განახლება

ჰოკეი » დღეს » ყველა თამაში

აშშ: NHL

22:00ნეშვილ პრედატორსი - სან ხოსე შარკსი -:-

აშშ: NHL - წინა სასეზონო

02:00მონრეალ კანადიენსი - ოტავა სენატორსი -:-
03:00კოლუმბუს ბლუ ჯეკეტქსი - სტ. ლუის ბლუსი -:-
03:00ნიუ იორკ აილენდერსი - ნიუ ჯერსი დევილსი -:-
03:00ფლორიდა პანტერსი - ტამპა ბეი ლაითნინგი -:-
04:00მინესოტა ვაილდი - ჩიკაგო ბლექჰოუქსი -:-
05:00ლოს ანჯელეს კინგსი - ვეგას გოლდენ ნაითსი -:-

ავსტრია: ჰოკეის ლიგა

21:15ბლეგ ვინგზი ლინცი - ვალ პუსტერია -:-
21:15ზალცბურგი - ბოლცანო -:-
21:15ფეჰერვარი ავ19 - გრაცი 99ერსი -:-
21:30ვენა კაპიტალსი - ვილახი -:-
21:30ვორალბერგი - ჰკ ოლიმპია -:-
21:45ასიაგო - ინსბრუკი -:-

ბელარუსი: ექსტრალიგა

20:00ლოკომოტივი ორშა - იუნოსტი მინსკი -:-
20:00ნოვოპოლოცკი - ვიტებსკი -:-
20:00ჟლობინი - სოლიგორსკი -:-

გერმანია: DEL

21:30აუგსბურგერი პანტერი - ადლერი მანჰაიმი -:-
21:30ბრემერჰავენი - გრიზლი ვოლფსბურგი -:-
21:30ინგოლშტადტი - აისბარენ ბერლინი -:-
21:30მიუნხენი - ბიტიგჰაიმი/ბისინგენი -:-
21:30ნიურნბერგ აის ტაიგერსი - შვანინგერი -:-
21:30ფრანკფურტი ლოვენი - დიუსელდორფი -:-

გერმანია: DEL2

21:30კასელი - ჰაილბრონერი -:-
21:30კაუფბოირენი - ლაუსიცერ ფუხსე -:-
21:30ლანდშუტი - რეგენსბურგი -:-
21:30სელბერი - ბად ნაუჰაიმი -:-
22:00ბაიერუთი - ფრაიბურგი -:-
22:00კრიმიჩაუ - დრეზდნერ აისლოვენი -:-

გერმანია: ობერლიგა - ჩრდილოეთი

21:30კრეფელდერი - კროკოდაილსი ჰამბურგი -:-
21:30ფუხსე დუისბურგი - როსტოკი -:-
22:00დიზ-ლიმბურგი - ჰერნერი -:-
22:00ლაიპციგი - ერფურტი -:-
22:00ჰამერი აისბარენი - ტილბურგ ტრაპერსი -:-
22:00ჰანოვერ სკორპიონსი - ჰალე -:-
22:30ჰერფორდი - ჰანოვერი -:-

გერმანია: ობერლიგა - სამხრეთი

21:30ფუსენი - ჰოხსტადტერი -:-
22:00დეგენდორფერი - ვაიდენი -:-
22:00კლოსტერსე - ტოლზერ ლოვენი -:-
22:00მემინგენი - პაიტინგი -:-
22:00პასაუ - სტარბულსი როზენჰაიმი -:-
22:00რიზერსე - ლანდსბერგი -:-

დანია: მეტალ ლიგა

21:00ოლბორგი - როდოვრე მაითი ბულსი -:-
21:00ჰერნინგ ბლუ ფოქსი - სონდერისკე -:-
22:00ოდენსე ბულდოგსი - ესბიერგი ენერგი -:-
22:00რანგსტედი - ფრედერიკსჰავნი -:-

დიდი ბრიტანეთი: ელიტ ლიგა

შესვენებაშეფილდი - გილდფორდი 3:2
22:30კარდიფი - ნოტინგემი -:-

ევროპა: ალპს ჰოკეის ლიგა

მე-3 პერიოდიმერანო - გერდეინა 1:1
მე-3 პერიოდიუნტერლენდი - ზალცბურგი 2 3:2
მე-3 პერიოდიფასა - ვიპიტენო 1:4

