ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში
ესპანეთი: ლა ლიგა
00:00კადიზი - გრანადა -:-საფრანგეთი: ლიგა 1
00:00ლილი - ლანსი -:-საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა
19:00დილა გორი - იბერია 1999 -:-20:00კოლხეთი 1913 - თელავი -:-
21:00დინამო ბათუმი - ტორპედო ქუთაისი -:-
საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა 2
19:00ლოკომოტივი თბილისი - შტურმი -:-ავსტრალია: A ლიგა
12:45ადელაიდა იუნაიტედი - ვესტერნ იუნაიტედი -:-ავსტრალია: A-ლიგა ქ
10:00ადელაიდა ქ - ნიუკასლი ქ -:-ავსტრია: ბუნდესლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
22:30აუსტრია ვენა - ბვ ლინცი -:-ავსტრია: 2. ლიგა
21:10ლეობენი - კაპფენბერგი -:-21:10სტ. პოლტენი - ამშტეტენი -:-
23:30რიდი - გრაცერი -:-
ავსტრია: რეგიონალლიგა აღმოსავლეთი
22:00დრასბურგი - ნოიზიდლი -:-22:00მანსდორფი - ტვლ ელექტრა -:-
22:30არდაგერი - ვიენერ სპორტკლუბი -:-
22:30კრემსერი - ობერვარტი -:-
22:30ტრაისკირხენი - SK Rapid (Am) -:-
ავსტრია: რეგიონალლიგა ცენტრალური
22:00ბად გლაიხენბერგი - ვოიცბერგი -:-22:00გლაისდორფი - ვოლფსბერგერი (Am) -:-
22:00ვაიცი - ალერჰეილიგენი -:-
22:00ვალერნი/სტ მარინკირხენი - ასკ კლაგენფურტი -:-
22:00ლასკი (Am) - ვოკლამარკტი -:-
22:00სპგ ველსი - დოიჩლანდსბერგერი -:-
ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი
21:00მოცი/სილზი - იმსტი -:-21:30ზაალფელდენი - ვოლფურტი -:-
22:00შვაცი - ტსვ სტ. იოჰანი -:-
ავსტრია: ბურგენლანდი
22:30ბად ზაუერბრუნი - ედელსერპენტინი -:-22:30ლეითაპროდერსდორფი - დოიჩკროიცი -:-
22:30მარცი - უსვს რუდერსდორფი -:-
22:30პარნდორფი - ჰალბტურნი -:-
23:00პინკაფელდი - შატენდორფი -:-
ავსტრია: ნიდეროსტერაიხი
22:30SCU კილბი - ლანგენროჰრი -:-22:30ორტმანი - შრემსი -:-
22:30ცვეტლი - კოტინგბრუნი -:-
23:00ნოიშტადტი - კორნოიბურგი -:-
ავსტრია: ობეროსტერაიხი
21:00პერგი - ედელვაისი -:-22:00ასკო ოედტი - ლეონფელდენი -:-
22:00შალერბახი - მიხელდორფი -:-
ავსტრია: ზალცბურგი
21:00გროდიგი - UFC Siezenheim -:-21:00ზეეკირხენი - ტსუ ბრამბერგი -:-
22:00ადნეტი - გოლინგი -:-
22:00ბურმოოსი - ჰალეინი -:-
22:00ეუგენდორფი - საკ 1914 -:-
22:00პუხი - უნიონ ჰენდორფი -:-
22:30კუხლი - სტრასვალხენი -:-
ავსტრია: შტაიერმარკი
22:00კოფლახი - შტადტვერკე ბრუკ/მური -:-22:00ლაფნიცი (Am) - ფურსტენფელდი -:-
22:00სვ ფრაუენტალი - ჰაილიგენკროიცი -:-
22:00ტილმიჩი - კალსდორფი -:-
22:00ფეჰრინგი - ილცერი სვ -:-
ავსტრია: ტიროლი
22:00ტიროლი (Am) - კუნდლი -:-22:00ფუგენი - ვოლსი -:-
22:30კიცბუჰელი - ვოლდერსი -:-
აზერბაიჯანი: პრემიერ ლიგა
16:30გაბალა - ნეფთჩი ბაქო -:-19:00კაპაზი - ყარაბახი -:-
აზერბაიჯანი: I ლიქა
15:00ზაქატალა - მოიკ ბაქო -:-16:00იმისლი - შამახი -:-
ალბანეთი: სუპერ ლიგა
18:00ეგნატია - კუკესი -:-22:00ვლაზნია - ერზენი -:-
22:00ტირანა - ტეუტა -:-
ანგოლა: ჟირაბოლა
18:00ლუნდა სული - ბრავოს დო მაკისი -:-არაბთა საამიროები: UAE ლიგა
22:00ალ-ვაჰდა - ალ-აჰლი დუბაი -:-22:00იტიჰად კალბა - აჯმანი -:-
არგენტინა: კოპა დე ლა ლიგა პროფესიონალი
03:00როსარიო ცენტრალი - ბარაკას ცენტრალი -:-04:00ინსტიტუტო - არგენტინოს ხუნიორსი -:-
არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი
22:00გილერმო ბრაუნი - ტალერეს რ.ე. -:-არგენტინა: ტორნეო ფედერალი
04:30სან მარტინ მენდოზა - Juventud U.U. -:-არგენტინა: Torneo Promocional Amateur - აპერტურა
22:00Nautico Hacoaj - ატლეტიკო ტელევიზიონი -:-22:30Deportivo Camioneros - ბელგრანო ზარატე -:-
არგენტინა: რეზერვების ლიგა - პირველი ეტაპი
00:00ინდ. რივადავია 2 - რივერ პლეიტი 2 2:1არგენტინა: პრიმერა A ქ - აპერტურა
03:00ბელგრანო კორდობა ქ - ხიმნასია ქ -:-18:00სან-ლორენსო ქ - ინდეპენდიენტე ქ -:-
22:00ბოკა ხუნიორსი ქ - პლატენსე ქ -:-
აფრიკა: CAF ჩემპიონთა ლიგა - პლეი-ოფი
22:00სიმბა - ალ აჰლი -:-აშშ: MLS ნექსთ პრო
18'ცინცინატი 2 - ნიუ იორკ რედ ბულზი 2 0:003:00ჩიკაგო ფაიერი II - ფილადელფია უნიონი II -:-
04:00ჰიუსტონი დინამო 2 - ოსტინი II -:-
აშშ: USL ლიგა 1
03:30შარლოტ ინდეპენდენსი - Spokane Velocity -:-ბანგლადეში: პრემიერ ლიგა
13:15მოჰამედანი - ფორტისი -:-13:15შეიხ ჯამალი - შეიხ რასელი -:-
13:15ჩიტაგონგ აბაჰანი - ბანგლადეში პოლისი -:-
ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა
18:00დნიაპრო - არსენალი ძიარჟინსკი -:-20:00დინამო ბრესტი - სმორგონი -:-
