განახლება

ფეხბურთი » ხვალ » ყველა თამაში

გერმანია: ბუნდესლიგა

23:30უნიონ ბერლინი - ლაიპციგი -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა

00:00გრანადა - ალავესი -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა

23:30ტოტენჰემი - ბრენტფორდი -:-
00:15მანჩესტერ იუნაიტედი - არსენალი -:-

იტალია: სერია A

23:45ლაციო - უდინეზე -:-

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა

19:00დინამო ბათუმი - დილა გორი -:-

საქართველო: კრისტალბეთ ეროვნული ლიგა 2

13:30გაგრა - გარეჯი საგარეჯო -:-
13:30ვიტ ჯორჯია - ზუგდიდი -:-
13:30მერანი თბილისი - ბოლნისი -:-
13:30რუსთავი - შევარდენი თბილისი -:-
13:30ჩიხურა - მერანი მარტვილი -:-

ავსტრალია: A ლიგა

12:45ველინგტონ ფენიქსი - სიდნეი უონდერერსი -:-

ავსტრალია: A-League Women

10:05ველინგტონ ფენიქსი ქ - ვს უონდერერსი ქ -:-
12:45კანბერა ქ - მელბურნ სიტი ქ -:-

ალბანეთი: სუპერ ლიგა

16:45ლაჩი - დინამო ტირანა -:-
19:45ტეუტა - ვლაზნია -:-

ალჟირი: ლიგა 1

17:30ასო შლეფი - საოურა -:-
17:30კაბილიე - ბისკრა -:-
18:00რელიზანი - კონსტანტინი -:-
18:00ტლემსენი - მედეა -:-
20:00ალჟერი - პარადოუ -:-

ალჟირი: U21 ლიგა

13:00ასო შლეფი U21 - საოურა U21 -:-
13:00ბელუიზდადი U21 - ჰუსეინ დეი U21 -:-
13:00კაბილიე U21 - ბისკრა U21 -:-
13:00მაგრა U21 - სეტიფი U21 -:-
18:00ორანი U21 - Arba U21 -:-
18:00ჩელგუმი U21 - უსმ ალჟერი U21 -:-

არაბთა საამიროები: დივიზიონი 1

16:35ალ-ტაავონი - ალ ჯაზირა ჰამრა -:-
16:35ალ-ფუჯაირაჰი - მასფუტი -:-
16:35დიბა ალ ფუჯაირა - მასაფი -:-
16:40ალ ჰამრიაჰი - Gulf Heroes -:-

ბელგია: იუპილერლიგა

23:45სტ. ტრუიდენი - როიალ უნიონი სგ -:-

ბელგია: 1B პრო ლიგა

23:00დაინცე - ვირტონი -:-

ბელგია: II სამოყვარულო დივიზიონი - ჯგუფი VFV A

23:00ოდენაარდე - გენტი -:-

ბელგია: ბელგიის თასი

23:45სტანდარდ ლიეჟი - ბეერსხოტი ვა -:-

ბელგია: პრო ლიგა U21

23:00შარლერუა U21 - ანტვერპენი U21 -:-
22:30ბრიუგე U21 - გენკი U21 -:-

ბოლივია: დივიზიონი პროფესიონალი

23:00გუაბირა - როიალ პარი -:-
23:00რეალ პოტოსი - ინდეპენდინტე პეტროლეროსი -:-
04:00ტომაიაპო - სტრონგესტი -:-

ბოლივია: ნასიონალ B - პლეი-ოფი

23:30უნივერსიტარიო დე ვინტო - სუკრე -:-

ბოსნია ჰერცეგოვინა: პრემიერ ლიგა

21:00ზრინსკი - ლეოტარი -:-

ბრაზილია: სერია A

01:00ბაია - ატლეტიკო მინეირო -:-
03:00გრემიო - სან-პაულუ -:-

ბრაზილია: კოპა ვერდე

23:00ნოვა მუტუმი - ვილა ნოვა -:-

ბულგარეთი: მესამე ლიგა - სამხრეთ-აღმოსავლეთი

16:00Levski Krumovgrad - ბეროე II -:-

ბურკინა ფასო: პრემიერ ლიგა

19:30ბობო-დიულასო - პოლისი -:-
19:30ფასო-იენეგა - ვიტესი -:-

გერმანია: 2. ბუნდესლიგა

21:30დარმშტადტი - დიუსელდორფი -:-
21:30ვერდერი ბრემენი - აუე -:-

გერმანია: 3. ლიგა

22:00ცვიკაუ - ზაარბრიუკენი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ჩრდილო-აღმოსავლეთი