კანადა: OHL

03:05პეტერბორო პეტესი - ნორს ბეი ბატალიონი -:-
03:05უინძორ სპიტფაიერსი - სუდბარი ვულვზი -:-
03:30ბარი კოლტსი - ნიაგარა აისდოგსი -:-

კანადა: QMJHL

03:00შერბრუკ ფინიქსი - როუინ-ნორანდა ჰასკისი -:-

პოლონეთი: პოლონეთის ჰოკეის ლიგა

20:00მმკს პოდჰალე - უნია ოსვიეციმი -:-
20:00სანოკი - ტიჩი -:-
21:00ზაგლებიე სოსნოვიეცი - იასტრჟებიე -:-

რუსეთი: KHL

20:00კუნლუნი - ტრაქტორი ჩელიაბინსკი -:-
20:00ჩერეპოვეცი - სპარტაკი მოსკოვი -:-
20:30სკა სტ. პეტერბურგი - Vityaz Balashikha -:-

რუსეთი: VHL

16:30მეტალურგი ნოვოკუზნეცკი - გორნიაკი -:-
17:00ომსკიე კრილია - ყურჰანი -:-
20:00დინამო სტ. პეტერბურგი - Dizel -:-
20:00სკა ნევა სტ. პეტერბურგი - ტამბოვი -:-

რუსეთი: MHL

11:00კუზნეცკიე მედვედი - ავტო -:-
15:30სიბირსკიე სნაიპერი - ტიუმენსკი ლეგიონი -:-
18:00კრასნაია არმია - ალმაზი -:-
18:00მამონტი იუგრი - ირბისი -:-
18:00ჩაიკა - ომსკიე იასტრები -:-
19:00რეაქტორი - კრასნოიარსკი რისი -:-
19:00რუსკიე ვიტიაზი - სპარტაკი -:-
19:30ლოკო-76 - ბელიე მედვედი -:-
20:00დინ. მოსკოვი - ლოკო -:-

რუსეთი: NMHL

14:00დინამო 576 - დინამო ჯუნიორი -:-
19:30ტამბოვი - კურსკი -:-

რუსეთი: WHL ქ

14:00სვერდლოვსკის რეგიონი ქ - ტორნადო ქ -:-
16:00უფა ქ - კუნლუნ რედ სტარი ქ -:-

საფრანგეთი: ლიგა მაგნუსი

22:00ბრიანსონი - გრენობლი -:-
22:05შამონი მონ-ბლანი - რუენი -:-
22:15ამიენი - ნიცა -:-
22:30ანგლე - მულჰაუსი -:-
22:30ანჟერი - კერგი-პონტოისი -:-
22:30გაპი - ბორდო -:-

სლოვაკეთი: ექსტრალიგა

19:30ბან. ბისტრიცა - დუკლა ტრენჩინი -:-
20:00ზვოლენი - მიხალოვცე -:-
20:00ნიტრა - სპისკა ნოვა ვესი -:-
20:00ნოვე ზამკი - პოპრადი -:-
20:00პრეშოვი - სლოვანი ბრატისლავა -:-
20:30ლიპტოვსკი მიკულასი - კოშიცე -:-

სლოვაკეთი: 1. ლიგა

19:00სკალიცა - მარტინი -:-
19:30ტრნავა - სლოვანი ბრატისლავა B -:-
20:00HC 19 ჰუმენე - ტოპოლცანი -:-
20:00ზიარ ნად ჰრონომი - დუბნიცა -:-
20:00ლევიცე - ბრეზნო -:-
20:00პოვაჟსკა ბისტრიცა - ჟილინა -:-

უკრაინა: UHL

13:00სოკოლი კიევი - ხარკოვი ბერსერკერსი -:-
16:30HC Kyiv - კრემენჩუკი -:-

უნგრეთი: ერსტე ლიგა

19:30ბრასოვი - დუნაუცვაროში -:-
19:30გიერგიოი - DEAC -:-
19:30ჩიკშერედა - დვტკ -:-
20:00უიპეშტი - უიბუდა -:-
20:30ფერენცვაროში - Feha19 -:-

ფინეთი: ლიიგა

19:30იფკ ჰელსინკი - კარპატი -:-
19:30ლუკკო - ჰამენლინა -:-
19:30პელიკანსი ლაჰტი - ასატი -:-
19:30საიპა - კოოკოო -:-
19:30ტაპარა - ილვესი -:-
19:30ტპს ტურკუ - კალპა -:-