ბელგია: იუპილერლიგა - კონფერენციის ლიგის ჯგუფი
23:45გენტი - სტანდარდ ლიეჟი -:-ბელგია: ჩელენჯერ პრო ლიგა
23:00ბეერსხოტი ვა - გენკი U23 -:-23:00ბრიუგე U23 - დენდერი -:-
ბელგია: პრო ლიგა U21
23:00სტ. ტრუიდენი U21 - ლიეჟი U21 -:-ბელგია: სუპერ ლიგა ქ - გამარჯვებულების ეტაპი
23:30გენკი ქ - ანდერლეხტი ქ -:-ბელგია: სუპერ ლიგა ქ - დამარცხებულების ეტაპი
23:30ფემინა ვოლუვე ქ - ვარეგემი ქ -:-ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი - აპერტურა
23:00გვ სან ხოსე - ოლვეის რედი 1:004:00ბლუმინგი - აურორა -:-
ბოსნია ჰერცეგოვინა: WWIN Liga BiH
17:00იგმან კონიჩი - სლოგა დობოი -:-19:00ტუზლა სიტი - სარაევო -:-
23:00ზელეზნიჩარი - ველეზ მოსტარი -:-
ბოტსვანა: პრემიერ ლიგა
18:00მასიტოაკა - ორაპა იუნაიტედი -:-18:00ნიკო იუნაიტედი - ივანენგ გალაქსი -:-
18:00ტაფიკი - ჰოლი გოსთი -:-
ბრაზილია: ამაპაენსე
03:00სან პაულუ AP - ტრემი -:-ბრაზილია: ამაზონენსე - მეორე ეტაპი
23:45მანაუ - ოპერარიო ესპორტე კლუბი 4:0ბრაზილია: მინეირო - 5-8 ადგილები
03:30ატლეტიკ კლუბი - პუსო ალეგრე -:-ბრაზილია: პარაენსე - პლეი-ოფი
03:00ტუნა ლუსო - რემო -:-ბრაზილია: პაულისტა - პლეი-ოფი
04:35პალმეირასი - ნოვორიზონტინო -:-ბრაზილია: კატარინენსე U20
22:00ჰერსილიო ლუზი U20 - ავაი U20 -:-ბრაზილია: პარანაენსე U20 - პირველი ეტაპი
22:00ოპერარიო პრ U20 - პრუდეტოპოლისი U20 -:-22:30Hope Internacional U20 - ატლეტიკო-პრ U20 -:-
22:30კიანორტე U20 - არაპონგასი U20 -:-
22:30პარანა U20 - აა იგუაჩუ U20 -:-
ბრაზილია: ბრაზილეირო ქ
23:00ფეროვიარია ქ - კრუზეირო ქ -:-ბულგარეთი: პირველი ლიგა
16:00პირინ ბლაგოევგრადი - ეტარი -:-18:30არდა - ლევსკი კრუმოვგრადი -:-
21:00ლევსკი - სლავია სოფია -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი
16:00ჰერტა II - ლოკომოტივი ლაიპციგი -:-გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი
23:00ეტსვ ჰამბურგი - ტორნეში 3:3გერმანია: ობერლიგა ბრემენი
16:00ბტს ნოიშტადტი - გეესტემუნდე -:-გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი
23:00არმინია ლუდვიგშაფენი - ბაუმჰოლდერი 1:1გერმანია: ობერლიგა მიტელრჰეინი
23:00გერმანია ტევერენი - ფრაიალდენჰოვენი 1:1გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა
00:00მუნისიპალი - კობან იმპერიალი 2:133'გუასტატოია - ქოუთეპეკე 0:0
დანია: დანიის თასი
19:30ნორდსიელანდი - ორჰუსი -:-22:00სილკებორგი - ფრედერისია -:-
დანია: ელიტდივიზიონი ქ - გავარდნა
17:00ბ93 ქ - ოლბორგი ქ -:-დანია: ელიტდივიზიონი ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:00კოგე ქ - კოლდინგქი ქ -:-ევროპა: ჩემპიონთა ლიგა ქ - პლეი-ოფი
00:00პსჟ ქ - ჰაკენი ქ 3:0ეთიოპია: პრემიერ ლიგა
17:00ადამა სიტი - სტ. ჯორჯი -:-20:00ჰადია ჰოსანა - ჰამბერიჩო დურამე -:-
ეკვადორი: ლიგა პრო - პირველი ეტაპი
04:00ლდუ კიტო - იმბაბურა -:-ეკვადორი: სერია ბ
45+'ჩაკარიტასი - მანტა 1:0ესპანეთი: ლა ლიგა 2
23:30ბურგოსი - ესპანიოლი -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 3
20:00ტორინა - ესკობედო -:-20:30ლარედო - ვიმენორი -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 5
23:30რეუსი - ლ ჰოსპიტალეტი 1:114:45უე ტონა - კასტელდეფელსი -:-
15:00ვილაფრანკა - გრამა -:-
15:00პრატი - ოლოტი -:-
19:00რაპიტენცა - Mollerussa -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 6
23:00ბურიანა - რაიო იბენსე 0:014:30კასტელონენსე - კასტელონი B -:-
20:00უტიელი - Ontinyent 1931 -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 7
15:00ტრეს კანტოსი - პარლა -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 11
20:00ფელანიტხი - სანტანი -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 12
00:00მარინო - ატლეტიკო ვიქტორია 2:016:00ლას პალმასი B - ვილია სანტა ბრიგიდა -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 13
15:00დეპორტივა მინერა - უკამ მურსია B -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 14
15:00ფუენტე დე კანტოსი - აზუაგა -:-15:30ოლივენცა - Jaraiz -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 15
23:00სირბონერო - კორტესი 0:0ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 16
15:00ოიონესა - ალბერიტე -:-15:00კასალარეინა - ალფარო -:-
ესტონეთი: მეისტრილიგა
16:30კურესაარე - ტალინა კალევი -:-ესტონეთი: მეისტრილიგა ქ
