განახლება

ფეხბურთი » დღეს » ყველა თამაში

ავსტრალია: A ლიგა

10:00გადაიდომაკარტური - ველინგტონ ფენიქსი -:-
10:05მელბურნ სიტი - ბრისბეინ როარი -:-
12:10პერთი - მელბურნ ვიქტორი -:-

ავსტრალია: NPL ACT

09:00გუნგალინი - მონარო პანტერსი -:-
09:00ტაიგერსი - კანბერა ოლიმპიკი -:-
09:00ტუგერაგონგ იუნაიტედი - ვესტ კანბერა უონდერერსი -:-

ავსტრალია: NPL ჩრდილოეთ NSW

08:30ბროდმიდოუ მეჯიქი - ადამსთაუნ როუზბადი -:-
08:30ეჯვორს იგლზი - ვესტონ ვორქერსი -:-
10:30მეიტლანდი - ვალენტინი -:-

ავსტრალია: NPL ახალი სამხრეთ უელსი

08:30ვოლონგონგ ვულვზი - სათერლანდ შარქსი -:-
09:00ნორსბრიჯ ბულზი - დრუით თაუნ რეინჯერსი -:-
09:00როკდეილ სიტი სანსი - სიდნეი U21 -:-
10:00სიდნეი ოლიმპიკი - ბლექთაუნ სიტი -:-

ავსტრალია: NPL ქუინზლენდი

12:00ოლიმპიკი - ბრიზბენ სტრაიკერსი -:-

ავსტრალია: NPL ვიქტორია

09:00ჰაიდელბერგ იუნაიტედი - სტ ალბანსი -:-
11:00ოუქლი კანონსი - დანდენონგ თანდერი -:-

ავსტრალია: ბრიზბანის პრემიერ ლიგა

11:00სენტერარი შტორმერსი - ლეიქსი -:-

ავსტრია: ტიპიკო ბუნდესლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

16:30ლასკი - ტიროლი -:-
16:30შტურმი გრაცი - ზალცბურგი -:-
19:00რაპიდი ვენა - ვოლფსბერგერი -:-

ავსტრია: 2. ლიგა

12:30ა. კლაგენფურტი - ჯუნიორსი -:-

ავსტრია: ბუნდესლიგა ქ

14:00შტურმი გრაცი ქ - ვორდერლანდი ქ -:-

აზერბაიჯანი: პრემიერ ლიგა

18:00ზირა - გაბალა -:-
20:15საბაჰ ბაქო - ყარაბახი -:-

ალბანეთი: I დივიზიონი - დაწინაურების ჯგუფი

17:00ვორა - დინამო ტირანა -:-
17:00კორაბი პეშკოპი - ბურელი -:-

ალჟირი: ლიგის თასი

01:30ბელუიზდადი - მაგრა 0:1პენ
01:30კაბილიე - ჰუსეინ დეი 2:0
01:30საოურა - სკიდკა 4:0
01:30სეტიფი - ტლემსენი 1:2
01:30უსმ ალჟერი - ალჟერი 2:0

ანგოლა: ჟირაბოლა

18:00სანტა რიტა - პროგრესო -:-
18:00ფეროვიარიო დო ჰუამბო - საგრადა -:-
18:30დესპორტივო ჰუილა - კუანდო კუბანგო -:-
19:00ვილიეტი - პრიმერო დე აგოსტო -:-

ანდორა: პრიმერა დივიზიონი - გასავარდნი ჯგუფი

13:30ენგორდანი - პენია -:-
13:30კაროი - უე სანტა კოლომა -:-

ანდორა: პრიმერა დივიზიონი - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

18:30ატლეტიკ ესკალდესი - სანტ ჯულია -:-
18:30ინტერ კლუბ ესკალდესი - სანტა კოლომა -:-

არგენტინა: კოპა დე ლა ლიგა პროფესიონალი

01:00პატრონატო - ბოკა ხუნიორსი 1:0
17:00არსენალი სარანდი - ცენტრალ კორდობა -:-
19:10არგენტინოს ხუნიორსი - ესტუდიანტესი -:-
21:30პლატენსე - როსარიო ცენტრალი -:-
21:30რასინგი - სან-ლორენსო -:-
21:30რივერ პლეიტი - ალდოსივი -:-

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

23:00ოლ ბოიზი - ინსტიტუტო 1:2
21:00ხიმნასია ხუხუი - ბარაკას ცენტრალი -:-
22:00ალმაგრო - სან-მარტინ სან-ხუანი -:-
22:00სანტამარინა - ვილა დალმინი -:-
22:30აგროპეკუარიო - CA ესტუდიანტესი -:-
22:30ტემპერლეი - ატლეტიკო ატლანტა -:-

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი

23:00კრუჩერო დელ ნორტე - დეფ. პრონუნსიამიენტო 0:0
23:30სპორტივო ესტუდიანტესი - ფერო გენ.პიკო 1:4
22:00სოლ დე მაიო - იუვენტუდ უნიდა უნივერსიტარიო -:-
22:30დეპორტივო მადრინი - სანსინენა -:-
22:30დუგლას ჰაიგი - ბოკა უნიდოსი -:-
22:30ოლიმპო ბლანკა - დესამპარადოსი -:-
22:30რასინგი კორდობა - ხიმნასია ი ტირო -:-
22:30სიუდად ბოლივარი - ჩიპოლეტი -:-
22:30უნიონ სუნჩალესი - დეფენსორეს ბელგრანო ვრ -:-
22:45ჩაკო ფორ ევერი - სარმიენტო რეზისტენსია -:-
23:00ინდეპენდიენტე ჩივილკოი - სირკულო დეპორტივო -:-
23:00კლუბ სპორტივო პენარიოლი - ვილა მიტრე -:-
23:00ხიმნასია ე.რ. - გუალეგუაიჩუ -:-
23:00ჰურაკან ლას ჰერასი - კამიონეროს ბუენოს აირესი -:-
23:30ცენტრალ ნორტე - სპორტივო ბელგრანო -:-

არგენტინა: პრიმერა B - აპერტურა

22:30ფენიქსი - კომუნიკასიონესი -:-

არგენტინა: პრიმერა C - აპერტურა

22:30იტუსაინგო - სპორტივო იტალიანო -:-
22:30კლეიპოლი - კლუბ ლუხანი -:-
22:30რეალ პილარი - მიდლენდი -:-

არგენტინა: პრიმერა D - აპერტურა

22:30დეფ. დე კამბასერესი - ლინიერსი -:-
22:30ლუგანო - CSR ესპანიოლი -:-
22:30პუერტო ნუევო - დეპოპრტივო მუნისი -:-

არგენტინა: პრიმერა A ქ - აპერტურა

18:00ესტუდიანტესი ქ - ჰურაკანი ქ -:-
18:00პლატენსე ქ - რივერ პლეიტი ქ -:-

არუბა: დივიზიონ დი ონორი

02:00ლა ფამა - ბრიტანია -:-
04:00კარაველი - დეპორტივო ნასიონალი -:-

აშშ: MLS

23:00ვანკუვერ ვაითქეფსი - კლუბ დე ფუტ მონრეალი 2:0
23:30დალასი - ჰიუსტონ დინამო 1:1
02:00ორლანდო სიტი - ნიუ იორკ სიტი 1:1
04:00ლოს ანჯელეს გალაქსი - ლოს ანჯელესი 2:1
06:00კოლორადო რაპიდსი - მინესოტა 3:2
21:00ინტერი მაიამი - ატლანტა იუნაიტედი -:-
23:00პორტლენდ ტიმბერსი - სიეტლ საუნდერსი -:-

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

03:00ინდი ილევენი - ტულსა 0:2
03:30ლუისვილ სიტი - ბირმინგემი 1:1
03:30მაიამი - ჰარტფორდ ატლეტიკი 0:1
03:30ტამპა ბეი - პიტსბურგი 3:0
04:30სან ანტონიო - რეალ მონარქსი 2:2
05:30ელ პასო - ნიუ მექსიკო 1:1
80'ფინიქს რაიზინგი - ოკლენდ რუთსი 3:0

აშშ: USL ლიგა 1

02:30რიჩმონდ კიკერსი - ტორმენტა 2:0
03:00ჩრდილოეთ კაროლინა - გრინვილი 1:2
04:30ნორს ტეხასი - ჩატანუგა რედ ვულვზი 0:1
06:00ტუსონი - ფორვარდ მედისონი 1:1

აშშ: USL ლიგა 2

00:00გადაიდომაიამი სიტი - ტამპა ბეი U23 -:-
03:00ვესტონი - მაიამი სიტი -:-
03:00ნორსერნ ვირჯინია - ფილადელფია ლოუნ სთარი -:-

აშშ: ნისა - საგაზაფხულო სეზონი

03:30მერილენდ ბობქეთსი - სტემპთაუნი -:-
03:30ჩატანუგა - მიჩიგან სტარზი -:-

ბაჰრეინი: პრემიერ ლიგა

23:00ალ-აჰლი მანამა - ალ-ნაჯმა 3:1
23:00ალ-რიფა - მალკია 2:1
23:00ალ-ჰადი - ბუსაიტენი 3:2
23:00ისტ რიფა - ალ-ბუდაია 1:4

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა

16:30ენერგეტიკ-ბგუ - ჟოდინო -:-
18:30ისლოჩი მინსკი - დინამო მინსკი -:-
21:30შახტიორი სოლიგორსკი - ბატე -:-

ბელარუსი: I ლიგა

14:30არსენალი ძიარჟინსკი - ბარანოვიცი -:-
16:30პეტრიკოვი - ლიდა -:-
18:30კრუმკაჩი - ბელშინა -:-

ბელგია: იუპილერლიგა - კონფერენციის ლიგის ჯგუფი

18:00მეხელენი - ოსტენდე -:-

ბენინი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

19:00დინამო პარაკუ - დამისა -:-
19:00ეთერნელი - აიემა -:-
19:00კოტონუ - დრაგონსი -:-
19:00ჰოდიო - ბემბერეკე -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

23:00სტრონგესტი - როიალ პარი 3:0
01:15სან-ხოსე - ბოლივარი 0:5
03:30ინდეპენდინტე პეტროლეროსი - პალმაფლორი 2:0
23:00ნასიონალ პოტოსი - გუაბირა -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - FBiH

19:00ვის სიმ-ბაუ - გოსკ გაბელა -:-
19:00ჰაძიცი - იედინსტვო ბიჰაცი -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - RS

18:30კოზარსკა დუბიცა - ზვიეზდა 09 -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი ალაგოანო - პლეი-ოფი

00:00CSE - CSA 1:1
23:00ალიანსა - რეგატასი -:-

ბრაზილია: კამპეონატო ამაზონენსე - პლეი-ოფი

00:05მანაუ - ნასიონალი-ამ 3:1
23:30პრინცესა სოლიმოესი - სან რაიმუნდო -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი ბაიანო - პლეი-ოფი

23:00ალაგოინჰასი - იუაზეირენსე -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი ბრაზილიენსე - მესამე ეტაპი

22:30გამა - ლუზიანია -:-
22:30სეილანდია - ბრაზილიენსე -:-

ბრაზილია: კამპეონატო კაპიხაბა - პლეი-ოფი

01:30რიო ბრანკო ეს - სერა 1:0
22:00რეალ ნოროესტე - ესტრელა დო ნორტე -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი კარიოკა - ტაკა გუანაბარა - პლეი ოფები

04:05ფლამენგო - ვოლტა რედონდა 4:1
23:00ფლუმინენსე - პორტუგესა -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი კარიოკა - ტაკა რიო

