ფეხბურთი » 25.03.2024 » ყველა თამაში
ალჟირი: ლიგა 1
01:00კაბილიე - ბელუიზდადი 0:101:00სეტიფი - ასო შლეფი 0:0
01:00უსმ ალჟერი - ბისკრა 1:0
18:30პარადოუ - ბენ აკნუნი 0:0
18:30საოურა - ალჟერი 0:1
ანტიგუა და ბარბუდა: ABFA პრემიერ ლიგა
00:00Empire FC - გრინ სიტი 0:102:00Greenbay Hoppers - Grenades 3:7
04:00Swetes - All Saints Utd. 1:9
არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი
22:00ჩაკარიტა ხუნიორსი - სან მარტინ ტ. 1:023:00ალმირანტე ბრაუნი - ხიმნასია მენდოზა 0:0
არგენტინა: პრიმერა B - აპერტურა
22:30აკასუსო - სან-მარტინ ბურსაკო 1:022:30ვილა დალმინი - დეპორტივო არმენიო 1:1
22:30ფენიქსი - ლინიერსი 2:1
არგენტინა: Torneo Promocional Amateur - აპერტურა
22:30Juventud de Bernal - ატლეტიკო პილარი 1:3არგენტინა: არგენტინის თასი
00:15გოდოი კრუზი - სან-მარტინ სან-ხუანი 1:0პენარგენტინა: პრიმერა A ქ - აპერტურა
22:00ბანფილდი ქ - რივერ პლეიტი ქ 0:1არუბა: დივიზიონ დი ონორი - გავარდნა
00:00კაიკეტიო - CDRA 1:202:00სანტა ფე - იონგ არუბა 1:0
04:00კარაველი - სპორტ ბოიზი 3:2
აშშ: USL ჩემპიონშიპი
02:00მოტერეი ბეი - როდე აილენდი 2:2აშშ: MLS ნექსთ პრო
23:00ატლანტა იუნაიტედი 2 - Carolina Core 4:023:00ფილადელფია უნიონი II - ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი II 2:1
23:00ქრაუნ ლეგასი - კოლუმბუს ქრიუ 2 4:3პენ
00:00ლოს ანჯელესი II - ჰიუსტონი დინამო 2 3:2
01:00ნიუ იორკ რედ ბულზი 2 - ინტერი მაიამი II 4:3პენ
01:00სპორტინგ კანზას სიტი II - Ventura County 1:3
03:00სტ. ლუის სიტი 2 - ნორს ტეხასი 1:2პენ
06:00ტაკომა დეფიანსი - კოლორადო რაპიდსი 2 4:2
აშშ: ნისა
01:00გადაიდომერილენდ ბობქეთსი - Arizona Monsoon -:-აშშ: NWSL ქ
03:00პორტლენდ თორნსი ქ - გოთემი ქ 0:1ბარბადოსი: Premier League
02:00Weymouth Wales - Brittons Hill 2:104:30უვი ბლექბირდსი - პარადაისი 2:1
ბელგია: პრო ლიგა U21
22:30ოსტენდე U21 - ლიეჟი U21 5:0ბრაზილია: ამაზონენსე - მეორე ეტაპი
23:45ოპერარიო ესპორტე კლუბი - ნასიონალი-ამ 2:223:45სან რაიმუნდო - მანაუარა 1:2
ბრაზილია: კაპიშაბა - პლეი-ოფი
23:00პორტო ვიტორია - რიო ბრანკო ეს 1:2ბრაზილია: კატარინენსე - პლეი-ოფი
23:00კრისიუმა - ბარა 3:1პენბრაზილია: კეარენსე 2
00:00იკასა - პაკახუსი 2:2ბრაზილია: მარანაენსე
23:00კორდინო - პინეირო 2:223:00ტუნტუმი - ჩაპადინია 5:4
ბრაზილია: მატოგროსენსე - პლეი-ოფი
01:30კუიაბა - ლუვერდენსე 4:3ბრაზილია: პარანაენსე - პლეი-ოფი
01:30კორიტიბა - მარინგა 0:0ბრაზილია: რონდონიენსე
23:30გენუსი - უნიაო კაკოალენშე 0:1ბრაზილია: სულ-მატოგროსენსე - პლეი-ოფი
