განახლება

ფეხბურთი » 27.09.2022 » ყველა თამაში

ევროპა: უეფას ერთა ლიგა - ლიგა A

22:45პორტუგალია - ესპანეთი -:-
22:45შვეიცარია - ჩეხეთი -:-

ევროპა: უეფას ერთა ლიგა - ლიგა B

22:45ალბანეთი - ისლანდია -:-
22:45ირლანდია - სომხეთი -:-
22:45ნორვეგია - სერბეთი -:-
22:45გაუქმდარუსეთი - ისრაელი -:-
22:45უკრაინა - შოტლანდია -:-
22:45შვედეთი - სლოვენია -:-

ევროპა: უეფას ერთა ლიგა - ლიგა C

22:45კოსოვო - კვიპროსი -:-
22:45საბერძნეთი - ჩრდილოეთ ირლანდია -:-

ანგოლა: ჟირაბოლა

18:30დესპორტივო ჰუილა - Isaac de Benguela -:-
19:00პეტრო ატლეტიკო - ბრავოს დო მაკისი -:-

არგენტინა: ლიგა პროფესიონალი

00:00ალდოსივი - ცენტრალ კორდობა -:-
00:00კოლონ სანტა-ფე - არგენტინოს ხუნიორსი -:-

არგენტინა: პრიმერა ნასიონალი

03:30სანტამარინა - ხიმნასია მენდოზა -:-
04:10ფერო - ესტუდიანტეს რიო კუარტო -:-

არგენტინა: ტორნეო ფედერალი

03:00უნიონ სუნჩალესი - გუალეგუაიჩუ -:-

არგენტინა: არგენტინის თასი

23:00ბანფილდი - გოდოი კრუზი -:-

არგენტინა: Reserve League - მეორე ეტაპი

17:00ინდეპენდიენტე 2 - არსენალი სარანდი 2 -:-
18:00დეფენსა იუსტიცია 2 - პლატენსე 2 -:-
18:00ნიუელს ოლდ ბოიზ 2 - უნიონ სანტა-ფე 2 -:-

არგენტინა: პრიმერა A ქ

20:00პლატენსე ქ - სან-ლორენსო ქ -:-
22:10CA ესტუდიანტესი ქ - რივერ პლეიტი ქ -:-

ბრაზილია: სერია B

03:00CSA - ტომბენსე -:-

ბრაზილია: კოპა დო ბრაზილია U20

22:00კორიტიბა U20 - ლონდრინა U20 -:-
22:00კრუზეირო U20 - რეალ ბრაზილია U20 -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი

21:00ჰამბურგი - სასელი -:-

ევროპა: ევრო U21 - საკვალიფიკაციო - დაწინაურება

19:30უკრაინა U21 - სლოვაკეთი U21 -:-
20:00დანია U21 - ხორვატია U21 -:-
20:00ჩეხეთი U21 - ისლანდია U21 -:-
21:15ისრაელი U21 - ირლანდია U21 -:-

ევროპა: ევრო U19 - საკვალიფიკაციო - პირველი ეტაპი

16:00დანია U19 - ინგლისი U19 -:-
16:00ესტონეთი U19 - ბოსნია და ჰერცეგოვინა U19 -:-
16:00მონტენეგრო U19 - საქართველო U19 -:-
16:00პოლონეთი U19 - იტალია U19 -:-
18:00ბელგია U19 - ესპანეთი U19 -:-
18:00ბულგარეთი U19 - თურქეთი U19 -:-
18:00ლუქსემბურგი U19 - აზერბაიჯანი U19 -:-
18:00სლოვაკეთი U19 - გერმანია U19 -:-
18:00სომხეთი U19 - ბელარუსი U19 -:-
19:00ლიტვა U19 - ლატვია U19 -:-
19:00რუმინეთი U19 - ავსტრია U19 -:-
20:30ანდორა U19 - შვეიცარია U19 -:-
20:30საბერძნეთი U19 - ჩეხეთი U19 -:-
21:00გიბრალტარი U19 - უელსი U19 -:-
21:00უნგრეთი U19 - ირლანდია U19 -:-
21:30მოლდოვა U19 - ჩრდილოეთ ირლანდია U19 -:-
21:30სლოვენია U19 - ნიდერლანდები U19 -:-