23:00ვასკო და გამა - მადურეირა 2:1

ბრაზილია: ჩემპიონატი კატარინენსე - პლეი-ოფი

23:00ფიგუეირენსე - შაპეკოენსე -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი სეარენსე - მეორე ეტაპი

04:00ფორტალეზა - ფეროვიარიო 0:0
22:30ატლეტიკო - კრატო -:-
22:30პაკახუსი - იკასა -:-
23:00კაუკაია - სეარა -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი გაუჩო - პირველი ეტაპი - პლეი ოფები

02:00ინტერნასიონალი - იუვენტუდე 4:1
23:00გრემიო - სერ კახიასი -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი გოიანო - პლეი-ოფი

23:00აპარესიდენსე - ვილა ნოვა -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი მარანჰენსე - პლეი-ოფი

02:00სამპაიო კორეა - პინეირო 1:0პენ

ბრაზილია: ჩემპიონატი მატოგროსენსე - პლეი-ოფი

17:00კუიაბა ესპორტე - აკაო -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი მინიერო - პლეი-ოფი

23:30ატლეტიკო მინეირო - ტომბენსე 1:1
23:00ამერიკა მგ - კრუზეირო -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი პარაენსე - პლეი-ოფი

17:00ტუნა ლუსო - რემო -:-
22:30კასტანჰალი - პაისანდუ -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი პარაიბანო

23:00კამპინენსე - პერილიმა 4:3
23:00კაიაზეირენსე - სოუსა -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი პარანაენსე

23:00კასკაველი - პარანა 1:2
01:00ოპერარიო - კიანორტე 3:0

ბრაზილია: ჩემპიონატი პაულისტა

23:00ბოტაფოგო სპ - ბრაგანტინო -:-
23:00ინტერნაიონალ ლიმეირა - გუარანი -:-
23:00იტუანო - სანტო ანდრე -:-
23:00კორინთიანსი - ნოვორიზონტინო -:-
23:00მირასოლი - სან-პაულუ -:-
23:00პონტე-პრეტა - პალმეირასი -:-
23:00სან კაეტანო - ფეროვიარია -:-
23:00სანტოსი - საო ბენტო -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი პერნამბუკანო - გასავარდნი ჯგუფი

22:00აკადემიკა ვიტორია - რეტრო -:-
22:00ცენტრალი სკ - სეტე დე სეტემბრო -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი პერნამბუკანო - პლეი-ოფი

23:00ნაუტიკო - სანტა კრუზი -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი პიაუიენსე

16:00ფლუმინენსე-PI - პიკოსი -:-
22:45აე ალტოსი - პარნაჰიბა -:-
22:45იულჰო ესპორტე - რივერ-პი -:-
22:45ფლამენგო პი - ტირადენტესი-PI -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი პოტიგუარი - მეორე ეტაპი

22:00პოტიგუარი - ასსუ რნ -:-
23:00ფორცა ე ლუზი - აბც -:-

ბრაზილია: რონდონიენსე

23:30გუაპორე - უნიაო კაკოალენშე -:-
23:30პორტო ველო - გენუსი -:-
23:30რეალ არიკემესი - რონდონიენსე -:-
00:00ბარსელონა RO - ი-პარანა -:-

ბრაზილია: კამპეონატო რორაიმენსე - პირველი ეტაპი

00:00ატლ. რორაიმა - საო რაიმუნდო რრ 0:3
02:00ატლეტიკო რიო ნეგრო - ნაუტიკო -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი სერჟიპანო - პლეი-ოფი

23:00კონფიანკა - სერგიპე 0:1
23:00იტაბაიანა - ლაგარტო -:-

ბრაზილია: ჩემპიონატი სულ-მატოგროსენსე - მეორე ეტაპი

23:00უნიაო - ოპერარიო მს -:-

ბრაზილია: კოპა დო ბრაზილია U20

18:00ავაი U20 - ABC U20 -:-
22:00ვასკო და გამა U20 - საო რაიმუნდო რრ U20 -:-
22:00სან ხოსე U20 - ბოტაფოგო U20 -:-
23:00ნაუტიკო U20 - პალმეირასი U20 -:-

ბრაზილია: კოპა დო ნორდესტე - პლეი-ოფი

23:00სეარა - ბაია 1:3პენ

ბრაზილია: ბრაზილეირო ქ

03:00სან-პაულუ ქ - ინტერნასიონალი ქ 2:0
03:00ფეროვიარია ქ - ავაი ქინდერმანი ქ 1:0
22:00ნაპოლი ქ - მინასი ქ -:-
22:00ფლამენგო ქ - სან ხოსე ქ -:-
00:00ავაი ქინდერმანი ქ - ბოტაფოგო ქ -:-
00:00გრემიო ქ - ფლამენგო ქ -:-
00:00ინტერნასიონალი ქ - მინასი ქ -:-
00:00კორინთიანსი ქ - რეალ ბრაზილია ქ -:-
00:00კრუზეირო ქ - ბოტაფოგო ქ -:-
00:00პალმეირასი ქ - ბაია ქ -:-
00:00სან-პაულუ ქ - ნაპოლი ქ -:-
00:00სანტოსი ქ - სან ხოსე ქ -:-
00:00ფეროვიარია ქ - კრუზეირო ქ -:-

ბულგარეთი: პირველი ლიგა - ევროპა ლიგის ჯგუფი

19:30ჩერნო მორე - ცარსკო სელო -:-
21:45ბოტევ პლოვდივი - ლევსკი -:-

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-აღმოსავლეთი

19:00ლევსკი კარლოვო - ნესებარი -:-
19:00სოკოლ მარკოვო - გორსკი იზვორი -:-

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-აღმოსავლეთი

18:00დობრიჩი - დოროსტოლი -:-
18:00ტოპოლიტე - დუნავ რუსე -:-
18:00ჩერნოლომეცი - ლუდოგორეცი III -:-

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-დასავლეთი

16:00ტრიავნა - აკადემიკი სვიშტოვი -:-
19:00ბდინ ვიდინი - მეზდრა -:-
19:00ეტარი II - პარტიზანი ცერვენ ბრიაგი -:-
19:00ვიჰარ სლავიანოვო - დრენოვეცი -:-
19:00იანტრა პოლსკი ტრამბეში - პეშტერა გალატა -:-
19:00ოფკ ლვვსკი - პარვა ატომნა -:-
19:00სევლიევო - პავლიკენი -:-
19:00სპარტაკი პლევენი - ლევსკი ლომი -:-

ბურკინა ფასო: პრემიერ ლიგა

20:00როიალი - დუანესი -:-
20:00სალიტასი - კუდუგუ -:-

ბურუნდი: პრეზიდენტის თასი

17:00ლე მესაჯერ ნგოზი - ბუმამურუ -:-
17:00ოლიმპიკ სტარი - მუსონგატი -:-
17:00ფლამბო დუ ცენტრი - გარაჟ ექსპრესი -:-

გამბია: GFA ლიგა

00:30ფორჩუნი - ჰოქსი -:-
02:30ბანჯულ იუნაიტედი - გამბია პორტსი -:-

განა: პრემიერ ლიგა

19:00ადუანა სტარზი - ბერეკუმ ჩელსი -:-
19:00აშანტი - ილევენ ვონდერსი -:-
19:00ებუსუა - ლეგონი -:-
19:00ინტერ ელაისი - ელმინა შარკსი -:-
19:00კარელა - ბეჩემ იუნაიტედი -:-
19:00ლიბერთი - მედეამა -:-
22:00ჰართს ოფ ოუქ - ფაისალი -:-

გერმანია: ბუნდესლიგა

15:30კიოლნი - ფრაიბურგი -:-
17:30აინტრახტი - მაინცი -:-
20:00ჰერტა - არმინია ბილეფელდი -:-

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა

15:30აუე - პადერბორნი -:-
15:30ბოხუმი - რეგენსბურგი -:-
15:30ჰაიდენჰაიმი - ზანდჰაუზენი -:-

გერმანია: 3. ლიგა

15:00მეპენი - ლიუბეკი -:-
16:00ბაიერნი II - უნტერჰახინგი -:-

გერმანია: ბუნდესლიგა ქ

15:00ვოლფსბურგი ქ - მიუნხენის ბაიერნი ქ -:-
16:00დუისბურგი ქ - ვერდერი ბრემენი ქ -:-
16:00ლევერკუზენი ქ - მეპენი ქ -:-
16:00პოტსდამი ქ - აინტრახტი ფრანკფურტი ქ -:-
16:00ფრაიბურგი ქ - სგს ესენი ქ -:-

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა 1

13:00ანდერნახი ქ - მიუნხენის ბაიერნი 2 W -:-
13:00არმინია ბილეფელდი ქ - ლაიპციგი ქ -:-
13:00ვოლფსბურგი 2 W - გლადბახი ქ -:-
16:00ბერგჰოფენი ქ - ბორუსია ბოხოლტი ქ -:-
16:00ინგოლშტადტი ქ - ჰოფენჰაიმი 2 W -:-
16:00კიოლნი ქ - ვურცბურგერ კიკერსი ქ -:-
16:00ნიდერკირხენი ქ - ზაარბრიუკენი ქ -:-
16:00ტურბინე პოტსდამი 2 W - იენა ქ -:-

გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა - პლეი ოფები

01:00გუასტატოია - სანარატე 4:1
04:00კომუნიკასიონესი - საკაჩისპასი 1:0
21:00მუნისიპალი - იზტაპა -:-
00:00სანტა ლუსია - კობან იმპერიალი -:-

გვინეა: ლიგა 1

18:30ვაკრია - ფელო სტარი -:-
18:30კამსარი - ასფაგი -:-

გიბრალტარი: ეროვნული ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

18:00მონს კალპე - ლინკოლნ რედ იმპსი -:-

დანია: სუპერლიგა - გასავარდნი ჯგუფი

16:00ვეილე - სონდერიისკე -:-
16:00ლიუნგბიუ - ჰორსენსი -:-

დანია: სუპერლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

18:00რანდერსი - ორჰუსი -:-
20:00ბრონდბიუ - მიდტიულანდი -:-

დანია: 2 დივიზიონი - ჯგუფი 1

15:00ჰოლსტებრო - ჰოლბაეკი -:-

დანია: 2 დივიზიონი - ჯგუფი 2

15:00სლაგელსე - აბ კოპენჰაგენი -:-

დომინიკელთა რესპ.: LDF

00:00მოკა - ვეგა რეალი 1:1
01:00სან-კრისტობალი - დელფინეს დელ ესტე 1:1
00:00ჯარაბაკოა - უნივერსიდადი -:-

ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა

23:30არაბ კონტრაქტორსი - ელ-ენტაგ ელ-ჰარბი 1:1
23:30ელ-გაიში - გაზლ ელ მაჰალაჰი -:-
23:30ელ-მასრი - მისრი -:-
23:30ენპი - ალ იტიჰადი -:-
23:30პირამიდსი - კერამიკა კლეოპატრა -:-

ეკვადორი: ლიგა პრო - პირველი ეტაპი

00:30ინდეპენდიენტე დელ ვალე - ლდუ კიტო 3:1
03:30გადაიდობარსელონა გუაიაკილი - ემელეკი -:-
22:00მუშუკ რუნა - უნივერსიდად კათოლიკა -:-
00:30დელფინი - ოლმედო -:-

ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა - პლეი ოფები

05:15მეტაპანი - ლუის ანხელ ფირპო 1:3

ესვატინი: MTN პრემიერ ლიგა

14:30იანგ ბუფალოზი - დენვერ პიონერსი -:-
14:30მანზინი სი ბირდსი - მილინგ ჰოტსფურსი -:-
14:30მბაბანე სვალ. - მონენი პირატსი -:-
17:00გრინ მამბა - მჰლუმე -:-
17:00მბაბანე ჰაილანდერსი - ბლექ სვალოუსი -:-
17:00ტამბანკულუ - მანცინი უონდერერსი -:-
17:00ტინიოსი - როიალ ლეოპარდსი -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა

23:00ატლეტიკი ბილბაო - ოსასუნა 2:2
16:00ხეტაფე - ეიბარი -:-
18:15ვალენსია - ვალიადოლიდი -:-
20:30ვილიარეალი - სელტა ვიგო -:-
23:00რეალ მადრიდი - სევილია -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

23:00მალაგა - მალიორკა 1:1
16:00მირანდესი - ფუენლაბრადა -:-
18:00რეალ ოვიედო - საბადელი -:-
20:15კართაგენა - კასტელონი -:-
20:15ლოგრონესი - ხირონა -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დივიზიონი B - ჯგუფი 1 - გასავარდნი ჯგუფი

14:00კორუხო - ლეალტადი -:-
19:00გუიხუელო - კოვადონგა -:-
19:00პონტევედრა - ხიხონი B -:-
19:00სალამანკა - რეალ ოვიედო B -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დივიზიონი B - ჯგუფი 1 - დაწინაურების ჯგუფი

14:00ბურგოსი - სელტა ვიგო B -:-
14:00ვალიადოლიდი პრომესასი - უნიონისტას დე სალამანკა -:-
14:00ლეონესა - ზამორა -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დივიზიონი B - ჯგუფი 1 - მეორე ეტაპი

14:00მარინო დე ლუანკო - ფეროლი -:-
14:00ნუმანსია - დეპორტივო ლა კორუნია -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დივიზიონი B - ჯგუფი 2 - გასავარდნი ჯგუფი

19:00ალავესი B - ეხეა -:-
19:00პორტუგალეტე - იზარა -:-
20:00ბარაკალდო - მუტილვერა -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დივიზიონი B - ჯგუფი 2 - დაწინაურების ჯგუფი

14:00კალაჰორა - ამორებიეტა -:-
14:00ლოგრონესი - ატლეტიკი ბილბაო B -:-
14:00ტუდელანო - რ. სოსიედადი B -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დივიზიონი B - ჯგუფი 2 - მეორე ეტაპი

19:00არენას კლუბი - ებრო -:-
20:00რეალ უნიონი - ოსასუნა B -:-
20:00სანტანდერი - ტარაზონა -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დივიზიონი B - ჯგუფი 3 - გასავარდნი ჯგუფი

13:45ესპანიოლი B - ორიუელა -:-
14:00ლ ჰოსპიტალეტი - პენა დეპორტივა -:-
14:00პრატი - ატზენეტა -:-
19:00ოლოტი - ვალენსია B -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დივიზიონი B - ჯგუფი 3 - დაწინაურების ჯგუფი

14:00ალკოიანო - ანდორა -:-
14:00ვილიარეალი B - ბარსელონა B -:-
14:00იბიცა - ხიმნასტიკი -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დივიზიონი B - ჯგუფი 3 - მეორე ეტაპი

14:00კორნელა - ლა ნუსია -:-
19:00ლაგოსტერა - ლევანტე B -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დივიზიონი B - ჯგუფი 4 - გასავარდნი ჯგუფი

15:00ლას პალმასი B - იეკლანო -:-
20:00რეკრეატივო უელვა - ელ ეხიდო -:-
22:00მარბელა - გრანადა B -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დივიზიონი B - ჯგუფი 4 - დაწინაურების ჯგუფი

14:00ბეტისი B - სან ფერნანდო -:-
14:00ლინარესი - სანლუკენო -:-
14:00უკამ მურსია - ალგესირასი -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დივიზიონი B - ჯგუფი 4 - მეორე ეტაპი

14:00კორდობა - კადიზი B -:-
14:00მურსია - ტამარასეიტე -:-
14:00სევილია B - ლინენსე -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დივიზიონი B - ჯგუფი 5 - გასავარდნი ჯგუფი

14:00ატლეტიკო მადრიდი B - ვილარუბია -:-
14:00ლას როზასი - სოკუელამოსი -:-
14:00პობლენსე - მელილია -:-
19:00ხეტაფე B - ვილარობლედო -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დივიზიონი B - ჯგუფი 5 - დაწინაურების ჯგუფი

14:00ბადახოსი - სან სებასტიან რეიესი -:-
14:00ექსტრემადურა - ინტერნასიონალ დე მადრიდი -:-
14:00ტალავერა - რეალ მადრიდი B -:-

ესპანეთი: სეგუნდა დივიზიონი B - ჯგუფი 5 - მეორე ეტაპი

14:00ვილანოვენსე - რაიო მახადაჰონდა -:-
14:00მერიდა - ბალეარესი -:-
20:00დონ ბენიტო - ნავალკარნერო -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 1 - გასავარდნი ჯგუფი

14:30პონტელასი - ვივეირო -:-
19:15ბარკო - არზუა -:-
19:30ოურენსე - პაიოსაკო -:-
19:30რიბადუმია - ფისტერა -:-
20:00ატიოსი - აგრუპასიონ ესტუდიანტილი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 1 - დაწინაურების ჯგუფი

19:00არენტეირო - ბერგანტინოსი -:-
20:00გადაიდოალონდრასი - პოლვორინი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 1 - მეორე ეტაპი

20:00ესტრადენსე - რასინგ კლუბ ვილალბესი -:-
20:00რაპიდო დე ბუზასი - დეპორტივო ფაბრილი -:-
20:00ჩოკო - სილვა სდ -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 2 - გასავარდნი ჯგუფი

13:45კონდალი - ავილესი -:-
14:00კლუბ სიერო - მოსკონია -:-
20:00ვალდესოტო - ნავარო -:-
20:15კოლუნგა - ვალობინი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 2 - დაწინაურების ჯგუფი

19:00ელ სან-მარტინი - ლანერა -:-
19:00ენტრეგუ - უნიონ კლუბ სეარესი -:-
19:00ლანესი - რეალ ავილესი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 2 - მეორე ეტაპი

19:00ბასიკო ურაკა - ხიხონ ინდუსტრიალი -:-
19:00რეალი ტიტანიკო - ლენენსე -:-
19:00ტუილა - კაუდალ დეპორტივო -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 3 - გასავარდნი ჯგუფი

14:00გუარნიზო - ბარქუერენო -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 3 - დაწინაურების ჯგუფი

19:00ტორელავეგა - კაიონი -:-
19:00ტროპეზონი - რასინგი სანტანდერი B -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 3 - მეორე ეტაპი

19:30ვიმენორი - ტექსტილ ესკუდო -:-
20:00გადაიდოკარტესი - სამანო -:-
20:00გადაიდოსელაია - ატლეტიკო ალბერისია -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 4 - გასავარდნი ჯგუფი

18:30ტოლოსა - სანტურცი -:-
19:30სომოროსტრო - სოდუპე -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 4 - დაწინაურების ჯგუფი

19:30სესტაო - პასაია -:-
21:00რეალ სოსიედადი C - ვიტორია -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 4 - მეორე ეტაპი

13:15სანტუხუ - ბასკონია -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 5 - გასავარდნი ჯგუფი

14:00მონტანესა - უე სანტსი -:-
14:00პობლა მაფუმეტი - პერალადა -:-
18:30ვალსი - ჰორტა -:-
19:00იგუალადა - ფიგუერესი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 5 - დაწინაურების ჯგუფი

14:30ვილაფრანკა - სერდანიოლა -:-
20:00ეუროპა - ხირონა B -:-
20:00ტერასა - გრანოლერსი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 5 - მეორე ეტაპი

14:00კასტელდეფელსი - გრამა -:-
14:00მანრესა - სანტ ანდრეუ -:-
14:00სან კრისტობალი - ვილასარ დე მარი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 6 - გასავარდნი ჯგუფი

13:45ვილახოიოსა - ასერო -:-
19:00ნოველდა - ტორენტი -:-
20:00კრევილიენტე - ვილამარხანტი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 6 - დაწინაურების ჯგუფი

20:00ელდენსე - ალზირა -:-
20:00ილისიტანო - საგუნტინო -:-
20:00ინტერსიტი - როდა -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 6 - მეორე ეტაპი

20:00ოლიმპიკ ხატივა - ვილიარეალი C -:-
20:00ხოვე - სილია -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 7 - გასავარდნი ჯგუფი

13:30ატლეტიკო პინტო - კომპლუტენსე -:-
13:30ელ ალამო - ვილანუევა -:-
13:30ვილავერდე სან ადრესი - სანტა ანა -:-
13:30რეალ არანუეზი - სან ფერნანდო -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 7 - დაწინაურების ჯგუფი

13:30ალკორკონი B - მორატალაზი -:-
13:30ლეგანესი B - უნიონ ადარვე -:-
13:30მოსტოლესი - რაიო ვალეკანო B -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 7 - მეორე ეტაპი

13:30კარაბანშელი - ფლეტ ეარსი -:-
13:30პარლა - პოზუელო დე ალარკონი -:-
13:30ტრივალ ვალდერასი - ტორეხონი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 8 - გასავარდნი ჯგუფი

19:00ბუპოლსა - სალამანკა B -:-
19:00ლა გრანხა - ბეკერილი -:-
19:00რეალ ბურგოსი - პენარანდა -:-
19:00სებრერენა - სანტა მარტა ტორმესი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 8 - დაწინაურების ჯგუფი

19:00სეგოვიანა - კრისტო ატლეტიკო -:-
20:00ბურგოს პრომესასი - ლეონესა B -:-
20:00ნუმანსია B - ატლეტიკო ასტორგა -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 9 - გასავარდნი ჯგუფი

14:00ესტეპონა - მარაკენა -:-
14:15ალჰაურინო - ალმერია -:-
19:00მოტრილი - ატლეტიკო დე პორკუნა -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 9 - დაწინაურების ჯგუფი

20:30ელ პალო - ტორედონხიმენო -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 9 - მეორე ეტაპი

14:00ალჰაურინი - უეტორ ტახარი -:-
14:00მალაგა B - უეტორ ვეგა -:-
14:00ხუვენტუდ ტორემოლინოსი - ტორეპეროგილი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 10 - გასავარდნი ჯგუფი

14:00კასტილეხა - არკოსი -:-
14:00ლა პალმა - კონილი -:-
14:00ხერენა - ლებრიხანა -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 10 - დაწინაურების ჯგუფი

20:30პუენტე გენილი - ხერესი დეპორტივო -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 10 - მეორე ეტაპი

14:00უტრერა - ანტონიანო -:-
20:00პოზობლანკო - როტა -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 11 - გასავარდნი ჯგუფი

20:00ლიოსეტენსე - კარდასარი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 11 - დაწინაურების ჯგუფი

14:00ფორმენტერა - იბიცა ისლას პიტიუსასი -:-
20:30პლატეს დე კალვია - კონსტანსია -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 11 - მეორე ეტაპი

14:00მალიორკა B - კოლერენსე -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 12 - გასავარდნი ჯგუფი

15:00ატლეტიკო ვიქტორია - UD გუია -:-
15:00ვერა - არუკასი -:-
15:00ტაკორონტე - ვილია სანტა ბრიგიდა -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 12 - დაწინაურების ჯგუფი

14:30ატლეტიკო პასო - ლას პალმასი C -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 12 - მეორე ეტაპი

