განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ესპანეთი: ლა ლიგა

00:00ატლეტიკი ბილბაო - რაიო ვალეკანო 1:2
00:00ლევანტე - სელტა ვიგო 0:2
21:30ესპანიოლი - ალავესი -:-
21:30სევილია - ვალენსია -:-
00:00ვილიარეალი - ელჩე -:-
00:00რეალ მადრიდი - მალიორკა -:-

იტალია: სერია A

20:30სალერნიტანა - ვერონა -:-
20:30სპეცია - იუვენტუსი -:-
22:45კალიარი - ემპოლი -:-
22:45მილანი - ვენეცია -:-

საფრანგეთი: ლიგა 1

21:00ლილი - რეიმსი -:-
21:00მონაკო - სტ. ეტიენი -:-
21:00მონპელიე - ბორდო -:-
21:00ნანტი - ბრესტი -:-
21:00რენი - კლერმონი -:-
23:00ანჟე - მარსელი -:-
23:00ლანსი - სტრასბურგი -:-
23:00ლიონი - ტრუა -:-
23:00ლორიანი - ნიცა -:-
23:00მეცი - პსჟ -:-

ავსტრალია: ბრიზბანის პრემიერ ლიგა

13:30ალბანი კრიკი - სტ. ჯორჯ ვილავონგი 3:0
I ტაიმიბრიზბენ ნაითსი - გეპი 0:1

ავსტრია: OFB თასი

20:30ჰოჰენემსი - შტურმი გრაცი -:-
21:00ბრეგენცი - ლაფნიცი -:-
21:00ზალცბურგი - კალსდორფი -:-
21:00იოჰანი - ა. კლაგენფურტი -:-
22:25გრაცერი - ტიროლი -:-

აზერბაიჯანი: First Division

15:30ზაქატალა - ტურანი -:-
15:30ლოკბატანი - კაპაზი -:-
15:30ყარაბახი 2 - სუმგაიტი 2 -:-
17:30კეშლა 2 - საბაჰ ბაქო 2 -:-

აზია: AFC თასი - პლეი-ოფი

19:00ნასაფ ქარში (Uzb) - ATK მოჰუნ ბაგანი (Ind) -:-

აზია: აზიის თასი ქ - საკვალიფიკაციო - პირველი ეტაპი

78'ირანი ქ - ბანგლადეში ქ 5:0
16:30პალესტინა ქ - მალაიზია ქ -:-

ალბანეთი: ალბანეთის თასი

15:30ბუტრინი სარანდე - ლაჩი -:-
16:00ბესა კავაიე - პოგრადეცი -:-
18:00Laberia - ვლაზნია -:-
18:00ბესელიდჟა ლეჟა - ბურელი -:-
18:00ელბასანი - კასტრიოტი -:-
18:00ერზენი - დინამო ტირანა -:-
18:00ვორა - კორაბი პეშკოპი -:-
18:00კოპლიკი - სკენდერბეუ -:-
18:00ლუზი - ტეუტა -:-
18:00ლუშნია - ტომორი ბერატი -:-
18:00მალიქი - კუკესი -:-
18:00ორიკუ - ბილისი -:-
18:00ტერბუნი პუკა - პარტიზანი -:-
18:00ფლამურტარი - აპოლინია ფიერი -:-
18:00შკუმბინი პექინი - ტირანა -:-
18:00ცერიკი - ეგნატია -:-

არგენტინა: პრიმერა B - კლაუსურა

04:10ტალერეს რ.ე. - ლოს ანდესი 1:1

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა

20:00შახტიორი სოლიგორსკი - ენერგეტიკ-ბგუ -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა - რეზერვები

36'მინსკი 2 - სლუცკი 2 0:0

ბელგია: იუპილერლიგა

22:45ანტვერპენი - გენკი -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

23:00გუაბირა - სან-ხოსე 4:0
03:00რეალ პოტოსი - სანტა კრუზი 3:0
23:00ბლუმინგი - ტომაიაპო -:-

ბოლივია: ნასიონალ B - პირველი ეტაპი

02:00Caracollo - ემ ჰუანუნი -:-
02:00Maestranza - ABB -:-
02:00სურ-კარი - Deportivo Shalon -:-
22:00Academia Santa Cruz - ტორე ფუერტე -:-
23:00ფანკესა - Atletico de Padilla -:-
23:00ფატიჩი - Municipal Achocalla -:-
23:30ბერმეხო - ნასიონალ სენაკი -:-
23:30ვილა მონტესი - გარსია აგრედა -:-
00:00არგენტინოს ხუნიორსი - Ciudad Nueva SC -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრემიერ ლიგა

