ფეხბურთი » 31.03.2024 » ყველა თამაში
გერმანია: ბუნდესლიგა
17:30აუგსბურგი - კიოლნი -:-19:30შტუტგარტი - ჰაიდენჰაიმი -:-
21:30ბოხუმი - დარმშტადტი -:-
ესპანეთი: ლა ლიგა
00:00ბარსელონა - ლას პალმასი -:-16:00სელტა ვიგო - რაიო ვალეკანო -:-
18:15ხირონა - ბეტისი -:-
20:30ალავესი - რეალ სოსიედადი -:-
23:00რეალ მადრიდი - ატლეტიკი ბილბაო -:-
ინგლისი: პრემიერ ლიგა
00:00ბრენტფორდი - მანჩესტერ იუნაიტედი -:-17:00ლივერპული - ბრაიტონი -:-
19:30მანჩესტერ სიტი - არსენალი -:-
იტალია: სერია A
23:45ფიორენტინა - მილანი -:-საფრანგეთი: ლიგა 1
00:00ლიონი - რეიმსი -:-15:00ლორიანი - ბრესტი -:-
17:00კლერმონი - ტულუზა -:-
17:00ლე ავრი - მონპელიე -:-
17:00ნიცა - ნანტი -:-
19:05სტრასბურგი - რენი -:-
22:45მარსელი - პსჟ -:-
საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა 2
16:00დუშეთი - რუსთავი -:-16:00ხობი - ბოლნისი -:-
ავსტრალია: A ლიგა
04:00ველინგტონ ფენიქსი - ბრისბეინ როარი -:-08:00მელბურნ ვიქტორი - პერთი -:-
ავსტრალია: NPL ახალი სამხრეთ უელსი
08:00ბლექთაუნ სიტი - სიდნეი იუნაიტედი -:-08:00როქდეილ ილინდენი - ნვს სფირითი -:-
ავსტრალია: A-ლიგა ქ
09:00სიდნეი ქ - მელბურნ ვიქტორი ქ -:-11:00პერთი ქ - მელბურნ სიტი ქ -:-
ავსტრია: ბუნდესლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
16:30ლასკი - ა. კლაგენფურტი -:-16:30ჰარტბერგი - SK Rapid -:-
19:00შტურმი გრაცი - ზალცბურგი -:-
ავსტრია: 2. ლიგა
12:30შტრიპფინგი - ფერსთ ვენა -:-12:30შტურმ გრაცი (Am) - ადმირა -:-
14:30ლიფერინგი - ვიენი -:-
ავსტრია: კარნტენი
16:00კოტმანსდორფი - სპიტალი -:-17:00ატუს ველდენი - ლანდსკრონი -:-
ავსტრია: ნიდეროსტერაიხი
19:00ჰაიცენდორფი - გლოგნიცი -:-აზერბაიჯანი: პრემიერ ლიგა
18:00სუმგაიტი - აზალ პფკ -:-ალბანეთი: I დივიზიონი
16:00ბილისი - კასტრიოტი -:-16:00ვორა - კორაბი პეშკოპი -:-
16:00ლუზი - ბურელი -:-
16:00ტომორი ბერატი - ბესა კავაიე -:-
16:00ფლამურტარი - აპოლინია ფიერი -:-
21:00აფ ელბასანი - ლუშნია -:-
ანგოლა: ჟირაბოლა
18:00სპორტინგ დე კაბინდა - კაბუსკორპი -:-ანტიგუა და ბარბუდა: ABFA პრემიერ ლიგა
00:00Garden Stars - All Saints Utd. -:-02:00Parham - Greenbay Hoppers -:-
04:00Pigotts Bullets - ოტოს რეინჯერსი -:-
00:00ასტონ ვილა - Grenades -:-
არაბთა საამიროები: დივიზიონი 1
22:00Gulf United - დუბაი სიტი -:-22:00ალ ჯაზირა ჰამრა - ალ რამსი -:-
22:00ალ ჰამრიაჰი - ალ-ფუჯაირაჰი -:-
22:00ალ-არაბი - მასფუტი -:-
22:00დიბა - მასაფი -:-
არგენტინა: კოპა დე ლა ლიგა პროფესიონალი
00:00ბოკა ხუნიორსი - სან-ლორენსო -:-02:00ცენტრალ კორდობა - რასინგი -:-
04:00ტალერესი კორდობა - ველეზ სარსფილდი -:-
23:00სარმიენტი ხუნინი - ნიუელს ოლდ ბოიზ -:-
23:00ხიმნასია - დეპორტივო რიესტრა -:-
არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი
23:00ალმაგრო - ატლ. რაფაელა -:-23:00ტემპერლეი - დეფენსორეს იუნიდოსი -:-
23:00ტრისტან სუარესი - ფერო -:-
22:30ნუევა ჩიკაგო - ალმირანტე ბრაუნი -:-
23:00ალვარადო - კლუბ ატლეტიკო გემესი -:-
23:00ხიმნასია ი ტირო - ესტუდიანტეს რიო კუარტო -:-
23:30რასინგი კორდობა - ხიმნასია ხუხუი -:-
00:00პატრონატო - დეპორტივო მაიპუ -:-
00:45ოლ ბოიზი - სან-მიგელი -:-
არგენტინა: ტორნეო ფედერალი
23:00დეპორტივო რინკონი - Kimberley -:-23:30არგენტინო მმ - სიუდად ბოლივარი -:-
23:30ვილა მიტრე - სანსინენა -:-
23:30კრუჩერო დელ ნორტე - სარმიენტო რეზისტენსია -:-
02:00სანტამარინა - ხერმინალი -:-
02:00უნიონ სუნჩალესი - Sarmiento de La Banda -:-
22:00სირკულო დეპორტივო - სოლ დე მაიო -:-
23:00Deportivo Camioneros - ფერო გენ.პიკო -:-
23:00დეფ. პრონუნსიამიენტო - დუგლას ჰაიგი -:-
23:30ელ ლინქუენო - ინდეპენდიენტე ჩივილკოი -:-
00:00ბოკა უნიდოსი - ცენტრალ ნორტე -:-
00:00სოლ დე ამერიკა - სან-მარტინ ფორმოსა -:-
00:309 დე ხულიო რაფაელა - სპორტივო ბელგრანო -:-
არგენტინა: პრიმერა B - აპერტურა
23:40სან-მარტინ ბურსაკო - ექსკურსიონისტასი -:-არგენტინა: პრიმერა C - აპერტურა
02:00რეალ პილარი - კლეიპოლი -:-22:30ატლასი - ვიქტორიანო ა. -:-
22:30კლუბ ლუხანი - დეპოპრტივო მუნისი -:-
22:30ხუსტო ხოსე დე ურკიზა - ლუგანო -:-
არგენტინა: Torneo Promocional Amateur - აპერტურა
22:30ატლეტიკო პილარი - Defensores de Glew -:-არგენტინა: პრიმერა A ქ - აპერტურა
21:30რასინგი ქ - სან ლუისი ქ -:-აფრიკა: CAF ჩემპიონთა ლიგა - პლეი-ოფი
01:00ესპერანს ტუნისი - ასეკ მიმოსასი -:-აფრიკა: CAF კონფედერაციის თასი - პლეი-ოფი
17:00რივერს იუნაიტედი - უსმ ალჟერი -:-21:00სტად მალიენი - დრიმსი -:-
23:00აბუ სალიმი - ბერკანი -:-
23:00ფიუჩერი - ზამალეკი -:-
აშშ: MLS
00:00კოლორადო რაპიდსი - ლოს ანჯელესი -:-03:30DC იუნაიტედი - მონრეალი -:-
03:30ინტერი მაიამი - ნიუ იორკ სიტი -:-
03:30ორლანდო სიტი - ნიუ იორკ რედ ბულზი -:-
03:30ტორონტო - სპორტინგ კანზას სიტი -:-
03:30შარლოტი - ცინცინატი -:-
04:30ნეშვილი - კოლუმბუს ქრიუ -:-
04:30ოსტინი - დალასი -:-
04:30ჰიუსტონი დინამო - სან ხოსე ერსქვეიქსი -:-
05:30რეალ სოლტ ლეიკი - სტ. ლუის სიტი -:-
06:30ვანკუვერ ვაითქეფსი - პორტლენდ ტიმბერსი -:-
06:30ლოს ანჯელეს გალაქსი - სიეტლ საუნდერსი -:-
23:30ატლანტა იუნაიტედი - ჩიკაგო ფაიერი -:-
აშშ: USL ჩემპიონშიპი
00:00ლუისვილ სიტი - ბირმინგემი -:-03:00ინდი ილევენი - დეტროიტ სიტი -:-
03:00მაიამი - ჩარლსტონი -:-
03:30ტამპა ბეი - როდე აილენდი -:-
04:30სან ანტონიო - მოტერეი ბეი -:-
06:00ოკლენდ რუთსი - ლას ვეგას ლაითსი -:-
06:00ორენჯ ქაუნთი - ტულსა -:-
06:00საკრამენტო რეფაბლიკი - მემფისი -:-
06:30ფინიქს რაიზინგი - ნიუ მექსიკო -:-
აშშ: MLS ნექსთ პრო
01:00ვანკუვერ ვაითქეფსი 2 - პორტლენდ ტიმბერსი 2 -:-04:00ჰანთსვილ - კოლუმბუს ქრიუ 2 -:-
23:00ნიუ ინგლენდ რევოლუშენი II - Carolina Core -:-
აშშ: USL ლიგა 1
00:00ნოქსვილი - ტორმენტა -:-03:30გადაიდოჩატანუგა რედ ვულვზი - უნიონ ომაჰა -:-
აშშ: ნისა
01:00გადაიდოსავანა ქლოვერსი - LA ფორსი -:-00:00გადაიდოკლუბ დე ლიონი - Irvine Zeta -:-
აშშ: NWSL ქ
23:30კანზას სიტი ქ - ენჯელ სიტი ქ -:-03:00ნორს კაროლინა ქურეჯი ქ - გოთემი ქ -:-
03:30პორტლენდ თორნსი ქ - რასინგი ლუივილი ქ -:-
