ფეხბურთი » 18.04.2024 » ყველა თამაში
ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა - პლეი-ოფი
23:00მანჩესტერ სიტი - რეალ მადრიდი 1:2პენ23:00მიუნხენის ბაიერნი - არსენალი 1:0
ევროპა: ევროპის ლიგა - პლეი-ოფი
23:00ატალანტა - ლივერპული 0:123:00ვესტ ჰემი - ლევერკუზენი 1:1
23:00მარსელი - ბენფიკა 2:0პენ
23:00რომა - მილანი 2:1
ევროპა: კონფერენს ლიგა - პლეი-ოფი
20:45ლილი - ასტონ ვილა 2:2პენ20:45ფიორენტინა - პლზენი 2:0დდ
23:00პაოკი - ბრიუგე 0:2
23:00ფენერბახჩე - ოლიმპიაკოსი 1:1პენ
აზერბაიჯანი: I ლიქა
15:00ზაქატალა - არაზი საათლი 2:015:30დიფაი აგსუ - იმისლი 2:2
16:00ქარვანი - ლოკბატანი 0:1
აზია: AFC აზიის თასიU23
17:00ინდონეზია U23 - ავსტრალია U23 1:019:30იორდანია U23 - ყატარი U23 1:2
ალჟირი: U21 ლიგა
17:00სეტიფი U21 - საოურა U21 0:018:00უსმ ალჟერი U21 - ბენ აკნუნი U21 3:3
19:00ბელუიზდადი U21 - ბისკრა U21 2:0
19:00მაგრა U21 - ალჟერი U21 0:2
19:00პარადოუ U21 - ელ ბაიადი U21 1:1
19:00უს სოუფი U21 - ასო შლეფი U21 0:0
19:00ხენჩელა U21 - კონსტანტინი U21 2:1
20:00კაბილიე U21 - ორანი U21 3:1
არგენტინა: კოპა დე ლა ლიგა პროფესიონალი
02:30როსარიო ცენტრალი - დეპორტივო რიესტრა 1:1არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი
23:40ალმირანტე ბრაუნი - ესტუდიანტეს რიო კუარტო 0:3არგენტინა: არგენტინის თასი
04:15უნიონ სანტა-ფე - ხიმნასია მენდოზა 1:223:00დეპორტივო მაიპუ - Juventud U.U. 1:2პენ
არგენტინა: რეზერვების ლიგა - პირველი ეტაპი
02:00ბოკა ხუნიორსი 2 - პლატენსე 2 2:122:00არგენტინოს ხუნიორსი 2 - რივერ პლეიტი 2 0:1
22:00ესტუდიანტესი 2 - ტალერესი კორდობა 2 3:2
22:00ინსტიტუტო 2 - სან-ლორენსო 2 1:1
22:00სარმიენტი ხუნინი 2 - ნიუელს ოლდ ბოიზ 2 1:2
22:00ტიგრე 2 - ლანუსი 2 3:2
22:00უნიონ სანტა-ფე 2 - ცენტრალ კორდობა 2 1:1
აშშ: თასი US Open
03:00რიჩმონდ კიკერსი - ლუდუნი 0:1პენ03:00ჩრდილოეთ კაროლინა - Carolina Core 1:0
03:00ჰარტფორდ ატლეტიკი - ნიუ იორკ სიტი II 2:3დდ
03:30მაიამი - ტორმენტა 2:4
03:30მემფისი - მაიამ იუნაიტედი 2:0
04:00ბირმინგემი - ჩატანუგა რედ ვულვზი 4:2დდ
04:00ტულსა - ნორსერნ კოლორადო 2:1
04:00უნიონ ომაჰა - ელ პასო 1:0პენ
04:00ჩიკაგო ფაიერი II - ინდი ილევენი 0:1
06:30ლას ვეგას ლაითსი - Spokane Velocity 2:1დდ
06:30მოტერეი ბეი - Irvine Zeta 2:1
ბაჰრეინი: პრემიერ ლიგა
20:00ალ-ნაჯმა - სიტრა 2:220:00ბუსაიტენი - ალ-აჰლი მანამა 0:2
20:00მანამა კლუბი - ალ ხალიდიაჰი 0:4