18:00ლეოტარი - პრიედორი -:-
20:00რადნიკი ბიელინა - ზრინსკი -:-
20:00შიროკი ბრიეგი - ტუზლა სიტი -:-
22:30სარაევო - ზელეზნიჩარი -:-

ბრაზილია: სერია B

23:00გუარანი - რემო 2:0
02:00ავაი - გოიასი 1:0
02:00ბრაზილ დე პელოტასი - რეგატასი 0:1
02:00სამპაიო კორეა - ბრუსკე 2:2
04:30ვილა ნოვა - კონფიანკა 0:0
04:30ნაუტიკო - ლონდრინა 1:2

ბრაზილია: კამპეონატო ამაპაენსე - პლეი-ოფი

03:00სანტოსი აპ - ტრემი 0:0

ბულგარეთი: ბულგარეთის თასი

79'მარეკი - ლევსკი 0:2
17:00ბანსკო - პირინ ბლაგოევგრადი -:-
17:00გადაიდოლევსკი ლომი - ლოკომოტივ სოფია -:-
17:00სეპტემვრი ტერველი - სეპტემვრი სიმიტლი -:-
17:00სვოგე - სეპტემვრი სოფია -:-
19:00ცსკა სოფია - ჰებარი -:-

გერმანია: 3. ლიგა

21:00ფრაიბურგი II - ბრაუნშვაიგი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი

21:00ლუნებურგერ ჰანზა - ედელო -:-
21:30ლიუბეკი - ჰამბურგი II -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი

21:00ლოკომოტივი ლაიპციგი - ტბ ბერლინი -:-
21:00ჰერტა II - ბაბელსბერგი -:-

გერმანია: ობერლიგა NOFV- ჩრდილოეთი

21:30ნოისტერლიცი - ჰანზა როსტოკი II -:-

გერმანია: ობერლიგა NOFV- სამხრეთი

18:30ან დერ ფანერ ჰოჰე - ინტერი ლაიფციგი -:-

გერმანია: ობერლიგა ნიდერზახსენი

21:30ჰეესლინგერი - აინტრახტ კელე -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰესენი

21:30ვალდგირმესი - ფრიდბერგი -:-

გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი

21:00არმინია ლუდვიგშაფენი - მეხტერსჰაიმი -:-
21:00დიფლენი - იაგერსბურგი -:-
21:00ელფსბერგი II - ეპელბორნი -:-
21:30ემელსჰაუზენი - აინტრახტ ტრიერი -:-
21:30ენგერსი - აისბახტალი -:-
21:30ვალდალგესჰაიმი - კაიზერსლაუტერნი II -:-
21:30ვორმსი - პფედერსჰაიმი -:-
21:30ზალმროჰრი - კარბახი -:-
21:30როხლინგი - შპაიერი -:-
21:30სგ 200 მულჰეიმ-კარლიხი - ჰასია ბინგენი -:-
21:30ტუს კობლენცი - გონსენჰაიმი -:-
21:30ჰერტა ვისბახი - დუდენჰოფენი -:-

გერმანია: ობერლიგა ბავარია სამხრეთი

21:00დონაუსტაუფი - რეგენსბურგი II -:-
21:00მიუნხენ 1860 II - VfB Hallbergmoos-Goldach -:-

გერმანია: ობერლიგა ბადენ-ვურტემბერგი

19:15ბაკნანგი - ფრაიბერგი -:-
21:30გადაიდოგოპინგერი - ლინქსი -:-

გერმანია: DFB ახალგაზრდული თასი

20:30კიოლნი U19 - გლადბახი U19 -:-

გიბრალტარი: Super Cup

22:30ლინკოლნ რედ იმპსი - ევროპა -:-

დანია: დანიის თასი

18:30ბ 1913 - სონდერიისკე -:-
18:30ვანლოსე - ვეილე -:-
18:30ვსკ ორჰუსი - ნორდსიელანდი -:-
18:30კიელერუპი - მიდტიულანდი -:-
18:30ოლბორგი ფრეია - ლისენგი -:-
20:00ნიკობინგი - კოპენჰაგენი -:-
20:00ფრემად ამაგერი - რანდერსი -:-
20:30მარიენლისტი - მიდელფარტი -:-