06:00Bay FC ქ - ჰიუსტონ დეში ქ -:-
21:00ვაშინგტონ სფირიტი ქ - იუტა როიალსი ქ -:-
ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა
14:00გომელი - ნემანი -:-16:00ჟოდინო - სლუცკი -:-
18:00მინსკი - დინამო მინსკი -:-
ბელგია: იუპილერლიგა - კონფერენციის ლიგის ჯგუფი
20:30სტ. ტრუიდენი - ვესტერლო -:-ბელგია: იუპილერლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
23:45ანდერლეხტი - ანტვერპენი -:-ბელგია: ჩელენჯერ პრო ლიგა
23:00დაინცე - ვარეგემი -:-23:00სტანდარდ ლიეჟი U23 - ლიერსი კ. -:-
15:30სერაინგი - ოსტენდე -:-
18:00პატრო აისდენი - ლომელი -:-
21:15ლიეჟი - ბევერენი -:-
ბელგია: ეროვნული დივიზიონი 1
23:00ანტვერპენი B - ურსლ ვისე -:-23:00რაალ ლა ლუვიერე - ლოკერენი-ტემსე -:-
ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV A
23:00დიკელვენე - პეტეგემი -:-ბელგია: I დივიზიონი ქ
17:00ლუვენი II W - სტანდარდ ლიეჟი II W -:-ბენინი: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
19:00JAK - Ainonvi -:-19:00დინამიკი ჯუგუ - Abeilles -:-
19:00სოლეილი - ბემბერეკე -:-
19:00უიდაჰი - Etoiles Filantes -:-
ბენინი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
19:00ასპაკ - ესპუარი -:-19:00დინამო აბომეი - კოტონი -:-
19:00დრაგონსი - დამისა -:-
19:00ლოტო - კოტონუ -:-
ბერმუდა: პრემიერ ლიგა
23:00დევონშირ კუგარსი - დენდი თაუნ ჰორნეტსი -:-23:00ზებრასი - იქს-როუდს უორიორსი -:-
23:00ნორს ვილიჯ რემსი - სომერსეტი -:-
23:00პაგეტი - სტ. ჯორჯს კოლტსი -:-
23:00ჰემილტონ პერიში - იმსკ -:-
ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი - აპერტურა
23:00SA Bulo Bulo - ტომაიაპო -:-01:30გუაბირა - უნივერსიტარიო დე ვინტო -:-
04:00ნასიონალ პოტოსი - როიალ პარი -:-
23:00ოლვეის რედი - ინდეპენდიენტე -:-
ბოსნია ჰერცეგოვინა: WWIN Liga BiH
23:45გოსკ გაბელა - პოსუსიე -:-ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - FBiH
18:00სტუპცანიცა - ტოსკ ტესანი -:-18:00ჰაძიცი - ბრატსტვო გრაცანიცა -:-
ბოსნია ჰერცეგოვინა: პირველი ლიგა - RS
17:30ზელეჟნიჩარი ბანია ლუკა - ლაქტასი -:-17:30ომარსკა - ფამოსი ვოიკოვიცი -:-
19:00რადნიკი ბიელინა - ლეოტარი -:-
ბოტსვანა: პრემიერ ლიგა
18:00გადაიდოთაუნშიფ როლერსი - მატებელე -:-18:00გადაიდომასიტოაკა - ივანენგ გალაქსი -:-
18:00პოლის XI - მატებელე -:-
18:00გადაიდოტაფიკი - სუა ფლამინგოსი -:-
ბრაზილია: აკრეანო - პირველი ეტაპი
00:00ვასკო და გამა - აკრეანო -:-02:00ანდირა - Independencia -:-
ბრაზილია: ალაგოანო - პლეი-ოფი
00:00ასა - რეგატასი -:-ბრაზილია: ამაპაენსე
23:00სანტოსი აპ - ინდეპენდენტე აპ -:-ბრაზილია: ამაზონენსე - მეორე ეტაპი - პლეი ოფები
23:30მანაუარა - ნასიონალი-ამ -:-03:30პრინცესა სოლიმოესი - Unidos do Alvorada -:-
ბრაზილია: ბაიანო - პლეი-ოფი
23:00ვიტორია - ბაია -:-ბრაზილია: ბრაზილიენსე - პლეი-ოფი
22:30სეილანდია - კაპიტალი -:-ბრაზილია: კაპიშაბა - პლეი-ოფი
00:00რიო ბრანკო ეს - პორტო ვიტორია -:-23:00რიო ბრანკო - ვიტორია -:-
ბრაზილია: კარიოკა - ტაკა გუანაბარა - პლეი ოფები
00:00ნოვა იგუასუ - ფლამენგო -:-ბრაზილია: კატარინენსე - პლეი-ოფი
23:30ბრუსკე - კრისიუმა -:-ბრაზილია: კეარენსე - პლეი-ოფი
23:40ფორტალეზა - სეარა -:-ბრაზილია: კეარენსე 2
23:00Pacatuba - ტირადენტესი -:-23:00იკასა - მარანგუაპე -:-
23:00იტაპიპოცა - გუარანი დე ჯუაზეირო -:-
23:00პაკახუსი - Cariri FC -:-
ბრაზილია: გაუშუ - პლეი-ოფი
23:30იუვენტუდე - გრემიო -:-ბრაზილია: გოიანო - პლეი-ოფი
00:00ვილა ნოვა - ატლეტიკო გოიანიენსე -:-ბრაზილია: მარანაენსე
23:00მარანჰაო - იმპერატრიზი -:-ბრაზილია: მატოგროსენსე - პლეი-ოფი
23:30კუიაბა - უნიაო რონდონოპოლისი -:-02:00მიხტო - ლუვერდენსე -:-
ბრაზილია: მინეირო - პლეი-ოფი
23:30ატლეტიკო მინეირო - კრუზეირო -:-ბრაზილია: პარაენსე - პლეი-ოფი
00:00პაისანდუ - აგუია დე მერაბა -:-00:00რემო - ტუნა ლუსო -:-
ბრაზილია: პარაიბანო - პლეი-ოფი
03:30ბოტაფოგო პბ - სერა ბრანკა -:-23:00სოუსა - ტრეზე პბ -:-
ბრაზილია: პარანაენსე - პლეი-ოფი
00:00მარინგა - ატლეტიკო-პრ -:-ბრაზილია: პაულისტა - პლეი-ოფი
00:00სანტოსი - პალმეირასი -:-ბრაზილია: პაულისტა A2 - პლეი-ოფი
00:00იუვენტუსი-სპ - ველო კლუბე -:-00:00ნოროესტე - პორტუგესა სანტისტა -:-
ბრაზილია: პაულისტა A3 - პლეი-ოფი
00:00ბრაგანტინო II - გრემიო პრუდენტე -:-00:00სერტაოზინიო - EC Sao Bernardo -:-
02:15მარილია - ვოტუპორანგუენსე -:-
ბრაზილია: პერნამბუკანო - პლეი-ოფი
23:30ნაუტიკო - სპორტ რესიფი -:-ბრაზილია: პიაუიენსე - პლეი-ოფი
23:00პარნაჰიბა - აე ალტოსი -:-ბრაზილია: პოტიგუარი - მეორე ეტაპი
23:00ფორცა ე ლუზი - ამერიკა რნ -:-02:00Potiguar de Mossoró - Potyguar Seridoense -:-
22:00სანტა კრუზ დე ნატალი - აბც -:-
ბრაზილია: რონდონიენსე
23:30პორტო ველო - ბარსელონა RO -:-23:30გენუსი - ი-პარანა -:-
ბრაზილია: რორაიმენსე - პირველი ეტაპი
00:30ატლეტიკო რიო ნეგრო - ატლ. რორაიმა -:-02:30ნაუტიკო - საო რაიმუნდო რრ -:-
ბრაზილია: სერგიპანო - პლეი-ოფი
23:00იტაბაიანა - დორენსე -:-00:00ლაგარტო - სერგიპე -:-
ბრაზილია: სულ-მატოგროსენსე - პლეი-ოფი
02:00კორუმბაენსე - დურადოსი -:-00:00Portuguesa MS - ოპერარიო მს -:-
ბრაზილია: ტოკანტინენსე - პლეი-ოფი
00:00ტოკანტინოპოლისი - უნიაო კარმოლადენსე -:-ბრაზილია: კოპა ალაგოაში - პლეი-ოფი
00:00CSA - SC Penedense -:-ბრაზილია: ბაიანო U20
22:00ვიტორია დე კონქუისტა U20 - გრაპიუნა U20 -:-22:00იპირანგა U20 - Catuense U20 -:-
22:00ლეონიკო U20 - იაკობინა U20 -:-
ბრაზილია: Capixaba U20
23:00რეალ ნოროესტე U20 - ნოვა ვენეცია U20 -:-02:30Jaguare U20 - სან მათეუსი U20 -:-
22:00ნოვა ვენეცია U20 - კოლატინა U20 -:-
ბრაზილია: კატარინენსე U20
22:00ბარა U20 - ინტერ დე ლაგესი U20 -:-22:00შაპეკოენსე U20 - კრისიუმა U20 -:-
ბრაზილია: გოიანო U20
22:30Guapo M19 U20 - აპარესიდა U20 -:-22:30ატაიენსე U20 - Guanabara City U20 -:-
ბრაზილია: პარანაენსე U20 - პირველი ეტაპი
23:00პარანა U20 - Batel U20 -:-ბულგარეთი: პირველი ლიგა
17:30ბოტევ პლოვდივი - ჩერნო მორე -:-20:00ცსკა 1948 სოფია - ბეროე -:-
ბულგარეთი: მეორე ლიგა
18:00სვოგე - ჩერნომორეცი ბალჩიკი -:-18:00სპარტაკი პლევენი - ლუდოგორეცი II -:-