15:00CD ბუზანადა - უნიონ ვიერა -:-
15:00ტენერიფე B - გრან ტარახალი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 13 - გასავარდნი ჯგუფი

12:15ედმფ ჩურა - სიუდად დე მურსია -:-
13:30მინერვა - მულენო -:-
14:00ელ პალმარი - ლორკა -:-
14:30პოლუს ულტრა - უერკალ-ოვერა -:-
20:00ოლიმპიკო დე ტოტანა - დეპორტივა მინერა -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 13 - დაწინაურების ჯგუფი

19:00რეალ მურსია B - კართაგენა B -:-
20:30აგუილასი - მარ მენორი -:-
21:00პულპილენო - რასინგი მურსია -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 13 - მეორე ეტაპი

13:00ლოს გარესი - კართაგენა -:-
13:30ბულენსე - ლა უნიონი -:-
20:00უკამ მურსია B - მაზარონი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 14 - გასავარდნი ჯგუფი

13:00ჩინატო - ვალვერდენო -:-
14:00კალამონტე - ტრუხილიო -:-
14:00კამპანარიო - ოლივენცა -:-
20:00კპ ვალდივია - ფუენტე დე კანტოსი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 14 - დაწინაურების ჯგუფი

20:00ხერეზი - მორალო -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 15 - გასავარდნი ჯგუფი

18:30პენა აზაგრესა - კორელიანო -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 15 - დაწინაურების ჯგუფი

19:00პენა - ვალ ეგუესი -:-
19:00სირბონერო - ბეთი კოზკორი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 15 - მეორე ეტაპი

19:00კანტოლაგუა - ბურალდესი -:-
19:00მურჩანტე - უარტე -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 16 - გასავარდნი ჯგუფი

19:00კალასანსიო - ვიანესი -:-
19:00პრადეხონი - აგონსილიო -:-
19:00რივერ ებრო - ვილეგასი -:-
19:00ტედეონი - კომილიასი -:-
19:30ალბერიტე - ბერსეო -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 16 - დაწინაურების ჯგუფი

19:00ლოგრონეს პრომესასი - ვარეა -:-
19:00ნახარა - ანგუიანო -:-
19:00რასინგი როხა - ალფარო -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 16 - მეორე ეტაპი

19:00კასალარეინა - კალზადა -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 17 - გასავარდნი ჯგუფი

14:00საბინანიგო - ატლეტიკო მონზონი -:-
19:00ალმუდევარი - ტამარიტე -:-
19:00რობრესი - ვალდეფიერო -:-
19:30ეპილა - ფრაგა -:-
19:30ვილანუევა - კარინენა -:-
20:00სარინენა - სან ხუანი სარაგოსა 3:0

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 17 - დაწინაურების ჯგუფი

19:30ბრეა - უესკა B -:-
19:30კუარტე - ტერუელი -:-
19:30უტებო - ბელჩიტე 97 -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 17 - მეორე ეტაპი

19:30ბარბასტრო - ილუეკა -:-
19:30ბორხა - სარაგოსა B -:-
19:30კალამოხა - ბინეფარი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 18 - გასავარდნი ჯგუფი

13:30ილესკასი - ლა სოლანა -:-
20:00პედრონერასი - ატლეტიკო იბანესი -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 18 - დაწინაურების ჯგუფი

20:00მარჩამალო - ალბასეტე B -:-
20:00ტოლედო - კუინტანარი -:-
20:00ტორიოსი - პუერტოლანო -:-

ესპანეთი: ტერსერას დივიზიონი - ჯგუფი 18 - მეორე ეტაპი

20:00გვადალახარა - სიუდად რეალი -:-
20:00ტარანკონი - ლა როდა -:-

ესპანეთი: პრიმერა დივიზიონი ქ

13:00სევილია ქ - დეპორტივო ლა კორუნია ქ -:-
14:00მადრიდი კ. ქ - ატლეტიკო მადრიდი ქ -:-
14:00სანტა ტერეზა ქ - ვალენსია ქ -:-
14:00უელვა ქ - ლოგრონო ქ -:-
14:30გრანადილია ტენერიფე ქ - ბარსელონა ქ -:-
15:30ესპანიოლი ქ - ლევანტე ქ -:-
18:30ატლეტიკი ბილბაო ქ - რეალ სოსიედადი ქ -:-

ესტონეთი: მეისტრილიგა

16:00პაიდე - ლევადია -:-

ესტონეთი: ესილიგა

14:00პარნუ - ტამეკა ტარტუ U21 -:-
14:00ტალინა კალევი - მაარდუ -:-
20:00ნომე უტდ - ტარტუ ველკო -:-

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი - პირველი ეტაპი

00:00ლალა - ატლეტიკო ვენესუელა 2:2
02:15გრან ვალენსია - იარაკუიანოსი 1:0
04:30დეპორტივო ტაჩირა - ტრუხილანოსი 2:0
00:00ლა-გუაირა - კარაბობო -:-

ზამბია: სუპერლიგა

16:00ფრიზონ ლეოპარდსი - ნაპსა სტარზი -:-
17:00გრინ ბუფალოს - ლუმვანა რადიანტსი -:-
17:00გრინ იგლზი - ლუსაკა დინამოსი -:-
17:00ინდენი - იანგ გრინ იგლზი -:-
17:00ფაუერ დინამოსი - ნკანა -:-

თურქეთი: 1. ლიგა

19:00ალტაი - ბანდირმასპორი -:-
19:00ანკარასპორი - ისთანბულსპორი -:-
19:00ბალიკესირსპორი - ალტინორდუ -:-
19:00ბურსასპორი - ქეჩიორენგუჩუ -:-
21:30ადანასპორი - სამსუნსპორი -:-
21:30მენემენსპორი - ადანა დემირსპორი -:-
21:30ტუზლასპორი - გირესუნსპორი -:-

იაპონია: J1 ლიგა

14'იოკოჰამა - კობე 0:0
09:00ავისპა ფუკუოკა - კაშივა -:-
09:00შიმიზუ - იოკოჰამა -:-
10:00ტოკუშიმა - საპორო -:-
10:00შონანი - ოიტა -:-
11:00ურავა - ვეგალტა სენდაი -:-
12:00კაშიმა - ტოკიო -:-

იაპონია: J2 ლიგა

14'ბლაუბლიცი - ივატა 0:0
14'საგამიჰარა - მაჩიდა ზელვია 0:0
09:00ალბირექს ნიიგატა - მაცუმოტო იამაგა -:-
09:00კანაზავა - რენოფა იამაგუჩი -:-
09:00კიოტო - მონტედიო იამაგატა -:-
09:00კოფუ - ვერდი -:-
09:00მიტო - ტოჩიგი -:-
09:00ჩიბა - ოკაიამა -:-
10:00კუსაცუ - ომია არდია -:-
11:00გირავანზ კიტაკიუშუ - ვ-ვარენ ნაგასაკი -:-

იაპონია: ნადეშიკო ლიგა ქ

14'ანგევიოლეტ ჰიროშიმა ქ - ნგუ ნაგოია ქ 1:1
14'კუნოიჩი ქ - სეტაგაია სფიდა ქ 0:0
08:00გადაიდოსერესო ოსაკა ქ - ეჰიმე ქ -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა

23:15ლივერპული - საუთჰემპტონი 2:0
15:00ვულვზი - ბრაიტონი -:-
17:05ასტონ ვილა - მანჩესტერ იუნაიტედი -:-
19:30ვესტ ჰემი - ევერტონი -:-
22:00არსენალი - ვესტ ბრომვიჩი -:-

ინგლისი: ლიგა 1

15:00ბლექპული - ბრისტოლ როვერსი -:-
15:00დონკასტერი - პიტერბრო -:-
15:00იფსვიჩი - ფლიტვუდი -:-
15:00ლინკოლნ სიტი - უიმბლდონი -:-
15:00მილტონ კეინს დონსი - როჩდეილი -:-
15:00ოქსფორდ იუნაიტედი - ბარტონი -:-
15:00პორტსმუთი - ეკრინგტონი -:-
15:00სანდერლენდი - ნორთჰემპტონი -:-
15:00უიგანი - სუინდონი -:-
15:00ქრიუ - შრიუსბერი -:-
15:00ჩარლტონი - ჰალ -:-
15:00ჯილინგემი - პლიმუთი -:-

ინგლისი: ქალთა სუპერ ლიგა

17:30არსენალი ქ - ასტონ ვილა ქ -:-
17:30ბირმინგემი ქ - ტოტენჰემი ქ -:-
17:30ბრაიტონი ქ - ბრისტოლ სიტი ქ -:-
17:30ვესტ ჰემი ქ - მანჩესტერ სიტი ქ -:-
17:30მანჩესტერ იუნაიტედი ქ - ევერტონი ქ -:-
17:30ჩელსი ქ - რედინგი ქ -:-

იორდანია: პრემიერ ლიგა

23:30აქაბა - საჰაბი 2:0
23:30ალ ჯალილი - ალ სალტი -:-
23:30მაანი - ალ-ვეჰდატი -:-

ირანი: სპარსეთის ყურის პრო ლიგა

19:55სეფაჰანი - პერსეპოლისი -:-
20:50პეიკანი - ტრაქტორი -:-
21:45ესტეგლალი - ზობ აჰანი -:-

ირლანდია: ეროვნული ლიგა ქ

17:00თრითი იუნაიტედი ქ - შელბურნი ქ -:-

ისლანდია: უმაღლესი ლიგა

23:15აკრანესი - ვიკინგური რეიკიავიკი 1:1
23:15კოპავოგური - ფილკირი 2:2
23:15ლეიკნირი - ბრეიდაბლიკი 3:3
23:15კეფლავიკი - სტიარნანი -:-
23:15ჰაფნარფიორდური - ვალური -:-

ისლანდია: დივიზიონი 2

18:00კვ რეიკიავიკი - მაგნი -:-

ისრაელი: ლიგა ჰაალი - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

21:30მაკაბი თელ-ავივი - მაკაბი ჰაიფა -:-

ისრაელი: ლიგა ჰაალი - გასავარდნი ჯგუფი

20:00ჰაპოელი ჰადერა - ნათანია -:-

იტალია: სერია A

14:30ჯენოა - სასუოლო -:-
17:00ბენევენტო - კალიარი -:-
17:00ვერონა - ტორინო -:-
17:00პარმა - ატალანტა -:-
20:00რომა - კროტონე -:-
22:45იუვენტუსი - მილანი -:-

იტალია: სერია C - დაწინაურება - პლეი-ოფი

17:00ლეჩო - გროსეტო -:-
17:30პალერმო - ტერამო -:-
19:30ალბინოლეფე - პონტედერა -:-
19:30იუვე სტაბია - კასერტანა -:-
19:30კატანია - ფოჯია -:-
19:30მატელიჩა - სამბენედეტეზე -:-
19:30პრო პატრია - იუვენტუსი U23 -:-
19:30გადაიდოტრიესტინა - ვირტუს ვერონა -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

18:00HSL დერტონა - სალუცო -:-
18:00PDHA - გოცანო -:-
18:00ბრა - ბორგოსესია -:-
18:00იმპერია - ლენანო -:-
18:00კარონეზე - არკონატეზე -:-
18:00გადაიდოკიერი - ვადო -:-
18:00სესტრი ლევანტე - ლავანეზე -:-
18:00სიტა დი ვარეზე - კასტელანზესე -:-
18:00ფოზანო - კასალე -:-
18:00გადაიდოფოლგორე კარატეზე - სანრემეზე -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი B

