განახლება

ფეხბურთი » 27.05.2022 » ყველა თამაში

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა

17:00ბოლნისი - საბურთალო თბილისი -:-
20:00დილა გორი - ლოკომოტივი თბილისი -:-

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა 2

17:00რუსთავი - მერანი თბილისი -:-

ავსტრალია: NPL ახალი სამხრეთ უელსი

13:00მაუნთ დრუიტ რეინჯერსი - ბლექთაუნ სიტი -:-
13:30ვოლონგონგ ვულვზი - ნორსბრიჯ ბულზი -:-

ავსტრალია: NPL ქუინზლენდი

13:30გოლდ ქოუსთ ნაითსი - ლოგან ლაითნინგი -:-

ავსტრალია: NPL სამხრეთ ავსტრალია

14:00კემპბელთაუნ სიტი - ადელაიდა სიტი -:-

ავსტრალია: NPL ვიქტორია

14:30ოუქლი კანონსი - ისთერნ ლაიონსი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა აღმოსავლეთი

20:30მაუერვერკი - შტრიპფინგი -:-
21:00ლეობენდორფი - ადმირა (Am) -:-
21:00მანსდორფი - ტვლ ელექტრა -:-
21:00ნოიზიდლი - ვიენერ ვიქტორია -:-
21:00ნოიშტადტი - ბრუკ ლაიტა -:-
21:10ფერსთ ვენა - ვიენერ სპორტკლუბი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა ცენტრალური

21:00ბად გლაიხენბერგი - შტურმ გრაცი (Am) -:-
21:00კალსდორფი - უნიონ გურტენი -:-
21:15სპიტალი - ვაინდორფი სტ. ანა -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ტიროლი - გასავარდნი ჯგუფი

21:00ინსბრუკი - ჰალი -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ტიროლი - ფლეისმენთ ჯგუფი

21:30სვ ვორგლი - რაიხენაუ -:-

ავსტრია: რეგიონალლიგა დასავლეთი - ზალცბურგი - გასავარდნი ჯგუფი

21:00საკ 1914 - ზაალფელდენი -:-

აზერბაიჯანი: აზერბაიჯანის თასი

19:00ყარაბახი - ზირა -:-

ალჟირი: ლიგა 1

19:45კონსტანტინი - ჩელგუმი -:-
19:45მაგრა - ორანი -:-
19:45მედეა - ბისკრა -:-
19:45პარადოუ - უსმ ალჟერი -:-
19:45რელიზანი - ბელუიზდადი -:-
19:45ჰუსეინ დეი - არბა -:-

ალჟირი: U21 ლიგა

19:45ალჟერი U21 - კაბილიე U21 -:-

არაბთა საამიროები: პრეზიდენტის თასი

19:30ალ-ვაჰდა - ალ-შარჯა -:-

აშშ: USL ლიგა 2

03:00Chicago Dutch Lions - ჩიკაგო იუნაიტედი -:-
03:30ვესტ ჩესტერ იუნაიტედი - ლეჰაი ველი -:-
04:00LA Parish - ლითლ როკ რეინჯერსი -:-
04:00კავ ველი - ვიჩიტა -:-
04:00ნიუ მექსიკო U23 - CISA -:-
04:30ბრაზოს ველი კავალრი - Houston Sur -:-
05:30პარკ სიტი - Salt City -:-

ბანგლადეში: პრემიერ ლიგა

13:00გადაიდოჩიტაგონგ აბაჰანი - შეიხ ჯამალი -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა

18:00ისლოჩი მინსკი - დნიაპრო -:-
20:00სლუცკი - გომელი -:-

ბელარუსი: უმაღლესი ლიგა - რეზერვები

16:00მინსკი 2 - არსენალი ძიარჟინსკი 2 -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრემიერ ლიგა

22:00ველეზ მოსტარი - სარაევო -:-

ბრაზილია: სერია B

02:00ვასკო და გამა - ბრუსკე -:-
04:30იტუანო - ნაუტიკო -:-

ბულგარეთი: პირველი ლიგა - გავარდნა

21:00ბოტევ ვრაცა - ეტარი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ბავარია - გავარდნა