ევროპა: ელიტ ლიგა U20

17:15პოლონეთი U20 - პორტუგალია U20 -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

23:00კართაგენა - ალავესი -:-
23:00ლას პალმასი - გრანადა -:-

ვიეტნამი: ვ.ლიგა 2

13:00ჰუე - ბა რია ვუნგ ტაუ -:-
14:00ლონგ ან - პჰუ ტო -:-

თურქეთი: თურქეთის თასი

14:00ინეგოლსპორი - აგრი 1970 -:-
15:30ანკარასპორი - ქეფეზ ბლდ. -:-
15:30ზონგულდაკი - გუმუშანესპორი -:-
16:00სომა სპორი - Efeler 09 -:-
16:00ქოჩაელისპორი - Ayvalikgucu -:-
18:30ბალიკესირსპორი - Hacettepe 1945 -:-

ინგლისი: ლიგა 2

22:45გრიმსბი - კერლისლი -:-

ინგლისი: ვანარამას ეროვნული ლიგა ჩრდილოეთი

22:45ალფრეტონი - პიტერბრო სპორტსი -:-
22:45ბაქსტონი - კიდერმინსტერი -:-
22:45ბენბური - გლოჩესტერ -:-
22:45დარლინგტონი - ბლით სპარტანსი -:-
22:45საუთპორტი - ბრედფორდი პა -:-
22:45ტელფორდი - ბრეკლი -:-
22:45ფარსლი - ბოსტონ იუნაიტედი -:-
22:45ფილდი - სპენიმური -:-
22:45ქარზონ ეშტონი - სკარბორო -:-
22:45ქეთერინგი - კინგს ლინი -:-
22:45ჩორლი - ჩესტერი -:-
22:45ჰერფორდი - ლიმინგტონი -:-

ინგლისი: ეროვნული ლიგა სამხრეთი

22:45ბრეინთრი - სტ. ალბანსი -:-
22:45დარტფორდი - ისთბურნ ბორო -:-
22:45ვეიმაუსი - ჰავანტი & ვატერლუვილი -:-
22:45ველინგი - დოვერ -:-
22:45კონკორდი - უორსინგი -:-
22:45ოქსფორდ სიტი - ებსფლიტი -:-
22:45ტაუნტონი - ბათ -:-
22:45ფარნბორო - ჩელმსფორდი -:-
22:45ჩესჰანტი - დალვიჩ ჰამლეტი -:-
22:45ჩიპენჰემ - სლოუ -:-
22:45ჰანგერფორდი - ჰემპტონ & რიჩმონდი -:-
22:45ჰემელ ჰემპსტედი - ტონბრიჯი -:-

ინგლისი: NPL პრემიერ დივიზონი

22:45Liversedge - იუნაიტედი -:-
22:45Marske - საუთ შილდსი -:-
22:45Warrington Rylands - სტაფორდი -:-
22:45ბამბერ ბრიჯი - ვარინგტონი -:-
22:45ბელპერ თაუნი - სტალიბრიჯი -:-
22:45გეინსბორო - გუისლი -:-
22:45ეშტონ იუნაიტედი - მეტლოქი -:-
22:45მარინი - ეთერტონი -:-
22:45მორპეტი - ლანკასტერი -:-
22:45რედკლიფი - უითბაი -:-
22:45ჰაიდი - ნანტვიჩი -:-

ინგლისი: სამხრეთ ლიგის ცენტრალური დივიზიონი

22:45ბასფორდი - სტაურბრიჯი -:-
22:45ილკესტონი - სტრეტფორდი -:-
22:45ლეისტონი - ბედფორდი -:-
22:45მიკლოვერი - ტამვორთი -:-
22:45ნუნიტონი - ალვეჩარჩი -:-
22:45რაშდენი & დაიამონდსი - ქოულვილ თაუნი -:-
22:45როისტონი - ბარველი -:-
22:45ჰედნსფორდი - ბრომსგროუვი -:-

