კალათბურთი » დღეს » ყველა თამაში
აშშ: NBA
03:30ატლანტა ჰოუქსი - ბოსტონ სელტიკსი 123:122ოტ04:00ნიუ ორლეანს პელიკანსი - მილუოკი ბაქსი 107:100
ევროპა: ევროლიგა
23:30ბაიერნი - ბარსელონა 79:8723:30ბასკონია - ანადოლუ ეფესი 76:97
23:30პარტიზანი - ოლიმპიაკოსი 69:74
00:00ლიონი-ვილერბანი - მონაკო 77:87
21:45ფენერბახჩე - ალბა ბერლინი -:-
23:30ვირტუს ბოლონია - პანათინაიკოსი -:-
23:30რეალ მადრიდი - ცრვენა ზვეზდა მტს -:-
ევროპა: ევროთასი - პლეი-ოფი
21:45ბეშიქთაში - ბურჟი -:-23:30ლონდონ ლაიონსი - პარიზი -:-
ავსტრალია: NBL1 ცენტრალური 1
11:15ვესტ ადელაიდა ბეარქეთსი - სამხრეთ ადელაიდა როკეტსი -:-ავსტრალია: NBL1 ცენტრალური 1 ქ
09:30ვესტ ადელაიდა ბეარქეთსი ქ - ადელაიდა პანტერსი ქ 60:66ავსტრია: სუპერლიგა - გამარჯვებულების ეტაპი
22:00კლოსტერნოიბურგ დიუკსი - ველსი -:-აზია: აზიის თასი 3x3
10:15ახალი ზელანდია 3x3 - მალაიზია 3x3 21:19ოტ10:40მონღოლეთი 3x3 - შრი-ლანკა 3x3 15:13ოტ
12:00ყატარი 3x3 - მალაიზია 3x3 -:-
15:20მონღოლეთი 3x3 - ტაილანდი 3x3 -:-
15:45ახალი ზელანდია 3x3 - ყატარი 3x3 -:-
16:35ტაილანდი 3x3 - შრი-ლანკა 3x3 -:-
აზია: აზიის თასი 3x3 ქ
11:05ჩინეთი 3x3 W - ჩინური ტ. 3x3 W -:-11:35მონღოლეთი 3x3 W - მალაიზია 3x3 W -:-
12:25ჩინეთი 3x3 W - სინგაპური 3x3 W -:-
14:30მონღოლეთი 3x3 W - ფილიპინები 3x3 W -:-
14:55ჩინური ტ. 3x3 W - სინგაპური 3x3 W -:-
16:10მალაიზია 3x3 W - ფილიპინები 3x3 W -:-
არგენტინა: ლიგა A
03:00ობრას სანიტარიასი - პლატენსე 90:8505:00ლა უნიონი - ბოკა ხუნიორსი 83:81
არგენტინა: ლიგა ფემენინა ქ - კლაუსურა
04:00ბერასატეგი ქ - კლუბ უნიონ ფლორიდა ქ 62:72აშშ: NBA G-ლიგა
03:00გრანდ რაპიდს გოლდი - კლივლენდ ჩარჯი 86:10503:00კოლეჯ პარკ სქაიჰოუქზი - მეინი სელტიკსი 132:122
04:00ოკლაჰომა სიტი ბლუ - ტეხას ლეგენდსი 132:113
06:00Ontario Clippers - G ლიგა იგნიტი 113:102
აშშ: NCAA - პლეი-ოფი
03:09არიზონა - კლემსონი 72:7703:39უკონი - სან დიეგო სთეითი 82:52
05:39ჩრდილოეთ კაროლინა - ალაბამა 87:89
06:09იოვა სთეითი - ილინოისი 69:72
ბელარუსი: პრემიერ ლიგა ქ
17:00გომელი 2 W - ჰორიზონტი მინსკი 2 W -:-ბოლივია: ლიბობასკეტი
03:00ბასქეთბოლ დე ლა პაზი - პიჩინცა პოტოსი 75:87ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრვენსტსვო BiH ქ
23:00ზრინსკი ქ - ჯამფერი ქ 75:70ბრაზილია: NBB
02:30ბრაზილია - ბაურუ 84:10302:30პატო - კორინთიანს პაულისტა 100:87
03:00ვასკო და გამა - პაულისტანო 73:70
04:00ფლამენგო - სან-პაულუ 88:78
ბრაზილია: LBF ქ
02:30ბლუმენაუ ქ - ფუნვიკი ქ 60:74ბულგარეთი: NBL - დამარცხებულების ეტაპი
21:00Minyor - ლევსკი -:-დიდი ბრიტანეთი: BBL