18:00ბრენო - ფრანკიაკორტა -:-
18:00ვის ნოვა ჯიუზანო - ფანფულა -:-
18:00კარავაჯიო - USD კასატეზე -:-
18:00კრემა - სკანზოროშიატე -:-
18:00პონტე სან პიეტრო - სონა -:-
18:00რეალი კალეპინა - ბრუსაპორტო -:-
18:00სერენიო - კალვინა -:-
18:00გადაიდოტრირიუმი - ჩისერანო-ბერგამო -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი C

18:00ადრიეზე - ესტე -:-
18:00ბოლცანო - ამბროსიანა -:-
18:00კალდიერო ტერმე - ბელუნო -:-
18:00კამპოდარსეგო - კიარლინს მუზანე -:-
18:00კარტილიანო - დელტა როვიგო -:-
18:00ლუპარენსე - უნიონ ფელტრე -:-
18:00მანზანესე - ტრენტო -:-
18:00მესტრე - სან ჯორჯო-სედიკო -:-
18:00მონტებელუნა - უნიონ კლოდიენი -:-
18:00ჩიონსი - არზინიანოკამპო -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი D

18:00გივიცანო ბორგო - კორტიჩელა -:-
18:00გადაიდოკორეგეზე - ფიორენცუოლა -:-
18:00ლენტიჯიონე - სერავეზა პოზი -:-
18:00მეცოლარა - მარინანეზე -:-
18:00პრო ლივორნო - ბანოლეზე -:-
18:00გადაიდოპროგრესო - სამაურეზე -:-
18:00რეალ ფორტე კერკეტა - ალიანეზე კალჩო -:-
18:00რიმინი - პრატო -:-
18:00სასო მარკონი - ფორლი -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი E

17:00ტრესტინა - სიენა -:-
18:00კანარა - გრასინა -:-
18:00ლორნანო ბადეზე - ტიფერნო ლერჩი -:-
18:00მონტევარკი კალჩო - სინალუნგეზე -:-
18:00მონტესპაკატო - სანჯიოვანეზე -:-
18:00სან დონატო - ოსტია მარე -:-
18:00სკადიჩი - ფოლინო -:-
18:00ტრასტევერე კალჩო - პიანეზე -:-
18:00ფოლონიკა გავორანო - ფლამინია -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი F

18:00ვაზტესე - ნოტარესკო -:-
18:00გადაიდოვასტოჯირარდი - კასტელნუოვო ვომანო -:-
18:00პინეტო კალჩო - ანონეზე -:-
18:00პორტო სანტ'ელპიდიო - კასტელფიდარდო -:-
18:00რეკანატეზე - კამპობასო -:-
18:00გადაიდორიეტი - აპრილია -:-
18:00სინტიალბალონგა - ფიუჯი -:-
18:00ტოლენტინო - მატეზე -:-
18:00ჯულიანოვა - მონტეჯორჯო -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი G

16:30კალჩო ჯულიანო - ლანუსეი კალჩო -:-
16:30მურავერა - ვის არტენა -:-
16:30სან ფელიჩე გლადიატორი - სასარი ტორესი -:-
17:00არზაჩენა - მონტეროსი -:-
17:00ინსიემე ფორმია - კარბონია -:-
17:00ლატე დოლჩე - სავოია -:-
18:00აფრაგოლესე - ლატინა -:-
18:00კაზინო - ნოჩერინა -:-
18:00ნუოვა ფლორიდა - სს ნოლა 1925 -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი H

18:00ბრინდიზი - აუდას ჩერინიოლა -:-
18:00გრავინა - მოლფეტა კალჩო -:-
18:00კასარანო - ლაველო -:-
18:00ნარდო - ფიდელის ანდრია -:-
18:00პუტეოლანა - ბიტონტო -:-
18:00რეალ ავერსა - ფრანკავილა -:-
18:00სორენტო - პიჩერნო -:-
18:00ტარანტო - პორტიჩი 1906 -:-
18:00ჩიტა დი ფასანო - ალტამურა -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი I

18:00აჩირეალე - კასტროვილარი -:-
18:00ბიანკავილა - პატერნო -:-
18:00ლიკატა - გელბისონ ჩილენტო -:-
18:00მესინა - სანტა მარია ჩილენტო -:-
18:00გადაიდორაგუზა - დატილო -:-
18:00როტონდა - მესინა -:-
18:00ს. აგატა - სან ლუკა -:-
18:00ჩიტანოვეზე - როკელა -:-

იტალია: პრიმავერა 1

12:30ფიორენტინა U19 - ჯენოა U19 -:-
19:00სასუოლო U19 - იუვენტუსი U19 -:-

იტალია: სერია A ქ

14:30მილანი ქ - ფიორენტინა ქ -:-
17:00სან მარინო ქ - ინტერი ქ -:-
17:00ფლორენტია ქ - რომა ქ -:-

იტალია: სერია B ქ

13:00კიევო ვერონა ქ - ვიჩენცა ქ -:-
13:30პერუჯა ქ - ტავანიაჩო ქ -:-
17:00ბრეშა ქ - პონტედერა ქ -:-
17:00ლაციო ქ - რომა ქ -:-
17:00ორობიჩა ქ - პომილიანო ქ -:-
17:00რავენა ქ - რიოზესე კომო ქ -:-
17:00ჩეზენა ქ - ჩიტადელა ქ -:-

კამბოჯა: C ლიგა

12:30პოლის კომისარი - კირივონგ სოკ სენ ჩეი -:-
15:00ფნომ პენ ქრაუნი - ელექტრისიტე დუ კამბოჯა -:-

კამერუნი: ელიტ One

18:00ბამბუტოსი - ფორტუნა მფოუ -:-
18:00ედინგ სპორტი - იაფუტი -:-
18:00კოტონსპორტი - აპეჯეს აკადემი -:-
18:00სტად რენარდი - დრაგონ დე იაუნდე -:-
18:00უნიონ დუალა - ბამენდა -:-
18:00ფოვუ ბაჰამი - ფეუჩეუ -:-

კენია: პრემიერ ლიგა

16:00გადაიდომატჰარე იუნაიტედი - რეინჯერსი -:-
16:00გადაიდოსოფაპაკა - ულინზი სტარსი -:-
16:00გადაიდოტუსკერი - ვესტერნ სტიმა -:-

კვიპროსი: პირველი დივიზიონი - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

19:00ანორთოსისი - აეკი ლარნაკა -:-
19:00ოლიმპიაკოსი ნიქოზია - აელი ლიმასოლი -:-

კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1

18:30ბლესინგი - დოფინ ნუარი -:-
18:30გრუპე ბაზანო - მანიემა -:-
18:30გადაიდოლუბუმბაში სპორტი - გრუპე ბაზანო -:-
18:30მოტემა პემბე - ვიტა კლუბი -:-
18:30სენ-ელუა ლუპოპო - სანგა ბალენდე -:-

კონგოს რესპუბლიკა: ლიგა 1

17:00ინტერ კლუბი - ნიკო-ნიკოიე -:-
17:00ნათალისი - ოტოჰო დოიო -:-
19:00დიაბლ ნუარი - კლუბ მოკანდა -:-
19:00შემინოტი - ტალანგე -:-

კოსოვო: სუპერლიგა

17:00არბერია - დრენიცა -:-
17:00დრიტა - ბალკანი -:-
17:00კფ ლაპი - ბესა -:-
17:00პრიშტინა - ფერონიკელი -:-
17:00ტრეპჩა 89 - გჯილანი -:-

კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - კლაუსურა - პლეი ოფები

21:00გუანაკასტეკა - პუნტარენასი -:-

კოტ-დ'იუვარი: ლიგა 1

19:30სო არმე - ასეკ მიმოსასი -:-
20:00სოლ - ბუაკე -:-
22:00სტელა აჯამე - რასინგი დ'აბიჯანი -:-

ლატვია: ოპტიბეთ ვირსლიგა

16:00რიგა - ლიეპაია -:-
18:00ვალმიერა - ნოაჰი -:-
20:30მეტა/ლუ - სპარტაკსი -:-

ლიბერია: LFA I დივიზიონი

19:30LISCR FC - ნპა ანჩორსი -:-
19:30LPRC ოილერი - ნიმბა -:-
19:30ბეა - ბრიუერისი -:-
19:30ნიმბა - მაითი ბაროლი -:-
19:30ნიმბა კვადო - სმოლ თაუნი -:-
19:30ფრიპორტი - ვატანგა -:-

ლიბია: პრემიერ ლიგა

00:30ალ-ჰილალი - ნგომ აჯდაბია -:-
00:30ალ-ტაჰადი - ხალიჯ სირტე -:-
00:30შაბააბ ალ-ჯაბალი - ალ-ანვარი -:-

ლიეტუვა: A ლიგა

14:00რიტერიაი - კაუნო ჟალგირისი -:-
20:00ნევეზის კედაინიაი - სუდუვა -:-

ლიეტუვა: I ლიგა

15:00ბაბრუნგასი - ბანგა 2 -:-
19:00ჟალგირისი 2 - მინია -:-

ლუქსემბურგი: ეროვნული დივიზიონი

18:00დიფერდანჟი - ბენფიკა -:-
18:00მონდორფი - ჰესპერანჟი -:-
18:00უნიონ ტიტუს პეტანჟი - როდანჟი -:-

მავრიტია: ლიგა

16:00გადაიდობოლტონ სიტი - ანტენტ ბულე -:-
16:00გადაიდოგრანდ რივიერი - პორტ ლუი -:-
16:00გადაიდოპეტიტ რივიერი - სავანი -:-

მაკაო: ელიტ ლიგა

15:00ბენფიკა - კასა დე პორტუგალი -:-
17:00ლუნ ლოკი - ტაკ ჩუნ კა I -:-

მალავი: სუპერ ლიგა

16:30მოიალ ბარაკსი - კარონგა იუნაიტედი -:-
16:30სივო უტდ - ეკვენდენი ჰამერსი -:-

მალაიზია: სუპერ ლიგა

18:00მელაკა იუნაიტედი - პეტალინგ ჯაია სიტი -:-
18:00პერაკი - სრი პაჰანგი -:-
18:00სელანგორი - ტერენგანუ -:-

მაროკო: ბოტოლა პრო

02:00დიფაა ელ-ჯადიდი - ჰასანია აგადირი 1:0
02:00მულუდია უჯდა - ოლიმპიკ საფი 3:2
02:00რაპიდ უედ ზემი - ხემის ზემამრა 3:2
02:00შაბაბ მოჰამედია - ფუს რაბატი 0:0

მაროკო: ბოტოლა 2

02:00რაკ კასაბლანკა - კაც კენიტრა -:-
02:00შაბაბ ატლას ხენფირა - უნიონ ტუარგა -:-
20:00სალმი - კავკაბ მარაქეში -:-
20:00სტად მაროკანი - ვიდად ფესი -:-

მექსიკა: ლიგა MX - კლაუსურა - პლეი ოფები

04:00ატლასი - ტიგრესი 1:0
06:15სანტოს ლაგუნა - კერეტარო 5:0

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანშენი MX - კლაუსურა - პლეი ოფები

02:00ზასატეკას მინეროსი - ტეპატიტლან დე მორელოსი 1:1

მოზამბიკი: მოკამბოლა

17:30დესპორტივო მაპუტო - ფეროვიარიო ნაკალა -:-
17:30ვილანკულო - ფეროვიარიო ლიჩინგა -:-
17:30მაჩეჯე მოკუბა - კოსტა დო სოლი -:-
17:30სონგო - ბლექ რულზი -:-
17:30ფეროვიარიო ნამპულა - ფეროვიარიო ბეირა -:-

