პარანა U20 0:2ბრაზილია: ბრაზილეირო ქ
23:30კრუზეირო ქ - ინტერნასიონალი ქ 3:117:00პალმეირასი ქ - ბოტაფოგო ქ 0:2
22:00ამერიკა მინეირო ქ - სანტოსი ქ 2:1
22:00გრემიო ქ - ფლუმინენსე ქ 3:2
ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-აღმოსავლეთი
17:00სპარტაკი პლოვდიდი - ასენოვეცი 5:017:00ჰასკოვო - დიმიტროვგრადი 1:1
ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-აღმოსავლეთი
17:00კუბრატი - ფრატრია 0:517:00ლოკომოტივი რუსე - სპარტაკი II 0:1
17:00ლუდოგორეცი III - სვეტკავიცა 3:0
17:00უსტრემ დონჩევო - დუნავ რუსე II 2:2
გამბია: GFA ლიგა
20:30ბანჯულ იუნაიტედი - რეალ ბანჯული 1:320:30გრეითერ თუმაროუ - ვალიდანი 0:1
20:30რინო - სამგერი 1:1
20:30სტივ ბიკო - TMT 1:1
განა: პრემიერ ლიგა
19:00ბერეკუმ ჩელსი - ბეჩემ იუნაიტედი 1:119:00ბოფოაკვა ტანო - კარელა 2:1
19:00გრეით ოლიმპიკსი - ადუანა სტარზი 4:2
19:00ლეგონი - ნსოატრემანი 1:0
19:00მედეამა - დრიმსი 0:0
22:00ასანტე კოტოკო - ნეიშენსი 0:1
განა: დივიზიონი 1 ლიგა
19:00Accra Athletic - Na God 1:219:00Akatsi All Stars - Uncle T United 2:2
19:00Asekem - ფაისალი 0:2
19:00Baffour SA - Young Apostles 1:1
19:00Debibi - ილევენ ვონდერსი 1:0
19:00Future Stars - სქაი 0:1
19:00Home Stars - ADVSA 1:1
19:00Maana - Wa Suntaa 0:1
19:00Mighty Royals - Berekum City 1:0
19:00Pac Academy - Sefwi All Stars 2:1
19:00Soccer Intellectuals - ელმინა შარკსი 1:0
19:00Steadfast - ტამალე სიტი 0:1
19:00Susubiribi - Kings Palace 1:0
19:00Swedru All Blacks - Venomous Vipers 1:0
19:00Techiman Liberty - ბრონგ აჰაფო 1:0
19:00ებუსუა - ნიუ ედუბიასი 0:0
გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი
17:00ნორდერშტედტი - აიმსბუტელერი 1:017:00ტეუტონია ოტენსენი - ედელო 1:1
17:00ჰოლშტეინ კიელი II - ოლდენბურგი 1:3
18:00დროხტერსენ/ასელი - ჰანოვერი II 2:1
18:00სპელე-ვენჰაუსი - ბრემერი 2:2
გერმანია: ობერლიგა შლესვიგ-ჰოლშტაინი
17:00აიხედე - ნოიმუნსტერი 1:117:00ვფრ ნოიმუნსტერი - ეკერნფორდერი სვ 3:2
17:00ლიუბეკი II - ტოდესფელდი 0:1
18:30ინტერ თურქსპორ კიელი - ფლენსბურგი 2:2
გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი
17:00ალსტერბრუდერი - სუდერელბე 3:717:00ეტსვ ჰამბურგი - რუგენბერგენი 3:0
17:00ნინდორფერი - ალტონა 0:5
17:00ტორნეში - პალომა 1:0
18:00სასელი - დუნბერგი 5:0
გერმანია: ობერლიგა ბრემენი
16:00ჰემელინგენი - აუმუნდ-ვეგესაკი 6:318:00ბლუმენტჰალერი - ბრემერჰავენი 2:2
18:00ლეჰერი - უნიონ 60 ბრემენი 2:2
გერმანია: ობერლიგა ნიდერზახსენი
17:00ვორსფელდე - მეპენი II 2:017:00როტენბურგერი - ლუპო-მარტინი ვოლფსბურგი 0:2
18:00ბერსენბრუკი - არმინია ჰანოვერი 1:4
18:00ბორნრაიჰე - აინტრახტ კელე 4:3
18:00ოლდენბურგი - ჰეესლინგერი 0:2
18:00ჰილდესჰაიმი - შონინგენი 4:2
გერმანია: ობერლიგა ვესტფალენი
18:0009 დორტმუნდი - პროისენ მიუნსტერი 2 0:018:00აინტრახტ რაინე - კლარჰოლცი 2:1
18:00ბრუნინგჰაუზენი - შპროკჰოველი 1:1
18:00გივენბეკი - ენეპეტალი 4:0
18:00ვრედენი - ლოტე 1:1
18:00ვტენშაიდი - სიგენი 0:3
18:00თურქსპორ დორტმუნდი - ვესტფალია რიუნერნი 3:1
18:15ერკენშვიკი - ბოვინგჰაუზენი 1:0
18:30ფინენტროპი/ბამენოლი - შერმბეკი 2020 3:2
გერმანია: ობერლიგა ჰესენი
18:00ვიქტორია გრისჰაიმი - ფრიდბერგი 0:218:00რვ ვალდორფი - ვფბ მარბურგი 2:3
გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი
17:30რვ კობლენცი - აინტრახტ ტრიერი 0:118:15ბაუმჰოლდერი - დიფლენი 1:2
18:30სპვგგ ქირშიდი - კაიზერსლაუტერნი II 0:2
გერმანია: ობერლიგა ბავარია სამხრეთი
16:00გარხინგი - ჰაიმშტეტენი 0:2გერმანია: ობერლიგა მიტელრჰეინი
18:00ბონერი - ვიხტალი 0:018:00ფრაიალდენჰოვენი - სიგბურგერი 1:0
18:00ჰენეფი - ფორტუნა კიოლნი II 0:5
18:15ბონ-ენდენიხი - გერმანია ტევერენი 3:4
18:30აინტრახტი ჰოჰკეპელი - პორზი 5:0
18:30კონიგსდორფერი - ჰიურტი 1:1
გერმანია: ობერლიგა ნიდერჰეინი
18:00ბაუმბერგი - ველბერტი 2:118:00გერმანია რატინგენი - ფრინტროპი 2:1
18:00შონებეკი - მეერბუში 2:2
18:00ჰომბერგი - უნიონ ნეტეტალი 0:1
18:30Buderich - სონსბეკი 1:0
18:30SC სტ.ტონისი - კლევე 1:0
18:30მულჰაიმერი 97 - სვ ესენი 2:2
გერმანია: ბუნდესლიგა ქ
17:00ლაიპციგი ქ - დუისბურგი ქ 3:021:30სგს ესენი ქ - ლევერკუზენი ქ 0:0
გერმანია: 2. ბუნდესლიგა 1
14:00ანდერნახი ქ - მიუნხენის ბაიერნი II W 2:014:00გლადბახი ქ - სანდი ქ 1:1
14:00ვოლფსბურგი II W - აინტრახტი II W 0:0
17:00ინგოლშტადტი ქ - იენა ქ 0:4
17:00მეპენი ქ - ჰამბურგი ქ 4:0
17:00პოტსდამი ქ - გუტერსლოჰი ქ 2:0
17:00ჰოფენჰაიმი II W - ვაინბერგი ქ 0:0
გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა
01:00კობან იმპერიალი - ზაკაპა 1:004:00ქსინაბაჯული - გუასტატოია 3:1
დანია: 2 დივიზიონი
17:00ესბიერგი - ორჰუსი ფრემადი 2:2დანია: ელიტდივიზიონი ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:00ბრონდბიუ ქ - ფორტუნა ჰიორინგი ქ 0:0ევროპა: ევრო U19 - საკვალიფიკაციო - მეორე ეტაპი
00:00პორტუგალია U19 - სერბეთი U19 4:1ევროპა: ევრო U17 - საკვალიფიკაციო - მეორე ეტაპი
23:00საფრანგეთი U17 - ჩრდილოეთ ირლანდია U17 5:2ევროპა: ევრო U17 ქ - საკვალიფიკაციო - რაუნდი 2 - ლიგა A
16:00გერმანია U17 W - საფრანგეთი U17 W 1:216:00სლოვაკეთი U17 W - ჩეხეთი U17 W 1:1
ევროპა: ევრო U17 ქ - საკვალიფიკაციო - რაუნდი 2 - ლიგა B
13:00ესტონეთი U17 W - ბოსნია და ჰერცეგოვინა U17 W 0:513:00ყაზახეთი U17 W - სომხეთი U17 W 7:0
ევროპა: ოლ-აილენდის თასი ქ
23:00სლიგო როვერსი ქ - გელვეი იუნაიტედი ქ 0:218:00კლიფტონვილი ქ - შელბურნი ქ 1:1
19:00ბოჰემიანსი WFC ქ - ლისბარნ ლეიდისი ქ 4:0
20:30გლენტორანი ქ - ათლონი WFC ქ 2:5
ეკვადორი: ლიგა პრო - პირველი ეტაპი
00:30იმბაბურა - კუმბაია 0:021:00ელ ნასიონალი - დეპორტივო კუენკა 2:1