22:00ბაბელსბერგი - კოპენიკერ ბერლინი -:-
22:00იენა - ბერლინერ AK 07 -:-
22:00ჰერტა II - ჰალბერშტადტი -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა დასავლეთი

22:30ალენი - ესენი -:-
22:30გლადბახი II - დიუსელდორფი II -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა სამხრეთ-დასავლეთი

22:00ვალდორფი - სტაინბახ ჰაიგერი -:-
22:00ჰოფენჰაიმი II - შტუტგარტი II -:-

გერმანია: რეგიონალლიგა ბავარია

22:00ბაიერნი II - ილერტისენი -:-
22:00ბურგჰაუზენი - აშაფენბურგი -:-
22:00ელტერსდორფი - უნტერჰახინგი -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰამბურგი

22:30ბარმბეკ-უჰლენჰორსტი - ვანდსბეკერი კონკორდია -:-
22:30ჰამ იუნაიტედი - ბრამფელდერი -:-

გერმანია: ობერლიგა ჰესენი

22:30ჰესენ დრაიაიხი - ედერსჰაიმი -:-

გერმანია: ობერლიგა მიტელრჰეინი

22:30ბერგიშ გლადბახი - ფორტუნა კიოლნი II -:-

გერმანია: ობერლიგა ნიდერჰეინი

22:30დუსელდორფ-ვესტი - იან ჰისფელდი -:-
22:30სსვგ ველბერტი - 1.მიუნხენგლადბახი -:-
23:00კლევე - ველბერტი -:-

გერმანია: ბუნდესლიგა ქ

21:00აინტრახტი ფრანკფურტი ქ - პოტსდამი ქ -:-

გვინეა: ლიგა 1

20:00მილო - ჰოროია -:-

გიბრალტარი: ეროვნული ლიგა

23:45ლინქსი - ეუროპა ფოინთი -:-

დანია: 1 დივიზიონი

21:30ფრედერისია - ჰორსენსი -:-
21:30ჰობრო - ჰელსინგორი -:-

ეგვიპტე: დივიზიონი 2 - ჯგუფი B

16:30Belbeis - ვადი დეგლა -:-
16:30Porto Suez - ZED -:-
16:30ალ ნასრი - პეტროჯეტი -:-
16:30ელ დაკლუეჰი - Bur Fouad -:-
16:30ელ-ენტაგ ელ-ჰარბი - Banha -:-
16:30იტესალატი - Suez Montakhab -:-
16:30მარეხი - ალ-სეკა -:-
16:30ტერსანა - ალ ქანაჰი -:-

ეთიოპია: პრემიერ ლიგა

16:00სებეტა სიტი - დირე დავა -:-
19:00ჰადია ჰოსანა - Addis Ababa Ketema -:-

ელ სალვადორი: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა - პლეი ოფები

04:30ჩალატენანგო - ფას -:-

ესპანეთი: ლა ლიგა 2

00:00უესკა - ვალიადოლიდი -:-

ესპანეთი: ტერსერა RFEF - ჯგუფი 4

22:00სან იგნასიო - ამურიო კლუბი -:-

ესპანეთი: კოპა დელ რეი

23:00Palencia CA - რეალ უნიონი -:-
23:00ლანერა - ლოგრონესი -:-
23:00ლეიოა - ელჩე -:-
23:00პუერტოლანო - ხირონა -:-
23:00პულპილენო - კასტელონი -:-
23:15უნიონ ადარვე - ლუგო -:-
23:30ელდენსე - რაიო მახადაჰონდა -:-
23:45ხერესი დეპორტივო - ლეგანესი -:-
00:00Villa de Fortuna - კადიზი -:-
00:00იბიცა ისლას პიტიუსასი - ტენერიფე -:-