18:00ჩერნომორეცი 1919 - სტრუმსკა სლავა -:-
ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-აღმოსავლეთი
18:00ლოკომოტივი პლოვდივი II - სოკოლ მარკოვო -:-ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-დასავლეთი
16:00ცსკა სოფია II - კოსტინბროდი -:-ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-აღმოსავლეთი
17:00დუნავ რუსე II - ფრატრია -:-17:00სპარტაკი II - Benkovski -:-
ბულგარეთი: მესამე ლიგა - ჩრდილოეთ-დასავლეთი
17:00ბოტევ ვრაცა II - სევლიევო -:-გაბონი: ჩემპიონატ D1
18:30ლოზო - ცენტრ სპორტიფ ბენჯი -:-18:30მისილი - დიკაკი -:-
18:30მუნანა - ლიბრვილი -:-
განა: განას თასი
19:00ბოფოაკვა ტანო - სქაი -:-19:00ლეგონი - ბეჩემ იუნაიტედი -:-
გერმანია: 2. ბუნდესლიგა
23:30ჰერტა - ნიურნბერგი -:-15:30გროიტერ ფიურტი - ჰამბურგი -:-
15:30ვეჰენი - VfL ოსნაბრუკი -:-
15:30ზტ. პაული - პადერბორნი -:-
15:30მაგდებურგი - ჰანოვერი -:-
15:30შალკე - კარლსრუე -:-
გერმანია: 3. ლიგა
15:30ვიქტორია კიოლნი - ლიუბეკი -:-18:30ვერლი - ზანდჰაუზენი -:-
21:30არმინია ბილეფელდი - დუისბურგი -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილოეთი
15:00ჰამბურგი II - ზტ. პაული II -:-გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი
15:00ვიქტორია ბერლინი - ბაბელსბერგი -:-16:00ხემნიტცერი - ცვიკაუ -:-
გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი
16:00ვეგბერგ-ბეეკი - კიოლნი II -:-16:00პადერბორნი II - როდინგჰაუზენი -:-
გერმანია: ობერლიგა რეინჰალდ-პფალც/საარი
16:00დიფლენი - მორლაუტერნი -:-გერმანია: 2. ბუნდესლიგა 1
13:00იენა ქ - მეპენი ქ -:-13:00მიუნხენის ბაიერნი II W - გლადბახი ქ -:-
13:00სანდი ქ - ინგოლშტადტი ქ -:-
16:00აინტრახტი II W - პოტსდამი ქ -:-
16:00გუტერსლოჰი ქ - ანდერნახი ქ -:-
16:00ვაინბერგი ქ - ვოლფსბურგი II W -:-
გერმანია: DFB თასი ქ
17:45მიუნხენის ბაიერნი ქ - აინტრახტი ფრანკფურტი ქ -:-გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა
02:00დეპორტივო მიქსკო - მალაკატეკო -:-გვინეა: ლიგა 1
20:00კამსარი - სექუენსი -:-20:00მილო - კალუმ სტარი -:-
20:00ჰაფია - კოიაჰი -:-
გიბრალტარი: ეროვნული ლიგა
18:30ეუროპა ფოინთი - ლინქსი -:-21:30ლინკოლნ რედ იმპსი - ევროპა -:-
დანია: სუპერლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
16:00რანდერსი - ლიუნგბიუ -:-18:00ვიბორგი - ჰვიდოვრე -:-
დანია: 1 დივიზიონი - გასავარდნი ჯგუფი
16:00ჰელსინგორი - ნაესტვედი -:-ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა
23:30ელ გუნაჰი - არაბ კონტრაქტორსი -:-23:30ისმაილი - სმუჰა -:-
23:30კერამიკა კლეოპატრა - ზედ -:-
ეთიოპია: პრემიერ ლიგა
17:00ეთიოპია ნიგდ ბანკი - დირე დავა -:-20:00სიდამა ბუნა - შაშემენე კენემა -:-
ეკვადორი: ლიგა პრო - პირველი ეტაპი
00:30ლიბერტადი - ტექნიკო უ. -:-03:00კუმბაია - ელ ნასიონალი -:-
22:00უნივერსიდად კათოლიკა - ორენსე -:-
00:30დეპორტივო კუენკა - დელფინი -:-
ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა
01:00გადაიდოალიანსა - აგილა -:-01:00გადაიდოდრაგონი - ჯოკორო -:-
01:00გადაიდომუნისიპალ ლიმენო - 11 დეპორტივო -:-
01:00გადაიდოპლატენსე მუნიციპალი - სანტა-ტეკლა -:-
01:00გადაიდოფას - ლუის ანხელ ფირპო -:-
01:00გადაიდოფუერტე სან ფრანცისკო - მეტაპანი -:-
ერაყი: სუპერლიგა
19:00ალ-ნაფტი - ალ-კაჰრაბა -:-19:00ალ-ქასიმი - ზახო -:-
19:00დუჰოკი - ალ-ქუვა ალ-ჯავია -:-
19:00ნაფტი ალ-ბასრა - ალ-მინაა -:-
ესპანეთი: ლა ლიგა 2
16:00ალკორკონი - ამორებიეტა -:-18:15სარაგოსა - ტენერიფე -:-
18:15ფეროლი - ელჩე -:-
20:30რეალ ოვიედო - ვილიარეალი B -:-
ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 1
14:00პონფერადინა - ხიმნასტიკი -:-18:00Cultural Leonesa - ლუგო -:-
21:00არენტეირო - რ. სოსიედადი B -:-
21:00ოსასუნა B - ბარსელონა B -:-
ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 2
23:00ანტეკუერა - ალკოიანო -:-23:00კასტელონი - რეკრეატივო უელვა -:-
23:00მერიდა - კორდობა -:-
14:00ატლეტიკო მადრიდი B - ინტერსიტი -:-
14:00ბალეარესი - რეალ მადრიდი B -:-
14:00მელილია - სანლუკენო -:-
14:00სან ფერნანდო - უდ იბიცა -:-
18:00მალაგა - ლინარესი -:-
22:00მურსია - გრანადა B -:-
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 1
15:00დეპორტივო ფაბრილი - ლანგრეო -:-18:00რაიო კანტაბრია - რეალ ავილესი -:-
18:30კომპოსტელა - გუიხუელო -:-
19:00მარინო დე ლუანკო - რეალ ოვიედო B -:-
19:30კოვადონგა - კორუხო -:-
20:00ზამორა - ტორელავეგა -:-
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 2
14:00ალავესი B - მუტილვერა -:-14:00უტებო - სარაგოსა B -:-
19:00გერნიკა კლუბი - რეალ სოსიედადი C -:-
19:00იზარა - არენას კლუბი -:-
20:00ლოგრონესი - ტუდელანო -:-
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 3
13:00ვალენსია B - ფორმენტერა -:-14:00ესპანიოლი B - ტორენტი -:-
14:00მანრესა - სერდანიოლა -:-
14:00პენა დეპორტივა - პენია ინდეპენდენტი -:-
19:30საგუნტინო - ეუროპა -:-
21:00ლეიდა - სანტ ანდრეუ -:-
21:00ტერასა - ლა ნუსია -:-
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 4
13:30ბეტისი B - ლა უნიონი -:-14:00Racing Cartagena MM - სევილია B -:-
14:00ესტეპონა - ელ პალო -:-
14:00კადიზი B - უკამ მურსია -:-
19:00ლინენსე - ველეზი -:-
20:00იეკლანო - ანტონიანო -:-
20:30აგუილასი - კართაგენა B -:-
ესპანეთი: სეგუნდა RFEF - ჯგუფი 5
14:00ვილანოვენსე - მენსახერო -:-14:00ილესკასი - გვადალახარა -:-
14:30მონტიხო - ტალავერა -:-
15:00ატლეტიკო პასო - სან ფერნანდო -:-
19:00ბადახოსი - ხეტაფე B -:-
19:00ნავალკარნერო - სან სებასტიან რეიესი -:-
19:30ლერენენსე - ურსარია -:-
20:00გიმნასტიკა სეგოვიანა - კასერენო -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 1
14:00პოლვორინი - სომოზასი -:-14:15სილვა სდ - უდ ოურენსე -:-
19:00არზუა - ვივეირო -:-
19:00ბეტანზოსი - პონტევედრა B -:-
19:00გრან პენა - რაპიდო დე ბუზასი -:-
19:00პაიოსაკო - აროსა -:-
19:30Sarriana - ბერგანტინოსი -:-
19:30ბარბადას-ბენტრაკესი - ატლეტიკო არტეიხო -:-
20:00ესტრადენსე - ალონდრასი -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 2