00:30ტექნიკო უ. - მაკარა 1:1
ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა
01:15ჯოკორო - პლატენსე მუნიციპალი 1:204:30სანტა-ტეკლა - მუნისიპალ ლიმენო 2:4
05:00მეტაპანი - ფას 1:2
ესპანეთი: ლა ლიგა 2
00:00ესპანიოლი - ტენერიფე 1:117:00ამორებიეტა - ხიხონი 3:1
19:15ვალიადოლიდი - ეიბარი 3:1
19:15უესკა - ბურგოსი 3:0
21:30ლევანტე - ელჩე 3:2
21:30მირანდესი - სარაგოსა 0:0
00:00სანტანდერი - ელდენსე 2:1
ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 1
23:00საბადელი - არენტეირო 0:119:30ბარსელონა B - კორნელა 1:0
21:00ტარაზონა - პონფერადინა 2:0
22:00ლუგო - სესტაო 4:3
23:00ოსასუნა B - Cultural Leonesa 0:0
23:00ხიმნასტიკი - უნიონისტას დე სალამანკა 0:1
ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 2
15:00ალკოიანო - ბალეარესი 1:115:00გრანადა B - ატლეტიკო მადრიდი B 1:0
15:00ინტერსიტი - ანტეკუერა 2:1
15:00ლინარესი - მელილია 0:0
15:00რეკრეატივო უელვა - მერიდა 3:0
15:00უდ იბიცა - კეუტა 1:2
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 1
15:00კაიონი - კომპოსტელა 4:015:00რეალ ოვიედო B - რაიო კანტაბრია 2:2
20:00პონტევედრა - მარინო დე ლუანკო 2:1
20:00ტორელავეგა - რასინგ კლუბ ვილალბესი 2:1
21:00რეალ ავილესი - ზამორა 0:1
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 2
23:15რეალ სოსიედადი C - უტებო 0:015:00სარაგოსა B - ალავესი B 2:1
20:00კალაჰორა - ლოგრონესი 0:1
20:00მუტილვერა - ვალ ეგუესი 1:0
20:00ნახარა - გერნიკა კლუბი 2:1
20:00ტუდელანო - ბრეა 2:0
21:00ბარაკალდო - ატლეტიკი ბილბაო B 1:2
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 3
15:00ეუროპა - ალზირა 0:015:00პენია ინდეპენდენტი - მანრესა 1:0
15:00ტორენტი - ლეიდა 2:0
15:00ფორმენტერა - ესპანიოლი B 1:1
20:00სანტ ანდრეუ - ბადალონა ფუტური 1:1
20:00სერდანიოლა - საგუნტინო 1:0
21:00ლა ნუსია - ვალენსია B 0:6
22:00ჰერკულესი - ტერასა 1:1
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 4
14:30ლა უნიონი - მარბელა 1:015:00ველეზი - კადიზი B 0:3
15:00კართაგენა B - იეკლანო 1:2
15:00სან როკე - Racing Cartagena MM 2:1
15:00უკამ მურსია - ესტეპონა 1:0
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 5
23:30კასერენო - ბადახოსი 1:114:00გვადალახარა - ატლეტიკო პასო 3:1
14:30ხეტაფე B - ვილანოვენსე 4:1
15:00უნიონ ადარვე - ილესკასი 2:0
15:00ურსარია - მონტიხო 4:1
15:30მენსახერო - ნავალკარნერო 0:1
16:00სან ფერნანდო - ლერენენსე 0:2
20:00ტალავერა - გიმნასტიკა სეგოვიანა 1:0
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 1
23:30აროსა - Sarriana 0:115:00სომოზასი - ბარბადას-ბენტრაკესი 0:0
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 2
15:00კონდალი - ლანერა 0:315:00ლენენსე - უნიონ კლუბ სეარესი 0:1
15:00რეალი ტიტანიკო - ლუარკა 1:3
20:00ტუილა - ლეალტადი 2:1
20:15კოლუნგა - ავილესი 3:1
20:30ბასიკო ურაკა - ხიხონ ინდუსტრიალი 1:1
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 3
20:00ვიმენორი - ტორინა 3:020:00სამანო - ნავალ რეინოსა 0:1
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 5
14:45გრამა - FC L'escala 1:215:00Mollerussa - პრატი 1:0
15:00კასტელდეფელსი - რეუსი 0:0
15:00ლ ჰოსპიტალეტი - რაპიტენცა 1:2
15:00სან კრისტობალი - ხირონა B 1:2
15:30პობლა მაფუმეტი - ვილაფრანკა 1:1
19:30პერალადა - მონტანესა 2:0
20:00ოლოტი - ვილასარ დე მარი 1:0
20:30ბადალონა - უე ტონა 3:2
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 6
15:00კასტელონი B - პატაკონა 1:420:00Ontinyent 1931 - ლევანტე B 1:0
20:00Soneja - ხოვე 0:1
20:00ასერო - კასტელონენსე 1:0
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 7
14:30ალკორკონი B - პოზუელო დე ალარკონი 2:014:30კოლადო ვილალბა - ტრივალ ვალდერასი 1:1
14:30პარლა - კანილასი 0:0
14:30ტორეხონი - პარაკუელოს ანტამირა 1:3
15:00ალკალა - ტრეს კანტოსი 1:2
15:00რეალ მადრიდი C - მოსტოლესი 2:0
19:30გალაპაგარი - კოლონია მ. 0:1
19:30ლეგანესი B - ვილანუევა 1:0
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 8
15:00პონფერადინა B - ლა ვირგენი 3:020:00პალენსია - ბემბიბრი 1:0
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 9
15:00ალმერია - არენას არმილია 0:015:00ალმერია B - უეტორ ტახარი 3:1
15:00ტორე დელ მარი - უეტორ ვეგა 1:0
20:00გადაიდოელ ეხიდო - მალაგა B -:-
22:00ტორედონხიმენო - რინკონი 2:1
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 10
15:00კორია - სიუდად დე ლუსენა 1:115:00ხერესი დეპორტივო - ატლეტიკო ესპელენო 3:0
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 11
15:00პორტმანი - ინტერი მანაკორი 1:120:00Alaior - მერკადალი 0:0
20:00სოლერი - ლიოსეტენსე 0:1
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12
15:00ტენერიფე B - პანადერია 4:216:00გადაიდოგრან ტარახალი - CD ბუზანადა -:-
16:00გადაიდოლანცაროტე - ლას პალმასი B -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 13
23:00ლორკა დეპორტივა - მულენო 0:114:45მოლინენსე - რეალ მურსია B 3:1
15:00ალგარი - დეპორტივა მინერა 1:4
15:00ალკანტარილა - მონტეკასილასი 2:1
19:00უკამ მურსია B - Balsicas Atletico 1:1
21:00კარავაკა - სიუდად დე მურსია 1:0
21:30ბულენსე - პულპილენო 0:3
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 14
15:30კალამონტე - მორალო 3:116:00აზუაგა - დონ ბენიტო 2:2
16:00პუებლონუევო - მონტეჰერმოსო 1:1
20:00Jaraiz - ხერეზი 2:0
20:00დონ ალვარო - კასტუერა 0:1
20:00ვილაფრანკა - ფუენტე დე კანტოსი 1:1
20:30ვალვერდენო - დიოკესანო 2:3
20:30კორია - აროიო 0:0
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 16