ევროპა: მსოფლიო თასი ქ - საკვალიფიკაციო

23:00სლოვენია ქ - საფრანგეთი ქ 2:3

ეკვადორი: სერია ბ

04:00ატლეტიკო პორტენო - ელ ნასიონალი 1:1
21:30ლდუ პორტოვიეხო - სანტო დომინგო -:-
00:00ამერიკა დე ქიტო - გუალაკეო -:-
00:00ჩაკარიტასი - გუაიაქილი -:-

ერაყი: სუპერლიგა

19:00ალ-ნაჯაფი - ალ-დივანიია -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 2

19:15კოლუნგა - ლანესი -:-
19:15ლეალტადი - ნავარო -:-
19:15ხიხონი B - პრავიანო -:-
19:30ელ სან-მარტინი - რეალი ტიტანიკო -:-
19:30ტუილა - რეალ ოვიედო B -:-
19:45ლანგრეო B - ლენენსე -:-
21:00როკესი - ენტრეგუ -:-
21:30კაუდალ დეპორტივო - კოვადონგა -:-
22:00Luarca - მოსკონია -:-
22:00ბასიკო ურაკა - ხიხონ ინდუსტრიალი -:-

ესტონეთი: მეისტრილიგა

20:00ფლორა - ნარვა -:-

ესტონეთი: ესტონეთის თასი

21:30ტალინი - პაიდე -:-

ზამბია: სუპერლიგა

36'ზესკო - Chambishi 1:0
17:00Kafue Celtic - ინდენი -:-
17:00გრინ ბუფალოს - ზანაკო -:-
17:00გრინ იგლზი - ლუსაკა დინამოსი -:-
17:00კანსანში - კაბვე -:-
17:00კონკოლა - ნკვაზი -:-
17:00ნკანა - რედ ეროუს -:-
17:00ფორესტ რეინჯერსი - ბილდკონი -:-
17:00ფრიზონ ლეოპარდსი - ფაუერ დინამოსი -:-

თურქეთი: სუპერ ლიგა

18:00გაზიანთეფი - ისტ. ბაშაქშეჰირი -:-
21:00გიოზტეპე - ჰატაისპორი -:-
21:00კაისერისპორი - გალათასარაი -:-

იაპონია: J1 ლიგა

75'კაშიმა - კავასაკი 1:0
74'ტოკიო - ნაგოია 1:1
76'ჰიროსიმა - სერესო ოსაკა 0:1

იაპონია: იაპონიის თასი

13:00გამბა ოსაკა - შონანი 4:1

ინგლისი: EFL თასი

22:30ბრაიტონი - სუონსი -:-
22:45არსენალი - უიმბლდონი -:-
22:45ვულვზი - ტოტენჰემი -:-
22:45მანჩესტერ იუნაიტედი - ვესტ ჰემი -:-
22:45მილუოლი - ლესტერი -:-
22:45ჩელსი - ასტონ ვილა -:-

ინდოეთი: კალკუტას საფეხბურთო ლიგა

13:00საუთერნ სამიტი - ბავანიპორე 2:3

იორდანია: იორდანიის თასი

21:30ალ-ჰუსეინი - აქაბა -:-

ისრაელი: ტოტო თასი - პლეი-ოფი

21:15მაკაბი ჰაიფა - ჰ. ბეერ შევა -:-

იტალია: სერია B

20:00ტერნანა - პარმა -:-
22:30კრემონეზე - პერუჯა -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

18:30იუვენტუსი U23 - ტრიესტინა -:-
22:30ვირტუს ვერონა - პიაჩენცა -:-

იტალია: პრიმავერა - კოპა იტალია

13:00ლაციო U19 - რეჯინა U19 2:0
16:00ასკოლი U19 - ფროზინონე U19 -:-
17:00ბოლონია U19 - პიზა U19 -:-
17:00ბრეშა U19 - პორდენონე U19 -:-
17:00ვერონა U19 - ვენეცია U19 -:-
17:00კალიარი U19 - მონცა U19 -:-
17:00ლეჩე U19 - სალერნიტანა U19 -:-
17:00მილანი U19 - კომო U19 -:-
17:00ნაპოლი U19 - ბენევენტო U19 -:-
17:00პარმა U19 - კრემონეზე U19 -:-
17:00პესკარა U19 - სპეცია U19 -:-
17:00ტორინო U19 - ენტელა U19 -:-
17:00ჯენოა U19 - ალესანდრია U19 -:-
18:00ნუოვა კოზენცა U19 - კროტონე U19 -:-
19:00სასუოლო U19 - პერუჯა U19 -:-