20:30ფიურტი II - დონაუსტაუფი -:-
21:00ელტერსდორფი - სპვგგ ანსბახი 09 -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰესენი - გასავარდნი ჯგუფი

21:45ფრიდბერგი - ალცენაუ -:-
22:00რვ ვალდორფი - ბაუნატალი -:-

გვატემალა: ლიგა ნასიონალი - კლაუსურა - პლეი ოფები

01:00მუნისიპალი - კომუნიკასიონესი -:-

დანია: ელიტდივიზიონი ქ - გავარდნა

20:30ვარდე ქ - ოლბორგი ქ -:-

დანია: ელიტდივიზიონი ქ - ჩემპიონშიფის ჯგუფი

21:00ბრონდბიუ ქ - ნორდსიელანდი ქ -:-

ეგვიპტე: პრემიერ ლიგა

23:00პირამიდსი - ფიუჩერი -:-
20:30ელ გუნაჰი - ალ იტიჰადი -:-
23:00მისრი - პჰარკო -:-

ეგვიპტე: დივიზიონი 2 - ჯგუფი B

18:00ალ ნასრი - ვადი დეგლა -:-
18:00ბანია - ალ-სეკა -:-
18:00ელ დაკლუეჰი - ტელეკომი ეგვიპტე -:-
18:00ელ-ენტაგ ელ-ჰარბი - ალ ქანაჰი -:-
18:00ზედ - ბურ ფუადი -:-
18:00მარეხი - ტერსანა -:-
18:00პეტროჯეტი - ბელბეისი -:-
18:00პორტო სუეზი - სუეზი -:-

ეკვადორი: სერია ბ

04:00ამერიკა დე ქიტო - ოლმედო -:-
04:00იმბაბურა - ლიბერტადი -:-
04:00მანტა - სანტო დომინგო -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

23:00მირანდესი - ფუენლაბრადა -:-
23:00რ. სოსიედადი B - სარაგოსა -:-

ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 1

22:00სან სებასტიან რეიესი - ატლეტიკი ბილბაო B -:-

ესპანეთი: პრიმერა RFEF - ჯგუფი 2

20:00რეალ მადრიდი B - ბეტისი B -:-

ვენესუელა: პრიმერა დივიზიონი

01:15ჰერმანოს კოლმენარესი - ზულია -:-
03:30ლარა - კარაბობო -:-

ირანი: დივიზიონი 1

18:30ასტარა - მეს კერმანი -:-
18:30მაჩინე საზი - მალავანი -:-
18:30მეს შაჰრ ბაბაკი - ვისტა ტოორბინი -:-
18:30საიპა - არმან გოჰარი -:-
18:30შამს აზარ ქაზვინი - შაჰრდარი ჰამედანი -:-
18:30ხეიბარ ხორამაბადი - ქაშქაი შირაზი -:-
18:30ხოშეჰ ტალაი - რაიკა ბაბოლი -:-
19:00ესტეგლალ მოლასანი - შაჰინ ბუშეჰრი -:-
19:00პარს ჯანუბი ჯემი - ესტეგლალ ხუზესტანი -:-

ირლანდია: პრემიერ დივიზიონი

22:45ბოჰემიანსი - დროჰედა -:-
22:45დანდალკი - სტ. პატრიკსი -:-
22:45დერი სიტი - ფინ ჰარპსი -:-
22:45დუბლინი - სლიგო როვერსი -:-
23:00შამროკ როვერსი - შელბურნი -:-

ირლანდია: დივიზიონი 1

22:45ბრეი - ათლონი -:-
22:45გელვეი - კორკ სიტი -:-
22:45კობ რამბლერსი - ლონგფორდი -:-
22:45უოთერფორდი - თრითი იუნაიტედი -:-

ისლანდია: დივიზიონი 1

22:30ფიოლნირი - კორდენგირი -:-
23:15კოპავოგური - აფტურელდინგი -:-
23:15სელფოსი - ტროტურ ვოგარი -:-