15:00ვიანესი - კალზადა 0:215:00რასინგი როხა - პენა ბალსამაისო 2:0
19:30ანგუიანო - კასალარეინა 2:1
20:00ალბერიტე - კომილიასი 2:1
20:00არნედო - ბერსეო 1:0
20:00ჰარო დეპორტივო - კალაჰორა B 1:2
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 17
19:30ბინეფარი - ბორხა 0:120:00ეხეა - კასპე 3:1
20:00ილუეკა - ბელჩიტე 97 1:2
20:00უტრილიასი - ფრაგა 2:1
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 18
23:30ტორიოსი - ვილარობლედო 0:015:00ალბასეტე B - მარჩამალო 1:1
20:00კუინტანარი - ვილაკანასი 2:0
20:30ტომელიოსო - ვილარუბია 0:3
ესპანეთი: ლიგა F ქ
23:00ვალენსია ქ - გრანადა ქ 4:115:00ეიბარი ქ - ატლეტიკო მადრიდი ქ 1:1
17:00ლას პლანასი ქ - ვილიარეალი ქ 1:1
19:00მადრიდი კ. ქ - უელვა ქ 2:1
21:00რეალ მადრიდი ქ - ბარსელონა ქ 0:3
ესპანეთი: პრიმერა ფედერაციონი ქ
20:00ლოგრონო ქ - ეუროპა ქ 1:021:15ატლეტიკი ბილბაო B W - ალჰამა ქ 0:0
ვენესუელა: ლიგა FUTVE - აპერტურა
00:00მეტროპოლიტანოსი - რაიო ზულიანო 1:003:00კარაბობო - ესტუდიანტეს მერიდა 1:0
23:00ლა-გუაირა - ზამორა 2:1
ვენესუელა: ლიგა FUTVE 2 - აპერტურა
23:00ნუევა ესპარტა - ბოლივარი 0:023:30აკადემია ანზოატეგი - ატლეტიკო ლა კრუზი 0:2
23:30ფრონტერა - ელ ვიგია 2:3
00:00ტრუხილანოსი - აკადემია რეი 1:0
00:00ჰიროუზ დე ფალკონი - არაგუა 2:1
01:00მარიტიმუ - დინამო პუერტო 2:0
ზიმბაბვე: პრემიერ ლიგა
17:00Bikita Minerals - იადაჰი 1:1თურქეთი: 2. ლიგა თეთრი ჯგუფი
15:00ადიამანი ფკ - სერიკ ბელედიესპორი 1:215:00ანკარასპორი - დიარბექირსპორი 1:0
15:00ბუჩასპორი 1928 - კირშეჰირი სკ 4:1
15:00კარაჩაბეი ბელედიესპორი - ვანსპორი ფკ 2:2
თურქეთი: 2. ლიგა წითელი ჯგუფი
15:00აკსარაი ბლდ. - იგდირი ფკ 1:115:00ამედსპორი - 24ერზინჩანსპორი 4:1
15:00ბელედიე დერინცე - ფეტიესპორი 4:1
15:00დუჩესპორი - სომა სპორი 0:2
15:00ისკენდერუნსპორი - კასთამონუსპორი 0:3
15:00ისპარტა 32 სპორი - არნავუტკოი ბლ. 0:1
15:00კარამანი - ეტიმესგუტი 2:1
15:00სარიერი - მენემენსპორი 2:4
15:00უსაქსპორი - ინეგოლსპორი 0:1
თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 1
15:00Karabuk Idmanyurdu - Talasgucu 1:015:00ალიაგა - თარსუსი 10:1
15:00გუმუშანესპორი - მარდინი ბბ 2:3
15:00ედირნესპორი - Kucukcekmece 2:0
15:00კირიკალე ბუიუკ ანადოლუ - არგუვანი 5:0
თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 2
15:00Silifke - ეფელერი 09 1:315:00ბატმან პეტროლსპორი - ჰაკეტეპე 1945 1:0
15:00ელაზიგსპორი - კელკიტი 2:1
15:00ერგენე ველიმესე - ბულვარსპორი 0:0
15:00პაზარსპორი - ეინესილი 4:1
15:00ტურგუტლუსპორი - საპანჩა გენჩლიქსფორი 3:1
თურქეთი: 3. ლიგა ჯგუფი 3
15:001922 ქონიასპორი - ბაიბურთი 4:015:00აგრი 1970 - ფატსა ბელედიესპორი 1:1
15:00დარიჩა გენჩლერბირლიგი - ტეპეჩიკი 1:2
15:00კუშადასისპორი - ბორნოვა 4:1
15:00ქუთაჰიასპორი - ოსმანიესპორი 1:0
თურქეთი: 3. ლიგა - ჯგუფი 4
15:00Adana - ტოკატი 2:115:00Sebat Genclikspor - Bergama FK 0:1
15:00კესტელი - 23 Elazig FK 4:1
15:00ორდუსპორი 1967 - ნევსეჰირი 4:3
15:00სიირტ ოზელი - კატალკა 2:1
15:00სულთანბეილი - ბურსა 3:0
15:00ჩანკაია - ბალიკესირსპორი 0:0
თურქეთი: სუპერ ლიგა ქ
12:30ჰაკარიგუჩუ ქ - ბეილერბეი სკ ქ 2:113:001207 ანთალიასპორი ქ - ალგ სპორი ქ 0:1
13:00ადანა იდმანიურდი ქ - ბეშიქთაში ქ 0:7
13:00ბელედიეში ქ - ამედი ქ 0:2
13:00კარადენიზი ერეგლისპორი ქ - კარაგუმრუკი ქ 1:2
13:00ტრაბზონსპორი ქ - გაზიანთეფი ქ 1:2
15:00ფენერბახჩე ქ - გალათასარაი ქ 2:1
იამაიკა: პრემიერ ლიგა
22:00პორტმორი - ვერე იუნაიტედი 0:100:30Treasure Beach - კავალიერი 0:5
00:30მაუნთ პლეზანთი - არნეტ გარდენსი 2:0
იაპონია: J2 ლიგა
09:00ვ-ვარენ ნაგასაკი - კოფუ 1:109:00ვეგალტა სენდაი - ტოკუშიმა 0:0
09:00ივაკი - მონტედიო იამაგატა 0:0
09:00კაგოშიმა იუნაიტედი - იოკოჰამა 0:4
09:00მიტო - ჩიბა 0:0
09:00რენოფა იამაგუჩი - ეჰიმე 1:1
09:00ტოჩიგი - ოიტა 2:1
09:00ფუჯიედა - კუმამოტო 2:1
09:00შიმიზუ - ბლაუბლიცი 1:0
12:00კუსაცუ - ოკაიამა 1:2
იაპონია: J3 ლიგა
08:00ვანრაურე - ნაგანო 1:108:00იმაბარი - გირავანზ კიტაკიუშუ 0:1
09:00აზულ კლარო ნუმაზუ - რიუკიუ 2:1
09:00ისქკ - გეინეირ ტოტორი 1:1
09:00კამატამარე - ნარა კლუბი 1:1
09:00კანაზავა - საგამიჰარა 1:0
09:00ფუკუშიმა უტდ - ტოიამა 0:0
10:00გიფუ - გრულა მორიოკა 3:1
იაპონია: WE ლიგა ქ
08:00ალბირექს ნიიგატა ქ - სერესო ოსაკა ქ 1:009:00ბელეზა ქ - ჰიროსიმა ქ 2:1
09:00ომია არდია ქ - ნოჯიმა სტელა ქ 1:0
09:00ჯეფ იუნაიტედი ქ - ურავა ქ 1:2
11:00ინაკ კობე ლეონესა ქ - პარსეირო ნაგანო ქ 3:0
იაპონია: ნადეშიკო ლიგა ქ
07:30ორკა კამოგავა ქ - მიიაზაკი ქ 0:408:00კუნოიჩი ქ - გუნმა ქ 6:1
08:00ნგუ ნაგოია ქ - ტაკაცუკი სპერანცა ქ 2:0
ინგლისი: ეროვნული ლიგა სამხრეთი
19:00უორსინგი - ბათ 2:2ინგლისი: ისთმიან ლიგა - პრემიერ დივიზიონი
19:00ქრეი უონდერერსი - ფოლკსტონი 0:1ინგლისი: ქალთა სუპერ ლიგა
17:00ევერტონი ქ - ლივერპული ქ 0:018:00ბრისტოლ სიტი ქ - ტოტენჰემი ქ 0:1
19:00ლესტერი ქ - ბრაიტონი ქ 2:3
20:30ვესტ ჰემი ქ - ჩელსი ქ 0:2
23:30ასტონ ვილა ქ - არსენალი ქ 1:3
ინგლისი: ქალთა ჩემპიონშიპი
18:00ბირმინგემი ქ - ლევესი ქ 2:018:00ბლექბერნი ქ - საუთჰემპტონი ქ 2:1
18:00კრისტალ პალასი ქ - უოტფორდი ქ 3:0
18:00სანდერლენდი ქ - დარჰემი ქ 5:3
18:00შეფილდ იუნაიტედი ქ - რედინგი ქ 5:1
18:00ჩარლტონი ქ - ლონდონ სიტი ლაიონესი ქ 1:2
ინგლისი: Women's National League North
18:00ბარნლი ქ - სტოკ სიტი ქ 2:118:00დერბი ქ - ფილდი ქ 2:1
18:00ჰადერსფილდი ქ - ლივერპულ ფედსი ქ 1:1
18:00გადაიდოჰალიფაქსი ქ - ნოტინგემი ქ -:-
ინგლისი: Women's National League South
18:00მილტონ კეინს დონსი ქ - კარდიფ სიტი ქ 3:018:00ოქსფორდ იუნაიტედი ქ - ლონდონ ბისი ქ 3:1
18:00პორტსმუთი ქ - რაგბი ბოროუ ქ 4:0