კამბოჯა: C ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი

36'ფნომ პენ ქრაუნი - კირივონგ სოკ სენ ჩეი 0:0

კამბოჯა: C ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

12:30გადაიდოანგკორ ტაიგერი - ვისახა -:-
12:30ნაგავორლდი - სვაირიენგი 1:2
12:30პოლის კომისარი - აზია ევრო იუნაიტედი 4:3

კვიპროსი: კვიპროსის თასი

20:00Omonia 29th May - პაფოსი -:-
20:00ალკი ოროკლინი - აეკი ლარნაკა -:-
20:00აპოელი - ნეა სალამისი -:-
20:00აპოლონი - ოლიმპიადა ლიმპიონი -:-

კოლუმბია: პრიმერა B - კლაუსურა

00:00ორსომარსო - ჩიკო 2:1
04:40ტიგრესი - უნიონ მაგდალენა 0:0

კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1

18:30მანიემა - AC Kuya -:-
18:30გადაიდომანიემა - რეინჯერსი -:-
18:30სიმბა - მოტემა პემბე -:-

ლატვია: ოპტიბეთ ვირსლიგა

19:00რიგას ფუტბოლა სკოლა - ლიეპაია -:-

ლიეტუვა: ლიტვის თასი

20:00სუდუვა - ჟალგირისი -:-

ლუქსემბურგი: ეროვნული დივიზიონი

22:00დიფერდანჟი - ბენფიკა -:-
22:00ეტელბრუკი - ვილცი -:-
22:00ვიქტორია როსპორტი - როდანჟი -:-
22:00მონდორფი - დუდელანჟი -:-
22:00რასინგი ლუქსემბურგი - ჰოსტერტი -:-
22:00უნა შტრასენი - პროგრეს ნიდერკორნი -:-
22:00უნიონ ტიტუს პეტანჟი - ჟენესი -:-
22:00ფოლა - ჰესპერანჟი -:-

მალავი: სუპერ ლიგა

16:30Silver Strikers - ნტოპვა -:-
16:30ბიგ ბულეთსი - მაფკო -:-
16:30მაითი ტაიგერსი - მაითი უონდერერსი -:-

მაროკო: ბოტოლა პრო

00:30მულუდია უჯდა - ფარ რაბატი -:-

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა

06:00ხუარესი - ატლეტიკო სან-ლუისი 1:0

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - აპერტურა

02:00Raya 2 - ზასატეკას მინეროსი 0:1
04:05კანკუნი - ლეონეს ნეგროსი 0:1
06:05დორადოს დე სინალოა - კორეკამინოსი 3:1

მექსიკა: ლიგა MX U20 - აპერტურა

18:00მონტერეი U20 - ტოლუკა U20 -:-

მოლდოვა: ეროვნული დივიზიონი

20:00მილსამი - ზიმბრუ -:-
20:00ოლიმპია ბალტი - დინამო-აუტო -:-
20:00შერიფი ტირასპოლი - ფლორესტი -:-

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

20:00შვედეთი U16 - ნორვეგია U16 -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

72'ტუსკერი (Ken) - გორ მაჰია (Ken) 1:1
19:00რეჯიჩე (Tun) - ჰამამ ლიფი (Tun) -:-

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

00:00ეკვადორი ქ - პერუ ქ 0:0
03:30აშშ ქ - პარაგვაი ქ 8:0
04:00მექსიკა ქ - კოლუმბია ქ 2:0
05:00კოსტა-რიკა ქ - პანამა ქ 3:2
18:00პორტუგალია U17 W - ირლანდია U17 W -:-

ნიდერლანდები: ერედივიზიონი

23:00ვალვაიკი - ვილემ II 1:2
20:45გ.ა. იგლზი - პსვ -:-
20:45ნაიმეგენი - უტრეხტი -:-
22:00გრონინგენი - ვიტესი -:-
23:00ზვოლე - სპარტა როტერდამი -:-
23:00ფეინოორდი - ჰერენვენი -:-

ნიდერლანდები: KNVB თასი

22:00ადო 20 ჰეემსკერკი - ჰფკ -:-
22:00გემერტი - ტეკ -:-
22:00გვვ უნიტასი - ტერ ლეედე -:-
22:00კოზაკენ ბოიზი - გრონე შტერი -:-
22:00ოოსტზაანი - ექსელსიორი მაასლუისი -:-
22:00ოსს'20 - ჰსკ 21 -:-
22:00სტაპჰორსტი - დონგენი -:-
22:00შპაკენბურგი - უნა -:-
22:00ჰერკულესი - ასენი -:-
22:00ჰოოგლანდი - ვესტლანდია -:-