23:30დურადოსი - კოსტა რიკა 2:1პენ00:00ოპერარიო მს - ივინჰემა 1:1პენ
ბრაზილია: ტოკანტინენსე - პლეი-ოფი
23:00ტოკანტინოპოლისი - ქეფითალი 1:0ბრაზილია: კოპა ვერდე
00:00გოიასი - ვილა ნოვა 1:100:00პაისანდუ - მანაუ 4:1
ბრაზილია: კოპა დო ნორდესტე
23:00ბაია - მარანჰაო 1:023:00იტაბაიანა - ბოტაფოგო პბ 0:1
23:00ტრეზე პბ - სეარა 0:1
02:00იუაზეირენსე - რივერ-პი 4:1
02:00ნაუტიკო - რეგატასი 1:1
ბრაზილია: Capixaba U20
23:00სან მათეუსი U20 - რეალ ნოროესტე U20 2:3ბრაზილია: პარანაენსე U20 - პირველი ეტაპი
23:00ირატი U20 - პარანა U20 0:222:30კამპო მოურაო U20 - არაპონგასი U20 4:0
ბრაზილია: ბრაზილეირო ქ
00:00ბრაგანტინო ქ - ატლეტიკო მინეირო ქ 2:1განა: პრემიერ ლიგა
19:00რეალ ტამალე - აკრა ლაიონსი 1:019:00ჰართ ოფ ლაიონსი - ბიბიანი გოლდ სტარზი 2:2
გერმანია: რეგიონალლიგა ბავარია
22:00აშაფენბურგი - ბაიორითი 1:0გერმანია: ბუნდესლიგა ქ
22:30აინტრახტი ფრანკფურტი ქ - ვერდერი ბრემენი ქ 2:0გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა
01:00ქოუთეპეკე - დეპორტივო მიქსკო 2:1ევროპა: ევრო U21 - საკვალიფიკაციო
22:30მოლდოვა U21 - ნიდერლანდები U21 0:3ევროპა: ელიტ ლიგა U20
17:00გადაიდოიტალია U20 - ნორვეგია U20 -:-ეკვადორი: ლიგა პრო - პირველი ეტაპი
00:30ტექნიკო უ. - მაკარა 1:103:00გადაიდობარსელონა გუაიაკილი - ლდუ კიტო -:-
03:00ინდეპენდიენტე დელ ვალე - აუკასი 1:1
ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა
01:0011 დეპორტივო - ალიანსა 3:101:15დრაგონი - ლუის ანხელ ფირპო 1:4
01:30ფუერტე სან ფრანცისკო - აგილა 1:1
ესპანეთი: ლა ლიგა 2
00:00სანტანდერი - ელდენსე 2:123:30ალბასეტე - ფეროლი 1:1
ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 1
23:00ოსასუნა B - Cultural Leonesa 0:023:00ხიმნასტიკი - უნიონისტას დე სალამანკა 0:1
ვენესუელა: ლიგა FUTVE - აპერტურა
23:00ლა-გუაირა - ზამორა 2:101:45მონაგასი - კარაკასი 1:1
04:30Inter de Barinas - დეპორტივო ტაჩირა 1:1
იამაიკა: პრემიერ ლიგა
00:30Treasure Beach - კავალიერი 0:500:30მაუნთ პლეზანთი - არნეტ გარდენსი 2:0
01:00უოთერჰაუსი - დანბჰოლდენი 1:0
02:30მონტეგო ბეი - მოლინსი 2:1
ინგლისი: ეროვნული ლიგა სამხრეთი
23:45გადაიდოტაუნტონი - სლოუ -:-ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა
17:00უიგანი U21 - სუონსი U21 2:1ინგლისი: ქალთა სუპერ ლიგა
23:30ასტონ ვილა ქ - არსენალი ქ 1:3ირლანდია: დივიზიონი 1
23:45ბრეი - ლონგფორდი 1:1ისლანდია: ლიგის თასი
18:00გროტა - ვესტრი 3:0ისლანდია: ლიგის თასი ქ - პლეი-ოფი
22:00ვალური ქ - სტიარნანი ქ 4:0ისრაელი: პირველი ლიგა