ისლანდია: ისლანდიის თასი

23:15ჰაუკარი - ვიკინგური რეიკიავიკი -:-
23:45ბრეიდაბლიკი - ვალური -:-

ისლანდია: ისლანდიის თასი ქ

22:00ტროტური ქ - ვიკინგური რეიკიავიკი ქ -:-

კამერუნი: ელიტ One

17:00ბამბუტოსი - ავიონის აკადემია -:-
17:00ბამენდა - ნიუ სტარი -:-
17:00ბაფუსამი - აპეჯეს აკადემი -:-
17:00დრაგონ დე იაუნდე - ედინგ სპორტი -:-
17:00იანგ სპორტსი - ფორტუნა მფოუ -:-
17:00კოლომბე - პანტერე -:-
17:00კოტონსპორტი - იაფუტი -:-
17:00ოფტა - ფოვუ ბაჰამი -:-
17:00რენესანსი - უმს დე ლუმი -:-
17:00სტად რენარდი - ტონერე -:-
17:00უნიონ დუალა - კანონ იაუნდე -:-
17:00ფეუჩეუ - ლეზ ასტრი -:-

კოლუმბია: პრიმერა B - აპერტურა - ნახევარფინალები

00:00ტიგრესი - ფორტალეზა -:-
03:00ჩიკო - კართაგენა -:-

კოლუმბია: ლიგა ქ - პლეი-ოფი

05:00ინდეპენდიენტე სანტა ფე ქ - დეპორტივო კალი ქ -:-

კონგოს რესპუბლიკა: ლიგა 1

18:00ეტუალ დუ კონგო - ბრაზავილი -:-
18:00ნათალისი - შემინოტი -:-

ლატვია: ოპტიბეთ ვირსლიგა

21:00რიგა - რიგას ფუტბოლა სკოლა -:-

ლატვია: 1. ლიგა

19:00რეზეკნე - სკანსტესი -:-

ლუქსემბურგი: ლუქსემბურგის თასი

22:00დუდელანჟი - რასინგი ლუქსემბურგი -:-

მალაიზია: პრემიერ ლიგა

15:30კუჩინგ სიტი - პერაკი -:-
16:15ჯოჰორი II - სელანგორი 2 -:-
17:00კელანტანი - კელანტან იუნაიტედი -:-

მალი: პრემიერ დივიზიონი

21:00კოროფინა - ბამაკო -:-

მექსიკა: ლიგა MX - კლაუსურა - პლეი ოფები

06:00ატლასი - პაჩუკა -:-

მსოფლიო: სანაკრებო ამხანაგური

14:00ბაჰრეინი - მიანმარი -:-
14:30ტაილანდი - თურქმენეთი -:-
17:00გაუქმდამალაიზია - მიანმარი -:-
17:00მალაიზია - ბრუნეი -:-

პოლონეთი: III ლიგა - ჯგუფი I

19:00მამრი გიზიცკო - იაგიელონია II -:-
20:00ბრონ რადომი - ბლონიანკა ბლონიე -:-
20:00ტომაშოვ მაზოვიეცკი - კუტნო -:-

რუმინეთი: ლიგა 1 - კონფერენციის ლიგა - პლეი ოფები

21:30უნივ. კრაიოვა - ბოტოსანი -:-

რუსეთი: FNL 2 - ჯგუფი 2 - გასავარდნი ჯგუფი

14:00ხიმიკი - ზენიტი 2 -:-

რუსეთი: FNL 2 - ჯგუფი 2 - დაწინაურების ჯგუფი

19:00ვოლნა ნიჟეგოროდსკაია - დინამო პეტერბურგი -:-

სამხრეთ ამერიკა: ლიბერტადორესის თასი - ჯგუფური ეტაპი

02:00ატლეტიკო-პრ (Bra) - კარაკასი (Ven) -:-
02:00ლიბერტად ასუნსიონი (Par) - სტრონგესტი (Bol) -:-
04:00ბოკა ხუნიორსი (Arg) - დეპორტივო კალი (Col) -:-
04:00კორინთიანსი (Bra) - ოლვეის რედი (Bol) -:-