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა U20 - აპერტურა

20:00ფერეტი U20 - დირიანგენი U20 -:-
00:00მანაგუა U20 - ოკოტალი U20 -:-

ნორვეგია: დივიზიონი 3 - ჯგუფი 2

21:00ტონსბერგი - ოპსალი -:-

ნორვეგია: ნორვეგიის თასი

19:00გრორუდი - ლილესტრიომი -:-
19:00კფუმ ოსლო - კრისტიანსუნდი -:-
20:00ალტა - ბოდო/გლიმტი -:-
20:00ბრინე - მიოლდე -:-
20:00ვალერენგა - ოდდი -:-
20:00კონგსვინგერი - ფლეკეროი -:-
20:00მოსი - სანდნესი -:-
20:00ნარდო - არენდალი -:-
20:00ოიგარდენი - სარპსბორგი -:-
20:00რანჰეიმი - ოლესუნდი -:-
20:00სოგნდალი - ასანე -:-
20:00სტარტი - მიონდალენი -:-
20:00სტრომსგოდსეტი - სტაბეკი -:-
20:00ჰამ-კამი - რაუფოსი -:-
20:00ჰარსტადი - ბრანი -:-
22:10ვიკინგი - როსენბორგი -:-

პარაგვაი: კოპა პარაგვაი

01:00Karai Chive - რივერ პლეიტი 2:4
03:30ამელიანო - ინდეპენდიენტე 2:1
00:15ფერნანდო დე ლა მორა - სპორტივო ლუკენო -:-

პერუ: ლიგა 1 - კლაუსურა

00:30იაკუჩო - ალიანსა ატლეტიკო 0:1
20:00სპორტ ბოიზი - კუსკო -:-
22:15ალიანსა ლიმა - მელგარი -:-
00:30სპორტინგ კრისტალი - კარლოს მანუჩი -:-

პერუ: ლიგა 2 - კლაუსურა

00:30სანტოსი - Los Chankas 0:1
03:00ლაკუაბამბა - უნიონ კომერსიო 0:2
05:30გრაუ - კარლოს სტეინი 2:0

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი III

21:00იელენია გორა - ოდრა ვოოძისლავი -:-

პოლონეთი: პოლონეთის თასი

16:30გორნიკი ზაბჟე - რადომიაკ რადომი -:-
17:30ორლეტა რაძინი - ზიელონა გორა -:-
18:00კონკორდია ელბლაგი - სკიერნიევიცე -:-
18:00სლეზა ვროკლავი - ჩოჟნიჩანკა -:-
19:30სუვალკი - ლეგია ვარშავა -:-
21:00ლეგნიცა - ოდრა ოპოლე -:-
21:00ლუბლინი - პოდბესკიძიე -:-
21:15ს. რჟეშოვი - რაკოვი -:-
21:46Wloclavia Wloclawek - პიასტი გლივიცე -:-
22:00კორონა კიელცე - პლოცკი -:-
22:30სტალ მილეკი - ვისლა კრაკოვი -:-

პორტუგალია: ლიგის თასი

23:15კოვილია - გიმარაეში 0:2
22:00რიუ ავე - სანტა კლარა -:-
00:15ფარმალისაო - პენაფიელი -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6

18:00ალექსანდრია - CS U Craiova 2 -:-

რუმინეთი: რუმინეთის თასი

16:00არგესი - ბოტოსანი -:-
17:30CA ორადეა - ჰერმანშტადტი -:-
17:30გლორია ბუზაუ - აკადემიკა კლინჩენი -:-
17:30კონკორდია - გაზ მეთანი მედიასი -:-
17:30მიერკურეა ჩიუკი - ჩინდია ტარგოვისტე -:-
17:30სლატინა - კალარასი -:-
17:30უნირეა სლობოჟია - Politehnica Timisoara -:-
19:00ფარულ კონსტანტა - სეპსი -:-
22:00ჰუნედოარა - სტიაუა ბუქარესტი -:-

რუსეთი: FNL 2 - ჯგუფი 1

17:00ხოლდინგი - რ. ვოლგოგრადი 2 -:-

რუსეთი: რუსეთის თასი

13:30დინამო ბარნაული - ნიჟნი ნოვგოროდი 0:1
16:00ლეგიონი დინამო - უფა -:-
17:00ზნამია ნოგინსკი - კრილია სოვეტოვი სამარა -:-
17:00კაირატი მოსკოვი - ახმატ გროზნო -:-
17:00ლენინგრადეცი - კრასნოდარი -:-
19:00დ. ბრიანსკი - არსენალი ტულა -:-
19:00დინამო სტავროპოლი - დინამო მოსკოვი -:-
19:00სარანსკი - ხიმკი -:-
20:30ჩაიკა - როსტოვი -:-

