განახლება

ფეხბურთი » 29.06.2022 » ყველა თამაში

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა

18:00გაგრა - საბურთალო თბილისი -:-
20:00ტორპედო ქუთაისი - დილა გორი -:-
21:00დინამო ბათუმი - დინამო თბილისი -:-

ავსტრალია: NPL ჩრდილოეთ NSW

13:00ვალენტინი - ნიუკასლ ოლიმპიკი -:-
13:00ლეიქ მაქუეირი - ვესტონ ვორქერსი -:-
13:00მეიტლანდი - ლემბტონ ჯ. -:-

ავსტრალია: NPL სამხრეთ ავსტრალია

15:00ადელაიდა ოლიმპიკი - ადელაიდა U21 -:-

არგენტინა: არგენტინის თასი

01:05გადაიდოროსარიო ცენტრალი - კილმესი -:-

აშშ: USL ჩემპიონშიპი

03:00ჰარტფორდ ატლეტიკი - კოლორადო სფრინგსი -:-
05:00სან ანტონიო - ტულსა -:-

აშშ: USL ლიგა 2

00:00დეივის ლეგასი - საუთერნ კალიფორნია სიჰორსიზი -:-
01:00სიქოსთ იუნაიტე ფანტომსი - ბოსტონ სიტი -:-
03:00ვერმონტ გრინი - ბლექვოჩ რაში -:-
03:00კლივლენდ ფორსი - კინგს ჰამერი -:-
04:00ბლუ გუსი - ლა ფერიში -:-
04:00რაუნდ როქი - ჰოუსტონ სური -:-
04:00სტ. კროა - მანიტობა -:-
04:00ჰიუსტონი - ბრაზოს ველი კავალრი -:-
04:30ტენესი - ფიჩთრი სიტი მობა -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა

19:00ბატე - სლუცკი -:-
21:00გომელი - ჟოდინო -:-

ბრაზილია: სერია B

02:00ბრუსკე - ბაია -:-
02:00გრემიო - ლონდრინა -:-
04:30გუარანი - იტუანო -:-
04:30ვილა ნოვა - პონტე-პრეტა -:-
04:30კრუზეირო - სპორტ რესიფი -:-

გამბია: GFA ლიგა

20:00სტივ ბიკო - ფალკონსი 1:0

ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა

23:30ზამალეკი - კერამიკა კლეოპატრა -:-
21:00პირამიდსი - ენპი -:-
23:30სმუჰა - ალ აჰლი -:-

ეკვადორი: სერია ბ

00:00ამერიკა დე ქიტო - ბუჰოსი ულვრ -:-
00:00იმბაბურა - ელ ნასიონალი -:-
00:00ინდეპენდიენტე ხუნიორსი - ლიბერტადი -:-
00:00ოლმედო - სანტო დომინგო -:-
00:00ჩაკარიტასი - მანტა -:-

ერაყი: სუპერლიგა

18:00ალ სინააჰი - ალ-ქუვა ალ-ჯავია -:-
18:00ალ-დივანიია - ალ-შორტა -:-
18:00ალ-ტალაბა - ბაღდადი -:-
18:00ალ-ქასიმი - ალ-ვასატი -:-
20:40ნაფტი ალ-ბასრა - ნიუროზი -:-

ესტონეთი: მეისტრილიგა

18:30ტამეკა ტარტუ - ნარვა -:-
19:00ფლორა - პარნუ ვაპრუსი -:-
20:30ლეგიონი - პაიდე -:-

ესტონეთი: ესტონეთის თასი

20:30სოკერნეტი - იოგევა ვულვზი -:-
21:00ზენიტი ტალინი - პოსეიდონი -:-
21:45ინფონეტ ტალინი - ესტონ ვილა -:-

იაპონია: J1 ლიგა

14:00გამბა ოსაკა - ჰიროსიმა -:-

ისლანდია: დივიზიონი 2

22:00ნიარდვიკი - ფიალაბიგდი -:-
22:30ვოლსუნგური - ირ რეიკიავიკი -:-
23:15აეგირი - ჰოტური / ჰუგინი -:-
23:15რეინირი - ოლაფსვიკი -:-
23:15ფიარდაბიგდი/ლეიკნირი - მაგნი -:-
23:15ჰაუკარი - ტროტური -:-

