კალათბურთი » 03.05.2024 » ყველა თამაში
აშშ: NBA - პლეი-ოფი
00:00ორლანდო მეჯიქი - კლივლენდ კავალიერსი -:-ევროპა: ევროლიგა - პლეი-ოფი
21:45ფენერბახჩე - მონაკო -:-ავსტრალია: NBL1 ჩრდილოეთი
14:30კეირნს მარლინსი - დარვინ სალთისი -:-ავსტრალია: NBL1 ჩრდილოეთი ქ
12:30კაირნსი დელფინსი ქ - დარვინ სალთისი ქ -:-ავსტრალია: NBL1 სამხრეთი
14:00ჰობარტი - ფრანკსტონი -:-ავსტრალია: NBL1 სამხრეთი ქ
12:00ჰობარტი ქ - ფრანკსტონი ქ -:-ავსტრალია: NBL1 დასავლეთი
16:30Beeliar Boodjar - საუთ ვესტ სლემერსი -:-16:30ლეიქსაიდ ლაითნინგი - კალამუნდა სანზი -:-
16:30პერი ლეიქს ჰოუქსი - ვორვიკ სენატორსი -:-
ავსტრალია: NBL1 დასავლეთი ქ
14:30Beeliar Boodjar ქ - საუთ ვესტ სლემერსი ქ -:-14:30ლეიქსაიდ ლაითნინგი ქ - კალამუნდა სანზი ქ -:-
14:30პერი ლეიქს ჰოუქსი ქ - ვორვიკ სენატორსი ქ -:-
არგენტინა: ლიგა A
00:00პლატენსე - რიაჩუელო -:-05:00ბოკა ხუნიორსი - რეგატასი -:-
00:00ლა უნიონი - კომუნიკასიონეს მერსედესი -:-
ახალი ზელანდია: NBL
11:30საუთლენდ შარქსი - ნელსონ ჯაიანთსი -:-ბელარუსი: პრემიერ ლიგა - პლეი-ოფი
19:00რუბონი - მინსკი -:-ბელარუსი: პრემიერ ლიგა ქ - 5-8 ადგილები
17:00ვიქტორია გროდნო ქ - გომელი ქ -:-17:00ჰორიზონტი მინსკი 2 W - BC Minsk youth ქ -:-
ბრაზილია: NBB - პლეი-ოფი
03:00ფრანკა - პაულისტანო -:-ბრაზილია: LBF ქ
02:30პონტა გროსა ქ - სანტო ანდრე ქ -:-დანია: ბასკეტლიგა - განთესვის თამაშები
21:00Copenhagen - ბეარს აკადემი -:-დიდი ბრიტანეთი: BBL - პლეი-ოფი
22:30ნიუკასლ იგლზი - კალედონია გლადიატორსი -:-22:30სარეი სკორჩერსი - ლონდონ ლაიონსი -:-
22:45ბრისტოლ ფლაიერსი - ჩეშირ ფინიქსი -:-
ევროპა: ABA ლიგა - პლეი-ოფი
21:00ცრვენა ზვეზდა მტს - მეგა ბასკეტი -:-ევროპა: BNXT ლიგა - დამარცხებულების ეტაპი
22:30Circus Brussels - ფეინოორდი -:-22:30ბელფიუს მონსი - ლოვენ ბეარსი -:-
22:30კორტრიკი - იოასტ იუნაიტედი -:-
22:30მეხელენი - LWD Basket -:-
22:30ოკაპი აალსტი - დენ ჰელდერი -:-
ევროპა: BNXT ლიგა - გამარჯვებულების ეტაპი
22:30ანტვერპენ ჯაიანთსი - დენ ბოსხი -:-22:30ლიეჟი - ბალ ვეერტი -:-
22:30ლიმბურგი - ზვოლე -:-
22:30ოსტენდე - დონარი გრონინგენი -:-
22:30სპირუ შარლერუა - ლაიდენი -:-
ესპანეთი: LEB ორო
22:30ხიპუზკოა - ალიკანტე -:-22:45კასერესი - ფორცა ლეიდა -:-
23:00რეალ ვალიადოლიდი - ოვიედო -:-
ვენესუელა: სუპერლიგა
02:45დიაბლოსი - პანტერასი -:-03:00გაიტეროს დელ ზულია - ჰიროუზ დე ფალკონი -:-