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა

19:15ოლიმპიაკოსი - აპოლონი სმირნისი -:-
19:15ოფი კრეტა - ასტერას ტრიპოლისი -:-
19:15პანეტოლიკოსი - პაოკი -:-
21:30აეკი ათენი - ლამია -:-
21:30არისი - პანათინაიკოსი -:-

სამხრეთ ამერიკა: ლიბერტადორესის თასი - პლეი-ოფი

04:30პალმეირასი (Bra) - ატლეტიკო მინეირო (Bra) 0:0

სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა

17:00გოლდენ ეროუსი - ამაზულუ -:-
19:00მარიცბურგ იუნაიტედი - Marumo Gallants -:-

სამხრეთ აფრიკა: GladAfrica ჩემპიონშიპი

17:00Venda - იომო კოსმოსი -:-
17:00პოლოკვეინი - რიჩარდს ბეი -:-
17:00პრეტორია კალიესი - JDR სტარზი -:-
17:00ფრი სტეიტ სტარსი - ტს სპორტინგი -:-

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 1

09:00ჯეჯუ იუნაიტედი - დეგუ 0:1
11:30სუვონ სიტი - სეონგნამი 3:1
77'სეული - ინჩეონი 0:0

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2

79'ბუსანი - სეული ე-ლანდი 1:1

საუდის არაბეთი: დივიზიონი 1

19:15ალ-ქადისია - Al Akhdoud -:-
19:50Bisha - ოჰოდი -:-
21:15ალ ადალჰი - ალ დრაიჰი -:-

სერბეთი: სუპერ ლიგა

17:30რადნიჩკი 1923 - ნოვი პაზარი -:-
19:30ნაპრედაკი კრუსევაჩი - ჩუკარიჩკი -:-
19:30სპარტაკ სუბოტიცა - პროლეტერი -:-

სერბეთი: პირველი ლიგა

18:00ზარკოვო - მასვა საბაცი -:-
18:00ინჯიია - გრაფიცარი ბეოგრადი -:-
18:00კაბელი ნოვი სადი - ნოვი ბეოგრადი -:-
18:00ლოზნიცა - ტიმოკი -:-
18:00ჟელეზნიჩარი პანცევო - მლადოსტი გატი -:-
18:00რადი ბელგრადი - ზლატიბორ ჩაიეტნა -:-
18:00სრემსკა მიტროვიცა - ბუდუჩნოსტ დობანოვცი -:-
21:00იავორი - ბაჩკა -:-

სერბეთი: Srpska ლიგა - ბელგრადი

18:00ტელეოპტიკი - ტეკ სლოგა -:-

სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა

20:15ფრითაუნ სიტი - ისტ ენდ ტაიგერსი -:-
23:00იოჰანსენი - სლიფა -:-

სლოვაკეთი: კორგონ ლიგა

20:00რუზომბეროკი - სლოვანი ბრატისლავა -:-

სლოვაკეთი: სლოვაკეთის თასი

17:30MSK Lucenec - კოშიცე -:-
17:30Trebatice - ზ. მორავცე-ვრაბლე -:-
17:30გბელი - სენიცა -:-
17:30კასტკოვცე - მსკ პუხოვი -:-
17:30კომარნო - დუნაისკა სტრედა -:-
17:30ლოკომოტივა კოშიცე - სკ ოდევა ლიპანი -:-
17:30მეძილაბორცე - ვრანოვი -:-
17:30პოდბრეზოვა - ბანსკა ბისტრიცა -:-
17:30ჟედნოტა ბანოვა - ჟილინა -:-
17:30სპარტაკი მეძევი - ფკ ჰუმენე -:-

სლოვენია: პირველი ლიგა

19:00რადომლიე - ნკ ბრავო -:-
22:15ოლიმპია ლიუბლიანა - დომჟალე -:-

სლოვენია: 2. SNL

18:00იადრან დეკანი - ბილიე -:-
18:00კრშკო - გორიცა -:-

სომხეთი: პრემიერ ლიგა

36'Van - ნოაჰი 0:1
18:00არარატი-სომხეთი - ურარტუ -:-

სუდანი: პრემიერ ლიგა

21:00ალამალ ატბარა - ალ-ჰილალ ომბურმანი -:-
21:00ჰილალ ელ-ობიედი - ალ-მერეიხი -:-