14:00ავილესი - კონდალი -:-19:00Barcia - პრავიანო -:-
20:00ლანერა - ხიხონი B -:-
20:15ხიხონ ინდუსტრიალი - ლენენსე -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 3
20:00Atletico Mineros - ტროპეზონი -:-20:00ნავალ რეინოსა - ველარდე -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 5
14:00მონტანესა - პობლა მაფუმეტი -:-14:00ხირონა B - ბადალონა -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 6
13:00პატაკონა - Soneja -:-14:00სილია - ლევანტე B -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 7
14:00პარაკუელოს ანტამირა - ალკალა -:-20:00მოსტოლესი - ალკორკონი B -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 8
19:00ბეკერილი - კოლეგიოს დიოკესანოსი -:-19:00ბემბიბრი - ატლეტიკო ტორდესილიასი -:-
19:00რეალ ავილა - პალენსია -:-
19:00სალამანკა - ლეონესა B -:-
20:00პალენსია - ალმაზანი -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 9
14:00არენას არმილია - ტორედონხიმენო -:-14:00მარაკენა - ელ ეხიდო -:-
14:00რინკონი - ხუვენტუდ ტორემოლინოსი -:-
14:00უეტორ ვეგა - ალმერია B -:-
19:00მოტრილი - ტორე დელ მარი -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 10
14:00ხერენა - კორია -:-18:30კორდობა B - ხერესი დეპორტივო -:-
20:00სიუდად დე ლუსენა - აიამონტე -:-
20:00ხერესი - ბოლულოსი -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 13
12:00რეალ მურსია B - სიუდად კიეზა -:-14:00ელ პალმარი - ალკანტარილა -:-
20:00სიუდად დე მურსია - მოლინენსე -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 14
20:00მორალო - კორია -:-21:30ხერეზი - მონტეჰერმოსო -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 16
19:00პენა ბალსამაისო - ვიანესი -:-ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 17
13:00უესკა B - ბინეფარი -:-18:30კალამოხა - კარინენა -:-
19:00ბორხა - კუარტე -:-
19:30ებრო - ატლეტიკო მონზონი -:-
19:30კასპე - ილუეკა -:-
19:30ტამარიტე - ალმუდევარი -:-
19:45ეპილა - ეხეა -:-
20:00ფრაგა - Fuentes -:-
ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 18
14:00Cazalegas - ტომელიოსო -:-14:00ვილარუბია - ტორიოსი -:-
19:00აზუკუესა - კუინტანარი -:-
19:00კონკუენსე - ლა სოლანა -:-
19:00მარჩამალო - სან კლემენტე -:-
19:00ტოლედო - სოკუელამოსი -:-
19:30ვილაკანასი - ალბასეტე B -:-
19:30ჰურაკან დე ბალაზოტე - პუერტოლანო -:-
20:00ვილარობლედო - ტარანკონი -:-
ესპანეთი: ლიგა F ქ
14:00უელვა ქ - Costa Adeje Tenerife ქ -:-16:00გრანადა ქ - მადრიდი კ. ქ -:-
18:00ატლეტიკი ბილბაო ქ - ლას პლანასი ქ -:-
20:00ლევანტე ქ - ბარსელონა ქ -:-
ესპანეთი: პრიმერა ფედერაციონი ქ
14:00სე აემი ქ - ალბასეტე ქ -:-14:30ბარსელონა B W - ალჰამა ქ -:-
19:30დეპორტივო ლა კორუნია ქ - ეუროპა ქ -:-
ესტონეთი: მეისტრილიგა
13:30ტამეკა ტარტუ - ფლორა -:-15:30ლევადია - პაიდე -:-
ვენესუელა: ლიგა FUTVE - აპერტურა
23:00რაიო ზულიანო - უნივერსიდად ცენტრალი -:-01:45კარაკასი - Inter de Barinas -:-
04:30პორტუგესა - კარაბობო -:-
00:00ესტუდიანტეს მერიდა - ლა-გუაირა -:-
ვენესუელა: ლიგა FUTVE 2 - აპერტურა
23:30აკადემია ანზოატეგი - ნუევა ესპარტა -:-23:30ფრონტერა - ტრუხილანოსი -:-
00:00დინამო პუერტო - ატლეტიკო ლა კრუზი -:-
00:00ჰიროუზ დე ფალკონი - იარაკუიანოსი -:-
23:30აკადემია რეი - არაგუა -:-
23:30ურენა - ელ ვიგია -:-
ვიეტნამი: V ლიგა
14:00ჰონგ ლინჰ ჰა ტინი - ბინ დუონგი -:-15:00ბინ დინი - ჰო ჩი მინჰი -:-
15:00ტჰანჰ-ჰოა - კონგ ანი -:-
16:15ჰანოი - ნამ დინჰი -:-
ვიეტნამი: ვ.ლიგა 2
14:00ლონგ ან - ჰუე -:-15:00ბა რია ვუნგ ტაუ - ბინჰ ფუოკი -:-
იამაიკა: პრემიერ ლიგა
00:30Lime Hall Academy - ტივოლი -:-00:30დანბჰოლდენი - კავალიერი -:-
00:30მოლინსი - უოთერჰაუსი -:-
00:30ჰამბლ ლაიონსი - მაუნთ პლეზანთი -:-
00:30ჰარბორ ვიუ - მონტეგო ბეი -:-
იაპონია: J3 ლიგა
08:00გეინეირ ტოტორი - ვანრაურე -:-09:00გირავანზ კიტაკიუშუ - ომია არდია -:-
09:00გრულა მორიოკა - ტეგევაიარო მიიაზაკი -:-
09:00მაცუმოტო იამაგა - გიფუ -:-
09:00ნარა კლუბი - კანაზავა -:-
09:00ფუკუშიმა უტდ - ისქკ -:-
იაპონია: WE ლიგა ქ
09:00პარსეირო ნაგანო ქ - ურავა ქ -:-09:00საიტამა ქ - ომია არდია ქ -:-
09:00სერესო ოსაკა ქ - ინაკ კობე ლეონესა ქ -:-
09:00ჰიროსიმა ქ - ჯეფ იუნაიტედი ქ -:-
იაპონია: ნადეშიკო ლიგა ქ
08:00გუნმა ქ - სეტაგაია სფიდა ქ -:-08:00მიიაზაკი ქ - იოკოჰამა სიგულსი ქ -:-
08:00ნიტაიდაი ქ - კუნოიჩი ქ -:-
ინგლისი: ქალთა სუპერ ლიგა
15:00მანჩესტერ იუნაიტედი ქ - ევერტონი ქ -:-18:00ვესტ ჰემი ქ - ბრაიტონი ქ -:-
ინგლისი: ქალთა ჩემპიონშიპი
15:00დარჰემი ქ - კრისტალ პალასი ქ -:-15:00რედინგი ქ - ბლექბერნი ქ -:-
16:00ჩარლტონი ქ - ბირმინგემი ქ -:-
17:00ლონდონ სიტი ლაიონესი ქ - შეფილდ იუნაიტედი ქ -:-
17:00საუთჰემპტონი ქ - ლევესი ქ -:-
17:00უოტფორდი ქ - სანდერლენდი ქ -:-
ინგლისი: Women's National League North
17:00დერბი ქ - ნოტინგემი ქ -:-17:00ნიუკასლ იუნაიტედი ქ - ლივერპულ ფედსი ქ -:-
17:00სტაურბრიჯი ქ - ბარნლი ქ -:-
17:00სტოკ სიტი ქ - ჰალიფაქსი ქ -:-
17:00ჰადერსფილდი ქ - ვულვერჰემპტონი ქ -:-
18:00ვესტ ბრომვიჩი ქ - ფილდი ქ -:-
ინგლისი: Women's National League South
17:00ბილერქეი ქ - ოქსფორდ იუნაიტედი ქ -:-17:00ლონდონ ბისი ქ - პლიმუთი ქ -:-
17:00მილტონ კეინს დონსი ქ - პორტსმუთი ქ -:-
17:00რაგბი ბოროუ ქ - იფსვიჩი ქ -:-
17:30ჩეტჰემი ქ - ჩელტენჰემი ქ -:-
18:00ჰეშთეგი ქ - კარდიფ სიტი ქ -:-
ინგლისი: ქალთა ლიგის თასი - პლეი-ოფი
18:00არსენალი ქ - ჩელსი ქ -:-ინდოეთი: ISL
18:00მოგუნ ბაგანი - ჩენაინი -:-ინდოეთი: I-ლიგა
15:00სრინიდი დეკანი - რაჯასტან იუნაიტედი -:-იორდანია: პრემიერ ლიგა
23:30ალ-ჰუსეინი - მაანი -:-23:30შაბაბ ალ-ორდონი - ალ-რამტჰა -:-
23:30ალ ჯალილი - ალ-აჰლი -:-
23:30ალ-ფაისალი ამანი - ალ-ვეჰდატი -:-
ირლანდია: ეროვნული ლიგა ქ
23:00სლიგო როვერსი ქ - გელვეი იუნაიტედი ქ -:-23:30ათლონი WFC ქ - შელბურნი ქ -:-
ისრაელი: ლიგა ჰაალი - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
21:30მაკაბი ჰაიფა - მაკაბი ბნეი რაინა -:-ისრაელი: ლიგა ჰაალი - გასავარდნი ჯგუფი