18:00ჩელტენჰემი ქ - ბილერქეი ქ 4:2
ინდოეთი: I-ლიგა
15:00სრინიდი დეკანი - ჩერჩილ ბრაზერსი 2:217:30ტრაუ - ნეროკა 1:2
ინდოეთი: I-ლიგა 2
13:30SC Bengaluru - გოა 1:013:30იუნაიტედი - დემპო 0:1
ინდოეთი: IWL ქ
14:00გოკულამ კერალა ქ - ისტ ბენგალი ქ 5:114:00ოდიშა ქ - კიკსტარტი ქ 6:0
იტალია: სერია C - ჯგუფი A
17:00პერგოლეტეზე - ნოვარა 1:117:00პრო ვერჩელი - პადოვა 2:0
19:15რენატე - არზინიანო 0:3
იტალია: სერია C - ჯგუფი B
17:00არეზო - ფერმანა 2:017:00ლუჩეზე - ჩეზენა 0:1
იტალია: სერია C - ჯგუფი C
17:00ტურისი - კატანია 2:119:15აუდას ჩერინიოლა - პოტენცა 2:1
21:30ბრინდიზი - ტარანტო 0:2
იტალია: სერია D - ჯგუფი A
17:30Vogherese - ბორგოსესია 1:017:30პდჰა - სიტა დი ვარეზე 2:2
18:00Alba - ლიჯორნა 1:2
18:00გოცანო - ვადო 1:1
18:00სანრემეზე - ფეზანესე 0:0
18:30ლავანეზე - ალკიონე მილანო 2:1
იტალია: სერია D - ჯგუფი B
17:30ბრუსაპორტო - კალდიერო ტერმე 1:117:30ვარეზინა - კრემა 2:0
17:30ვილა ვალე - პალაცოლო 1:3
17:30კასტელანზესე - ლენანო 0:0
17:30კლივენსე - ტრირიუმი 1:0
17:30პიაჩენცა - პონტე სან პიეტრო 4:0
17:30უსდ კასატეზე - არკონატეზე 1:1
17:30ფოლგორე კარატეზე - კარავაჯიო 2:1
17:30ჩისერანო-ბერგამო - დესენზანო კალვინა 0:2
იტალია: სერია D - ჯგუფი C
17:30კიარლინს მუზანე - კამპოდარსეგო 0:017:30ტრევიზო - ბასანო 0:1
17:30უნიონ კლოდიენი - Mori 2:0
იტალია: სერია D - ჯგუფი D
17:30კარპი - მეცოლარა 3:017:30პისტოიეზე - პრატო 0:1
17:30რავენა - სამაურეზე 1:0
17:30სანტ'ანჯელო - იმოლეზე 3:2
17:30ფანფულა - სან დონინო 2:0
იტალია: სერია D - ჯგუფი E
17:30მობილიერი პონსაკო - ვივი ალტოტევერე 0:017:30პიანეზე - მონტევარკი 4:3
17:30პოჯიბონსი - ტაუ 1:3
17:30სანჯიოვანეზე - ფოლონიკა გავორანო 0:2
17:30ფილინე - SC Cenaia 3:0
იტალია: სერია D - ჯგუფი F
17:30კალჩო ჩიეტი - იუნაიტედი რიკიონე 2:017:30კამპობასო - ვასტოჯირარდი 0:0
17:30ლ'აკილა - Fossombrone 2:0
17:30მატეზე - სამბენედეტეზე 0:0
17:30რომა სიტი - სორა 2:2
17:30ტერმოლი - ნოტარესკო 2:0
18:00ვის - ფანო 5:1
იტალია: სერია D - ჯგუფი G
17:30ატლეტიკო ური - ლატე დოლჩე 2:017:30იშია - რომანი 2:0
17:30ნუოვა ფლორიდა - ბუდონი 0:0
17:30ოსტია მარე - ბორეალე 0:0
17:30სარაბუს ოლიასტრა - სინტიალბალონგა 1:1
17:30ტრასტევერე კალჩო - კაზინო 1:0
17:30ფლამინია - კავეზე 0:2
18:00სან ფელიჩე გლადიატორი - ანციო კალჩო 1924 1:0
იტალია: სერია D - ჯგუფი H
17:30გელბისონი - მანფრედონია 2:117:30კასარანო - პაგანეზე 2:0
17:30როტონდა - ბიტონტო 3:0
18:00ალტამურა - სანტა მარია ჩილენტო 1:0
18:00გრავინა - ბარლეტა 2:2
19:00ფიდელის ანდრია - გალიპოლი 1:1
20:00მარტინა კალჩო - ჩიტა დი ფასანო 1:0
იტალია: სერია D - ჯგუფი I
17:30Gioiese - პორტიჩი 1906 2:317:30ვიბონეზე - Reggio Calabria 1:0
17:30კასტროვილარი - აჩირეალე 0:1
18:00აკრაგასი - იგეა ვირტუსი 3:0
18:00კანიჩატი - ლოკრი 1909 3:0
18:00რაგუზა - სან ლუკა 3:2
18:00ს. აგატა - სირაკუზა 1:1
იტალია: სერია A ქ - გასავარდნი ჯგუფი
15:30მილანი ქ - პომილიანო ქ 4:0იტალია: სერია A ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:00ფიორენტინა ქ - ინტერი ქ 0:3იტალია: სერია B ქ
17:30არეზო ქ - ვერონა ქ 1:217:30ბოლონია ქ - ტავანიაჩო ქ 6:2
17:30კიევო ვერონა ქ - პავია ქ 6:2
17:30ლაციო ქ - Freedom ქ 4:0
17:30რავენა ქ - სან მარინო ქ 1:3
17:30ტერნანა ქ - პარმა ქ 0:1
17:30ჩეზენა ქ - RES Roma ქ 3:0
17:30ჯენოა ქ - ბრეშა ქ 3:0
კამერუნი: ელიტ One - გასავარდნი ჯგუფი
18:00ბამბუტოსი - ფუვე აზურ ელიტე 0:0კამერუნი: ელიტ One - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
17:00კანონ იაუნდე - კოლომბე 0:119:00დინამო დუალა - ვიქტორია იუნაიტედი 0:1
კამერუნი: ელიტ 2 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00Isohsa - ფაპი 2:217:00რენესანსი - იაფუტი 0:2
18:00გადაიდობაფანგი - ფონჩა -:-
18:00გადაიდოიაფუტი - Isohsa -:-
18:00გადაიდორეინჯერს ოფ ბაფუტი - ლეოპარდ დე დუალა -:-
18:00გადაიდორენესანსი - ფაპი -:-
19:00ბაფანგი - რეინჯერს ოფ ბაფუტი 2:0
19:00ლეოპარდ დე დუალა - ფონჩა 1:1
კამერუნი: ელიტ 2 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
17:00ტონერე - Bafmeng United 2:018:00გადაიდოაილე მუნგო - Bafmeng United -:-
18:00გადაიდობაფუსამი - დრაგონ დე იაუნდე -:-
18:00გადაიდოედინგ სპორტი - ფეუჩეუ -:-
18:00გადაიდოპანტერე - ტონერე -:-
19:00დრაგონ დე იაუნდე - ფეუჩეუ 0:5
კენია: სუპერ ლიგა
16:00Mombasa Stars - კაჯიადო 4:016:00დარაჯანი გოუგოუ - Mulembe United 1:1
16:00კისუმუ - გუსი 1:0
16:00მიგორი - ვიჰიგა 0:0
16:00სილიბვეტი - მომბასა ელიტი 2:0
კოლუმბია: პრიმერა A - აპერტურა
23:00მილიონარიოსი - დეპორტივო კალი 1:101:10დეპორტეს ტოლიმა - პერეირა 2:1
03:20იაგუარეს დე კორდობა - ფორტალეზა 0:1
05:30ამერიკა დე კალი - ჩიკო 3:2
კოლუმბია: პრიმერა B - აპერტურა
00:30ლანეროსი - Real Cundinamarca 3:3კოლუმბია: ლიგა ქ
01:00ატლეტიკო ნასიონალი ქ - რეალ სანტანდერი ქ 8:001:00კუკუტა დეპორტივო ქ - დეპორტივო პასტო ქ 2:1
01:00ლანეროსი ქ - ინდ. მედელინი ქ 1:0
01:00ხუნიორი ქ - მილიონარიოსი ქ 0:3
02:30ამერიკა დე კალი ქ - დეპორტივო კალი ქ 2:1
კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
17:30გადაიდოუს პანდა - სანგა ბალენდე -:-კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
16:30დოფინ ნუარი - სენ-ელუა ლუპოპო 1:218:40დონ ბოსკო - ვიტა კლუბი 0:0
კონგოს რესპუბლიკა: ლიგა 1
18:00ბრაზავილი - კონძო 2:018:00კლუბ მოკანდა - დიაბლ ნუარი 1:2
21:00ეტუალ დუ კონგო - ლეოპარდი 0:0
კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - კლაუსურა
21:15ად სარჩი - ადრ ხიკარალი 2:123:00მუნისიპალ ტურიალბა - სანტა ანა 1:1
კოტ-დ'იუვარი: ლიგა 1