ტაჯიკეთი: უმაღლესი ლიგა

36'დუშანბე 83 - ესხატა 0:0
36'კუკტოში - ისტარავშანი 2:0
15:00რავშანი - ცსკა-პამირ დუშანბე -:-

უელსი: ლიგის თასი

23:00ებერისტუიტი - კარდიფი მეტროპოლიტანი 2:5
22:45პენრინკოჰი - პონტიპრიდი -:-

უკრაინა: უკრაინის თასი

77'ტავრია - ოლექსანდრია 1:2
16:00ლნზ ჩერქასი - ინჰულეცი -:-
18:00ვოლინი ლუცკი - მარიუპოლი -:-
18:00ვპკ-აგრო - დნიპრო-1 -:-
20:00ობოლონი - ვერეს რივნე -:-

უკრაინა: სუპერ თასი

22:00შახტარი დონეცკი - დინამო კიევი -:-

უნგრეთი: NB I

22:00მოლ ფეჰერვარი - ფერენცვაროში -:-

უნგრეთი: NB III - აღმოსავლეთი

16:00დიოსგიორი II - ბეკეშაბა 1912 II -:-
18:00SBTC - ტიშაფურედი -:-
18:00ბკვ ელორე - ფუზესგიარმატი -:-
18:00დებრეცენი - კისვარდა II -:-
18:00იაშბერენეი - ეგერი -:-
18:00პუტნოკი - ტიშჟაუცვაროში -:-
18:00სენიო კარნიფექსი - დებრეცენი II -:-
18:00ტალია - უიპეშტი II -:-
18:00ტოროკშენტმიკოსი - კაზინბარციკაი -:-
18:00ჰიდასნემეტი - ჰაიდუსობოსლოი -:-

უნგრეთი: NB III - ცენტრალური

18:00დაბასი - მონორი -:-
18:00დუნაუჟვაროს პასე - ჰონვედი II -:-
18:00ივანკსა - დაბას-გიონი -:-
18:00მოჰაკსი - ესმტკ ბუდაპეშტი -:-
18:00მტკ ბუდაპეშტი II - პაკში II -:-
18:00რაკოშმენტი კსკ - ვაჩი -:-
18:00სეკსარდი - მაკოი -:-
18:00ჩეგლედი - ფერენცვაროში II -:-
18:00ჰოდმეზოვასარჰელი - ბალასაგიარმატი -:-
19:00კოზარმისლენი - გერჟენი -:-

უნგრეთი: NB III - დასავლეთი

36'კელენი - ვეშპრემი 0:0
18:00ანდრაშიდა - კომარომი -:-
18:00ბალატონფურედი - კაპოსვარი -:-
18:00გარდონი ვაროში - ზალაეგერშეგი II -:-
18:00გიორი II - ერდი -:-
18:00გირმოტი სე II - ბიჩკეი -:-
18:00ტატაბანია - ბვსკ-ზუგლო -:-
19:00პაპაი პერუცი - ნაგიკანიცა -:-
20:00სოპრონი - მოლ ფეჰერვარი II -:-

ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი

23:00ვილა ტერესა - ურუგვაი მონტევიდეო 0:1
01:30ატენასი - დანუბიო 0:2
04:00რასინგი მონტევიდეო - რამპლა ხუნიორსი 2:0
23:00ალბიონი - ხუვენტუდი -:-

ფარერების კუნძულები: ფარერების თასი

21:15სანდური - ჰბ ტორსჰავნი -:-

ფინეთი: ვეიკაუსლიგა

19:30ილვესი - მარიეჰამნი -:-
19:30ინტერი ტურკუ - აკ ულუ -:-
19:30კტპ - ლაჰტი -:-
19:30ჰაკა - სიკი -:-
19:30ჰიკი - ჰიფკ -:-
19:30ჰონკა - კუპს -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B

19:30ეპს - ილვესი 2 -:-
19:30ტპვ - კააპო -:-

ყაზახეთი: ყაზახეთის თასი - პლეი-ოფი

16:00კასპიი აქტაუ - ასტანა -:-
16:00ტარაზი - შახტარი ყარაღანდი -:-
18:00კაირატი ალმათი - კაისარი ყიზილორდა -:-
18:00ტობოლი - ყიზილჟარი -:-