21:00მ. ჰერზლია - ჰაპოელი კფარ-საბა 1:021:00ნეს ციონა - იჰუდ ბნეი შფარამი 4:1
21:00ჰ. აკკო - მაკაბი ჯაფა 4:1
იტალია: სერია C - ჯგუფი C
23:30კროტონე - კასერტანა 0:0კამერუნი: ელიტ One - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
17:00იანგ სპორტსი - გაზელე 1:019:00სტად რენარდი - კოტონსპორტი 1:1
კოლუმბია: პრიმერა A - აპერტურა
01:00ბუკარამანგა - ენვიგადო 3:103:10ატლეტიკო ნასიონალი - დეპორტივო პასტო 1:0
05:20აგუილასი - სანტა ფე 1:1
კოლუმბია: პრიმერა B - აპერტურა
00:30ლანეროსი - Real Cundinamarca 3:301:00კუკუტა - რეალ სანტანდერი 2:1
კოლუმბია: ლიგა ქ
01:00დეპორტივო პერეირა ქ - პეტროლერა ქ 0:1კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - კლაუსურა
23:00მუნისიპალ ტურიალბა - სანტა ანა 1:101:00კეპოს კამბუტე - პუერტო გოლფიტო 3:0
01:00კს ურუგვაი - ესკორპიონესი 1:1
00:00კონსულტანტს დესამპარადოსი - კარიაი პოკოკი 3:1
მაროკო: მაროკოს თასი
02:00ვიდად ტემარა - რაკ კასაბლანკა 0:1მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - კლაუსურა
05:05კიმარონეს დე სონორა - სელაია 0:1მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A
02:00აპოდაკა - ორგულიო რეინოსა 2:002:00სალტილო - გავილანეს დე მატამოროსი 1:2
მექსიკა: ლიგა MX ქ - კლაუსურა
01:45ამერიკა ქ - ატლეტიკო სან-ლუისი ქ 2:1მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური
23:45სან-მარინო - სენტ-კიტსი და ნევისი 0:000:00იტალია - ეკვადორი 2:0
01:00პორტუგალია U18 - მაროკო U18 2:1
02:00გვატემალა - ვენესუელა 0:0
04:30ბელიზი - პუერტო-რიკო 3:0
13:30ცენტრალური აფრიკა - პაპუა-ახალი გვინეა 4:0
13:45გერმანია U18 - ჩეხეთი U18 1:4
14:00ბურუნდი - ბოტსვანა 0:0
14:15იაპონია U23 - უკრაინა Ol. 2:0
15:00ბელგია U18 - უელსი U18 0:1
15:00გერმანია U16 - იტალია U16 5:0
16:00ნიდერლანდები U18 - ინგლისი U18 1:2
16:00ცრვენა ზვეზდა U18 - რუსეთი U17 5:1
17:00მადაგასკარი - რუანდა 0:2
17:00ტანზანია - მონღოლეთი 3:0
17:00ტუნისი U17 - მაროკო U17 1:2
17:30ინდონეზია U20 - ჩინეთი U20 1:1
18:00მალაიზია U23 - ინდოეთი U23 1:1
18:00საფრანგეთი U20 - გერმანია U20 4:4
19:15შრი-ლანკა - ბჰუტანი 2:0
20:00აზერბაიჯანი - ბულგარეთი 1:1
21:00კვიპროსი - სერბეთი 0:1
21:00მონტენეგრო - ჩრდილოეთ მაკედონია 1:0
22:00მალტა U21 - სლოვაკეთი U21 1:4
22:00შვედეთი - ალბანეთი 1:0
23:00გვინეა - ბერმუდა 5:1
23:00კაბო-ვერდე - ეკვატორული გვინეა 1:0
23:00ქუვეითი U19 - ომანი U19 0:1
23:30გაბონი - კონგო 1:1
00:00იორდანია U20 - იაპონია U19 2:0
00:05საფრანგეთი U23 - აშშ U23 2:2
მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური
03:30გვადალახარა ჩივასი (Mex) - ატლასი (Mex) 0:016:00ბოდო/გლიმტი (Nor) - მიოლდე (Nor) 3:5
18:00უდინეზე (Ita) - პადოვა (Ita) 2:3
19:00სოგნდალი (Nor) - ბრანი (Nor) 1:2
21:00ლანდსკრონა (Swe) - ესკილსმინე (Swe) 1:1
მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ
19:00მექსიკა U16 W - შვედეთი U16 W 1:121:00პორტუგალია U16 W - იაპონია U16 W 0:1
21:00საფრანგეთი U16 W - ნიდერლანდები U16 W 2:2
ნიგერია: NPFL
19:00ნიგერ ტორნადოსი - შუთინგი 2:1ნორვეგია: ნასიონალ U19 CL
18:30ვალერენგა U19 - ბოდო/გლიმტი U19 4:3პანამა: LPF - აპერტურა
01:00პოტროს დელ ესტე - ვერაგუასი 2:103:15პლაზა ამადორი - უმესიტი 3:1
პერუ: ლიგა ქ
00:00დეპორტივო მუნისიპალი ქ - ალიანსა ლიმა ქ 0:400:00დეფენსორესი ქ - სპორტინგ კრისტალი ქ 0:1
საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00ილიუპოლი - ათენი კალითეა 0:4სამხრეთ კორეა: WK ლიგა ქ
14:00გიეონგჯუ ქ - ჰვარჩეონი ქ 0:014:00ინჩეონ ჰიუნდაი სთილი ქ - სეჯონგ სპორტსტოტო ქ 2:1
14:00სეული ქ - სუვონი ქ 1:1
14:00ჩანგნიეონგი ქ - ბეონ სანგმუ ქ 1:0
საფრანგეთი: ნაციონალი
00:00ვერსალი - ნიორი 1:1საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ
00:00მონპელიე ქ - პსჟ ქ 1:3სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა
20:15კალონი - ვილბერფორსი სტრაიკერსი 1:1სლოვენია: 2. SNL
21:00ტრიგლავი - გროსუპლიე 0:1უელსი: კიმრუ სამხრეთი
23:30გადაიდოგოიტრ იუნაიტედი - ლანტვიტ მეიჯორი -:-უელსი: კიმრუ ჩრდილოეთი
00:00ლენიდლო თაუნი - რუთინი 1:3ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
23:00დანუბიო - უონდერერსი 0:2ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი - ტორნეო კომპეტენცია
23:00ატენასი - პლაზა კოლონია 1:101:30ალბიონი - ხუვენტუდი 1:1
ჩილე: პრიმერა B
01:00მაგალანესი - ს. მორნინგი 2:101:00სანტიაგო უონდერერსი - დეპორტეს ტემუკო 2:1
03:30ლიმაჩე - უნ. დე კონსეფსიონი 0:1
ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი
01:00მელიპილა - სან ანტონიო უნიდო 1:001:00რეალ სან ხუაკინი - ლაუტარო 1:0
ჩინეთი: პირველი ლიგა
15:30Foshan Nanshi - გუანგჟუ 1:1ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: CONCACAF ერთა ლიგა - ლიგა A - პლეი ოფი
02:00იამაიკა - პანამა 1:005:15აშშ - მექსიკა 2:0
ჰაიტი: ეროვნული ჩემპიონატი - ოვერტურის სერიები
00:00Real Hope - ფიკა 2:000:00იუვენტუსი - რასინგი ჰაიტიენი 1:2
00:00უანამინტე - რასონგ დე ჟონევე 0:0
01:00კოსმოპოლიტესი - ბალტიმორი 0:1
ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.