19:30ზომანი - სპორტინგი განოა 0:119:30კორჰოგო - ამადუ დიალო 1:2
22:00სტელა აჯამე - სო არმე 1:2
ლესოტო: პრემიერ ლიგა
17:00CCX - ლიფაკოე 0:117:00ლიოლი - Likila 1:0
17:00ლიფოფანე - ნოთი ბოიზი 2:1
17:00ლმპს - ACE Maseru 4:1
17:00მაჩოხა - მანონიანე 1:1
ლიბანი: პრემიერ ლიგა - დამარცხებულების ეტაპი
16:15ტრიპოლი - ალ-აჰლი ნაბატია 1:2ლიბერია: LFA I დივიზიონი
20:00მაითი ბაროლი - LISCR FC 0:120:00ნიმბა კვადო - გლობალ ფარმა 0:1
20:00ჰევენ ილევენი - პეინსვილი 3:1
მავრიტია: სუპერ ლიგა
15:00ანტენტ ბულე - ჩებელ სიტიზენსი 2:415:30სავანი - პორტ ლუი 1:5
მაკაო: ელიტ ლიგა
11:00Gala - ბენფიკა 1:2მალი: პრემიერ დივიზიონი
20:15ბლექ სტარზი - ბაკარიჯანი 0:220:15ბუგუბა - Koro 0:0
20:15ბუგუნი - სტად მალიენი 0:0
20:15უსფას ბამაკო - ჯოლიბა 0:2
მაროკო: მაროკოს თასი
02:00დჩეირა - იტიჰად ფკიჰ ბენ სალაჰი 3:102:00ტაზა - უნიონ ტუარგა 0:2
მექსიკა: ლიგა MX - კლაუსურა
05:00ხუარესი - პუებლა 4:3მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - კლაუსურა
01:00ტეპატიტლან დე მორელოსი - ტაპატიო 0:403:00ზასატეკას მინეროსი - დორადოს დე სინალოა 3:1
05:05კორეკამინოსი - ვენადოსი 2:1
07:05ტლახკალა - ლეონეს ნეგროსი 0:4
22:00ატლანტე - ატლ. მორელია 0:0
მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A
02:00პიონეროსი - ესკორპიონესი 0:102:00ჰალკონეს დე ზაპოპანი - ტამპიკო მადერო 0:2
03:00კანამი - პორტო პალმეირასი 2:0
03:00მექსიკალი - ტრიტონეს ვალარტა 1:2
05:00ირაპუატო - აგუაკატერსო დე პერიბანი 3:2პენ
07:00ლოს კაბოსი - კოლიმა 3:2
22:00უა ზაკატეკასი - კორასი 3:0
მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია B
02:00Artesanos Metepec - ჩილპაკინგო 3:002:00ურუაპანი - დონგუ 5:0
04:00აიენსე - ჰურაკანს იზკალი 3:0
21:00კაჟა ობლატოსი - პაჩუკა 2 1:0
მექსიკა: ლიგა MX ქ - კლაუსურა
03:00ტოლუკა ქ - ლეონი ქ 0:005:00ატლასი ქ - მონტერეი ქ 0:1
05:00მაზატლანი ქ - კერეტარო ქ 2:2
07:06ტიგრესი ქ - გვადალახარა ჩივასი ქ 1:0
მონტენეგრო: დრუგა ლიგა
18:00ბერანე - იგალო 0:018:00გრბალი - ლოვცენი 1:0
18:00ინტერნასიონალი - ისკრა 1:0
18:00ოტრანტი - ბოკელჟი 0:0
18:00გადაიდოპოდგორიცა - კომ პოდროგიცა -:-
მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური
23:00დანია - შვეიცარია 0:023:00ინგლისი - ბრაზილია 0:1
23:00ურუგვაი - ბასკეთი 1:1
00:00იაპონია U19 - სირია U20 2:2
00:00საფრანგეთი - გერმანია 0:2
00:00საფრანგეთის გვიანა - ჰაიტი 1:1
00:00ხორვატია - ტუნისი 1:0პენ
01:00ალჟირი U20 - ტუნისი U20 2:3
01:00მავრიტანია U20 - ეგვიპტე U20 1:2
02:00დომინიკელთა რესპუბლიკა - არუბა 2:0
02:30პარაგვაი U23 - დომინიკელთა რესპუბლიკა U23 2:0
13:00რუსეთი U16 - ბურკინა ფასო U17 3:1
14:00იტალია U18 - ავსტრია U18 2:0
14:00გაუქმდაფინეთი U18 - საქართველო U18 -:-
15:00აშშ U19 - ინგლისი U19 3:2
15:45ხორვატია U18 - ფინეთი U18 2:2
16:00ეთიოპია - ლესოტო 2:1
16:30ალანიასპორი - კიურასაო 2:2
17:00კვიპროსი U18 - პოლონეთი U18 0:0
17:00მალავი U20 - კენია U20 3:1
18:30შვეიცარია U18 - საუდის არაბეთი U18 2:0
19:00ნორვეგია U18 - რუმინეთი U18 2:2
19:00საქართველო U18 - დანია U18 1:1
22:00სურინამი - მარტინიკა 1:1
23:45სან-მარინო - სენტ-კიტსი და ნევისი 0:0
00:00იტალია - ეკვადორი 2:0
მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური
17:00ასანე (Nor) - ჰოდი (Nor) 2:017:00ესკილსტუნა (Swe) - კარლსტადი (Swe) 3:0
17:00კრისტიანსუნდი (Nor) - ოლესუნდი (Nor) 1:1
17:00მოსი (Nor) - ულლ/კისა (Nor) 1:2
17:00ტრაეფი (Nor) - ვოლდა (Nor) 3:0
17:30შკენდია (Mkd) - რაბოტნიჩკი (Mkd) 1:1
18:00კონგსვინგერი (Nor) - მიონდალენი (Nor) 1:0
19:00ოდდი (Nor) - სანდეფიორდი (Nor) 0:2
19:00ჰაუგესუნდი (Nor) - ეგერსუნდსი (Nor) 0:1
20:00ვიკინგი (Nor) - როსენბორგი (Nor) 5:0
მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური ქ
17:00კტპ ქ (Fin) - EBK ქ (Fin) 2:1ნიგერია: NPFL
19:00კაცინა იუნაიტედი - აბია უორიორსი 2:119:00კვარა - ენიმბა 2:1
19:00ლობი - ბაიელსა იუნაიტედი 1:1
19:00პლატო - აკვა 1:2
19:00გადაიდოსანშაინ სტარზი - რივერს იუნაიტედი -:-
19:00ჰართლენდი - ენუგუ რეინჯერსი 1:2
20:30რემო სტარზი - ბენდელი 2:0
ნიგერია: NNL
18:00Inter Lagos - Tradesafe 2:018:00ეკიტი იუნაიტედი - ვანდრეზერი 2:0
18:00ვან როქეთი - ვარი 0:0
18:00ნიგერია ეარფორსი - იობ სტარსი 3:1
ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი
23:00ვილემ II - ვენლო 2:023:00კამბური - ტელსტარი 1:0
23:00მაასტრიხტი - დენ ბოსხი 1:0
23:00როდა - ბრედა 3:1
ნიდერლანდები: მესამე დივიზიონი
17:00ბარონიე - HV & CV ქვიკი 0:417:00გემერტი - მეერსენი 3:3
17:30გრონე შტერი - უნა 3:1
17:30ტეკ - ავკ 3:0
ნიდერლანდები: ერედივიზიონი ქ
17:30პსვ ქ - ფეინოორდი ქ 1:119:45ექსელსიორი ქ - უტრეხტი ქ 1:4
ნორვეგია: დივიზიონი 1 ქ
16:00ავალდსნესი ქ - ბოდო/გლიმტი ქ 0:118:30ტრომსიო ქ - ჰონეფოსი ქ 1:2
პანამა: LPF - აპერტურა
01:00ტაურო - ინდეპენდიენტე 1:003:15ჰერერა - არაბე უნიდო 3:0
05:30მიგელიტო - დეპორტივო უნივერსიტარიო 1:1
პერუ: ლიგა ქ
00:00Biavo ქ - მელგარი ქ 1:119:30ცეზარ ვალეხო ქ - UNSAAC ქ 4:1
00:00დეპორტივო მუნისიპალი ქ - ალიანსა ლიმა ქ 0:4
00:00დეფენსორესი ქ - სპორტინგ კრისტალი ქ 0:1
პოლონეთი: დივიზიონი 2
15:00ჰუტნიკ ნოვა ჰუტა - ს. ვოლა 1:122:10პოლონია ბიტომი - ვისლა პულავი 2:2
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი II
15:00ვინეტა ვოლინი - სვინოუიშე 1:0პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი III
15:00გორნიკი ზაბჟე II - ვარტა გორზოვი 1:0პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი IV
17:00სვიდნიჩანკა სვიდნიკი - გარბარნია 1:117:00სიარკა ტარნობრცეგი - ვისლანიე იასკოვიცე 2:1