21:00ნათანია - ბეითარი იერუსალიმი -:-იტალია: სერია C - ჯგუფი A
23:45ალესანდრია - პრო ვერჩელი -:-23:45პრო სესტო - ვიჩენცა ვირტუსი -:-
იტალია: სერია C - ჯგუფი B
23:45პინეტო კალჩო - რეკანატეზე -:-იტალია: სერია C - ჯგუფი C
23:45აველინო - პიჩერნო -:-23:45აუდას ჩერინიოლა - ტურისი -:-
23:45ბრინდიზი - ვირტუს ფრანკავილა -:-
კამბოჯა: CPL
12:45ანგკორ ტაიგერი - ფნომ პენ ქრაუნი -:-12:45პრეი ვენგი - სვაირიენგი -:-
კამერუნი: ელიტ One - გასავარდნი ჯგუფი
17:00აპეჯეს აკადემი - ლეზ ასტრი -:-17:00ბამბუტოსი - უმს დე ლუმი -:-
17:00ბამენდა - უნიონ დუალა -:-
17:00ეიგლ როიალი - ავიონის აკადემია -:-
17:00ფუვე აზურ ელიტე - ფოვუ ბაჰამი -:-
კამერუნი: ელიტ One - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
17:00დინამო დუალა - გაზელე -:-17:00ვიქტორია იუნაიტედი - იანგ სპორტსი -:-
17:00კანონ იაუნდე - კოტონსპორტი -:-
17:00კოლომბე - სტად რენარდი -:-
კამერუნი: ელიტ 2 - გასავარდნი ჯგუფი
18:00გადაიდოIsohsa - ფონჩა -:-18:00გადაიდოიაფუტი - ბაფანგი -:-
18:00გადაიდორენესანსი - რეინჯერს ოფ ბაფუტი -:-
18:00გადაიდოფაპი - ლეოპარდ დე დუალა -:-
კამერუნი: ელიტ 2 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:00გადაიდობაფუსამი - აილე მუნგო -:-18:00გადაიდოდრაგონ დე იაუნდე - Bafmeng United -:-
18:00გადაიდოედინგ სპორტი - პანტერე -:-
18:00გადაიდოფეუჩეუ - ტონერე -:-
კენია: სუპერ ლიგა
14:00Mulembe United - მატჰარე იუნაიტედი -:-16:00MCF - კაჯიადო -:-
16:00გუსი - მომბასა ელიტი -:-
16:00კიბერა - სილიბვეტი -:-
კენია: FKF Cup
13:00Compel - მარა შუგარი -:-16:00ასადი - Denmak -:-
16:00ულინზი სტარსი - კარიობანგი შარქსი -:-
16:00შაბანა - ლეოპარდსი -:-
კვიპროსი: Cyta ჩემპიონშიპი - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
18:00აეკი ლარნაკა - აპოელი -:-20:00არისი - ანორთოსისი -:-
20:30ომონია - პაფოსი -:-
კვიპროსი: დივიზიონი 2 - გასავარდნი ჯგუფი
17:30აქირონას-ონისილოსი - მ.ე.ა.პ. ნისუ -:-კოლუმბია: პრიმერა A - აპერტურა
23:00ენვიგადო - ატლეტიკო ნასიონალი -:-01:10დეპორტივო პასტო - ონსე კალდასი -:-
03:20ჩიკო - იაგუარეს დე კორდობა -:-
05:30ფორტალეზა - მილიონარიოსი -:-
23:00სანტა ფე - პატრიოტასი -:-
კოლუმბია: ლიგა ქ
20:00ინდეპენდიენტე სანტა ფე ქ - ლა ექუიდადი ქ -:-კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
17:30სიმბა - უს პანდა -:-კონგოს დემ. რესპ.: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
17:00მანიემა - ვიტა კლუბი -:-კონგოს რესპუბლიკა: ლიგა 1
18:00ეტუალ დუ კონგო - ინტერ კლუბი -:-კოსოვო: სუპერლიგა
15:00გჯილანი - დუკაგინი -:-15:00კფ ლაპი - ლირია -:-
15:00ფერონიკელი - ფუშე კოსოვა -:-
კოსტა რიკა: ლიგა დე ასენსო - კლაუსურა
05:00გუადალუპე - კს ურუგვაი -:-21:00ადრ ხიკარალი - მარინეროსი -:-
21:00კონსულტანტს დესამპარადოსი - სანტა ანა -:-
21:15ად სარჩი - კოფუტპა -:-
00:00კარიაი პოკოკი - ლაიმონ ბლექ სთარი -:-
კოტ-დ'იუვარი: ლიგა 1
19:30ამადუ დიალო - მოუნა -:-22:00დენგუელე - სან პედრო -:-
ლატვია: Virsliga
15:00გრობინა - აუდა -:-17:00ვალმიერა - რიგა -:-
ლესოტო: პრემიერ ლიგა
17:00ACE Maseru - მაჩოხა -:-17:00Likila - დიფენს ფორსი -:-
17:00ლიფაკოე - ლიოლი -:-
17:00მანონიანე - ლიჯაბათო -:-
17:00ნოთი ბოიზი - CCX -:-
ლიეტუვა: A ლიგა
16:00სუდუვა - დაინავა ალიტუსი -:-19:25კაუნო ჟალგირისი - ჟალგირისი -:-
მავრიტანია: ლიგა 1
04:30დუანე - სნიმ -:-მაკაო: ელიტ ლიგა
11:00სპორტინგი მაკაო - ლუნ ლოკი -:-მაროკო: მაროკოს თასი
02:00რაჯა კასაბლანკა - ოლიმპიკ საფი -:-02:00ხემის ზემამრა - ჩაბაბ ბენგუერირი -:-
მექსიკა: ლიგა MX - კლაუსურა
05:00მონტერეი - გვადალახარა ჩივასი -:-05:00პაჩუკა - ტოლუკა -:-
07:05პუმასი - კრუზ ასული -:-
მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A
02:00აგუაკატერსო დე პერიბანი - პეტროლეროს სალამანკა -:-02:00კოლიმა - ალაკრანეს დე დურანგო -:-
02:00ტრიტონეს ვალარტა - ლოს კაბოსი -:-
03:00ესკორპიონესი - ინტერ პლაია დელ კარმენი -:-
03:00ინტერ დე კერეტარო - ირაპუატო -:-
03:00კაფეტალეროსი - კანამი -:-
03:00მინეროს დე ფრესნილიო - უა ზაკატეკასი -:-
04:00ლობოსი ULMX - ჰალკონეს დე ზაპოპანი -:-
05:00პორტო პალმეირასი - დეპორტივა ვენადოსი -:-
22:00მონტანესესი - პიონეროსი -:-
მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია B
02:00CDM - კანონეროს მარინა -:-02:00პაჩუკა 2 - Artesanos Metepec -:-
მექსიკა: ლიგა MX U23 - კლაუსურა
19:00ატლასი U23 - კერეტარო U23 -:-19:00ნეკაქსა U23 - ლეონი U23 -:-
19:00ხუარესი U23 - სანტოს ლაგუნა U23 -:-
მექსიკა: ლიგა MX ქ - კლაუსურა
03:00ატლეტიკო სან-ლუისი ქ - პაჩუკა ქ -:-07:10ხუარესი ქ - ტოლუკა ქ -:-
22:05გვადალახარა ჩივასი ქ - ატლასი ქ -:-
მიანმარი: MNL League Cup
13:00Shwe Pyi Thar - Mahar United -:-13:00იანგონ იუნაიტედი - ჩაინლენდი -:-
13:00რეინბოუ - რახინ იუნაიტედი -:-
13:30შან იუნაიტედი - კაჩინ იუნაიტედი -:-
მოლდოვა: სუპერ ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
17:00პეტროკუბი - დაჩია ბუიუჩანი -:-19:00მილსამი - შერიფი ტირასპოლი -:-
მონტენეგრო: დრუგა ლიგა
17:00ბერანე - ოტრანტი -:-მონღოლეთი: პრემიერ ლიგა
13:15ხანგარიდი - დერენი -:-16:15ხაან ხუნს-ერქიმი - ხორომხონი -:-
მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური
16:00ყატარი U23 - ჩინეთი U23 -:-მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური
15:00ტრაეფი (Nor) - ბიასენი (Nor) -:-მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ
16:00ბჰუტანი ქ - ჰონგ-კონგი ქ -:-ნიდერლანდები: ერედივიზიონი
23:00გ.ა. იგლზი - ექსელსიორი -:-23:00ვალვაიკი - ჰერენვენი -:-
00:00ალკმაარი - ვიტესი -:-
14:15ზვოლე - აიაქსი -:-
16:30ტვენტე - ჰერაკლესი -:-
16:30ფეინოორდი - უტრეხტი -:-
18:45ალმერე სიტი - ვოლენდამი -:-
ნიდერლანდები: ერედივიზიონი ქ
14:15ალკმაარი ქ - პსვ ქ -:-16:30ჰეერენვენი ქ - აიაქსი ქ -:-
ნორვეგია: ელიტსერიენი
20:00ოდდი - ჰაუგესუნდი -:-ომანი: პროფესიონალური ლიგა
22:00ალ-შაბაბი - ალ-ნასრი -:-22:00დოფარი - სოჰარი -:-
22:00იბრი - ალ-ნაჰდა -:-
22:00სეები - ომანი -:-
პარაგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
02:00სერო პორტენო - ნასიონალ ასუნსიონი -:-04:30ლიბერტად ასუნსიონი - ოლიმპია ასუნსიონი -:-
პერუ: ლიგა 1 - აპერტურა
23:15გრაუ - კარლოს მანუჩი -:-01:45მელგარი - სიენსიანო -:-
05:00ცეზარ ვალეხო - უნივერსიტარიო -:-
22:00სპორტ უანკაიო - ადტ ტარმა -:-
00:00სპორტ ბოიზი - ალიანსა ატლეტიკო -:-
00:30კახამარკა - სპორტინგ კრისტალი -:-
პერუ: ლიგა ქ
00:00კილასი ქ - Biavo ქ -:-19:30სპორტინგ კრისტალი ქ - იაკუჩო ქ -:-
პოლონეთი: ექსტრაკლასი
23:00პოგონი შჩეცინი - კრაკოვია -:-პოლონეთი: დივიზიონი 1
23:00პოდბესკიძიე - ტერმალიკა ნიეჩიეზა -:-პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა
00:30ეშტორილი - პორტუ -:-21:00ვიზელა - კასა პია -:-
პორტუგალია: ლიგა 3 - დაწინაურების ჯგუფი
23:30ფელგუეირასი - კოვილია -:-19:00ატლეტიკო - ბრაგა B -:-
21:00ალვერკა - ლუსიტანია -:-
პორტუგალია: პორტუგალიის თასი ქ
21:15ბენფიკა ქ - სპორტინგი ქ -:-რეუნიონი: რეგიონალ 1
15:30სენტ როუზი - ტრუა ბასინი -:-16:00ექსელსიორი - სენტ-სუზანი -:-
16:00პიტონი - JS Gauloise -:-
16:00სენტ-პაულუაზი - Ravine Blanche -:-
16:00სენტ-პიეროისი - სენტ-ლუიზიენი -:-
16:00სტ. ლუისი - სენტ-დენისი -:-
16:00ტამპონესი - ჟანა დ'არკი -:-
რუანდა: პრემიერ ლიგა
17:00აპრ - რვამაგანა სიტი -:-17:00ბუგესერა - ეთინსელსი -:-
17:00სანრაიზი - კიგალი -:-
რუმინეთი: ლიგა 1 - გასავარდნი ჯგუფი
15:00კრაიოვა 1948 - ოცელული -:-რუმინეთი: ლიგა 1 - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
23:00უნივ. კრაიოვა - რაპიდი ბუქარესტი -:-22:00ფარულ კონსტანტა - სტიაუა ბუქარესტი -:-
რუმინეთი: ლიგა 1 ქ - გასავარდნი ჯგუფი
14:00CSM ალექსანდრია ქ - ბანატი ქ -:-რუსეთი: პრემიერ ლიგა
15:00ფ. ვორონეჟი - ორენბურგი -:-17:30რუბინი - ახმატ გროზნო -:-
20:30ლოკომოტივი მოსკოვი - კრასნოდარი -:-
რუსეთი: FNL
18:00ალანია ვლადიკავკაზი - ჩერნომორეცი ნოვოროსიისკი -:-18:30ნეფტეხიმიკი - აკრონი ტოლიატი -:-
რუსეთი: FNL 2 - დივიზიონი B - ჯგუფი 1
17:00ლეგიონი მახაჭკალა - ხოლდინგი -:-17:00რუბინი იალტა - Kamensk-Shakhtinsky -:-
რუსეთი: სუპრიმ დივიზიონი ქ
12:30კრილია სოვეტოვი სამარა ქ - სპარტაკი მოსკოვი ქ -:-15:00როსტოვი ქ - დინამო მოსკოვი ქ -:-
18:00ზენიტი ქ - რუბინი ქ -:-
საბერძნეთი: სუპერ ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
19:00პანათინაიკოსი - პაოკი -:-21:30აეკი ათენი - ოლიმპიაკოსი -:-
21:30არისი - ლამია -:-
საბერძნეთი: სუპერ ლიგა 2 - დაწინაურების ჯგუფი
15:30კალამათა - პაე ჩანია -:-17:45ათენი კალითეა - იონიკოსი -:-
საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 1
17:00M. Alexandros Agia Marina - აპოლონი პარალიმნი -:-17:00Niki Efkarpias - Aris Petinos -:-
17:00Orestis Orestiadas - ეპანომი -:-
17:00არისი ავატო - პანთრაკიკოსი -:-
17:00ვერია - დოხა დრამასი -:-
17:00თერმაიკოსი - პოსეიდონას მიხანიონასი -:-
17:00კავალა - კრისუპოლისი -:-
17:00ქანიოტისი - აეტოსი ვარვარასი -:-
საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 2
17:00ასტერასი პეტრიტი - ეთნიკოსი ნეუ -:-17:00ეორდაიკოსი - ანაგენისი არტა -:-
17:00ვათანიაკოსი - ნეა არტაკი -:-
17:00თესპროტოსი - ტრიკალა -:-
17:00კასტორია - თიელა კაციკასი -:-
17:00ლეფკიმი - ასტერასი სტავრუ -:-
17:00სვორონოსი - Kileler -:-
საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 3
17:00Afantou - პანელეფსინიაკოსი -:-17:00Filiatron - თიელა დ. -:-
17:00ვიზასი - პანეგიალიოსი -:-
17:00იალისოსი - როდოსი -:-
17:00კიანოს ასტირ ვარისი - პაო ვარდა -:-
17:00მიკონოსი - კორინთოსი -:-
საბერძნეთი: გამა ეთნიკი - ჯგუფი 4
15:30Ellopiakos - აცალენიოსი -:-17:00Atromitos Piraeus - აგიოს ნიკოლაოსი -:-
17:00აო ილისიაკოსი - ეპისკოპი -:-
17:00აპოლონი სმირნისი - ჩაიდარი -:-
17:00არისი პეტრუპოლისი - ალმიროს გაზიუ -:-
17:00ეთნიკოს პირეოსი - ფოსტირასი -:-
17:00ემისი ზ. - პანიონისი -:-
17:00იპატო - პროოდეფტიკი -:-
17:00პარასკევი - პერამაიკოსი -:-
საბერძნეთი: Division A Women
14:00ასტერას ტრიპოლისი ქ - კასტორია ქ -:-16:00პანათინაიკოსი ქ - Atromitou ქ -:-
17:00Seirines Grevenon ქ - Trikala ქ -:-
17:00აეკი ათენი ქ - ოლიმპიადა იმიტუ ქ -:-
17:00ოფი კრეტა ქ - რეთიმნიაკოსი ქ -:-
17:00პაოკი ქ - ლარისა ქ -:-
სამხრეთ ამერიკა: სამხრეთ ამერიკის ჩემპიონატი U17 ქ - ფინალური ჯგუფი
00:00კოლუმბია U17 W - ეკვადორი U17 W -:-00:00პარაგვაი U17 W - ბრაზილია U17 W -:-
სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა
17:30კეიპ ტაუნ სფურსი - სვალოუ -:-სამხრეთ აფრიკა: დისკი ჩელენჯი
12:00ამაზულუ U23 - კეიპ ტაუნ სფურსი U23 -:-12:00რიჩარდს ბეი U23 - ტს გალაქსი U23 -:-
14:00სტელენბოში U23 - მამელოდი სანდაუნსი U23 -:-
სამხრეთ კორეა: K ლიგა 1
09:00განგვონი - სეული -:-11:30გვანჯუ - დეგუ -:-
სამხრეთ კორეა: K ლიგა 2
09:00ბუჩეონი 1995 - გიეონგნამი -:-09:00ჩონამი - ჩეონან სიტი -:-
11:30სუვონ ბლუვინგსი - ბუსანი -:-
სამხრეთ კორეა: K3 ლიგა
09:00ბუსან კიოტონგი - განგნეუნგი -:-09:00იანგპიეონგი - ჩუნჩეონი -:-
09:00პოჩეონი - გიეონგჯუ კჰნპ -:-
10:00იეოჟუ სიტიზენი - სიჰეუნგ სითიზენი -:-
საუდის არაბეთი: პროფესიონალური ლიგა
23:00ალ რიადჰი - აბჰა -:-23:00ალ-ვეჰდა - ალ-ფატეჰი -:-
23:00ალ-ნასრი - ალ ტაეე -:-
23:00ალ-შაბაბი - ალ-ჰილალი -:-
საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ
16:30პსჟ ქ - დიჟონი ქ -:-23:00ლიონი ქ - ლე ავრი ქ -:-
საფრანგეთი: დივიზიონი 2 ქ
15:00როდეზი ქ - ლანსი ქ -:-16:00მარსელი ქ - ორლეანი ქ -:-
17:00ლე მანი ქ - ნანტი ქ -:-
17:00მეცი ქ - ტონონი ევიანი ქ -:-
17:00მონტაუბანი ქ - ალბი-მარსააკი ქ -:-
17:00ნიცა ქ - სტრასბურგი ქ -:-
სერბეთი: Srpska ლიგა - ბელგრადი
18:00ზვეზდარა - პოლეტი დორკოლი -:-18:00იედინსტვო სურკინი - პადინსკა სკელა -:-
სერბეთი: Srpska ლიგა - ვოივოდინა
18:00ბორაცი საიკასი - სლოვენი რუმა -:-18:00ომლადინაცი ნბ - ტისა ადორიანი -:-
სერბეთი: Srpska ლიგა - აღმოსავლეთი
13:00სფს ბორაცი - სინდელიჩი -:-17:30ბუდუჩნოსტი პოპოვაცი - იაგოდინა -:-
17:30ვლასინა - პარასინი -:-