16:00ვიიმსი ქ - ტალინა კალევი ქ -:-16:00საკუ სპორტინგი ქ - ტაბასალუ ქ -:-
19:00ფლორა ქ - FC Ararat ქ -:-
21:00ტამეკა ტარტუ ქ - პოლვა ლოოტოსი ქ -:-
ვენესუელა: ლიგა FUTVE - აპერტურა
03:30დეპორტივო ტაჩირა - მეტროპოლიტანოსი -:-00:00ზამორა - ანგოსტურა -:-
ზიმბაბვე: პრემიერ ლიგა
17:00იადაჰი - დინამოსი -:-17:00ჰაილენდერსი - სიმბა ბჰორა -:-
17:00ჰვანგე - ბულავაიო ჩიფსი -:-
თურქმენეთი: იოკარი ლიგა
14:00მერვი - კოპეტდაგ აშხაბადი -:-15:00შაგადამი - აშხაბადი -:-
იაპონია: J1 ლიგა
14:00ვერდი - კიოტო -:-ინგლისი: ჩემპიონშიპი
16:30ბრისტოლ სიტი - ლესტერი -:-17:00მილუოლი - ვესტ ბრომვიჩი -:-
19:00კარდიფი - სანდერლენდი -:-
19:00ნორვიჩი - პლიმუთი -:-
19:00პრესტონი - როტერჰემი -:-
19:00საუთჰემპტონი - მიდლსბრო -:-
19:00ქპრ - ბირმინგემი -:-
19:00შეფილდ ვედ - სუონსი -:-
19:00ჰადერსფილდი - ქოვენთრი -:-
19:00ჰალ სიტი - სტოკ სიტი -:-
21:30ბლექბერნი - იფსვიჩი -:-
00:00უოტფორდი - ლიდსი -:-
ინგლისი: ლიგა 1
19:00ბარნსლი - კემბრიჯ იუნაიტედი -:-19:00დერბი - ბლექპული -:-
19:00ექსეტერი - ჩარლტონი -:-
19:00ლინკოლნ სიტი - ლეიტონ ორიენტი -:-
19:00პიტერბრო - კერლისლი -:-
19:00პორტ ვეილი - ბრისტოლ როვერსი -:-
19:00რედინგი - ნორთჰემპტონი -:-
19:00სტივენეიჯი - ბოლტონი -:-
19:00უიგანი - ბარტონი -:-
19:00უიკომბი - პორტსმუთი -:-
19:00ფლიტვუდი - ჩელტენჰემი -:-
19:00შრიუსბერი - ოქსფორდ იუნაიტედი -:-
ინგლისი: ლიგა 2
19:00ბეროუ - გრიმსბი -:-19:00ბრედფორდი - ტრანმერი -:-
19:00ეკრინგტონი - მორკამბი -:-
19:00ვრექსჰემი - მანსფილდი -:-
19:00კოლჩესტერი - ნიუპორტი -:-
19:00მილტონ კეინს დონსი - უოლსოლი -:-
19:00სალფორდი - სატონი -:-
19:00სუინდონი - ნოტს ქაუნთი -:-
19:00უიმბლდონი - ჰაროგეითი -:-
19:00ფორესტ გრინი - სტოკპორტი -:-
19:00ქროული - დონკასტერი -:-
19:00ჯილინგემი - ქრიუ -:-
ინგლისი: ეროვნული ლიგა
19:00ბორჰემ ვუდი - დეგენჰემ & რედი -:-19:00გეითსჰედი - როჩდეილი -:-
19:00დორკინგი - ბრომლი -:-
19:00ებსფლიტი - საუთენდი -:-
19:00ვოკინგი - ისთლეი -:-
19:00იორკი - ჩესტერფილდი -:-
19:00კიდერმინსტერი - ალტრინკჰემი -:-
19:00მეიდენჰედი - ალდერშოტი -:-
19:00ოლდჰემი - ფილდი -:-
19:00ოქსფორდ სიტი - ველდსტოუნი -:-
19:00სოლიჰალი - ბარნეტი -:-
19:00ჰართლპული - ჰალიფაქსი -:-
ინგლისი: ვანარამას ეროვნული ლიგა ჩრდილოეთი
17:00გლოჩესტერ - ბრეკლი -:-19:00ალფრეტონი - რაშოლი -:-
19:00ბაქსტონი - ჩესტერი -:-
19:00ბენბური - ჰერფორდი -:-
19:00ბლით სპარტანსი - ქარზონ ეშტონი -:-
19:00ბოსტონ იუნაიტედი - პიტერბრო სპორტსი -:-
19:00დარლინგტონი - ჩორლი -:-
19:00საუთ შილდსი - სპენიმური -:-
19:00სკანთორპი - კინგს ლინი -:-
19:00სკარბორო - ვარინგტონი -:-
19:00ტამვორთი - ბიშოფს სტორტფორდი -:-
19:00ფარსლი - საუთპორტი -:-
ინგლისი: ეროვნული ლიგა სამხრეთი
19:00ბათ - ვეიმაუსი -:-19:00ველინგი - დოვერ -:-
19:00იოვილი - ტორქუა -:-
19:00ისთბურნ ბორო - მიედსტოუნი -:-
19:00სტ. ალბანსი - ბრეინთრი -:-
19:00უესტონ-სუპერ-მეინი - ტაუნტონი -:-
19:00ფარნბორო - ჩიპენჰემ -:-
19:00ჩელმსფორდი - დარტფორდი -:-
19:00ჰავანტი & ვატერლუვილი - უორსინგი -:-
19:00ჰემელ ჰემპსტედი - აველეი -:-
19:00ჰემპტონ & რიჩმონდი - ტონბრიჯი -:-
21:00ტრურო - სლოუ -:-
ინგლისი: NPL პრემიერ დივიზონი
19:00ეშტონ იუნაიტედი - უითბაი -:-ინგლისი: სამხრეთ ლიგის ცენტრალური დივიზიონი
19:00ტელფორდი - რედიჩი -:-19:00ჰიჩინი - ნიდჰემ მარკეტი -:-
ინგლისი: სამხრეთ ლიგის სამხრეთ დივიზიონი
00:00უალტონი & ჰერსჰემი - ჰაროუ 4:419:00ბესინგსტოკი - გოუსპორტი -:-
19:00პული - ტოთონი -:-
19:00ჩესჰემი - ჰაიეს & იედინგი -:-
19:00ჰანგერფორდი - ბრექნელი -:-
ინგლისი: ისთმიან ლიგა - პრემიერ დივიზიონი
19:00ფოლკსტონი - ლევესი -:-19:00ქრეი უონდერერსი - ჩეტჰემი -:-
19:00ჰარინგი - ჰასტინგსი -:-
23:45კონკორდი - კარშალტონი -:-
ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2
16:00გადაიდოკრისტალ პალასი U21 - ტოტენჰემი U21 -:-ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა
17:00ბარნლი U21 - ქრიუ U21 -:-17:00ჩარლტონი U21 - ბორნმუთი U21 -:-
ინგლისი: პრემიერ ლიგა U18
15:00მიდლსბრო U18 - სანდერლენდი U18 -:-ინდოეთი: I-ლიგა 2
14:30SC Bengaluru - იუნაიტედი -:-14:30კენკრე - ბენგალურუ უტდ -:-
ინდონეზია: ლიგა 1
17:30ბარიტო პუტერა - პსის სემარანგი -:-17:30მადურა იუნაიტედი - პსს სლემანი -:-