ინგლისი: სამხრეთ ლიგის სამხრეთ დივიზიონი

22:45დორჩესტერი - ტივერტონი -:-
22:45იეით თაუნი - ტრურო -:-
22:45მერტირ თაუნი - ვინჩესტერ სიტი -:-
22:45ნორს ლეი - ჰაიეს & იედინგი -:-
22:45პლიმუთ პარკვეი - სელისბური -:-
22:45უესტონ-სუპერ-მეინი - სუინდონ სუპერმარინი -:-
22:45ჰენდონი - ჩესჰემი -:-

ინგლისი: ისთმიან ლიგა - პრემიერ დივიზიონი

22:45ენფილდ თაუნი - ჰორშემი -:-

ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა

16:00ბრისტოლ სიტი U21 - სუონსი U21 -:-
17:00ბარნსლი U21 - პიტერბრო U21 -:-
18:00უოტფორდი U21 - ჩარლტონი U21 -:-
20:00შეფილდ იუნაიტედი U21 - ჰალ სიტი U21 -:-

ინდონეზია: ლიგა 2 - პირველი რაუნდი

10:15პერსიპურა აიაპურა - Putra Delta -:-
11:15სულუტ იუნაიტედი - პერსევარ ვაროპენი -:-
12:15Bekasi City - Nusantara -:-
12:15Persekat - კილაკაპი -:-
12:15Persikab - პერსიჯაპ ჯეპარა -:-
12:30პსიმ იოგიაკარტა - პერსელა ლამონგანი -:-
13:00Karo United - სრივიაია -:-
15:30გრესიკი - Persipa Pati -:-

ირლანდია: პრემიერ დივიზიონი

23:00შამროკ როვერსი - დუბლინი -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი A

17:00სანრემეზე - კასტანეზე -:-

იტალია: სერია D - ჯგუფი E

19:30პოჯიბონსი - ორვიეტანა -:-

კანადა: U სპორტსი

02:15სტფქს - უნბ -:-

კოლუმბია: პრიმერა A - კლაუსურა

01:00დეპორტივო კალი - ლა ექუიდადი -:-
03:00იაგუარეს დე კორდობა - აგუილასი -:-
05:05ატლეტიკო ნასიონალი - პატრიოტასი -:-

კოლუმბია: პრიმერა B - კლაუსურა

00:00ბოკა ხუნიორსი - ატლეტიკო -:-
00:00კუინდიო - ჰუილა -:-

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

00:00გრეცია - ჰერედიანო -:-

ლატვია: ოპტიბეთ ვირსლიგა

17:00ბფკ დაუგავპილსი - რიგას ფუტბოლა სკოლა -:-

ლიბერია: LFA I დივიზიონი

19:30LISCR FC - ვატანგა -:-

ლიეტუვა: A ლიგა

20:00ჟალგირისი - სუდუვა -:-

მექსიკა: ლიგა MX U20 - აპერტურა

18:00ლეონი U20 - მაზატლანი U20 -:-

მექსიკა: ლიგა MX ქ - აპერტურა

00:45ატლასი ქ - პუებლა ქ -:-
02:00ტოლუკა ქ - ტიგრესი ქ -:-
02:05ლეონი ქ - გვადალახარა ჩივასი ქ -:-
04:00ამერიკა ქ - პაჩუკა ქ -:-
04:00სანტოს ლაგუნა ქ - მაზატლანი ქ -:-
06:00მონტერეი ქ - პუმასი ქ -:-
06:00ხუარესი ქ - ნეკაქსა ქ -:-