პოლონეთი: ექსტრალიგა ქ
16:00სტომილანკი ოლსტინი ქ - უკს სმს ლოძი ქ 0:4პორტუგალია: კამპეონატო დე პორტუგალია - ჯგუფი A
19:00კამაჩა - ვილარ დე პერდიზესი 0:119:00მარიტიმუ B - მირანდელა 4:0
19:00პორტოსანტენსე - დუმიენსე 1:2
20:00ბრიტო - ოს სანდინენსეში 0:0
20:00ლიმიანოსი - პევიდემი 0:0
20:00მონტალეგრე - ვილა რეალი 0:0
20:00ტირსენსე - რიბეირაო 3:0
პორტუგალია: კამპეონატო დე პორტუგალია - ჯგუფი B
20:00ამარანტე - სალგუეიროსი 2:220:00გონდომარი - სან ჟოაო დე ვერი 2:0
20:00ვალადარეს გაია - ACDR ლამელასი 2:1
20:00პარედესი - ად მარკო 09 0:2
20:00რებორდოსა - ოლივეირა დო დოურო 2:0
20:00ფლოგრადე - გიმარაეში B 1:1
პორტუგალია: კამპეონატო დე პორტუგალია - ჯგუფი C
16:00ლუსიტანია - მორტაგუა 2:320:00გუვეია - პენიშე 1:3
20:00ვიტორია სერნაჩე - მარინენსე 0:2
20:00კასტელო ბრანკო - სერტანენსე 1:1
20:00რაბო პეიშე - ალვერკა B 1:1
20:00უნიაო დე კოიმბრა - სანტარემი 1:0
20:00ფონტინასი - ტომარი 2:0
პორტუგალია: კამპეონატო დე პორტუგალია - ჯგუფი D
20:00იმორტალი - ვასკო და გამა ვიდიგეირა 1:220:00ლულეტანო - ორიენტალი 4:1
20:00ლუსიტანო - ელვასი 1:1
20:00მონკარაპაჩენსე - ბარეირენსე 1:1
20:00რეალი სკ - იუვ. ევორა 0:2
20:00სერპა - სინტრენსე 2:2
22:00სეტუბალი - ფაბრილ დო ბარეირო 1:1
პორტუგალია: ლიგა BPI ქ
15:00მარიტიმუ ქ - დამაიენსე ქ 1:418:00ურიენსე ქ - ტორეენსე ქ 2:3
19:00ალბერგარია/დურიტი ქ - ვილავერდენსე ქ 2:0
რეუნიონი: რეგიონალ 1
15:30სენტ-ლუიზიენი - ტამპონესი 1:016:00JS Gauloise - სენტ-პიეროისი 0:3
16:00Ravine Blanche - სენტ როუზი 1:0
16:00ჟანა დ'არკი - სტ. ლუისი 0:1
16:00სენტ-დენისი - სენტ-პაულუაზი 2:1
16:00სენტ-სუზანი - პიტონი 3:2
16:00ტრუა ბასინი - ექსელსიორი 0:7
რუმინეთი: ლიგა 1 ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
15:00ფარულ კონსტანტა ქ - პოლიტექნიკა ტიმისოარა ქ 3:017:00ოლიმპია კლუჟი ქ - მიერკურეა ჩიუკი ქ 5:0
რუსეთი: FNL
17:00გადაიდოვოლგარ-ასტრახანი - ნეფტეხიმიკი -:-საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00აიოლიკოსი - ირაკლისი 1:117:00კოზანი - კარდიცა 1:0
17:00პანაჩაიკი - გიუქტასი 0:1
18:00გადაიდოდიაგორასი - ოლიმპიაკოსი B -:-
18:00გადაიდოკამპანიაკოსი - პაოკი B -:-
18:00გადაიდოპაე ეგალეო - პანათინაიკოსი B -:-
საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00იონიკოსი - პაე ჩანია 5:117:00მაკედონიკოსი ნეაპოლისი - ლევადიაკოსი 1:3
17:00ნიკი ვოლოსი - ლარისა 1:1
საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 1
17:00Aris Petinos - აპოლონი პარალიმნი 0:017:00აეტოსი ვარვარასი - Niki Efkarpias 2:2
17:00დოხა დრამასი - კავალა 0:1
17:00ეპანომი - ქანიოტისი 0:3
17:00კერავნოს ანხელოქორი - Orestis Orestiadas 0:3
17:00კრისუპოლისი - M. Alexandros Agia Marina 2:0
17:00პანთრაკიკოსი - თერმაიკოსი 2:2
17:00პაოკ კრისტონისი - არისი ავატო 0:0
საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 2
15:00თიელა კაციკასი - ზაკინთოსი 2:316:00ტრიკალა - ლეფკიმი 4:0
17:00Kileler - ეორდაიკოსი 1:1
17:00ანაგენისი არტა - კასტორია 0:0
17:00ასტერასი სტავრუ - ფიკისი 3:0
17:00ვათანიაკოსი - თესპროტოსი 1:3
17:00მაგნისიაკოსი - ასტერასი პეტრიტი 0:3
17:00ნეა არტაკი - სვორონოსი 0:0
17:00პიერიკოსი - ეთნიკოსი ნეუ 0:2
საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 3
14:00პაო ვარდა - Afantou 1:115:00პანელეფსინიაკოსი - მიკონოსი 0:3
17:00ვიზასი - ერმიონიდას-ერმისი 1:1
17:00თიელა დ. - კორინთოსი 1:4
17:00პანარგიაკოსი - Filiatron 1:1
17:00პანეგიალიოსი - მარკო 0:1
საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 4
17:00აგიოს ნიკოლაოსი - ეთნიკოს პირეოსი 1:317:00ალმიროს გაზიუ - პარასკევი 6:1
17:00აცალენიოსი - ემისი ზ. 1:1
17:00ეპისკოპი - არისი პეტრუპოლისი 3:2
17:00პანიონისი - აპოლონი სმირნისი 2:2
17:00პერამაიკოსი - პროოდეფტიკი 0:3
17:00ფოსტირასი - Ellopiakos 1:1
17:00ჩაიდარი - იპატო 1:0
საბერძნეთი: Division A Women
17:00Atromitou ქ - ასტერას ტრიპოლისი ქ 0:017:00Trikala ქ - ოფი კრეტა ქ 0:1
17:00ვოლოსი 2004 ქ - პანათინაიკოსი ქ 0:7
17:00ლარისა ქ - ელპიდეს კარდიტსასი ქ 2:1
17:00ოლიმპიადა იმიტუ ქ - Seirines Grevenon ქ 0:0
17:00რეთიმნიაკოსი ქ - კასტორია ქ 3:0
სამხრეთ აფრიკა: დისკი ჩელენჯი
12:00კეიპტაუნ სიტი U23 - ჩიპა იუნაიტედი U23 4:112:00პოლოკვეინი U23 - სეკუკუნე U23 1:1
15:00კეიპ ტაუნ სფურსი U23 - სტელენბოში U23 2:1
17:00ორლანდო პირატსი U23 - კაიზერ ჩიფსი U23 0:2
სამხრეთ კორეა: კორეის თასი
09:00ბუსანი - ულსანი 1:0პენ09:00ბუჩეონი 1995 - ბუსან კიოტონგი 2:1
09:00სუვონ ბლუვინგსი - ჩუნჩეონი 2:1
09:00ჩეონან სიტი - Yangsan Eogok 4:0
09:00ჩეონგჟუ - გეოჯე 2:0
09:00ჩონამი - განგნეუნგი 1:0
09:00ჰვასეონგი - იეოჟუ სიტიზენი 2:0
საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი D
23:00ფურიანი ალიანი - ჰაგენაუ 0:0საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ
00:00მონპელიე ქ - პსჟ ქ 1:3საფრანგეთი: დივიზიონი 2 ქ
16:00სტრასბურგი ქ - ალბი-მარსააკი ქ 4:017:00ლე მანი ქ - მონტაუბანი ქ 2:0
18:00ნანტი ქ - მარსელი ქ 3:2
18:00ორლეანი ქ - მეცი ქ 1:3
18:00ტონონი ევიანი ქ - როდეზი ქ 1:1
18:30ლანსი ქ - ნიცა ქ 0:2
სერბეთი: პირველი ლიგა
18:00მლადოსტი გატი - ნოვი სადი 0:120:00კოლუბარა - ტეკსტილაჩი ოძაჩი 1:1
სერბეთი: Srpska ლიგა - ბელგრადი
18:30პადინსკა სკელა - ბასკი 1:1სერბეთი: Srpska ლიგა - ვოივოდინა
13:00კაბელი ნოვი სადი - ომლადინაცი ნბ 1:114:00დინამო პანცევო - ბეჩეჟი 2:0
18:00პოდუნავაც ბელეგისი - იედინსტვო სპ 2:2
18:00ტისა ადორიანი - ზელეჟნიჩარი ინდია 1:3
სერბეთი: Srpska ლიგა - აღმოსავლეთი
18:00ზიტორადია - Derdap 1:118:00რადნიჩკი პიროტი - ბუდუჩნოსტი პოპოვაცი 6:1
