ხელბურთი » 04.05.2024 » ყველა თამაში
გერმანია: ბუნდესლიგა
21:00ფლენსბურგი - შტუტგარტი 39:3122:30რაინ-ნეკარი - ჰანოვერ-ბურგდორფი 27:29
ესპანეთი: ლიგა ASOBAL
19:00სინფინი - ატლეტიკო ვალიადოლიდი 31:3620:30პუერტო საგუნტო - კუენკა 28:33
22:00ნავა - ბენიდორმი 29:29
საფრანგეთი: სტარლიგა
22:00ნიმი - ივრი 30:2423:00ნანტი - შამბრი სავოაიე 34:26
ავსტრია: HLA - გასავარდნი ჯგუფი
19:00ვოსლაუერი - ჰსგ გრაცი 28:3021:00ჰოლაბრუნი - ბარნბახი/კ. 39:26
ავსტრია: HLA - პლეი-ოფი
19:15ტიროლი - ლინცი 32:3422:20ფუხსე - აონ ფივერსი 34:36
ავსტრია: WHA ქ
19:00სტ. პოლტენი ქ - აცგერსდორფი ქ 10:3921:00roomz JAGS WV ქ - ფერლახი/ფელდკირხენი ქ 23:23
21:00გრაცი ქ - ტულნი ქ 26:25
21:00მგა ჰენდბოლი ქ - კორნოიბურგი ქ 32:35
21:00სტოკერაუ ქ - ფელდკირხი ქ 24:20
21:00ჰიპო ქ - ფუხსე ქ 37:16
ბელგია: დივიზიონი 1 - გამარჯვებულების ეტაპი
20:00Hubo Handbal 2 - სასია კვ 19:3522:15ტურნაი - Lebbeke 39:39
22:15ჰუტალენი - Kraainem 31:31
ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრემიერ ლიგა
22:00Hercegovina - ბორაცი 23:2422:00Sloboda Tuzla - იზვიდაცი 29:31
22:00ვოგოსცა - ლეოტარი 27:27
22:00კონიუჰ ზივნიცე - კაპლიინა 38:28
22:00მაგლაჟი - გრაცანიკა 24:24
22:00სლოკა - გორაზდე 33:33
გერმანია: 2. ბუნდესლიგა
19:00აუე - დესაუერი 27:2920:00ნ-ლუბეკე - ჰაგენი 35:26
20:00ჰამ-ვესტფალენი - ლიუბეკი-შვარტაუ 34:30
21:30პოტსდამი - გროსვალშტადტი 43:28
გერმანია: 1. ბუნდესლიგა ქ
20:00ბენსჰაიმ-აუერბახი ქ - ჰალე-ნოიშტადტი ქ 25:2120:00ბლომბერგ-ლიპე ქ - ლევერკუზენი ქ 25:20
20:30სოლინგენი ქ - მეცინგენი ქ 28:32
21:00ბად ვილდუნგენი ქ - თურინგერი ქ 21:35
21:00ბორუსია დორტმუნდი ქ - ცვიკაუ ქ 33:16
გერმანია: 2. ბუნდესლიგა ქ
20:00გრობენცელი ქ - ნურტინგენი ქ 32:3320:00კირხჰოფი ქ - ლაიპციგი ქ 24:28
20:30ნორდ ჰარისლე ქ - რეგენსბურგი ქ 32:36
20:30როდერტალი ქ - გოპინგენი ქ 24:24
21:00კუპფალც ბარენ კეტში ქ - ფრაიბურგი ქ 22:32
21:30მაინცი ქ - ვაიბლინგენი ქ 18:29
21:30ფუხსე ბერლინი ქ - როზენგართენ-ბუხჰოლცი ქ 27:29
ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა ქ - პლეი-ოფი
18:00მეცი ქ - ბუქარესტი ქ 29:2320:00გიორი ქ - კრისტიანსანდი ქ 24:26
ევროპა: მოლ ლიგა ქ - პლეი-აუთი
17:00ზლინი ქ - პლზენი ქ 27:2720:00პორუბა ქ - ოლომოუცი ქ 28:35
ესპანეთი: დივიზიონ დე ონორ პლატა
21:00Horneo Alicante - აგუსტინოს ალიკანტე 28:1921:00ალკობენდასი - ვილა დე არანდა 29:34
21:00ანტეკუერა - კისნე 31:31
21:00გვადალახარა - ბარსელონა II 25:34
21:00ეივისა - მალაგა 28:25
21:00მალიორკა - ზამორა 32:26
21:00ნოვასი - Caserio Ciudad Real 25:21
21:00ოვიედო - ბურგოსი 30:22
ესპანეთი: დივიზიონ დე ონორი ქ - 5-8 ადგილები
18:00გრანოლერსი ქ - აულა ვალიადოლიდი ქ 27:3419:00Beti-Onak ქ - გუარდესი ქ 27:25