ბელგია: პრო ლიგა U21
22:00ლიეჟი U21 - ლომელი U21 2:0ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი - აპერტურა - პლეი ოფები
23:00უნივერსიტარიო დე ვინტო - ნასიონალ პოტოსი 3:104:00სტრონგესტი - გვ სან ხოსე 2:1
ბრაზილია: სერია A
00:00გადაიდოკუიაბა - ვიტორია -:-02:00ბრაგანტინო - ვასკო და გამა 2:1
02:00გრემიო - ატლეტიკო-პრ 2:0
03:00ატლეტიკო მინეირო - კრისიუმა 1:1
03:00იუვენტუდე - კორინთიანსი 2:0
03:00პალმეირასი - ინტერნასიონალი 0:1
03:00ფორტალეზა - კრუზეირო 1:1
04:30ფლამენგო - სან-პაულუ 2:1
ბრაზილია: აკრეანო - მეორე ეტაპი
00:30გალვეზი - Independencia 1:100:30სან ფრანცისკო - რიო ბრანკო 0:1
ბრაზილია: კოპა ვერდე
03:00ვილა ნოვა - კუიაბა 2:0ბრაზილია: ბრაზილიერო U20
23:00კორინთიანსი U20 - ინტერნასიონალი U20 2:123:30სან-პაულუ U20 - ბოტაფოგო U20 1:3
22:00ბაია U20 - კრუზეირო U20 1:0
22:15გრემიო U20 - ამერიკა მგ U20 2:1
00:00ატლეტიკო მინეირო U20 - კუიაბა U20 3:3
ბრაზილია: კატარინენსე U20
00:30ჰერსილიო ლუზი U20 - ინტერ დე ლაგესი U20 7:002:30მარსილიო დიასი U20 - ავაი U20 2:0
ბრაზილია: ბრაზილეირო A3 ქ
23:00პაისანდუ ქ - ესმაკი ქ 2:0ბურკინა ფასო: პრემიერ ლიგა
20:00ბობო-დიულასო - ეტუალ ფილანტე 0:020:00დუანესი - რაჰიმო 2:0
20:00სალიტასი - კადიოგო 2:1
გამბია: GFA ლიგა
20:30ბანჯულ იუნაიტედი - ფალკონსი 0:020:30ბრიკამა იუნაიტედი - რეალ ბანჯული 3:2
გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა
06:00კომუნიკასიონესი - მუნისიპალი 0:0გვინეა: ლიგა 1
20:00კოიაჰი - სანგარედი 1:0პენდანია: 1 დივიზიონი - დაწინაურების ჯგუფი
20:00სონდერიისკე - ვენდსისელი 0:0დანია: 2 დივიზიონი - დაწინაურების ჯგუფი
21:00ესბიერგი - მიდელფარტი 5:2დომინიკელთა რესპ.: LDF
02:00ატლეტიკო პანტოხა - დელფინეს დელ ესტე 1:202:00ვეგა რეალი - უნივერსიდადი 0:1
02:00მოკა - სან-კრისტობალი 5:1
ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა
18:00კერამიკა კლეოპატრა - ალ იტიჰადი 1:121:00ისმაილი - ზედ 1:2
21:00ფიუჩერი - პჰარკო 2:0
ეთიოპია: პრემიერ ლიგა
17:00ვოლკიტე კენემა - ეთიოპიან ინშურენსი 0:320:00ბაჰირ დარ კენემა - ჰადია ჰოსანა 0:0
ეკვადორი: ლიგა პრო - პირველი ეტაპი
01:30კუმბაია - ლიბერტადი 0:004:00ტექნიკო უ. - დეპორტივო კუენკა 2:1
23:00იმბაბურა - უნივერსიდად კათოლიკა 2:2
ეკვადორი: სერია ბ
23:00სან ანტონიო - ნუევე დე ოქტუბრე 1:000:00გუალაკეო - ლეონეს დელ ნორტე 2:1