17:30პსმ მაკასარი - ბორნეო -:-
იორდანია: პრემიერ ლიგა
23:30მოგჰაიერ ალ სარჰანი - აქაბა 1:223:30ალ სალტი - საჰაბი -:-
ირლანდია: პრემიერ დივიზიონი
23:45დერი სიტი - გელვეი -:-23:45დროჰედა - სტ. პატრიკსი -:-
23:45უოთერფორდი - სლიგო როვერსი -:-
23:45შამროკ როვერსი - ბოჰემიანსი -:-
23:45შელბურნი - დანდალკი -:-
ირლანდია: დივიზიონი 1
23:45ბრეი - კობ რამბლერსი -:-23:45თრითი იუნაიტედი - ფინ ჰარპსი -:-
23:45კერი - უექსფორდი -:-
23:45კორკ სიტი - ათლონი -:-
23:45ლონგფორდი - დუბლინი -:-
ისლანდია: ლიგის თასი ქ - პლეი-ოფი
17:00ვალური ქ - ბრეიდაბლიკი ქ -:-ისრაელი: პირველი ლიგა
17:00კირიატ შმონა - ჰაპოელ უმ ალ-ფაჰმი -:-17:00ნოფ ჰაგალილი - ბნეი იეჰუდა -:-
17:00ჰაპოელი აფულა - ჰ. ირონი რიშონი -:-
17:00ჰაპოელი კფარ-საბა - ნეს ციონა -:-
17:00ჰაპოელი რამათ განი - ირონი ტიბერიასი -:-
ისრაელი: ლიგა ალეფი ჩრდილოეთი
23:00ირონი ბაკა - ტაიბე 2:214:35ირონი ნეშერი - ჰ. რაანანა -:-
15:00მაკაბი ნაზარეთი - M. Kiryat Ata-Bialik -:-
15:00ჰაპოელი კაუკაბი - Tzeirey Um El Fahem -:-
15:15მაკაბი ნუჯეიდატ აჰმადი - მს ტირა -:-
ისრაელი: ლიგა ალეფი სამხრეთი
14:00ირონი მოდინი - ნორდია იერუსალიმი -:-14:40დიმონა - ჰ. ბიკატ ჰაიარდენი -:-
14:45მ. ირონი აშდოდი - მაკაბი იავნე -:-
15:30მ. ირონი კირიატი მალაჩი - ჰაპოელი მარმორეკი -:-
15:30ჰაპოელი ბნეი ლოდი - ჰ. ჰერზლია -:-
იტალია: სერია C - ჯგუფი A
23:45პადოვა - პერგოლეტეზე 2:1იტალია: სერია C - ჯგუფი B
23:30კარარეზე - პერუჯა 1:023:45გუბიო - სასარი ტორესი 1:0
23:45ვის პეზარო - ლუჩეზე 1:3
23:45ფერმანა - რიმინი 3:2
იტალია: სერია C - ჯგუფი C
23:45კატანია - ჯულიანო 2:3იტალია: სერია D - ჯგუფი B
23:00პალაცოლო - რეალი კალეპინა 1:0იტალია: სერია D - ჯგუფი C
17:30კამპოდარსეგო - უნიონ კლოდიენი -:-18:30ბოლცანო - ესტე -:-
იტალია: პრიმავერა 2
17:30სალერნიტანა U19 - მონოპოლი U19 -:-17:30სპალი U19 - ვიჩენცა U19 -:-
18:00ბრეშა U19 - ალბინოლეფე U19 -:-
18:30ჩიტადელა U19 - უდინეზე U19 -:-
იტალია: სერია A ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
21:30ინტერი ქ - რომა ქ -:-იტალია: სერია B ქ
17:30ჩეზენა ქ - ლაციო ქ -:-კამერუნი: ელიტ 2 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
16:30დრაგონ დე იაუნდე - ედინგ სპორტი -:-18:30ტონერე - აილე მუნგო -:-
კვიპროსი: Cyta ჩემპიონშიპი - გასავარდნი ჯგუფი
21:00აპოლონი - ზაკაკიუ -:-21:00დოქსა - ოთელოს ათიენუ -:-
კონგოს რესპუბლიკა: ლიგა 1
18:00ბრაზავილი - შემინოტი -:-18:00კლუბ მოკანდა - კონძო -:-
18:00ლეოპარდი - ას ბნგ -:-
21:00ჟუკი - ნათალისი -:-
ლატვია: Virsliga
18:00ელგავა - მეტა/ლუ -:-ლატვია: 1. Liga Women
16:00რიგასი ქ - იეცავა ქ -:-18:00რიგა ქ - ფკ ოლენი ქ -:-
ლიბანი: პრემიერ ლიგა - დამარცხებულების ეტაპი
16:15ტადამონი - ტრიპოლი -:-ლიეტუვა: A ლიგა
21:00ბანგა - ძიუგას ტელსიაი -:-ლიეტუვა: I ლიგა
20:00კაუნო ჟალგირისი 2 - ნევეზის კედაინიაი -:-20:00პანევეზისი 2 - ბე1 ნფა -:-
20:00სიაულიაი 2 - ნეპტუნასი -:-
მავრიტანია: ლიგა 1
02:30კსარი - Entou -:-04:30ასაკ კონკორდი - ჩემალი -:-
04:30გარდე ნაციონალე - ნუაკჩოტ კინგსი -:-
მაკაო: ელიტ ლიგა
15:00Gala - University of Macau -:-17:00ტაკ ჩუნ კა I - ჰანგ საი -:-
მაროკო: მაროკოს თასი
18'კავკაბ მარაქეში - ჰასანია აგადირი 0:018'მაღრებ ფეზი - ირ ანჟე 0:0
მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - კლაუსურა
05:05ატლ. მორელია - ვენადოსი -:-07:05დორადოს დე სინალოა - ატლანტე -:-
მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A
20:00კორეკამინოსი 2 - სალტილო -:-მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია B
22:00დონგუ - კაჟა ობლატოსი -:-მექსიკა: ლიგა MX U23 - კლაუსურა
19:00ამერიკა U23 - ატლეტიკო სან-ლუისი U23 -:-20:00მაზატლანი U23 - ტიხუანა U23 -:-
მექსიკა: ლიგა MX ქ - კლაუსურა
07:00მონტერეი ქ - ტიხუანა ქ -:-მოლდოვა: სუპერ ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
17:00სპარტა სელემეტი - საქსანი -:-მონღოლეთი: პრემიერ ლიგა
15:15ბავარიანსი - ხოვდი -:-მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური
13:45ჰიკი (Fin) - პკ-35 ვანტა (Fin) -:-15:00ეკენასი (Fin) - კაპა (Fin) -:-
15:00პეპო (Fin) - უიპპო (Fin) -:-
17:00ვპს (Fin) - იარო (Fin) -:-
17:00გაუქმდაილვესი (Fin) - ლაჰტი (Fin) -:-
18:30კლუბი 04 (Fin) - სალპა (Fin) -:-