ისლანდია: ისლანდიის თასი

23:45სელფოსი - ვიკინგური რეიკიავიკი -:-

კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1

17:00მანიემა - დონ ბოსკო -:-

მავრიტანია: ლიგა 1

23:45ნუადიბუ - ტევრაგ-ზეინა -:-

მალაიზია: სუპერ ლიგა

17:00ტერენგანუ - ნეგერი სემბილანი -:-

მაროკო: ბოტოლა პრო

21:00დიფაა ელ-ჯადიდი - იუსუფია ბერეშიდი -:-
21:00ირ ანჟე - მაღრებ ფეზი -:-
21:00მულუდია უჯდა - ვიდადი -:-
21:00ჟონეს სპორტივ სუალემი - ჰასანია აგადირი -:-
21:00რაჯა კასაბლანკა - ფარ რაბატი -:-
21:00ფუს რაბატი - რაპიდ უედ ზემი -:-
23:30ბერკანი - შაბაბ მოჰამედია -:-
23:30ოლიმპიკ ხურიბგა - ოლიმპიკ საფი -:-

მიანმარი: ეროვნული ლიგა

12:30ისპე - რახინ იუნაიტედი -:-

მონღოლეთი: პრემიერ ლიგა

12:00ფალკონსი - ულანბაატარ სიტი -:-
15:00დერენი - ხანგარიდი -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

12:30სამორინი (Svk) - პეტრჟალკა (Svk) -:-
12:30სიგმა ოლომოუცი (Cze) - ვისკოვი (Cze) -:-
13:00ლიბერეცი (Cze) - ვლასიმი (Cze) -:-
13:00ტეპლიცე (Cze) - ვარნსდორფი (Cze) -:-
14:00ჰიბერნიანი (Sco) - ჰართლპული (Eng) -:-
14:00ჰოლშტეინ კიელი (Ger) - ყარაბახი (Aze) -:-
16:00ივერდონი (Sui) - სიონი (Sui) -:-
16:00ლეჩნა (Pol) - პუშჩა (Pol) -:-
16:00მონაკო (Fra) - სტ. გალენი (Sui) -:-
16:00მსკ პუხოვი (Svk) - ტრინეცი (Cze) -:-
16:00პოდბრეზოვა (Svk) - კომარნო (Svk) -:-
16:00ფარულ კონსტანტა (Rou) - მიოვენი (Rou) -:-
16:00ყუბანი (Rus) - მაიკოპი (Rus) -:-
16:00ჰარტბერგი (Aut) - უ. კლუჟი (Rou) -:-
17:00ლარნე (Nir) - ტნს (Wal) -:-
17:30ბრიუგე (Bel) - ლიერსი კ. (Bel) -:-
18:00გორნიკი ზაბჟე (Pol) - ლ. მიკულასი (Svk) -:-
18:00დრეზდენი (Ger) - ჰაიდენჰაიმი (Ger) -:-
18:00ტიჩი (Pol) - გარბარნია (Pol) -:-
18:30სტანდარდ ლიეჟი (Bel) - სტ. ტრუიდენი (Bel) -:-
19:00გკს იასტრზებიე (Pol) - რუხი (Pol) -:-
19:00ვასასი (Hun) - მიხალოვცე (Svk) -:-
19:00ლევსკი (Bul) - ლოკომოტივ სოფია (Bul) -:-
19:00ლისენი (Cze) - სლოვანი ბრატისლავა B (Svk) -:-
19:00მეზოკოვესდ-ზორი (Hun) - მტკ ბუდაპეშტი (Hun) -:-
19:00ოსტრავა (Cze) - ზლინი (Cze) -:-
19:00პარდუბიცე (Cze) - პრიბრამი (Cze) -:-
19:00სლავია პრაღა (Cze) - ოლიმპიაკოსი (Gre) -:-
19:00სტიაუა ბუქარესტი (Rou) - სფ.ჯორჯი (Mda) -:-
19:00ჩუკარიჩკი (Srb) - სლასკი ვროცლავი (Pol) -:-
19:30ზრინსკი (Bih) - იგმან კონიჩი (Bih) -:-
19:30სტ. პოლტენი (Aut) - რაპიდი ბუქარესტი (Rou) -:-
19:30ქუინზ პარკი (Sco) - ლოკ. ზაგრები (Cro) -:-
19:30ჩაიკა (Rus) - ჩერნომორეცი ნოვოროსიისკი (Rus) -:-
19:30ცსკა 1948 სოფია (Bul) - აკადემია პანდევი (Mkd) -:-
19:30ჰაიდუკი სპლიტი (Cro) - ჰამბურგი (Ger) -:-
20:00TuS Makkabi Berlin (Ger) - ჰერტა (Ger) -:-
20:00აარაუ (Sui) - მანჰაიმი (Ger) -:-
20:00გორიცა (Slo) - ტაბორ სეზანა (Slo) -:-
20:00დრიტა (Kos) - სტრუგა (Mkd) -:-
20:00ვოლფსბერგერი (Aut) - ჰანზა როსტოკი (Ger) -:-
20:00მარიბორი (Slo) - პარტიზანი (Alb) -:-
20:00ტერმალიკა ნიეჩიეზა (Pol) - კარვინა (Cze) -:-
20:00ჩოჟნიჩანკა (Pol) - კკს კალიში (Pol) -:-
20:30ბვ ლინცი (Aut) - სპარტა პრაღა B (Cze) -:-
20:30მონჰაიმი (Ger) - ბოხუმი (Ger) -:-
20:30სარაევო (Bih) - TSC ბაცკა ტოპოლა (Srb) -:-
20:30უნივ. კრაიოვა (Rou) - ყარაბახი (Aze) -:-
21:00ბერსენბრუკი (Ger) - ლონე (Ger) -:-
21:00გ.ა. იგლზი (Ned) - პაოკი (Gre) -:-
21:00დაიზენჰოფენი (Ger) - პიპინსრიდი (Ger) -:-
21:00ცსკა მოსკოვი (Rus) - ზენიტი (Rus) -:-
22:00ლოზანა (Sui) - დინამო კიევი (Ukr) -:-
22:45რაის როვერსი (Sco) - ქუინ ოფ საუთი (Sco) -:-