00:00ჩაკარიტასი - ინდეპენდიენტე ხუნიორსი 1:5
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12
23:00ლანცაროტე - ლას პალმასი B 1:0ზამბია: სუპერლიგა
17:00მუფულირა - გრინ იგლზი 0:117:00რედ ეროუს - ზესკო 2:0
იაპონია: WE ლიგა ქ
12:00ბელეზა ქ - ნოჯიმა სტელა ქ 3:113:00ომია არდია ქ - ურავა ქ 0:4
13:00საიტამა ქ - ალბირექს ნიიგატა ქ 1:2
14:00პარსეირო ნაგანო ქ - მინავი სენდაი ქ 2:2
14:00ჯეფ იუნაიტედი ქ - სერესო ოსაკა ქ 0:2
14:00ჰიროსიმა ქ - ინაკ კობე ლეონესა ქ 2:0
ინგლისი: ეროვნული ლიგა
22:45ჰალიფაქსი - ოლდჰემი 2:2ინგლისი: ეროვნული ლიგა სამხრეთი
22:45ტაუნტონი - უესტონ-სუპერ-მეინი 0:122:45ტრურო - ვეიმაუსი 0:0
ინგლისი: სამხრეთ ლიგის სამხრეთ დივიზიონი
22:45ტივერტონი - ვინჩესტერ სიტი 2:022:45ჰანველ თაუნი - პლიმუთ პარკვეი 4:0
ინგლისი: ისთმიან ლიგა - პრემიერ დივიზიონი
22:45პოტერს ბარი - კენვი აილენდი 1:2ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა
16:00ფლიტვუდი U21 - მილუოლი U21 2:3ინგლისი: პრემიერ ლიგა U18
21:00ასტონ ვილა U18 - ბრაიტონი U18 0:6ირანი: სპარსეთის ყურის პრო ლიგა
17:00პეიკანი - ჰავადარი 2:218:15გოლ გოჰარი - ესტეგლალ ხუზესტანი 2:2
19:30სანატ ნაფტი - პერსეპოლისი 0:3
კამერუნი: ელიტ One - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
16:00კანონ იაუნდე - გაზელე 1:016:00კოტონსპორტი - დინამო დუალა 0:0
18:00ვიქტორია იუნაიტედი - სტად რენარდი 2:2
18:00იანგ სპორტსი - კოლომბე 0:0
კოლუმბია: პრიმერა A - აპერტურა
01:00აგუილასი - პეტროლერა 4:003:10მილიონარიოსი - ხუნიორი 3:2
05:20ატლეტიკო ნასიონალი - პერეირა 0:1
კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
16:30გადაიდოსელესტე - ეტუალ დე კივუ -:-17:00გადაიდოგრუპე ბაზანო - სიმბა -:-
18:30გადაიდოკუია - მოტემა პემბე -:-
კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა
01:00გუანაკასტეკა - სან კარლოსი 0:101:00პუნტარენასი - ზელედონი 0:0
04:00სპორტინგი სან ხოსე - სანტოსი 2:1
06:00ალახუელენსე - გრეცია 3:1
კოტ-დ'იუვარი: ლიგა 1
20:00ასეკ მიმოსასი - ბუაკე 0:0ლატვია: Virsliga
18:30გრობინა - ლიეპაია 3:220:30ელგავა - ვალმიერა 0:3
ლიბია: პრემიერ ლიგა
18:30ალ იტიჰად მისურატა - ალ ბაშაერი 4:118:30ასარია - ალ-ხმესი 1:1
მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - Clausura - Play In
05:00ალებრიხეს დე ოახაკა - კიმარონეს დე სონორა 2:1პენ07:05ატლეტიკო ლა პაზი - ზასატეკას მინეროსი 2:3
მონღოლეთი: პრემიერ ლიგა