23:45ნიუკასლ იგლზი - კალედონია გლადიატორსი 84:9023:30პლიმუთ სიტი პატრიოტსი - ჩეშირ ფინიქსი -:-
23:45შეფილდ შარქსი - ლესტერ რაიდერსი -:-
დიდი ბრიტანეთი: WBBL ქ
23:30კალედონია გლადიატორსი ქ - ბა ლონდონ ლაიონზი ქ -:-ევროპა: BNXT ლიგა - გამარჯვებულების ეტაპი
23:00დენ ბოსხი - ლიმბურგი -:-ევროპა: ლატვია-ესტონეთის ლიგა - პლეი-ოფი
16:00ვეფ რიგა - Rigas Zelli -:-19:00ვენტსპილსი - ტარტუ ულიკოოლი -:-
21:00კალევი/კრამო - პარნუ -:-
ევროპა: ლუგა უნიკე
19:00პეჟა - გოლდენ იგლ ილი -:-22:00ტრეპკა - სიგალ პრიშტინა -:-
ევროპა: WBBL ქ - პლეი-ოფი
18:15ტტტ რიგა ქ - კიბირკსტისი ვილნიუსი ქ -:-21:00LCC ქ - Klaipedos Neptunas ქ -:-
ესპანეთი: LEB ორო
23:00ესტელა - ოვიედო -:-23:45ალიკანტე - რეალ ბეტის ენერგია -:-
00:00ფუენლაბრადა - ოურენსე -:-
ესპანეთი: ლიგა ფემენინა ქ
23:00მან ფილტერ სარაგოსა ქ - არასკი ქ 61:5323:00უნი ხირონა ქ - Celta ქ 57:64
00:00Barcelona CBS ქ - გერნიკა ბიზკაია ქ 79:72ოტ
00:00კადი ლე სეუ ქ - გრან კანარია ქ 99:95ოტ
თურქეთი: სუპერ ლიგა
19:00ბუიუკჩეკმეცე - სამსუნსპორი -:-19:00ჩაგდას ბოდრუმ სპორი - გალათასარაი -:-
21:30ბურსასპორი - ტოფასი -:-
თურქეთი: TBL
16:30ბორნოვა - Cayirova -:-18:00ბალიკესირი - ფინალ სპორი -:-
თურქეთი: KBSL ქ - პლეი-ოფი
15:30CBK მერსინი ქ - ბეშიქთაში ქ -:-20:00ფენერბახჩე ქ - გალათასარაი ქ -:-
იაპონია: B2.ლიგა
14:00Ehime Orange Vikings - ფუკუოკა -:-ისლანდია: პრემიერ ლიგა
23:15ვალური - ბრეიდაბლიკი 106:9423:15ჰამარი - თორლი 96:104
00:00კეფლავიკი - ნიარდვიკი 127:114
ისრაელი: ლიგა ლეუმიტი
14:00გილბოა გალილი - ელიტზური აშკელონი -:-15:15Hapoel Bnei Kfar Kasem - რამათ ჰაშარნი -:-
იტალია: სერია A2
23:45უდინე - ტრევილიო -:-კანადა: Super League
01:30ნოუფაუნდლენდი როჟი - Rhode Island Kraken 153:10003:00ტიტანსი - Lebanon Leprechauns 105:97
ლიბანი: დივიზიონი 1
23:00Mayrouba - ბეირუთ კლუბი 91:110ლიეტუვა: NKL - პლეი-ოფი
21:00სუდუვა მანტინგა - კრეტინგა -:-ლიეტუვა: მოტერუ ლიგა ქ - პლეი-ოფი
19:30აისტეს ლსუ კაუნასი ქ - Siauliai ქ -:-პოლონეთი: ბასკეტ ლიგა
20:30ტორუნი - დაბროვა გორნიჩა -:-22:00გტკ გლივიცე - ლეგია ვარშავა -:-
პოლონეთი: 1. ლიგა
21:00ავფ კატოვიცე - გკს ტიჩი -:-22:00სტაროგრადი გდანსკი - პელპლინი -:-
პორტუგალია: პროლიგა - გამარჯვებულების ეტაპი
20:00მაია - სანტო ანდრე -:-პორტუგალია: ტაჩა და ლიგა - ჯგუფური ეტაპი
00:00პორტუ - ვიტორია -:-რუმინეთი: A დივიზიონი - გამარჯვებულების ეტაპი
20:00კლუჟი ნაპოცა - CSM Constanta -:-20:00ორადეა - დინამო ბუქარესტი -:-
21:30Arges Pitesti - ვოლუნტარი -:-
რუმინეთი: A დივიზიონი - დამარცხებულების ეტაპი