03:00მარინოსი - გუაკუერიეს დე მარგარიტა -:-
03:00ტოროს დე არაგუა - ლანეროსი -:-
03:30პიონეროსი - Frontinos -:-
იაპონია: B.ლიგა
09:00ჰოკაიდო - ალვარკი -:-ინდონეზია: IBL
15:00Kesatria Bengawan Solo - ჰანგტუაჰი -:-17:00პელიტა ჯაია - ბუმი ბორნეო -:-
ისლანდია: პრემიერ ლიგა - პლეი-ოფი
23:15ნიარდვიკი - ვალური -:-ისლანდია: პრემიერ ლიგა ქ - გავარდნა
23:15ათენა ქ - ტინდასტოლი ქ -:-ისლანდია: პრემიერ ლიგა ქ - პლეი-ოფი
23:15ნიარდვიკი ქ - გრინდავიკი ქ -:-ისრაელი: ლიგა ლეუმიტი - პლეი-აუთი
20:00მაკაბი მაალე ადუმიმი - Safed -:-20:00რამათ ჰაშარნი - Hapoel Bnei Kfar Kasem -:-
კოლუმბია: LBP
05:00კარიბეან სტორმ აილენდსი - კიმარონეს დელ ჩოკო -:-პარაგვაი: LNB - აპერტურა
03:30კოლონიას გოლდი - ლიბერტადი -:-03:30ოლიმპია - სიუდად ნუევა -:-
03:30სოლ დე ამერიკა - ფელიქს პერეს კარდოზო -:-
პოლონეთი: ბასკეტ ლიგა - პლეი-ოფი
20:00ოსტროვ ვიელკოპოლსკი - სლასკი ვროკლავი -:-20:00ტრეფლ სოპოტი - დაბროვა გორნიჩა -:-
პორტუგალია: ტაჩა და ლიგა - პლეი-ოფი
21:30პორტუ - ოვარენსე -:-00:30ბენფიკა ლისაბონი - იმორტალი -:-
პუერტო რიკო: BSN
04:00აგუადა სანტეროსი - სან გერმანი -:-04:00ვაქუეროს დე ბაიამონი - კაპიტანს დე არეკიბო -:-
04:00პირატას დე ქუებრადილასი - გიგანტეს დე კაროლინა -:-
სამხრეთ კორეა: KBL - პლეი-ოფი
14:00ეგისი - სუვონი კტ -:-საფრანგეთი: პრო B
22:00აიქს მაურიენი - ფოს-სურ-მერი -:-22:00ასა - ევრე -:-
22:00პოიტიერსი - პაუ-ორთეზი -:-
22:00რუენი - ლილი -:-
22:00შალონ-რეიმსი - Vichy -:-
22:30ანჟერი - ანტიბი -:-
22:30ლა როშელი - ნანტი -:-
22:30სტ. შამონდი - დენენ-ვოლტერი -:-
საფრანგეთი: Espoirs U21
21:00გრაველინსი-დანკირკი U21 - ბულონი-ლევალუა U21 -:-სლოვენია: ლიგა ნოვა KBM - პლეი-ოფი
20:30ტაიფუნ სენტიური - ოლიმპია -:-უნგრეთი: NB I. A - პლეი-ოფი
20:00ალბა ფეჰერვარი - შოლნოკი ოლაჟი -:-20:00შომბატელი - ზალაკერამია -:-
ურუგვაი: ლიგა ურუგვაია - პლეი-ოფი
01:00მალვინი - აგუადა -:-03:15კორდონი - ნასიონალი -:-
05:30ტრუვილი - პენარიოლი -:-
ფილიპინები: ფილიპინების თასი
12:30მაგნოლია ჰოთშოთსი - ტერაფირმა დიპი -:-15:30NLEX როუდ უორიორსი - ელასტო ფეინთერსი -:-
ჩინეთი: CBA - პლეი-ოფი
15:35ლიაონინგი - გუანგდონგი -:-ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს კალათბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.