ყატარი: QSL

17:45ალ-დუჰაილი - ალ-ღარაფა -:-
20:30ალ-რაიანი - ალ-სადი -:-
20:30ალ-ხორი - ალ ვაკრა -:-

შვედეთი: ოლსვენსკა

21:00დიურგორდენი - დეგერფორსი -:-
21:00ელფსბორგი - მალმიო -:-
21:00ორებრო - ოსტერსუნდსი -:-
21:00სირიუსი - ნორკოპინგი -:-

შვედეთი: დივიზიონი 2 - ნორლენდი

21:30ბოდენსი - სკელეფტე -:-

შვედეთი: დიზივიონი 2 - სამხრეთ გოტალანდი

21:00იფკ ბერგა - კრისტიანსტადსი -:-

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ გოტალანდი

21:30იფკ სკოვდე - გრებესტადსი -:-

შვეიცარია: სუპერ ლიგა

20:00ლოზანა - იანგ ბოიზი -:-
22:30სტ. გალენი - ბაზელი -:-

შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა

20:00კრინსი - ივერდონი -:-
22:30ქსამაქსი - ლოზანა უხი -:-

შვეიცარია: Promotion ლიგა

21:30იანგ ბოიზი II - ეტუალ-კარუჯი -:-
22:00ბიელი - ბაზელი II -:-
22:30ბლექ სტარზი - იფ იუვენტუსი -:-

შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 1

22:15ბულე - მეირინი -:-

შვეიცარია: 1.ლიგა ჯგუფი 2

22:00გრასჰოპერი II - ბუოხსი -:-

შოტლანდია: ლიგის თასი - პლეი-ოფი

22:45დანდი - სტ. ჯონსტონი -:-
22:45რეინჯერსი - ლივინგსტონი -:-

ჩეხეთი: MOL თასი

17:30ზაპი - ჰრადეცი კრალოვე -:-
17:30ზბუზანი - სლოვაცკო -:-
17:30კარვინა - ჩრუდიმი -:-
17:30პრეპერე - იაბლონეცი -:-
17:30პროსტეჟოვი - Bohemians -:-
17:30ტრინეცი - ტეპლიცე -:-
17:45ლოკო ვლტავინი - ოსტრავა -:-
18:00ლისენი - სპარტა პრაღა -:-
18:15სლოვანი ველვარი - სლავია პრაღა -:-

ჩილე: პრიმერა B

19:00ს. მორნინგი - კობრელოა -:-
23:00დ. პუერტო მონტი - ბარნეჩეა -:-

ჩინეთი: პირველი ლიგა

12:30ზიბო კუხუ - ბეიჯინგ სპორტი 2:1
1'ვუჰან სრი თაუნსი - ქსინჯიანგ ტიანშანი 0:0
1'შაანხი ჩანგანი - კუნშანი 0:0

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: კონკაკაფის ლიგა

01:45ინტერი მოენგოტაპოე (Sur) - ოლიმპია (Hon) 0:6
04:00ფორჯი (Can) - ინდეპენდიენტე (Pan) 0:0
06:00გუასტატოია (Gtm) - ალახუელენსე (Cos) 1:1

ჩრდილოეთ მაკედონია: მაკედონიის თასი

17:00ველეშტა - შკუპი -:-
17:00კიტ გოუ პეჰცევო - შკენდია -:-
17:00ნიუ სტარი - ბორეცი -:-

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 2

18:00დინამო ზაგრები 2 - სოლინი -:-

ხორვატია: 3. HNL ცენტრალური

19:00გაჟი მაცე - მლადოსტი პეტრინია -:-
19:00დუგო სელო - ზაგორეცი კრაპინა -:-
19:00ვრბოვეცი - ტრნიე -:-
19:00კურილოვეცი - ბისტრა -:-
19:00მაქსიმირი - ლუჩკო -:-
19:00პონიკვე - Lukavec -:-
19:00ტრესნიევკა - ჰასკ -:-

ხორვატია: ხორვატიის თასი

17:30ბელიშჩე - ვინოგრადარი -:-
17:30ბიელო ბრდო - ციბალია -:-
17:30ბიელოვარი - რუდესი -:-
17:30ზაგრები - ორიოლიკი -:-
17:30სესვეტე - ვარაზდინი -:-
18:00ორიენტი - დინამო ზაგრები -:-
18:30რუდარი ლაბინი - რნკ სპლიტი -:-
20:00მედიმურჟე - სიბენიკი -:-
20:30კარლოვაცი - სლავენი ბელუპო -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.