18:00მიტოვებატიმოჩანინი - რადნიცკი სვილაინაცი 2:1
სერბეთი: Srpska ლიგა - დასავლეთი
14:00პოლეტ ლიუბიჩი - ბუდუჩნოსტი კრუშიკი 2:117:30ოფკ მიჰაილოვაკი - ლოზნიცა 0:3
სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა
20:15Bhantal - დაიამონდ სტარზი 2:120:15გადაიდოKahunla - ბაი ბურეჰ უორიორსი -:-
20:15გადაიდოისტ ენდ ლაიონსი - ვილბერფორსი სტრაიკერსი -:-
20:15გადაიდოკალონი - ბო რეინჯერსი -:-
20:15გადაიდოპორტს აუტორიტი - დაიამონდ სტარზი -:-
20:30ვუსუმ სტარზი - ისტ ენდ ლაიონსი 0:2
სლოვაკეთი: 2. ლიგა
13:30მალზენიცე - ტრებისოვი 3:113:30პეტრჟალკა - მსკ პუხოვი 4:2
14:00ლ. მიკულასი - სლოვანი ბრატისლავა B 3:1
17:30დ. კუბინი - პოვაჟსკა ბისტრიცა 1:1
სლოვაკეთი: 3. ლიგა - აღმოსავლეთი
14:00სლავია კოშიცე - ფილაკოვო 2:418:00რიმავსკა სობოტა - ლუბოვნა 0:1
18:00სვიდნიკი - სპისკე პოდჰრადიე 1:3
18:00სნინა - ორავსკე ვესელე 4:2
18:00სტროპკოვი - მსკ ლუკენეცი 1:3
სლოვაკეთი: 3. ლიგა - დასავლეთი
18:00ბელუსა - დუბნიცა 3:118:00ველკე ლუდინცე - ზვოლენი 3:1
18:00პოდკონიცე - სალა 0:0
18:00სერედი - გალანტა 0:1
სლოვაკეთი: 4. ლიგა - ბრატისლავა
18:00დუნაისკა ლუზნა - სლოვანი მოსტი 0:218:00ვრაკუნა ბრატისლავა - როჰოზნიკი 0:0
18:00ივანკა პრი დუნაი - ინტერი ბრატისლავა 0:1
18:00ნოვა დედინკა - როვინკა 0:1
18:00რუსოვცე - ტომასოვი 0:3
სლოვაკეთი: 4. ლიგა - ცენტრალური
13:30ოსკ ბესენოვი - სლავია სტასკოვი 1:118:00კრასნო - კოვაცოვა 3:1
18:00ლიპ. სტიავნიცა - კ. ნოვე მესტო 0:1
18:00სოკოლი ზუბროჰლავა - ბანიკი სტრანავი 1:0
18:00სოკოლი მეძიბროდი - იავორნიკ მაკოვი 3:0
სლოვაკეთი: 4. ლიგა - აღმოსავლეთი
18:00გერლახოვი - მეძილაბორცე 4:118:00ველკი სარისი - მლადოსტი კალსა 1:0
18:00ლოკომოტივა კოშიცე - კეზმაროკი 5:0
18:00პავლოვცე ნად უჰომი - სოკოლი ლუბოტიცე 1:2
18:00რასლავიცე - საბინოვი 0:0
სლოვაკეთი: 4. ლიგა - დასავლეთი
18:00ბლავა იასლოვსკე ბოჰუნცე - სლოვანი ლევიცე 5:218:00ბოლერაზი - ნოვე ზამკი 0:1
18:00გაბციკოვო - ჰურბანოვო 3:0
18:00გბელი - ტრსტიცე 2:0
18:00ზ. მორავცე-ვრაბლე B - იმელი 2:0
18:00პატა - ტრებატიცე 3:0
18:00სტანკოვცე - კრისტალი 1:1
სლოვენია: პირველი ლიგა
23:15კოპერი - მურა 2:1სლოვენია: 2. SNL
18:00პრიმორიე - იადრან დეკანი 4:118:00ფუზინარი - დრავინია 1:2
სლოვენია: 3. SNL - აღმოსავლეთი
18:00სმარტნო - პოდვინცი 2:0სლოვენია: 3. SNL - დასავლეთი
18:00ბრდა - იესენიცე 0:518:00ფამა ვიპავა - სენკური 5:0
სლოვენია: 1. SZNL ქ
14:00დრავა ქ - კრიმი ქ 1:014:00ზნკ ლიუბლიანა ქ - პრიმორიე აიდოვშინა ქ 2:1
14:00ცერკლიე ქ - ოლიმპია ქ 0:3
18:30რადომლიე ქ - მურა ქ 0:1
ტაილანდი: ტაი ლიგა 2
14:30კასეტსარტი - ლამპანგი 1:615:00სუპჰანბური - რაიონგი 3:2
15:30ჩანტჰაბური - კრაბი 2:0
16:00ნახონ რაჩასიმა - პჰრაე 5:0
უგანდა: Big ლიგა
17:00Kataka - ონდუპარაკა 2:117:00Kigezi HomeBoyz - Kiyinda Boys 1:0
17:00Lugazi - Calvary 1:0
17:00იანგ ელეფანტი - კიეტუმე 0:0
უელსი: პრემიერი ქ - გასავარდნი ჯგუფი
18:00პონტიპრიდი ქ - ბარი ქ 2:118:00ტნს ქ - კარდიფი მეტ. ქ 3:1
უელსი: პრემიერი ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:00ებერისტუიტი ქ - კარდიფ სიტი ქ 0:218:00ვრექსჰემი ქ - სუონსი ქ 2:3
უკრაინა: I ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
14:00კრემინი - მეტალისტი ხარკოვი 0:014:30დინაზ ვიშგოროდი - ბუკოვინა 0:2
უკრაინა: I ლიგა - დაწინაურების ჯგუფი
15:15აგრობიზნეს ვოლოჩისკი - ვიქტორია 0:0უკრაინა: II ლიგა
14:15რეალ ფარმა ოდესა - UCSA 1:115:00დრუჟბა მირივკა - ლოკომოტივი კიევი 3:1
15:30სკალა 1911 - ნივა 0:0
უკრაინა: U19 League
14:00კრივბასი 2020 U19 - კოლოსი კოვალივკა U19 2:0უნგრეთი: NB III - ჩრდილოეთ-აღმოსავლეთი
14:00დებრეცენი II - ტიშჟაუცვაროში 4:214:00დიოსგიორი II - უიპეშტი II 1:2
17:00გიონგიოსი - დებრეცენი 0:1
17:00ეგერი - კარჩაგი 1:1
17:00პუტნოკი - ჰატვანი 0:1
17:00სენიო კარნიფექსი - კისვარდა II 1:3
17:00ტიშაფურედი - რეაკ 3:2
17:00ციგანდი სე - სალგოტარჯანი 1:0
უნგრეთი: NB III - ჩრდილოეთ-დასავლეთი
14:00გიორი II - კომარომი 0:114:00გირმოტი სე II - ტატაბანია 3:3
14:00ზალაეგერშეგი II - სოპრონი 1:0
14:00პუშკაშ აკადემი II - ჩორნაი 2:0
17:00III. კერულეტი ტვე - ჰალადას ზანატი 3:2
17:00ბალატონფურედი - ვლს ვესპრემი 0:1
17:00ბიჩკეი - დოროგი 2:3
17:00ბუდაორსი სკ - კელენი 2:1
უნგრეთი: NB III - სამხრეთ-აღმოსავლეთი
14:00ვასასი II - პენზუგიორი 4:214:00შზეგედი II - კეჩკემეტი ტე II 0:1
17:00ბეკეშაბა 1912 - ფუზესგიარმატი 8:2
17:00ბკვ ელორე - ჰონვედი II 2:1
17:00ესმტკ ბუდაპეშტი - მარტფუი 2:2
17:00კოროსლადანი მსკ - მონორი 0:1
17:00შოლნოკი მავ - დაბასი 4:2
17:00ჰოდმეზოვასარჰელი - ჩეგლედი 2:1
უნგრეთი: NB III - სამხრეთ-დასავლეთი
14:00Fehervar FC II - მტკ ბუდაპეშტი II 0:017:00დუნაუჟვაროს პასე - ფერენცვაროში II 0:0
17:00ერდი - ნაგიკანიცა 0:1
17:00ივანკსა - მაჟოსი 4:1
17:00კაპოსვარი - პაკში II 1:3
17:00მოჰაკსი - სეკსარდი 1:1
17:00პტე-პეაკი - გარდონი ვაროში 2:2
17:00შენტლორინკი - დუნაფოლდვარი 3:1
უნგრეთი: NB I ქ
18:00ასტრა უნგრეთი ქ - გიორი ქ 1:2ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
01:30ნასიონალი - პროგრესო 0:004:00მალდონადო - დეფენსორ სპორტინგი 1:0
17:00სერო - ჩერო ლარგო 1:1
23:00დანუბიო - უონდერერსი 0:2
ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი - ტორნეო კომპეტენცია
00:00ტაკუარემბო - ლა ლუზი 1:001:00მონტევიდეო სიტი - Cooper 2:1
23:00ატენასი - პლაზა კოლონია 1:1
ფიჯი: პრემიერ ლიგა
06:00რევა - ლაბასა 2:1შვედეთი: შვედეთის თასი ქ
17:00პიტეა ქ - ბრომაპოიკარნა ქ 3:017:00უფსალა ქ - უმეა ქ 0:2
18:00დიურგარდენი ქ - აიკი ქ 2:2
18:00ჰამარბი ქ - ორებრო ქ 5:2