19:00ილვესი (Fin) - აკ ულუ (Fin) -:-
19:00მარიეჰამნი (Fin) - კტპ (Fin) -:-
მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ
21:00იაპონია U16 W - შვედეთი U16 W -:-21:15საფრანგეთი U16 W - მექსიკა U16 W -:-
მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური ქ
15:00ტრელებორგსი ქ (Swe) - ვიტსიო ქ (Swe) -:-16:00ბრომაპოიკარნა ქ (Swe) - გამლა უფსალა ქ (Swe) -:-
ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი
23:00ბრედა - მაასტრიხტი -:-23:00გრააპსხაპი - იონგ აზ ალკმაარი -:-
23:00დენ ბოსხი - დორდრეხტი -:-
23:00დენ ჰააგი - გრონინგენი -:-
23:00ეინდჰოვენი - კამბური -:-
23:00ემენი - იონგ აიაქსი -:-
23:00ვენლო - ოსს -:-
23:00ტელსტარი - იონგ უტრეხტი -:-
23:00ჰელმონდი - ვილემ II -:-
ნიდერლანდები: მესამე დივიზიონი
22:00კლოეტინგე - ჰოეკი -:-პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა
00:00დეპორტივო გარსილასო - კომერსიანტეს უნიდოსი 1:205:00ალიანსა ლიმა - ლოს ჩანკასი -:-
პერუ: ლიგა ქ
19:30UNSAAC ქ - დეპორტივო მუნისიპალი ქ -:-პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი I
15:00იაგიელონია II - სკიერნიევიცე -:-22:26ბრონ რადომი - ტომაშოვ მაზოვიეცკი -:-
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი II
15:00პოგონი შჩეცინი II - ბლეკიტნი სტარგრადი -:-17:00სოლეცი კ. - სვიტ სკოლვინი -:-
18:30ლუზინო - ნოტეკი ჩარნკოვი -:-
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი III
16:00გორნიკი ზაბჟე II - კლუჩბორკი -:-19:00ვარტა გორზოვი - გვარეკ ტარნოვსკიე გორი -:-
პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი IV
18:30ოსტროვიეც სვიეტოკრზისკი - სოკოლი სიენიავა -:-პოლონეთი: ახალგაზრდული ლიგა - ცენტრალური
15:00კრაკოვია U19 - არკა გდინია U19 -:-პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა
19:30ჟილ ვისენტე - ფარმალისაო -:-22:00ბენფიკა - შავეში -:-
00:30ესტრელა - სპორტინგი -:-
პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2
15:00ოს ბელენენსეში - ფერეირენსე -:-18:00ფერეირა - ოლივეირენსე -:-
19:30ტონდელა - ვილავერდენსე -:-
პორტუგალია: კამპეონატო დე პორტუგალია - ჯგუფი A
19:00მონტალეგრე - ლიმიანოსი -:-პორტუგალია: კამპეონატო დე პორტუგალია - ჯგუფი C
19:00უნიაო დე კოიმბრა - ალვერკა B -:-პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23 - გასავარდნი ჯგუფი
14:30ლეიშოესი U23 - აკადემიკო ვისეუ U23 -:-პორტუგალია: კამპეონატო ნასიონალი U19 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
15:00ფარენსე U19 - გიმარაეში U19 -:-რუანდა: პრემიერ ლიგა
17:00ამაგაჯუ - მარინსი -:-რუმინეთი: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
19:30ვოლუნტარი - ჰერმანშტადტი -:-რუმინეთი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
22:30სეპსი - კლუჟი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 1 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00აეროსტარი - ბროდოჩი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 2 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00რამნიჩუ სარატი - სუტესტი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 3 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00კალარასი - აგრიკოლა ბორკეა -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 4 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00პუკიოასა - პაულესტი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 4 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00დინ. ბუქარესტი - დუნარეა გიურგიუ -:-17:00პოპესტი ლეორდენი - ბლეიოი ვისპესტი -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00ოდორჰეიუ - ბრასოვი -:-17:00სეპსი 2 - ვიტორულ კურიტა -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00სპორტინგი როსიორი - პეტროლული პოტკოავა -:-17:00უნირეა ბასკოვი - კურტისოარა -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00რამნიცუ ვალჩეა - ვედიტა კოლონესტი -:-19:00ჩეტატეა - ვიიტორულ დაესტი -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00გილორტულ ტგ. ჩარბუნესტი - კრაიოვა 1948 2 -:-17:00კრაიოვა 2 - ტურჩენი -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00გიროდა & გიარმატა ვი - CSM დევა -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 8 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00ავანტული პერიამი - ტეუზ ჩერმეი -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 9 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00მეტალურგისტულ ჩუგირი - ავანტულ რეგჰინი -:-17:00ტარგუ მურესი 1898 - ინდუსტრია გალდა -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 9 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00გლორია 2018 ბისტრიტა - უნივ. დინ ალბა იულია -:-რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 10 - გასავარდნი ჯგუფი