თურქეთი: სუპერ ლიგა

21:00ქასიმფაშა - ბეშიქთაში -:-

თურქმენეთი: იოკარი ლიგა

14:00ენერგეტიკი - აჰალი -:-
14:00მერვი - აშხაბადი -:-
14:00ნებიტცი - კოპეტდაგ აშხაბადი -:-
15:00ალტინ ასირი - შაგადამი -:-

ინგლისი: ჩემპიონშიპი

23:45ფულემი - ბორნმუთი -:-

ინგლისი: FA თასი

23:45გეითსჰედი - ჩარლტონი -:-
23:45როტერჰემი - სტოკპორტი -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგის თასი

16:00სუონსი U23 - ვესტ ჰემი U23 -:-

ინგლისი: პრემიერ ლიგა 2

17:00ბრაიტონი U23 - ლივერპული U23 -:-
19:00ნორვიჩი U23 - რედინგი U23 -:-
23:00დერბი U23 - ჩელსი U23 -:-
23:00ლიდსი U23 - ლესტერი U23 -:-
23:00ფულემი U23 - ვულვზი U23 -:-

ინგლისი: პროფესიული განვითარების ლიგა

17:00უიგანი U23 - ბარნსლი U23 -:-

ინდოეთი: ISL

18:00ჩენაინი - ისტ ბენგალი -:-

ინდოეთი: სანტოშის ტროფეი

08:00Andamans & Nicobar - კერალა -:-
10:00ჰარიანა - დელი -:-
11:00ბიჰარი - ჯარხანდი -:-
13:00მაჰარაშტრა - მადია პრადეში -:-
13:30Lakshadweep - Pondicherry -:-
13:30უტარახანდი - პენჯაბი -:-

ინდონეზია: ლიგა 1

12:15პერსიკი კედირი - პერსიტა -:-
15:15პსის სემარანგი - პსს სლემანი -:-
17:45პერსია ჯაკარტა - Persikabo 1973 -:-

ისრაელი: პირველი ლიგა

17:00აგუდატ სპორტ აშდოდი - ნეს ციონა -:-
17:00ბეითარ თელ ავივი - ჰაპოელი ფეთაჰ თიკვა -:-
17:00ბნეი იეჰუდა - მაკაბი ნაზარეთი -:-
17:00მაკაბი ბნეი რაინა - რამათ ჰაშარნი -:-
17:00ჰ. ირონი რიშონი - ჰ. აკკო -:-
17:00ჰაპოელი აფულა - ჰ. რაანანა -:-
17:00ჰაპოელი კფარ-საბა - ჰაპოელ უმ ალ-ფაჰმი -:-
17:00ჰაპოელი რამათ განი - მს კაფრ ქასიმი -:-

ისრაელი: ლიგა ალეფი ჩრდილოეთი

12:45ირონი ტიბერიასი - ჰაპოელი ბნეი ზალფა -:-
14:45მს ტირა - შაპირა -:-
14:45ჰ. ჰერზლია - ირონი ნეშერი -:-
15:00ჰ. მიგდალ ჰაემეკი - ირონი ბაკა -:-
15:00ჰაპოელი კარფ კანა - მაკაბი ტზურ შალომი -:-
16:00ჰაპოელი იკსალ იმადი - მაკაბი ტამრა -:-
16:00ჰაპოელი კაუკაბი - Tzeirei Kafr Kanna -:-

ისრაელი: ლიგა ალეფი სამხრეთი

14:00აშკელონი - შიმშონ თელ ავივი -:-
14:00ნორდია იერუსალიმი - მ. ჰერზლია -:-
14:15Bnei Eilat - მაკაბი ჯაფა -:-
14:30მს ირონი კუსეიფე - მაკაბი იავნე -:-
15:00მ. ირონი აშდოდი - შიმშონ კაფრ ქასიმი -:-
15:00მაკაბი შაარაიმი - ჰაპოელი აზორი -:-
15:15ჰოლონ იერმიაჰუ - ჰაპოელი მარმორეკი -:-
15:30ჰაპოელ კფარ შალემი - ჰ. ბიკატ ჰაიარდენი -:-