ესპანეთი: დივიზიონ დე ონორი ქ - პლეი-აუთი
20:00ელდა პრესტიგია ქ - ლა კალზადა ქ 25:2821:30გრან კანარია ქ - ოვიედო ქ 30:22
ესპანეთი: დივიზიონ დე ონორი ქ - პლეი-ოფი
18:30პორინო ქ - ელჩე-მუსტანგი ქ 27:2621:00ბერა ბერა ქ - მალაგა ქ 22:21
იაპონია: JHL
09:00Hokuriku Electric Power Blue Thunder - Earth Friends BM 32:3109:00Toyota Boshoku Kyushu - Zeekstar Tokyo 25:31
10:00Ryukyu Corazon - Toyama Dreams 23:25
იაპონია: JHL ქ
08:00Takayama ქ - Sony Semiconductor Manufacturing ქ 22:3208:30Mie Violet Uris ქ - HC Nagoya ქ 31:24
იტალია: სერია A
21:00ალბატრო - Secchia Rubiera 30:2321:00ბოზენი - კონვერსანო 31:33
21:00ეპანი - პრესანო 37:36
21:00კასანო - კარპი 37:34
21:00სასარი - ჩინიოლი 45:35
21:00ტრიესტი - ბრიქსენი 28:36
21:00ფასანო - მერანი 31:27
იტალია: სერია ა ქ
17:00სასარი ქ - ერიკე ქ 16:4119:00პონტინია ქ - ტერამო ქ 33:30
20:30Casalgrande Padana ქ - Dossobuono ქ 25:24
21:00მეცოკორონა ქ - პადოვა ქ 23:25
ლიეტუვა: ლიტვის ლიგა - პლეი-ოფი
15:30სვიესა - ვილნიუსი 36:30ლუქსემბურგი: AXA ლიგა - გამარჯვებულების ეტაპი
22:15დიფერდანჟი - ეში 32:2722:15კაერიენგი - ბერხემი 25:41
ლუქსემბურგი: AXA ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
20:00Bieles - შიფლანჟე 20:4322:15სტანდარდი - რუმელანჟი 34:30
მალტა: I დივიზიონი - პლეი-ოფი
16:45ჰმს - კავალიერი -:-18:45ალოისიანსი - ჰამრუნი 46:41
მონტენეგრო: პირველი ლიგა
18:00ბუდვანსკა - რუდარი 34:32ნიდერლანდები: ერედივიზიონი
22:05PSV Handbal - აალსმერი 2 29:3722:10არნემი - ბევო 2 26:21
22:30Vrone/Berdos - ემენი 28:40
22:30Watersley - ჰერკულესი 30:33
22:30ეჰჩ - ბფკ 25:37
23:00ჰელასი - ქუინტუსი 24:24
ნიდერლანდები: HandbalNL ლიგა
22:30ჰოუტენი - ლიმბურგ ლაიონსი 27:4122:45კრას/ვოლენდამი - ბევო 32:23
ნიდერლანდები: ერედივიზიონი ქ - გამარჯვებულების ეტაპი
20:00ამსტერდამი ქ - ვლუგ ენ ლენიგი ქ 40:2922:05გადაიდოVenlo ქ - ვესტფრიზლანდი ქ -:-
22:05იურო უნირეკი ქ - Kwiek ქ 33:22
22:30გადაიდოVeneco Velo ქ - ქუინტუსი ქ -:-
ნიდერლანდები: ერედივიზიონი ქ - დამარცხებულების ეტაპი
19:45ბოერ'ნ ტროტს კაასი ქ - ე&ო ქ 24:3419:45კრას/ვოლენდამი ქ - PSV Handbal ქ 36:19
პოლონეთი: ცენტრალური ლიგა
19:00Stal Gorzow - ბიალა პოდლასკა 27:3419:00გკს ზუკოვო - სლასკი 37:33
19:00ლოძი - ზამოსკი 28:30
20:00ზაგლებიე სოსნოვიეცი - სტალ მილეკი 20:23
პოლონეთი: I ლიგა
19:00ვარშავიანკა - Zwolen 24:2620:00Szczypiorniak Olsztyn - იეზიორაკი 26:28
პოლონეთი: პოლონეთის თასი
18:00ჩრობრი გლოგოვი - ვისლა პლოკი 19:3620:30ვიბრზეზე გდანსკი - Kielce 30:33
პოლონეთი: ცენტრალური ლიგა ქ
18:00სამბორ ჩევი ქ - ჟორი ქ 26:2919:00SPR Gdynia ქ - აზს პოზნანი ქ 24:32
21:00სოსნიცა გლივიცე ქ - Handball Warszawa ქ 21:25
პოლონეთი: I ლიგა ქ