მონტენეგრო: პირველი ლიგა

20:00ბუდუჩნოსტი - რუდარი -:-
20:00ტიტოგრადი - იეზერო -:-
21:00პეტროვაცი - ისკრა -:-
21:00სუტიესკა - დეჩიჩი -:-
22:00პოდგორიცა - ზეტა -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

03:00მემფისი (Usa) - ლითლ როკ რეინჯერსი (Usa) -:-
06:00ორენჯ ქაუნთი (Usa) - ვენტურა (Usa) 6:0
16:00სტარტი (Nor) - ჰაუგესუნდი (Nor) -:-
17:00სტაბეკი (Nor) - ლილესტრიომი (Nor) -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური ქ

14'ვეგალტა სენდაი ქ (Jpn) - საიტამა ქ (Jpn) 0:0

ნიგერია: NPFL

19:00ადამავა - ჰართლენდი -:-
19:00აკვა - სანშაინ სტარზი -:-
19:00ენიმბა - ენუგუ რეინჯერსი -:-
19:00ვარი - კანო -:-
19:00იფეანი უბა - მფმ -:-
19:00კაცინა იუნაიტედი - ვიკი -:-
19:00ნასარავა - კვარა -:-
19:00პლატო - აბია უორიორსი -:-
19:00რივერს იუნაიტედი - დაკადა -:-

ნიგერია: NNL

10:00ნიგერ ტორნადოსი - ბუკოლა სარაკი -:-
11:00ვანდრეზერი - შუთინგი -:-
11:00სოკოტო - რარარა -:-
11:00ჰოული ეროუზი - ბენდელი -:-
19:00აბია კომეტსი - ჯოი კომეტი -:-
19:00გადაიდობაიელსა - ბენდელი -:-
19:00ბაიელსა - ქრაუნი -:-
19:00გადაიდოგოდოსკი - ჯოი კომეტი -:-
19:00გადაიდოდინამიტ ფორსი - ნილაიო -:-
19:00ეკიტი იუნაიტედი - სთეიშინერი სთორზი -:-
19:00ნილაიო - დელტა ფორსი -:-
19:00გადაიდოოაიაჰ სპორტსი - ნიგერია ეარფორსი -:-
19:00გადაიდორემო სტარზი - აპექს კრეინი -:-

ნიკარაგუა: ლიგა პრიმერა U20 - კლაუსურა - პლეი ოფები

02:00ხალაპა U20 - CD ხუნიორი U20 2:1დდ

ნორვეგია: ელიტსერიენი

20:00ბოდო/გლიმტი - ტრომსიო -:-
20:00ვიკინგი - ბრანი -:-
20:00მიოლდე - კრისტიანსუნდი -:-
20:00გადაიდოოდდი - სანდეფიორდი -:-
22:00ვალერენგა - როსენბორგი -:-

პანამა: LPF - აპერტურა

02:00ალიანსა - პლაზა ამადორი 2:0
02:00არაბე უნიდო - მიგელიტო 1:2
02:00ვერაგუასი - სან-ფრანცისკო 2:1
02:00ინდეპენდიენტე - ჩირიქუი 1:2
02:00კოსტა დელ ესტე - ტაურო 2:0
02:00ჰერერა - დეპორტივო უნივერსიტარიო 2:0

პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

01:45სპორტივო ლუკენო - გუარანი 1:2
04:00სერო პორტენო - ნასიონალ ასუნსიონი 2:2

პარაგვაი: დივიზიონ ინტერმედია

18:00დეპორტივო სანტანი - დიასი -:-
18:00სპორტივო იტენო - რეზისტენსია -:-
18:00ტაკუარი - დეპორტივო კაპიატა -:-

პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა

00:30კუსკო - სპორტინგ კრისტალი 1:2
03:00კარლოს მანუჩი - იაკუჩო 1:1
00:30სპორტ უანკაიო - ცეზარ ვალეხო -:-

პოლონეთი: ექსტრაკლასი

17:00ვარტრა პოზნანი - სლასკი ვროცლავი -:-
19:30სტალ მილეკი - ლეგია ვარშავა -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 1

14:40რ. რჟეშოვი - ვიძევ ლოძი -:-
17:00ლკს ლოძი - გკს იასტრზებიე -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 2

19:00ელბლაგი - პრუშკოვი -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი II - გასავარდნი ჯგუფი

18:00გრიფ ვეიჰეროვო - უნია სვარზეძი -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი II - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

13:00პოგონი შჩეცინი II - ბ. გდინია -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი III

17:00გვარეკ ტარნოვსკიე გორი - პავლოვიცე -:-
19:00როვ რიბნიკი - პოლონია სვიდნიცა -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი IV

14:00კორონა კიელცე 2 - იუტრჟენკა გიბულტოვი -:-
15:00კრაკოვია 2 - ვიაზოვნიცა -:-
18:00სანდომიერჟი - ს. ვოლა -:-
19:00ლკს ლაგოვი - სოკოლი სიენიავა -:-

პოლონეთი: ახალგაზრდული ლიგა - ცენტრალური

13:15არკა გდინია U18 - პოგონი შჩეცინი U18 -:-
14:00გვარეკი ზაბრზე U18 - ლეხია გდანსკი U18 -:-
14:00იაგიელონია U18 - კრაკოვია U18 -:-
14:00ლეხი პოზნანი U18 - ესკოლა ვარშავა U18 -:-
14:00სლასკი U18 - უკს სმს ლოძი U18 -:-
18:00კორონა კიელცე U18 - ლეგია ვარშავა U18 -:-

პოლონეთი: ექსტრალიგა ქ

14:00უკს სმს ლოძი ქ - გდანსკი ქ -:-
20:00UJ კრაკოვი ქ - ჩარნი სოსნოვიეკი ქ -:-

პორტუგალია: პრიმეირა ლიგა

18:00ფერეირა - მარიტიმუ -:-
23:00ჟილ ვისენტე - ბრაგა -:-

პორტუგალია: ლიგა პორტუგალი 2

23:15ეშტორილი - შავეში 1:1
17:00კოვა დე პიედადე - ვიზელა -:-
18:00აროუკა - კასა პია -:-
20:30ლეიშოესი - პორტუ B -:-
23:30ვარზიმი - პენაფიელი -:-

პორტუგალია: ეროვნული ჩემპიონატი - დაწინაურების ჯგუფი

21:00ტროფენსე - ბრაგა B -:-

პორტუგალია: ეროვნული ჩემპიონატი - მეორე ეტაპი

14:00ლუსიტანია - მარიტიმუ B -:-
14:30ამორა - პრაიენსე -:-
17:00კანელას 2010 - ამარანტე -:-
19:00ლოურესი - ოლივერირა ჰოსპიტალი -:-
20:00ალვერკა - კონდეიქსა -:-
20:00კალდასი - კასტელო ბრანკო -:-
20:00ლულეტანო - მონკარაპაჩენსე -:-
20:00მარინენსე - სანტარემი -:-
20:00მირანდელა - მარია დე ფონტე -:-
20:00სან მარტინო - მერელინენსე -:-
20:00სან ჟოაო დე ვერი - სანხოანენსე -:-
20:00სპორტინგი B - ორიენტალ დრაგონი -:-
20:00ფელგუეირასი - მონტალეგრე -:-

რუმინეთი: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი

15:00უტა არადი - პოლი იაში -:-
17:30ვიტორული კონსტანტა - არგესი -:-

რუმინეთი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

20:00კრაიოვა - ბოტოსანი -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - დაწინაურება - პლეი ოფი

12:45აფუმატი - სტიაუა ბუქარესტი 2 -:-

რუმინეთი: სუპერლიგა ქ - გასავარდნი ჯგუფი

12:00ბანატი ქ - სნ კონსტანტა ქ -:-
12:00კარმენი ბუქარესტი ქ - ფეარფლეი ბუქარესტი ქ -:-
12:00უნივერსიტატეა ალექსანდრია ქ - ბაია მარე ქ -:-

რუმინეთი: სუპერლიგა ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

12:00უნივერსიტატეა გალატი ქ - ჰენიუ პრუნდუ ბერგაულუი ქ -:-
12:00ფორტუნა ბესიჩერეჩი მიკი ქ - პიროს სიქიურითი ქ -:-
13:00ოლიმპია კლუჟი ქ - ვასას ოდორჰეი ქ -:-

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

16:00პაოკი - არისი -:-
18:15ასტერას ტრიპოლისი - ოლიმპიაკოსი -:-
20:30პანათინაიკოსი - აეკი ათენი -:-

საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2 - დაწინაურების ჯგუფი

15:45ერგოტელისი - პაე ჩანია -:-
15:45იონიკოსი - ქსანთი -:-
15:45ლევადიაკოსი - დიაგორასი -:-

საბერძნეთი: მეორე ლიგა

18:00ალმოპოსი - პიერიკოსი -:-
18:00ასპროპიგროს ენოსისი - ასტერას ვლაქიოტი -:-
18:00ეპისკოპი - როდოსი -:-
18:00გადაიდოთესპროტოსი - აპოლონ პონტუ -:-
18:00კალამათა - სანტორინი -:-
18:00გადაიდოკალითეა - იალისოსი -:-
18:00კოზანი - ვერია -:-
18:00პაე ეგალეო - ნიკი ვოლოსი -:-
18:00პო ტრიგლია - ო. ვოლოსი -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 1

18:00აპოლონი პარალიმნი - ორფეასი ქსანთი -:-
18:00არისი ავატო - ალექსანდროიპოლისი -:-
18:00დიდიმოტეიჩო - კრისუპოლისი -:-
18:00ევოსმოუ - ანაგენისი თალასიასი -:-
18:00ეთნიკოსი სოხოსი - ირაკლისი -:-
18:00ელპიდა საპესი - ამპელოკიპონი -:-
18:00მ. ალექსანდროს ორფანიუ - აეტოს ორფანი -:-
18:00გაუქმდაპანდრამაიკოსი - სიდიროჩორი -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 2

18:00აეტოსი ვარვარასი - მაკედონიკოსი ნეაპოლისი -:-
18:00თერმაიკოსი - ნიკი აგკათია -:-
18:00თიელა სატაკინოი - მ. ალექსანდროს ტრიკალა -:-
18:00ნეა კალიკრატეია - ანაგენისი პლაგია -:-
18:00პაო კუფალიონი - ეთნიკოსი გიანიცა -:-
18:00პოსეიდონას მიხანიონასი - ა. ასტერასი -:-
18:00ჯანიცაგიანიცა - პაოკი ალექსანდრეია -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 3

18:00აე ირაკლის ლარისა - მეტეორა -:-
18:00ატრომიტოს პალამასი - ოიკონომოსი -:-
18:00ეთნიკოსი ნეუ - აეტოსი მაკრიჩორიუ -:-
18:00ელასონა - დიას დიუ -:-
18:00კარიტსა - ერმისი ამინტაიო -:-
18:00სელანა - მაკედონიკოსი ფუფასი -:-
18:00ფიკისი - კოზანი -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 4

18:00ალმიროსი - ნეა არტაკი -:-
18:00ამვრისეასი - დიაგორას სტეფანოვიკი -:-
18:00იპატო - ატალანტი -:-
18:00ოპუნთიოს მარტინუ - ფოკიკოსი -:-
18:00პსაქნა - დიმიტრა ეფეინუპოლისი -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 5

