განახლება

კალათბურთი » დღეს » ყველა თამაში

აშშ: NBA - წინა სასეზონო

03:30ბრუკლინ ნეტსი - მაიამი ჰიტი -:-
04:00სან ანტონიო სპურსი - ორლანდო მეჯიქი -:-
06:00ლოს ანჯელეს ლეიკერსი - მინესოტა ტიმბერვულვზი -:-

ევროპა: ევროლიგა

21:30ანადოლუ ეფესი - ცრვენა ზვეზდა მტს -:-
22:00ალბა ბერლინი - პარტიზანი -:-
22:30ბარსელონა - ოლიმპიაკოსი -:-
22:30ვირტუს ბოლონია - მონაკო -:-

ავსტრალია: NBL

10:30ნიუ ზელანდ ბრეიქერსი - ტასმანია ჯეკჯამფერსი -:-
12:30სიდნეი - ბრიზბენი ბულეთსი -:-

ავსტრია: მეორე ლიგა

21:00მატერსბურგი - ბასკეტ ფლეიმზი -:-
21:00სტაიერმარკი - იენერსდორფი -:-

არგენტინა: ლიგა A

02:30სან ლორენცო - ოლიმპიკო -:-
04:30არგენტინო - რიაჩუელო -:-

ბელარუსი: პრემიერ ლიგა ქ

17:00ჰორიზონტი მინსკი ქ - ბდუ-ცმოკი ქ -:-
19:00რგუორი მინსკი ქ - ჰორიზონტი მინსკი 2 W -:-

გერმანია: BBL

21:00კრაილსჰაიმი - გოტინგენი -:-

დანია: ბასკეტლიგა

20:30ბაკენ ბეარსი - ჰოლბაეკი -:-
21:00Copenhagen - ამაგერი -:-

დიდი ბრიტანეთი: BBL

22:30ბრისტოლ ფლაიერსი - პლიმუთ სიტი პატრიოტსი -:-
22:30ნიუკასლ იგლზი - ლონდონ ლაიონსი -:-
22:30შეფილდ შარქსი - Caledonia Gladiators -:-
22:45მანჩესტერ ჯაიანთსი - ჩეშირ ფინიქსი -:-

ევროპა: ABA ლიგა

19:00სპლიტი - ოლიმპია -:-

ევროპა: BNXT ლიგა

21:45ფეინოორდი - ზვოლე -:-
22:00ანტვერპენ ჯაიანთსი - ლოვენ ბეარსი -:-

ევროპა: ლატვია-ესტონეთის ლიგა

20:00ვალმეირა გლას ვია - პრომეთეი -:-
20:00რაპლა - ლიეპაია -:-
20:30Keila - პარნუ -:-
20:45ვეფ რიგა - ვენტსპილსი -:-

ევროპა: ევროთასი ქ - საკვალიფიკაციო

მე-2 მეოთხედიუნიაო სპორტივა ქ - გრენგევალდ ჰუშტერტი ქ 23:24
15:00ჰოლონი ქ - ესპერიდეს კალიოთეასი ქ -:-
16:00რამათ ჰაშარნი ქ - FCSM ჩატა ქ -:-

ესპანეთი: LEB ორო

22:30ესტელა - ალიკანტე -:-
22:30კასერესი - ალმანსა -:-
22:45კასტელო - მორაბანკი ანდორა -:-
23:00ოურენსე - ხიპუზკოა -:-
23:00პალენსია - რეალ ვალიადოლიდი -:-
23:00ფორცა ლეიდა - ესტუდიანტესი -:-
23:30ირაურგი - ლეიმა კორუნია -:-

ესპანეთი: LEB პლატა

22:45ტიზონა ბურხოსი - ნავარა -:-

ვენესუელა: სუპერლიგა - პლეი-ოფი

03:00კოკოდრილოსი - გუაკუერიეს დე მარგარიტა -:-
04:00ტროტამუნდოსი - კენტავროსი -:-

თურქეთი: სუპერ ლიგა

20:00მანისა - ბეშიქთაში -:-

თურქეთი: TBL

19:00ჩაგდას ბოდრუმ სპორი - სამსუნსპორი -:-

თურქეთი: TKBL ქ

18:00Bogazici ქ - იალოვა ქ -:-
19:00Emlak Konut Gelisim 2 W - ფერჰათოღლუ ქ -:-

იაპონია: B.ლიგა

14:05ალვარკი - ჩიბა -:-

ირანი: სუპერ ლიგა - პირველი ეტაპი

16:30Nobogh Arak - პალაიეშ ნაფტ აბადანი -:-
16:30ავიე სანატ პარსა - კალეჰი -:-
16:30მეს კერმანი - მეს რაფსანჯანი -:-
16:30სანაიე ჰორმოზგანი - პადაფან რაადი -:-