მსოფლიო: ხმელთაშუაზღვის თამაშები

23:00ესპანეთი U18 - საფრანგეთი U18 -:-
23:00იტალია U18 - საბერძნეთი U18 -:-
23:00პორტუგალია U18 - თურქეთი U18 -:-

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

23:00საფრანგეთი U20 W - მექსიკა U20 W -:-
00:00გაუქმდაეკვადორი ქ - პანამა ქ -:-
00:00მექსიკა ქ - პერუ ქ -:-
00:00პარაგვაი U20 W - პანამა U20 W -:-
00:00პორტუგალია ქ - ავსტრალია ქ -:-
02:30ჩილე ქ - ვენესუელა ქ -:-
03:00კოლუმბია U20 W - ვენესუელა U20 W -:-
06:00აშშ ქ - კოლუმბია ქ -:-
17:30პოლონეთი ქ - ისლანდია ქ -:-
20:00დანია ქ - ნორვეგია ქ -:-

ნორვეგია: ნორვეგიის თასი

20:00აიდსვოლდი - მიოლდე -:-
20:00ბიასენი - სანდეფიორდი -:-
20:00გიოვიკ-ლინი - სტაბეკი -:-
20:00ვიკინგი - კრისტიანსუნდი -:-
20:00იერვი - ოდდი -:-
20:00კიელსასი - სკეიდი -:-
20:00ლილესტრიომი - ოლესუნდი -:-
20:00მოსი - სტარტი -:-
20:00სოტრა - ჰაუგესუნდი -:-
22:15ვალერენგა - ბოდო/გლიმტი -:-