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

23:00მალი - ზამბია -:-
23:00საფრანგეთი U21 - ბელგია U21 -:-
15:00სამხრეთ კორეა - კამერუნი -:-
15:55იაპონია - ეკვადორი -:-
16:00დ.რ. კონგო - სიერა-ლეონე -:-
16:00ვიეტნამი - ინდოეთი -:-
16:00ლიბია - მალი -:-
17:00ინდონეზია - კიურასაო -:-
17:00სამხრეთ აფრიკა - ბოტსვანა -:-
18:00რუმინეთი U21 - ნიდერლანდები U21 -:-
18:30ირანი - სენეგალი -:-
18:30შვედეთი U18 - ნორვეგია U18 -:-
19:00არაბთა გაერთიანებული საამიროები - ვენესუელა -:-
19:00ბულგარეთი U21 - სერბეთი U21 -:-
19:00ესპანეთი U21 - ნორვეგია U21 -:-
19:00შოტლანდია U19 - აშშ U19 -:-
19:30პოლონეთი U21 - ლატვია U21 -:-
20:00ბაჰრეინი - პანამა -:-
20:00კანადა - ურუგვაი -:-
21:00ყატარი - ჩილე -:-
21:30ავსტრია U21 - უელსი U21 -:-
22:00აშშ - საუდის არაბეთი -:-
22:00ეგვიპტე - ლიბერია -:-
22:00კოტ-დ’ივუარი - გვინეა -:-
22:00უნგრეთი U21 - ლიტვა U21 -:-
22:30ბრაზილია - ტუნისი -:-
22:45ინგლისი U21 - გერმანია U21 -:-
23:00ალჟირი - ნიგერია -:-
23:00მალტა - ისრაელი -:-
23:00მაროკო - პარაგვაი -:-
00:00ნიკარაგუა - განა -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

17:00ლევსკი (Bul) - სვოგე (Bul) -:-

პარაგვაი: კოპა პარაგვაი

00:30გუაირენა - ამელიანო -:-

პერუ: ლიგა 1 - კლაუსურა

05:00ალიანსა ლიმა - უნივერსიდად სან მარტინი -:-

რუმინეთი: რუმინეთის თასი - საკვალიფიკაციო

15:30დუმბრავიტა - პოლი იაში -:-
17:00რიპენსია ტიმისოარა - კრაიოვა 1948 -:-
17:30სოიმი ლიპოვა - გლორია ბუზაუ -:-
19:45სტიაუა ბუქარესტი - ჩინდია ტარგოვისტე -:-
20:00აქსიოპოლის ჩერნავოდა - ბაია მარე -:-

სამხრეთ კორეა: WK ლიგა ქ

14:00ბეონ სანგმუ ქ - სეული ქ -:-

სლოვაკეთი: 3. Liga - West

18:00სერედი - ნოვე მესტო -:-

სომალი: ჩემპიონატი

16:30ჯაზირა - ჰორსიდი -:-

ტანზანია: პრემიერ ლიგა

15:00პოლისი ტანზანია - ნამუნგო -:-
17:00კინონდონი - მტიბვა შუგარი -:-

უელსი: კიმრუ პრემიერი

22:45ნიუთაუნი - ბალა -:-
22:45პენიბონტი - პონტიპრიდი -:-
22:45სარნაფრონი - კონაჰს ქვეი -:-
22:45ფლინტი - ტნს -:-
22:45ჰავერფორდვესტი - კარდიფი მეტროპოლიტანი -:-
23:00ებერისტუიტი - ეარბასი -:-

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - კლაუსურა

23:00ალბიონი - ფენიქსი -:-

ურუგვაი: Copa Uruguay

22:30ლივერპული მონტევიდეო - უონდერერსი -:-

შოტლანდია: ლოულენდ ლიგა

22:45ბრუმჰილი - კუმბერნულდ კოლტსი -:-

ჩეხეთი: იოჩესკი კპ

18:45რუდოლფოვი - ტატრან პრახატიცე -:-

ჩილე: პრიმერა B

00:30კობრელოა - სან ფელიპე -:-
03:00დეპორტეს ტემუკო - სან-ლუისი -:-

ჩინეთი: პირველი ლიგა

11:00გუანგხი პინგუო ჰალიაო - ჟიანგხი ბეიდამენი -:-
15:30შანხაი ჯიადინგი - ქინგდაო -:-

ჩრდილოეთ ირლანდია: ჩემპიონშიპი

22:45დანდელა - ანაგი -:-

ჩრდილოეთ ირლანდია: პრემიერშიპი ქ

23:00ქრუსეიდერსი ქ - მიდ-ულსტერი ქ -:-

ხორვატია: ხორვატიის თასი

18:00Borinci - დინამო ზაგრები -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.