ირლანდია: სუპერლიგა

22:30დემონსი - ბალინკოლიგი -:-

ისლანდია: პრემიერ ლიგა

23:15ირ რეიკიავიკი - ნიარდვიკი 83:77
ოვერტაიმიკრ ბასკეტი - გრინდავიკი 83:86
I ტაიმივალური - სტიარნანი 43:41
22:15ჰაუკარი - ჰოტური -:-
00:15კეფლავიკი - ტინდასტოლი -:-

ისრაელი: სუპერ ლიგა

14:30ჰაპოელი ჰოლონი - ჰაპოელი იერუსალიმი -:-
16:30ჰაპოელი თელ-ავივი - ჰაპოელი ეილატი -:-

კვიპროსი: A დივიზიონი

20:00აპოლონი - აპოელი -:-

კოლუმბია: LBP - კლაუსურა

03:10კონდორეს დე კუნდინამარკა - კალი -:-
04:00პირატას დე ბოგოტა - საბიოს დე მანიზალესი -:-

ლიეტუვა: LKL

19:30იონავა - BC Wolves -:-
20:00გარგზდუ - სიაულიაი -:-

მექსიკა: LNBP - პლეი-ოფი

05:00ფუერცა რეჯია - მინეროსი -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

16:00ჟეჯიანგ გუანგშა (Chn) - გუანგდონგი (Chn) -:-
02:30მინასი (Bra) - უნიფაკისა (Bra) -:-
04:00ოკლაჰომა-სიტი თანდერი (Usa) - ადელაიდა (Aus) -:-
06:00პორტლენდ ტრეილ ბლეიზერსი (Usa) - მაკაბი რაანანა (Isr) -:-
07:00ნანჯინგ ტონგი (Chn) - გუანგჟუ (Chn) -:-
08:00შანხაი (Chn) - შანქსი ჟონგიუ (Chn) -:-
10:00ჟეჯიანგი ჩუჟუ (Chn) - ჯილინი (Chn) -:-
11:30ქსინჯიანგი (Chn) - ბეიჯინგი (Chn) -:-
13:00ნინგბო როკეტსი (Chn) - ჯიანგსუ დრაგონსი (Chn) -:-
15:35შანდონგი (Chn) - ლიაონინგი (Chn) -:-
16:00ტიანძინი (Chn) - ჟეჯიანგ გუანგშა (Chn) -:-

მსოფლიო: მსოფლიოს თასი 3x3 U23

13:10სლოვაკეთი 3x3 U23 - ჩილე 3x3 U23 -:-
13:35ლატვია 3x3 U23 - მონღოლეთი 3x3 U23 -:-
15:00სლოვაკეთი 3x3 U23 - ჩინეთი 3x3 U23 -:-
15:25ჩილე 3x3 U23 - მონღოლეთი 3x3 U23 -:-
16:25ჩინეთი 3x3 U23 - ლატვია 3x3 U23 -:-
17:50უკრაინა 3x3 U23 - პოლონეთი 3x3 U23 -:-
18:15ნიდერლანდები 3x3 U23 - საფრანგეთი 3x3 U23 -:-
19:50ბრაზილია 3x3 U23 - საფრანგეთი 3x3 U23 -:-
20:15პოლონეთი 3x3 U23 - ნიდერლანდები 3x3 U23 -:-
21:35უკრაინა 3x3 U23 - ბრაზილია 3x3 U23 -:-

მსოფლიო: მსოფლიოს თასი 3x3 U23 ქ

12:20დომინიკელთა რესპუბლიკა 3x3 U23 W - უზბეკეთი 3x3 U23 W -:-
12:45იაპონია 3x3 U23 W - აშშ 3x3 U23 W -:-
14:10უზბეკეთი 3x3 U23 W - მონღოლეთი 3x3 U23 W -:-
14:35დომინიკელთა რესპუბლიკა 3x3 U23 W - იაპონია 3x3 U23 W -:-
16:00აშშ 3x3 U23 W - მონღოლეთი 3x3 U23 W -:-
16:50უკრაინა 3x3 U23 W - ჩილე 3x3 U23 W -:-
17:15საფრანგეთი 3x3 U23 W - რუმინეთი 3x3 U23 W -:-
18:50ჩილე 3x3 U23 W - ეგვიპტე 3x3 U23 W -:-
19:15საფრანგეთი 3x3 U23 W - უკრაინა 3x3 U23 W -:-
22:10რუმინეთი 3x3 U23 W - ეგვიპტე 3x3 U23 W -:-

მსოფლიო: World Tour Paris 3x3

17:35Ub 3x3 - Danube 3x3 -:-
18:00ლიმანი 3x3 - პრებოლდი 3x3 -:-
18:50პრინსტონი 3x3 - Doha 3x3 -:-
19:25Ub 3x3 - უტრეხტი 3x3 -:-
19:50ლიმანი 3x3 - NY ჰარლემი 3x3 -:-
20:15Vienna 3x3 - Paris 3x3 -:-
20:40პრინსტონი 3x3 - ჯედაჰი 3x3 -:-
21:15უტრეხტი 3x3 - Danube 3x3 -:-
21:40NY ჰარლემი 3x3 - პრებოლდი 3x3 -:-
22:30ჯედაჰი 3x3 - Doha 3x3 -:-