17:00ბაილე ფელიქსი - ბაია მარე -:-17:00სანატათეა კლუჟი - სატუ მარე -:-
რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 10 - დაწინაურების ჯგუფი
17:00CSM ზალაუ - სიგეტუ მარმატიეი -:-რუსეთი: პრემიერ ლიგა
20:30დინამო მოსკოვი - როსტოვი -:-რუსეთი: ახალგაზრდული ლიგა
12:00ურალი U19 - ცსკა მოსკოვი U19 -:-14:00დინამო მოსკოვი U19 - ფ. ვორონეჟი U19 -:-
14:00ნიჟნი ნოვგოროდი U19 - როსტოვი U19 -:-
16:00კრილია სოვეტოვი სამარა U19 - უორ 5-იეგორიევსკი U19 -:-
16:00ჩერტანოვო მოსკოვი U19 - ორენბურგი U19 -:-
18:00ზენიტი U19 - ახმატ გროზნო U19 -:-
18:00კონოპლევი U19 - სტროგინო მოსკოვი U19 -:-
18:00სოჩი U19 - რუბინი U19 -:-
18:00სპარტაკი მოსკოვი U19 - ლოკომოტივი მოსკოვი U19 -:-
20:00ბალტიკა U19 - კრასნოდარი U19 -:-
სამხრეთ ამერიკა: სამხრეთ ამერიკის ჩემპიონატი U17 ქ - ფინალური ჯგუფი
54'ბრაზილია U17 W - კოლუმბია U17 W 0:103:30ეკვადორი U17 W - პარაგვაი U17 W -:-
სამხრეთ კორეა: WK ლიგა ქ
11:00ბეონ სანგმუ ქ - ინჩეონ ჰიუნდაი სთილი ქ -:-14:00სეული ქ - გიეონგჯუ ქ -:-
14:00სუვონი ქ - ჩანგნიეონგი ქ -:-
14:00ჰვარჩეონი ქ - სეჯონგ სპორტსტოტო ქ -:-
საუდის არაბეთი: პროფესიონალური ლიგა
23:00ალ ახდუდი - ალ-რაედი -:-23:00ალ იტიჰადი - ალ-ფეიჰა -:-
23:00ალ-იტიფაკი - ალ-აჰლი -:-
23:00ალ-ტაავონი - ალ-ჰაზემი -:-
23:00დამკი - ალ-ხალეჯი -:-
საუდის არაბეთი: დივიზიონი 1
23:00ალ აინი - ალ ჯანდალი 3:223:00ალ-ორუბა - ჯედაჰი 1:2
22:30ალ ადალჰი - ალ ტარაჯი -:-
22:45ალ ქაისომა - ალ-საფა -:-
22:45ალ-ფაისალი - ალ ხოლოდი -:-
23:00ალ-არაბი - ალ-ქადისია -:-
23:00ალ-ჯაბალანი - ოჰოდი -:-
საფრანგეთი: ნაციონალი
22:30Marignane GCB - ვერსალი -:-22:30დიჟონი - ნიმი -:-
22:30ლე მანი - ეპინალი -:-
22:30შატორუ - მარტიჟე -:-
22:30შოლე - რედ სტარი -:-
საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ
00:00სკ პარიზი ქ - მონპელიე ქ -:-სერბეთი: სუპერ ლიგა
17:00ჩუკარიჩკი - ნოვი პაზარი -:-19:00რადნიკი - ვოივოდინა -:-
21:00ბაცკა ტოპოლა - ვოზფოვაცი -:-
21:00ნოვი ბეოგრადი - ჟელეზნიჩარი პანცევო -:-
სერბეთი: პირველი ლიგა
18:00იედინსტვო უ. - მეტალაკი -:-18:00რადნიჩკი ბელგრადი - სლობოდა -:-
22:00დუბოჩიცა - მასვა საბაცი -:-
სერბეთი: Srpska ლიგა - ბელგრადი
19:00ბასკი - ზემუნი -:-სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა
20:15გადაიდოვილბერფორსი სტრაიკერსი - ოლდ ედვარდიანსი -:-20:15გადაიდოსლიფა - Bhantal -:-
სლოვაკეთი: ნაიკის ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
20:30რუზომბეროკი - დუნაისკა სტრედა -:-სლოვაკეთი: 2. ლიგა
13:30სლოვანი ბრატისლავა B - პრეშოვი -:-15:00ტრებისოვი - პეტრჟალკა -:-
18:00მსკ პუხოვი - დ. კუბინი -:-
20:00პოჰრონიე - კომარნო -:-
სლოვაკეთი: 3. ლიგა - დასავლეთი
15:00რაკა - პოდკონიცე -:-18:00ზვოლენი - ნოვე მესტო -:-
18:00მალაცკი - სერედი -:-
სლოვაკეთი: 4. ლიგა - დასავლეთი
18:00კრისტალი - ლოკომოტივა კოზაროვცე -:-18:00ჰურბანოვო - პატა -:-
სლოვენია: პირველი ლიგა
18:00როგასკა - ნკ ბრავო -:-20:30მარიბორი - რადომლიე -:-
23:15დომჟალე - მურა -:-
სლოვენია: 2. SNL
18:00ილირია - ტრიგლავი -:-18:30იადრან დეკანი - ტაბორ სეზანა -:-
21:30ნკ კრკა - ფუზინარი -:-
21:30რუდარი - ტოლმინი -:-
სლოვენია: 3. SNL - დასავლეთი
22:00სენკური - ლიუბლიანა სვობოდა -:-სლოვენია: 1. SZNL ქ
18:30ოლიმპია ქ - რადომლიე ქ -:-სომხეთი: პირველი ლიგა
15:00განძასარი - ლერნაინ არცახი -:-15:00ნიკარმი - არარატი ერევანი 2 -:-
უგანდა: პრემიერ ლიგა
17:00აირტელ კიტარა - ბული -:-17:00ვაკისო ჯაიანთსი - NEC FC -:-
უელსი: კიმრუ პრემიერი - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
16:30კონაჰს ქვეი - ნიუთაუნი -:-უელსი: კიმრუ პრემიერი - გასავარდნი ჯგუფი
16:30ბარი - პენიბონტი -:-16:30კოლვინ ბეი - ებერისტუიტი -:-