16:00მესოლონგი - ლეფკიმი -:-
18:00აგიოს მათაიოსი - კერკირა -:-
18:00ამვრაკიკოსი ლუტრუ - თიელა კაციკასი -:-
18:00ასტერას კალირაქისი - მ. ალექსანდროს კაცორიასი -:-
18:00ახერონ კანალაკი - თიელა მონასტირაკიუ -:-
18:00პანაგრინიაკოსი - ანაგენისი არტა -:-
18:00პრევეზა - ტილიკრატის ლეფკადა -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 6

14:30პანაქსიაკოსი - პროოდეფტიკი -:-
18:00მოშატო - ეთნიკოს პირეოსი -:-
18:00პანიონისი - ილიუპოლი -:-
18:00ფოსტირასი - მარკო -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 7

18:00აგიოს იეროთეოსი - კიფისიასი -:-
18:00ათრომიტოსი ჩილიმონდი - ერმისი მელიგუსი -:-
18:00ერმიონიდას-ერმისი - კორონიდა კოილადასი -:-
18:00მოლაიკოსი - ფოინიკას ნ. ეპიდავრუ -:-
18:00პანარკადიკოსი - ნაფპლიო -:-
18:00როუფი - პანგითეატიკოსი -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 8

14:00აეტოსი ლუტრონი - აკრატიტოსი -:-
16:00თიელა დ. - მიკრასიატიკი -:-
16:00პანელეფსინიაკოსი - პილიუ -:-
18:00კარავასი - აიასი -:-
18:00კიანოს ასტირ ვარისი - კერატსინი -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 9

15:30პალიქსურიაკოსი - აქაიკი -:-
16:00ეთნიკოსი სკულიკადუ - აო ცილივი -:-
16:00ნაფპაქტიაკოსი - დიავოლიცი -:-
18:00აიასი გასტუნისი - პაო ვარდა -:-
18:00თიელა პატრასი - დიაგორას ვრაქნეიკონი -:-
18:00პამისოსი - პანეგიალიოსი -:-

საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 10

18:00არისი რეთიმნუ - აე ნეაპოლისი -:-
18:00არისი სუდასი - ალმიროს გაზიუ -:-
18:00აცალენიოსი - პოროსი -:-
18:00გიუქტასი - რეთიმნიაკოსი -:-
18:00იერაპეტრა - აეეკ ინკა -:-
18:00იროდოტოსი - დამასტასი -:-
18:00ნეოს ასტერას რეთიმნო - პალაიოქორა -:-
18:00პლატანიასი - აგიოს ნიკოლაოსი -:-

სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა

17:00ტს გალაქსი - მამელოდი სანდაუნსი -:-

სამხრეთ აფრიკა: GladAfrica ჩემპიონშიპი

17:00კეიპტაუნ ოლ სტარზი - სტინბერგ იუნაიტედი -:-
17:00პოლოკვეინი - ბიზანა პონდო ჩიფსი -:-
17:00რიჩარდს ბეი - JDR სტარზი -:-

სამხრეთ აფრიკა: დისკი ჩელენჯი

11:30მარიცბურგ იუნაიტედი U23 - კეიპტაუნ სიტი U23 -:-
12:00ამაზულუ U23 - სტელენბოში U23 -:-
12:00ბლუმ სელტიკი U23 - ბლექ ლეოპარდსი U23 -:-
12:00ორლანდო პირატსი U23 - ბაროკა U23 -:-
12:00ჩიპა იუნაიტედი U23 - სუპერსპორტ იუნაიტედი U23 -:-
12:00ცახუმა U23 - მამელოდი სანდაუნსი U23 -:-
14:00გოლდენ ეროუსი U23 - ტს გალაქსი U23 -:-
14:00კაიზერ ჩიფსი U23 - სვალოუ U23 -:-

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 1

11:30ჩონბუკი - სუვონ ბლუვინგსი -:-
13:00გადაიდოულსან ჰიუნდაი - სეონგნამი -:-

სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2

11:00გიეონგნამი - ჩონამი -:-
13:30გადაიდოასანი - სეული ე-ლანდი -:-

სამხრეთ კორეა: K3 ლიგა

09:00პიეონგტაეკ სითიზენი - ჩანგვონი -:-
10:00ჰვასეონგი - გიეონგჯუ კჰნპ -:-

საფრანგეთი: ლიგა 1

15:00სტ. ეტიენი - მარსელი -:-
17:00ანჟე - დიჟონი -:-
17:00მეცი - ნიმი -:-
17:00ნიცა - ბრესტი -:-
17:00სტრასბურგი - მონპელიე -:-
19:05რეიმსი - მონაკო -:-
23:00რენი - პსჟ -:-

საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ

19:30დიჟონი ქ - სკ პარიზი ქ -:-
19:30ისსი ქ - ლიონი ქ -:-
19:30ლე ავრი ქ - პსჟ ქ -:-

სენეგალი: ლიგა 1

20:30ასეკ ნდიამბური - კასა -:-
20:30მბური - ჯენერეიშენი -:-
20:30ტუნგუე - ექსელენსი -:-
20:30უს გორეე - პიკინე -:-
20:30ჯარააფი - დაკარი -:-

სერბეთი: სუპერ ლიგა

16:30TSC ბაცკა ტოპოლა - იავორი -:-
16:30მასვა საბაცი - ვოივოდინა -:-
16:30მეტალაკი - ბაჩკა -:-
16:30რადნიჩკი ნისი - რადი ბელგრადი -:-
16:30სპარტაკ სუბოტიცა - ინჯიია -:-
18:40ჩუკარიჩკი - პარტიზანი -:-
20:45ცრვენა ზვეზდა - ზლატიბორ ჩაიეტნა -:-

სერბეთი: პირველი ლიგა

19:00ბორაქი 1926 - ლოზნიცა -:-
19:00დინამო ვრანიე - ზემუნი -:-
19:00ზარკოვო - კოლუბარა -:-
19:00კაბელი ნოვი სადი - ბუდუჩნოსტ დობანოვცი -:-
19:00რადნიჩკი 1923 - ტრაიალი კრუსევაცი -:-
19:00რადნიჩკი პიროტი - იაგოდინა -:-
19:00სრემსკა მიტროვიცა - სლოგა კრალიევო -:-

სერბეთი: Srpska ლიგა - ბელგრადი

18:30ბასკი - ტელეოპტიკი -:-
18:30ბატაჟნიცა - ზვეზდარა -:-
18:30სრემჩიცა - ტეკ სლოგა -:-
18:30ცრვენა ზვეზდა მმლ - ბსკ ბორცა -:-
19:30სტუდენტსკი გრადი - სინდიელიკ ბელგრადი -:-

სერბეთი: Srpska ლიგა - ვოივოდინა

19:00ვოივოდინა პერლეზი - 1. მაი რუმა -:-
19:00ტისა ადორიანი - სლობოდა ნკ -:-

სერბეთი: Srpska ლიგა - აღმოსავლეთი

19:00კაბლოვი - ჩარ კონსტანტინი -:-
19:00მედოსევაცი - ზუპა -:-
19:00რადან ლებანე - ვლასინა -:-
19:00ტიმოჩანინი - რემბასი -:-

სერბეთი: Srpska ლიგა - დასავლეთი

18:30ბუდუჩნოსტი არილიე - სმედერევო -:-
18:30იოსანიცა - ტუტინი -:-
18:30სუსიცა - სლობოდა -:-

სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა

23:30სლიფა - კალონი 0:1
20:15ცენტრალ პარადი - ბაი ბურეჰ უორიორსი -:-
23:30იოჰანსენი - ვუსუმ სტარზი -:-

სინგაპური: პრემიერ ლიგა

16:30ლაიონ სიტი - გეილანგი -:-
16:30ჰუგანგი - ბალესტირ ხალსა -:-

სირია: პრემიერ ლიგა

16:00ალ-იტიჰადი - ჰარჯალეჰი -:-
16:00ალ-კარამაჰი - ტიშრინი -:-
16:00ალ-საჰელი - ალ-ვაჰდა -:-
16:00ალ-ტალია - ალ-შორტა -:-
16:00ალ-ჯაიში - ჯაბლეჰი -:-
16:00ფუტუა - ჰორია -:-
16:00ჰოტინი - ვატბაჰი -:-

სლოვაკეთი: ფორტუნა ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი

20:00ნიტრა - სერედი -:-

სლოვაკეთი: ფორტუნა ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

20:00სლოვანი ბრატისლავა - დუნაისკა სტრედა -:-

სლოვენია: პირველი ლიგა

17:00გორიცა - დომჟალე -:-
18:45ოლიმპია ლიუბლიანა - მარიბორი -:-
22:00კოპერი - ალუმინი -:-

სლოვენია: 2. SNL - გამარჯვებულების ეტაპი

19:00ნკ კრკა - რუდარი -:-

სლოვენია: 2. SNL - დამარცხებულების ეტაპი

19:00ბრდა - პრიმორიე -:-

სლოვენია: 3. SNL - აღმოსავლეთი

19:00პოდვინცი - სმარიე -:-
19:00ცირკულანე - დრავინია -:-

სლოვენია: 1. SZNL ქ

13:00პომურჟე ქ - ტაბორი ქ -:-
16:00ოლიმპია ქ - კრიმი ქ -:-
19:00პრიმორიე აიდოვშინა ქ - რადომლიე ქ -:-

სომხეთი: პრემიერ ლიგა

12:00ნოაჰი - ლორი 3:0
17:00გაუქმდაგანძასარი - შირაქი -:-

სომხეთი: პირველი ლიგა

16:00დასავლეთ სომხეთი - არარატი-სომხეთი 2 -:-
16:00შირაქი 2 - პიუნიკი ერევანი 2 -:-

ტაივანი: პრემიერ ლიგა

12:30ჰანგ იუენი - ტაიფაუერი -:-
14:30CPC - ჟანი სქაივოქერსი -:-
14:30ტაიბეი ტატუნგი - ნტუს -:-

ტანზანია: პრემიერ ლიგა

17:00ნამუნგო - კინონდონი -:-

ტაჯიკეთი: უმაღლესი ლიგა

16:00ფაიზკანდი - ესხატა -:-
17:00ისტიქლოლ დუშანბე - ცსკა-პამირ დუშანბე -:-

ტოგო: ეროვნული ჩემპიონატი

15:00ბინაჰი - კოროკი მეტეტე -:-
18:00ანგეს დე ნოტსე - დინამიკ ტოგოლესი -:-
18:00გადაიდობინაჰი - კარა -:-
18:00გადაიდოგბოჰლოე-სუ - ანგეს დე ნოტსე -:-
18:00გომიდო - ანტენტე II -:-
18:00გადაიდოდინამიკ ტოგოლესი - გომიდო -:-
18:00კარა - უნისპორტი -:-
18:00კარა - იფოჯე -:-
18:00გადაიდოკოროკი მეტეტე - იფოჯე -:-
18:00გადაიდომარანატჰა - ანტენტე II -:-
18:00ოტრ - გბოჰლოე-სუ -:-
18:00ტოგო-პორტი - მარანატჰა -:-
18:00გადაიდოტოგო-პორტი - ოტრ -:-
18:00გადაიდოუნისპორტი - სემასი -:-

ტუნისი: უმაღლესი ლიგა

16:30ბენ გერდანი - ეტუალ საჰელი -:-
16:30ბიზერტინი - ესპერანს ტუნისი -:-
16:30კლუბ აფრიკანი - ოლიმპიკ ბეჯა -:-
16:30მეტლავი - მონასტირი -:-
16:30სლიმანი - რეჯიჩე -:-
16:30სფაქსიენი - კაირუანი -:-
16:30უს ტატაუინი - სტად ტუნისიენი -:-