20:00CSM ფოკსანი - ლაგუნა ბუქარესტი -:-20:00კრაიოვა - CSM ტარგუ ჯიუ -:-
20:00მუნისიპალ გალატი - Petrolul Ploiesti -:-
20:00ტიმისოარა - Valcea -:-
რუმინეთი: ლიგა ნასიონალი ქ - 5-8 ადგილები
15:00კლუჟი ნაპოცა ქ - ტარგუ მურესი ქ -:-რუმინეთი: ლიგა ნასიონალი ქ - პლეი-ოფი
20:30სეპსი ს. ქ - Arad ქ -:-21:00კონსტანტა ქ - მუნიციპალ ტარგოვისტე ქ -:-
სამხრეთ კორეა: KBL
14:00ეგისი - მობის ფოებუსი -:-საფრანგეთი: პრო B
23:00ანჟერი - Vichy -:-23:00ლა როშელი - ლილი -:-
23:00ნანტი - ორლეანი -:-
23:00შალონ-რეიმსი - ფოს-სურ-მერი -:-
23:30ანტიბი - ასა -:-
23:30პაუ-ორთეზი - აიქს მაურიენი -:-
23:30სტ. შამონდი - ევრე -:-
საფრანგეთი: Espoirs U21
22:00გრაველინსი-დანკირკი U21 - ლე პორტელი U21 -:-სერბეთი: პირველი ლიგა
20:00მლადოსტი ზემუნი - ლესკოვაცი ზდრავლიე -:-21:00ზლატიბორ ჩაიეტნა - ოკკ ნოვი პაზარი -:-
სერბეთი: 1. ზლს ქ
23:30დუგა ქ - პარტიზანი ქ -:-სლოვენია: ლიგა ნოვა KBM
22:00ილირია - როგასკა -:-ტაივანი: SBL
I მეოთხედიტაივან ბეარი - ბენქ ოფ ტაივანი 17:2215:00იულონ ლუქსგენ დინოსი - Changhua -:-
ტაივანი: P. ლიგა+
15:00ფორმოსა დრიმერსი - Kaohsiung Steelers -:-ტაივანი: WSBL ქ
09:00კატაი ლაიფი ქ - ტაიფაუერი ქ 87:6611:00ტაიუანი ქ - ჩუნხუა ტელეკომი ქ 87:51
ურუგვაი: ლიგა ურუგვაია - დამარცხებულების ეტაპი
04:00მალვინი - ბიგუა 103:9104:15გოუზი - ურუპანი 73:79
ფინეთი: 1 დივიზიონა A - პლეი-ოფი
20:30ტოპო ჰელსინკი - რაიდერს ბასკეტი -:-ფინეთი: კორისლიიგა ქ - პლეი-ოფი
18:00ვიმპელინ ვეტო ქ - პეკა ქ -:-ფინეთი: I დივიზიონა ქ - პლეი-ოფი
19:00ნოკია ქ - პუჰუტარეტი ქ -:-21:00ტორპან პოიატი ჰელსინკი II W - Turun NMKY ქ -:-
შვეიცარია: SB ლიგა - პლეი-ოფი
22:30ვევეი რივიერა - ნოიშატელი -:-23:00პორტეს დუ სოლეილი ქ - ნიონი ქ -:-
23:15პული ქ - ფრიბურგი ქ -:-
ჩეხეთი: ZBL ქ - პლეი-აუთი
21:30ბრანდის ნად ლაბემი ქ - სლოვანკა ქ -:-ჩეხეთი: ZBL ქ - პლეი-ოფი
21:30ჰრადეცი კრალოვე ქ - სლავია პრაღა ქ -:-22:00ჩომუტოვი ქ - ბრნო ქ -:-
ჩილე: LNB 2
04:00Luis Matte Larrain - ბოსტონი კ. ჩ. 73:62ჩინეთი: CBA
15:35ბეიჯინგი - ჯილინი -:-15:35გუანგდონგი - ჟეჯიანგ გუანგშა -:-
15:35ნანჯინგ ტონგი - შანქსი ჟონგიუ -:-
15:35ტიანძინი - გუანგჟუ -:-
ჩინეთი: WCBA ქ - პლეი-ოფი
15:30გუანგდონგი ქ - შანხაი ქ -:-15:30ინერ მონგოლია ქ - შანდონგი ქ -:-
15:30სიჩუანი ქ - შანხი ქსინგ რუი ქ -:-
15:30ჯიანგსუ ფინიქსი ქ - ჟეჯიანგ გოლდენ ბულზი ქ -:-
ხორვატია: პრემიერ ლიგა
20:00დუბროვნიკი - სპლიტი -:-22:00ზაბოკი - სკრლიევო -:-
ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს კალათბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.