იტალია: სერია B

23:30პერუჯა - ვიჩენცა ვირტუსი -:-

კვიპროსი: პირველი დივიზიონი

21:00არისი - ოლიმპიაკოსი ნიქოზია -:-

კვიპროსი: დივიზიონი 2

21:00სოტირასი - აქირონასი ლიოპეტრიუ -:-

კოლუმბია: პრიმერა A - კლაუსურა - ნახევარფინალები

03:00დეპორტეს ტოლიმა - ამერიკა დე კალი -:-
05:05მილიონარიოსი - პეტროლერა -:-

კოსტა რიკა: პრიმერა დივიზიონი - აპერტურა - პლეი ოფები

05:00სანტოსი - ალახუელენსე -:-

კურაჩაო: პრომე დივიზიონი - გამარჯვებულების ეტაპი

04:00ვილემშტადი - შერპენჰოიველი -:-
04:00იონგ ჰოლანდი - ვიქტორი ბოიზი -:-
04:00სუბტი - სითოკი -:-

მალი: პრემიერ დივიზიონი

20:00ბლექ სტარზი - რეალ ბამაკო -:-
22:00ბამაკო - იელენი -:-

მალტა: ჩელენჯ ლიგა

20:00ნაშარ ლაიონსი - რაბათი აიაქსი -:-
00:00სვიექი - ქრენდი -:-

მაროკო: ბოტოლა 2

18:30რაჯა ბენი მელალი - იტიჰად ხემისეტი -:-
18:30უსმ ოუჯდა - უნიონ ტუარგა -:-

მექსიკა: ლიგა MX - აპერტურა - პლეი ოფები

07:00პუმასი - ატლასი -:-

მექსიკა: ლიგა დე ექსპანსიონი - აპერტურა - პლეი ოფები

05:00ვენადოსი - ატლანტე -:-

მექსიკა: ლიგა პრემიერ სერია A - პლეი-ოფი

01:00იალმაკანი - ინტერ პლაია დელ კარმენი -:-

მექსიკა: ლიგა MX ქ - აპერტურა - პლეი ოფები

22:45კრუზ ასული ქ - ტიგრესი ქ -:-

მსოფლიო: საკლუბო ამხანაგური

19:00პისეკი (Cze) - ბოჰემიანსი 1905 B (Cze) -:-
20:30ფერსთ ვენა (Aut) - სტ. პოლტენი (Aut) -:-

მსოფლიო: ფიფას არაბეთის თასი

14:00ბაჰრეინი - ერაყი -:-
17:00ომანი - ყატარი -:-
20:00მავრიტანია - არაბთა გაერთიანებული საამიროები -:-
23:00სირია - ტუნისი -:-

მსოფლიო: ამხანაგური - ნაკრებები ქ

20:00კოსტა-რიკა ქ - ნიკარაგუა ქ -:-

ნიდერლანდები: ერედივიზიონი

00:00აიაქსი - ვილემ II -:-
23:00გრონინგენი - ზვოლე -:-

ნიდერლანდები: პირველი დივიზიონი

23:00ალმერე სიტი - ეინდჰოვენი -:-
23:00დენ ბოსხი - ბრედა -:-
23:00დორდრეხტი - როდა -:-
23:00მაასტრიხტი - Oss -:-
23:00ტელსტარი - ვენლო -:-
23:00ჰელმონდი - ვოლენდამი -:-