19:00ვაქსიო დფფ ქ - ლიდჩოპინკგსი ქ 6:1
19:00ჰაკენი ქ - კრისტიანსტადსი ქ 7:2
შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 1
23:00ლოზანა II - ივერდონი II 1:017:00ტერე სანტი - პორტალბანი 3:3
17:30კოფრანე - ლა სარაზ-ეკლეპლენსი 3:0
17:30ობერვალის ნატერსი - მეირინი 3:1
შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 2
17:30მური - ბლექ სტარზი 1:318:00სოლოთურნი - მუტენზი 3:3
შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 3
17:00გოსაუ - ტუგენი 1:117:30კროიცლინგენი - იფ იუვენტუსი 1:1
19:00გრასჰოპერი II - ვეტსვილ-ბონშტეტენი 1:3
19:00ტავერნე - მენდრისიო 0:2
შვეიცარია: სუპერ ლიგა ქ
23:30სერვეტი ჟენევა ქ - ბაზელი ქ 2:1შოტლანდია: ლოულენდ ლიგა
19:00ბრუმჰილი - ისთ კილბრიდი 1:6შოტლანდია: ჩელენჯ თასი
20:15ტნს - ეირდრი 1:2შოტლანდია: SWPL თასი ქ
17:30რეინჯერსი ქ - პარტიკი ქ 4:1ჩადი: Premiere Division - LPFN
19:00AS Psi - ასკოტ იუნაიტედი 1:119:00გაზელე - Algoy 1:0
19:00ტურბილონი - Emat 0:2
ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი A
13:15დუკლა პრაღა B - ბოჰემიანსი 1905 B 3:013:30პლზენი B - ტაბორსკო აკადემიე 3:3
ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი B
13:15ხლუმეც ნად ციდლინუ - ზაპი 2:014:00ტეპლიცე B - კოლინი 2:1
18:00ბროზანი - პრეპერე 2:0
ჩეხეთი: MSFL
13:15კარვინა B - ფრიდლანტი 2:113:15უნიცოვი - ტრინეცი 0:0
13:30ზლინი B - ზნოიმო 1:0
ჩეხეთი: დივიზიონი A
03:00გადაიდოდომაზლიცე B - დუბრავკა -:-18:00ჟინდრიხუვ ჰრადეცი - როკიცანი 1:1
ჩეხეთი: დივიზიონი B
18:00ლოუნი - ადმირა პრაღა B 2:0ჩეხეთი: დივიზიონი C
18:00ბენატკი - ჰლინსკო 4:118:00ტრუტნოვი - ნოვი ბიძოვი 1:0
18:00ტურნოვი - კოსმონოსოი 0:0
18:00ჩასლავი - უსტი ნად ორლიცი 0:3
ჩეხეთი: დივიზიონი D
13:15ბრნო B - შპერიცე 2:013:15ველკე მეზირიცი - ტასოვიცე 1:1
18:00ზდარ ნად საზავუ - პელჰრიმოვი 4:2
18:00ლანჟოტი - ლისენი B 2:0
18:00სტარა რისე - ზდირეცი 1:3
18:00ჰუმპოლეცი - ჰავლიცკუვ ბროდი 1:2
ჩეხეთი: დივიზიონი E
18:00კოზლოვიცე - პრეროვი 5:118:00ჰფკ ოლომოუცი - კოსტელეც ნა ჰანე 0:1
ჩეხეთი: დივიზიონი F
13:15ჰავიროვი - ოპავა B 1:118:00ბილოვეცი - ვრატიმოვი 1:4
18:00ბოჰუმინი - ბრუნტალი 4:1
18:00კრნოვი - ვალასკე მეზრიცი 1:1
18:00ფრენსტატ პოდ რადჰოშტემი - ბრიდლიცნა 1:0
ჩეხეთი: იოჩესკი კპ
18:00მალსე რუდნე - იანკოვი 8:018:00ოსეკი - მიროვიცე 3:3
18:00ტრებეტიცე - ოლესნიკი 1:3
19:00ტრებონი - ჰლუბოკა ნად ვლტავუ 2:0
ჩეხეთი: იოჰომორავსკი კპ
18:00რაიჰრადიცე - სპარტა ბრნო 1:2ჩეხეთი: კარლოვარსკი კპ
13:00კარლოვი ვარი B - უნიონ ნოვე სედლო 3:118:00ოსტროვი B - ლომნიცე 5:2
ჩეხეთი: კრალოვერადეცკი კპ
15:00რიხნოვ ნად კნეზნუ - ჰორიცე 3:016:00პოლიცე ნად მეტუჟი - ტრებეში 7:1
18:00სოლნიცე - იარომერი 2:1
18:00ჩერვენი კოსტელეცი - დვური კრალოვე 0:1
ჩეხეთი: მორავსკოსლეჟსკი კპ
18:00კობერაისი - სტონავა 0:218:00კრავარე - სლავია ორლოვა 2:0
18:00მორავანი ოლდრისოვი - დოლნი დატინე 1:4
18:00პუსტა პოლომი - დოლნი ბენესოვი 4:1
ჩეხეთი: ოლომოუცკი კპ
18:00ბოჰუნოვიცე - მედლოვი 0:318:00კონიცე - ლიტოველი 1:1
18:00ლიპოვა - ზაბრეჰი 1:1
18:30ველკე ლოსინი - ურჩიცე 2:0
ჩეხეთი: პარდუბიცკი კპ
18:00მორავანი - ლანსკრუნი 2:118:00პარდუბიცკი - სვიტავი 1:4
ჩეხეთი: პლჟენსკი კპ
18:00სოკოლი რადნიცე - სოკოლი ლჰოტა 0:118:00ჰოლისოვი - მიტო 3:5
ჩეხეთი: სტრედოჩესკი კპ
18:00სედლცანი - სკ ჩლუმეკი 2:1ჩეხეთი: უსტეცკი კპ
18:00კადანი - ზატეცი 3:0ჩეხეთი: ვისოცინა კპ
17:00ველკე მეზირიცი B - ზდარ ნად საზავუ B 1:118:00ნოვა ვესი - პაკოვი 2:0
18:00ჩოტებორი - Nove Mesto na Morave B 2:0
ჩეხეთი: ზლინი კპ
18:00ბორშიცე - ფრანკოვა ლჰოტა 3:118:00სტიტნა ნად ვლარი - ნაპაიედლა 2:2
ჩეხეთი: 1. ლიგა ქ
14:00ლოკომოტივა ბრნო ქ - სლავია პრაღა ქ 0:11ჩილე: პრიმერა დივიზიონი
01:00ევერტონი - პალესტინო 0:0ჩილე: პრიმერა B
01:00CD სანტა კრუზი - სან ფელიპე 0:201:00რეკოლეტა - კურიკო უნიდო 2:1
03:30რეინჯერსი - სან-ლუისი 2:4
19:00ანტოფაგასტა - სან მარკოს დე არიკა 2:1
ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი
01:00ოსორნო - არტურო ფერნანდეზ ვიალი 1:003:00ტრასანდინიო - პროვინსიალ ოვალე 2:2
ჩილე: Primera Division Women
18:00უნ. დე კონსეფსიონი ქ - უნივერსიდად კათოლიკა ქ 1:318:00უნივერსიდად დე ჩილე ქ - კოლო კოლო ქ 0:1
19:00ევერტონი ქ - კობრესალი ქ 2:0
20:00პალესტინო ქ - Antofagasta ქ 2:2
ჩინეთი: პირველი ლიგა
11:30Dalian Yingbo - გუანგხი პინგუო ჰალიაო 1:011:30ვუხი ვუგოუ - სუჟუ დონგვუ 0:1
11:30შანხაი ჯიადინგი - Liaoning Tieren 1:0
ჩინეთი: მეორე ლიგა
11:00Xian Ronghai - ბეიჯინგ ტექნოლოჯი 0:411:30ქუანჟუ იასინი - Haikou Mingcheng 2:1
12:00Shenzhen Juniors - Ganzhou Ruishi 0:0
13:00ჯიანგში დარქ ჰორსი - შანხაი პორტი B 2:1
15:30გუანგში ლანჰანგი - Guangxi Hengchen 2:2
ჩინეთი: სუპერ ლიგა ქ
11:00გუანგდონგ მეიჟუ ქ - შანდინგი სლ ქ 2:111:00ჟეჯიანგი ქ - ბეიჯინგ ბეიკონგი ქ 1:2
11:05ჰენან სონგშან ლონგმენი ქ - ჩანგჩუნ დაჟონგი ქ 3:3
ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: CONCACAF ერთა ლიგა - დაწინაურება - პლეი ოფები
00:00კანადა - ტრინიდადი და ტობაგო 2:003:15კოსტა-რიკა - ჰონდურასი 3:1
ხორვატია: პრვა NL
19:00სიბენიკი - ციბალია 1:0ხორვატია: 1. HNL ქ
17:00გორიცა ქ - ოსიეკი ქ 0:1117:00დინამო მაქსიმირი ქ - ზადარი ქ 3:0
17:00მედიმურჟე ჩაკოვეცი ქ - აგრამი ზაგები ქ 2:2
ჰაიტი: ეროვნული ჩემპიონატი - ოვერტურის სერიები
01:00ტემპეტე - რივარტიბონიტიენი 0:000:00Real Hope - ფიკა 2:0
00:00იუვენტუსი - რასინგი ჰაიტიენი 1:2
00:00უანამინტე - რასონგ დე ჟონევე 0:0
ჰონგ კონგი: პრემიერ ლიგა
11:00გადაიდოტაი პო - ჰონგ კონგი -:-ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.