16:30პონტიპრიდი - ჰავერფორდვესტი -:-
უელსი: კიმრუ სამხრეთი
18:00ბაგლან დრაგონსი - ლანტვიტ მეიჯორი -:-18:00კარმართენ თაუნი - კვმბრან სელტიკი -:-
18:30ამანფორდი - კაერუ ელი -:-
18:30აფან ლიდო - ებეგევნი თაუნი -:-
18:30ლანელი - პონტარდეივი -:-
18:30ტრეფელინი - გოიტრ იუნაიტედი -:-
23:30კამბრიანი & კლიდახი - ებერტილერი ბლუბირდსი -:-
უელსი: კიმრუ ჩრდილოეთი
23:30გადაიდოდენბიგი - ბანგორი 1876 -:-18:30ბაკლი - გუილსფილდი -:-
18:30გრესფორდი - რუთინი -:-
18:30ლანდუდნო - ჰოლიველი -:-
18:30ლენიდლო თაუნი - ჩირკ ააა -:-
18:30მოლდ ალექსანდრა - კაერსვსი -:-
18:30პორთმადოგი - ეარბასი -:-
23:30პრესტატინი - ფლინტი -:-
უზბეკეთი: სუპერ ლიგა
18:00ოკმკ - ბუნიოდკორი -:-18:15კიზილკუმი ზარაფშონი - ლოკომოტივი ტაშკენტი -:-
უზბეკეთი: Pro Liga
14:30Olimpik-Mobiuz - მაშალ მუბორაკი -:-უკრაინა: I ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
14:30პოდილია ხმელნიცკი - კრემინი -:-უკრაინა: I ლიგა - დაწინაურების ჯგუფი
14:00მარიუპოლი - ივანო-ფრანკივსკი -:-15:00კარპატი ლვოვი - ვიქტორია -:-
17:00ლივი ბერეგი - აგრობიზნეს ვოლოჩისკი -:-
უკრაინა: II ლიგა
15:00ჩაიკა - ზვიაგელი -:-უკრაინა: U19 League
14:00ვერეს რივნე U19 - კრივბასი 2020 U19 -:-14:00მინაი U19 - ოლექსანდრია U19 -:-
14:00ჟიტომირი U19 - ჩერნომორეცი ოდესა U19 -:-
15:00ობოლონი კიევი U19 - შახტარი დონეცკი U19 -:-
უნგრეთი: NB I
23:00პუშკაშ აკადემი - Fehervar FC -:-ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
19:30ჩერო ლარგო - რასინგი მონტევიდეო -:-23:00პენარიოლი - ნასიონალი -:-
ურუგვაი: კოპა ურუგვაი
03:30გადაიდორივერ პლეიტი - დეფენსორ სპორტინგი -:-ქუვეითი: პრემიერ ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
22:30ალ-ფაჰაჰეელი - ალ-ქადისია -:-ყატარი: QSL
22:30უმ-სალალი - მუაიტერი -:-22:30შამალი - ალ-აჰლი -:-
ყირგიზეთი: პრემიერ ლიგა
11:30ალდიერი - კარა ბალტა -:-13:30კანტი - ალაი ოში -:-
შვედეთი: დივიზიონი 1 - ჩრდილოეთი
17:00ვასალუნდსი - კარლბერგსი -:-19:00კარლსტადი - ტაბი -:-
შვედეთი: დივიზიონი 1 - სამხრეთი
16:00ლუნდსი - როსენგარდი -:-17:00ტორნსი - ტორსლანდა -:-
18:00ფალკენბერგსი - ტროლჰატანი -:-
შვედეთი: დივიზიონი 2 - ნორლენდი
18:00გუნდი ტგ ფფ - იფკ ლულეა -:-შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ გოტალანდი
17:00აჰლაფორსი - ლიდჩოპინკგსი -:-17:00გაუტჰიოდი - ვანერსბორგი ფკ -:-
17:00საფლე - სტენუნგსუნდსი -:-
17:00ფორვარდი - გრებესტადსი -:-
17:00ჰერესტადსი - კუმლა -:-
19:00კონგაჰალა - მოტალა -:-
შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ სვეალანდი
16:00ვიგბიჰოლმსი - ოსტერაკერი -:-17:00ენჩოპინგსი - გუტე -:-
შვედეთი: დიზივიონი 2 - სამხრეთ გოტალანდი
16:00კარლშამნი - იფკ ჰასლეჰოლმი -:-16:00ოსტერლენი ფფ - ნოსაბი იფ -:-
18:00კრისტიანსტადს - სიმრისამნი -:-
შვედეთი: დივიზიონი 2 - სამხრეთ სვეალანდი
16:00ენსკედე - ნიკოპინგსი -:-16:00სმედბიუ - სილვია -:-
შვედეთი: დივიზიონი 2 - დასავლეთ გოტალანდი
17:00ბკ ასტრიო - ტორდი -:-17:00ლაჰოლმსი - Ockero -:-
19:00ჰიტარფსი - ბერგდალენსი -:-
22:00ვარბერგსი გიფ - სავედალენსი -:-
შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა
22:30სტად ნიონე - სიონი -:-22:30ქსამაქსი - შაფჰაუზენი -:-
23:15ბელინცონა - აარაუ -:-
შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 1
23:00ვევეი - პული 3:123:15გრან-საკონე - ტერე სანტი 1:0
23:15ლა სარაზ-ეკლეპლენსი - ეხალენსი 1:1
23:30ლა შო-დე-ფონდსი - შენოა 0:1
23:30მეირინი - ლოზანა II 1:0
შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 2
23:00თუნი II - მური 2:123:00მუტენზი - ბასეკურტი 4:1
23:15მუნსინგენი - სოლოთურნი 0:1
23:15როტკროიცი - კონიცი 0:0
შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 3
23:00იფ იუვენტუსი - გოსაუ 4:023:00ტუგენი - ბალზერსი 3:1
23:00ჰონგი - კოსოვა 1:0
23:15უზვილი - ლინთი 1:2
შოტლანდია: ჩემპიონშიპი
23:45ეირი - ეირდრი -:-ჩადი: Premiere Division - LPFN
19:00ფულაჰ ედიფისი - Aiglons -:-ჩეხეთი: FNL
21:00ბრნო - სპარტა პრაღა B -:-21:00იჰლავა - დუკლა პრაღა -:-
21:00ოპავა - კრომერიცი -:-
21:00პრიბრამი - ვლასიმი -:-
ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი A
13:15ადმირა პრაღა - ლოკო ვლტავინი -:-13:30ცესკე ბუდეიოვიცე B - კრალუვ დვური -:-
18:00ჰოსტუნი - პოვლტავსკა ფა -:-