ნორვეგია: კვინნელიგა ქ

21:00ბაერუმი ქ - ულრიკენი ქ -:-

პარაგვაი: LNB - კლაუსურა

02:30Felix Perez Cardozo - სიუდად ნუევა -:-
02:30ოლიმპია - დეპორტივო სან ხოსე -:-

პოლონეთი: ტაურონ ბასკეტ ლიგა

19:30ანვილ ვლოვლავეკი - სლასკი ვროკლავი -:-
22:00ლეგია ვარშავა - შჩეცინსკი -:-

პოლონეთი: 1. ლიგა

21:00კოტვიცა კოლობრცეგი - სტარტი ლუბლინი 2 -:-

რუმინეთი: A დივიზიონი - პირველი ეტაპი

19:00პიტესტი - კლუჟი ნაპოცა -:-
20:45ორადეა - ვოლუნტარი -:-

რუსეთი: სუპერ ლიგა

18:00უნივერსიტეტი-უგრა - ნოვოსიბირსკი -:-
20:00ზენიტი პეტერბურგი 2 - დინამო ვლადივასტოკი -:-
20:00ცსკა მოსკოვი 2 - ირკუტსკი -:-
20:00ხიმკი მ. - ბარნაული -:-

რუსეთი: პრემიერ ლიგა ქ

16:00ნოვოსიბირსკი ქ - მბა მოსკოვი ქ -:-
17:00ნეფტიანიკი ომსკი ქ - დინამო მოსკოვი ქ -:-
18:00UMMC ეკატერინბურგი ქ - სამარა ქ -:-
18:00ნადეჟდა ქ - სპარტაკი მოსკოვი ქ -:-
19:30ნიკა სიკტივკარი ქ - ენისეი კრასნოიარსკი ქ -:-
20:00დინამო კურსკი ქ - როსტოვი ქ -:-

სამხრეთ კორეა: KBL თასი - პლეი-ოფი

09:00LG სეიკერსი - მობის ფოებუსი -:-
11:00გოიანგი - სუვონი კტ -:-

საუდის არაბეთი: პრემიერ ლიგა

16:30ალ სალამი - ალ იტიჰადი -:-
17:00ალ-აჰლი - ალ-ვეჰდა -:-
19:00ალ ადალჰი - Al Taawon -:-
21:00ალ-ფატეჰი - ალ-ჰილალი -:-

სლოვენია: ლიგა ნოვა KBM

21:00კრკა ნოვო მესტო - ილირია -:-
22:00ჰელიოს დომზალე - პოდჩეტრტეკი -:-

სლოვენია: 1. SKL ქ

21:00ატლეტე ცელიე ქ - ტრიგლავი ქ -:-

ფილიპინები: კომისიონერების თასი

11:00ტერაფირმა დიპი - მერალკო ბოლტსი -:-
13:45Bay Area Dragons - Converge FiberXers -:-

ფინეთი: კორისლიიგა

19:30კოტკა ბასკეტი - ლაჰტი -:-
19:30კოუვოტ კოუვოლა - უუ-კორიჰაიტ უუსიკაუპუნკი -:-
19:30ჰელსინკი სიგულსი - კარჰუ -:-

ფინეთი: 1 დივიზიონა A

20:00რაიდერს ბასკეტი - ბიზონს ლოიმაა -:-
21:00ჰბა-მარსკი ჰელსინკი - პირინტო ტამპერე 2 -:-

ფინეთი: კორისლიიგა ქ

18:30ჰბა-მარსკი ჰელსინკი ქ - ტორპან პოიატი ჰელსინკი ქ -:-

ყაზახეთი: ეროვნული ლიგა

18:00ასტანა - Irbis Almaty -:-
18:00აქტობე - ტობოლი კოსტანაი -:-

შვედეთი: ბასკეტლიგანი

21:04ბორასი - უფსალა -:-
21:04ნასიო - კფუმ უმეა -:-
21:04ნორჩოპინგი - სოდერტალიე -:-

ჩეხეთი: 1. ლიგა

20:00ზლინი - ოპავა 2 -:-
21:00ლიტომერიცე - უსკ პრაღა B -:-
21:00ნოვი ჟიცინი - იჰლავა -:-
21:00ოლომოუცი - სნეიქს ოსტრავა -:-
21:30Lynx Liberec - ჩომუტოვი -:-
21:30SP Basket - ჟინდრიხუვ ჰრადეცი -:-
21:30ბრნო U23 - პროსტეჟოვი -:-
22:00პარდუბიცე 2 - სვიტავი -:-

ჩეხეთი: ZBL ქ

20:30ტრუტნოვი ქ - სტრაკონიცე ქ -:-

ხორვატია: პრემიერ ლიგა

20:00ციბონა - ზადარი -:-
21:00ბოსკო - ცედევიტა -:-

ხორვატია: პირველი ლიგა

19:00დუბროვნიკი - ჟაზინე -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს კალათბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.