ნიდერლანდები: ერედივიზიონი ქ

22:30გადაიდოექსელსიორი ქ - ჰეერენვენი ქ -:-

პოლონეთი: ექსტრაკლასი

21:00სტალ მილეკი - პლოცკი -:-
23:30გორნიკი ზაბჟე - სლასკი ვროცლავი -:-

პოლონეთი: დივიზიონი 1

21:00ზაგლებიე სოსნოვიეცი - პოლკოვიცე -:-
23:30ლეგნიცა - ტიჩი -:-

პოლონეთი: პოლონეთის თასი

23:00ვიძევ ლოძი - ვისლა კრაკოვი -:-

პოლონეთი: ახალგაზრდული ლიგა - ცენტრალური

15:00რაკოვი ჩესტოხოვა U18 - იაგიელონია U18 -:-

პორტუგალია: პორტუგალიის ლიგა

23:00პორტიმონენსე - პორტუ -:-

პორტუგალია: ლიგა პორტუგალია 2

00:15კასა პია - ვარზიმი -:-

პორტუგალია: ლიგა 3

19:00ორიენტალ დრაგონი - სპორტინგი B -:-
23:30ანადია - სან ჟოაო დე ვერი -:-

პორტუგალია: ლიგა რეველაკაო U23

15:00გიმარაეში U23 - ბრაგა U23 -:-

რუმინეთი: ლიგა 1

23:00აკადემიკა კლინჩენი - დინამო ბუქარესტი -:-

რუმინეთი: ლიგა 2

19:00კონკორდია - ჰერმანშტადტი -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 2

15:00აეროსტარი - რამნიჩუ სარატი -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 4

15:00არგესი 2 - რაპიდი ბუქარესტი 2 -:-
15:00მორენი - პროგრესულ სპარტაკი -:-
15:00სტიაუა ბუქარესტი 2 - ბრადუ -:-
15:00უნირეა ბასკოვი - დინამო ბუქარესტი 2 -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 5

15:00FC Hermannstadt 2 - პუკიოასა -:-
15:00სეპსი 2 - ტარგუ -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 6

15:00ალექსანდრია - სპორტინგი როსიორი -:-
15:00სლატინა - პეტროლული პოტკოავა -:-
15:00ჰორეზუ - ვიიტორულ დაესტი -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 7

15:00ვიტორული ტგ. ჟიუ II - CSM დევა -:-
15:00ჟიულ პეტროსანი - ლუპაჩი -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 8

15:00დუმბრავიტა - ტეუზ ჩერმეი -:-

რუმინეთი: ლიგა 3 - სერია 9

15:00Viitorul Cluj - ავანტულ რეგჰინი -:-

რუსეთი: პრემიერ ლიგა

20:00ზენიტი - როსტოვი -:-

რუსეთი: ახალგაზრდული ლიგა

15:00ახმატ გროზნო U19 - ხიმკი U19 -:-
15:00კრასნოდარი U19 - არსენალი ტულა U19 -:-
15:00კრილია სოვეტოვი სამარა U19 - დინამო მოსკოვი U19 -:-
15:00ლოკომოტივი მოსკოვი U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
15:00ნიჟნი ნოვგოროდი U19 - კონოპლევი U19 -:-
15:00როსტოვი U19 - ჩერტანოვო მოსკოვი U19 -:-
15:00სოჩი U19 - ზენიტი U19 -:-
15:00სპარტაკი მოსკოვი U19 - ცსკა მოსკოვი U19 -:-
15:00სტროგინო მოსკოვი U19 - რუბინი U19 -:-
15:00ურალი U19 - უფა U19 -:-

სამხრეთ აფრიკა: GladAfrica ჩემპიონშიპი

17:30Platinum City - კეიპტაუნ ოლ სტარზი -:-

საფრანგეთი: ლიგა 2

00:00აიაჩო - ვალანსიენი -:-
00:00ამიენი - დიუნკერკი -:-
00:00გენგამი - დიჟონი -:-
00:00გრენობლი - ლე ავრი -:-
00:00როდეზი - ნიმი -:-
00:00სკ პარიზი - ბასტია -:-
00:00სოშო - პაუ -:-
00:00ქევიი რუენი - ნანსი -:-

საფრანგეთი: ნაციონალი

22:00ბასტია-ბორგო - ლე მანი -:-
22:00ბულონი - ლავალი -:-
22:00ვილფრანში - კრეტეი -:-
22:00ორლეანი - სეტე -:-
22:00რედ სტარი - ბურჟ ან ბრესი -:-
22:00შამბლი - სედანი -:-