უგანდა: პრემიერ ლიგა

12:00ბული - მბარარა სიტი 1:1
17:00კამპალა სიტი - ვაიპერსი -:-

უკრაინა: პრემიერ ლიგა

15:00ზარია ლუგანსკი - ოლექსანდრია -:-
15:00კოლოსი კოვალივკა - დინამო კიევი -:-
15:00მარიუპოლი - დესნა -:-
15:00მინაი - ვორსკლა პოლტავა -:-
18:00დნიპრო-1 - რუხი ლვოვი -:-
18:00ლვოვი - ოლიმპიკი დონეცკი -:-
18:00შახტარი დონეცკი - ინჰულეცი -:-

უნგრეთი: NB I

19:30დიოსგიორი - მოლ ფეჰერვარი -:-
19:30კისვარდა - პაკში -:-
19:30პუშკაშ აკადემი - ბუდაფოკი -:-

უნგრეთი: მერკანტილ ბანკ ლიგა

19:00ბეკეშაბა 1912 - შოლნოკი მავ -:-
19:00გიორი - შზეგედი -:-
19:00დებრეცენი - პეჩი მფკ -:-
19:00დოროგი - აიკა -:-
19:00კაზინბარციკაი - გირმოტი სე -:-
19:00შენტლორინკი - დებრეცენი -:-
19:00შოროკშარი - კაპოსვარი -:-
19:00ჩშაკვარი - სიოფოკი -:-
19:00ჰალადაში - ბუდაორსი სკ -:-
22:00ნირეგიჰაზა - ვასასი -:-

უნგრეთი: NB III - აღმოსავლეთი

16:30დებრეცენი II - ტალია -:-
17:00ბალასაგიარმატი - ტიშაფურედი -:-
17:00საჟობაბონი ვეგიეში - სენიო კარნიფექსი -:-
19:30გიონგიოსი - ეგერი -:-
19:30იაშბერენეი - ფუზესგიარმატი -:-
19:30მეზოკოვესდ-ზორი II - ჩეგლედი -:-
19:30ტისაკეჩკე - სალგოტარჯანი -:-
19:30ტიშჟაუცვაროში - პუტნოკი -:-

უნგრეთი: NB III - ცენტრალური

13:00ჰონვედი II - მონორი -:-
19:30დაბას-გიონი - კოზარმისლენი -:-
19:30ესმტკ ბუდაპეშტი - ფერენცვაროში II -:-
19:30ვაჩი - მაჟოსი -:-
19:30ივანკსა - დაბასი -:-
19:30კოროსლადანი მსკ - ტაკსონი -:-
19:30რაკოშმენტი კსკ - დუნაუჟვაროს პასე -:-
19:30სეგედი - კეკსემეტი ტე -:-
19:30სეკსარდი - პაკში II -:-
19:30ჰოდმეზოვასარჰელი - უიპეშტი II -:-

უნგრეთი: NB III - დასავლეთი

13:00ზალაეგერშეგი II - III. კერულეტი ტვე -:-
13:00პუშკაშ აკადემი II - ბალატონფურედი -:-
13:00შაბადკიკოტო - ნაგიკანიცა -:-
18:00ვეშპრემი - ბკვ ელორე -:-
18:00სოპრონი - მოსონმაგიაროვარი ტე -:-
19:30ერდი - ნაგიატადი -:-
19:30ლიპოტი - მოლ ფეჰერვარი II -:-
19:30მენფოჩანაკი - გარდონი ვაროში -:-
19:30პაპაი პერუცი - ბიჩკეი -:-
21:00ტატაბანია - კომარომი -:-

უნგრეთი: NB I ქ

16:15ფერენცვაროში ქ - მტკ ჰუნგარია ქ -:-
18:00ასტრა უნგრეთი ქ - კელენი ქ -:-

ფარერების კუნძულები: პრემიერ ლიგა

18:00ვიკინგური - იფ ფუგლაფიორდური -:-
18:00კლაკსვიკი - ბ36 ტორსჰავნი -:-
18:00ტბ ტვოროირი - სტრეიმური -:-
18:00ჰბ ტორსჰავნი - ტოფტირი -:-

ფარერების კუნძულები: 1. დეილდი

23:00რუნავიკი 2 - სკალა იტროტარფელაგი 2:1

ფინეთი: ვეიკაუსლიგა

17:00ინტერი ტურკუ - ჰაკა -:-
19:30მარიეჰამნი - აკ ულუ -:-

ფინეთი: პირველი დივიზიონი

19:30ეკენასი - იარო -:-
19:30კლუბი 04 - კპვ კოკოლა -:-
19:30მუსა - უიპპო -:-
19:30როვანიემი - მიკელინი -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი A

16:00გადაიდოლაჰდენ რეიპასი - იაპსი -:-
19:30გადაიდოკესკი-უუსიმა - კაპა -:-
19:30გადაიდომიკელინი კისატი - PeKa -:-
19:30გადაიდონისი - ატლანტისი -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B

19:30გადაიდოVJS - ჰის აკადემია -:-
19:30გადაიდოგრიფკ - ილვესი 2 -:-
19:30გადაიდოეპს - ჯაზ პორი -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი C

15:00ვააიაკოსკი - გბკ კოკოლა -:-

ყაზახეთი: პრემიერ ლიგა

14:00ჟეტისუ ტალდიყორღანი - აქტობე -:-
16:00ტობოლი - ატირაუ -:-
18:00ტურანი - ყიზილჟარი -:-

ყატარი: ემირ თასი

23:00ალ-სადი - ალ-არაბი -:-

შვედეთი: ოლსვენსკა

17:00დეგერფორსი - დიურგორდენი -:-
17:00მიალბიუ - ოსტერსუნდსი -:-
19:30მალმიო - ვარბერგსი -:-

შვედეთი: სუპერეტანი

15:00ვასალუნდსი - ნორბი -:-
17:00ბრაგე - ჰელსინგბორგი -:-

შვედეთი: დივიზიონი 1 - ჩრდილოეთი

15:00უმეა - კარლსტადი -:-
15:00ჰამარბი - გეფლე -:-
17:00ჰანინგე - პიტეა -:-

შვედეთი: დივიზიონი 1 - სამხრეთი

15:00ქვიდინგი - ლინჩოპინგ სიტი -:-
18:00ტროლჰატანი - ასირისკა იკ -:-

შვედეთი: ოლსვენსკა ქ

15:00პიტეა ქ - ვაქსიო დფფ ქ -:-
18:00ორებრო ქ - ესკილსტუნა იუნაიტედი ქ -:-
18:00როსენგარდი ქ - დიურგარდენი ქ -:-

შვედეთი: ელიტეტანი ქ

14:00ლიდჩოპინკგსი ქ - მორონი ქ -:-
17:00ალვსიო ქ - უფსალა ქ -:-
17:00ჯიტექსი ქ - ნორჩოპინგი ქ -:-

შვეიცარია: სუპერ ლიგა

18:00ლოზანა - ციურიხი -:-
18:00ლუცერნი - სერვეტი ჟენევა -:-
18:00სტ. გალენი - სიონი -:-

შოტლანდია: შოტლანდიის თასი

17:15სტ. მირენი - სტ. ჯონსტონი -:-

შოტლანდია: SWPL 1 ქ

15:00სელტიკი ქ - მოზერველი ქ -:-
17:00სპარტანსი ქ - ჰართსი ქ -:-
17:00ფორფარ ფარმინგტონი ქ - ჰიბერნიანი ქ -:-
19:10რეინჯერსი ქ - გლაზგო სიტი ქ -:-

ჩეხეთი: 1. ლიგა

17:00კარვინა - სლოვაცკო -:-
17:00ცესკე ბუდეიოვიცე - პარდუბიცე -:-
19:00სიგმა ოლომოუცი - სლავია პრაღა -:-
21:30სპარტა პრაღა - ოსტრავა -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი 2

12:15ზიზკოვი - ვლასიმი -:-
19:00მას ტაბორსკო - იჰლავა -:-

ჩეხეთი: 1. ლიგა ქ - გასავარდნი ჯგუფი

12:30დუკლა პრაღა ქ - პარდუბიცე ქ -:-

ჩილე: პრიმერა დივიზიონი

23:30ლა სერენა - ნუბლენსე 1:0
02:00სანტიაგო უონდერერსი - მელიპილა 0:3
04:30კოლო კოლო - პალესტინო 1:2
20:00კურიკო უნიდო - უაჩიპატო -:-
23:30ანტოფაგასტა - უნივერსიდად დე ჩილე -:-

ჩილე: პრიმერა B

20:00დეპორტეს იქუიქუე - სან-ლუისი -:-
00:00გადაიდოლაუტარო - კოპიაპო -:-

ჩინეთი: სუპერ ლიგა - პირველი ეტაპი

14:00Chongqing Liangjiang Athletic - ჰენან სონგშან ლონგმენი -:-
16:00ჩანგჟუ - გუანგჟუ -:-

ჩინეთი: პირველი ლიგა - პირველი ეტაპი

12:00ჟეჯიანგ პროფესინალი - შაანხი ჩანგანი -:-
15:35ზიბო კუხუ - მეიჟოუ ჰაკა -:-

ჩრდილოეთ მაკედონია: 1. MFL

18:00ბელასიცა - აკადემია პანდევი -:-
18:00ბორეცი - რენოვა -:-
18:00მაკედონია გპ - შკენდია -:-
18:00რაბოტნიჩკი - სილეკსი -:-
18:00სტრუგა ტრიმ & ლუმი - ვარდარი -:-
18:00შკუპი - პელისტერი -:-

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 1

21:00რიეკა - დინამო ზაგრები -:-

ხორვატია: 3. HNL ცენტრალური

13:00გაჟი მაცე - ვრაპცე -:-
13:00ტრნიე - იარუნი -:-

ხორვატია: 3. HNL სამხრეთი

19:00ნერეტვანაცი - კამენი ივანბეგოვინა -:-
19:00სლოგა მრავინცე - ჰვ პოსედარჟე -:-
19:00ურანია ბასკა ვოდა - იადრანი ლუკა პლოცე -:-
19:00ჰრვაცე - რნკ სპლიტი -:-

ხორვატია: 3. HNL აღმოსავლეთი

19:30გრანიჩარი ზუპანია - მარსონია -:-

ჰაიტი: ეროვნული ჩემპიონატი - კლოტურის სერიები

02:00არკაჰაიე - რივარტიბონიტიენი -:-
02:00რეალ დუ კაპი - ტემპეტე -:-
00:00ამერიკა დე კაი - კავალი -:-
00:00ტრიუმფი ლიანკური - ფიკა -:-
00:00უანამინტე - იუვენტუსი -:-

ჰოლანდია: ერედივიზიონი

23:00ვენლო - ვალვაიკი 3:3
14:15ემენი - გრონინგენი -:-
16:30ზვოლე - დენ ჰააგი -:-
16:30ფეინოორდი - აიაქსი -:-
18:45ვილემ II - პსვ -:-

ჰოლანდია: ერედივიზიონი ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

14:15დენ ჰააგი ქ - პსვ ქ -:-
16:30აიაქსი ქ - ტვენტე ქ -:-

ჰონგ კონგი: პრემიერ ლიგა

11:00ლი მენ უორიორსი - რესორსის ქეფითალი -:-
16:00ისტერნ AA - ჰეფი ველი -:-

ჰონდურასი: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა - მეორე ფაზა

04:00ჰონდურას პროგრესო - ოლიმპია 0:0
06:00მოტაგუა - რეალ ესპანია 1:0

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.