სერბეთი: Srpska ლიგა - დასავლეთი
17:30ვრელო სპორტი - ტაკოვო -:-სიერა-ლეონე: პრემიერ ლიგა
20:15გადაიდობაი ბურეჰ უორიორსი - კალონი -:-20:15გადაიდოდაიამონდ სტარზი - ფრითაუნ სიტი -:-
20:15გადაიდოისტ ენდ ლაიონსი - პორტს აუტორიტი -:-
20:30Bhantal - ოლდ ედვარდიანსი -:-
20:30Kahunla - რეალ რეპუბლიკანსი -:-
20:30ბაი ბურეჰ უორიორსი - ვილბერფორსი სტრაიკერსი -:-
20:30ვუსუმ სტარზი - ლუავა -:-
სირია: პრემიერ ლიგა
16:00ალ-ვაჰდა - ვატბაჰი -:-სლოვაკეთი: ნაიკის ლიგა - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
19:30ტრნავა - ჟილინა -:-სლოვაკეთი: 2. ლიგა
12:30ჟილინა B - მალზენიცე -:-სლოვაკეთი: 3. ლიგა - აღმოსავლეთი
17:00კალინოვო - სლავია კოშიცე -:-17:00ორავსკე ვესელე - რიმავსკა სობოტა -:-
17:00სპისკე პოდჰრადიე - ვრანოვი -:-
17:00ფილაკოვო - სვიდნიკი -:-
სლოვაკეთი: 4. ლიგა - ცენტრალური
17:00კოვაცოვა - სოკოლი მეძიბროდი -:-17:00კრასნო - სოკოლი ზუბროჰლავა -:-
სლოვაკეთი: 4. ლიგა - აღმოსავლეთი
17:00გერლახოვი - ლოკომოტივა კოშიცე -:-17:00კანა - ველკი სარისი -:-
17:00მეძილაბორცე - რუდნანი -:-
17:00მლადოსტი კალსა - პოპრადი -:-
17:00პავლოვცე ნად უჰომი - კეხნეცი -:-
17:00სპარტაკი მეძევი - კეზმაროკი -:-
სლოვაკეთი: 4. ლიგა - დასავლეთი
17:00ბლავა იასლოვსკე ბოჰუნცე - ბანიკი პრიევიძა -:-17:00იმელი - ბოლერაზი -:-
17:00სლოვანი ლევიცე - გაბციკოვო -:-
17:00ტრებატიცე - გბელი -:-
17:00ტრსტიცე - ზ. მორავცე-ვრაბლე B -:-
სლოვენია: 2. SNL
23:00ნაფტა - ბელტინცი -:-სომხეთი: პრემიერ ლიგა
17:00შირაქი - არარატი-სომხეთი -:-19:00ნოაჰი - პიუნიკი ერევანი -:-
სურინამი: SML
00:30Flora - Leo Victor -:-03:00SV Transvaal - Inter Wanica -:-
00:30Voorwaarts - Notch -:-
ტაილანდი: ტაი ლიგა 1
14:30ბურირამი - ჩიანგრაი იუნაიტედი -:-15:00მუანგტონგ იუნაიტედი - პოლისი ტერო -:-
15:30ბანგკოკ იუნაიტედი - ჩონბური -:-
16:00ხონკაენ იუნაიტედი - ნახონ პათომი -:-
ტაილანდი: ტაი ლიგა 2
14:30ლამპანგი - სამუტ პრაკან სიტი -:-15:00პჰრაე - კანჩანაბური -:-
15:30სუპჰანბური - ნახონ სი -:-
16:00ქასთომს უტდ - ჩანტჰაბური -:-
ტოგო: ეროვნული ჩემპიონატი
18:00გადაიდოBarracuda - დინამიკ ტოგოლესი -:-18:00გადაიდოანტენტე II - უნისპორტი -:-
18:00გადაიდობინაჰი - გომიდო -:-
18:00გადაიდოგბიკინტი ბასარი - ტამბოვი -:-
18:00გადაიდოკაკადლი - გბოჰლოე-სუ -:-
18:00გადაიდოკარა - კარა -:-
18:00გადაიდოოტრ - Doumbe -:-
18:00გადაიდოსემასი - ესპუარი -:-
19:00გბოჰლოე-სუ - კარა -:-
19:00დინამიკ ტოგოლესი - გომიდო -:-
19:00ესპუარი - ბინაჰი -:-
19:00კარა - კაკადლი -:-
19:00ოტრ - ანტენტე II -:-
19:00სემასი - ტამბოვი -:-
უგანდა: პრემიერ ლიგა
17:00ბრაით სტარზი - გადაფი -:-უელსი: პრემიერი ქ - გასავარდნი ჯგუფი
17:00კარდიფი მეტ. ქ - პონტიპრიდი ქ -:-17:00ტნს ქ - ბარი ქ -:-
უელსი: პრემიერი ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
17:00ვრექსჰემი ქ - ებერისტუიტი ქ -:-17:00სუონსი ქ - კარდიფ სიტი ქ -:-
უზბეკეთი: სუპერ ლიგა
18:00ნავბახორი ნამანგანი - ტერმეზ სურხონი -:-18:00ოლიმპიკი - ნეფტჩი ფარგონა -:-
უკრაინა: პრემიერ ლიგა
14:00მინაი - ოლექსანდრია -:-16:30ვორსკლა პოლტავა - დინამო კიევი -:-
16:30ზარია ლუგანსკი - მეტალისტი 1925 ხარკოვი -:-
19:00კოლოსი კოვალივკა - დნიპრო-1 -:-
უკრაინა: I ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
13:30მეტალისტი ხარკოვი - მეტალურგი ზაპაროჟია -:-უკრაინა: II ლიგა
13:00რეალ ფარმა ოდესა - კარპატი ლვოვი 2 -:-14:00კრემინი 2 - დრუჟბა მირივკა -:-
15:00ლოკომოტივი კიევი - კუდრივკა -:-
უკრაინა: U19 League
13:00რუხი ლვოვი U19 - ლნზ ჩერქასი U19 -:-უკრაინა: ჩემპიონშიპი ქ - გასავარდნი ჯგუფი
13:00დნიპრო-1 ქ - დინამო კიევი ქ -:-უნგრეთი: NB I
17:30პაკში - უიპეშტი -:-20:00მეზოკოვესდ-ზორი - ფერენცვაროში -:-
უნგრეთი: NB II
18:00ბუდაფოკი - ჰონვედი -:-18:00შოროკშარი - ჰალადაში -:-
19:00აიკა - გირმოტი სე -:-
19:00ვასასი - ბვსკ-ზუგლო -:-
19:00კაზინბარციკაი - ჩშაკვარი -:-
19:00პეჩი მფკ - კოზარმისლენი -:-
19:00შზეგედი - ტისაკეჩკე -:-
უნგრეთი: NB III - ჩრდილოეთ-აღმოსავლეთი
13:00კისვარდა II - ტიშაფურედი -:-13:00უიპეშტი II - პუტნოკი -:-
16:00რეაკ - დიოსგიორი II -:-
18:00დებრეცენი - სენიო კარნიფექსი -:-
18:00სალგოტარჯანი - ეგერი -:-
18:00ტიშჟაუცვაროში - გიონგიოსი -:-
18:00ჰატვანი - ციგანდი სე -:-
უნგრეთი: NB III - ჩრდილოეთ-დასავლეთი
13:00გირმოტი სე II - ჩორნაი -:-18:00დოროგი - III. კერულეტი ტვე -:-
18:00კელენი - ბალატონფურედი -:-
18:00სოპრონი - ბუდაორსი სკ -:-
18:00ტატაბანია - ბიჩკეი -:-
18:00ჰალადას ზანატი - გიორი II -:-
უნგრეთი: NB III - სამხრეთ-აღმოსავლეთი
13:00ვასასი II - მონორი -:-13:00კეჩკემეტი ტე II - კოროსლადანი მსკ -:-
13:00ჰონვედი II - ესმტკ ბუდაპეშტი -:-
18:00დაბასი - ბკვ ელორე -:-
18:00მარტფუი - ბეკეშაბა 1912 -:-
18:00პენზუგიორი - ჰოდმეზოვასარჰელი -:-
18:00ფუზესგიარმატი - შზეგედი II -:-
18:00ჩეგლედი - შოლნოკი მავ -:-
უნგრეთი: NB III - სამხრეთ-დასავლეთი
13:00მტკ ბუდაპეშტი II - ივანკსა -:-13:00ფერენცვაროში II - მოჰაკსი -:-
18:00გარდონი ვაროში - Fehervar FC II -:-
18:00დუნაფოლდვარი - პტე-პეაკი -:-
18:00მაჟოსი - დუნაუჟვაროს პასე -:-
18:00ნაგიკანიცა - შენტლორინკი -:-
18:00სეკსარდი - კაპოსვარი -:-
ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა
23:00ლივერპული მონტევიდეო - რივერ პლეიტი -:-02:00დეფენსორ სპორტინგი - დანუბიო -:-
22:00პროგრესო - მალდონადო -:-
00:30მირამარი - სერო -:-
ურუგვაი: სეგუნდა დივიზიონი - ტორნეო კომპეტენცია
23:00Cooper - ატენასი -:-23:00პლაზა კოლონია - ჩერიტო -:-
23:00სუდ ამერიკა - ტაკუარემბო -:-
04:30ლა ლუზი - ალბიონი -:-
17:00რენტისტასი - მონტევიდეო სიტი -:-
ქუვეითი: პრემიერ ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი
22:30ალ-შაბაბი - ხაიტანი -:-22:30ალ-ჯაჰრა - კაზმა -:-
ყაზახეთი: პრემიერ ლიგა
13:00აქტობე - ჟენისი -:-13:00ყიზილჟარი - ტობოლი -:-
15:30ასტანა - იელიმაი სემეი -:-
18:00ორდაბასი - კაირატი ალმათი -:-
ყატარი: QSL
22:30ალ-მარხია - ალ-სადი -:-22:30ალ-რაიანი - ალ-დუჰაილი -:-
შვედეთი: ოლსვენსკა