სამხრეთ ამერიკა: ლიბერტადორესის თასი - პლეი-ოფი

02:15ემელეკი (Ecu) - ატლეტიკო მინეირო (Bra) -:-
04:30ატლეტიკო-პრ (Bra) - ლიბერტად ასუნსიონი (Par) -:-
04:30კორინთიანსი (Bra) - ბოკა ხუნიორსი (Arg) -:-

სამხრეთ ამერიკა: სამხრეთ-ამერიკის თასი - პლეი-ოფი

02:15ნასიონალი (Uru) - უნიონ სანტა-ფე (Arg) -:-
04:30კოლო კოლო (Chi) - ინტერნასიონალი (Bra) -:-

სამხრეთ კორეა: კორეის თასი

14:00ბუსან კიოტონგი - სეული -:-
14:00დეგუ - პოჰანგი -:-
14:00ულსან ჰიუნდაი - ბუჩეონი 1995 -:-
14:00ჩონბუკი - სუვონ ბლუვინგსი -:-

სინგაპური: პრემიერ ლიგა

15:45ლაიონ სიტი - იანგ ლაიონსი -:-

სომალი: ჩემპიონატი

16:00რაადსანი - ჰიგანი -:-

ტანზანია: პრემიერ ლიგა

17:00აზამი - ბიაშარა მარა იუნაუტედი -:-
17:00დოდომა ჯიჯი - კინონდონი -:-
17:00იანგ აფრიკანზი - მტიბვა შუგარი -:-
17:00კაგერა შუგარი - პოლისი ტანზანია -:-
17:00მბეია კვანზა - სიმბა -:-
17:00მბეია სიტი - ნამუნგო -:-
17:00რუვუ შუთინგი - ტანზანია ფრიზონსი -:-
17:00ქოუსთალ უნიონი - გეიტა გოლდი -:-

უზბეკეთი: სუპერ ლიგა

19:00პახტაკორი - ბუნიოდკორი -:-
19:00ტერმეზ სურხონი - ნეფტჩი ფარგონა -:-

ფარერების კუნძულები: პრემიერ ლიგა

21:30კლაკსვიკი - რუნავიკი -:-

ფინეთი: კაკონენი ჯგუფი B

19:30VJS - HJS -:-
19:30ეპს - სალპა -:-
20:00ილვეს-კისატი - გრიფკ -:-

ფინეთი: სუომენის თასი

19:00ინტერი ტურკუ - ჰიკი -:-
19:30ჰაკა - კუპს -:-
20:00პკ-35 ვანტა - ჰიფკ -:-

ყაზახეთი: პრემიერ ლიგა

18:00ორდაბასი - აკსუ 1:0

ყაზახეთი: პირველი დივიზიონი

14:00იასი - ჟეტისუ ტალდიყორღანი -:-
14:00კაისარი ყიზილორდა - ჟენისი -:-

შვედეთი: დივიზიონი 2 - სამხრეთ სვეალანდი

22:00ჰუდინგე - იფკ ესკილსტუნა -:-

შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ გოტალანდი

21:30საფლე - ლიდჩოპინკგსი -:-

შვედეთი: შვედეთის თასი - საკვალიფიკაციო

21:00ტროლჰატანი - ვანერსბორგი ფკ -:-
21:00ჰუსქვარნა - მოტალა -:-
21:30ულარედსი - ონსალა -:-
22:00იარფალა - იფკ სტოკსუნდი -:-

ჩინეთი: სუპერ ლიგა

11:30შანხაი პორტი - შანხაი შენჰუა -:-
12:30მეიჟოუ ჰაკა - ჩანგჟუ -:-
13:30შენჟენი - ტიანჯინ ჟინმენ ტაიგერი -:-
15:30ჩანგჩუნ იატაი - ჟეჯიანგ პროფესინალი -:-

ჩინეთი: პირველი ლიგა

12:00ზიბო კუხუ - გუანგხი პინგუო ჰალიაო -:-
12:00ნანტონგ ჟიიუნი - ქინგდაო -:-

ჩრდ-ცენტრ. ამერიკა: კონკაკაფის ჩემპიონატი U20 - პლეი-ოფი

03:00აშშ U20 - კოსტა-რიკა U20 -:-
06:00პანამა U20 - ჰონდურასი U20 -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.