19:30დომაზლიცე - პლზენი B -:-
21:00პისეკი - დუკლა პრაღა B -:-
ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი B
13:30კოლინი - იაბლონეცი B -:-18:00ბანიკ მოსტ-სუსი - მლადა ბოლესლავი B -:-
19:00სლოვანი ველვარი - ტეპლიცე B -:-
19:30ზივანიცე - ჰრადეცი კრალოვე B -:-
21:00უსტი ნად ლაბემი - ხლუმეც ნად ციდლინუ -:-
ჩეხეთი: MSFL
18:00ბლანსკო - სტარტი ბრნო -:-18:00უჰერსკი ბროდი - ზლინი B -:-
18:00ჰოდონინი - ზლინსკო -:-
18:30ფკ ფრიდეკ-მისტეკი - კარვინა B -:-
20:00ჰრანიცე - ბოჰუნიცე -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი A
17:00მარიანსკე ლაზნე - ჩესკი კრუმლოვი -:-19:30კლატოვი - პეტრინი პლზენი -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი B
13:00ბრეჟოვა - ჰრებეცი -:-13:15ბრანდის ნად ლაბემი - ლოუნი -:-
13:15მეტეორი პრაღა - სლანი -:-
13:15ნერატოვიცე - ჩომუტოვი -:-
13:15უიეზდი პრაღა - სტეტი -:-
17:00ჩესკი ბროდი - ოსტროვი -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი C
13:30დობროვიცე - ჩასლავი -:-13:30სპოჟე პრაღა - ველკე ჰამრი -:-
19:00ჰლინსკო - ტურნოვი -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი D
14:00ზდირეცი - ველკა ბიტესი -:-18:00ლანჟოტი - ზდარ ნად საზავუ -:-
18:00ლისენი B - ველკე მეზირიცი -:-
18:00პოლნა - პელჰრიმოვი -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი E
13:30სლავიცინი - ბატოვი -:-18:00პრეროვი - ნოვი ჟიცინი -:-
18:00სკასტიცე - ჰფკ ოლომოუცი -:-
18:00ჰოლესოვი - ვსეტინი -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი F
13:15ვრატიმოვი - ჰავიროვი -:-17:00ბრიდლიცნა - ვალასკე მეზრიცი -:-
ჩეხეთი: იოჩესკი კპ
13:15მიროვიცე - ტრებონი -:-18:00ოლესნიკი - მალსე რუდნე -:-
18:00ჰლუბოკა ნად ვლტავუ - ტრებეტიცე -:-
ჩეხეთი: იოჰომორავსკი კპ
13:15კურიმი - სკ კრუმვირი -:-13:30სვრატკა ბრნო - ბისტრეცი -:-
14:00მორავსკა სლავია - რაიეცკო -:-
18:00მუტენიცე - ბოსონოჰი -:-
18:30ბოსკოვიცე - ლეტოვიცე - რაიჰრადიცე -:-
18:30კუნსტატი - რატისკოვიცე -:-
18:30სპარტა ბრნო - ლედნიცე -:-
ჩეხეთი: მორავსკოსლეჟსკი კპ
16:00დოლნი დატინე - კრავარე -:-16:00კობერაისი - ჩესკი ტესინი -:-
18:00სლავია ორლოვა - ჰაი ვე სლეჟსკუ -:-
ჩეხეთი: პლჟენსკი კპ
13:15პეტრინი პლზენი B - სოკოლი ლჰოტა -:-14:30კაზნეჟოვი - ჰორნი ბრიზა -:-
18:00პლზენი - ჩერნიცე - რაპიდი პლზენი -:-
ჩეხეთი: პრაჟსკი პრებორი
13:15ბრანიკი - დუკლა -:-13:15პოდოლი - პრაღა -:-
13:30ტემპო პრაღა - პრედნი კოპანინა -:-
13:30ურინევესი - კრალოვიცე -:-
15:30ვისეჰრადი - კოლოვრატი -:-
18:00მოტორლეტი პრაღა B - სტრესოვიცე -:-
18:30დოლნი ჩაბრი - ზლიცინი -:-
18:30ზიზკოვი B - ტრებორადიცე -:-
ჩეხეთი: სტრედოჩესკი კპ
13:15სკ დოქსი - ლიბისი -:-17:00პორიცი ნად საზავუ - დობრისი -:-
18:00მნიხოვოჰრატსკი - ტუხლოვიცე -:-
ჩეხეთი: უსტეცკი კპ
13:15მოდლანი - კრუპკა -:-13:30ლიტომერიკო - ვილემოვი -:-
13:30სრბიცე - ნესტემიცე -:-
14:00ზატეცი - ბრნა -:-
16:00პრობოსტოვი - ოლდრიხოვი -:-
17:00ჟილოვე - ლედვიცე -:-
ჩეხეთი: ზლინი კპ
18:00ნაპაიედლა - კვაშიცე -:-ჩეხეთი: U19 ლიგა
13:00ლიბერეცი U19 - ზლინი U19 -:-ჩეხეთი: 2. ლიგა 1
17:00ლისენი ქ - ტეპლიცე ქ -:-ჩილე: პრიმერა დივიზიონი
52'აუდაქს იტალიანო - კოქუიმბო 0:103:30ო'ჰიგინსი - დეპორტეს იქუიქუე -:-
ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი
18'არტურო ფერნანდეზ ვიალი - ტრასანდინიო 0:0ჩინეთი: სუპერ ლიგა
15:35Shenzhen Xinpengcheng - ჩანგჟუ -:-ჩინეთი: სუპერ ლიგა ქ
11:00შაანხი ჩანგანი ქ - იონგჩუან ჩაშანი ქ -:-ჩრდილოეთ ირლანდია: თასი
23:45გლენტორანი - ლინფილდი -:-ხორვატია: HNL
18:50ისტრა 1961 - ლოკ. ზაგრები -:-21:00სლავენი ბელუპო - ოსიეკი -:-
ხორვატია: პრვა NL
16:45ციბალია - Zrinski Osjecko -:-18:30სოლინი - იარუნი -:-
ხორვატია: დრუგა NL
18:30ბიელოვარი - გრობნიჩანი -:-18:30დრაგოვოლიაცი - დუგო სელო -:-
18:30კუსტოსიია - იადრანი ლუკა პლოცე -:-
18:30ოპატია - ზრდალოვი -:-
21:00კარლოვაცი - ჰრვაცე -:-
ხორვატია: 1. HNL ქ
16:00ჰაიდუკი სპლიტი ქ - დინამო მაქსიმირი ქ -:-ჯიბუტი: დივიზიონი 1
22:00CDC Q7 - ას არტა -:-00:00დიხილი - ასას -:-
22:00ჰაიაბი - Garde-Cotes -:-
00:00პორტი - გრ/სიაფ -:-
ჰაიტი: ეროვნული ჩემპიონატი - ოვერტურის სერიები
00:00Real Hope - უანამინტე -:-00:00ამერიკა დე კაი - რასინგი ჰაიტიენი -:-
ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.