16:00გაისი - ბრომაპოიკარნა -:-16:00ჰამარბი - კალმარი -:-
18:30ჰაკენი - მიალბიუ -:-
შვედეთი: სუპერეტანი
17:00ლანდსკრონა - სანდვიკენსი -:-17:00ტრელებორგსი - ოდევოლდი -:-
შვედეთი: დივიზიონი 1 - ჩრდილოეთი
16:00პიტეა - ასირისკა -:-16:30სოლენტუნა - უმეა -:-
შვედეთი: დივიზიონი 1 - სამხრეთი
18:00ანგელჰოლმსი - ნორბი -:-18:00ონსალა - არიანა -:-
შვედეთი: დიზივიონი 2 - ჩრდილოეთ სვეალანდი
15:00დალკურდი - კუნგსანგენსი -:-15:00იკ ფრანკე - არლანდა -:-
16:00სკილიებო - ფარსტა -:-
16:00ფალუ - სანდვიკენსი -:-
შვედეთი: დიზივიონი 2 - სამხრეთ გოტალანდი
15:00კარლსკრონა - ტრელებორგი -:-15:00ჰოგაბორგსი - რაპე გოიფ -:-
16:00იფკ ბერგა - ბალკანი -:-
შვედეთი: დივიზიონი 2 - სამხრეთ სვეალანდი
16:00ატვიდაბერგსი - ჰუდინგე -:-18:00სირიანსკა - მიოლბი აი ფფ -:-
18:00ჰანინგე - BK Ljungsbro -:-
შვედეთი: დივიზიონი 2 - დასავლეთ გოტალანდი
16:00იონსერადსი - ლინდომე -:-შვედეთი: შვედეთის თასი ქ - პლეი-ოფი
20:00ჰამარბი ქ - ჰაკენი ქ -:-შვეიცარია: სუპერ ლიგა
23:30ბაზელი - ციურიხი -:-შვეიცარია: Promotion ლიგა
18:00სერვეტი ჟენევა U21 - დელემონტი -:-შოტლანდია: პრემიერ ლიგა
15:00ლივინგსტონი - სელტიკი -:-შოტლანდია: SWPL 1 ქ - გასავარდნი ჯგუფი
16:00მონტროზი ქ - ჰამილტონი ქ -:-19:00დანდი იუნაიტედი ქ - სპარტანსი ქ -:-
19:00მოზერველი ქ - აბერდინი ქ -:-
შოტლანდია: SWPL 1 ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი
15:10პარტიკი ქ - ჰართსი ქ -:-17:00რეინჯერსი ქ - ჰიბერნიანი ქ -:-
19:10გლაზგო სიტი ქ - სელტიკი ქ -:-
ჩადი: Premiere Division - LPFN
18:45Algoy - As Dgssie -:-18:45ელექტ სპორტი - ასკოტ იუნაიტედი -:-
18:45რენესანსი - AS Psi -:-
ჩეხეთი: 1. ლიგა
17:00მლადა ბოლესლავი - ზლინი -:-17:00ოსტრავა - ტეპლიცე -:-
17:00ჰრადეცი კრალოვე - კარვინა -:-
20:00ცესკე ბუდეიოვიცე - სპარტა პრაღა -:-
ჩეხეთი: FNL
12:15ზიზკოვი - სიგმა ოლომოუცი B -:-ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი A
12:15ბოჰემიანსი 1905 B - მოტორლეტი პრაღა -:-12:15სლავია პრაღა B - რობსტავი -:-
13:00ტაბორსკო აკადემიე - კარლოვი ვარი -:-
ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი B
12:15პარდუბიცე B - ლიბერეცი B -:-ჩეხეთი: MSFL
12:15ოსტრავა B - როსიცე -:-17:00ზნოიმო - ჰლუცინი -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი B
16:00ადმირა პრაღა B - კლადნო -:-ჩეხეთი: დივიზიონი D
17:00ტასოვიცე - ბრნო B -:-ჩეხეთი: დივიზიონი E
17:00ვსეხოვიცე - კოსტელეც ნა ჰანე -:-17:00სტრანი - რიმაროვი -:-
ჩეხეთი: დივიზიონი F
17:00ბრუნტალი - ბილოვეცი -:-17:00პოლანკა ნად ოდრუ - რეპისტე -:-
17:00სუმპერკი - ფრენსტატ პოდ რადჰოშტემი -:-
ჩეხეთი: იოჩესკი კპ
17:00სტრაკონიცე - ოსეკი -:-ჩეხეთი: კრალოვერადეცკი კპ
18:30იარომერი - ნახოდი -:-18:30ლაზნე ბელოჰრადი - რიხნოვ ნად კნეზნუ -:-
18:30ტინისტე ნად ორლიცი - დობრუსკა -:-
18:30ჩესკა სკალიცე - ხლუმეც ნად ციდლინუ B -:-
18:30ჰორიცე - ჩერვენი კოსტელეცი -:-
ჩეხეთი: ოლომოუცკი კპ
17:00ბროდეკ უ პრეროვა - ზელატოვიცე -:-17:00დოლანი - ველკე ლოსინი -:-
17:00ზაბრეჰი - ბელოტინი -:-
17:00ლიპოვა - ბოჰუნოვიცე -:-
ჩეხეთი: პარდუბიცკი კპ
17:00ვისოკე მიტო B - ლიტომისლი -:-17:00ლაზნე ბოჰდანეცი - პარდუბიცკი -:-
17:00ლანსკრუნი - ჰოლიცე -:-
17:00პროსეტინი - პრელუკი -:-
17:00სვიტავი - მორავანი -:-
ჩეხეთი: პლჟენსკი კპ
18:30ზრუცი - ჰოლისოვი -:-ჩეხეთი: სტრედოჩესკი კპ
18:30პორიკანი - სედლცანი -:-18:30პრუჰონიცე - პოვლტავსკა ფა B -:-
18:30სოკოლეცი - ტოხოვიცე -:-
ჩეხეთი: ვისოცინა კპ
17:00პაკოვი - ბისტრიცე ნად პერნ. -:-17:30Nove Mesto na Morave B - ველკე მეზირიცი B -:-
17:30რაპოტიცე - საპელი პოლნა -:-
ჩეხეთი: ზლინი კპ
12:15ბრუმოვი - ჰლუკი -:-17:00ნევსოვა - სტიტნა ნად ვლარი -:-
17:00ფრანკოვა ლჰოტა - ლუჰაჩოვიცე -:-
17:00ჰრახოვეცი - მარკოვიცე -:-
ჩეხეთი: 1. ლიგა ქ
16:00სლოვაცკო ქ - სპარტა პრაღა ქ -:-ჩეხეთი: 2. ლიგა 1
18:00ჰრადეცი კრალოვე ქ - ოლომოუცი ქ -:-ჩილე: პრიმერა დივიზიონი
01:00კოლო კოლო - ევერტონი -:-03:30კოპიაპო - უნიონ ლა კალერა -:-
ჩილე: პრიმერა B
01:00კურიკო უნიდო - ლა სერენა -:-03:30დეპორტეს ტემუკო - რეინჯერსი -:-
19:00სანტიაგო უონდერერსი - მაგალანესი -:-
19:00უნ. დე კონსეფსიონი - რეკოლეტა -:-
ჩილე: სეგუნდა დივიზიონი
01:00დ. პუერტო მონტი - დ. კონსეპსიონი -:-03:30Concon National - რეალ სან ხუაკინი -:-
ჩილე: Primera Division Women
01:00აუდაქს იტალიანო ქ - უნივერსიდად კათოლიკა ქ -:-18:00კობრესალი ქ - უნივერსიდად დე ჩილე ქ -:-
ჩინეთი: სუპერ ლიგა
11:30ჩანგჩუნ იატაი - ტიანჯინ ჟინმენ ტაიგერი -:-15:35შანდონგ ტაიშანი - შანხაი შენჰუა -:-
16:00მეიჟოუ ჰაკა - ჟეჯიანგ პროფესინალი -:-
ჩინეთი: პირველი ლიგა
11:30სუჟუ დონგვუ - Foshan Nanshi -:-15:30გუანგხი პინგუო ჰალიაო - ვუხი ვუგოუ -:-
15:30ნანჯინგ სიტი - Liaoning Tieren -:-
15:30შიჯიაჟუანგ გონგფუ - ქინგდაო რედ ლაიონსი -:-
ჩინეთი: მეორე ლიგა
11:00ბეიჯინგ ტექნოლოჯი - Rizhao Yuqi -:-11:00ტაიან ტიანკუანგი - ნანტონგი ჰაიმენი -:-
11:30შანხაი პორტი B - ჰუნან ბილოვსი -:-
12:00Shenzhen Juniors - ქუანჟუ იასინი -:-
14:00Haikou Mingcheng - ჯიანგში დარქ ჰორსი -:-
ჩინეთი: სუპერ ლიგა ქ
11:00გუანგდონგ მეიჟუ ქ - შანხაი RCB ქ -:-11:00შანდინგი სლ ქ - ჩანგჩუნ დაჟონგი ქ -:-
11:00ჯიანგსუ სუნინგი ქ - ბეიჯინგ ბეიკონგი ქ -:-
ჩრდილოეთ მაკედონია: 1. MFL
17:00ბრერა სტრუმიცა - რაბოტნიჩკი -:-17:00გოსტივარი - მაკედონია გპ -:-
17:00სტრუგა - ვოსკა სპორტი -:-
17:00შკენდია - ბრეგალნიცა სტიპი -:-
ჰაიტი: ეროვნული ჩემპიონატი - ოვერტურის სერიები
00:00ფიკა - რასონგ დე ჟონევე -:-01:00რივარტიბონიტიენი - კოსმოპოლიტესი -:-
00:00კავალი - რასინგი ჰაიტიენი -:-
00:00კაპუა - უანამინტე -:-
ჰონგ კონგი: პრემიერ ლიგა
11:00North District - ტაი პო -:-12:30ჰონგ კონგი - ლი მენ უორიორსი -:-
14:00ჰონგ-კონგ რეინჯერსი - ისტერნ AA -:-
ჰონდურასი: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა
03:00რეალ ესპანია - ოლანჩო -:-05:15ვიქტორია - მოტაგუა -:-
ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »
m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.