18:00რუდა სლასკა ქ - ოლკუში ქ 35:40პორტუგალია: ანდებოლი 1 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00Vitoria SC - ვიტორია 36:2921:00ავანკა - გაია 33:27
პორტუგალია: ანდებოლი 1 - ფლეისმენთ ჯგუფი
21:00პოვოა - აგუას სანტასი 23:25პორტუგალია: ანდებოლი 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:00ბენფიკა ლისაბონი - პორტუ 29:3418:00სპორტინგი - ბრაგა 37:23
პორტუგალია: 1ა დივიზიონი ქ - გამარჯვებულების ეტაპი
20:00მადეირა ქ - ბენფიკა ქ 30:3221:00კოლეჯიო დე გაია ქ - CJ Almeida Garrett ქ 28:24
21:30ABC Braga ქ - სან პედრო სული ქ 22:26
პორტუგალია: 1ა დივიზიონი ქ - დამარცხებულების ეტაპი
19:00Gil Eanes ქ - ალპენდორადა ქ 39:2520:00ბაროსი ქ - იუველისი ქ 28:25
რუსეთი: სუპერლიგა - პლეი-აუთი
14:00სარატოვი - აკბუზატი 23:2817:00კაუსტიკი - ომსკი 35:27
საფრანგეთი: პროლიგა
17:45ბილერე - სელესტატი 29:3122:30სარბური - პონტაულტი 28:28
საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ
22:00ბესანსონი ქ - ტულონი ქ 36:2722:30Achenheim Truchtersheim ქ - მერინიაკი ქ 24:23
სლოვაკეთი: ექსტრალიგა - 5-8 ადგილები
18:00Zahoraci - ნოვე ზამკი 30:3321:00ტოპოლცანი - სკპ ბრატისლავა 27:23
უნგრეთი: NB I
16:45ტატაბანია - ბალატონფურედი 31:2320:00დაბასი - შზეგედი 36:41
20:00ეგერი - ფერენცვაროში 28:26
20:00კომლოი - ტელეკომ ვეშპრემი 28:43
20:00ნეკა - ბუდაკალაში 24:24
20:00პლერი - ვესპრემი კკფტ 35:28
20:00შურგოი - გიონგიოსი 27:25
უნგრეთი: NB I ქ
19:00დუნაუცვაროში ქ - მტკ ბუდაპეშტი ქ 34:3620:00ბეკეჩსაბაი ქ - მოსონმაგიაროვარი ქ 21:42
20:00ვასასი ქ - კოზარმისლენი ქ 29:31
შვეიცარია: SPL ქ - გავარდნა
19:30სტანსი ქ - როტვაისი თუნი ქ 24:42შვეიცარია: SPL ქ - პლეი-ოფი
19:30ბრული ქ - კროიცლინგენი ქ 28:2121:00სპონო იგლზი ქ - Amicitia Zurich ქ 28:25
ჩეხეთი: ექსტრალიგა - პლეი-აუთი
20:00ჟიცინი - ჰრანიცე 30:15ჩეხეთი: ექსტრალიგა ქ
18:00Lazne Kynzvart ქ - სლავია პრაღა ქ 26:2320:00მოსტი ქ - პისეკი ქ 31:20
ჩრდილოეთ მაკედონია: სუპერლიგა - დამარცხებულების ეტაპი
20:30პრილეპი - კუმანოვო 27:24ჩრდილოეთ მაკედონია: სუპერლიგა ქ
16:00სტრუჟანკა ქ - პელისტერი ქ 23:21ხორვატია: პრემიერ ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
21:00დუბრავა - ოსიეკი 27:2421:00კასტელა - ტროგირი 25:28
21:00მეტკოვიჩი - მოსლავინა 26:27
21:00რკ კტც კრიზევცი - გორიცა 26:30
21:00რუდარი - კარლოვაცი 23:21
ხორვატია: პრემიერ ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
21:00ვინკოვცი - გრკ ვარაზდინი 25:2121:00სესვეტე - პორეცი 32:28
ხორვატია: 1. HRL ქ
19:00ZARK Split ქ - ლოკ. ზაგრები ქ 0:1019:00პოდრავკა ვეგეტა ქ - ზამეტი ქ 40:21
21:30ზრინსკი ქ - დუგო სელო ქ 30:26
ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ხელბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.