15:15ტუვ ბუგანუუდი - ულანბაატარი 1:2მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური
15:00უნგრეთი U16 - ნორვეგია U16 1:317:30კვიპროსი U16 - მონტენეგრო U16 0:2
18:00ეგვიპტე U17 - ტუნისი U17 1:1
21:00მალტა U19 - მონტენეგრო U19 1:4
21:00მაროკო U17 - ალჟირი U17 1:1
მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური
17:00ალ-ვეჰდატი (Jor) - ალ-აჰლი (Jor) 1:2მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ
11:30ბოტსვანა U16 W - უგანდა U16 W 2:312:00ვიეტნამი U16 W - უელსი U16 W 2:1პენ
12:30ლუქსემბურგი U16 W - საქართველო U16 W 1:4
15:00თურქეთი U16 W - ჩინეთი U16 W 0:1
17:00აშშ U16 W - პარაგვაი U16 W 1:0პენ
18:30სან-მარინო U16 W - ესტონეთი U17 W 2:1პენ
ნამიბია: MTC პრემიერშიპი
20:00ხომასი ნამპოლი - ტაიგერსი 1:222:30ონგოსი - ორლანდო პირატსი 0:0
ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა - კლაუსურა
01:00მატაგალპა - ოკოტალი 2:105:00დირიანგენი - სპორტი სებაკო 6:0
05:00მასაჩაპა - ხალაპა 2:3
ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა U20 - კლაუსურა
02:00დირიანგენი U20 - სპორტი სებაკო U20 7:202:00მასაჩაპა U20 - ხალაპა U20 2:2
20:00მანაგუა U20 - უნან-მანაგუა U20 4:0
00:00ფერეტი U20 - ესტელი U20 0:3
ომანი: პროფესიონალური ლიგა
17:45სეები - ალ-ვაჰდა 2:017:50ბაჰლა - სურ კლუბი 0:0
17:55ალ-ნასრი - ომანი 0:3
20:10ალ-რუსტაქი - იბრი 2:1
პანამა: LPF - აპერტურა
01:00ალიანსა - პოტროს დელ ესტე 0:003:15ჰერერა - უმესიტი 2:1
05:30ინდეპენდიენტე - ვერაგუასი 3:1
პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
03:00ნასიონალ ასუნსიონი - ლიბერტად ასუნსიონი 1:1პერუ: ლიგა 2
00:00პირატა - San Marcos 0:2პორტუგალია: ტაჩა დე პორტუგალი
23:15პორტუ - გიმარაეში 3:1რუმინეთი: რუმინეთის თასი - პლეი-ოფი
21:30ოცელული - უ. კლუჟი 2:1სამხრეთ ამერიკა: სამხრეთ ამერიკის ჩემპიონატი U20 ქ
01:00ურუგვაი U20 W - პერუ U20 W 1:203:30არგენტინა U20 W - ეკვადორი U20 W 1:1
სამხრეთ კორეა: WK ლიგა ქ
14:00გიეონგჯუ ქ - ბეონ სანგმუ ქ 2:214:00სეული ქ - ჰვარჩეონი ქ 1:1
14:00სეჯონგ სპორტსტოტო ქ - ჩანგნიეონგი ქ 4:0
14:00სუვონი ქ - ინჩეონ ჰიუნდაი სთილი ქ 1:1
საუდის არაბეთი: პროფესიონალური ლიგა
19:00ალ-ტაავონი - ალ-ხალეჯი 1:122:00ალ-ფატეჰი - ალ-რაედი 3:1
22:00ალ-შაბაბი - აბჰა 5:0
სეიშელის კუნძულები: პრემიერ ლიგა
18:00ფორესტერსი - Red Star DF 4:0სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა
21:00რეალ რეპუბლიკანსი - ბჰანტალი 0:1სლოვენია: პირველი ლიგა
18:00დომჟალე - კოპერი 1:0სომალი: National league
16:30Sahafi - ჰორსიდი 1:0სომხეთი: პრემიერ ლიგა
17:00ალაშკერტი - დასავლეთ სომხეთი 1:219:00შირაქი - ვანი 0:0
ტაილანდი: ტაი ლიგა 1
16:00ბანგკოკ იუნაიტედი - ლამპჰუნ უორიორი 2:2ტანზანია: პრემიერ ლიგა
17:00იჰეფუ - სინგიდა გეითი 1:1ტოგო: ეროვნული ჩემპიონატი
19:30Barracuda - კაკადლი 2:119:30Doumbe - ესპუარი 1:0
19:30ანტენტე II - კარა 0:1
უგანდა: პრემიერ ლიგა
17:00მარუნსი - ბუსოგა 3:020:00კამპალა სიტი - მბარარა სიტი 4:0
უკრაინა: პრემიერ ლიგა
16:30ზარია ლუგანსკი - შახტარი დონეცკი 1:3უკრაინა: ჩემპიონშიპი ქ - გასავარდნი ჯგუფი
13:00დნიპრო-1 ქ - ვერეს რივნე ქ 5:015:00დინამო კიევი ქ - პოდოლიე ქ 5:0
უკრაინა: ჩემპიონშიპი ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
13:00ვორსკლა პოლტავა ქ - კოლოსი კოვალივკა ქ 6:013:00კრივბასი ქ - ჟიტლობუდი-1 ხარკოვი ქ 2:2
13:00ლადომირი ქ - შახტარი დონეცკი ქ 0:2
ურუგვაი: კოპა ურუგვაი
03:30პენარიოლი - მონტევიდეო სიტი 1:3ფარერების კუნძულები: 1. დეილდი
22:00ჰოივიკი - ჰბ ტორსჰავნი 2 1:1ფინეთი: სუომენის თასი
21:15ნოპსი - პალო-იიროტი რაუმა 1:3ყაზახეთი: პირველი დივიზიონი
13:00Altai - არისი 0:113:00ოკჟეტპესი - ხან ტენგრი 0:0
15:00აქტობე 2 - ყირანი 0:2
15:00კაისარი ყიზილორდა 2 - ეკიბასტუზი 0:0
შოტლანდია: პრემიერ ლიგა
23:00დანდი - რეინჯერსი 0:0შოტლანდია: ჰაილენდ ლიგა
23:00სტრარტსფი თისთლი - ბაკი ტისთლი 0:723:00ფორმარტინ იუნაიტედი - ინვერუირ ლოკო ვორქსი 1:1
23:00ფორს მექანიკსი - ვიკ აკადემია 3:1
23:00ფრასერბურგი - ბრორა რეინჯერსი 2:0
შოტლანდია: ლოულენდ ლიგა
22:45სივილ სერვის სტროლი - ისთ კილბრიდი 2:1შოტლანდია: SWPL 1 ქ - გასავარდნი ჯგუფი
23:00ჰამილტონი ქ - დანდი იუნაიტედი ქ 5:2შოტლანდია: SWPL 1 ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
23:00გლაზგო სიტი ქ - პარტიკი ქ 4:1ჩადი: პრემიერ დივიზიონი - LPFN
18:45Emat - ასკოტ იუნაიტედი 0:318:45Stars J. Talents - ფულაჰ ედიფისი 1:3
18:45ტურბილონი - ელექტ სპორტი 0:1
ჩილე: პრიმერა დივიზიონი
23:30პალესტინო - უაჩიპატო 2:0ჰაიტი: ეროვნული ჩემპიონატი - ოვერტურის სერიები
01:00რივარტიბონიტიენი - ტრიუმფი ლიანკური 2:0ჰონდურასი: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა
01:30მარათონი - ოლიმპია 2:1ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.