საფრანგეთი: ნაციონალ 2 - ჯგუფი D

23:00ანგულემე - ბერგერაკი -:-

საფრანგეთი: დივიზიონი 1 ქ

21:30მონპელიე ქ - სკ პარიზი ქ -:-

სეიშელის კუნძულები: პირველი დივიზიონის ლიგა

17:30სენტ-ლუისი - რედ სტარი -:-

სლოვაკეთი: კორგონ ლიგა

20:00ზ. მორავცე-ვრაბლე - სლოვანი ბრატისლავა -:-

სომხეთი: პრემიერ ლიგა

14:00სევანი - პიუნიკი ერევანი -:-
18:30ურარტუ - არარატი-სომხეთი -:-

სომხეთი: პირველი ლიგა

14:30ალაშკერტი 2 - განძასარი -:-
15:00პიუნიკი ერევანი 2 - ლერნაინ არცახი -:-

ტანზანია: პრემიერ ლიგა

17:00რუვუ შუთინგი - ნამუნგო -:-

უგანდა: პრემიერ ლიგა

16:00გადაიდობუსოგა - ურა -:-

უელსი: კიმრუ პრემიერი

23:45ბალა - ტნს -:-
00:00ებერისტუიტი - კონაჰს ქვეი -:-

უელსი: კიმრუ სამხრეთი

23:30თაფს ველი - კამბრიანი & კლიდახი -:-
23:30ლანელი - გოიტრ იუნაიტედი -:-
23:30რისკა - ამანფორდი -:-
23:45პონტიპრიდი - აფან ლიდო -:-

უელსი: კიმრუ ჩრდილოეთი

23:30ლენგეფნი - კონვი ბოროუ -:-
23:45კოლვინ ბეი - გრესფორდი -:-

უკრაინა: პრემიერ ლიგა

19:00შახტარი დონეცკი - ლვოვი -:-

უკრაინა: ახალგაზრდული ლიგა

13:30ვერეს რივნე U19 - დინამო კიევი U19 -:-
14:00მეტალისტი 1925 ხარკოვი U19 - კოლოსი კოვალივკა U19 -:-
14:00რუხი ლვოვი U19 - ვორსკლა პოლტავა U19 -:-

უნგრეთი: NB I

23:00პაკში - ჰონვედი -:-

ფიჯი: პრემიერ ლიგა

11:00ლაბასა - ნავუა -:-

ქუვეითი: პრემიერ ლიგა

18:20ალ ტადამონი - იარმუკი -:-
20:35ალ-არაბი - ალ-სალმია -:-

შვეიცარია: ჩელენჯ ლიგა

23:30აარაუ - ვინტერთური -:-
23:30ივერდონი - შაფჰაუზენი -:-
23:30ლოზანა უხი - ქსამაქსი -:-

შოტლანდია: პრემიერ ლიგა

23:45სელტიკი - ჰართსი -:-

შოტლანდია: ჩემპიონშიპი

23:45ინვერნესი - კილმარნოკი -:-

შოტლანდია: II ლიგა

23:45ედინბურგ სიტი - ანანი -:-

ჩინეთი: პირველი ლიგა

11:00ჟიანგხი ბეიდამენი - ბეიჯინგ ტექნოლოჯი -:-
15:30ქსინჯიანგ ტიანშანი - ჰეილონგჟიანგ აის სიტი -:-

ჩინეთი: მეორე ლიგა - გასავარდნი ჯგუფი

10:00Quanzhou Yassin - ხიან ვულვზი -:-
10:00ჰებეი ჟუოაო - შაოხინგ კექიაო იუეია -:-

ჩრდილოეთ ირლანდია: ჩემპიონშიპი

23:45დანდელა - ბალიკლეირი -:-
23:45ნიური სიტი - ანაგი -:-

ხორვატია: ნაციონალ ლიგა 2

16:30დინამო ზაგრები 2 - კუსტოსიია -:-

ჯიბუტი: დივიზიონი 1

16:00ასას - პორტი -:-
18:00გრ/სიაფ - არჰიბა -:-
20:00ჟანდარმერი - დიხილი -:-

განახლება

ფეხბურთი | რაგბი | კალათბურთი | ჩოგბურთი | ჰოკეი | ფრენბურთი | ხელბურთი | ბეისბოლი | ამ. ფეხბურთი | ფუტსალი | მეტი სპორტი »

Ტოპ

m.FlashScore.ge უზრუნველყოფს ფეხბურთი ცოცხალ შედეგებს - მობილური ლაივსქორი. ამ მობილურ ვერსიას აქვს განსხვავებული პარამეტრები ვიდრე FlashScore.ge ვებგვერდს ტექნიკური მიზეზების გამო.