სამხრეთ ამერიკა: სამხრეთ-ამერიკის თასი - ჯგუფური ეტაპი

02:15მელგარი (Per) - კუიაბა (Bra) -:-
02:15რასინგი (Arg) - რივერ პლეიტი (Uru) -:-
04:30ორიენტე პეტროლერო (Bol) - ფლუმინენსე (Bra) -:-
04:30ხუნიორი (Col) - უნიონ სანტა-ფე (Arg) -:-

სამხრეთ აფრიკა: პრემიერ ლიგა

21:30როიალ AM - ორლანდო პირატსი -:-

სამხრეთ კორეა: K3 ლიგა

09:00პოჩეონი - სიჰეუნგ სითიზენი -:-
14:00დაეჯეონ კორაილი - პაჯუ სითიზენი -:-

საუდის არაბეთი: პროფესიონალური ლიგა

20:25ალ-ჰაზემი - ალ-ბატინი -:-
22:00ალ-რაედი - ალ-შაბაბი -:-

საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ

23:05ბორდო ქ - სკ პარიზი ქ -:-

სინგაპური: პრემიერ ლიგა

15:45ალბირექს ნიიგატა - გეილანგი -:-

სლოვაკეთი: კორგონ ლიგა - კონფერენციის ლიგა - პლეი ოფები

22:00დუნაისკა სტრედა - ტრენჩინი -:-

სლოვენია: 3. SNL - დასავლეთი

21:00სენკური - ადრია -:-

ტაჯიკეთი: უმაღლესი ლიგა

16:30რავშანი ზაფარაბადი - ისტიქლოლ დუშანბე -:-

უზბეკეთი: სუპერ ლიგა

17:30მეტალურგი ბეკაბადი - ოლიმპიკი -:-
18:00აგმკ - ნეფტჩი ფარგონა -:-
18:00ნავბახორი ნამანგანი - ლოკომოტივი ტაშკენტი -:-

ურუგვაი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა

22:00ალბიონი - დანუბიო -:-

ფარერების კუნძულები: პრემიერ ლიგა

18:00ბ36 ტორსჰავნი - ჰბ ტორსჰავნი -:-
18:00კლაკსვიკი - სტრეიმური -:-
18:00ტოფტირი - რუნავიკი -:-

ფინეთი: კანსალინენ ლიგა ქ

20:00პკ-35 ვანტა ქ - პკ-35 ჰელსინკი ქ -:-

შვედეთი: ოლსვენსკა ქ

20:00ორებრო ქ - ესკილსტუნა იუნაიტედი ქ -:-

შვედეთი: ელიტეტანი ქ

21:00ლიდჩოპინკგსი ქ - ალინგსასი ქ -:-

ჩეხეთი: CFL - ჯგუფი A

19:00კარლოვი ვარი - პრიბრამი B -:-
20:00მოტორლეტი პრაღა - ლოკო ვლტავინი -:-
21:00პისეკი - პლზენი B -:-

ჩეხეთი: დივიზიონი B

20:00ლოუნი - დობრისი -:-

ჩეხეთი: ზლინი კპ

20:00ბრუმოვი - მარკოვიცე -:-
20:30ბატოვი - ნაპაიედლა -:-

ჩეხეთი: ლიბერეცკი კპ

20:00ჰრადეკ ნად ნისუ - ლომნიცე ნად პოპელკუ -:-

ჩეხეთი: უსტეცკი კპ

20:00სრბიცე - მოდლანი -:-

ჩეხეთი: პლჟენსკი კპ

20:00ზრუცი - ჩოტიკოვი -:-

ჩეხეთი: პრაჟსკი პრებორი

20:00უს პრაღა - ადმირა პრაღა B -:-

ჩეხეთი: კარლოვარსკი კპ

20:00ხები - ვინიტროვი -:-

ჩეხეთი: U19 ლიგა

14:00კარვინა U19 - ჰრადეცი კრალოვე U19 -:-

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 2

19:30სესვეტე - იარუნი -:-

ხორვატია: 3. HNL აღმოსავლეთი

20:00კუტიევო - სლავონია პოზეგა -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.Flashscore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე Flashscore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.