ფინეთი: მესტისი

19:30კეუპა - ჰოკი -:-
19:30კიეკო-პოიატი - კ-ვანტა -:-
19:30პელიიტატი - ზემგალე -:-
19:30როკი - ფპს -:-
19:30ჰერმესი კოკოლა - იპკ -:-

ფინეთი: სუომი-სარჯა

19:10HCIK - პურუ -:-

ფინეთი: SM-სარია U20

19:00კიეკო-ესპო U20 B - საიპა U20 -:-
19:30ვაასან სპორტი U20 - კალპა U20 -:-
19:30იიპ ივასკულა U20 - იოკერიტი U20 -:-
19:30კ-ვანტა U20 - იუკურიტი U20 -:-
19:30კარპატი U20 - კეტერა U20 -:-
19:30ტაპარა U20 - ასატი U20 -:-
19:30ტუტო U20 - პელიკანსი ლაჰტი U20 -:-
19:30ჰამენლინა U20 - ლუკკო U20 -:-
20:00კარჰუ-კისატი U20 - ილვესი U20 -:-
20:00კიეკო-ესპო U20 - იფკ ჰელსინკი U20 -:-
20:00კოოვე U20 - კოოკოო U20 -:-

ყაზახეთი: ჩემპიონშიპი

16:30კაზინცი-ტორპედო - კოკშეტაუ -:-
17:00პავლოდარი - სნეჟნიე ბარსი -:-

შვედეთი: ჰოკეი ალსვენსკანი

21:00ბიკ კარლსკოგა - ვასტერასი -:-
21:00დიურგარდენი - სოდერტალიე -:-
21:00ვასტერვიკსი - ტინგსრიდსი -:-
21:00ვიტა ჰასტენი - კრისტიანსტადსი -:-
21:00მოდო - მორა -:-
21:00ოსტერსუნდი - ბიორკლოვენი -:-

შვედეთი: ჰოკეიეტან სამხრეთი

21:00ვიმერბიუ - კალმარი -:-
21:00კარლსკრონა - კრიფ ჰოკეი -:-
21:00ნიბრო - ტროია/ლიუნგბიუ -:-
21:00ჰალმსტადი - მორუმსი გოისი -:-

შვედეთი: ჰოკეიეტან აღმოსავლეთი

21:00ენჩოპინგსი - არლანდა -:-
21:00ვისბი/რომა - ვასბი -:-

შვედეთი: სუპერელიტი U20

20:00მალმო U20 - ვასტერასი U20 -:-
21:00ლულეა U20 - ალმტუნა U20 -:-
21:00ოსკარსჰამნი U20 - ფროლუნდა U20 -:-
21:00როგლე U20 - სოდერტალიე U20 -:-
21:00სკელეფტე U20 - ბრინასი U20 -:-

შვედეთი: SDHL ქ

21:00ლინჩოპინგსი ქ - ბრინასი ქ -:-

შვეიცარია: ეროვნული ლიგა

21:45ბერნი - ლუგანო -:-
21:45დავოსი - ფრიბურგი -:-
21:45ზუგი - ბიელი -:-
21:45კლოტენი - ამბრი-პიოტა -:-
21:45ლანგნაუ ტაიგერსი - ლოზანა -:-
21:45რაპერსვილი - აჟოიე -:-
21:45სერვეტი - ციურიხი -:-

ჩეხეთი: ექსტრალიგა

18:00გადაიდომაუნტფილდი - ტრინეცი -:-
19:30ცესკე ბუდეიოვიცე - სპარტა პრაღა -:-
20:00კლადნო - პლზენი -:-
20:00კომეტა ბრნო - ლიტვინოვი -:-
20:00ლიბერეცი - ოლომოუცი -:-

ჩეხეთი: ELJ

14:00კომეტა ბრნო U20 - სპარტა პრაღა U20 -:-
19:00ლიბერეცი U20 - პარდუბიცე U20 -:-
19:00მლადა ბოლესლავი U20 - მაუნტფილდი U20 -:-
19:30კარლოვი ვარი U20 - ტრინეცი U20 -:-
19:30ლიტვინოვი U20 - ვიტკოვიცე U20 -:-
20:00იჰლავა U20 - პლზენი U20 -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ჰოკეი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.